Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Čokoládová tretra 2024

Ostrava (22. 5. 2024)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 22.5.2024 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1655 Alex AdámekAlex Adámek 19 ZŠ a MŠ Ostrava-Bělský Les, B. Dvorského 1, P.O. ZŠ a MŠ Ostrava-Bělský Les,... 4 14.21
2 1807 Vít MiketaVít Miketa 19 MŠ Srbská MŠ Srbská 7 14.69
3 1692 Teodor KrejčíčekTeodor Krejčíček 19 ZŠ a MŠ Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6B, P.O. ZŠ a MŠ Ostrava-Zábřeh, Vol... 6 15.77
4 1826 David GrussmannDavid Grussmann 19 MŠ Srbská MŠ Srbská 5 17.47
5 1678 Matěj ŠimíčekMatěj Šimíček 20 Ostrava Ostrava 8 17.57
6 1654 Jaroslav KlimešJaroslav Klimeš 20 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 3 18.15
7 1725 Matouš MadryMatouš Madry 20 ZŠ a MŠ Pustá Polom, P.O. ZŠ a MŠ Pustá Polom, P.O. 2 18.24
8 1689 Bruno HájekBruno Hájek 19 Ostrava Ostrava 9 19.78
1705 Alois SolnickýAlois Solnický 19 TĚŠKOVICE TĚŠKOVICE 1 DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (st, 22.5.2024 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1668 Jiří ŠupíkJiří Šupík 19 Budišovice Budišovice 7 13.44
2 1696 Adrian NovotnýAdrian Novotný 20 ZŠ a MŠ Ostrava-Bělský Les, B. Dvorského 1, P.O. ZŠ a MŠ Ostrava-Bělský Les,... 2 15.21
3 1687 Mateo VaclikMateo Vaclik 19 Mš Formana, Ostrava, SSK Vitkovice Mš Formana, Ostrava, SSK V... 1 16.77
4 1682 Matyáš HradilMatyáš Hradil 20 PLANETA - Montessori ZŠ s.r.o. PLANETA - Montessori ZŠ s.r.o. 3 17.57
5 1799 Kristián BílýKristián Bílý 19 MŠ Větrná - Ostrava MŠ Větrná - Ostrava 4 18.38
6 1728 Richard GomolaRichard Gomola 20 Ostrava Ostrava 5 18.87
7 1752 Ben KovářBen Kovář 20 ZŠ Dobrá, P.O. ZŠ Dobrá, P.O. 6 35.88
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 22.5.2024 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1670 Vojtěch GregorVojtěch Gregor 19 SSK Vitkovice SSK Vitkovice 5 13.92
2 1788 Lukáš BělockýLukáš Bělocký 19 MCUT Skořápka, Ostrava MCUT Skořápka, Ostrava 4 14.15
3 1784 Mikuláš ŠimčíkMikuláš Šimčík 20 ZŠ a MŠ Ostrava-Svinov, P.O. ZŠ a MŠ Ostrava-Svinov, P.O. 7 17.09
4 1738 Adam WronaAdam Wrona 20 Ostrava Ostrava 1 17.27
5 1789 Bořivoj StašBořivoj Staš 19 Lehká atletika Slezan Frýdek - Místek Lehká atletika Slezan Frýde... 2 17.27
6 1745 Vojtěch HorákVojtěch Horák 19 Bílovec Bílovec 3 19.35
7 1781 Tobiáš LaštůvkaTobiáš Laštůvka 20 Ostrava Ostrava 6 40.13
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1668 Jiří ŠupíkJiří Šupík 19 Budišovice Budišovice 7 13.44
2 1670 Vojtěch GregorVojtěch Gregor 19 SSK Vitkovice SSK Vitkovice 5 13.92
3 1788 Lukáš BělockýLukáš Bělocký 19 MCUT Skořápka, Ostrava MCUT Skořápka, Ostrava 4 14.15
4 1655 Alex AdámekAlex Adámek 19 ZŠ a MŠ Ostrava-Bělský Les, B. Dvorského 1, P.O. ZŠ a MŠ Ostrava-Bělský Les,... 4 14.21
5 1807 Vít MiketaVít Miketa 19 MŠ Srbská MŠ Srbská 7 14.69
6 1696 Adrian NovotnýAdrian Novotný 20 ZŠ a MŠ Ostrava-Bělský Les, B. Dvorského 1, P.O. ZŠ a MŠ Ostrava-Bělský Les,... 2 15.21
7 1692 Teodor KrejčíčekTeodor Krejčíček 19 ZŠ a MŠ Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6B, P.O. ZŠ a MŠ Ostrava-Zábřeh, Vol... 6 15.77
8 1687 Mateo VaclikMateo Vaclik 19 Mš Formana, Ostrava, SSK Vitkovice Mš Formana, Ostrava, SSK V... 1 16.77
9 1784 Mikuláš ŠimčíkMikuláš Šimčík 20 ZŠ a MŠ Ostrava-Svinov, P.O. ZŠ a MŠ Ostrava-Svinov, P.O. 7 17.09
10 1738 Adam WronaAdam Wrona 20 Ostrava Ostrava 1 17.27
10 1789 Bořivoj StašBořivoj Staš 19 Lehká atletika Slezan Frýdek - Místek Lehká atletika Slezan Frýde... 2 17.27
12 1826 David GrussmannDavid Grussmann 19 MŠ Srbská MŠ Srbská 5 17.47
13 1678 Matěj ŠimíčekMatěj Šimíček 20 Ostrava Ostrava 8 17.57
13 1682 Matyáš HradilMatyáš Hradil 20 PLANETA - Montessori ZŠ s.r.o. PLANETA - Montessori ZŠ s.r.o. 3 17.57
15 1654 Jaroslav KlimešJaroslav Klimeš 20 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 3 18.15
16 1725 Matouš MadryMatouš Madry 20 ZŠ a MŠ Pustá Polom, P.O. ZŠ a MŠ Pustá Polom, P.O. 2 18.24
17 1799 Kristián BílýKristián Bílý 19 MŠ Větrná - Ostrava MŠ Větrná - Ostrava 4 18.38
18 1728 Richard GomolaRichard Gomola 20 Ostrava Ostrava 5 18.87
19 1745 Vojtěch HorákVojtěch Horák 19 Bílovec Bílovec 3 19.35
20 1689 Bruno HájekBruno Hájek 19 Ostrava Ostrava 9 19.78
21 1752 Ben KovářBen Kovář 20 ZŠ Dobrá, P.O. ZŠ Dobrá, P.O. 6 35.88
22 1781 Tobiáš LaštůvkaTobiáš Laštůvka 20 Ostrava Ostrava 6 40.13
1705 Alois SolnickýAlois Solnický 19 TĚŠKOVICE TĚŠKOVICE 1 DNS

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 22.5.2024 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1778 Lillien ČerníkováLillien Černíková 19 Ostrava Ostrava 3 13.95
2 1730 Julie BernátováJulie Bernátová 19 MŠ Za školou - Ostrava MŠ Za školou - Ostrava 4 14.25
3 1773 Ema SaidiEma Saidi 19 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 7 14.32
4 1754 Sofie ValoškováSofie Valošková 19 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 8 15.46
5 1792 Karolína BochenkováKarolína Bochenková 19 Ostrava Ostrava 5 15.85
6 1685 Laura MičkalováLaura Mičkalová 19 Ostrava Ostrava 9 15.94
7 1684 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 19 Školka Svinov Školka Svinov 2 16.15
8 1737 Barbora SchulmeisterováBarbora Schulmeisterová 19 MŠ Hornická, Ostrava MŠ Hornická, Ostrava 1 16.24
9 1808 Nela MiketováNela Miketová 21 Ostrava Ostrava 10 17.23
10 1786 Irma HermanováIrma Hermanová 20 MŠ Klubíčko, Ostrava-Hrabová MŠ Klubíčko, Ostrava-Hrabová 6 18.85
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (st, 22.5.2024 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1751 Anna HyklováAnna Hyklová 19 Ostrava Ostrava 4 14.23
2 1735 Linda KubíkováLinda Kubíková 19 Mš Za Školou Mš Za Školou 6 14.70
3 1746 Eva ŠilerováEva Šilerová 20 Větrná hůrka Větrná hůrka 8 16.39
4 1666 Barbora KohútováBarbora Kohútová 19 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 3 17.63
5 1785 Sára ŠablaturováSára Šablaturová 19 Gymnázium, ZŠ a MŠ Hello s.r.o. Gymnázium, ZŠ a MŠ Hello s.... 1 18.05
6 1739 Kateřina KlusalováKateřina Klusalová 19 Ostrava Ostrava 5 19.18
7 1777 Anežka NyklováAnežka Nyklová 20 Ostrava Ostrava 7 19.83
8 1775 Kordula NyklováKordula Nyklová 20 Ostrava Ostrava 2 24.31
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 22.5.2024 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1768 Julie DucháčováJulie Ducháčová 19 Ostrava (MŠ Gen. Janka) Ostrava (MŠ Gen. Janka) 4 14.16
2 1715 Dita RichterováDita Richterová 19 Bítov Bítov 1 15.99
3 1680 Marie KročováMarie Kročová 19 Krmelin Krmelin 2 16.06
4 1801 Tea Marie FilipováTea Marie Filipová 19 ZŠ a MŠ Ostrava-Svinov, P.O. ZŠ a MŠ Ostrava-Svinov, P.O. 5 16.21
5 1758 Štěpána KowalskiŠtěpána Kowalski 20 SSK Vitkovice SSK Vitkovice 6 16.78
6 1766 Magdaléna KubíkováMagdaléna Kubíková 20 Ostrava Ostrava 7 18.24
7 1663 Evelína FistrováEvelína Fistrová 20 Ostrava Ostrava 3 19.13
8 1803 Viktorie ŠnapkováViktorie Šnapková 20 U Lišky Pampelišky U Lišky Pampelišky 8 19.28
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1778 Lillien ČerníkováLillien Černíková 19 Ostrava Ostrava 3 13.95
2 1768 Julie DucháčováJulie Ducháčová 19 Ostrava (MŠ Gen. Janka) Ostrava (MŠ Gen. Janka) 4 14.16
3 1751 Anna HyklováAnna Hyklová 19 Ostrava Ostrava 4 14.23
4 1730 Julie BernátováJulie Bernátová 19 MŠ Za školou - Ostrava MŠ Za školou - Ostrava 4 14.25
5 1773 Ema SaidiEma Saidi 19 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 7 14.32
6 1735 Linda KubíkováLinda Kubíková 19 Mš Za Školou Mš Za Školou 6 14.70
7 1754 Sofie ValoškováSofie Valošková 19 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 8 15.46
8 1792 Karolína BochenkováKarolína Bochenková 19 Ostrava Ostrava 5 15.85
9 1685 Laura MičkalováLaura Mičkalová 19 Ostrava Ostrava 9 15.94
10 1715 Dita RichterováDita Richterová 19 Bítov Bítov 1 15.99
11 1680 Marie KročováMarie Kročová 19 Krmelin Krmelin 2 16.06
12 1684 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 19 Školka Svinov Školka Svinov 2 16.15
13 1801 Tea Marie FilipováTea Marie Filipová 19 ZŠ a MŠ Ostrava-Svinov, P.O. ZŠ a MŠ Ostrava-Svinov, P.O. 5 16.21
14 1737 Barbora SchulmeisterováBarbora Schulmeisterová 19 MŠ Hornická, Ostrava MŠ Hornická, Ostrava 1 16.24
15 1746 Eva ŠilerováEva Šilerová 20 Větrná hůrka Větrná hůrka 8 16.39
16 1758 Štěpána KowalskiŠtěpána Kowalski 20 SSK Vitkovice SSK Vitkovice 6 16.78
17 1808 Nela MiketováNela Miketová 21 Ostrava Ostrava 10 17.23
18 1666 Barbora KohútováBarbora Kohútová 19 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 3 17.63
19 1785 Sára ŠablaturováSára Šablaturová 19 Gymnázium, ZŠ a MŠ Hello s.r.o. Gymnázium, ZŠ a MŠ Hello s.... 1 18.05
20 1766 Magdaléna KubíkováMagdaléna Kubíková 20 Ostrava Ostrava 7 18.24
21 1786 Irma HermanováIrma Hermanová 20 MŠ Klubíčko, Ostrava-Hrabová MŠ Klubíčko, Ostrava-Hrabová 6 18.85
22 1663 Evelína FistrováEvelína Fistrová 20 Ostrava Ostrava 3 19.13
23 1739 Kateřina KlusalováKateřina Klusalová 19 Ostrava Ostrava 5 19.18
24 1803 Viktorie ŠnapkováViktorie Šnapková 20 U Lišky Pampelišky U Lišky Pampelišky 8 19.28
25 1777 Anežka NyklováAnežka Nyklová 20 Ostrava Ostrava 7 19.83
26 1775 Kordula NyklováKordula Nyklová 20 Ostrava Ostrava 2 24.31

60 m - Mix (Běh)

Běh 01 (st, 22.5.2024 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1722 Jakub StýbloJakub Stýblo 21 Dobroslavice Dobroslavice 2 17.30
2 1794 Daniel ŠafarčíkDaniel Šafarčík 21 Ludgeřovice Ludgeřovice 7 20.46
3 1706 Albert SolnickýAlbert Solnický 21 TĚŠKOVICE TĚŠKOVICE 6 22.98
4 1693 Matěj TomisMatěj Tomis 21 Ostrava Ostrava 1 23.09
5 1755 Adam ValošekAdam Valošek 22 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 8 37.95
6 1673 Matyáš KaštovskyMatyáš Kaštovsky 22 Ostrava Ostrava 3 38.47
7 1711 Matyáš FierlaMatyáš Fierla 22 Team Forman Energetik Team Forman Energetik 4 38.49
8 1719 Kristián HavlásekKristián Havlásek 22 ZŠ a MŠ, Baška, P.O. ZŠ a MŠ, Baška, P.O. 5 50.90
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 22.5.2024 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1769 Filip GalajdaFilip Galajda 21 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 2 18.72
2 1679 Šimon KročaŠimon Kroča 22 Krmelín Krmelín 8 24.30
3 1741 Jakub BrychtaJakub Brychta 21 Ostrava Ostrava 3 28.70
4 1750 Antonín HykelAntonín Hykel 21 Ostrava Ostrava 1 29.20
5 1774 Benjamín FojtíkBenjamín Fojtík 22 Ostrava Ostrava 6 35.83
6 1683 Daniel HradilDaniel Hradil 22 PLANETA - Montessori ZŠ s.r.o. PLANETA - Montessori ZŠ s.r.o. 7 42.82
7 1657 Maxim AdámekMaxim Adámek 22 Ostrava Ostrava 4 51.42
8 1749 Filip BardoňFilip Bardoň 22 Ostrava Hrabůvka Ostrava Hrabůvka 5 62.24
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 22.5.2024 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1772 Filip VítečekFilip Víteček 21 A.D.C. Butterfly Ostrava A.D.C. Butterfly Ostrava 8 22.43
2 1665 Martin KohútMartin Kohút 21 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 3 23.34
3 1697 Adam TylichAdam Tylich 22 sám za sebe sám za sebe 1 26.49
4 1757 Jáchym KowalskiJáchym Kowalski 22 SSK Vitkovice SSK Vitkovice 6 28.20
5 1795 Peregryn CiencialaPeregryn Cienciala 22 ZŠ a MŠ Gustawa Przeczka s polským jazykem vyučova ZŠ a MŠ Gustawa Przeczka s ... 4 30.26
6 1770 Filip DucháčFilip Ducháč 21 Ostrava Ostrava 5 37.52
7 1716 Jan RichterJan Richter 22 Bítov Bítov 7 42.14
1714 Metoděj NavrátilMetoděj Navrátil 21 Ostrava Ostrava 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 22.5.2024 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1733 Eliška GažurováEliška Gažurová 21 Ostrava Ostrava 5 20.85
2 1651 Lucie AdámkováLucie Adámková 21 Ostrava Ostrava 4 21.19
3 1659 Zara MarečekZara Mareček 21 Žádná Žádná 2 22.33
4 1718 Sebastian ŠtemberkSebastian Štemberk 21 DS Molekula, Praha DS Molekula, Praha 1 23.47
5 1742 Viktor ŠugarViktor Šugar 22 Ostrava Ostrava 8 26.61
6 1709 Gabriela ChylováGabriela Chylová 22 ZŠ a MŠ Velké Albrechtice, P.O. ZŠ a MŠ Velké Albrechtice, ... 3 37.89
7 1686 Mája NovákováMája Nováková 22 Majalend Majalend 7 40.54
8 1782 Daniel LaštůvkaDaniel Laštůvka 22 Ostrava Ostrava 6 47.84
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 22.5.2024 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1720 Aneta PrajznerováAneta Prajznerová 21 Ostrava Ostrava 2 19.81
2 1736 Emílie VejrováEmílie Vejrová 21 Ostrava Ostrava 1 20.82
3 1732 Stella ViejováStella Viejová 22 Ostrava Ostrava 8 22.32
4 1656 Barbora HájkováBarbora Hájková 21 ZŠ a MŠ, Ostrava-Hrabůvka, Mitušova 90 ZŠ a MŠ, Ostrava-Hrabůvka, ... 3 24.95
5 1707 Ester BenešováEster Benešová 21 Ostrava Ostrava 4 30.62
6 1688 Isabela VaclíkováIsabela Vaclíková 22 Ostrava Ostrava 7 35.30
7 1731 Štěpánka BernátováŠtěpánka Bernátová 22 Ostrava - batole Ostrava - batole 5 40.44
8 1691 Mia KrejčíčkováMia Krejčíčková 22 - - 6 46.46
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (st, 22.5.2024 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1661 Valentýna JahůdkováValentýna Jahůdková 21 Ostrava Ostrava 2 21.50
2 1669 Jasmína ValoškováJasmína Valošková 21 Ostrava Ostrava 1 25.76
3 1727 Nela GomolováNela Gomolová 22 Ostrava Ostrava 5 27.09
4 1690 Julie HájkováJulie Hájková 21 ZŠ T. G. Masaryka Krmelín, P.O. ZŠ T. G. Masaryka Krmelín, ... 3 28.89
5 1662 Meda FistrováMeda Fistrová 22 Ostrava Ostrava 4 37.83
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (st, 22.5.2024 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1444 Olivie VlkOlivie Vlk 21 Ostrava Ostrava 8 14.99
2 1703 Adriana PalkovskáAdriana Palkovská 21 2BWINNER TEAM 2BWINNER TEAM 5 15.55
3 1747 Kateřina HorákováKateřina Horáková 21 Bílovec Bílovec 6 20.63
4 1756 Saskie LegerskáSaskie Legerská 21 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 7 25.54
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1444 Olivie VlkOlivie Vlk 21 Ostrava Ostrava 8 14.99
2 1703 Adriana PalkovskáAdriana Palkovská 21 2BWINNER TEAM 2BWINNER TEAM 5 15.55
3 1722 Jakub StýbloJakub Stýblo 21 Dobroslavice Dobroslavice 2 17.30
4 1769 Filip GalajdaFilip Galajda 21 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 2 18.72
5 1720 Aneta PrajznerováAneta Prajznerová 21 Ostrava Ostrava 2 19.81
6 1794 Daniel ŠafarčíkDaniel Šafarčík 21 Ludgeřovice Ludgeřovice 7 20.46
7 1747 Kateřina HorákováKateřina Horáková 21 Bílovec Bílovec 6 20.63
8 1736 Emílie VejrováEmílie Vejrová 21 Ostrava Ostrava 1 20.82
9 1733 Eliška GažurováEliška Gažurová 21 Ostrava Ostrava 5 20.85
10 1651 Lucie AdámkováLucie Adámková 21 Ostrava Ostrava 4 21.19
11 1661 Valentýna JahůdkováValentýna Jahůdková 21 Ostrava Ostrava 2 21.50
12 1732 Stella ViejováStella Viejová 22 Ostrava Ostrava 8 22.32
13 1659 Zara MarečekZara Mareček 21 Žádná Žádná 2 22.33
14 1772 Filip VítečekFilip Víteček 21 A.D.C. Butterfly Ostrava A.D.C. Butterfly Ostrava 8 22.43
15 1706 Albert SolnickýAlbert Solnický 21 TĚŠKOVICE TĚŠKOVICE 6 22.98
16 1693 Matěj TomisMatěj Tomis 21 Ostrava Ostrava 1 23.09
17 1665 Martin KohútMartin Kohút 21 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 3 23.34
18 1718 Sebastian ŠtemberkSebastian Štemberk 21 DS Molekula, Praha DS Molekula, Praha 1 23.47
19 1679 Šimon KročaŠimon Kroča 22 Krmelín Krmelín 8 24.30
20 1656 Barbora HájkováBarbora Hájková 21 ZŠ a MŠ, Ostrava-Hrabůvka, Mitušova 90 ZŠ a MŠ, Ostrava-Hrabůvka, ... 3 24.95
21 1756 Saskie LegerskáSaskie Legerská 21 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 7 25.54
22 1669 Jasmína ValoškováJasmína Valošková 21 Ostrava Ostrava 1 25.76
23 1697 Adam TylichAdam Tylich 22 sám za sebe sám za sebe 1 26.49
24 1742 Viktor ŠugarViktor Šugar 22 Ostrava Ostrava 8 26.61
25 1727 Nela GomolováNela Gomolová 22 Ostrava Ostrava 5 27.09
26 1757 Jáchym KowalskiJáchym Kowalski 22 SSK Vitkovice SSK Vitkovice 6 28.20
27 1741 Jakub BrychtaJakub Brychta 21 Ostrava Ostrava 3 28.70
28 1690 Julie HájkováJulie Hájková 21 ZŠ T. G. Masaryka Krmelín, P.O. ZŠ T. G. Masaryka Krmelín, ... 3 28.89
29 1750 Antonín HykelAntonín Hykel 21 Ostrava Ostrava 1 29.20
30 1795 Peregryn CiencialaPeregryn Cienciala 22 ZŠ a MŠ Gustawa Przeczka s polským jazykem vyučova ZŠ a MŠ Gustawa Przeczka s ... 4 30.26
31 1707 Ester BenešováEster Benešová 21 Ostrava Ostrava 4 30.62
32 1688 Isabela VaclíkováIsabela Vaclíková 22 Ostrava Ostrava 7 35.30
33 1774 Benjamín FojtíkBenjamín Fojtík 22 Ostrava Ostrava 6 35.83
34 1770 Filip DucháčFilip Ducháč 21 Ostrava Ostrava 5 37.52
35 1662 Meda FistrováMeda Fistrová 22 Ostrava Ostrava 4 37.83
36 1709 Gabriela ChylováGabriela Chylová 22 ZŠ a MŠ Velké Albrechtice, P.O. ZŠ a MŠ Velké Albrechtice, ... 3 37.89
37 1755 Adam ValošekAdam Valošek 22 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 8 37.95
38 1673 Matyáš KaštovskyMatyáš Kaštovsky 22 Ostrava Ostrava 3 38.47
39 1711 Matyáš FierlaMatyáš Fierla 22 Team Forman Energetik Team Forman Energetik 4 38.49
40 1731 Štěpánka BernátováŠtěpánka Bernátová 22 Ostrava - batole Ostrava - batole 5 40.44
41 1686 Mája NovákováMája Nováková 22 Majalend Majalend 7 40.54
42 1716 Jan RichterJan Richter 22 Bítov Bítov 7 42.14
43 1683 Daniel HradilDaniel Hradil 22 PLANETA - Montessori ZŠ s.r.o. PLANETA - Montessori ZŠ s.r.o. 7 42.82
44 1691 Mia KrejčíčkováMia Krejčíčková 22 - - 6 46.46
45 1782 Daniel LaštůvkaDaniel Laštůvka 22 Ostrava Ostrava 6 47.84
46 1719 Kristián HavlásekKristián Havlásek 22 ZŠ a MŠ, Baška, P.O. ZŠ a MŠ, Baška, P.O. 5 50.90
47 1657 Maxim AdámekMaxim Adámek 22 Ostrava Ostrava 4 51.42
48 1749 Filip BardoňFilip Bardoň 22 Ostrava Hrabůvka Ostrava Hrabůvka 5 62.24
1714 Metoděj NavrátilMetoděj Navrátil 21 Ostrava Ostrava 2 DNS

100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 22.5.2024 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1698 Šimon RakŠimon Rak 17 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 6 19.28
2 1854 Artur AdamíkArtur Adamík 17 ZŠ Ostrava, Matiční 5, P.O. ZŠ Ostrava, Matiční 5, P.O. 4 20.23
3 1814 Adam ZezulkaAdam Zezulka 17 ZŠ Vsetín, Luh 1544 ZŠ Vsetín, Luh 1544 1 21.66
4 1847 Jakub KubečkaJakub Kubečka 17 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 5 22.24
5 1830 David TobolaDavid Tobola 18 Mateřská škola Ostrava-Poruba Ukrajinská 1530-1531 Mateřská škola Ostrava-Poru... 7 22.24
6 1717 Max NavrátilMax Navrátil 18 Ostrava Ostrava 3 22.61
7 1713 Matouš RichterMatouš Richter 17 Bítov Bítov 2 26.43
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 22.5.2024 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1702 Mikoláš PřibylaMikoláš Přibyla 17 HC Frýdek-Místek HC Frýdek-Místek 2 18.03
2 1850 Dominik KolářDominik Kolář 17 AK SSK Vítkovice AK SSK Vítkovice 5 19.45
3 1838 Kryštof WollmannKryštof Wollmann 18 Brušperk Brušperk 7 20.27
4 1800 Petr ZemianekPetr Zemianek 18 MŠ Větrná - Ostrava - Atletika Poruba MŠ Větrná - Ostrava - Atlet... 1 21.27
5 1859 Jan KorponaiJan Korponai 17 ZŠ a MŠ Kosmonautů ZŠ a MŠ Kosmonautů 3 21.54
6 1658 Michal HájekMichal Hájek 18 MS Mitusova, Ostrava MS Mitusova, Ostrava 4 25.35
1858 Patrik LakvaPatrik Lakva 18 Várenská mateřská škola Várenská mateřská škola 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 22.5.2024 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1841 Jonáš BartkoJonáš Bartko 17 ZŠ Hlučín-Rovniny, okres Opava ZŠ Hlučín-Rovniny, okres Opava 4 18.95
2 1675 Šimon KaštovskýŠimon Kaštovský 18 Atletika Poruba Atletika Poruba 6 19.56
3 1694 Lukáš GažurLukáš Gažur 18 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 5 21.65
4 1726 Tomáš ZmeškalTomáš Zmeškal 18 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 1 22.45
5 1780 Jan MartinákJan Martinák 18 Ostrava Ostrava 2 25.62
6 1843 Alex SzücsAlex Szücs 18 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 7 26.44
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 22.5.2024 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1831 Adam PalaAdam Pala 17 ZŠ Klimkovice, P.O. ZŠ Klimkovice, P.O. 5 18.49
2 1846 Jakub ZezulčíkJakub Zezulčík 17 ZŠ a MŠ Václavovice, P.O. ZŠ a MŠ Václavovice, P.O. 7 18.75
3 1888 Šimon MikulinecŠimon Mikulinec 17 Ostrava Ostrava 8 18.95
4 1835 Matouš RévayMatouš Révay 17 ZŠ Horní Datyně ZŠ Horní Datyně 6 19.08
5 1647 Pavel PolášekPavel Polášek 17 SSK Vítkovice, z. s. SSK Vítkovice, z. s. 3 20.92
6 1776 Mikoláš FojtíkMikoláš Fojtík 18 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 4 21.25
7 1886 David JarešDavid Jareš 18 Ostrava Ostrava 1 21.49
8 1740 Domink WronaDomink Wrona 17 Ostrava Ostrava 2 22.04
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1702 Mikoláš PřibylaMikoláš Přibyla 17 HC Frýdek-Místek HC Frýdek-Místek 2 18.03
2 1831 Adam PalaAdam Pala 17 ZŠ Klimkovice, P.O. ZŠ Klimkovice, P.O. 5 18.49
