Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

2. kolo MPD dorostenců a dorostenek

Praha - Děkanka (21. 5. 2024)

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2024 - 18:50) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František KubrFrantišek Kubr 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 PB 22.47 13.00
2 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 22.76 11.00
3 Samuel OndášSamuel Ondáš 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 PB 22.95 10.00
MS Martin KholMartin Khol 08 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 2 PB 23.72
5 Adam BřízaAdam Bříza 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 PB 23.79 7.00
6 5 Gavyn KratochvilGavyn Kratochvil 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 PB 23.80 6.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2024 - 18:50) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 23.07 8.00
2 Kryštof KopačkaKryštof Kopačka 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 PB 23.87 5.00
3 Filip HodačFilip Hodač 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 PB 23.89 4.00
4 20 Albert PeškeAlbert Peške 08 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 2 PB 23.97 3.00
5 Jiří FlegrJiří Flegr 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 24.58
Jan FilounekJan Filounek 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla TP 17.3.1.
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 21.5.2024 - 18:50) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KuntošJiří Kuntoš 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 PB 23.06 9.00
2 Jakub ZimaJakub Zima 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 PB 24.05 2.00
MS 9 Filip ForejtFilip Forejt 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 24.16
4 2 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 24.96
5 Tomáš BečkaTomáš Bečka 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 25.17
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 21.5.2024 - 18:50) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Theodor LadinTheodor Ladin 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 PB 24.46
2 Stanislav LedlStanislav Ledl 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 25.39
MS Sebastián HingarSebastián Hingar 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 26.34
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (út, 21.5.2024 - 18:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 25.16
2 Tomáš KřesťanTomáš Křesťan 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 26.04
3 Kryštof KřesťanKryštof Křesťan 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 26.41
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (út, 21.5.2024 - 18:50) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Lukáš MichetschlägerLukáš Michetschläger 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 25.37
2 Juraj PčolinskýJuraj Pčolinský 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 26.15
3 Tomáš ProuzaTomáš Prouza 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 26.57
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (út, 21.5.2024 - 18:50) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŽďánskýJan Žďánský 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 25.58
2 Štěpán ŠimůnekŠtěpán Šimůnek 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 25.67
3 Martin ŠulcMartin Šulc 08 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 6 26.65
4 Jáchym EndrštJáchym Endršt 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 26.88
Filip ŠímaFilip Šíma 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla TP 17.3.1.
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (út, 21.5.2024 - 18:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín KučeraAntonín Kučera 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 PB 24.79
2 Jakub SmělýJakub Smělý 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 25.12
3 Samuel LoudaSamuel Louda 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 26.51
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (út, 21.5.2024 - 18:50) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch 08 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 6 24.31 1.00
2 Viktor BöhmViktor Böhm 08 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 4 PB 24.34
3 Dominik SteinbachDominik Steinbach 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 25.69
4 17 Martin SuchomelMartin Suchomel 09 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 3 29.92
5 Jan ŽebroJan Žebro 10 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 2 31.14
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František KubrFrantišek Kubr 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 PB 22.47 13.00
2 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 22.76 11.00
3 Samuel OndášSamuel Ondáš 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 PB 22.95 10.00
4 Jiří KuntošJiří Kuntoš 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 PB 23.06 9.00
5 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 23.07 8.00
6 Martin KholMartin Khol 08 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 2 PB 23.72
7 Adam BřízaAdam Bříza 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 PB 23.79 7.00
8 5 Gavyn KratochvilGavyn Kratochvil 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 PB 23.80 6.00
9 Kryštof KopačkaKryštof Kopačka 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 PB 23.87 5.00
10 Filip HodačFilip Hodač 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 PB 23.89 4.00
11 20 Albert PeškeAlbert Peške 08 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 2 PB 23.97 3.00
12 Jakub ZimaJakub Zima 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 PB 24.05 2.00
13 9 Filip ForejtFilip Forejt 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 24.16
14 Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch 08 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 6 24.31 1.00
15 Viktor BöhmViktor Böhm 08 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 4 PB 24.34
16 Theodor LadinTheodor Ladin 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 PB 24.46
17 Jiří FlegrJiří Flegr 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 24.58
18 Antonín KučeraAntonín Kučera 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 PB 24.79
19 2 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 24.96
20 Jakub SmělýJakub Smělý 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 25.12
21 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 25.16
22 Tomáš BečkaTomáš Bečka 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 25.17
23 Lukáš MichetschlägerLukáš Michetschläger 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 25.37
24 Stanislav LedlStanislav Ledl 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 25.39
25 Jan ŽďánskýJan Žďánský 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 25.58
26 Štěpán ŠimůnekŠtěpán Šimůnek 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 25.67
27 Dominik SteinbachDominik Steinbach 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 25.69
28 Tomáš KřesťanTomáš Křesťan 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 26.04
29 Juraj PčolinskýJuraj Pčolinský 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 26.15
30 Sebastián HingarSebastián Hingar 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 26.34
31 Kryštof KřesťanKryštof Křesťan 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 26.41
32 Samuel LoudaSamuel Louda 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 26.51
33 Tomáš ProuzaTomáš Prouza 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 26.57
34 Martin ŠulcMartin Šulc 08 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 6 26.65
35 Jáchym EndrštJáchym Endršt 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 26.88
36 17 Martin SuchomelMartin Suchomel 09 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 3 29.92
37 Jan ŽebroJan Žebro 10 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 2 31.14
Jan FilounekJan Filounek 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 DQ
Filip ŠímaFilip Šíma 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 DQ

