Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mítink EAA v chůzi

Poděbrady (12. 4. 2008)

5 km chůze - Dorostenci

(so, 12.4.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alberto GabbiadiniAlberto Gabbiadini 91 ITAITA 21:51
2 Giovanni RenóGiovanni Renó 91 ITAITA 22:00
3 Andrea PrevitaliAndrea Previtali 91 ITAITA 22:31
4 Dávid RemjarDávid Remjar 91 SVKSVK 23:30
5 Marcel FáberMarcel Fáber 92 SVKSVK 25:25
6 Jozef DaňoJozef Daňo 94 SVKSVK 25:50
7 Jiří MalysaJiří Malysa 91 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 26:33
8 Matěj NuskaMatěj Nuska 91 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 28:20
Celkem 8 závodníků

5 km chůze - Dorostenky

(so, 12.4.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Antonella PalmisanoAntonella Palmisano 91 ITAITA 24:17
2 Federica CuriazziFederica Curiazzi 92 ITAITA 25:04
3 Rosa Carolina DeRosa Carolina De 92 ITAITA 25:43
4 Agné KlebauskaitéAgné Klebauskaité 92 LTULTU 25:52
5 Adéla FrydrychováAdéla Frydrychová 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa 29:54
6 Eliška DrahotováEliška Drahotová 95 TJ RumburkTJ Rumburk 29:59
7 Anežka DrahotováAnežka Drahotová 95 TJ RumburkTJ Rumburk 31:26
8 Nikola BarešováNikola Barešová 93 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 35:41
Celkem 8 závodníků

10 km chůze - Junioři

(so, 12.4.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lluis TorlaLluis Torla 89 ESPESP 40:45
2 Federico TontodonatiFederico Tontodonati 90 ITAITA 42:12
3 Bari Vito DiBari Vito Di 90 ITAITA 42:38
4 Christoph RoschinskyChristoph Roschinsky 89 GERGER 42:54
5 Hagen PohleHagen Pohle 92 GERGER 43:33
6 Andrea AdragnaAndrea Adragna 89 ITAITA 43:38
7 Manel TorlaManel Torla 89 ESPESP 43:45
8 Perseus IbáňezPerseus Ibáňez 90 SWESWE 43:52
9 Aku PartanenAku Partanen 91 FINFIN 43:56
10 Genadiy KozlovskiyGenadiy Kozlovskiy 91 LTULTU 44:21
11 Luis Alberto AmezcuaLuis Alberto Amezcua 92 ESPESP 44:59
12 Matias KorpelaMatias Korpela 89 FINFIN 45:11
13 Victor PalomaVictor Paloma 91 ESPESP 45:48
13 Roman StieglitzRoman Stieglitz 90 GERGER 45:48
15 Lukáš GdulaLukáš Gdula 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 46:23
16 Karel KetnerKarel Ketner 90 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 46:33
16 Imanol MartinImanol Martin 91 ESPESP 46:33
18 Pavel SchromPavel Schrom 91 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 46:50
19 Pascal StieglitzPascal Stieglitz 90 GERGER 46:56
20 Viktor NemesViktor Nemes 89 HUNHUN 47:15
21 Dénes PappDénes Papp 90 HUNHUN 47:56
22 Miloslav HajašMiloslav Hajaš 90 SVKSVK 48:22
23 Robertas MeškénasRobertas Meškénas 91 LTULTU 48:34
24 Saulius ValalisSaulius Valalis 90 LTULTU 48:44
25 Martin BukáčekMartin Bukáček 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49:05
26 Jakub ZajícJakub Zajíc 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 49:56
27 Ján BabejJán Babej 89 SVKSVK 49:57
28 Viktor MárkusViktor Márkus 92 HUNHUN 51:13
Máté HellebrandtMáté Hellebrandt 89 HUNHUN DQ
Gerard ChmyznikovGerard Chmyznikov 91 LTULTU DQ
Kristián TvrdoňKristián Tvrdoň 90 SVKSVK DQ
Celkem 31 závodníků

10 km chůze - Juniorky

(so, 12.4.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lorena CastrilloLorena Castrillo 89 ESPESP 48:32
2 Christin ElssChristin Elss 89 GERGER 48:47
3 Mara MisuracaMara Misuraca 89 ITAITA 48:47
4 Sandra KrauseSandra Krause 89 GERGER 48:55
5 Sara AlonsoSara Alonso 91 ESPESP 49:27
6 Eleonora Anna GiorgiEleonora Anna Giorgi 89 ITAITA 49:32
7 Raquel GonzalezRaquel Gonzalez 89 ESPESP 49:41
8 Claudia BussuClaudia Bussu 91 ITAITA 49:54
9 Bernadeta JuozaitytéBernadeta Juozaityté 89 LTULTU 51:10
10 Laura ReynoldsLaura Reynolds 89 IRLIRL 51:38
11 Paula MartinezPaula Martinez 92 ESPESP 52:19
12 Barbora StrnadováBarbora Strnadová 89 SVKSVK 53:11
13 Veronika PrivalincováVeronika Privalincová 92 SVKSVK 54:26
14 Annamária BakcsiAnnamária Bakcsi 90 HUNHUN 54:35
15 Eszter BajnaiEszter Bajnai 89 HUNHUN 54:54
16 Sandra ŠimkutéSandra Šimkuté 90 LTULTU 55:58
17 Barbora HavranováBarbora Havranová 93 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 57:56
18 Olga PůčkováOlga Půčková 94 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 59:19
19 Anna StaňkováAnna Staňková 93 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 60:06
20 Hana SvitákováHana Svitáková 90 AC Česká LípaAC Česká Lípa 64:57
Monique BroschMonique Brosch 89 GERGER DQ
Eszter KissEszter Kiss 89 HUNHUN DQ
Snieguolé SabutyéSnieguolé Sabutyé 91 LTULTU DNF
Celkem 23 závodníků

