Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

1. KP družstev SKAS mládeže

Stará Boleslav (27. 4. 2024)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 27.4.2024 - 10:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.85 qA
2 Adam KočkaAdam Kočka 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 11.26 qA
3 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, z.s.SK Sporting Příbram, z.s. 8 11.46 qA
4 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.73 qB
5 Jan DonnerJan Donner 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 11.98
6 Jakub BlažekJakub Blažek 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 12.12
7 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 12.24
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 27.4.2024 - 10:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 11.29 qA
2 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 11.55 qB
3 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.72 qB
4 Petr HrubýPetr Hrubý 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 11.81
5 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, z.s.SK Sporting Příbram, z.s. 7 PB 12.19
6 Jiří KotekJiří Kotek 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 12.34
7 Filip ŠkubalFilip Škubal 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 12.99
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 27.4.2024 - 10:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Jiří HlavinkaJiří Hlavinka 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 11.44
2 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 11.65 qB
3 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.72 qB
4 Matěj KovářMatěj Kovář 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 11.88
5 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 12.75
6 Matěj SoučekMatěj Souček 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 13.92
František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 DQ
Poznámky:
5. dráha - pravidlo 16.7
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 27.4.2024 - 10:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 11.14 qA
2 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 11.51 qA
3 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.57 qB
4 Iman Khamis AbadiIman Khamis Abadi 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 11.76
5 127 Matěj HercikMatěj Hercik 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 12.69
6 Adam HrubýAdam Hrubý 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 12.83
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.85 qA
2 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 11.14 qA
3 Adam KočkaAdam Kočka 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 11.26 qA
4 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 11.29 qA
5 Jiří HlavinkaJiří Hlavinka 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 11.44
6 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, z.s.SK Sporting Příbram, z.s. 8 11.46 qA
7 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 11.51 qA
8 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 11.55 qB
9 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.57 qB
10 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 11.65 qB
11 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.72 qB
11 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.72 qB
13 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.73 qB
14 Iman Khamis AbadiIman Khamis Abadi 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 11.76
15 Petr HrubýPetr Hrubý 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 11.81
16 Matěj KovářMatěj Kovář 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 11.88
17 Jan DonnerJan Donner 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 11.98
18 Jakub BlažekJakub Blažek 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 12.12
19 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, z.s.SK Sporting Příbram, z.s. 7 PB 12.19
20 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 12.24
21 Jiří KotekJiří Kotek 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 12.34
22 127 Matěj HercikMatěj Hercik 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 12.69
23 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 12.75
24 Adam HrubýAdam Hrubý 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 12.83
25 Filip ŠkubalFilip Škubal 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 12.99
26 Matěj SoučekMatěj Souček 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 13.92
František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 DQ

100 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 27.4.2024 - 11:25) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 SB 10.68 11.00
2 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 SB 11.13 9.00
3 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 SB 11.17 8.00
4 Adam KočkaAdam Kočka 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 SB 11.18 7.00
MS František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 11.18
6 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, z.s.SK Sporting Příbram, z.s. 2 SB 11.41 6.00
7 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 SB 11.43 5.00
Celkem 7 závodníků
Finále B (so, 27.4.2024 - 11:25) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 SB 11.44 4.00
2 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 SB 11.62 3.00
3 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 11.67 2.00
4 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 SB 11.71 1.00
5 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.73
6 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.44
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 27.4.2024 - 11:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 SB 11.18 11.00
2 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 SB 11.42 9.00
3 Vít ŠestákVít Šesták 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 SB 11.46 8.00
4 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 SB 11.50 7.00
5 Patrik GeistPatrik Geist 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 11.72 6.00
MS Šimon NovákŠimon Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 11.84
7 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.94 5.00
Celkem 7 závodníků
Finále B (so, 27.4.2024 - 11:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 SB 11.70 4.00
2 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 SB 11.84 3.00
3 Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 SB 11.93 2.00
4 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 SB 11.98 1.00
5 Vincent OchVincent Och 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 SB 12.04
6 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.10
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 27.4.2024 - 10:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 PB 11.35 qA
2 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 12.50
3 220 Matěj GabkoMatěj Gabko 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 12.94
4 David DušekDavid Dušek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 13.41
5 Jáchym ŠmolíkJáchym Šmolík 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 13.52
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 27.4.2024 - 10:10) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.80 qA
2 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 12.02 qB
3 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 12.36
4 Vincent PopVincent Pop 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 12.86
5 Antonín MaxaAntonín Maxa 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 12.90
6 48 Jakub JedličkaJakub Jedlička 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 13.10
7 Jiří HejnaJiří Hejna 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 13.14
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 27.4.2024 - 10:10) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 11.53 qA
2 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 12.11 qB
3 Jindřich Pavel OnuferJindřich Pavel Onufer 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.17
4 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 PB 12.22
5 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.32
6 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 12.57
7 Leonárd BekečLeonárd Bekeč 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 13.51
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 27.4.2024 - 10:10) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik GeistPatrik Geist 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 11.68 qA
2 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 11.99 qB
3 Vincent OchVincent Och 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 12.14 qB
4 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 12.16
5 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 12.20
6 Vojtěch BlechaVojtěch Blecha 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 12.70
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 27.4.2024 - 10:10) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 11.90 qB
2 Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 12.07 qB
3 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 12.20
4 Adam RubešAdam Rubeš 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 12.37
5 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 12.45
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (so, 27.4.2024 - 10:10) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 11.52 qA
2 Vít ŠestákVít Šesták 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 11.68 qA
3 Rajmund PokornýRajmund Pokorný 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 12.23
4 Adam KřižkaAdam Křižka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 12.42
5 Lukáš PetráčekLukáš Petráček 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 13.20
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 PB 11.35 qA
2 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 11.52 qA
3 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 11.53 qA
4 Patrik GeistPatrik Geist 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 11.68 qA
4 Vít ŠestákVít Šesták 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 11.68 qA
6 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.80 qA
7 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 11.90 qB
8 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 11.99 qB
9 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 12.02 qB
10 Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 12.07 qB
11 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 12.11 qB
12 Vincent OchVincent Och 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 12.14 qB
13 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 12.16
14 Jindřich Pavel OnuferJindřich Pavel Onufer 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.17
15 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 12.20
15 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 12.20
17 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 PB 12.22
18 Rajmund PokornýRajmund Pokorný 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 12.23
19 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.32
20 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 12.36
21 Adam RubešAdam Rubeš 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 12.37
22 Adam KřižkaAdam Křižka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 12.42
23 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 12.45
24 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 12.50
25 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 12.57
26 Vojtěch BlechaVojtěch Blecha 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 12.70
27 Vincent PopVincent Pop 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 12.86
28 Antonín MaxaAntonín Maxa 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 12.90
29 220 Matěj GabkoMatěj Gabko 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 12.94
30 48 Jakub JedličkaJakub Jedlička 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 13.10
31 Jiří HejnaJiří Hejna 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 13.14
32 Lukáš PetráčekLukáš Petráček 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 13.20
33 David DušekDavid Dušek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 13.41
34 Leonárd BekečLeonárd Bekeč 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 13.51
35 Jáchym ŠmolíkJáchym Šmolík 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 13.52

