Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

82.ročník Běhu sady Vodranty, 10. ročník Memoriálu Josefa Kunáška a přebor Středočeského kraje v přespolním běhu

Čáslav (24. 3. 2024)

Přespolní běh - Muži

(ne, 24.3.2024) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Roman PazderaRoman Pazdera 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 34:38
2 Zbyněk KudrnaZbyněk Kudrna 80 KolínKolín 35:30
3 Luboš HerelLuboš Herel 71 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 36:42
4 Jakub VrbenskýJakub Vrbenský 95 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 36:56
5 Karel VáňaKarel Váňa 75 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 37:25
6 Martin KlímaMartin Klíma 82 KolínKolín 37:57
7 Martin ObešloMartin Obešlo 85 neregistrovanýneregistrovaný 38:12
8 Jan SmékalJan Smékal 89 ČáslavČáslav 42:28
9 Zdeněk JanečekZdeněk Janeček 74 NeškarediceNeškaredice 43:17
10 Václav DvořákVáclav Dvořák 81 JenštejnJenštejn 43:46
11 Martin MazačMartin Mazač 72 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 43:50
12 Tomáš KokaislTomáš Kokaisl 78 Lokomotiva PardubiceLokomotiva Pardubice 46:41
13 Pavel PrchalPavel Prchal 59 GP KolínGP Kolín 47:16
14 Miroslav DubMiroslav Dub 73 VSK ČVUT PrahaVSK ČVUT Praha 48:19
15 Vladimír ZemanVladimír Zeman 59 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 53:48
16 Jiří SedlákJiří Sedlák 58 PřeloučPřelouč 59:52
Poznámky:
Muži vytrvalci D - (1964 - 1955)
Celkem 16 závodníků

Přespolní běh - Dorostenci

(ne, 24.3.2024) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Adam MartínekAdam Martínek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 14:04
2 Matěj SmíšekMatěj Smíšek 07 Tělocvičná jednota Sokol na Mělníce, oddTělocvičná jednota Sokol na... 14:34
3 Oliver MarákOliver Marák 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 14:41
4 Ondřej KašičkaOndřej Kašička 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14:44
5 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 14:49
6 Matěj GabkoMatěj Gabko 08 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 14:50
7 Adam KondrátAdam Kondrát 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15:14
8 Patrik CucPatrik Cuc 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 15:54
9 Jonáš TůmaJonáš Tůma 07 Atletika Benešov z.s.Atletika Benešov z.s. 15:56
10 Jakub JedličkaJakub Jedlička 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 16:00
11 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 16:11
12 Jan ParobekJan Parobek 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 16:36
13 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 16:36
14 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 17:01
15 Vincent OchVincent Och 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 17:30
Celkem 15 závodníků

Přespolní běh - Žáci

(ne, 24.3.2024) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 04:38
2 Václav VlčekVáclav Vlček 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 04:46
3 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 04:47
4 Jakub DolejšJakub Dolejš 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 04:49
5 Dominik JánošíkDominik Jánošík 09 Atletika VlašimAtletika Vlašim 05:01
6 Matyáš KramuleMatyáš Kramule 09 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 05:03
7 Miroslav MalenčukMiroslav Malenčuk 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 05:05
8 Filip NožířFilip Nožíř 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 05:18
9 Jaromír ŠtursaJaromír Štursa 09 Atletika TJ Sokol Havlíčkův BrodAtletika TJ Sokol Havlíčkův... 05:21
10 Jakub PospíšilJakub Pospíšil 10 Atletická akademie Ludmily FormanovéAtletická akademie Ludmily ... 05:24
11 Antonín MaxaAntonín Maxa 09 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 05:25
12 Daniel NovákDaniel Novák 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 05:25
13 Prokop DanišProkop Daniš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 05:26
14 František MildorfFrantišek Mildorf 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 05:41
15 Vojtěch KalnýVojtěch Kalný 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 05:48
16 Lukáš DašekLukáš Dašek 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 05:55
Celkem 16 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci

(ne, 24.3.2024) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 05:15
2 František DavidFrantišek David 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 05:19
3 Vít RadaVít Rada 11 Atletika BenešovAtletika Benešov 05:31
4 Adam ZákoraAdam Zákora 11 Tělocvičná jednota Sokol na Mělníce, oddTělocvičná jednota Sokol na... 05:34
5 Jiří DudekJiří Dudek 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 05:36
6 Lukáš BalounLukáš Baloun 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 05:40
7 Stanislav ChlubnaStanislav Chlubna 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 05:50
8 Filip MatoušekFilip Matoušek 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 05:51
9 Vladimír MálekVladimír Málek 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 05:54
10 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 05:58
11 Filip KokaislFilip Kokaisl 12 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 05:58
12 Kryštof LeckoKryštof Lecko 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 06:01
13 Matyáš JindrákMatyáš Jindrák 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 06:10
14 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 06:10
15 Adam BorovskýAdam Borovský 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 06:11
16 Ondřej DoudaOndřej Douda 11 Atletika BenešovAtletika Benešov 06:12
17 Tibor HrebíčekTibor Hrebíček 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 06:16
18 Marek DubMarek Dub 12 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 06:17
19 Antonín ZubecAntonín Zubec 12 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 06:18
20 Mikuláš KrumerMikuláš Krumer 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 06:27
21 Matěj AbrahámMatěj Abrahám 12 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 06:28
22 Marek PetrusMarek Petrus 12 Atletika TJ Sokol Havlíčkův BrodAtletika TJ Sokol Havlíčkův... 06:35
23 Lukáš KaprálekLukáš Kaprálek 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 06:56
24 Matyáš HynekMatyáš Hynek 12 neregistrovanýneregistrovaný 07:07
25 Adam ZoulAdam Zoul 12 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 07:10
26 Alois NovotnýAlois Novotný 12 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 07:16
27 Patrik SpiesPatrik Spies 12 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 07:23
28 Jan VosáhloJan Vosáhlo 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 07:34
29 Erik SpiesErik Spies 12 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 07:46
30 Šimon HavlíkŠimon Havlík 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 08:09
31 Jiří BřinčilJiří Břinčil 12 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 08:33
Celkem 31 závodníků

Přespolní běh - Ženy

(ne, 24.3.2024) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Eva SlavíkováEva Slavíková 84 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 39:26
2 Koleta MoravcováKoleta Moravcová 01 Olympia Spartan Training Kutná HoraOlympia Spartan Training Ku... 39:32
3 Petra DvořákováPetra Dvořáková 81 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 44:57
4 Andrea HynkováAndrea Hynková 76 MoravanyMoravany 48:11
5 Jitka RybenskáJitka Rybenská 75 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 49:18
6 Věra SochorováVěra Sochorová 78 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 51:16
7 Nicole RauvolfováNicole Rauvolfová 90 GP KolínGP Kolín 55:15
Poznámky:
Ženy vytrvalkyně A - (2004 - 1985)
Celkem 7 závodníků

Přespolní běh - Dorostenky

(ne, 24.3.2024) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Veronika BeránkováVeronika Beránková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 05:33
2 Eliška KašparováEliška Kašparová 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 05:37
3 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 05:42
4 Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 05:43
5 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 05:44
6 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 05:54
7 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 06:00
8 Anežka KřenkováAnežka Křenková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 06:02
9 Adéla ChocholováAdéla Chocholová 08 STG Kutná HoraSTG Kutná Hora 06:03
10 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 06:24
11 Barbora MiškovskáBarbora Miškovská 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 06:59
12 Markéta ČechováMarkéta Čechová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07:09
Celkem 12 závodníků

