výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo KPD st.žáků, st.žákyň, dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek

Tábor (10. 5. 2008)

60 m - Žáci (Běh)

Běh A (so, 10.5.2008) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.65 7.00
2 Štěpán PodlahaŠtěpán Podlaha 94 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 08.00 5.00
3 Kamil KrejčíKamil Krejčí 93 TJ ChyškyTJ Chyšky 08.11 4.00
4 Jáchym KošataJáchym Košata 93 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 08.53 1.00
MB Jan FrühbauerJan Frühbauer 93 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.31
Celkem 5 závodníků
Běh B (so, 10.5.2008) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KováčJiří Kováč 94 TJ ChyškyTJ Chyšky 08.50 3.00
2 Šimon ZelenkaŠimon Zelenka 94 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 08.96 2.00
3 Patrik ŘežábekPatrik Řežábek 95 TJ ChyškyTJ Chyšky 09.45
4 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 96 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 10.08
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh A (so, 10.5.2008) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.30 11.00
2 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 94 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.54 9.00
3 Jitka ŠoukalováJitka Šoukalová 94 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.59 8.00
4 Veronika NovákováVeronika Nováková 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.64 7.00
5 Šárka MeislováŠárka Meislová 93 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 08.74 5.00
6 Tereza HořavováTereza Hořavová 95 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 08.75 3.50
7 Kateřina MajerováKateřina Majerová 93 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.80 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh B (so, 10.5.2008) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina ŠvecováSabina Švecová 94 TJ Lokomotiva Č. VeleniceTJ Lokomotiva Č. Velenice 08.73 6.00
2 Martina PřibylováMartina Přibylová 94 TJ Lokomotiva Č. VeleniceTJ Lokomotiva Č. Velenice 08.78 2.00
3 Marcela RudolfováMarcela Rudolfová 94 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.83
4 Pavla KohoutkováPavla Kohoutková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.85
5 Šárka HermanováŠárka Hermanová 94 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.09
6 Lucie ČutkováLucie Čutková 96 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.20
7 Klára KupkováKlára Kupková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.94
Celkem 7 závodníků
Běh C (so, 10.5.2008) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michala PapouškováMichala Papoušková 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.75 3.50
2 Kristýna NohejlováKristýna Nohejlová 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.89
3 Nikola TůmováNikola Tůmová 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 09.01
4 Kristýna KubrováKristýna Kubrová 94 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.26
5 Dominika PexováDominika Pexová 94 TJ Lokomotiva Č. VeleniceTJ Lokomotiva Č. Velenice 09.57
Celkem 5 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek ŠímaRadek Šíma 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 11.44 7.00
2 Jan MrázJan Mráz 89 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.49 5.00
3 Ondřej BlechaOndřej Blecha 89 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 11.93 4.00
4 Petr KulichPetr Kulich 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 12.08 3.00
5 Tomáš ŘíhaTomáš Říha 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 12.11 2.00
6 Ondřej HromádkaOndřej Hromádka 90 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.70 1.00
7 Jan ValaJan Vala 90 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.11
MB Petr UrbanPetr Urban 90 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.70
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh A (so, 10.5.2008) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav BohutínskýVáclav Bohutínský 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.00 11.00
2 Jakub PokornýJakub Pokorný 91 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 11.15 9.00
3 Filip SivýFilip Sivý 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 11.64 8.00
4 Ondřej MinichOndřej Minich 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.82 7.00
5 Josef StudenýJosef Studený 91 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.91 6.00
6 Marek PršínMarek Pršín 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 11.94 5.00
7 Petr VeselýPetr Veselý 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.39
Celkem 7 závodníků
Běh B (so, 10.5.2008) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KafkaJan Kafka 91 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 12.08 4.00
2 Martin FleischmannMartin Fleischmann 92 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 12.16 3.00
3 Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 12.21 2.00
4 Pavel DytrychPavel Dytrych 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 12.52
5 Jakub AndrJakub Andr 94 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 14.60
6 Lukáš HanslLukáš Hansl 94 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 15.67
Martin PapežMartin Papež 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 7 závodníků
Běh C (so, 10.5.2008) Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal VeselýMichal Veselý 92 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 12.31 1.00
2 Oleg KotenkoOleg Kotenko 93 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 13.40
3 Petr PoskočilPetr Poskočil 93 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 13.95
4 Dominik AdamovskýDominik Adamovský 94 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 14.13
5 Daniel JahodaDaniel Jahoda 94 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 14.79
6 Tomáš HavelTomáš Havel 94 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 16.45
7 Václav HošekVáclav Hošek 94 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 16.51
Celkem 7 závodníků

100 m - Juniorky (Běh)

Běh A (so, 10.5.2008) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sandra HofmannováSandra Hofmannová 92 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 13.69 2.00
2 Lucie StruskováLucie Strusková 90 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 14.51 1.00
MB Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12.81
MB Radka VášováRadka Vášová 91 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 13.44
Martina ŠpačkováMartina Špačková 92 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice DNP
Celkem 5 závodníků
Běh B (so, 10.5.2008) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.81 7.00
2 Klára KorešováKlára Korešová 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.22 5.00
3 Petra JašarováPetra Jašarová 89 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 13.46 4.00
4 Tereza NedvědováTereza Nedvědová 90 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 13.53 3.00
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh A (so, 10.5.2008) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KvětoňováLucie Květoňová 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 13.62 5.00
2 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 92 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 13.75 4.00
3 Dominika DrhováDominika Drhová 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 14.10 1.00
4 Martina VonkováMartina Vonková 93 SK Start TřeboňSK Start Třeboň 14.94
5 Lucie MíškováLucie Míšková 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 15.02
Celkem 5 závodníků
Běh B (so, 10.5.2008) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina HejdováMartina Hejdová 91 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 13.57 7.00
2 Tereza KučerováTereza Kučerová 92 SK Start TřeboňSK Start Třeboň 13.81 3.00
3 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 SK Start TřeboňSK Start Třeboň 13.82 2.00
4 Radka JuřičkováRadka Juřičková 92 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 14.18
Simona HavlováSimona Havlová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 5 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh A (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný 93 TJ ChyškyTJ Chyšky 41.56 7.00
2 Jáchym KošataJáchym Košata 93 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 45.04 3.00
3 Jiří KarkuleJiří Karkule 94 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 45.30 1.00
4 Lukáš MalýLukáš Malý 94 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 45.35
Celkem 4 závodníků
Běh B (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ČížekJakub Čížek 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 42.57 5.00
2 Kamil KrejčíKamil Krejčí 93 TJ ChyškyTJ Chyšky 44.56 4.00
3 Vojtěch VokurkaVojtěch Vokurka 93 TJ ChyškyTJ Chyšky 45.08 2.00
4 Luboš JírovecLuboš Jírovec 93 TJ ChyškyTJ Chyšky 47.21
5 Tomáš GurčíkTomáš Gurčík 94 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 47.35
Celkem 5 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh A (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 43.11 11.00
2 Nikola ČernáNikola Černá 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 43.42 9.00
3 Veronika NovákováVeronika Nováková 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 45.17 8.00
4 Pavla KohoutkováPavla Kohoutková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 45.63 6.00
5 Michaela KřemenováMichaela Křemenová 94 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 45.93 4.00
6 Dominika BártlováDominika Bártlová 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 51.03
Celkem 6 závodníků
Běh B (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena TuránskáMagdalena Turánská 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 45.36 7.00
2 Andrea VrbováAndrea Vrbová 95 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 45.75 5.00
3 Tereza HořavováTereza Hořavová 95 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 46.41 2.00
4 Kateřina MajerováKateřina Majerová 93 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 46.51 1.00
5 Michala PapouškováMichala Papoušková 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 46.80
6 Inka KratochvílováInka Kratochvílová 93 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 49.43
7 Anna ŠvejdováAnna Švejdová 96 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 50.35
Celkem 7 závodníků
Běh C (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zlata ZimmermannováZlata Zimmermannová 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 46.40 3.00
2 Eva HladováEva Hladová 94 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 47.55
3 Sabina PíšováSabina Píšová 94 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 49.50
4 Dominika PexováDominika Pexová 94 TJ Lokomotiva Č. VeleniceTJ Lokomotiva Č. Velenice 52.62
5 Štěpánka HadačováŠtěpánka Hadačová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 53.79
6 Kristýna KožíškováKristýna Kožíšková 96 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 55.16
Helena JakovljevičováHelena Jakovljevičová 94 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice NP
Celkem 7 závodníků

400 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš ŘíhaTomáš Říha 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 53.63 7.00
2 Petr KulichPetr Kulich 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 54.93 5.00
3 Ondřej HromádkaOndřej Hromádka 90 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 60.37 4.00
MB Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 52.46
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh A (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav BohutínskýVáclav Bohutínský 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 52.02 11.00
2 Marek PršínMarek Pršín 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 52.27 9.00
3 Jaroslav DrdaJaroslav Drda 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 52.29 8.00
4 Martin FleischmannMartin Fleischmann 92 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 52.99 7.00
5 Filip SivýFilip Sivý 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 55.47 5.00
6 Michal VeselýMichal Veselý 92 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 56.05 4.00
7 Martin KopuletýMartin Kopuletý 91 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 65.75 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh B (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MinichOndřej Minich 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 53.58 6.00
2 David ZajícDavid Zajíc 91 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 58.83 3.00
3 Oleg KotenkoOleg Kotenko 93 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 65.33 2.00
4 Petr LutovskýPetr Lutovský 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 71.30
5 Lukáš HanslLukáš Hansl 94 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 72.98
6 Jakub AndrJakub Andr 94 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 73.89
Martin PapežMartin Papež 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor NP
Celkem 7 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh A (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára KorešováKlára Korešová 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 60.87 7.00
2 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 62.33 4.00
3 Radka VášováRadka Vášová 91 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 64.79 3.00
4 Kristýna FarkováKristýna Farková 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 65.49 2.00
5 Jana TůmováJana Tůmová 91 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 65.96 1.00
Lucie MaršánováLucie Maršánová 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě DNP
Celkem 6 závodníků
Běh B (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radka JanoušováRadka Janoušová 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 61.11 5.00
2 Helena TlustáHelena Tlustá 93 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 66.96
3 Michaela HájkováMichaela Hájková 93 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 70.88
4 Zuzana TomkováZuzana Tomková 92 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 72.30
MB Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 60.12
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva FührerováEva Führerová 92 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 61.77 7.00
2 Monika BrusováMonika Brusová 92 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 62.61 5.00
3 Lucie KvětoňováLucie Květoňová 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 65.74 4.00
4 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 92 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 65.85 3.00
5 Tereza KučerováTereza Kučerová 92 SK Start TřeboňSK Start Třeboň 68.74 2.00
6 Martina VonkováMartina Vonková 93 SK Start TřeboňSK Start Třeboň 80.28 1.00
Celkem 6 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan SvěrákJan Svěrák 91 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:00.16 7.00
2 Oliver ErnstOliver Ernst 91 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:31.06 5.00
MB František KošinaFrantišek Košina 90 SK Start TřeboňSK Start Třeboň 2:10.58
MB Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:01.08
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Josef RyglJosef Rygl 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:05.40 11.00
2 Jakub MalíkJakub Malík 91 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:25.82 9.00
3 Tomáš PateraTomáš Patera 93 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:27.95 8.00
4 Lukáš JelínekLukáš Jelínek 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:35.35 7.00
5 Petr LutovskýPetr Lutovský 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:44.92 6.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David PuchernaDavid Pucherna 95 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 2:30.99 7.00
2 David KukrálDavid Kukrál 94 TJ ChyškyTJ Chyšky 2:43.45 5.00
3 Patrik ŘežábekPatrik Řežábek 95 TJ ChyškyTJ Chyšky 2:52.37 4.00
4 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 96 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 3:20.20 3.00
Celkem 4 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Andrea ČapkováAndrea Čapková 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:26.21 7.00
2 Helena TlustáHelena Tlustá 93 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:26.85 5.00
3 Lucie MaršánováLucie Maršánová 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:27.59 4.00
4 Radka KrygarováRadka Krygarová 89 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 2:40.12 3.00
5 Zuzana TomkováZuzana Tomková 92 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 2:48.95 2.00
6 Michaela HájkováMichaela Hájková 93 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 2:54.42 1.00
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eva FührerováEva Führerová 92 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:22.38 7.00
2 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 SK Start TřeboňSK Start Třeboň 2:44.42 5.00
3 Zuzana DohnalováZuzana Dohnalová 93 SK Start TřeboňSK Start Třeboň 2:59.90 4.00
Celkem 3 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Katka KmentováKatka Kmentová 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:33.80 11.00
2 Klára MichalováKlára Michalová 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:41.23 9.00
3 Anna SchwarzováAnna Schwarzová 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:42.67 8.00
4 Eva HladováEva Hladová 94 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:43.78 7.00
5 Nikola TůmováNikola Tůmová 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:47.16 6.00
6 Sabina ŠvecováSabina Švecová 94 TJ Lokomotiva Č. VeleniceTJ Lokomotiva Č. Velenice 2:51.17 5.00
7 Kristýna MottlováKristýna Mottlová 94 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 2:51.49 4.00
8 Monika NovákováMonika Nováková 95 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 3:00.74 3.00
9 Simona MikudimováSimona Mikudimová 94 TJ Lokomotiva Č. VeleniceTJ Lokomotiva Č. Velenice 3:05.12 2.00
10 Kristýna KožíškováKristýna Kožíšková 96 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:05.35 1.00
Dominika ŠimákováDominika Šimáková 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Helena JakovljevičováHelena Jakovljevičová 94 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Celkem 12 závodníků

100 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 14.86 7.00
2 Šimon ZelenkaŠimon Zelenka 94 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 18.28 5.00
3 Lukáš JandaLukáš Janda 93 TJ ChyškyTJ Chyšky 18.99 4.00
4 Luboš JírovecLuboš Jírovec 93 TJ ChyškyTJ Chyšky 19.40 3.00
5 Tomáš GurčíkTomáš Gurčík 94 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 19.49 2.00
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára KovářováKlára Kovářová 91 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 17.58 7.00
2 Kristýna FarkováKristýna Farková 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 17.69 5.00
3 Tereza JelínkováTereza Jelínková 91 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 17.81 4.00
4 Michaela LomováMichaela Lomová 91 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 18.01 3.00
MB Petra MarshallováPetra Marshallová 93 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 20.27
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta MikešováMarkéta Mikešová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 15.60 7.00
2 Monika BrusováMonika Brusová 92 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 16.24 5.00
3 Michaela VíznerováMichaela Víznerová 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 17.99 4.00
4 Lucie MíškováLucie Míšková 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 18.93 3.00
5 Eliška TůmováEliška Tůmová 93 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 20.37 2.00
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh A (so, 10.5.2008) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 15.67 11.00
2 Nikola ČernáNikola Černá 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 16.07 9.00
3 Anna ŠvecováAnna Švecová 94 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 16.67 8.00
4 Šárka HermanováŠárka Hermanová 94 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 18.23 6.50
5 Markéta DrnkováMarkéta Drnková 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 19.51 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh B (so, 10.5.2008) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika BártlováDominika Bártlová 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 18.23 6.50
2 Magdalena TuránskáMagdalena Turánská 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 18.36 5.00
3 Anna ŠvejdováAnna Švejdová 96 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 19.28 4.00
4 Kristýna NohejlováKristýna Nohejlová 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 19.79 2.00
Iva VaňkováIva Vaňková 93 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice DNP
Celkem 5 závodníků

110 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich VítJindřich Vít 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 16.26 7.00
2 David ŠuteraDavid Šutera 89 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 16.94 5.00
3 Jan MrázJan Mráz 89 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 18.16 4.00
MB Josef BednářJosef Bednář 90 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 16.21
Celkem 4 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Vítr: -3.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 16.71 11.00
2 Jiří KordíkJiří Kordík 91 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 16.74 9.00
3 Jan KafkaJan Kafka 91 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 17.49 8.00
4 David ZajícDavid Zajíc 91 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 18.02 7.00
5 Matouš ČernýMatouš Černý 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 18.02 6.00
6 Miroslav MatysMiroslav Matys 92 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 18.08 5.00
7 Martin BradáčMartin Bradáč 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 19.79 4.00
Celkem 7 závodníků

1500 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin ZimmermannMartin Zimmermann 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 5:06.79 7.00
2 Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný 93 TJ ChyškyTJ Chyšky 5:28.53 5.00
3 Luboš JírovecLuboš Jírovec 93 TJ ChyškyTJ Chyšky 5:35.29 4.00
4 Jan EvjákJan Evják 94 TJ ChyškyTJ Chyšky 5:43.93 3.00
5 Tomáš TaubrTomáš Taubr 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 5:48.08 2.00
6 Patrik KomárekPatrik Komárek 94 TJ ChyškyTJ Chyšky 5:59.38 1.00
7 Vít HerinkVít Herink 93 TJ ChyškyTJ Chyšky 6:01.13
8 Matěj BrožkaMatěj Brožka 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 6:09.97
9 Emil SkříšovskýEmil Skříšovský 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 6:17.26
Celkem 9 závodníků

1500 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lenka VaňkováLenka Vaňková 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 6:04.04 7.00
2 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková 91 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 6:18.20 5.00
Celkem 2 závodníků

2000 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Patrik GasčarovPatrik Gasčarov 91 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 7:56.90 11.00
2 Tomáš ČenecTomáš Čenec 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 7:59.05 9.00
3 Martin FálMartin Fál 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 8:05.94 8.00
4 Václav KřížVáclav Kříž 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 8:50.02 7.00
MB Vojtěch KrejčíVojtěch Krejčí 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 6:38.60
Celkem 5 závodníků

