Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Veřejné závody přípravek - čtyřboj (sprint, hod, skok, běh)

Praha - Děkanka (13. 3. 2024)

skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(st, 13.3.2024 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 4 Jakub KrálíčekJakub Králíček
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
15 3.30
2 3 Matěj ŠpačekMatěj Špaček
SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s.
15 3.20
3 3 Erik DostálErik Dostál
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
15 3.10
4= 4 Rudolf KoždoňRudolf Koždoň
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
15 2.90
4= 2 Radim ŠpejraRadim Špejra
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
15 2.90
4= 5 Martin PešekMartin Pešek
SK Aritma Praha SK Aritma Praha
15 2.90
4= 5 Albert TreybalAlbert Treybal
SK Aritma Praha SK Aritma Praha
15 2.90
8= 5 Jeroným UlrichJeroným Ulrich
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
16 2.80
8= Albert PapajAlbert Papaj
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
15 2.80
10= 2 Matouš PetlanMatouš Petlan
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
16 2.70
10= 4 Matouš HodnýMatouš Hodný
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
15 2.70
12= 3 Matyas HottmarMatyas Hottmar
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
16 2.60
12= 3 Jan BaudyšJan Baudyš
SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s.
16 2.60
12= 4 Jiří BrodaJiří Broda
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
16 2.60
12= 5 Eliáš KotEliáš Kot
Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s.
16 2.60
12= 5 Albert PešekAlbert Pešek
SK Aritma Praha SK Aritma Praha
17 2.60
17= 3 David VykysalýDavid Vykysalý
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
15 2.50
17= 4 Antonín KrupičkaAntonín Krupička
Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s.
16 2.50
17= 5 Robin TreybalRobin Treybal
SK Aritma Praha SK Aritma Praha
16 2.50
17= 2 František TichýFrantišek Tichý
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
15 2.50
17= 3 Jonáš BulantJonáš Bulant
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
16 2.50
17= 4 Hugo FilgasHugo Filgas
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
16 2.50
17= 4 Atrey Timmy MikšovskýAtrey Timmy Mikšovský
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
17 2.50
17= 5 Filip BořánekFilip Bořánek
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
16 2.50
17= 5 Martin PixaMartin Pixa
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
15 2.50
26= 3 Jiří PultarJiří Pultar
SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s.
15 2.40
26= 2 David MihuleDavid Mihule
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
16 2.40
26= 4 Martin ČihákMartin Čihák
TJ Sokol Vršovice TJ Sokol Vršovice
17 2.40
26= 2 Martin HendrichMartin Hendrich
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
15 2.40
26= 4 Viktor VízekViktor Vízek
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
15 2.40
26= 5 Adam NovoveskýAdam Novoveský
Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s.
15 2.40
26= 4 Antonín HniličkaAntonín Hnilička
Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s.
16 2.40
33= 2 Boris SlaninaBoris Slanina
SK Sláňa SK Sláňa
16 2.30
33= 3 David ŘezáčDavid Řezáč
SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s.
16 2.30
33= 3 Oliver KrutskýOliver Krutský
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
15 2.30
33= 5 Josef PřikrylJosef Přikryl
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
15 2.30
37 5 Josef BlažekJosef Blažek
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
16 2.20
38= 5 Jan PichlJan Pichl
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
16 2.10
38= 2 Max PracnerMax Pracner
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
16 2.10
38= 4 Viktor JečmínekViktor Ječmínek
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
15 2.10
41= 3 Benedikt SchneiderBenedikt Schneider
TJ Sokol Vršovice TJ Sokol Vršovice
18 2.00
41= 5 David ZítDavid Zít
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
16 2.00
41= 2 Lukáš StupkaLukáš Stupka
SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s.
17 2.00
41= 2 Tikhon GolushkoTikhon Golushko
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
16 2.00
41= 2 Matěj JarošMatěj Jaroš
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
16 2.00
41= 2 Samuel PernicaSamuel Pernica
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
16 2.00
41= 5 Adam BendaAdam Benda
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
16 2.00
41= 4 Adam ŽivnýAdam Živný
SK Aritma Praha SK Aritma Praha
15 2.00
49 3 Samuel KalcovskýSamuel Kalcovský
TJ Sokol Vršovice TJ Sokol Vršovice
17 1.80
50 2 Adam ChadrabaAdam Chadraba
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
16 1.50
Celkem 50 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(st, 13.3.2024 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 4 Michael ŠídloMichael Šídlo
Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s.
