Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Krajský přebor Středočeského kraje (muži, ženy, junioři, juniorky, dorostenci, dorostenky)

Kolín (18. 5. 2024)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 18.5.2024 - 11:20) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David DvořákDavid Dvořák 01 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 11.43 q
2 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 3 SB 11.69 q
3 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 12.40 q
4 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 4 12.43 q
5 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek 04 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 7 12.47 q
6 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 14.17 q
Jan BernardJan Bernard 98 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 DQ
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 18.5.2024 - 12:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David DvořákDavid Dvořák 01 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 SB 11.16
2 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 SB 11.43
3 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 SB 11.72
MS Jan BernardJan Bernard 98 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 8 11.91
5 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek 04 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 7 SB 12.35
6 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 SB 13.90
Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 3 DQ
Celkem 7 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 18.5.2024 - 12:40) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 4 SB 11.17
2 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 6 SB 11.17
3 František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 11.18
4 Filip AntošFilip Antoš 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 SB 11.27
5 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 SB 11.54
6 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 2 SB 11.67
7 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 SB 11.70
8 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 8 SB 11.71
Celkem 8 závodníků

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 18.5.2024 - 11:25) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 11.13 Q
2 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 11.81 Q
3 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník 06 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 6 12.09
4 Petr HrubýPetr Hrubý 05 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 3 12.11
5 Mikolaj StasjukMikolaj Stasjuk 06 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 2 PB 12.88
6 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 7 12.89
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 18.5.2024 - 11:25) official Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 5 11.48 Q
2 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 11.62 Q
3 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 3 PB 11.80 q
4 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 11.87
5 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 12.20
6 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 12.47
7 Filip ŠkubalFilip Škubal 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 8 13.23
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 18.5.2024 - 11:25) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 3 PB 11.36 Q
2 Filip AntošFilip Antoš 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 11.61 Q
3 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 11.81 q
4 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 11.89
5 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 12.24
6 Jiří KotekJiří Kotek 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 12.43
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 11.13 Q
2 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 3 PB 11.36 Q
3 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 5 11.48 Q
4 Filip AntošFilip Antoš 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 11.61 Q
5 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 11.62 Q
6 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 3 PB 11.80 q
7 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 11.81 Q
7 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 11.81 q
9 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 11.87
10 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 11.89
11 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník 06 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 6 12.09
12 Petr HrubýPetr Hrubý 05 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 3 12.11
13 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 12.20
14 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 12.24
15 Jiří KotekJiří Kotek 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 12.43
16 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 12.47
17 Mikolaj StasjukMikolaj Stasjuk 06 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 2 PB 12.88
18 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 7 12.89
19 Filip ŠkubalFilip Škubal 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 8 13.23

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 18.5.2024 - 11:35) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít ŠestákVít Šesták 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 11.37 Q
2 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 4 11.46 q
3 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 2 11.79 q
4 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 3 11.91
5 Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 12.04
6 Richard StředaRichard Středa 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 7 12.29
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 18.5.2024 - 11:35) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 5 11.41
2 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 8 11.92 Q
3 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 11.92
4 Tobiáš RadaTobiáš Rada 07 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 3 12.30
5 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 12.34
6 Jindřich Pavel OnuferJindřich Pavel Onufer 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 12.37
7 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 12.71
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 18.5.2024 - 11:35) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček 07 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 5 11.32 Q
2 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 11.55 q
3 Lukáš ČernýLukáš Černý 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 12.44
4 Adam AdlerAdam Adler 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 13.86
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (so, 18.5.2024 - 11:35) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon NovákŠimon Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 11.79 Q
2 Patrik GeistPatrik Geist 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 4 PB 11.84 q
3 Vincent OchVincent Och 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 12.14
4 Adam KřižkaAdam Křižka 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 12.38
5 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 12.58
6 Matěj SoučekMatěj Souček 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 13.96
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček 07 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 5 11.32 Q
2 Vít ŠestákVít Šesták 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 11.37 Q
3 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 5 11.41
4 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 4 11.46 q
5 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 11.55 q
6 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 2 11.79 q
6 Šimon NovákŠimon Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 11.79 Q
8 Patrik GeistPatrik Geist 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 4 PB 11.84 q
9 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 3 11.91
10 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 8 11.92 Q
10 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 11.92
12 Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 12.04
13 Vincent OchVincent Och 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 12.14
14 Richard StředaRichard Středa 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 7 12.29
15 Tobiáš RadaTobiáš Rada 07 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 3 12.30
16 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 12.34
17 Jindřich Pavel OnuferJindřich Pavel Onufer 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 12.37
18 Adam KřižkaAdam Křižka 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 12.38
19 Lukáš ČernýLukáš Černý 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 12.44
20 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 12.58
21 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 12.71
22 Adam AdlerAdam Adler 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 13.86
23 Matěj SoučekMatěj Souček 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 13.96

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 18.5.2024 - 12:40) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít ŠestákVít Šesták 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 SB 11.10
2 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 6 SB 11.26
3 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček 07 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 5 SB 11.29
4 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 SB 11.34
5 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 SB 11.56
6 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 2 SB 11.62
7 Šimon NovákŠimon Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 SB 11.74
8 Patrik GeistPatrik Geist 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 8 SB 11.82
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.5.2024 - 12:50) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 12.28
2 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 6 SB 12.61
3 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 SB 12.74
4 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 3 SB 12.85
5 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 7 13.67
6 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 8 SB 14.16
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 18.5.2024 - 11:45) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 12.25 q
2 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 3 PB 12.77 q
3 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 12.79 q
4 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 6 12.89 q
5 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 13.22 q
6 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 13.30 q
7 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 8 14.27 q
Celkem 7 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 18.5.2024 - 12:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 12.72 Q
2 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 4 13.06 Q
3 308 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 13.09 q
4 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 6 13.18 q
5 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 8 13.25 q
6 Karolína LackováKarolína Lacková 06 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 7 13.53
7 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 13.70
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 18.5.2024 - 12:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 5 PB 12.58 Q
2 Anastasia SiroshAnastasia Sirosh 06 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 6 13.11 Q
3 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 4 13.26 q
4 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 13.51
5 Karolína ŘehořováKarolína Řehořová 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 8 PB 15.07
Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 3 DQ
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 5 PB 12.58 Q
2 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 12.72 Q
3 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 4 13.06 Q
4 308 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 13.09 q
5 Anastasia SiroshAnastasia Sirosh 06 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 6 13.11 Q
6 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 6 13.18 q
7 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 8 13.25 q
8 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 4 13.26 q
9 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 13.51
10 Karolína LackováKarolína Lacková 06 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 7 13.53
11 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 13.70
12 Karolína ŘehořováKarolína Řehořová 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 8 PB 15.07
Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 3 DQ

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 18.5.2024 - 12:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 5 SB 12.46
2 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 SB 12.61
3 308 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 SB 12.93
4 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 6 SB 13.04
5 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 1 SB 13.05
6 Anastasia SiroshAnastasia Sirosh 06 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 7 SB 13.06
7 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 8 SB 13.12
8 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 2 SB 13.13
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 18.5.2024 - 12:10) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta BedrnováAneta Bedrnová 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 12.48 Q
2 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 PB 13.05 q
3 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 13.11
4 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 6 13.20
5 Nikol ŠuldováNikol Šuldová 08 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 7 13.69
6 Lucie PohunkováLucie Pohunková 07 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 8 PB 14.23
7 Anna VejdělkováAnna Vejdělková 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 14.49
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 18.5.2024 - 12:10) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 5 12.64 Q
2 Nikol NovákováNikol Nováková 07 TJ Neratovice TJ Neratovice 6 PB 13.08
3 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 13.22
4 Julie BeránkováJulie Beránková 07 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 3 PB 13.44
5 Eva KřížkováEva Křížková 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 8 14.32
6 Magdalena BernátováMagdalena Bernátová 07 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 7 14.49
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 18.5.2024 - 12:10) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška LackováEliška Lacková 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 6 PB 12.74 Q
2 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 12.97 q
3 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 13.28
4 Adéla BednářováAdéla Bednářová 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 13.47
5 Sofie TýčováSofie Týčová 08 TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 1 13.49
6 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 7 13.71
7 Julie Valentina VelkováJulie Valentina Velková 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 13.96
8 Anna PecinovskáAnna Pecinovská 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 8 15.14
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 18.5.2024 - 12:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 5 PB 12.76 Q
2 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 SB 12.96 q
3 Venuše ReichlováVenuše Reichlová 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 13.20
4 Martina MarešováMartina Marešová 08 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 3 13.51
MS Tereza SlabihoudováTereza Slabihoudová 07 AC Pardubice AC Pardubice 1 13.78
6 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 7 13.81
7 Tereza RubešováTereza Rubešová 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 2 13.99
8 Anna RaušováAnna Raušová 07 SK Mníšecký Expres SK Mníšecký Expres 8 14.24
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (so, 18.5.2024 - 12:10) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna RoedlováKristýna Roedlová 07 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 12.55 Q
2 Gabriela UrikováGabriela Uriková 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 PB 13.08
3 Aneta HanouskováAneta Hanousková 08 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 5 13.16
4 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 13.61
5 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 8 13.66
6 Julie KřivskáJulie Křivská 08 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 2 13.94
7 Sára ValdmanováSára Valdmanová 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 7 14.07
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta BedrnováAneta Bedrnová 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 12.48 Q
2 Kristýna RoedlováKristýna Roedlová 07 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 12.55 Q
3 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 5 12.64 Q
4 Eliška LackováEliška Lacková 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 6 PB 12.74 Q
5 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 5 PB 12.76 Q
6 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 SB 12.96 q
7 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 12.97 q
8 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 PB 13.05 q
9 Nikol NovákováNikol Nováková 07 TJ Neratovice TJ Neratovice 6 PB 13.08
9 Gabriela UrikováGabriela Uriková 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 PB 13.08
11 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 13.11
12 Aneta HanouskováAneta Hanousková 08 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 5 13.16
13 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 6 13.20
13 Venuše ReichlováVenuše Reichlová 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 13.20
15 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 13.22
16 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 13.28
17 Julie BeránkováJulie Beránková 07 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 3 PB 13.44
18 Adéla BednářováAdéla Bednářová 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 13.47
19 Sofie TýčováSofie Týčová 08 TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 1 13.49
20 Martina MarešováMartina Marešová 08 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 3 13.51
21 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 13.61
22 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 8 13.66
23 Nikol ŠuldováNikol Šuldová 08 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 7 13.69
24 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 7 13.71
25 Tereza SlabihoudováTereza Slabihoudová 07 AC Pardubice AC Pardubice 1 13.78
26 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 7 13.81
27 Julie KřivskáJulie Křivská 08 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 2 13.94
28 Julie Valentina VelkováJulie Valentina Velková 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 13.96
29 Tereza RubešováTereza Rubešová 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 2 13.99
30 Sára ValdmanováSára Valdmanová 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 7 14.07
31 Lucie PohunkováLucie Pohunková 07 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 8 PB 14.23
32 Anna RaušováAnna Raušová 07 SK Mníšecký Expres SK Mníšecký Expres 8 14.24
33 Eva KřížkováEva Křížková 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 8 14.32
34 Anna VejdělkováAnna Vejdělková 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 14.49
34 Magdalena BernátováMagdalena Bernátová 07 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 7 14.49
36 Anna PecinovskáAnna Pecinovská 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 8 15.14

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 18.5.2024 - 12:50) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna RoedlováKristýna Roedlová 07 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 SB 12.38
2 Aneta BedrnováAneta Bedrnová 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 SB 12.38
3 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 6 SB 12.42
4 Eliška LackováEliška Lacková 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 3 SB 12.62
5 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 7 12.86
6 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 8 13.00
7 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 2 13.03
8 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 1 SB 13.04
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži

(so, 18.5.2024 - 14:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 23.44
2 Jan KotrhonzJan Kotrhonz 88 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 2 23.89
3 Jan BernardJan Bernard 98 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 24.75
4 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek 04 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 4 25.14
5 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 SB 29.52
Celkem 5 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2024 - 14:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 22.01
2 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 PB 22.18
3 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 6 SB 22.23
4 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 23.35
5 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 2 PB 23.52
6 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 24.21
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2024 - 14:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HrubýPetr Hrubý 05 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 4 PB 24.20
2 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 24.46
3 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 24.70
4 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 PB 25.20
5 Šimon ŠkrábalŠimon Škrábal 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 PB 25.42
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 22.01
2 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 PB 22.18
3 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 6 SB 22.23
4 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 23.35
5 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 2 PB 23.52
6 Petr HrubýPetr Hrubý 05 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 4 PB 24.20
7 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 24.21
8 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 24.46
9 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 24.70
10 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 PB 25.20
11 Šimon ŠkrábalŠimon Škrábal 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 PB 25.42