Přespolní běh - Žákyně

(ne, 24.3.2024) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 05:24
2 Elena PeleškováElena Pelešková 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 05:32
3 Natálie ProcházkováNatálie Procházková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 05:45
4 Alena HarbáčkováAlena Harbáčková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 05:50
5 Adéla StrnadováAdéla Strnadová 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 05:50
6 Sofie ProňováSofie Proňová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 05:53
7 Berenika SmíškováBerenika Smíšková 09 Tělocvičná jednota Sokol na Mělníce, oddTělocvičná jednota Sokol na... 05:56
8 Klára ČechalováKlára Čechalová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 06:04
9 Amálie SoučkováAmálie Součková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 06:05
10 Laura DaciuLaura Daciu 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 06:09
11 Tereza ŠafkováTereza Šafková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 06:10
12 Viola MalinováViola Malinová 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 06:11
13 Zuzana LangerováZuzana Langerová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 06:20
14 Adéla ProcházkováAdéla Procházková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 06:22
15 Viktorie ZímováViktorie Zímová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 06:24
16 Adéla DvorskáAdéla Dvorská 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 06:34
17 Viktorie SlavíkováViktorie Slavíková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 06:40
18 Lucie BlahutováLucie Blahutová 09 Tělocvičná jednota Sokol na Mělníce, oddTělocvičná jednota Sokol na... 06:41
19 Valentýna ProcházkováValentýna Procházková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 06:59
20 Adéla KolkováAdéla Kolková 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 07:02
21 Sofie HarčaríkováSofie Harčaríková 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 07:06
22 Tereza DrahošováTereza Drahošová 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07:07
Celkem 22 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 24.3.2024) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Daniela TellerováDaniela Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 04:09
2 Jolana ŠtěpánováJolana Štěpánová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 04:26
3 Klára TepláKlára Teplá 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 04:30
4 Anna NěmcováAnna Němcová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 04:35
5 Lidmila KvasilováLidmila Kvasilová 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 04:35
6 Kateřina NovákováKateřina Nováková 11 Tělocvičná jednota Sokol na Mělníce, oddTělocvičná jednota Sokol na... 04:35
7 Dominika DubováDominika Dubová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 04:35
8 Veronika ZámečníkováVeronika Zámečníková 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 04:41
9 Amálie PernicováAmálie Pernicová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 04:42
10 Nela UjváriováNela Ujváriová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 04:43
11 Vanesa HorákováVanesa Horáková 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 04:46
12 Barbora CabákováBarbora Cabáková 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 04:47
13 Agáta GrofováAgáta Grofová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 04:51
14 Kristýna ŘíhováKristýna Říhová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 04:51
15 Valentýna BredlerováValentýna Bredlerová 11 Atletika BenešovAtletika Benešov 04:58
16 Marie HorováMarie Horová 11 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 05:05
17 Andrea TellerováAndrea Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 05:06
18 Aneta SoučkováAneta Součková 11 neregistrovanáneregistrovaná 05:06
19 Adéla GabkováAdéla Gabková 11 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 05:07
20 Adéla KřelinováAdéla Křelinová 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 05:08
21 Antonie HušákováAntonie Hušáková 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 05:11
22 Jolana ŠrámkováJolana Šrámková 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 05:16
23 Viktorie ZedníkováViktorie Zedníková 11 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 05:17
24 Aneta ValentováAneta Valentová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 05:23
25 Lada KričfalušiováLada Kričfalušiová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 05:44
26 Pavla ZopkováPavla Zopková 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 06:21
Celkem 26 závodníků
Běh 2 (ne, 24.3.2024) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Anna PavliščováAnna Pavliščová 12 Atletika BenešovAtletika Benešov 04:25
2 Tereza VojtěchováTereza Vojtěchová 12 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 04:36
3 Barbora VynšováBarbora Vynšová 12 Atletika BenešovAtletika Benešov 04:45
4 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 12 Atletika TJ Sokol Havlíčkův BrodAtletika TJ Sokol Havlíčkův... 04:46
5 Karolína MifkováKarolína Mifková 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 04:50
