Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

1. kolo MPD juniorů a dorostu

Praha - Eden (7. 5. 2024)

100 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (út, 7.5.2024 - 17:15) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 10.94 13.00
2 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 11.05 11.00
3 Michal BalounMichal Baloun 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 8 PB 11.40 9.00
4 1 Matěj JungMatěj Jung 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 11.46 8.00
5 7 Jan KlesňákJan Klesňák 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 PB 11.47 6.50
6 Martin JanouchMartin Janouch 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 11.58 2.50
Alex SojkaAlex Sojka 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 DQ
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 7.5.2024 - 17:15) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Filip SolskýFilip Solský 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 PB 11.36
2 5 Matěj ZikmundMatěj Zikmund 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 PB 11.47 6.50
3 Jan BenešJan Beneš 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 8 PB 11.51 5.00
4 Martin KučeraMartin Kučera 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.57 4.00
5 Filip HolýFilip Holý 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 PB 11.58 2.50
6 5 Matyáš HamerníkMatyáš Hamerník 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 PB 11.92
7 Julian Popko DěckýJulian Popko Děcký 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 12.05
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 7.5.2024 - 17:15) official Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 11.27 10.00
MS Sean O'KeefeSean O'Keefe 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 11.56
MS Daniel KoberaDaniel Kobera 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 11.58
4 Martin GregorMartin Gregor 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 11.62
5 Tadeáš TichýTadeáš Tichý 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.68
6 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 11.79
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 7.5.2024 - 17:15) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 5 PB 11.60 1.00
2 Filip ForejtFilip Forejt 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 12.22
3 Jáchym HořejšíJáchym Hořejší 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 12.30
4 4 Václav MarekVáclav Marek 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 7 PB 12.51
MS Vít LorencVít Lorenc 06 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 12.66
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (út, 7.5.2024 - 17:15) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Alex SojkaAlex Sojka 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 8 11.40
2 3 Mathias ShonMathias Shon 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 12.37
3 4 Aleš DědinaAleš Dědina 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 12.48
4 15 Matěj OrvanMatěj Orvan 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 12.58
5 Lukáš MichetschlägerLukáš Michetschläger 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 12.74
6 Jáchym VlkJáchym Vlk 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 PB 12.81
7 Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 7 PB 12.92
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (út, 7.5.2024 - 17:15) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HankoFilip Hanko 08 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 8 12.06
2 9 Robin JanoušekRobin Janoušek 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 12.23
3 229 Filip BartoňFilip Bartoň 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 6 12.48
4 Jakub ČížekJakub Čížek 05 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 12.50
5 Jan BürgerJan Bürger 08 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 7 13.25
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 10.94 13.00
2 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 11.05 11.00
3 3 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 11.27 10.00
4 Filip SolskýFilip Solský 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 PB 11.36
5 Michal BalounMichal Baloun 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 8 PB 11.40 9.00
5 Alex SojkaAlex Sojka 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 8 11.40
7 1 Matěj JungMatěj Jung 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 11.46 8.00
8 7 Jan KlesňákJan Klesňák 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 PB 11.47 6.50
8 5 Matěj ZikmundMatěj Zikmund 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 PB 11.47 6.50
10 Jan BenešJan Beneš 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 8 PB 11.51 5.00
11 Sean O'KeefeSean O'Keefe 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 11.56
12 Martin KučeraMartin Kučera 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.57 4.00
13 Martin JanouchMartin Janouch 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 11.58 2.50
13 Filip HolýFilip Holý 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 PB 11.58 2.50
13 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 11.58
16 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 5 PB 11.60 1.00
17 Martin GregorMartin Gregor 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 11.62
18 Tadeáš TichýTadeáš Tichý 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.68
19 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 11.79
20 5 Matyáš HamerníkMatyáš Hamerník 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 PB 11.92
21 Julian Popko DěckýJulian Popko Děcký 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 12.05
22 Filip HankoFilip Hanko 08 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 8 12.06
23 Filip ForejtFilip Forejt 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 12.22
24 9 Robin JanoušekRobin Janoušek 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 12.23
25 Jáchym HořejšíJáchym Hořejší 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 12.30
26 3 Mathias ShonMathias Shon 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 12.37
27 4 Aleš DědinaAleš Dědina 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 12.48
27 229 Filip BartoňFilip Bartoň 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 6 12.48
29 Jakub ČížekJakub Čížek 05 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 12.50
30 4 Václav MarekVáclav Marek 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 7 PB 12.51
31 15 Matěj OrvanMatěj Orvan 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 12.58
32 Vít LorencVít Lorenc 06 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 12.66
33 Lukáš MichetschlägerLukáš Michetschläger 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 12.74
34 Jáchym VlkJáchym Vlk 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 PB 12.81
35 Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 7 PB 12.92
36 Jan BürgerJan Bürger 08 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 7 13.25
Alex SojkaAlex Sojka 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 DQ