13 3.70
2 4 David SkuhravýDavid Skuhravý
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
13 3.60
3 2 Martin BraumMartin Braum
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
13 3.40
4= 5 Vojtěch BalíkVojtěch Balík
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
14 3.30
4= 3 Jan BořánekJan Bořánek
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
14 3.30
4= 2 Jakub ProkopecJakub Prokopec
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
13 3.30
7= 4 Michal KmeťMichal Kmeť
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
14 3.20
7= 5 Filip ŠtanclFilip Štancl
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
13 3.20
9= 2 Tomáš PětiokýTomáš Pětioký
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
13 3.10
9= 2 Antonín KlimtAntonín Klimt
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
13 3.10
9= 3 František ČernýFrantišek Černý
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
13 3.10
9= 3 Vít WiedermannVít Wiedermann
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
14 3.10
9= 5 Matouš ŠklíbaMatouš Šklíba
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
13 3.10
9= 5 Milan BabicaMilan Babica
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
13 3.10
15= 3 Vavřinec HofmeisterVavřinec Hofmeister
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
13 3.00
15= 4 Kryštof BendaKryštof Benda
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
13 3.00
15= 5 František KonrádFrantišek Konrád
Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s.
14 3.00
15= 2 Francesco QuaceciFrancesco Quaceci
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
13 3.00
15= 3 David KulichDavid Kulich
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
14 3.00
15= 5 Pavol KucharíkPavol Kucharík
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
13 3.00
15= 4 Theo IlinčevTheo Ilinčev
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
13 3.00
15= 3 Alex PuškařAlex Puškař
Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s.
14 3.00
23= 2 Marek PazderaMarek Pazdera
Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s.
14 2.90
23= 2 Tomáš MrkvičkaTomáš Mrkvička
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
13 2.90
23= 3 Tomáš LukaTomáš Luka
Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s.
14 2.90
23= 2 Matyáš LivoraMatyáš Livora
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
14 2.90
23= 5 Hynek VotočekHynek Votoček
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
14 2.90
23= 4 Jonáš FlorianJonáš Florian
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
13 2.90
30= 4 Jakub KohoutekJakub Kohoutek
Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s.
14 2.80
30= 4 Ondřej HeinzOndřej Heinz
Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s.
14 2.80
30= 4 Tobiáš KotTobiáš Kot
Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s.
14 2.80
30= 2 Robin JečmínekRobin Ječmínek
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
13 2.80
30= 4 Lukáš HnykLukáš Hnyk
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
14 2.80
30= 4 Theodor SmejkalTheodor Smejkal
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
14 2.80
30= 3 Maxmilián RichterMaxmilián Richter
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
13 2.80
37= 3 Štěpán KaderaŠtěpán Kadera
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
13 2.60
37= 5 Maxmilián TůmaMaxmilián Tůma
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
14 2.60
37= 3 Samuel KněžínekSamuel Kněžínek
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
14 2.60
40 3 Emil MrázekEmil Mrázek
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
13 2.50
41= 5 Marek ŠindelářMarek Šindelář
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
14 2.40
41= 2 Liam DrašnarLiam Drašnar
SK Aritma Praha SK Aritma Praha
13 2.40
Celkem 41 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(st, 13.3.2024 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1= Veronika SlaninováVeronika Slaninová
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
15 3.30
1= Eliška VojtěchováEliška Vojtěchová
SK Míle, z.s. SK Míle, z.s.
15 3.30
3 Mia KohmanováMia Kohmanová
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
15 3.20
4= Emma KopotováEmma Kopotová
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
16 2.90
4= Mia SmetanováMia Smetanová
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
15 2.90
4= Františka VernerováFrantiška Vernerová
SK Aritma Praha SK Aritma Praha
15 2.90
4= Rozálie StránskáRozálie Stránská
Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s.
17 2.90
4= Meda KomárkováMeda Komárková
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
15 2.90
9= Agáta PetrikovičováAgáta Petrikovičová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
15 2.70
9= Mariana KonrádováMariana Konrádová
Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s.
15 2.70
11= Stela BoritzkováStela Boritzková
Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s.
15 2.60
11= Ema FeherováEma Feherová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
15 2.60
11= 5 Tereza ŠťovíčkováTereza Šťovíčková
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
15 2.60
14= Lilien BernhardtováLilien Bernhardtová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
15 2.50
14= Sofie VnoučkováSofie Vnoučková
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
15 2.50
14= Aida BohadlováAida Bohadlová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
15 2.50
17= Laura CardaLaura Carda
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
16 2.40
17= Julie FíkováJulie Fíková
Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s.
