Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Čokoládová tretra 2024

Prostějov (17. 5. 2024)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši

(pá, 17.5.2024 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1055 Pavel MotyčkaPavel Motyčka 19 Orel Kroměříž Orel Kroměříž 8 13.31
2 1020 Dalibor ŠimekDalibor Šimek 19 SK Bochoř SK Bochoř 5 14.82
3 1037 Mikuláš VládekMikuláš Vládek 20 MŠ Raisova, Prostějov MŠ Raisova, Prostějov 6 16.52
1049 Teodor KawijTeodor Kawij 20 AK OL AK OL 7 DNF
Celkem 4 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky

(pá, 17.5.2024 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1035 Evelína NovákováEvelína Nováková 19 Žš Čechovice, Prostejov, AC Prostejov Žš Čechovice, Prostejov, AC... 3 15.45
2 1043 Sára KameníčkováSára Kameníčková 19 ZŠ a MŠ Aloise Štěpánka, Dolany, P.O. ZŠ a MŠ Aloise Štěpánka, Do... 4 16.13
3 1019 Elen MrtváElen Mrtvá 19 SK Bochoř SK Bochoř 2 16.77
Celkem 3 závodníků

60 m - Mix

(pá, 17.5.2024 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1024 Veronika GrycováVeronika Grycová 21 Vyškov Vyškov 1 24.71
Celkem 1 závodníků

100 m - Atletická minipřípravka-hoši

(pá, 17.5.2024 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1072 Václav CrhaVáclav Crha 17 SK Přerov SK Přerov 1 18.76
2 1079 Denis UjecDenis Ujec 17 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 7 19.23
3 1066 Michal GraclíkMichal Graclík 17 TJ Chropyně atletika TJ Chropyně atletika 2 19.67
4 1025 Jakub GrycJakub Gryc 18 AHA Vyškov AHA Vyškov 3 19.99
5 1060 Jáchym PřehnalJáchym Přehnal 17 MŠ Kralice na Hané MŠ Kralice na Hané 6 20.88
6 1048 Adam KawijAdam Kawij 18 AK Olomouc AK Olomouc 4 20.95
7 1052 Radovan VránaRadovan Vrána 17 AC Prostějov AC Prostějov 8 22.28
8 1039 Matěj KratochvílMatěj Kratochvíl 18 SK Prostějov SK Prostějov 5 24.40
Celkem 8 závodníků

100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (pá, 17.5.2024 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1044 Klára SpoustováKlára Spoustová 17 AK Panter Brno AK Panter Brno 3 17.74
2 1065 Veronika ŠafaříkováVeronika Šafaříková 17 Tj Chropyně Tj Chropyně 4 19.75
3 1028 Anna VelochováAnna Velochová 17 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 5 20.24
4 1057 Alžběta JandováAlžběta Jandová 17 ZŠ a MŠ Aloise Štěpánka, Dolany, P.O. ZŠ a MŠ Aloise Štěpánka, Do... 2 21.79
5 1018 Zuzana ČernoškováZuzana Černošková 17 ZŠ Bochoř, okres Přerov, P.O. ZŠ Bochoř, okres Přerov, P.O. 6 22.23
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 17.5.2024 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1023 Adéla AndělováAdéla Andělová 17 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 5 19.81
2 1082 Leona HolkováLeona Holková 17 Křetín Křetín 2 19.99
3 1050 Magda PelikánováMagda Pelikánová 17 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 3 21.80
4 1026 Ester Ana SojákováEster Ana Sojáková 17 Kralice Kralice 4 24.57
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1044 Klára SpoustováKlára Spoustová 17 AK Panter Brno AK Panter Brno 3 17.74
2 1065 Veronika ŠafaříkováVeronika Šafaříková 17 Tj Chropyně Tj Chropyně 4 19.75
3 1023 Adéla AndělováAdéla Andělová 17 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 5 19.81
4 1082 Leona HolkováLeona Holková 17 Křetín Křetín 2 19.99
5 1028 Anna VelochováAnna Velochová 17 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 5 20.24
6 1057 Alžběta JandováAlžběta Jandová 17 ZŠ a MŠ Aloise Štěpánka, Dolany, P.O. ZŠ a MŠ Aloise Štěpánka, Do... 2 21.79
7 1050 Magda PelikánováMagda Pelikánová 17 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 3 21.80
8 1018 Zuzana ČernoškováZuzana Černošková 17 ZŠ Bochoř, okres Přerov, P.O. ZŠ Bochoř, okres Přerov, P.O. 6 22.23
9 1026 Ester Ana SojákováEster Ana Sojáková 17 Kralice Kralice 4 24.57

200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (pá, 17.5.2024 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1095 Vítek SzajerVítek Szajer 16 Atletika Slavkov u Brna Atletika Slavkov u Brna 4 37.54
2 1088 Dan ŠtroblíkDan Štroblík 15 ZŠ Nádažní 5 - Vyškov - Orel Vyškov ZŠ Nádažní 5 - Vyškov - Ore... 5 38.88
3 1038 Kryštof VládekKryštof Vládek 15 ZŠ Prostějov, ul. E. Valenty 52 ZŠ Prostějov, ul. E. Valent... 8 39.52
4 1100 Jakub MazouchJakub Mazouch 15 ZS Jana Zelezneho Prostejov ZS Jana Zelezneho Prostejov 3 39.71
5 1012 Martin VaněkMartin Vaněk 15 ZŠ Bochoř, okres Přerov, P.O. ZŠ Bochoř, okres Přerov, P.O. 7 39.91
6 1047 Karel TlamychaKarel Tlamycha 16 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 6 43.53
7 1054 Vojtěch BružaVojtěch Bruža 16 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 1 44.90
8 1096 Vítězslav FedorVítězslav Fedor 16 ZŠ Prostějov, ul. Dr. Horáka 24 ZŠ Prostějov, ul. Dr. Horák... 2 49.23
9 1015 Tomáš ZatloukalTomáš Zatloukal 16 ZŠ Bochoř, okres Přerov, P.O. ZŠ Bochoř, okres Přerov, P.O. 9 52.59
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (pá, 17.5.2024 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1101 Benjamin KonšelBenjamin Konšel 15 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 4 33.21
2 1075 Daniel KlementDaniel Klement 15 Atletika Lanškroun Atletika Lanškroun 3 34.48
3 1040 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 15 SK Prostějov SK Prostějov 5 35.37
4 1027 Teodor Jan SojákTeodor Jan Soják 15 Prostejov Prostejov 8 37.22
5 1098 Petr KalabisPetr Kalabis 15 ZŠ Prostějov, ul. E. Valenty 52 ZŠ Prostějov, ul. E. Valent... 2 38.04
6 1084 Jan RačanskýJan Račanský 15 Masarykova ZŠ Nezamyslice Masarykova ZŠ Nezamyslice 7 38.09
7 1046 Dominik ŽidlíkDominik Židlík 16 FK Slavoj Kojetín FK Slavoj Kojetín 9 38.17
8 1031 Šimon BořilŠimon Bořil 16 Prostějov Prostějov 1 44.01
9 1090 Filip MarešFilip Mareš 16 Rg a ZŠ O. Wichterleho, Prostejov, Atleticky klub Rg a ZŠ O. Wichterleho, Pro... 6 49.85
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1101 Benjamin KonšelBenjamin Konšel 15 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 4 33.21
2 1075 Daniel KlementDaniel Klement 15 Atletika Lanškroun Atletika Lanškroun 3 34.48
3 1040 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 15 SK Prostějov SK Prostějov 5 35.37
4 1027 Teodor Jan SojákTeodor Jan Soják 15 Prostejov Prostejov 8 37.22
5 1095 Vítek SzajerVítek Szajer 16 Atletika Slavkov u Brna Atletika Slavkov u Brna 4 37.54
6 1098 Petr KalabisPetr Kalabis 15 ZŠ Prostějov, ul. E. Valenty 52 ZŠ Prostějov, ul. E. Valent... 2 38.04
7 1084 Jan RačanskýJan Račanský 15 Masarykova ZŠ Nezamyslice Masarykova ZŠ Nezamyslice 7 38.09
8 1046 Dominik ŽidlíkDominik Židlík 16 FK Slavoj Kojetín FK Slavoj Kojetín 9 38.17
9 1088 Dan ŠtroblíkDan Štroblík 15 ZŠ Nádažní 5 - Vyškov - Orel Vyškov ZŠ Nádažní 5 - Vyškov - Ore... 5 38.88
10 1038 Kryštof VládekKryštof Vládek 15 ZŠ Prostějov, ul. E. Valenty 52 ZŠ Prostějov, ul. E. Valent... 8 39.52
11 1100 Jakub MazouchJakub Mazouch 15 ZS Jana Zelezneho Prostejov ZS Jana Zelezneho Prostejov 3 39.71
12 1012 Martin VaněkMartin Vaněk 15 ZŠ Bochoř, okres Přerov, P.O. ZŠ Bochoř, okres Přerov, P.O. 7 39.91
13 1047 Karel TlamychaKarel Tlamycha 16 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 6 43.53
14 1031 Šimon BořilŠimon Bořil 16 Prostějov Prostějov 1 44.01
15 1054 Vojtěch BružaVojtěch Bruža 16 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 1 44.90
16 1096 Vítězslav FedorVítězslav Fedor 16 ZŠ Prostějov, ul. Dr. Horáka 24 ZŠ Prostějov, ul. Dr. Horák... 2 49.23
17 1090 Filip MarešFilip Mareš 16 Rg a ZŠ O. Wichterleho, Prostejov, Atleticky klub Rg a ZŠ O. Wichterleho, Pro... 6 49.85
18 1015 Tomáš ZatloukalTomáš Zatloukal 16 ZŠ Bochoř, okres Přerov, P.O. ZŠ Bochoř, okres Přerov, P.O. 9 52.59

