1.kolo KPD st.žáků, st.žákyň, dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek
Tábor (10. 5. 2008)800 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 10.5.2008) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan SvěrákJan Svěrák | 91 | Atletika Jihlava | 2:00.16 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Oliver ErnstOliver Ernst | 91 | Sokol České Budějovice | 2:31.06 | 5.00 | ||||||||||||||
MB | František KošinaFrantišek Košina | 90 | SK Start Třeboň | 2:10.58 | |||||||||||||||
MB | Michal JarolímMichal Jarolím | 89 | TJ Vodní stavby Tábor | 2:01.08 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
800 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 10.5.2008) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef RyglJosef Rygl | 92 | TJ Spartak Třebíč | 2:05.40 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub MalíkJakub Malík | 91 | Sokol České Budějovice | 2:25.82 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Tomáš PateraTomáš Patera | 93 | TJ Sokol Milevsko | 2:27.95 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Lukáš JelínekLukáš Jelínek | 92 | TJ Spartak Třebíč | 2:35.35 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Petr LutovskýPetr Lutovský | 91 | TJ Vodní stavby Tábor | 2:44.92 | 6.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 10.5.2008) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David PuchernaDavid Pucherna | 95 | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 2:30.99 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | David KukrálDavid Kukrál | 94 | TJ Chyšky | 2:43.45 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Patrik ŘežábekPatrik Řežábek | 95 | TJ Chyšky | 2:52.37 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl | 96 | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 3:20.20 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
800 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 10.5.2008) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea ČapkováAndrea Čapková | 92 | Atletika Jihlava | 2:26.21 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Helena TlustáHelena Tlustá | 93 | TJ Nové Město na Moravě | 2:26.85 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Lucie MaršánováLucie Maršánová | 90 | TJ Nové Město na Moravě | 2:27.59 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Radka KrygarováRadka Krygarová | 89 | SKP České Budějovice | 2:40.12 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Zuzana TomkováZuzana Tomková | 92 | SKP České Budějovice | 2:48.95 | 2.00 | ||||||||||||||
6 | Michaela HájkováMichaela Hájková | 93 | SKP České Budějovice | 2:54.42 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 10.5.2008) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva FührerováEva Führerová | 92 | TJ Nová Včelnice | 2:22.38 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Klára LepeškováKlára Lepešková | 93 | SK Start Třeboň | 2:44.42 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Zuzana DohnalováZuzana Dohnalová | 93 | SK Start Třeboň | 2:59.90 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
800 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 10.5.2008) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Katka KmentováKatka Kmentová | 93 | TJ Vodní stavby Tábor | 2:33.80 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Klára MichalováKlára Michalová | 94 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 2:41.23 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Anna SchwarzováAnna Schwarzová | 94 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 2:42.67 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Eva HladováEva Hladová | 94 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 2:43.78 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Nikola TůmováNikola Tůmová | 93 | Sokol České Budějovice | 2:47.16 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Sabina ŠvecováSabina Švecová | 94 | TJ Lokomotiva Č. Velenice | 2:51.17 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Kristýna MottlováKristýna Mottlová | 94 | TJ Jiskra Nová Bystřice | 2:51.49 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Monika NovákováMonika Nováková | 95 | TJ Jiskra Nová Bystřice | 3:00.74 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Simona MikudimováSimona Mikudimová | 94 | TJ Lokomotiva Č. Velenice | 3:05.12 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Kristýna KožíškováKristýna Kožíšková | 96 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 3:05.35 | 1.00 | ||||||||||||||
Dominika ŠimákováDominika Šimáková | 93 | TJ Vodní stavby Tábor | DNP | ||||||||||||||||
Helena JakovljevičováHelena Jakovljevičová | 94 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |