Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže

Praha - Děkanka (8. 5. 2024)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2024 - 15:15) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MajdlochJan Majdloch 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 PB 07.18
2= Vojtěch VacataVojtěch Vacata 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 PB 07.27
2= Josef FálJosef Fál 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 07.27
4 Tadeáš RákosníkTadeáš Rákosník 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 07.28
5 Michal BurešMichal Bureš 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 07.28
6 Filip ReischigFilip Reischig 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 07.33
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2024 - 15:15) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Otakar VichOtakar Vich 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 07.43
2 Filip JeníkFilip Jeník 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 PB 07.44
3 Oldřich BorovičkaOldřich Borovička 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 PB 07.50
4 Matthew Martin CowanMatthew Martin Cowan 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 07.65
5 Tomáš PaczekTomáš Paczek 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 PB 07.65
6 Patrik MalýPatrik Malý 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 07.86
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 8.5.2024 - 15:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš KudrnaMatyáš Kudrna 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 PB 07.88
2 Hugo HadačHugo Hadač 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 08.01
3 František ŠtysFrantišek Štys 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 08.05
4 Štěpán JarešŠtěpán Jareš 09 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 08.09
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (st, 8.5.2024 - 15:15) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam JudlAdam Judl 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 08.12
2 Jakub MarekJakub Marek 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 PB 08.33
3 Mateo SazimaMateo Sazima 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 PB 08.38
4 Adam ParůžekAdam Parůžek 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 PB 08.45
5 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 08.59
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (st, 8.5.2024 - 15:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natanael FukaNatanael Fuka 09 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 5 PB 08.49
2 Albert NovákAlbert Novák 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 PB 08.64
3 Adriano DeodatiAdriano Deodati 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.04
4 Martin VrbickýMartin Vrbický 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 09.29
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (st, 8.5.2024 - 15:15) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KučeraJan Kučera 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 07.77
2 Vojtěch KamicVojtěch Kamic 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2 PB 08.44
3 Adam SvobodaAdam Svoboda 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 PB 08.44
4 Robin KalousRobin Kalous 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 08.54
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MajdlochJan Majdloch 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 PB 07.18
2 Vojtěch VacataVojtěch Vacata 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 PB 07.27
2 Josef FálJosef Fál 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 07.27
4 Tadeáš RákosníkTadeáš Rákosník 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 07.28
4 Michal BurešMichal Bureš 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 07.28
6 Filip ReischigFilip Reischig 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 07.33
7 Otakar VichOtakar Vich 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 07.43
8 Filip JeníkFilip Jeník 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 PB 07.44
9 Oldřich BorovičkaOldřich Borovička 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 PB 07.50
10 Matthew Martin CowanMatthew Martin Cowan 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 07.65
10 Tomáš PaczekTomáš Paczek 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 PB 07.65
12 Jan KučeraJan Kučera 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 07.77
13 Patrik MalýPatrik Malý 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 07.86
14 Matyáš KudrnaMatyáš Kudrna 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 PB 07.88
15 Hugo HadačHugo Hadač 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 08.01
16 František ŠtysFrantišek Štys 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 08.05
17 Štěpán JarešŠtěpán Jareš 09 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 08.09
18 Adam JudlAdam Judl 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 08.12
19 Jakub MarekJakub Marek 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 PB 08.33
20 Mateo SazimaMateo Sazima 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 PB 08.38
21 Vojtěch KamicVojtěch Kamic 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2 PB 08.44
21 Adam SvobodaAdam Svoboda 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 PB 08.44
23 Adam ParůžekAdam Parůžek 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 PB 08.45
24 Natanael FukaNatanael Fuka 09 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 5 PB 08.49
25 Robin KalousRobin Kalous 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 08.54
26 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 08.59
27 Albert NovákAlbert Novák 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 PB 08.64
28 Adriano DeodatiAdriano Deodati 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.04
29 Martin VrbickýMartin Vrbický 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 09.29

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2024 - 14:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BenešMarek Beneš 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 PB 07.98
2 Václav SadílekVáclav Sadílek 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 PB 08.00
3 Jan CihlaJan Cihla 11 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 PB 08.00
4 Vít ŠerýchVít Šerých 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 08.57
5 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.07
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2024 - 14:25) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RaevDavid Raev 11 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 PB 08.40
2 Antonín MlejnskýAntonín Mlejnský 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 08.62
3 22 Marek HnykMarek Hnyk 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.92
4 Ondřej BoušeOndřej Bouše 12 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.09
5 Max Peter BerryMax Peter Berry 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 SB 09.67
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 8.5.2024 - 14:25) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David BednaříkDavid Bednařík 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 08.23
2 Antonín UrbanAntonín Urban 11 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 08.69
3 Daniel JakoubekDaniel Jakoubek 12 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.58
4 25 Matyáš PejsarMatyáš Pejsar 12 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 PB 09.67
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BenešMarek Beneš 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 PB 07.98
2 Václav SadílekVáclav Sadílek 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 PB 08.00
2 Jan CihlaJan Cihla 11 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 PB 08.00
4 David BednaříkDavid Bednařík 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 08.23
5 David RaevDavid Raev 11 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 PB 08.40
6 Vít ŠerýchVít Šerých 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 08.57
7 Antonín MlejnskýAntonín Mlejnský 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 08.62
8 Antonín UrbanAntonín Urban 11 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 08.69
9 22 Marek HnykMarek Hnyk 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.92
10 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.07
11 Ondřej BoušeOndřej Bouše 12 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.09
12 Daniel JakoubekDaniel Jakoubek 12 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.58
13 Max Peter BerryMax Peter Berry 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 SB 09.67
13 25 Matyáš PejsarMatyáš Pejsar 12 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 PB 09.67

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2024 - 14:50) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Diana JirkováDiana Jirková 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 07.80
2 Laura VychodilováLaura Vychodilová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.92
3 Karolína DančišinováKarolína Dančišinová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 PB 08.05
4 Natálie VackováNatálie Vacková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 SB 08.10
5 Alena PříhodováAlena Příhodová 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.16
6 Adéla JelenekováAdéla Jeleneková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.19
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2024 - 14:50) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta HnízdilováAneta Hnízdilová 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 PB 08.08
2 Johana MrkvičkováJohana Mrkvičková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 08.19
3 Ema VackováEma Vacková 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 PB 08.19
4 Thea MoodyThea Moody 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 08.26
5 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 08.32
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 8.5.2024 - 14:50) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie DaněčkováSofie Daněčková 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 08.15
2 Ingrid UllrichováIngrid Ullrichová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.22
3 Kristýna BohoňkováKristýna Bohoňková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 08.33
4 Luisa BláhováLuisa Bláhová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.47
5 Karolína VrzalováKarolína Vrzalová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.51
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 8.5.2024 - 14:50) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KititiTereza Kititi 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 PB 08.39
2 Eliška HornováEliška Hornová 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 PB 08.47
3 Laura JiráskováLaura Jirásková 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 PB 08.48
4 Karolína HrubešováKarolína Hrubešová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 PB 08.52
5 Alžběta VojancováAlžběta Vojancová 10 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 PB 08.60
6 Anita BenediktováAnita Benediktová 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 08.63
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 8.5.2024 - 14:50) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína FilgasováKarolína Filgasová 10 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 PB 08.33
2 Markéta DusováMarkéta Dusová 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 PB 08.54
3 Alžběta ŽeleznáAlžběta Železná 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 PB 08.55
4 Kristyna KorbašováKristyna Korbašová 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 PB 08.79
5 Daniela ŠachováDaniela Šachová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 PB 08.86
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (st, 8.5.2024 - 14:50) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana HauptováZuzana Hauptová 10 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 PB 08.59
2 Anna TrávníčkováAnna Trávníčková 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 PB 08.84
3 Adéla BílkováAdéla Bílková 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 PB 08.86
4 Maria Amabel PoulsonMaria Amabel Poulson 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 08.93
5 Anja CheneAnja Chene 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 08.96
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (st, 8.5.2024 - 14:50) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ŠulcováKlára Šulcová 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 PB 08.96
2 Nela KočanováNela Kočanová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 PB 08.97
3 Lucie StankovenováLucie Stankovenová 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 PB 09.20
4 Rozálie PeškováRozálie Pešková 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 PB 09.24
5 Eliška JohanovskáEliška Johanovská 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 09.45
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (st, 8.5.2024 - 14:50) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika TučkováVeronika Tučková 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 08.90
2 Tereza KopeckáTereza Kopecká 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 09.13
3 Klára HolcováKlára Holcová 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 09.25
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (st, 8.5.2024 - 14:50) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema NovákováEma Nováková 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 PB 08.95
2 Julie MaričováJulie Maričová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 09.21
3 Eliška KlimovičováEliška Klimovičová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 09.30
4 Tereza LahodováTereza Lahodová 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 PB 09.38
5 Ema DědkováEma Dědková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 09.78
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (st, 8.5.2024 - 14:50) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka AdamováŠárka Adamová 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 09.02
2 Beata FořtováBeata Fořtová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 09.15
3 Mariana KuchtováMariana Kuchtová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 09.45
4 Aneta Marta VoldřichováAneta Marta Voldřichová 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 PB 09.54
5 Nela SpaniláNela Spanilá 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 09.57
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (st, 8.5.2024 - 14:50) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna KuhnováMagdaléna Kuhnová 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 09.39
2 Ella ČapkováElla Čapková 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 5 PB 09.46
3 Bára BreznenováBára Breznenová 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.79
4 Eva BabánkováEva Babánková 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 09.89
5 Daniela LevencováDaniela Levencová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 PB 09.93
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Diana JirkováDiana Jirková 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 07.80
2 Laura VychodilováLaura Vychodilová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.92
3 Karolína DančišinováKarolína Dančišinová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 PB 08.05
4 Aneta HnízdilováAneta Hnízdilová 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 PB 08.08
5 Natálie VackováNatálie Vacková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 SB 08.10
6 Sofie DaněčkováSofie Daněčková 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 08.15
7 Alena PříhodováAlena Příhodová 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.16
8 Adéla JelenekováAdéla Jeleneková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.19
8 Johana MrkvičkováJohana Mrkvičková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 08.19
8 Ema VackováEma Vacková 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 PB 08.19
11 Ingrid UllrichováIngrid Ullrichová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.22
12 Thea MoodyThea Moody 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 08.26
13 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 08.32
14 Kristýna BohoňkováKristýna Bohoňková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 08.33
14 Karolína FilgasováKarolína Filgasová 10 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 PB 08.33
16 Tereza KititiTereza Kititi 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 PB 08.39
17 Luisa BláhováLuisa Bláhová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.47
17 Eliška HornováEliška Hornová 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 PB 08.47
19 Laura JiráskováLaura Jirásková 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 PB 08.48
20 Karolína VrzalováKarolína Vrzalová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.51
21 Karolína HrubešováKarolína Hrubešová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 PB 08.52
22 Markéta DusováMarkéta Dusová 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 PB 08.54
23 Alžběta ŽeleznáAlžběta Železná 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 PB 08.55
24 Zuzana HauptováZuzana Hauptová 10 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 PB 08.59
25 Alžběta VojancováAlžběta Vojancová 10 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 PB 08.60
26 Anita BenediktováAnita Benediktová 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 08.63
27 Kristyna KorbašováKristyna Korbašová 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 PB 08.79
28 Anna TrávníčkováAnna Trávníčková 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 PB 08.84
29 Daniela ŠachováDaniela Šachová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 PB 08.86
29 Adéla BílkováAdéla Bílková 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 PB 08.86
31 Veronika TučkováVeronika Tučková 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 08.90
32 Maria Amabel PoulsonMaria Amabel Poulson 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 08.93
33 Ema NovákováEma Nováková 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 PB 08.95
34 Anja CheneAnja Chene 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 08.96
34 Klára ŠulcováKlára Šulcová 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 PB 08.96
36 Nela KočanováNela Kočanová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 PB 08.97
37 Šárka AdamováŠárka Adamová 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 09.02
38 Tereza KopeckáTereza Kopecká 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 09.13
39 Beata FořtováBeata Fořtová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 09.15
40 Lucie StankovenováLucie Stankovenová 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 PB 09.20
41 Julie MaričováJulie Maričová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 09.21
42 Rozálie PeškováRozálie Pešková 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 PB 09.24
43 Klára HolcováKlára Holcová 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 09.25
44 Eliška KlimovičováEliška Klimovičová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 09.30
45 Tereza LahodováTereza Lahodová 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 PB 09.38
46 Magdaléna KuhnováMagdaléna Kuhnová 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 09.39
47 Eliška JohanovskáEliška Johanovská 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 09.45
47 Mariana KuchtováMariana Kuchtová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 09.45
49 Ella ČapkováElla Čapková 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 5 PB 09.46
50 Aneta Marta VoldřichováAneta Marta Voldřichová 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 PB 09.54
51 Nela SpaniláNela Spanilá 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 09.57
52 Ema DědkováEma Dědková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 09.78
53 Bára BreznenováBára Breznenová 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.79
54 Eva BabánkováEva Babánková 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 09.89
55 Daniela LevencováDaniela Levencová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 PB 09.93

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2024 - 14:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna SmutnáMagdaléna Smutná 11 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 PB 08.18
2 Klára SoukeníkováKlára Soukeníková 11 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 6 PB 08.26
3 Emily GajdošováEmily Gajdošová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 08.28
4 Eliška MráčkováEliška Mráčková 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 PB 08.38
5 Izabela GabrielIzabela Gabriel 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.57
6 Linda HegerováLinda Hegerová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 08.64
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2024 - 14:00) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leona HodaňováLeona Hodaňová 12 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.37
2 1 Daniela TellerováDaniela Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.41
3 Kristýna HuclováKristýna Huclová 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.55
4 Bára MužíkováBára Mužíková 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.58
5 Andrea TellerováAndrea Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.64
6 4 Julie KozlováJulie Kozlová 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 08.65
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 8.5.2024 - 14:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zoe LakatošováZoe Lakatošová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 08.66
2 Karolína KrýžováKarolína Krýžová 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 08.78
3 Sofie VlachynskáSofie Vlachynská 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 08.95
4 Nella HaraštováNella Haraštová 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 09.06
5 Šárka MackováŠárka Macková 12 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 PB 09.07
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 8.5.2024 - 14:00) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KodymováKristýna Kodymová 11 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2 08.58
2 Zuzana BublíkováZuzana Bublíková 11 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 08.87
3 Anna KřenkováAnna Křenková 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 08.87
4 Irena ZemanováIrena Zemanová 12 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 09.35
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (st, 8.5.2024 - 14:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta ŠvehlíkováAgáta Švehlíková 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 PB 09.08
2 Eliška MartincováEliška Martincová 12 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 09.40
3 Klára JacinováKlára Jacinová 12 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 PB 09.50
4 Ester StiborováEster Stiborová 12 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 5 10.78
5 Amy ZáleskáAmy Záleská 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.33
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (st, 8.5.2024 - 14:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára HerodkováSára Herodková 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.75
2 Eliška KrálováEliška Králová 12 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.43
3 Adéla KřížováAdéla Křížová 12 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.56
4 Alena ReischigováAlena Reischigová 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.13
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna SmutnáMagdaléna Smutná 11 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 PB 08.18
2 Klára SoukeníkováKlára Soukeníková 11 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 6 PB 08.26
3 Emily GajdošováEmily Gajdošová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 08.28
4 Leona HodaňováLeona Hodaňová 12 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.37
5 Eliška MráčkováEliška Mráčková 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 PB 08.38
6 1 Daniela TellerováDaniela Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.41
7 Kristýna HuclováKristýna Huclová 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.55
8 Izabela GabrielIzabela Gabriel 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.57
9 Bára MužíkováBára Mužíková 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.58
9 Kristýna KodymováKristýna Kodymová 11 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2 08.58
11 Linda HegerováLinda Hegerová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 08.64
11 Andrea TellerováAndrea Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.64
13 4 Julie KozlováJulie Kozlová 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 08.65
14 Zoe LakatošováZoe Lakatošová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 08.66
15 Sára HerodkováSára Herodková 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.75
16 Karolína KrýžováKarolína Krýžová 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 08.78
17 Zuzana BublíkováZuzana Bublíková 11 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 08.87
17 Anna KřenkováAnna Křenková 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 08.87
19 Sofie VlachynskáSofie Vlachynská 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 08.95
20 Nella HaraštováNella Haraštová 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 09.06
21 Šárka MackováŠárka Macková 12 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 PB 09.07
22 Agáta ŠvehlíkováAgáta Švehlíková 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 PB 09.08
23 Irena ZemanováIrena Zemanová 12 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 09.35
24 Eliška MartincováEliška Martincová 12 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 09.40
25 Eliška KrálováEliška Králová 12 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.43
26 Klára JacinováKlára Jacinová 12 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 PB 09.50
27 Adéla KřížováAdéla Křížová 12 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.56
28 Ester StiborováEster Stiborová 12 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 5 10.78
29 Alena ReischigováAlena Reischigová 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.13
30 Amy ZáleskáAmy Záleská 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.33

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2024 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj DoležalMatěj Doležal 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 37.28
2 Filip ReischigFilip Reischig 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 37.61
3 Oldřich BorovičkaOldřich Borovička 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 PB 38.17
4 Matyáš DurfinaMatyáš Durfina 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 38.52
5 Nicolas Antonio Di SalvoNicolas Antonio Di Salvo 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 39.05
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2024 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik MalýPatrik Malý 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 38.75
2 Tadeáš RákosníkTadeáš Rákosník 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 39.49
3 Oldřich MájOldřich Máj 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 PB 39.83
4 Vítek PokutaVítek Pokuta 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 PB 40.23
5 Hugo HadačHugo Hadač 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 41.08
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 8.5.2024 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip DřevínekFilip Dřevínek 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 38.81
2 David ĎorďDavid Ďorď 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 39.30
3 Vincent HlasVincent Hlas 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 39.74
4 Tomáš PaczekTomáš Paczek 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 PB 40.36
5 Ondřej FoldaOndřej Folda 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 40.48
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 8.5.2024 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub VondrášekJakub Vondrášek 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 41.88
2 Alex LoukotaAlex Loukota 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 PB 42.32
3 Ondřej MarekOndřej Marek 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 PB 43.51
4 Filip ČápFilip Čáp 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 43.82
5 David TrnkaDavid Trnka 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 PB 44.53
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (st, 8.5.2024 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip JeníkFilip Jeník 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 38.77
2 Štěpán JarešŠtěpán Jareš 09 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 6 41.40
3 Matyáš KudrnaMatyáš Kudrna 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 41.47
4 Teodor FischerTeodor Fischer 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 46.89
5 Štěpán MatoušŠtěpán Matouš 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 48.63
6 David MatoušDavid Matouš 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 50.59
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj DoležalMatěj Doležal 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 37.28
2 Filip ReischigFilip Reischig 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 37.61
3 Oldřich BorovičkaOldřich Borovička 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 PB 38.17
4 Matyáš DurfinaMatyáš Durfina 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 38.52
5 Patrik MalýPatrik Malý 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 38.75
6 Filip JeníkFilip Jeník 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 38.77
7 Filip DřevínekFilip Dřevínek 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 38.81
8 Nicolas Antonio Di SalvoNicolas Antonio Di Salvo 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 39.05
9 David ĎorďDavid Ďorď 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 39.30
10 Tadeáš RákosníkTadeáš Rákosník 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 39.49
11 Vincent HlasVincent Hlas 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 39.74
12 Oldřich MájOldřich Máj 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 PB 39.83
13 Vítek PokutaVítek Pokuta 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 PB 40.23
14 Tomáš PaczekTomáš Paczek 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 PB 40.36
15 Ondřej FoldaOndřej Folda 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 40.48
16 Hugo HadačHugo Hadač 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 41.08
17 Štěpán JarešŠtěpán Jareš 09 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 6 41.40
18 Matyáš KudrnaMatyáš Kudrna 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 41.47
19 Jakub VondrášekJakub Vondrášek 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 41.88
20 Alex LoukotaAlex Loukota 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 PB 42.32
21 Ondřej MarekOndřej Marek 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 PB 43.51
22 Filip ČápFilip Čáp 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 43.82
23 David TrnkaDavid Trnka 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 PB 44.53
24 Teodor FischerTeodor Fischer 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 46.89
25 Štěpán MatoušŠtěpán Matouš 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 48.63
26 David MatoušDavid Matouš 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 50.59

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2024 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Diana JirkováDiana Jirková 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 41.80
2 Adéla JelenekováAdéla Jeleneková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 42.36
3 Marie JežkováMarie Ježková 10 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 44.22
4 Karolina DziegielewskaKarolina Dziegielewska 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 45.35
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2024 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura VychodilováLaura Vychodilová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 41.17
2 Elin ZmrzláElin Zmrzlá 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 43.40
3 Michaela ČervenáMichaela Červená 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 PB 43.70
4 Agáta Nela PreislerováAgáta Nela Preislerová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 5 PB 44.07
5 Julie SirotkováJulie Sirotková 09 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 6 45.30
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 8.5.2024 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Luisa BláhováLuisa Bláhová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 44.28
2 Alžběta ŽeleznáAlžběta Železná 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 PB 45.32
3 Emma NovotnáEmma Novotná 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 45.70
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (st, 8.5.2024 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Justýna BučkováJustýna Bučková 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 42.97
2 Alena AndresováAlena Andresová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 44.59
3 Karolína DančišinováKarolína Dančišinová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 PB 45.07
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (st, 8.5.2024 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura JiráskováLaura Jirásková 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 PB 45.28
2 Tereza WeisováTereza Weisová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 46.39
3 Anita BenediktováAnita Benediktová 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 48.19
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (st, 8.5.2024 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta DusováMarkéta Dusová 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 PB 44.63
2 Sophia Gabriella EliášováSophia Gabriella Eliášová 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 45.29
3 Elle CannonElle Cannon 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 46.12
4 Nela SpaniláNela Spanilá 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 50.09
5 Anežka HeřmánkováAnežka Heřmánková 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 50.36
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura VychodilováLaura Vychodilová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 41.17
2 Diana JirkováDiana Jirková 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 41.80
3 Adéla JelenekováAdéla Jeleneková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 42.36
4 Justýna BučkováJustýna Bučková 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 42.97
5 Elin ZmrzláElin Zmrzlá 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 43.40
6 Michaela ČervenáMichaela Červená 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 PB 43.70
7 Agáta Nela PreislerováAgáta Nela Preislerová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 5 PB 44.07
8 Marie JežkováMarie Ježková 10 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 44.22
9 Luisa BláhováLuisa Bláhová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 44.28
10 Alena AndresováAlena Andresová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 44.59
11 Markéta DusováMarkéta Dusová 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 PB 44.63
12 Karolína DančišinováKarolína Dančišinová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 PB 45.07
13 Laura JiráskováLaura Jirásková 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 PB 45.28
14 Sophia Gabriella EliášováSophia Gabriella Eliášová 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 45.29
15 Julie SirotkováJulie Sirotková 09 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 6 45.30
16 Alžběta ŽeleznáAlžběta Železná 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 PB 45.32
17 Karolina DziegielewskaKarolina Dziegielewska 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 45.35
18 Emma NovotnáEmma Novotná 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 45.70
19 Elle CannonElle Cannon 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 46.12
20 Tereza WeisováTereza Weisová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 46.39
21 Anita BenediktováAnita Benediktová 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 48.19
22 Nela SpaniláNela Spanilá 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 50.09
23 Anežka HeřmánkováAnežka Heřmánková 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 50.36

800 m - Ml. žáci

(st, 8.5.2024 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 24 Maxim StrangmüllerMaxim Strangmüller 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 2:13.28
2 26 Matyáš DominMatyáš Domin 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 2:23.70
3 21 Štěpán PelechŠtěpán Pelech 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 PB 2:25.19
4 22 Marek HnykMarek Hnyk 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 2:26.09
5 27 Adam RinowskiAdam Rinowski 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 55 PB 2:30.08
6 28 Hugo PuškařHugo Puškař 11 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 66 2:40.75
7 23 Tomáš ForejtTomáš Forejt 12 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 2:40.88
8 25 Matyáš PejsarMatyáš Pejsar 12 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 PB 2:50.77
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2024 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 3 Petra BuganováPetra Buganová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 2:19.03
2 6 Mariana KunclováMariana Kunclová 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 2:19.28
3 4 Natálie CharvátováNatálie Charvátová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 2:19.47
4 1 Monika MachováMonika Machová 09 SK Sporting Příbram, z.s.SK Sporting Příbram, z.s. 1 PB 2:23.63
5 5 Marie KopeckáMarie Kopecká 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 PB 2:23.77
6 2 Karolína VlachynskáKarolína Vlachynská 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 SB 2:33.91
7 8 Tereza WeissováTereza Weissová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22 2:38.02
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2024 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 20 Marie BalcarováMarie Balcarová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 33 2:29.35
2 17 Amálie RaichlováAmálie Raichlová 10 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 11 PB 2:29.44
3 16 Nela KlemováNela Klemová 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 PB 2:29.67
4 11 Eliška ProcházkováEliška Procházková 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 PB 2:30.14
5 29 Ester KedroňováEster Kedroňová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 44 PB 2:30.39
6 15 Anna HubálkováAnna Hubálková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 PB 2:32.22
7 14 Sophie AlbertSophie Albert 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 2:32.97
8 18 Natálie VítkováNatálie Vítková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 22 PB 2:34.58
9 12 Klára OstrenkováKlára Ostrenková 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 PB 2:37.30
10 13 Sofie SmolíkováSofie Smolíková 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 2:37.46
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (st, 8.5.2024 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 23 Mia JermoljevováMia Jermoljevová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 PB 2:33.86
2 27 Ella VítkováElla Vítková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11 PB 2:40.39
3 24 Emma MinksEmma Minks 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 2:43.14
4 25 Eliška SlavíkováEliška Slavíková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 PB 2:43.53
5 21 Kateřina KašákováKateřina Kašáková 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 PB 2:45.23
6 28 Rozálie VorlováRozálie Vorlová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22 PB 2:45.50
7 22 Aneta HolubováAneta Holubová 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 2:48.08
8 26 Ema ŠuchováEma Šuchová 10 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 PB 2:57.39
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 3 Petra BuganováPetra Buganová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 2:19.03
2 6 Mariana KunclováMariana Kunclová 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 2:19.28
3 4 Natálie CharvátováNatálie Charvátová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 2:19.47
4 1 Monika MachováMonika Machová 09 SK Sporting Příbram, z.s.SK Sporting Příbram, z.s. 1 PB 2:23.63
5 5 Marie KopeckáMarie Kopecká 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 PB 2:23.77
6 20 Marie BalcarováMarie Balcarová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 33 2:29.35
7 17 Amálie RaichlováAmálie Raichlová 10 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 11 PB 2:29.44
8 16 Nela KlemováNela Klemová 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 PB 2:29.67
9 11 Eliška ProcházkováEliška Procházková 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 PB 2:30.14
10 29 Ester KedroňováEster Kedroňová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 44 PB 2:30.39
11 15 Anna HubálkováAnna Hubálková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 PB 2:32.22
12 14 Sophie AlbertSophie Albert 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 2:32.97
13 23 Mia JermoljevováMia Jermoljevová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 PB 2:33.86
14 2 Karolína VlachynskáKarolína Vlachynská 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 SB 2:33.91
15 18 Natálie VítkováNatálie Vítková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 22 PB 2:34.58
16 12 Klára OstrenkováKlára Ostrenková 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 PB 2:37.30
17 13 Sofie SmolíkováSofie Smolíková 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 2:37.46
18 8 Tereza WeissováTereza Weissová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22 2:38.02
19 27 Ella VítkováElla Vítková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11 PB 2:40.39
20 24 Emma MinksEmma Minks 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 2:43.14
21 25 Eliška SlavíkováEliška Slavíková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 PB 2:43.53
22 21 Kateřina KašákováKateřina Kašáková 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 PB 2:45.23
23 28 Rozálie VorlováRozálie Vorlová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22 PB 2:45.50
24 22 Aneta HolubováAneta Holubová 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 2:48.08
25 26 Ema ŠuchováEma Šuchová 10 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 PB 2:57.39

