Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Mistrovství ČR v chůzi na 10 000 m mužů a žen

Nové Město nad Metují (28. 4. 2024)

chůze dráha 10000 m - Muži

(ne, 28.4.2024 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Karty
1 1 Vít HLAVÁČVít HLAVÁČ 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 NR 40:26.09
2 8 Adam ZAJÍČEKAdam ZAJÍČEK 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 41:55.76 ~
3 3 Jaromír MORÁVEKJaromír MORÁVEK 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 42:35.73 ~
4 9 Lukáš GDULALukáš GDULA 91 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 PB 43:45.67
5 19 Albert KUKLAAlbert KUKLA 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 19 PB 46:22.19
6 2 Martin NEDVÍDEKMartin NEDVÍDEK 75 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 PB 46:29.68
7 11 Rostislav KOLÁŘRostislav KOLÁŘ 87 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 11 PB 48:39.36
8 10 Jaromír HLOCHJaromír HLOCH 92 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 10 PB 48:53.11
9 13 Vojtěch AMBROŽVojtěch AMBROŽ 91 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13 PB 49:47.10
10 20 Alexandr MALYSAAlexandr MALYSA 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 20 PB 51:22.08 >
11 4 Roman ŘÍHARoman ŘÍHA 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 52:23.32
12 14 Robert HURDÁLEKRobert HURDÁLEK 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 14 PB 54:52.94 > > >
16 Vojtěch NOVÁKVojtěch NOVÁK 06 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 16 DNF
Poznámky:
PZ - 14 - 54.7.3
Celkem 13 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 400m 800m 1200m 1600m 2000m 2400m 2800m 3200m 3600m 4000m 4400m 4800m 5200m 5600m 6000m 6400m 6800m 7200m 7600m 8000m 8400m 8800m 9200m 9600m
1 1 Vít HLAVÁČ 01:35.4 03:12.3 04:48.7 06:25.4 08:01.3 09:37.2 11:13.7 12:50.2 14:28.1 16:05.4 17:43.2 19:20.8 20:59.3 22:37.8 24:15.9 25:53.8 27:31.1 29:09.2 30:45.8 32:23.4 34:01.1 35:37.5 37:14.5 38:49.6
2 8 Adam ZAJÍČEK 01:35.5 03:12.5 04:49.1 06:26.0 08:06.1 09:47.7 11:30.6 13:15.2 15:02.7 16:49.6 18:26.6 20:12.1 21:56.2 23:37.2 25:21.7 27:04.6 28:49.5 30:34.7 32:16.7 34:00.2 35:37.8 37:14.8 38:49.9 40:24.0
3 3 Jaromír MORÁVEK 01:38.9 03:18.0 04:56.6 06:37.9 08:19.8 10:02.8 11:46.2 13:27.2 15:10.2 16:51.2 18:30.9 20:13.6 21:56.0 23:37.5 25:20.0 27:04.3 28:49.7 30:31.8 32:15.3 34:00.5 35:41.9 37:30.0 39:15.1 40:59.1
4 9 Lukáš GDULA 01:35.9 03:12.7 04:49.4 06:26.4 08:03.8 09:45.7 11:29.2 13:11.4 14:57.0 16:42.6 18:28.2 20:14.1 21:59.1 23:44.2 25:30.6 27:20.1 29:08.1 30:54.5 32:42.1 34:33.6 36:25.7 38:19.0 40:14.5 42:04.8
5 19 Albert KUKLA 01:43.1 03:26.0 05:05.3 06:46.9 08:29.4 10:11.6 11:55.6 13:41.7 15:25.8 17:10.5 18:55.3 20:42.5 22:31.4 24:28.9 27:09.3 29:05.9 31:00.9 32:56.7 34:50.2 36:42.8 38:37.3 40:35.4 42:30.1 44:23.0
6 2 Martin NEDVÍDEK 01:53.2 03:45.9 05:36.5 07:25.5 09:15.0 11:05.8 12:56.6 14:46.2 16:36.5 18:27.9 20:20.3 22:13.6 24:07.1 26:00.8 27:53.9 29:48.1 31:43.1 33:36.6 35:30.6 37:24.0 39:15.7 41:05.7 42:56.7 44:47.5
7 11 Rostislav KOLÁŘ 01:53.9 03:46.8 05:40.4 07:36.6 09:34.8 11:29.7 13:25.1 15:23.5 17:20.8 19:20.0 21:18.6 23:19.0 25:17.7 27:15.9 29:10.1 31:05.6 33:05.1 35:05.5 37:05.4 39:04.6 41:03.8 42:57.3 44:54.5 46:44.6
8 10 Jaromír HLOCH 01:55.1 03:47.8 05:40.8 07:36.9 09:34.3 11:30.2 13:28.0 15:25.1 17:22.7 19:21.7 21:19.9 23:19.8 25:18.0 27:17.5 29:17.2 31:18.4 33:19.9 35:19.6 37:18.3 39:15.7 41:15.3 43:12.0 45:09.8 47:04.1
9 13 Vojtěch AMBROŽ 02:00.6 04:03.0 06:05.0 08:05.7 10:05.6 12:06.5 14:07.7 16:09.1 18:08.0 20:03.1 22:00.3 23:58.2 25:58.3 27:59.2 30:01.8 32:00.7 34:01.2 35:59.6 37:59.8 39:59.6 41:59.0 43:56.9 45:56.6 47:53.7
10 20 Alexandr MALYSA 01:55.5 03:47.9 05:42.3 07:43.2 09:44.6 11:47.4 13:50.3 15:55.1 17:59.9 20:05.5 22:10.5 24:17.4 26:25.1 28:32.3 30:37.8 32:41.0 34:44.3 36:50.9 38:58.3 41:00.4 43:02.9 45:07.9 47:13.5 49:17.8
11 4 Roman ŘÍHA 02:00.0 04:03.5 06:05.4 08:06.1 10:05.9 12:07.1 14:08.0 16:08.6 18:08.4 20:03.4 22:02.6 24:07.9 26:17.8 28:24.5 30:34.6 32:41.0 34:44.7 36:51.4 38:58.7 41:02.0 43:16.2 45:44.1 48:01.2 50:11.1
12 14 Robert HURDÁLEK 01:44.2 03:36.2 05:29.4 07:23.7 09:19.3 11:16.5 13:15.9 15:14.7 17:14.2 19:16.3 21:20.6 23:25.6 25:28.4 28:33.7 30:58.2 33:19.6 35:39.1 37:59.5 40:23.8 42:53.3 45:23.4 47:46.8 50:12.1 52:33.2
16 Vojtěch NOVÁK - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

