Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

1. kolo MPD staršího žactva, skupina C

Praha - Děkanka (16. 5. 2024)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 16.5.2024 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik MalýPatrik Malý 10 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 39.39 13.00
2 Matyáš KudrnaMatyáš Kudrna 09 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 5 PB 40.96 11.00
3 Jakub VondrášekJakub Vondrášek 10 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 3 PB 41.55 10.00
4 Adam HrdličkaAdam Hrdlička 09 TJ Sokol Horní Počernice TJ Sokol Horní Počernice 1 PB 43.28 4.00
5 Eduard BašeEduard Baše 09 AK VEGA z.s. AK VEGA z.s. 6 45.46
6 4 Vincent HolečekVincent Holeček 10 TJ Sokol Horní Počernice TJ Sokol Horní Počernice 2 45.85
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 16.5.2024 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Teodor Antonín MuzikářTeodor Antonín Muzikář 10 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 43.08 5.00
2 Štěpán KramaříkŠtěpán Kramařík 09 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 4 43.86 3.00
3 Kryštof StaněkKryštof Staněk 10 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 44.49 2.00
4 Lukáš LískaLukáš Líska 09 TJ Sokol Horní Počernice TJ Sokol Horní Počernice 5 46.19
5 Vojtěch SpudilVojtěch Spudil 10 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 54.02
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 16.5.2024 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ŽilinaPetr Žilina 09 AK VEGA z.s. AK VEGA z.s. 2 41.97 8.00
2 Jonatan HudecJonatan Hudec 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 42.62 7.00
3 Jan HolmanJan Holman 10 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 4 PB 44.91 1.00
4 Kryštof ŠubrtKryštof Šubrt 10 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 6 47.14
5 Denis ScheibDenis Scheib 10 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 3 PB 48.80
Poznámky:
Hudec Jonatan - do cíle spadl na 2. místě, kamera ho nesepnula, čas je odhadnut dle přihlížejících trenérů a rozhodčí
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 16.5.2024 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Artěmij NovikovArtěmij Novikov 10 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 3 41.77 9.00
2 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 42.83 6.00
3 Albert NovákAlbert Novák 10 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 PB 45.09
4 Petr GajdaPetr Gajda 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 51.19
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik MalýPatrik Malý 10 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 39.39 13.00
2 Matyáš KudrnaMatyáš Kudrna 09 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 5 PB 40.96 11.00
3 Jakub VondrášekJakub Vondrášek 10 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 3 PB 41.55 10.00
4 Artěmij NovikovArtěmij Novikov 10 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 3 41.77 9.00
5 Petr ŽilinaPetr Žilina 09 AK VEGA z.s. AK VEGA z.s. 2 41.97 8.00
6 Jonatan HudecJonatan Hudec 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 42.62 7.00
7 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 42.83 6.00
8 Adam HrdličkaAdam Hrdlička 09 TJ Sokol Horní Počernice TJ Sokol Horní Počernice 1 PB 43.28 4.00
9 5 Teodor Antonín MuzikářTeodor Antonín Muzikář 10 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 43.08 5.00
9 Štěpán KramaříkŠtěpán Kramařík 09 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 4 43.86 3.00
11 Kryštof StaněkKryštof Staněk 10 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 44.49 2.00
12 Jan HolmanJan Holman 10 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 4 PB 44.91 1.00
13 Eduard BašeEduard Baše 09 AK VEGA z.s. AK VEGA z.s. 6 45.46
14 4 Vincent HolečekVincent Holeček 10 TJ Sokol Horní Počernice TJ Sokol Horní Počernice 2 45.85
15 Albert NovákAlbert Novák 10 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 PB 45.09
16 Lukáš LískaLukáš Líska 09 TJ Sokol Horní Počernice TJ Sokol Horní Počernice 5 46.19
17 Kryštof ŠubrtKryštof Šubrt 10 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 6 47.14
18 Denis ScheibDenis Scheib 10 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 3 PB 48.80
19 Petr GajdaPetr Gajda 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 51.19
20 Vojtěch SpudilVojtěch Spudil 10 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 54.02

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 16.5.2024 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta DusováMarkéta Dusová 10 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 4 PB 44.53 13.00
2 Elle CannonElle Cannon 10 Univerzitní sportovní klub Praha A Univerzitní sportovní klub ... 5 PB 45.97 5.00
3 Anna HrudníkováAnna Hrudníková 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 PB 46.54 4.00
4 Anita BenediktováAnita Benediktová 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 PB 47.35 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 16.5.2024 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška TóthováEliška Tóthová 09 Univerzitní sportovní klub Praha A Univerzitní sportovní klub ... 2 PB 44.90 11.00
2 Nela KačerováNela Kačerová 09 A. C. Sparta Praha A A. C. Sparta Praha A 5 PB 45.14 10.00
3 Ester KedroňováEster Kedroňová 09 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 3 PB 45.52 9.00
4 Lara NěmcováLara Němcová 10 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 45.80 8.00
5 Nela ČermákováNela Čermáková 09 A. C. Sparta Praha A A. C. Sparta Praha A 4 45.91 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 16.5.2024 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ella KulhánkováElla Kulhánková 10 A. C. Sparta Praha A A. C. Sparta Praha A 3 45.82 7.00
2 Ema NovákováEma Nováková 09 Univerzitní sportovní klub Praha A Univerzitní sportovní klub ... 5 47.87 1.00
3 Nina HrubáNina Hrubá 09 Univerzitní sportovní klub Praha A Univerzitní sportovní klub ... 4 48.28
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 16.5.2024 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea MecováAndrea Mecová 10 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 47.66 2.00
2 Nela KočanováNela Kočanová 09 A. C. Sparta Praha A A. C. Sparta Praha A 3 PB 50.56
3 Daniela ŠachováDaniela Šachová 09 A. C. Sparta Praha A A. C. Sparta Praha A 6 51.64
4 Leona SkokánkováLeona Skokánková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 53.91
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta DusováMarkéta Dusová 10 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 4 PB 44.53 13.00
2 Eliška TóthováEliška Tóthová 09 Univerzitní sportovní klub Praha A Univerzitní sportovní klub ... 2 PB 44.90 11.00
3 Nela KačerováNela Kačerová 09 A. C. Sparta Praha A A. C. Sparta Praha A 5 PB 45.14 10.00
4 Ester KedroňováEster Kedroňová 09 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 3 PB 45.52 9.00
5 Lara NěmcováLara Němcová 10 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 45.80 8.00
6 Ella KulhánkováElla Kulhánková 10 A. C. Sparta Praha A A. C. Sparta Praha A 3 45.82 7.00
7 Nela ČermákováNela Čermáková 09 A. C. Sparta Praha A A. C. Sparta Praha A 4 45.91 6.00
8 Elle CannonElle Cannon 10 Univerzitní sportovní klub Praha A Univerzitní sportovní klub ... 5 PB 45.97 5.00
9 Anna HrudníkováAnna Hrudníková 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 PB 46.54 4.00
10 Anita BenediktováAnita Benediktová 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 PB 47.35 3.00
11 Andrea MecováAndrea Mecová 10 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 47.66 2.00
12 Ema NovákováEma Nováková 09 Univerzitní sportovní klub Praha A Univerzitní sportovní klub ... 5 47.87 1.00
13 Nina HrubáNina Hrubá 09 Univerzitní sportovní klub Praha A Univerzitní sportovní klub ... 4 48.28
14 Nela KočanováNela Kočanová 09 A. C. Sparta Praha A A. C. Sparta Praha A 3 PB 50.56
15 Daniela ŠachováDaniela Šachová 09 A. C. Sparta Praha A A. C. Sparta Praha A 6 51.64
16 Leona SkokánkováLeona Skokánková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 53.91