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2024 - 18:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 PB 24.54 13.00
2 Nikola ŠebkováNikola Šebková 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 25.15 11.00
3 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 25.28 10.00
4 Gréta HlačíkováGréta Hlačíková 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 SB 25.41 9.00
5 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 PB 26.02 6.00
6 Veronika SivákováVeronika Siváková 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 PB 26.58 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2024 - 18:35) official Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mia KorbelováMia Korbelová 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 25.67 8.00
2 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 25.89 7.00
3 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 26.19 5.00
4 Veronika HauserováVeronika Hauserová 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 26.76 2.00
5 Vanda KalašováVanda Kalašová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 26.77 1.00
6 Johana SýkorováJohana Sýkorová 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 27.94
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 21.5.2024 - 18:35) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Tereza PánkováTereza Pánková 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 26.21
2 Sára MelicharováSára Melicharová 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 PB 26.66 3.00
3 10 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 27.15
4 Gabriela KašparováGabriela Kašparová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 27.46
5 Linda MichlováLinda Michlová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 27.51
6 Lola BláhováLola Bláhová 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 28.51
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 21.5.2024 - 18:35) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta RudolfováAlžběta Rudolfová 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 27.18
MS Magdaléna RůžičkováMagdaléna Růžičková 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 27.26
3 Anna BreznenováAnna Breznenová 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 27.66
MS Kristýna KubizňákováKristýna Kubizňáková 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 27.82
5 Natálie HronováNatálie Hronová 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 28.04
6 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 1 29.68
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (út, 21.5.2024 - 18:35) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana WürknerováAdriana Würknerová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 PB 27.32
2 Viktorie StránskáViktorie Stránská 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 PB 27.63
3 Lea PospíšilováLea Pospíšilová 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 28.19
4 Nikola PlacháNikola Plachá 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 28.32
5 1 Jolana BohuňkováJolana Bohuňková 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 29.67
6 Ema BorovcováEma Borovcová 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 30.69
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (út, 21.5.2024 - 18:35) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislava TětekováStanislava Těteková 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 28.02
2 Magdaléna NovotnáMagdaléna Novotná 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 PB 28.48
3 Denisa ValouškováDenisa Valoušková 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 29.10
MS Klára KřepínskáKlára Křepínská 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 29.14
5 Silvie KoděrováSilvie Koděrová 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 29.22
6 Klára Di PietroKlára Di Pietro 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 29.65
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (út, 21.5.2024 - 18:35) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Terezie ČernochováTerezie Černochová 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 27.01
2 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 28.43
3 Veronika HuclováVeronika Huclová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 PB 28.57
4 Barbora ŠebestováBarbora Šebestová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 PB 29.26
5 Nikola KorbelováNikola Korbelová 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 PB 30.02
6 Adéla DočekalováAdéla Dočekalová 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 30.89
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (út, 21.5.2024 - 18:35) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna SoukupováAnna Soukupová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 28.64
2 Barbora ŠpoutilováBarbora Špoutilová 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 29.41
3 Gabriela TomanováGabriela Tomanová 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 30.24
4 Amélie OnderišinováAmélie Onderišinová 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 PB 30.33
5 Natálie DědkováNatálie Dědková 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 31.89
MS Melánie MendlováMelánie Mendlová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 33.03
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (út, 21.5.2024 - 18:35) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Věra DvořákováVěra Dvořáková 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 28.01
2 Kateřina ChylíkováKateřina Chylíková 08 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 6 28.41
3 Zuzana Alondra HerčíkZuzana Alondra Herčík 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 28.99
4 Karolína KváčováKarolína Kváčová 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 29.65
5 Dita HegerováDita Hegerová 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 32.34
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (út, 21.5.2024 - 18:35) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika KošíčkováDominika Košíčková 08 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 5 28.59
2 Amélie ČernáAmélie Černá 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 28.87
3 Aneta VojcováAneta Vojcová 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 29.64
4 Marie MalečkováMarie Malečková 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 30.87
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (út, 21.5.2024 - 18:35) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NovotnáAmálie Novotná 08 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 4 28.93
2 Sofie TesaříkováSofie Tesaříková 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 29.07
3 Adina Dewi SunartoAdina Dewi Sunarto 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 29.46
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 PB 24.54 13.00
2 Nikola ŠebkováNikola Šebková 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 25.15 11.00
3 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 25.28 10.00
4 Gréta HlačíkováGréta Hlačíková 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 SB 25.41 9.00
5 Mia KorbelováMia Korbelová 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 25.67 8.00
6 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 25.89 7.00
7 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 PB 26.02 6.00
8 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 26.19 5.00
9 Tereza PánkováTereza Pánková 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 26.21
10 Veronika SivákováVeronika Siváková 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 PB 26.58 4.00
11 Sára MelicharováSára Melicharová 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 PB 26.66 3.00
12 Veronika HauserováVeronika Hauserová 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 26.76 2.00
13 Vanda KalašováVanda Kalašová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 26.77 1.00
14 2 Terezie ČernochováTerezie Černochová 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 27.01
15 10 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 27.15
16 Alžběta RudolfováAlžběta Rudolfová 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 27.18
17 Magdaléna RůžičkováMagdaléna Růžičková 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 27.26
18 Adriana WürknerováAdriana Würknerová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 PB 27.32
19 Gabriela KašparováGabriela Kašparová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 27.46
20 Linda MichlováLinda Michlová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 27.51
21 Viktorie StránskáViktorie Stránská 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 PB 27.63
22 Anna BreznenováAnna Breznenová 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 27.66
23 Kristýna KubizňákováKristýna Kubizňáková 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 27.82
24 Johana SýkorováJohana Sýkorová 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 27.94
25 11 Věra DvořákováVěra Dvořáková 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 28.01
26 Stanislava TětekováStanislava Těteková 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 28.02
27 Natálie HronováNatálie Hronová 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 28.04
28 Lea PospíšilováLea Pospíšilová 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 28.19
29 Nikola PlacháNikola Plachá 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 28.32
30 Kateřina ChylíkováKateřina Chylíková 08 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 6 28.41
31 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 28.43
32 Magdaléna NovotnáMagdaléna Novotná 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 PB 28.48
33 Lola BláhováLola Bláhová 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 28.51
34 Veronika HuclováVeronika Huclová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 PB 28.57
35 Dominika KošíčkováDominika Košíčková 08 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 5 28.59
36 Anna SoukupováAnna Soukupová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 28.64
37 Amélie ČernáAmélie Černá 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 28.87
38 Amálie NovotnáAmálie Novotná 08 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 4 28.93
39 Zuzana Alondra HerčíkZuzana Alondra Herčík 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 28.99
40 Sofie TesaříkováSofie Tesaříková 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 29.07
41 Denisa ValouškováDenisa Valoušková 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 29.10
42 Klára KřepínskáKlára Křepínská 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 29.14
43 Silvie KoděrováSilvie Koděrová 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 29.22
44 Barbora ŠebestováBarbora Šebestová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 PB 29.26
45 Barbora ŠpoutilováBarbora Špoutilová 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 29.41
46 Adina Dewi SunartoAdina Dewi Sunarto 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 29.46
47 Aneta VojcováAneta Vojcová 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 29.64
48 Klára Di PietroKlára Di Pietro 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 29.65
48 Karolína KváčováKarolína Kváčová 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 29.65
50 1 Jolana BohuňkováJolana Bohuňková 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 29.67
51 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 1 29.68
52 Nikola KorbelováNikola Korbelová 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 PB 30.02
53 Gabriela TomanováGabriela Tomanová 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 30.24
54 Amélie OnderišinováAmélie Onderišinová 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 PB 30.33
55 Ema BorovcováEma Borovcová 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 30.69
56 Marie MalečkováMarie Malečková 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 30.87
57 Adéla DočekalováAdéla Dočekalová 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 30.89
58 Natálie DědkováNatálie Dědková 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 31.89
59 Dita HegerováDita Hegerová 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 32.34
60 Melánie MendlováMelánie Mendlová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 33.03

800 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2024 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 8 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 2:02.66 13.00
2 11 Matej BuganMatej Bugan 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 2:03.32 11.00
3 13 Martin JáraMartin Jára 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 PB 2:03.44 10.00
4 12 Matyáš FilipMatyáš Filip 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 PB 2:03.60 9.00
5 5 Gavyn KratochvilGavyn Kratochvil 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 PB 2:04.73 8.00
6 6 Filip ŘíhaFilip Říha 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 2:05.42 7.00
7 2 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 2:06.44 5.00
MS 9 Filip ForejtFilip Forejt 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 2:06.98
9 3 Tobiáš SokolTobiáš Sokol 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1 2:07.28 4.00
10 7 Jan ZitkoJan Zitko 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 2:08.10 2.00
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2024 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 18 Filip SlabýFilip Slabý 07 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 3 PB 2:05.59 6.00
2 15 Adrian HromekAdrian Hromek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 PB 2:07.97 3.00
3 21 Kryštof HoudekKryštof Houdek 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 2:13.56 1.00
4 24 Martin Gregory JenkinsMartin Gregory Jenkins 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 PB 2:13.64
5 20 Albert PeškeAlbert Peške 08 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 4 PB 2:13.90
6 17 Jakub MalinaJakub Malina 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 PB 2:14.87
7 25 David PudlačDavid Pudlač 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 PB 2:15.52
8 23 Matěj LinekMatěj Linek 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 2:17.03
9 14 Václav ZoubekVáclav Zoubek 08 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 1 PB 2:19.14
10 19 Hynek LangmajerHynek Langmajer 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 2:21.85
11 22 Oto SobotaOto Sobota 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 2:31.56
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 8 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 2:02.66 13.00
2 11 Matej BuganMatej Bugan 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 2:03.32 11.00
3 13 Martin JáraMartin Jára 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 PB 2:03.44 10.00
4 12 Matyáš FilipMatyáš Filip 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 PB 2:03.60 9.00
5 5 Gavyn KratochvilGavyn Kratochvil 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 PB 2:04.73 8.00
6 6 Filip ŘíhaFilip Říha 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 2:05.42 7.00
7 18 Filip SlabýFilip Slabý 07 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 3 PB 2:05.59 6.00
8 2 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 2:06.44 5.00
9 9 Filip ForejtFilip Forejt 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 2:06.98
10 3 Tobiáš SokolTobiáš Sokol 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1 2:07.28 4.00
11 15 Adrian HromekAdrian Hromek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 PB 2:07.97 3.00
12 7 Jan ZitkoJan Zitko 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 2:08.10 2.00
13 21 Kryštof HoudekKryštof Houdek 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 2:13.56 1.00
14 24 Martin Gregory JenkinsMartin Gregory Jenkins 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 PB 2:13.64
15 20 Albert PeškeAlbert Peške 08 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 4 PB 2:13.90
16 17 Jakub MalinaJakub Malina 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 PB 2:14.87
17 25 David PudlačDavid Pudlač 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 PB 2:15.52
18 23 Matěj LinekMatěj Linek 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 2:17.03
19 14 Václav ZoubekVáclav Zoubek 08 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 1 PB 2:19.14
20 19 Hynek LangmajerHynek Langmajer 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 2:21.85
21 22 Oto SobotaOto Sobota 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 2:31.56

