Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Běh Krušnohořím - 11. ročník

Meziboří (13. 4. 2024)

Přespolní běh - Muži

(so, 13.4.2024 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 6 Oto OttenschlägerOto Ottenschläger 95 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 0:25:54
2 5 Martin ČesalMartin Česal 88 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:28:05
3 10 Martin MorvayMartin Morvay 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 0:29:35
4 4 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:31:52
5 13 Václav ČermákVáclav Čermák 93 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 0:36:56
MS 53 Dan KačurDan Kačur 07 ASK LovosiceASK Lovosice 0:25:30
Poznámky:
6 900 m
Celkem 6 závodníků

Přespolní běh - Junioři

(so, 13.4.2024 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 45 Daniel NovotnýDaniel Novotný 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 0:18:16
2 46 Jaromír TichýJaromír Tichý 05 AK MostAK Most 0:18:52
Poznámky:
4 600 m
Celkem 2 závodníků

Přespolní běh - Dorostenci

(so, 13.4.2024 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 53 Dan KačurDan Kačur 07 ASK LovosiceASK Lovosice 0:16:53
2 44 Tomáš ŘízekTomáš Řízek 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 0:18:35
3 34 Petr SvobodaPetr Svoboda 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 0:19:10
4 51 Vít KuncVít Kunc 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 0:20:01
5 55 Radim KačurRadim Kačur 08 ASK LovosiceASK Lovosice 0:21:54
Poznámky:
4 600 m
Celkem 5 závodníků

Přespolní běh - Žáci

(so, 13.4.2024 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 66 Marek OndráčekMarek Ondráček 09 AK MostAK Most 0:09:10
2 69 Adam FuniokAdam Funiok 10 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:09:12
3 36 Kryštof VinczeKryštof Vincze 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 0:09:33
4 52 Pavel SmekPavel Smek 10 Sporťáci Žatec z.s.Sporťáci Žatec z.s. 0:10:25
5 20 Daniel ŠumaDaniel Šuma 10 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:10:42
Poznámky:
2 300 m
Celkem 5 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci

(so, 13.4.2024 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 12 David PopelkaDavid Popelka 12 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:05:19
2 8 Radek KučerkaRadek Kučerka 11 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:05:20
3 10 František LamačFrantišek Lamač 11 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:05:22
4 77 Stanislav VenturaStanislav Ventura 11 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:05:26
5 5 Matyáš KovaříkMatyáš Kovařík 12 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:06:07
6 14 Karel KopeckýKarel Kopecký 11 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:06:25
7 17 Jan SochorJan Sochor 12 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:06:35
Poznámky:
1 200 m
Celkem 7 závodníků

Přespolní běh - Veteráni (Běh)

Běh 01 (so, 13.4.2024 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 16 Jan KučerkaJan Kučerka 80 KOB LitvínovKOB Litvínov 0:39:19
Poznámky:
6 900 m
Celkem 1 závodníků
Běh 02 (so, 13.4.2024 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 9 Tomáš PřibilTomáš Přibil 74 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:20:24
Celkem 1 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 9 Tomáš PřibilTomáš Přibil 74 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:20:24
2 16 Jan KučerkaJan Kučerka 80 KOB LitvínovKOB Litvínov 0:39:19

Přespolní běh - Ženy

(so, 13.4.2024 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 17 Adéla KonířováAdéla Konířová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 0:19:38
2 2 Jana HrdličkováJana Hrdličková 83 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:24:49
3 18 Romana KučerkováRomana Kučerková 81 TJ Stadion Nový BorTJ Stadion Nový Bor 0:27:38
Poznámky:
4 600 m
Celkem 3 závodníků

Přespolní běh - Juniorky

(so, 13.4.2024 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 43 Lucie VlachováLucie Vlachová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 0:09:17
2 41 Kateřina ŠulíkováKateřina Šulíková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 0:09:20
3 38 Barbora BalášováBarbora Balášová 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:09:56
4 33 Kateřina EisnerováKateřina Eisnerová 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:11:22
Poznámky:
2 300 m
Celkem 4 závodníků

Přespolní běh - Dorostenky

(so, 13.4.2024 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 60 Lucie Viktorie ŠponiarováLucie Viktorie Šponiarová 08 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 0:10:11
2 100 Vanessa PapschováVanessa Papschová 08 AK BílinaAK Bílina 0:10:31
3 48 Klára TicháKlára Tichá 08 AK MostAK Most 0:12:17
Poznámky:
2 300 m
Celkem 3 závodníků

Přespolní běh - Žákyně

(so, 13.4.2024 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 65 Bára ZelníkováBára Zelníková 09 AK MostAK Most 0:05:02
2 36 Aneta TvrzníkováAneta Tvrzníková 09 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:05:14
3 99 Karolína KalibováKarolína Kalibová 10 AK BílinaAK Bílina 0:05:17
4 50 Adriana GýnováAdriana Gýnová 09 AK MostAK Most 0:05:20
5 49 Leontýna PermanováLeontýna Permanová 09 AK MostAK Most 0:05:22
6 11 Hana MaláHana Malá 10 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:05:35
7 87 Adéla VosmikováAdéla Vosmiková 09 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:05:40
8 61 Lucie EisnerováLucie Eisnerová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 0:05:56
9 30 Barbora CidlinováBarbora Cidlinová 10 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 0:06:21
Poznámky:
1 200 m
Celkem 9 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně

(so, 13.4.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 13 Barbora PřibilováBarbora Přibilová 12 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:04:46
2 35 Barbora SteckerováBarbora Steckerová 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 0:04:47
3 67 Klára OndráčkováKlára Ondráčková 12 AK MostAK Most 0:04:54
4 14 Markéta PřibilováMarkéta Přibilová 12 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:05:02
5 57 Karolína PávkováKarolína Pávková 12 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 0:05:04
6 39 Barbora SlapničkováBarbora Slapničková 12 AK MostAK Most 0:05:12
7 1 Julie BalázsováJulie Balázsová 11 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:05:24
8 56 Kateřina Anna JarolímováKateřina Anna Jarolímová 12 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 0:05:32
9 58 Julie ŠafránkováJulie Šafránková 11 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 0:06:05
10 19 Nikola ZikmundováNikola Zikmundová 12 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:06:06
11 6 Eliška KozerichováEliška Kozerichová 12 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:06:07
12 16 Juliana RizovaJuliana Rizova 11 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:06:25
13 4 Barbora HusákováBarbora Husáková 12 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:06:28
14 18 Kateřina SochorováKateřina Sochorová 12 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:06:45
Poznámky:
1 200 m
Celkem 14 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 13.4.2024 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 24 Boleslav KrejčíBoleslav Krejčí 15 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0:01:01
2 51 Michal ChytrýMichal Chytrý 15 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:01:04
3 7 Jan KozerichJan Kozerich 16 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:01:06
4 23 Vojtěch LamačVojtěch Lamač 16 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:01:12
5 32 Jáchym ChrenkaJáchym Chrenka 15 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:01:24
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 13.4.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 30 Vojtěch TancmanVojtěch Tancman 17 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0:00:42
2 41 David ChytrýDavid Chytrý 18 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:00:44
3 94 Václav KopenecVáclav Kopenec 18 AK BílinaAK Bílina 0:00:47
4 45 Matyáš LancdorfMatyáš Lancdorf 18 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:00:48
5 40 Alexander KřížekAlexander Křížek 17 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:00:49
6 95 Nikolas ŠnajdrNikolas Šnajdr 17 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:00:54
7 98 Denis KopřivaDenis Kopřiva 18 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0:00:55
8 31 Radim ChrenkaRadim Chrenka 17 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:00:55
9 44 Janek HeroldJanek Herold 18 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:00:58
10 46 Nikolas KřížekNikolas Křížek 17 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:01:00
11 39 Albert DvořáčekAlbert Dvořáček 19 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:01:02
12 43 Jan PopelkaJan Popelka 18 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:01:09
13 42 Jakub LancdorfJakub Lancdorf 21 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:01:14
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 30 Vojtěch TancmanVojtěch Tancman 17 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0:00:42
2 41 David ChytrýDavid Chytrý 18 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:00:44
3 94 Václav KopenecVáclav Kopenec 18 AK BílinaAK Bílina 0:00:47
4 45 Matyáš LancdorfMatyáš Lancdorf 18 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:00:48
5 40 Alexander KřížekAlexander Křížek 17 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:00:49
6 95 Nikolas ŠnajdrNikolas Šnajdr 17 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:00:54
7 98 Denis KopřivaDenis Kopřiva 18 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0:00:55
7 31 Radim ChrenkaRadim Chrenka 17 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:00:55
9 44 Janek HeroldJanek Herold 18 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:00:58
10 46 Nikolas KřížekNikolas Křížek 17 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:01:00
11 24 Boleslav KrejčíBoleslav Krejčí 15 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0:01:01
12 39 Albert DvořáčekAlbert Dvořáček 19 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:01:02
13 51 Michal ChytrýMichal Chytrý 15 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:01:04
14 7 Jan KozerichJan Kozerich 16 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:01:06
15 43 Jan PopelkaJan Popelka 18 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:01:09
16 23 Vojtěch LamačVojtěch Lamač 16 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:01:12
17 42 Jakub LancdorfJakub Lancdorf 21 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:01:14
18 32 Jáchym ChrenkaJáchym Chrenka 15 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:01:24

Přespolní běh - Atletická přípravka-hoši

(so, 13.4.2024 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 76 Václav VenturaVáclav Ventura 14 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:00:55
2 71 Filip BrokešFilip Brokeš 13 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:00:58
3 72 Jan SabolJan Sabol 13 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:00:58
4 97 Josef SvobodaJosef Svoboda 13 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 0:00:59
5 78 Viktor TrefnýViktor Trefný 13 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:01:00
6 21 Ondřej VlasákOndřej Vlasák 13 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 0:01:01
7 25 Jan MoczerniukJan Moczerniuk 13 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0:01:02
8 89 Lukáš PopelkaLukáš Popelka 14 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:01:02
9 34 Jakub BrůhaJakub Brůha 14 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0:01:03
10 70 Ondřej TučekOndřej Tuček 13 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:01:04
11 96 Jakub NosekJakub Nosek 14 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:01:12
12 83 Vilém SiebertVilém Siebert 14 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:01:14
13 80 Lukáš KováčLukáš Kováč 14 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:01:16
14 75 David KoukalDavid Koukal 13 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:01:18
15 86 Lukáš RathLukáš Rath 13 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:01:20
16 63 Pavel PšenkaPavel Pšenka 14 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:01:33
17 73 Oskar ŠnajdrOskar Šnajdr 14 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:01:39
Celkem 17 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 13.4.2024 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 82 Marie ZikánováMarie Zikánová 15 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:01:00
2 28 Veronika MajerováVeronika Majerová 15 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0:01:02
3 26 Veronika MoczerniukováVeronika Moczerniuková 16 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0:01:04
4 53 Kateřina KováčováKateřina Kováčová 15 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:01:05
5 33 Karolína HrubáKarolína Hrubá 16 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0:01:07
6 68 Klaudie GrznárováKlaudie Grznárová 15 AK MostAK Most 0:01:08
7 90 Marika VejražkováMarika Vejražková 15 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0:01:09
8 52 Josefina PšenkováJosefina Pšenková 16 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:01:10
9 55 Tereza JarolímováTereza Jarolímová 15 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 0:01:11
10 93 Bibiana SacharováBibiana Sacharová 16 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 0:01:12
11 54 Stela HeroldováStela Heroldová 16 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:01:22
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (so, 13.4.2024 - 10:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1= 79 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková 17 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0:00:41
1= 22 Ella VaculkováElla Vaculková 17 AK MostAK Most 0:00:41
3 47 Adélka UngerováAdélka Ungerová 17 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:00:44
4 48 Ella ZelinkováElla Zelinková 19 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:01:01
5 50 Lea šindlerováLea šindlerová 19 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:01:02
6 49 Kateřina TučkováKateřina Tučková 19 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:01:13
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 79 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková 17 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0:00:41
1 22 Ella VaculkováElla Vaculková 17 AK MostAK Most 0:00:41
3 47 Adélka UngerováAdélka Ungerová 17 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:00:44
4 82 Marie ZikánováMarie Zikánová 15 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:01:00
5 48 Ella ZelinkováElla Zelinková 19 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:01:01
6 28 Veronika MajerováVeronika Majerová 15 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0:01:02
6 50 Lea šindlerováLea šindlerová 19 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:01:02
8 26 Veronika MoczerniukováVeronika Moczerniuková 16 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0:01:04
9 53 Kateřina KováčováKateřina Kováčová 15 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:01:05
10 33 Karolína HrubáKarolína Hrubá 16 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0:01:07
11 68 Klaudie GrznárováKlaudie Grznárová 15 AK MostAK Most 0:01:08
12 90 Marika VejražkováMarika Vejražková 15 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0:01:09
13 52 Josefina PšenkováJosefina Pšenková 16 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:01:10
14 55 Tereza JarolímováTereza Jarolímová 15 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 0:01:11
15 93 Bibiana SacharováBibiana Sacharová 16 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 0:01:12
16 49 Kateřina TučkováKateřina Tučková 19 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:01:13
17 54 Stela HeroldováStela Heroldová 16 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:01:22

Přespolní běh - Atletická přípravka-dívky

(so, 13.4.2024 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 27 Ema FormanováEma Formanová 14 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0:00:54
2 98 Tereza MachuldováTereza Machuldová 13 AK MostAK Most 0:00:56
3 37 Silvie DorůžkováSilvie Dorůžková 13 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 0:00:56
4 92 Viktorie SacharováViktorie Sacharová 13 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 0:00:57
5 35 Eva PizováEva Pizová 14 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 0:00:58
6 2 Ema BřicháčováEma Břicháčová 13 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:00:59
7 62 Lucie BartoníčkováLucie Bartoníčková 14 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:01:01
8 69 Adéla KučerkováAdéla Kučerková 14 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:01:03
9 85 Mia VršeckáMia Vršecká 13 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:01:03
10 64 Anežka PšenkováAnežka Pšenková 14 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 0:01:18
Celkem 10 závodníků