Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

3. kolo MPD mladšího žactva, skupina C

Praha - Mazurská (29. 5. 2024)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 29.5.2024 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 1 Maxim StrangmüllerMaxim Strangmüller 11 SK Jeseniova ASK Jeseniova 1 2:18.76 24.00
2 2 Jakub ŠoulaJakub Šoula 11 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha 2 PB 2:30.66 23.00
3 3 Tadeáš BenešTadeáš Beneš 11 SK Jeseniova BSK Jeseniova 3 PB 2:35.95 22.00
4 5 Vojtěch ČerychVojtěch Čerych 11 SK Jeseniova BSK Jeseniova 5 PB 2:38.94 21.00
5 4 Oliver KrejčíOliver Krejčí 12 SK Jeseniova CSK Jeseniova 4 2:41.01 20.00
6 8 Nero BarcenaNero Barcena 11 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8 PB 2:43.63 19.00
7 7 Jan ŠevčíkJan Ševčík 11 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha 7 PB 2:45.97 18.00
8 6 Erik ZýkaErik Zýka 12 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 6 PB 2:48.95 17.00
9 9 František BuchtaFrantišek Buchta 12 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 9 PB 2:52.02 16.00
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (st, 29.5.2024 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 17 Hugo SarauerHugo Sarauer 11 SK Jeseniova ASK Jeseniova 8 PB 2:56.93 15.00
2 13 Hynek HadravaHynek Hadrava 12 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 PB 2:57.35 14.00
3 10 David SchickDavid Schick 12 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 1 3:04.35 13.00
4 15 Matěj KrátkýMatěj Krátký 12 ŠAK Novoborská Praha ŠAK Novoborská Praha 6 3:11.16 12.00
5 11 Tomáš ŘebíčekTomáš Řebíček 11 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 2 PB 3:15.21 11.00
6 18 Jan SvobodaJan Svoboda 12 SK Jeseniova CSK Jeseniova 9 3:15.76 10.00
7 14 Matěj KramosilMatěj Kramosil 12 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 5 PB 3:18.88 9.00
8 12 Viktor DubskýViktor Dubský 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 3 PB 3:20.29 8.00
9 16 Matěj RychlýMatěj Rychlý 11 SK Jeseniova BSK Jeseniova 7 3:23.00 7.00
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Maxim StrangmüllerMaxim Strangmüller 11 SK Jeseniova ASK Jeseniova 1 2:18.76 24.00
2 2 Jakub ŠoulaJakub Šoula 11 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha 2 PB 2:30.66 23.00
3 3 Tadeáš BenešTadeáš Beneš 11 SK Jeseniova BSK Jeseniova 3 PB 2:35.95 22.00
4 5 Vojtěch ČerychVojtěch Čerych 11 SK Jeseniova BSK Jeseniova 5 PB 2:38.94 21.00
5 4 Oliver KrejčíOliver Krejčí 12 SK Jeseniova CSK Jeseniova 4 2:41.01 20.00
6 8 Nero BarcenaNero Barcena 11 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8 PB 2:43.63 19.00
7 7 Jan ŠevčíkJan Ševčík 11 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha 7 PB 2:45.97 18.00
8 6 Erik ZýkaErik Zýka 12 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 6 PB 2:48.95 17.00
9 9 František BuchtaFrantišek Buchta 12 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 9 PB 2:52.02 16.00
10 17 Hugo SarauerHugo Sarauer 11 SK Jeseniova ASK Jeseniova 8 PB 2:56.93 15.00
11 13 Hynek HadravaHynek Hadrava 12 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 PB 2:57.35 14.00
12 10 David SchickDavid Schick 12 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 1 3:04.35 13.00
13 15 Matěj KrátkýMatěj Krátký 12 ŠAK Novoborská Praha ŠAK Novoborská Praha 6 3:11.16 12.00
14 11 Tomáš ŘebíčekTomáš Řebíček 11 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 2 PB 3:15.21 11.00
15 18 Jan SvobodaJan Svoboda 12 SK Jeseniova CSK Jeseniova 9 3:15.76 10.00
16 14 Matěj KramosilMatěj Kramosil 12 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 5 PB 3:18.88 9.00
17 12 Viktor DubskýViktor Dubský 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 3 PB 3:20.29 8.00
18 16 Matěj RychlýMatěj Rychlý 11 SK Jeseniova BSK Jeseniova 7 3:23.00 7.00

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 29.5.2024 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 1 Žofie BlahůtováŽofie Blahůtová 11 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 1 2:45.02 24.00
2 8 Adéla PolákováAdéla Poláková 11 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8 PB 2:48.88 23.00
3 9 Alena ŤopkováAlena Ťopková 12 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 9 PB 2:49.99 22.00
4 2 Kateřina DuchoňováKateřina Duchoňová 11 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 2:56.50 21.00
5 3 Tereza LazarováTereza Lazarová 12 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 3 PB 2:58.75 20.00
6 4 Magdaléna BílkováMagdaléna Bílková 12 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 4 PB 3:04.14 19.00
7 6 Julie HejdováJulie Hejdová 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 6 PB 3:04.93 18.00
8 7 Ella MatějkováElla Matějková 11 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 PB 3:05.81 17.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 29.5.2024 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 16 Adéla PlochováAdéla Plochová 12 SK Jeseniova BSK Jeseniova 7 3:09.20 16.00
2 10 Eliška PilátováEliška Pilátová 11 SK Jeseniova BSK Jeseniova 1 PB 3:11.83 15.00
3 11 Sara DubováSara Dubová 12 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 PB 3:12.50 14.00
4 13 Olivie AdamčíkováOlivie Adamčíková 12 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 4 PB 3:12.59 13.00
5 14 Anežka FraňkováAnežka Fraňková 12 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 5 3:13.36 12.00
6 18 Anna SklenářováAnna Sklenářová 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova 9 PB 3:20.50 11.00
7 15 Sophia KrajníkováSophia Krajníková 12 SK Jeseniova CSK Jeseniova 6 PB 3:35.82 10.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Žofie BlahůtováŽofie Blahůtová 11 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 1 2:45.02 24.00
2 8 Adéla PolákováAdéla Poláková 11 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8 PB 2:48.88 23.00
3 9 Alena ŤopkováAlena Ťopková 12 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 9 PB 2:49.99 22.00
4 2 Kateřina DuchoňováKateřina Duchoňová 11 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 2:56.50 21.00
5 3 Tereza LazarováTereza Lazarová 12 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 3 PB 2:58.75 20.00
6 4 Magdaléna BílkováMagdaléna Bílková 12 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 4 PB 3:04.14 19.00
7 6 Julie HejdováJulie Hejdová 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 6 PB 3:04.93 18.00
8 7 Ella MatějkováElla Matějková 11 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 PB 3:05.81 17.00
9 16 Adéla PlochováAdéla Plochová 12 SK Jeseniova BSK Jeseniova 7 3:09.20 16.00
10 10 Eliška PilátováEliška Pilátová 11 SK Jeseniova BSK Jeseniova 1 PB 3:11.83 15.00
11 11 Sara DubováSara Dubová 12 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 PB 3:12.50 14.00
12 13 Olivie AdamčíkováOlivie Adamčíková 12 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 4 PB 3:12.59 13.00
13 14 Anežka FraňkováAnežka Fraňková 12 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 5 3:13.36 12.00
14 18 Anna SklenářováAnna Sklenářová 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova 9 PB 3:20.50 11.00
15 15 Sophia KrajníkováSophia Krajníková 12 SK Jeseniova CSK Jeseniova 6 PB 3:35.82 10.00