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (út, 7.5.2024 - 17:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František KubrFrantišek Kubr 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 PB 11.26 13.00
2 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 PB 11.32 11.00
3 Adam BřízaAdam Bříza 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 11.48 9.00
4 Adam ŠtýbrAdam Štýbr 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 11.73 6.00
5 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1 PB 11.86 1.00
6 Filip MoulisFilip Moulis 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 12.04
MS 1 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 12.13
8 20 Vladislav NovákVladislav Novák 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 12.24
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 7.5.2024 - 17:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Jiří KuntošJiří Kuntoš 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 PB 11.47 10.00
2 Samuel OndášSamuel Ondáš 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 PB 11.62 8.00
3 Jakub ZimaJakub Zima 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 PB 11.85 2.50
4 11 Ondřej ŠálekOndřej Šálek 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 7 PB 12.06
5 Viktor BöhmViktor Böhm 08 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 8 PB 12.11
6 5 Antonín KučeraAntonín Kučera 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 PB 12.12
7 Jan MachalickýJan Machalický 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 12.28
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 7.5.2024 - 17:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán VodaŠtěpán Voda 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 PB 11.70 7.00
2 Kryštof KopačkaKryštof Kopačka 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 PB 11.77 5.00
3 Filip ŠímaFilip Šíma 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 PB 11.99
4 Bartoloměj AdamBartoloměj Adam 07 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 5 PB 12.28
5 Vojtěch PirkVojtěch Pirk 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 PB 12.42
6 Juraj PčolinskýJuraj Pčolinský 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 PB 12.49
7 Adam JanskýAdam Janský 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 8 PB 12.55
8 Adam KotíkAdam Kotík 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 12.67
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 7.5.2024 - 17:00) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Albert PeškeAlbert Peške 08 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 5 11.85 2.50
2 Mojmír NovotnýMojmír Novotný 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 12.07
MS Marek BenešMarek Beneš 07 AC Praha 1890 AC Praha 1890 3 PB 12.37
MS František ŠvecFrantišek Švec 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 PB 12.43
5 Jan ŽďánskýJan Žďánský 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 PB 12.66
6 12 Libor KoženýLibor Kožený 08 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 7 PB 12.68
7 Felix HynečekFelix Hyneček 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 12.86
8 Jáchym EndrštJáchym Endršt 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 8 PB 13.28
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (út, 7.5.2024 - 17:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš FišerMatyáš Fišer 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 11.90
2 Gavyn KratochvilGavyn Kratochvil 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 11.92
3 14 Marek SolskýMarek Solský 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 12.63
4 7 Ondřej KubíkOndřej Kubík 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 12.74
5 18 Kryštof DavidKryštof David 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 13.41
6 10 Kašpar Jan DaněkKašpar Jan Daněk 08 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 5 13.75
Robert VyhnisRobert Vyhnis 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 7 DQ
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (út, 7.5.2024 - 17:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Tomáš ProuzaTomáš Prouza 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 12.46
2 Samuel LoudaSamuel Louda 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 13.04
3 2 Martin PerutkaMartin Perutka 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 13.82
4 Šimon JiroušekŠimon Jiroušek 07 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 8 14.02
5 308 Martin SuchomelMartin Suchomel 09 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 5 14.57
6 Jan ŽebroJan Žebro 10 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 4 15.21
Matyáš ZounarMatyáš Zounar 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1 DQ
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (út, 7.5.2024 - 17:00) official Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ŠorbanFilip Šorban 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 11.82 4.00
2 6 Štěpán MaléřŠtěpán Maléř 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 11.91
3 5 Jakub BednářJakub Bednář 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 12.16
4 Jakub SmělýJakub Smělý 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 12.53
5 Oto SobotaOto Sobota 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 13.33
MS Sebastián HingarSebastián Hingar 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 13.37
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František KubrFrantišek Kubr 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 PB 11.26 13.00
2 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 PB 11.32 11.00
3 7 Jiří KuntošJiří Kuntoš 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 PB 11.47 10.00
4 Adam BřízaAdam Bříza 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 11.48 9.00
5 Samuel OndášSamuel Ondáš 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 PB 11.62 8.00
6 Štěpán VodaŠtěpán Voda 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 PB 11.70 7.00
7 Adam ŠtýbrAdam Štýbr 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 11.73 6.00
8 Kryštof KopačkaKryštof Kopačka 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 PB 11.77 5.00
9 Filip ŠorbanFilip Šorban 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 11.82 4.00
10 Jakub ZimaJakub Zima 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 PB 11.85 2.50
10 Albert PeškeAlbert Peške 08 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 5 11.85 2.50
12 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1 PB 11.86 1.00
13 Matyáš FišerMatyáš Fišer 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 11.90
14 6 Štěpán MaléřŠtěpán Maléř 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 11.91
15 Gavyn KratochvilGavyn Kratochvil 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 11.92
16 Filip ŠímaFilip Šíma 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 PB 11.99
17 Filip MoulisFilip Moulis 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 12.04
18 11 Ondřej ŠálekOndřej Šálek 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 7 PB 12.06
19 Mojmír NovotnýMojmír Novotný 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 12.07
20 Viktor BöhmViktor Böhm 08 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 8 PB 12.11
21 5 Antonín KučeraAntonín Kučera 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 PB 12.12
22 1 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 12.13
23 5 Jakub BednářJakub Bednář 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 12.16
24 20 Vladislav NovákVladislav Novák 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 12.24
25 Jan MachalickýJan Machalický 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 12.28
25 Bartoloměj AdamBartoloměj Adam 07 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 5 PB 12.28
27 Marek BenešMarek Beneš 07 AC Praha 1890 AC Praha 1890 3 PB 12.37
28 Vojtěch PirkVojtěch Pirk 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 PB 12.42
29 František ŠvecFrantišek Švec 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 PB 12.43
30 2 Tomáš ProuzaTomáš Prouza 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 12.46
31 Juraj PčolinskýJuraj Pčolinský 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 PB 12.49
32 Jakub SmělýJakub Smělý 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 12.53
33 Adam JanskýAdam Janský 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 8 PB 12.55
34 14 Marek SolskýMarek Solský 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 12.63
35 Jan ŽďánskýJan Žďánský 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 PB 12.66
36 Adam KotíkAdam Kotík 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 12.67
37 12 Libor KoženýLibor Kožený 08 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 7 PB 12.68
38 7 Ondřej KubíkOndřej Kubík 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 12.74
39 Felix HynečekFelix Hyneček 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 12.86
40 Samuel LoudaSamuel Louda 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 13.04
41 Jáchym EndrštJáchym Endršt 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 8 PB 13.28
42 Oto SobotaOto Sobota 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 13.33
43 Sebastián HingarSebastián Hingar 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 13.37
44 18 Kryštof DavidKryštof David 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 13.41
45 10 Kašpar Jan DaněkKašpar Jan Daněk 08 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 5 13.75
46 2 Martin PerutkaMartin Perutka 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 13.82
47 Šimon JiroušekŠimon Jiroušek 07 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 8 14.02
48 308 Martin SuchomelMartin Suchomel 09 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 5 14.57
49 Jan ŽebroJan Žebro 10 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 4 15.21
Robert VyhnisRobert Vyhnis 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 7 DQ
Matyáš ZounarMatyáš Zounar 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1 DQ

