Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Halový mítink

Praha - Strahov (10. 2. 2024)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 10.2.2024 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 07.01
2 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 07.01
3 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 07.03
4 Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.19
5 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 07.26
6 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 07.29
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 10.2.2024 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 PB 07.19
2 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 PB 07.23
3 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 07.24
4 František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 07.24
5 Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 SB 07.26
6 Antonín PařízekAntonín Pařízek 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 07.27
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 10.2.2024 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel BaldaDaniel Balda 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 07.25
2 Tomáš MelicharTomáš Melichar 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 07.45
3 Vojtěch KavanVojtěch Kavan 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.46
4 Pavel SvobodaPavel Svoboda 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 07.55
Iman Khamis AbadiIman Khamis Abadi 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 10.2.2024 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon NovákŠimon Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 07.41
2 Martin DupákMartin Dupák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.54
3 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník 06 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 PB 07.56
4 Jakub KvičeraJakub Kvičera 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 07.73
5 73 Patrik GeistPatrik Geist 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 07.75
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 10.2.2024 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rajmund PokornýRajmund Pokorný 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 07.55
2 Richard StředaRichard Středa 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 07.58
3 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 07.66
4 Lukáš MarekLukáš Marek 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 PB 07.68
5 Jakub DaňhelkaJakub Daňhelka 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 07.77
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 10.2.2024 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 SB 07.73
2 Matěj ŠmejkalMatěj Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 07.78
3 70 Lukáš ČernýLukáš Černý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.93
4 Matyáš DurfinaMatyáš Durfina 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 07.96
5 Adam HrubýAdam Hrubý 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.25
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (so, 10.2.2024 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HoráčekAdam Horáček 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 PB 08.02
2 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 08.37
3 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 08.42
4 Martin ChomátMartin Chomát 83 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 09.30
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 10.2.2024 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicolas Antonio Di SalvoNicolas Antonio Di Salvo 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 07.94
2 Antonín BužekAntonín Bužek 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 08.27
3 Michael BačinaMichael Bačina 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 08.44
4 Václav TeplýVáclav Teplý 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 SB 08.62
5 Matěj ŠolínMatěj Šolín 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 PB 09.02
6 Daniel KočkaDaniel Kočka 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 PB 09.16
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (so, 10.2.2024 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik DytrychPatrik Dytrych 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 PB 07.64
2 Šimon ZáveskýŠimon Záveský 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 PB 07.99
3 Petr ForštPetr Foršt 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.34
4 Vojtěch ŠenoltVojtěch Šenolt 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 08.75
5 23 Mikuláš PilichMikuláš Pilich 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 09.44
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (so, 10.2.2024 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 07.23
2 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 07.35
3 Jan KohoutJan Kohout 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 07.64
4 Martin StejskalMartin Stejskal 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.27
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 10.2.2024 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 07.75
2 1 Daniel LachmanDaniel Lachman 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.26
3 Šimon MarekŠimon Marek 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.58
4 Patrik ČápPatrik Čáp 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 09.39
5 Daniel SedláčekDaniel Sedláček 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.60
Celkem 5 závodníků
Běh 12 (so, 10.2.2024 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.39
2 Šimon NovákŠimon Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.54
3 Martin DupákMartin Dupák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 07.56
4 Matěj BauernoplMatěj Bauernopl 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.06
5 Matouš JelínekMatouš Jelínek 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.25
6 Ondřej BenešOndřej Beneš 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.41
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 07.01
1 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 07.01
3 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 07.03
4 Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.19
4 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 PB 07.19
6 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 PB 07.23
6 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 07.23
8 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 07.24
8 František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 07.24
10 Daniel BaldaDaniel Balda 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 07.25
11 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 07.26
11 Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 SB 07.26
13 Antonín PařízekAntonín Pařízek 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 07.27
14 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 07.29
15 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 07.35
16 František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.39
17 Šimon NovákŠimon Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 07.41
18 Tomáš MelicharTomáš Melichar 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 07.45
19 Vojtěch KavanVojtěch Kavan 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.46
20 Martin DupákMartin Dupák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.54
20 Šimon NovákŠimon Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.54
22 Pavel SvobodaPavel Svoboda 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 07.55
22 Rajmund PokornýRajmund Pokorný 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 07.55
24 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník 06 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 PB 07.56
24 Martin DupákMartin Dupák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 07.56
26 Richard StředaRichard Středa 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 07.58
27 Patrik DytrychPatrik Dytrych 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 PB 07.64
27 Jan KohoutJan Kohout 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 07.64
29 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 07.66
30 Lukáš MarekLukáš Marek 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 PB 07.68
31 Jakub KvičeraJakub Kvičera 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 07.73
31 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 SB 07.73
33 73 Patrik GeistPatrik Geist 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 07.75
33 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 07.75
35 Jakub DaňhelkaJakub Daňhelka 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 07.77
36 Matěj ŠmejkalMatěj Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 07.78
37 70 Lukáš ČernýLukáš Černý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.93
38 Nicolas Antonio Di SalvoNicolas Antonio Di Salvo 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 07.94
39 Matyáš DurfinaMatyáš Durfina 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 07.96
40 Šimon ZáveskýŠimon Záveský 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 PB 07.99
41 Adam HoráčekAdam Horáček 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 PB 08.02
42 Adam HrubýAdam Hrubý 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.25
43 1 Daniel LachmanDaniel Lachman 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.26
44 Antonín BužekAntonín Bužek 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 08.27
44 Martin StejskalMartin Stejskal 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.27
46 Petr ForštPetr Foršt 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.34
47 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 08.37
48 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 08.42
49 Michael BačinaMichael Bačina 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 08.44
50 Šimon MarekŠimon Marek 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.58
51 Václav TeplýVáclav Teplý 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 SB 08.62
52 Vojtěch ŠenoltVojtěch Šenolt 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 08.75
53 Matěj ŠolínMatěj Šolín 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 PB 09.02
54 Matěj BauernoplMatěj Bauernopl 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.06
55 Daniel KočkaDaniel Kočka 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 PB 09.16
56 Matouš JelínekMatouš Jelínek 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.25
57 Martin ChomátMartin Chomát 83 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 09.30
58 Patrik ČápPatrik Čáp 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 09.39
59 Ondřej BenešOndřej Beneš 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.41
60 23 Mikuláš PilichMikuláš Pilich 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 09.44
61 Daniel SedláčekDaniel Sedláček 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.60
Iman Khamis AbadiIman Khamis Abadi 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DQ

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 10.2.2024 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta BedrnováAneta Bedrnová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 07.58
2 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 3 PB 07.59
3 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.77
4 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.81
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 10.2.2024 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 PB 07.82
2 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 07.93
3 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 07.96
4 Nikola ŠebkováNikola Šebková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.01
5 Kristýna RoedlováKristýna Roedlová 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 08.01
6 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.09
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 10.2.2024 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mia KorbelováMia Korbelová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.05
2 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 SB 08.06
3 Vanda KalašováVanda Kalašová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.13
4 Emma MartinEmma Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 08.22
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 10.2.2024 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 PB 07.94
2 6 Nela HlaváčkováNela Hlaváčková 09 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.13
3 Aneta ValentováAneta Valentová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.24
Tereza KozákováTereza Kozáková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 10.2.2024 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 08.11
2 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 5 PB 08.20
3 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.23
4 Jana ZávodnáJana Závodná 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 08.28
5 Veronika OkrouhlíkováVeronika Okrouhlíková 10 AC PardubiceAC Pardubice 1 08.37
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 10.2.2024 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 SB 08.26
2 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.28
3 Gabriela UrikováGabriela Uriková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 08.29
4 Nela ProrokováNela Proroková 10 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.37
5 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.38
6 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 08.42
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 10.2.2024 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anastasia SiroshAnastasia Sirosh 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 PB 08.32
2 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.43
3 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 08.46
4 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 08.46
5 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.51
6 Sára JiráskováSára Jirásková 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 08.56
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (so, 10.2.2024 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 08.36
2 Sofia DvorskáSofia Dvorská 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 PB 08.51
3 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 PB 08.60
4 Anežka MálkováAnežka Málková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 08.62
5 2 Lora MladenovLora Mladenov 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.70
6 Kateřina MaulisováKateřina Maulisová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.77
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (so, 10.2.2024 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 SB 08.77
2 Alžběta PokornáAlžběta Pokorná 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.83
3 Kateřina SlívováKateřina Slívová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 08.84
4 Lucie HladkáLucie Hladká 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 08.87
5 Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 08.91
6 Anežka PetránkováAnežka Petránková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.09
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (so, 10.2.2024 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie ZímováViktorie Zímová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 08.77
2 Ema KulhaváEma Kulhavá 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 08.88
3 7 Kateřina PoláškováKateřina Polášková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 08.91
4 Adriana SvatošováAdriana Svatošová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 PB 09.03
5 Karolína ŘehořováKarolína Řehořová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.30
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (so, 10.2.2024 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka ZajíčkováŠárka Zajíčková 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 09.21
2 Magdaléna KoudelkováMagdaléna Koudelková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 SB 09.39
3= Eliška NádvorníkováEliška Nádvorníková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 09.41
3= Veronika SemencováVeronika Semencová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.41
5 Adéla KvízováAdéla Kvízová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 09.42
6 Tereza MišikováTereza Mišiková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 09.65
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (so, 10.2.2024 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 08.34
1= Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 08.34
3 Martina MarešováMartina Marešová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 PB 08.45
4 Jolana SlosiarikováJolana Slosiariková 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 PB 09.45
Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 13 (so, 10.2.2024 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 PB 08.18
2 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 08.78
3 Anna KostečkováAnna Kostečková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 PB 09.04
4 Anna MichálkováAnna Michálková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 09.28
5 Eliška KolmanováEliška Kolmanová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 10.16
Celkem 5 závodníků
Běh 14 (so, 10.2.2024 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HlouškováTereza Hloušková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.61
2 Sofie KedelidzeSofie Kedelidze 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 08.61
3 Adéla FrancováAdéla Francová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 09.19
4 Adéla SajdlerováAdéla Sajdlerová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.41
5 Veronika PedálováVeronika Pedálová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.53
Celkem 5 závodníků
Běh 15 (so, 10.2.2024 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KozákováTereza Kozáková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 08.14
2 Vanessa StachováVanessa Stachová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.22
3 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 08.31
4 Michaela FejfarováMichaela Fejfarová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 08.74
5 Kateřina NovákováKateřina Nováková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 08.78
6 Natalie VaitováNatalie Vaitová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.52
Celkem 6 závodníků
Běh 16 (so, 10.2.2024 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 4 07.66
2 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 07.84
3 Rozálie ProcházkováRozálie Procházková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.89
4 Hana AdlerováHana Adlerová 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.43
5 Kateřina HorákováKateřina Horáková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.26
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta BedrnováAneta Bedrnová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 07.58
2 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 3 PB 07.59
3 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 4 07.66
4 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.77
5 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.81
6 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 PB 07.82
7 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 07.84
8 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 07.93
9 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 PB 07.94
10 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 07.96
11 Nikola ŠebkováNikola Šebková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.01
11 Kristýna RoedlováKristýna Roedlová 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 08.01
13 Mia KorbelováMia Korbelová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.05
14 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 SB 08.06
15 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.09
16 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 08.11
17 Vanda KalašováVanda Kalašová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.13
17 6 Nela HlaváčkováNela Hlaváčková 09 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.13
19 Tereza KozákováTereza Kozáková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 08.14
20 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 PB 08.18
21 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 5 PB 08.20
22 Emma MartinEmma Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 08.22
22 Vanessa StachováVanessa Stachová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.22
24 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.23
25 Aneta ValentováAneta Valentová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.24
26 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 SB 08.26
27 Jana ZávodnáJana Závodná 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 08.28
27 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.28
29 Gabriela UrikováGabriela Uriková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 08.29
30 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 08.31
31 Anastasia SiroshAnastasia Sirosh 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 PB 08.32
32 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 08.34
32 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 08.34
34 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 08.36
35 Veronika OkrouhlíkováVeronika Okrouhlíková 10 AC PardubiceAC Pardubice 1 08.37
35 Nela ProrokováNela Proroková 10 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.37
37 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.38
38 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 08.42
39 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.43
40 Martina MarešováMartina Marešová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 PB 08.45
41 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 08.46
41 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 08.46
43 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.51
43 Sofia DvorskáSofia Dvorská 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 PB 08.51
45 Sára JiráskováSára Jirásková 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 08.56
46 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 PB 08.60
47 Tereza HlouškováTereza Hloušková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.61
47 Sofie KedelidzeSofie Kedelidze 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 08.61
49 Anežka MálkováAnežka Málková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 08.62
50 2 Lora MladenovLora Mladenov 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.70
51 Michaela FejfarováMichaela Fejfarová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 08.74
52 Kateřina MaulisováKateřina Maulisová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.77
52 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 SB 08.77
52 Viktorie ZímováViktorie Zímová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 08.77
55 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 08.78
55 Kateřina NovákováKateřina Nováková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 08.78
57 Alžběta PokornáAlžběta Pokorná 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.83
58 Kateřina SlívováKateřina Slívová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 08.84
59 Lucie HladkáLucie Hladká 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 08.87
60 Ema KulhaváEma Kulhavá 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 08.88
61 Rozálie ProcházkováRozálie Procházková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.89
62 Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 08.91
62 7 Kateřina PoláškováKateřina Polášková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 08.91
64 Adriana SvatošováAdriana Svatošová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 PB 09.03
65 Anna KostečkováAnna Kostečková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 PB 09.04
66 Anežka PetránkováAnežka Petránková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.09
67 Adéla FrancováAdéla Francová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 09.19
68 Šárka ZajíčkováŠárka Zajíčková 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 09.21
69 Anna MichálkováAnna Michálková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 09.28
70 Karolína ŘehořováKarolína Řehořová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.30
71 Magdaléna KoudelkováMagdaléna Koudelková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 SB 09.39
72 Eliška NádvorníkováEliška Nádvorníková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 09.41
72 Veronika SemencováVeronika Semencová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.41
72 Adéla SajdlerováAdéla Sajdlerová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.41
75 Adéla KvízováAdéla Kvízová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 09.42
76 Hana AdlerováHana Adlerová 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.43
77 Jolana SlosiarikováJolana Slosiariková 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 PB 09.45
78 Natalie VaitováNatalie Vaitová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.52
79 Veronika PedálováVeronika Pedálová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.53
80 Tereza MišikováTereza Mišiková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 09.65
81 Eliška KolmanováEliška Kolmanová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 10.16
82 Kateřina HorákováKateřina Horáková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.26
Tereza KozákováTereza Kozáková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 DQ
Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 DNF

