výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Pražské víceboje

Praha (10. - 11. 5. 2008)

1500 m - Muži

(ne, 11.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub ZvonařJakub Zvonař 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:44.91 650
2 Tomáš NešveraTomáš Nešvera 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:48.99 625
3 Antonín VáchaAntonín Vácha 87 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4:49.21 623
4 František ŠmídFrantišek Šmíd 87 AFK ChrudimAFK Chrudim 4:49.47 622
5 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4:57.50 574
6 Juraj ŠkvarlaJuraj Škvarla 88 ATU KošiceATU Košice 4:58.31 569
7 Tomáš KorbelTomáš Korbel 79 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5:35.28 374
8 Petr ŠajnaPetr Šajna 83 UP OlomoucUP Olomouc 5:41.62 344
9 Jakub MalichJakub Malich 81 UP OlomoucUP Olomouc 5:45.48 329
10 Jiří ŠátekJiří Šátek 86 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:56.08 280
Celkem 10 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 11.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří BernášekJiří Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:45.00 649
2 Karel BernášekKarel Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:46.40 641
3 Tomáš JandušíkTomáš Jandušík 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:47.89 631
4 Tomáš MacháňTomáš Macháň 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:48.75 626
5 Vojtěch AntošVojtěch Antoš 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:54.11 594
6 Jakub DeckerJakub Decker 90 USK PrahaUSK Praha 5:05.30 530
7 Viktor LhotákViktor Lhoták 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5:19.14 455
Celkem 7 závodníků

1500 m - Dorostenci

(ne, 11.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:30.50 741
2 Ondřej VotinskýOndřej Votinský 92 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4:55.47 586
3 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 4:56.94 577
4 Sebastián FialaSebastián Fiala 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4:57.21 576
5 Jakub JirmanJakub Jirman 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4:59.36 563
6 Petr ValentaPetr Valenta 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:20.33 448
7 Tomáš KühnelTomáš Kühnel 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:23.14 434
8 Matouš ElznicMatouš Elznic 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5:37.43 363
9 Dominik DvořákDominik Dvořák 92 USK PrahaUSK Praha 6:04.74 245
Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha NP
Celkem 10 závodníků