3000 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Josef KrygarJosef Krygar 89 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 09:37.63 7.00
2 Vít KekulaVít Kekula 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 11:24.13 5.00
3 Miloslav VeselýMiloslav Veselý 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 11:33.11 4.00
MB Ondřej HajnýOndřej Hajný 87 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 12:11.03
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Skříšovský, Čížek, Zimmermann, Tawbr Skříšovský, Čížek, Zimmermann, Tawbr Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 32.22 7.00
2 Bareš, Krejčí, Kukrál ,Vokurka Bareš, Krejčí, Kukrál ,Vokurka TJ ChyškyTJ Chyšky 32.24 5.00
3 Podlaha, Tácha, Košata, Malý Podlaha, Tácha, Košata, Malý Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 32.32 4.00
4 Zelenka, Karkule, Pucherna, Ryba Zelenka, Karkule, Pucherna, Ryba Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 34.35 3.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Koubová, Kučerová, Šoukalová, Švecová Koubová, Kučerová, Šoukalová, Švecová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 31.83 11.00
2 Švecová, Korandová, Mikudimová, Přibylová Švecová, Korandová, Mikudimová, Přibylová TJ Lokomotiva Č. VeleniceTJ Lokomotiva Č. Velenice 33.50 9.00
3 Švejdová, Hořavová, Vaňková, Vrbová Švejdová, Hořavová, Vaňková, Vrbová TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 33.80 8.00
4 Hadačová, Nováková, Papoušková, Tůmová Hadačová, Nováková, Papoušková, Tůmová Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 34.02 7.00
5 Turánská, Janovská, Kubrová, Píšová Turánská, Janovská, Kubrová, Píšová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 35.35 6.00
6 Nedvědová, Michalová, Kupková, Fáberová Nedvědová, Michalová, Kupková, Fáberová TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 35.77 5.00
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Studený, Veselý, Ryba, Jelínek Studený, Veselý, Ryba, Jelínek TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 50.01 11.00
2 Fleischmann, Patera, Kalinay, Poskočil Fleischmann, Patera, Kalinay, Poskočil TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 50.46 9.00
3 Minich, Papež, Andr, Hansl Minich, Papež, Andr, Hansl TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 56.40 8.00
4 Lutovský, Blažek, Jahoda, Čechura Lutovský, Blažek, Jahoda, Čechura TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 65.31 7.00
Blecha, Šíma, Kulich, Vít Blecha, Šíma, Kulich, Vít Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DNP
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Farková, Čapková, Korešová, Dvořáková Farková, Čapková, Korešová, Dvořáková Atletika JihlavaAtletika Jihlava 51.51 7.00
2 Jašarová, Strusková, Lonová, Nedvědová Jašarová, Strusková, Lonová, Nedvědová SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 52.73 5.00
Dvořáková, Hájková, Tomková, Hofmannová Dvořáková, Hájková, Tomková, Hofmannová SKP České BudějoviceSKP České Budějovice DNP
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.501.551.601.651.701.751.801.851.901.952.002.062.12 Body
1 David ŠuteraDavid Šutera
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
89 2.06 ------O-O-OXOXXX 7.00
2 Jindřich VítJindřich Vít
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
90 1.75 ---XXOXXOXXOXXX 5.00
3 Lukáš VenkrbecLukáš Venkrbec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
91 1.65 OXXOOXXOXXX 4.00
4 Jan ValaJan Vala
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
90 1.60 OXOOXXX 3.00
MB Josef BednářJosef Bednář
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
90 1.90
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.451.501.551.601.651.701.751.801.851.901.952.00 Body
1 Jakub PokornýJakub Pokorný
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
91 1.95 ------OOOOOXXX 11.00
2 Jaroslav DrdaJaroslav Drda
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
91 1.80 ----OOOXO-XXX 9.00
3 Jiří SyrovýJiří Syrový
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 1.55 OOXOXXX 8.00
4 Petr PoskočilPetr Poskočil
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
93 1.55 OXXOXOXXX 7.00
5 Petr VeselýPetr Veselý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
92 XXX
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.351.401.451.501.551.601.651.701.75 Body
1 Jakub ČížekJakub Čížek
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 1.65 OOOOOX-OXXX 7.00
2 Lukáš TáchaLukáš Tácha
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
94 1.60 OOOOOOXXX 5.00
3 Petr BarešPetr Bareš
TJ ChyškyTJ Chyšky
94 1.60 OOXOOXOXOXXX 4.00
4 Jan EvjákJan Evják
TJ ChyškyTJ Chyšky
94 1.45 OOXOX-XXX 3.00
5 Patrik KomárekPatrik Komárek
TJ ChyškyTJ Chyšky
94 1.40 OOXXX 2.00
6 Martin KissMartin Kiss
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
94 1.40 -XXOXXX 1.00
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.301.351.401.451.501.551.581.611.66 Body
1 Tereza NedvědováTereza Nedvědová
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
90 1.45 OOOOXXX 7.00
2 Radka VášováRadka Vášová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
91 1.45 OOXOXXOXXX 5.00
3= Andrea ČapkováAndrea Čapková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
92 1.40 OOOXXX 3.50
3= Radka JanoušováRadka Janoušová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
92 1.40 OOOXXX 3.50
5 Kateřina KoumarováKateřina Koumarová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
90 1.40 OOXOXXX 2.00
6 Irena DvořákováIrena Dvořáková
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
90 1.40 OXXOXOXXX 1.00
MB Martina DrdováMartina Drdová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
90 1.61
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.251.301.351.401.451.501.551.58 Body
1= Hana ZabloudilováHana Zabloudilová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
91 1.50 --OOOXOXXX 6.00
1= Tereza PavlíkováTereza Pavlíková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
92 1.50 OOOOOXOXXX 6.00
3= Zuzana DohnalováZuzana Dohnalová
SK Start TřeboňSK Start Třeboň
93 1.40 OOOOXXX 3.50
3= Hana JuřičkováHana Juřičková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
91 1.40 OOOOX- 3.50
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.251.301.351.401.451.501.551.581.61 Body
1 Karolína KoubováKarolína Koubová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 1.58 ---OOXOOXOXOXXX 11.00
2 Nikola ČernáNikola Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 1.55 OOOOOOXOXOXXX 9.00
3 Barbora FáberováBarbora Fáberová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
94 1.45 OOOOXXOOXXX 8.00
4 Markéta DrnkováMarkéta Drnková
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 1.45 OOOOXOXXOXXX 7.00
5= Nela VaňkováNela Vaňková
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
94 1.40 -OOOOXXX 5.50
5= Šárka MeislováŠárka Meislová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
93 1.40 -OOOOXXX 5.50
7 Denisa KorandováDenisa Korandová
TJ Lokomotiva Č. VeleniceTJ Lokomotiva Č. Velenice
93 1.40 OOOXXOO 4.00
8 Monika VomáčkováMonika Vomáčková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
94 1.40 OOOOXOXXX 3.00
9 Michaela KřemenováMichaela Křemenová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 1.40 -OOOXXOXXX 2.00
10 Kateřina MajerováKateřina Majerová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
93 1.35 OOOOXXX 1.00
11 Kristýna MottlováKristýna Mottlová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
94 1.35 -OXOXXOXXX
12 Marcela RudolfováMarcela Rudolfová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 1.30 OOOX-XX
13 Klára KupkováKlára Kupková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
94 XXX
Celkem 13 závodníků

Skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.002.202.402.602.803.003.20 Body
1 Martin MetličkaMartin Metlička
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
90 3.00 ---OOXXOXXX 7.00
2 Jindřich VítJindřich Vít
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
90 2.60 ---XOXXX 5.00
3 Oliver ErnstOliver Ernst
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
91 2.00 OXXX 4.00
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.002.202.402.602.803.003.20 Body
1 Matouš ČernýMatouš Černý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 3.00 ---OOXXOXXX 11.00
2= Richard ŠkodaRichard Škoda
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
91 2.80 ---OOXXX 8.50
2= Jiří KordíkJiří Kordík
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
91 2.80 ---OOXXX 8.50
4 Jan KafkaJan Kafka
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
91 2.60 OOOXXOXXX 7.00
5 Lukáš JelínekLukáš Jelínek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
92 2.20 OOXXX 6.00
Celkem 5 závodníků