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2024 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 10 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 2:16.65 13.00
2 15 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 6 PB 2:20.66 11.00
3 2 Terezie ČernochováTerezie Černochová 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 2:21.43 10.00
4 11 Věra DvořákováVěra Dvořáková 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 PB 2:23.67 9.00
5 12 Alice GregorováAlice Gregorová 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 2:24.33 8.00
6 3 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 2:24.86 7.00
7 13 Olivie FojtíkováOlivie Fojtíková 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 2:25.35 6.00
8 1 Jolana BohuňkováJolana Bohuňková 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 SB 2:25.90 5.00
9 9 Barbora KrejčíBarbora Krejčí 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 2:29.11 4.00
10 4 Sofie NidrováSofie Nidrová 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 2:36.68
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2024 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 3 Julie ŠediváJulie Šedivá 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 PB 2:31.47 3.00
2 5 Viktorie PípalováViktorie Pípalová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 2:35.68 2.00
3 7 Ella NovákováElla Nováková 08 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 4 SB 2:35.87 1.00
4 2 Alžběta MoudráAlžběta Moudrá 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 PB 2:46.21
5 16 Justina Anna TůmováJustina Anna Tůmová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 2:50.08
6 6 Kateřina MacůrkováKateřina Macůrková 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 PB 2:58.93
7 4 Laura PaštikováLaura Paštiková 08 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 2 PB 2:59.81
8 15 Magdaléna EndrštováMagdaléna Endrštová 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 3:02.17
9 13 Magdalena NovákováMagdalena Nováková 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 3:04.96
10 1 Evelína FantováEvelína Fantová 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1 3:11.53
14 Rebeka DobiášováRebeka Dobiášová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 DNF
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 10 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 2:16.65 13.00
2 15 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 6 PB 2:20.66 11.00
3 2 Terezie ČernochováTerezie Černochová 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 2:21.43 10.00
4 11 Věra DvořákováVěra Dvořáková 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 PB 2:23.67 9.00
5 12 Alice GregorováAlice Gregorová 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 2:24.33 8.00
6 3 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 2:24.86 7.00
7 13 Olivie FojtíkováOlivie Fojtíková 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 2:25.35 6.00
8 1 Jolana BohuňkováJolana Bohuňková 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 SB 2:25.90 5.00
9 9 Barbora KrejčíBarbora Krejčí 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 2:29.11 4.00
10 3 Julie ŠediváJulie Šedivá 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 PB 2:31.47 3.00
11 5 Viktorie PípalováViktorie Pípalová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 2:35.68 2.00
12 7 Ella NovákováElla Nováková 08 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 4 SB 2:35.87 1.00
13 4 Sofie NidrováSofie Nidrová 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 2:36.68
14 2 Alžběta MoudráAlžběta Moudrá 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 PB 2:46.21
15 16 Justina Anna TůmováJustina Anna Tůmová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 2:50.08
16 6 Kateřina MacůrkováKateřina Macůrková 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 PB 2:58.93
17 4 Laura PaštikováLaura Paštiková 08 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 2 PB 2:59.81
18 15 Magdaléna EndrštováMagdaléna Endrštová 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 3:02.17
19 13 Magdalena NovákováMagdalena Nováková 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 3:04.96
20 1 Evelína FantováEvelína Fantová 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1 3:11.53
14 Rebeka DobiášováRebeka Dobiášová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 DNF

3000 m - Dorostenci

(út, 21.5.2024 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 19 Tomáš UrxTomáš Urx 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 11 PB 09:22.53 13.00
2 10 Ondřej HůlkaOndřej Hůlka 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 09:26.76 11.00
3 4 Adam BöseAdam Böse 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 09:29.49 10.00
4 20 Lukáš VelichLukáš Velich 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 12 PB 09:51.27 9.00
5 9 Daniel HavlíčekDaniel Havlíček 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 PB 09:58.70 8.00
6 13 Patrik SedláčekPatrik Sedláček 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 8 PB 10:09.99 7.00
7 28 Petr WegnerPetr Wegner 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 15 PB 10:10.35 6.00
8 18 Štěpán ŠafránekŠtěpán Šafránek 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 10 PB 10:10.75 5.00
9 5 Kašpar Jan DaněkKašpar Jan Daněk 08 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 4 10:44.80 4.00
10 7 Šimon HájekŠimon Hájek 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 PB 10:47.67 3.00
11 29 Hugo WeissHugo Weiss 07 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 16 10:56.91 2.00
12 30 Richard ZajíčekRichard Zajíček 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 17 PB 10:59.64 1.00
13 3 Lukáš BaradaLukáš Barada 08 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 2 11:11.27
14 1 Filip KysilkaFilip Kysilka 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 11:15.67
15 27 Václav VyskočilVáclav Vyskočil 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 14 11:27.16
16 17 Martin SuchomelMartin Suchomel 09 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 9 PB 11:39.97
Celkem 16 závodníků

3000 m - Dorostenky

(út, 21.5.2024 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 5 Aneta KramosilováAneta Kramosilová 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 10:03.59 13.00
2 4 Viktorie KokrdováViktorie Kokrdová 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 PB 10:52.37 11.00
3 19 Lucie NeuvirtováLucie Neuvirtová 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 8 PB 11:57.22 10.00
4 26 Barbora UhrováBarbora Uhrová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12 PB 12:11.87 9.00
MS 22 Kateřina PanuškováKateřina Panušková 08 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 10 12:17.57
6 20 Kristýna OndrouškováKristýna Ondroušková 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 9 12:43.85 8.00
7 3 Amálie LampováAmálie Lampová 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 12:51.13 7.00
8 7 Karolína KroužkováKarolína Kroužková 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 PB 13:46.54 6.00
9 16 Eliška KubováEliška Kubová 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 13:50.30 5.00
10 25 Štěpánka TunováŠtěpánka Tunová 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 11 13:52.77 4.00
11 17 Amadea Anna MádlováAmadea Anna Mádlová 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 16:25.03 3.00
18 Sára MartinSára Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 7 DNF
Celkem 12 závodníků

