Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Atletický trojboj

Třebíč (2. 5. 2024)

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 2.5.2024 - 09:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš MeschkaMatouš Meschka 12 ZŠ M. Budějovice, Havlíčkova AZŠ M. Budějovice, Havlíčkova A 6 08.26 198.00
2 Richard VečeřaRichard Večeřa 12 ZŠ Třebíč, Horka-Domky BZŠ Třebíč, Horka-Domky B 4 08.44 162.00
3 Adam HavránekAdam Havránek 12 ZŠ Náměšť n. O., Komenského AZŠ Náměšť n. O., Komenského A 3 08.47 157.00
4 Nam Le BaoNam Le Bao 12 ZŠ M. Budějovice, Havlíčkova BZŠ M. Budějovice, Havlíčkova B 2 08.70 116.00
5 Jakub PléhaJakub Pléha 12 ZŠ a MŠ Domamil AZŠ a MŠ Domamil A 7 08.79 102.00
6 Aleš JelečekAleš Jeleček 12 ZŠ M. Budějovice, Havlíčkova AZŠ M. Budějovice, Havlíčkova A 5 08.82 98.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 2.5.2024 - 09:00) official Vítr: -3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon PasekaŠimon Paseka 13 ZŠ Náměšť n. O., Komenského BZŠ Náměšť n. O., Komenského B 2 08.22 206.00
2 Radek MusilRadek Musil 12 ZŠ Třebíč, Horka-Domky AZŠ Třebíč, Horka-Domky A 5 08.26 198.00
3 Michal BajcarMichal Bajcar 12 ZŠ M. Budějovice, Havlíčkova BZŠ M. Budějovice, Havlíčkova B 7 08.76 107.00
4 Martin TreteraMartin Tretera 13 ZŠ Třebíč, Horka-Domky AZŠ Třebíč, Horka-Domky A 6 08.88 89.00
5 Antonín CharvátAntonín Charvát 13 ZŠ Náměšť n. O., Komenského AZŠ Náměšť n. O., Komenského A 3 09.02 70.00
6 Adam BednářAdam Bednář 14 ZŠ Náměšť n. O., Komenského BZŠ Náměšť n. O., Komenského B 4 09.29 39.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 2.5.2024 - 09:00) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš MelicharTobiáš Melichar 12 ZŠ Třebíč, Horka-Domky BZŠ Třebíč, Horka-Domky B 5 08.08 236.00
2 Petr OplatekPetr Oplatek 13 ZŠ Třebíč, Světlo BZŠ Třebíč, Světlo B 6 08.82 98.00
3 Tomáš BrumlaTomáš Brumla 14 ZŠ Třebíč, Na Kopcích BZŠ Třebíč, Na Kopcích B 3 08.96 78.00
4 Vojtěch BorešVojtěch Boreš 12 ZŠ Třebíč, Na Kopcích BZŠ Třebíč, Na Kopcích B 7 09.08 62.00
5 Michael NovákMichael Novák 13 ZŠ Třebíč, Světlo AZŠ Třebíč, Světlo A 2 09.13 56.00
6 Jan ZabloudilJan Zabloudil 13 ZŠ Třebíč, Světlo AZŠ Třebíč, Světlo A 4 09.28 40.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 2.5.2024 - 09:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek JančářMarek Jančář 14 ZŠ Třebíč, Benešova AZŠ Třebíč, Benešova A 4 08.19 212.00
2 Petr VěžníkPetr Věžník 13 ZŠ Třebíč, Na Kopcích AZŠ Třebíč, Na Kopcích A 2 08.32 186.00
3 Tadeáš PudilTadeáš Pudil 12 ZŠ Třebíč, Na Kopcích AZŠ Třebíč, Na Kopcích A 6 08.49 153.00
4 Adam ZimsAdam Zims 12 ZŠ a MŠ Domamil AZŠ a MŠ Domamil A 3 08.54 144.00
5 Šimon BalounŠimon Baloun 13 ZŠ a MŠ Domamil BZŠ a MŠ Domamil B 5 08.73 112.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 2.5.2024 - 09:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš BalogMikuláš Balog 12 ZŠ TGM Třebíč AZŠ TGM Třebíč A 4 07.71 325.00
2 Matyáš NekulaMatyáš Nekula 12 ZŠ TGM M. Budějovice AZŠ TGM M. Budějovice A 2 08.53 146.00
3 Jakub ŠabatkaJakub Šabatka 14 ZŠ a MŠ Domamil BZŠ a MŠ Domamil B 6 08.55 142.00
4 Tomáš KrižanTomáš Križan 14 ZŠ Třebíč, Světlo BZŠ Třebíč, Světlo B 3 08.70 116.00
5 Jakub KřivánekJakub Křivánek 13 ZŠ TGM M. Budějovice AZŠ TGM M. Budějovice A 5 09.45 24.00
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (čt, 2.5.2024 - 09:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Oliver KunaOliver Kuna 13 ZŠ Náměšť n. O., Husova AZŠ Náměšť n. O., Husova A 4 07.82 298.00
2 Marek ŠulerMarek Šuler 14 ZŠ Náměšť n. O., Husova AZŠ Náměšť n. O., Husova A 2 08.25 200.00
3 Adam NosekAdam Nosek 13 ZŠ TGM Třebíč BZŠ TGM Třebíč B 3 08.33 184.00
4 Alexandr VeselýAlexandr Veselý 13 ZŠ TGM Třebíč AZŠ TGM Třebíč A 5 08.35 180.00
5 Matěj PlichtaMatěj Plichta 12 ZŠ TGM M. Budějovice BZŠ TGM M. Budějovice B 6 09.39 29.00
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (čt, 2.5.2024 - 09:00) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš StaněkTomáš Staněk 13 ZŠ Náměšť n. O., Husova BZŠ Náměšť n. O., Husova B 3 08.07 239.00
2 Matyáš MusilMatyáš Musil 12 ZŠ TGM Třebíč BZŠ TGM Třebíč B 2 08.17 217.00
3 Matyáš TříletýMatyáš Tříletý 13 ZŠ TGM M. Budějovice BZŠ TGM M. Budějovice B 6 08.33 184.00
4 Matyáš KorchanMatyáš Korchan 13 ZŠ Náměšť n. O., Husova BZŠ Náměšť n. O., Husova B 5 08.63 128.00
5 Stanislav BurešStanislav Bureš 13 ZŠ Třebíč, Benešova AZŠ Třebíč, Benešova A 4 08.68 120.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš BalogMikuláš Balog 12 ZŠ TGM Třebíč AZŠ TGM Třebíč A 4 07.71 325.00
2 Oliver KunaOliver Kuna 13 ZŠ Náměšť n. O., Husova AZŠ Náměšť n. O., Husova A 4 07.82 298.00
3 Tomáš StaněkTomáš Staněk 13 ZŠ Náměšť n. O., Husova BZŠ Náměšť n. O., Husova B 3 08.07 239.00
4 Tobiáš MelicharTobiáš Melichar 12 ZŠ Třebíč, Horka-Domky BZŠ Třebíč, Horka-Domky B 5 08.08 236.00
5 Matyáš MusilMatyáš Musil 12 ZŠ TGM Třebíč BZŠ TGM Třebíč B 2 08.17 217.00
6 Marek JančářMarek Jančář 14 ZŠ Třebíč, Benešova AZŠ Třebíč, Benešova A 4 08.19 212.00
7 Šimon PasekaŠimon Paseka 13 ZŠ Náměšť n. O., Komenského BZŠ Náměšť n. O., Komenského B 2 08.22 206.00
8 Marek ŠulerMarek Šuler 14 ZŠ Náměšť n. O., Husova AZŠ Náměšť n. O., Husova A 2 08.25 200.00
9 Matouš MeschkaMatouš Meschka 12 ZŠ M. Budějovice, Havlíčkova AZŠ M. Budějovice, Havlíčkova A 6 08.26 198.00
9 Radek MusilRadek Musil 12 ZŠ Třebíč, Horka-Domky AZŠ Třebíč, Horka-Domky A 5 08.26 198.00
11 Petr VěžníkPetr Věžník 13 ZŠ Třebíč, Na Kopcích AZŠ Třebíč, Na Kopcích A 2 08.32 186.00
12 Adam NosekAdam Nosek 13 ZŠ TGM Třebíč BZŠ TGM Třebíč B 3 08.33 184.00
12 Matyáš TříletýMatyáš Tříletý 13 ZŠ TGM M. Budějovice BZŠ TGM M. Budějovice B 6 08.33 184.00
14 Alexandr VeselýAlexandr Veselý 13 ZŠ TGM Třebíč AZŠ TGM Třebíč A 5 08.35 180.00
15 Richard VečeřaRichard Večeřa 12 ZŠ Třebíč, Horka-Domky BZŠ Třebíč, Horka-Domky B 4 08.44 162.00
16 Adam HavránekAdam Havránek 12 ZŠ Náměšť n. O., Komenského AZŠ Náměšť n. O., Komenského A 3 08.47 157.00
17 Tadeáš PudilTadeáš Pudil 12 ZŠ Třebíč, Na Kopcích AZŠ Třebíč, Na Kopcích A 6 08.49 153.00
18 Matyáš NekulaMatyáš Nekula 12 ZŠ TGM M. Budějovice AZŠ TGM M. Budějovice A 2 08.53 146.00
19 Adam ZimsAdam Zims 12 ZŠ a MŠ Domamil AZŠ a MŠ Domamil A 3 08.54 144.00
20 Jakub ŠabatkaJakub Šabatka 14 ZŠ a MŠ Domamil BZŠ a MŠ Domamil B 6 08.55 142.00
21 Matyáš KorchanMatyáš Korchan 13 ZŠ Náměšť n. O., Husova BZŠ Náměšť n. O., Husova B 5 08.63 128.00
22 Stanislav BurešStanislav Bureš 13 ZŠ Třebíč, Benešova AZŠ Třebíč, Benešova A 4 08.68 120.00
23 Nam Le BaoNam Le Bao 12 ZŠ M. Budějovice, Havlíčkova BZŠ M. Budějovice, Havlíčkova B 2 08.70 116.00
23 Tomáš KrižanTomáš Križan 14 ZŠ Třebíč, Světlo BZŠ Třebíč, Světlo B 3 08.70 116.00
25 Šimon BalounŠimon Baloun 13 ZŠ a MŠ Domamil BZŠ a MŠ Domamil B 5 08.73 112.00
26 Michal BajcarMichal Bajcar 12 ZŠ M. Budějovice, Havlíčkova BZŠ M. Budějovice, Havlíčkova B 7 08.76 107.00
27 Jakub PléhaJakub Pléha 12 ZŠ a MŠ Domamil AZŠ a MŠ Domamil A 7 08.79 102.00
28 Aleš JelečekAleš Jeleček 12 ZŠ M. Budějovice, Havlíčkova AZŠ M. Budějovice, Havlíčkova A 5 08.82 98.00
28 Petr OplatekPetr Oplatek 13 ZŠ Třebíč, Světlo BZŠ Třebíč, Světlo B 6 08.82 98.00
30 Martin TreteraMartin Tretera 13 ZŠ Třebíč, Horka-Domky AZŠ Třebíč, Horka-Domky A 6 08.88 89.00
31 Tomáš BrumlaTomáš Brumla 14 ZŠ Třebíč, Na Kopcích BZŠ Třebíč, Na Kopcích B 3 08.96 78.00
32 Antonín CharvátAntonín Charvát 13 ZŠ Náměšť n. O., Komenského AZŠ Náměšť n. O., Komenského A 3 09.02 70.00
33 Vojtěch BorešVojtěch Boreš 12 ZŠ Třebíč, Na Kopcích BZŠ Třebíč, Na Kopcích B 7 09.08 62.00
34 Michael NovákMichael Novák 13 ZŠ Třebíč, Světlo AZŠ Třebíč, Světlo A 2 09.13 56.00
35 Jan ZabloudilJan Zabloudil 13 ZŠ Třebíč, Světlo AZŠ Třebíč, Světlo A 4 09.28 40.00
36 Adam BednářAdam Bednář 14 ZŠ Náměšť n. O., Komenského BZŠ Náměšť n. O., Komenského B 4 09.29 39.00
37 Matěj PlichtaMatěj Plichta 12 ZŠ TGM M. Budějovice BZŠ TGM M. Budějovice B 6 09.39 29.00
38 Jakub KřivánekJakub Křivánek 13 ZŠ TGM M. Budějovice AZŠ TGM M. Budějovice A 5 09.45 24.00

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 2.5.2024 - 09:20) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Saša SoustružníkováSaša Soustružníková 13 ZŠ M. Budějovice, Havlíčkova AZŠ M. Budějovice, Havlíčkova A 6 08.60 325.00
2 Hana HrabovskáHana Hrabovská 13 ZŠ M. Budějovice, Havlíčkova AZŠ M. Budějovice, Havlíčkova A 3 08.67 308.00
3 Kateřina ZbrankováKateřina Zbranková 13 ZŠ Třebíč, Na Kopcích BZŠ Třebíč, Na Kopcích B 7 09.27 179.00
4 Eliška HahnováEliška Hahnová 13 ZŠ Třebíč, Světlo AZŠ Třebíč, Světlo A 2 09.38 159.00
5 Natálie ČernáNatálie Černá 12 ZŠ Třebíč, Horka-Domky AZŠ Třebíč, Horka-Domky A 4 09.65 114.00
6 Vanesa JanováVanesa Janová 14 ZŠ Třebíč, Na Kopcích BZŠ Třebíč, Na Kopcích B 5 09.71 105.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 2.5.2024 - 09:20) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona PopelářováSimona Popelářová 12 ZŠ Třebíč, Na Kopcích AZŠ Třebíč, Na Kopcích A 3 08.48 355.00
2 Lucie PěnčíkováLucie Pěnčíková 13 ZŠ Náměšť n. O., Komenského AZŠ Náměšť n. O., Komenského A 2 08.75 289.00
3 Vendula SvobodováVendula Svobodová 12 ZŠ M. Budějovice, Havlíčkova BZŠ M. Budějovice, Havlíčkova B 7 08.93 248.00
4 Vendula StaráVendula Stará 14 ZŠ Náměšť n. O., Komenského BZŠ Náměšť n. O., Komenského B 6 09.39 157.00
5 Martina DufkováMartina Dufková 13 ZŠ Náměšť n. O., Komenského AZŠ Náměšť n. O., Komenského A 4 09.58 125.00
6 Eliška KubisováEliška Kubisová 14 ZŠ Třebíč, Světlo AZŠ Třebíč, Světlo A 5 09.75 99.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 2.5.2024 - 09:20) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema MaarEma Maar 12 ZŠ Třebíč, Na Kopcích AZŠ Třebíč, Na Kopcích A 5 08.22 424.00
2 Aneta SkoumalováAneta Skoumalová 13 ZŠ M. Budějovice, Havlíčkova BZŠ M. Budějovice, Havlíčkova B 2 08.48 355.00
3 Anděla ProkopováAnděla Prokopová 13 ZŠ TGM M. Budějovice BZŠ TGM M. Budějovice B 6 08.52 344.00
4 Anna HubálkováAnna Hubálková 13 ZŠ Náměšť n. O., Komenského BZŠ Náměšť n. O., Komenského B 4 08.66 310.00
5 Kornélie KnapováKornélie Knapová 12 ZŠ Třebíč, Světlo BZŠ Třebíč, Světlo B 3 09.70 107.00
6 Judita ŠislerováJudita Šislerová 14 ZŠ Třebíč, Světlo BZŠ Třebíč, Světlo B 7 09.83 88.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 2.5.2024 - 09:20) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura SvobodováLaura Svobodová 13 ZŠ Třebíč, Benešova AZŠ Třebíč, Benešova A 2 08.00 486.00
2 Ladislava DvořákováLadislava Dvořáková 12 ZŠ Třebíč, Horka-Domky AZŠ Třebíč, Horka-Domky A 4 08.78 282.00
3 Viktorie SochorováViktorie Sochorová 14 ZŠ Náměšť n. O., Husova AZŠ Náměšť n. O., Husova A 6 08.84 268.00
4 Nikola HobzováNikola Hobzová 13 ZŠ Třebíč, Benešova AZŠ Třebíč, Benešova A 5 08.87 261.00
5 Lucie MaláLucie Malá 12 ZŠ a MŠ Domamil AZŠ a MŠ Domamil A 3 08.96 242.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 2.5.2024 - 09:20) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura LinduškováLaura Lindušková 12 ZŠ TGM M. Budějovice AZŠ TGM M. Budějovice A 3 08.24 418.00
2 Veronika ProcházkováVeronika Procházková 12 ZŠ TGM Třebíč AZŠ TGM Třebíč A 5 08.61 322.00
3 Tereza ŠvomováTereza Švomová 13 ZŠ Třebíč, Horka-Domky BZŠ Třebíč, Horka-Domky B 6 08.65 312.00
4 Vanesa HanusováVanesa Hanusová 14 ZŠ a MŠ Domamil BZŠ a MŠ Domamil B 4 09.17 198.00
5 Kristýna SchlápotováKristýna Schlápotová 12 ZŠ a MŠ Domamil AZŠ a MŠ Domamil A 2 09.74 101.00
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (čt, 2.5.2024 - 09:20) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valeriie VoloshinaValeriie Voloshina 12 ZŠ TGM Třebíč BZŠ TGM Třebíč B 6 08.41 373.00
2 Anna PelánováAnna Pelánová 13 ZŠ Náměšť n. O., Husova AZŠ Náměšť n. O., Husova A 5 08.59 327.00
3 Kamila KrulováKamila Krulová 12 ZŠ TGM Třebíč AZŠ TGM Třebíč A 3 08.88 259.00
4 Kateřina JordánováKateřina Jordánová 12 ZŠ TGM M. Budějovice AZŠ TGM M. Budějovice A 4 08.90 255.00
5 Zuzana MarkováZuzana Marková 15 ZŠ a MŠ Domamil BZŠ a MŠ Domamil B 2 09.06 221.00
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (čt, 2.5.2024 - 09:20) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ZoňováKlára Zoňová 13 ZŠ Třebíč, Horka-Domky BZŠ Třebíč, Horka-Domky B 6 08.72 296.00
2 Ella VítkováElla Vítková 13 ZŠ TGM M. Budějovice BZŠ TGM M. Budějovice B 2 08.90 255.00
3 Laura FeriLaura Feri 12 ZŠ TGM Třebíč BZŠ TGM Třebíč B 4 08.97 240.00
4 Nela ZedníčkováNela Zedníčková 12 ZŠ Náměšť n. O., Husova BZŠ Náměšť n. O., Husova B 5 08.99 235.00
5 Hedvika ChlandováHedvika Chlandová 14 ZŠ Náměšť n. O., Husova BZŠ Náměšť n. O., Husova B 3 09.22 189.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura SvobodováLaura Svobodová 13 ZŠ Třebíč, Benešova AZŠ Třebíč, Benešova A 2 08.00 486.00
2 Ema MaarEma Maar 12 ZŠ Třebíč, Na Kopcích AZŠ Třebíč, Na Kopcích A 5 08.22 424.00
3 Laura LinduškováLaura Lindušková 12 ZŠ TGM M. Budějovice AZŠ TGM M. Budějovice A 3 08.24 418.00
4 Valeriie VoloshinaValeriie Voloshina 12 ZŠ TGM Třebíč BZŠ TGM Třebíč B 6 08.41 373.00
5 Simona PopelářováSimona Popelářová 12 ZŠ Třebíč, Na Kopcích AZŠ Třebíč, Na Kopcích A 3 08.48 355.00
5 Aneta SkoumalováAneta Skoumalová 13 ZŠ M. Budějovice, Havlíčkova BZŠ M. Budějovice, Havlíčkova B 2 08.48 355.00
7 Anděla ProkopováAnděla Prokopová 13 ZŠ TGM M. Budějovice BZŠ TGM M. Budějovice B 6 08.52 344.00
8 Anna PelánováAnna Pelánová 13 ZŠ Náměšť n. O., Husova AZŠ Náměšť n. O., Husova A 5 08.59 327.00
9 Saša SoustružníkováSaša Soustružníková 13 ZŠ M. Budějovice, Havlíčkova AZŠ M. Budějovice, Havlíčkova A 6 08.60 325.00
10 Veronika ProcházkováVeronika Procházková 12 ZŠ TGM Třebíč AZŠ TGM Třebíč A 5 08.61 322.00
11 Tereza ŠvomováTereza Švomová 13 ZŠ Třebíč, Horka-Domky BZŠ Třebíč, Horka-Domky B 6 08.65 312.00
12 Anna HubálkováAnna Hubálková 13 ZŠ Náměšť n. O., Komenského BZŠ Náměšť n. O., Komenského B 4 08.66 310.00
13 Hana HrabovskáHana Hrabovská 13 ZŠ M. Budějovice, Havlíčkova AZŠ M. Budějovice, Havlíčkova A 3 08.67 308.00
14 Klára ZoňováKlára Zoňová 13 ZŠ Třebíč, Horka-Domky BZŠ Třebíč, Horka-Domky B 6 08.72 296.00
15 Lucie PěnčíkováLucie Pěnčíková 13 ZŠ Náměšť n. O., Komenského AZŠ Náměšť n. O., Komenského A 2 08.75 289.00
16 Ladislava DvořákováLadislava Dvořáková 12 ZŠ Třebíč, Horka-Domky AZŠ Třebíč, Horka-Domky A 4 08.78 282.00
17 Viktorie SochorováViktorie Sochorová 14 ZŠ Náměšť n. O., Husova AZŠ Náměšť n. O., Husova A 6 08.84 268.00
18 Nikola HobzováNikola Hobzová 13 ZŠ Třebíč, Benešova AZŠ Třebíč, Benešova A 5 08.87 261.00
19 Kamila KrulováKamila Krulová 12 ZŠ TGM Třebíč AZŠ TGM Třebíč A 3 08.88 259.00
20 Kateřina JordánováKateřina Jordánová 12 ZŠ TGM M. Budějovice AZŠ TGM M. Budějovice A 4 08.90 255.00
20 Ella VítkováElla Vítková 13 ZŠ TGM M. Budějovice BZŠ TGM M. Budějovice B 2 08.90 255.00
22 Vendula SvobodováVendula Svobodová 12 ZŠ M. Budějovice, Havlíčkova BZŠ M. Budějovice, Havlíčkova B 7 08.93 248.00
23 Lucie MaláLucie Malá 12 ZŠ a MŠ Domamil AZŠ a MŠ Domamil A 3 08.96 242.00
24 Laura FeriLaura Feri 12 ZŠ TGM Třebíč BZŠ TGM Třebíč B 4 08.97 240.00
25 Nela ZedníčkováNela Zedníčková 12 ZŠ Náměšť n. O., Husova BZŠ Náměšť n. O., Husova B 5 08.99 235.00
26 Zuzana MarkováZuzana Marková 15 ZŠ a MŠ Domamil BZŠ a MŠ Domamil B 2 09.06 221.00
27 Vanesa HanusováVanesa Hanusová 14 ZŠ a MŠ Domamil BZŠ a MŠ Domamil B 4 09.17 198.00
28 Hedvika ChlandováHedvika Chlandová 14 ZŠ Náměšť n. O., Husova BZŠ Náměšť n. O., Husova B 3 09.22 189.00
29 Kateřina ZbrankováKateřina Zbranková 13 ZŠ Třebíč, Na Kopcích BZŠ Třebíč, Na Kopcích B 7 09.27 179.00
30 Eliška HahnováEliška Hahnová 13 ZŠ Třebíč, Světlo AZŠ Třebíč, Světlo A 2 09.38 159.00
31 Vendula StaráVendula Stará 14 ZŠ Náměšť n. O., Komenského BZŠ Náměšť n. O., Komenského B 6 09.39 157.00
32 Martina DufkováMartina Dufková 13 ZŠ Náměšť n. O., Komenského AZŠ Náměšť n. O., Komenského A 4 09.58 125.00
33 Natálie ČernáNatálie Černá 12 ZŠ Třebíč, Horka-Domky AZŠ Třebíč, Horka-Domky A 4 09.65 114.00
34 Kornélie KnapováKornélie Knapová 12 ZŠ Třebíč, Světlo BZŠ Třebíč, Světlo B 3 09.70 107.00
35 Vanesa JanováVanesa Janová 14 ZŠ Třebíč, Na Kopcích BZŠ Třebíč, Na Kopcích B 5 09.71 105.00
36 Kristýna SchlápotováKristýna Schlápotová 12 ZŠ a MŠ Domamil AZŠ a MŠ Domamil A 2 09.74 101.00
37 Eliška KubisováEliška Kubisová 14 ZŠ Třebíč, Světlo AZŠ Třebíč, Světlo A 5 09.75 99.00
38 Judita ŠislerováJudita Šislerová 14 ZŠ Třebíč, Světlo BZŠ Třebíč, Světlo B 7 09.83 88.00

skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Skupina)

Skupina A (čt, 2.5.2024 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek MusilRadek Musil
ZŠ Třebíč, Horka-Domky AZŠ Třebíč, Horka-Domky A
12 11 PB 4.31 257.00
2 Oliver KunaOliver Kuna
ZŠ Náměšť n. O., Husova AZŠ Náměšť n. O., Husova A
13 7 PB 4.26 249.00
3 Tobiáš MelicharTobiáš Melichar
ZŠ Třebíč, Horka-Domky BZŠ Třebíč, Horka-Domky B
12 9 PB 3.79 173.00
4 Matouš MeschkaMatouš Meschka
ZŠ M. Budějovice, Havlíčkova AZŠ M. Budějovice, Havlíčkova A
12 10 PB 3.68 156.00
5 Tadeáš PudilTadeáš Pudil
ZŠ Třebíč, Na Kopcích AZŠ Třebíč, Na Kopcích A
12 13 PB 3.65 152.00
6 Tomáš StaněkTomáš Staněk
ZŠ Náměšť n. O., Husova BZŠ Náměšť n. O., Husova B
13 14 PB 3.61 146.00
7 Nam Le BaoNam Le Bao
ZŠ M. Budějovice, Havlíčkova BZŠ M. Budějovice, Havlíčkova B
12 8 PB 3.61 146.00
8 Marek ŠulerMarek Šuler
ZŠ Náměšť n. O., Husova AZŠ Náměšť n. O., Husova A
14 16 PB 3.60 145.00
9 Michal BajcarMichal Bajcar
ZŠ M. Budějovice, Havlíčkova BZŠ M. Budějovice, Havlíčkova B
12 1 PB 3.57 140.00
10 Tomáš BrumlaTomáš Brumla
ZŠ Třebíč, Na Kopcích BZŠ Třebíč, Na Kopcích B
14 4 PB 3.53 135.00
11 Vojtěch BorešVojtěch Boreš
ZŠ Třebíč, Na Kopcích BZŠ Třebíč, Na Kopcích B
12 3 PB 3.50 130.00
12 Jakub ŠabatkaJakub Šabatka
ZŠ a MŠ Domamil BZŠ a MŠ Domamil B
14 15 PB 3.47 126.00
13= Jakub PléhaJakub Pléha
ZŠ a MŠ Domamil AZŠ a MŠ Domamil A
12 12 PB 3.42 119.00
13= Martin TreteraMartin Tretera
ZŠ Třebíč, Horka-Domky AZŠ Třebíč, Horka-Domky A
13 17 PB 3.42 119.00
15= Petr VěžníkPetr Věžník
ZŠ Třebíč, Na Kopcích AZŠ Třebíč, Na Kopcích A
13 19 PB 3.40 116.00
15= Matyáš KorchanMatyáš Korchan
ZŠ Náměšť n. O., Husova BZŠ Náměšť n. O., Husova B
13 6 PB 3.40 116.00
17 Šimon BalounŠimon Baloun
ZŠ a MŠ Domamil BZŠ a MŠ Domamil B
13 2 PB 3.29 102.00
18 Aleš JelečekAleš Jeleček
ZŠ M. Budějovice, Havlíčkova AZŠ M. Budějovice, Havlíčkova A
12 5 PB 3.19 89.00
19 Adam ZimsAdam Zims
ZŠ a MŠ Domamil AZŠ a MŠ Domamil A
12 20 PB 3.09 76.00
20 Richard VečeřaRichard Večeřa
ZŠ Třebíč, Horka-Domky BZŠ Třebíč, Horka-Domky B
12 18 PB 2.63 27.00
Poznámky/pokusy:
" Skok z místa odrazu
Celkem 20 závodníků
Skupina B (čt, 2.5.2024 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon PasekaŠimon Paseka
ZŠ Náměšť n. O., Komenského BZŠ Náměšť n. O., Komenského B
13 14 PB 3.83 179.00
2 Adam HavránekAdam Havránek
ZŠ Náměšť n. O., Komenského AZŠ Náměšť n. O., Komenského A
12 4 PB 3.69 158.00
3 Alexandr VeselýAlexandr Veselý
ZŠ TGM Třebíč AZŠ TGM Třebíč A
13 17 PB 3.61 146.00
4 Matyáš NekulaMatyáš Nekula
ZŠ TGM M. Budějovice AZŠ TGM M. Budějovice A
12 10 PB 3.56 139.00
5 Mikuláš BalogMikuláš Balog
ZŠ TGM Třebíč AZŠ TGM Třebíč A
12 1 PB 3.56 139.00
6 Matyáš MusilMatyáš Musil
ZŠ TGM Třebíč BZŠ TGM Třebíč B
12 9 PB 3.52 133.00
7 Adam NosekAdam Nosek
ZŠ TGM Třebíč BZŠ TGM Třebíč B
13 11 PB 3.52 133.00
8 Marek JančářMarek Jančář
ZŠ Třebíč, Benešova AZŠ Třebíč, Benešova A
14 6 PB 3.46 125.00
9 Antonín CharvátAntonín Charvát
ZŠ Náměšť n. O., Komenského AZŠ Náměšť n. O., Komenského A