Skok o tyči - Juniorky (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.802.002.102.202.302.402.502.602.702.802.90 Body
1 Nikol JiroutováNikol Jiroutová
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
92 2.70 ---OO-OOXXOXXX 7.00
2 Sandra HofmannováSandra Hofmannová
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
92 2.50 OOOOOOXXOXXX 5.00
3 Adéla KráčmarováAdéla Kráčmarová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
91 2.30 OOOXOXOXXX 3.00
4 Martina ŠpačkováMartina Špačková
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
92 2.30 XOXOOOXOXXX 4.00
5 Tereza JelínkováTereza Jelínková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
91 XXX 0
Celkem 5 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.802.002.10 Body
1 Eliška HnojnováEliška Hnojnová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 2.00 XXOXOXXX 7.00
2 Adéla MarkvartováAdéla Markvartová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
91 1.80 XXOXXX 5.00
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.802.002.102.202.302.40 Body
1 Katka KmentováKatka Kmentová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 2.30 -OXOOOXXX 11.00
2 Monika PincováMonika Pincová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 2.20 OXOXXOXXOXXX 9.00
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej BlechaOndřej Blecha
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
89 6.54 X-2,86.540,3X-1,86.546.27-1,74.040,1-- 7.00
2 Lukáš VenkrbecLukáš Venkrbec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
91 5.34 5.040,95.020,9X0,55.045.02-0,64.54-1,15.342,0 5.00
3 Jan ValaJan Vala
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
90 5.16 5.121,45.080,84.88-1,25.124.90-0,25.031,45.160,4 4.00
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub PokornýJakub Pokorný
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
91 6.89 6.441,66.64-0,36.481,16.646.89-0,66.860,66.871,7 11.00
2 Marek PršínMarek Pršín
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
92 6.31 X0,96.22-1,36.110,56.224.60-1,06.311,8X1,6 9.00
3 Jaroslav DrdaJaroslav Drda
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
91 5.72 5.25-0,65.601,05.642,65.642.86-1,25.72-1,3X-0,8 8.00
4 Josef StudenýJosef Studený
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 5.49 5.492,05.331,35.48-1,35.495.36-1,54.18-0,55.360,0 7.00
5 Michal VeselýMichal Veselý
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
92 5.42 4.960,8X0,3X-1,34.965.42-0,15.11-1,55.081,9 6.00
6 Miroslav MatysMiroslav Matys
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
92 4.60 4.572,74.271,1--4.574.60-1,42.76-0,44.550,8 5.00
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 6.22 5.962,06.181,56.220,96.225.95-1,1X6.070,3 7.00
2 Petr BarešPetr Bareš
TJ ChyškyTJ Chyšky
94 5.60 XX5.370,45.375.180,35.35-0,55.603,6 5.00
3 David KukrálDavid Kukrál
TJ ChyškyTJ Chyšky
94 4.89 4.510,34.690,94.370,74.694.70-1,24.521,24.894,9 4.00
4 David PuchernaDavid Pucherna
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
95 4.72 4.290,54.520,34.550,04.554.25-1,4X4.721,5 3.00
5 Lukáš MalýLukáš Malý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
94 4.69 4.691,24.182,94.430,44.694.23-3,94.31-0,34.633,9 2.00
6 Lukáš RybaLukáš Ryba
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
94 4.37 3.842,44.181,43.990,04.184.04-1,14.101,64.371,4 1.00
7 Jiří KarkuleJiří Karkule
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
94 4.27 3.650,84.021,93.760,04.023.85-0,63.950,04.272,9
8 Patrik ŘežábekPatrik Řežábek
TJ ChyškyTJ Chyšky
95 3.70 3.670,83.022,2X3.673.39-2,63.70-1,23.702,7
9 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
96 3.35 3.351,7----3.35
MB Petr FrünbauerPetr Frünbauer
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
95 5.51
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra JašarováPetra Jašarová
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
89 5.18 X0,44.79-1,0X-2,74.795.162,75.081,85.18-1,2 7.00
2 Tereza JelínkováTereza Jelínková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
91 4.98 4.920,54.980,0X-0,84.98X2,1X-1,14.85-0,3 5.00
3 Radka JanoušováRadka Janoušová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
92 4.89 4.46-0,34.70-0,64.88-3,24.884.892,84.851,44.701,8 4.00
4 Tereza NedvědováTereza Nedvědová
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
90 4.88 4.791,84.731,84.73-1,04.794.880,84.813,84.640,3 3.00
5 Michaela LomováMichaela Lomová
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
91 4.68 4.491,94.511,44.45-1,24.514.48-3,54.681,04.470,0 2.00
6 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
90 4.59 4.43-0,94.42-1,6X-0,84.434.34-2,04.590,44.46-0,4 1.00
7 Klára KovářováKlára Kovářová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
91 4.57 4.573,04.170,04.460,74.574.54-0,11.960,04.31-2,0
8 Adéla KráčmarováAdéla Kráčmarová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
91 4.14 4.140,04.010,34.08-3,04.14---
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta MikešováMarkéta Mikešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 5.35 5.282.35.301,85.131,35.305.354,65.140,85.090,6 7.00
2 Monika BrusováMonika Brusová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
92 5.07 5.072,64.73-0,8X-0,85.074.50-0,1X-0,6-- 5.00
3 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
92 4.60 4.300,94.20-1,34.070,14.304.050,64.421,04.60-0,8 4.00
4 Lucie KvětoňováLucie Květoňová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
92 4.54 4.531,54.103,04.511,44.534.030,14.540,04.490,5 3.00
5 Tereza KučerováTereza Kučerová
SK Start TřeboňSK Start Třeboň
92 4.44 3.920,04.360,64.441,74.444.162,54.310,04.361,6 2.00
6 Radka JuřičkováRadka Juřičková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
92 4.35 4.351,84.080,64.13-0,64.353.890,6X-0,3X0,0 1.00
Tereza PavlíkováTereza Pavlíková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
92 4.35 X0,4X-1,04.30-2,44.304.352,64.351,74.25-0,8
8 Klára LepeškováKlára Lepešková
SK Start TřeboňSK Start Třeboň
93 4.33 X-0,84.310,74.28-2,04.314.170,04.250,04.330,0
9 Michaela VíznerováMichaela Víznerová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
92 4.22 3.952,44.221,94.211,04.22
10 Dominika DrhováDominika Drhová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
92 4.02 4.021,43.94-2,33.812,74.02
11 Eliška TůmováEliška Tůmová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
93 3.80 3.801,73.77-1,23.761,13.80
12 Martina VonkováMartina Vonková
SK Start TřeboňSK Start Třeboň
93 3.63 3.29-1,13.630,03.49-1,43.63
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 5.39 3.451,53.35-0,63.170,03.45 11.00
2 Anna ŠvecováAnna Švecová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 5.12 3.451,53.35-0,63.170,03.45 9.00
3 Nela VaňkováNela Vaňková
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
94 4.79 3.451,53.35-0,63.170,03.45 8.00
4 Markéta DrnkováMarkéta Drnková
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 4.63 3.451,53.35-0,63.170,03.45 7.00
5 Michaela KřemenováMichaela Křemenová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 4.56 3.451,53.35-0,63.170,03.45 6.00
6 Zlata ZimmermannováZlata Zimmermannová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 4.47 3.451,53.35-0,63.170,03.45 5.00
7 Denisa KorandováDenisa Korandová
TJ Lokomotiva Č. VeleniceTJ Lokomotiva Č. Velenice
93 4.42 3.451,53.35-0,63.170,03.45 4.00
8 Šárka MeislováŠárka Meislová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
93 4.38 3.451,53.35-0,63.170,03.45 3.00
9 Monika PincováMonika Pincová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 4.37 3.451,53.35-0,63.170,03.45 2.00
10 Marcela RudolfováMarcela Rudolfová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 4.35 3.451,53.35-0,63.170,03.45 1.00
11 Kristýna NohejlováKristýna Nohejlová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
94 4.28 3.451,53.35-0,63.170,03.45
12 Martina PřibylováMartina Přibylová
TJ Lokomotiva Č. VeleniceTJ Lokomotiva Č. Velenice
94 4.22 3.451,53.35-0,63.170,03.45
13 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 4.21 3.451,53.35-0,63.170,03.45
Šárka HermanováŠárka Hermanová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
94 4.21 3.451,53.35-0,63.170,03.45
15 Jitka ŠoukalováJitka Šoukalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 4.03 3.451,53.35-0,63.170,03.45
16 Andrea VrbováAndrea Vrbová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
95 3.98 3.451,53.35-0,63.170,03.45
17 Štěpánka HadačováŠtěpánka Hadačová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
94 3.75 3.451,53.35-0,63.170,03.45
18 Pavla KohoutkováPavla Kohoutková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
94 3.74 3.451,53.35-0,63.170,03.45
19 Štěpánka JanovskáŠtěpánka Janovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 3.45 3.451,53.35-0,63.170,03.45
Barbora FáberováBarbora Fáberová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
94 DNP
Celkem 20 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana ŘežábkováJana Řežábková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
93 10.71 10.3610.7110.3310.7110.58-10.20 7.00
2 Petra ŠoterováPetra Šoterová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
91 09.98 09.9809.4909.8209.9809.4609.4509.68 5.00
3 Beáta KostínkováBeáta Kostínková
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
92 09.37 X08.5108.7308.7307.6908.6109.37 4.00
4 Hana HoudkováHana Houdková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
93 08.67 08.6708.2608.5108.6707.7707.2907.51 3.00
5 Adéla MarkvartováAdéla Markvartová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
91 08.22 X07.8407.9907.9908.2207.5807.68 2.00
6 Markéta ŘíhováMarkéta Říhová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
91 07.99 07.8207.5207.9907.9907.91-- 1.00
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Inka KratochvílováInka Kratochvílová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
93 08.51 08.5007.8007.5408.5008.3707.8008.51 11.00
2 Lenka ŘíhováLenka Říhová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
94 08.35 07.7708.1607.7408.16X08.3508.33 9.00
3 Kristýna MottlováKristýna Mottlová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
94 08.33 07.8608.1308.2508.2507.5008.3307.86 8.00
4 Karolína KoubováKarolína Koubová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 08.05 08.0507.6407.4708.0507.8407.8907.54 7.00
5 Nikola SztojkováNikola Sztojková
TJ Lokomotiva Č. VeleniceTJ Lokomotiva Č. Velenice
93 08.00 07.7007.6808.0008.00X07.9307.76 6.00
6 Simona MikudimováSimona Mikudimová
TJ Lokomotiva Č. VeleniceTJ Lokomotiva Č. Velenice
94 07.98 07.9807.6407.1307.9806.8207.3807.30 5.00
7 Barbora NedvědováBarbora Nedvědová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
93 07.44 06.7106.9307.4407.4407.3306.9807.15 4.00
8 Sabina PíšováSabina Píšová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 07.23 07.2307.1006.8407.2306.7106.9106.02 3.00
9 Renata BartákováRenata Bartáková
TJ Lokomotiva Č. VeleniceTJ Lokomotiva Č. Velenice
94 06.87 06.8806.8106.4406.88 2.00
10 Klára MichalováKlára Michalová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
94 06.87 06.7506.2106.8706.87 1.00
11 Iva VaňkováIva Vaňková
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
94 04.98 04.7104.9804.8104.98
Martina GarhoferováMartina Garhoferová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
93 0 XXX0
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan VeverkaJan Veverka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
94 10.33 X10.33X10.3309.8910.1709.98 7.00
2 Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný
TJ ChyškyTJ Chyšky
93 09.90 09.0309.1509.9009.90X08.80X 5.00
3 Jan EvjákJan Evják
TJ ChyškyTJ Chyšky
94 09.75 09.2309.7509.1509.7508.6109.1008.69 4.00
4 Martin KissMartin Kiss
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
94 09.54 08.8909.5109.5409.5409.0008.9109.45 3.00
5 Jiří KováčJiří Kováč
TJ ChyškyTJ Chyšky
94 09.50 08.8009.5009.0509.5009.0209.2709.39 2.00
6 Lukáš JandaLukáš Janda
TJ ChyškyTJ Chyšky
93 08.92 X08.2608.9208.92X07.1408.70 1.00
7 Vít HerinkVít Herink
TJ ChyškyTJ Chyšky
93 08.78 08.3007.6808.1708.3008.7808.4308.63
8 Petr ŠimečekPetr Šimeček
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
93 08.50 07.9508.5008.2008.5008.1407.93X
9 Michal FučíkMichal Fučík
TJ ChyškyTJ Chyšky
93 08.21 X08.1708.2108.21
10 David KostřicaDavid Kostřica
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
94 07.72 07.6207.7207.5607.72
11 Vojtěch MěšťanVojtěch Měšťan
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
94 07.58 07.5607.4507.5807.58
MB Jan StarýJan Starý
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
94 09.06
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslava NovákováMiroslava Nováková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
90 10.56 09.8309.9610.3410.3410.1110.5609.90 7.00
2 Lucie NovákováLucie Nováková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
90 10.21 10.2009.7710.2110.2109.9609.9709.93 5.00
3 Jitka KubelováJitka Kubelová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
91 09.54 X09.5409.4609.5409.5108.6809.12 4.00
4 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
90 07.62 X07.62-07.62--- 3.00
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kamil BěhounekKamil Běhounek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 14.70 05.5905.1105.6805.68--- 11.00
2 Richard ŠkodaRichard Škoda
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
91 12.48 05.5905.1105.6805.68--- 9.00
3 Pavel DytrychPavel Dytrych
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
92 11.76 05.5905.1105.6805.68--- 8.00
4 David NovákDavid Novák
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 09.98 05.5905.1105.6805.68--- 7.00
5 Jiří SyrovýJiří Syrový
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 09.14 05.5905.1105.6805.68--- 6.00
6 Patrik EliášPatrik Eliáš
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
92 09.05 05.5905.1105.6805.68--- 5.00
7 David LázňovskýDavid Lázňovský
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 08.67 05.5905.1105.6805.68--- 4.00
8 Filip SivýFilip Sivý
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
92 08.67 05.5905.1105.6805.68--- 3.00
9 René ČechuraRené Čechura
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 06.32 05.5905.1105.6805.68--- 2.00
10 Petr BlažekPetr Blažek
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 05.68 05.5905.1105.6805.68--- 1.00
MB Ladislav AndrejsLadislav Andrejs
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
91 0
Jiří ŠimekJiří Šimek
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
91 0
Tomáš HavelTomáš Havel
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 0
Dominik AdamovskýDominik Adamovský
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 0
Poznámky/pokusy:
" <br> <p><b>Udělena žlutá karta:</b> Škoda Richard, za nesportovní chování §145</p>
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel TůmaPavel Tůma
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
89 12.76 12.7612.2812.1212.7612.36X12.11 7.00
2 Kamil HavelKamil Havel
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
90 11.33 10.4710.7011.3311.3311.0710.9210.99 5.00
3 Milan GráfMilan Gráf
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
90 11.09 11.0911.0510.1711.0910.9310.76X 4.00
4 Lukáš VenkrbecLukáš Venkrbec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
91 10.00 08.41-10.0010.0009.80X10.00 3.00
5 Martin MetličkaMartin Metlička
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
90 09.11 08.53X09.1109.1108.76-06.67 2.00
6 Jiří DvořákJiří Dvořák
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
89 09.03 07.9008.7108.8608.8609.0308.4208.74 1.00
Celkem 6 závodníků