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2024 - 14:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 5 22.91
MS Matěj NosMatěj Nos 07 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 2 PB 23.02
3 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 4 23.09
4 Jiří HlavinkaJiří Hlavinka 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 23.26
5 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ Neratovice TJ Neratovice 1 PB 23.26
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2024 - 14:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít ŠestákVít Šesták 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 PB 22.73
2 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 23.65
3 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 24.10
4 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 3 24.47
5 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 24.69
6 Lukáš ČernýLukáš Černý 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 24.87
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 18.5.2024 - 14:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 3 PB 23.57
2 Adam PodolákAdam Podolák 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 24.37
3 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 24.51
4 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 24.62
5 Vincent OchVincent Och 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 PB 24.64
6 Martin HovorkaMartin Hovorka 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 24.73
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 18.5.2024 - 14:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 2 PB 23.61
2 Jindřich Pavel OnuferJindřich Pavel Onufer 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 24.17
3 Richard StředaRichard Středa 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 6 PB 24.79
4 Matěj ČupMatěj Čup 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 25.95
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 18.5.2024 - 14:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 23.68
2 220 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 4 PB 25.32
3 272 Jan DušekJan Dušek 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 6 PB 25.38
4 Vincent PopVincent Pop 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 PB 25.63
5 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 25.72
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 18.5.2024 - 14:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 23.94
2 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 2 24.27
3 99 Adam BudošAdam Budoš 08 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 6 25.13
4 Adam AdlerAdam Adler 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 27.15
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít ŠestákVít Šesták 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 PB 22.73
2 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 5 22.91
3 Matěj NosMatěj Nos 07 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 2 PB 23.02
4 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 4 23.09
5 Jiří HlavinkaJiří Hlavinka 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 23.26
5 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ Neratovice TJ Neratovice 1 PB 23.26
7 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 3 PB 23.57
8 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 2 PB 23.61
9 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 23.65
10 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 23.68
11 Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 23.94
12 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 24.10
13 Jindřich Pavel OnuferJindřich Pavel Onufer 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 24.17
14 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 2 24.27
15 Adam PodolákAdam Podolák 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 24.37
16 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 3 24.47
17 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 24.51
18 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 24.62
19 Vincent OchVincent Och 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 PB 24.64
20 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 24.69
21 Martin HovorkaMartin Hovorka 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 24.73
22 Richard StředaRichard Středa 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 6 PB 24.79
23 Lukáš ČernýLukáš Černý 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 24.87
24 99 Adam BudošAdam Budoš 08 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 6 25.13
25 220 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 4 PB 25.32
26 272 Jan DušekJan Dušek 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 6 PB 25.38
27 Vincent PopVincent Pop 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 PB 25.63
28 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 25.72
29 Matěj ČupMatěj Čup 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 25.95
30 Adam AdlerAdam Adler 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 27.15

200 m - Ženy

(so, 18.5.2024 - 14:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 25.40
2 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 SB 25.85
3 103 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 26.01
4 Eliška KrálováEliška Králová 02 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 6 26.05
5 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 26.97
6 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 1 29.34
Celkem 6 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2024 - 14:50) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 25.34
2 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 26.02
3 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 26.17
4 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 4 26.60
5 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 2 26.77
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2024 - 14:50) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 251 Anna FialováAnna Fialová 06 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 6 PB 26.45
2 308 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 26.62
3 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 PB 27.60
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 18.5.2024 - 14:50) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie LohseNatálie Lohse 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 28.49
2 Amy KapilaAmy Kapila 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 30.08
3 Laura FikesováLaura Fikesová 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 30.18
4 Josefina KašparováJosefina Kašparová 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 3 31.04
5 Karolína ŘehořováKarolína Řehořová 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 33.29
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 25.34
2 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 26.02
3 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 26.17
4 251 Anna FialováAnna Fialová 06 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 6 PB 26.45
5 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 4 26.60
6 308 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 26.62
7 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 2 26.77
8 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 PB 27.60
9 Natálie LohseNatálie Lohse 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 28.49
10 Amy KapilaAmy Kapila 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 30.08
11 Laura FikesováLaura Fikesová 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 30.18
12 Josefina KašparováJosefina Kašparová 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 3 31.04
13 Karolína ŘehořováKarolína Řehořová 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 33.29

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2024 - 14:50) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 2 25.41
2 Eliška LackováEliška Lacková 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 5 25.80
3 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 4 SB 26.13
4 Kristýna RoedlováKristýna Roedlová 07 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 26.45
MS Eliška BílkováEliška Bílková 07 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 3 26.73
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2024 - 14:50) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 6 26.76
2 Venuše ReichlováVenuše Reichlová 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 27.07
Celkem 2 závodníků
Běh 03 (so, 18.5.2024 - 14:50) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna DuškováAnna Dušková 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 5 PB 27.23
2 Gabriela UrikováGabriela Uriková 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 PB 27.45
3 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 PB 27.69
4 Nikol ŠuldováNikol Šuldová 08 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 1 28.21
303 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 18.5.2024 - 14:50) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla BednářováAdéla Bednářová 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 SB 28.18
2 Karla PecháňováKarla Pecháňová 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 PB 28.58
3 Julie Valentina VelkováJulie Valentina Velková 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 PB 28.58
4 Magdalena BernátováMagdalena Bernátová 07 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 3 30.19
5 Eliška BrůnováEliška Brůnová 08 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 2 30.98
6 Lucie PohunkováLucie Pohunková 07 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 1 PB 31.24
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 18.5.2024 - 14:50) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 47 Natalie KvasničkaNatalie Kvasnička 07 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 2 28.83
2 Jessica DaleckáJessica Dalecká 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 30.34
3 320 Matylda BednářováMatylda Bednářová 08 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 6 PB 31.39
4 Eva KřížkováEva Křížková 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 31.93
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 2 25.41
2 Eliška LackováEliška Lacková 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 5 25.80
3 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 4 SB 26.13
4 Kristýna RoedlováKristýna Roedlová 07 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 26.45
5 Eliška BílkováEliška Bílková 07 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 3 26.73
6 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 6 26.76
7 Venuše ReichlováVenuše Reichlová 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 27.07
8 Anna DuškováAnna Dušková 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 5 PB 27.23
9 Gabriela UrikováGabriela Uriková 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 PB 27.45
10 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 PB 27.69
11 Adéla BednářováAdéla Bednářová 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 SB 28.18
12 Nikol ŠuldováNikol Šuldová 08 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 1 28.21
13 Karla PecháňováKarla Pecháňová 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 PB 28.58
13 Julie Valentina VelkováJulie Valentina Velková 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 PB 28.58
15 47 Natalie KvasničkaNatalie Kvasnička 07 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 2 28.83
16 Magdalena BernátováMagdalena Bernátová 07 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 3 30.19
17 Jessica DaleckáJessica Dalecká 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 30.34
18 Eliška BrůnováEliška Brůnová 08 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 2 30.98
19 Lucie PohunkováLucie Pohunková 07 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 1 PB 31.24
20 320 Matylda BednářováMatylda Bednářová 08 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 6 PB 31.39
21 Eva KřížkováEva Křížková 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 31.93
303 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 DQ

400 m - Muži

(so, 18.5.2024 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 52.59
MS Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 53.29
Celkem 2 závodníků

400 m - Junioři

(so, 18.5.2024 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 SB 49.16
2 Petr VeselýPetr Veselý 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 50.94
3 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 SB 51.42
4 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 53.06
5 Jiří KotekJiří Kotek 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 PB 55.42
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2024 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Martin KorečekMartin Koreček 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 4 PB 49.63
2 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 5 50.53
3 Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 51.00
4 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 51.46
5 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 2 PB 51.74
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2024 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 54.22
2 Tobiáš RadaTobiáš Rada 07 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 4 PB 54.39
3 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 5 54.81
4 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 56.31
5 302 Lukáš HořejšLukáš Hořejš 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 56.53
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 18.5.2024 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ČupMatěj Čup 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 58.35
2 Štěpán ČančíkŠtěpán Čančík 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 60.15
3 Marek PergeltMarek Pergelt 08 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 3 63.06
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KorečekMartin Koreček 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 4 PB 49.63
2 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 5 50.53
3 Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 51.00
4 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 51.46
5 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 2 PB 51.74
6 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 54.22
7 Tobiáš RadaTobiáš Rada 07 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 4 PB 54.39
8 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 5 54.81
9 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 56.31
10 302 Lukáš HořejšLukáš Hořejš 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 56.53
11 Matěj ČupMatěj Čup 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 58.35
12 Štěpán ČančíkŠtěpán Čančík 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 60.15
13 Marek PergeltMarek Pergelt 08 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 3 63.06

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2024 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 56.17
2 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 57.49
3 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 57.87
4 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 3 SB 59.33
MS Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 60.49
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2024 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 6 64.94
2 201 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 06 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 5 65.20
3 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 SB 65.27
4 Josefina KašparováJosefina Kašparová 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 2 PB 65.80
5 Laura FikesováLaura Fikesová 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 69.41
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 56.17
2 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 57.49
3 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 57.87
4 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 3 SB 59.33
5 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 60.49
6 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 6 64.94
7 201 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 06 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 5 65.20
8 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 SB 65.27
9 Josefina KašparováJosefina Kašparová 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 2 PB 65.80
10 Laura FikesováLaura Fikesová 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 69.41

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2024 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 61.22
2 104 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ Neratovice TJ Neratovice 1 PB 61.94
3 Kristýna PajkováKristýna Pajková 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 62.38
4 303 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 62.77
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2024 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 PB 59.30
2 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 62.62
3 Karla PecháňováKarla Pecháňová 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 63.97
4 Ludmila ForštováLudmila Forštová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 66.46
5 18 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 67.12
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 18.5.2024 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 2 60.37
2 75 Eliška KašparováEliška Kašparová 07 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 PB 67.02
3 220 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 68.79
4 87 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 71.06
5 Jessica DaleckáJessica Dalecká 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 73.21
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 PB 59.30
2 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 2 60.37
3 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 61.22
4 104 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ Neratovice TJ Neratovice 1 PB 61.94
5 Kristýna PajkováKristýna Pajková 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 62.38
6 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 62.62
7 303 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 62.77
8 Karla PecháňováKarla Pecháňová 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 63.97
9 Ludmila ForštováLudmila Forštová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 66.46
10 75 Eliška KašparováEliška Kašparová 07 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 PB 67.02
11 18 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 67.12
12 220 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 68.79
13 87 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 71.06
14 Jessica DaleckáJessica Dalecká 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 73.21