150 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 10.2.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 16.43
2 Martin SellnerMartin Sellner 03 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 PB 17.02
3 Vincent OchVincent Och 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 18.37
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 10.2.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel SvobodaPavel Svoboda 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 PB 18.01
2 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 18.52
3 Martin HovorkaMartin Hovorka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 18.68
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 10.2.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon NovákŠimon Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 18.59
2 Jakub LipertJakub Lipert 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 19.43
Celkem 2 závodníků
Běh 04 (so, 10.2.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín BužekAntonín Bužek 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 19.80
2 Tomáš MládekTomáš Mládek 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 PB 19.81
3 Michael BačinaMichael Bačina 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 20.15
4 Vojtěch VoglVojtěch Vogl 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 20.22
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 10.2.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 18.78
2 Matěj BauernoplMatěj Bauernopl 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 22.17
3 Matěj ŠolínMatěj Šolín 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 22.78
4 Daniel SedláčekDaniel Sedláček 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 23.34
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 10.2.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín MálekAntonín Málek 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 18.81
2 Patrik ČápPatrik Čáp 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 21.05
3 Matouš JelínekMatouš Jelínek 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 22.65
4 Ondřej BenešOndřej Beneš 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.09
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 10.2.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ChlubnaMartin Chlubna 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 18.80
2 Kryštof HolečekKryštof Holeček 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 19.53
3 Dominik StraňákDominik Straňák 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 20.78
4 Maksym OksinMaksym Oksin 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 23.66
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 16.43
2 Martin SellnerMartin Sellner 03 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 PB 17.02
3 Pavel SvobodaPavel Svoboda 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 PB 18.01
4 Vincent OchVincent Och 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 18.37
5 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 18.52
6 Šimon NovákŠimon Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 18.59
7 Martin HovorkaMartin Hovorka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 18.68
8 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 18.78
9 Martin ChlubnaMartin Chlubna 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 18.80
10 Antonín MálekAntonín Málek 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 18.81
11 Jakub LipertJakub Lipert 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 19.43
12 Kryštof HolečekKryštof Holeček 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 19.53
13 Antonín BužekAntonín Bužek 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 19.80
14 Tomáš MládekTomáš Mládek 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 PB 19.81
15 Michael BačinaMichael Bačina 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 20.15
16 Vojtěch VoglVojtěch Vogl 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 20.22
17 Dominik StraňákDominik Straňák 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 20.78
18 Patrik ČápPatrik Čáp 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 21.05
19 Matěj BauernoplMatěj Bauernopl 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 22.17
20 Matouš JelínekMatouš Jelínek 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 22.65
21 Matěj ŠolínMatěj Šolín 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 22.78
22 Ondřej BenešOndřej Beneš 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.09
23 Daniel SedláčekDaniel Sedláček 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 23.34
24 Maksym OksinMaksym Oksin 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 23.66

150 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 10.2.2024 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 PB 18.28
2 Aneta BedrnováAneta Bedrnová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 18.95
3 30 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 19.44
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 10.2.2024 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla DuškováAdéla Dušková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 19.82
2 Marie NovákováMarie Nováková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 19.85
3 Nela ProrokováNela Proroková 10 AC PardubiceAC Pardubice 1 PB 19.96
4 6 Nela HlaváčkováNela Hlaváčková 09 AC PardubiceAC Pardubice 4 20.24
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 10.2.2024 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Alice KrásováAlice Krásová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 20.05
2 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 20.37
3 Julie TrnečkováJulie Trnečková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 20.49
4 Sára JiráskováSára Jirásková 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 PB 20.56
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 10.2.2024 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina KottováMartina Kottová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 21.31
2 Anežka PetránkováAnežka Petránková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 22.00
3 Kateřina SlívováKateřina Slívová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 22.05
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (so, 10.2.2024 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta KrauszováAneta Krauszová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 21.65
2 Viktorie ZímováViktorie Zímová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 21.72
3 Anežka KňourkováAnežka Kňourková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 21.99
4 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 SB 22.05
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 10.2.2024 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie BébrováJulie Bébrová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 22.10
2 Ema KulhaváEma Kulhavá 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 22.28
3 Veronika SemencováVeronika Semencová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 23.29
4 Eliška NádvorníkováEliška Nádvorníková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 23.39
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 10.2.2024 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HlouškováTereza Hloušková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 21.34
2 8 Valentýna ProcházkováValentýna Procházková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 22.39
3 Eliška VodhánilováEliška Vodhánilová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 23.80
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (so, 10.2.2024 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amy KapilaAmy Kapila 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 21.31
2 Vanessa BergmanVanessa Bergman 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 22.91
Celkem 2 závodníků
Běh 09 (so, 10.2.2024 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela KobiánováNela Kobiánová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 20.52
2 Bára BaumanováBára Baumanová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.62
Celkem 2 závodníků
Běh 10 (so, 10.2.2024 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula VrzákováVendula Vrzáková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.58
2 Adéla FrancováAdéla Francová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.05
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 PB 18.28
2 Aneta BedrnováAneta Bedrnová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 18.95
3 30 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 19.44
4 Adéla DuškováAdéla Dušková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 19.82
5 Marie NovákováMarie Nováková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 19.85
6 Nela ProrokováNela Proroková 10 AC PardubiceAC Pardubice 1 PB 19.96
7 3 Alice KrásováAlice Krásová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 20.05
8 6 Nela HlaváčkováNela Hlaváčková 09 AC PardubiceAC Pardubice 4 20.24
9 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 20.37
10 Julie TrnečkováJulie Trnečková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 20.49
11 Nela KobiánováNela Kobiánová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 20.52
12 Sára JiráskováSára Jirásková 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 PB 20.56
13 Martina KottováMartina Kottová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 21.31
13 Amy KapilaAmy Kapila 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 21.31
15 Tereza HlouškováTereza Hloušková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 21.34
16 Aneta KrauszováAneta Krauszová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 21.65
17 Viktorie ZímováViktorie Zímová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 21.72
18 Anežka KňourkováAnežka Kňourková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 21.99
19 Anežka PetránkováAnežka Petránková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 22.00
20 Kateřina SlívováKateřina Slívová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 22.05
20 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 SB 22.05
22 Julie BébrováJulie Bébrová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 22.10
23 Ema KulhaváEma Kulhavá 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 22.28
24 8 Valentýna ProcházkováValentýna Procházková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 22.39
25 Vendula VrzákováVendula Vrzáková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.58
26 Vanessa BergmanVanessa Bergman 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 22.91
27 Adéla FrancováAdéla Francová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.05
28 Veronika SemencováVeronika Semencová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 23.29
29 Eliška NádvorníkováEliška Nádvorníková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 23.39
30 Bára BaumanováBára Baumanová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.62
31 Eliška VodhánilováEliška Vodhánilová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 23.80

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 10.2.2024 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 22.36
2 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 23.03
3 60 Štěpán BalcarŠtěpán Balcar 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 23.22
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 10.2.2024 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 22.67
2 59 Marek ČernýMarek Černý 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 PB 22.89
3 František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 22.94
4 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.13
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 10.2.2024 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 23.02
2 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 23.25
3 63 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 23.26
4 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 PB 23.35
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 10.2.2024 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 23.09
2 Daniel BaldaDaniel Balda 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 24.26
3 69 Jan DonnerJan Donner 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 24.36
4 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 24.74
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 10.2.2024 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin DupákMartin Dupák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 23.87
2 Vincent OchVincent Och 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 24.49
3 Jakub KvičeraJakub Kvičera 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 24.99
4 70 Lukáš ČernýLukáš Černý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 25.11
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 10.2.2024 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 24.95
2 Richard StředaRichard Středa 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 25.40
Celkem 2 závodníků
Běh 07 (so, 10.2.2024 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 24.99
2 Jan ČervinkaJan Červinka 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 25.23
3 22 Adam BudošAdam Budoš 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 25.69
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (so, 10.2.2024 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 24.43
2 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 26.30
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 22.36
2 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 22.67
3 59 Marek ČernýMarek Černý 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 PB 22.89
4 František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 22.94
5 Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 23.02
6 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 23.03
7 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 23.09
8 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.13
9 60 Štěpán BalcarŠtěpán Balcar 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 23.22
10 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 23.25
11 63 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 23.26
12 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 PB 23.35
13 Martin DupákMartin Dupák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 23.87
14 Daniel BaldaDaniel Balda 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 24.26
15 69 Jan DonnerJan Donner 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 24.36
16 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 24.43
17 Vincent OchVincent Och 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 24.49
18 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 24.74
19 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 24.95
20 Jakub KvičeraJakub Kvičera 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 24.99
20 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 24.99
22 70 Lukáš ČernýLukáš Černý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 25.11
23 Jan ČervinkaJan Červinka 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 25.23
24 Richard StředaRichard Středa 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 25.40
25 22 Adam BudošAdam Budoš 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 25.69
26 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 26.30

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 10.2.2024 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 25.85
2 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 25.94
3 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 26.01
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 10.2.2024 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 PB 26.41
2 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 26.73
3 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 27.40
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 10.2.2024 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 26.93
2 Tereza KozákováTereza Kozáková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 PB 27.08
3 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 27.14
4 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 27.70
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 10.2.2024 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 28.70
2 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 PB 29.24
3 Eliška BrůnováEliška Brůnová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 30.78
4 Šárka MiarkováŠárka Miarková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 32.26
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 10.2.2024 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina MarešováMartina Marešová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 27.31
2 Anastasia SiroshAnastasia Sirosh 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 28.08
3 Julie ZáklasníkováJulie Záklasníková 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 29.35
4 Alice NavrátilováAlice Navrátilová 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 30.11
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 10.2.2024 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ZávodnáJana Závodná 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 PB 27.41
2 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 PB 28.29
3 Anna PecinovskáAnna Pecinovská 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 PB 31.12
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (so, 10.2.2024 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 PB 27.38
2 Gabriela UrikováGabriela Uriková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 27.98
3 Karla PecháňováKarla Pecháňová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 29.08
4 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 29.82
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 25.85
2 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 25.94
3 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 26.01
4 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 PB 26.41
5 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 26.73
6 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 26.93
7 Tereza KozákováTereza Kozáková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 PB 27.08
8 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 27.14
9 Martina MarešováMartina Marešová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 27.31
10 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 PB 27.38
11 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 27.40
12 Jana ZávodnáJana Závodná 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 PB 27.41
13 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 27.70
14 Gabriela UrikováGabriela Uriková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 27.98
15 Anastasia SiroshAnastasia Sirosh 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 28.08
16 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 PB 28.29
17 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 28.70
18 Karla PecháňováKarla Pecháňová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 29.08
19 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 PB 29.24
20 Julie ZáklasníkováJulie Záklasníková 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 29.35
21 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 29.82
22 Alice NavrátilováAlice Navrátilová 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 30.11
23 Eliška BrůnováEliška Brůnová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 30.78
24 Anna PecinovskáAnna Pecinovská 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 PB 31.12
25 Šárka MiarkováŠárka Miarková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 32.26

300 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 10.2.2024 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj DoležalMatěj Doležal 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 38.46
2 Lukáš MarekLukáš Marek 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 39.48
3 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 39.57
4 Matyáš DurfinaMatyáš Durfina 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 40.77
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 10.2.2024 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicolas Antonio Di SalvoNicolas Antonio Di Salvo 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 40.55
2 14 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 40.71
3 Kryštof HolečekKryštof Holeček 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 43.85
4 Václav TeplýVáclav Teplý 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 43.91
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 10.2.2024 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MotlFilip Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 40.05
2 Dominik StraňákDominik Straňák 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 44.11
3 Vojtěch ŠenoltVojtěch Šenolt 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 47.79
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (so, 10.2.2024 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ChlubnaMartin Chlubna 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 39.56
2 Jakub DaňhelkaJakub Daňhelka 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 40.05
3 Jakub Vojtěch PolívkaJakub Vojtěch Polívka 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 41.84
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (so, 10.2.2024 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 37.96
2 Tadeáš RákosníkTadeáš Rákosník 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 40.44
Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 DNF
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (so, 10.2.2024 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 36.22
2 Martin HovorkaMartin Hovorka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 39.73
3 Maksym OksinMaksym Oksin 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 51.74
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 36.22
2 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 37.96
3 Matěj DoležalMatěj Doležal 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 38.46
4 Lukáš MarekLukáš Marek 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 39.48
5 Martin ChlubnaMartin Chlubna 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 39.56
6 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 39.57
7 Martin HovorkaMartin Hovorka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 39.73
8 Filip MotlFilip Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 40.05
8 Jakub DaňhelkaJakub Daňhelka 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 40.05
10 Tadeáš RákosníkTadeáš Rákosník 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 40.44
11 Nicolas Antonio Di SalvoNicolas Antonio Di Salvo 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 40.55
12 14 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 40.71
13 Matyáš DurfinaMatyáš Durfina 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 40.77
14 Jakub Vojtěch PolívkaJakub Vojtěch Polívka 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 41.84
15 Kryštof HolečekKryštof Holeček 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 43.85
16 Václav TeplýVáclav Teplý 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 43.91
17 Dominik StraňákDominik Straňák 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 44.11
18 Vojtěch ŠenoltVojtěch Šenolt 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 47.79
19 Maksym OksinMaksym Oksin 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 51.74
Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 DNF

300 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 10.2.2024 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Diana JirkováDiana Jirková 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 41.75
2 Nikola ŠebkováNikola Šebková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 42.80
3 Adéla DuškováAdéla Dušková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 43.14
4 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 SB 43.28
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 10.2.2024 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanessa StachováVanessa Stachová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 SB 43.49
2 Julie TrnečkováJulie Trnečková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 44.06
3 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 44.10
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 10.2.2024 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucia MartinezLucia Martinez 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 44.69
2 Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 45.57
3 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 45.99
4 Julie PelusováJulie Pelusová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 48.05
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 10.2.2024 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ČernáMarkéta Černá 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 46.12
2 Kateřina HermannováKateřina Hermannová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 49.91
3 Adéla OpatováAdéla Opatová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 49.98
4 Valerie VychodilováValerie Vychodilová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 50.22
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 10.2.2024 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina KottováMartina Kottová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 47.80
2 Emma Lea QuadrátováEmma Lea Quadrátová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 48.51
3 8 Valentýna ProcházkováValentýna Procházková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 48.58
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (so, 10.2.2024 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 42.53
2 Karolína KeprtováKarolína Keprtová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 46.35
3 Kateřina MaulisováKateřina Maulisová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 47.18
4 Karolína OpatováKarolína Opatová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 47.84
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 10.2.2024 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 42.40
2 Kateřina NovákováKateřina Nováková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 48.54
Celkem 2 závodníků
Běh 08 (so, 10.2.2024 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester HudákováEster Hudáková 09 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 PB 44.50
2 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 44.95
3 7 Kateřina PoláškováKateřina Polášková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 50.04
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (so, 10.2.2024 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína NedvědováKarolína Nedvědová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 47.79
2 Nela PtáčkováNela Ptáčková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 50.83
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Diana JirkováDiana Jirková 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 41.75
2 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 42.40
3 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 42.53
4 Nikola ŠebkováNikola Šebková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 42.80
5 Adéla DuškováAdéla Dušková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 43.14
6 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 SB 43.28
7 Vanessa StachováVanessa Stachová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 SB 43.49
8 Julie TrnečkováJulie Trnečková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 44.06
9 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 44.10
10 Ester HudákováEster Hudáková 09 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 PB 44.50
11 Lucia MartinezLucia Martinez 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 44.69
12 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 44.95
13 Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 45.57
14 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 45.99
15 Markéta ČernáMarkéta Černá 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 46.12
16 Karolína KeprtováKarolína Keprtová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 46.35
17 Kateřina MaulisováKateřina Maulisová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 47.18
18 Karolína NedvědováKarolína Nedvědová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 47.79
19 Martina KottováMartina Kottová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 47.80
20 Karolína OpatováKarolína Opatová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 47.84
21 Julie PelusováJulie Pelusová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 48.05
22 Emma Lea QuadrátováEmma Lea Quadrátová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 48.51
23 Kateřina NovákováKateřina Nováková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 48.54
24 8 Valentýna ProcházkováValentýna Procházková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 48.58
25 Kateřina HermannováKateřina Hermannová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 49.91
26 Adéla OpatováAdéla Opatová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 49.98
27 7 Kateřina PoláškováKateřina Polášková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 50.04
28 Valerie VychodilováValerie Vychodilová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 50.22
29 Nela PtáčkováNela Ptáčková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 50.83

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 10.2.2024 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 55 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 50.28
2 54 Martin BartošMartin Bartoš 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 PB 51.38
Celkem 2 závodníků
Běh 02 (so, 10.2.2024 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 59 Marek ČernýMarek Černý 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 51.23
2 60 Štěpán BalcarŠtěpán Balcar 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 SB 51.26
3 61 Sean O'KeefeSean O'Keefe 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 51.32
4 58 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 53.23
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 10.2.2024 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 64 Adam ŠulcAdam Šulc 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 52.35
2 63 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 53.12
3 65 Filip HodačFilip Hodač 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 53.64
4 62 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 PB 54.02
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 10.2.2024 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 67 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 53.66
2 66 Tomáš SikaTomáš Sika 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 54.03
Celkem 2 závodníků
Běh 05 (so, 10.2.2024 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 69 Jan DonnerJan Donner 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 55.57
2 70 Lukáš ČernýLukáš Černý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 55.72
Celkem 2 závodníků
Běh 06 (so, 10.2.2024 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 72 Jiří HlavinkaJiří Hlavinka 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 52.73
2 73 Patrik GeistPatrik Geist 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 55.83
3 74 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 56.36
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 55 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 50.28
2 59 Marek ČernýMarek Černý 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 51.23
3 60 Štěpán BalcarŠtěpán Balcar 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 SB 51.26
4 61 Sean O'KeefeSean O'Keefe 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 51.32
5 54 Martin BartošMartin Bartoš 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 PB 51.38
6 64 Adam ŠulcAdam Šulc 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 52.35
7 72 Jiří HlavinkaJiří Hlavinka 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 52.73
8 63 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 53.12
9 58 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 53.23
10 65 Filip HodačFilip Hodač 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 53.64
11 67 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 53.66
12 62 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 PB 54.02
13 66 Tomáš SikaTomáš Sika 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 54.03
14 69 Jan DonnerJan Donner 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 55.57
15 70 Lukáš ČernýLukáš Černý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 55.72
16 73 Patrik GeistPatrik Geist 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 55.83
17 74 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 56.36

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 10.2.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 78 Ema KlementováEma Klementová 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 60.31
2 77 Nina ŠinclováNina Šinclová 07 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 60.36
3 75 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 61.56
4 76 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 62.04
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 10.2.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 82 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 61.01
2 79 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 PB 62.87
3 83 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 63.75
4 85 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 64.28
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 78 Ema KlementováEma Klementová 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 60.31
2 77 Nina ŠinclováNina Šinclová 07 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 60.36
3 82 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 61.01
4 75 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 61.56
5 76 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 62.04
6 79 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 PB 62.87
7 83 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 63.75
8 85 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 64.28

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 10.2.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 1 Daniel DočkalDaniel Dočkal 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 1:57.27
2 8 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 8 1:59.91
3 2 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 2:00.68
4 6 Michal PerglerMichal Pergler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 2:00.76
5 5 Ondřej KašičkaOndřej Kašička 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 2:02.86
6 7 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:04.41
7 3 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 2:06.51
8 4 Šimon FlekŠimon Flek 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 2:07.11
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 10.2.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 9 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 PB 2:02.89
2 16 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 PB 2:03.34
3 11 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 2:04.58
4 20 Kristián RambousekKristián Rambousek 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 2:07.19
5 12 Petr HubáčekPetr Hubáček 08 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 2:07.22
6 13 Jan DušekJan Dušek 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 2:08.88
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 10.2.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 25 David ŠilhákDavid Šilhák 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 2:18.65
2 21 Ondřej ValoušekOndřej Valoušek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 9 PB 2:18.77
3 14 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 2:19.48
4 17 Michal KorčákMichal Korčák 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 2:19.93
5 22 Adam BudošAdam Budoš 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 2:21.25
6 18 František BeranFrantišek Beran 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 2:23.91
7 19 Miroslav KarelMiroslav Karel 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:25.49
8 23 Mikuláš PilichMikuláš Pilich 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 PB 2:34.72
9 24 Filip SchütznerFilip Schützner 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 2:37.42
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Daniel DočkalDaniel Dočkal 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 1:57.27
2 8 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 8 1:59.91
3 2 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 2:00.68
4 6 Michal PerglerMichal Pergler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 2:00.76
5 5 Ondřej KašičkaOndřej Kašička 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 2:02.86
6 9 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 PB 2:02.89
7 16 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 PB 2:03.34
8 7 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:04.41
9 11 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 2:04.58
10 3 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 2:06.51
11 4 Šimon FlekŠimon Flek 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 2:07.11
12 20 Kristián RambousekKristián Rambousek 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 2:07.19
13 12 Petr HubáčekPetr Hubáček 08 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 2:07.22
14 13 Jan DušekJan Dušek 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 2:08.88
15 25 David ŠilhákDavid Šilhák 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 2:18.65
16 21 Ondřej ValoušekOndřej Valoušek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 9 PB 2:18.77
17 14 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 2:19.48
18 17 Michal KorčákMichal Korčák 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 2:19.93
19 22 Adam BudošAdam Budoš 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 2:21.25
20 18 František BeranFrantišek Beran 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 2:23.91
21 19 Miroslav KarelMiroslav Karel 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:25.49
22 23 Mikuláš PilichMikuláš Pilich 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 PB 2:34.72
23 24 Filip SchütznerFilip Schützner 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 2:37.42

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 10.2.2024 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 31 Marie ChovancováMarie Chovancová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 PB 2:14.72
2 26 Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:15.10
3 32 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 2:15.30
4 27 Lucie NeumannováLucie Neumannová 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 2:15.71
5 30 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 2:17.25
6 28 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 2:18.90
33 Anna MálkováAnna Málková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 DNF
29 Andrea BielikováAndrea Bieliková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 10.2.2024 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 34 Adéla KotoučováAdéla Kotoučová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 2:22.16
2 36 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 SB 2:23.38
3 35 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 2:24.79
4 53 Tereza RicciTereza Ricci 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 2:27.57
5 38 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:29.67
6 37 Elena PeleškováElena Pelešková 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 2:29.82
42 Julie HejdukováJulie Hejduková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 10.2.2024 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 48 Valentýna HrdličkováValentýna Hrdličková 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 PB 2:35.05
2 2 Lora MladenovLora Mladenov 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 2:35.32
3 47 Adéla HlaváčkováAdéla Hlaváčková 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 PB 2:35.63
4 40 Nikola ChourováNikola Chourová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 2:35.75
5 44 Julie VosátkováJulie Vosátková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 PB 2:39.44
6 43 Viktorie PípalováViktorie Pípalová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 2:40.21
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 10.2.2024 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 51 Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 2:26.15
2 46 Iveta HorákováIveta Horáková 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 PB 2:45.02
3 49 Zuzana TepláZuzana Teplá 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 SB 2:51.40
4 52 Hana MisurováHana Misurová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:56.24
5 50 Markéta ČechováMarkéta Čechová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 3:05.48
45 Eliška HenklováEliška Henklová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 31 Marie ChovancováMarie Chovancová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 PB 2:14.72
2 26 Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:15.10
3 32 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 2:15.30
4 27 Lucie NeumannováLucie Neumannová 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 2:15.71
5 30 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 2:17.25
6 28 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 2:18.90
7 34 Adéla KotoučováAdéla Kotoučová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 2:22.16
8 36 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 SB 2:23.38
9 35 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 2:24.79
10 51 Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 2:26.15
11 53 Tereza RicciTereza Ricci 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 2:27.57
12 38 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:29.67
13 37 Elena PeleškováElena Pelešková 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 2:29.82
14 48 Valentýna HrdličkováValentýna Hrdličková 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 PB 2:35.05
15 2 Lora MladenovLora Mladenov 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 2:35.32
16 47 Adéla HlaváčkováAdéla Hlaváčková 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 PB 2:35.63
17 40 Nikola ChourováNikola Chourová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 2:35.75
18 44 Julie VosátkováJulie Vosátková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 PB 2:39.44
19 43 Viktorie PípalováViktorie Pípalová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 2:40.21
20 46 Iveta HorákováIveta Horáková 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 PB 2:45.02
21 49 Zuzana TepláZuzana Teplá 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 SB 2:51.40
22 52 Hana MisurováHana Misurová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:56.24
23 50 Markéta ČechováMarkéta Čechová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 3:05.48
33 Anna MálkováAnna Málková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 DNF
29 Andrea BielikováAndrea Bieliková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNF
42 Julie HejdukováJulie Hejduková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNF
45 Eliška HenklováEliška Henklová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 DNF