3 1846 Jakub ZezulčíkJakub Zezulčík 17 ZŠ a MŠ Václavovice, P.O. ZŠ a MŠ Václavovice, P.O. 7 18.75
4 1841 Jonáš BartkoJonáš Bartko 17 ZŠ Hlučín-Rovniny, okres Opava ZŠ Hlučín-Rovniny, okres Opava 4 18.95
4 1888 Šimon MikulinecŠimon Mikulinec 17 Ostrava Ostrava 8 18.95
6 1835 Matouš RévayMatouš Révay 17 ZŠ Horní Datyně ZŠ Horní Datyně 6 19.08
7 1698 Šimon RakŠimon Rak 17 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 6 19.28
8 1850 Dominik KolářDominik Kolář 17 AK SSK Vítkovice AK SSK Vítkovice 5 19.45
9 1675 Šimon KaštovskýŠimon Kaštovský 18 Atletika Poruba Atletika Poruba 6 19.56
10 1854 Artur AdamíkArtur Adamík 17 ZŠ Ostrava, Matiční 5, P.O. ZŠ Ostrava, Matiční 5, P.O. 4 20.23
11 1838 Kryštof WollmannKryštof Wollmann 18 Brušperk Brušperk 7 20.27
12 1647 Pavel PolášekPavel Polášek 17 SSK Vítkovice, z. s. SSK Vítkovice, z. s. 3 20.92
13 1776 Mikoláš FojtíkMikoláš Fojtík 18 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 4 21.25
14 1800 Petr ZemianekPetr Zemianek 18 MŠ Větrná - Ostrava - Atletika Poruba MŠ Větrná - Ostrava - Atlet... 1 21.27
15 1886 David JarešDavid Jareš 18 Ostrava Ostrava 1 21.49
16 1859 Jan KorponaiJan Korponai 17 ZŠ a MŠ Kosmonautů ZŠ a MŠ Kosmonautů 3 21.54
17 1694 Lukáš GažurLukáš Gažur 18 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 5 21.65
18 1814 Adam ZezulkaAdam Zezulka 17 ZŠ Vsetín, Luh 1544 ZŠ Vsetín, Luh 1544 1 21.66
19 1740 Domink WronaDomink Wrona 17 Ostrava Ostrava 2 22.04
20 1847 Jakub KubečkaJakub Kubečka 17 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 5 22.24
20 1830 David TobolaDavid Tobola 18 Mateřská škola Ostrava-Poruba Ukrajinská 1530-1531 Mateřská škola Ostrava-Poru... 7 22.24
22 1726 Tomáš ZmeškalTomáš Zmeškal 18 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 1 22.45
23 1717 Max NavrátilMax Navrátil 18 Ostrava Ostrava 3 22.61
24 1658 Michal HájekMichal Hájek 18 MS Mitusova, Ostrava MS Mitusova, Ostrava 4 25.35
25 1780 Jan MartinákJan Martinák 18 Ostrava Ostrava 2 25.62
26 1713 Matouš RichterMatouš Richter 17 Bítov Bítov 2 26.43
27 1843 Alex SzücsAlex Szücs 18 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 7 26.44
1858 Patrik LakvaPatrik Lakva 18 Várenská mateřská škola Várenská mateřská škola 6 DNS

100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 22.5.2024 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1829 Hana BenešováHana Benešová 17 Atletika FM Atletika FM 4 18.18
2 1812 Sofie RévayováSofie Révayová 17 AK Hranice AK Hranice 7 18.76
3 1743 Ester NavrátilováEster Navrátilová 17 Atletika Šumperk Atletika Šumperk 2 19.43
4 1827 Apolena JahůdkováApolena Jahůdková 17 Atletika Poruba Atletika Poruba 6 19.70
5 1653 Marlen HozováMarlen Hozová 18 Ostrava Ostrava 3 21.04
6 1671 Ema ValoškováEma Valošková 18 Ostrava Ostrava 8 25.45
7 1798 Nora ČajkaNora Čajka 18 Ostrava Ostrava 5 25.50
8 1724 Eliška StýblováEliška Stýblová 18 Dobroslavice Dobroslavice 1 26.33
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 22.5.2024 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1652 Vendula KrpelíkováVendula Krpelíková 18 Ostrava Ostrava 5 20.65
2 1810 Helena OsmančíkováHelena Osmančíková 17 Ostrava-Poruba Ostrava-Poruba 2 20.70
3 1734 Karolína MučkováKarolína Mučková 18 ZŠ a MŠ, Ostrava-Poruba, Ukrajinská 19, P.O. ZŠ a MŠ, Ostrava-Poruba, Uk... 6 21.46
4 1759 Anděla KowalskiAnděla Kowalski 17 SSK Vitkovice SSK Vitkovice 4 21.93
5 1791 Eliška StašováEliška Stašová 17 Lehká atletika Slezan Frýdek - Místek Lehká atletika Slezan Frýde... 7 22.22
6 1760 Štěpánka KrulováŠtěpánka Krulová 18 ZŠ a MŠ Ostrava-Svinov, P.O. ZŠ a MŠ Ostrava-Svinov, P.O. 3 22.68
7 1787 Bára ŠablaturováBára Šablaturová 17 Gymnázium, ZŠ a MŠ Hello s.r.o. Gymnázium, ZŠ a MŠ Hello s.... 1 23.73
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 22.5.2024 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1753 Zuzana DresslerováZuzana Dresslerová 18 MŠ U Zámku, Ostrava, SSK Vítkovice MŠ U Zámku, Ostrava, SSK Ví... 4 21.50
2 1762 Tina TomisováTina Tomisová 18 Ostrava Ostrava 7 22.13
3 1767 Anna GalajdováAnna Galajdová 18 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 5 22.44
4 1818 Sandra ŠimoňákováSandra Šimoňáková 18 ZŠ a MŠ Raškovice ZŠ a MŠ Raškovice 2 23.35
5 1710 Viktorie HalatováViktorie Halatová 18 ZŠ a MŠ Ostrava-Zábřeh, Kosmonautů 15, P.O. ZŠ a MŠ Ostrava-Zábřeh, Kos... 3 23.95
6 1779 Petra ZajicovaPetra Zajicova 17 Lepus.cz Lepus.cz 1 24.29
7 1834 Dorota RévayováDorota Révayová 18 MŠ Horní datyně MŠ Horní datyně 6 25.51
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 22.5.2024 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1797 Viktorie MaierViktorie Maier 17 ZŠ a MŠ, Ostrava-Zábřeh, Horymírova 100, P.O., Ost ZŠ a MŠ, Ostrava-Zábřeh, Ho... 6 19.15
2 1796 Karolína ŠafarčíkováKarolína Šafarčíková 18 Ludgeřovice Ludgeřovice 1 21.95
3 1701 Elizabeth HaasováElizabeth Haasová 18 ZŠ a MŠ Ostrava-Hrabůvka, A. Kučery 20, P.O. ZŠ a MŠ Ostrava-Hrabůvka, A... 3 22.56
4 1771 Linda DadokováLinda Dadoková 18 MŠ Staňkova MŠ Staňkova 4 22.85
5 1842 Ema OplatkováEma Oplatková 18 Ostrava Ostrava 2 22.94
6 1649 Zuzana PoláškováZuzana Polášková 18 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 7 24.35
MS 1840 Tereza DužíkováTereza Dužíková 18 MŠ Zámostní Ostrava MŠ Zámostní Ostrava 5 21.30
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (st, 22.5.2024 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1783 Lada RybáčkováLada Rybáčková 17 Přípravk AK SSK Vítkovice Přípravk AK SSK Vítkovice 6 20.12
2 1695 Tina NovotnáTina Novotná 18 MŠ B.Dvorského MŠ B.Dvorského 3 21.92
3 1764 Klára TomisováKlára Tomisová 18 Ostrava Ostrava 1 22.53
4 1667 Mellanie LollkováMellanie Lollková 18 Ostrava Ostrava 5 22.82
5 1790 Bára SmieškováBára Smiešková 17 Ostrava Ostrava 2 23.30
6 1664 Amálie ŠtotováAmálie Štotová 18 ZŠ a MŠ Ostrava-Dubina, V. Košaře 6, P.O. ZŠ a MŠ Ostrava-Dubina, V. ... 7 23.90
7 1845 Emma BystroňováEmma Bystroňová 18 Ostrava Ostrava 4 25.71
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1829 Hana BenešováHana Benešová 17 Atletika FM Atletika FM 4 18.18
2 1812 Sofie RévayováSofie Révayová 17 AK Hranice AK Hranice 7 18.76
3 1797 Viktorie MaierViktorie Maier 17 ZŠ a MŠ, Ostrava-Zábřeh, Horymírova 100, P.O., Ost ZŠ a MŠ, Ostrava-Zábřeh, Ho... 6 19.15
4 1743 Ester NavrátilováEster Navrátilová 17 Atletika Šumperk Atletika Šumperk 2 19.43
5 1827 Apolena JahůdkováApolena Jahůdková 17 Atletika Poruba Atletika Poruba 6 19.70
6 1783 Lada RybáčkováLada Rybáčková 17 Přípravk AK SSK Vítkovice Přípravk AK SSK Vítkovice 6 20.12
7 1652 Vendula KrpelíkováVendula Krpelíková 18 Ostrava Ostrava 5 20.65
8 1810 Helena OsmančíkováHelena Osmančíková 17 Ostrava-Poruba Ostrava-Poruba 2 20.70
9 1653 Marlen HozováMarlen Hozová 18 Ostrava Ostrava 3 21.04
10 1734 Karolína MučkováKarolína Mučková 18 ZŠ a MŠ, Ostrava-Poruba, Ukrajinská 19, P.O. ZŠ a MŠ, Ostrava-Poruba, Uk... 6 21.46
11 1753 Zuzana DresslerováZuzana Dresslerová 18 MŠ U Zámku, Ostrava, SSK Vítkovice MŠ U Zámku, Ostrava, SSK Ví... 4 21.50
12 1695 Tina NovotnáTina Novotná 18 MŠ B.Dvorského MŠ B.Dvorského 3 21.92
13 1759 Anděla KowalskiAnděla Kowalski 17 SSK Vitkovice SSK Vitkovice 4 21.93
14 1796 Karolína ŠafarčíkováKarolína Šafarčíková 18 Ludgeřovice Ludgeřovice 1 21.95
15 1762 Tina TomisováTina Tomisová 18 Ostrava Ostrava 7 22.13
16 1791 Eliška StašováEliška Stašová 17 Lehká atletika Slezan Frýdek - Místek Lehká atletika Slezan Frýde... 7 22.22
17 1767 Anna GalajdováAnna Galajdová 18 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 5 22.44
18 1764 Klára TomisováKlára Tomisová 18 Ostrava Ostrava 1 22.53
19 1701 Elizabeth HaasováElizabeth Haasová 18 ZŠ a MŠ Ostrava-Hrabůvka, A. Kučery 20, P.O. ZŠ a MŠ Ostrava-Hrabůvka, A... 3 22.56
20 1760 Štěpánka KrulováŠtěpánka Krulová 18 ZŠ a MŠ Ostrava-Svinov, P.O. ZŠ a MŠ Ostrava-Svinov, P.O. 3 22.68
21 1667 Mellanie LollkováMellanie Lollková 18 Ostrava Ostrava 5 22.82
22 1771 Linda DadokováLinda Dadoková 18 MŠ Staňkova MŠ Staňkova 4 22.85
23 1842 Ema OplatkováEma Oplatková 18 Ostrava Ostrava 2 22.94
24 1790 Bára SmieškováBára Smiešková 17 Ostrava Ostrava 2 23.30
25 1818 Sandra ŠimoňákováSandra Šimoňáková 18 ZŠ a MŠ Raškovice ZŠ a MŠ Raškovice 2 23.35
26 1787 Bára ŠablaturováBára Šablaturová 17 Gymnázium, ZŠ a MŠ Hello s.r.o. Gymnázium, ZŠ a MŠ Hello s.... 1 23.73
27 1664 Amálie ŠtotováAmálie Štotová 18 ZŠ a MŠ Ostrava-Dubina, V. Košaře 6, P.O. ZŠ a MŠ Ostrava-Dubina, V. ... 7 23.90
28 1710 Viktorie HalatováViktorie Halatová 18 ZŠ a MŠ Ostrava-Zábřeh, Kosmonautů 15, P.O. ZŠ a MŠ Ostrava-Zábřeh, Kos... 3 23.95
29 1779 Petra ZajicovaPetra Zajicova 17 Lepus.cz Lepus.cz 1 24.29
30 1649 Zuzana PoláškováZuzana Polášková 18 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 7 24.35
31 1671 Ema ValoškováEma Valošková 18 Ostrava Ostrava 8 25.45
32 1798 Nora ČajkaNora Čajka 18 Ostrava Ostrava 5 25.50
33 1834 Dorota RévayováDorota Révayová 18 MŠ Horní datyně MŠ Horní datyně 6 25.51
34 1845 Emma BystroňováEmma Bystroňová 18 Ostrava Ostrava 4 25.71
35 1724 Eliška StýblováEliška Stýblová 18 Dobroslavice Dobroslavice 1 26.33
1840 Tereza DužíkováTereza Dužíková 18 MŠ Zámostní Ostrava MŠ Zámostní Ostrava 5 21.30

200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 22.5.2024 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1861 Artur ChlebusArtur Chlebus 15 ZŠ a MŠ Šilheřovice, P.O. ZŠ a MŠ Šilheřovice, P.O. 2 33.70
2 1868 Antonín PejznochAntonín Pejznoch 16 ZŠ a MŠ Ostrava, Ostrčilova 10, P.O. ZŠ a MŠ Ostrava, Ostrčilova... 9 36.93
3 1876 Alex LindovskýAlex Lindovský 16 MFK Vítkovice MFK Vítkovice 6 37.87
4 1645 Vít KochánekVít Kochánek 16 SSK Vítkovice, Brušperk SSK Vítkovice, Brušperk 4 37.96
5 1748 Kryštof BardoňKryštof Bardoň 16 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 1 40.30
6 1887 Filip KlučárFilip Klučár 16 ZŠ Paskov, okres Frýdek-Místek, P.O. ZŠ Paskov, okres Frýdek-Mís... 3 41.72
7 1849 Jan OplatekJan Oplatek 15 ZŠ a MŠ, Ostrava-Zábřeh, Horymírova 100, P.O. ZŠ a MŠ, Ostrava-Zábřeh, Ho... 8 42.61
8 1892 Samuel KubinaSamuel Kubina 16 ZŠ Ostrava - Petřkovice ZŠ Ostrava - Petřkovice 5 43.73
9 1765 Václav NouzovskýVáclav Nouzovský 15 ZŠ Mitušova 16 Ostrava ZŠ Mitušova 16 Ostrava 7 50.16
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (st, 22.5.2024 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1674 Dominik LidákDominik Lidák 15 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 6 32.26
2 1891 Jindřich StefekJindřich Stefek 16 1. Běžecký Jablunkov 1. Běžecký Jablunkov 8 34.11
3 1848 David KubečkaDavid Kubečka 15 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 5 34.96
4 1851 Jiří GrůšaJiří Grůša 15 ZŠ a MŠ Ostrava-Hrabůvka, Krestova 36A, P.O. ZŠ a MŠ Ostrava-Hrabůvka, K... 4 36.05
5 1893 Jakub ProvazníkJakub Provazník 16 Atletika Poruba Atletika Poruba 7 38.03
6 1855 Viktor AdamíkViktor Adamík 15 SSK SSK 1 38.07
7 1890 Jan BrychlecJan Brychlec 16 ZŠ a MŠ Ostrava-Zábřeh, Březinova 52, P.O. ZŠ a MŠ Ostrava-Zábřeh, Bře... 2 42.78
8 1672 Matyáš GregorMatyáš Gregor 16 SSK Vitkovice SSK Vitkovice 3 44.41
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1674 Dominik LidákDominik Lidák 15 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 6 32.26
2 1861 Artur ChlebusArtur Chlebus 15 ZŠ a MŠ Šilheřovice, P.O. ZŠ a MŠ Šilheřovice, P.O. 2 33.70
3 1891 Jindřich StefekJindřich Stefek 16 1. Běžecký Jablunkov 1. Běžecký Jablunkov 8 34.11
4 1848 David KubečkaDavid Kubečka 15 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 5 34.96
5 1851 Jiří GrůšaJiří Grůša 15 ZŠ a MŠ Ostrava-Hrabůvka, Krestova 36A, P.O. ZŠ a MŠ Ostrava-Hrabůvka, K... 4 36.05
6 1868 Antonín PejznochAntonín Pejznoch 16 ZŠ a MŠ Ostrava, Ostrčilova 10, P.O. ZŠ a MŠ Ostrava, Ostrčilova... 9 36.93
7 1876 Alex LindovskýAlex Lindovský 16 MFK Vítkovice MFK Vítkovice 6 37.87
8 1645 Vít KochánekVít Kochánek 16 SSK Vítkovice, Brušperk SSK Vítkovice, Brušperk 4 37.96
9 1893 Jakub ProvazníkJakub Provazník 16 Atletika Poruba Atletika Poruba 7 38.03
10 1855 Viktor AdamíkViktor Adamík 15 SSK SSK 1 38.07
11 1748 Kryštof BardoňKryštof Bardoň 16 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 1 40.30
12 1887 Filip KlučárFilip Klučár 16 ZŠ Paskov, okres Frýdek-Místek, P.O. ZŠ Paskov, okres Frýdek-Mís... 3 41.72
13 1849 Jan OplatekJan Oplatek 15 ZŠ a MŠ, Ostrava-Zábřeh, Horymírova 100, P.O. ZŠ a MŠ, Ostrava-Zábřeh, Ho... 8 42.61
14 1890 Jan BrychlecJan Brychlec 16 ZŠ a MŠ Ostrava-Zábřeh, Březinova 52, P.O. ZŠ a MŠ Ostrava-Zábřeh, Bře... 2 42.78
15 1892 Samuel KubinaSamuel Kubina 16 ZŠ Ostrava - Petřkovice ZŠ Ostrava - Petřkovice 5 43.73
16 1672 Matyáš GregorMatyáš Gregor 16 SSK Vitkovice SSK Vitkovice 3 44.41
17 1765 Václav NouzovskýVáclav Nouzovský 15 ZŠ Mitušova 16 Ostrava ZŠ Mitušova 16 Ostrava 7 50.16

200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 22.5.2024 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1704 Elen PaličkováElen Paličková 15 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 4 36.29
2 1889 Terezie NavrátilováTerezie Navrátilová 15 ZŠ Vojtěcha Martínka Brušperk, okres Frýdek-Místek ZŠ Vojtěcha Martínka Brušpe... 3 36.61
3 1646 Martina KochánkováMartina Kochánková 15 SSK Vítkovice, Brušperk SSK Vítkovice, Brušperk 2 36.77
4 1874 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 16 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 9 36.77
5 1793 Elen ŠilerováElen Šilerová 15 Zš Srbská 2, Ostrava Zš Srbská 2, Ostrava 7 37.90
6 1873 Zoe BauerováZoe Bauerová 16 ZŠ Zdeňka Škarvady Ostrava, Atletika Poruba. ZŠ Zdeňka Škarvady Ostrava,... 1 37.90
7 1820 Tereza PorubováTereza Porubová 16 ZŠ Zubří, okres Vsetín ZŠ Zubří, okres Vsetín 6 39.77
