Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné halové závody

Český Brod (10. 2. 2024)

50 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 10.2.2024 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 07.12
2 Josef KrálJosef Král 68 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 4 07.41
3 Petr ŠímaPetr Šíma 68 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 07.50
4 Matyáš Ondřej LebedaMatyáš Ondřej Lebeda 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 07.90
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 10.2.2024 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 07.61
2 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 07.66
3 René ŠtýbrRené Štýbr 71 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.76
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 10.2.2024 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.31
2 Stanislav KosíkStanislav Kosík 42 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 14.51
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 07.12
2 Josef KrálJosef Král 68 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 4 07.41
3 Petr ŠímaPetr Šíma 68 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 07.50
4 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 07.61
5 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 07.66
6 René ŠtýbrRené Štýbr 71 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.76
7 Matyáš Ondřej LebedaMatyáš Ondřej Lebeda 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 07.90
8 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.31
9 Stanislav KosíkStanislav Kosík 42 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 14.51

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 10.2.2024 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 08.24
2 Josef KrálJosef Král 68 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 1 08.60
3 Petr ŠímaPetr Šíma 68 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 08.74
4 René ŠtýbrRené Štýbr 71 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.93
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 10.2.2024 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 08.88
1= Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 08.88
3 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka 52 SK DřevníkySK Dřevníky 2 09.36
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 10.2.2024 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivo StrnadIvo Strnad 51 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 09.25
2 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 13.21
3 Stanislav KosíkStanislav Kosík 42 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 17.79
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (so, 10.2.2024 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ŠebekFilip Šebek 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 PB 07.77
2 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 08.21
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ŠebekFilip Šebek 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 PB 07.77
2 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 08.21
3 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 08.24
4 Josef KrálJosef Král 68 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 1 08.60
5 Petr ŠímaPetr Šíma 68 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 08.74
6 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 08.88
6 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 08.88
8 René ŠtýbrRené Štýbr 71 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.93
9 Ivo StrnadIvo Strnad 51 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 09.25
10 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka 52 SK DřevníkySK Dřevníky 2 09.36
11 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 13.21
12 Stanislav KosíkStanislav Kosík 42 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 17.79

60 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 10.2.2024 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 SB 07.64
2 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 07.71
3 Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 07.91
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 10.2.2024 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš HovorkaAleš Hovorka 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 07.84
Celkem 1 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 SB 07.64
2 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 07.71
3 Aleš HovorkaAleš Hovorka 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 07.84
4 Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 07.91

60 m - Dorostenci

(so, 10.2.2024 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít ŠestákVít Šesták 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 07.24
Celkem 1 závodníků

60 m - Žáci

(so, 10.2.2024 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BartákTomáš Barták 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 08.00
2 Tomáš KlegerTomáš Kleger 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.04
3 Adam NoskaAdam Noska 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 08.38
4 Štěpán ValešŠtěpán Valeš 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 08.97
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 10.2.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín MildorfAntonín Mildorf 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.06
2 Matyáš NekolnýMatyáš Nekolný 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.52
3 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 09.80
4 Vít ŠvaňaVít Švaňa 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 10.15
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 10.2.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub HánělJakub Háněl 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 08.60
2 Patrik DuchoňPatrik Duchoň 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.01
3 Filip NovotnýFilip Novotný 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 09.57
4 Michal DresselMichal Dressel 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.59
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 10.2.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BalounLukáš Baloun 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 08.65
2 Matyáš MaryskoMatyáš Marysko 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.94
3 Jakub PřádaJakub Přáda 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 09.48
4 Tibor HrebíčekTibor Hrebíček 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.71
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 10.2.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BeránekJan Beránek 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 08.48
2 Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 SB 08.72
3= Vojtěch StyborVojtěch Stybor 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 10.29
3= Jakub KučeraJakub Kučera 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 10.29
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 10.2.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František DavidFrantišek David 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 PB 08.70
2 Lukáš MihuleLukáš Mihule 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 08.93
3 Vojtěch MichnaVojtěch Michna 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 10.46
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (so, 10.2.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bohumír ŠrautBohumír Šraut 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 08.20
2 Jan StejskalJan Stejskal 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 PB 08.79
3 Matyáš JindrákMatyáš Jindrák 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 09.11
4 Adam TomíčekAdam Tomíček 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 10.37
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bohumír ŠrautBohumír Šraut 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 08.20
2 Jan BeránekJan Beránek 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 08.48
3 Jakub HánělJakub Háněl 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 08.60
4 Lukáš BalounLukáš Baloun 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 08.65
5 František DavidFrantišek David 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 PB 08.70
6 Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 SB 08.72
7 Jan StejskalJan Stejskal 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 PB 08.79
8 Lukáš MihuleLukáš Mihule 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 08.93
9 Matyáš MaryskoMatyáš Marysko 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.94
10 Patrik DuchoňPatrik Duchoň 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.01
11 Antonín MildorfAntonín Mildorf 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.06
12 Matyáš JindrákMatyáš Jindrák 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 09.11
13 Jakub PřádaJakub Přáda 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 09.48
14 Matyáš NekolnýMatyáš Nekolný 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.52
15 Filip NovotnýFilip Novotný 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 09.57
16 Michal DresselMichal Dressel 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.59
17 Tibor HrebíčekTibor Hrebíček 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.71
18 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 09.80
19 Vít ŠvaňaVít Švaňa 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 10.15
20 Vojtěch StyborVojtěch Stybor 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 10.29
20 Jakub KučeraJakub Kučera 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 10.29
22 Adam TomíčekAdam Tomíček 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 10.37
23 Vojtěch MichnaVojtěch Michna 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 10.46

60 m - Ženy

(so, 10.2.2024 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ProcházkováKristýna Procházková 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 08.91