6 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 12 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 04:52
7 Barbora KuchařováBarbora Kuchařová 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 05:01
8 Anežka KoderováAnežka Koderová 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 05:05
9 Viktorie VanclováViktorie Vanclová 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 05:12
10 Eva DrahorádováEva Drahorádová 12 Atletická akademie Ludmily FormanovéAtletická akademie Ludmily ... 05:18
11 Andrea ČechalováAndrea Čechalová 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 05:24
12 Frida VojnováFrida Vojnová 12 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 05:31
13 Marie HoreckáMarie Horecká 12 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 05:37
14 Julie ZubcováJulie Zubcová 12 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 05:38
15 Nela BlechováNela Blechová 12 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 05:40
16 Simona AllaSimona Alla 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 05:42
17 Barbora ČinovcováBarbora Činovcová 12 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 05:44
18 Johana MackováJohana Macková 12 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 05:55
19 Justýna DvořákováJustýna Dvořáková 12 Atletická akademie Ludmily FormanovéAtletická akademie Ludmily ... 06:09
Celkem 19 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 24.3.2024) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Matěj AltmanMatěj Altman 15 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 01:38
2 Štěpán PavliščeŠtěpán Pavlišče 15 Atletika BenešovAtletika Benešov 01:41
3 Sebastian JozekSebastian Jozek 15 AK KouniceAK Kounice 01:43
4 Tomáš NosálTomáš Nosál 15 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 01:43
5 Matyáš LandaMatyáš Landa 15 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 01:48
6 Theodor TauchmannTheodor Tauchmann 15 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 01:49
7 Štěpán BrunclíkŠtěpán Brunclík 15 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 01:50
8 Jakub KalamárJakub Kalamár 15 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 01:50
9 Vítek DanišVítek Daniš 15 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 01:53
10 Vítek HrčkaVítek Hrčka 15 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 01:56
11 Alexandr BalášAlexandr Baláš 15 Atletická akademie Ludmily FormanovéAtletická akademie Ludmily ... 01:57
12 Vilém JungmanVilém Jungman 15 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 01:58
13 Jakub VorlíčekJakub Vorlíček 15 neregistrovanýneregistrovaný 01:59
14 Mikuláš MašínMikuláš Mašín 15 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 02:00
15 Dominik VranýDominik Vraný 15 Atletická akademie Ludmily FormanovéAtletická akademie Ludmily ... 02:01
16 Jan StaněkJan Staněk 15 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 02:02
17 Marek HodulákMarek Hodulák 15 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 02:06
18 Adam ŠedivecAdam Šedivec 15 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 02:07
19 Ladislav HavlíčekLadislav Havlíček 15 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 02:08
20 Pavel HorákPavel Horák 15 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 02:08
21 Mikoláš HofmanMikoláš Hofman 15 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 02:10
22 Valentýn KrumerValentýn Krumer 15 AK KouniceAK Kounice 02:12
23 Tomáš Milan ChovanTomáš Milan Chovan 15 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 02:12
24 Jan TrávníčekJan Trávníček 15 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 02:19
25 Vojtěch KarelVojtěch Karel 15 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 02:38
26 Adam DomínAdam Domín 15 AK KouniceAK Kounice 02:50
Poznámky:
500 m
Celkem 26 závodníků
Běh 2 (ne, 24.3.2024) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 František SakFrantišek Sak 16 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 01:22
2 Jakub ŠípJakub Šíp 16 Atletická akademie Ludmily FormanovéAtletická akademie Ludmily ... 01:23
3 Tadeáš MašínTadeáš Mašín 16 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 01:28
4 Štěpán MacekŠtěpán Macek 16 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 01:32
5 Robin KouckýRobin Koucký 16 Atletika KouniceAtletika Kounice 01:33
6 Adam BeránekAdam Beránek 16 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 01:34
7 Marek LacmanMarek Lacman 16 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 01:35
8 Max PektorMax Pektor 16 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 01:39
9 František KalinaFrantišek Kalina 16 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 01:40
10 Šimon JelínekŠimon Jelínek 16 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 01:40
11 Antonín KmoníčekAntonín Kmoníček 16 Atletika BenešovAtletika Benešov 01:41
12 Ondřej SvačinaOndřej Svačina 16 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 01:42
13 Matyáš MikeskaMatyáš Mikeska 16 Atletická akademie Ludmily FormanovéAtletická akademie Ludmily ... 01:52
14 Jan VranýJan Vraný 16 Atletická akademie Ludmily FormanovéAtletická akademie Ludmily ... 01:55