8 1806 Marie ŠnapkováMarie Šnapková 16 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 8 40.52
9 1650 Ema PoláškováEma Polášková 15 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 5 42.37
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (st, 22.5.2024 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1763 Natálie ŠidíkováNatálie Šidíková 15 ZŠ Hlučín-Rovniny, okres Opava ZŠ Hlučín-Rovniny, okres Opava 9 35.38
2 1816 Zuzana MiklošíkováZuzana Miklošíková 15 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 5 36.05
3 1811 Markéta OsmančíkováMarkéta Osmančíková 15 ZŠ, Ostrava-Poruba, A. Hrdličky 1638, P.O. ZŠ, Ostrava-Poruba, A. Hrdl... 7 36.41
4 1828 Eliška BenešováEliška Benešová 15 Atletika FM Atletika FM 1 37.39
5 1879 Nina MastíkováNina Mastíková 15 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 4 37.79
6 1885 Anna BortelováAnna Bortelová 15 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 2 40.50
7 1882 Stela MísteckáStela Místecká 16 Prima Škola Prima Škola 6 42.14
8 1805 Beáta SchmidováBeáta Schmidová 16 Atletika Poruba Atletika Poruba 8 43.07
9 1852 Klara GrygarovaKlara Grygarova 16 Zš Horymirova Ostrava-Zábřeh Zš Horymirova Ostrava-Zábřeh 3 59.20
Celkem 9 závodníků
Běh 03 (st, 22.5.2024 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1865 Marie EhlerováMarie Ehlerová 15 Řepiště Řepiště 1 35.62
2 1813 Vanesa RévayováVanesa Révayová 15 AK Hranice AK Hranice 9 35.88
3 1878 Kristýna KrainováKristýna Krainová 15 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 5 36.35
4 1699 Anežka RakováAnežka Raková 15 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 38.15
5 1856 Eleni LakvováEleni Lakvová 15 ZŠ Ostrava, Matiční 5, P.O. ZŠ Ostrava, Matiční 5, P.O. 7 38.38
6 1832 Leontýna KocichováLeontýna Kocichová 16 ZŠ a MŠ, Ostrava-Zábřeh, Horymírova 100, P.O. ZŠ a MŠ, Ostrava-Zábřeh, Ho... 3 39.64
7 1809 Dominika KozákováDominika Kozáková 16 Atletika Poruba Atletika Poruba 4 39.93
8 1761 Eliška KrulováEliška Krulová 16 ZŠ a MŠ Ostrava-Svinov, P.O. ZŠ a MŠ Ostrava-Svinov, P.O. 6 40.06
9 1880 Judita KaválkováJudita Kaválková 16 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 2 42.42
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1763 Natálie ŠidíkováNatálie Šidíková 15 ZŠ Hlučín-Rovniny, okres Opava ZŠ Hlučín-Rovniny, okres Opava 9 35.38
2 1865 Marie EhlerováMarie Ehlerová 15 Řepiště Řepiště 1 35.62
3 1813 Vanesa RévayováVanesa Révayová 15 AK Hranice AK Hranice 9 35.88
4 1816 Zuzana MiklošíkováZuzana Miklošíková 15 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 5 36.05
5 1704 Elen PaličkováElen Paličková 15 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 4 36.29
6 1878 Kristýna KrainováKristýna Krainová 15 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 5 36.35
7 1811 Markéta OsmančíkováMarkéta Osmančíková 15 ZŠ, Ostrava-Poruba, A. Hrdličky 1638, P.O. ZŠ, Ostrava-Poruba, A. Hrdl... 7 36.41
8 1889 Terezie NavrátilováTerezie Navrátilová 15 ZŠ Vojtěcha Martínka Brušperk, okres Frýdek-Místek ZŠ Vojtěcha Martínka Brušpe... 3 36.61
9 1646 Martina KochánkováMartina Kochánková 15 SSK Vítkovice, Brušperk SSK Vítkovice, Brušperk 2 36.77
9 1874 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 16 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 9 36.77
11 1828 Eliška BenešováEliška Benešová 15 Atletika FM Atletika FM 1 37.39
12 1879 Nina MastíkováNina Mastíková 15 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 4 37.79
13 1793 Elen ŠilerováElen Šilerová 15 Zš Srbská 2, Ostrava Zš Srbská 2, Ostrava 7 37.90
13 1873 Zoe BauerováZoe Bauerová 16 ZŠ Zdeňka Škarvady Ostrava, Atletika Poruba. ZŠ Zdeňka Škarvady Ostrava,... 1 37.90
15 1699 Anežka RakováAnežka Raková 15 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 38.15
16 1856 Eleni LakvováEleni Lakvová 15 ZŠ Ostrava, Matiční 5, P.O. ZŠ Ostrava, Matiční 5, P.O. 7 38.38
17 1832 Leontýna KocichováLeontýna Kocichová 16 ZŠ a MŠ, Ostrava-Zábřeh, Horymírova 100, P.O. ZŠ a MŠ, Ostrava-Zábřeh, Ho... 3 39.64
18 1820 Tereza PorubováTereza Porubová 16 ZŠ Zubří, okres Vsetín ZŠ Zubří, okres Vsetín 6 39.77
19 1809 Dominika KozákováDominika Kozáková 16 Atletika Poruba Atletika Poruba 4 39.93
20 1761 Eliška KrulováEliška Krulová 16 ZŠ a MŠ Ostrava-Svinov, P.O. ZŠ a MŠ Ostrava-Svinov, P.O. 6 40.06
21 1885 Anna BortelováAnna Bortelová 15 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 2 40.50
22 1806 Marie ŠnapkováMarie Šnapková 16 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 8 40.52
23 1882 Stela MísteckáStela Místecká 16 Prima Škola Prima Škola 6 42.14
24 1650 Ema PoláškováEma Polášková 15 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 5 42.37
25 1880 Judita KaválkováJudita Kaválková 16 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 2 42.42
26 1805 Beáta SchmidováBeáta Schmidová 16 Atletika Poruba Atletika Poruba 8 43.07
27 1852 Klara GrygarovaKlara Grygarova 16 Zš Horymirova Ostrava-Zábřeh Zš Horymirova Ostrava-Zábřeh 3 59.20

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 22.5.2024 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1872 Adam JaitnerAdam Jaitner 13 Atletika Poruba Atletika Poruba 2 49.99
2 1895 Matouš NevřelaMatouš Nevřela 13 ZŠ generála Zdeňka Škarvady, Ostrava-Poruba, P.O. ZŠ generála Zdeňka Škarvady... 3 51.40
3 1862 Marek OrlitaMarek Orlita 14 HC Vítkovice Ridera HC Vítkovice Ridera 5 52.72
4 1897 Matyáš GáborMatyáš Gábor 13 Ostrava Ostrava 1 53.93
5 1896 Marek NevřelaMarek Nevřela 13 ZŠ generála Zdeňka Škarvady, Ostrava-Poruba, P.O. ZŠ generála Zdeňka Škarvady... 4 56.22
6 1819 Matouš PlačekMatouš Plaček 14 ZŠ Darkovice ZŠ Darkovice 6 57.43
7 1648 Antonín PolášekAntonín Polášek 13 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 7 61.15
MS 1804 Albert SchmidaAlbert Schmida 14 Atletika Poruba Atletika Poruba 8 44.67
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 22.5.2024 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1877 Henry DvořákHenry Dvořák 14 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 2 50.19
2 1863 Matyáš HradeckýMatyáš Hradecký 13 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 3 51.26
3 1864 Radovan ŠvajdaRadovan Švajda 13 TJ Unie Hlubina TJ Unie Hlubina 7 54.29
4 1857 Filip LinhartFilip Linhart 14 SSS Vitkovice SSS Vitkovice 4 56.43
5 1866 Daniel PaukDaniel Pauk 13 ZŠ Ostrava, Matiční 5, P.O. ZŠ Ostrava, Matiční 5, P.O. 5 56.51
6 1839 Tomáš DužíkTomáš Dužík 14 ZŠ Slezská Ostrava, Bohumínská 72, P.O. ZŠ Slezská Ostrava, Bohumín... 1 61.92
7 1744 Ondřej ŠilerOndřej Šiler 13 Větrná hůrka Větrná hůrka 6 64.47
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1872 Adam JaitnerAdam Jaitner 13 Atletika Poruba Atletika Poruba 2 49.99
2 1877 Henry DvořákHenry Dvořák 14 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 2 50.19