2 Dora ZáhrobskáDora Záhrobská 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.38
3 Šárka LandkammerováŠárka Landkammerová 85 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 10.47
4 Renata ZobalováRenata Zobalová 82 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 10.90
Celkem 4 závodníků

60 m - Juniorky

(so, 10.2.2024 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 PB 08.18
2 Adéla VaňováAdéla Vaňová 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.22
Celkem 2 závodníků

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 10.2.2024 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 08.13
2 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 09.10
3 Kateřina RandováKateřina Randová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 SB 09.27
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 10.2.2024 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 08.41
2 Anežka KřenkováAnežka Křenková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.89
3 Alexandra FouskováAlexandra Fousková 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.09
4 Aneta VojcováAneta Vojcová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 09.16
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 08.13
2 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 08.41
3 Anežka KřenkováAnežka Křenková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.89
4 Alexandra FouskováAlexandra Fousková 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.09
5 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 09.10
6 Aneta VojcováAneta Vojcová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 09.16
7 Kateřina RandováKateřina Randová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 SB 09.27

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 10.2.2024 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla JelenekováAdéla Jeleneková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.26
2 Natálie NekovářováNatálie Nekovářová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 PB 08.71
3 Anna HubálkováAnna Hubálková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 PB 09.06
4 Ludmila ŠtěpánováLudmila Štěpánová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 09.90
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 10.2.2024 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora NáprstkováBarbora Náprstková 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 08.41
2 Lucie MaredováLucie Maredová 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 08.67
3 Šárka MaříkováŠárka Maříková 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 08.75
4 Jitka ŠikolováJitka Šikolová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 09.56
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 10.2.2024 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 08.66
2 Adéla FelcmanováAdéla Felcmanová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 08.75
3 Sofie BártováSofie Bártová 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 08.86
4 Kristýna SedlákováKristýna Sedláková 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 09.36
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 10.2.2024 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.37
2 Anna KozlovskijAnna Kozlovskij 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 PB 08.82
3 Lucie PlašilováLucie Plašilová 10 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 08.96
4 Ema ZavadilováEma Zavadilová 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 10.12
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 10.2.2024 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Madlen DočkalováMadlen Dočkalová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 08.73
Celkem 1 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla JelenekováAdéla Jeleneková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.26
2 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.37
3 Barbora NáprstkováBarbora Náprstková 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 08.41
4 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 08.66
5 Lucie MaredováLucie Maredová 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 08.67
6 Natálie NekovářováNatálie Nekovářová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 PB 08.71
7 Madlen DočkalováMadlen Dočkalová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 08.73
8 Šárka MaříkováŠárka Maříková 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 08.75
8 Adéla FelcmanováAdéla Felcmanová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 08.75
10 Anna KozlovskijAnna Kozlovskij 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 PB 08.82
11 Sofie BártováSofie Bártová 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 08.86
12 Lucie PlašilováLucie Plašilová 10 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 08.96
13 Anna HubálkováAnna Hubálková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 PB 09.06
14 Kristýna SedlákováKristýna Sedláková 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 09.36
15 Jitka ŠikolováJitka Šikolová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 09.56
16 Ludmila ŠtěpánováLudmila Štěpánová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 09.90
17 Ema ZavadilováEma Zavadilová 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 10.12

