Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

2. kolo MPD staršího žactva, skupina C

Praha - Podvinný mlýn (22. 5. 2024)

1500 m překážek [76,2 cm] - Žáci

(st, 22.5.2024 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 40 Jonatan HudecJonatan Hudec 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 4:53.74 13.00
2 45 Petr ŽilinaPetr Žilina 09 AK VEGA z.s. AK VEGA z.s. 10 4:54.72 11.00
3 37 Jan HolmanJan Holman 10 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 3 5:24.57 10.00
4 44 Jakub ZónJakub Zón 10 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 9 5:28.16 9.00
5 39 Adam HrdličkaAdam Hrdlička 09 TJ Sokol Horní Počernice TJ Sokol Horní Počernice 4 PB 5:34.14 8.00
6 42 Vojtěch ŠerhantVojtěch Šerhant 10 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 5:45.38 7.00
7 36 Eduard ČermákEduard Čermák 10 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 2 5:49.17 6.00
8 41 Filip SotonaFilip Sotona 09 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 6 5:50.21 5.00
9 43 Daniel ŠvecDaniel Švec 10 TJ Sokol Horní Počernice TJ Sokol Horní Počernice 8 6:00.99 4.00
10 35 Daniel AlešDaniel Aleš 09 TJ Sokol Horní Počernice TJ Sokol Horní Počernice 1 6:08.57 3.00
Celkem 10 závodníků

1500 m překážek [76,2 cm] - Žákyně

(st, 22.5.2024 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 52 Nela KlemováNela Klemová 10 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 4 5:47.28 13.00
2 51 Mia JermoljevováMia Jermoljevová 09 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 3 PB 5:48.93 11.00
3 74 Zuzana NeuvirtováZuzana Neuvirtová 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 7 5:57.32 10.00
4 95 Sofie SmolíkováSofie Smolíková 10 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 8 6:09.39 9.00
5 64 Aneta KrpatováAneta Krpatová 10 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha 5 6:10.57 8.00
6 66 Eliška NehonskáEliška Nehonská 09 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 6 6:24.33 7.00
7 97 Viktorie ŠťovíčkováViktorie Šťovíčková 10 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha 9 6:54.37 6.00
8 43 Anežka BurianováAnežka Burianová 09 TJ Sokol Horní Počernice TJ Sokol Horní Počernice 1 7:00.25 5.00
9 44 Barbora IrováBarbora Irová 09 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 8:15.36 4.00
Celkem 9 závodníků