15 Ondřej VeseckýOndřej Vesecký 16 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 01:58
16 Matěj NovákMatěj Novák 16 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 02:18
Poznámky:
400 m
Celkem 16 závodníků
Běh 3 (ne, 24.3.2024) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Kryštof VozkaKryštof Vozka 17 Sparta Kutná HoraSparta Kutná Hora 01:06
2 Filip HyžákFilip Hyžák 17 Atletika TJ Sokol Havlíčkův BrodAtletika TJ Sokol Havlíčkův... 01:11
3 Štěpán BeránekŠtěpán Beránek 18 Olympia Spartan Training Kutná HoraOlympia Spartan Training Ku... 01:13
4 Patrik DvořákPatrik Dvořák 17 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 01:15
5 Marek KarafiátMarek Karafiát 17 Atletická akademie Ludmily FormanovéAtletická akademie Ludmily ... 01:16
6 Jan SmékalJan Smékal 18 ČáslavČáslav 01:16
7 Matyáš HnátnickýMatyáš Hnátnický 17 Atletická akademie Ludmily FormanovéAtletická akademie Ludmily ... 01:18
8 Ondřej FišerOndřej Fišer 18 Atletická akademie Ludmily FormanovéAtletická akademie Ludmily ... 01:22
9 Matěj ŠípMatěj Šíp 18 neregistrovanýneregistrovaný 01:27
10 Filip MikeskaFilip Mikeska 18 Atletická akademie Ludmily FormanovéAtletická akademie Ludmily ... 01:34
11 Derick SpiesDerick Spies 18 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 01:53
12 Jan VáňaJan Váňa 19 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 02:08
Poznámky:
300 m
Celkem 12 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 24.3.2024) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Adam MertensAdam Mertens 13 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 04:27
2 Tomáš KubínTomáš Kubín 13 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 04:35
3 Tomáš MerunaTomáš Meruna 13 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 04:35
4 Mikuláš LacmanMikuláš Lacman 13 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 04:38
5 Filip FreudenreichFilip Freudenreich 13 Atletika TJ Sokol Havlíčkův BrodAtletika TJ Sokol Havlíčkův... 04:51
6 Eduard PodskalskýEduard Podskalský 13 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 04:52
7 Matěj ČapekMatěj Čapek 13 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 04:54
8 Adam HolíkAdam Holík 13 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 05:01
9 Lukáš SmejkalLukáš Smejkal 13 Atletika TJ Sokol Havlíčkův BrodAtletika TJ Sokol Havlíčkův... 05:03
10 Martin HolýMartin Holý 13 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 05:05
11 Filip BožekFilip Božek 13 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 05:06
12 Adam VojtíšekAdam Vojtíšek 13 Atletická akademie Ludmily FormanovéAtletická akademie Ludmily ... 05:08
13 Jan HavlíčekJan Havlíček 13 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 05:25
14 Hynek JungmanHynek Jungman 13 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 05:26
15 Jakub KřesťanJakub Křesťan 13 Atletika TJ Sokol Havlíčkův BrodAtletika TJ Sokol Havlíčkův... 05:28
16 Vojtěch PražákVojtěch Pražák 13 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 05:29
17 Lukáš KozelLukáš Kozel 13 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 05:36
18 Dominik PačesDominik Pačes 13 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 05:38
19 Martin MrvíkMartin Mrvík 13 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 05:43
20 Michael DymákMichael Dymák 13 Atletická akademie Ludmily FormanovéAtletická akademie Ludmily ... 05:46
21 Ondřej ZnamenáčekOndřej Znamenáček 13 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 05:46
22 Tomáš NetálTomáš Netál 13 Atletická akademie Ludmily FormanovéAtletická akademie Ludmily ... 05:54
23 Jáchym KužníkJáchym Kužník 13 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 06:52
Celkem 23 závodníků
Běh 2 (ne, 24.3.2024) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Ladislav VinduškaLadislav Vinduška 14 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 04:46
2 Jaroslav PodešvaJaroslav Podešva 14 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 04:46
3 Albert JilichAlbert Jilich 14 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 04:55
4 Karel JandaKarel Janda 14 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 04:56
5 Radovan FricRadovan Fric 14 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 05:03
6 Vítezslav NechvílVítezslav Nechvíl 14 Dynamo PardubiceDynamo Pardubice 05:09
7 Jaroslav VíšekJaroslav Víšek 14 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 05:14
8 Jakub HurábJakub Huráb 14 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 05:14
9 Tomáš KrálTomáš Král 14 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 05:16
10 Matyáš BednárMatyáš Bednár 14 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 05:35
11 Jan František UrbanJan František Urban 14 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 05:35
12 František NovotnýFrantišek Novotný 14 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 05:41
13 Ondřej TeplýOndřej Teplý 14 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 05:53
14 Matěj SvačinaMatěj Svačina 14 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 06:06
Celkem 14 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 24.3.2024) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Monika PopíkováMonika Popíková 15 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 01:36