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 10.2.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie ŠťastnáViktorie Šťastná 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 09.08
2 Sára ŠveňkováSára Šveňková 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 PB 09.24
3 Zdenka NovotnáZdenka Novotná 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 09.42
4 Anežka KoderováAnežka Koderová 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 10.16
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 10.2.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška JordánováEliška Jordánová 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 08.76
2 Daniela TellerováDaniela Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.84
3 Barbora VynšováBarbora Vynšová 12 Atletika Benešov z.s.Atletika Benešov z.s. 4 08.87
4 Andrea TellerováAndrea Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.90
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 10.2.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ŠkrhováKristýna Škrhová 11 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 08.95
2 Veronika BouškováVeronika Boušková 11 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 2 09.11
3 Adéla ČervenkováAdéla Červenková 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.35
4 Vilma TauchmannováVilma Tauchmannová 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 09.47
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 10.2.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela KocourkováNela Kocourková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 08.86
2 Tereza BukovicováTereza Bukovicová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 09.11
3 Karolína MifkováKarolína Mifková 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 09.56
4 Rozálie KostelkováRozálie Kostelková 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 10.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 10.2.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester DuškováEster Dušková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 08.75
2 Denisa KrejzováDenisa Krejzová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.47
3 Lucie ProcházkováLucie Procházková 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 10.09
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (so, 10.2.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína BohuslavickáKarolína Bohuslavická 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 09.16
2 Nela ZimandlováNela Zimandlová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.55
3 Tereza KřížkováTereza Křížková 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 PB 09.71
4 Victoria BasińskaVictoria Basińska 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 09.80
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 10.2.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika KmentováDominika Kmentová 12 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 1 PB 09.17
2 Veronika GottwaldováVeronika Gottwaldová 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.71
3 Julie LukáčováJulie Lukáčová 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 10.31
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (so, 10.2.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbara PátkováBarbara Pátková 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 09.15
2 Rebeka NovákováRebeka Nováková 12 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 PB 09.25
3 Anna LulováAnna Lulová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.32
4 Viola NovákováViola Nováková 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 09.92
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 10.2.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dorota MachováDorota Machová 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 PB 08.50
2 Tereza MlíkováTereza Mlíková 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 PB 09.42
3 Tereza ŠvestkováTereza Švestková 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 09.43
4 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 09.70
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 10.2.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MajerováKateřina Majerová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 PB 09.28
2 Klára SabováKlára Sabová 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 PB 09.39
3 Sofie ProkopováSofie Prokopová 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.72
4 Ema NěmečkováEma Němečková 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 10.24
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 10.2.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára BendováSára Bendová 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 09.68
2 Natálie BalšánkováNatálie Balšánková 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.75
3 Anna RůžičkováAnna Růžičková 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 11.34
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (so, 10.2.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška MráčkováEliška Mráčková 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 SB 08.59
2 Kristýna PavlováKristýna Pavlová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 09.17
3 Natálie CikánkováNatálie Cikánková 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 09.35
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dorota MachováDorota Machová 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 PB 08.50
2 Eliška MráčkováEliška Mráčková 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 SB 08.59
3 Ester DuškováEster Dušková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 08.75
4 Eliška JordánováEliška Jordánová 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 08.76
5 Daniela TellerováDaniela Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.84
6 Nela KocourkováNela Kocourková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 08.86
7 Barbora VynšováBarbora Vynšová 12 Atletika Benešov z.s.Atletika Benešov z.s. 4 08.87
8 Andrea TellerováAndrea Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.90
9 Kristýna ŠkrhováKristýna Škrhová 11 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 08.95
10 Viktorie ŠťastnáViktorie Šťastná 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 09.08
11 Veronika BouškováVeronika Boušková 11 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 2 09.11
11 Tereza BukovicováTereza Bukovicová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 09.11
13 Barbara PátkováBarbara Pátková 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 09.15
14 Karolína BohuslavickáKarolína Bohuslavická 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 09.16
15 Dominika KmentováDominika Kmentová 12 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 1 PB 09.17
15 Kristýna PavlováKristýna Pavlová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 09.17
17 Sára ŠveňkováSára Šveňková 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 PB 09.24
18 Rebeka NovákováRebeka Nováková 12 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 PB 09.25
19 Kateřina MajerováKateřina Majerová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 PB 09.28
20 Anna LulováAnna Lulová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.32
21 Adéla ČervenkováAdéla Červenková 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.35
21 Natálie CikánkováNatálie Cikánková 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 09.35
23 Klára SabováKlára Sabová 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 PB 09.39
24 Zdenka NovotnáZdenka Novotná 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 09.42
24 Tereza MlíkováTereza Mlíková 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 PB 09.42
26 Tereza ŠvestkováTereza Švestková 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 09.43
27 Vilma TauchmannováVilma Tauchmannová 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 09.47
27 Denisa KrejzováDenisa Krejzová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.47
29 Nela ZimandlováNela Zimandlová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.55
30 Karolína MifkováKarolína Mifková 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 09.56
31 Sára BendováSára Bendová 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 09.68
32 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 09.70
33 Tereza KřížkováTereza Křížková 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 PB 09.71
33 Veronika GottwaldováVeronika Gottwaldová 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.71
35 Sofie ProkopováSofie Prokopová 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.72
36 Natálie BalšánkováNatálie Balšánková 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.75
37 Victoria BasińskaVictoria Basińska 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 09.80
38 Viola NovákováViola Nováková 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 09.92
39 Rozálie KostelkováRozálie Kostelková 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 10.00
40 Lucie ProcházkováLucie Procházková 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 10.09
41 Anežka KoderováAnežka Koderová 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 10.16
42 Ema NěmečkováEma Němečková 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 10.24
43 Julie LukáčováJulie Lukáčová 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 10.31
44 Anna RůžičkováAnna Růžičková 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 11.34

60 m překážek [106,7 cm] - Muži

(so, 10.2.2024 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ŠebekFilip Šebek 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 10.25
Celkem 1 závodníků

60 m překážek [99,1 cm] - Junioři

(so, 10.2.2024 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.08
Celkem 1 závodníků

60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci

(so, 10.2.2024 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš Ondřej LebedaMatyáš Ondřej Lebeda 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 11.31
Celkem 1 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Žáci

(so, 10.2.2024 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BartákTomáš Barták 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 09.13
2 Adam NoskaAdam Noska 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 10.30
Celkem 2 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Veteráni

(so, 10.2.2024 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 10.78
Celkem 1 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Ženy

(so, 10.2.2024 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna BičanováKristýna Bičanová 87 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 11.25
Celkem 1 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 10.2.2024 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš NekolnýMatyáš Nekolný 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 11.71
2 Filip NovotnýFilip Novotný 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 12.52
3 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 13.50
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 10.2.2024 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BalounLukáš Baloun 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 SB 10.37
2 František DavidFrantišek David 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 10.57
3 Jakub HánělJakub Háněl 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 11.38
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BalounLukáš Baloun 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 SB 10.37
2 František DavidFrantišek David 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 10.57
3 Jakub HánělJakub Háněl 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 11.38
4 Matyáš NekolnýMatyáš Nekolný 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 11.71
5 Filip NovotnýFilip Novotný 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 12.52
6 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 13.50

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Veteráni

(so, 10.2.2024 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivo StrnadIvo Strnad 51 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 10.65
2 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka 52 SK DřevníkySK Dřevníky 1 12.79
3 Petr RonovskýPetr Ronovský 44 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 14.10
Celkem 3 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 10.2.2024 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška MráčkováEliška Mráčková 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 10.22
2 Daniela TellerováDaniela Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 12.05
3 Barbora VynšováBarbora Vynšová 12 Atletika Benešov z.s.Atletika Benešov z.s. 2 12.08
4 Anna LulováAnna Lulová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 12.98
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 10.2.2024 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dorota MachováDorota Machová 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 10.39
2 Dominika KmentováDominika Kmentová 12 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 2 11.97
3 Viktorie ŠťastnáViktorie Šťastná 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 12.57
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 10.2.2024 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna PavlováKristýna Pavlová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 12.19
2 Tereza KřížkováTereza Křížková 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 PB 12.54
3 Denisa KafkováDenisa Kafková 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 15.05
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (so, 10.2.2024 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MajerováKateřina Majerová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 11.93
2= Andrea TellerováAndrea Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.92
2= Veronika BouškováVeronika Boušková 11 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 1 12.92
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška MráčkováEliška Mráčková 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 10.22
2 Dorota MachováDorota Machová 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 10.39
3 Kateřina MajerováKateřina Majerová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 11.93
4 Dominika KmentováDominika Kmentová 12 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 2 11.97
5 Daniela TellerováDaniela Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 12.05
6 Barbora VynšováBarbora Vynšová 12 Atletika Benešov z.s.Atletika Benešov z.s. 2 12.08
7 Kristýna PavlováKristýna Pavlová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 12.19
8 Tereza KřížkováTereza Křížková 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 PB 12.54
9 Viktorie ŠťastnáViktorie Šťastná 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 12.57
10 Andrea TellerováAndrea Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.92
10 Veronika BouškováVeronika Boušková 11 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 1 12.92
12 Anna LulováAnna Lulová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 12.98
13 Denisa KafkováDenisa Kafková 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 15.05

60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 10.2.2024 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie BártováSofie Bártová 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 PB 09.96
2 Natálie NekovářováNatálie Nekovářová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 11.27
3 Anna HubálkováAnna Hubálková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 11.58
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 10.2.2024 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KozlovskijAnna Kozlovskij 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 10.54
2 Julie MezlíkováJulie Mezlíková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 PB 11.19
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie BártováSofie Bártová 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 PB 09.96
2 Anna KozlovskijAnna Kozlovskij 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 10.54
3 Julie MezlíkováJulie Mezlíková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 PB 11.19
4 Natálie NekovářováNatálie Nekovářová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 11.27
5 Anna HubálkováAnna Hubálková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 11.58

skok vysoký - Muži

(so, 10.2.2024 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Filip ŠebekFilip Šebek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
02 3 SB 1.50
2 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka
SK DřevníkySK Dřevníky
52 1 PB 1.20
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Junioři

(so, 10.2.2024 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Kryštof MandátKryštof Mandát
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 2 SB 1.55
2 Matěj HercikMatěj Hercik
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 1 PB 1.55
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Žáci