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2024 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 1 Daniela TellerováDaniela Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 2:22.07
2 2 Julie KlimešováJulie Klimešová 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 2:25.92
3 6 Klára Luisa KovaříkováKlára Luisa Kovaříková 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 2:36.59
4 10 Tereza HavlíkováTereza Havlíková 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 66 PB 2:37.54
5 3 Eda ÖnerEda Öner 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 PB 2:38.89
6 11 Anežka KrouskáAnežka Krouská 11 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 22 PB 2:41.42
7 9 Žofie BlahůtováŽofie Blahůtová 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 55 PB 2:42.76
8 7 Magdaléna DrbohlavováMagdaléna Drbohlavová 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 33 PB 2:44.27
9 5 Veronika TesařováVeronika Tesařová 11 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 2:45.25
10 8 Anna KrausováAnna Krausová 11 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 44 PB 2:48.10
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2024 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 12 Nikol JílkováNikol Jílková 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 2:51.10
2 13 Nikola BrýnováNikola Brýnová 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 PB 2:51.44
3 18 Ella KervitcerováElla Kervitcerová 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 33 2:51.82
4 15 Anna HlavičkováAnna Hlavičková 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 2:54.69
5 16 Nela SulkováNela Sulková 12 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 PB 2:56.33
6 20 Isabella SvatoňIsabella Svatoň 12 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 66 3:04.28
7 19 Leona KuchařováLeona Kuchařová 12 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 55 3:07.13
8 17 Anna LacinováAnna Lacinová 12 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 PB 3:09.08
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Daniela TellerováDaniela Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 2:22.07
2 2 Julie KlimešováJulie Klimešová 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 2:25.92
3 6 Klára Luisa KovaříkováKlára Luisa Kovaříková 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 2:36.59
4 10 Tereza HavlíkováTereza Havlíková 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 66 PB 2:37.54
5 3 Eda ÖnerEda Öner 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 PB 2:38.89
6 11 Anežka KrouskáAnežka Krouská 11 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 22 PB 2:41.42
7 9 Žofie BlahůtováŽofie Blahůtová 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 55 PB 2:42.76
8 7 Magdaléna DrbohlavováMagdaléna Drbohlavová 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 33 PB 2:44.27
9 5 Veronika TesařováVeronika Tesařová 11 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 2:45.25
10 8 Anna KrausováAnna Krausová 11 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 44 PB 2:48.10
11 12 Nikol JílkováNikol Jílková 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 2:51.10
12 13 Nikola BrýnováNikola Brýnová 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 PB 2:51.44
13 18 Ella KervitcerováElla Kervitcerová 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 33 2:51.82
14 15 Anna HlavičkováAnna Hlavičková 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 2:54.69
15 16 Nela SulkováNela Sulková 12 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 PB 2:56.33
16 20 Isabella SvatoňIsabella Svatoň 12 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 66 3:04.28
17 19 Leona KuchařováLeona Kuchařová 12 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 55 3:07.13
18 17 Anna LacinováAnna Lacinová 12 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 PB 3:09.08

1500 m - Žáci

(st, 8.5.2024 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 12 Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 PB 4:17.37
2 3 Artěmij NovikovArtěmij Novikov 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10 4:26.97
3 2 Jonatan HudecJonatan Hudec 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 4:29.01
4 14 Petr ŽilinaPetr Žilina 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 17 PB 4:35.58
5 16 Petr KrejčíPetr Krejčí 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 4:38.77
6 6 Sebastian ŠebestíkSebastian Šebestík 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 14 4:50.24
7 17 Jan DobiášJan Dobiáš 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 4:50.81
8 13 Tomáš NevoleTomáš Nevole 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 9 4:52.43
9 15 Filip SchickFilip Schick 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11 4:52.90
10 4 Jan HolmanJan Holman 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 4:53.94
11 11 Filip GrochálFilip Grochál 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 PB 5:01.70
12 8 Štěpán KramaříkŠtěpán Kramařík 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 PB 5:06.60
13 5 Matěj SvitekMatěj Svitek 10 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 13 5:07.11
14 10 Filip SotonaFilip Sotona 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12 PB 5:14.10
15 9 Vojtěch ŠerhantVojtěch Šerhant 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 15 5:24.03
16 1 Petr GajdaPetr Gajda 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 5:32.65
Celkem 16 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2024 - 13:15) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BenešMarek Beneš 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 PB 09.46
2 Filip KostrbelFilip Kostrbel 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 09.60
3 Václav SadílekVáclav Sadílek 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 PB 09.81
4 Marek RadaMarek Rada 12 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 09.83
5 Lukáš KostrbelLukáš Kostrbel 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 PB 10.09
6 Jan KrálJan Král 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 10.17
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2024 - 13:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel RadaDaniel Rada 12 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 PB 10.00
2 Antonín MlejnskýAntonín Mlejnský 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 11.06
3 Rafael NovákRafael Novák 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 11.37
4 Ondřej BoušeOndřej Bouše 12 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 11.96
5 Naveed Sakin SurrurNaveed Sakin Surrur 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 PB 12.42
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BenešMarek Beneš 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 PB 09.46
2 Filip KostrbelFilip Kostrbel 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 09.60
3 Václav SadílekVáclav Sadílek 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 PB 09.81
4 Marek RadaMarek Rada 12 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 09.83
5 Daniel RadaDaniel Rada 12 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 PB 10.00
6 Lukáš KostrbelLukáš Kostrbel 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 PB 10.09
7 Jan KrálJan Král 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 10.17
8 Antonín MlejnskýAntonín Mlejnský 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 11.06
9 Rafael NovákRafael Novák 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 11.37
10 Ondřej BoušeOndřej Bouše 12 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 11.96
11 Naveed Sakin SurrurNaveed Sakin Surrur 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 PB 12.42

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2024 - 13:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška MráčkováEliška Mráčková 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 09.33
2 Bára MužíkováBára Mužíková 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 09.86
3 Nela BrabcováNela Brabcová 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 PB 10.15
4 Marie PacourkováMarie Pacourková 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 10.46
Emily GajdošováEmily Gajdošová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2024 - 13:00) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Izabela GabrielIzabela Gabriel 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 10.00
2 Sofia KrbecSofia Krbec 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 10.25
3 Ema MoravcováEma Moravcová 11 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 PB 10.27
4 Anna MaškováAnna Mašková 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 PB 10.45
5 Vanda LangmajerováVanda Langmajerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 10.58
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 8.5.2024 - 13:00) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina SamkováKateřina Samková 11 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 PB 10.81
2 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 PB 11.01
3 11 Anežka KrouskáAnežka Krouská 11 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 PB 11.01
4 Irena ZemanováIrena Zemanová 12 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 PB 11.86
5 Sophie ConnellSophie Connell 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 SB 12.03
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 8.5.2024 - 13:00) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 16 Nela SulkováNela Sulková 12 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 12.68
2 13 Nikola BrýnováNikola Brýnová 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 12.74
3 Klára SchniderováKlára Schniderová 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.29
4 17 Anna LacinováAnna Lacinová 12 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 13.53
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška MráčkováEliška Mráčková 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 09.33
2 Bára MužíkováBára Mužíková 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 09.86
3 Izabela GabrielIzabela Gabriel 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 10.00
4 Nela BrabcováNela Brabcová 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 PB 10.15
5 Sofia KrbecSofia Krbec 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 10.25
6 Ema MoravcováEma Moravcová 11 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 PB 10.27
7 Anna MaškováAnna Mašková 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 PB 10.45
8 Marie PacourkováMarie Pacourková 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 10.46
9 Vanda LangmajerováVanda Langmajerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 10.58
10 Kateřina SamkováKateřina Samková 11 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 PB 10.81
11 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 PB 11.01
11 11 Anežka KrouskáAnežka Krouská 11 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 PB 11.01
13 Irena ZemanováIrena Zemanová 12 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 PB 11.86
14 Sophie ConnellSophie Connell 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 SB 12.03
15 16 Nela SulkováNela Sulková 12 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 12.68
16 13 Nikola BrýnováNikola Brýnová 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 12.74
17 Klára SchniderováKlára Schniderová 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.29
18 17 Anna LacinováAnna Lacinová 12 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 13.53
Emily GajdošováEmily Gajdošová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 DNF

100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2024 - 13:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef FálJosef Fál 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 13.62
2 Matěj MoravecMatěj Moravec 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 13.85
3 Otakar VichOtakar Vich 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 14.01
4 Matěj DoležalMatěj Doležal 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 14.07
5 David ĎorďDavid Ďorď 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 14.27
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2024 - 13:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip JeníkFilip Jeník 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 PB 13.90
2 Antonín BrzekAntonín Brzek 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 PB 14.50
3 David LištvanDavid Lištvan 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 14.62
4 Ondřej FoldaOndřej Folda 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 15.24
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 8.5.2024 - 13:45) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Oliver MosesOliver Moses 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 14.27
2 Lukáš HrubýLukáš Hrubý 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 15.16
3 Jakub VondrášekJakub Vondrášek 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 15.18
4 Emil PawingerEmil Pawinger 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 16.87
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef FálJosef Fál 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 13.62
2 Matěj MoravecMatěj Moravec 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 13.85
3 Filip JeníkFilip Jeník 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 PB 13.90
4 Otakar VichOtakar Vich 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 14.01
5 Matěj DoležalMatěj Doležal 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 14.07
6 David ĎorďDavid Ďorď 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 14.27
6 Oliver MosesOliver Moses 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 14.27
8 Antonín BrzekAntonín Brzek 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 PB 14.50
9 David LištvanDavid Lištvan 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 14.62
10 Lukáš HrubýLukáš Hrubý 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 15.16
11 Jakub VondrášekJakub Vondrášek 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 15.18
12 Ondřej FoldaOndřej Folda 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 15.24
13 Emil PawingerEmil Pawinger 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 16.87

100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2024 - 13:30) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda BotkováLinda Botková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 NR 13.73
2 Justýna BučkováJustýna Bučková 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 14.66
3 Iveta ŠkodováIveta Škodová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 15.24
4 Viktorie DvořáčkováViktorie Dvořáčková 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 15.71
5 Simona BalíčkováSimona Balíčková 10 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 1 PB 15.75
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2024 - 13:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška DvořákováEliška Dvořáková 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 PB 16.09
2 Eliška BlažkováEliška Blažková 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 16.72
3 Veronika GrabowskáVeronika Grabowská 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 16.95
4 Viola VolešováViola Volešová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 17.27
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 8.5.2024 - 13:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KoptíkováLucie Koptíková 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 15.63
2 Sofie CipryanováSofie Cipryanová 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 PB 18.00
3 Tereza TurkováTereza Turková 09 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 5 PB 18.60
4 Daniela LevencováDaniela Levencová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 19.58
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda BotkováLinda Botková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 NR 13.73
2 Justýna BučkováJustýna Bučková 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 14.66
3 Iveta ŠkodováIveta Škodová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 15.24
4 Lucie KoptíkováLucie Koptíková 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 15.63
5 Viktorie DvořáčkováViktorie Dvořáčková 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 15.71
6 Simona BalíčkováSimona Balíčková 10 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 1 PB 15.75
7 Eliška DvořákováEliška Dvořáková 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 PB 16.09
8 Eliška BlažkováEliška Blažková 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 16.72
9 Veronika GrabowskáVeronika Grabowská 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 16.95
10 Viola VolešováViola Volešová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 17.27
11 Sofie CipryanováSofie Cipryanová 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 PB 18.00
12 Tereza TurkováTereza Turková 09 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 5 PB 18.60
13 Daniela LevencováDaniela Levencová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 19.58

skok vysoký - Žáci

(st, 8.5.2024 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,41 1,46 1,51 1,56 1,61 1,66 1,71 1,76 1,81 1,86
1 Štěpán ČernýŠtěpán Černý
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 12 PB 1.71 - o o o o xo o xxx
2 Lukáš BabáčekLukáš Babáček
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 13 1.71 - - o o o o xxo xxx
3 David LištvanDavid Lištvan
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
09 11 PB 1.66 o o o o o o xxx
4= Štěpán ŠachlŠtěpán Šachl
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
09 10 SB 1.61 - o o o o xxx
4= Filip ČernýFilip Černý
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
10 2 PB 1.61 o o o o o xxx
4= Richard TužilRichard Tužil
SK JeseniovaSK Jeseniova
10 8 PB 1.61 - o o o o xxx
7 Ondřej FoldaOndřej Folda
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
09 3 PB 1.61 o o xo o o xxx
8 Matěj MihalovičMatěj Mihalovič
SK JeseniovaSK Jeseniova
10 7 1.56 o o o xxo xxx
9 15 Filip SchickFilip Schick
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
09 6 1.46 o o xxx
10 Vojtěch TylichVojtěch Tylich
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
10 1 PB 1.46 o xo xxx
11 Lukáš HrubýLukáš Hrubý
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
10 4 PB 1.46 xxo xo xxx
12 Daniel SolarDaniel Solar
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
09 5 PB 1.41 xxo xxx
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(st, 8.5.2024 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,26 1,31 1,36 1,41 1,46 1,51 1,56 1,61 1,66 1,71
1 Filip KostrbelFilip Kostrbel
SK JeseniovaSK Jeseniova
11 8 PB 1.56 - - o o o o xxo xxx
2 Lukáš KostrbelLukáš Kostrbel
SK JeseniovaSK Jeseniova
11 10 PB 1.56 - - o o o xo xxo xxx
3 Marek HýblMarek Hýbl
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
11 9 1.51 - - o xo xo xxo xxx
4 Edvard MužíkEdvard Mužík
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
11 2 PB 1.46 o o o xxo xxo xxx
5 Daniel RadaDaniel Rada
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
12 4 1.31 o o xxx
6 Matyáš RoušarMatyáš Roušar
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
12 6 1.26 xo xxx
7 Vojtěch GregušVojtěch Greguš
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
12 1 PB 1.26 xxo xxx
Patrik BeranPatrik Beran
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
11 3 NM xxx
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(st, 8.5.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,28 1,33 1,38 1,43 1,48 1,53 1,58 1,63 1,68 1,73
1 Adéla CaisováAdéla Caisová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
09 14 PB 1.53 - o o xo xo xo xxx
2 Barbora ČiberováBarbora Čiberová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
09 2 PB 1.53 - - o o o xxo xxx
3 Nikol HývnarováNikol Hývnarová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
09 15 SB 1.48 - o - o o xxx
4 Simona BalíčkováSimona Balíčková
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
10 17 1.48 o o - o xo xxx
5 Lucie MaredováLucie Maredová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 5 SB 1.43 - - o xo xx
6 11 Eliška ProcházkováEliška Procházková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
09 12 PB 1.43 o xo o xo xxx
7= Nela OplatkováNela Oplatková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
09 6 SB 1.38 o o o xxx
7= Anja CheneAnja Chene
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
10 4 SB 1.38 o o o xxx
9= Julie ZemánkováJulie Zemánková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
09 11 1.33 o o xxx
9= Valerie TylichováValerie Tylichová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
10 13 1.33 o o xxx
11 Nicole TurkováNicole Turková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 8 SB 1.33 xo o xxx
12 Karolína JeždíkováKarolína Ježdíková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
09 10 1.33 o xo xxx
13 Veronika Sofie DaczickáVeronika Sofie Daczická
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
10 3 SB 1.33 xo xxo xxx
14= Beata FořtováBeata Fořtová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 9 1.28 o xxx
14= Rozálie PeškováRozálie Pešková
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
10 7 PB 1.28 o xxx
Anna ZdvihalováAnna Zdvihalová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
10 16 NM xxx
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 8.5.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,18 1,23 1,28 1,33 1,38 1,43 1,48 1,53 1,58 1,63 1,68
1 Rozálie ValáškováRozálie Valášková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
11 7 PB 1.53 - - o - o o o o xxx
2 Alena PoláčkováAlena Poláčková
SK JeseniovaSK Jeseniova
11 6 1.43 o o o o o o xxx
3 Adéla KřížováAdéla Křížová
SK JeseniovaSK Jeseniova
12 4 PB 1.38 o o o o xo xxx
4 Linda HegerováLinda Hegerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
11 5 1.33 o xxo xo o xxx
5 Sofía BlancoSofía Blanco
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 2 PB 1.33 o o o xo xxx
6 Vanda LangmajerováVanda Langmajerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 1 SB 1.28 - o o xxx
7 Ema SmolíkováEma Smolíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
11 3 1.23 o xo xxx
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Žáci

(st, 8.5.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch VacataVojtěch Vacata
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
09 25 6.14 +1.5 m/s 6.14  1,50 4.33  0,10 x 6.14 3.85  2,10 x x
2 Josef FálJosef Fál
SK JeseniovaSK Jeseniova
10 23 SB 6.04 +0.6 m/s 5.81  0,70 5.46  1,70 5.88  1,50 5.88 5.91  0,90 x 6.04  0,60
3 Otakar VichOtakar Vich
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 24 PB 6.02 +0.8 m/s 5.69  1,80 5.71  1,50 5.35  2,10 5.71 5.82  1,10 6.02  0,80 5.80  1,90
4 David ĎorďDavid Ďorď
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 20 PB 5.74 +1.9 m/s 5.53  0,60 5.05  0,90 5.54  1,60 5.54 5.66  1,70 x 5.74  1,90
5 Filip DřevínekFilip Dřevínek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
10 22 PB 5.72 +1.0 m/s 5.21  0,70 5.38  0,80 5.55  2,60 5.55 5.69  1,70 5.54  0,00 5.72  1,00
6 Tomáš JaneleTomáš Janele
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
09 19 5.53 +2.1 m/s 5.52 +1.5 m/s 5.42  0,80 5.24  0,10 5.35  1,20 5.42 5.52  1,50 5.18  1,70 5.53  2,10
7 Matěj HahnMatěj Hahn
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
10 1 PB 5.46 +1.5 m/s 5.37  1,20 5.22  1,40 5.30  0,30 5.37 5.12  2,40 5.46  1,50 5.41  1,10
8 Adam JudlAdam Judl
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
09 2 PB 5.34 +0.8 m/s 5.34  0,80 5.19  1,00 4.74  0,90 5.34 4.99  0,60 x 5.07  2,00
9 Jakub VondrášekJakub Vondrášek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
10 8 PB 5.31 +1.6 m/s 5.31  1,60 4.96  1,50 4.80  1,50 5.31
10 Zdeněk SadílekZdeněk Sadílek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 17 5.30 +2.2 m/s 4.88 +1.5 m/s 4.88  1,50 3.89  0,10 5.30  2,20 5.30
11 Lukáš HrubýLukáš Hrubý
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
10 18 5.20 +1.4 m/s 4.79  0,60 5.18  0,50 5.20  1,40 5.20
12 Filip ČernýFilip Černý
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
10 16 5.10 +2.5 m/s 5.01 +0.2 m/s 4.79  0,20 5.01  0,20 5.10  2,50 5.10
13 Ondřej ZemekOndřej Zemek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
09 9 PB 4.92 +1.4 m/s 4.92  1,40 4.72  2,10 4.85  0,80 4.92
14 8 Štěpán KramaříkŠtěpán Kramařík
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
09 4 PB 4.91 +1.9 m/s 4.91  1,90 4.78  1,10 4.85  1,20 4.91
15 Vítek PokutaVítek Pokuta
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
09 15 4.86 +0.4 m/s 4.86  0,40 4.78  1,60 4.62  2,20 4.86
16 Kryštof NovotnýKryštof Novotný
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
10 6 PB 4.69 +1.4 m/s 4.69  1,40 3.66  1,10 3.48  1,50 4.69
17 Vojtěch KamicVojtěch Kamic
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
10 3 4.63 +2.2 m/s 4.39 +1.3 m/s 4.63  2,20 x 4.39  1,30 4.63
18 František ŠtysFrantišek Štys
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
10 13 4.57 +1.6 m/s 4.11  0,90 4.42  0,00 4.57  1,60 4.57
19 Mateo SazimaMateo Sazima
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
09 12 PB 4.47 +1.3 m/s 4.47  1,30 4.36  0,80 4.37  1,10 4.47
20 David TrnkaDavid Trnka
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 7 SB 4.29 +1.1 m/s 4.20  1,40 4.29  1,10 4.20  1,50 4.29
21 Jakub JirmanJakub Jirman
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 10 PB 3.57 +0.8 m/s 3.54  2,90 3.57  0,80 3.36  1,10 3.57
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(st, 8.5.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip KostrbelFilip Kostrbel
SK JeseniovaSK Jeseniova
11 10 PB 5.35 +0.1 m/s 5.18  2,20 5.35  0,10 5.04  1,70 5.35 5.02  0,40 5.19  0,60 5.11  0,00
2 Lukáš KostrbelLukáš Kostrbel
SK JeseniovaSK Jeseniova
11 12 PB 5.32 +1.1 m/s 5.14  0,50 5.25  0,00 5.32  1,10 5.32 5.06  0,40 4.85  0,40 5.25  0,30
3 David BednaříkDavid Bednařík
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
11 16 5.09 +1.4 m/s 4.91  2,20 4.86  0,90 4.85  1,40 4.91 4.65  0,80 5.03  0,80 5.09  1,40
4 Jan ŠevčíkJan Ševčík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 13 4.89 +2.3 m/s 4.71 +0.9 m/s 4.67  3,40 4.62  0,40 4.47  0,80 4.67 4.71  0,90 4.89  2,30 x
5 Marek BenešMarek Beneš
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
11 1 4.89 +2.1 m/s 4.52 +1.0 m/s 4.68  2,40 4.89  2,10 4.28  0,10 4.89 4.52  1,00 4.43  0,70 -
6 Marek RadaMarek Rada
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
12 15 4.88 +1.0 m/s 4.72  1,80 4.80  0,40 4.83  1,10 4.83 4.64  2,00 4.88  1,00 4.75  0,30
7 Edvard MužíkEdvard Mužík
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
11 9 PB 4.53 +1.6 m/s 4.53  1,60 4.41  2,80 4.44  1,10 4.53 4.17  1,40 x 4.39  1,20
8 Antonín UrbanAntonín Urban
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
11 5 PB 4.50 +0.9 m/s x 4.50  0,90 2.65  -0,10 4.50 3.67  0,10 4.23  2,10 4.34  0,20
9 Vít ŠerýchVít Šerých
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
11 8 4.32 +1.3 m/s 4.32  1,30 4.29  1,70 4.28  1,00 4.32
10 Matěj SvobodaMatěj Svoboda
SK JeseniovaSK Jeseniova
11 11 4.17 +1.7 m/s 4.04  1,40 3.82  1,90 4.17  1,70 4.17
11 Jan CihlaJan Cihla
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
11 14 4.13 +0.7 m/s x 4.13  0,70 x 4.13
12 Matěj PolákMatěj Polák
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
11 4 SB 4.04 +2.0 m/s 3.93  2,70 3.79  0,00 4.04  2,00 4.04
13 Daniel MatějkaDaniel Matějka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
11 2 PB 3.89 +1.8 m/s 3.89  1,80 3.22  0,50 3.68  -0,20 3.89
14 Max Peter BerryMax Peter Berry
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
11 6 SB 3.82 +1.1 m/s 3.82  1,10 3.78  0,60 3.35  1,40 3.82
15 Jan MichalecJan Michalec
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
12 3 PB 3.58 +0.7 m/s 3.23  2,30 3.26  0,00 3.58  0,70 3.58
16 Naveed Sakin SurrurNaveed Sakin Surrur
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
11 7 3.56 +1.4 m/s 2.62  0,60 3.51  0,00 3.56  1,40 3.56
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Žákyně

(st, 8.5.2024 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Linda BotkováLinda Botková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
10 32 PB 5.80 +0.2 m/s 5.37  0,10 3.27  0,60 5.08  2,30 5.37 x 5.44  0,30 5.80  0,20
2 Adéla VaňkováAdéla Vaňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 17 SB 5.26 +0.5 m/s 5.20  1,00 5.05  0,90 5.26  0,50 5.26 4.97  -0,10 x 4.74  1,70
3 Devita Madey NovotnáDevita Madey Novotná
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 13 PB 5.20 +0.9 m/s 5.12  0,40 5.20  0,90 5.07  0,60 5.20 - - -
4 Iveta ŠkodováIveta Škodová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 31 SB 5.13 +0.7 m/s 5.00  1,20 5.11  0,40 5.07  2,50 5.11 4.88  0,00 5.13  0,70 4.99  1,20
5 Sofie DaněčkováSofie Daněčková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
09 6 PB 5.04 +0.7 m/s x 4.37  0,40 5.03  0,20 5.03 4.80  1,50 5.04  0,70 5.04  0,70
6 Šárka HlouškováŠárka Hloušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 30 PB 4.96 +0.6 m/s 4.94  1,20 x 4.60  0,80 4.94 4.55  1,40 4.96  0,60 4.85  0,70
7 Elin ZmrzláElin Zmrzlá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 28 PB 4.94 +0.9 m/s 4.85  0,50 4.74  0,70 4.81  1,70 4.85 x 4.80  1,10 4.94  0,90
8 Nikol HývnarováNikol Hývnarová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
09 29 SB 4.87 +0.7 m/s 4.57  -0,10 4.70  0,60 4.87  0,70 4.87 4.84  0,60 x 4.03  -0,10
9 Natálie VackováNatálie Vacková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 16 PB 4.84 +0.0 m/s 4.70  0,60 4.79  0,40 4.84  0,00 4.84
10 Alena AndresováAlena Andresová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
09 3 PB 4.83 +0.0 m/s 4.41  0,60 4.83  0,00 4.18  1,90 4.83
11 Kristýna BohoňkováKristýna Bohoňková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
10 1 PB 4.77 +1.8 m/s x 4.77  1,80 4.69  0,50 4.77
12 Tereza KititiTereza Kititi
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
09 10 SB 4.75 +1.8 m/s 4.69  0,80 4.29  0,80 4.75  1,80 4.75
13 Sofie MorxováSofie Morxová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
09 27 SB 4.69 +0.7 m/s 4.66  0,60 4.69  0,70 4.60  0,70 4.69
14 Thea MoodyThea Moody
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
10 2 SB 4.69 +0.8 m/s 4.62  0,70 4.69  0,80 4.59  1,60 4.69
15 Eliška BlažkováEliška Blažková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
10 26 PB 4.69 +0.2 m/s 4.69  0,20 4.58  2,00 x 4.69
16 Eliška HornováEliška Hornová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
10 9 PB 4.62 +0.4 m/s 4.33  1,30 4.45  0,90 4.62  0,40 4.62
17 Ema VackováEma Vacková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 22 SB 4.60 +0.7 m/s 4.60  0,70 3.80  0,90 4.48  1,10 4.60
18 Viola VolešováViola Volešová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
09 25 4.49 +1.0 m/s 4.49  1,00 4.26  0,80 4.44  0,50 4.49
19 Lucie MaredováLucie Maredová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 12 SB 4.49 +1.0 m/s 4.31  0,70 x 4.49  1,00 4.49
20 Zuzana HauptováZuzana Hauptová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
10 23 4.40 +1.8 m/s 4.40  1,80 4.19  0,50 x 4.40
21 Alžběta VojancováAlžběta Vojancová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
10 21 PB 4.36 +1.3 m/s 4.16  0,50 4.06  1,80 4.36  1,30 4.36
22 Julie ZemánkováJulie Zemánková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
09 24 4.25 +0.1 m/s 4.14  1,30 4.25  0,10 4.02  1,20 4.25
23 Hana ČechováHana Čechová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 5 SB 4.24 +0.3 m/s 4.24  0,30 4.16  2,00 4.23  0,20 4.24
24 Julie SirotkováJulie Sirotková
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
09 14 PB 4.14 +0.9 m/s 3.81  0,30 4.14  0,90 3.92  0,60 4.14
25 Veronika TučkováVeronika Tučková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
09 19 PB 4.07 +0.7 m/s 4.07  0,70 3.93  0,40 3.72  2,30 4.07
26 Anežka HeřmánkováAnežka Heřmánková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
09 8 PB 4.02 +1.9 m/s 4.02  1,90 3.59  0,20 3.85  1,20 4.02
27 Adéla BílkováAdéla Bílková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
09 20 SB 4.01 +1.9 m/s 2.85  0,50 4.01  1,90 x 4.01
28 28 Rozálie VorlováRozálie Vorlová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 18 PB 3.77 +0.2 m/s 3.77  0,20 3.70  0,00 3.51  1,00 3.77
29 Julie CuratoloJulie Curatolo
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
09 4 PB 3.52 +0.1 m/s 3.52  0,10 3.42  0,00 3.08  1,00 3.52
Kristyna KorbašováKristyna Korbašová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
09 11 NM x x x -
Celkem 30 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(st, 8.5.2024 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 4 Julie KozlováJulie Kozlová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
11 4 PB 4.79 +0.3 m/s 4.79  0,30 4.62  2,30 4.78  0,40 4.79 4.63  2,20 4.77  2,50 4.66  0,40
2 Zoe LakatošováZoe Lakatošová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 28