800 m - Muži

(so, 18.5.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
MS 281 Milan ŘímalMilan Římal 75 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 2:17.25
MS 301 Viktor NěmecViktor Němec 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 2:18.71
Celkem 2 závodníků

800 m - Junioři

(so, 18.5.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 299 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 1:59.57
2 327 Vojtěch KohoutVojtěch Kohout 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 PB 2:00.24
3 30 Adam KoukalAdam Koukal 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 PB 2:03.98
4 315 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 2:04.74
5 325 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 6 2:07.82
6 264 Ondřej ValoušekOndřej Valoušek 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 2:16.28
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenci

(so, 18.5.2024 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 220 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 1 2:04.82
2 272 Jan DušekJan Dušek 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 2 PB 2:06.28
3 277 Ondřej KašičkaOndřej Kašička 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 SB 2:06.76
4 100 Jakub LachmanJakub Lachman 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 PB 2:09.91
5 91 Tomáš BečkaTomáš Bečka 08 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 6 2:10.06
6 99 Adam BudošAdam Budoš 08 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 5 PB 2:15.19
7 86 Karel PechKarel Pech 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 2:18.23
Celkem 7 závodníků

800 m - Ženy

(so, 18.5.2024 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 103 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 2:13.18
2 261 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 2:24.41
3 233 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 SB 2:24.60
4 280 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 2:33.87
MS 274 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 4 2:38.06
6 273 Natálie NarguetNatálie Narguet 06 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 2 2:46.96
Celkem 6 závodníků

800 m - Juniorky

(so, 18.5.2024 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 251 Anna FialováAnna Fialová 06 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 3 PB 2:20.78
2 308 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 2:29.66
Celkem 2 závodníků

800 m - Dorostenky

(so, 18.5.2024 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 104 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ Neratovice TJ Neratovice 6 2:27.25
MS 197 Věra DvořákováVěra Dvořáková 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 PB 2:27.47
3 93 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 SB 2:30.29
4 318 Klára BulířováKlára Bulířová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 SB 2:33.97
5 106 Julie VosátkováJulie Vosátková 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 3 2:39.88
6 47 Natalie KvasničkaNatalie Kvasnička 07 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 3 PB 2:40.58
7 320 Matylda BednářováMatylda Bednářová 08 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 5 PB 2:41.42
8 262 Julie HejdukováJulie Hejduková 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 2:41.72
9 151 Eva VodseďálkováEva Vodseďálková 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 2:47.65
10 339 Sára HolbováSára Holbová 08 SK Mníšecký Expres SK Mníšecký Expres 6 PB 2:49.35
Celkem 10 závodníků

1500 m - Muži

(so, 18.5.2024 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
MS 65 Vilém GrumlVilém Gruml 67 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 4:55.45
MS 73 Roman PekárekRoman Pekárek 66 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 4:55.72
Celkem 2 závodníků

1500 m - Junioři

(so, 18.5.2024 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 31 Tomáš HerinkTomáš Herink 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 4:15.16
2 30 Adam KoukalAdam Koukal 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 PB 4:20.55
3 33 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 6 4:25.16
MS 27 Václav RůžičkaVáclav Růžička 06 AC Choceň, spolek AC Choceň, spolek 3 4:26.06
Celkem 4 závodníků

1500 m - Dorostenci

(so, 18.5.2024 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 34 Oliver MarákOliver Marák 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 1 PB 4:21.73
2 37 Dominik PešekDominik Pešek 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 4:22.54
3 39 Adam MartínekAdam Martínek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 SB 4:36.43
4 216 Matěj ŠubrtMatěj Šubrt 07 TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 9 PB 4:37.86
5 302 Lukáš HořejšLukáš Hořejš 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 4:38.06
6 41 Matyáš SchejbalMatyáš Schejbal 08 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 5 PB 4:38.28
7 287 Petr TatíčekPetr Tatíček 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 10 PB 4:38.49
8 40 Jakub JedličkaJakub Jedlička 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 4:46.66
9 328 Oliver Raymond MullenOliver Raymond Mullen 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 8 PB 4:56.10
Celkem 9 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 18.5.2024 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
MS 217 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 4:46.97
MS 233 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 PB 4:52.84
Celkem 2 závodníků

1500 m - Juniorky

(so, 18.5.2024 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
MS 306 Karolína SuchánkováKarolína Suchánková 06 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 1 SB 4:57.65
2 201 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 06 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 8 5:04.31
3 228 Klára TulachováKlára Tulachová 06 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 2 SB 5:14.66
4 215 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 5:42.10
5 288 Eliška KolmanováEliška Kolmanová 05 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 7 6:07.00
6 303 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 6:25.00
219 Julie HavlíčkováJulie Havlíčková 06 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 5 DNF
Celkem 7 závodníků

1500 m - Dorostenky

(so, 18.5.2024 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 303 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 PB 4:48.53
2 18 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 PB 5:04.68
3 75 Eliška KašparováEliška Kašparová 07 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 5:07.21
4 321 Anežka KřenkováAnežka Křenková 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 6 PB 5:12.00
5 220 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 PB 5:29.28
6 87 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 5:29.64
7 69 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 3 PB 5:36.24
Celkem 7 závodníků

3000 m - Dorostenci

(so, 18.5.2024 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 45 Jakub MaříkJakub Mařík 07 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 4 PB 08:59.42
2 49 Šimon ŘíhaŠimon Říha 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 SB 10:06.21
3 52 Jonáš TůmaJonáš Tůma 07 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 2 11:30.09
4 87 Adam SteinbachAdam Steinbach 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 12:29.42
Celkem 4 závodníků

3000 m - Juniorky

(so, 18.5.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 57 Darina ŠnajdrováDarina Šnajdrová 05 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 6 PB 10:48.44
2 51 Michaela GyörgyováMichaela Györgyová 92 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 11:09.23
3 54 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 12:49.03
4 55 Barbora BalcarováBarbora Balcarová 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 13:22.65
Celkem 4 závodníků

3000 m - Dorostenky

(so, 18.5.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 58 Marie MikulíkováMarie Mikulíková 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 PB 10:40.86
2 62 Veronika BeránkováVeronika Beránková 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 11:39.46
3 63 Emily Maya HanleyEmily Maya Hanley 08 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 12:03.36
Celkem 3 závodníků

5000 m - Junioři

(so, 18.5.2024 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
MS 70 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 PB 16:15.94
MS 60 Jan VeselýJan Veselý 06 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 6 18:16.75
Celkem 2 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2024 - 10:50) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 PB 14.03
MS Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 5 14.20
3 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 3 PB 15.48
4 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 15.50
5 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 7 15.84
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2024 - 10:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 3 15.75
MS Karolína BaťkováKarolína Baťková 06 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 4 17.41
3 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 5 17.67
4 Kristýna JarošováKristýna Jarošová 05 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 6 18.73
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 PB 14.03
2 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 5 14.20
3 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 3 PB 15.48
4 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 15.50
5 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 3 15.75
6 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 7 15.84
7 Karolína BaťkováKarolína Baťková 06 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 4 17.41
8 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 5 17.67
9 Kristýna JarošováKristýna Jarošová 05 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 6 18.73

100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2024 - 11:00) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 13.93
MS Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 4 14.61
3 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 6 14.86
4 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 15.22
5 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 15.39
6 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 15.74
7 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 8 16.04
8 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 1 16.63
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2024 - 11:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 16.01
2 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 6 16.65
MS Tereza SlabihoudováTereza Slabihoudová 07 AC Pardubice AC Pardubice 3 16.99
4 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 4 17.40
5 Tereza RubešováTereza Rubešová 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 2 17.58
6 Martina MarešováMartina Marešová 08 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 5 17.98
7 Tereza HučkováTereza Hučková 07 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 8 19.81
8 339 Sára HolbováSára Holbová 08 SK Mníšecký Expres SK Mníšecký Expres 1 20.50
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 18.5.2024 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 7 15.25
2 Lucie ČedíkováLucie Čedíková 08 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 6 16.10
3 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 16.18
4 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 16.82
5 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 8 16.91
MS Eliška BílkováEliška Bílková 07 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 5 17.20
7 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 4 17.54
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 13.93
2 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 4 14.61
3 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 6 14.86
4 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 15.22
5 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 7 15.25
6 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 15.39
7 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 15.74
8 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 16.01
9 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 8 16.04
10 Lucie ČedíkováLucie Čedíková 08 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 6 16.10
11 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 16.18
12 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 1 16.63
13 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 6 16.65
14 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 16.82
15 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 8 16.91
16 Tereza SlabihoudováTereza Slabihoudová 07 AC Pardubice AC Pardubice 3 16.99
17 Eliška BílkováEliška Bílková 07 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 5 17.20
18 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 4 17.40
19 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 4 17.54
20 Tereza RubešováTereza Rubešová 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 2 17.58
21 Martina MarešováMartina Marešová 08 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 5 17.98
22 Tereza HučkováTereza Hučková 07 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 8 19.81
23 339 Sára HolbováSára Holbová 08 SK Mníšecký Expres SK Mníšecký Expres 1 20.50

110 m překážek [106,7 cm] - Muži

(so, 18.5.2024 - 10:20) official Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tomáš HanousekTomáš Hanousek 04 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 5 16.22
MS Eduard MosesEduard Moses 04 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 16.42
Celkem 2 závodníků

110 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2024 - 10:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip AntošFilip Antoš 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 14.65
2 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 PB 15.24
3 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 15.29
4 Matěj KovářMatěj Kovář 06 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 3 PB 15.62
5 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 4 15.74
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2024 - 10:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 14.63
2 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 15.66
3 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 16.61
4 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 17.20
Kristian BehenskýKristian Behenský 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 DNF
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 14.63
2 Filip AntošFilip Antoš 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 14.65
3 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 PB 15.24
4 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 15.29
5 Matěj KovářMatěj Kovář 06 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 3 PB 15.62
6 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 15.66
7 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 4 15.74
8 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 16.61
9 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 17.20
Kristian BehenskýKristian Behenský 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 DNF

110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2024 - 10:40) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Adam ŠulcAdam Šulc 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 4 PB 13.92
MS Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 14.16
3 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 14.41
4 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 7 PB 14.81
5 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 8 PB 15.22
MS Jan FilounekJan Filounek 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 15.49
7 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 15.85
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2024 - 10:40) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří HlavinkaJiří Hlavinka 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 PB 14.98
2 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ Neratovice TJ Neratovice 4 PB 15.25
3 Šimon PaulíčekŠimon Paulíček 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 SB 16.09
4 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 16.12
5 Filip VomastekFilip Vomastek 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 16.39
6 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 7 16.85
7 Marek TesařMarek Tesař 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 17.84
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ŠulcAdam Šulc 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 4 PB 13.92
2 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 14.16
3 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 14.41
4 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 7 PB 14.81
5 Jiří HlavinkaJiří Hlavinka 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 PB 14.98
6 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 8 PB 15.22
7 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ Neratovice TJ Neratovice 4 PB 15.25
8 Jan FilounekJan Filounek 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 15.49
9 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 15.85
10 Šimon PaulíčekŠimon Paulíček 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 SB 16.09
11 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 16.12
12 Filip VomastekFilip Vomastek 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 16.39
13 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 7 16.85
14 Marek TesařMarek Tesař 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 17.84

300 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2024 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 38.09
MS Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 6 PB 39.17
3 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 40.78
4 Lukáš ČernýLukáš Černý 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 42.85
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2024 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 3 41.49
2 Patrik GeistPatrik Geist 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 6 PB 41.88
3 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 41.88
Pavel HančPavel Hanč 08 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 DQ
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 38.09
2 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 6 PB 39.17
3 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 40.78
4 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 3 41.49
5 Patrik GeistPatrik Geist 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 6 PB 41.88
5 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 41.88
7 Lukáš ČernýLukáš Černý 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 42.85
Pavel HančPavel Hanč 08 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 DQ

300 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2024 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 45.31
2 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 1 PB 46.50
3 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 6 47.05
MS Michaela ŽáčkováMichaela Žáčková 08 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 2 47.23
5 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 48.67
Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2024 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 PB 46.95
2 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 PB 47.35
3 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 47.75
MS Leontýna MihulkováLeontýna Mihulková 08 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 5 47.77
5 Anna DuškováAnna Dušková 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 3 47.79
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 18.5.2024 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 5 PB 48.13
2 Lucie ČedíkováLucie Čedíková 08 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 4 PB 48.89
3 Tereza JelínkováTereza Jelínková 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 50.57
4 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 3 PB 50.61
5 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 1 PB 52.14
6 Julie KřivskáJulie Křivská 08 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 2 52.53
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 18.5.2024 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 5 PB 47.94
2 93 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 48.23
MS Tereza MedunováTereza Medunová 08 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 3 48.51
4 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 2 52.57
5 Aneta KudláčkováAneta Kudláčková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 PB 57.82
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 45.31
2 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 1 PB 46.50
3 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 PB 46.95
4 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 6 47.05
5 Michaela ŽáčkováMichaela Žáčková 08 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 2 47.23
6 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 PB 47.35
7 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 47.75
8 Leontýna MihulkováLeontýna Mihulková