100 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (út, 7.5.2024 - 16:45) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 12.43 13.00
2 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 12.74 11.00
3 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 5 12.75 10.00
4 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 8 PB 12.78 9.00
5 Laura LinkováLaura Linková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 12.92 8.00
6 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 12.97 6.00
7 Ema Rozálie SýkorováEma Rozálie Sýkorová 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 13.02 5.00
8 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 13.13 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 7.5.2024 - 16:45) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 13.08 4.00
2 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 13.09 3.00
3 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 3 SB 13.19 1.00
4 Ema KlementováEma Klementová 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 13.24
5 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 13.46
6 Adéla KotoučováAdéla Kotoučová 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 PB 13.52
7 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 13.72
MS Anežka HejdováAnežka Hejdová 06 SK Jeseniova SK Jeseniova 7 13.87
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 7.5.2024 - 16:45) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 5 PB 13.31
2 Nela FrankováNela Franková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 13.32
3 Klára ČámskáKlára Čámská 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 PB 13.43
4 Helena BednářováHelena Bednářová 08 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 8 PB 13.51
5 Kristýna ČervenkováKristýna Červenková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 13.70
6 Arina Yuriivna MatviijokArina Yuriivna Matviijok 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 13.71
MS Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 13.76
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (út, 7.5.2024 - 16:45) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie OstenováViktorie Ostenová 05 ATLETIK RUDNÁ z. s. ATLETIK RUDNÁ z. s. 8 PB 13.20
2 Kamila SojkováKamila Sojková 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 7 PB 13.59
3 Agáta PosuchováAgáta Posuchová 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 PB 13.67
4 Johana PohořelickáJohana Pohořelická 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 SB 13.72
5 240 Julie ŠtrauchováJulie Štrauchová 06 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 4 PB 13.98
6 Kateřina LánskáKateřina Lánská 07 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 6 13.99
7 Anna KonečnáAnna Konečná 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 14.82
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (út, 7.5.2024 - 16:45) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna PetschováKristýna Petschová 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 13.89
2 Karolína AustováKarolína Austová 06 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 8 SB 13.93
3 Kristýna NovákováKristýna Nováková 08 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 6 PB 14.09
4 2 Johana CoufalováJohana Coufalová 07 ATLETIK RUDNÁ z. s. ATLETIK RUDNÁ z. s. 4 PB 14.21
5 11 Karolína CopkováKarolína Copková 08 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 7 14.79
6 Lucie KubíkováLucie Kubíková 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 SB 14.82
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (út, 7.5.2024 - 16:45) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie ChovancováMarie Chovancová 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2 12.95 7.00
2 4 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 7 13.59
3 Samara Maria Lopes SilvaSamara Maria Lopes Silva 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.26
4 Karolína KotišováKarolína Kotišová 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 14.53
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 12.43 13.00
2 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 12.74 11.00
3 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 5 12.75 10.00
4 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 8 PB 12.78 9.00
5 Laura LinkováLaura Linková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 12.92 8.00
6 Marie ChovancováMarie Chovancová 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2 12.95 7.00
7 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 12.97 6.00
8 Ema Rozálie SýkorováEma Rozálie Sýkorová 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 13.02 5.00
9 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 13.08 4.00
10 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 13.09 3.00
11 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 13.13 2.00
12 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 3 SB 13.19 1.00
13 Viktorie OstenováViktorie Ostenová 05 ATLETIK RUDNÁ z. s. ATLETIK RUDNÁ z. s. 8 PB 13.20
14 Ema KlementováEma Klementová 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 13.24
15 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 5 PB 13.31
16 Nela FrankováNela Franková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 13.32
17 Klára ČámskáKlára Čámská 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 PB 13.43
18 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 13.46
19 Helena BednářováHelena Bednářová 08 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 8 PB 13.51
20 Adéla KotoučováAdéla Kotoučová 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 PB 13.52
21 Kamila SojkováKamila Sojková 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 7 PB 13.59
21 4 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 7 13.59
23 Agáta PosuchováAgáta Posuchová 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 PB 13.67
24 Kristýna ČervenkováKristýna Červenková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 13.70
25 Arina Yuriivna MatviijokArina Yuriivna Matviijok 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 13.71
26 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 13.72
26 Johana PohořelickáJohana Pohořelická 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 SB 13.72
28 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 13.76
29 Anežka HejdováAnežka Hejdová 06 SK Jeseniova SK Jeseniova 7 13.87
30 Kristýna PetschováKristýna Petschová 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 13.89
31 Karolína AustováKarolína Austová 06 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 8 SB 13.93
32 240 Julie ŠtrauchováJulie Štrauchová 06 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 4 PB 13.98
33 Kateřina LánskáKateřina Lánská 07 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 6 13.99
34 Kristýna NovákováKristýna Nováková 08 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 6 PB 14.09
35 2 Johana CoufalováJohana Coufalová 07 ATLETIK RUDNÁ z. s. ATLETIK RUDNÁ z. s. 4 PB 14.21
36 Samara Maria Lopes SilvaSamara Maria Lopes Silva 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.26
37 Karolína KotišováKarolína Kotišová 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 14.53
38 11 Karolína CopkováKarolína Copková 08 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 7 14.79
39 Anna KonečnáAnna Konečná 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 14.82
39 Lucie KubíkováLucie Kubíková 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 SB 14.82

