Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné oddílové závody Rokycany

Rokycany (5. 2. 2024)

skok vysoký - Žáci

(po, 5.2.2024 - 16:40) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45
1= Ondřej TůmaOndřej Tůma
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 3 1.40 - - o o o o xxo xxx
1= Tomáš UzlíkTomáš Uzlík
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
09 2 PB 1.40 o o o o o o xxo xxx
3 Tomáš PetrovickýTomáš Petrovický
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
10 1 PB 1.10 xxo xxx
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(po, 5.2.2024 - 16:40) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,05 1,10 1,15 1,20 1,25
1 Sofie SvobodováSofie Svobodová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
10 PB 1.15 xo xxo xo xxx
2 Lucie CelundováLucie Celundová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
10 PB 1.15 o o xxo xxx
3 Eliška HovorkováEliška Hovorková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 1.10 - o - - xxx
4 Barbora VodrážkováBarbora Vodrážková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 PB 1.10 - xo - - xxx
5 Nela ŠobáňováNela Šobáňová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
11 PB 1.05 xxo xxx
Kateřina RejzkováKateřina Rejzková
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
11 NM xxx
Dáša SedukhDáša Sedukh
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
09 NM xxx
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(po, 5.2.2024 - 16:20) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,05 1,10 1,15 1,20
1 Stella KindlováStella Kindlová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
12 PB 1.15 xo xo o xxx
Magdalena PalkováMagdalena Palková
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
12 NM xxx
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Atletická přípravka-hoši

(po, 5.2.2024 - 16:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 0,60 0,80
1 Matouš ŘípaMatouš Řípa
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
15 PB 0.60 xo xxx
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Atletická přípravka-dívky

(po, 5.2.2024 - 16:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 0,60 0,80 0,90 1,00 1,05
1 Tereza FukováTereza Fuková
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
13 2 PB 1.00 o o o xo xxx
2 Beáta HrabíkováBeáta Hrabíková
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
13 3 PB 1.00 o o o xxo xxx
3 Eliška NolčováEliška Nolčová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
14 4 PB 0.90 o o o xxx
4 Kristýna FukováKristýna Fuková
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
13 1 PB 0.90 o o xxo xxx
5 Zoi HrabíkováZoi Hrabíková
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
17 PB 0.60 o xxx
Celkem 5 závodníků

skok z místa - Žáci

(po, 5.2.2024 - 16:20) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej TůmaOndřej Tůma
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 3 PB 2.41 2.28 2.36 2.41 2.41
2 Tomáš UzlíkTomáš Uzlík
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
09 2 PB 2.18 2.18 2.17 x 2.18
3 Tomáš PetrovickýTomáš Petrovický
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
10 1 PB 2.13 1.94 2.03 2.13 2.13
Celkem 3 závodníků

skok z místa - Žákyně

(po, 5.2.2024 - 16:20) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora VodrážkováBarbora Vodrážková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 6 PB 2.06 2.04 2.06 1.95 2.06
2 Eliška HovorkováEliška Hovorková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 7 PB 1.90 1.90 1.75 x 1.90
3 Lucie CelundováLucie Celundová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
10 1 PB 1.87 1.74 1.82 1.87 1.87
4 Sofie SvobodováSofie Svobodová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
10 4 PB 1.63 1.62 1.63 1.59 1.63
5 Nela ŠobáňováNela Šobáňová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
11 5 PB 1.59 1.26 1.53 1.59 1.59
6 Kateřina RejzkováKateřina Rejzková
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
11 2 PB 1.47 1.41 1.43 1.47 1.47
7 Dáša SedukhDáša Sedukh
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
09 3 PB 1.34 1.23 1.34 1.33 1.34
Celkem 7 závodníků

skok z místa - Ml. žákyně

(po, 5.2.2024 - 16:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Stella KindlováStella Kindlová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
12 PB 1.96 1.88 1.94 1.96 1.96
2 Magdalena PalkováMagdalena Palková
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
12 PB 1.82 1.82 1.76 x 1.82
Celkem 2 závodníků

skok z místa - Atletická minipřípravka-hoši

(po, 5.2.2024 - 16:40) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan BarcabaJan Barcaba
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
15 PB 1.68 1.68 x 1.20 1.68
2 Kryštof KlírKryštof Klír
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
15 PB 1.51 1.51 1.35 1.44 1.51
3 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
16 PB 1.32 1.25 1.16 1.32 1.32
4 Matouš ŘípaMatouš Řípa
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
15 PB 1.26 1.26 1.05 1.05 1.26
5 Jakub RolíkJakub Rolík
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
17 PB 1.16 1.03 1.16 x 1.16
Celkem 5 závodníků

skok z místa - Atletická minipřípravka-dívky

(po, 5.2.2024 - 16:40) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína NolčováKarolína Nolčová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
17 4 PB 1.39 1.30 1.08 1.39 1.39
2 Anna VýchodskáAnna Východská
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
19 7 PB 1.24 1.24 1.08 1.07 1.24
3 Zoi HrabíkováZoi Hrabíková
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
17 3 PB 1.22 1.19 1.02 1.22 1.22
4 Gabriela BryndováGabriela Bryndová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
16 1 PB 1.18 1.08 1.18 0.85 1.18
5 Laura FlorianovaLaura Florianova
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
15 2 PB 1.08 1.08 x x 1.08
6 Kristýna BarcabováKristýna Barcabová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
18 PB 1.01 1.01 0.98 0.54 1.01
7 Anežka SucháAnežka Suchá
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
17 5 PB 0.99 0.99 0.99 0.72 0.99
8 Evelína TůmováEvelína Tůmová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
17 6 PB 0.92 0.92 0.91 0.76 0.92
Celkem 8 závodníků

skok z místa - Atletická přípravka-dívky

(po, 5.2.2024 - 16:40) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Beáta HrabíkováBeáta Hrabíková
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
13 3 PB 1.78 1.75 1.70 1.78 1.78
2 Tereza FukováTereza Fuková
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
13 2 PB 1.72 1.70 1.31 1.72 1.72
3 Kristýna FukováKristýna Fuková
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
13 1 PB 1.65 1.65 1.59 1.49 1.65
4 Eliška NolčováEliška Nolčová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
14 4 PB 1.58 1.53 1.58 1.52 1.58
Celkem 4 závodníků