Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

VZ - hod kladivem a vrh koulí

Praha - Vinohrady (12. 4. 2024)

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(pá, 12.4.2024 - 17:30) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie EremiášováLucie Eremiášová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 2 10.30
2 Nela DostálováNela Dostálová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 1 07.76
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(pá, 12.4.2024 - 17:30) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Agáta RichterováAgáta Richterová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
01 4 10.79
2 Veronika HallerováVeronika Hallerová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 3 10.03
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(pá, 12.4.2024 - 16:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliáš HavliceEliáš Havlice
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 2 12.79
2 Petr VáverkaPetr Váverka
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 1 10.00
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(pá, 12.4.2024 - 16:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David FilipDavid Filip
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 7 13.24
2 Oldřich ŠmejckýOldřich Šmejcký
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
84 5 11.75
3 Ladislav BurianLadislav Burian
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
88 4 11.56
4 Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 6 11.33
5 Andriy DidykAndriy Didyk
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
00 3 09.00
Celkem 5 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky

(pá, 12.4.2024 - 16:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Helena MuchováHelena Muchová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 4 37.94
2 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 3 31.87
3 Lucie EremiášováLucie Eremiášová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 2 26.02
4 Martina UrbanováMartina Urbanová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
08 1 24.09
Celkem 4 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(pá, 12.4.2024 - 16:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Agáta RichterováAgáta Richterová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
01 7 43.06 -
2 Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 8 42.74 -
3 Veronika HallerováVeronika Hallerová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 9 37.04 -
4 Kristýna PaterováKristýna Paterová
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 6 36.32 -
5 Dominika RybářováDominika Rybářová
SK JeseniovaSK Jeseniova
98 5 33.55 -
Celkem 5 závodníků

hod kladivem 5kg - Dorostenci

(pá, 12.4.2024 - 17:30) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš VacekLukáš Vacek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 4 54.69
2 David MyškaDavid Myška
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 3 32.19
3 Eliáš HavliceEliáš Havlice
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 1 23.84
4 Petr VáverkaPetr Váverka
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 2 21.89
Celkem 4 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(pá, 12.4.2024 - 17:30) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vít MálekVít Málek
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 4 43.86
2 David FilipDavid Filip
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 5 43.10
3 Milan ZavadaMilan Zavada
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
64 1 21.00
Erik ČížekErik Čížek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 6 DNS
Petr MatrasPetr Matras
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
83 3 DNS
Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
00 2 NM
Celkem 6 závodníků