(so, 10.2.2024 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Jan ŠiklJan Šikl
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 4 PB 1.65
2 Tomáš KlegerTomáš Kleger
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 2 PB 1.60
3 Adam NoskaAdam Noska
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
10 5 1.55
4 Oliver Jan PohlOliver Jan Pohl
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 3 PB 1.40
5 Vojtěch KarbanVojtěch Karban
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 1 PB 1.35
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(so, 10.2.2024 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Vojtěch MichnaVojtěch Michna
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 8 PB 1.41
2 Lukáš BalounLukáš Baloun
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 10 PB 1.41
3 Patrik DuchoňPatrik Duchoň
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 2 PB 1.31
4= Matyáš JindrákMatyáš Jindrák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 7 PB 1.26
4= František DavidFrantišek David
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
12 1 PB 1.26
6= Jakub PřádaJakub Přáda
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
12 9 PB 1.26
6= Michal DresselMichal Dressel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 5 PB 1.26
8 Tomáš HosTomáš Hos
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 3 PB 1.26
9 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
12 6 PB 1.11
Vít ŠvaňaVít Švaňa
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
12 4 NM
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 10.2.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Aneta HanouskováAneta Hanousková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 2 1.55
2 Lucie SvěcenáLucie Svěcená
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 1 SB 1.45
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(so, 10.2.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Sofie BártováSofie Bártová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
09 4 1.60
2 Anežka VaňkováAnežka Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 2 PB 1.40
3 Šárka MaříkováŠárka Maříková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
10 3 1.35
4 Sára EibichováSára Eibichová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 1 PB 1.35
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(so, 10.2.2024 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Kateřina MajerováKateřina Majerová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 19 1.47
2 Kristýna ŠkrhováKristýna Škrhová
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
11 17 SB 1.44
3 Barbora VynšováBarbora Vynšová
Atletika Benešov z.s.Atletika Benešov z.s.
12 18 PB 1.44
4 Veronika BouškováVeronika Boušková
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
11 13 PB 1.41
5 Julie BoháčováJulie Boháčová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 1 PB 1.36
6 Monika JozkováMonika Jozková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
12 14 1.31
7= Dominika KmentováDominika Kmentová
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
12 16 1.31
7= Eliška JordánováEliška Jordánová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 5 PB 1.31
9 Linda HegerováLinda Hegerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
11 9 PB 1.31
10 Lucie MálkováLucie Málková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 15 1.31
11 Tereza ŠvestkováTereza Švestková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
11 12 1.26
12 Nela NovákováNela Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 3 PB 1.26
13 Vilma TauchmannováVilma Tauchmannová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 10 PB 1.21
14 Rozálie KostelkováRozálie Kostelková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 2 PB 1.21
15 Viola NovákováViola Nováková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
11 8 PB 1.16
16 Anežka KoderováAnežka Koderová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 6 PB 1.16
17 Karolína MifkováKarolína Mifková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 7 PB 1.11
Natálie CikánkováNatálie Cikánková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 4 NM
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 10.2.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip ŠebekFilip Šebek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
02 3 PB 5.42
2 Petr ŠímaPetr Šíma
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
68 6 SB 4.62
3 Václav TomanVáclav Toman
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
72 4 PB 4.12
4 Ivan RůžičkaIvan Růžička
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
61 2 PB 3.91
5 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka
SK DřevníkySK Dřevníky
52 1 PB 3.78
6 Petr RonovskýPetr Ronovský
AC Praha 1890AC Praha 1890
44 7 SB 3.35
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 10.2.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj HercikMatěj Hercik
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 1 PB 6.03
2 Štěpán KusŠtěpán Kus
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 2 PB 6.02
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 10.2.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vít ŠestákVít Šesták
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 1 PB 6.02
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Žáci

