Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Sprinterský trojboj

Říčany (15. 6. 2024)

50 m - Atletická minipřípravka-hoši

(so, 15.6.2024 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠpačekMatěj Špaček 15 SK Aktis Praha, z.s. SK Aktis Praha, z.s. 1 08.2 22.50
2 Jakub StarostaJakub Starosta 15 Atletika Benešov Atletika Benešov 6 08.2 22.50
3 Benjamin FraněkBenjamin Franěk 15 Všestrannost Sokol Říčany Všestrannost Sokol Říčany 3 08.3 20.00
4 Jonáš LamplotJonáš Lamplot 16 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.6 18.50
5 Štěpán PavliščeŠtěpán Pavlišče 15 Atletika Benešov Atletika Benešov 6 08.6 18.50
6 Václav ŠťastnýVáclav Šťastný 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 08.7 17.00
7 Martin MlichMartin Mlich 15 TJ Sokol Smichov I. TJ Sokol Smichov I. 3 08.9 15.50
8 Eliáš LandkammerEliáš Landkammer 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.9 15.50
9 David ŠtuksaDavid Štuksa 16 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 09.2 12.50
10 Ludovít Jan EmanuelLudovít Jan Emanuel 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 09.2 12.50
11 Vojta ŠťastnýVojta Šťastný 16 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.2 12.50
12 Karel ValášekKarel Valášek 16 Atletika Benešov Atletika Benešov 9 09.2 12.50
13 Jan ValentaJan Valenta 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 10 09.3 8.50
14 Filip KotrbaFilip Kotrba 16 Atletika Říčany Atletika Říčany 5 09.3 8.50
15 Kryštof KrusKryštof Krus 15 Atletika Mirošovice Atletika Mirošovice 1 09.3 8.50
16 Dan PrchlíkDan Prchlík 16 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.3 8.50
17 Petr ČapekPetr Čapek 16 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 09.6 6.00
18 Václav EiseltVáclav Eiselt 15 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 2 09.7 4.50
19 Eliáš FrajerEliáš Frajer 16 Atletika Benešov Atletika Benešov 4 09.7 4.50
20 Mateo HarčárMateo Harčár 16 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 09.8 3.00
21 Viktor UvíraViktor Uvíra 16 Bez oddílové příslušnosti Bez oddílové příslušnosti 8 10.2 2.00
22 Antonín PaarAntonín Paar 16 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 10.3 1.00
Celkem 22 závodníků

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 15.6.2024 - 10:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub HallerJakub Haller 13 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 07.8 8.00
2 Lukáš ČedíkLukáš Čedík 14 Atletika Benešov Atletika Benešov 4 07.9 6.00
3 Dominik PačesDominik Pačes 13 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 08.0 5.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 15.6.2024 - 10:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš ValešMatyáš Valeš 13 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.7 4.00
2 Richard GotzmannRichard Gotzmann 14 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.8 2.00
3 David ČepičkaDavid Čepička 14 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.8 2.00
4 Jakub KvapilJakub Kvapil 14 Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov Tělocvičná jednota Sokol I.... 5 08.8 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub HallerJakub Haller 13 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 07.8 8.00
2 Lukáš ČedíkLukáš Čedík 14 Atletika Benešov Atletika Benešov 4 07.9 6.00
3 Dominik PačesDominik Pačes 13 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 08.0 5.00
4 Matyáš ValešMatyáš Valeš 13 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.7 4.00
5 Richard GotzmannRichard Gotzmann 14 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.8 2.00
5 David ČepičkaDavid Čepička 14 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.8 2.00
5 Jakub KvapilJakub Kvapil 14 Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov Tělocvičná jednota Sokol I.... 5 08.8 2.00