200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (pá, 17.5.2024 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1042 Ella KameníčkováElla Kameníčková 16 AK Olomouc AK Olomouc 5 36.36
2 1086 Beata HrdinkováBeata Hrdinková 15 Orel Vyškov Orel Vyškov 1 36.58
3 1056 Anežka MotyčkováAnežka Motyčková 15 Církevní ZŠ v Kroměříži Církevní ZŠ v Kroměříži 7 38.45
4 1058 Alexandra JandováAlexandra Jandová 16 Atletika olomouc Atletika olomouc 4 40.92
5 1069 Elen MajtánováElen Majtánová 15 TJ Chropyně atletika TJ Chropyně atletika 6 42.75
6 1070 Kristýna PochyláKristýna Pochylá 15 Tj Chropyně Tj Chropyně 9 43.19
7 1007 Lucie DosedlováLucie Dosedlová 16 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 2 45.14
8 1014 Erika DýčkováErika Dýčková 15 ZŠ Bochoř, okres Přerov, P.O. ZŠ Bochoř, okres Přerov, P.O. 3 45.99
9 1017 Sofie MrtváSofie Mrtvá 16 ZŠ Bochoř, okres Přerov, P.O. ZŠ Bochoř, okres Přerov, P.O. 8 46.13
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (pá, 17.5.2024 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1092 Viktorie KabilkovaViktorie Kabilkova 15 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 2 35.05
2 1105 Elen Marie PavelkováElen Marie Pavelková 15 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 6 35.79
3 1041 Laura MatyášováLaura Matyášová 15 SK Přerov SK Přerov 4 37.81
4 1071 Hana KokořováHana Kokořová 16 TJ Chropyně atletika TJ Chropyně atletika 3 39.90
5 1030 Anežka PazderováAnežka Pazderová 16 Žš Čechovice, Prostejov, AC Prostejov Žš Čechovice, Prostejov, AC... 7 40.46
6 1083 Zdeňka HolkováZdeňka Holková 15 Křetín Křetín 1 41.61
7 1034 Karolína NovákováKarolína Nováková 16 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 5 42.47
8 1051 Marika PelikánováMarika Pelikánová 15 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 8 50.56
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (pá, 17.5.2024 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1087 Zuzana RozehnalováZuzana Rozehnalová 15 atletická přípravka Prostějov atletická přípravka Prostějov 3 35.87
2 1053 Nella FaltejskováNella Faltejsková 15 TJ Dlouhá Třebová, z.s. TJ Dlouhá Třebová, z.s. 35.98
3 1061 Amálie PoštulkováAmálie Poštulková 16 TJ Sokol Nová Hradečná TJ Sokol Nová Hradečná 2 36.10
4 1109 Anna PetulováAnna Petulová 15 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 1 36.59
5 1111 Barbora KyjovskáBarbora Kyjovská 19 Atletika Slavkov Atletika Slavkov 38.97
6 1093 Natálie SouškováNatálie Soušková 16 ZŠ Kralice na Hané, okres Prostějov, P.O. ZŠ Kralice na Hané, okres P... 6 40.56
7 1107 Lucie ŠtefkováLucie Štefková 16 Atletický klub Prostějov Atletický klub Prostějov 7 41.48
8 1016 Adéla SkřičkováAdéla Skřičková 16 ZŠ Bochoř, okres Přerov, P.O. ZŠ Bochoř, okres Přerov, P.O. 4 45.02
9 1013 Ema SorokinováEma Sorokinová 15 ZŠ Bochoř, okres Přerov, P.O. ZŠ Bochoř, okres Přerov, P.O. 5 45.65
10 1029 Eliška VelochováEliška Velochová 16 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 8 46.30
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1092 Viktorie KabilkovaViktorie Kabilkova 15 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 2 35.05
2 1105 Elen Marie PavelkováElen Marie Pavelková 15 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 6 35.79
3 1087 Zuzana RozehnalováZuzana Rozehnalová 15 atletická přípravka Prostějov atletická přípravka Prostějov 3 35.87
4 1053 Nella FaltejskováNella Faltejsková 15 TJ Dlouhá Třebová, z.s. TJ Dlouhá Třebová, z.s. 35.98
5 1061 Amálie PoštulkováAmálie Poštulková 16 TJ Sokol Nová Hradečná TJ Sokol Nová Hradečná 2 36.10
6 1042 Ella KameníčkováElla Kameníčková 16 AK Olomouc AK Olomouc 5 36.36
7 1086 Beata HrdinkováBeata Hrdinková 15 Orel Vyškov Orel Vyškov 1 36.58
8 1109 Anna PetulováAnna Petulová 15 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 1 36.59
9 1041 Laura MatyášováLaura Matyášová 15 SK Přerov SK Přerov 4 37.81
10 1056 Anežka MotyčkováAnežka Motyčková 15 Církevní ZŠ v Kroměříži Církevní ZŠ v Kroměříži 7 38.45
11 1111 Barbora KyjovskáBarbora Kyjovská 19 Atletika Slavkov Atletika Slavkov 38.97
12 1071 Hana KokořováHana Kokořová 16 TJ Chropyně atletika TJ Chropyně atletika 3 39.90
13 1030 Anežka PazderováAnežka Pazderová 16 Žš Čechovice, Prostejov, AC Prostejov Žš Čechovice, Prostejov, AC... 7 40.46
14 1093 Natálie SouškováNatálie Soušková 16 ZŠ Kralice na Hané, okres Prostějov, P.O. ZŠ Kralice na Hané, okres P... 6 40.56
15 1058 Alexandra JandováAlexandra Jandová 16 Atletika olomouc Atletika olomouc 4 40.92
16 1107 Lucie ŠtefkováLucie Štefková 16 Atletický klub Prostějov Atletický klub Prostějov 7 41.48
17 1083 Zdeňka HolkováZdeňka Holková 15 Křetín Křetín 1 41.61
18 1034 Karolína NovákováKarolína Nováková 16 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 5 42.47
19 1069 Elen MajtánováElen Majtánová 15 TJ Chropyně atletika TJ Chropyně atletika 6 42.75
20 1070 Kristýna PochyláKristýna Pochylá 15 Tj Chropyně Tj Chropyně 9 43.19
21 1016 Adéla SkřičkováAdéla Skřičková 16 ZŠ Bochoř, okres Přerov, P.O. ZŠ Bochoř, okres Přerov, P.O. 4 45.02
22 1007 Lucie DosedlováLucie Dosedlová 16 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 2 45.14
23 1013 Ema SorokinováEma Sorokinová 15 ZŠ Bochoř, okres Přerov, P.O. ZŠ Bochoř, okres Přerov, P.O. 5 45.65
24 1014 Erika DýčkováErika Dýčková 15 ZŠ Bochoř, okres Přerov, P.O. ZŠ Bochoř, okres Přerov, P.O. 3 45.99
25 1017 Sofie MrtváSofie Mrtvá 16 ZŠ Bochoř, okres Přerov, P.O. ZŠ Bochoř, okres Přerov, P.O. 8 46.13
26 1029 Eliška VelochováEliška Velochová 16 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 8 46.30
27 1051 Marika PelikánováMarika Pelikánová 15 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 8 50.56

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (pá, 17.5.2024 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1094 Dominik SzajerDominik Szajer 13 Atletika Slavkov u Brna Atletika Slavkov u Brna 9 49.42
2 1120 Marek DostálekMarek Dostálek 13 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 3 54.09
3 1008 Jáchym NovákJáchym Novák 13 ZŠ Bochoř, okres Přerov, P.O. ZŠ Bochoř, okres Přerov, P.O. 8 54.85
4 1091 Matěj HalasMatěj Halas 13 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 55.53
5 1117 Maxim CrhaMaxim Crha 14 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 2 57.89
6 1076 Tomáš BartoTomáš Barto 13 ZŠ a MŠ Melantrichova , Prostějov, Atletický klub ZŠ a MŠ Melantrichova , Pro... 1 59.76
7 1121 Martin ŠpičákMartin Špičák 13 Krumsín Krumsín 10 61.28
8 1068 Lukáš GraclíkLukáš Graclík 14 TJ Chropyně atletika TJ Chropyně atletika 5 69.97
9 1064 Jan KadlčíkJan Kadlčík 14 TJ Chropyně atletika TJ Chropyně atletika 7 70.05
10 1010 Patrik DýčkaPatrik Dýčka 13 ZŠ Bochoř, okres Přerov, P.O. ZŠ Bochoř, okres Přerov, P.O. 4 76.65
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (pá, 17.5.2024 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1089 Jan ŠtroblíkJan Štroblík 13 ZŠ Nádražní - Vyškov - Orel Vyškov ZŠ Nádražní - Vyškov - Orel... 9 52.62
2 1116 Dominik OvečkaDominik Ovečka 13 AC Prostějov AC Prostějov 4 56.34
3 1102 Vojtěch RoučkaVojtěch Roučka 14 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 6 56.50
4 1059 Marek PřehnalMarek Přehnal 14 ZŠ Kralice na Hané, okres Prostějov, P.O. ZŠ Kralice na Hané, okres P... 5 59.10
5 1080 Tobias UjecTobias Ujec 14 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 10 59.85
6 1067 Jan ŠafaříkJan Šafařík 14 TJ Chropyně atletika TJ Chropyně atletika 7 63.89
7 1110 David BenešovskýDavid Benešovský 14 ZŠ Prostějov, ul. Dr. Horáka 24 ZŠ Prostějov, ul. Dr. Horák... 1 65.02
8 1078 Zdeněk ŠtarnovskýZdeněk Štarnovský 14 AC Prostějov AC Prostějov 8 67.47
9 1073 Petr PochylýPetr Pochylý 13 TJ Chropyně atletika TJ Chropyně atletika 2 67.52
10 1036 Filip JílekFilip Jílek 14 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 3 74.21
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1094 Dominik SzajerDominik Szajer 13 Atletika Slavkov u Brna Atletika Slavkov u Brna 9 49.42
2 1089 Jan ŠtroblíkJan Štroblík 13 ZŠ Nádražní - Vyškov - Orel Vyškov ZŠ Nádražní - Vyškov - Orel... 9 52.62
3 1120 Marek DostálekMarek Dostálek 13 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 3 54.09
4 1008 Jáchym NovákJáchym Novák 13 ZŠ Bochoř, okres Přerov, P.O. ZŠ Bochoř, okres Přerov, P.O. 8 54.85
5 1091 Matěj HalasMatěj Halas 13 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 55.53
6 1116 Dominik OvečkaDominik Ovečka 13 AC Prostějov AC Prostějov 4 56.34
7 1102 Vojtěch RoučkaVojtěch Roučka 14 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 6 56.50
8 1117 Maxim CrhaMaxim Crha 14 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 2 57.89
9 1059 Marek PřehnalMarek Přehnal 14 ZŠ Kralice na Hané, okres Prostějov, P.O. ZŠ Kralice na Hané, okres P... 5 59.10
10 1076 Tomáš BartoTomáš Barto 13 ZŠ a MŠ Melantrichova , Prostějov, Atletický klub ZŠ a MŠ Melantrichova , Pro... 1 59.76
11 1080 Tobias UjecTobias Ujec 14 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 10 59.85
12 1121 Martin ŠpičákMartin Špičák 13 Krumsín Krumsín 10 61.28
13 1067 Jan ŠafaříkJan Šafařík 14 TJ Chropyně atletika TJ Chropyně atletika 7 63.89
14 1110 David BenešovskýDavid Benešovský 14 ZŠ Prostějov, ul. Dr. Horáka 24 ZŠ Prostějov, ul. Dr. Horák... 1 65.02
15 1078 Zdeněk ŠtarnovskýZdeněk Štarnovský 14 AC Prostějov AC Prostějov 8 67.47
16 1073 Petr PochylýPetr Pochylý 13 TJ Chropyně atletika TJ Chropyně atletika 2 67.52
17 1068 Lukáš GraclíkLukáš Graclík 14 TJ Chropyně atletika TJ Chropyně atletika 5 69.97
18 1064 Jan KadlčíkJan Kadlčík 14 TJ Chropyně atletika TJ Chropyně atletika 7 70.05
19 1036 Filip JílekFilip Jílek 14 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 3 74.21
20 1010 Patrik DýčkaPatrik Dýčka 13 ZŠ Bochoř, okres Přerov, P.O. ZŠ Bochoř, okres Přerov, P.O. 4 76.65

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (pá, 17.5.2024 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1081 Valentýna NovákováValentýna Nováková 13 ASK Dipoli ASK Dipoli 10 51.69
2 1063 Beata HubnerováBeata Hubnerová 13 TJ Sokol Nová Hradečná TJ Sokol Nová Hradečná 3 52.98
3 1115 Zuzana HrubanováZuzana Hrubanová 13 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 2 55.83
4 1006 Irena MacurováIrena Macurová 13 Atletika Prostějov Atletika Prostějov 7 57.17
5 1077 Adéla BartováAdéla Bartová 13 ZŠ a MŠ Melantrichova , Prostějov, Atletický klub ZŠ a MŠ Melantrichova , Pro... 1 57.67
6 1022 Sára ZbožínkováSára Zbožínková 13 Atletický klub Prostějov, z.s. Atletický klub Prostějov, z.s. 14 59.25
7 1106 Julie ŠtefkováJulie Štefková 14 Atletický klub Prostějov Atletický klub Prostějov 13 59.27
8 1122 Terezie KurkováTerezie Kurková 13 ZŠ Plumlov ZŠ Plumlov 5 60.16
9 1118 Sofie NedvědováSofie Nedvědová 13 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 8 60.58
10 1103 Klára LuběnkováKlára Luběnková 14 ZŠJŽ Prostějov ZŠJŽ Prostějov 6 64.11
11 1009 Nina JanákováNina Janáková 13 ZŠ Bochoř, okres Přerov, P.O. ZŠ Bochoř, okres Přerov, P.O. 4 65.65
12 1011 Apolena NovákováApolena Nováková 14 ZŠ Bochoř, okres Přerov, P.O. ZŠ Bochoř, okres Přerov, P.O. 9 68.42
13 1062 Barbora PoštulkováBarbora Poštulková 14 TJ Sokol Nová Hradečná TJ Sokol Nová Hradečná 11 70.24
14 1021 Elen SynkováElen Synková 14 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 12 71.79
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (pá, 17.5.2024 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1074 Aneta KalinováAneta Kalinová 13 Atletika Slavkov u Brna Atletika Slavkov u Brna 5 51.26
2 1033 Anna JelenekováAnna Jeleneková 13 TJ Sokol Vinohrady TJ Sokol Vinohrady 3 52.96
3 1112 Nela RichterNela Richter 13 Atleticky klub Prostějov Atleticky klub Prostějov 9 55.83
4 1097 Žaneta VjtkováŽaneta Vjtková 13 ZŠ Nádražní - Vyškov - Orel Vyškov ZŠ Nádražní - Vyškov - Orel... 12 55.98
5 1045 Kristýna ŽidlíkováKristýna Židlíková 14 TJ Chropyně atletika TJ Chropyně atletika 13 56.46
6 1032 Sára BořilováSára Bořilová 14 Prostějov Prostějov 1 56.48
7 1119 Karolína KorsováKarolína Korsová 13 atletická přípravka Prostějov atletická přípravka Prostějov 6 56.50
8 1114 Petra SpáčilováPetra Spáčilová 14 ZŠ a MŠ Jana Železného . Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného . Pr... 10 62.87
9 1099 Anna KadlčíkováAnna Kadlčíková 14 ZŠ Kralice na Hané, okres Prostějov, P.O. ZŠ Kralice na Hané, okres P... 4 63.45
10 1104 Adéla PařilováAdéla Pařilová 13 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 8 64.38
11 1085 Victorie BrücknerováVictorie Brücknerová 14 AC Prostějov AC Prostějov 2 66.40
12 1113 Sara OralkovaSara Oralkova 14 MS a ZS Jana Zelezneho, Prostejov MS a ZS Jana Zelezneho, Pro... 7 71.47
1108 Nikol SpoustováNikol Spoustová 13 AK Panter Brno AK Panter Brno 11 DNS
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1074 Aneta KalinováAneta Kalinová 13 Atletika Slavkov u Brna Atletika Slavkov u Brna 5 51.26
2 1081 Valentýna NovákováValentýna Nováková 13 ASK Dipoli ASK Dipoli 10 51.69
3 1033 Anna JelenekováAnna Jeleneková 13 TJ Sokol Vinohrady TJ Sokol Vinohrady 3 52.96
4 1063 Beata HubnerováBeata Hubnerová 13 TJ Sokol Nová Hradečná TJ Sokol Nová Hradečná 3 52.98
5 1115 Zuzana HrubanováZuzana Hrubanová 13 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 2 55.83
5 1112 Nela RichterNela Richter 13 Atleticky klub Prostějov Atleticky klub Prostějov 9 55.83
7 1097 Žaneta VjtkováŽaneta Vjtková 13 ZŠ Nádražní - Vyškov - Orel Vyškov ZŠ Nádražní - Vyškov - Orel... 12 55.98
8 1045 Kristýna ŽidlíkováKristýna Židlíková 14 TJ Chropyně atletika TJ Chropyně atletika 13 56.46
9 1032 Sára BořilováSára Bořilová 14 Prostějov Prostějov 1 56.48
10 1119 Karolína KorsováKarolína Korsová 13 atletická přípravka Prostějov atletická přípravka Prostějov 6 56.50
11 1006 Irena MacurováIrena Macurová 13 Atletika Prostějov Atletika Prostějov 7 57.17
12 1077 Adéla BartováAdéla Bartová 13 ZŠ a MŠ Melantrichova , Prostějov, Atletický klub ZŠ a MŠ Melantrichova , Pro... 1 57.67
13 1022 Sára ZbožínkováSára Zbožínková 13 Atletický klub Prostějov, z.s. Atletický klub Prostějov, z.s. 14 59.25
14 1106 Julie ŠtefkováJulie Štefková 14 Atletický klub Prostějov Atletický klub Prostějov 13 59.27
15 1122 Terezie KurkováTerezie Kurková 13 ZŠ Plumlov ZŠ Plumlov 5 60.16
16 1118 Sofie NedvědováSofie Nedvědová 13 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 8 60.58
17 1114 Petra SpáčilováPetra Spáčilová 14 ZŠ a MŠ Jana Železného . Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného . Pr... 10 62.87
18 1099 Anna KadlčíkováAnna Kadlčíková 14 ZŠ Kralice na Hané, okres Prostějov, P.O. ZŠ Kralice na Hané, okres P... 4 63.45
19 1103 Klára LuběnkováKlára Luběnková 14 ZŠJŽ Prostějov ZŠJŽ Prostějov 6 64.11
20 1104 Adéla PařilováAdéla Pařilová 13 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 8 64.38
21 1009 Nina JanákováNina Janáková 13 ZŠ Bochoř, okres Přerov, P.O. ZŠ Bochoř, okres Přerov, P.O. 4 65.65
22 1085 Victorie BrücknerováVictorie Brücknerová 14 AC Prostějov AC Prostějov 2 66.40
23 1011 Apolena NovákováApolena Nováková 14 ZŠ Bochoř, okres Přerov, P.O. ZŠ Bochoř, okres Přerov, P.O. 9 68.42
24 1062 Barbora PoštulkováBarbora Poštulková 14 TJ Sokol Nová Hradečná TJ Sokol Nová Hradečná 11 70.24
25 1113 Sara OralkovaSara Oralkova 14 MS a ZS Jana Zelezneho, Prostejov MS a ZS Jana Zelezneho, Pro... 7 71.47
26 1021 Elen SynkováElen Synková 14 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 12 71.79
1108 Nikol SpoustováNikol Spoustová 13 AK Panter Brno AK Panter Brno 11 DNS

hod raketkou - Atletická přípravka-hoši

(pá, 17.5.2024 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 1094 Dominik SzajerDominik Szajer
Atletika Slavkov u Brna Atletika Slavkov u Brna
13 18 34.00
2 1036 Filip JílekFilip Jílek
ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros...
14 12 28.40
3 1064 Jan KadlčíkJan Kadlčík
TJ Chropyně atletika TJ Chropyně atletika
14 13 28.10
4 1067 Jan ŠafaříkJan Šafařík
TJ Chropyně atletika TJ Chropyně atletika
14 19 26.70
5 1116 Dominik OvečkaDominik Ovečka
AC Prostějov AC Prostějov
13 24.70
6 1080 Tobias UjecTobias Ujec
ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros...
14 24.20
7 1059 Marek PřehnalMarek Přehnal
ZŠ Kralice na Hané, okres Prostějov, P.O. ZŠ Kralice na Hané, okres P...
14 16 22.50
8 1076 Tomáš BartoTomáš Barto
ZŠ a MŠ Melantrichova , Prostějov, Atletický klub ZŠ a MŠ Melantrichova , Pro...
13 1 22.30
9 1110 David BenešovskýDavid Benešovský
ZŠ Prostějov, ul. Dr. Horáka 24 ZŠ Prostějov, ul. Dr. Horák...
14 2 21.80
10 1117 Maxim CrhaMaxim Crha
ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros...
14 4 21.00
11 1008 Jáchym NovákJáchym Novák
ZŠ Bochoř, okres Přerov, P.O. ZŠ Bochoř, okres Přerov, P.O.
13 15 20.80
12 1120 Marek DostálekMarek Dostálek
ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros...
13 5 19.10
13 1121 Martin ŠpičákMartin Špičák
Krumsín Krumsín
13 20 17.50
14 1010 Patrik DýčkaPatrik Dýčka
ZŠ Bochoř, okres Přerov, P.O. ZŠ Bochoř, okres Přerov, P.O.
13 6 16.90
15 1068 Lukáš GraclíkLukáš Graclík
TJ Chropyně atletika TJ Chropyně atletika
14 7 16.00
16 1078 Zdeněk ŠtarnovskýZdeněk Štarnovský
AC Prostějov AC Prostějov
14 15.30
17 1102 Vojtěch RoučkaVojtěch Roučka
ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros...
14 17 13.60
MS 1073 Petr PochylýPetr Pochylý
TJ Chropyně atletika TJ Chropyně atletika
13 11 32.50
Thomas LazorThomas Lazor
ZŠ a MŠ Velká Polom, P.O. ZŠ a MŠ Velká Polom, P.O.
13 14 DNS
Samuel HrabálekSamuel Hrabálek
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
14 10 DNS
Pavel HofírekPavel Hofírek
ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros...
13 9 DNS
1091 Matěj HalasMatěj Halas
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ...
13 8 DNS
Matyáš BlaščíkMatyáš Blaščík
Atletický klub Prostějov Atletický klub Prostějov
13 3 DNS
Celkem 23 závodníků

hod raketkou - Atletická přípravka-dívky

(pá, 17.5.2024 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Žaneta VojtkováŽaneta Vojtková
Orel Vyškov Orel Vyškov
13 28 30.00
2 1033 Anna JelenekováAnna Jeleneková
TJ Sokol Vinohrady TJ Sokol Vinohrady
13 7 27.20
3 1112 Nela RichterNela Richter
Atleticky klub Prostějov Atleticky klub Prostějov
13 23 26.50
4 1108 Nikol SpoustováNikol Spoustová
AK Panter Brno AK Panter Brno
13 25.10
5 1063 Beata HubnerováBeata Hubnerová
TJ Sokol Nová Hradečná TJ Sokol Nová Hradečná
13 5 22.90
6 1011 Apolena NovákováApolena Nováková
ZŠ Bochoř, okres Přerov, P.O. ZŠ Bochoř, okres Přerov, P.O.
14 17 22.80
7 1032 Sára BořilováSára Bořilová
Prostějov Prostějov
14 2 22.70
8 1074 Aneta KalinováAneta Kalinová
Atletika Slavkov u Brna Atletika Slavkov u Brna
13 9 21.50
9 1045 Kristýna ŽidlíkováKristýna Židlíková
TJ Chropyně atletika TJ Chropyně atletika
14 30 20.60
10 1081 Valentýna NovákováValentýna Nováková
ASK Dipoli ASK Dipoli
13 18 20.50
11 1085 Victorie BrücknerováVictorie Brücknerová
AC Prostějov AC Prostějov
14 3 19.80
12 1104 Adéla PařilováAdéla Pařilová
ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros...
13 20 18.20
13 1122 Terezie KurkováTerezie Kurková
ZŠ Plumlov ZŠ Plumlov
13 11 17.50
14 1106 Julie ŠtefkováJulie Štefková
Atletický klub Prostějov Atletický klub Prostějov
14 27 15.80
15 1114 Petra SpáčilováPetra Spáčilová
ZŠ a MŠ Jana Železného . Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného . Pr...
14 24 15.10
16 1103 Klára LuběnkováKlára Luběnková
ZŠJŽ Prostějov ZŠJŽ Prostějov
14 12 14.00
17 1118 Sofie NedvědováSofie Nedvědová
ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros...
13 16 13.80
18 1006 Irena MacurováIrena Macurová
Atletika Prostějov Atletika Prostějov
13 13 13.20
19 1009 Nina JanákováNina Janáková
ZŠ Bochoř, okres Přerov, P.O. ZŠ Bochoř, okres Přerov, P.O.
13 6 13.00
20 1021 Elen SynkováElen Synková
ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros...
14 25 12.60
21 1022 Sára ZbožínkováSára Zbožínková
Atletický klub Prostějov, z.s. Atletický klub Prostějov, z.s.
13 29 12.30
22 1077 Adéla BartováAdéla Bartová
ZŠ a MŠ Melantrichova , Prostějov, Atletický klub ZŠ a MŠ Melantrichova , Pro...
13 1 11.20
23= 1099 Anna KadlčíkováAnna Kadlčíková
ZŠ Kralice na Hané, okres Prostějov, P.O. ZŠ Kralice na Hané, okres P...
14 8 10.00
23= 1062 Barbora PoštulkováBarbora Poštulková
TJ Sokol Nová Hradečná TJ Sokol Nová Hradečná
14 22 10.00
25 1113 Sara OralkovaSara Oralkova
MS a ZS Jana Zelezneho, Prostejov MS a ZS Jana Zelezneho, Pro...
14 19 09.60
26 1119 Karolína KorsováKarolína Korsová
atletická přípravka Prostějov atletická přípravka Prostějov
13 10 09.50
Ellen NavrátilováEllen Navrátilová
ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros...
13 15 DNS
Šárka MenclováŠárka Menclová
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
13 14 DNS
1115 Zuzana HrubanováZuzana Hrubanová
ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros...
13 4 DNS
Justýna PetrželováJustýna Petrželová
AK Olomouc AK Olomouc
14 21 DNS
Ema ŠtarhováEma Štarhová
AK Prostějov AK Prostějov
13 26 DNS
Celkem 31 závodníků