2 Josefína PavliščováJosefína Pavliščová 15 Atletika BenešovAtletika Benešov 01:42
3 Ella HaasováElla Haasová 15 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 01:45
4 Tina OlivováTina Olivová 15 Atletická akademie Ludmily FormanovéAtletická akademie Ludmily ... 01:46
5 Klára MašíčkováKlára Mašíčková 15 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 01:52
6 Nela VaňkováNela Vaňková 15 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 01:52
7 Ellen ŠimůnkováEllen Šimůnková 15 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 01:52
8 Aneta HolíkováAneta Holíková 15 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 01:53
9 Aneta KokaislováAneta Kokaislová 15 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 01:54
10 Stella ŠturmováStella Šturmová 15 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 01:54
11 Magdalena FílováMagdalena Fílová 15 Atletika BenešovAtletika Benešov 01:55
12 Barbora FílováBarbora Fílová 15 Atletika BenešovAtletika Benešov 01:55
13 Anna JeništováAnna Jeništová 15 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 01:57
14 Štěpánka TuháŠtěpánka Tuhá 15 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 01:58
15 Linda VargováLinda Vargová 15 Atletická akademie Ludmily FormanovéAtletická akademie Ludmily ... 01:58
16 Eliška BenešováEliška Benešová 15 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 01:59
17 Eliška KarlíkováEliška Karlíková 15 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 01:59
18 Agáta RotkováAgáta Rotková 15 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 02:06
19 Viktorie PoulováViktorie Poulová 15 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 02:08
20 Tereza PřikrylováTereza Přikrylová 15 AK KouniceAK Kounice 02:11
21 Kateřina HoráčkováKateřina Horáčková 15 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 02:13
22 Kateřina BenešováKateřina Benešová 15 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 02:15
23 Eliška BřinčilováEliška Břinčilová 15 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 02:16
24 Anežka TvrdíkováAnežka Tvrdíková 15 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 02:17
25 Justýna LadrováJustýna Ladrová 15 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 02:21
26 Magdalena ŠkaloudováMagdalena Škaloudová 15 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 02:22
Poznámky:
500 m
Celkem 26 závodníků
Běh 2 (ne, 24.3.2024) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Eliška FreudenreichováEliška Freudenreichová 16 Atletika TJ Sokol Havlíčkův BrodAtletika TJ Sokol Havlíčkův... 01:26
2 Beata KunáškováBeata Kunášková 16 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 01:29
3 Adina KusáAdina Kusá 16 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 01:32
4 Anežka SmékalováAnežka Smékalová 16 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 01:33
5 Anežka ZemkováAnežka Zemková 16 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 01:35
6 Veronika MálkováVeronika Málková 16 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 01:38
7 Františka PalušováFrantiška Palušová 16 Atletika BenešovAtletika Benešov 01:39
8 Ema NedvědováEma Nedvědová 16 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 01:42
9 Ellen MatrasováEllen Matrasová 16 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 01:42
10 Anežka DvořákováAnežka Dvořáková 16 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 01:43
11 Emílie KopalováEmílie Kopalová 16 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 01:44
12 Beáta MarhoulováBeáta Marhoulová 16 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 01:45
13 Natali PekárkováNatali Pekárková 16 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 01:47
14 Natálie Anna TvrdíkNatálie Anna Tvrdík 16 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 01:47
15 Tereza SkalickáTereza Skalická 16 neregistrovanáneregistrovaná 01:48
16 Klára BorovskáKlára Borovská 16 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 01:49
17 Nina VelebováNina Velebová 16 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 01:50
18 Hana UrbanováHana Urbanová 16 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 01:50
19 Alice VelebováAlice Velebová 16 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 01:51
20 Elen JordánováElen Jordánová 16 Atletika BenešovAtletika Benešov 01:52
21 Natálie OtrusinováNatálie Otrusinová 16 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 01:52
22 Nela Emílie KropáčkováNela Emílie Kropáčková 16 neregistrovanáneregistrovaná 01:52
23 Kristýna MartínkováKristýna Martínková 16 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 01:56
24 Kateřina SvatošováKateřina Svatošová 16 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 01:57
25 Edita TuzarováEdita Tuzarová 16 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 02:01
26 Jana KarlováJana Karlová 16 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 02:06
Poznámky:
400 m
Celkem 26 závodníků
Běh 3 (ne, 24.3.2024) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Johana FuskováJohana Fusková 17 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 01:05
2 Tereza VorlíčkováTereza Vorlíčková 17 neregistrovanáneregistrovaná 01:11