(so, 10.2.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin HájekMartin Hájek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 5 5.61
2 Tomáš BartákTomáš Barták
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 4 5.52
3 Adam NoskaAdam Noska
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
10 2 PB 4.92
4 Tomáš KlegerTomáš Kleger
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 1 PB 4.76
5 Štěpán ValešŠtěpán Valeš
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
10 3 SB 4.04
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(so, 10.2.2024 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 20 PB 5.13
2 Bohumír ŠrautBohumír Šraut
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
11 14 PB 4.98
3 František DavidFrantišek David
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
12 2 PB 4.66
4 Lukáš MihuleLukáš Mihule
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 21 4.53
5 Matyáš JindrákMatyáš Jindrák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 19 SB 4.43
6 Lukáš BalounLukáš Baloun
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 5 PB 4.37
7 Jan BeránekJan Beránek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 1 PB 4.30
8 Patrik DuchoňPatrik Duchoň
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 8 PB 4.28
9 Matyáš MaryskoMatyáš Marysko
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 10 PB 4.19
10 Antonín MildorfAntonín Mildorf
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 12 PB 4.09
11 Matyáš NekolnýMatyáš Nekolný
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 17 PB 4.04
12 Jakub PřádaJakub Přáda
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
12 18 3.97
13 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
12 16 PB 3.78
14 Michal DresselMichal Dressel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 7 PB 3.64
15 Tibor HrebíčekTibor Hrebíček
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 3 PB 3.62
16 Jakub KučeraJakub Kučera
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 9 PB 3.41
17 Vít ŠvaňaVít Švaňa
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
12 4 PB 3.20
18 Vojtěch StyborVojtěch Stybor
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
12 13 PB 3.13
19 Adam TomíčekAdam Tomíček
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 15 PB 2.69
Matyáš BrojírMatyáš Brojír
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 6 NM
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 10.2.2024 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie BartůškováLucie Bartůšková
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
02 2 4.85
2 Kristýna BičanováKristýna Bičanová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
87 1 PB 4.22
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Juniorky

(so, 10.2.2024 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
06 3 5.20
2 Zuzana HorálkováZuzana Horálková
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
05 2 PB 5.16
3 Adéla VaňováAdéla Vaňová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 1 PB 4.52
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(so, 10.2.2024 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 8 PB 5.42
2 Lucie SvěcenáLucie Svěcená
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 7 SB 4.94
3 Nela FučíkováNela Fučíková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 3 PB 4.75
4 Kateřina RandováKateřina Randová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 6 4.74
5 Alexandra FouskováAlexandra Fousková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 1 PB 4.57
6 Anežka KřenkováAnežka Křenková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 4 PB 4.44
7 Jana NěmcováJana Němcová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 5 SB 4.15
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Žákyně

