Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Čokoládová tretra 2024

Olomouc (3. 5. 2024)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh (pá, 3.5.2024 - 15:21) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 646 Václav VybíralVáclav Vybíral 21 Zatim zadna skolaZatim zadna skola 10 19.70
2 702 Lukáš BlažekLukáš Blažek 21 Mš olomoucMš olomouc 2 22.84
3 704 Mattias ČivrnýMattias Čivrný 21 CharvátyCharváty 3 24.11
4 607 Mathias ŘezníčekMathias Řezníček 22 AK OlomoucAK Olomouc 8 26.01
5 664 Adam TylichAdam Tylich 22 žádnýžádný 9 28.01
6 696 Tobiáš ZdráhalTobiáš Zdráhal 22 HulínHulín 11 28.29
7 687 Richard JílekRichard Jílek 21 Sokol KojetínSokol Kojetín 5 28.93
Celkem 7 závodníků
Běh 11 (pá, 3.5.2024 - 15:41) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 738 Robin JurákRobin Jurák 19 OlomoucOlomouc 2 13.47
2 650 Oskar DobrotaOskar Dobrota 19 TJ Lokomotiva OlomoucTJ Lokomotiva Olomouc 3 14.11
3 690 Mathéo Duong ChiMathéo Duong Chi 19 Atletický klub OlomoucAtletický klub Olomouc 4 15.00
4 659 Josef Maxmilian ZlámalJosef Maxmilian Zlámal 20 OlomoucOlomouc 8 15.50
5 678 David NavrátilDavid Navrátil 20 ZŠ a MŠ Nový Malín, P.O.ZŠ a MŠ Nový Malín, P.O. 7 18.38
6 686 Eduard JílekEduard Jílek 19 Sokol KojetínSokol Kojetín 5 19.34
7 658 Martin BittnerMartin Bittner 20 LitovelLitovel 1 21.12
8 679 Jan NavrátilJan Navrátil 20 ZŠ a MŠ Nový Malín, P.O.ZŠ a MŠ Nový Malín, P.O. 6 37.76
Celkem 8 závodníků
Běh 12 (pá, 3.5.2024 - 15:41) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 703 Patrik MagdaciuPatrik Magdaciu 19 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 4 13.27
2 652 Ondřej NogolOndřej Nogol 19 OlomoucOlomouc 6 14.50
3 651 Kevin KupkaKevin Kupka 19 TJ Lokomotiva OlomoucTJ Lokomotiva Olomouc 3 15.70
4 633 Dominik SýkoraDominik Sýkora 20 ZŠ a MŠ Náměšť na Hané, okres OlomoucZŠ a MŠ Náměšť na Hané, okr... 8 16.53
5 719 Šimon PsulaŠimon Psula 20 AK OlomoucAK Olomouc 7 16.71
6 699 Lukas KovaříkLukas Kovařík 20 Waldorfská ZŠ a MŠ Olomouc s.r.o.Waldorfská ZŠ a MŠ Olomouc ... 2 16.73
7 709 Šimon MariánekŠimon Mariánek 20 ZŠ a MŠ Samotišky, P.O.ZŠ a MŠ Samotišky, P.O. 5 18.76
8 777 Pavel BoklažukPavel Boklažuk 19 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 24.52
Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh (pá, 3.5.2024 - 15:20) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 675 Olivie VlkOlivie Vlk 21 ostravaostrava 2 18.61
2 594 Anežka ČervenkovaAnežka Červenkova 21 OlomoucOlomouc 4 20.27
3 663 Viktorie SelingerováViktorie Selingerová 21 Sparta BrnoSparta Brno 7 21.23
4 669 Eliška PohankováEliška Pohanková 21 OlomoucOlomouc 6 21.55
5 691 Zuzana KelnerováZuzana Kelnerová 21 5 26.46
6 598 Matylda KubáčkováMatylda Kubáčková 21 MMmmKMMmmK 3 28.81
7 716 Filoména VackováFiloména Vacková 21 OlomoucOlomouc 8 56.58
Celkem 7 závodníků
Běh 11 (pá, 3.5.2024 - 15:40) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 636 Elen PetrželováElen Petrželová 19 Atletika OlomoucAtletika Olomouc 6 14.47
2 653 Erika PavlíkováErika Pavlíková 19 Atletický klub OlomoucAtletický klub Olomouc 5 14.84
3 712 Sára KameníčkováSára Kameníčková 19 ZŠ a MŠ Aloise Štěpánka, Dolany, P.O.ZŠ a MŠ Aloise Štěpánka, Do... 2 15.10
4 599 Markéta KubáčkováMarkéta Kubáčková 20 MMmmKMMmmK 3 15.70
5 761 Kristýna ZlámalováKristýna Zlámalová 19 Atletika SK PřerovAtletika SK Přerov 8 16.45
6 723 Magdalena KalováMagdalena Kalová 20 Svatý KopečekSvatý Kopeček 1 19.42
7 758 Vivien PávkováVivien Pávková 20 MŠ ČernovírMŠ Černovír 4 24.76
8 656 Stella ŠtudentováStella Študentová 20 ZŠ a MŠ Charváty, P.O.ZŠ a MŠ Charváty, P.O. 7 28.64
Celkem 8 závodníků

100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (pá, 3.5.2024 - 16:20) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 681 Sebastian StöhrSebastian Stöhr 17 Conti-RSC s.r.oConti-RSC s.r.o 7 18.35
2 746 Vít JanoušekVít Janoušek 17 Atletický klub OlomoucAtletický klub Olomouc 4 18.61
