Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. halový Viktoriánek

Plzeň - Skupova (2. 2. 2024)

skok vysoký - Žáci

(pá, 2.2.2024 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Dominik ŠvantnerDominik Švantner
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 1.46
2 Daniel HošekDaniel Hošek
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 1.46
3 Otakar BednářOtakar Bednář
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 1.16
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(pá, 2.2.2024 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Kateřina KrbcováKateřina Krbcová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
10 1.31
2 Hana ŠimáčkováHana Šimáčková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
10 1.16
3 Elen KlasnováElen Klasnová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
10 1.06
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(pá, 2.2.2024 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Anděla KomzákováAnděla Komzáková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
12 1.11
2 Kateřina VojtováKateřina Vojtová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
11 0.85
3 Viktorie KomzákováViktorie Komzáková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
12 0.70
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Atletická přípravka-dívky

(pá, 2.2.2024 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1= Magdaléna KomzákováMagdaléna Komzáková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
14 0.90
1= Nikol KlasnováNikol Klasnová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
15 0.90
Celkem 2 závodníků

překážková dráha - Ml. žákyně

(pá, 2.2.2024 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KomzákováViktorie Komzáková 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 0:24.5
2 Kateřina VojtováKateřina Vojtová 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 0:25.3
Celkem 2 závodníků

překážková dráha - Atletická minipřípravka-hoši

(pá, 2.2.2024 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín ŠtádlerAntonín Štádler 16 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 0:25.6
2 Matias BaranovičMatias Baranovič 15 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 0:26.0
3 Šimon BurdaŠimon Burda 15 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 0:26.8
4 Adam ŠedivecAdam Šedivec 15 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 0:26.9
5 Lukáš PenaLukáš Pena 15 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 0:27.1
Celkem 5 závodníků

překážková dráha - Atletická přípravka-hoši

(pá, 2.2.2024 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří MžikaJiří Mžika 13 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 0:23.5
2 Dominik DrdaDominik Drda 14 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 0:23.6
3 Štěpán KeřlíkŠtěpán Keřlík 14 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 0:23.9
4 Vojtěch KrálVojtěch Král 14 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 0:24.0
5 Martin JarenMartin Jaren 13 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 0:24.9
6 Matyáš MaurMatyáš Maur 14 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 0:25.5
7 Matias BaranovičMatias Baranovič 15 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 0:25.8
Celkem 7 závodníků

překážková dráha - Atletická minipřípravka-dívky

(pá, 2.2.2024 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol KlasnováNikol Klasnová 15 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 0:24.5
2 Gabriela TodorovaGabriela Todorova 15 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 0:25.2
Celkem 2 závodníků

překážková dráha - Atletická přípravka-dívky

(pá, 2.2.2024 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada Libuše VokounováLada Libuše Vokounová 14 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 0:24.4
2 Magdaléna KomzákováMagdaléna Komzáková 14 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 0:25.2
3 Rozálie KomzákováRozálie Komzáková 14 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 0:25.4
Celkem 3 závodníků