chůze dráha 10000 m - Ženy

(ne, 28.4.2024 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Karty
1 18 Eliška MARTÍNKOVÁEliška MARTÍNKOVÁ 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 18 45:56.52
2 7 Ema KLIMENTOVÁEma KLIMENTOVÁ 05 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 7 50:39.17
3 12 Alžběta FRANKLOVÁAlžběta FRANKLOVÁ 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 12 51:35.64
4 6 Nelly BUGÁROVÁNelly BUGÁROVÁ 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 53:48.27
5 17 Štěpánka POHLOVÁ KUČEROVÁŠtěpánka POHLOVÁ KUČEROVÁ 87 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 17 54:55.29
6 5 Michaela BAKLÍKOVÁMichaela BAKLÍKOVÁ 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 55:11.97 > >
7 15 Johana PETŘÍKOVÁJohana PETŘÍKOVÁ 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15 55:55.08
Celkem 7 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 400m 800m 1200m 1600m 2000m 2400m 2800m 3200m 3600m 4000m 4400m 4800m 5200m 5600m 6000m 6400m 6800m 7200m 7600m 8000m 8400m 8800m 9200m 9600m
1 18 Eliška MARTÍNKOVÁ 01:44.0 03:30.9 05:16.8 07:03.9 08:51.0 10:37.8 12:26.3 14:16.8 16:06.1 17:55.9 19:47.6 21:36.9 23:27.7 25:21.4 27:13.9 29:06.0 30:56.7 32:48.0 34:42.2 36:35.6 38:29.9 40:24.0 42:16.7 44:09.8
2 7 Ema KLIMENTOVÁ 01:46.2 03:41.8 05:39.1 07:36.9 09:35.1 11:30.2 13:29.0 15:28.2 17:27.0 19:32.1 21:37.9 23:40.7 25:44.4 27:47.9 29:45.2 31:49.4 33:57.9 36:04.9 38:13.3 40:19.6 42:22.6 44:31.1 46:38.6 48:40.8
3 12 Alžběta FRANKLOVÁ 01:46.8 03:42.2 05:39.6 07:37.2 09:35.6 11:30.7 13:29.7 15:28.6 17:27.1 19:32.4 21:38.1 23:40.2 25:44.8 27:48.8 29:51.1 32:01.1 34:08.9 36:20.0 38:30.4 40:43.1 42:54.4 45:03.7 47:14.4 49:24.3
4 6 Nelly BUGÁROVÁ 02:09.4 04:19.7 06:33.2 08:47.2 10:56.0 13:04.8 15:14.6 17:26.5 19:32.6 21:38.3 23:44.6 25:57.8 28:09.0 30:20.8 32:30.2 34:41.9 36:53.3 39:02.8 41:12.8 43:23.8 45:34.1 47:42.7 49:50.3 51:53.2
5 17 Štěpánka POHLOVÁ KUČEROVÁ 02:08.6 04:18.9 06:32.5 08:46.8 10:57.4 13:08.3 15:23.7 17:35.3 19:49.9 22:04.2 24:19.9 26:35.2 28:49.2 31:01.2 33:13.3 35:25.5 37:37.8 39:49.9 42:01.5 44:12.0 46:22.7 48:33.4 50:41.4 52:49.0
6 5 Michaela BAKLÍKOVÁ 02:09.5 04:19.4 06:33.1 08:47.2 10:56.7 13:07.4 15:23.2 17:31.4 19:47.4 21:59.9 24:09.2 26:23.1 28:34.7 30:49.6 33:00.2 35:13.4 37:27.0 39:42.7 41:59.6 44:12.3 46:23.3 48:33.5 50:48.4 53:00.6
7 15 Johana PETŘÍKOVÁ 02:10.2 04:20.2 06:33.5 08:47.6 10:56.9 13:08.6 15:24.0 17:35.8 19:47.1 21:59.1 24:11.7 26:27.1 28:43.0 30:58.2 33:11.9 35:23.5 37:37.6 39:51.0 42:07.4 44:24.2 46:45.7 49:12.3 51:33.7 53:52.1