20 km chůze - Muži

(so, 12.4.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matej TóthMatej Tóth 83 SVKSVK 1:22:35
2 Francisco ArcillaFrancisco Arcilla 84 ESPESP 1:23:06
3 Luca Marco DeLuca Marco De 81 ITAITA 1:23:16
4 Aliaksandr KuzminAliaksandr Kuzmin 81 BLRBLR 1:24:22
5 José David DominguezJosé David Dominguez 80 ESPESP 1:24:25
6 Maik BergerMaik Berger 79 GERGER 1:24:29
7 Luis Manuel CorchetteLuis Manuel Corchette 84 ESPESP 1:24:44
8 Christopher LinkeChristopher Linke 88 GERGER 1:25:25
9 José Ignacio DíazJosé Ignacio Díaz 79 ESPESP 1:26:27
10 Colin GriffinColin Griffin 82 IRLIRL 1:26:31
11 Jan AlbrechtJan Albrecht 81 GERGER 1:27:17
12 Andreas GustafssonAndreas Gustafsson 81 SWESWE 1:27:30
13 Ato IbáňezAto Ibáňez 81 SWESWE 1:28:07
14 Dušan MajdánDušan Majdán 87 SVKSVK 1:28:33
15 Martin ŠkarbaMartin Škarba 84 SVKSVK 1:28:38
16 Mikalai SeradovichMikalai Seradovich 84 BLRBLR 1:29:25
17 Miloš HolušaMiloš Holuša 65 AK KroměřížAK Kroměříž 1:29:47
18 Roberto DefendentiRoberto Defendenti 68 ITAITA 1:30:26
19 Levente KapériLevente Kapéri 84 HUNHUN 1:30:30
20 László NovákLászló Novák 80 HUNHUN 1:30:52
21 David KiddDavid Kidd 78 IRLIRL 1:30:55
21 John EganJohn Egan 82 IRLIRL 1:30:55
23 Fredrik SvenssonFredrik Svensson 73 SWESWE 1:31:47
24 Michael DoyleMichael Doyle 87 IRLIRL 1:31:55
25 Anton KučmínAnton Kučmín 84 SVKSVK 1:32:16
26 Jiří MalysaJiří Malysa 66 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:34:08
27 Milan RízekMilan Rízek 78 SVKSVK 1:34:32
28 Tomas GaidamavičiusTomas Gaidamavičius 87 LTULTU 1:34:36
29 Kazimír VerkinKazimír Verkin 72 SVKSVK 1:35:37
30 David ŠnajdrDavid Šnajdr 71 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1:35:39
31 Jakub HudákJakub Hudák 87 SVKSVK 1:35:54
32 Vít HrdličkaVít Hrdlička 87 SK SOUE PlzeňSK SOUE Plzeň 1:35:55
33 Bremen Jackues VanBremen Jackues Van 84 NEDNED 1:37:06
34 Martin PupišMartin Pupiš 78 SVKSVK 1:39:17
35 Lukáš PazderaLukáš Pazdera 86 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:40:05
36 David HerberDavid Herber 87 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:41:00
37 Martin NedvídekMartin Nedvídek 75 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 1:41:40
38 Beek Harold vanBeek Harold van 62 NEDNED 1:41:55
39 Jan PolášekJan Polášek 80 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 1:43:05
40 Antonín KozelkaAntonín Kozelka 85 AC Slovan Libeerec, o.s.AC Slovan Libeerec, o.s. 1:46:37
41 Petr SavickýPetr Savický 62 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1:48:21
42 Radek PařízekRadek Pařízek 82 TJ Sokol Nová PakaTJ Sokol Nová Paka 1:48:54
43 Milan ŠvehlaMilan Švehla 78 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:50:51
44 Miloš DušekMiloš Dušek 71 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 1:52:34
45 Franco VenturiFranco Venturi 57 ITAITA 1:52:56
46 Roman PsůtkaRoman Psůtka 62 AC DomažliceAC Domažlice 1:54:10
47 Josef VlasákJosef Vlasák 64 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 1:54:42
48 Jaromír DědečekJaromír Dědeček 61 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 1:55:35
49 Miroslav FlieglMiroslav Fliegl 54 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:55:40
50 Josef KalátJosef Kalát 55 TJ Hvězda TrnovanyTJ Hvězda Trnovany 1:55:58
51 Jiří JanoušekJiří Janoušek 51 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1:57:49
52 Rostislav KovářRostislav Kovář 51 AK OlomoucAK Olomouc 2:00:40
53 Petr NavrátilPetr Navrátil 87 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:03:43
54 Jaroslav PtákJaroslav Pták 47 AK BílinaAK Bílina 2:09:58
55 Jan ChmelařJan Chmelař 61 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:10:55
56 Ondřej ČerepušťákOndřej Čerepušťák 48 TJ Sokol Kolín-AtletikaTJ Sokol Kolín-Atletika 2:15:55
57 Miloslav SvitákMiloslav Sviták 59 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:16:44
58 Rudolf VančuraRudolf Vančura 54 AC DomažliceAC Domažlice 2:18:39
59 Jaroslav PrücknerJaroslav Prückner 54 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2:20:17
Roman BílekRoman Bílek 67 AK KroměřížAK Kroměříž DQ
Zdeněk SuchardaZdeněk Sucharda 71 TJ Sokol Nová PakaTJ Sokol Nová Paka DQ
Zdeno MederaZdeno Medera 75 SVKSVK DNF
Aliaksandr LyakhovichAliaksandr Lyakhovich 89 BLRBLR DNF
Carsten SchmidtCarsten Schmidt 86 GERGER DNF
Pasquale AragonaPasquale Aragona 80 ITAITA DNF
Andreas NielsenAndreas Nielsen 88 DENDEN DNF
Peter MečiarPeter Mečiar 73 SVKSVK DNF
Vilius MakielonisVilius Makielonis 85 LTULTU DNF
Bruno GrandjeanBruno Grandjean 83 SUISUI DNF
Gyula DudásGyula Dudás 66 HUNHUN DNF
Christophe BürkiChristophe Bürki 88 SUISUI DNF
Marius ŽiukasMarius Žiukas 85 LTULTU DNP
Celkem 72 závodníků

