Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Halový mítink

Praha - Strahov (10. 2. 2024)

60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 10.2.2024 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MotlFilip Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 08.54
2 Oliver MosesOliver Moses 09 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 09.30
3 Lukáš BabáčekLukáš Babáček 09 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 09.42
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 10.2.2024 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin StejskalMartin Stejskal 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 09.49
2 Jakub Vojtěch PolívkaJakub Vojtěch Polívka 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 09.81
3 Tomáš MládekTomáš Mládek 09 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 10.32
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 10.2.2024 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alex MotlAlex Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 PB 09.37
2 1 Daniel LachmanDaniel Lachman 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 09.41
3 Martin FiřtMartin Fiřt 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 10.45
4 Šimon MarekŠimon Marek 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 11.11
5 Šimon ŠebekŠimon Šebek 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 12.86
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MotlFilip Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 08.54
2 Oliver MosesOliver Moses 09 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 09.30
3 Alex MotlAlex Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 PB 09.37
4 1 Daniel LachmanDaniel Lachman 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 09.41
5 Lukáš BabáčekLukáš Babáček 09 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 09.42
6 Martin StejskalMartin Stejskal 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 09.49
7 Jakub Vojtěch PolívkaJakub Vojtěch Polívka 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 09.81
8 Tomáš MládekTomáš Mládek 09 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 10.32
9 Martin FiřtMartin Fiřt 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 10.45
10 Šimon MarekŠimon Marek 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 11.11
11 Šimon ŠebekŠimon Šebek 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 12.86

60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 10.2.2024 - 10:44) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 3 PB 08.70
2 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC Pardubice AC Pardubice 5 PB 08.82
3 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 08.94
4 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 PB 09.13
5 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 1 09.38
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 10.2.2024 - 10:44) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 09.44
2 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 SB 10.23
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 3 PB 08.70
2 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC Pardubice AC Pardubice 5 PB 08.82
3 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 08.94
4 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 PB 09.13
5 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 1 09.38
6 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 09.44
7 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 SB 10.23

60 m překážek [83,8 cm] - Juniorky

(so, 10.2.2024 - 10:44) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 08.83
2 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 4 09.41
3 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 6 09.70
Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 DNF
Celkem 4 závodníků