Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kontrolní závody AKM Viktoria Plzeň

Plzeň (10. 2. 2024)

skok daleký - Muži

(so, 10.2.2024 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub BednářJakub Bednář
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
03 5.90
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 10.2.2024 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vít VollerVít Voller
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
06 5.16
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Žáci

(so, 10.2.2024 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel HošekDaniel Hošek
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 PB 5.25 -
2 Dominik ŠvantnerDominik Švantner
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 PB 5.13 -
3 Otakar BednářOtakar Bednář
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 PB 3.85 -
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Žákyně

(so, 10.2.2024 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alžběta KrálováAlžběta Králová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 4.88
2 Hana ŠimáčkováHana Šimáčková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
10 4.37
3 Elen KlasnováElen Klasnová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
10 4.00
4 Kateřina KrbcováKateřina Krbcová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
10 3.78
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(so, 10.2.2024 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Amálie MatulkováAmálie Matulková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
11 4.33
2 Kristýna KozákováKristýna Kozáková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
11 4.19
3 Anděla KomzákováAnděla Komzáková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
12 3.55
4 Eliška VinczeováEliška Vinczeová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
11 3.36
5 Bára SvobodováBára Svobodová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
12 3.24
6 Kateřina VojtováKateřina Vojtová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
11 2.56
7 Viktorie KomzákováViktorie Komzáková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
12 2.28
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(so, 10.2.2024 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin JarenMartin Jaren
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
13 3.13
2 Dominik DrdaDominik Drda
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
14 2.98
3 Štěpán KeřlíkŠtěpán Keřlík
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
14 2.97
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(so, 10.2.2024 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lada Libuše VokounováLada Libuše Vokounová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
14 3.16
2 Magdaléna KomzákováMagdaléna Komzáková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
14 2.96
3 Nikol KlasnováNikol Klasnová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
15 2.92
4 Rozálie KomzákováRozálie Komzáková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
14 2.58
Celkem 4 závodníků