20 km chůze - Ženy

(so, 12.4.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sylwia KorzeniowskaSylwia Korzeniowska 80 POLPOL 1:31:16
2 Zuzana SchindlerováZuzana Schindlerová 87 USK PrahaUSK Praha 1:33:58
3 Agnieszka DygaczAgnieszka Dygacz 85 POLPOL 1:34:17
4 Valentina TraplettiValentina Trapletti 85 ITAITA 1:34:25
5 Brigita VirbalytéBrigita Virbalyté 85 LTULTU 1:34:36
6 Neringa AidietytéNeringa Aidietyté 83 LTULTU 1:34:54
7 Rossella GiordanoRossella Giordano 72 ITAITA 1:34:57
8 Marie PolliMarie Polli 80 SUISUI 1:36:58
9 Jurgita MeškauskieneJurgita Meškauskiene 76 LTULTU 1:37:46
10 Edina FüstiEdina Füsti 82 HUNHUN 1:38:22
11 Viktória MadarászViktória Madarász 85 HUNHUN 1:38:54
12 Ainhoa PinedoAinhoa Pinedo 83 ESPESP 1:40:41
13 Lucie PelantováLucie Pelantová 86 USK PrahaUSK Praha 1:41:02
14 Hanna DrabeniaHanna Drabenia 87 BLRBLR 1:42:17
15 Katalin VarróKatalin Varró 86 HUNHUN 1:43:47
16 Monika ChoděrováMonika Choděrová 76 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 1:44:09
17 Kathrin SchulzeKathrin Schulze 81 IAC Pharmador InnsbruckIAC Pharmador Innsbruck 1:44:13
18 Rita KaselytéRita Kaselyté 87 LTULTU 1:44:48
19 Hana HerberováHana Herberová 81 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:47:16
20 Mari OlssonMari Olsson 86 SWESWE 1:50:17
21 Rocio BajoRocio Bajo 88 ESPESP 1:51:10
22 Anett TormaAnett Torma 84 HUNHUN 1:53:48
23 Michaela ŠimánkováMichaela Šimánková 73 USK PrahaUSK Praha 1:57:24
24 Karolína ŠkráškováKarolína Škrášková 87 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:06:15
25 Alexandra GromusováAlexandra Gromusová 62 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 2:08:54
26 Andrea HrabětováAndrea Hrabětová 88 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:24:27
Martina NetolickáMartina Netolická 82 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DQ
Mária GálikováMária Gáliková 83 SVKSVK DQ
Sniazhana YurchankaSniazhana Yurchanka 84 BLRBLR DQ
Dóra NemereDóra Nemere 85 HUNHUN DQ
Laura PolliLaura Polli 83 SUISUI DNF
Mária CzákováMária Czáková 88 SVKSVK DNF
Lorena LuacesLorena Luaces 84 ESPESP DNF
Celkem 33 závodníků