Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Hranice (11. 5. 2024)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 11.5.2024 - 11:30) unofficial Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 250 Adam KolářAdam Kolář 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 11.22 QA
2 272 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.44 qB
3 242 Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 11.55 qB
4 141 Libor KoniuchLibor Koniuch 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 12.14
5 280 Jonáš MrázekJonáš Mrázek 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 12.35
6 171 Ondřej TrousilOndřej Trousil 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 12.52
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 11.5.2024 - 11:30) unofficial Vítr: +2.4 m/s Cílová fotografie Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Jan KvapilJan Kvapil 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 11.17 QA
2 65 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 11.47 qB
3 273 Martin HorákMartin Horák 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.67 qB
4 16 Filip VeselýFilip Veselý 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 12.12
5 249 Jan KnapJan Knap 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 12.15
254 Antonín KřížAntonín Kříž 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 11.5.2024 - 11:30) unofficial Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 181 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 11.42 QA
2 258 David SalátDavid Salát 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 12.00 qB
3 71 Jiří ObšilJiří Obšil 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 12.14
4 255 Jindřich KunderaJindřich Kundera 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 12.40
5 15 Matyáš VoborníkMatyáš Voborník 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 12.70
6 140 Jakub VorelJakub Vorel 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 13.27
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 11.5.2024 - 11:30) unofficial Vítr: +1.3 m/s Cílová fotografie Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 277 Petr KunetekPetr Kunetek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.99 QA
2 285 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.39 qA
3 278 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.50 qB
4 275 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 12.37
5 244 Jakub JakoubekJakub Jakoubek 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 12.75
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (so, 11.5.2024 - 11:30) unofficial Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 177 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 11.64 QA
2 253 Jonatan KoubaJonatan Kouba 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 12.15
3 279 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 13.31
282 Matyáš PolášekMatyáš Polášek 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 11.5.2024 - 12:50) unofficial Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 277 Petr KunetekPetr Kunetek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.01 13.00
2 250 Adam KolářAdam Kolář 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 11.06 11.00
3 177 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 11.23 10.00
4 8 Jan KvapilJan Kvapil 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 11.24 9.00
5 181 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 11.28 8.00
6 285 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.48 7.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 11.5.2024 - 12:50) unofficial Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 278 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.44 6.00
2 242 Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 11.51 5.00
3 272 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.52 4.00
4 65 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 11.59 3.00
5 273 Martin HorákMartin Horák 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.83 2.00
6 258 David SalátDavid Salát 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 12.14 1.00
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 11.5.2024 - 11:15) unofficial Vítr: +1.8 m/s Cílová fotografie Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 129 Adéla OndřejováAdéla Ondřejová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.24 QA
2 166 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 12.96 qA
3 137 Michaela ŽáčkováMichaela Žáčková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 13.54
4 13 Karolína JanušováKarolína Janušová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 13.86
5 36 Karin MacurováKarin Macurová 10 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 14.41
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 11.5.2024 - 11:15) unofficial Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 74 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 12.46 QA
2 91 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 12.73 qA
3 12 Ema KohoutkováEma Kohoutková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 13.40 qB
4 61 Klára AndrisováKlára Andrisová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 13.74
5 189 Lilly KoňaříkováLilly Koňaříková 08 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 6 14.84
81 Izabela ZapletalováIzabela Zapletalová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 11.5.2024 - 11:15) unofficial Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 78 Tereza TicháTereza Tichá 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 12.84 QA
2 15 Veronika KučerováVeronika Kučerová 83 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 13.33 qB
3 67 Ema KroupováEma Kroupová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 13.52 qB
4 47 Ludmila KrčmářováLudmila Krčmářová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 13.75
5 175 Eliška ŠkarkováEliška Škarková 10 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 14.40
6 177 Anežka FigurováAnežka Figurová 10 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 15.80
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 11.5.2024 - 11:15) unofficial Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 121 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.74 QA
2 130 Valentína PetřvalskáValentína Petřvalská 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 13.18 qB
3 135 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 13.36 qB
4 136 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 13.43 qB
5 66 Klaudia KodnárováKlaudia Kodnárová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 13.58
6 71 Natália MiklováNatália Miklová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 13.60
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 11.5.2024 - 12:40) unofficial Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 129 Adéla OndřejováAdéla Ondřejová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.19 13.00
2 74 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 12.24 11.00
3 91 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 12.48 10.00
4 78 Tereza TicháTereza Tichá 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 12.50 9.00
5 121 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 12.68 8.00
6 166 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 12.99 7.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 11.5.2024 - 12:40) unofficial Vítr: +1.4 m/s Cílová fotografie Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 130 Valentína PetřvalskáValentína Petřvalská 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.98 6.00
2 12 Ema KohoutkováEma Kohoutková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 13.02 5.00
3 135 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 13.18 4.00
4 136 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 13.18 3.00
5 15 Veronika KučerováVeronika Kučerová 83 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 13.23 2.00
6 67 Ema KroupováEma Kroupová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 13.34 1.00
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2024 - 15:00) unofficial Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 277 Petr KunetekPetr Kunetek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.05 13.00
2 8 Jan KvapilJan Kvapil 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 22.60 11.00
3 181 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 22.90 10.00
4 177 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 23.31 8.00
5 278 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 23.39 7.00
6 184 Matyáš NováčekMatyáš Nováček 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 23.40 6.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2024 - 15:00) unofficial Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 250 Adam KolářAdam Kolář 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 PB 22.98 9.00
MS 362 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 23.66
3 141 Libor KoniuchLibor Koniuch 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 PB 23.79 5.00
4 17 Oliver KulichOliver Kulich 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 24.41 3.00
5 273 Martin HorákMartin Horák 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 24.50 2.00
6 244 Jakub JakoubekJakub Jakoubek 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 26.65
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 11.5.2024 - 15:00) unofficial Vítr: +2.0 m/s Cílová fotografie Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 258 David SalátDavid Salát 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 24.09 4.00
2 162 Radomír KrčmářRadomír Krčmář 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 24.87 1.00
3 280 Jonáš MrázekJonáš Mrázek 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 25.12
4 171 Ondřej TrousilOndřej Trousil 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 25.25
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2024 - 14:45) unofficial Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 78 Tereza TicháTereza Tichá 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 25.32 13.00
2 60 Kateřina KasparováKateřina Kasparová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 25.36 11.00
3 74 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 25.64 10.00
4 79 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 25.64 9.00
5 15 Veronika KučerováVeronika Kučerová 83 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 27.51 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2024 - 14:45) unofficial Vítr: -0.3 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 91 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 26.08 8.00
2 14 Kristýna ŽváčkováKristýna Žváčková 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 26.40 7.00
3 190 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 5 27.10 6.00
4 12 Ema KohoutkováEma Kohoutková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 27.11 5.00
5 135 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 27.46 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 11.5.2024 - 14:45) unofficial Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 67 Ema KroupováEma Kroupová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 27.14 4.00
2 96 Barbora VojtáškováBarbora Vojtášková 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 27.90 1.00
3 75 Lenka RudolfováLenka Rudolfová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 28.46
4 80 Daniela VojtěchovskáDaniela Vojtěchovská 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 28.66
5 64 Anežka HrdličkováAnežka Hrdličková 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 28.83
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 11.5.2024 - 14:45) unofficial Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Karolína JanušováKarolína Janušová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 29.08
2 98 Lucie MaláLucie Malá 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 29.42
3 81 Izabela ZapletalováIzabela Zapletalová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 29.51
4 189 Lilly KoňaříkováLilly Koňaříková 08 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 5 30.09
5 70 Eliška MéslováEliška Méslová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 31.34
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2024 - 13:15) unofficial Cílová fotografie Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 260 Samuel TalajkaSamuel Talajka 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 50.29 13.00
2 185 Petr SkřivánekPetr Skřivánek 94 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 51.10 10.00
3 283 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 51.48 9.00
4 98 Štěpán PoláchŠtěpán Polách 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 52.32 8.00
5 69 Martin SadilMartin Sadil 94 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 52.68 7.00
6 64 Dan NesvadbaDan Nesvadba 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 52.76 6.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2024 - 13:15) unofficial Cílová fotografie Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 186 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 50.35 11.00
MS 362 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 53.09
3 183 Prokop HolušaProkop Holuša 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 PB 54.77 5.00
4 46 Bronislav KhýrBronislav Khýr 75 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 3 56.50 4.00
5 9 Stanislav PohořelskýStanislav Pohořelský 90 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 57.30 3.00
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2024 - 13:05) unofficial Cílová fotografie Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 166 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 61.48 11.00
2 66 Klaudia KodnárováKlaudia Kodnárová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 61.85 10.00
3 128 Karolína MalaiováKarolína Malaiová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 63.25 9.00
4 188 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 3 63.55 7.00
5 47 Ludmila KrčmářováLudmila Krčmářová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 64.79 5.00
6 71 Natália MiklováNatália Miklová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 66.96 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2024 - 13:05) unofficial Cílová fotografie Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 77 Adéla ŠkolováAdéla Školová 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 60.58 13.00
2 190 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 6 63.43 8.00
3 80 Daniela VojtěchovskáDaniela Vojtěchovská 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 64.39 6.00
4 72 Sára NovákováSára Nováková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 66.00 3.00
5 191 Klára BílskáKlára Bílská 06 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 5 67.39 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 11.5.2024 - 13:05) unofficial Cílová fotografie Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 165 Nela PaholíkováNela Paholíková 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 65.48 4.00
2 70 Eliška MéslováEliška Méslová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 70.13
3 98 Lucie MaláLucie Malá 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 70.87
Celkem 3 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2024 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 186 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 1:55.95 13.00
2 185 Petr SkřivánekPetr Skřivánek 94 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 1:56.39 11.00
3 283 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 1:56.75 10.00
4 187 Jan LarischJan Larisch 98 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 1:59.99 9.00
5 64 Dan NesvadbaDan Nesvadba 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 2:01.87 8.00
6 46 Bronislav KhýrBronislav Khýr 75 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 6 2:04.08 7.00
7 7 Tadeáš KüschnerTadeáš Küschner 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 2:06.28 6.00
8 143 Jan SeberaJan Sebera 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 2:06.92 5.00
9 375 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:07.53 4.00
10 246 Jan KadalaJan Kadala 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 2:08.76 2.00
11 247 Martin KadalaMartin Kadala 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 2:09.86
12 32 Jakub JányšJakub Jányš 07 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 2 2:10.45
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2024 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 5 Michal DavidMichal David 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 2:08.29 3.00
2 31 Šimon VáclavíkŠimon Václavík 08 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 5 2:09.12 1.00
3 363 Adam BolekAdam Bolek 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 2:10.08
4 287 Matěj ŽvakMatěj Žvak 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:10.72
5 262 Michal ZbořilMichal Zbořil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 2:24.65
6 87 Tomáš KuncTomáš Kunc 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 2:25.28
7 381 Matěj ZatloukalMatěj Zatloukal 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 2:26.56
8 241 Adam BeránekAdam Beránek 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 2:28.78
9 180 Miroslav ZatloukalMiroslav Zatloukal 81 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 2:29.47
10 129 Petr PospíšilPetr Pospíšil 79 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 2:41.89
11 263 Jakub KostkaJakub Kostka 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 2:45.11
Celkem 11 závodníků

800 m - Ženy

(so, 11.5.2024 - 11:50) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 184 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 2 2:17.00 13.00
2 186 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 2 2:20.93 11.00
3 162 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 2:22.96 10.00
4 68 Adéla KubálkováAdéla Kubálková 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 2:28.21 9.00
5 132 Adriana ŠeděnkováAdriana Šeděnková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:31.91 8.00
6 164 Andrea AusterováAndrea Austerová 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 2:34.27 7.00
7 191 Klára BílskáKlára Bílská 06 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 1 2:35.52 6.00
8 188 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 6 2:38.31 5.00
9 5 Johana SeidenglanzováJohana Seidenglanzová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 2:39.45 4.00
10 33 Iva PodjuklováIva Podjuklová 74 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 3:01.27 3.00
Celkem 10 závodníků

1500 m - Muži

(so, 11.5.2024 - 15:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 187 Jan LarischJan Larisch 98 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 4:11.48 13.00
MS David KrovDavid Krov 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 16 4:12.12
3 97 Tobiáš TomanTobiáš Toman 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 4:16.41 11.00
4 94 Adam JuráňAdam Juráň 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14 PB 4:19.03 10.00
5 286 Jakub VojáčekJakub Vojáček 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 4:19.31 9.00
6 5 Michal DavidMichal David 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 SB 4:21.11 8.00
7 7 Tadeáš KüschnerTadeáš Küschner 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 PB 4:23.03 7.00
8 188 Dušan StonišDušan Stoniš 78 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 PB 4:23.44 6.00
9 33 Ondřej KotásekOndřej Kotásek 04 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 3 4:24.24 5.00
10 276 Matěj KovařčíkMatěj Kovařčík 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 PB 4:27.80 4.00
11 143 Jan SeberaJan Sebera 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 4:31.02 3.00
12 86 Tomáš Oldřich NesvadbaTomáš Oldřich Nesvadba 03 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 17 PB 4:38.32 2.00
13 245 Jan JakubíčekJan Jakubíček 96 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 9 4:41.67 1.00
14 131 Filip SzymanikFilip Szymanik 94 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 12 4:47.34
15 139 David ŠtefekDavid Štefek 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 15 PB 5:21.19
16 129 Petr PospíšilPetr Pospíšil 79 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 13 5:25.42
163 Miloslav NosekMiloslav Nosek 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 10 DNF
Celkem 17 závodníků

1500 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2024 - 15:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 186 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 3 4:55.37 13.00
2 62 Michaela BrtníčkováMichaela Brtníčková 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 5:02.68 11.00
3 162 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 5:08.22 10.00
4 4 Dominika HanáčkováDominika Hanáčková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 5:08.74 9.00
5 63 Anna HrazdirováAnna Hrazdirová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 5:15.80 8.00
6 41 Sabina TvrdoňováSabina Tvrdoňová 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 5:19.50 7.00
7 6 Anna SýkorováAnna Sýkorová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 5:20.16 6.00
8 164 Andrea AusterováAndrea Austerová 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 5:23.13 5.00
9 5 Johana SeidenglanzováJohana Seidenglanzová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 5:24.57 4.00
10 95 Radka UvizlováRadka Uvizlová 84 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 5:47.06
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2024 - 15:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 156 Ellen ByrtusováEllen Byrtusová 01 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 5:28.00 3.00
2 134 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 5:35.72 2.00
3 133 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 5:36.23 1.00
4 40 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 5:37.46
5 93 Kateřina OndrušíkKateřina Ondrušík 83 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 5:41.75
6 69 Denisa KubíčkováDenisa Kubíčková 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 5:52.58
7 65 Stella HruškováStella Hrušková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 5:53.26
8 153 Sabina KramnáSabina Kramná 98 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 7:23.08
Celkem 8 závodníků

5000 m - Ženy

(so, 11.5.2024 - 13:35) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 62 Michaela BrtníčkováMichaela Brtníčková 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 18:05.68 13.00
2 4 Dominika HanáčkováDominika Hanáčková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 19:36.02 11.00
3 93 Kateřina OndrušíkKateřina Ondrušík 83 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 19:37.07 10.00
4 151 Markéta KašnáMarkéta Kašná 83 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 19:40.54 9.00
5 172 Vanessa ĎurajkováVanessa Ďurajková 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 20:21.38 8.00
6 156 Ellen ByrtusováEllen Byrtusová 01 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 20:44.85 7.00
7 95 Radka UvizlováRadka Uvizlová 84 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 21:41.55 6.00
8 33 Iva PodjuklováIva Podjuklová 74 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 11 23:35.45 5.00
9 97 Eliška KoupilováEliška Koupilová 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 8 24:41.35 4.00
10 187 Hana MaštalířováHana Maštalířová 05 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 10 26:00.05 3.00
11 153 Sabina KramnáSabina Kramná 98 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 9 27:16.43 2.00
Celkem 11 závodníků

10000 m - Muži

(so, 11.5.2024 - 10:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 259 Marek SvobodaMarek Svoboda 95 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 35:36.19 13.00
2 189 Patrik RadekPatrik Radek 01 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 11 37:06.27 11.00
3 131 Filip SzymanikFilip Szymanik 94 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 37:38.29 10.00
4 163 Miloslav NosekMiloslav Nosek 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 37:40.36 9.00
5 245 Jan JakubíčekJan Jakubíček 96 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 37:54.93 8.00
6 370 David KuhnDavid Kuhn 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 38:18.64 7.00
7 45 Daniel RaškaDaniel Raška 96 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 5 39:50.95 6.00
8 79 Jakub VysloužilJakub Vysloužil 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 12 40:39.22 5.00
9 256 Oliver PungeOliver Punge 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 10 40:51.85 4.00
10 67 Jan OrságJan Orság 96 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 9 40:52.37 3.00
11 129 Petr PospíšilPetr Pospíšil 79 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 41:20.63 2.00
12 157 Petr HorákPetr Horák 71 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 45:03.24 1.00
Celkem 12 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2024 - 12:15) unofficial Vítr: -1.4 m/s Cílová fotografie Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 79 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 14.20 13.00
2 129 Adéla OndřejováAdéla Ondřejová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 14.33 11.00
3 60 Kateřina KasparováKateřina Kasparová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 14.95 10.00
4 14 Kristýna ŽváčkováKristýna Žváčková 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 15.74 9.00
5 80 Daniela VojtěchovskáDaniela Vojtěchovská 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 16.77 8.00
6 126 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 17.03 7.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2024 - 12:15) unofficial Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 35 Leona StržínkováLeona Stržínková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 17.78 6.00
2 192 Lea ErmisováLea Ermisová 06 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 4 17.90 5.00
3 64 Anežka HrdličkováAnežka Hrdličková 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 18.05 4.00
4 32 Jitka VágnerováJitka Vágnerová 84 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 22.61 3.00
Celkem 4 závodníků

110 m překážek [106,7 cm] - Muži

(so, 11.5.2024 - 12:25) unofficial Vítr: +1.6 m/s Cílová fotografie Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 96 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 15.14 13.00
2 285 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 15.28 11.00
3 161 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 15.37 10.00
4 261 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 16.90 9.00
5 124 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 23.74 8.00
Celkem 5 závodníků

400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2024 - 14:25) unofficial Cílová fotografie Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 161 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 56.29 13.00
2 177 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 58.35 11.00
3 252 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 58.65 10.00
4 165 Adam OravaAdam Orava 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 61.22 9.00
5 3 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 62.82 7.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2024 - 14:25) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 124 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 66.56 6.00
2 13 Jiří VernerJiří Verner 82 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 67.90 2.00
3 246 Jan KadalaJan Kadala 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 68.78 1.00
4 247 Martin KadalaMartin Kadala 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 68.81
5 91 Tadeáš GernTadeáš Gern 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 68.89
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 11.5.2024 - 14:25) unofficial Cílová fotografie Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 249 Jan KnapJan Knap 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 62.09 8.00
2 32 Jakub JányšJakub Jányš 07 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 3 66.98 5.00
3 241 Adam BeránekAdam Beránek 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 73.31
4 263 Jakub KostkaJakub Kostka 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 80.63
254 Antonín KřížAntonín Kříž 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 11.5.2024 - 14:25) unofficial Cílová fotografie Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 243 Filip GallFilip Gall 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 67.37 4.00
2 255 Jindřich KunderaJindřich Kundera 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 67.89 3.00
3 143 Jan SeberaJan Sebera 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 69.67
4 160 Jan KasparJan Kaspar 02 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 72.15
5 139 David ŠtefekDavid Štefek 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 79.05
Celkem 5 závodníků

400 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2024 - 14:10) unofficial Cílová fotografie Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 43 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 63.52 13.00
2 Zuzana BokováZuzana Boková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 66.66 11.00
3 186 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 2 68.75 9.00
4 162 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 69.03 8.00
5 9 Sára SikorováSára Sikorová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 70.69 7.00
6 166 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 75.94 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2024 - 14:10) unofficial Cílová fotografie Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 137 Michaela ŽáčkováMichaela Žáčková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 68.36 10.00
2 192 Lea ErmisováLea Ermisová 06 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 4 74.22 6.00
3 168 Eliška FojtíkováEliška Fojtíková 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 81.77 4.00
4 156 Ellen ByrtusováEllen Byrtusová 01 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 84.04 3.00
5 32 Jitka VágnerováJitka Vágnerová 84 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 99.38 2.00
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2024 - 16:00) unofficial Cílová fotografie Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 177 Vašíček, Koutný, Orava, Kopřiva Vašíček, Koutný, Orava, Kopřiva SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 44.42 13.00
2 252 Kopec, Salát, Talajka, Dluhoš Kopec, Salát, Talajka, Dluhoš Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 46.43 10.00
3 280 Mrázek, Staś, Podešva, Jasiok Mrázek, Staś, Podešva, Jasiok SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 46.75 9.00
4 184 Nováček, Skřivánek, Holuša, Janetzký Nováček, Skřivánek, Holuša, Janetzký TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 46.81 8.00
5 69 Sadil, Obšil, Obšil, Kunc Sadil, Obšil, Obšil, Kunc Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 1 48.32 6.00
6 Sikora, Kroscenko, Sebera, Kovář Sikora, Kroscenko, Sebera, Kovář TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 48.44 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2024 - 16:00) unofficial Cílová fotografie Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 253 Kouba, Knap, Rybníček, Kolář Kouba, Knap, Rybníček, Kolář Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 46.05 11.00
2 8 Kvapil, Kulich, Veselý, Voborník Kvapil, Kulich, Veselý, Voborník TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 46.83 7.00
3 241 Beránek, Kostka, Kundera, Gall Beránek, Kostka, Kundera, Gall Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 49.90 4.00
4 64 Nesvadba, Nesvadba, Vysloužil, Dedek Nesvadba, Nesvadba, Vysloužil, Dedek Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 50.29 3.00
5 171 Trousil, Krčmář, Kaspar, Nosek Trousil, Krčmář, Kaspar, Nosek SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 51.50 2.00
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2024 - 15:45) unofficial Cílová fotografie Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 79 Válková, Školová, Tichá, Patalová Válková, Školová, Tichá, Patalová Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 49.00 13.00
2 14 Žváčková, Štoplová, Kohoutková, Kučerová Žváčková, Štoplová, Kohoutková, Kučerová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 50.32 11.00
3 43 Zdražilová, Stržínková, Krčmářová, Kasparová Zdražilová, Stržínková, Krčmářová, Kasparová SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 50.82 10.00
4 135 Vavrušová, Žáčková, Večeřová, Kucharská Vavrušová, Žáčková, Večeřová, Kucharská SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 52.18 9.00
5 168 Fojtíková, Malatinská, Bierská, Belásová Fojtíková, Malatinská, Bierská, Belásová TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 53.14 7.00
6 96 Vojtášková, Červená, Malá, Uvizlová Vojtášková, Červená, Malá, Uvizlová Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 1 54.44 6.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2024 - 15:45) unofficial Cílová fotografie Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 25 Růžičková, Machytková, Janušová, Sikorová Růžičková, Machytková, Janušová, Sikorová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 52.22 8.00
2 165 Paholíková, Jiříkovská, Škarková, Pošvancová Paholíková, Jiříkovská, Škarková, Pošvancová TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 56.04 5.00
3 37 Ptáčková, Macurová, Šímová, Podjuklová Ptáčková, Macurová, Šímová, Podjuklová SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 58.53 4.00
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Muži

(so, 11.5.2024 - 11:50) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,46 1,51 1,56 1,61 1,66 1,71 1,76 1,80 1,84 1,87 1,90 1,92 1,95 Body
1 281 Vojtěch PodešvaVojtěch Podešva
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 16 1.92 - - - - - - - o o o - xxo xxx 13.00
2 165 Adam OravaAdam Orava
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
98 13 1.84 - - - - o o xo o xxo xxx 11.00
3 190 Jakub DostálekJakub Dostálek
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
05 14 1.84 - - - o o o o xxo xxo xxx 10.00
4 260 Samuel TalajkaSamuel Talajka
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 7 1.80 - - o o o o xo xxo xxx 9.00
5 13 Jiří VernerJiří Verner
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
82 4 1.76 - o - o o o o xxx 8.00
6 184 Matyáš NováčekMatyáš Nováček
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
07 12 1.76 - - o o o o xo xxx 7.00
7 366 Sebastian HynčicaSebastian Hynčica
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 8 1.76 - - o o o o xxo 6.00
8 96 Martin PokornýMartin Pokorný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
88 10 1.71 - - - o o o - xxx 5.00
9= 284 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 3 1.66 - o o o o xxx 3.50
9= 68 Jan HolecJan Holec
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
82 9 1.66 - - o o o - 3.50
11 161 Ladislav KoutnýLadislav Koutný
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
99 15 1.66 - o o xo o x- 2.00
12 156 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
83 11 1.61 - - o o xx- x 1.00
13 74 Jan DedekJan Dedek
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
09 5 1.61 o o o xxo xxx
14 243 Filip GallFilip Gall
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 6 1.61 o o xo xxo xxx
15 142 Artem KroscenkoArtem Kroscenko
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 2 1.56 o xo xo xxx
242 Matěj DluhošMatěj Dluhoš
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 1 DNS
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 11.5.2024 - 13:15) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,31 1,36 1,41 1,46 1,51 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 Body
1 16 Nina BerkováNina Berková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 6 1.55 - - o xxo o o xxx 13.00
2 7 Marie ŠtoplováMarie Štoplová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 8 1.55 - - o o xo xxo xxx 11.00
3= 22 Jitka MachytkováJitka Machytková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 7 1.51 - - o o o xxx 9.50
3= 8 Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 9 1.51 - - o - o xx- 9.50
5 138 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 5 1.46 - o o xo xxx 8.00
6 37 Erin PtáčkováErin Ptáčková
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
10 4 1.41 o o o xxx 7.00
7 82 Sofie ZedkováSofie Zedková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
10 3 1.41 o xo o xxx 6.00
8 61 Klára AndrisováKlára Andrisová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 2 1.41 o xxo o xxx 5.00
9 68 Adéla KubálkováAdéla Kubálková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 1 1.36 o xxo xxx 4.00
Celkem 9 závodníků

skok o tyči - Muži

(so, 11.5.2024 - 13:05) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,65 2,85 3,05 3,25 3,45 3,65 3,75 3,85 3,95 4,05 Body
1 190 Jakub DostálekJakub Dostálek
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
05 6 3.85 - - - - o o - o - - xxo xxx 13.00
2 3 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 5 3.65 - - - - xo xo - xxx 11.00
3 92 Matěj HejtmanMatěj Hejtman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 1 3.05 - o xxo xxx 10.00
4 68 Jan HolecJan Holec
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
82 3 2.85 - o xx- x 9.00
5 158 Michal KasparMichal Kaspar
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
01 2 2.65 o xxx 8.00
122 Michal HeczkoMichal Heczko
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
92 4 NM - - - xxx
Celkem 6 závodníků

skok o tyči - Ženy

(so, 11.5.2024 - 10:30) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,09 2,19 2,29 2,39 2,49 2,59 2,69 2,79 2,89 2,99 3,09 3,19 Body
1 9 Sára SikorováSára Sikorová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 3 2.89 - - o - o - - xo o xxx 13.00
2 23 Lenka MachytkováLenka Machytková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 2 2.69 - o o o o o xo xxx 11.00
3 22 Jitka MachytkováJitka Machytková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 1 2.09 xo xxx 10.00
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 11.5.2024 - 10:30) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 284 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 6 6.22 +0.5 m/s 6.19  0,00 6.15  0,30 x  2,00 6.19 x  1,10 x  2,30 6.22  0,50 13.00
2 272 David HolekDavid Holek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 11 6.19 +0.1 m/s 6.01  0,60 6.19  0,10 x  0,30 6.19 x  1,00 x  -0,10 6.04  -0,10 11.00
3 190 Jakub DostálekJakub Dostálek
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
05 7 6.08 +1.5 m/s 5.94  0,10 6.03  1,40 x  1,10 6.03 6.08  1,50 5.78  0,50 x  0,80 10.00
4 252 Adam KopecAdam Kopec
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 10 6.08 +0.4 m/s 5.78  1,10 x  1,10 5.83  0,90 5.83 x  0,60 6.08  0,40 x  1,60 9.00
5 142 Artem KroscenkoArtem Kroscenko
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 8 5.79 +2.0 m/s 3.68  1,20 5.53  1,40 5.79  2,00 5.79 2.88  0,90 x  1,40 x  0,30 8.00
6 282 Matyáš PolášekMatyáš Polášek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 4 5.76 -0.1 m/s 5.43  -0,70 x  1,40 5.01  0,90 5.43 5.18  2,70 5.44  1,30 5.76  -0,10 7.00
7 156 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
83 9 5.56 +3.4 m/s 5.38 +1.4 m/s 4.89  1,10 5.34  0,80 x  1,10 5.34 5.50  2,30 5.38  1,40 5.56  3,40 6.00
8 243 Filip GallFilip Gall
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 5 5.48 -1.2 m/s 5.48  -1,20 5.01  0,90 4.93  0,50 5.48 4.85  0,20 3.75  2,40 2.87  1,00 5.00
9 141 Libor KoniuchLibor Koniuch
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 1 4.54 +0.7 m/s 4.52  0,50 4.54  0,70 4.23  2,50 4.54 4.00
10 244 Jakub JakoubekJakub Jakoubek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 2 4.43 -0.9 m/s 4.43  -0,90 4.28  1,00 x  1,10 4.43 3.00
11 140 Jakub VorelJakub Vorel
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
04 3 4.14 +0.0 m/s 4.14  0,00 2.90  0,20 4.00  0,40 4.14 2.00
12 277 Petr KunetekPetr Kunetek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 12 2.89 +0.3 m/s 2.89  0,30 - 2.89 1.00
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 11.5.2024 - 12:15) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 74 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 10 SB 5.40 +0.3 m/s x  2,20 5.40  0,30 x  0,30 5.40 x  0,30 x  2,20 4.98  0,20 13.00
2 121 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 16 SB 5.38 +0.6 m/s 5.12  0,40 5.33  2,10 5.32  0,50 5.33 5.27  1,00 5.38  0,60 5.36  0,80 11.00
3 7 Marie ŠtoplováMarie Štoplová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 17 5.28 +2.5 m/s 5.10 +1.5 m/s x  0,80 x  1,60 5.10  1,50 5.10 5.28  2,50 x  1,60 4.90  -0,70 10.00
4 76 Tereza SkřečkováTereza Skřečková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
07 11 PB 5.18 +1.5 m/s 4.60  1,10 4.86  0,40 5.00  2,50 5.00 5.16  1,00 5.18  1,50 5.10  0,50 9.00
5 25 Lada RůžičkováLada Růžičková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 13 PB 5.12 +1.0 m/s 5.12  1,00 4.67  0,10 5.02  1,90 5.12 4.89  1,80 4.89  0,50 4.90  -0,50 8.00
6 176 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 14 SB 5.08 +1.4 m/s 4.80  0,60 4.66  1,30 5.08  1,40 5.08 4.90  0,60 4.93  2,20 5.02  -0,10 7.00
7 67 Ema KroupováEma Kroupová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 12 4.85 +0.6 m/s 4.67  0,40 4.77  -0,60 4.72  0,60 4.77 4.75  0,10 x  1,70 4.85  0,60 6.00
8 124 Anežka JurákováAnežka Juráková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 15 4.75 +1.2 m/s 3.59  0,70 x  0,50 4.75  1,20 4.75 3.73  -0,40 x  0,70 4.43  -0,60 5.00
9 131 Barbora SlívováBarbora Slívová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 5 PB 4.69 +0.7 m/s 4.30  0,80 4.69  0,70 4.51  0,80 4.69 4.00
10 8 Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 18 4.64 +0.3 m/s 4.48  1,10 4.64  0,30 4.26  0,50 4.64 3.00
11 61 Klára AndrisováKlára Andrisová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 9 4.62 +3.0 m/s 4.29 +0.5 m/s x  -0,20 4.29  0,50 4.62  3,00 4.62 2.00
12 72 Sára NovákováSára Nováková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
09 7 4.61 +1.3 m/s 4.58  1,50 4.56  2,10 4.61  1,30 4.61 1.00
13 75 Lenka RudolfováLenka Rudolfová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
09 8 4.38 +0.4 m/s 4.38  0,40 4.25  1,20 4.30  1,10 4.38
14 77 Adéla ŠkolováAdéla Školová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
07 6 4.28 +0.1 m/s 4.28  0,10 x  1,00 4.19  1,30 4.28
15 136 Veronika VečeřováVeronika Večeřová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 3 PB 4.18 +0.6 m/s 4.18  0,60 4.17  0,60 4.13  1,10 4.18
16 125 Tereza KřístkováTereza Křístková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 4 4.14 +0.6 m/s 3.92  0,60 4.12  -0,50 4.14  0,60 4.14
17 174 Sofie JiříkovskáSofie Jiříkovská
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
10 2 4.07 +0.7 m/s 3.09  -0,50 x  -0,10 4.07  0,70 4.07
18 177 Anežka FigurováAnežka Figurová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
10 1 PB 3.53 +0.6 m/s 3.53  0,60 3.42  1,50 x  0,90 3.53
Celkem 18 závodníků

trojskok - Muži

(so, 11.5.2024 - 13:35) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 260 Samuel TalajkaSamuel Talajka
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 7 12.32 -0.9 m/s - 12.32  -0,90 - 12.32 11.97  1,40 - - 13.00
2 284 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 3 12.31 -0.4 m/s 12.15  0,70 x  -0,70 12.31  -0,40 12.31 12.21  1,40 x  1,60 11.25  1,10 11.00
3 96 Martin PokornýMartin Pokorný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
88 1 12.30 +2.0 m/s 11.92  0,70 11.97  -0,30 11.90  -0,70 11.97 12.30  2,00 12.07  1,10 12.29  1,10 10.00
4 165 Adam OravaAdam Orava
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
98 4 11.64 +1.5 m/s 11.64  1,50 11.34  -0,50 x  -0,60 11.64 11.49  1,30 x  1,70 x  1,60 9.00
5 252 Adam KopecAdam Kopec
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 6 11.54 +0.8 m/s 11.54  0,80 11.47  0,40 - 11.54 - - - 8.00
6 156 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
83 5 11.13 +0.9 m/s x  0,60 x  -0,90 11.13  0,90 11.13 - - - 7.00
258 David SalátDavid Salát
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 2 NM x  1,30 x  -0,20 x  -0,70 - x  2,00 x  0,70 x  1,60
Celkem 7 závodníků

trojskok - Ženy

(so, 11.5.2024 - 15:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 76 Tereza SkřečkováTereza Skřečková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
07 1 11.16 +1.3 m/s 10.91  0,90 x  0,70 11.10  0,60 11.10 x  1,30 10.86  0,50 11.16  1,30 13.00
2 7 Marie ŠtoplováMarie Štoplová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 3 10.82 +1.2 m/s x  0,20 10.49  0,60 10.82  1,20 10.82 10.63  1,10 - x  0,90 11.00
3 138 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 2 10.52 +0.6 m/s x  1,20 x  1,50 x  0,90 - 10.42  1,90 10.52  0,60  1,00 10.00
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 11.5.2024 - 15:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 181 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan...
03 10 12.36 09.92 11.79 11.12 11.79 11.96 x 12.36 13.00
2 169 Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 9 10.59 10.43 10.14 10.31 10.43 10.59 10.34 x 11.00
3 50 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 4 10.28 10.28 x 08.94 10.28 x 09.19 09.24 10.00
4 170 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 7 10.26 10.13 10.26 x 10.26 10.16 x x 9.00
5 154 Karolína SchmidtováKarolína Schmidtová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
98 8 10.15 09.30 09.29 10.14 10.14 09.34 10.15 09.31 8.00
6 17 Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 6 09.18 09.18 x x 9.18 x 08.11 x 7.00
7 183 Kristýna BodišováKristýna Bodišová
Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan...
06 5 08.53 08.53 08.53 08.19 8.53 x x x 6.00
8 173 Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 3 08.42 08.13 08.42 08.09 8.42 08.09 08.29 07.98 5.00
9 83 Martina KoutňákováMartina Koutňáková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
90 2 07.77 07.77 07.76 07.43 7.77 4.00
171 Julie BartkováJulie Bartková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 1 NM x x x -
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 11.5.2024 - 13:35) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 75 Dominik KošařDominik Košař
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
94 21 13.49 12.58 x 12.60 12.60 13.22 13.46 13.49 13.00
2 137 Marek SwaczynaMarek Swaczyna
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 20 12.57 10.39 x 11.05 11.05 x 12.57 x 11.00
3 1 Jan JílekJan Jílek
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
93 19 12.20 12.20 - - 12.20 x x 12.15 10.00
4 191 Pavel ŘehánekPavel Řehánek
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
82 18 11.83 11.83 x 11.75 11.83 x x 11.78 9.00
5 34 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan...
07 10 11.68 10.70 x 11.68 11.68 x x x 8.00
6 278 Lukáš LehockýLukáš Lehocký
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
88 16 11.60 10.95 x x 10.95 x 11.60 - 7.00
7 93 Jiří HorkýJiří Horký
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
92 2 11.29 11.29 10.82 - 11.29 x x x 6.00
8 122 Michal HeczkoMichal Heczko
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
92 17 10.46 08.72 09.81 10.46 10.46 09.78 09.63 10.24 5.00
9 136 Petr LiškaPetr Liška
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
04 14 10.39 09.52 10.39 10.27 10.39 4.00
10 70 Ondřej MondekOndřej Mondek
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
05 3 10.38 10.38 10.06 09.92 10.38 3.00
11 132 Ondřej SikoraOndřej Sikora
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
94 13 10.10 10.10 09.84 09.90 10.10 2.00
12 134 Dalibor SvobodaDalibor Svoboda
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
89 15 10.09 10.09 10.09 x 10.09 1.00
13 166 Vít RusVít Rus
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
75 12 09.72 09.72 09.55 x 9.72
14 39 Martin VilčekMartin Vilček
Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan...
81 7 09.16 08.96 08.61 09.16 9.16
15 42 Bruno RuszBruno Rusz
Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan...
07 6 08.78 08.47 x 08.78 8.78
16 36 Viktor SvobodaViktor Svoboda
Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan...
08 5 08.56 08.56 08.24 08.39 8.56
17 248 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
98 11 08.48 x 08.48 08.41 8.48
18 125 Radoslav GlocRadoslav Gloc
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
83 1 08.09 x 08.09 x 8.09
19 40 Jan HrabecJan Hrabec
Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan...
65 9 07.93 07.60 07.93 07.85 7.93
179 Rostislav VečerkaRostislav Večerka
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
98 8 DNS
135 Daniel SchubertDaniel Schubert
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
87 4 NM - x - -
Celkem 21 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(so, 11.5.2024 - 13:35) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 181 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan...
03 14 37.97 35.47 x x 35.47 37.97 37.74 34.03 13.00
2 167 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 13 35.41 30.95 x 34.44 34.44 35.41 32.35 34.05 11.00
3 171 Julie BartkováJulie Bartková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 15 35.09 x 32.77 35.09 35.09 x x x 10.00
4 50 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 12 31.43 30.34 x 31.22 31.22 31.43 x x 9.00
5 169 Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 10 31.09 28.35 27.92 31.09 31.09 27.36 28.82 29.03 8.00
6 185 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan...
04 11 30.38 29.56 x 30.38 30.38 27.81 30.36 x 7.00
7 170 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 7 30.06 26.59 28.92 29.59 29.59 x 30.06 x 6.00
8 10 Katarína BerkováKatarína Berková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
81 5 25.77 x 25.63 x 25.63 x x 25.77 5.00
9 173 Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 9 25.60 25.60 x 23.42 25.60 4.00
10 17 Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 6 25.06 23.96 25.06 x 25.06 3.00
11 176 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 8 24.24 24.24 23.48 23.73 24.24 2.00
12 31 Andrea ŠímováAndrea Šímová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
07 4 23.74 22.01 23.74 22.46 23.74 1.00
13 83 Martina KoutňákováMartina Koutňáková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
90 1 21.23 x 21.23 x 21.23
14 19 Nela KomínkováNela Komínková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 3 21.17 18.29 20.59 21.17 21.17
15 154 Karolína SchmidtováKarolína Schmidtová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
98 2 17.33 12.13 17.33 17.26 17.33
Celkem 15 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(so, 11.5.2024 - 15:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 93 Jiří HorkýJiří Horký
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
92 4 43.29 42.10 x x 42.10 43.29 40.41 x 13.00
2 75 Dominik KošařDominik Košař
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
94 21 39.89 38.09 36.42 39.89 39.89 x x x 11.00
3 1 Jan JílekJan Jílek
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
93 6 37.82 30.13 32.97 31.62 32.97 37.82 x x 10.00
4 136 Petr LiškaPetr Liška
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
04 19 36.21 35.31 36.21 x 36.21 35.11 36.09 x 9.00
5 137 Marek SwaczynaMarek Swaczyna
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 20 34.71 x 34.71 x 34.71 x x x 8.00
6 34 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan...
07 11 33.32 x 30.57 x 30.57 x 33.32 33.01 7.00
7 191 Pavel ŘehánekPavel Řehánek
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
82 17 32.01 x 32.01 x 32.01 x x x 6.00
8 271 Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 3 30.84 x x 30.41 30.41 30.84 x x 5.00
9 274 Václav HranickýVáclav Hranický
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 5 30.40 30.40 x x 30.40 4.00
10 166 Vít RusVít Rus
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
75 16 30.05 28.38 29.79 30.05 30.05 3.00
11 125 Radoslav GlocRadoslav Gloc
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
83 2 27.75 27.39 27.75 x 27.75 2.00
12 132 Ondřej SikoraOndřej Sikora
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
94 13 26.77 24.07 26.77 22.00 26.77 1.00
13 134 Dalibor SvobodaDalibor Svoboda
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
89 15 25.27 19.52 22.26 25.27 25.27
14 40 Jan HrabecJan Hrabec
Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan...
65 10 24.53 23.23 24.53 23.69 24.53
15 39 Martin VilčekMartin Vilček
Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan...
81 9 24.10 24.10 22.27 22.98 24.10
16 122 Michal HeczkoMichal Heczko
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
92 14 23.61 23.61 x x 23.61
17 361 Jakub BlablaJakub Blabla
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 1 20.54 17.77 x 20.54 20.54
135 Daniel SchubertDaniel Schubert
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
87 8 DNS
92 Matěj HejtmanMatěj Hejtman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 12 DNS
95 Michal MaierMichal Maier
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
88 7 DNS
70 Ondřej MondekOndřej Mondek
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
05 18 NM x x x -
Celkem 21 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 11.5.2024 - 12:15) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 170 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 9 44.30 13.00
2 167 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 11 41.18 11.00
3 17 Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 10 37.64 10.00
4 169 Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 8 35.51 9.00
5 10 Katarína BerkováKatarína Berková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
81 1 29.32 8.00
6 83 Martina KoutňákováMartina Koutňáková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
90 3 28.98 7.00
7 173 Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 7 27.20 6.00
8 183 Kristýna BodišováKristýna Bodišová
Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan...
06 5 25.76 5.00
9 185 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan...
04 6 24.96 4.00
10 187 Hana MaštalířováHana Maštalířová
Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan...
05 4 23.28 3.00
11 19 Nela KomínkováNela Komínková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 2 18.45 2.00
Celkem 11 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 11.5.2024 - 10:30) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 95 Michal MaierMichal Maier
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
88 4 43.54 - 13.00
2 274 Václav HranickýVáclav Hranický
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 3 42.37 - 11.00
3 125 Radoslav GlocRadoslav Gloc
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
83 1 37.16 - 10.00
4 93 Jiří HorkýJiří Horký
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
92 2 34.44 - 9.00
5 191 Pavel ŘehánekPavel Řehánek
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
82 16 33.62 - 8.00
6 42 Bruno RuszBruno Rusz
Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan...
07 11 32.91 - 7.00
7 160 Jan KasparJan Kaspar
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
02 13 31.84 - 6.00
8 36 Viktor SvobodaViktor Svoboda
Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan...
08 5 29.34 - 5.00
9 248 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
98 12 29.16 - 4.00
10 137 Marek SwaczynaMarek Swaczyna
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 6 25.64 - 3.00
11 169 Zbyněk ŠebestaZbyněk Šebesta
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
62 14 24.42 - 2.00
12 134 Dalibor SvobodaDalibor Svoboda
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
89 9 23.85 - 1.00
13 179 Rostislav VečerkaRostislav Večerka
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
98 10 21.43 -
14 40 Jan HrabecJan Hrabec
Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan...
65 7 20.90 -
193 Pavel KuklaPavel Kukla
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
71 15 NM -
39 Martin VilčekMartin Vilček
Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan...
81 8 NM -
Celkem 16 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 11.5.2024 - 10:30) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 60 Kateřina KasparováKateřina Kasparová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
06 15 39.16 37.85 38.18 38.44 38.44 - - 39.16 13.00
2 171 Julie BartkováJulie Bartková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 2 38.30 36.12 33.74 33.86 36.12 38.30 33.49 36.93 11.00
3 16 Nina BerkováNina Berková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 12 32.94 32.94 28.51 31.80 32.94 29.19 - - 10.00
4 50 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 13 32.88 31.45 32.46 32.88 32.88 31.76 32.77 31.52 9.00
5 167 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 6 32.53 30.96 32.09 32.44 32.44 32.53 31.48 x 8.00
6 185 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan...
04 14 31.99 30.26 31.99 - 31.99 - - - 7.00
7 8 Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 1 31.11 25.18 31.11 - 31.11 - - - 6.00
8 181 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan...
03 10 31.07 29.01 29.23 31.07 31.07 - - - 5.00
9 168 Eliška FojtíkováEliška Fojtíková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 11 26.41 26.41 25.53 25.72 26.41 4.00
10 73 Anna OdstrčilováAnna Odstrčilová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 5 24.56 23.00 23.31 24.56 24.56 3.00
11 19 Nela KomínkováNela Komínková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 9 24.30 23.73 24.30 22.95 24.30 2.00
12 131 Barbora SlívováBarbora Slívová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 8 23.93 21.83 23.93 21.67 23.93 1.00
13 Michaela MamulováMichaela Mamulová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 4 22.05 22.05 18.53 19.59 22.05
14 125 Tereza KřístkováTereza Křístková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 3 19.35 18.90 14.77 19.35 19.35
15 31 Andrea ŠímováAndrea Šímová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
07 7 17.03 17.03 x 15.93 17.03
Celkem 15 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(so, 11.5.2024 - 12:15) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1 Jan JílekJan Jílek
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
93 22 50.03 50.03 - - 50.03 - - - 13.00
2 135 Daniel SchubertDaniel Schubert
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
87 5 49.00 41.49 x 49.00 49.00 r 11.00
3 274 Václav HranickýVáclav Hranický
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 2 48.42 45.39 47.55 46.36 47.55 48.42 45.41 40.33 10.00
4 248 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
98 18 47.80 46.67 45.54 47.54 47.54 43.97 47.80 42.50 9.00
5 68 Jan HolecJan Holec
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
82 21 47.72 46.03 47.72 44.86 47.72 x 45.00 47.59 8.00
6 361 Jakub BlablaJakub Blabla
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 20 46.63 46.63 x x 46.63 43.21 45.11 46.59 7.00
7 136 Petr LiškaPetr Liška
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
04 16 45.50 44.86 45.50 41.07 45.50 - 41.85 x 6.00
8 70 Ondřej MondekOndřej Mondek
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
05 17 45.48 45.48 x 41.92 45.48 42.51 40.18 44.15 5.00
9 253 Jonatan KoubaJonatan Kouba
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 19 44.55 41.71 x 44.55 44.55 4.00
10 271 Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 1 42.39 42.39 x - 42.39 r 3.00
11 78 Michal RotterMichal Rotter
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
07 9 39.30 35.62 36.26 39.30 39.30 2.00
12 166 Vít RusVít Rus
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
75 15 38.46 36.34 38.46 - 38.46 1.00
13 160 Jan KasparJan Kaspar
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
02 14 38.45 x 38.45 37.58 38.45
14 132 Ondřej SikoraOndřej Sikora
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
94 13 37.61 37.17 37.61 35.77 37.61
15 382 Jakub RuszJakub Rusz
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 4 37.53 35.76 37.53 29.67 37.53
16 92 Matěj HejtmanMatěj Hejtman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 12 34.61 34.61 30.64 29.74 34.61
17 124 Michal BrodaMichal Broda
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
88 11 34.55 27.29 31.40 34.55 34.55
18 257 Lukáš RybníčekLukáš Rybníček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 7 30.28 28.98 30.28 29.62 30.28
19 179 Rostislav VečerkaRostislav Večerka
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
98 8 26.58 26.58 - - 26.58
20 275 Jakub JasiokJakub Jasiok
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 10 26.01 26.01 x x 26.01
21 262 Michal ZbořilMichal Zbořil
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 6 21.13 15.48 21.13 19.94 21.13
95 Michal MaierMichal Maier
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
88 3 DNS
Celkem 22 závodníků

chůze dráha 10000 m - Muži

(so, 11.5.2024 - 19:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Karty Body
1 178 Rostislav KolářRostislav Kolář 87 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. NM 13.00
2 176 Petr HavránekPetr Havránek 84 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. NM 11.00
Vojtěch NovákVojtěch Novák 06 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... DNF
Poznámky:
Závod se konal 28.4.2024 v Novém Městě nad Metují
Celkem 3 závodníků

chůze dráha 10000 m - Ženy

(so, 11.5.2024 - 20:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Karty Body
1 94 Nela SkupieńováNela Skupieńová 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. NM 13.00
Poznámky:
Závod se konal 28.4.2024 v Novém Městě nad Metují
Celkem 1 závodníků