100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2024 - 16:30) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika SivákováVeronika Siváková 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 14.60 13.00
2 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 14.71 10.00
3 Lea BradováLea Bradová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 14.74 9.00
4 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 14.97 8.00
5 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 15.18 7.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2024 - 16:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška JarošováEliška Jarošová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 14.63 11.00
2 Eliška ŠormováEliška Šormová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 15.22 6.00
3 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 16.06 2.00
4 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 16.66
5 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 17.06
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 21.5.2024 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda MichlováLinda Michlová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 PB 15.97 4.00
2 Barbora MáchováBarbora Máchová 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 16.02 3.00
3 Nataly ŠťastnáNataly Šťastná 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 18.39
Kateřina FilípkováKateřina Filípková 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 21.5.2024 - 16:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola ŠebkováNikola Šebková 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 15.68 5.00
2 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 PB 16.43 1.00
3 Julie OpatrnáJulie Opatrná 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 PB 17.44
4 Ema VelenskáEma Velenská 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 17.83
5 Klára KovaříkováKlára Kovaříková 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 17.86
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (út, 21.5.2024 - 16:30) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Žofie TulachováŽofie Tulachová 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 17.02
2 Valérie PlevováValérie Plevová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 17.06
MS Vendula MiňovskáVendula Miňovská 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 PB 17.28
4 Kateřina RandováKateřina Randová 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 18.43
5 Alexandra RydvalováAlexandra Rydvalová 08 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 6 19.32
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika SivákováVeronika Siváková 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 14.60 13.00
2 Eliška JarošováEliška Jarošová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 14.63 11.00
3 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 14.71 10.00
4 Lea BradováLea Bradová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 14.74 9.00
5 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 14.97 8.00
6 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 15.18 7.00
7 Eliška ŠormováEliška Šormová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 15.22 6.00
8 Nikola ŠebkováNikola Šebková 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 15.68 5.00
9 Linda MichlováLinda Michlová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 PB 15.97 4.00
10 Barbora MáchováBarbora Máchová 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 16.02 3.00
11 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 16.06 2.00
12 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 PB 16.43 1.00
13 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 16.66
14 Žofie TulachováŽofie Tulachová 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 17.02
15 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 17.06
15 Valérie PlevováValérie Plevová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 17.06
17 Vendula MiňovskáVendula Miňovská 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 PB 17.28
18 Julie OpatrnáJulie Opatrná 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 PB 17.44
19 Ema VelenskáEma Velenská 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 17.83
20 Klára KovaříkováKlára Kovaříková 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 17.86
21 Nataly ŠťastnáNataly Šťastná 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 18.39
22 Kateřina RandováKateřina Randová 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 18.43
23 Alexandra RydvalováAlexandra Rydvalová 08 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 6 19.32
Kateřina FilípkováKateřina Filípková 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 DNF

110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2024 - 16:45) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 SB 13.96 13.00
2 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 PB 14.64 11.00
3 Jan FilounekJan Filounek 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 14.97 10.00
4 Ladislav ProserLadislav Proser 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 16.54 4.00
5 Jan MachalickýJan Machalický 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 PB 16.79 3.00
Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2024 - 16:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS František ProcházkaFrantišek Procházka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 14.68
2 Matyáš FišerMatyáš Fišer 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 PB 15.12 9.00
3 Tom ČastvajTom Častvaj 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 PB 15.89 8.00
4 Štěpán VodaŠtěpán Voda 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 PB 16.32 7.00
5 Adam PodolákAdam Podolák 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1 SB 16.47 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 21.5.2024 - 16:45) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 14.28
2 Štěpán ŠvarcŠtěpán Švarc 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 16.41 6.00
3 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 18.16 2.00
4 22 Oto SobotaOto Sobota 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 20.96 1.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 SB 13.96 13.00
2 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 14.28
3 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 PB 14.64 11.00
4 František ProcházkaFrantišek Procházka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 14.68
5 Jan FilounekJan Filounek 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 14.97 10.00
6 Matyáš FišerMatyáš Fišer 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 PB 15.12 9.00
7 Tom ČastvajTom Častvaj 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 PB 15.89 8.00
8 Štěpán VodaŠtěpán Voda 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 PB 16.32 7.00
9 Štěpán ŠvarcŠtěpán Švarc 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 16.41 6.00
10 Adam PodolákAdam Podolák 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1 SB 16.47 5.00
11 Ladislav ProserLadislav Proser 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 16.54 4.00
12 Jan MachalickýJan Machalický 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 PB 16.79 3.00
13 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 18.16 2.00
14 22 Oto SobotaOto Sobota 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 20.96 1.00
Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 DQ

300 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2024 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš FišerMatyáš Fišer 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 PB 40.09 13.00
2 Filip ŠímaFilip Šíma 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 PB 40.15 11.00
3 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 6 43.04 7.00
4 Filip ŠorbanFilip Šorban 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 43.40 6.00
Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2024 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín KučeraAntonín Kučera 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 42.76 10.00
MS Dominik ArchmannDominik Archmann 07 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 4 43.67
3 Filip ČepelákFilip Čepelák 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 44.20 5.00
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (út, 21.5.2024 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bartoloměj AdamBartoloměj Adam 07 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 4 PB 42.80 9.00
2 Nicolas ŽídekNicolas Žídek 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 43.02 8.00
MS Lukáš MichetschlägerLukáš Michetschläger 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 44.14
4 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 5 PB 44.75 4.00
5 Jonáš PolívkaJonáš Polívka 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 45.33 3.00
6 29 Hugo WeissHugo Weiss 07 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 2 50.44 2.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš FišerMatyáš Fišer 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 PB 40.09 13.00
2 Filip ŠímaFilip Šíma 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 PB 40.15 11.00
3 Antonín KučeraAntonín Kučera 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 42.76 10.00
4 Bartoloměj AdamBartoloměj Adam 07 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 4 PB 42.80 9.00
5 Nicolas ŽídekNicolas Žídek 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 43.02 8.00
6 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 6 43.04 7.00
7 Filip ŠorbanFilip Šorban 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 43.40 6.00
8 Dominik ArchmannDominik Archmann 07 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 4 43.67
9 Lukáš MichetschlägerLukáš Michetschläger 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 44.14
10 Filip ČepelákFilip Čepelák 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 44.20 5.00
11 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 5 PB 44.75 4.00
12 Jonáš PolívkaJonáš Polívka 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 45.33 3.00
13 29 Hugo WeissHugo Weiss 07 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 2 50.44 2.00
Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNF

300 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2024 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 5 PB 44.96
2 Lea BradováLea Bradová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 45.62 13.00
MS Anna ŠevčíkováAnna Ševčíková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 46.60
4 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 46.79 10.00
5 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 51.69 3.00
6 3 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 52.69
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2024 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BednářováMarkéta Bednářová 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 46.76 11.00
2 Eliška ŠormováEliška Šormová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 48.18 9.00
3 Barbora MáchováBarbora Máchová 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 49.11 8.00
4 Vanessa MiklovičováVanessa Miklovičová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 51.05 5.00
5 Nela PaličkováNela Paličková 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 51.78 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 21.5.2024 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana SýkorováJohana Sýkorová 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 50.35 7.00
2 Julie OpatrnáJulie Opatrná 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 PB 51.48 4.00
3 Anna SoukupováAnna Soukupová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 PB 52.66
4 Linda FlachsováLinda Flachsová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 56.40
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 21.5.2024 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 PB 50.90 6.00
2 Ema VelenskáEma Velenská 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 52.56 1.00
3 Nikola PlacháNikola Plachá 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 52.83
4 Kateřina RandováKateřina Randová 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 52.92
5 Alexandra RydvalováAlexandra Rydvalová 08 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 6 57.36
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 5 PB 44.96
2 Lea BradováLea Bradová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 45.62 13.00
3 Anna ŠevčíkováAnna Ševčíková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 46.60
4 Markéta BednářováMarkéta Bednářová 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 46.76 11.00
5 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 46.79 10.00
6 Eliška ŠormováEliška Šormová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 48.18 9.00
7 Barbora MáchováBarbora Máchová 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 49.11 8.00
8 Johana SýkorováJohana Sýkorová 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 50.35 7.00
9 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 PB 50.90 6.00
10 Vanessa MiklovičováVanessa Miklovičová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 51.05 5.00
11 Julie OpatrnáJulie Opatrná 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 PB 51.48 4.00
12 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 51.69 3.00
13 Nela PaličkováNela Paličková 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 51.78 2.00
14 Ema VelenskáEma Velenská 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 52.56 1.00
15 Anna SoukupováAnna Soukupová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 PB 52.66
16 3 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 52.69
17 Nikola PlacháNikola Plachá 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 52.83
18 Kateřina RandováKateřina Randová 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 52.92
19 Linda FlachsováLinda Flachsová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 56.40
20 Alexandra RydvalováAlexandra Rydvalová 08 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 6 57.36