Hod kladivem 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta ŘíhováMarkéta Říhová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
91 31.79 7.00
2 Jana ŘežábkováJana Řežábková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
93 27.35 5.00
3 Petra ŠoterováPetra Šoterová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
91 24.74 4.00
4 Hana HoudkováHana Houdková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
93 23.81 3.00
Celkem 4 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora NedvědováBarbora Nedvědová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
93 29.61 11.00
2 Dominika BártlováDominika Bártlová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
94 25.89 9.00
3 Inka KratochvílováInka Kratochvílová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
93 20.92 8.00
4 Lenka ŘíhováLenka Říhová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
94 20.60 7.00
5 Zlata ZimmermannováZlata Zimmermannová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 17.78 6.00
6 Kristýna KubrováKristýna Kubrová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 17.08 5.00
7 Anna SchwarzováAnna Schwarzová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
94 15.51 4.00
Celkem 7 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal FučíkMichal Fučík
TJ ChyškyTJ Chyšky
93 26.25 7.00
2 Lukáš TáchaLukáš Tácha
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
94 23.32 5.00
3 Jan VeverkaJan Veverka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
94 22.84 4.00
4 David KostřicaDavid Kostřica
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
94 18.20 3.00
5 Jiří KováčJiří Kováč
TJ ChyškyTJ Chyšky
94 17.15 2.00
6 Petr ŠimečekPetr Šimeček
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
93 16.03 1.00
7 Vojtěch MěšťanVojtěch Měšťan
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
94 14.52
MB Jan StarýJan Starý
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
94 DNP
Vojtěch VokurkaVojtěch Vokurka
TJ ChyškyTJ Chyšky
93 0
Celkem 9 závodníků

Hod kladivem 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka GötzováLenka Götzová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
92 31.76 7.00
2 Andrea HlucháAndrea Hluchá
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
91 30.10 5.00
3 Miroslava NovákováMiroslava Nováková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
90 28.07 4.00
4 Hedvika MokráHedvika Mokrá
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
91 27.81 3.00
5 Lucie NovákováLucie Nováková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
90 27.48 2.00
6 Jitka KubelováJitka Kubelová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
91 22.77 1.00
7 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
90 19.08
8 Irena DvořákováIrena Dvořáková
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
90 17.50
9 Lucie StruskováLucie Strusková
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
90 11.90
MB Petra JašarováPetra Jašarová
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
89 12.10
Celkem 10 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kamil BěhounekKamil Běhounek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 39.04 11.00
2 Richard ŠkodaRichard Škoda
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
91 25.90 9.00
3 David ZajícDavid Zajíc
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
91 23.18 8.00
4 Patrik EliášPatrik Eliáš
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
92 23.06 7.00
5 Jiří SyrovýJiří Syrový
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 15.51 6.00
6 David LázňovskýDavid Lázňovský
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 14.23 5.00
MB Ladislav AndrejsLadislav Andrejs
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
91 26.48
David NovákDavid Novák
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 DNP
Celkem 8 závodníků

Hod kladivem 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David ŠuteraDavid Šutera
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
89 20.25 7.00
MB Petr UrbanPetr Urban
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
89 28.08
Pavel TůmaPavel Tůma
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
89 DNP
Kamil HavelKamil Havel
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
90 DNP
Jiří DvořákJiří Dvořák
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
89 DNP
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik KomárekPatrik Komárek
TJ ChyškyTJ Chyšky
94 34.15 7.00
2 Jan VeverkaJan Veverka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
94 31.30 5.00
3 Martin KissMartin Kiss
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
94 30.88 4.00
4 Lukáš JandaLukáš Janda
TJ ChyškyTJ Chyšky
93 30.51 3.00
5 Vít HerinkVít Herink
TJ ChyškyTJ Chyšky
93 25.84 2.00
6 Tomáš GurčíkTomáš Gurčík
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
94 23.16 1.00
7 Lukáš RybaLukáš Ryba
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
94 22.88
8 Vojtěch MěšťanVojtěch Měšťan
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
94 19.56
9 Petr ŠimečekPetr Šimeček
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
93 16.12
Michal FučíkMichal Fučík
TJ ChyškyTJ Chyšky
93 0
Celkem 10 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jitka KubelováJitka Kubelová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
91 30.79 7.00
2 Petra MarshallováPetra Marshallová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
93 29.24 5.00
3 Miroslava NovákováMiroslava Nováková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
90 28.65 4.00
4 Andrea HlucháAndrea Hluchá
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
91 28.64 3.00
5 Lucie StruskováLucie Strusková
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
90 28.49 2.00
6 Irena DvořákováIrena Dvořáková
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
90 16.58 1.00
MB Martina DrdováMartina Drdová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
90 29.99
MB Kateřina KramlováKateřina Kramlová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
89 29.34
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 600g - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana ŘežábkováJana Řežábková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
93 34.94 7.00
2 Hana ZabloudilováHana Zabloudilová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
91 34.92 5.00
3 Petra ŠoterováPetra Šoterová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
91 29.05 4.00
4 Markéta MikešováMarkéta Mikešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 28.88 3.00
5 Eliška HnojnováEliška Hnojnová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 25.59 2.00
6 Markéta ŘíhováMarkéta Říhová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
91 22.42 1.00
7 Hana HoudkováHana Houdková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
93 20.18
Celkem 7 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 24.31 11.00
2 Monika PincováMonika Pincová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 23.65 9.00
3 Katka KmentováKatka Kmentová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 21.85 8.00
4 Martina GarhoferováMartina Garhoferová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
93 19.87 7.00
5 Lenka ŘíhováLenka Říhová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
94 19.52 6.00
6 Iva VaňkováIva Vaňková
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
94 16.78 5.00
7 Renata BartákováRenata Bartáková
TJ Lokomotiva Č. VeleniceTJ Lokomotiva Č. Velenice
94 16.68 4.00
8 Štěpánka JanovskáŠtěpánka Janovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 15.69 3.00
9 Anna SchwarzováAnna Schwarzová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
94 13.15 2.00
Nikola SztojkováNikola Sztojková
TJ Lokomotiva Č. VeleniceTJ Lokomotiva Č. Velenice
93 0 0
Celkem 10 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matouš ČernýMatouš Černý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 40.37 11.00
2 Kamil BěhounekKamil Běhounek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 39.79 9.00
3 Jiří KordíkJiří Kordík
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
91 38.05 8.00
4 David NovákDavid Novák
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 36.42 7.00
5 Miroslav MatysMiroslav Matys
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
92 35.98 6.00
6 Martin KopuletýMartin Kopuletý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 35.47 5.00
7 Radomír KalinayRadomír Kalinay
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
92 30.39 4.00
8 David LázňovskýDavid Lázňovský
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 29.76 3.00
9 Šimon NovotnýŠimon Novotný
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
92 24.07 2.00
10 Petr BlažekPetr Blažek
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 19.80 1.00
11 Daniel JahodaDaniel Jahoda
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 19.28
12 René ČechuraRené Čechura
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 12.27
Martin BradáčMartin Bradáč
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
92 0
Josef RyglJosef Rygl
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
92 DNP
Celkem 14 závodníků

Hod oštěpem 800g - Junioři (Finále)

Finále (so, 10.5.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří DvořákJiří Dvořák
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
89 45.72 7.00
2 Pavel TůmaPavel Tůma
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
89 42.01 5.00
3 Radek ŠímaRadek Šíma
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
90 41.95 4.00
4 Kamil HavelKamil Havel
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
90 41.87 3.00
5 Martin MetličkaMartin Metlička
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
90 35.07 2.00
6 Milan GráfMilan Gráf
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
90 27.98 1.00
MB Josef BednářJosef Bednář
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
90 42.31
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKCB SOKCB Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 092.00
2 JIHLA JIHLA Atletika JihlavaAtletika Jihlava 083.00
3 PACOV PACOV TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 016.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 800 m, 400 m, koule 6kg, 3000 m př., oštěp 800g, 110 m př., dálka, kladivo 6kg, výška, tyč stafeta se nebežela JIHLA získává plný počet bodů
Celkem 3 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TABOR TABOR TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 163.50
2 SOKCB SOKCB Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 151.50
3 SPTRE SPTRE TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 126.00
4 MILEV MILEV TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 071.00
5 PACOV PACOV TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 046.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 800 m, koule 5kg, 400 m, 2000 m př., 4x100 m, 110 m př., oštěp 700g, dálka, kladivo 5kg, výška, tyč, 100 m, 100 m, 400 m
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 CHYSK CHYSK TJ ChyškyTJ Chyšky 105.00
2 BECHY BECHY Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 081.00
3 SOKCB SOKCB Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 049.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 800 m, 100 m př., 1500 m př., 4x60 m, koule 4kg, oštěp 600g, kladivo 4kg, výška, dálka, 60 m, 300 m, 300 m
Celkem 3 závodníků
Celkový bodový stav - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JIHLA JIHLA Atletika JihlavaAtletika Jihlava 109.50
2 SKPCB SKPCB SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 063.00
3 NMMOR NMMOR TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 050.50
Poznámky:
Stav po: 100 m, 800 m, 4x100 m, koule 4kg, oštěp 700g, 100 m př., kladivo 4kg, výška, dálka, tyč, 100 m, 400 m, 400 m
Celkem 3 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 NVCEL NVCEL TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 118.50
2 TABOR TABOR TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 051.00
3 SOKCB SOKCB Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 024.00
4 TREBO TREBO SK Start TřeboňSK Start Třeboň 022.50
Poznámky:
Stav po: 100 m, 800 m, 400 m, 1500 m př., 100 m př., koule 3kg, oštěp 600g, kladivo 3kg, výška, dálka, tyč, 100 m stafeta se nebežela VNCEL získává plný počet bodů
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TABOR TABOR TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 229.00
2 CECCB CECCB TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 144.50
3 JINBY JINBY TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 077.50
4 SOKCB SOKCB Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 048.50
5 CVELE CVELE TJ Lokomotiva Č. VeleniceTJ Lokomotiva Č. Velenice 048.00
6 4DVCB 4DVCB SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 014.50
Poznámky:
Stav po: 60 m, 100 m př., 800 m, 300 m, 4x60 m, koule 3kg, 100 m př., oštěp 600g, výška, kladivo 3kg, tyč, dálka, 60 m, 60 m, 300 m, 300 m
Celkem 6 závodníků