Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

1. kolo MPD mladšího žactva, skupina C

Praha - Vítkov (15. 4. 2024)

Přespolní běh - Ml. žáci

(po, 15.4.2024 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Maxim StrangmüllerMaxim Strangmüller 11 SK Jeseniova ASK Jeseniova A PB 0:03:19
2 Jakub ŠoulaJakub Šoula 11 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 0:03:36
3 Štěpán PelechŠtěpán Pelech 11 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 0:03:36
4 Marian KvasničkaMarian Kvasnička 11 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 0:03:37
5 Marek HnykMarek Hnyk 11 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 0:03:37
6 Filip KostrbelFilip Kostrbel 11 SK Jeseniova ASK Jeseniova A PB 0:03:46
7 Lukáš KostrbelLukáš Kostrbel 11 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 0:03:46
8 Rostislav HušákRostislav Hušák 13 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 0:03:48
9 David BezpalecDavid Bezpalec 12 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 0:03:48
10 Jakub ZdechovskýJakub Zdechovský 11 SK Jeseniova ASK Jeseniova A PB 0:03:49
11 Oliver KrejčíOliver Krejčí 12 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 0:03:49
12 Jan KovaříkJan Kovařík 11 SK Jeseniova BSK Jeseniova B PB 0:03:52
13 Vít ŠerýchVít Šerých 11 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A PB 0:03:52
14 David HavelkaDavid Havelka 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C PB 0:03:54
15 Vojtěch ČerychVojtěch Čerych 11 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 0:03:55
16 Michal LibraMichal Libra 12 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 0:03:55
17 Nero BarcenaNero Barcena 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:03:57
18 Rafael NovákRafael Novák 11 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A PB 0:03:58
19 Vít KopeckýVít Kopecký 11 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 0:03:58
20 Tadeáš BenešTadeáš Beneš 11 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 0:03:58
21 Matěj HarvaříkMatěj Harvařík 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 0:04:00
22 Kryštof DvořákKryštof Dvořák 12 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 0:04:00
23 Lukáš KlubalLukáš Klubal 12 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 0:04:01
24 Gabriel PospiechGabriel Pospiech 12 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 0:04:03
25 David HofDavid Hof 12 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 0:04:04
26 Ondřej ČerychOndřej Čerych 11 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 0:04:05
27 Metoděj NovákMetoděj Novák 11 SK Jeseniova BSK Jeseniova B PB 0:04:07
28 Jáchym KouřilJáchym Kouřil 11 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 0:04:07
29 Jakub KlofáčJakub Klofáč 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 0:04:08
30 Eduard KnoblochEduard Knobloch 11 SK Jeseniova ASK Jeseniova A PB 0:04:09
31 Martin JiříčekMartin Jiříček 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:04:09
32 Adam ProvodAdam Provod 11 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 0:04:09
33 František BuchtaFrantišek Buchta 12 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 0:04:11
34 Jan ŠevčíkJan Ševčík 11 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 0:04:11
35 Vojtěch VodenkaVojtěch Vodenka 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 0:04:13
36 Josef JanoušekJosef Janoušek 12 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 0:04:14
37 Petr JirovskýPetr Jirovský 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 0:04:14
38 Alex KrákoraAlex Krákora 11 SK Jeseniova BSK Jeseniova B PB 0:04:16
39 Adam MlejnekAdam Mlejnek 11 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 0:04:18
40 Ondřej SlaměníkOndřej Slaměník 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 0:04:18
41 Šimon FridrichŠimon Fridrich 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 0:04:20
42 Jakub VelenskýJakub Velenský 12 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 0:04:20
43 Daniel HromadaDaniel Hromada 12 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 0:04:20
44 Nikolas SornasNikolas Sornas 12 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 0:04:20
45 Přemysl VichPřemysl Vich 11 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 0:04:21
46 Michael HavelMichael Havel 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:04:23
47 Matyáš MusilMatyáš Musil 12 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 0:04:24
48 David SchickDavid Schick 12 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 0:04:25
49 Hynek HadravaHynek Hadrava 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha PB 0:04:26
50 Matěj ČermákMatěj Čermák 12 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 0:04:27
51 Hugo RedlHugo Redl 12 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 0:04:27
52 Adam JupaAdam Jupa 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 0:04:28
53 Ondřej BoušeOndřej Bouše 12 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 0:04:29
54 Adam SoukupAdam Soukup 12 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 0:04:31
55 Hugo SarauerHugo Sarauer 11 SK Jeseniova ASK Jeseniova A PB 0:04:32
MS Zdeněk PříhodaZdeněk Příhoda 13 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 0:04:33
57 Alex MaurAlex Maur 12 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 0:04:35
58 Antonín LangmajerAntonín Langmajer 13 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 0:04:36
59 Robin BalcárekRobin Balcárek 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C PB 0:04:38
60 Matyáš ErleMatyáš Erle 11 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 0:04:38
61 Jan SvobodaJan Svoboda 12 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 0:04:40
62 Jan OlšaníkJan Olšaník 12 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 0:04:40
63 Tomáš ŘebíčekTomáš Řebíček 11 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 0:04:41
64 Daniel VšianskýDaniel Všianský 11 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 0:04:53
65 Antonín VítAntonín Vít 11 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 0:04:53
MS Matěj RychlýMatěj Rychlý 11 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 0:04:55
67 Tobias JamiesonTobias Jamieson 12 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 0:04:59
68 Viktor DubskýViktor Dubský 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 0:04:59
69 Matouš MacháčekMatouš Macháček 12 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 0:05:00
70 Marek Aaron PazdírekMarek Aaron Pazdírek 13 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 0:05:02
71 Lukáš TalířLukáš Talíř 12 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 0:05:03
72 Mikuláš DovecMikuláš Dovec 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 0:05:11
73 Lukáš KnoblochLukáš Knobloch 12 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 0:05:14
74 Jan RezekJan Rezek 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 0:05:16
75 Štěpán FlesarŠtěpán Flesar 11 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 0:05:20
76 Václav HanákVáclav Hanák 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0:05:34
Celkem 76 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně

(po, 15.4.2024 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Daniela TellerováDaniela Tellerová 11 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C PB 0:03:28
2 Sofie ErbsováSofie Erbsová 11 SK Jeseniova ASK Jeseniova A PB 0:03:41
3 Kateřina DandováKateřina Dandová 11 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A PB 0:03:55
4 Karolína KrýžováKarolína Krýžová 11 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 0:03:56
5 Marie PacourkováMarie Pacourková 11 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 0:03:58
6 Karolína FilipováKarolína Filipová 12 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C PB 0:04:02
7 Žofie BlahůtováŽofie Blahůtová 11 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A PB 0:04:04
8 Adriana FilipováAdriana Filipová 12 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C PB 0:04:06
9 Alena ŤopkováAlena Ťopková 12 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 0:04:07
10 Taya De SousaTaya De Sousa 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 0:04:07
11 Magdaléna DrbohlavováMagdaléna Drbohlavová 12 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 0:04:08
12 Nela DobalováNela Dobalová 11 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A PB 0:04:08
13 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 13 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 0:04:09
14 Markéta VorlováMarkéta Vorlová 11 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 0:04:10
15 Ema SmolíkováEma Smolíková 11 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 0:04:12
16 Zoe LakatošováZoe Lakatošová 11 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C PB 0:04:12
17 Kateřina DuchoňováKateřina Duchoňová 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:04:13
18 Anna HlavičkováAnna Hlavičková 12 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 0:04:14
19 Veronika ZitováVeronika Zitová 12 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 0:04:14
20 Michaela CihelnováMichaela Cihelnová 12 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 0:04:16
21 Magdaléna BílkováMagdaléna Bílková 12 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 0:04:16
22 Adéla FulínováAdéla Fulínová 11 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C PB 0:04:17
23 Elly HaltufováElly Haltufová 12 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 0:04:17
24 Karolína VráblíkováKarolína Vráblíková 11 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 0:04:18
25 Štěpánka PastorováŠtěpánka Pastorová 11 SK Jeseniova ASK Jeseniova A PB 0:04:18
26 Adéla KřížováAdéla Křížová 12 SK Jeseniova ASK Jeseniova A PB 0:04:19
27 Alena PoláčkováAlena Poláčková 11 SK Jeseniova ASK Jeseniova A PB 0:04:20
28 Anna PřikrylováAnna Přikrylová 12 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 0:04:20
29 Anežka FraňkováAnežka Fraňková 12 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 0:04:20
30 Tereza OndrušákováTereza Ondrušáková 11 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 0:04:21
31 Eva PupováEva Pupová 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:04:22
32 Tereza LazarováTereza Lazarová 12 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 0:04:23
33 Alice SněhotováAlice Sněhotová 11 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 0:04:23
34 Andrea TellerováAndrea Tellerová 11 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C PB 0:04:25
35 Tereza BémováTereza Bémová 13 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 0:04:29
36 Julie HejdováJulie Hejdová 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 0:04:32
37 Tereza VackováTereza Vacková 11 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 0:04:32
38 Eliška MartincováEliška Martincová 12 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 0:04:33
39 Veronika ProcházkováVeronika Procházková 12 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 0:04:33
40 Valentýna BrodeckáValentýna Brodecká 12 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 0:04:33
41 Sofie KmoníčkováSofie Kmoníčková 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:04:35
42 Ella MatějkováElla Matějková 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:04:36
43 Sophia Grace UdySophia Grace Udy 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha PB 0:04:37
44 Adéla PlochováAdéla Plochová 12 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 0:04:37
45 Mia TrávníčkováMia Trávníčková 11 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 0:04:38
46 Agáta ŠvehlíkováAgáta Švehlíková 11 SK Jeseniova BSK Jeseniova B PB 0:04:39
47 Kristýna MevaldováKristýna Mevaldová 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha PB 0:04:39
48 Kateřina NerandžičováKateřina Nerandžičová 12 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 0:04:40
49 Johanka KaufmanováJohanka Kaufmanová 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha PB 0:04:40
50 Rebeka MarkoRebeka Marko 11 SK Jeseniova ASK Jeseniova A PB 0:04:43
51 Tereza PinkasováTereza Pinkasová 12 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 0:04:43
52 Mariana LammováMariana Lammová 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:04:44
53 Sara DubováSara Dubová 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:04:44
54 Agáta DvořákováAgáta Dvořáková 12 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 0:04:44
55 Eliška PilátováEliška Pilátová 11 SK Jeseniova BSK Jeseniova B PB 0:04:45
56 Ema PallierováEma Pallierová 11 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B PB 0:04:46
57 Nina ČermákováNina Čermáková 11 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha PB 0:04:47
58 Mia KochMia Koch 12 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 0:04:48
59 Anna RůžičkováAnna Růžičková 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:04:49
60 Veronika KopeckáVeronika Kopecká 12 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 0:04:49
61 Amálie PochopinováAmálie Pochopinová 12 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 0:04:50
62 Viktorie RozsypalováViktorie Rozsypalová 11 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 0:04:52
63 Mia IlinčevMia Ilinčev 12 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 0:04:54
64 Aneta FuskováAneta Fusková 12 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 0:04:55
65 Viktoria GörtlerováViktoria Görtlerová 12 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 0:04:55
66 Lillian RolencováLillian Rolencová 11 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 0:04:56
67 Marie SchuchmannováMarie Schuchmannová 12 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 0:04:57
68 Veronika ŠtěpánkováVeronika Štěpánková 11 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha PB 0:04:59
69 Anna BrzkováAnna Brzková 12 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 0:04:59
70 Adéla KupčákováAdéla Kupčáková 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:05:00
71 Simona ŠťastnáSimona Šťastná 12 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 0:05:02
72 Jana KluganostováJana Kluganostová 11 SK Jeseniova BSK Jeseniova B PB 0:05:02
73 Sofie VlachynskáSofie Vlachynská 11 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A PB 0:05:03
74 Sophia KrajníkováSophia Krajníková 12 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 0:05:09
75 Sofie BrázdováSofie Brázdová 11 SK Jeseniova ASK Jeseniova A PB 0:05:09
76 Eliška MráčkováEliška Mráčková 11 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 0:05:11
77 Tereza LoužeckáTereza Loužecká 11 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 0:05:32
78 Barbora BezouškováBarbora Bezoušková 12 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 0:05:33
79 Sofie RoubalováSofie Roubalová 12 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 0:05:47
80 Eliška KroupováEliška Kroupová 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:05:51
Celkem 80 závodníků