13 5 PB 3.43 121.00
10 Tomáš KrižanTomáš Križan
ZŠ Třebíč, Světlo BZŠ Třebíč, Světlo B
14 7 PB 3.37 112.00
11 Michael NovákMichael Novák
ZŠ Třebíč, Světlo AZŠ Třebíč, Světlo A
13 12 PB 3.32 106.00
12 Adam BednářAdam Bednář
ZŠ Náměšť n. O., Komenského BZŠ Náměšť n. O., Komenského B
14 2 PB 3.30 103.00
13 Stanislav BurešStanislav Bureš
ZŠ Třebíč, Benešova AZŠ Třebíč, Benešova A
13 3 PB 3.29 102.00
14 Jan ZabloudilJan Zabloudil
ZŠ Třebíč, Světlo AZŠ Třebíč, Světlo A
13 18 PB 3.26 98.00
15= Matyáš TříletýMatyáš Tříletý
ZŠ TGM M. Budějovice BZŠ TGM M. Budějovice B
13 16 PB 3.24 95.00
15= Petr OplatekPetr Oplatek
ZŠ Třebíč, Světlo BZŠ Třebíč, Světlo B
13 13 PB 3.24 95.00
17 Jakub KřivánekJakub Křivánek
ZŠ TGM M. Budějovice AZŠ TGM M. Budějovice A
13 8 PB 3.20 90.00
18 Matěj PlichtaMatěj Plichta
ZŠ TGM M. Budějovice BZŠ TGM M. Budějovice B
12 15 PB 2.82 46.00
Poznámky/pokusy:
" Skok z místa odrazu
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Skupina)

Skupina A (čt, 2.5.2024 - 09:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Simona PopelářováSimona Popelářová
ZŠ Třebíč, Na Kopcích AZŠ Třebíč, Na Kopcích A
12 11 PB 3.57 3.57 3.57 214.00
2 Tereza ŠvomováTereza Švomová
ZŠ Třebíč, Horka-Domky BZŠ Třebíč, Horka-Domky B
13 17 PB 3.53 3.53 3.40 3.53 206.00
3 Ema MaarEma Maar
ZŠ Třebíč, Na Kopcích AZŠ Třebíč, Na Kopcích A
12 7 PB 3.53 3.53 3.30 3.53 206.00
4 Anna PelánováAnna Pelánová
ZŠ Náměšť n. O., Husova AZŠ Náměšť n. O., Husova A
13 10 PB 3.43 3.43 3.43 186.00
5 Viktorie SochorováViktorie Sochorová
ZŠ Náměšť n. O., Husova AZŠ Náměšť n. O., Husova A
14 14 PB 3.41 3.41 3.41 182.00
6 Ladislava DvořákováLadislava Dvořáková
ZŠ Třebíč, Horka-Domky AZŠ Třebíč, Horka-Domky A
12 2 PB 3.28 3.28 3.28 157.00
7 Saša SoustružníkováSaša Soustružníková
ZŠ M. Budějovice, Havlíčkova AZŠ M. Budějovice, Havlíčkova A
13 15 PB 3.27 3.27 3.27 155.00
8 Vendula SvobodováVendula Svobodová
ZŠ M. Budějovice, Havlíčkova BZŠ M. Budějovice, Havlíčkova B
12 16 PB 3.26 3.26 3.26 153.00
9 Lucie MaláLucie Malá
ZŠ a MŠ Domamil AZŠ a MŠ Domamil A
12 8 PB 3.25 3.25 3.25 151.00
10 Klára ZoňováKlára Zoňová
ZŠ Třebíč, Horka-Domky BZŠ Třebíč, Horka-Domky B
13 20 PB 3.17 3.17 3.17 137.00
11 Kateřina ZbrankováKateřina Zbranková
ZŠ Třebíč, Na Kopcích BZŠ Třebíč, Na Kopcích B
13 18 PB 3.16 3.16 3.16 135.00
12 Aneta SkoumalováAneta Skoumalová
ZŠ M. Budějovice, Havlíčkova BZŠ M. Budějovice, Havlíčkova B
13 13 PB 3.11 3.11 3.11 126.00
13= Zuzana MarkováZuzana Marková
ZŠ a MŠ Domamil BZŠ a MŠ Domamil B
15 9 PB 2.93 2.93 2.93 95.00
13= Hedvika ChlandováHedvika Chlandová
ZŠ Náměšť n. O., Husova BZŠ Náměšť n. O., Husova B
14 5 PB 2.93 2.93 2.93 95.00
15 Vanesa JanováVanesa Janová
ZŠ Třebíč, Na Kopcích BZŠ Třebíč, Na Kopcích B
14 6 PB 2.92 2.92 2.92 94.00
16 Natálie ČernáNatálie Černá
ZŠ Třebíč, Horka-Domky AZŠ Třebíč, Horka-Domky A
12 1 PB 2.88 2.88 2.88 87.00
17 Nela ZedníčkováNela Zedníčková
ZŠ Náměšť n. O., Husova BZŠ Náměšť n. O., Husova B
12 19 PB 2.87 2.87 2.87 86.00
18 Hana HrabovskáHana Hrabovská
ZŠ M. Budějovice, Havlíčkova AZŠ M. Budějovice, Havlíčkova A
13 4 PB 2.85 2.85 2.85 83.00
19 Kristýna SchlápotováKristýna Schlápotová
ZŠ a MŠ Domamil AZŠ a MŠ Domamil A
12 12 PB 2.83 2.83 2.83 80.00
20 Vanesa HanusováVanesa Hanusová
ZŠ a MŠ Domamil BZŠ a MŠ Domamil B
14 3 PB 2.79 2.79 2.79 73.00
Poznámky/pokusy:
" Skok z místa odrazu
Celkem 20 závodníků
Skupina B (čt, 2.5.2024 - 09:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Laura SvobodováLaura Svobodová
ZŠ Třebíč, Benešova AZŠ Třebíč, Benešova A
13 15 PB 3.82 267.00
2 Kamila KrulováKamila Krulová
ZŠ TGM Třebíč AZŠ TGM Třebíč A
12 8 PB 3.33 167.00
3 Veronika ProcházkováVeronika Procházková
ZŠ TGM Třebíč AZŠ TGM Třebíč A
12 12 PB 3.26 153.00
4 Lucie PěnčíkováLucie Pěnčíková
ZŠ Náměšť n. O., Komenského AZŠ Náměšť n. O., Komenského A
13 11 PB 3.17 137.00
5 Anděla ProkopováAnděla Prokopová
ZŠ TGM M. Budějovice BZŠ TGM M. Budějovice B
13 13 PB 3.16 135.00
6 Laura LinduškováLaura Lindušková
ZŠ TGM M. Budějovice AZŠ TGM M. Budějovice A
12 10 PB 3.14 131.00
7 Kateřina JordánováKateřina Jordánová
ZŠ TGM M. Budějovice AZŠ TGM M. Budějovice A
12 6 PB 3.12 128.00
8 Anna HubálkováAnna Hubálková
ZŠ Náměšť n. O., Komenského BZŠ Náměšť n. O., Komenského B
13 5 PB 2.98 104.00
9 Nikola HobzováNikola Hobzová
ZŠ Třebíč, Benešova AZŠ Třebíč, Benešova A
13 4 PB 2.82 78.00
10 Kornélie KnapováKornélie Knapová
ZŠ Třebíč, Světlo BZŠ Třebíč, Světlo B
12 7 PB 2.81 76.00
11 Martina DufkováMartina Dufková
ZŠ Náměšť n. O., Komenského AZŠ Náměšť n. O., Komenského A
13 1 PB 2.80 75.00
12 Ella VítkováElla Vítková
ZŠ TGM M. Budějovice BZŠ TGM M. Budějovice B
13 17 PB 2.74 66.00
13 Valeriie VoloshinaValeriie Voloshina
ZŠ TGM Třebíč BZŠ TGM Třebíč B
12 18 PB 2.70 60.00
14 Eliška HahnováEliška Hahnová
ZŠ Třebíč, Světlo AZŠ Třebíč, Světlo A