50 m - Atletická minipřípravka-dívky

(so, 15.6.2024 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanesa FraňkovaVanesa Fraňkova 15 Atletika Benešov Atletika Benešov 4 08.5 26.50
2 Eliška HűbnerováEliška Hűbnerová 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.5 26.50
3 Josefína PavliščováJosefína Pavliščová 15 Atletika Benešov Atletika Benešov 9 08.7 23.00
4 Ema KalošováEma Kalošová 15 Atletika Benešov Atletika Benešov 5 08.7 23.00
5 Diana NovotnáDiana Novotná 15 Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město 7 08.7 23.00
6 Laura ŠvorcováLaura Švorcová 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.8 21.00
7 Elen KřížováElen Křížová 15 Atletika Benešov Atletika Benešov 5 08.9 19.50
8 Františka PalušováFrantiška Palušová 16 Atletika Benešov Atletika Benešov 5 08.9 19.50
9 Anna RegalovaAnna Regalova 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.0 18.00
10 Róza BorovskáRóza Borovská 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 09.2 15.50
11 Hana JobováHana Jobová 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.2 15.50
12 Adina KusáAdina Kusá 16 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.2 15.50
13 Vanessa KočováVanessa Kočová 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.2 15.50
14 Eliška VymětalováEliška Vymětalová 15 Sportovní klub ZŠ a MŠ Človíček Sportovní klub ZŠ a MŠ Člov... 1 09.3 11.50
15 Elen JordánováElen Jordánová 16 Atletika Benešov Atletika Benešov 3 09.3 11.50
16 Laura DandováLaura Dandová 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 09.3 11.50
17 Josefina DurajJosefina Duraj 16 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 09.3 11.50
18 Vanessa DuškováVanessa Dušková 16 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 09.4 8.50
19 Karolína SabelováKarolína Sabelová 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 10 09.4 8.50
20 Eliska KaderabkovaEliska Kaderabkova 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 09.5 6.00
21 Eliška JanoškováEliška Janošková 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.5 6.00
22 Jolana PiskačováJolana Piskačová 16 Atletika Benešov Atletika Benešov 6 09.5 6.00
23 Klára FišerováKlára Fišerová 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 09.7 4.00
24 Adélka SilovskáAdélka Silovská 16 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 09.9 3.00
25 Adélka HűbnerováAdélka Hűbnerová 16 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 10.3 2.00
26 Tereza TrmalováTereza Trmalová 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 9 10.7 1.00
Celkem 26 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 15.6.2024 - 10:15) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MíčkováKarolína Míčková 14 Atletika Benešov Atletika Benešov 5 07.9 16.50
2 Klára LinhartováKlára Linhartová 13 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 4 08.1 14.00
3 Alena PrchlíkováAlena Prchlíková 13 Všestrannost, T.J. Sokol Říčany a Radošovice Všestrannost, T.J. Sokol Ří... 2 08.5 9.00
4 Natálka SilovskáNatálka Silovská 14 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.9 7.00
5 Sofie BlechováSofie Blechová 14 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 09.5 3.50
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 15.6.2024 - 10:15) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofia KužmováSofia Kužmová 13 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 2 08.2 13.00
2 Anna JelenekováAnna Jeleneková 13 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 4 08.3 11.50
3 Tereza VlčkováTereza Vlčková 14 Všestrannost, T.J. Sokol Říčany a Radošovice Všestrannost, T.J. Sokol Ří... 6 08.4 10.00
4 Laura KamenišťákováLaura Kamenišťáková 14 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 09.0 6.00
5 Karolina KrusKarolina Krus 14 Atletika Mirošovice Atletika Mirošovice 5 11.3 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 15.6.2024 - 10:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna MelíškováAnna Melíšková 13 Atletika Čelákovice Atletika Čelákovice 3 07.9 16.50
2 Nela ValešováNela Valešová 13 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 08.3 11.50
3 Victoria MilecVictoria Milec 14 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 08.7 8.00
4 Lada PirníkováLada Pirníková 14 SK Sokol Zlatníky, z.s SK Sokol Zlatníky, z.s 2 09.4 5.00
5 Klára BrejchováKlára Brejchová 13 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 09.5 3.50
6 Kristýna StrnadováKristýna Strnadová 14 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.8 2.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MíčkováKarolína Míčková 14 Atletika Benešov Atletika Benešov 5 07.9 16.50
1 Anna MelíškováAnna Melíšková 13 Atletika Čelákovice Atletika Čelákovice 3 07.9 16.50
3 Klára LinhartováKlára Linhartová 13 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 4 08.1 14.00
4 Sofia KužmováSofia Kužmová 13 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 2 08.2 13.00
5 Anna JelenekováAnna Jeleneková 13 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 4 08.3 11.50
5 Nela ValešováNela Valešová 13 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 08.3 11.50
7 Tereza VlčkováTereza Vlčková 14 Všestrannost, T.J. Sokol Říčany a Radošovice Všestrannost, T.J. Sokol Ří... 6 08.4 10.00
8 Alena PrchlíkováAlena Prchlíková 13 Všestrannost, T.J. Sokol Říčany a Radošovice Všestrannost, T.J. Sokol Ří... 2 08.5 9.00
9 Victoria MilecVictoria Milec 14 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 08.7 8.00
10 Natálka SilovskáNatálka Silovská 14 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.9 7.00
11 Laura KamenišťákováLaura Kamenišťáková 14 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 09.0 6.00
12 Lada PirníkováLada Pirníková 14 SK Sokol Zlatníky, z.s SK Sokol Zlatníky, z.s 2 09.4 5.00
13 Sofie BlechováSofie Blechová 14 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 09.5 3.50
13 Klára BrejchováKlára Brejchová 13 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 09.5 3.50
15 Kristýna StrnadováKristýna Strnadová 14 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.8 2.00
16 Karolina KrusKarolina Krus 14 Atletika Mirošovice Atletika Mirošovice 5 11.3 1.00

60 m - Žáci

(so, 15.6.2024 - 10:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Teo OuthierTeo Outhier 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 08.0 5.00
2 David TrnkaDavid Trnka 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 08.3 3.00
3 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 08.6 2.00
4 Matěj KafkaMatěj Kafka 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.7 1.00
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 15.6.2024 - 09:30) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub BerkaJakub Berka 12 RC Říčany RC Říčany 5 08.9 11.00
2 Petr LamplotPetr Lamplot 12 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 09.0 8.50
3 Kryštof HamerKryštof Hamer 12 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 2 09.0 8.50
4 Oliver PastorekOliver Pastorek 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.4 5.00
5 Kamil KrusKamil Krus 12 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 10.2 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 15.6.2024 - 09:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch MarhoulVojtěch Marhoul 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 09.3 6.50
2 Adam BlažekAdam Blažek 12 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 5 09.3 6.50
3 Jakub PřádaJakub Přáda 12 Bez oddílové příslušnosti Bez oddílové příslušnosti 6 09.7 4.00
4 Filip MatoušekFilip Matoušek 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 10.0 3.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub BerkaJakub Berka 12 RC Říčany RC Říčany 5 08.9 11.00
2 Petr LamplotPetr Lamplot 12 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 09.0 8.50
2 Kryštof HamerKryštof Hamer 12 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 2 09.0 8.50
4 Vojtěch MarhoulVojtěch Marhoul 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 09.3 6.50
4 Adam BlažekAdam Blažek 12 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 5 09.3 6.50
6 Oliver PastorekOliver Pastorek 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.4 5.00
7 Jakub PřádaJakub Přáda 12 Bez oddílové příslušnosti Bez oddílové příslušnosti 6 09.7 4.00
8 Filip MatoušekFilip Matoušek 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 10.0 3.00
9 Kamil KrusKamil Krus 12 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 10.2 2.00

60 m - Žákyně

(so, 15.6.2024 - 09:45) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Silvie KadlecováSilvie Kadlecová 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 08.5 5.00
2 Elen CimprichováElen Cimprichová 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.7 4.00
3 Nela PřádováNela Přádová 10 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 5 09.1 3.00
4 Andrea BěhalováAndrea Běhalová 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.4 2.00
5 Anna DrvoštěpováAnna Drvoštěpová 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.6 1.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 15.6.2024 - 09:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela TellerováDaniela Tellerová 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 08.5 15.00
2 Lucie ŠimůnkováLucie Šimůnková 12 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.9 12.00
3 Dominika DunajováDominika Dunajová 12 Všestrannost, T.J. Sokol Říčany a Radošovice Všestrannost, T.J. Sokol Ří... 6 09.0 11.00
4 Lea StockováLea Stocková 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 09.1 9.50
5 Kristýna ŘíhováKristýna Říhová 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.8 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 15.6.2024 - 09:15) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠvestkováTereza Švestková 11 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 08.4 18.00
2 Linda HegerováLinda Hegerová 11 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3 08.5 15.00
3 Zdenka NovotnáZdenka Novotná 12 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 5 09.1 9.50
4 Eliška NovotnáEliška Novotná 12 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.7 5.00
5 Nela BlechováNela Blechová 12 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.9 3.00
6 Amálie VenosováAmálie Venosová 12 Sokol Říčany a Radošovice Sokol Říčany a Radošovice 1 10.2 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 15.6.2024 - 09:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura ŠpačkováLaura Špačková 11 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 4 08.5 15.00
2 Andrea TellerováAndrea Tellerová 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 08.6 13.00
3 Viola NovákováViola Nováková 11 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2 09.2 8.00
4 Nikol PraženkováNikol Praženková 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 09.4 7.00
5 Karolína HoráčkováKarolína Horáčková 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.5 6.00
Noemi LandkammerováNoemi Landkammerová 12 Bez oddílové příslušnosti Bez oddílové příslušnosti 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠvestkováTereza Švestková 11 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 08.4 18.00
2 Daniela TellerováDaniela Tellerová 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 08.5 15.00
2 Linda HegerováLinda Hegerová 11 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3 08.5 15.00
2 Laura ŠpačkováLaura Špačková 11 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 4 08.5 15.00
5 Andrea TellerováAndrea Tellerová 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 08.6 13.00
6 Lucie ŠimůnkováLucie Šimůnková 12 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.9 12.00
7 Dominika DunajováDominika Dunajová 12 Všestrannost, T.J. Sokol Říčany a Radošovice Všestrannost, T.J. Sokol Ří... 6 09.0 11.00
8 Lea StockováLea Stocková 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 09.1 9.50
8 Zdenka NovotnáZdenka Novotná 12 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 5 09.1 9.50
10 Viola NovákováViola Nováková 11 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2 09.2 8.00
11 Nikol PraženkováNikol Praženková 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 09.4 7.00
12 Karolína HoráčkováKarolína Horáčková 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.5 6.00
13 Eliška NovotnáEliška Novotná 12 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.7 5.00
14 Kristýna ŘíhováKristýna Říhová 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.8 4.00
15 Nela BlechováNela Blechová 12 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.9 3.00
16 Amálie VenosováAmálie Venosová 12 Sokol Říčany a Radošovice Sokol Říčany a Radošovice 1 10.2 2.00
Noemi LandkammerováNoemi Landkammerová 12 Bez oddílové příslušnosti Bez oddílové příslušnosti 1 DNS

150 m - Žáci

(so, 15.6.2024 - 10:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Teo OuthierTeo Outhier 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 20.1 5.00
2 David TrnkaDavid Trnka 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 21.0 3.00
3 Matěj KafkaMatěj Kafka 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 21.4 2.00
4 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 21.6 1.00
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 15.6.2024 - 09:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr LamplotPetr Lamplot 12 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 22.4 9.00
2 Vojtěch MarhoulVojtěch Marhoul 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 24.3 5.00
Oliver PastorekOliver Pastorek 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 15.6.2024 - 09:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub BerkaJakub Berka 12 RC Říčany RC Říčany 2 22.0 11.00
2 Kryštof HamerKryštof Hamer 12 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 4 22.9 8.00
Celkem 2 závodníků
Běh 03 (so, 15.6.2024 - 09:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PřádaJakub Přáda 12 Bez oddílové příslušnosti Bez oddílové příslušnosti 1 23.3 7.00
2 Adam BlažekAdam Blažek 12 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 4 23.7 6.00
3 Filip MatoušekFilip Matoušek 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 24.6 4.00
4 Kamil KrusKamil Krus 12 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 26.5 3.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub BerkaJakub Berka 12 RC Říčany RC Říčany 2 22.0 11.00
2 Petr LamplotPetr Lamplot 12 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 22.4 9.00
3 Kryštof HamerKryštof Hamer 12 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 4 22.9 8.00
4 Jakub PřádaJakub Přáda 12 Bez oddílové příslušnosti Bez oddílové příslušnosti 1 23.3 7.00
5 Adam BlažekAdam Blažek 12 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 4 23.7 6.00
6 Vojtěch MarhoulVojtěch Marhoul 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 24.3 5.00
7 Filip MatoušekFilip Matoušek 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 24.6 4.00
8 Kamil KrusKamil Krus 12 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 26.5 3.00
Oliver PastorekOliver Pastorek 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 DNS

150 m - Žákyně

(so, 15.6.2024 - 09:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Silvie KadlecováSilvie Kadlecová 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 21.6 6.00
2 Elen CimprichováElen Cimprichová 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 22.0 4.00
3 Nela PřádováNela Přádová 10 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3 22.1 3.00
4 Andrea BěhalováAndrea Běhalová 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 22.5 2.00
Anna DrvoštěpováAnna Drvoštěpová 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 DNS
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 15.6.2024 - 09:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela TellerováDaniela Tellerová 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 20.3 18.00
2 Tereza ŠvestkováTereza Švestková 11 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 1 20.9 16.00
3 Linda HegerováLinda Hegerová 11 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2 21.0 15.00
4 Laura ŠpačkováLaura Špačková 11 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 4 21.8 13.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 15.6.2024 - 09:15) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea TellerováAndrea Tellerová 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 21.5 14.00
2 Viola NovákováViola Nováková 11 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 22.8 11.00
3 Nikol PraženkováNikol Praženková 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 23.5 8.00
4 Kristýna ŘíhováKristýna Říhová 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 24.0 5.50
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 15.6.2024 - 09:15) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína HoráčkováKarolína Horáčková 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 23.3 9.50
2 Dominika DunajováDominika Dunajová 12 Všestrannost, T.J. Sokol Říčany a Radošovice Všestrannost, T.J. Sokol Ří... 4 23.3 9.50
3 Nela BlechováNela Blechová 12 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 24.4 3.00
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (so, 15.6.2024 - 09:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdenka NovotnáZdenka Novotná 12 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3 23.6 7.00
2 Eliška NovotnáEliška Novotná 12 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 24.3 4.00
3 Noemi LandkammerováNoemi Landkammerová 12 Bez oddílové příslušnosti Bez oddílové příslušnosti 2 26.6 2.00
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (so, 15.6.2024 - 09:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ŠimůnkováLucie Šimůnková 12 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 22.0 12.00
2 Lea StockováLea Stocková 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 24.0 5.50
3 Amálie VenosováAmálie Venosová 12 Sokol Říčany a Radošovice Sokol Říčany a Radošovice 4 26.7 1.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela TellerováDaniela Tellerová 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 20.3 18.00
2 Tereza ŠvestkováTereza Švestková 11 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 1 20.9 16.00
3 Linda HegerováLinda Hegerová 11 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2 21.0 15.00
4 Andrea TellerováAndrea Tellerová 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 21.5 14.00
5 Laura ŠpačkováLaura Špačková 11 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 4 21.8 13.00
6 Lucie ŠimůnkováLucie Šimůnková 12 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 22.0 12.00
7 Viola NovákováViola Nováková 11 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 22.8 11.00
8 Karolína HoráčkováKarolína Horáčková 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 23.3 9.50
8 Dominika DunajováDominika Dunajová 12 Všestrannost, T.J. Sokol Říčany a Radošovice Všestrannost, T.J. Sokol Ří... 4 23.3 9.50
10 Nikol PraženkováNikol Praženková 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 23.5 8.00
11 Zdenka NovotnáZdenka Novotná 12 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3 23.6 7.00
12 Kristýna ŘíhováKristýna Říhová 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 24.0 5.50
12 Lea StockováLea Stocková 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 24.0 5.50
14 Eliška NovotnáEliška Novotná 12 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 24.3 4.00
15 Nela BlechováNela Blechová 12 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 24.4 3.00
16 Noemi LandkammerováNoemi Landkammerová 12 Bez oddílové příslušnosti Bez oddílové příslušnosti 2 26.6 2.00
17 Amálie VenosováAmálie Venosová 12 Sokol Říčany a Radošovice Sokol Říčany a Radošovice 4 26.7 1.00

150 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 15.6.2024 - 09:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠpačekMatěj Špaček 15 SK Aktis Praha, z.s. SK Aktis Praha, z.s. 4 24.5 23.00
2 Ludovít Jan EmanuelLudovít Jan Emanuel 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 29.0 8.00
3 Václav EiseltVáclav Eiselt 15 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 3 29.9 5.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 15.6.2024 - 10:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš LamplotJonáš Lamplot 16 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 26.6 15.00
2 Filip KotrbaFilip Kotrba 16 Atletika Říčany Atletika Říčany 3 28.1 11.00
3 Kryštof KrusKryštof Krus 15 Atletika Mirošovice Atletika Mirošovice 2 29.4 7.00
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 15.6.2024 - 09:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin MlichMartin Mlich 15 TJ Sokol Smichov I. TJ Sokol Smichov I. 3 24.9 21.00
2 Štěpán PavliščeŠtěpán Pavlišče 15 Atletika Benešov Atletika Benešov 2 25.5 18.00
3 Jan ValentaJan Valenta 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 27.2 14.00
4 Dan PrchlíkDan Prchlík 16 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 28.3 9.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 15.6.2024 - 09:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliáš LandkammerEliáš Landkammer 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 26.4 16.00
2 Eliáš FrajerEliáš Frajer 16 Atletika Benešov Atletika Benešov 2 29.5 6.00
3 Petr ČapekPetr Čapek 16 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 30.0 4.00
4 Antonín PaarAntonín Paar 16 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 30.5 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 15.6.2024 - 09:30) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Benjamin FraněkBenjamin Franěk 15 Všestrannost Sokol Říčany Všestrannost Sokol Říčany 3 25.4 19.50
2 Václav ŠťastnýVáclav Šťastný 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 25.6 17.00
3 Karel ValášekKarel Valášek 16 Atletika Benešov Atletika Benešov 1 27.5 13.00
4 Mateo HarčárMateo Harčár 16 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 33.6 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 15.6.2024 - 09:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub StarostaJakub Starosta 15 Atletika Benešov Atletika Benešov 3 25.4 19.50
2 Vojta ŠťastnýVojta Šťastný 16 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 27.9 12.00
3 David ŠtuksaDavid Štuksa 16 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 28.2 10.00
Viktor UvíraViktor Uvíra 16 Bez oddílové příslušnosti Bez oddílové příslušnosti 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠpačekMatěj Špaček 15 SK Aktis Praha, z.s. SK Aktis Praha, z.s. 4 24.5 23.00
2 Martin MlichMartin Mlich 15 TJ Sokol Smichov I. TJ Sokol Smichov I. 3 24.9 21.00
3 Benjamin FraněkBenjamin Franěk 15 Všestrannost Sokol Říčany Všestrannost Sokol Říčany 3 25.4 19.50
3 Jakub StarostaJakub Starosta 15 Atletika Benešov Atletika Benešov 3 25.4 19.50
5 Štěpán PavliščeŠtěpán Pavlišče 15 Atletika Benešov Atletika Benešov 2 25.5 18.00
6 Václav ŠťastnýVáclav Šťastný 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 25.6 17.00
7 Eliáš LandkammerEliáš Landkammer 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 26.4 16.00
8 Jonáš LamplotJonáš Lamplot 16 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 26.6 15.00
9 Jan ValentaJan Valenta 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 27.2 14.00
10 Karel ValášekKarel Valášek 16 Atletika Benešov Atletika Benešov 1 27.5 13.00
11 Vojta ŠťastnýVojta Šťastný 16 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 27.9 12.00
12 Filip KotrbaFilip Kotrba 16 Atletika Říčany Atletika Říčany 3 28.1 11.00
13 David ŠtuksaDavid Štuksa 16 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 28.2 10.00
14 Dan PrchlíkDan Prchlík 16 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 28.3 9.00
15 Ludovít Jan EmanuelLudovít Jan Emanuel 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 29.0 8.00
16 Kryštof KrusKryštof Krus 15 Atletika Mirošovice Atletika Mirošovice 2 29.4 7.00
17 Eliáš FrajerEliáš Frajer 16 Atletika Benešov Atletika Benešov 2 29.5 6.00
18 Václav EiseltVáclav Eiselt 15 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 3 29.9 5.00
19 Petr ČapekPetr Čapek 16 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 30.0 4.00
20 Antonín PaarAntonín Paar 16 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 30.5 3.00
21 Mateo HarčárMateo Harčár 16 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 33.6 2.00
Viktor UvíraViktor Uvíra 16 Bez oddílové příslušnosti Bez oddílové příslušnosti 1 DNS

150 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 15.6.2024 - 10:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub HallerJakub Haller 13 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 22.4 8.00
2 Lukáš ČedíkLukáš Čedík 14 Atletika Benešov Atletika Benešov 3 23.1 6.00
3 Dominik PačesDominik Pačes 13 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 24.1 5.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 15.6.2024 - 10:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard GotzmannRichard Gotzmann 14 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 25.9 3.50
2 Matyáš ValešMatyáš Valeš 13 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 25.9 3.50
3 Jakub KvapilJakub Kvapil 14 Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov Tělocvičná jednota Sokol I.... 4 26.7 2.00
4 David ČepičkaDavid Čepička 14 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 26.8 1.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub HallerJakub Haller 13 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 22.4 8.00
2 Lukáš ČedíkLukáš Čedík 14 Atletika Benešov Atletika Benešov 3 23.1 6.00
3 Dominik PačesDominik Pačes 13 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 24.1 5.00
4 Richard GotzmannRichard Gotzmann 14 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 25.9 3.50
4 Matyáš ValešMatyáš Valeš 13 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 25.9 3.50
6 Jakub KvapilJakub Kvapil 14 Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov Tělocvičná jednota Sokol I.... 4 26.7 2.00
7 David ČepičkaDavid Čepička 14 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 26.8 1.00

150 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 15.6.2024 - 09:15) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura DandováLaura Dandová 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 26.8 20.00
2 Laura ŠvorcováLaura Švorcová 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 28.4 14.50
3 Eliska KaderabkovaEliska Kaderabkova 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 30.2 4.50
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 15.6.2024 - 09:45) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Róza BorovskáRóza Borovská 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 28.0 18.00
2 Josefina DurajJosefina Duraj 16 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 28.1 17.00
3 Eliška VymětalováEliška Vymětalová 15 Sportovní klub ZŠ a MŠ Človíček Sportovní klub ZŠ a MŠ Člov... 4 28.5 12.50
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 15.6.2024 - 09:15) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema KalošováEma Kalošová 15 Atletika Benešov Atletika Benešov 3 25.3 27.00
2 Anna RegalovaAnna Regalova 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 26.5 21.00
3 Adina KusáAdina Kusá 16 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 28.5 12.50
4 Karolína SabelováKarolína Sabelová 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 28.7 8.50
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 15.6.2024 - 09:15) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Diana NovotnáDiana Novotná 15 Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město 4 25.6 24.00
2 Vanessa DuškováVanessa Dušková 16 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 28.4 14.50
3 Vanessa KočováVanessa Kočová 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 28.6 10.50
4 Adélka SilovskáAdélka Silovská 16 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 28.7 8.50
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 15.6.2024 - 09:15) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josefína PavliščováJosefína Pavliščová 15 Atletika Benešov Atletika Benešov 4 25.6 24.00
2 Vanesa FraňkovaVanesa Fraňkova 15 Atletika Benešov Atletika Benešov 2 25.6 24.00
3 Klára FišerováKlára Fišerová 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 30.2 4.50
4 Tereza TrmalováTereza Trmalová 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 32.9 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 15.6.2024 - 09:15) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elen KřížováElen Křížová 15 Atletika Benešov Atletika Benešov 4 25.9 22.00
2 Hana JobováHana Jobová 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 28.2 16.00
3 Františka PalušováFrantiška Palušová 16 Atletika Benešov Atletika Benešov 1 28.9 7.00
4 Eliška JanoškováEliška Janošková 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 29.3 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 15.6.2024 - 09:15) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška HűbnerováEliška Hűbnerová 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 27.0 19.00
2 Elen JordánováElen Jordánová 16 Atletika Benešov Atletika Benešov 4 28.6 10.50
3 Jolana PiskačováJolana Piskačová 16 Atletika Benešov Atletika Benešov 1 30.4 3.00
4 Adélka HűbnerováAdélka Hűbnerová 16 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 31.9 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema KalošováEma Kalošová 15 Atletika Benešov Atletika Benešov 3 25.3 27.00
2 Diana NovotnáDiana Novotná 15 Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město 4 25.6 24.00
2 Josefína PavliščováJosefína Pavliščová 15 Atletika Benešov Atletika Benešov 4 25.6 24.00
2 Vanesa FraňkovaVanesa Fraňkova 15 Atletika Benešov Atletika Benešov 2 25.6 24.00
5 Elen KřížováElen Křížová 15 Atletika Benešov Atletika Benešov 4 25.9 22.00
6 Anna RegalovaAnna Regalova 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 26.5 21.00
7 Laura DandováLaura Dandová 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 26.8 20.00
8 Eliška HűbnerováEliška Hűbnerová 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 27.0 19.00
9 Róza BorovskáRóza Borovská 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 28.0 18.00
10 Josefina DurajJosefina Duraj 16 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 28.1 17.00
11 Hana JobováHana Jobová 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 28.2 16.00
12 Laura ŠvorcováLaura Švorcová 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 28.4 14.50
12 Vanessa DuškováVanessa Dušková 16 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 28.4 14.50
14 Eliška VymětalováEliška Vymětalová 15 Sportovní klub ZŠ a MŠ Človíček Sportovní klub ZŠ a MŠ Člov... 4 28.5 12.50
14 Adina KusáAdina Kusá 16 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 28.5 12.50
16 Vanessa KočováVanessa Kočová 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 28.6 10.50
16 Elen JordánováElen Jordánová 16 Atletika Benešov Atletika Benešov 4 28.6 10.50
18 Karolína SabelováKarolína Sabelová 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 28.7 8.50
18 Adélka SilovskáAdélka Silovská 16 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 28.7 8.50
20 Františka PalušováFrantiška Palušová 16 Atletika Benešov Atletika Benešov 1 28.9 7.00
21 Eliška JanoškováEliška Janošková 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 29.3 6.00
22 Eliska KaderabkovaEliska Kaderabkova 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 30.2 4.50
22 Klára FišerováKlára Fišerová 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 30.2 4.50
24 Jolana PiskačováJolana Piskačová 16 Atletika Benešov Atletika Benešov 1 30.4 3.00
25 Adélka HűbnerováAdélka Hűbnerová 16 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 31.9 2.00
26 Tereza TrmalováTereza Trmalová 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 32.9 1.00

150 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 15.6.2024 - 10:15) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VlčkováTereza Vlčková 14 Všestrannost, T.J. Sokol Říčany a Radošovice Všestrannost, T.J. Sokol Ří... 1 24.6 13.00
2 Anna JelenekováAnna Jeleneková 13 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 3 25.4 9.00
3 Lada PirníkováLada Pirníková 14 SK Sokol Zlatníky, z.s SK Sokol Zlatníky, z.s 2 27.9 5.00
4 Kristýna StrnadováKristýna Strnadová 14 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 29.3 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 15.6.2024 - 10:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna MelíškováAnna Melíšková 13 Atletika Čelákovice Atletika Čelákovice 4 23.4 17.00
2 Sofia KužmováSofia Kužmová 13 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 3 23.6 15.00
3 Klára LinhartováKlára Linhartová 13 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 2 24.7 12.00
4 Natálka SilovskáNatálka Silovská 14 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 25.9 7.50
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 15.6.2024 - 10:15) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ValešováNela Valešová 13 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 25.1 10.50
2 Sofie BlechováSofie Blechová 14 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 28.1 4.00
3 Klára BrejchováKlára Brejchová 13 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 31.2 2.00
Karolina KrusKarolina Krus 14 Atletika Mirošovice Atletika Mirošovice 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 15.6.2024 - 10:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MíčkováKarolína Míčková 14 Atletika Benešov Atletika Benešov 2 23.7 14.00
2 Victoria MilecVictoria Milec 14 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 25.1 10.50
3 Alena PrchlíkováAlena Prchlíková 13 Všestrannost, T.J. Sokol Říčany a Radošovice Všestrannost, T.J. Sokol Ří... 1 25.9 7.50
4 Laura KamenišťákováLaura Kamenišťáková 14 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 26.2 6.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna MelíškováAnna Melíšková 13 Atletika Čelákovice Atletika Čelákovice 4 23.4 17.00
2 Sofia KužmováSofia Kužmová 13 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 3 23.6 15.00
3 Karolína MíčkováKarolína Míčková 14 Atletika Benešov Atletika Benešov 2 23.7 14.00
4 Tereza VlčkováTereza Vlčková 14 Všestrannost, T.J. Sokol Říčany a Radošovice Všestrannost, T.J. Sokol Ří... 1 24.6 13.00
5 Klára LinhartováKlára Linhartová 13 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 2 24.7 12.00
6 Nela ValešováNela Valešová 13 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 25.1 10.50
6 Victoria MilecVictoria Milec 14 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 25.1 10.50
8 Anna JelenekováAnna Jeleneková 13 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 3 25.4 9.00
9 Natálka SilovskáNatálka Silovská 14 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 25.9 7.50
9 Alena PrchlíkováAlena Prchlíková 13 Všestrannost, T.J. Sokol Říčany a Radošovice Všestrannost, T.J. Sokol Ří... 1 25.9 7.50
11 Laura KamenišťákováLaura Kamenišťáková 14 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 26.2 6.00
12 Lada PirníkováLada Pirníková 14 SK Sokol Zlatníky, z.s SK Sokol Zlatníky, z.s 2 27.9 5.00
13 Sofie BlechováSofie Blechová 14 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 28.1 4.00
14 Kristýna StrnadováKristýna Strnadová 14 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 29.3 3.00
15 Klára BrejchováKlára Brejchová 13 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 31.2 2.00
Karolina KrusKarolina Krus 14 Atletika Mirošovice Atletika Mirošovice 4 DNS

30 m - Žáci

(so, 15.6.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Teo OuthierTeo Outhier 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 03.51 5.00
2 David TrnkaDavid Trnka 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 03.52 3.00
3 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 03.71 2.00
4 Matěj KafkaMatěj Kafka 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 03.73 1.00
Celkem 4 závodníků

30 m - Ml. žáci

(so, 15.6.2024 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr LamplotPetr Lamplot 12 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 03.88 11.00
2 Jakub BerkaJakub Berka 12 RC Říčany RC Říčany 1 03.90 9.00
3 Kryštof HamerKryštof Hamer 12 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 4 03.94 8.00
4 Oliver PastorekOliver Pastorek 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 9 04.03 7.00
5 Adam BlažekAdam Blažek 12 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 2 04.09 6.00
6 Vojtěch MarhoulVojtěch Marhoul 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 04.19 5.00
7 Jakub PřádaJakub Přáda 12 Bez oddílové příslušnosti Bez oddílové příslušnosti 10 04.21 4.00
8 Filip MatoušekFilip Matoušek 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 04.31 3.00
9 Kamil KrusKamil Krus 12 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 04.43 2.00
Celkem 9 závodníků

30 m - Žákyně

(so, 15.6.2024 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Silvie KadlecováSilvie Kadlecová 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 03.61 5.00
2 Elen CimprichováElen Cimprichová 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 03.74 4.00
3 Nela PřádováNela Přádová 10 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 6 03.88 3.00
4 Andrea BěhalováAndrea Běhalová 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 03.95 2.00
5 Anna DrvoštěpováAnna Drvoštěpová 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 04.14 1.00
Celkem 5 závodníků

30 m - Ml. žákyně

(so, 15.6.2024 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela TellerováDaniela Tellerová 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 16 03.63 18.00
2 Linda HegerováLinda Hegerová 11 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3 03.68 16.00
3 Tereza ŠvestkováTereza Švestková 11 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 14 03.69 15.00
4 Laura ŠpačkováLaura Špačková 11 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 13 03.72 14.00
5 Andrea TellerováAndrea Tellerová 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 15 03.76 13.00
6 Dominika DunajováDominika Dunajová 12 Všestrannost, T.J. Sokol Říčany a Radošovice Všestrannost, T.J. Sokol Ří... 2 03.84 12.00
7 Lucie ŠimůnkováLucie Šimůnková 12 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 12 03.89 11.00
8 Lea StockováLea Stocková 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 11 03.92 10.00
9 Zdenka NovotnáZdenka Novotná 12 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 7 03.94 9.00
10 Nikol PraženkováNikol Praženková 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 9 04.02 8.00
11 Viola NovákováViola Nováková 11 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 6 04.10 7.00
12 Karolína HoráčkováKarolína Horáčková 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 04.14 6.00
13 Kristýna ŘíhováKristýna Říhová 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 10 04.29 5.00
14 Nela BlechováNela Blechová 12 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 04.32 4.00
15 Eliška NovotnáEliška Novotná 12 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 04.33 3.00
16 Amálie VenosováAmálie Venosová 12 Sokol Říčany a Radošovice Sokol Říčany a Radošovice 17 04.43 2.00
17 Noemi LandkammerováNoemi Landkammerová 12 Bez oddílové příslušnosti Bez oddílové příslušnosti 5 04.53 1.00
Celkem 17 závodníků

30 m - Atletická minipřípravka-hoši

(so, 15.6.2024 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Benjamin FraněkBenjamin Franěk 15 Všestrannost Sokol Říčany Všestrannost Sokol Říčany 4 04.30 23.00
2 Matěj ŠpačekMatěj Špaček 15 SK Aktis Praha, z.s. SK Aktis Praha, z.s. 15 04.35 21.00
3 Martin MlichMartin Mlich 15 TJ Sokol Smichov I. TJ Sokol Smichov I. 10 04.56 20.00
4 Jonáš LamplotJonáš Lamplot 16 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 04.58 19.00
5 Jakub StarostaJakub Starosta 15 Atletika Benešov Atletika Benešov 14 04.65 18.00
6 Václav ŠťastnýVáclav Šťastný 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 17 04.69 17.00
7 Štěpán PavliščeŠtěpán Pavlišče 15 Atletika Benešov Atletika Benešov 12 04.73 16.00
8 Eliáš LandkammerEliáš Landkammer 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 9 04.80 15.00
9 Filip KotrbaFilip Kotrba 16 Atletika Říčany Atletika Říčany 6 04.90 14.00
10 Ludovít Jan EmanuelLudovít Jan Emanuel 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 04.93 13.00
11= Vojta ŠťastnýVojta Šťastný 16 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 16 04.99 11.50
11= Dan PrchlíkDan Prchlík 16 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 13 04.99 11.50
13 Jan ValentaJan Valenta 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 21 05.02 10.00
14 Kryštof KrusKryštof Krus 15 Atletika Mirošovice Atletika Mirošovice 7 05.17 9.00
15 Karel ValášekKarel Valášek 16 Atletika Benešov Atletika Benešov 20 05.18 8.00
16 Václav EiseltVáclav Eiselt 15 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 05.22 7.00
17= Eliáš FrajerEliáš Frajer 16 Atletika Benešov Atletika Benešov 3 05.26 5.50
17= David ŠtuksaDavid Štuksa 16 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 18 05.26 5.50
19 Mateo HarčárMateo Harčár 16 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 05.27 4.00
20 Antonín PaarAntonín Paar 16 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 11 05.34 3.00
21 Petr ČapekPetr Čapek 16 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 05.43 2.00
22 Viktor UvíraViktor Uvíra 16 Bez oddílové příslušnosti Bez oddílové příslušnosti 19 05.51 1.00
Celkem 22 závodníků

30 m - Atletická přípravka-hoši

(so, 15.6.2024 - 10:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub HallerJakub Haller 13 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 03.95 8.00
2 Dominik PačesDominik Pačes 13 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 04.04 6.00
3 Lukáš ČedíkLukáš Čedík 14 Atletika Benešov Atletika Benešov 1 04.11 5.00
4 David ČepičkaDavid Čepička 14 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 04.50 4.00
5 Matyáš ValešMatyáš Valeš 13 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 04.56 3.00
6 Jakub KvapilJakub Kvapil 14 Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov Tělocvičná jednota Sokol I.... 5 04.58 2.00
7 Richard GotzmannRichard Gotzmann 14 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 04.65 1.00
Celkem 7 závodníků

30 m - Atletická minipřípravka-dívky

(so, 15.6.2024 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška HűbnerováEliška Hűbnerová 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 04.49 27.00
2 Vanesa FraňkovaVanesa Fraňkova 15 Atletika Benešov Atletika Benešov 6 04.50 25.00
3 Diana NovotnáDiana Novotná 15 Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město 17 04.55 24.00
4 Josefína PavliščováJosefína Pavliščová 15 Atletika Benešov Atletika Benešov 19 04.57 23.00
5 Elen KřížováElen Křížová 15 Atletika Benešov Atletika Benešov 15 04.59 22.00
6 Ema KalošováEma Kalošová 15 Atletika Benešov Atletika Benešov 13 04.65 21.00
7 Anna RegalovaAnna Regalova 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 21 04.75 20.00
8 Elen JordánováElen Jordánová 16 Atletika Benešov Atletika Benešov 11 04.76 19.00
9 Eliška VymětalováEliška Vymětalová 15 Sportovní klub ZŠ a MŠ Človíček Sportovní klub ZŠ a MŠ Člov... 26 04.77 18.00
10 Karolína SabelováKarolína Sabelová 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 22 04.87 17.00
11= Adina KusáAdina Kusá 16 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 16 04.88 15.50
11= Róza BorovskáRóza Borovská 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 04.88 15.50
13= Laura ŠvorcováLaura Švorcová 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 24 04.89 13.50
13= Hana JobováHana Jobová 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 10 04.89 13.50
15 Františka PalušováFrantiška Palušová 16 Atletika Benešov Atletika Benešov 18 04.95 12.00
16= Laura DandováLaura Dandová 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 04.99 10.50
16= Josefina DurajJosefina Duraj 16 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 04.99 10.50
18 Vanessa KočováVanessa Kočová 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 14 05.04 9.00
19= Adélka SilovskáAdélka Silovská 16 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 23 05.13 7.50
19= Eliška JanoškováEliška Janošková 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 9 05.13 7.50
21 Vanessa DuškováVanessa Dušková 16 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 05.15 6.00
22 Jolana PiskačováJolana Piskačová 16 Atletika Benešov Atletika Benešov 20 05.21 5.00
23 Klára FišerováKlára Fišerová 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 05.28 4.00
24 Eliska KaderabkovaEliska Kaderabkova 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 12 05.36 3.00
25 Adélka HűbnerováAdélka Hűbnerová 16 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 05.48 2.00
26 Tereza TrmalováTereza Trmalová 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 25 05.69 1.00
Celkem 26 závodníků

30 m - Atletická přípravka-dívky

(so, 15.6.2024 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MíčkováKarolína Míčková 14 Atletika Benešov Atletika Benešov 9 03.97 17.00
2= Anna MelíškováAnna Melíšková 13 Atletika Čelákovice Atletika Čelákovice 8 04.08 14.50
2= Klára LinhartováKlára Linhartová 13 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 7 04.08 14.50
4 Sofia KužmováSofia Kužmová 13 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 6 04.15 13.00
5 Nela ValešováNela Valešová 13 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 15 04.26 12.00
6 Tereza VlčkováTereza Vlčková 14 Všestrannost, T.J. Sokol Říčany a Radošovice Všestrannost, T.J. Sokol Ří... 16 04.27 11.00
7 Anna JelenekováAnna Jeleneková 13 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 3 04.33 10.00
8 Victoria MilecVictoria Milec 14 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 10 04.43 9.00
9 Alena PrchlíkováAlena Prchlíková 13 Všestrannost, T.J. Sokol Říčany a Radošovice Všestrannost, T.J. Sokol Ří... 12 04.47 8.00
10 Natálka SilovskáNatálka Silovská 14 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 13 04.57 7.00
11 Laura KamenišťákováLaura Kamenišťáková 14 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 04.72 6.00
12 Lada PirníkováLada Pirníková 14 SK Sokol Zlatníky, z.s SK Sokol Zlatníky, z.s 11 04.86 5.00
13 Klára BrejchováKlára Brejchová 13 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 04.88 4.00
14 Sofie BlechováSofie Blechová 14 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 04.91 3.00
15 Karolina KrusKarolina Krus 14 Atletika Mirošovice Atletika Mirošovice 5 05.05 2.00
16 Kristýna StrnadováKristýna Strnadová 14 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 14 05.29 1.00
Celkem 16 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Outhier Outhier ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 15.00
2 Trnka Trnka ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 9.00
3 Brejcha Brejcha T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5.00
4 Kafka Kafka T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4.00
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Berka Berka RC Říčany RC Říčany 31.00
2 Lamplot Lamplot T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 29.00
3 Hamer Hamer SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 25.00
4 Blažek Blažek SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 19.00
5 Marhoul Marhoul T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 17.00
6 Přáda Přáda Bez oddílové příslušnosti Bez oddílové příslušnosti 15.00
7 Matoušek Matoušek T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 10.00
8 Krus Krus T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 7.00
Pastorek Pastorek T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice DNF
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kadlecová Kadlecová TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 18.00
2 Cimprichová Cimprichová T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 12.00
3 Přádová Přádová Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 9.00
4 Běhalová Běhalová T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6.00
Drvoštěpová Drvoštěpová T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice DNF
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tellerová Tellerová ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 51.00
2 Švestková Švestková Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 49.00
3 Hegerová Hegerová Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 46.00
4 Špačková Špačková SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 42.00
5 Tellerová Tellerová ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 40.00
6 Šimůnková Šimůnková T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 35.00
7 Dunajová Dunajová Všestrannost, T.J. Sokol Říčany a Radošovice Všestrannost, T.J. Sokol Ří... 33.00
8 Nováková Nováková Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 26.00
9 Novotná Novotná Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 26.00
10 Stocková Stocková T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 25.00
11 Praženková Praženková T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 23.00
12 Horáčková Horáčková T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 22.00
13 Říhová Říhová T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 15.00
14 Novotná Novotná T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 12.00
15 Blechová Blechová T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 10.00
16 Venosová Venosová Sokol Říčany a Radošovice Sokol Říčany a Radošovice 5.00
Landkammerová Landkammerová Bez oddílové příslušnosti Bez oddílové příslušnosti DNF
Celkem 17 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická minipřípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Špaček Špaček SK Aktis Praha, z.s. SK Aktis Praha, z.s. 67.00
2 Franěk Franěk Všestrannost Sokol Říčany Všestrannost Sokol Říčany 63.00
3 Starosta Starosta Atletika Benešov Atletika Benešov 60.00
4 Mlich Mlich TJ Sokol Smichov I. TJ Sokol Smichov I. 57.00
5 Pavlišče Pavlišče Atletika Benešov Atletika Benešov 53.00
6 Šťastný Šťastný T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 51.00
7 Landkammer Landkammer T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 47.00
8 Lamplot Lamplot T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 38.00
9 Šťastný Šťastný T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 36.00
10= Valášek Valášek Atletika Benešov Atletika Benešov 34.00
10= Emanuel Emanuel T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 34.00
12 Valenta Valenta T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 33.00
13 Prchlík Prchlík T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 29.00
14 Štuksa Štuksa T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 28.00
15 Kotrba Kotrba Atletika Říčany Atletika Říčany 23.00
16 Krus Krus Atletika Mirošovice Atletika Mirošovice 18.00
17 Eiselt Eiselt Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 17.00
18 Frajer Frajer Atletika Benešov Atletika Benešov 16.00
19 Čapek Čapek T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 12.00
20 Harčár Harčár T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 9.00
21 Paar Paar T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 7.00
Uvíra Uvíra Bez oddílové příslušnosti Bez oddílové příslušnosti DNF
Celkem 22 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Haller Haller T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 24.00
2 Čedík Čedík Atletika Benešov Atletika Benešov 17.00
3 Pačes Pačes T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 16.00
4 Valeš Valeš T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 11.00
5 Čepička Čepička T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 7.00
6 Gotzmann Gotzmann T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 7.00
7 Kvapil Kvapil Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov Tělocvičná jednota Sokol I.... 6.00
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická minipřípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Fraňkova Fraňkova Atletika Benešov Atletika Benešov 76.00
2 Hűbnerová Hűbnerová T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 73.00
3= Kalošová Kalošová Atletika Benešov Atletika Benešov 71.00
3= Novotná Novotná Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město 71.00
5 Pavliščová Pavliščová Atletika Benešov Atletika Benešov 70.00
6 Křížová Křížová Atletika Benešov Atletika Benešov 64.00
7 Regalova Regalova T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 59.00
8 Švorcová Švorcová T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 49.00
9 Jobová Jobová T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 45.00
10 Kusá Kusá T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 44.00
11 Dandová Dandová T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 42.00
12 Jordánová Jordánová Atletika Benešov Atletika Benešov 41.00
13 Palušová Palušová Atletika Benešov Atletika Benešov 39.00
14 Kočová Kočová T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 35.00
15 Sabelová Sabelová T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 34.00
16 Borovská Borovská T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 31.00
17 Vymětalová Vymětalová Sportovní klub ZŠ a MŠ Človíček Sportovní klub ZŠ a MŠ Člov... 30.00
18 Dušková Dušková T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 29.00
19 Duraj Duraj T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 22.00
20 Janošková Janošková T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 20.00
21 Silovská Silovská T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 19.00
22 Piskačová Piskačová Atletika Benešov Atletika Benešov 14.00
23 Kaderabkova Kaderabkova T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 14.00
24 Fišerová Fišerová T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 13.00
25 Hűbnerová Hűbnerová T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6.00
26 Trmalová Trmalová T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3.00
Celkem 26 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1= Melíšková Melíšková Atletika Čelákovice Atletika Čelákovice 48.00
1= Míčková Míčková Atletika Benešov Atletika Benešov 48.00
3= Linhartová Linhartová Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 41.00
3= Kužmová Kužmová Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 41.00
5= Valešová Valešová T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 34.00
5= Vlčková Vlčková Všestrannost, T.J. Sokol Říčany a Radošovice Všestrannost, T.J. Sokol Ří... 34.00
7 Jeleneková Jeleneková TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 31.00
8 Milec Milec T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 28.00
9 Prchlíková Prchlíková Všestrannost, T.J. Sokol Říčany a Radošovice Všestrannost, T.J. Sokol Ří... 25.00
10 Silovská Silovská T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 22.00
11 Kamenišťáková Kamenišťáková T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 18.00
12 Pirníková Pirníková SK Sokol Zlatníky, z.s SK Sokol Zlatníky, z.s 15.00
13 Blechová Blechová T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 11.00
14 Brejchová Brejchová T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 10.00
15 Strnadová Strnadová T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6.00
16 Valešová Valešová T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 0.00
Krus Krus Atletika Mirošovice Atletika Mirošovice DNF
Celkem 17 závodníků