(so, 10.2.2024 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana VeseláZuzana Veselá
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 8 PB 5.12
2 Barbora NáprstkováBarbora Náprstková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 3 PB 5.11
3 Lucie MaredováLucie Maredová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 16 PB 4.91
4 Sofie BártováSofie Bártová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
09 17 4.73
5 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
10 15 4.70
6 Anna HubálkováAnna Hubálková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 11 PB 4.63
7 Anna KozlovskijAnna Kozlovskij
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
10 13 4.47
8 Adéla FelcmanováAdéla Felcmanová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 2 PB 4.42
9 Lucie PlašilováLucie Plašilová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
10 12 SB 4.41
10 Anežka VaňkováAnežka Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 5 PB 4.39
11 Madlen DočkalováMadlen Dočkalová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 1 PB 4.16
12 Natálie NekovářováNatálie Nekovářová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
10 6 PB 4.12
13 Ludmila ŠtěpánováLudmila Štěpánová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 7 PB 3.99
14 Jitka ŠikolováJitka Šikolová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 4 PB 3.88
15 Kristýna SedlákováKristýna Sedláková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
10 10 3.87
16 Šárka MaříkováŠárka Maříková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
10 14 3.79
17 Ema ZavadilováEma Zavadilová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
10 9 PB 3.71
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(so, 10.2.2024 - 08:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora VynšováBarbora Vynšová
Atletika Benešov z.s.Atletika Benešov z.s.
12 55 PB 5.07
2 Dorota MachováDorota Machová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
11 50 PB 4.98
3 Kateřina ModrákováKateřina Modráková
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
11 56 4.98
4 Nela KocourkováNela Kocourková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 54 SB 4.94
5 Ester DuškováEster Dušková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 5 PB 4.56
6 Kateřina MajerováKateřina Majerová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 42 PB 4.49
7 Eliška MráčkováEliška Mráčková
SK JeseniovaSK Jeseniova
11 53 4.45
8 Tereza BukovicováTereza Bukovicová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 11 PB 4.32
9 Adéla ČervenkováAdéla Červenková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 49 4.29
10 Kristýna PavlováKristýna Pavlová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 36 PB 4.27
11 Linda HegerováLinda Hegerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
11 41 PB 4.25
12 Daniela TellerováDaniela Tellerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 51 4.23
13 Julie BoháčováJulie Boháčová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 3 PB 4.22
14 Rebeka NovákováRebeka Nováková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
12 35 PB 4.18
15 Eliška JordánováEliška Jordánová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 44 SB 4.17
16 Monika JozkováMonika Jozková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
12 40 PB 4.13
17 Lucie MálkováLucie Málková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 17 SB 4.13
18 Barbara PátkováBarbara Pátková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 32 PB 4.08
19 Vilma TauchmannováVilma Tauchmannová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 43 4.05
20 Nela NovákováNela Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 7 PB 4.02
21 Tereza MlíkováTereza Mlíková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
11 28 PB 3.99
22 Veronika BouškováVeronika Boušková
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
11 47 3.99
23 Viola NovákováViola Nováková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
11 30 PB 3.94
24 Tereza KřížkováTereza Křížková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
11 25 PB 3.93
25 Natálie CikánkováNatálie Cikánková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 37 3.92
26 Tereza ŠvestkováTereza Švestková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
11 39 3.90
27 Dominika KmentováDominika Kmentová
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
12 34 PB 3.88
28 Viktorie ŠťastnáViktorie Šťastná
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 8 PB 3.86
29 Nela ZimandlováNela Zimandlová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 24 PB 3.81
30 Zdenka NovotnáZdenka Novotná
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
12 27 PB 3.74
31 Klára SabováKlára Sabová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 29 3.70
32 Natálie BalšánkováNatálie Balšánková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
12 1 PB 3.65
33 Sofie ProkopováSofie Prokopová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 21 PB 3.62
34 Rozálie KostelkováRozálie Kostelková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 13 PB 3.58
35 Andrea TellerováAndrea Tellerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 33 3.57
36 Denisa KafkováDenisa Kafková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
12 26 3.56
37 Denisa KrejzováDenisa Krejzová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 15 PB 3.56
38 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
12 22 PB 3.45
39 Victoria BasińskaVictoria Basińska
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 2 PB 3.37
40 Lucie ProcházkováLucie Procházková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 20 PB 3.30
41 Karolína MifkováKarolína Mifková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 18 PB 3.24
42 Anežka KoderováAnežka Koderová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 31 3.20
43 Veronika GottwaldováVeronika Gottwaldová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 12 PB 3.17
44 Ema NěmečkováEma Němečková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 19 PB 3.14
45 Julie LukáčováJulie Lukáčová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 16 PB 3.11
Anna RůžičkováAnna Růžičková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
12 23 NM
Karolína BohuslavickáKarolína Bohuslavická
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 45 NM
Celkem 47 závodníků

trojskok - Muži

(so, 10.2.2024 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr ŠímaPetr Šíma
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
68 5 SB 08.89
2 Václav TomanVáclav Toman
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
72 3 PB 08.27
3 Ivan RůžičkaIvan Růžička
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
61 2 PB 08.24
4 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka
SK DřevníkySK Dřevníky
52 1 PB 07.93
5 Petr RonovskýPetr Ronovský
AC Praha 1890AC Praha 1890
44 4 SB 07.59
Celkem 5 závodníků

trojskok - Junioři

(so, 10.2.2024 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán KusŠtěpán Kus
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 3 12.48
2 Kryštof MandátKryštof Mandát
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 2 PB 12.10
3 Tomáš BartákTomáš Barták
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 1 PB 10.73
Celkem 3 závodníků

trojskok - Juniorky

(so, 10.2.2024 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 1 PB 11.13
Celkem 1 závodníků