3 773 Filip PečFilip Peč 17 ZŠ Milady Petřkové Velký TýnecZŠ Milady Petřkové Velký Týnec 3 19.18
4 755 Vitek VaníčekVitek Vaníček 17 AK OlomoucAK Olomouc 2 19.26
5 707 Jakub RoupecJakub Roupec 18 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 6 21.53
6 796 Štěpán WiedermannŠtěpán Wiedermann 18 MŠ Zahradní ZábřehMŠ Zahradní Zábřeh 1 22.76
7 689 Ondřej KelnerOndřej Kelner 18 MŠ Lužická, OlomoucMŠ Lužická, Olomouc 5 23.90
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 3.5.2024 - 16:20) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 784 Erik JakubecErik Jakubec 17 KřtomilKřtomil 5 18.58
2 660 Jan JankůJan Janků 17 Atletika ZábřehAtletika Zábřeh 3 18.63
3 771 Jonáš JanovskýJonáš Janovský 17 AK OlomoucAK Olomouc 6 18.87
4 680 Dominik StöhrDominik Stöhr 18 Conti-RSC s.r.oConti-RSC s.r.o 7 21.95
5 741 Eduard HanákEduard Hanák 18 MŠ Olomouc, Zeyerova 23MŠ Olomouc, Zeyerova 23 4 22.25
6 717 Dorian VacekDorian Vacek 18 MŠ Sokolská, OlomoucMŠ Sokolská, Olomouc 2 22.32
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 3.5.2024 - 16:20) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 814 Viktor FojtíkViktor Fojtík 17 ZŠ a MŠ Olomouc - Holice, Náves Svobody 41, P.O., ZŠ a MŠ Olomouc - Holice, N... 3 18.69
2 743 Michael AlkaMichael Alka 17 Atletika OlomoucAtletika Olomouc 4 19.75
3 760 Adam HejlAdam Hejl 18 Atleticke pripravky OlomoucAtleticke pripravky Olomouc 6 21.48
4 739 Tomáš KorytarTomáš Korytar 18 OlomoucOlomouc 7 21.92
5 654 Oldřich BlažekOldřich Blažek 18 Mš olomoucMš olomouc 5 23.85
6 765 David PerničkaDavid Pernička 18 Atletický klub OlomoucAtletický klub Olomouc 2 24.23
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 3.5.2024 - 16:20) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 750 Tobiáš PřibylTobiáš Přibyl 18 Atletika OlomoucAtletika Olomouc 3 19.66
2 748 Šimon SlaměníkŠimon Slaměník 18 Atletický klub OlomoucAtletický klub Olomouc 7 20.04
3 670 Miroslav DitrichMiroslav Ditrich 17 ZŠ a MŠ BohuňoviceZŠ a MŠ Bohuňovice 4 21.31
4 768 Vojta RakowskiVojta Rakowski 17 ChořeliceChořelice 6 24.21
5 700 David KovaříkDavid Kovařík 18 Waldorfská ZŠ a MŠ Olomouc s.r.o.Waldorfská ZŠ a MŠ Olomouc ... 5 24.42
6 794 Antonín VinopalAntonín Vinopal 17 ZŠ a MŠ logopedická OlomoucZŠ a MŠ logopedická Olomouc 2 24.78
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 3.5.2024 - 16:20) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 736 Jan PetulaJan Petula 17 MŠ Hanačka ProstějovMŠ Hanačka Prostějov 7 18.40
2 634 Vojta SýkoraVojta Sýkora 17 ZŠ a MŠ Náměšť na Hané, okres OlomoucZŠ a MŠ Náměšť na Hané, okr... 2 19.45
3 769 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka 18 Atletický klub OlomoucAtletický klub Olomouc 1 19.60
4 701 Jiří PařízekJiří Pařízek 17 Atletická přípravka OlomoucAtletická přípravka Olomouc 6 19.63
5 667 Matyáš MachMatyáš Mach 17 AK OlomoucAK Olomouc 5 20.95
6 645 Lukáš ČechLukáš Čech 18 ZŠ Bartošovice okres Nový Jičín, P.O.ZŠ Bartošovice okres Nový J... 4 21.02
7 695 Jan NovákJan Novák 18 HorkaHorka 3 23.87
Celkem 7 závodníků

100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (pá, 3.5.2024 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 657 Nina ŠtudentováNina Študentová 17 ZŠ a MŠ Charváty, P.O. - ATLETIKA OLOMOUCZŠ a MŠ Charváty, P.O. - AT... 2 19.69
2 730 Natálie SkácelováNatálie Skácelová 18 SK PřerovSK Přerov 6 20.21
3 757 Stela SotolářováStela Sotolářová 17 ZŠ Olomouc, Zeyerova 28, P.O.ZŠ Olomouc, Zeyerova 28, P.O. 7 20.55
4 601 Viktorie MalcováViktorie Malcová 17 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 21.40
5 720 Denisa KozderováDenisa Kozderová 18 Atletický klub OlomoucAtletický klub Olomouc 4 23.68
MS 635 Lilly PetrželováLilly Petrželová 17 Atletika OlomoucAtletika Olomouc 3 19.03
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 3.5.2024 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 684 Kristýna ŠpilerováKristýna Špilerová 17 SK PřerovSK Přerov 6 18.83
