1.kolo KPD st.žáků, st.žákyň, dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek
Tábor (10. 5. 2008)skok vysoký - Junioři (Finále)
Finále (so, 10.5.2008) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.501.551.601.651.701.751.801.851.901.952.002.062.12 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David ŠuteraDavid Šutera
Atletika Jihlava |
89 | 2.06 | ------O-O-OXOXXX | 7.00 | ||||||||||||||
2 |
Jindřich VítJindřich Vít
Sokol České Budějovice |
90 | 1.75 | ---XXOXXOXXOXXX | 5.00 | ||||||||||||||
3 |
Lukáš VenkrbecLukáš Venkrbec
Atletika Jihlava |
91 | 1.65 | OXXOOXXOXXX | 4.00 | ||||||||||||||
4 |
Jan ValaJan Vala
Atletika Jihlava |
90 | 1.60 | OXOOXXX | 3.00 | ||||||||||||||
MB |
Josef BednářJosef Bednář
TJ Spartak Třebíč |
90 | 1.90 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 10.5.2008) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.451.501.551.601.651.701.751.801.851.901.952.00 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub PokornýJakub Pokorný
TJ Sokol Milevsko |
91 | 1.95 | ------OOOOOXXX | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Jaroslav DrdaJaroslav Drda
TJ Vodní stavby Tábor |
91 | 1.80 | ----OOOXO-XXX | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Jiří SyrovýJiří Syrový
TJ Vodní stavby Tábor |
92 | 1.55 | OOXOXXX | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Petr PoskočilPetr Poskočil
TJ Sokol Milevsko |
93 | 1.55 | OXXOXOXXX | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Petr VeselýPetr Veselý
TJ Spartak Třebíč |
92 | XXX | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (so, 10.5.2008) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.351.401.451.501.551.601.651.701.75 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub ČížekJakub Čížek
Sokol České Budějovice |
93 | 1.65 | OOOOOX-OXXX | 7.00 | ||||||||||||||
2 |
Lukáš TáchaLukáš Tácha
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
94 | 1.60 | OOOOOOXXX | 5.00 | ||||||||||||||
3 |
Petr BarešPetr Bareš
TJ Chyšky |
94 | 1.60 | OOXOOXOXOXXX | 4.00 | ||||||||||||||
4 |
Jan EvjákJan Evják
TJ Chyšky |
94 | 1.45 | OOXOX-XXX | 3.00 | ||||||||||||||
5 |
Patrik KomárekPatrik Komárek
TJ Chyšky |
94 | 1.40 | OOXXX | 2.00 | ||||||||||||||
6 |
Martin KissMartin Kiss
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
94 | 1.40 | -XXOXXX | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Juniorky (Finále)
Finále (so, 10.5.2008) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.301.351.401.451.501.551.581.611.66 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza NedvědováTereza Nedvědová
SKP České Budějovice |
90 | 1.45 | OOOOXXX | 7.00 | ||||||||||||||
2 |
Radka VášováRadka Vášová
TJ Nové Město na Moravě |
91 | 1.45 | OOXOXXOXXX | 5.00 | ||||||||||||||
3= |
Andrea ČapkováAndrea Čapková
Atletika Jihlava |
92 | 1.40 | OOOXXX | 3.50 | ||||||||||||||
3= |
Radka JanoušováRadka Janoušová
TJ Nové Město na Moravě |
92 | 1.40 | OOOXXX | 3.50 | ||||||||||||||
5 |
Kateřina KoumarováKateřina Koumarová
Atletika Jihlava |
90 | 1.40 | OOXOXXX | 2.00 | ||||||||||||||
6 |
Irena DvořákováIrena Dvořáková
SKP České Budějovice |
90 | 1.40 | OXXOXOXXX | 1.00 | ||||||||||||||
MB |
Martina DrdováMartina Drdová
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
90 | 1.61 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok vysoký - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 10.5.2008) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.251.301.351.401.451.501.551.58 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= |
Hana ZabloudilováHana Zabloudilová
TJ Vodní stavby Tábor |
91 | 1.50 | --OOOXOXXX | 6.00 | ||||||||||||||
1= |
Tereza PavlíkováTereza Pavlíková
TJ Nová Včelnice |
92 | 1.50 | OOOOOXOXXX | 6.00 | ||||||||||||||
3= |
Zuzana DohnalováZuzana Dohnalová
SK Start Třeboň |
93 | 1.40 | OOOOXXX | 3.50 | ||||||||||||||
3= |
Hana JuřičkováHana Juřičková
TJ Nová Včelnice |
91 | 1.40 | OOOOX- | 3.50 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (so, 10.5.2008) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.201.251.301.351.401.451.501.551.581.61 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karolína KoubováKarolína Koubová
TJ Vodní stavby Tábor |
93 | 1.58 | ---OOXOOXOXOXXX | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Nikola ČernáNikola Černá
TJ Vodní stavby Tábor |
93 | 1.55 | OOOOOOXOXOXXX | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Barbora FáberováBarbora Fáberová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
94 | 1.45 | OOOOXXOOXXX | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Markéta DrnkováMarkéta Drnková
Sokol České Budějovice |
93 | 1.45 | OOOOXOXXOXXX | 7.00 | ||||||||||||||
5= |
Nela VaňkováNela Vaňková
TJ Jiskra Nová Bystřice |
94 | 1.40 | -OOOOXXX | 5.50 | ||||||||||||||
5= |
Šárka MeislováŠárka Meislová
TJ Jiskra Nová Bystřice |
93 | 1.40 | -OOOOXXX | 5.50 | ||||||||||||||
7 |
Denisa KorandováDenisa Korandová
TJ Lokomotiva Č. Velenice |
93 | 1.40 | OOOXXOO | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Monika VomáčkováMonika Vomáčková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
94 | 1.40 | OOOOXOXXX | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Michaela KřemenováMichaela Křemenová
TJ Vodní stavby Tábor |
94 | 1.40 | -OOOXXOXXX | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Kateřina MajerováKateřina Majerová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
93 | 1.35 | OOOOXXX | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Kristýna MottlováKristýna Mottlová
TJ Jiskra Nová Bystřice |
94 | 1.35 | -OXOXXOXXX | |||||||||||||||
12 |
Marcela RudolfováMarcela Rudolfová
TJ Vodní stavby Tábor |
94 | 1.30 | OOOX-XX | |||||||||||||||
13 |
Klára KupkováKlára Kupková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
94 | XXX | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |