Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

70. ročník Polabských závodů

Kolín (1. 5. 2024)

100 m - Muži

(st, 1.5.2024 - 16:15) unofficial Vítr: +1.8 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 10.60
2 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 10.73
3 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 10.76
4 František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 11.14
5 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 8 11.63
6 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 11.75
7 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 7 11.77
Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 1.5.2024 - 14:30) unofficial Vítr: +1.0 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 10.60 Q
2 František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 11.15 q
3 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 3 11.41 q
4 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 11.49
5 Jindřich Pavel OnuferJindřich Pavel Onufer 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 11.86
6 Lukáš ČernýLukáš Černý 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 12.09
7 Dominik StraňákDominik Straňák 10 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 8 13.30
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (st, 1.5.2024 - 14:30) unofficial Vítr: +1.0 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 10.64 Q
2 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 5 11.51
3 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 11.60
4 Martin DupákMartin Dupák 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 11.79
5 Vojtěch OttaVojtěch Otta 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 8 11.80
6 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 11.89
7 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 12.01
8 Vincent OchVincent Och 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 12.07
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (st, 1.5.2024 - 14:30) unofficial Vítr: +1.2 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 10.62 Q
2 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 11.41 q
3 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 11.95
4 Artem HolubnichArtem Holubnich 08 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 6 12.11
5 Václav KřehlaVáclav Křehla 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 12.11
6 Matěj ŠmejkalMatěj Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 12.18
7 Ondřej ŠantrůčekOndřej Šantrůček 10 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 13.40
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (st, 1.5.2024 - 14:30) unofficial Vítr: +0.8 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 11.05 Q
2 Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 3 11.41 q
3 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 12.08
4 Josef PtáčekJosef Ptáček 07 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 4 12.13
5 Martin ChlubnaMartin Chlubna 00 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 12.33
6 32 Dominik JánošíkDominik Jánošík 09 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 1 12.42
7 Nikita VelechovskýNikita Velechovský 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 8 13.05
8 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 13.78
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy

(st, 1.5.2024 - 16:20) unofficial Vítr: +1.3 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 11.88
2 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 11.94
3 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 12.00
4 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 12.08
5 Aneta BedrnováAneta Bedrnová 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 12.31
6 Mia PlačkováMia Plačková 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 12.39
7 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 12.51
8 Eliška ČervenáEliška Červená 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 8 12.60
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 1.5.2024 - 14:45) unofficial Vítr: +0.5 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 12.18 Q
2 Eliška ČervenáEliška Červená 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 12.46 q
3 63 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 13.06
4 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 6 13.09
5 Anna VejdělkováAnna Vejdělková 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 14.47
6 Pavla NechvílováPavla Nechvílová 08 AC Pardubice AC Pardubice 1 14.53
7 Kateřina HrabánkováKateřina Hrabánková 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 14.61
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (st, 1.5.2024 - 14:45) unofficial Vítr: +0.8 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 12.12 Q
2 Aneta BedrnováAneta Bedrnová 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 12.20 q
3 Mia PlačkováMia Plačková 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 12.38 q
4 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 12.77
5 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 6 13.17
6 Karla BurdováKarla Burdová 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 14.43
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (st, 1.5.2024 - 14:45) unofficial Vítr: +1.5 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 11.93 Q
2 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 12.45 q
3 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 12.73
4 Eliška PtáčkováEliška Ptáčková 10 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 12.92
5 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. 6 13.23
6 Eva JežkováEva Ježková 09 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 7 13.98
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (st, 1.5.2024 - 14:45) unofficial Vítr: +0.2 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 12.15 Q
2 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 13.01
3 Kateřina BurketováKateřina Burketová 08 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 5 13.11
4 Adéla BednářováAdéla Bednářová 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 13.34
5 Lucie ProkopováLucie Prokopová 09 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 6 13.99
6 Kristýna MňukováKristýna Mňuková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 14.24
7 Markéta HájkováMarkéta Hájková 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 14.41
Celkem 7 závodníků