2 767 Anna VitáskováAnna Vitásková 17 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 7 20.04
3 744 Viktorie MilanováViktorie Milanová 17 MŠ TovéřMŠ Tovéř 3 20.92
4 674 Zuzana KocourkováZuzana Kocourková 17 Atletický klub OlomoucAtletický klub Olomouc 5 21.00
5 751 Zora VytáskováZora Vytásková 17 Atletický klub OlomoucAtletický klub Olomouc 2 21.18
6 722 Rozálie KalováRozálie Kalová 18 Svatý KopečekSvatý Kopeček 4 21.44
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 3.5.2024 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 662 Alžběta PřecechtělováAlžběta Přecechtělová 17 Mš Drahlov, Charváty, atletika OlomoucMš Drahlov, Charváty, atlet... 7 19.36
2 677 Ester NavrátilováEster Navrátilová 17 Atletika ŠumperkAtletika Šumperk 6 19.67
3 737 Linda HajduchovaLinda Hajduchova 17 ZŠ Milady Petřkové Velký TýnecZŠ Milady Petřkové Velký Týnec 5 19.70
4 710 Lilien MariánkováLilien Mariánková 17 AK OlomoucAK Olomouc 3 19.81
5 637 Veronika ŠafaříkováVeronika Šafaříková 17 TJ Chropyně z.s.TJ Chropyně z.s. 2 20.17
6 705 Ellen ČivrnáEllen Čivrná 18 Atletika OlomoucAtletika Olomouc 4 23.70
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 3.5.2024 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 672 Adéla NečasováAdéla Nečasová 17 Atletický klub OlomoucAtletický klub Olomouc 7 19.34
2 733 Viktorie BednářováViktorie Bednářová 17 Atletické přípravky Olomouc, z.s.Atletické přípravky Olomouc... 4 20.79
3 515 Amálie JaníčkováAmálie Janíčková 17 ZŠ Mohelnice, Mlýnská 1ZŠ Mohelnice, Mlýnská 1 6 21.69
4 759 Eliška SlotováEliška Slotová 17 ZŠ a MŠ Olomouc, Demlova 18, P.O.ZŠ a MŠ Olomouc, Demlova 18... 2 23.44
5 666 Julie ĎuricováJulie Ďuricová 18 ZŠ Bartošovice okres Nový Jičín, P.O.ZŠ Bartošovice okres Nový J... 5 23.45
6 747 Adriana FerčákováAdriana Ferčáková 17 OlomoucOlomouc 3 23.62
Celkem 6 závodníků

200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (pá, 3.5.2024 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 683 Matěj AltmanMatěj Altman 15 Atletika Stará BoleslavAtletika Stará Boleslav 1 32.33
2 821 Adam ŠmotekAdam Šmotek 15 SK Velká BystřiceSK Velká Bystřice 9 34.44
3 728 Filip PazourekFilip Pazourek 15 Sokol VikýřoviceSokol Vikýřovice 5 35.83
4 823 Simon HrabálekSimon Hrabálek 15 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 3 36.84
5 826 Antonín PonížilAntonín Ponížil 15 Atletický klub OlomoucAtletický klub Olomouc 6 38.03
6 708 Matěj RoupecMatěj Roupec 15 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 7 38.68
7 627 Jakub ČechJakub Čech 15 ZŠ Bartošovice okres Nový Jičín, P.O.ZŠ Bartošovice okres Nový J... 2 39.67
8 682 Kristián StöhrKristián Stöhr 16 Conti-RSC s.r.oConti-RSC s.r.o 8 42.64
9 661 Jakub JankůJakub Janků 15 Atletika ZábřehAtletika Zábřeh 4 43.89
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (pá, 3.5.2024 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 763 Bernard OpálkaBernard Opálka 16 Fakultní ZŠ Olomouc, Hálkova 4, P.O.Fakultní ZŠ Olomouc, Hálkov... 3 35.46
2 791 Vojtěch RédlVojtěch Rédl 15 OlomoucOlomouc 5 36.05
3 820 Jonáš ZavíralJonáš Zavíral 15 ZŠ Milady Petřkové Velký Týnec-Atletika OlomoucZŠ Milady Petřkové Velký Tý... 8 36.65
4 603 Dominik ŽidlíkDominik Židlík 16 FK Slavoj KojetínFK Slavoj Kojetín 9 38.59
5 816 Marek ŠiškaMarek Šiška 16 Atletický klub OlomoucAtletický klub Olomouc 6 40.38
6 721 František KalaFrantišek Kala 16 Svatý KopečekSvatý Kopeček 1 41.38
7 831 Pavel PolanskýPavel Polanský 16 Atletický klub Olomouc - atletická přípravkaAtletický klub Olomouc - at... 4 42.61
8 715 Tobias LinhartTobias Linhart 16 Atletika ZábřehAtletika Zábřeh 2 43.36
9 628 Filip UrbánekFilip Urbánek 16 ZŠ Bartošovice okres Nový Jičín, P.O.ZŠ Bartošovice okres Nový J... 7 45.51
Celkem 9 závodníků
Běh 03 (pá, 3.5.2024 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 811 Adam KrálAdam Král 15 AK OlomoucAK Olomouc 1 35.19
2 829 Pavel VysloužilPavel Vysloužil 15 Atleticke pripravky olomouc- Dalibor HonAtleticke pripravky olomouc... 8 35.49
3 786 Roman MarcinákRoman Marcinák 15 Atletika UničovAtletika Uničov 2 35.69
4 718 Adrian VacekAdrian Vacek 16 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 7 35.91
5 827 Patrik PenkaPatrik Penka 16 Atletika ZábřehAtletika Zábřeh 4 37.67
6 754 Tomáš NevřelaTomáš Nevřela 15 ZŠ a MŠ Olomouc, Dvorského 33, P.O.ZŠ a MŠ Olomouc, Dvorského ... 3 41.61
7 825 Marek SpáčilMarek Spáčil 16 AK OlomoucAK Olomouc 6 43.44
8 797 Jiří WiedermannJiří Wiedermann 16 Atletika ZábřehAtletika Zábřeh 9 43.70
9 668 Matyáš RakMatyáš Rak 16 AK OlomoucAK Olomouc 5 43.99
Celkem 9 závodníků

200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (pá, 3.5.2024 - 16:40) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 795 Denisa BotkováDenisa Botková 15 Atletický klub OlomoucAtletický klub Olomouc 2 34.22
2 766 Liliana MergancováLiliana Mergancová 15 Sokol Hradec KrálovéSokol Hradec Králové 4 35.57
3 735 Anna PetulováAnna Petulová 15 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 7 36.53
4 713 Ella KameníčkováElla Kameníčková 16 Atletický klub OlomoucAtletický klub Olomouc 3 36.68
5 792 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 15 Atletické přípravky Olomouc - Dalibor HonAtletické přípravky Olomouc... 9 37.11
6 770 Eliška PospíšilováEliška Pospíšilová 15 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 8 37.15
7 711 Elen Marie PavelkováElen Marie Pavelková 15 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 6 37.29
8 753 Natálie NogolováNatálie Nogolová 16 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 5 42.44
9 813 Sofie BanasinskáSofie Banasinská 16 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 1 43.76
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (pá, 3.5.2024 - 16:40) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 787 Amálie PoštulkováAmálie Poštulková 16 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 8 35.51
2 639 Hana KokořováHana Kokořová 16 TJ ChropyněTJ Chropyně 5 39.63
3 638 Elen MajtánováElen Majtánová 15 TJ Chropyně z.s.TJ Chropyně z.s. 7 40.20
4 818 Klaudie StenchlákováKlaudie Stenchláková 16 ZŠ a MŠ Aloise Štěpánka, Dolany, P.O.ZŠ a MŠ Aloise Štěpánka, Do... 9 40.84
5 798 Tereza ČernáTereza Černá 15 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 1 41.55
6 641 Isabela ChuráIsabela Churá 15 TJ ChropyněTJ Chropyně 3 42.83
7 740 Sofie KorytarováSofie Korytarová 16 AK OlomoucAK Olomouc 6 42.92
8 799 Sofie KamenetskaSofie Kamenetska 15 Atleticky klub OlomoucAtleticky klub Olomouc 4 45.01
9 640 Julie ChuráJulie Churá 16 TJ ChropyněTJ Chropyně 2 46.07
Celkem 9 závodníků
Běh 03 (pá, 3.5.2024 - 16:40) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 692 Nikol PodzimkováNikol Podzimková 15 Sportovní klub ZŠ a MŠ Človíček, z. s.Sportovní klub ZŠ a MŠ Člov... 7 35.64
2 706 Emma ČivrnáEmma Čivrná 16 Atletika OlomoucAtletika Olomouc 3 38.85
3 714 Rozárie ZlámalováRozárie Zlámalová 16 OlomoucOlomouc 9 40.81
4 776 Lola KaprálováLola Kaprálová 16 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 4 41.47
5 793 Zora KullováZora Kullová 16 ZŠ Rooseveltova, Olomouc, Atletické přípravky OlomZŠ Rooseveltova, Olomouc, A... 5 42.72
6 734 Patricie BednářováPatricie Bednářová 16 Atletické přípravky Olomouc, z.s.Atletické přípravky Olomouc... 2 45.68
7 624 Denisa RůžováDenisa Růžová 16 ZŠ Bartošovice okres Nový Jičín, P.O.ZŠ Bartošovice okres Nový J... 8 46.44
8 626 Tereza BarošováTereza Barošová 16 ZŠ Bartošovice okres Nový Jičín, P.O.ZŠ Bartošovice okres Nový J... 1 46.72
9 810 Magdaléna NoskováMagdaléna Nosková 16 ZŠ Štěpánov, okres Olomouc, P.O.ZŠ Štěpánov, okres Olomouc,... 6 48.26
Celkem 9 závodníků
Běh 04 (pá, 3.5.2024 - 16:40) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 762 Eliška BlanářováEliška Blanářová 15 AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia 2 34.09
2 774 Ella PečováElla Pečová 15 ZŠ Milady Petřkové Velký Týnec, AK OlomoucZŠ Milady Petřkové Velký Tý... 6 34.57
3 732 Nella FaltejskováNella Faltejsková 15 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 3 34.63
4 731 Sofie SkácelováSofie Skácelová 16 SK PřerovSK Přerov 8 37.15
5 745 Liliana RotterLiliana Rotter 16 ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk, P.O.ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk... 7 39.45
6 790 Stela BalcárkováStela Balcárková 16 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 1 43.39
7 808 Veronika ChládkováVeronika Chládková 16 PajklandPajkland 4 47.04
8 775 Zuzana LečkováZuzana Lečková 16 Atletika ZábřehAtletika Zábřeh 5 55.53
9 625 Eliška TučkováEliška Tučková 15 ZŠ Bartošovice okres Nový Jičín, P.O.ZŠ Bartošovice okres Nový J... 9 59.09
Celkem 9 závodníků
Běh 05 (pá, 3.5.2024 - 16:40) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 809 Sabina VlašanáSabina Vlašaná 16 Atleticky klub OlomoucAtleticky klub Olomouc 7 37.46
2 724 Laura MatyášováLaura Matyášová 15 SK PřerovSK Přerov 2 37.83
3 596 Emma VrabecEmma Vrabec 16 2 ZŠ Krnov2 ZŠ Krnov 8 38.90
4 742 Klára HanákováKlára Hanáková 16 Fakultní ZŠ Komenium a MŠ Olomouc, 8. května 29, PFakultní ZŠ Komenium a MŠ O... 1 41.42
5 623 Simona ŠuraňováSimona Šuraňová 16 BartošoviceBartošovice 6 45.69
6 752 Veronika PsulováVeronika Psulová 16 ZŠ Olomouc, Zeyerova 28, P.O.oZŠ Olomouc, Zeyerova 28, P.O.o 4 46.73
7 608 Elen MrockováElen Mrocková 15 ZŠ Bartošovice okres Nový Jičín, P.O.ZŠ Bartošovice okres Nový J... 3 47.71
8 622 Adéla SaganováAdéla Saganová 16 ZŠ Bartošovice okres Nový Jičín, P.O.ZŠ Bartošovice okres Nový J... 5 48.57
Celkem 8 závodníků

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (pá, 3.5.2024 - 17:40) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 824 Samuel HrabálekSamuel Hrabálek 14 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 2 52.59
2 631 Jan BarošJan Baroš 13 ZŠ Bartošovice okres Nový Jičín, P.O.ZŠ Bartošovice okres Nový J... 1 55.37
3 807 Adam KřížAdam Kříž 13 AK OlomoucAK Olomouc 5 56.78
4 756 Jonáš SotolářJonáš Sotolář 13 AK OlomoucAK Olomouc 6 56.84
5 783 Vojtěch KlápštěVojtěch Klápště 13 AK OlomoucAK Olomouc 4 58.20
6 655 David ŠtudentDavid Študent 14 ZŠ a MŠ Charváty, P.O.ZŠ a MŠ Charváty, P.O. 7 58.95
7 772 Tomáš JanovskýTomáš Janovský 14 ZŠ a MŠ Olomouc - Holice, Náves Svobody 41, P.O.ZŠ a MŠ Olomouc - Holice, N... 3 60.41
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 3.5.2024 - 17:40) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 779 Mikuláš PlachýMikuláš Plachý 13 ZŠ Milady Petřkové Velký TýnecZŠ Milady Petřkové Velký Týnec 5 50.11
2 801 Ondřej HošekOndřej Hošek 13 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 3 52.37
3 804 Jan SzydlowskiJan Szydlowski 14 Atletický klub OlomoucAtletický klub Olomouc 7 53.33
4 688 Matěj HalasMatěj Halas 13 AHA VyškovAHA Vyškov 1 54.20
5 782 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 13 Atletika OlomoucAtletika Olomouc 6 55.53
6 785 David JakubecDavid Jakubec 13 KřtomilKřtomil 4 59.32
600 Robin HavlíkRobin Havlík 13 ŽS Štěpánov - Atletický klub OlomoucŽS Štěpánov - Atletický klu... 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (pá, 3.5.2024 - 17:40) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 822 David ŠmotekDavid Šmotek 13 AK OlomoucAK Olomouc 7 50.38
2 673 Tomáš KocourekTomáš Kocourek 14 Atletický klub OlomoucAtletický klub Olomouc 2 57.88
3 644 Jan ŠafaříkJan Šafařík 14 TJ ChropyněTJ Chropyně 6 59.84
4 671 David NečasDavid Nečas 14 OlomoucOlomouc 3 61.19
5 642 Petr PochylýPetr Pochylý 13 TJ ChropyněTJ Chropyně 4 65.38
6 643 Jan KadlčíkJan Kadlčík 14 TJ ChropyněTJ Chropyně 1 66.20
819 Jan StenchlákJan Stenchlák 14 ZŠ a MŠ Aloise Štěpánka, Dolany, P.O.ZŠ a MŠ Aloise Štěpánka, Do... 5 DNS
Celkem 7 závodníků

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (pá, 3.5.2024 - 17:20) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 602 Anna JelenekováAnna Jeleneková 13 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 52.96
2 725 Viktorie HusákováViktorie Husáková 13 AK ŠternberkAK Šternberk 2 54.31