3 1863 Matyáš HradeckýMatyáš Hradecký 13 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 3 51.26
4 1895 Matouš NevřelaMatouš Nevřela 13 ZŠ generála Zdeňka Škarvady, Ostrava-Poruba, P.O. ZŠ generála Zdeňka Škarvady... 3 51.40
5 1862 Marek OrlitaMarek Orlita 14 HC Vítkovice Ridera HC Vítkovice Ridera 5 52.72
6 1897 Matyáš GáborMatyáš Gábor 13 Ostrava Ostrava 1 53.93
7 1864 Radovan ŠvajdaRadovan Švajda 13 TJ Unie Hlubina TJ Unie Hlubina 7 54.29
8 1896 Marek NevřelaMarek Nevřela 13 ZŠ generála Zdeňka Škarvady, Ostrava-Poruba, P.O. ZŠ generála Zdeňka Škarvady... 4 56.22
9 1857 Filip LinhartFilip Linhart 14 SSS Vitkovice SSS Vitkovice 4 56.43
10 1866 Daniel PaukDaniel Pauk 13 ZŠ Ostrava, Matiční 5, P.O. ZŠ Ostrava, Matiční 5, P.O. 5 56.51
11 1819 Matouš PlačekMatouš Plaček 14 ZŠ Darkovice ZŠ Darkovice 6 57.43
12 1648 Antonín PolášekAntonín Polášek 13 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 7 61.15
13 1839 Tomáš DužíkTomáš Dužík 14 ZŠ Slezská Ostrava, Bohumínská 72, P.O. ZŠ Slezská Ostrava, Bohumín... 1 61.92
14 1744 Ondřej ŠilerOndřej Šiler 13 Větrná hůrka Větrná hůrka 6 64.47
1804 Albert SchmidaAlbert Schmida 14 Atletika Poruba Atletika Poruba 8 44.67

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 22.5.2024 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1825 Lilien ByrtusováLilien Byrtusová 13 Atletika Poruba Atletika Poruba 1 51.00
2 1871 Karolína JaitnerováKarolína Jaitnerová 13 Atletika Poruba Atletika Poruba 4 53.52
3 1700 Kristýna KubíkováKristýna Kubíková 14 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 6 59.75
4 1884 Ema MísteckáEma Místecká 13 Prima Škola Prima Škola 7 62.75
5 1853 Eliška GrygarováEliška Grygarová 14 Zš Horymírova Ostrava-Zábřeh Zš Horymírova Ostrava-Zábřeh 3 66.12
6 1821 Vendula PorubováVendula Porubová 13 ZŠ Zubří, okres Vsetín ZŠ Zubří, okres Vsetín 8 66.81
MS 1802 Sofie FilipováSofie Filipová 14 Atletika Poruba Atletika Poruba 2 50.34
1960 Emma KorponaiEmma Korponai 13 ZŠ Kosmonatů Ostrava ZŠ Kosmonatů Ostrava 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 22.5.2024 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1815 Tereza TlolkováTereza Tlolková 13 ZŠ Ostrava-Hrabůvka, Krestova 36A ZŠ Ostrava-Hrabůvka, Krest... 8 51.29
2 1869 Eliška KostelníkováEliška Kostelníková 13 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 2 53.87
3 1867 Karla PejznochováKarla Pejznochová 13 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 4 54.89
4 1881 Sophia May FeketeováSophia May Feketeová 14 ZŠ Františka kardinála Tomáška Studénka, P.O. ZŠ Františka kardinála Tomá... 1 55.41
5 1822 Elizabeth SzemanovaElizabeth Szemanova 13 ZŠ Ostrava-Zábřeh, Jugoslávská 23, P.O. ZŠ Ostrava-Zábřeh, Jugosláv... 7 59.05
6 1875 Nela OndováNela Ondová 14 SSK-Vítkovice SSK-Vítkovice 3 62.07
7 1836 Jana ŘehůřkováJana Řehůřková 14 ZŠ a MŠ MUDr. Emílie Lukášové Ostrava-Hrabůvka, Kl ZŠ a MŠ MUDr. Emílie Lukášo... 5 67.20
1870 Viktorie SobanskáViktorie Sobanská 14 Atletický klub SSK Vítkovice Atletický klub SSK Vítkovice 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 22.5.2024 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1894 Amanda TurkováAmanda Turková 13 ZŠ dr. Miroslava Tyrše, Hlučín, Tyršova 2, okres O ZŠ dr. Miroslava Tyrše, Hlu... 7 48.51
2 1837 Marie ŠtěříkováMarie Štěříková 13 Triatlet Karlovy Vary Triatlet Karlovy Vary 6 50.58
3 1898 Adéla PetrovskáAdéla Petrovská 14 TJ Slezan Frydek-Místek TJ Slezan Frydek-Místek 8 52.76
4 1844 Barbora PoláškováBarbora Polášková 13 TJ Mošnov TJ Mošnov 54.46
5 1824 Gabriela IvaníšováGabriela Ivaníšová 13 Ostrava Ostrava 1 57.82
6 1817 Marie MiklošíkováMarie Miklošíková 13 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 4 58.23
7 1833 Gabriela KocichováGabriela Kocichová 14 ZŠ a MŠ, Ostrava-Zábřeh, Horymírova 100, P.O. ZŠ a MŠ, Ostrava-Zábřeh, Ho... 2 59.15
8 1823 Klára MiškováKlára Mišková 13 Ostrava Ostrava 5 62.10
9 1883 Tereza MěšťánkováTereza Měšťánková 14 Prima Škola Prima Škola 3 68.19
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1894 Amanda TurkováAmanda Turková 13 ZŠ dr. Miroslava Tyrše, Hlučín, Tyršova 2, okres O ZŠ dr. Miroslava Tyrše, Hlu... 7 48.51
2 1837 Marie ŠtěříkováMarie Štěříková 13 Triatlet Karlovy Vary Triatlet Karlovy Vary 6 50.58
3 1825 Lilien ByrtusováLilien Byrtusová 13 Atletika Poruba Atletika Poruba 1 51.00
4 1815 Tereza TlolkováTereza Tlolková 13 ZŠ Ostrava-Hrabůvka, Krestova 36A ZŠ Ostrava-Hrabůvka, Krest... 8 51.29
5 1898 Adéla PetrovskáAdéla Petrovská 14 TJ Slezan Frydek-Místek TJ Slezan Frydek-Místek 8 52.76
6 1871 Karolína JaitnerováKarolína Jaitnerová 13 Atletika Poruba Atletika Poruba 4 53.52
7 1869 Eliška KostelníkováEliška Kostelníková 13 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 2 53.87
8 1844 Barbora PoláškováBarbora Polášková 13 TJ Mošnov TJ Mošnov 54.46
9 1867 Karla PejznochováKarla Pejznochová 13 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 4 54.89
10 1881 Sophia May FeketeováSophia May Feketeová 14 ZŠ Františka kardinála Tomáška Studénka, P.O. ZŠ Františka kardinála Tomá... 1 55.41
11 1824 Gabriela IvaníšováGabriela Ivaníšová 13 Ostrava Ostrava 1 57.82
12 1817 Marie MiklošíkováMarie Miklošíková 13 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 4 58.23
13 1822 Elizabeth SzemanovaElizabeth Szemanova 13 ZŠ Ostrava-Zábřeh, Jugoslávská 23, P.O. ZŠ Ostrava-Zábřeh, Jugosláv... 7 59.05
14 1833 Gabriela KocichováGabriela Kocichová 14 ZŠ a MŠ, Ostrava-Zábřeh, Horymírova 100, P.O. ZŠ a MŠ, Ostrava-Zábřeh, Ho... 2 59.15
15 1700 Kristýna KubíkováKristýna Kubíková 14 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 6 59.75
16 1875 Nela OndováNela Ondová 14 SSK-Vítkovice SSK-Vítkovice 3 62.07
17 1823 Klára MiškováKlára Mišková 13 Ostrava Ostrava 5 62.10
18 1884 Ema MísteckáEma Místecká 13 Prima Škola Prima Škola 7 62.75
19 1853 Eliška GrygarováEliška Grygarová 14 Zš Horymírova Ostrava-Zábřeh Zš Horymírova Ostrava-Zábřeh 3 66.12
20 1821 Vendula PorubováVendula Porubová 13 ZŠ Zubří, okres Vsetín ZŠ Zubří, okres Vsetín 8 66.81
21 1836 Jana ŘehůřkováJana Řehůřková 14 ZŠ a MŠ MUDr. Emílie Lukášové Ostrava-Hrabůvka, Kl ZŠ a MŠ MUDr. Emílie Lukášo... 5 67.20
22 1883 Tereza MěšťánkováTereza Měšťánková 14 Prima Škola Prima Škola 3 68.19
1802 Sofie FilipováSofie Filipová 14 Atletika Poruba Atletika Poruba 2 50.34
1960 Emma KorponaiEmma Korponai 13 ZŠ Kosmonatů Ostrava ZŠ Kosmonatů Ostrava 5 DNS
1870 Viktorie SobanskáViktorie Sobanská 14 Atletický klub SSK Vítkovice Atletický klub SSK Vítkovice 6 DNS

hod raketkou - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (st, 22.5.2024 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 1877 Henry DvořákHenry Dvořák
Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav
14 3 PB 38.50
2 1866 Daniel PaukDaniel Pauk
ZŠ Ostrava, Matiční 5, P.O. ZŠ Ostrava, Matiční 5, P.O.
13 11 PB 31.60
3 1872 Adam JaitnerAdam Jaitner
Atletika Poruba Atletika Poruba
13 6 PB 31.20
4 1863 Matyáš HradeckýMatyáš Hradecký
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
13 5 PB 30.70
5 1857 Filip LinhartFilip Linhart
SSS Vitkovice SSS Vitkovice
14 7 PB 29.30
6 1895 Matouš NevřelaMatouš Nevřela
ZŠ generála Zdeňka Škarvady, Ostrava-Poruba, P.O. ZŠ generála Zdeňka Škarvady...
13 9 PB 23.50
7 1896 Marek NevřelaMarek Nevřela
ZŠ generála Zdeňka Škarvady, Ostrava-Poruba, P.O. ZŠ generála Zdeňka Škarvady...
13 8 PB 22.65
8= 1648 Antonín PolášekAntonín Polášek
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
13 13 PB 21.95
8= 1744 Ondřej ŠilerOndřej Šiler
Větrná hůrka Větrná hůrka
13 16 PB 21.95
10 1897 Matyáš GáborMatyáš Gábor
Ostrava Ostrava
13 4 PB 21.80
11 1862 Marek OrlitaMarek Orlita
HC Vítkovice Ridera HC Vítkovice Ridera
14 10 PB 19.65
12 1819 Matouš PlačekMatouš Plaček
ZŠ Darkovice ZŠ Darkovice
14 12 PB 18.30
13 1839 Tomáš DužíkTomáš Dužík
ZŠ Slezská Ostrava, Bohumínská 72, P.O. ZŠ Slezská Ostrava, Bohumín...
14 2 PB 17.90
14 1864 Radovan ŠvajdaRadovan Švajda
TJ Unie Hlubina TJ Unie Hlubina
13 17 PB 16.20
MS 1804 Albert SchmidaAlbert Schmida
Atletika Poruba Atletika Poruba
14 14 PB 34.65
Celkem 15 závodníků

hod raketkou - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (st, 22.5.2024 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 1869 Eliška KostelníkováEliška Kostelníková
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
13 13 PB 28.75
2 1844 Barbora PoláškováBarbora Polášková
TJ Mošnov TJ Mošnov
13 25 PB 28.40
3 1898 Adéla PetrovskáAdéla Petrovská
TJ Slezan Frydek-Místek TJ Slezan Frydek-Místek
14 23 PB 27.60
4 1825 Lilien ByrtusováLilien Byrtusová
Atletika Poruba Atletika Poruba
13 3 PB 25.75
5 1836 Jana ŘehůřkováJana Řehůřková
ZŠ a MŠ MUDr. Emílie Lukášové Ostrava-Hrabůvka, Kl ZŠ a MŠ MUDr. Emílie Lukášo...
14 28 PB 19.55
6 1870 Viktorie SobanskáViktorie Sobanská
Atletický klub SSK Vítkovice Atletický klub SSK Vítkovice
14 29 PB 19.00
7 1833 Gabriela KocichováGabriela Kocichová
ZŠ a MŠ, Ostrava-Zábřeh, Horymírova 100, P.O. ZŠ a MŠ, Ostrava-Zábřeh, Ho...
14 11 PB 18.92
8 1871 Karolína JaitnerováKarolína Jaitnerová
Atletika Poruba Atletika Poruba
13 10 18.56
9 1821 Vendula PorubováVendula Porubová
ZŠ Zubří, okres Vsetín ZŠ Zubří, okres Vsetín
13 26 PB 17.65
10 1867 Karla PejznochováKarla Pejznochová
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
13 22 PB 16.00
11 1815 Tereza TlolkováTereza Tlolková
ZŠ Ostrava-Hrabůvka, Krestova 36A ZŠ Ostrava-Hrabůvka, Krest...
13 33 PB 15.80
12 1802 Sofie FilipováSofie Filipová
Atletika Poruba Atletika Poruba
14 6 PB 14.95
13 1822 Elizabeth SzemanovaElizabeth Szemanova
ZŠ Ostrava-Zábřeh, Jugoslávská 23, P.O. ZŠ Ostrava-Zábřeh, Jugosláv...
13 31 PB 12.80
14 1700 Kristýna KubíkováKristýna Kubíková
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
14 15 PB 11.55
15 1824 Gabriela IvaníšováGabriela Ivaníšová
Ostrava Ostrava
13 9 PB 11.52
16 Elen EnderováElen Enderová
ZŠ a MŠ Píšť, P.O. ZŠ a MŠ Píšť, P.O.
13 4 PB 11.45
17 1837 Marie ŠtěříkováMarie Štěříková
Triatlet Karlovy Vary Triatlet Karlovy Vary
13 32 PB 11.40
18 1817 Marie MiklošíkováMarie Miklošíková
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
13 17 PB 10.58
19 1823 Klára MiškováKlára Mišková
Ostrava Ostrava
13 19 PB 09.60
20 1875 Nela OndováNela Ondová
SSK-Vítkovice SSK-Vítkovice
14 21 PB 08.00
1884 Ema MísteckáEma Místecká
Prima Škola Prima Škola
13 18 DNS
1853 Eliška GrygarováEliška Grygarová
Zš Horymírova Ostrava-Zábřeh Zš Horymírova Ostrava-Zábřeh
14 7 DNS
1960 Emma KorponaiEmma Korponai
ZŠ Kosmonatů Ostrava ZŠ Kosmonatů Ostrava
13 12 DNS
1894 Amanda TurkováAmanda Turková
ZŠ dr. Miroslava Tyrše, Hlučín, Tyršova 2, okres O ZŠ dr. Miroslava Tyrše, Hlu...
13 34 DNS
1883 Tereza MěšťánkováTereza Měšťánková
Prima Škola Prima Škola
14 16 DNS
Celkem 25 závodníků

30 m - Mix (Běh)

Běh 01 (st, 22.5.2024 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1723 Justýna MadryJustýna Madry 23 ZŠ a MŠ Pustá Polom, P.O. ZŠ a MŠ Pustá Polom, P.O. 2 06.06
2 1721 Matouš StýbloMatouš Stýblo 23 Dobroslavice Dobroslavice 5 06.29
3 1676 Stela VařechováStela Vařechová 23 Ostrava Ostrava 4 07.80
4 1677 Lara VařechováLara Vařechová 23 Ostrava Ostrava 3 07.98
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 22.5.2024 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1681 Sebastian HradilSebastian Hradil 24 PLANETA - Montessori ZŠ s.r.o. PLANETA - Montessori ZŠ s.r.o. 4 06.03
2 1708 Jonáš BenešJonáš Beneš 23 Ostrava Ostrava 06.41
3 1729 Kristyna Cuadros LeónKristyna Cuadros León 23 Ostrava Ostrava 06.75
4 1660 Václav JahůdkaVáclav Jahůdka 23 Ostrava Ostrava 3 07.37
5 1712 Martin NavrátilMartin Navrátil 23 Ostrava Ostrava 2 07.43
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1681 Sebastian HradilSebastian Hradil 24 PLANETA - Montessori ZŠ s.r.o. PLANETA - Montessori ZŠ s.r.o. 4 06.03
2 1723 Justýna MadryJustýna Madry 23 ZŠ a MŠ Pustá Polom, P.O. ZŠ a MŠ Pustá Polom, P.O. 2 06.06
3 1721 Matouš StýbloMatouš Stýblo 23 Dobroslavice Dobroslavice 5 06.29
4 1708 Jonáš BenešJonáš Beneš 23 Ostrava Ostrava 06.41
5 1729 Kristyna Cuadros LeónKristyna Cuadros León 23 Ostrava Ostrava 06.75
6 1660 Václav JahůdkaVáclav Jahůdka 23 Ostrava Ostrava 3 07.37
7 1712 Martin NavrátilMartin Navrátil 23 Ostrava Ostrava 2 07.43
8 1676 Stela VařechováStela Vařechová 23 Ostrava Ostrava 4 07.80
9 1677 Lara VařechováLara Vařechová 23 Ostrava Ostrava 3 07.98