3 Vivien GebasVivien Gebas 17 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 01:11
4 Dominika SvobodováDominika Svobodová 17 Atletická akademie Ludmily FormanovéAtletická akademie Ludmily ... 01:12
5 Barbora BohatáBarbora Bohatá 17 Atletická akademie Ludmily FormanovéAtletická akademie Ludmily ... 01:13
6 Mia PůžováMia Půžová 18 Atletická akademie Ludmily FormanovéAtletická akademie Ludmily ... 01:15
7 Zuzana HorníZuzana Horní 17 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 01:16
8 Emily KomárkováEmily Komárková 17 Atletická akademie Ludmily FormanovéAtletická akademie Ludmily ... 01:19
9 Elizabeth BalášováElizabeth Balášová 19 Atletická akademie Ludmily FormanovéAtletická akademie Ludmily ... 01:21
10 Lilien SakmarLilien Sakmar 17 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 01:25
11 Karolína AlexandrováKarolína Alexandrová 18 Atletika BenešovAtletika Benešov 01:25
12 Andrea PytlíkováAndrea Pytlíková 18 Atletika TJ Sokol Havlíčkův BrodAtletika TJ Sokol Havlíčkův... 01:26
13 Elen BěhalováElen Běhalová 19 Atletická akademie Ludmily FormanovéAtletická akademie Ludmily ... 01:55
14 Anna VáňováAnna Váňová 21 neregistrovanáneregistrovaná 02:47
15 Julie SmékalováJulie Smékalová 21 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 02:55
Poznámky:
300 m
Celkem 15 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 24.3.2024) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Karolína VozkováKarolína Vozková 13 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 04:26
2 Dominika BrázdováDominika Brázdová 13 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 04:42
3 Helena NěmcováHelena Němcová 13 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 04:51
4 Julie HorákováJulie Horáková 13 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 04:56
5 Ráchel SysováRáchel Sysová 13 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 05:13
6 Tereza MarziniTereza Marzini 13 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 05:16
7 Eliška HorováEliška Horová 13 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 05:18
8 Tereza MatyášováTereza Matyášová 13 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 05:20
9 Kateřina KrausováKateřina Krausová 13 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 05:25
10 Vendula VargováVendula Vargová 13 Atletická akademie Ludmily FormanovéAtletická akademie Ludmily ... 05:27
11 Ema KuklíkováEma Kuklíková 13 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 05:28
12 Markéta VeseláMarkéta Veselá 13 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 05:35
13 Karolína VeseláKarolína Veselá 13 AK KouniceAK Kounice 05:38
14 Kateřina BenešováKateřina Benešová 13 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 05:41
15 Nicol ZlatníkováNicol Zlatníková 13 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 05:48
16 Alice FilingerováAlice Filingerová 13 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 08:06
Celkem 16 závodníků
Běh 2 (ne, 24.3.2024) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Barbora BechnáBarbora Bechná 14 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 04:57
2 Elen ChlubnováElen Chlubnová 14 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 05:00
3 Nikol ZemánkováNikol Zemánková 14 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 05:05
4 Nikol KouckáNikol Koucká 14 Atletika KouniceAtletika Kounice 05:06
5 Veronika PytlíkováVeronika Pytlíková 14 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 05:08
6 Karolína MíčkováKarolína Míčková 14 Atletika BenešovAtletika Benešov 05:21
7 Nela OlivováNela Olivová 14 Atletická akademie Ludmily FormanovéAtletická akademie Ludmily ... 05:28
8 Michaela TrnováMichaela Trnová 14 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 05:37
9 Daniela TrnováDaniela Trnová 14 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 05:44
10 Marie RajtrováMarie Rajtrová 14 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 05:48
11 Kristýna StrnadováKristýna Strnadová 14 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 05:53
12 Veronika PtákováVeronika Ptáková 14 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 05:54
13 Julie RychardováJulie Rychardová 14 Atletická akademie Ludmily FormanovéAtletická akademie Ludmily ... 06:01
14 Eliška PelnářováEliška Pelnářová 14 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 06:04
15 Sára NevludováSára Nevludová 14 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 06:12
16 Sabina SoukupováSabina Soukupová 14 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 06:18
17 Šárka LehetováŠárka Lehetová 14 Atletická akademie Ludmily FormanovéAtletická akademie Ludmily ... 06:20
18 Marie NěmcováMarie Němcová 14 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 06:28
19 Adéla OswaldováAdéla Oswaldová 14 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 06:45
20 Kateřina BruknerováKateřina Bruknerová 14 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 06:55
21 Tereza DuškováTereza Dušková 14 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 07:07
22 Lucie HanusováLucie Hanusová 14 Atletika TJ Sokol Havlíčkův BrodAtletika TJ Sokol Havlíčkův... 07:21
Celkem 22 závodníků