3 806 Justýna PetrželováJustýna Petrželová 14 AK OlomoucAK Olomouc 5 57.36
4 698 Thea WeissováThea Weissová 14 Atletická přípravka OlomoucAtletická přípravka Olomouc 9 58.53
5 764 Anna OpálkováAnna Opálková 13 Fakultní ZŠ Olomouc, Hálkova 4, P.O.Fakultní ZŠ Olomouc, Hálkov... 4 59.57
6 802 Kateřina SkácelováKateřina Skácelová 13 ZŠ Lutín, atletické přípravkyZŠ Lutín, atletické přípravky 6 60.27
7 697 Michaela BuráňováMichaela Buráňová 14 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 1 66.66
8 630 Nela ŠuraňováNela Šuraňová 14 ZŠ Bartošovice okres Nový Jičín, P.O.ZŠ Bartošovice okres Nový J... 8 66.94
9 629 Mia StrbíkováMia Strbíková 13 ZŠ Bartošovice okres Nový Jičín, P.O.ZŠ Bartošovice okres Nový J... 7 70.97
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (pá, 3.5.2024 - 17:20) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 803 Eliška NavrátilováEliška Navrátilová 13 Atletika Slavkov u Brna z.s.Atletika Slavkov u Brna z.s. 6 48.73
2 605 Sabina MenšíkováSabina Menšíková 13 ZŠ U Stadionu-Uničov-SK UničovZŠ U Stadionu-Uničov-SK Uničov 5 50.10
3 595 Adina UhlířováAdina Uhlířová 14 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 51.23
4 726 Adéla HANDLOVÁAdéla HANDLOVÁ 13 Atletika OlomoucAtletika Olomouc 3 52.14
5 789 Beata HubnerovaBeata Hubnerova 13 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 4 52.95
6 676 Linda ĎurďováLinda Ďurďová 14 Atletika PorubaAtletika Poruba 1 52.99
7 693 Marta DziegielewskaMarta Dziegielewska 14 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 54.45
8 830 Veronika PaulíčkováVeronika Paulíčková 14 Atletika OlomoucAtletika Olomouc 7 58.07
9 800 Emma VránováEmma Vránová 14 ZŠ a MŠ Olomouc, Svatoplukova 11, P.O.ZŠ a MŠ Olomouc, Svatopluko... 9 64.55
Celkem 9 závodníků
Běh 03 (pá, 3.5.2024 - 17:20) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 729 Ella PazourkováElla Pazourková 13 Atletika ŠumperkAtletika Šumperk 3 52.70
2 604 Kristýna ŽidlíkováKristýna Židlíková 14 TJ Atletika ChropyněTJ Atletika Chropyně 9 53.17
3 749 Mia CikrytMia Cikryt 13 Atletický klub OlomoucAtletický klub Olomouc 1 53.62
4 805 Nela TomankovaNela Tomankova 13 Soukromá ZŠ Dobré nálady, školská právnická osobaSoukromá ZŠ Dobré nálady, š... 6 54.21
5 815 Veronika WinklerováVeronika Winklerová 13 Atletický klub OlomoucAtletický klub Olomouc 8 55.52
6 649 Elen PeňaškováElen Peňašková 14 AK Olomouc/Ladermon teamAK Olomouc/Ladermon team 4 59.25
7 606 Sofia LovásováSofia Lovásová 14 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 2 62.30
8 788 Barbora PoštulkováBarbora Poštulková 14 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 5 67.28
9 832 Ema VálkováEma Válková 14 Atletika ZábřehAtletika Zábřeh 7 69.48
Celkem 9 závodníků
Běh 04 (pá, 3.5.2024 - 17:20) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 685 Anna ŠpilerováAnna Špilerová 13 SK PřerovSK Přerov 8 50.81
2 727 Nicola HrabincováNicola Hrabincová 13 ZŠ Milady Petřkové Velký TýnecZŠ Milady Petřkové Velký Týnec 2 51.25
3 817 Emma HrochováEmma Hrochová 13 Fakultní ZŠ Olomouc, Tererovo nám. 1, P.O.Fakultní ZŠ Olomouc, Terero... 3 55.13
4 648 Eliška HamrlíkováEliška Hamrlíková 13 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 55.44
5 828 Emma HusováEmma Husová 14 AK OlomoucAK Olomouc 5 56.67
6 665 Alice KuciánováAlice Kuciánová 13 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 7 57.13
7 778 Julie KašparůJulie Kašparů 14 AK OlomoucAK Olomouc 6 58.17
647 Gabriela HubáčkováGabriela Hubáčková 14 Atletický klub OlomoucAtletický klub Olomouc 4 DNS
Celkem 8 závodníků

hod raketkou - Atletická přípravka-hoši

(pá, 3.5.2024 - 15:30) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 597 Lukáš VrabecLukáš Vrabec
Atletika KrnovAtletika Krnov
14 41.00 -
2 642 Petr PochylýPetr Pochylý
TJ ChropyněTJ Chropyně
13 32.62 -
3 772 Tomáš JanovskýTomáš Janovský
ZŠ a MŠ Olomouc - Holice, Náves Svobody 41, P.O.ZŠ a MŠ Olomouc - Holice, N...