13 3 PB 2.68 57.00
15 Vendula StaráVendula Stará
ZŠ Náměšť n. O., Komenského BZŠ Náměšť n. O., Komenského B
14 14 PB 2.51 35.00
16 Eliška KubisováEliška Kubisová
ZŠ Třebíč, Světlo AZŠ Třebíč, Světlo A
14 9 PB 2.46 29.00
17 Judita ŠislerováJudita Šislerová
ZŠ Třebíč, Světlo BZŠ Třebíč, Světlo B
14 16 PB 2.45 28.00
18 Laura FeriLaura Feri
ZŠ TGM Třebíč BZŠ TGM Třebíč B
12 2 PB 2.37 19.00
Poznámky/pokusy:
" Skok z místa odrazu
Celkem 18 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Skupina)

Skupina A (čt, 2.5.2024 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin TreteraMartin Tretera
ZŠ Třebíč, Horka-Domky AZŠ Třebíč, Horka-Domky A
13 17 PB 46.27 276.00
2 Radek MusilRadek Musil
ZŠ Třebíč, Horka-Domky AZŠ Třebíč, Horka-Domky A
12 11 PB 42.26 243.00
3 Jakub PléhaJakub Pléha
ZŠ a MŠ Domamil AZŠ a MŠ Domamil A
12 12 PB 38.29 210.00
4 Vojtěch BorešVojtěch Boreš
ZŠ Třebíč, Na Kopcích BZŠ Třebíč, Na Kopcích B
12 3 PB 36.24 193.00
5 Adam ZimsAdam Zims
ZŠ a MŠ Domamil AZŠ a MŠ Domamil A
12 20 PB 34.88 182.00
6 Aleš JelečekAleš Jeleček
ZŠ M. Budějovice, Havlíčkova AZŠ M. Budějovice, Havlíčkova A
12 5 PB 32.72 165.00
7 Nam Le BaoNam Le Bao
ZŠ M. Budějovice, Havlíčkova BZŠ M. Budějovice, Havlíčkova B
12 8 PB 32.45 163.00
8 Tadeáš PudilTadeáš Pudil
ZŠ Třebíč, Na Kopcích AZŠ Třebíč, Na Kopcích A
12 13 PB 31.13 152.00
9 Oliver KunaOliver Kuna
ZŠ Náměšť n. O., Husova AZŠ Náměšť n. O., Husova A
13 7 PB 30.88 150.00
10 Tobiáš MelicharTobiáš Melichar
ZŠ Třebíč, Horka-Domky BZŠ Třebíč, Horka-Domky B
12 9 PB 30.49 147.00
11 Matouš MeschkaMatouš Meschka
ZŠ M. Budějovice, Havlíčkova AZŠ M. Budějovice, Havlíčkova A
12 10 PB 28.99 135.00
12 Marek ŠulerMarek Šuler
ZŠ Náměšť n. O., Husova AZŠ Náměšť n. O., Husova A
14 16 PB 28.39 131.00
13 Tomáš StaněkTomáš Staněk
ZŠ Náměšť n. O., Husova BZŠ Náměšť n. O., Husova B
13 14 PB 27.71 125.00
14 Jakub ŠabatkaJakub Šabatka
ZŠ a MŠ Domamil BZŠ a MŠ Domamil B
14 15 PB 27.42 123.00
15 Richard VečeřaRichard Večeřa
ZŠ Třebíč, Horka-Domky BZŠ Třebíč, Horka-Domky B
12 18 PB 25.44 108.00
16 Michal BajcarMichal Bajcar
ZŠ M. Budějovice, Havlíčkova BZŠ M. Budějovice, Havlíčkova B
12 1 PB 24.68 102.00
17 Tomáš BrumlaTomáš Brumla
ZŠ Třebíč, Na Kopcích BZŠ Třebíč, Na Kopcích B
14 4 PB 23.89 96.00
18 Šimon BalounŠimon Baloun
ZŠ a MŠ Domamil BZŠ a MŠ Domamil B
13 2 PB 19.27 61.00
19 Petr VěžníkPetr Věžník
ZŠ Třebíč, Na Kopcích AZŠ Třebíč, Na Kopcích A
13 19 PB 19.16 60.00
20 Matyáš KorchanMatyáš Korchan
ZŠ Náměšť n. O., Husova BZŠ Náměšť n. O., Husova B
13 6 PB 17.64 49.00
Celkem 20 závodníků
Skupina B (čt, 2.5.2024 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mikuláš BalogMikuláš Balog
ZŠ TGM Třebíč AZŠ TGM Třebíč A
12 1 PB 50.83 50.83 50.83 315.00
2 Stanislav BurešStanislav Bureš
ZŠ Třebíč, Benešova AZŠ Třebíč, Benešova A
13 3 PB 43.81 43.81 43.81 256.00
3 Marek JančářMarek Jančář
ZŠ Třebíč, Benešova AZŠ Třebíč, Benešova A
14 6 PB 38.18 38.18 38.18 209.00
4 Matyáš NekulaMatyáš Nekula
ZŠ TGM M. Budějovice AZŠ TGM M. Budějovice A
12 10 PB 35.85 35.85 35.85 190.00
5 Antonín CharvátAntonín Charvát
ZŠ Náměšť n. O., Komenského AZŠ Náměšť n. O., Komenského A
13 5 PB 35.27 35.27 35.27 186.00
6 Adam HavránekAdam Havránek
ZŠ Náměšť n. O., Komenského AZŠ Náměšť n. O., Komenského A
12 4 PB 34.69 34.69 34.69 181.00
7 Adam NosekAdam Nosek
ZŠ TGM Třebíč BZŠ TGM Třebíč B
13 11 PB 33.29 33.29 33.29 170.00
8 Michael NovákMichael Novák
ZŠ Třebíč, Světlo AZŠ Třebíč, Světlo A
13 12 PB 32.68 32.68 32.68 165.00
9 Jakub KřivánekJakub Křivánek
ZŠ TGM M. Budějovice AZŠ TGM M. Budějovice A
13 8 PB 30.48 30.48 30.48 147.00
10 Matěj PlichtaMatěj Plichta
ZŠ TGM M. Budějovice BZŠ TGM M. Budějovice B
12 15 PB 28.82 28.82 28.82 134.00
11 Petr OplatekPetr Oplatek
ZŠ Třebíč, Světlo BZŠ Třebíč, Světlo B
13 13 PB 26.96 26.96 26.96 119.00
12 Alexandr VeselýAlexandr Veselý
ZŠ TGM Třebíč AZŠ TGM Třebíč A
13 17 PB 26.12 26.12 26.12 113.00
13 Šimon PasekaŠimon Paseka
ZŠ Náměšť n. O., Komenského BZŠ Náměšť n. O., Komenského B
13 14 PB 25.19 25.19 25.19 106.00
14 Matyáš TříletýMatyáš Tříletý
ZŠ TGM M. Budějovice BZŠ TGM M. Budějovice B
13 16 PB 23.58 23.58 23.58 93.00
15 Matyáš MusilMatyáš Musil
ZŠ TGM Třebíč BZŠ TGM Třebíč B
12 9 PB 22.35 22.35 22.35 84.00
16 Tomáš KrižanTomáš Križan
ZŠ Třebíč, Světlo BZŠ Třebíč, Světlo B
14 7 PB 21.78 21.78 21.78 80.00
17 Adam BednářAdam Bednář
ZŠ Náměšť n. O., Komenského BZŠ Náměšť n. O., Komenského B
14 2 PB 21.35 21.35 21.35 77.00
18 Jan ZabloudilJan Zabloudil
ZŠ Třebíč, Světlo AZŠ Třebíč, Světlo A
13 18 PB 20.00 20.00 20.00 67.00
Celkem 18 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Skupina)

Skupina A (čt, 2.5.2024 - 09:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ladislava DvořákováLadislava Dvořáková
ZŠ Třebíč, Horka-Domky AZŠ Třebíč, Horka-Domky A
12 2 PB 27.76 209.00
2 Simona PopelářováSimona Popelářová
ZŠ Třebíč, Na Kopcích AZŠ Třebíč, Na Kopcích A
12 11 PB 23.37 158.00
3 Anna PelánováAnna Pelánová
ZŠ Náměšť n. O., Husova AZŠ Náměšť n. O., Husova A
13 10 PB 21.91 142.00
4 Saša SoustružníkováSaša Soustružníková
ZŠ M. Budějovice, Havlíčkova AZŠ M. Budějovice, Havlíčkova A
13 15 PB 21.84 141.00
5 Tereza ŠvomováTereza Švomová
ZŠ Třebíč, Horka-Domky BZŠ Třebíč, Horka-Domky B
13 17 PB 21.33 135.00
6 Hana HrabovskáHana Hrabovská
ZŠ M. Budějovice, Havlíčkova AZŠ M. Budějovice, Havlíčkova A
13 4 PB 20.34 124.00
7 Lucie MaláLucie Malá
ZŠ a MŠ Domamil AZŠ a MŠ Domamil A
12 8 PB 20.01 121.00
8 Nela ZedníčkováNela Zedníčková
ZŠ Náměšť n. O., Husova BZŠ Náměšť n. O., Husova B
12 19 PB 19.98 120.00
9 Ema MaarEma Maar
ZŠ Třebíč, Na Kopcích AZŠ Třebíč, Na Kopcích A
12 7 PB 19.23 112.00
10 Vanesa JanováVanesa Janová
ZŠ Třebíč, Na Kopcích BZŠ Třebíč, Na Kopcích B
14 6 PB 19.06 110.00
11 Vendula SvobodováVendula Svobodová
ZŠ M. Budějovice, Havlíčkova BZŠ M. Budějovice, Havlíčkova B
12 16 PB 17.80 96.00
12 Kateřina ZbrankováKateřina Zbranková
ZŠ Třebíč, Na Kopcích BZŠ Třebíč, Na Kopcích B
13 18 PB 17.03 88.00
13 Viktorie SochorováViktorie Sochorová
ZŠ Náměšť n. O., Husova AZŠ Náměšť n. O., Husova A
14 14 PB 15.59 73.00
14 Aneta SkoumalováAneta Skoumalová
ZŠ M. Budějovice, Havlíčkova BZŠ M. Budějovice, Havlíčkova B
13 13 PB 15.00 66.00
15 Natálie ČernáNatálie Černá
ZŠ Třebíč, Horka-Domky AZŠ Třebíč, Horka-Domky A
12 1 PB 14.77 64.00
16 Hedvika ChlandováHedvika Chlandová
ZŠ Náměšť n. O., Husova BZŠ Náměšť n. O., Husova B
14 5 PB 14.37 60.00
17 Klára ZoňováKlára Zoňová
ZŠ Třebíč, Horka-Domky BZŠ Třebíč, Horka-Domky B
13 20 PB 13.91 55.00
18 Zuzana MarkováZuzana Marková
ZŠ a MŠ Domamil BZŠ a MŠ Domamil B
15 9 PB 12.08 36.00
19 Vanesa HanusováVanesa Hanusová
ZŠ a MŠ Domamil BZŠ a MŠ Domamil B
14 3 PB 11.92 35.00
20 Kristýna SchlápotováKristýna Schlápotová
ZŠ a MŠ Domamil AZŠ a MŠ Domamil A
12 12 PB 11.91 35.00
Celkem 20 závodníků
Skupina B (čt, 2.5.2024 - 09:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika ProcházkováVeronika Procházková
ZŠ TGM Třebíč AZŠ TGM Třebíč A
12 12 PB 38.75 340.00
2 Laura SvobodováLaura Svobodová
ZŠ Třebíč, Benešova AZŠ Třebíč, Benešova A
13 15 PB 31.58 254.00
3 Laura LinduškováLaura Lindušková
ZŠ TGM M. Budějovice AZŠ TGM M. Budějovice A
12 10 PB 27.44 205.00
4 Nikola HobzováNikola Hobzová
ZŠ Třebíč, Benešova AZŠ Třebíč, Benešova A
13 4 PB 25.61 184.00
5 Martina DufkováMartina Dufková
ZŠ Náměšť n. O., Komenského AZŠ Náměšť n. O., Komenského A
13 1 PB 22.63 150.00
6 Lucie PěnčíkováLucie Pěnčíková
ZŠ Náměšť n. O., Komenského AZŠ Náměšť n. O., Komenského A
13 11 PB 22.60 150.00
7 Kateřina JordánováKateřina Jordánová
ZŠ TGM M. Budějovice AZŠ TGM M. Budějovice A
12 6 PB 19.96 120.00
8 Laura FeriLaura Feri
ZŠ TGM Třebíč BZŠ TGM Třebíč B
12 2 PB 19.37 113.00
9 Kornélie KnapováKornélie Knapová
ZŠ Třebíč, Světlo BZŠ Třebíč, Světlo B
12 7 PB 18.58 105.00
10 Anna HubálkováAnna Hubálková
ZŠ Náměšť n. O., Komenského BZŠ Náměšť n. O., Komenského B
13 5 PB 17.72 95.00
11 Valeriie VoloshinaValeriie Voloshina
ZŠ TGM Třebíč BZŠ TGM Třebíč B
12 18 PB 17.19 90.00
12 Eliška HahnováEliška Hahnová
ZŠ Třebíč, Světlo AZŠ Třebíč, Světlo A
13 3 PB 14.57 62.00
13 Vendula StaráVendula Stará
ZŠ Náměšť n. O., Komenského BZŠ Náměšť n. O., Komenského B
14 14 PB 14.45 61.00
14 Anděla ProkopováAnděla Prokopová
ZŠ TGM M. Budějovice BZŠ TGM M. Budějovice B
13 13 PB 14.33 59.00
15 Judita ŠislerováJudita Šislerová
ZŠ Třebíč, Světlo BZŠ Třebíč, Světlo B
14 16 PB 14.00 56.00
16 Ella VítkováElla Vítková
ZŠ TGM M. Budějovice BZŠ TGM M. Budějovice B
13 17 PB 13.88 55.00
17 Eliška KubisováEliška Kubisová
ZŠ Třebíč, Světlo AZŠ Třebíč, Světlo A
14 9 PB 13.22 48.00
18 Kamila KrulováKamila Krulová
ZŠ TGM Třebíč AZŠ TGM Třebíč A
12 8 PB 12.09 37.00
Celkem 18 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Balog Balog ZŠ TGM Třebíč AZŠ TGM Třebíč A PB 779.00
2 Musil Musil ZŠ Třebíč, Horka-Domky AZŠ Třebíč, Horka-Domky A PB 698.00
3 Kuna Kuna ZŠ Náměšť n. O., Husova AZŠ Náměšť n. O., Husova A PB 697.00
4 Melichar Melichar ZŠ Třebíč, Horka-Domky BZŠ Třebíč, Horka-Domky B PB 556.00
5 Jančář Jančář ZŠ Třebíč, Benešova AZŠ Třebíč, Benešova A PB 546.00
6 Staněk Staněk ZŠ Náměšť n. O., Husova BZŠ Náměšť n. O., Husova B PB 510.00
7 Havránek Havránek ZŠ Náměšť n. O., Komenského AZŠ Náměšť n. O., Komenského A PB 496.00
8 Paseka Paseka ZŠ Náměšť n. O., Komenského BZŠ Náměšť n. O., Komenského B PB 491.00
9 Meschka Meschka ZŠ M. Budějovice, Havlíčkova AZŠ M. Budějovice, Havlíčkova A PB 489.00
10 Nosek Nosek ZŠ TGM Třebíč BZŠ TGM Třebíč B PB 487.00
11 Tretera Tretera ZŠ Třebíč, Horka-Domky AZŠ Třebíč, Horka-Domky A PB 484.00
12 Bureš Bureš ZŠ Třebíč, Benešova AZŠ Třebíč, Benešova A PB 478.00
13 Šuler Šuler ZŠ Náměšť n. O., Husova AZŠ Náměšť n. O., Husova A PB 476.00