1500 m - Muži

(so, 10.2.2024 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 87 Dominik JánošíkDominik Jánošík 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 PB 4:27.81
2 97 Jan ZitkoJan Zitko 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12 PB 4:30.07
3 96 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 11 PB 4:31.18
4 86 Dominik PešekDominik Pešek 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 PB 4:31.54
5 92 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 PB 4:34.24
6 94 Petr KrejčíPetr Krejčí 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 4:42.76
7 89 Viktor NěmecViktor Němec 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 4:46.88
8 88 Filip NožířFilip Nožíř 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 4:47.23
9 90 Šimon HájekŠimon Hájek 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 4:48.74
10 91 Philip TerryPhilip Terry 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 SB 4:54.98
11 95 Marek MálekMarek Málek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10 5:02.76
Celkem 11 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 10.2.2024 - 15:08) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 100 Barbora PlonerováBarbora Plonerová 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 PB 5:09.34
2 109 Eliška SchweinerováEliška Schweinerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 12 5:10.49
3 99 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 5:15.70
4 106 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 9 5:18.89
5 103 Kristýna ČechováKristýna Čechová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 5:21.54
6 101 Barbora BalcarováBarbora Balcarová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 5:33.86
7 102 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 5:34.91
8 105 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 5:47.59
9 108 Barbora LukavskáBarbora Lukavská 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11 6:11.23
10 110 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13 6:18.56
Celkem 10 závodníků

3000 m - Muži

(so, 10.2.2024 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 119 Karel MalýKarel Malý 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 09:27.65
2 114 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 09:29.13
3 121 Jakub SoučekJakub Souček 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 11 09:33.09
4 113 Matěj HomolaMatěj Homola 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 PB 09:34.70
5 115 Vojta PetrášVojta Petráš 08 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 PB 09:45.22
6 116 Tomáš KubaTomáš Kuba 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 10:27.09
7 120 Vojtěch PetrVojtěch Petr 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10 10:36.49
8 117 Milan SerafinMilan Serafin 65 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 7 SB 11:05.94
118 Tobiáš SokolTobiáš Sokol 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 DNF
Celkem 9 závodníků

3000 m - Ženy

(so, 10.2.2024 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 125 Lucie SlámováLucie Slámová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 11:02.42
2 127 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 11:36.59
3 122 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 PB 12:10.58
4 123 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 12:20.47
5 126 Kamila ŠimkováKamila Šimková 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 12:44.36
124 Julie HavlíčkováJulie Havlíčková 06 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 DNF
Celkem 6 závodníků

60 m překážek [106,7 cm] - Muži

(so, 10.2.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 PB 08.53
2 Eduard MosesEduard Moses 04 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 PB 08.71
3 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.71
4 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 SB 08.73
Celkem 4 závodníků

60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 10.2.2024 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub RacekJakub Racek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.38
2 Filip AntošFilip Antoš 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.43
3 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 08.60
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 10.2.2024 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 08.45
2 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 SB 08.57
3 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 09.45
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub RacekJakub Racek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.38
2 Filip AntošFilip Antoš 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.43
3 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 08.45
4 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 SB 08.57
5 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 08.60
6 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 09.45

60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 10.2.2024 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 64 Adam ŠulcAdam Šulc 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.00
2 72 Jiří HlavinkaJiří Hlavinka 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 PB 08.27
3 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 SB 08.34
4 Matyáš FišerMatyáš Fišer 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.55
5 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 08.61
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 10.2.2024 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KavanVojtěch Kavan 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.62
2 Pavel HančPavel Hanč 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 08.64
3 Filip VomastekFilip Vomastek 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 08.76
4 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.90
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 10.2.2024 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 08.90
2 Adam JanskýAdam Janský 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.09
3 Marek TesařMarek Tesař 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.18
4 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 PB 10.29
5 73 Patrik GeistPatrik Geist 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 10.37
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 64 Adam ŠulcAdam Šulc 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.00
2 72 Jiří HlavinkaJiří Hlavinka 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 PB 08.27
3 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 SB 08.34
4 Matyáš FišerMatyáš Fišer 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.55
5 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 08.61
6 Vojtěch KavanVojtěch Kavan 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.62
7 Pavel HančPavel Hanč 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 08.64
8 Filip VomastekFilip Vomastek 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 08.76
9 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 08.90
10 Adam JanskýAdam Janský 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.09
11 Marek TesařMarek Tesař 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.18
12 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.90
13 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 PB 10.29
14 73 Patrik GeistPatrik Geist 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 10.37

60 m překážek [83,8 cm] - Žáci