Přespolní běh mílaři - Muži

(ne, 24.3.2024) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13:26
2 Šimon VožickýŠimon Vožický 06 Atletika TJ Sokol Havlíčkův BrodAtletika TJ Sokol Havlíčkův... 13:53
3 Martin ChybaMartin Chyba 86 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 13:54
4 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 14:23
5 Štěpán MoravecŠtěpán Moravec 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 14:46
6 Pavel JavůrekPavel Javůrek 88 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 15:04
7 Ondřej CincibusOndřej Cincibus 77 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 15:11
8 Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 15:21
9 Marek MálekMarek Málek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15:38
10 Tomáš SekaninaTomáš Sekanina 89 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 15:42
11 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 15:45
12 Aleš HovorkaAleš Hovorka 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 16:12
13 Jiří KotekJiří Kotek 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 16:58
14 František JelínekFrantišek Jelínek 06 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 17:20
15 Zdeněk HercikZdeněk Hercik 76 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 18:18
16 Adam ChocholaAdam Chochola 77 STG Kutná HoraSTG Kutná Hora 18:32
17 Ivan NovotnýIvan Novotný 79 neregistrovanýneregistrovaný 20:17
18 Lukáš JilichLukáš Jilich 77 ŘíčanyŘíčany 20:58
Celkem 18 závodníků

Přespolní běh mílaři - Ženy

(ne, 24.3.2024) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Erika SekaninováErika Sekaninová 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15:17
2 Veronika HynkováVeronika Hynková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15:25
3 Klára TulachováKlára Tulachová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 15:55
4 Michaela GyörgyováMichaela Györgyová 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 16:20
5 Nikol MiškovskáNikol Miškovská 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18:07
6 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 19:22
7 Jana MachorkováJana Machorková 92 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 19:43
8 Adéla ZedníkováAdéla Zedníková 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 21:28
Celkem 8 závodníků