Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích

Praha - Děkanka (4. - 5. 5. 2024)

1000 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 5.5.2024 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 8 Petr KrejčíPetr Krejčí 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 8 2:58.56 678.00
2 10 Filip DřevínekFilip Dřevínek 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 10 3:06.57 601.00
3 9 Sebastian ŠebestíkSebastian Šebestík 09 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 9 3:07.37 594.00
4 2 Filip SchickFilip Schick 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 3:13.71 536.00
5 4 Zdeněk SadílekZdeněk Sadílek 09 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 3:15.57 520.00
6 6 Pavel RadaPavel Rada 10 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 3:21.74 467.00
7 3 Denys AndruskivDenys Andruskiv 10 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 3:26.58 427.00
8 13 David LištvanDavid Lištvan 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 13 3:30.47 397.00
9 1 Ondřej BeníšekOndřej Beníšek 10 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 1 3:42.60 308.00
12 Kryštof ŠlaisKryštof Šlais 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 12 DNS
7 Ondřej ŽeníšekOndřej Ženíšek 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 DNF
11 Jakub LoskotJakub Loskot 10 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 11 DNF
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (ne, 5.5.2024 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 15 Jakub HlaváčJakub Hlaváč 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 15 2:59.55 669.00
2 17 Matouš PešíkMatouš Pešík 09 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 17 3:03.04 635.00
3 14 David ĎorďDavid Ďorď 09 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 14 PB 3:04.99 616.00
4 18 Matěj MoravecMatěj Moravec 09 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 18 PB 3:07.66 591.00
5 22 Tomáš JaneleTomáš Janele 09 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 22 PB 3:10.44 566.00
6 16 Ondřej KlimešOndřej Klimeš 09 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 16 3:12.15 550.00
7 21 Tadeáš RákosníkTadeáš Rákosník 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 21 3:21.40 470.00
8 20 Vojtěch VacataVojtěch Vacata 09 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 20 PB 3:29.17 407.00
9 19 Filip ReischigFilip Reischig 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 19 4:22.50 91.00
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 8 Petr KrejčíPetr Krejčí 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 8 2:58.56 678.00
2 15 Jakub HlaváčJakub Hlaváč 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 15 2:59.55 669.00
3 17 Matouš PešíkMatouš Pešík 09 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 17 3:03.04 635.00
4 14 David ĎorďDavid Ďorď 09 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 14 PB 3:04.99 616.00
5 10 Filip DřevínekFilip Dřevínek 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 10 3:06.57 601.00
6 9 Sebastian ŠebestíkSebastian Šebestík 09 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 9 3:07.37 594.00
7 18 Matěj MoravecMatěj Moravec 09 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 18 PB 3:07.66 591.00
8 22 Tomáš JaneleTomáš Janele 09 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 22 PB 3:10.44 566.00
9 16 Ondřej KlimešOndřej Klimeš 09 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 16 3:12.15 550.00
10 2 Filip SchickFilip Schick 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 3:13.71 536.00
11 4 Zdeněk SadílekZdeněk Sadílek 09 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 3:15.57 520.00
12 21 Tadeáš RákosníkTadeáš Rákosník 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 21 3:21.40 470.00
13 6 Pavel RadaPavel Rada 10 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 3:21.74 467.00
14 3 Denys AndruskivDenys Andruskiv 10 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 3:26.58 427.00
15 20 Vojtěch VacataVojtěch Vacata 09 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 20 PB 3:29.17 407.00
16 13 David LištvanDavid Lištvan 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 13 3:30.47 397.00
17 1 Ondřej BeníšekOndřej Beníšek 10 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 1 3:42.60 308.00
18 19 Filip ReischigFilip Reischig 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 19 4:22.50 91.00
12 Kryštof ŠlaisKryštof Šlais 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 12 DNS
7 Ondřej ŽeníšekOndřej Ženíšek 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 DNF
11 Jakub LoskotJakub Loskot 10 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 11 DNF