14 30.54 -
4 779 Mikuláš PlachýMikuláš Plachý
ZŠ Milady Petřkové Velký TýnecZŠ Milady Petřkové Velký Týnec
13 30.09 -
5 655 David ŠtudentDavid Študent
ZŠ a MŠ Charváty, P.O.ZŠ a MŠ Charváty, P.O.
14 30.07 -
6 643 Jan KadlčíkJan Kadlčík
TJ ChropyněTJ Chropyně
14 29.76 -
7 671 David NečasDavid Nečas
OlomoucOlomouc
14 28.67 -
8 804 Jan SzydlowskiJan Szydlowski
Atletický klub OlomoucAtletický klub Olomouc
14 28.03 -
9 644 Jan ŠafaříkJan Šafařík
TJ ChropyněTJ Chropyně
14 26.01 -
10 756 Jonáš SotolářJonáš Sotolář
AK OlomoucAK Olomouc
13 25.88 -
11 822 David ŠmotekDavid Šmotek
AK OlomoucAK Olomouc
13 25.14 -
12 801 Ondřej HošekOndřej Hošek
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
13 24.90 -
13 783 Vojtěch KlápštěVojtěch Klápště
AK OlomoucAK Olomouc
13 23.97 -
14 782 Lukáš PřibylLukáš Přibyl
Atletika OlomoucAtletika Olomouc
13 23.25 -
15 688 Matěj HalasMatěj Halas
AHA VyškovAHA Vyškov
13 22.75 -
16 631 Jan BarošJan Baroš
ZŠ Bartošovice okres Nový Jičín, P.O.ZŠ Bartošovice okres Nový J...
13 22.27 -
17 807 Adam KřížAdam Kříž
AK OlomoucAK Olomouc
13 22.15 -
18 600 Robin HavlíkRobin Havlík
ŽS Štěpánov - Atletický klub OlomoucŽS Štěpánov - Atletický klu...
13 22.05 -
19 824 Samuel HrabálekSamuel Hrabálek
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
14 19.35 -
20 673 Tomáš KocourekTomáš Kocourek
Atletický klub OlomoucAtletický klub Olomouc
14 16.54 -
21 785 David JakubecDavid Jakubec
KřtomilKřtomil
13 12.31 -
22 819 Jan StenchlákJan Stenchlák
ZŠ a MŠ Aloise Štěpánka, Dolany, P.O.ZŠ a MŠ Aloise Štěpánka, Do...
14 06.77 -
Jan BašeJan Baše
FZŠ Olomouc Hálkova 4, Olomouc, Atletické přípravkFZŠ Olomouc Hálkova 4, Olom...
14 DNS
Jakub KoribskýJakub Koribský
Atletický klub OlomoucAtletický klub Olomouc
13 DNS
Marek NovákMarek Novák
Atletika ŠternberkAtletika Šternberk
13 DNS
Pavol SvobodaPavol Svoboda
Atletika Nový JičínAtletika Nový Jičín
13 DNS
Leon Sebastian BuchbauerLeon Sebastian Buchbauer
AkK OlomoucAkK Olomouc
13 DNS
Sebastian KonštackýSebastian Konštacký
ZŠ Čajkovského- Olomouc-Atletický klubZŠ Čajkovského- Olomouc-Atl...
13 DNS
Sebastian KonštackýSebastian Konštacký
Zš Čajkovského-Olomouc-atletický klubZš Čajkovského-Olomouc-atle...
13 DNS
Celkem 29 závodníků

hod raketkou - Atletická přípravka-dívky

(pá, 3.5.2024 - 15:30) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 729 Ella PazourkováElla Pazourková
Atletika ŠumperkAtletika Šumperk
13 35.55
2 648 Eliška HamrlíkováEliška Hamrlíková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
13 33.75
3 726 Adéla HANDLOVÁAdéla HANDLOVÁ
Atletika OlomoucAtletika Olomouc
13 31.25
4 605 Sabina MenšíkováSabina Menšíková
ZŠ U Stadionu-Uničov-SK UničovZŠ U Stadionu-Uničov-SK Uničov
13 28.41
5 676 Linda ĎurďováLinda Ďurďová
Atletika PorubaAtletika Poruba
14 26.72
6 828 Emma HusováEmma Husová
AK OlomoucAK Olomouc
14 26.50
7 693 Marta DziegielewskaMarta Dziegielewska
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
14 26.18
8 764 Anna OpálkováAnna Opálková
Fakultní ZŠ Olomouc, Hálkova 4, P.O.Fakultní ZŠ Olomouc, Hálkov...
13 25.23
9 602 Anna JelenekováAnna Jeleneková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
13 24.84
10 604 Kristýna ŽidlíkováKristýna Židlíková
TJ Atletika ChropyněTJ Atletika Chropyně
14 24.23
11 749 Mia CikrytMia Cikryt
Atletický klub OlomoucAtletický klub Olomouc
13 23.81
12 727 Nicola HrabincováNicola Hrabincová
ZŠ Milady Petřkové Velký TýnecZŠ Milady Petřkové Velký Týnec
13 22.38
13 789 Beata HubnerovaBeata Hubnerova
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
13 21.02
14 665 Alice KuciánováAlice Kuciánová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
13 19.05
15 806 Justýna PetrželováJustýna Petrželová
AK OlomoucAK Olomouc
14 19.03
16 685 Anna ŠpilerováAnna Špilerová
SK PřerovSK Přerov
13 18.71
17 698 Thea WeissováThea Weissová
Atletická přípravka OlomoucAtletická přípravka Olomouc
14 17.53
18 805 Nela TomankovaNela Tomankova
Soukromá ZŠ Dobré nálady, školská právnická osobaSoukromá ZŠ Dobré nálady, š...
13 17.06
19 647 Gabriela HubáčkováGabriela Hubáčková
Atletický klub OlomoucAtletický klub Olomouc
14 17.04
20 725 Viktorie HusákováViktorie Husáková
AK ŠternberkAK Šternberk
13 16.80
21 830 Veronika PaulíčkováVeronika Paulíčková
Atletika OlomoucAtletika Olomouc
14 15.97
22 817 Emma HrochováEmma Hrochová
Fakultní ZŠ Olomouc, Tererovo nám. 1, P.O.Fakultní ZŠ Olomouc, Terero...
13 14.89
23 649 Elen PeňaškováElen Peňašková
AK Olomouc/Ladermon teamAK Olomouc/Ladermon team
14 14.81
24 815 Veronika WinklerováVeronika Winklerová
Atletický klub OlomoucAtletický klub Olomouc
13 14.71
25 802 Kateřina SkácelováKateřina Skácelová
ZŠ Lutín, atletické přípravkyZŠ Lutín, atletické přípravky
13 14.27
26 697 Michaela BuráňováMichaela Buráňová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
14 13.52
27 595 Adina UhlířováAdina Uhlířová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
14 13.23
28 778 Julie KašparůJulie Kašparů
AK OlomoucAK Olomouc
14 12.31
29 629 Mia StrbíkováMia Strbíková
ZŠ Bartošovice okres Nový Jičín, P.O.ZŠ Bartošovice okres Nový J...
13 11.87
30 606 Sofia LovásováSofia Lovásová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
14 11.31
31 832 Ema VálkováEma Válková
Atletika ZábřehAtletika Zábřeh
14 10.64
32 630 Nela ŠuraňováNela Šuraňová
ZŠ Bartošovice okres Nový Jičín, P.O.ZŠ Bartošovice okres Nový J...
14 09.68
33 788 Barbora PoštulkováBarbora Poštulková
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
14 07.35
34 800 Emma VránováEmma Vránová
ZŠ a MŠ Olomouc, Svatoplukova 11, P.O.ZŠ a MŠ Olomouc, Svatopluko...
14 06.55
Veronika HalaxováVeronika Halaxová
Atletický klub OlomoucAtletický klub Olomouc
14 DNS
Kristýna SvobodováKristýna Svobodová
Atletiky Nový JičínAtletiky Nový Jičín
13 DNS
Karolína KorsováKarolína Korsová
Atletická přípravka ProstějovAtletická přípravka Prostějov
13 DNS
Anna MrvováAnna Mrvová
OlomoucOlomouc
13 DNS
Thea WeissováThea Weissová
ZŠ Holečkova Olomouc - Atletická přípravka (D.Hon)ZŠ Holečkova Olomouc - Atle...
14 DNS
803 Eliška NavrátilováEliška Navrátilová
Atletika Slavkov u Brna z.s.Atletika Slavkov u Brna z.s.
13 DNS
Simona ŠmerdováSimona Šmerdová
SK Speed BrnoSK Speed Brno
13 DNS
Monika ŠtěpánováMonika Štěpánová
ZŠ a MŠ BohuňoviceZŠ a MŠ Bohuňovice
14 DNS
Celkem 42 závodníků

30 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh (pá, 3.5.2024 - 15:01) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 632 Jakub SýkoraJakub Sýkora 23 Náměšť na HanéNáměšť na Hané 5 29.71
Celkem 1 závodníků