14 Nekula Nekula ZŠ TGM M. Budějovice AZŠ TGM M. Budějovice A PB 475.00
15 Pudil Pudil ZŠ Třebíč, Na Kopcích AZŠ Třebíč, Na Kopcích A PB 457.00
16 Veselý Veselý ZŠ TGM Třebíč AZŠ TGM Třebíč A PB 439.00
17 Musil Musil ZŠ TGM Třebíč BZŠ TGM Třebíč B PB 434.00
18 Pléha Pléha ZŠ a MŠ Domamil AZŠ a MŠ Domamil A PB 431.00
19 Le Bao Le Bao ZŠ M. Budějovice, Havlíčkova BZŠ M. Budějovice, Havlíčkova B PB 425.00
20 Zims Zims ZŠ a MŠ Domamil AZŠ a MŠ Domamil A PB 402.00
21 Šabatka Šabatka ZŠ a MŠ Domamil BZŠ a MŠ Domamil B PB 391.00
22 Boreš Boreš ZŠ Třebíč, Na Kopcích BZŠ Třebíč, Na Kopcích B PB 385.00
23 Charvát Charvát ZŠ Náměšť n. O., Komenského AZŠ Náměšť n. O., Komenského A PB 377.00
24 Tříletý Tříletý ZŠ TGM M. Budějovice BZŠ TGM M. Budějovice B PB 372.00
25 Věžník Věžník ZŠ Třebíč, Na Kopcích AZŠ Třebíč, Na Kopcích A PB 362.00
26 Jeleček Jeleček ZŠ M. Budějovice, Havlíčkova AZŠ M. Budějovice, Havlíčkova A PB 352.00
27 Bajcar Bajcar ZŠ M. Budějovice, Havlíčkova BZŠ M. Budějovice, Havlíčkova B PB 349.00
28 Novák Novák ZŠ Třebíč, Světlo AZŠ Třebíč, Světlo A PB 327.00
29 Oplatek Oplatek ZŠ Třebíč, Světlo BZŠ Třebíč, Světlo B PB 312.00
30 Brumla Brumla ZŠ Třebíč, Na Kopcích BZŠ Třebíč, Na Kopcích B PB 309.00
31 Križan Križan ZŠ Třebíč, Světlo BZŠ Třebíč, Světlo B PB 308.00
32 Večeřa Večeřa ZŠ Třebíč, Horka-Domky BZŠ Třebíč, Horka-Domky B PB 297.00
33 Korchan Korchan ZŠ Náměšť n. O., Husova BZŠ Náměšť n. O., Husova B PB 293.00
34 Baloun Baloun ZŠ a MŠ Domamil BZŠ a MŠ Domamil B PB 275.00
35 Křivánek Křivánek ZŠ TGM M. Budějovice AZŠ TGM M. Budějovice A PB 261.00
36 Bednář Bednář ZŠ Náměšť n. O., Komenského BZŠ Náměšť n. O., Komenského B PB 219.00
37 Plichta Plichta ZŠ TGM M. Budějovice BZŠ TGM M. Budějovice B PB 209.00
38 Zabloudil Zabloudil ZŠ Třebíč, Světlo AZŠ Třebíč, Světlo A PB 205.00
Celkem 38 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Svobodová Svobodová ZŠ Třebíč, Benešova AZŠ Třebíč, Benešova A PB 1007.00
2 Procházková Procházková ZŠ TGM Třebíč AZŠ TGM Třebíč A PB 815.00
3 Lindušková Lindušková ZŠ TGM M. Budějovice AZŠ TGM M. Budějovice A PB 754.00
4 Maar Maar ZŠ Třebíč, Na Kopcích AZŠ Třebíč, Na Kopcích A PB 742.00
5 Popelářová Popelářová ZŠ Třebíč, Na Kopcích AZŠ Třebíč, Na Kopcích A PB 727.00
6 Pelánová Pelánová ZŠ Náměšť n. O., Husova AZŠ Náměšť n. O., Husova A PB 655.00
7 Švomová Švomová ZŠ Třebíč, Horka-Domky BZŠ Třebíč, Horka-Domky B PB 653.00
8 Dvořáková Dvořáková ZŠ Třebíč, Horka-Domky AZŠ Třebíč, Horka-Domky A PB 648.00
9 Soustružníková Soustružníková ZŠ M. Budějovice, Havlíčkova AZŠ M. Budějovice, Havlíčkova A PB 621.00
10 Pěnčíková Pěnčíková ZŠ Náměšť n. O., Komenského AZŠ Náměšť n. O., Komenského A PB 576.00
11 Skoumalová Skoumalová ZŠ M. Budějovice, Havlíčkova BZŠ M. Budějovice, Havlíčkova B PB 547.00
12 Prokopová Prokopová ZŠ TGM M. Budějovice BZŠ TGM M. Budějovice B PB 538.00
13= Hobzová Hobzová ZŠ Třebíč, Benešova AZŠ Třebíč, Benešova A PB 523.00
13= Voloshina Voloshina ZŠ TGM Třebíč BZŠ TGM Třebíč B PB 523.00
13= Sochorová Sochorová ZŠ Náměšť n. O., Husova AZŠ Náměšť n. O., Husova A PB 523.00
16 Hrabovská Hrabovská ZŠ M. Budějovice, Havlíčkova AZŠ M. Budějovice, Havlíčkova A PB 515.00
17 Malá Malá ZŠ a MŠ Domamil AZŠ a MŠ Domamil A PB 514.00
18 Hubálková Hubálková ZŠ Náměšť n. O., Komenského BZŠ Náměšť n. O., Komenského B PB 509.00
19 Jordánová Jordánová ZŠ TGM M. Budějovice AZŠ TGM M. Budějovice A PB 503.00
20 Svobodová Svobodová ZŠ M. Budějovice, Havlíčkova BZŠ M. Budějovice, Havlíčkova B PB 497.00
21 Zoňová Zoňová ZŠ Třebíč, Horka-Domky BZŠ Třebíč, Horka-Domky B PB 488.00
22 Krulová Krulová ZŠ TGM Třebíč AZŠ TGM Třebíč A PB 463.00
23 Zedníčková Zedníčková ZŠ Náměšť n. O., Husova BZŠ Náměšť n. O., Husova B PB 441.00
24 Zbranková Zbranková ZŠ Třebíč, Na Kopcích BZŠ Třebíč, Na Kopcích B PB 402.00
25 Vítková Vítková ZŠ TGM M. Budějovice BZŠ TGM M. Budějovice B PB 376.00
26 Feri Feri ZŠ TGM Třebíč BZŠ TGM Třebíč B PB 372.00
27 Marková Marková ZŠ a MŠ Domamil BZŠ a MŠ Domamil B PB 352.00
28 Dufková Dufková ZŠ Náměšť n. O., Komenského AZŠ Náměšť n. O., Komenského A PB 350.00
29 Chlandová Chlandová ZŠ Náměšť n. O., Husova BZŠ Náměšť n. O., Husova B PB 344.00
30 Janová Janová ZŠ Třebíč, Na Kopcích BZŠ Třebíč, Na Kopcích B PB 309.00
31 Hanusová Hanusová ZŠ a MŠ Domamil BZŠ a MŠ Domamil B PB 306.00
32 Knapová Knapová ZŠ Třebíč, Světlo BZŠ Třebíč, Světlo B PB 288.00
33 Hahnová Hahnová ZŠ Třebíč, Světlo AZŠ Třebíč, Světlo A PB 278.00
34 Černá Černá ZŠ Třebíč, Horka-Domky AZŠ Třebíč, Horka-Domky A PB 265.00
35 Stará Stará ZŠ Náměšť n. O., Komenského BZŠ Náměšť n. O., Komenského B PB 253.00
36 Schlápotová Schlápotová ZŠ a MŠ Domamil AZŠ a MŠ Domamil A PB 216.00
37 Kubisová Kubisová ZŠ Třebíč, Světlo AZŠ Třebíč, Světlo A PB 176.00
38 Šislerová Šislerová ZŠ Třebíč, Světlo BZŠ Třebíč, Světlo B PB 172.00
Celkem 38 závodníků