16 2.40
17= Edita VotočkováEdita Votočková
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
17 2.40
17= Markéta PetlachováMarkéta Petlachová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
15 2.40
21= Agáta ŠkoloudováAgáta Školoudová
SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s.
16 2.30
21= Tereza LimberkováTereza Limberková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
16 2.30
21= Anna TržilováAnna Tržilová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
16 2.30
21= Karolína DolejškováKarolína Dolejšková
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
16 2.30
25= Zuzana PetlachováZuzana Petlachová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
15 2.20
25= Ela VašíčkováEla Vašíčková
Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s.
16 2.20
25= Julie TouškováJulie Toušková
TJ Sokol Vršovice TJ Sokol Vršovice
17 2.20
25= Anna BalabánováAnna Balabánová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
15 2.20
29= Laura SvitekováLaura Sviteková
Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s.
16 2.10
29= Evelína StošićEvelína Stošić
SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s.
18 2.10
29= Anastázie StránskáAnastázie Stránská
Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s.
15 2.10
29= Martina BlažkováMartina Blažková
SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s.
15 2.10
29= Klára LachováKlára Lachová
TJ Sokol Vršovice TJ Sokol Vršovice
15 2.10
29= Anna PtákováAnna Ptáková
TJ Sokol Vršovice TJ Sokol Vršovice
16 2.10
35 Amelia QuaceciAmelia Quaceci
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
16 2.00
36 Anna SommerováAnna Sommerová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
15 2.00
38= Adéla HumhejováAdéla Humhejová
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
16 1.90
38= Adéla LhotskáAdéla Lhotská
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
16 1.90
38= Ema HofmanováEma Hofmanová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
15 1.90
38= Gabriela FialováGabriela Fialová
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
16 1.90
42 Nikol NovotnáNikol Novotná
TJ Sokol Vršovice TJ Sokol Vršovice
17 1.80
43 Lucie GreinerováLucie Greinerová
TJ Sokol Vršovice TJ Sokol Vršovice
16 1.70
44 Zuzana OpekarováZuzana Opekarová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
16 1.50
45 Johana PucováJohana Pucová
TJ Sokol Vršovice TJ Sokol Vršovice
17 1.30
46 Eliška VlčkováEliška Vlčková
TJ Sokol Vršovice TJ Sokol Vršovice
15 1.20
47 Anna KabešováAnna Kabešová
TJ Sokol Vršovice TJ Sokol Vršovice
17 0.80
48 Lucie LachováLucie Lachová
TJ Sokol Vršovice TJ Sokol Vršovice
20 0.70
Adéla KůrkováAdéla Kůrková
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
16 DNF
Aneta KadlecováAneta Kadlecová
TJ Sokol Vršovice TJ Sokol Vršovice
17 DNF
Celkem 49 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(st, 13.3.2024 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 3 Viktorie MašínováViktorie Mašínová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
13 3.30
2= 3 Patricie Afi AgassounonPatricie Afi Agassounon
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
14 3.10
2= 2 Pavcová AnnaPavcová Anna
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
14 3.10
2= 5 Ema MlejnskáEma Mlejnská
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
13 3.10
5= Martina ChudováMartina Chudová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
13 3.00
5= 2 Mia BenešováMia Benešová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
14 3.00
5= 6 Lucie VyčítalováLucie Vyčítalová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
13 3.00
8= 2 Sarah AmorimSarah Amorim
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
13 2.90
8= 3 Anna AdamkováAnna Adamková
Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s.
14 2.90
8= 4 Veronika HasováVeronika Hasová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
13 2.90
8= 3 Markéta VlachováMarkéta Vlachová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
14 2.90
8= 4 Anežka ŽížalováAnežka Žížalová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
13 2.90
8= 3 Ema NebázniváEma Nebáznivá
SK Aritma Praha SK Aritma Praha
13 2.90
8= 5 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
13 2.90
15= 3 Markéta KubíkováMarkéta Kubíková
Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s.
14 2.80
15= 4 Anna MíkováAnna Míková
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
14 2.80
15= 6 Sára OlmerováSára Olmerová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
13 2.80
15= 6 Tereza RezkováTereza Rezková
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
14 2.80
15= 6 Eveline GösslováEveline Gösslová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
14 2.80
15= 6 Anežka HendrichováAnežka Hendrichová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
13 2.80
15= 5 Adéla BoháčováAdéla Boháčová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
13 2.80
15= 6 Rozálie ŠtěpánkováRozálie Štěpánková
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
14 2.80
23= 4 Kristýna ČermákováKristýna Čermáková
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
13 2.70
23= 4 Gabriela KalašováGabriela Kalašová
Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s.
13 2.70
23= 4 Anna Alžběta TurkováAnna Alžběta Turková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
14 2.70
23= 5 Nikol UlčákováNikol Ulčáková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
13 2.70
23= 6 Barbora BechnáBarbora Bechná
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
14 2.70
23= 5 Elena PecováElena Pecová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
13 2.70
23= 3 Josefína ŠorbanováJosefína Šorbanová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
14 2.70
23= 5 Sehajpreet KaurSehajpreet Kaur
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
14 2.70
23= 4 Mia FerklováMia Ferklová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
13 2.70
32= 2 Eliška KmeťováEliška Kmeťová
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
14 2.60
32= 3 Rozárie RuthováRozárie Ruthová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
14 2.60
32= 4 Natalie DrašnarNatalie Drašnar
SK Aritma Praha SK Aritma Praha
14 2.60
32= 2 Kristýna NovotnáKristýna Novotná
Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s.
13 2.60
32= 6 Heda MilotováHeda Milotová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
14 2.60
32= 2 Zuzana ZacharováZuzana Zacharová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
13 2.60
32= 5 Mína HejdováMína Hejdová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
13 2.60
39= 6 Eliška VrbováEliška Vrbová
TJ Sokol Vršovice TJ Sokol Vršovice
13 2.50
39= 5 Ema ZábrodskáEma Zábrodská
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
14 2.50
39= 6 Sofie KalčíkováSofie Kalčíková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
13 2.50
39= 5 Daniela FrydrýškováDaniela Frydrýšková
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
14 2.50
39= 3 Ema ČechováEma Čechová
SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s.
14 2.50
39= 3 Sára PetlanováSára Petlanová
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
13 2.50
39= 4 Kamila RotnáglováKamila Rotnáglová
SK Aritma Praha SK Aritma Praha
13 2.50
39= 4 Martina StárkováMartina Stárková
SK Aritma Praha SK Aritma Praha
13 2.50
39= 6 Valérie KvasňovskáValérie Kvasňovská
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
13 2.50
39= 6 Nela KrálíčkováNela Králíčková
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
13 2.50
49= 2 Laura KlopfLaura Klopf
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
13 2.40
49= 2 Anna PšeničkováAnna Pšeničková
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
14 2.40
49= 3 Magdaléna DavidováMagdaléna Davidová
Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s.
14 2.40
49= 4 Adéla BořkovcováAdéla Bořkovcová
SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s.
14 2.40
49= 5 Dita HelclováDita Helclová
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
14 2.40
49= 5 Anna HendrychováAnna Hendrychová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
14 2.40
49= 4 Kateřina FarskáKateřina Farská
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
14 2.40
49= 6 Barbora TicháBarbora Tichá
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
13 2.40
57= 5 Němečková NikolNěmečková Nikol
PORG PORG
14 2.30
57= 3 Klára BiskupováKlára Biskupová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
13 2.30
57= 2 Gabrielle Gasiúnaité-DemčenkoGabrielle Gasiúnaité-Demčenko
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
14 2.30
57= 2 Anežka VrabcováAnežka Vrabcová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
14 2.30
57= 3 Viktorie KlabusayViktorie Klabusay
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
13 2.30
62= 2 Meda Isadora DanelMeda Isadora Danel
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
13 2.20
62= 3 Olivia FojtíkováOlivia Fojtíková
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
14 2.20
62= 4 Johana NěmcováJohana Němcová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
14 2.20
62= 5 Šárka BartoníčkováŠárka Bartoníčková
SK Aktis Praha SK Aktis Praha
13 2.20
62= 2 Nela DostálováNela Dostálová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
14 2.20
62= 5 Rozálie ŠpačkováRozálie Špačková
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
13 2.20
62= 6 Šarlota PapajováŠarlota Papajová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
13 2.20
69 4 Lucie PřibíkováLucie Přibíková
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
13 2.10
70 2 Viktorie ApolínováViktorie Apolínová
TJ Sokol Vršovice TJ Sokol Vršovice
14 1.70
Celkem 70 závodníků