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (út, 7.5.2024 - 16:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 12.43 13.00
2 Nikola ŠebkováNikola Šebková 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 PB 12.68 10.00
3 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 12.70 9.00
4 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 PB 12.76 7.00
5 Gréta HlačíkováGréta Hlačíková 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 12.95 6.00
6 Mia KorbelováMia Korbelová 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 13.04 4.00
7 Emma MartinEmma Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 13.14 2.00
8 Kristýna KubizňákováKristýna Kubizňáková 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 13.30
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 7.5.2024 - 16:30) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 PB 12.63 11.00
2 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 6 PB 12.75 8.00
3 Vanda KalašováVanda Kalašová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 7 PB 12.99 5.00
MS Zuzana WolfováZuzana Wolfová 07 AC Praha 1890 AC Praha 1890 2 PB 13.03
5 11 Karolína MráčkováKarolína Mráčková 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 PB 13.26
6 Johana SýkorováJohana Sýkorová 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 13.30
7 Anna BreznenováAnna Breznenová 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 8 13.54
8 Veronika HuclováVeronika Huclová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 PB 13.81
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 7.5.2024 - 16:30) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika HauserováVeronika Hauserová 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 PB 13.30
2 Magdaléna RůžičkováMagdaléna Růžičková 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 PB 13.40
3 Kateřina ChylíkováKateřina Chylíková 08 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 1 13.42
4 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 13.50
5 Adriana WürknerováAdriana Würknerová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 13.56
6 20 Marianna VaňkováMarianna Vaňková 08 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 7 PB 13.70
7 Denisa ValouškováDenisa Valoušková 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 8 PB 13.99
8 Gabriela PopiolkováGabriela Popiolková 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 14.50
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 7.5.2024 - 16:30) official Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie DobráLucie Dobrá 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 13.64
2 Viktorie StránskáViktorie Stránská 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 13.75
3 Barbora MatoušováBarbora Matoušová 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 13.79
MS Karolína VavruškováKarolína Vavrušková 08 AC Praha 1890 AC Praha 1890 8 13.80
5 Justina Anna TůmováJustina Anna Tůmová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 13.99
6 Adéla NováAdéla Nová 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 14.05
7 10 Ema BorovcováEma Borovcová 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 14.71
8 Dita HegerováDita Hegerová 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 15.44
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (út, 7.5.2024 - 16:30) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika SivákováVeronika Siváková 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 PB 13.20
MS 3 Terezie ČernochováTerezie Černochová 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 13.28
3 Magdaléna NovotnáMagdaléna Novotná 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 PB 13.99
4 7 Emma PoláčkováEmma Poláčková 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 PB 14.26
5 Denisa KročkováDenisa Kročková 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 PB 14.30
6 7 Aneta VojcováAneta Vojcová 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 PB 14.34
7 Silvie KoděrováSilvie Koděrová 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 SB 14.35
8 Linda FlachsováLinda Flachsová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 14.56
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (út, 7.5.2024 - 16:30) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda MichlováLinda Michlová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 13.13 3.00
2 Amélie ČernáAmélie Černá 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 13.92
3 Karolína KváčováKarolína Kváčová 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 14.03
4 Anna FafílkováAnna Fafílková 08 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 8 14.27
5 Klára CíchováKlára Cíchová 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.60
6 Natálie DědkováNatálie Dědková 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 15.28
MS Melánie MendlováMelánie Mendlová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 15.50
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (út, 7.5.2024 - 16:30) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta RudolfováAlžběta Rudolfová 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 13.19 1.00
2 2 Vanessa MiklovičováVanessa Miklovičová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 13.53
3 Amálie NovotnáAmálie Novotná 08 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 3 13.73
MS Klára KřepínskáKlára Křepínská 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 13.94
5 Adina Dewi SunartoAdina Dewi Sunarto 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 14.29
6 4 Nikola KorbelováNikola Korbelová 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 14.79
7 Marie MalečkováMarie Malečková 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 14.87
8 Michaela HolotováMichaela Holotová 08 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 1 15.00
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (út, 7.5.2024 - 16:30) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie ŠediváJulie Šedivá 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 13.75
2 Barbora ŠebestováBarbora Šebestová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 13.83
3 Zuzana Alondra HerčíkZuzana Alondra Herčík 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 13.93
4 Stanislava TětekováStanislava Těteková 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 13.95
5 Linda PravdováLinda Pravdová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 13.99
6 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 14.18
7 Alžběta MoudráAlžběta Moudrá 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 8 14.47
8 Gabriela TomanováGabriela Tomanová 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 14.69
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 12.43 13.00
2 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 PB 12.63 11.00
3 Nikola ŠebkováNikola Šebková 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 PB 12.68 10.00
4 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 12.70 9.00
5 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 6 PB 12.75 8.00
6 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 PB 12.76 7.00
7 Gréta HlačíkováGréta Hlačíková 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 12.95 6.00
8 Vanda KalašováVanda Kalašová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 7 PB 12.99 5.00
9 Zuzana WolfováZuzana Wolfová 07 AC Praha 1890 AC Praha 1890 2 PB 13.03
10 Mia KorbelováMia Korbelová 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 13.04 4.00
11 Linda MichlováLinda Michlová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 13.13 3.00
12 Emma MartinEmma Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 13.14 2.00
13 Alžběta RudolfováAlžběta Rudolfová 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 13.19 1.00
14 Veronika SivákováVeronika Siváková 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 PB 13.20
15 11 Karolína MráčkováKarolína Mráčková 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 PB 13.26
16 3 Terezie ČernochováTerezie Černochová 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 13.28
17 Kristýna KubizňákováKristýna Kubizňáková 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 13.30
17 Johana SýkorováJohana Sýkorová 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 13.30
17 Veronika HauserováVeronika Hauserová 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 PB 13.30
20 Magdaléna RůžičkováMagdaléna Růžičková 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 PB 13.40
21 Kateřina ChylíkováKateřina Chylíková 08 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 1 13.42
22 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 13.50
23 2 Vanessa MiklovičováVanessa Miklovičová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 13.53
24 Anna BreznenováAnna Breznenová 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 8 13.54
25 Adriana WürknerováAdriana Würknerová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 13.56
26 Lucie DobráLucie Dobrá 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 13.64
27 20 Marianna VaňkováMarianna Vaňková 08 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 7 PB 13.70
28 Amálie NovotnáAmálie Novotná 08 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 3 13.73
29 Viktorie StránskáViktorie Stránská 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 13.75
29 Julie ŠediváJulie Šedivá 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 13.75
31 Barbora MatoušováBarbora Matoušová 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 13.79
32 Karolína VavruškováKarolína Vavrušková 08 AC Praha 1890 AC Praha 1890 8 13.80
33 Veronika HuclováVeronika Huclová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 PB 13.81
34 Barbora ŠebestováBarbora Šebestová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 13.83
35 Amélie ČernáAmélie Černá 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 13.92
36 Zuzana Alondra HerčíkZuzana Alondra Herčík 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 13.93
37 Klára KřepínskáKlára Křepínská 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 13.94
38 Stanislava TětekováStanislava Těteková 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 13.95
39 Denisa ValouškováDenisa Valoušková 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 8 PB 13.99
39 Justina Anna TůmováJustina Anna Tůmová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 13.99
39 Magdaléna NovotnáMagdaléna Novotná 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 PB 13.99
39 Linda PravdováLinda Pravdová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 13.99
43 Karolína KváčováKarolína Kváčová 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 14.03
44 Adéla NováAdéla Nová 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 14.05
45 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 14.18
46 7 Emma PoláčkováEmma Poláčková 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 PB 14.26
47 Anna FafílkováAnna Fafílková 08 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 8 14.27
48 Adina Dewi SunartoAdina Dewi Sunarto 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 14.29
49 Denisa KročkováDenisa Kročková 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 PB 14.30
50 7 Aneta VojcováAneta Vojcová 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 PB 14.34
51 Silvie KoděrováSilvie Koděrová 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 SB 14.35
52 Alžběta MoudráAlžběta Moudrá 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 8 14.47
53 Gabriela PopiolkováGabriela Popiolková 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 14.50
54 Linda FlachsováLinda Flachsová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 14.56
55 Klára CíchováKlára Cíchová 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.60
56 Gabriela TomanováGabriela Tomanová 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 14.69
57 10 Ema BorovcováEma Borovcová 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 14.71
58 4 Nikola KorbelováNikola Korbelová 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 14.79
59 Marie MalečkováMarie Malečková 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 14.87
60 Michaela HolotováMichaela Holotová 08 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 1 15.00
61 Natálie DědkováNatálie Dědková 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 15.28
62 Dita HegerováDita Hegerová 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 15.44
63 Melánie MendlováMelánie Mendlová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 15.50

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (út, 7.5.2024 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 48.32 13.00
2 Prokop Zdeněk SládekProkop Zdeněk Sládek 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 50.55 11.00
MS Filip SolskýFilip Solský 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 PB 50.62
4 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 PB 51.05 9.00
5 Matteo StraubMatteo Straub 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 51.79 8.00
6 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 51.82 6.00
7 5 Matyáš HamerníkMatyáš Hamerník 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 PB 56.27
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 7.5.2024 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dalibor ŤulákDalibor Ťulák 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 PB 50.82 10.00
2 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 PB 52.21 5.00
3 Tomáš WalterTomáš Walter 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 52.50 4.00
4 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 PB 52.51 3.00
5 Matěj ČernýMatěj Černý 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 53.69
6 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 54.30
7 Roman KočišRoman Kočiš 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 54.99
Štěpán ZnojilŠtěpán Znojil 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 7.5.2024 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 6 PB 51.80 7.00
2 Jonáš ČervenýJonáš Červený 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 PB 52.78 2.00
3 Filip HolýFilip Holý 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 PB 53.18 1.00
4 Štěpán KonopíkŠtěpán Konopík 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 PB 53.36
5 Filip ForejtFilip Forejt 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 53.40
6 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 53.78
7 286 Jan ŽilinaJan Žilina 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3 54.34
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (út, 7.5.2024 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julian Popko DěckýJulian Popko Děcký 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 PB 54.29
2 250 Kryštof KouřilKryštof Kouřil 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 54.59
3 11 Robert ČernýRobert Černý 08 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 5 55.26
4 Jáchym HořejšíJáchym Hořejší 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 PB 55.49
5 3 Šimon PokornýŠimon Pokorný 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 56.34
6 8 Jonáš NietscheJonáš Nietsche 08 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 6 63.70
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (út, 7.5.2024 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš TichýTadeáš Tichý 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 53.57
2 Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 56.24
3 Lukáš MichetschlägerLukáš Michetschläger 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 57.38
4 Filip HankoFilip Hanko 08 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 7 60.52
5 287 Filip MlezivaFilip Mleziva 08 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 6 63.25
MS Lukáš SlepičkaLukáš Slepička 06 ATLETIK RUDNÁ z. s. ATLETIK RUDNÁ z. s. 8 55.70
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 48.32 13.00
2 Prokop Zdeněk SládekProkop Zdeněk Sládek 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 50.55 11.00
3 Filip SolskýFilip Solský 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 PB 50.62
4 Dalibor ŤulákDalibor Ťulák 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 PB 50.82 10.00
5 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 PB 51.05 9.00
6 Matteo StraubMatteo Straub 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 51.79 8.00
7 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 6 PB 51.80 7.00
8 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 51.82 6.00
9 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 PB 52.21 5.00
10 Tomáš WalterTomáš Walter 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 52.50 4.00
11 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 PB 52.51 3.00
12 Jonáš ČervenýJonáš Červený 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 PB 52.78 2.00
13 Filip HolýFilip Holý 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 PB 53.18 1.00
14 Štěpán KonopíkŠtěpán Konopík 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 PB 53.36
15 Filip ForejtFilip Forejt 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 53.40
16 Tadeáš TichýTadeáš Tichý 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 53.57
17 Matěj ČernýMatěj Černý 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 53.69
18 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 53.78
19 Julian Popko DěckýJulian Popko Děcký 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 PB 54.29
20 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 54.30
21 286 Jan ŽilinaJan Žilina 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3 54.34
22 250 Kryštof KouřilKryštof Kouřil 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 54.59
23 Roman KočišRoman Kočiš 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 54.99
24 11 Robert ČernýRobert Černý 08 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 5 55.26
25 Jáchym HořejšíJáchym Hořejší 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 PB 55.49
26 Lukáš SlepičkaLukáš Slepička 06 ATLETIK RUDNÁ z. s. ATLETIK RUDNÁ z. s. 8 55.70
27 Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 56.24
28 5 Matyáš HamerníkMatyáš Hamerník 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 PB 56.27
29 3 Šimon PokornýŠimon Pokorný 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 56.34
30 Lukáš MichetschlägerLukáš Michetschläger 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 57.38
31 Filip HankoFilip Hanko 08 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 7 60.52
32 287 Filip MlezivaFilip Mleziva 08 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 6 63.25
33 8 Jonáš NietscheJonáš Nietsche 08 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 6 63.70
Štěpán ZnojilŠtěpán Znojil 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 DQ

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (út, 7.5.2024 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ŠímaFilip Šíma 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 52.63 13.00
2 Gavyn KratochvilGavyn Kratochvil 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 52.74 11.00
3 Samuel OndášSamuel Ondáš 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 53.08 10.00
4 Filip HodačFilip Hodač 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 8 PB 53.40 9.00
5 Jan MachalickýJan Machalický 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 55.09 8.00
6 24 Tomáš BečkaTomáš Bečka 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 55.78 4.50
7 Martin JáraMartin Jára 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 55.78 4.50
8 Jan JirákJan Jirák 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 1 58.86
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 7.5.2024 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch 08 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 2 55.42 7.00
2 Lukáš ValešLukáš Valeš 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8 55.53 6.00
3 Jiří FlegrJiří Flegr 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 56.75 3.00
4 Vojtěch PirkVojtěch Pirk 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 57.39 1.00
5 Bartoloměj AdamBartoloměj Adam 07 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 7 58.48
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 7.5.2024 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor BöhmViktor Böhm 08 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 6 PB 57.21 2.00
2 Jakub SmělýJakub Smělý 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 57.69
3 Jan ŽďánskýJan Žďánský 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 8 61.30
MS Adam FrkAdam Frk 07 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 3 62.28
5 3 Hugo WeissHugo Weiss 07 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 4 62.96
6 Oto SobotaOto Sobota 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 65.73
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 7.5.2024 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof KřesťanKryštof Křesťan 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 59.78
2 8 Jonáš PolívkaJonáš Polívka 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 61.97
3 Jan ŽebroJan Žebro 10 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 6 74.80
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ŠímaFilip Šíma 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 52.63 13.00
2 Gavyn KratochvilGavyn Kratochvil 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 52.74 11.00
3 Samuel OndášSamuel Ondáš 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 53.08 10.00
4 Filip HodačFilip Hodač 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 8 PB 53.40 9.00
5 Jan MachalickýJan Machalický 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 55.09 8.00
6 8 Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch 08 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 2 55.42 7.00
7 Lukáš ValešLukáš Valeš 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8 55.53 6.00
8 24 Tomáš BečkaTomáš Bečka 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 55.78 4.50
8 Martin JáraMartin Jára 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 55.78 4.50
10 Jiří FlegrJiří Flegr 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 56.75 3.00
11 Viktor BöhmViktor Böhm 08 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 6 PB 57.21 2.00
12 Vojtěch PirkVojtěch Pirk 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 57.39 1.00
13 Jakub SmělýJakub Smělý 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 57.69
14 Bartoloměj AdamBartoloměj Adam 07 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 7 58.48
15 Jan JirákJan Jirák 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 1 58.86
16 Kryštof KřesťanKryštof Křesťan 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 59.78
17 Jan ŽďánskýJan Žďánský 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 8 61.30
18 8 Jonáš PolívkaJonáš Polívka 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 61.97
19 Adam FrkAdam Frk 07 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 3 62.28
20 3 Hugo WeissHugo Weiss 07 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 4 62.96
21 Oto SobotaOto Sobota 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 65.73
22 Jan ŽebroJan Žebro 10 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 6 74.80

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (út, 7.5.2024 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie ChovancováMarie Chovancová 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3 57.50 13.00
2 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 6 57.75 11.00
3 Maria ĎurkechováMaria Ďurkechová 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 59.10 10.00
4 Adéla KotoučováAdéla Kotoučová 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 60.24 8.00
5 Anežka SladkáAnežka Sladká 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 61.33 6.00
6 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 61.41 5.00
7 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 61.69 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 7.5.2024 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 60.78 7.00
2 Kristýna ČervenkováKristýna Červenková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 62.54 3.00
3 Julie MrázováJulie Mrázová 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 62.79 1.00
4 5 Stella KuttnerStella Kuttner 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 63.12
5 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 63.20
6 220 Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2 64.78
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 7.5.2024 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Evelína VorlováEvelína Vorlová 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 62.69 2.00
2 Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁ z. s. ATLETIK RUDNÁ z. s. 3 62.89
3 Julie PánkováJulie Pánková 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 64.22
4 Klára UlbrichováKlára Ulbrichová 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 64.39
5 Agáta PosuchováAgáta Posuchová 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 8 64.78
6 5 Tereza ŠtanclováTereza Štanclová 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 65.88
7 4 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 67.93
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (út, 7.5.2024 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 63.49
2 256 Sofie KrušinováSofie Krušinová 08 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 6 64.37
3 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 65.06
4 Arina Yuriivna MatviijokArina Yuriivna Matviijok 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 65.75
5 Antonie BezdíčkováAntonie Bezdíčková 06 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 7 66.43
6 Simona KrausováSimona Krausová 07 ATLETIK RUDNÁ z. s. ATLETIK RUDNÁ z. s. 5 71.36
7 Markéta FojtíkováMarkéta Fojtíková 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 8 74.88
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (út, 7.5.2024 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PánkováTereza Pánková 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 59.26 9.00
2 Laura MikuláškováLaura Mikulášková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 64.53
3 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 8 65.25
4 11 Laura BrodilováLaura Brodilová 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 66.74
5 Karolína KotišováKarolína Kotišová 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 68.29
MS Anežka HejdováAnežka Hejdová 06 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 68.88
7 12 Viola MotejzíkováViola Motejzíková 08 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 4 70.69
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie ChovancováMarie Chovancová 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3 57.50 13.00
2 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 6 57.75 11.00
3 Maria ĎurkechováMaria Ďurkechová 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 59.10 10.00
4 Tereza PánkováTereza Pánková 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 59.26 9.00
5 Adéla KotoučováAdéla Kotoučová 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 60.24 8.00
6 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 60.78 7.00
7 Anežka SladkáAnežka Sladká 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 61.33 6.00
8 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 61.41 5.00
9 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 61.69 4.00
10 Kristýna ČervenkováKristýna Červenková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 62.54 3.00
11 Evelína VorlováEvelína Vorlová 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 62.69 2.00
12 Julie MrázováJulie Mrázová 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 62.79 1.00
13 Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁ z. s. ATLETIK RUDNÁ z. s. 3 62.89
14 5 Stella KuttnerStella Kuttner 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 63.12
15 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 63.20
16 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 63.49
17 Julie PánkováJulie Pánková 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 64.22
18 256 Sofie KrušinováSofie Krušinová 08 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 6 64.37
19 Klára UlbrichováKlára Ulbrichová 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 64.39
20 Laura MikuláškováLaura Mikulášková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 64.53
21 220 Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2 64.78
21 Agáta PosuchováAgáta Posuchová 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 8 64.78
23 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 65.06
24 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 8 65.25
25 Arina Yuriivna MatviijokArina Yuriivna Matviijok 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 65.75
26 5 Tereza ŠtanclováTereza Štanclová 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 65.88
27 Antonie BezdíčkováAntonie Bezdíčková 06 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 7 66.43
28 11 Laura BrodilováLaura Brodilová 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 66.74
29 4 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 67.93
30 Karolína KotišováKarolína Kotišová 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 68.29
31 Anežka HejdováAnežka Hejdová 06 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 68.88
32 12 Viola MotejzíkováViola Motejzíková 08 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 4 70.69
33 Simona KrausováSimona Krausová 07 ATLETIK RUDNÁ z. s. ATLETIK RUDNÁ z. s. 5 71.36
34 Markéta FojtíkováMarkéta Fojtíková 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 8 74.88

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (út, 7.5.2024 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gréta HlačíkováGréta Hlačíková 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 59.19 13.00
2 Markéta BednářováMarkéta Bednářová 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 PB 60.01 11.00
3 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 61.17 10.00
MS Eva DobášováEva Dobášová 08 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 2 PB 62.36
5 Sára MelicharováSára Melicharová 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 62.47 8.00
6 Adriana WürknerováAdriana Würknerová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 65.77 3.00
7 Karolína TužilováKarolína Tužilová 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 8 66.39 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 7.5.2024 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie StránskáViktorie Stránská 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 64.69 5.00
2 Adina Dewi SunartoAdina Dewi Sunarto 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 70.33
3 Amélie OnderišinováAmélie Onderišinová 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 71.25
4 Karolína KváčováKarolína Kváčová 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 71.39
MS Magdalena NovákováMagdalena Nováková 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 74.72
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 7.5.2024 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 2 64.57 6.00
2 Julie ŠediváJulie Šedivá 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 65.02 4.00
MS Karolína VavruškováKarolína Vavrušková 08 AC Praha 1890 AC Praha 1890 6 66.99
4 Klára AntuškováKlára Antušková 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 67.86
5 Kateřina KareisováKateřina Kareisová 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 87.12
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 7.5.2024 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Terezie ČernochováTerezie Černochová 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 62.10 9.00
2 Gabriela KašparováGabriela Kašparová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 62.48 7.00
3 Magdaléna NovotnáMagdaléna Novotná 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 66.70 1.00
4 Lea PospíšilováLea Pospíšilová 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 67.50
5 Nikola PlacháNikola Plachá 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 67.63
6 Denisa KročkováDenisa Kročková 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 70.53
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gréta HlačíkováGréta Hlačíková 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 59.19 13.00
2 Markéta BednářováMarkéta Bednářová 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 PB 60.01 11.00
3 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 61.17 10.00
4 3 Terezie ČernochováTerezie Černochová 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 62.10 9.00
5 Eva DobášováEva Dobášová 08 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 2 PB 62.36
6 Sára MelicharováSára Melicharová 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 62.47 8.00
7 Gabriela KašparováGabriela Kašparová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 62.48 7.00
8 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 2 64.57 6.00
9 Viktorie StránskáViktorie Stránská 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 64.69 5.00
10 Julie ŠediváJulie Šedivá 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 65.02 4.00
11 Adriana WürknerováAdriana Würknerová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 65.77 3.00
12 Karolína TužilováKarolína Tužilová 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 8 66.39 2.00
13 Magdaléna NovotnáMagdaléna Novotná 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 66.70 1.00
14 Karolína VavruškováKarolína Vavrušková 08 AC Praha 1890 AC Praha 1890 6 66.99
15 Lea PospíšilováLea Pospíšilová 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 67.50
16 Nikola PlacháNikola Plachá 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 67.63
17 Klára AntuškováKlára Antušková 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 67.86
18 Adina Dewi SunartoAdina Dewi Sunarto 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 70.33
19 Denisa KročkováDenisa Kročková 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 70.53
20 Amélie OnderišinováAmélie Onderišinová 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 71.25
21 Karolína KváčováKarolína Kváčová 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 71.39
22 Magdalena NovákováMagdalena Nováková 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 74.72
23 Kateřina KareisováKateřina Kareisová 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 87.12

1500 m - Junioři

(út, 7.5.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 286 Jan ŽilinaJan Žilina 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3 4:05.79 13.00
2 250 Kryštof KouřilKryštof Kouřil 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 4:05.94 11.00
MS 263 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 4:06.45
4 279 Jonáš KopeckýJonáš Kopecký 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 4:17.17 10.00
5 281 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 PB 4:17.90 9.00
6 239 Filip KalaziFilip Kalazi 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 9 PB 4:24.47 8.00
7 227 Oskar PlavecOskar Plavec 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 8 PB 4:25.82 7.00
8 213 Matouš KošařMatouš Košař 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 4:30.53 6.00
9 232 Lukáš OrtLukáš Ort 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 4:31.43 5.00
10 280 Artur TomečkaArtur Tomečka 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 10 PB 4:31.49 4.00
11 287 Filip MlezivaFilip Mleziva 08 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 12 5:20.98 3.00
12 229 Filip BartoňFilip Bartoň 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 11 5:35.94 2.00
Celkem 12 závodníků

1500 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (út, 7.5.2024 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 253 Matej BuganMatej Bugan 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 PB 4:15.14 13.00
2 274 Adrian HromekAdrian Hromek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 PB 4:18.81 11.00
3 148 Jan KovářJan Kovář 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 9 PB 4:21.89 10.00
4 271 Tomáš UrxTomáš Urx 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 14 PB 4:22.18 9.00
5 275 Filip ŘíhaFilip Říha 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 11 4:22.31 8.00
6 233 Adam BöseAdam Böse 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 PB 4:27.07 7.00
7 283 Lukáš VelichLukáš Velich 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 15 PB 4:30.45 6.00
8 284 Jan ZitkoJan Zitko 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 16 4:31.54 5.00
9 244 Albert HlaváčekAlbert Hlaváček 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 4:32.90 4.00
10 3 Daniel HavlíčekDaniel Havlíček 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 4:35.17 3.00
11 222 Martin Gregory JenkinsMartin Gregory Jenkins 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 8 PB 4:42.45
12 259 Martin BoušaMartin Bouša 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 4:46.99
13 224 Štěpán ŠafránekŠtěpán Šafránek 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 13 PB 4:47.41
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (út, 7.5.2024 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 298 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 PB 4:35.63 2.00
2 106 Patrik HromekPatrik Hromek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 PB 4:41.77 1.00
3 291 Kryštof HoudekKryštof Houdek 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 PB 4:42.41
4 230 Jakub MalinaJakub Malina 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 9 PB 4:44.33
5 34 Richard ZajíčekRichard Zajíček 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 11 PB 4:53.66
6 296 Václav ZoubekVáclav Zoubek 08 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 12 PB 4:54.18
7 4 Jakub KučeraJakub Kučera 09 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 1 PB 4:56.74
8 294 Lukáš BaradaLukáš Barada 08 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 3 PB 4:57.78
9 261 Šimon HájekŠimon Hájek 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 5:01.66
10 251 Jan IblJan Ibl 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 5:16.96
11 308 Martin SuchomelMartin Suchomel 09 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 2 PB 5:18.79
12 377 Štěpán PajskrŠtěpán Pajskr 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 10 5:37.81
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 253 Matej BuganMatej Bugan 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 PB 4:15.14 13.00
2 274 Adrian HromekAdrian Hromek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 PB 4:18.81 11.00
3 148 Jan KovářJan Kovář 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 9 PB 4:21.89 10.00
4 271 Tomáš UrxTomáš Urx 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 14 PB 4:22.18 9.00
5 275 Filip ŘíhaFilip Říha 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 11 4:22.31 8.00
6 233 Adam BöseAdam Böse 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 PB 4:27.07 7.00
7 283 Lukáš VelichLukáš Velich 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 15 PB 4:30.45 6.00
8 284 Jan ZitkoJan Zitko 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 16 4:31.54 5.00
9 244 Albert HlaváčekAlbert Hlaváček 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 4:32.90 4.00
10 3 Daniel HavlíčekDaniel Havlíček 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 4:35.17 3.00
11 298 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 PB 4:35.63 2.00
12 106 Patrik HromekPatrik Hromek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 PB 4:41.77 1.00
13 291 Kryštof HoudekKryštof Houdek 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 PB 4:42.41
14 222 Martin Gregory JenkinsMartin Gregory Jenkins 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 8 PB 4:42.45
15 230 Jakub MalinaJakub Malina 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 9 PB 4:44.33
16 259 Martin BoušaMartin Bouša 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 4:46.99
17 224 Štěpán ŠafránekŠtěpán Šafránek 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 13 PB 4:47.41
18 34 Richard ZajíčekRichard Zajíček 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 11 PB 4:53.66
19 296 Václav ZoubekVáclav Zoubek 08 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 12 PB 4:54.18
20 4 Jakub KučeraJakub Kučera 09 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 1 PB 4:56.74
21 294 Lukáš BaradaLukáš Barada 08 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 3 PB 4:57.78
22 261 Šimon HájekŠimon Hájek 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 5:01.66
23 251 Jan IblJan Ibl 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 5:16.96
24 308 Martin SuchomelMartin Suchomel 09 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 2 PB 5:18.79
25 377 Štěpán PajskrŠtěpán Pajskr 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 10 5:37.81

1500 m - Juniorky

(út, 7.5.2024 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 7 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 4:31.53 13.00
2 6 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 4:50.67 11.00
3 5 Stella KuttnerStella Kuttner 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 PB 4:51.06 10.00
4 249 Linda FilipováLinda Filipová 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 10 PB 5:05.31 9.00
5 4 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 8 5:07.81 8.00
6 327 Sára DolejšováSára Dolejšová 07 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 14 PB 5:09.60 7.00
7 293 Barbora VelenskáBarbora Velenská 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 9 5:09.68 6.00
8 3 Barbora PetrželováBarbora Petrželová 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 5:12.98 5.00
9 256 Sofie KrušinováSofie Krušinová 08 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 18 PB 5:19.33 4.00
10 37 Barbora TomáškováBarbora Tomášková 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 17 PB 5:26.67 3.00
11 248 Kateřina PanuškováKateřina Panušková 08 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 15 5:29.61 2.00
12 270 Berenika HrašováBerenika Hrašová 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 13 5:36.09 1.00
13 220 Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 16 5:38.21
14 240 Julie ŠtrauchováJulie Štrauchová 06 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 12 5:39.25
15 290 Lucie UlbrichováLucie Ulbrichová 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 20 6:00.85
16 2 Lucie KvardováLucie Kvardová 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 6:02.25
17 292 Natálie BenediktováNatálie Benediktová 08 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 19 6:47.76
18 8 Sára KunickáSára Kunická 08 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 4 7:14.95
Celkem 18 závodníků

1500 m - Dorostenky

(út, 7.5.2024 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 332 Viktorie KokrdováViktorie Kokrdová 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 PB 4:54.09 13.00
2 312 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 5:10.11 11.00
3 227 Hana PříklenkováHana Příklenková 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 PB 5:11.00 10.00
4 1140 Barbora KrejčíBarbora Krejčí 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 9 PB 5:11.10 9.00
5 173 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 10 PB 5:15.15 8.00
6 247 Olivie FojtíkováOlivie Fojtíková 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 5:17.20 7.00
7 240 Julie RybářováJulie Rybářová 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 8 5:24.28 6.00
8 102 Sofie NidrováSofie Nidrová 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 5:29.28 5.00
9 226 Viktorie PípalováViktorie Pípalová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 14 PB 5:32.38 4.00
10 94 Anna SoukupováAnna Soukupová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13 PB 5:32.93 3.00
11 248 Nikol SucháNikol Suchá 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 11 5:40.23 2.00
12 246 Amálie LampováAmálie Lampová 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 12 5:47.21 1.00
13 239 Štěpánka TunováŠtěpánka Tunová 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 6:00.49
14 71 Magdaléna EndrštováMagdaléna Endrštová 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 15 6:00.66
15 258 Hana KašičkováHana Kašičková 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 6:40.49
Celkem 15 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Juniorky (Běh)

Běh 01 (út, 7.5.2024 - 15:45) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Anna ČervenkováAnna Červenková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 14.59 13.00
2 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 15.29 11.00
3 22 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 15.62 10.00
4 Laura LinkováLaura Linková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 15.73 9.00
5 Hana TepláHana Teplá 07 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3 16.20 7.00
11 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 7.5.2024 - 15:45) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema KlementováEma Klementová 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 16.05 8.00
MS 6 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 5 16.45
3 3 Anna TocháčkováAnna Tocháčková 08 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 7 16.79 6.00
10 Karolína KulhaváKarolína Kulhavá 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 DNF
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Anna ČervenkováAnna Červenková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 14.59 13.00
2 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 15.29 11.00
3 22 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 15.62 10.00
4 Laura LinkováLaura Linková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 15.73 9.00
5 Ema KlementováEma Klementová 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 16.05 8.00
6 Hana TepláHana Teplá 07 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3 16.20 7.00
7 6 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 5 16.45
8 3 Anna TocháčkováAnna Tocháčková 08 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 7 16.79 6.00
11 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 DNF
10 Karolína KulhaváKarolína Kulhavá 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 DNF

100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (út, 7.5.2024 - 15:30) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Žofie TulachováŽofie Tulachová 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 16.26 2.00
2 Nikola ŠebkováNikola Šebková 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 16.84
MS Vendula MiňovskáVendula Miňovská 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 17.03
MS Tereza HasováTereza Hasová 08 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 4 17.53
MS 12 Viola MotejzíkováViola Motejzíková 08 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 6 17.54
6 Linda FlachsováLinda Flachsová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 18.56
7 Nikola PlacháNikola Plachá 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 7 19.46
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 7.5.2024 - 15:30) official Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda MichlováLinda Michlová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 15.88 7.00
2 29 Barbora MáchováBarbora Máchová 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 16.05 6.00
3 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 16.15 4.00
4 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 16.25 3.00
5 Lucie DobráLucie Dobrá 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 16.57 1.00
15 Kateřina FilípkováKateřina Filípková 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 7.5.2024 - 15:30) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 19 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 PB 14.45 13.00
2 Veronika SivákováVeronika Siváková 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 14.79 11.00
3 2 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 8 14.88 10.00
4 Viktorie VčelařováViktorie Včelařová 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 14.91 9.00
5 27 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 PB 15.08 8.00
6 1 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 16.11 5.00
MS Zuzana WolfováZuzana Wolfová 07 AC Praha 1890 AC Praha 1890 3 16.66
26 Eliška JarošováEliška Jarošová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 DNF
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 19 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 PB 14.45 13.00
2 Veronika SivákováVeronika Siváková 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 14.79 11.00
3 2 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 8 14.88 10.00
4 Viktorie VčelařováViktorie Včelařová 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 14.91 9.00
5 27 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 PB 15.08 8.00
6 Linda MichlováLinda Michlová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 15.88 7.00
7 29 Barbora MáchováBarbora Máchová 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 16.05 6.00
8 1 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 16.11 5.00
9 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 16.15 4.00
10 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 16.25 3.00
11 Žofie TulachováŽofie Tulachová 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 16.26 2.00
12 Lucie DobráLucie Dobrá 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 16.57 1.00
13 Zuzana WolfováZuzana Wolfová 07 AC Praha 1890 AC Praha 1890 3 16.66
14 Nikola ŠebkováNikola Šebková 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 16.84
15 Vendula MiňovskáVendula Miňovská 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 17.03
16 Tereza HasováTereza Hasová 08 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 4 17.53
17 12 Viola MotejzíkováViola Motejzíková 08 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 6 17.54
18 Linda FlachsováLinda Flachsová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 18.56
19 Nikola PlacháNikola Plachá 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 7 19.46
15 Kateřina FilípkováKateřina Filípková 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 DNF
26 Eliška JarošováEliška Jarošová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 DNF

110 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Běh)

Běh 01 (út, 7.5.2024 - 16:15) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Prokop Zdeněk SládekProkop Zdeněk Sládek 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 14.73 13.00
2 Tomáš WalterTomáš Walter 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 PB 14.80 11.00
3 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 PB 15.20 10.00
4 Matyáš HarantaMatyáš Haranta 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 7 PB 15.61 8.00
5 4 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 16.00 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 7.5.2024 - 16:15) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin JanouchMartin Janouch 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 PB 15.54 9.00
2 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 15.97 7.00
3 Lukáš OdvárkoLukáš Odvárko 05 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 6 17.87 5.00
4 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 18.20 4.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Prokop Zdeněk SládekProkop Zdeněk Sládek 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha