Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

2. kolo atletického poháru přípravek

Praha - Kotlářka (9. 5. 2024)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2024 - 16:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 15 Kryštof SýkoraKryštof Sýkora 16 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 11.30
2 14 Leonard VyternaLeonard Vyterna 16 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 1 11.51
3 13 Šimon VrbenskýŠimon Vrbenský 17 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 11.80
4 12 Václav TesařVáclav Tesař 17 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 12.27
5 11 Štěpán RudolfŠtěpán Rudolf 17 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 12.32
6 10 Hugo PokornýHugo Pokorný 16 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 12.73
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2024 - 16:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Eduard ReimerEduard Reimer 16 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 10.53
2 4 Jonáš HasalJonáš Hasal 16 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 10.71
3 9 David KotlíkDavid Kotlík 17 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 11.24
4 7 Marek BonaventuraMarek Bonaventura 17 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 11.26
5 6 Max SzeteiMax Szetei 17 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 11.67
6 3 Jonáš LudvíkJonáš Ludvík 18 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 12.50
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 9.5.2024 - 16:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 8 Antonín HniličkaAntonín Hnilička 16 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 10.76
2 1 Filip KrokaFilip Kroka 17 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 12.02
3 16 Karel KozákKarel Kozák 16 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 12.08
2 Matyáš JavůrekMatyáš Javůrek 16 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 DNS
17 Matyáš BláhaMatyáš Bláha 17 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 DNS
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2024 - 16:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 20 Michael ŠídloMichael Šídlo 13 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 1 09.80
2 15 Marek PazderaMarek Pazdera 14 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 10.34
3 18 Mikuláš BrnaMikuláš Brna 13 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 11.16
4 16 Tobiáš BrnaTobiáš Brna 15 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 11.26
5 17 Jakub KuklaJakub Kukla 14 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 11.43
22 Vojtěch KoňataVojtěch Koňata 15 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2024 - 16:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9 Sebastian SchůrekSebastian Schůrek 15 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 09.73
2 4 Jan VojířJan Vojíř 13 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 09.89
3 21 Marek BeránekMarek Beránek 13 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 10.41
4 3 Lukáš DvořákLukáš Dvořák 13 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 10.53
5 14 Metoděj BártaMetoděj Bárta 14 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 11.11
6 25 Adam SedlákAdam Sedlák 15 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 12.25
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 9.5.2024 - 16:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9 Jakub PáclJakub Pácl 14 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 10.43
2 7 Matyáš SeidlMatyáš Seidl 15 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 10.51
3 10 Štěpán ŘeháčekŠtěpán Řeháček 15 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 10.60
4 10 Hynek CimbulkaHynek Cimbulka 14 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 10.79
5 37 Alexander PintoAlexander Pinto 14 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 10.83
7 Jakub JarkovskýJakub Jarkovský 13 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 9.5.2024 - 16:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1 Vojtěch KrouskýVojtěch Krouský 13 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 09.63
2 25 Lukáš PertoldLukáš Pertold 13 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 09.65
3 8 Albert JirákAlbert Jirák 15 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 10.39
4 17 Lukáš KučeraLukáš Kučera 15 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 10.55
5 24 Jan KřížJan Kříž 15 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 10.59
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2024 - 16:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 11 Johana ČivišováJohana Čivišová 16 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 11.01
2 15 Laura SvitekováLaura Sviteková 16 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 11.43
3 15 Sára VolencováSára Volencová 16 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 11.55
4 12 Marianna BaloghováMarianna Baloghová 17 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 11.89
5 13 Rozálie StránskáRozálie Stránská 17 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 12.31
6 23 Lea ZahrádkováLea Zahrádková 17 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 12.73
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2024 - 16:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 7 Emílie MatejkováEmílie Matejková 17 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 11.75
2 9 Vanda ZávorováVanda Závorová 17 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 13.26
3 6 Gabriela KulhaváGabriela Kulhavá 17 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 13.33
4 21 Hana KuropataHana Kuropata 16 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 13.68
5 7 Karolína GrocholováKarolína Grocholová 18 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 14.19
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 9.5.2024 - 16:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Žofie JanákováŽofie Janáková 16 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 11.37
2 19 Stela BláhováStela Bláhová 17 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 12.55
3 4 Ella MatuškováElla Matušková 18 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 13.17
4 3 Tereza ŠonkováTereza Šonková 18 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 13.68
4 Anna JůzkováAnna Jůzková 16 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 9.5.2024 - 16:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MayerováBarbora Mayerová 16 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 11.04
2 2 Emílie MallyEmílie Mally 17 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 11.23
3 20 Viktorie PolišenskáViktorie Polišenská 17 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 12.31
4 9 Julie StráneckáJulie Stránecká 16 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 12.83
5 Ruby WeigertováRuby Weigertová 17 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 13.92
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2024 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 15 Elen SlavětínskáElen Slavětínská 14 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 10.32
2 16 Johana BrichcínováJohana Brichcínová 13 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 10.67
3 21 Markéta KubíkováMarkéta Kubíková 14 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 10.77
4 18 Stela BoritzkováStela Boritzková 15 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 10.93
5 14 Eda SkřivánkováEda Skřivánková 14 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 11.05
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2024 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 12 Johana VikováJohana Viková 14 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 10.07
2 7 Nina VrbováNina Vrbová 14 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 10.09
3 51 Gabriela KalašováGabriela Kalašová 13 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 10.44
4 13 Kateřina VacátkováKateřina Vacátková 13 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 10.45
5 13 Livie HauserováLivie Hauserová 14 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 10.46
6 35 Emily BělohlávkováEmily Bělohlávková 15 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 11.15
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 9.5.2024 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Mína Milota MendesMína Milota Mendes 13 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 10.23
2 9 Valentina VeseláValentina Veselá 14 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 10.52
3 5 Evelína ČeganováEvelína Čeganová 14 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 10.58
4 7 Sofie PokornáSofie Pokorná 13 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 10.70
5 10 Ema MrázováEma Mrázová 14 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 10.81
6 6 Sára HudákováSára Hudáková 15 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 12.48
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 9.5.2024 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 19 Anna JelenekováAnna Jeleneková 13 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 09.44
2 2 Tereza LiškováTereza Lišková 13 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 10.28
3 33 Amálie MallyAmálie Mally 14 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 10.85
4 11 Josefína VlčkováJosefína Vlčková 14 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 10.98
5 39 Nela VaňkováNela Vaňková 15 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 12.22
6 24 Terezie PolišenskáTerezie Polišenská 15 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 12.25
Celkem 6 závodníků

150 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2024 - 17:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Jonáš HasalJonáš Hasal 16 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 27.01
2 14 Vojtěch ŠkopekVojtěch Škopek 16 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 28.78
3 1 Filip KrokaFilip Kroka 17 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 31.29
4 5 Ondřej BorovanOndřej Borovan 17 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 34.48
2 Matyáš JavůrekMatyáš Javůrek 16 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2024 - 17:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Eliáš KotEliáš Kot 16 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 26.23
2 12 Antonín KrupičkaAntonín Krupička 16 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 29.34
3 9 Vladimír GombošVladimír Gomboš 17 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 31.53
4 6 Antonín KrčmářAntonín Krčmář 16 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 32.26
5 Štěpán VinderŠtěpán Vinder 16 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 32.42
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 9.5.2024 - 17:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 15 Robin TreaybalRobin Treaybal 16 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 27.56
2 18 Matěj MyslivečekMatěj Mysliveček 16 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 29.28
3 8 Samuel PokornýSamuel Pokorný 18 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 31.88
4 11 Arnold VyternaArnold Vyterna 17 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 37.69
Celkem 4 závodníků

150 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2024 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 12 Ondřej HeinzOndřej Heinz 14 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 23.85
2 21 Marek BeránekMarek Beránek 13 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 25.86
3 18 Matěj LancMatěj Lanc 14 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 27.65
4 11 Jakub BurdekJakub Burdek 15 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 28.55
22 Vojtěch KoňataVojtěch Koňata 15 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2024 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 13 Tobiáš KotTobiáš Kot 14 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 25.01
2 14 Jakub JuklíčekJakub Juklíček 14 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 26.99
3 19 Jáchym StrašákJáchym Strašák 13 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 27.79
4 17 Lukáš KučeraLukáš Kučera 15 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 27.81
5 18 Jan HavelJan Havel 14 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 28.68
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 9.5.2024 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9 Jakub PáclJakub Pácl 14 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 25.76
2 8 Albert JirákAlbert Jirák 15 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 26.42
3 7 Marek JuráňMarek Juráň 15 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 27.32
4 6 Jakub UrbánekJakub Urbánek 15 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 27.85
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 9.5.2024 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1 Ondřej KnězOndřej Kněz 13 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 22.61
2 3 Jakub ŠindelářJakub Šindelář 14 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 24.40
3 4 Filip HušákFilip Hušák 13 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 26.10
4 22 VÍt MaršnerVÍt Maršner 15 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 26.31
5 11 Jakub MatejkaJakub Matejka 15 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 29.80
Celkem 5 závodníků

150 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2024 - 17:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 12 Julie FíkováJulie Fíková 16 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 27.10
2 1 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 16 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 27.69
3 10 Rozálie ČivišováRozálie Čivišová 16 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 29.99
4 8 Klára BansethováKlára Bansethová 17 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 30.05
5 Ruby WeigertováRuby Weigertová 17 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 35.06
6 3 Tereza ŠonkováTereza Šonková 18 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 36.86
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2024 - 17:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 16 Mia KufováMia Kufová 16 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 26.90
2 Barbora MayerováBarbora Mayerová 16 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 28.12
3 6 Karolína PejskarováKarolína Pejskarová 16 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 30.97
4 7 Thea RybníčkováThea Rybníčková 17 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 33.71
Celkem 4 závodníků

150 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2024 - 17:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 20 Ema NebázniváEma Nebáznivá 13 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 22.73
2 19 Valentýna TesařováValentýna Tesařová 13 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 24.59
3 18 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 13 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 25.11
4 14 Anastázie StránskáAnastázie Stránská 15 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 27.59
5 16 Aneta MrázkováAneta Mrázková 15 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 30.42
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2024 - 17:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 8 Adéla BansethováAdéla Bansethová 15 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 25.47
2 4 Mína Milota MendesMína Milota Mendes 13 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 25.78
3 9 Magdaléna DavidováMagdaléna Davidová 14 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 25.99
4 17 Emílie KankrlíkováEmílie Kankrlíková 15 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 28.20
5 12 Mariana KonrádováMariana Konrádová 15 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 28.54
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 9.5.2024 - 17:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 21 Martina StárkováMartina Stárková 13 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 23.05
2 7 Nina VrbováNina Vrbová 14 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 25.02
3 2 Tereza LiškováTereza Lišková 13 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 25.89
4 3 Klára ŠevčíkováKlára Ševčíková 13 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 28.56
5 14 Eda SkřivánkováEda Skřivánková 14 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 29.02
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 9.5.2024 - 17:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta KotábováMarkéta Kotábová 14 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 24.47
2 17 Adéla MotkováAdéla Motková 15 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 24.91
3 40 Alena ChmelováAlena Chmelová 13 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 25.41
4 22 Františka VernerováFrantiška Vernerová 15 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 27.53
5 1 Mariana VaverkováMariana Vaverková 15 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 29.87
Celkem 5 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh (čt, 9.5.2024 - 18:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 20 Michael ŠídloMichael Šídlo 13 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 11 2:04.55
2 6 Albert TreaybalAlbert Treaybal 15 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 13 2:05.79
3 1 František KonrádFrantišek Konrád 14 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 9 2:06.37
4 7 Martin PešekMartin Pešek 15 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 12 2:08.34
5 9 Tomáš LukaTomáš Luka 14 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 10 2:09.98
6 38 Jakub KohoutekJakub Kohoutek 14 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 8 2:13.40
7 36 Šimon KlimešŠimon Klimeš 13 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 2:13.74
8 15 Adam ZemanAdam Zeman 14 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 2:27.48
9 37 Alexander PintoAlexander Pinto 14 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 2:29.00
10 5 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný 15 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 2:35.97
11 40 Jindřich HavlínJindřich Havlín 14 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 2:47.56
Celkem 11 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh (čt, 9.5.2024 - 18:10) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 19 Anna JelenekováAnna Jeleneková 13 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 2:05.65
2 26 Barbora HeclováBarbora Heclová 13 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 2:07.73
3 40 Alena ChmelováAlena Chmelová 13 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 2:08.24
4 Markéta KotábováMarkéta Kotábová 14 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:14.93
5 32 Anna AdamkováAnna Adamková 14 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 8 2:17.93
6 41 Amálie KociánováAmálie Kociánová 14 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 2:18.14
7 13 Livie HauserováLivie Hauserová 14 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 10 2:19.72
8 18 Amálka ŠauerováAmálka Šauerová 15 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 2:20.62
9 7 Sofie PokornáSofie Pokorná 13 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 2:26.30
10 30 Monika HudecováMonika Hudecová 15 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 11 2:28.59
11 33 Amálie MallyAmálie Mally 14 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 2:30.59
12 35 Emily BělohlávkováEmily Bělohlávková 15 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 9 2:32.10
13 51 Gabriela KalašováGabriela Kalašová 13 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 12 2:34.39
14 1 Magda StrašákováMagda Strašáková 15 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 13 2:39.11
15 39 Nela VaňkováNela Vaňková 15 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 14 2:41.24
Celkem 15 závodníků

4 x 60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh (čt, 9.5.2024 - 18:35) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 7 Bonaventura, Hnilička, Kot, Krupička Bonaventura, Hnilička, Kot, Krupička Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 44.30
2 4 Macánek, Hasal, Borovan, Reimer Macánek, Hasal, Borovan, Reimer SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 44.77
3 9 Gomboš, Kotlík, Tesař, Vrbenský Gomboš, Kotlík, Tesař, Vrbenský Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 48.99
4 10 Pokorný, Pokorný, Rudolf, Vidner Pokorný, Pokorný, Rudolf, Vidner Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 50.50
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2024 - 18:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1 Konrád, Luka, Šídlo, Heinz Konrád, Luka, Šídlo, Heinz Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 37.95
2 Kněz, Klimeš, Šindelář, Vojíř Kněz, Klimeš, Šindelář, Vojíř TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 38.25
3 Krouský, Pácl, Pertold, Schůrek Krouský, Pácl, Pertold, Schůrek SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 39.52
4 22 Maršner, Kříž, Treaybal, Pešek Maršner, Kříž, Treaybal, Pešek SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 40.86
5 19 Strašák, Lanc, Brna, Brna Strašák, Lanc, Brna, Brna Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 45.25
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2024 - 18:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 13 Kot, Bárta, Kohoutek, Pazdera Kot, Bárta, Kohoutek, Pazdera Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 40.49
2 21 Beránek, Seidl, Jirák, Řeháček Beránek, Seidl, Jirák, Řeháček SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 42.40
3 15 Zeman, Škoda, Dvořák, Havlín Zeman, Škoda, Dvořák, Havlín TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 44.70
4 5 Pokorný, Cimbulka, Matejka, Havel Pokorný, Cimbulka, Matejka, Havel SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 44.97
5 14 Juklíček, Kukla, Burdek, Krčmář Juklíček, Kukla, Burdek, Krčmář Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 45.85
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh (čt, 9.5.2024 - 18:25) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 10 Čivišová, Čivišová, Fíková, Sviteková Čivišová, Čivišová, Fíková, Sviteková Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 45.24
2 8 Bansethová, Janáková, Závorová, Mayerová Bansethová, Janáková, Závorová, Mayerová SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 46.52
3 12 Baloghová, Pejskarová, Rybníčková, Stránská Baloghová, Pejskarová, Rybníčková, Stránská Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 49.11
4 Stránecká, Kulhavá, Matušková, Šonková Stránecká, Kulhavá, Matušková, Šonková SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 57.05
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2024 - 18:40) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Milota Mendes, Chmelová, Lišková, Jeleneková Milota Mendes, Chmelová, Lišková, Jeleneková TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 38.33
2 Heclová, Vrbová, Motková, Bansethová Heclová, Vrbová, Motková, Bansethová SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 39.38
3 Tesařová, Adamková, Konrádová, Novotná Tesařová, Adamková, Konrádová, Novotná Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 39.88
4 9 Davidová, Kubíková, Kalašová, Hauserová Davidová, Kubíková, Kalašová, Hauserová Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 41.47
5 Beritová, Kotábová, Čeganová, Brodanová Beritová, Kotábová, Čeganová, Brodanová TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 41.94
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2024 - 18:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 10 Mrázová, Pokorná, Vacátková, Viková Mrázová, Pokorná, Vacátková, Viková SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 41.39
2 18 Boritzková, Hudecová, Stránská, Kankrlíková Boritzková, Hudecová, Stránská, Kankrlíková Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 43.22
3 6 Hudáková, Mally, Šauerová, Vaverková Hudáková, Mally, Šauerová, Vaverková TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 45.63
4 1 Porazilová, Bartoňová, Ševčíková, Brodanová Porazilová, Bartoňová, Ševčíková, Brodanová TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 46.56
5 16 Mrázková, Bělohlávková, Strašáková, Vaňková Mrázková, Bělohlávková, Strašáková, Vaňková Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 48.40
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(čt, 9.5.2024 - 17:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 5 Eduard ReimerEduard Reimer
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
16 15 2.96
2 12 Antonín KrupičkaAntonín Krupička
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
16 11 2.96
3 8 Antonín HniličkaAntonín Hnilička
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
16 5 2.82
4 9 David KotlíkDavid Kotlík
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
17 9 2.50
5 15 Robin TreaybalRobin Treaybal
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
16 19 2.47
6 5 Ondřej BorovanOndřej Borovan
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
17 3 2.35
7 14 Vojtěch ŠkopekVojtěch Škopek
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
16 18 2.34
8 9 Vladimír GombošVladimír Gomboš
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
17 4 2.29
9 15 Kryštof SýkoraKryštof Sýkora
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
16 17 2.25
10 16 Karel KozákKarel Kozák
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
16 10 2.25
11 4 David MacánekDavid Macánek
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
17 13 2.20
12 3 Jonáš LudvíkJonáš Ludvík
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
18 12 2.19
13 3 Lukáš HoraLukáš Hora
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
17 6 2.18
14 7 Marek BonaventuraMarek Bonaventura
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
17 2 2.12
15 18 Matěj MyslivečekMatěj Mysliveček
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
16 14 2.01
16 11 Štěpán RudolfŠtěpán Rudolf
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
17 16 1.96
17 4 Edurad KočicaEdurad Kočica
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
18 8 1.48
1 Tomáš HronzaTomáš Hronza
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
17 7 DNS
17 Matyáš BláhaMatyáš Bláha
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
17 1 DNS
Štěpán VidnerŠtěpán Vidner
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
17 NM
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(čt, 9.5.2024 - 16:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 1 Ondřej KnězOndřej Kněz
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
13 4 4.37
2 25 Lukáš PertoldLukáš Pertold
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
13 14 3.83
3 36 Šimon KlimešŠimon Klimeš
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
13 3 3.68
4 3 Jakub ŠindelářJakub Šindelář
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
14 22 3.67
5 15 Marek PazderaMarek Pazdera
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
14 13 3.65
6 1 František KonrádFrantišek Konrád
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
14 6 3.54
7 9 Tomáš LukaTomáš Luka
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
14 10 3.48
8 7 Martin PešekMartin Pešek
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
15 15 3.45
9 Benjamin WeissBenjamin Weiss
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
14 25 3.43
10 9 Sebastian SchůrekSebastian Schůrek
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
15 19 3.40
11 6 Albert TreaybalAlbert Treaybal
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
15 24 3.32
12 38 Jakub KohoutekJakub Kohoutek
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
14 5 3.26
13 19 Jáchym StrašákJáchym Strašák
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
13 21 3.06
14 24 Jan KřížJan Kříž
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
15 7 3.04
15 10 Štěpán ŘeháčekŠtěpán Řeháček
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
15 17 3.00
16 22 VÍt MaršnerVÍt Maršner
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
15 11 2.97
17= 17 Jakub KuklaJakub Kukla
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
14 8 2.92
17= 16 Tobiáš BrnaTobiáš Brna
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
15 1 2.92
19 18 Matěj LancMatěj Lanc
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
14 9 2.89
20 40 Jindřich HavlínJindřich Havlín
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
14 2 2.86
21 6 Přemysl SobotkaPřemysl Sobotka
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
15 20 2.86
22 4 Josef ŠkodaJosef Škoda
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
15 23 2.81
23 20 Oliver ZahrádkaOliver Zahrádka
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
15 26 2.76
24 7 Matyáš SeidlMatyáš Seidl
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
15 18 2.61
11 Jakub MatejkaJakub Matejka
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
15 12 NM
5 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
15 16 NM
Celkem 26 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(čt, 9.5.2024 - 16:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 16 Mia KufováMia Kufová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
16 10 2.61
2 3 Alicia BrodanováAlicia Brodanová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
16 4 2.60
3 15 Sára VolencováSára Volencová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
16 18 2.52
4 12 Julie FíkováJulie Fíková
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
16 7 2.49
5 11 Johana ČivišováJohana Čivišová
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
16 5 2.49
6 1 Tereza BartoňováTereza Bartoňová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
16 2 2.43
7 10 Rozálie ČivišováRozálie Čivišová
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
16 6 2.43
8 8 Klára BansethováKlára Bansethová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
17 1 2.38
9 4 Anna JůzkováAnna Jůzková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
16 9 2.37
10 5 Žofie JanákováŽofie Janáková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
16 8 2.34
11 2 Emílie MallyEmílie Mally
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
17 13 2.32
12 13 Rozálie StránskáRozálie Stránská
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
17 16 2.14
13 7 Emílie MatejkováEmílie Matejková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
17 14 2.10
14 9 Vanda ZávorováVanda Závorová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
17 19 2.00
15 19 Stela BláhováStela Bláhová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
17 3 2.00
16 20 Viktorie PolišenskáViktorie Polišenská
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
17 15 1.93
17 21 Hana KuropataHana Kuropata
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
16 12 1.72
14 Štěpán VidnerŠtěpán Vidner
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
16 17 DNS
6 Gabriela KulhaváGabriela Kulhavá
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
17 11 NM
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(čt, 9.5.2024 - 17:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 21 Martina StárkováMartina Stárková
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
13 18 3.51
2 20 Ema NebázniváEma Nebáznivá
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
13 13 3.46
3 32 Anna AdamkováAnna Adamková
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
14 1 3.38
4 26 Barbora HeclováBarbora Heclová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
13 7 3.38
5 18 Kristýna NovotnáKristýna Novotná
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
13 14 3.37
6 3 Natalia BrodanováNatalia Brodanová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
14 5 3.35
7 19 Valentýna TesařováValentýna Tesařová
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
13 19 3.28
8 12 Johana VikováJohana Viková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
14 22 3.25
9 10 Ema MrázováEma Mrázová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
14 12 3.14
10 5 Evelína ČeganováEvelína Čeganová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
14 6 3.14
11 15 Elen SlavětínskáElen Slavětínská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
14 17 3.13
12 16 Johana BrichcínováJohana Brichcínová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
13 4 3.04
13 41 Amálie KociánováAmálie Kociánová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
14 11 2.97
14 22 Františka VernerováFrantiška Vernerová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
15 21 2.92
15 30 Monika HudecováMonika Hudecová
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
15 9 2.90
16 5 Zuzana BeritováZuzana Beritová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
13 3 2.79
17 14 Julie Alexandra BajanováJulie Alexandra Bajanová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
15 2 2.48
18 13 Kateřina VacátkováKateřina Vacátková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
13 20 2.48
6 Vendula PeroutkováVendula Peroutková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
14 15 DNS
17 Emílie KankrlíkováEmílie Kankrlíková
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
15 10 NM
6 Sára HudákováSára Hudáková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
15 8 NM
1 Ester PorazilováEster Porazilová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
15 16 NM
Celkem 22 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši

(čt, 9.5.2024 - 16:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 3 Lukáš HoraLukáš Hora
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
17 1 23.52
2 14 Leonard VyternaLeonard Vyterna
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
16 12 17.08
3 5 Eliáš KotEliáš Kot
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
16 3 13.53
4 6 Max SzeteiMax Szetei
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
17 8 13.40
5 11 Arnold VyternaArnold Vyterna
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
17 11 12.98
6 13 Šimon VrbenskýŠimon Vrbenský
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
17 10 12.73
7 12 Václav TesařVáclav Tesař
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
17 9 12.18
8 8 Samuel PokornýSamuel Pokorný
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
18 7 11.45
9 4 David MacánekDavid Macánek
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
17 5 09.43
10 10 Hugo PokornýHugo Pokorný
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
16 6 09.32
11 6 Antonín KrčmářAntonín Krčmář
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
16 4 09.09
12 1 Eduard KočicaEduard Kočica
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
18 2 08.26
Celkem 12 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(čt, 9.5.2024 - 17:30) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 19 Tomáš MacháčTomáš Macháč
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
13 14 37.11
2 1 Vojtěch KrouskýVojtěch Krouský
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
13 13 35.78
3 4 Jan VojířJan Vojíř
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
13 20 27.89
4 4 Filip HušákFilip Hušák
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
13 8 24.71
5 4 Josef ŠkodaJosef Škoda
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
15 18 24.33
6 15 Adam ZemanAdam Zeman
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
14 23 24.04
7 Benjamin WeissBenjamin Weiss
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
14 21 22.59
8 14 Metoděj BártaMetoděj Bárta
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
14 1 22.45
9 12 Ondřej HeinzOndřej Heinz
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
14 7 22.39
10 18 Mikuláš BrnaMikuláš Brna
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
13 2 21.38
11 6 Přemysl SobotkaPřemysl Sobotka
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
15 17 20.91
12 7 Marek JuráňMarek Juráň
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
15 11 19.04
13 14 Jakub JuklíčekJakub Juklíček
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
14 10 18.99
14 13 Tobiáš KotTobiáš Kot
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
14 12 18.56
15 11 Jakub BurdekJakub Burdek
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
15 3 18.05
16 3 Lukáš DvořákLukáš Dvořák
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
13 5 17.51
17 18 Jan HavelJan Havel
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
14 6 16.23
18 10 Hynek CimbulkaHynek Cimbulka
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
14 4 15.69
19 6 Jakub UrbánekJakub Urbánek
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
15 19 14.24
20 20 Oliver ZahrádkaOliver Zahrádka
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
15 22 13.43
21 25 Adam SedlákAdam Sedlák
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
15 16 13.05
11 Filip RubákFilip Rubák
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
14 15 DNS
7 Jakub JarkovskýJakub Jarkovský
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
13 9 DNS
Celkem 23 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky

(čt, 9.5.2024 - 17:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 3 Alicia BrodanováAlicia Brodanová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
16 1 20.50
2 12 Marianna BaloghováMarianna Baloghová
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
17 5 14.99
3 15 Laura SvitekováLaura Sviteková
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
16 8 12.02
4 6 Karolína PejskarováKarolína Pejskarová
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
16 6 11.18
5 7 Thea RybníčkováThea Rybníčková
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
17 7 07.83
6 7 Karolína GrocholováKarolína Grocholová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
18 3 05.89
7 4 Ella MatuškováElla Matušková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
18 2 04.76
8 9 Julie StráneckáJulie Stránecká
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
16 4 03.94
Celkem 8 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(čt, 9.5.2024 - 16:30) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 17 Adéla MotkováAdéla Motková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
15 9 28.93
2 21 Markéta KubíkováMarkéta Kubíková
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
14 8 27.86
3 3 Natalia BrodanováNatalia Brodanová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
14 5 27.12
4 8 Adéla BansethováAdéla Bansethová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
15 2 26.73
5 5 Zuzana BeritováZuzana Beritová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
13 3 26.72
6 12 Mariana KonrádováMariana Konrádová
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
15 7 20.30
7 9 Magdaléna DavidováMagdaléna Davidová
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
14 6 19.01
8 9 Valentina VeseláValentina Veselá
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
14 18 17.62
9 1 Magda StrašákováMagda Strašáková
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
15 15 14.45
10 1 Mariana VaverkováMariana Vaverková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
15 17 13.89
11 14 Julie Alexandra BajanováJulie Alexandra Bajanová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
15 1 13.83
12 14 Anastázie StránskáAnastázie Stránská
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
15 14 13.10
13 18 Stela BoritzkováStela Boritzková
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
15 4 12.94
14 3 Klára ŠevčíkováKlára Ševčíková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
13 16 11.69
15 1 Ester PorazilováEster Porazilová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
15 13 11.49
16 16 Aneta MrázkováAneta Mrázková
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
15 10 07.89
17 24 Terezie PolišenskáTerezie Polišenská
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
15 12 07.50
6 Vendula PeroutkováVendula Peroutková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
14 11 DNS
Celkem 18 závodníků