4 x 100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2024 - 19:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kubr, Hodač, Veselý, Filounek Kubr, Hodač, Veselý, Filounek Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 45.26 13.00
2 Ondáš, Šíma, Kratochvil, Fišer Ondáš, Šíma, Kratochvil, Fišer TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 46.55 11.00
3 Zima, Kučera, Kopačka, Flegr Zima, Kučera, Kopačka, Flegr Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 48.08 10.00
4 Prouza, Perutka, Šedivý, Švarc Prouza, Perutka, Šedivý, Švarc ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 49.85 9.00
5 Adam, Havlice, Šulc, Kimla Adam, Havlice, Šulc, Kimla TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 6 51.04 7.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2024 - 19:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pčolinský, Šimůnek, Jára, Polívka Pčolinský, Šimůnek, Jára, Polívka Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 50.85 8.00
2 12 Filip, Šafránek, Jenkins, Vyskočil Filip, Šafránek, Jenkins, Vyskočil Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 51.79 6.00
3 Böhm, Vojtěch, Suchomel, Weiss Böhm, Vojtěch, Suchomel, Weiss SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 4 52.57 5.00
14 Zoubek, Daněk, Barada, Akhmetshin Zoubek, Daněk, Barada, Akhmetshin TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 6 DNF
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kubr, Hodač, Veselý, Filounek Kubr, Hodač, Veselý, Filounek Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 45.26 13.00
2 Ondáš, Šíma, Kratochvil, Fišer Ondáš, Šíma, Kratochvil, Fišer TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 46.55 11.00
3 Zima, Kučera, Kopačka, Flegr Zima, Kučera, Kopačka, Flegr Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 48.08 10.00
4 Prouza, Perutka, Šedivý, Švarc Prouza, Perutka, Šedivý, Švarc ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 49.85 9.00
5 Pčolinský, Šimůnek, Jára, Polívka Pčolinský, Šimůnek, Jára, Polívka Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 50.85 8.00
6 Adam, Havlice, Šulc, Kimla Adam, Havlice, Šulc, Kimla TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 6 51.04 7.00
7 12 Filip, Šafránek, Jenkins, Vyskočil Filip, Šafránek, Jenkins, Vyskočil Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 51.79 6.00
8 Böhm, Vojtěch, Suchomel, Weiss Böhm, Vojtěch, Suchomel, Weiss SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 4 52.57 5.00
14 Zoubek, Daněk, Barada, Akhmetshin Zoubek, Daněk, Barada, Akhmetshin TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 6 DNF

4 x 100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2024 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kalašová, Kašparová, Jarolímková, Vávrová Kalašová, Kašparová, Jarolímková, Vávrová SK Jeseniova SK Jeseniova 3 50.56 13.00
2 Mezerová, Melicharová, Hlačíková, Machová Mezerová, Melicharová, Hlačíková, Machová TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 51.04 11.00
3 Martin, Breznenová, Volná, Pokorná Martin, Breznenová, Volná, Pokorná PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 52.44 10.00
4 Hronová, Korbelová, Těteková, Bednářová Hronová, Korbelová, Těteková, Bednářová Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 52.61 9.00
5 Hauserová, Valoušková, Máchová, Dobrá Hauserová, Valoušková, Máchová, Dobrá Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 55.81 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2024 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Míčková, Bláhová, Komorná, Mráčková Míčková, Bláhová, Komorná, Mráčková SK Jeseniova SK Jeseniova 5 53.33 8.00
2 Paličková, Kváčová, Stránská, Rudolfová Paličková, Kváčová, Stránská, Rudolfová TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 55.36 7.00
3 2 Černochová, Bohuňková, Černá, Plachá Černochová, Bohuňková, Černá, Plachá PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 55.93 3.00
4 Onderišinová, Neuvirtová, Dočekalová, De Rose Onderišinová, Neuvirtová, Dočekalová, De Rose Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 56.66 2.00
5 Opatrná, Špoutilová, Randová, Vojcová Opatrná, Špoutilová, Randová, Vojcová Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 56.84 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 21.5.2024 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Herčík, Saidlová, Tomanová, Tulachová Herčík, Saidlová, Tomanová, Tulachová PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 55.57 6.00
2 Tesaříková, Novotná, Korbelová, Sunarto Tesaříková, Novotná, Korbelová, Sunarto TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 55.67 5.00
3 Soukupová, Dvořáková, Uhrová, Šedivá Soukupová, Dvořáková, Uhrová, Šedivá ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 57.65
4 Kovaříková, Řezníčková, Šťastná, Koudeláková Kovaříková, Řezníčková, Šťastná, Koudeláková SK Jeseniova SK Jeseniova 6 59.44
Borovcová, Koděrová, Velenská, Di Pietro Borovcová, Koděrová, Velenská, Di Pietro Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 DNF
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kalašová, Kašparová, Jarolímková, Vávrová Kalašová, Kašparová, Jarolímková, Vávrová SK Jeseniova SK Jeseniova 3 50.56 13.00
2 Mezerová, Melicharová, Hlačíková, Machová Mezerová, Melicharová, Hlačíková, Machová TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 51.04 11.00
3 Martin, Breznenová, Volná, Pokorná Martin, Breznenová, Volná, Pokorná PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 52.44 10.00
4 Hronová, Korbelová, Těteková, Bednářová Hronová, Korbelová, Těteková, Bednářová Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 52.61 9.00
5 Míčková, Bláhová, Komorná, Mráčková Míčková, Bláhová, Komorná, Mráčková SK Jeseniova SK Jeseniova 5 53.33 8.00
6 Paličková, Kváčová, Stránská, Rudolfová Paličková, Kváčová, Stránská, Rudolfová TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 55.36 7.00
7 Herčík, Saidlová, Tomanová, Tulachová Herčík, Saidlová, Tomanová, Tulachová PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 55.57 6.00
8 Tesaříková, Novotná, Korbelová, Sunarto Tesaříková, Novotná, Korbelová, Sunarto TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 55.67 5.00
9 Hauserová, Valoušková, Máchová, Dobrá Hauserová, Valoušková, Máchová, Dobrá Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 55.81 4.00
10 2 Černochová, Bohuňková, Černá, Plachá Černochová, Bohuňková, Černá, Plachá PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 55.93 3.00
11 Onderišinová, Neuvirtová, Dočekalová, De Rose Onderišinová, Neuvirtová, Dočekalová, De Rose Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 56.66 2.00
12 Opatrná, Špoutilová, Randová, Vojcová Opatrná, Špoutilová, Randová, Vojcová Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 56.84 1.00
13 Soukupová, Dvořáková, Uhrová, Šedivá Soukupová, Dvořáková, Uhrová, Šedivá ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 57.65
14 Kovaříková, Řezníčková, Šťastná, Koudeláková Kovaříková, Řezníčková, Šťastná, Koudeláková SK Jeseniova SK Jeseniova 6 59.44
Borovcová, Koděrová, Velenská, Di Pietro Borovcová, Koděrová, Velenská, Di Pietro Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 DNF

skok vysoký - Dorostenci

(út, 21.5.2024 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,41 1,46 1,51 1,56 1,61 1,65 1,69 1,73 1,76 1,79 1,81 1,83 1,85 1,87 1,89 Body
1 Filip MoulisFilip Moulis
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
08 14 1.76 - - - - - - - - o xxx 13.00
2 David SniegoňDavid Sniegoň
SK Jeseniova SK Jeseniova
07 12 SB 1.73 - - - o o o - xo xxx 11.00
3 Štěpán MaléřŠtěpán Maléř
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
08 2 SB 1.73 - - - - - xo o xo xxx 10.00
4 Matěj PeffekMatěj Peffek
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
07 13 1.65 - - - - - o - - - xxx 9.00
5 Štěpán ŠvarcŠtěpán Švarc
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 10 SB 1.65 o - o xo o o xxx 8.00
6 Matěj ŠedivýMatěj Šedivý
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 4 PB 1.61 - o o o o xxx 7.00
7 Nicolas ŽídekNicolas Žídek
SK Jeseniova SK Jeseniova
08 6 SB 1.61 o o o xo o xxx 6.00
8 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský
SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s.
07 3 SB 1.61 - - xo xxo o xxx 5.00
9 25 David PudlačDavid Pudlač
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
08 7 PB 1.56 o o o o xxx 4.00
10= Robin VeselýRobin Veselý
SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s.
07 9 PB 1.51 o o o xxx 2.50
10= Petr VoplatekPetr Voplatek
A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha
08 5 SB 1.51 - o o - xxx 2.50
12 Bartoloměj AdamBartoloměj Adam
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi...
07 1 PB 1.46 o o xxx 1.00
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(út, 21.5.2024 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,28 1,33 1,38 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 1,60 1,62 1,64 1,66 Body
1 Lída KomornáLída Komorná
SK Jeseniova SK Jeseniova
08 8 1.58 - - - - - o o o o r 13.00
2 Eliška JebaváEliška Jebavá
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
07 6 1.55 - - - - o o xo xo xxx 11.00
3 Nela ČeškováNela Češková
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
07 7 1.55 - - - o o xxo xo xo xxx 10.00
4 Lucie DobráLucie Dobrá
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
08 5 1.52 - - o o o o xo r 9.00
5 Kateřina FilípkováKateřina Filípková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
07 3 SB 1.52 - - - - - xxo xxo xxx 8.00
6 Valérie PlevováValérie Plevová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
07 2 PB 1.49 o - o xxo xo o xxx 7.00
7 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
07 4 1.43 - - o xxo xxx 6.00
8 Linda FlachsováLinda Flachsová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
08 1 PB 1.38 o o xxo xxx 5.00
Nicole KrutilováNicole Krutilová
SK Jeseniova SK Jeseniova
07 9 NM - - - - - x-
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(út, 21.5.2024 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliáš MotlEliáš Motl
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
07 18 6.65 +1.0 m/s 6.17  1,00 6.64  1,10 6.45  0,90 6.64 x 6.65  1,00 6.62  2,50 13.00
MS Filip ŠorbanFilip Šorban
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
08 19 5.89 +2.9 m/s 5.88 -0.3 m/s x 5.89  2,90 5.88  -0,30 5.89
3 Viktor BöhmViktor Böhm
SK Míle, z.s. SK Míle, z.s.
08 2 PB 5.77 +1.6 m/s 5.47  0,80 5.58  0,40 5.50  0,10 5.58 5.08  0,70 5.56  0,20 5.77  1,60 11.00
4 Jan MachalickýJan Machalický
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
07 4 SB 5.73 +0.8 m/s 5.35  0,00 5.17  -0,10 4.97  0,10 5.35 4.94  0,60 5.33  1,40 5.73  0,80 10.00
5 Tom ČastvajTom Častvaj
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
08 16 PB 5.68 +0.9 m/s 5.42  1,70 5.08  0,00 5.31  0,10 5.42 5.34  0,00 5.57  0,00 5.68  0,90 9.00
6 David SniegoňDavid Sniegoň
SK Jeseniova SK Jeseniova
07 8 SB 5.59 5.48 5.59 5.57 5.59 x x x 8.00
7 Robert VyhnisRobert Vyhnis
SK Jeseniova SK Jeseniova
08 12 PB 5.37 +1.1 m/s 4.96  0,00 5.27  0,40 5.34  0,60 5.34 5.30  0,20 5.37  1,10 5.21  -0,10 7.00
8 Martin ŠulcMartin Šulc
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi...
08 17 5.37 +1.2 m/s 5.03  0,50 5.23  1,40 4.89  -0,10 5.23 4.52  0,10 5.11  -0,40 5.37  1,20 6.00
9 Filip ČepelákFilip Čepelák
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
08 14 PB 5.26 +0.0 m/s 5.16  0,80 x 5.26  0,00 5.26 - 3.72  1,60 - 5.00
MS Václav MarekVáclav Marek
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
07 15 5.16 +1.2 m/s 5.16  1,20 x 5.16  0,40 5.16
11 Štěpán ŠimůnekŠtěpán Šimůnek
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
08 11 PB 5.14 +0.5 m/s 5.14  0,50 5.07  0,20 4.78  0,20 5.14 4.00
12 Tomáš BečkaTomáš Bečka
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
08 1 PB 4.96 +0.0 m/s 4.22  0,40 4.96  0,00 4.78  0,60 4.96 3.00
13 Matěj ŠedivýMatěj Šedivý
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 10 PB 4.94 +0.0 m/s 4.94  0,00 3.90  0,00 3.69  -0,10 4.94 2.00
14 Tomáš ProuzaTomáš Prouza
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 7 PB 4.88 -0.2 m/s 4.86  0,20 4.88  -0,20 4.43  1,80 4.88 1.00
15 Adam PodolákAdam Podolák
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
07 6 SB 4.81 +0.0 m/s 4.81  0,00 - - 4.81 - - -
16 Jan ŽďánskýJan Žďánský
SK Jeseniova SK Jeseniova
08 13 PB 4.76 +0.0 m/s 4.76  0,00 4.68  0,60 4.66  0,20 4.76
17 5 Kašpar Jan DaněkKašpar Jan Daněk
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi...
08 3 PB 4.55 -0.5 m/s 4.43  0,50 x 4.55  -0,50 4.55
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(út, 21.5.2024 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška JarošováEliška Jarošová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
08 25 SB 5.60 +0.0 m/s 5.38  1,20 5.42  0,40 5.27  0,00 5.42 5.21  -0,60 5.50  0,50 5.60  0,00 13.00
2 Barbora KličkováBarbora Kličková
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
07 23 SB 5.36 +1.4 m/s x 5.24  0,20 4.98  -1,10 5.24 4.01  -1,30 5.28  1,90 5.36  1,40 11.00
3 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková
SK Jeseniova SK Jeseniova
08 4 5.24 +2.3 m/s 5.06 +0.1 m/s 5.24  2,30 4.88  1,30 x 5.24 4.72  -0,80 5.06  0,10 -  0,00 10.00
4 Lída KomornáLída Komorná
SK Jeseniova SK Jeseniova
08 24 5.16 +0.0 m/s 5.03  2,00 5.11  -0,10 4.53  1,00 5.11 4.82  0,60 5.16  0,00 -  0,00 9.00
5 Emma MartinEmma Martin
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
07 12 PB 5.00 +1.7 m/s 4.93  0,60 5.00  1,70 4.90  0,10 5.00 4.71  1,00 - -  0,00 8.00
6 Valérie PlevováValérie Plevová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
07 13 SB 4.89 +1.1 m/s 4.89  1,10 4.77  -0,20 4.73  -1,10 4.89 4.56  0,50 4.58  0,00 4.88  0,00 7.00
7 Dominika KošíčkováDominika Košíčková
A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha
08 9 PB 4.70 +0.6 m/s 4.54  0,00 - 4.70  0,60 4.70 4.49  0,30 4.70  0,00 -  0,10 6.00
8 Eliška VolnáEliška Volná
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
08 17 PB 4.61 +0.7 m/s 4.46  -1,20 4.61  0,70 4.42  0,50 4.61 4.55  -0,70 4.31  0,30 -  0,00 5.00
9 Eliška JebaváEliška Jebavá
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
07 5 SB 4.60 +1.0 m/s 4.60  1,00 4.50  0,20 4.56  0,20 4.60 4.00
10 Adriana WürknerováAdriana Würknerová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
07 18 PB 4.58 +0.8 m/s 4.53  0,80 4.58  0,80 4.47  -2,20 4.58 3.00
11 Gabriela KašparováGabriela Kašparová
SK Jeseniova SK Jeseniova
08 7 SB 4.53 -2.0 m/s x 4.37  0,00 4.53  -2,00 4.53 2.00
12 Mariana ČítkováMariana Čítková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
07 22 SB 4.53 -0.3 m/s x 4.53  -0,30 x  -0,50 4.53 1.00
13 Nikola KorbelováNikola Korbelová
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
07 8 4.50 +2.4 m/s 4.45 +1.7 m/s 4.45  1,70 4.44  -0,10 4.50  2,40 4.50
14 Nataly ŠťastnáNataly Šťastná
SK Jeseniova SK Jeseniova
08 15 SB 4.50 +0.5 m/s 4.42  0,00 x 4.50  0,50 4.50
15 Alexandra RydvalováAlexandra Rydvalová
A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha
08 21 PB 4.48 +0.7 m/s x 4.48  0,70 4.14  -0,90 4.48
16 Linda MichlováLinda Michlová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
08 19 SB 4.45 +1.2 m/s 4.45  1,20 3.82  1,40 x  0,00 4.45
17 Tereza ŘezníčkováTereza Řezníčková
SK Jeseniova SK Jeseniova
08 14 PB 4.42 -0.1 m/s 4.42  -0,10 4.06  1,00 4.13  0,20 4.42
18 Sofie TesaříkováSofie Tesaříková
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
08 16 PB 4.33 -0.7 m/s 4.33  -0,70 4.19  1,70 4.01  -0,10 4.33
19 Klára KovaříkováKlára Kovaříková
SK Jeseniova SK Jeseniova
08 10 PB 4.29 -0.4 m/s 4.23  -1,00 4.23  -0,40 4.29  -0,40 4.29
20 Barbora ŠebestováBarbora Šebestová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
07 20 4.25 +1.2 m/s 4.25  1,20 4.13  0,70 4.04  -0,10 4.25
21 Kateřina ChylíkováKateřina Chylíková
A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha
08 3 SB 4.20 +0.8 m/s 3.91  1,00 - 4.20  0,80 4.20
22 Johana KahudováJohana Kahudová
SK Jeseniova SK Jeseniova
08 6 SB 3.89 +0.3 m/s 3.86  1,40 3.89  0,30 3.76  -0,70 3.89
23 Karolína KváčováKarolína Kváčová
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
07 11 PB 3.89 +1.0 m/s 3.89  1,00 x 3.70  1,50 3.89
MS Nela DostálováNela Dostálová
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
07 1 PB 3.60 +0.1 m/s 3.60  0,10 3.34  0,00 3.57  -0,10 3.60
Celkem 24 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(út, 21.5.2024 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KothánkováTereza Kothánková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
08 33 SB 13.70 12.66 x 13.70 13.70 12.88 x 13.19 13.00
2 Markéta AdamkováMarkéta Adamková
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
07 31 PB 12.26 11.61 12.17 12.26 12.26 x 11.90 11.87 11.00
3 Barbora ŠustrováBarbora Šustrová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
07 19 PB 12.17 12.17 - - 12.17 x - - 10.00
4 Eliška JarošováEliška Jarošová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
08 30 12.03 11.57 10.73 11.18 11.57 11.43 12.03 11.69 9.00
5 Nicole KrutilováNicole Krutilová
SK Jeseniova SK Jeseniova
07 12 SB 11.38 10.90 x 11.38 11.38 - - - 8.00
6 Barbora KličkováBarbora Kličková
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
07 32 11.30 11.28 11.10 11.30 11.30 x 11.27 11.20 7.00
7 Kateřina FilípkováKateřina Filípková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
07 29 11.06 11.06 x 10.05 11.06 - - 10.29 6.00
8 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
07 28 10.82 10.82 10.32 10.17 10.82 09.68 10.79 09.99 5.00
9 Ema ŠárováEma Šárová
SK Jeseniova SK Jeseniova
08 18 SB 10.48 09.44 10.24 10.48 10.48 4.00
10 Lea BradováLea Bradová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
08 27 10.30 10.30 09.37 09.46 10.30 3.00
11 Magdalena TomanMagdalena Toman
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
07 20 SB 10.22 08.42 10.22 09.70 10.22 2.00
12 Michaela LipárováMichaela Lipárová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
07 13 SB 10.02 08.13 10.02 09.46 10.02 1.00
13 Karolína MráčkováKarolína Mráčková
SK Jeseniova SK Jeseniova
07 16 SB 09.96 09.37 09.96 x 9.96
14 Tereza MíčkováTereza Míčková
SK Jeseniova SK Jeseniova
07 14 PB 09.77 09.77 08.29 08.86 9.77
15 Eliška JebaváEliška Jebavá
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
07 7 PB 09.55 09.42 08.38 09.55 9.55
16 Eliška VávrováEliška Vávrová
SK Jeseniova SK Jeseniova
08 22 PB 09.45 09.45 08.10 08.46 9.45
17 Anita EichlerováAnita Eichlerová
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
07 3 SB 09.02 08.95 08.81 09.02 9.02
18 Anna NoháčováAnna Noháčová
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
07 17 SB 08.98 08.74 08.98 08.69 8.98
19 Barbora UllíkováBarbora Ullíková
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
07 21 SB 08.71 08.09 08.19 08.71 8.71
MS Lucie EremiášováLucie Eremiášová
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
07 26 08.51 x 07.04 08.51 8.51
21 Jana ZvoníčkováJana Zvoníčková
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
07 23 PB 08.32 x 07.83 08.32 8.32
22 Kateřina ChylíkováKateřina Chylíková
A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha
08 5 PB 08.19 08.19 07.98 08.04 8.19
23 Alžběta MikulíkováAlžběta Mikulíková
A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha
08 15 SB 08.18 08.17 08.18 x 8.18
24 Tereza KoláčnáTereza Koláčná
A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha
07 8 PB 08.18 08.18 06.37 07.57 8.18
25 Marianna VaňkováMarianna Vaňková
SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s.
08 25 08.15 08.02 08.05 08.15 8.15
26 Lola BláhováLola Bláhová
SK Jeseniova SK Jeseniova
07 1 PB 07.96 07.96 07.52 07.64 7.96
MS Nela DostálováNela Dostálová
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
07 24 PB 07.93 06.84 07.93 06.87 7.93
28 Natálie KoudelákováNatálie Koudeláková
SK Jeseniova SK Jeseniova
07 11 SB 07.52 06.61 07.18 07.52 7.52
29 Emma De RoseEmma De Rose
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
08 2 PB 07.41 07.41 07.00 06.87 7.41
30 Dominika KošíčkováDominika Košíčková
A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha
08 10 PB 07.31 06.14 x 07.31 7.31
MS Rozálie KopřivováRozálie Kopřivová
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
08 9 SB 07.12 07.12 07.06 06.62 7.12
Celkem 31 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(út, 21.5.2024 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliáš HavliceEliáš Havlice
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi...
07 20 PB 12.91 12.91 x x 12.91 x x 12.13 13.00
2 Ladislav ProserLadislav Proser
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
08 11 PB 12.80 x 11.30 12.50 12.50 x 12.80 12.58 11.00
3 Eliáš MotlEliáš Motl
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
07 21 12.78 11.56 12.10 12.78 12.78 - - - 10.00
4 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
07 19 SB 12.28 12.03 11.94 12.23 12.23 11.83 x 12.28 9.00
5 Tomáš BečkaTomáš Bečka
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
08 1 PB 12.28 11.78 11.70 - 11.78 12.28 x x 8.00
6 Lukáš VacekLukáš Vacek
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
07 12 PB 12.24 12.24 10.42 12.22 12.24 11.48 x 11.72 7.00
7 David MyškaDavid Myška
SK Jeseniova SK Jeseniova
08 9 PB 11.72 11.39 11.72 10.99 11.72 10.77 x x 6.00
8 Dominik ZajacDominik Zajac
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
08 14 PB 11.59 11.59 11.35 11.36 11.59 5.00
9 Lukáš MalátLukáš Malát
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
08 18 11.11 10.91 10.81 11.11 11.11 4.00
10 Adam BřízaAdam Bříza
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
07 2 PB 10.32 10.09 10.32 - 10.32 - - - 3.00
11 Vít HrachVít Hrach
SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s.
07 17 PB 10.29 10.29 09.92 10.23 10.29 2.00
MS Václav MarekVáclav Marek
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
07 8 PB 10.14 10.14 09.75 09.40 10.14
13 Jan MachalickýJan Machalický
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
07 7 PB 09.86 09.86 09.00 09.53 9.86 1.00
14 Petr VoplatekPetr Voplatek
A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha
08 13 PB 09.54 09.48 09.54 09.04 9.54
15 Tadeáš VosickýTadeáš Vosický
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
08 15 09.45 08.40 09.45 09.07 9.45
16 Zdeněk MázlZdeněk Mázl
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
08 16 08.38 07.86 08.38 07.43 8.38
17 9 Daniel HavlíčekDaniel Havlíček
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
08 3 PB 08.35 08.35 08.06 08.11 8.35
18 Štěpán KimlaŠtěpán Kimla
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi...
08 5 PB 08.32 08.30 08.32 x 8.32
19 Kryštof LavalKryštof Laval
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi...
08 6 PB 07.78 07.69 07.78 07.72 7.78
20 Šimon JiroušekŠimon Jiroušek
A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha
07 4 PB 07.76 07.54 07.02 07.76 7.76
21 Martin PerutkaMartin Perutka
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 10 PB 06.95 06.95 06.36 06.17 6.95
Celkem 21 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(út, 21.5.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KothánkováTereza Kothánková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
08 35 37.45 13.00
MS Helena MuchováHelena Muchová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
07 34 PB 32.12
3 Magdalena TomanMagdalena Toman
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
07 19 PB 30.83 11.00
4 Lucie RokosováLucie Rokosová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
08 15 PB 30.44 10.00
5 Barbora ŠustrováBarbora Šustrová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
07 30 30.20 9.00
6 Markéta AdamkováMarkéta Adamková
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
07 33 29.56 8.00
7 Natálie VlčkováNatálie Vlčková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
08 31 28.77 7.00
8 Viola ZávodováViola Závodová
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
08 26 PB 28.51 6.00
9 Anna Marie LněničkováAnna Marie Lněničková
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
08 27 PB 27.50 5.00
10 Tereza ChaloupkováTereza Chaloupková
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
07 32 26.19 4.00
11 Tereza GawthropeTereza Gawthrope
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
07 23 PB 25.00 3.00
12 Barbora ŠpoutilováBarbora Špoutilová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
08 17 PB 23.82 2.00
13 Anna NoháčováAnna Noháčová
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
07 29 23.62 1.00
14 Aneta VachtlováAneta Vachtlová
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
07 24 PB 23.08
15 Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
07 10 PB 22.58
16 Klára BejdákováKlára Bejdáková
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
07 1 PB 20.57
17 Emma De RoseEmma De Rose
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
08 2 PB 20.44
18 Tereza KoláčnáTereza Koláčná
A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha
07 6 PB 20.31
19 Anita EichlerováAnita Eichlerová
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
07 3 PB 20.15
20 Alžběta MikulíkováAlžběta Mikulíková
A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha
08 22 18.69
21 Natálie KoudelákováNatálie Koudeláková
SK Jeseniova SK Jeseniova
07 8 PB 18.26
22 Tereza ŘezníčkováTereza Řezníčková
SK Jeseniova SK Jeseniova
08 16 PB 18.01
23 Jana ZvoníčkováJana Zvoníčková
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
07 21 PB 17.44
24 Klára Di PietroKlára Di Pietro
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
07 25 17.10
25 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková
SK Jeseniova SK Jeseniova
08 4 PB 16.80
26 Marianna VaňkováMarianna Vaňková
SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s.
08 20 PB 16.78
MS Rozálie KopřivováRozálie Kopřivová
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
08 7 PB 16.10
28 13 Magdalena NovákováMagdalena Nováková
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
08 11 PB 14.66
29 Magdalena Ten DonkelaarMagdalena Ten Donkelaar
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
08 18 PB 14.45
30 4 Laura PaštikováLaura Paštiková
A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha
08 13 PB 13.58
Emma PoláčkováEmma Poláčková
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
08 14 NM
Ema ŠárováEma Šárová
SK Jeseniova SK Jeseniova
08 28 NM
Celkem 32 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(út, 21.5.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliáš MotlEliáš Motl
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
07 19 PB 41.18 13.00
2 Ladislav ProserLadislav Proser
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
08 20 37.89 11.00
3 Matěj PeffekMatěj Peffek
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
07 15 PB 36.36 10.00
4 Dominik ZajacDominik Zajac
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
08 18 PB 35.32 9.00
5 Lukáš VacekLukáš Vacek
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
07 9 SB 33.71 8.00
6 Eliáš HavliceEliáš Havlice
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi...
07 17 SB 33.38 7.00
7 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
07 16 SB 32.80 6.00
8 David MyškaDavid Myška
SK Jeseniova SK Jeseniova
08 13 PB 30.85 5.00
9 Filip MoulisFilip Moulis
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
08 8 PB 27.56 4.00
10 Vít HrachVít Hrach
SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s.
07 14 27.48 3.00
11= Daniel NovákDaniel Novák
SK Jeseniova SK Jeseniova
07 12 PB 24.83 1.50
11= Tadeáš VosickýTadeáš Vosický
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
08 11 PB 24.83 1.50
13 Lukáš MalátLukáš Malát
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
08 6 PB 24.19
14 Lukáš JelenLukáš Jelen
SK Jeseniova SK Jeseniova
08 1 PB 24.17
15 Zdeněk MázlZdeněk Mázl
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
08 7 PB 24.03
16 Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch
SK Míle, z.s. SK Míle, z.s.
08 10 PB 23.80
17 Tomáš KřesťanTomáš Křesťan
SK Jeseniova SK Jeseniova
08 4 PB 22.74
18 Kryštof KřesťanKryštof Křesťan
SK Jeseniova SK Jeseniova
08 3 PB 21.47
19 Kryštof LavalKryštof Laval
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi...
08 5 PB 20.28
20 Šimon JiroušekŠimon Jiroušek
A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha
07 2 PB 19.53
Celkem 20 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky

(út, 21.5.2024 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Helena MuchováHelena Muchová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
07 23 PB 47.74
2 Tereza OherováTereza Oherová
SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s.
08 24 47.01 13.00
3 Michaela LipárováMichaela Lipárová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
07 21 41.66 11.00
4 Anna Marie LněničkováAnna Marie Lněničková
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
08 20 38.90 10.00
5 Barbora ŠustrováBarbora Šustrová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
07 22 38.51 9.00
6 Lucie RokosováLucie Rokosová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
08 18 36.64 8.00
7