300 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2024 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 38.90
2 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 40.12
3 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 40.20
4 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 40.78
5 64 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 41.15
6 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 41.50
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 1.5.2024 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 41.77
2 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 42.58
3 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 43.12
4 Vanessa StachováVanessa Stachová 10 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 43.88
5 Elin ZmrzláElin Zmrzlá 10 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 1 43.94
6 Simona GrumlováSimona Grumlová 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 44.07
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 1.5.2024 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 6 44.68
2 16 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 5 45.16
3 Emma ČmejrkováEmma Čmejrková 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 46.07
4 Natálie ŠkodováNatálie Škodová 08 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 4 46.33
5 Eva JežkováEva Ježková 09 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 3 46.69
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 1.5.2024 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ExnerováEliška Exnerová 07 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 4 46.43
2 Karolína NedvědováKarolína Nedvědová 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 47.21
3 Adéla BláhováAdéla Bláhová 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 48.03
4 Amálie VávrováAmálie Vávrová 06 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 3 48.33
5 Tereza DostálováTereza Dostálová 07 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. 6 49.20
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (st, 1.5.2024 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška PtáčkováEliška Ptáčková 10 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 44.89
2 Adéla BednářováAdéla Bednářová 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 46.32
3 Markéta HájkováMarkéta Hájková 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 47.99
4 Klára TepláKlára Teplá 11 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 48.83
5 Kateřina HrabánkováKateřina Hrabánková 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 53.27
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (st, 1.5.2024 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanda KotíkováVanda Kotíková 09 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. 4 46.34
2 Kristýna MňukováKristýna Mňuková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 46.85
3 Tereza JelínkováTereza Jelínková 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 47.13
4 Karla BurdováKarla Burdová 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 49.09
5 Pavla NechvílováPavla Nechvílová 08 AC Pardubice AC Pardubice 2 50.61
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2024 - 15:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 48.61
2 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 3 50.50
3 51 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 6 50.57
4 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 4 50.76
5 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 51.33
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 1.5.2024 - 15:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 40 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 51.56
2 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 51.69
3 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 52.47
4 Adam HavelkaAdam Havelka 05 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 4 52.48
5 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 52.89
6 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 3 53.59
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 1.5.2024 - 15:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip AntošFilip Antoš 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 53.80
2 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 54.51
3 Jindřich Pavel OnuferJindřich Pavel Onufer 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 54.77
4 Jan DušekJan Dušek 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 1 54.78
5 Kryštof JeništaKryštof Jeništa 05 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. 5 55.35
6 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 2 55.58
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 1.5.2024 - 15:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ČernýLukáš Černý 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 54.86
2 Jindřich MorávekJindřich Morávek 07 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. 3 55.02
3 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 55.45
4 Martin ChlubnaMartin Chlubna 00 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 56.63
5 Vincent OchVincent Och 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 58.15
6 Nikita VelechovskýNikita Velechovský 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 61.33
Celkem 6 závodníků

600 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2024 - 16:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 65 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 13 1:31.64
2 64 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 12 1:33.44
3 19 Veronika BeránkováVeronika Beránková 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 1:40.23
4 14 Kateřina MachováKateřina Machová 03 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 9 1:40.65
5 15 Adéla DuškováAdéla Dušková 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 1:40.99
6 63 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 11 1:42.71
7 66 Julie TrnečkováJulie Trnečková 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 14 1:43.50
8 16 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 1:45.41
9 23 Adéla HrábkováAdéla Hrábková 07 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 8 1:47.10
10 62 Eliška MálkováEliška Málková 06 TJ CHS TURBO Chotěboř TJ CHS TURBO Chotěboř 10 1:52.60
11 25 Eliška BrunclíkováEliška Brunclíková 10 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 1:56.83
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (st, 1.5.2024 - 16:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 71 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 1:45.73
2 340 Nikol MiškovskáNikol Miškovská 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 8 1:47.62
3 9 Markéta ŽákováMarkéta Žáková 06 Atletika Zábřeh, z. s. Atletika Zábřeh, z. s. 12 1:50.72
4 342 Anna ŠolcováAnna Šolcová 07 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 10 1:52.06
5 118 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 1:53.69
6 108 Adriana DusilováAdriana Dusilová 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 1:54.39
7 341 Sofie ProňováSofie Proňová 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 9 1:54.60
8 47 Eva VodseďálkováEva Vodseďálková 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 11 1:56.65
9 84 Bára BendováBára Bendová 08 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. 2 2:01.74
10 93 Markéta ČechováMarkéta Čechová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 2:11.10
11 305 Barbora MiškovskáBarbora Miškovská 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 2:12.10
Celkem 11 závodníků

1000 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2024 - 16:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 54 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. 4 2:22.89
2 1 Filip ToulFilip Toul 07 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 12 2:24.78
3 55 Šimon EklŠimon Ekl 96 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 2:27.77
4 49 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 7 2:29.68
5 59 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 10 2:30.42
6 9 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 13 2:34.97
7 42 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 11 2:35.58
8 53 Matouš PavlíkMatouš Pavlík 07 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 9 2:37.49
9 57 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 8 2:39.71
10 25 František KuhnFrantišek Kuhn 06 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 6 2:47.84
44 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 DNF
58 Daniel Sebastian GribbinDaniel Sebastian Gribbin 03 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 2 DNF
51 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 3 DNF
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (st, 1.5.2024 - 16:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 46 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 10 2:38.12
2 8 Vít KozaVít Koza 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 2:40.18
3 4 Patrik HanzlPatrik Hanzl 05 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 3 2:41.59
4 7 Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 2 2:42.09
5 41 Tomáš UrxTomáš Urx 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 11 2:43.13
6 5 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 2:45.54
7 13 David JirmanDavid Jirman 08 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 4 2:46.50
8 11 Lukáš HořejšLukáš Hořejš 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 2:46.91
9 39 Pavel PoduškaPavel Poduška 99 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 7 2:49.24
10 45 Václav RůžičkaVáclav Růžička 06 AC Choceň, spolek AC Choceň, spolek 9 2:50.25
11 40 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 8 2:54.58
Celkem 11 závodníků
Běh 03 (st, 1.5.2024 - 16:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 32 Dominik JánošíkDominik Jánošík 09 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 2:53.09
2 30 Oliver MarákOliver Marák 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 9 2:53.63
3 29 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 7 2:54.62
4 6 Štěpán KačenaŠtěpán Kačena 84 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 2:54.94
5 31 Adam MartínekAdam Martínek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 11 3:00.00
6 24 Jakub SvatýJakub Svatý 08 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 13 3:02.06
7 35 Jan MarethJan Mareth 08 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 10 3:02.09
8 20 Milan ŘímalMilan Římal 75 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 12 3:04.25
9 28 Václav MalochVáclav Maloch 08 AC Pardubice AC Pardubice 8 3:09.33
10 38 Vilém GrumlVilém Gruml 67 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 3:10.03
11 26 Filip SchütznerFilip Schützner 10 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 3:13.51
37 Adam KondrátAdam Kondrát 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 DNS
27 Jan KlírJan Klír 04 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 DNS
Celkem 13 závodníků

3000 m - Muži

(st, 1.5.2024 - 16:55) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 14 Jiří MilerJiří Miler 75 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 2 09:10.95
2 15 Petr KučeraPetr Kučera 90 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 09:22.80
3 21 Pavel FormánekPavel Formánek 09 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. 5 09:40.66
23 Lukáš HavlíkLukáš Havlík 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 6 DNS
20 Adrian HromekAdrian Hromek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 DNF
Celkem 5 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Žáci

(st, 1.5.2024 - 15:10) unofficial Vítr: +0.8 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliver MosesOliver Moses 09 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 14.17
2 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 14.78
3 Tomáš BartákTomáš Barták 10 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 3 14.79
4 Jan MajdlochJan Majdloch 09 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 5 15.03
5 Dominik StraňákDominik Straňák 10 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 16.83
Celkem 5 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2024 - 15:30) unofficial Vítr: +1.0 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 13.89
2 Eliška ČervenáEliška Červená 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 14.53
3 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. 3 14.92
Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 4 DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 1.5.2024 - 15:30) unofficial Vítr: +1.5 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elen HoffmannováElen Hoffmannová 06 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 14.32
2 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC Pardubice AC Pardubice 6 14.53
3 Simona RučováSimona Ručová 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 3 14.82
4 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 5 16.02
5 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 2 16.60
Celkem 5 závodníků

100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2024 - 15:30) unofficial Vítr: +0.9 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela HlaváčkováNela Hlaváčková 09 AC Pardubice AC Pardubice 3 15.05
2 Yvona SzitásováYvona Szitásová 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 15.25
3 Vanessa StachováVanessa Stachová 10 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 15.38
4 Tanya KužmováTanya Kužmová 10 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 6 15.72
5 Anna BelzováAnna Belzová 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 16.69
Rebeka PickováRebeka Picková 09 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 1.5.2024 - 15:30) unofficial Vítr: +1.4 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 14.97
2 Viktorie GrabowskáViktorie Grabowská 10 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2 15.18
3 Rebeka PickováRebeka Picková 09 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 7 15.96
4 Petra MatouškováPetra Matoušková 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 16.10
5 Adéla BláhováAdéla Bláhová 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 16.82
6 Barbora HruškováBarbora Hrušková 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 18.66
Celkem 6 závodníků

100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky

(st, 1.5.2024 - 15:30) unofficial Vítr: +0.7 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 14.85
2 Alžběta Anna PodzimkováAlžběta Anna Podzimková 08 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. 5 15.57
3 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. 3 15.72
4 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 6 15.76
5 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 2 17.16
Michaela KroužilováMichaela Kroužilová 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 DNF
Celkem 6 závodníků

110 m překážek [106,7 cm] - Muži

(st, 1.5.2024 - 15:10) unofficial Vítr: +0.4 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan GročekJan Groček 00 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 7 16.11
Celkem 1 závodníků

110 m překážek [99,1 cm] - Junioři

(st, 1.5.2024 - 15:10) unofficial Vítr: +0.4 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip AntošFilip Antoš 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 14.54
2 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 5 15.58
3 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 3 17.03
Celkem 3 závodníků

110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci

(st, 1.5.2024 - 15:10) unofficial Vítr: +1.2 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ŠulcAdam Šulc 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 14.03
2 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 14.17
3 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 15.16
4 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 1 15.36
5 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 15.87
6 Patrik GeistPatrik Geist 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 2 16.98
7 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 20.45
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Muži

(st, 1.5.2024 - 14:30) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,50 1,55 1,60 1,65 1,70 1,75 1,80 1,85 1,90 1,95 2,00 2,05 2,10
1 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
05 10 2.00 - - - - - - o o o o o
2 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
07 3 1.90 - - - - - o o o o xxx
3 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
06 1 1.80 - - - o o o o xxx
4 Martin JanouchMartin Janouch
SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují
06 4 1.80 - - - - - - xo xxx
5 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
04 6 1.80 - - - - - xo xo xxx
6 David BenešDavid Beneš
Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.
91 2 1.80 - - - - - - xxo xxx
7 Matěj ŠmejkalMatěj Šmejkal
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 5 1.70 o - o - o xxx
8 Petr PátekPetr Pátek
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 9 1.70 o o o xo o xxx
9 Lukáš MelounLukáš Meloun
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 8 1.70 o o o xo xxo xxx
10 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 7 1.65 o o o xxo xxx
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Ženy

(st, 1.5.2024 - 15:45) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,65 1,68 1,71 1,74
1 Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
03 1 1.71 - - - - o xo o - xxo xxx
2 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
10 5 1.65 - - o o o o xxo xxx
3 Tereza TomaňováTereza Tomaňová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
07 11 1.65 - - o o xo o xxo xxx
4 Anna KerbachováAnna Kerbachová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
00 2 1.55 - - - o o xxx
5 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ SOKOL Nová Paka TJ SOKOL Nová Paka
05 4 1.55 o o o xo o xxx
6= Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
03 3 1.50 o o o o xxx
6= Daniela MandíkováDaniela Mandíková
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
07 9 1.50 o o o o xxx
8= Aurora TlamichováAurora Tlamichová
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
06 8 1.50 o o o xo xxx
8= Mariana LangerováMariana Langerová
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
08 10 1.50 o o o xo xxx
10 Tanya KužmováTanya Kužmová
Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s.
10 6 1.45 - o xxo xxx
Ludmila ForštováLudmila Forštová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
07 7 DNS
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Muži

(st, 1.5.2024 - 15:45) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Patrik MedáčekPatrik Medáček
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 12 7.10 +2.2 m/s 7.08 +0.7 m/s 7.10  2,20 6.99  0,50 7.08  0,70 7.10 6.94  0,50 x 5.63  1,60
2 Martin KvapilMartin Kvapil
Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.
04 10 6.67 +0.2 m/s 6.38  0,10 6.36  0,30 6.67  0,20 6.67 6.55  -0,20 - 6.53  2,60
3 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
06 1 6.48 +0.3 m/s 6.34  1,70 6.26  0,70 6.42  1,40 6.42 6.30  0,40 6.48  0,30 6.48  1,70
4 Adam ŠulcAdam Šulc
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
07 3 6.48 +1.0 m/s 6.36  1,00 x 6.48  1,00 6.48 x 6.31  1,40 x
5 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
04 17 6.39 +2.0 m/s 6.02  0,80 6.05  0,70 6.11  0,30 6.11 6.23  3,50 6.30  1,60 6.39  2,00
6 Jakub TruhlářJakub Truhlář
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
08 16 6.35 +2.7 m/s 6.22 +0.9 m/s 6.22  2,90 6.02  2,00 6.35  2,70 6.35 6.22  0,90 x x
7 David BenešDavid Beneš
Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.
91 4 6.33 +1.4 m/s 6.00  0,70 6.32  1,90 x 6.32 6.15  1,60 - 6.33  1,40
8 Artem HolubnichArtem Holubnich
SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují
08 6 6.02 +1.6 m/s x 6.02  1,60 x 6.02 x x x
9 Štěpán KusŠtěpán Kus
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
06 9 5.99 +0.1 m/s 5.43  1,30 5.99  0,10 5.72  2,30 5.99
10 Patrik GeistPatrik Geist
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
08 19 5.97 +0.3 m/s 5.69  1,00 x 5.97  0,30 5.97
11 Kryštof MandátKryštof Mandát
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
05 11 5.79 +3.3 m/s 5.65  4,00 5.19  2,40 5.79  3,30 5.79
12 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 18 5.70 +0.7 m/s x 5.70  0,70 x 5.70
13 Matěj ŠmejkalMatěj Šmejkal
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 14 5.64 +2.5 m/s 5.35 +0.9 m/s 5.64  2,50 5.35  0,90 5.16  2,20 5.64
14 Serhii HolubnichSerhii Holubnich
SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují
85 7 5.60 +3.0 m/s 5.35 +0.3 m/s x 5.35  0,30 5.60  3,00 5.60
15 Václav KřehlaVáclav Křehla
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 8 5.46 +0.9 m/s 5.34  2,00 5.46  0,90 5.45  2,10 5.46
16 Lukáš MelounLukáš Meloun
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 13 5.23 +0.2 m/s 5.23  0,20 x 2.87  1,20 5.23
17 Samuel ŠulcSamuel Šulc
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
09 15 4.85 +0.6 m/s 4.75  2,70 4.85  0,60 4.82  3,00 4.85
18 Jáchym ŠmolíkJáchym Šmolík
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 2 4.55 +2.1 m/s 4.55  2,10 4.07  2,20 4.51  2,80 4.55
Michal BorekMichal Borek
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
90 5 DNS
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Ženy

(st, 1.5.2024 - 14:30) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nela RouhováNela Rouhová
AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s.
07 19 5.55 +0.6 m/s 5.32  1,40 5.39  1,90 5.55  0,60 5.55 5.47  1,90 5.51  1,80 5.55  1,30
2 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
01 15 5.49 +0.5 m/s 5.21  1,40 5.38  2,10 5.49  0,50 5.49 - 5.13  2,90 5.26  1,40
3 Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
06 11 5.40 +1.9 m/s 5.36  1,10 4.78  1,00 5.25  1,20 5.36 5.17  0,50 5.22  0,80 5.40  1,90
4 Viktorie GrabowskáViktorie Grabowská
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
10 10 5.34 +1.0 m/s x 5.23  1,60 5.34  1,00 5.34 x 4.87  2,00 -
5 Eliška LackováEliška Lacková
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
08 30 5.32 +4.6 m/s 5.19 +1.4 m/s 5.18  1,20 5.07  0,20 4.88  0,90 5.18 5.32  4,60 5.19  1,40 4.98  1,00
6 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
02 4 5.22 +2.2 m/s 3.02 +0.1 m/s 5.13  2,10 5.22  2,20 x 5.22 - x 3.02  0,10
7 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
03 18 5.19 +2.8 m/s 2.99 -0.2 m/s 5.19  2,80 5.09  4,40 2.99  -0,20 5.19 5.02  2,10 x x
8 Veronika PokornáVeronika Pokorná
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
07 27 5.17 +2.0 m/s 5.17  2,00 5.03  2,30 4.99  1,10 5.17 x 4.88  1,40 5.04  0,40
9 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s.
00 7 5.16 +0.9 m/s 5.09  0,50 4.96  0,80 5.16  0,90 5.16
10 Yvona SzitásováYvona Szitásová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 29 5.12 +2.2 m/s 5.11 +1.7 m/s 5.04  0,10 5.12  2,20 5.11  1,70 5.12
11 Tereza TomaňováTereza Tomaňová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
07 28 5.11 +1.0 m/s 5.11  1,00 4.51  0,10 4.57  0,20 5.11
12 Lucie ManychováLucie Manychová
AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s.
07 12 5.08 +1.5 m/s x 5.08  1,50 3.24  0,30 5.08
13 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
10 26 5.07 +1.2 m/s 4.83  1,30 5.07  1,20 5.04  1,20 5.07
14 Alžběta Anna PodzimkováAlžběta Anna Podzimková
AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s.
08 16 4.96 +0.9 m/s 4.39  0,30 x 4.96  0,90 4.96
15 Petra MatouškováPetra Matoušková
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 25 4.92 +0.2 m/s x x 4.92  0,20 4.92
16 22 Anna ČernínováAnna Černínová
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
06 6 4.82 +0.6 m/s 4.61  0,40 4.82  0,60 4.55  1,10 4.82
17 Amálie VávrováAmálie Vávrová
SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují
06 21 4.78 +1.3 m/s 4.02  3,00 4.08  2,10 4.78  1,30 4.78
18 Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
03 9 4.77 +1.6 m/s 4.77  1,60 x 4.32  0,30 4.77
19 Elin ZmrzláElin Zmrzlá
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
10 22 4.75 +0.9 m/s 4.75  0,90 4.73  2,50 4.58  0,30 4.75
20 Anna BelzováAnna Belzová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 5 4.75 +0.3 m/s 4.63  0,80 4.75  0,30 4.57  3,30 4.75
21 Tereza DostálováTereza Dostálová
AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s.
07 2 4.74 +2.0 m/s 4.45  1,00 4.54  2,40 4.74  2,00 4.74
22 Lucie ProkopováLucie Prokopová
SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují
09 17 4.71 +2.3 m/s 4.40 +0.0 m/s 4.70  4,80 4.71  2,30 4.40  0,00 4.71
23 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ SOKOL Nová Paka TJ SOKOL Nová Paka
05 20 4.71 +0.2 m/s 4.71  0,20 4.47  2,50 4.45  0,50 4.71
24 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
07 1 4.67 +3.3 m/s 4.59 +1.3 m/s x 4.59  1,30 4.67  3,30 4.67
25 Dominika SvinčákováDominika Svinčáková
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 3 4.63 +1.7 m/s 4.63  1,70 4.54  1,60 4.55  1,50 4.63
26 Michaela KroužilováMichaela Kroužilová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 24 4.61 +2.9 m/s 4.50 +1.6 m/s x 4.50  1,60 4.61  2,90 4.61
27 Emma ČmejrkováEmma Čmejrková
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 23 4.59 +2.4 m/s 4.56 +1.3 m/s 4.59  2,40 4.16  1,90 4.56  1,30 4.59
28 Klára MatoušováKlára Matoušová
TJ SOKOL Nová Paka TJ SOKOL Nová Paka
04 13 4.52 +0.9 m/s 4.02  2,00 4.52  0,90 2.68  1,20 4.52
29 Karolína NedvědováKarolína Nedvědová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 14 4.44 +1.4 m/s x x 4.44  1,40 4.44
30 Eliška ExnerováEliška Exnerová
SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují
07 8 4.37 +1.5 m/s 4.37  1,50 4.05  1,00 3.95  1,00 4.37
Celkem 30 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 1.5.2024 - 14:30) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie GrabowskáViktorie Grabowská
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
10 7 11.20 11.15 x 11.20 11.20 x 11.05 -
2 Eliška MaláEliška Malá
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
10 6 10.25 09.67 09.58 10.25 10.25 09.99 09.47 08.65
3 Amálie TesařováAmálie Tesařová
AC Pardubice AC Pardubice
10 3 09.92 08.70 07.46 09.92 9.92 08.22 08.22 08.74
4 Sára SmetanováSára Smetanová
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
09 5 09.89 09.70 x 09.17 9.70 08.96 09.89 x
5 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 1 08.59 08.59 08.20 07.25 8.59 - - -
6 Klára TepláKlára Teplá
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
11 4 07.15 06.60 06.96 07.15 7.15 - - -
Anna BelzováAnna Belzová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 2 DNS
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 1.5.2024 - 15:45) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Josef PazderaJosef Pazdera
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 5 13.54 11.85 12.15 13.18 13.18 13.54 x 11.91
2 Jan MajdlochJan Majdloch
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
09 2 13.47 12.95 13.47 x 13.47 11.77 12.05 12.92
3 Ondřej KubelkaOndřej Kubelka
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 6 12.54 x 12.54 12.34 12.54 11.72 11.46 12.12
4 Matyáš LesákMatyáš Lesák
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
10 4 10.16 10.16 09.84 09.97 10.16
5 Pavel VavruškaPavel Vavruška
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
10 3 07.56 06.10 07.56 06.99 7.56
Daniel Gasiúnas-DemčenkoDaniel Gasiúnas-Demčenko
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
09 1 DNS
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(st, 1.5.2024 - 14:30) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
00 3 12.20 x 11.03 11.85 11.85 x x 12.20
2 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
01 4 11.52 x 10.32 11.18 11.18 11.52 10.90 -
3 Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
06 1 10.48 10.34 x 10.37 10.37 10.48 10.47 -
4 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
05 2 10.47 09.88 09.97 10.47 10.47 10.34 10.36 10.45
5 Simona RučováSimona Ručová
Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.
04 5 10.32 10.02 10.18 10.32 10.32 - - -
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(st, 1.5.2024 - 15:45) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Richard BřezovičRichard Březovič
Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav
07 1 13.55 x x 13.39 13.39 12.62 13.55 13.55
2 Antonín AdamAntonín Adam
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 4 11.86 11.57 11.52 11.86 11.86
3 Michal FajstauerMichal Fajstauer
SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují
08 2 10.87 10.08 10.12 10.87 10.87
4 Jakub TruhlářJakub Truhlář
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
08 3 10.60 10.10 10.60 x 10.60
5 Josef VonšovskýJosef Vonšovský
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
07 5 10.48 10.48 09.95 10.32 10.48
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(st, 1.5.2024 - 15:45) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel BřendaDaniel Břenda
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 1 14.07 x 12.04 12.83 12.83 13.00 13.26 14.07
2 Vojtěch OttaVojtěch Otta
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
06 3 11.50 x 10.56 11.50 11.50 - - -
Martin PlecháčMartin Plecháč
TJ SOKOL Nová Paka TJ SOKOL Nová Paka
06 2 DNS
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(st, 1.5.2024 - 15:45) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
93 2 13.67 13.66 x 13.67 13.67 13.51 x 13.47
2 Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
69 3 13.54 13.54 13.04 x 13.54 13.30 x x
3 Jan GročekJan Groček
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
00 1 13.27 13.27 12.88 12.96 13.27 12.92 12.24 13.12
4 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
02 12.33 12.33 12.18 x 12.33 - - -
5 Radek PazderaRadek Pazdera
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
03 4 10.29 09.42 x 10.29 10.29 - - -
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(st, 1.5.2024 - 15:45) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza KučerováTereza Kučerová
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
08 6 44.48 41.67 41.01 36.53 41.67 38.51 44.48 42.26
2 Mariana LangerováMariana Langerová
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
08 2 39.87 38.60 38.13 x 38.60 x 32.51 39.87
3 Daniela MandíkováDaniela Mandíková
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
07 5 36.87 34.20 36.87 x 36.87 x 35.37 35.10
4 Emma ČernáEmma Černá
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
07 4 34.10 33.61 31.14 34.10 34.10 - - -
5 Dominika SvinčákováDominika Svinčáková
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 3 30.78 30.78 28.78 28.87 30.78 - - -
6 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
07 1 22.36 21.69 22.36 21.74 22.36 - - -
Celkem 6 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(st, 1.5.2024 - 15:45) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 29.38 29.36 29.38 27.97 29.38
2 Sára SmetanováSára Smetanová
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
09 5 28.22 28.22 26.70 x 28.22
3 Yvona SzitásováYvona Szitásová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 4 25.56 25.56 24.24 22.97 25.56
4 Karla BurdováKarla Burdová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 2 24.39 21.56 24.39 17.77 24.39
5 25 Eliška BrunclíkováEliška Brunclíková
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
10 1 24.10 24.04 22.91 24.10 24.10
6 Amálie TesařováAmálie Tesařová
AC Pardubice AC Pardubice
10 3 22.60 x 19.39 22.60 22.60
Celkem 6 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(st, 1.5.2024 - 14:30) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Oliver MosesOliver Moses
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
09 2 44.77 38.96 44.77 43.72 44.77
2 Jan MajdlochJan Majdloch
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
09 4 39.49 39.49 34.67 39.49
3 Tomáš BartákTomáš Barták
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
10 5 38.22 38.22 38.22
4 Matyáš LesákMatyáš Lesák
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
10 3 31.00 31.00 30.31 30.83 31.00
Daniel Gasiúnas-DemčenkoDaniel Gasiúnas-Demčenko
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
09 1 DNS
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(st, 1.5.2024 - 15:45) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Andrea ŽeleznáAndrea Železná
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
93 7 59.16 51.55 52.90 x 52.90 51.88 59.16 52.38
2 Martina PíšováMartina Píšová
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
94 8 54.85 48.81 x 50.86 50.86 51.25 54.85 x
3 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
02 4 39.13 37.95 36.80 35.86 37.95 34.36 39.13 x
4 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
02 1 37.49 33.92 36.09 36.52 36.52 35.46 36.64 37.49
5 Elen HoffmannováElen Hoffmannová
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
06 2 35.94 30.79 35.94 31.56 35.94 35.05 35.41 34.93
6 Klára MatoušováKlára Matoušová
TJ SOKOL Nová Paka TJ SOKOL Nová Paka
04 3 34.14 33.31 33.68 34.14 34.14 - - -
7 Natálie ZvoníkováNatálie Zvoníková
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
06 5 28.08 x 28.08 21.95 28.08 - - -
Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
06 6 DNS
Celkem 8 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(st, 1.5.2024 - 14:30) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Richard BřezovičRichard Březovič
Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav
07 3 64.20 x 56.89 59.51 59.51 63.27 64.20 x
2 Josef VonšovskýJosef Vonšovský
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
07 2 46.77 45.20 46.77 41.19 46.77
3 Michal FajstauerMichal Fajstauer
SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují
08 1 32.53 29.12 32.53 x 32.53
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(st, 1.5.2024 - 14:30) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jaroslav JílekJaroslav Jílek
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
89 13 77.55 72.12 77.55 x 77.55 75.80 75.38 76.06
2 Martin FlorianMartin Florian
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
01 3 73.05 73.05 x x 73.05 x - -
3 Jonáš FiedlerJonáš Fiedler
Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s.
01 12 64.45 62.19 x x 62.19 x 64.45 64.03
4 Petr HronPetr Hron
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
02 5 62.82 x 61.55 59.84 61.55 58.36 62.82 61.30
5 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
02 2 60.82 x 60.82 x 60.82 x 56.33 x
6 Daniel BřendaDaniel Břenda
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 1 60.71 49.45 49.25 54.05 54.05 53.38 60.71 -
7 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
93 8 55.40 x 53.37 53.94 53.94 x 54.40 55.40
8 Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC TJ Jičín AC TJ Jičín
02 9 52.82 52.59 52.82 52.09 52.82
9 Tomáš KončickýTomáš Končický
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
96 6 43.29 38.94 40.15 43.29 43.29
10 Michal SatrapaMichal Satrapa
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
71 11 41.88 34.91 41.88 35.81 41.88
11 Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
69 10 40.36 39.67 x 40.36 40.36
Celkem 11 závodníků