100 m - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 27.4.2024 - 11:35) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 SB 12.10 11.00
2 Rebeka ŽibritováRebeka Žibritová 05 AK Sokol Nehvizdy AAK Sokol Nehvizdy A 4 SB 12.49 9.00
3 Eliška LackováEliška Lacková 08 AK Sokol Nehvizdy AAK Sokol Nehvizdy A 3 SB 12.62 8.00
4 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 AK Sokol Nehvizdy AAK Sokol Nehvizdy A 6 12.71 7.00
5 Anna FialováAnna Fialová 06 SK Sporting Příbram, z.s.SK Sporting Příbram, z.s. 7 SB 12.87 6.00
6 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 SB 12.88 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 27.4.2024 - 11:35) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anastasia SiroshAnastasia Sirosh 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 SB 13.00 4.00
2 Aneta SchönováAneta Schönová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 SB 13.14 3.00
3 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 13.42 2.00
4 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 13.54 1.00
Celkem 4 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 27.4.2024 - 10:20) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.30 qA
2 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 AK Sokol Nehvizdy AAK Sokol Nehvizdy A 6 13.28 qB
3 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 13.46 qB
4 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 13.55
5 Victoria IdesVictoria Ides 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 13.95
6 Zita DalešickáZita Dalešická 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 14.10
7 Adriana SvatošováAdriana Svatošová 08 AK Sokol Nehvizdy BAK Sokol Nehvizdy B 1 14.70
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 27.4.2024 - 10:20) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška LackováEliška Lacková 08 AK Sokol Nehvizdy AAK Sokol Nehvizdy A 6 PB 12.70 qA
2 Karolína LackováKarolína Lacková 06 AK Sokol Nehvizdy AAK Sokol Nehvizdy A 3 PB 13.18 qB
3 Aneta SchönováAneta Schönová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 13.21 qB
4 Anastasia SiroshAnastasia Sirosh 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 13.24 qB
5 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 AK Sokol Nehvizdy BAK Sokol Nehvizdy B 2 PB 13.61
6 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 13.67
7 Alžběta MusilováAlžběta Musilová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 13.98
8 Markéta HájkováMarkéta Hájková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 14.58
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 27.4.2024 - 10:20) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Kristýna RoedlováKristýna Roedlová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 12.45
2 Rebeka ŽibritováRebeka Žibritová 05 AK Sokol Nehvizdy AAK Sokol Nehvizdy A 1 12.56 qA
3 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 AK Sokol Nehvizdy AAK Sokol Nehvizdy A 5 PB 12.70 qA
4 Anna FialováAnna Fialová 06 SK Sporting Příbram, z.s.SK Sporting Příbram, z.s. 7 PB 12.96 qA
5 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 12.97 qA
6 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 13.28 qB
7 72 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 14.42
8 Karolína ŘehořováKarolína Řehořová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 14.94
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.30 qA
2 Kristýna RoedlováKristýna Roedlová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 12.45
3 Rebeka ŽibritováRebeka Žibritová 05 AK Sokol Nehvizdy AAK Sokol Nehvizdy A 1 12.56 qA
4 Eliška LackováEliška Lacková 08 AK Sokol Nehvizdy AAK Sokol Nehvizdy A 6 PB 12.70 qA
4 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 AK Sokol Nehvizdy AAK Sokol Nehvizdy A 5 PB 12.70 qA
6 Anna FialováAnna Fialová 06 SK Sporting Příbram, z.s.SK Sporting Příbram, z.s. 7 PB 12.96 qA
7 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 12.97 qA
8 Karolína LackováKarolína Lacková 06 AK Sokol Nehvizdy AAK Sokol Nehvizdy A 3 PB 13.18 qB
9 Aneta SchönováAneta Schönová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 13.21 qB
10 Anastasia SiroshAnastasia Sirosh 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 13.24 qB
11 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 AK Sokol Nehvizdy AAK Sokol Nehvizdy A 6 13.28 qB
11 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 13.28 qB
13 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 13.46 qB
14 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 13.55
15 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 AK Sokol Nehvizdy BAK Sokol Nehvizdy B 2 PB 13.61
16 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 13.67
17 Victoria IdesVictoria Ides 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 13.95
18 Alžběta MusilováAlžběta Musilová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 13.98
19 Zita DalešickáZita Dalešická 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 14.10
20 72 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 14.42
21 Markéta HájkováMarkéta Hájková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 14.58
22 Adriana SvatošováAdriana Svatošová 08 AK Sokol Nehvizdy BAK Sokol Nehvizdy B 1 14.70
23 Karolína ŘehořováKarolína Řehořová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 14.94

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 27.4.2024 - 11:40) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 SB 12.57 11.00
2 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 SB 12.69 9.00
3 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 SB 12.86 8.00
4 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 SB 12.96 7.00
5 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 13.16 6.00
Celkem 5 závodníků
Finále B (so, 27.4.2024 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 SB 13.05 4.00
2 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 13.09 3.00
3 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 SB 13.11 2.00
4 Nikol NovákováNikol Nováková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 SB 13.18 1.00
5 Simona GrumlováSimona Grumlová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 13.35
Celkem 5 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 27.4.2024 - 10:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 12.81 qA
2 Simona GrumlováSimona Grumlová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 13.29 qB
3 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 13.41
4 Iveta NovotnáIveta Novotná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 14.13
5 57 Julie VosátkováJulie Vosátková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 PB 15.07
6 Amélie KrahulcováAmélie Krahulcová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 PB 15.81
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 27.4.2024 - 10:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 PB 12.93 qA
2 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 13.03 qA
3 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 13.14 qB
4 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 13.39
5 Karolína BubákováKarolína Bubáková 08 Atletika Benešov z.s.Atletika Benešov z.s. 7 PB 13.93
6 Natálie HolomojováNatálie Holomojová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 14.18
7 420 Eliška KašparováEliška Kašparová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 14.60
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 27.4.2024 - 10:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 13.05 qA
2 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 13.18 qB
3 Nikol NovákováNikol Nováková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 PB 13.32 qB
4 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika Benešov z.s.Atletika Benešov z.s. 3 13.75
5 Julie VávrováJulie Vávrová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 PB 14.05
6 22 Veronika KrálováVeronika Králová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 14.14
7 Anna TrbuškováAnna Trbušková 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 14.90
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 27.4.2024 - 10:30) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 12.59 qA
2 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 12.99 qA
3 Kristýna PajkováKristýna Pajková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 PB 13.34 qB
4 Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 PB 13.95
5 Klára DoušováKlára Doušová 07 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 8 14.58
6 Kateřina HrabánkováKateřina Hrabánková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 14.61
7 Ema LhotkováEma Lhotková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 15.64
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 27.4.2024 - 10:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 13.07 qB
2 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 13.51
3 Adéla BednářováAdéla Bednářová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 13.54
4 Lucie PohunkováLucie Pohunková 07 Atletika Benešov z.s.Atletika Benešov z.s. 2 PB 14.38
5 Laura KontrišováLaura Kontrišová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 14.39
6 Linda RyšaváLinda Ryšavá 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 15.08
7 Nela VávrováNela Vávrová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 15.56
8 Kateřina RybáčkováKateřina Rybáčková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 16.37
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 12.59 qA
2 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 12.81 qA
3 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 PB 12.93 qA
4 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 12.99 qA
5 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 13.03 qA
6 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 13.05 qA
7 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 13.07 qB
8 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 13.14 qB
9 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 13.18 qB
10 Simona GrumlováSimona Grumlová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 13.29 qB
11 Nikol NovákováNikol Nováková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 PB 13.32 qB
12 Kristýna PajkováKristýna Pajková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 PB 13.34 qB
13 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 13.39
14 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 13.41
15 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 13.51
16 Adéla BednářováAdéla Bednářová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 13.54
17 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika Benešov z.s.Atletika Benešov z.s. 3 13.75
18 Karolína BubákováKarolína Bubáková 08 Atletika Benešov z.s.Atletika Benešov z.s. 7 PB 13.93
19 Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 PB 13.95
20 Julie VávrováJulie Vávrová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 PB 14.05
21 Iveta NovotnáIveta Novotná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 14.13
22 22 Veronika KrálováVeronika Králová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 14.14
23 Natálie HolomojováNatálie Holomojová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 14.18
24 Lucie PohunkováLucie Pohunková 07 Atletika Benešov z.s.Atletika Benešov z.s. 2 PB 14.38
25 Laura KontrišováLaura Kontrišová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 14.39
26 Klára DoušováKlára Doušová 07 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 8 14.58
27 420 Eliška KašparováEliška Kašparová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 14.60
28 Kateřina HrabánkováKateřina Hrabánková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 14.61
29 Anna TrbuškováAnna Trbušková 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 14.90
30 57 Julie VosátkováJulie Vosátková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 PB 15.07
31 Linda RyšaváLinda Ryšavá 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 15.08
32 Nela VávrováNela Vávrová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 15.56
33 Ema LhotkováEma Lhotková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 15.64
34 Amélie KrahulcováAmélie Krahulcová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 PB 15.81
35 Kateřina RybáčkováKateřina Rybáčková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 16.37

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 27.4.2024 - 15:40) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 22.30 11.00
2 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 22.62 9.00
3 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 23.09 7.00
4 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 23.67 3.00
5 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 23.78 2.00
6 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 24.30
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 27.4.2024 - 15:40) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 23.43 5.00
2 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 23.44 4.00
3 Petr HrubýPetr Hrubý 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 PB 24.15 1.00
4 Jakub BlažekJakub Blažek 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 24.21
5 Iman Khamis AbadiIman Khamis Abadi 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 24.31
6 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, z.s.SK Sporting Příbram, z.s. 2 PB 24.38
7 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 25.21
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 27.4.2024 - 15:40) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, z.s.SK Sporting Příbram, z.s. 5 22.81 8.00
2 Jiří HlavinkaJiří Hlavinka 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 23.33 6.00
MS 137 Aleš HovorkaAleš Hovorka 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 PB 24.90
4 119 Ondřej ValoušekOndřej Valoušek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 25.15
5 Šimon ŠkrábalŠimon Škrábal 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 25.47
6 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 25.90
7 Matěj SoučekMatěj Souček 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 29.49
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 22.30 11.00
2 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 22.62 9.00
3 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, z.s.SK Sporting Příbram, z.s. 5 22.81 8.00
4 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 23.09 7.00
5 Jiří HlavinkaJiří Hlavinka 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 23.33 6.00
6 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 23.43 5.00
7 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 23.44 4.00
8 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 23.67 3.00
9 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 23.78 2.00
10 Petr HrubýPetr Hrubý 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 PB 24.15 1.00
11 Jakub BlažekJakub Blažek 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 24.21
12 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 24.30
13 Iman Khamis AbadiIman Khamis Abadi 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 24.31
14 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, z.s.SK Sporting Příbram, z.s. 2 PB 24.38
15 137 Aleš HovorkaAleš Hovorka 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 PB 24.90
16 119 Ondřej ValoušekOndřej Valoušek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 25.15
17 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 25.21
18 Šimon ŠkrábalŠimon Škrábal 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 25.47
19 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 25.90
20 Matěj SoučekMatěj Souček 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 29.49

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 27.4.2024 - 15:50) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 22.90 11.00
2 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 23.08 9.00
3 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 23.10 8.00
4 Vít ŠestákVít Šesták 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 PB 23.49 7.00
5 Patrik GeistPatrik Geist 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 23.60 6.00
6 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 23.96 3.00
7 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 24.68
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 27.4.2024 - 15:50) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 23.87 4.00
2 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 24.46
3 Rajmund PokornýRajmund Pokorný 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 24.89
4 Martin HovorkaMartin Hovorka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 24.94
5 Šimon NovákŠimon Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 25.14
6 Marek TesařMarek Tesař 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 25.35
7 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 25.53
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 27.4.2024 - 15:50) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 23.73 5.00
2 Jindřich Pavel OnuferJindřich Pavel Onufer 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 SB 24.44
3 63 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 PB 25.63
4 17 Jonáš TůmaJonáš Tůma 07 Atletika Benešov z.s.Atletika Benešov z.s. 2 PB 26.18
5 Jiří HejnaJiří Hejna 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 27.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 27.4.2024 - 15:50) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 24.32
2 Lukáš ČernýLukáš Černý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 24.73
3 14 Jan DušekJan Dušek 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 25.36
4 25 Petr MalinaPetr Malina 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 25.84
5 65 Matěj ČupMatěj Čup 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 26.20
6 Tomáš KurtejTomáš Kurtej 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 PB 26.93
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 27.4.2024 - 15:50) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 24.74
2 Antonín MálekAntonín Málek 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 24.87
3 Vincent OchVincent Och 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 25.81
4 Adam AdlerAdam Adler 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 26.77
5 70 Mateo ContineroMateo Continero 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 27.48
6 Leonárd BekečLeonárd Bekeč 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 28.60
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 27.4.2024 - 15:50) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 24.26 2.00
2 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 24.31 1.00
3 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 24.61
4 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 25.15
5 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 26.16
6 Tomáš PohankaTomáš Pohanka 08 Atletika Benešov z.s.Atletika Benešov z.s. 4 27.81
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 22.90 11.00
2 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 23.08 9.00
3 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 23.10 8.00
4 Vít ŠestákVít Šesták 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 PB 23.49 7.00
5 Patrik GeistPatrik Geist 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 23.60 6.00
6 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 23.73 5.00
7 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 23.87 4.00
8 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 23.96 3.00
9 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 24.26 2.00
10 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 24.31 1.00
11 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 24.32
12 Jindřich Pavel OnuferJindřich Pavel Onufer 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 SB 24.44
13 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 24.46
14 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 24.61
15 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 24.68
16 Lukáš ČernýLukáš Černý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 24.73
17 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 24.74
18 Antonín MálekAntonín Málek 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 24.87
19 Rajmund PokornýRajmund Pokorný 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 24.89
20 Martin HovorkaMartin Hovorka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 24.94
21 Šimon NovákŠimon Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 25.14
22 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 25.15
23 Marek TesařMarek Tesař 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 25.35
24 14 Jan DušekJan Dušek 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 25.36
25 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 25.53
26 63 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 PB 25.63
27 Vincent OchVincent Och 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 25.81
28 25 Petr MalinaPetr Malina 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 25.84
29 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 26.16
30 17 Jonáš TůmaJonáš Tůma 07 Atletika Benešov z.s.Atletika Benešov z.s. 2 PB 26.18
31 65 Matěj ČupMatěj Čup 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 26.20
32 Adam AdlerAdam Adler 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 26.77
33 Tomáš KurtejTomáš Kurtej 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 PB 26.93
34 Jiří HejnaJiří Hejna 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 27.00
35 70 Mateo ContineroMateo Continero 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 27.48
36 Tomáš PohankaTomáš Pohanka 08 Atletika Benešov z.s.Atletika Benešov z.s. 4 27.81
37 Leonárd BekečLeonárd Bekeč 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 28.60

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 27.4.2024 - 16:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 PB 24.85 11.00
2 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 25.10 9.00
3 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 25.70 8.00
4 Rebeka ŽibritováRebeka Žibritová 05 AK Sokol Nehvizdy AAK Sokol Nehvizdy A 3 PB 25.87 7.00
5 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 26.11 6.00
6 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, z.s.SK Sporting Příbram, z.s. 5 26.55 5.00
7 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 AK Sokol Nehvizdy AAK Sokol Nehvizdy A 1 26.88 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 27.4.2024 - 16:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Kristýna RoedlováKristýna Roedlová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 PB 26.08
2 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 27.05 3.00
3 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, z.s.SK Sporting Příbram, z.s. 8 PB 27.20 2.00
4 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 AK Sokol Nehvizdy AAK Sokol Nehvizdy A 6 27.42 1.00
5 Natálie LohseNatálie Lohse 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 27.64
6 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 30.41
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 27.4.2024 - 16:00) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 430 Natalie KvasničkaNatalie Kvasnička 07 SK Sporting Příbram, z.s.SK Sporting Příbram, z.s. 2 28.25
2 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 28.43
3 428 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 29.27
4 Laura FikesováLaura Fikesová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 29.53
5 Zita DalešickáZita Dalešická 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 29.58
6 432 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, z.s.SK Sporting Příbram, z.s. 3 29.83
7 Monika AdámkováMonika Adámková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 31.70
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 27.4.2024 - 16:00) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová 07 AK Sokol Nehvizdy BAK Sokol Nehvizdy B 8 27.61
2 Alžběta MusilováAlžběta Musilová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 29.02
3 Alice NavrátilováAlice Navrátilová 07 AK Sokol Nehvizdy BAK Sokol Nehvizdy B 3 29.11
4 Josefina KašparováJosefina Kašparová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 29.97
5 Alena HouskováAlena Housková 08 SK Sporting Příbram, z.s.SK Sporting Příbram, z.s. 6 30.37
6 Šárka MiarkováŠárka Miarková 07 AK Sokol Nehvizdy BAK Sokol Nehvizdy B 5 31.57
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 PB 24.85 11.00
2 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 25.10 9.00
3 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 25.70 8.00
4 Rebeka ŽibritováRebeka Žibritová 05 AK Sokol Nehvizdy AAK Sokol Nehvizdy A 3 PB 25.87 7.00
5 Kristýna RoedlováKristýna Roedlová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 PB 26.08
6 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 26.11 6.00
7 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, z.s.SK Sporting Příbram, z.s. 5 26.55 5.00
8 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 AK Sokol Nehvizdy AAK Sokol Nehvizdy A 1 26.88 4.00
9 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 27.05 3.00
10 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, z.s.SK Sporting Příbram, z.s. 8 PB 27.20 2.00
11 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 AK Sokol Nehvizdy AAK Sokol Nehvizdy A 6 27.42 1.00
12 Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová 07 AK Sokol Nehvizdy BAK Sokol Nehvizdy B 8 27.61
13 Natálie LohseNatálie Lohse 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 27.64
14 430 Natalie KvasničkaNatalie Kvasnička 07 SK Sporting Příbram, z.s.SK Sporting Příbram, z.s. 2 28.25
15 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 28.43
16 Alžběta MusilováAlžběta Musilová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 29.02
17 Alice NavrátilováAlice Navrátilová 07 AK Sokol Nehvizdy BAK Sokol Nehvizdy B 3 29.11
18 428 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 29.27
19 Laura FikesováLaura Fikesová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 29.53
20 Zita DalešickáZita Dalešická 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 29.58
21 432 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, z.s.SK Sporting Příbram, z.s. 3 29.83
22 Josefina KašparováJosefina Kašparová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 29.97
23 Alena HouskováAlena Housková 08 SK Sporting Příbram, z.s.SK Sporting Příbram, z.s. 6 30.37
24 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 30.41
25 Šárka MiarkováŠárka Miarková 07 AK Sokol Nehvizdy BAK Sokol Nehvizdy B 5 31.57
26 Monika AdámkováMonika Adámková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 31.70

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 27.4.2024 - 16:10) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 26.27 11.00
2 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 26.71 8.00
3 Anna DuškováAnna Dušková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 PB 26.75 7.00
4 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 26.77 5.00
5 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 27.08 3.00
6 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 27.37
MS Martina MarešováMartina Marešová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 PB 27.49
8 74 Elena PeleškováElena Pelešková 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 28.10
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 27.4.2024 - 16:10) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Venuše ReichlováVenuše Reichlová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 26.76 6.00
2 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 PB 26.81 4.00
3 Gabriela UrikováGabriela Uriková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 27.18 1.00
4 Simona GrumlováSimona Grumlová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 27.46
5 Adéla BednářováAdéla Bednářová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 27.75
6 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 PB 27.75
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 27.4.2024 - 16:10) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie Valentina VelkováJulie Valentina Velková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 PB 28.75
2 Julie VávrováJulie Vávrová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 28.86
3 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika Benešov z.s.Atletika Benešov z.s. 6 29.07
4 Karolína BubákováKarolína Bubáková 08 Atletika Benešov z.s.Atletika Benešov z.s. 4 29.78
5 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 29.95
6 55 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 31.48
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 27.4.2024 - 16:10) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karla PecháňováKarla Pecháňová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 PB 28.20
2 Tereza JelínkováTereza Jelínková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 29.04
3 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 29.72
4 Eliška BrůnováEliška Brůnová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 30.57
5 Natálie HolomojováNatálie Holomojová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 31.02
6 Anna TrbuškováAnna Trbušková 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 31.36
7 Amélie KrahulcováAmélie Krahulcová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 34.51
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (so, 27.4.2024 - 16:10) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 26.35 9.00
2 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 27.12 2.00
3 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 27.19
4 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 27.81
5 Iveta NovotnáIveta Novotná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 29.72
6 Ema LhotkováEma Lhotková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 32.84
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 26.27 11.00
2 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 26.35 9.00
3 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 26.71 8.00
4 Anna DuškováAnna Dušková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 PB 26.75 7.00
5 Venuše ReichlováVenuše Reichlová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 26.76 6.00
6 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 26.77 5.00
7 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 PB 26.81 4.00
8 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 27.08 3.00
9 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 27.12 2.00
10 Gabriela UrikováGabriela Uriková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 27.18 1.00
11 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 27.19
12 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 27.37
13 Simona GrumlováSimona Grumlová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 27.46
14 Martina MarešováMartina Marešová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 PB 27.49
15 Adéla BednářováAdéla Bednářová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 27.75
15 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 PB 27.75
17 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 27.81
18 74 Elena PeleškováElena Pelešková 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 28.10
19 Karla PecháňováKarla Pecháňová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 PB 28.20
20 Julie Valentina VelkováJulie Valentina Velková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 PB 28.75
21 Julie VávrováJulie Vávrová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 28.86
22 Tereza JelínkováTereza Jelínková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 29.04
23 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika Benešov z.s.Atletika Benešov z.s. 6 29.07
24 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 29.72
24 Iveta NovotnáIveta Novotná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 29.72
26 Karolína BubákováKarolína Bubáková 08 Atletika Benešov z.s.Atletika Benešov z.s. 4 29.78
27 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 29.95
28 Eliška BrůnováEliška Brůnová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 30.57
29 Natálie HolomojováNatálie Holomojová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 31.02
30 Anna TrbuškováAnna Trbušková 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 31.36
31 55 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 31.48
32 Ema LhotkováEma Lhotková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 32.84
33 Amélie KrahulcováAmélie Krahulcová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 34.51

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 27.4.2024 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr VeselýPetr Veselý 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 PB 50.87 11.00
2 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 52.07 9.00
3 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 PB 52.47 8.00
4 Jiří HlavinkaJiří Hlavinka 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 PB 53.12 7.00
5 Adam KočkaAdam Kočka 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 57.40 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 27.4.2024 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DonnerJan Donner 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 55.38 6.00
2 Jiří KotekJiří Kotek 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 56.38 5.00
3 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 59.04 3.00
4 44 Oliver Raymond MullenOliver Raymond Mullen 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 61.35 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr VeselýPetr Veselý 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 PB 50.87 11.00
2 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 52.07 9.00
3 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 PB 52.47 8.00
4 Jiří HlavinkaJiří Hlavinka 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 PB 53.12 7.00
5 Jan DonnerJan Donner 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 55.38 6.00
6 Jiří KotekJiří Kotek 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 56.38 5.00
7 Adam KočkaAdam Kočka 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 57.40 4.00
8 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 59.04 3.00
9 44 Oliver Raymond MullenOliver Raymond Mullen 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 61.35 2.00

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 27.4.2024 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 52.37 11.00
2 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 PB 52.38 9.00
3 18 Ondřej KašičkaOndřej Kašička 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 55.96 6.00
4 Vojtěch RozehnalVojtěch Rozehnal 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 57.33 4.00
5 220 Matěj GabkoMatěj Gabko 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 60.90 2.00
6 Matěj ČernýMatěj Černý 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 64.48
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 27.4.2024 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 52.43 8.00
2 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 55.88 7.00
3 54 Lukáš HořejšLukáš Hořejš 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 56.13 5.00
4 245 Šimon ŘíhaŠimon Říha 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 59.92 3.00
5 Jáchym ŠmolíkJáchym Šmolík 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 61.73 1.00
6 Marek FukaMarek Fuka 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 62.14
7 228 Patrik CucPatrik Cuc 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 63.44
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 52.37 11.00
2 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 PB 52.38 9.00
3 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 52.43 8.00
4 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 55.88 7.00
5 18 Ondřej KašičkaOndřej Kašička 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 55.96 6.00
6 54 Lukáš HořejšLukáš Hořejš 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 56.13 5.00
7 Vojtěch RozehnalVojtěch Rozehnal 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 57.33 4.00
8 245 Šimon ŘíhaŠimon Říha 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 59.92 3.00
9 220 Matěj GabkoMatěj Gabko 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 60.90 2.00
10 Jáchym ŠmolíkJáchym Šmolík 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 61.73 1.00
11 Marek FukaMarek Fuka 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 62.14
12 228 Patrik CucPatrik Cuc 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 63.44
13 Matěj ČernýMatěj Černý 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 64.48

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 27.4.2024 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol Nehvizdy AAK Sokol Nehvizdy A 6 56.23 11.00
2 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 57.47 9.00
3 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 58.10 8.00
4 Nikola MusilováNikola Musilová 06 AK Sokol Nehvizdy AAK Sokol Nehvizdy A 7 58.71 7.00
5 Anna FialováAnna Fialová 06 SK Sporting Příbram, z.s.SK Sporting Příbram, z.s. 3 PB 58.78 6.00
6 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, z.s.SK Sporting Příbram, z.s. 8 59.41 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 27.4.2024 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura FikesováLaura Fikesová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 65.20 4.00
2 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 65.26 3.00
3 428 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 65.42 2.00
4 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 67.28 1.00
5 Victoria IdesVictoria Ides 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 69.88
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol Nehvizdy AAK Sokol Nehvizdy A 6 56.23 11.00
2 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 57.47 9.00
3 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 58.10 8.00
4 Nikola MusilováNikola Musilová 06 AK Sokol Nehvizdy AAK Sokol Nehvizdy A 7 58.71 7.00
5 Anna FialováAnna Fialová 06 SK Sporting Příbram, z.s.SK Sporting Příbram, z.s. 3 PB 58.78 6.00
6 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, z.s.SK Sporting Příbram, z.s. 8 59.41 5.00
7 Laura FikesováLaura Fikesová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 65.20 4.00
8 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 65.26 3.00
9 428 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 65.42 2.00
10 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 67.28 1.00
11 Victoria IdesVictoria Ides 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 69.88

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 27.4.2024 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 58.65 11.00
2 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 63.92 6.00
3 Nikol NovákováNikol Nováková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 PB 64.81 5.00
4 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 67.44 4.00
5 42 Klára BulířováKlára Bulířová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 67.78 3.00
6 Kateřina HrabánkováKateřina Hrabánková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 76.93 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 27.4.2024 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 62.02 9.00
2 43 Veronika BeránkováVeronika Beránková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 62.71 8.00
3 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 63.82 7.00
4 Linda RyšaváLinda Ryšavá 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 75.03 2.00
5 52 Barbora MiškovskáBarbora Miškovská 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 77.91
6 Nela VávrováNela Vávrová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 79.68
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 58.65 11.00
2 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 62.02 9.00
3 43 Veronika BeránkováVeronika Beránková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 62.71 8.00
4 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 63.82 7.00
5 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 63.92 6.00
6 Nikol NovákováNikol Nováková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 PB 64.81 5.00
7 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 67.44 4.00
8 42 Klára BulířováKlára Bulířová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 67.78 3.00
9 Linda RyšaváLinda Ryšavá 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 75.03 2.00
10 Kateřina HrabánkováKateřina Hrabánková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 76.93 1.00
11 52 Barbora MiškovskáBarbora Miškovská 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 77.91
12 Nela VávrováNela Vávrová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 79.68

800 m - Junioři

(so, 27.4.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
MS 137 Aleš HovorkaAleš Hovorka 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 PB 2:10.65
2 119 Ondřej ValoušekOndřej Valoušek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 2:14.66 11.00
3 66 Adam BudošAdam Budoš 08 SK Sporting Příbram, z.s.SK Sporting Příbram, z.s. 6 2:16.00 9.00
4 135 Michal KorčákMichal Korčák 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 PB 2:16.61 8.00
5 44 Oliver Raymond MullenOliver Raymond Mullen 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 2:19.27 7.00
6 127 Matěj HercikMatěj Hercik 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 2:19.75 6.00
7 24 Vlastimil Nicolas KristlVlastimil Nicolas Kristl 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 2:33.30 5.00
Celkem 7 závodníků

800 m - Dorostenci

(so, 27.4.2024 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 25 Petr MalinaPetr Malina 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 2:03.50 11.00
2 14 Jan DušekJan Dušek 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 2:07.00 9.00
3 18 Ondřej KašičkaOndřej Kašička 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:08.74 8.00
4 54 Lukáš HořejšLukáš Hořejš 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 2:09.02 7.00
5 28 Kristián RambousekKristián Rambousek 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 PB 2:09.62 6.00
6 4 Jakub LachmanJakub Lachman 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 PB 2:10.60 5.00
7 63 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 PB 2:10.76 4.00
8 64 Petr TatíčekPetr Tatíček 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 2:15.65 3.00
9 70 Mateo ContineroMateo Continero 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 2:16.56 2.00
10 17 Jonáš TůmaJonáš Tůma 07 Atletika Benešov z.s.Atletika Benešov z.s. 8 PB 2:18.89 1.00
11 65 Matěj ČupMatěj Čup 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 2:20.05
Celkem 11 závodníků

800 m - Juniorky

(so, 27.4.2024 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 435 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 06 Atletika Benešov z.s.Atletika Benešov z.s. 2 PB 2:23.34 11.00
2 426 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:29.40 9.00
3 428 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 2:34.89 8.00
4 430 Natalie KvasničkaNatalie Kvasnička 07 SK Sporting Příbram, z.s.SK Sporting Příbram, z.s. 8 PB 2:41.22 7.00
5 432 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, z.s.SK Sporting Příbram, z.s. 6 2:41.82 6.00
6 419 Klára SátrováKlára Sátrová 05 AK Sokol Nehvizdy AAK Sokol Nehvizdy A 3 3:20.99 5.00
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenky

(so, 27.4.2024 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 43 Veronika BeránkováVeronika Beránková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 2:26.01 11.00
2 74 Elena PeleškováElena Pelešková 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 2:26.60 9.00
3 42 Klára BulířováKlára Bulířová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 2:36.47 8.00
4 29 Markéta LapišováMarkéta Lapišová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 2:37.22 7.00
5 57 Julie VosátkováJulie Vosátková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 2:39.59 6.00
6 35 Julie HejdukováJulie Hejduková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 2:40.45 5.00
7 22 Veronika KrálováVeronika Králová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 2:55.68 4.00
8 46 Aneta KudláčkováAneta Kudláčková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 2:59.05 3.00
9 53 Markéta ČechováMarkéta Čechová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 3:05.97 2.00
10 52 Barbora MiškovskáBarbora Miškovská 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 3:18.44 1.00
Celkem 10 závodníků

1500 m - Junioři

(so, 27.4.2024 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 415 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 4:06.24 11.00
MS 31 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 4:11.70
3 104 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 4:15.76 9.00
4 131 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 PB 4:30.67 8.00
5 7 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 4:32.93 7.00
6 33 Matyáš SchejbalMatyáš Schejbal 08 SK Sporting Příbram, z.s.SK Sporting Příbram, z.s. 5 4:53.08 6.00
7 130 Philip TerryPhilip Terry 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 4:59.40 5.00
Celkem 7 závodníků

1500 m - Dorostenci

(so, 27.4.2024 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 125 Oliver MarákOliver Marák 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 4:30.20 11.00
2 101 Dominik PešekDominik Pešek 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 4:32.36 9.00
3 421 Radim ProkešRadim Prokeš 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 4:36.99 8.00
4 103 Adam MartínekAdam Martínek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 4:45.01 7.00
5 48 Jakub JedličkaJakub Jedlička 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 PB 4:50.15 6.00
6 433 Adam SteinbachAdam Steinbach 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 5:38.36 5.00
7 39 Matěj Jannis HlaváčekMatěj Jannis Hlaváček 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 6:11.45 4.00
Celkem 7 závodníků

1500 m - Juniorky

(so, 27.4.2024 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 49 Klára TulachováKlára Tulachová 06 Atletika Benešov z.s.Atletika Benešov z.s. 1 5:17.62 11.00
2 2 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 5:29.87 9.00
3 106 Mariana LangerováMariana Langerová 08 AK Sokol Nehvizdy AAK Sokol Nehvizdy A 5 5:30.94 8.00
4 110 Barbora BalcarováBarbora Balcarová 06 AK Sokol Nehvizdy AAK Sokol Nehvizdy A 6 5:58.25 7.00
5 107 Denisa KůstkováDenisa Kůstková 06 Atletika Benešov z.s.Atletika Benešov z.s. 8 5:59.40 6.00
6 121 Matylda BednářováMatylda Bednářová 08 SK Sporting Příbram, z.s.SK Sporting Příbram, z.s. 7 6:00.10 5.00
7 9 Bára MoudráBára Moudrá 07 SK Sporting Příbram, z.s.SK Sporting Příbram, z.s. 4 PB 6:01.29 4.00
8 72 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 6:25.69 3.00
Celkem 8 závodníků

1500 m - Dorostenky

(so, 27.4.2024 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 47 Marie MikulíkováMarie Mikulíková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 4:49.88 11.00
2 38 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 4:50.17 9.00
3 55 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 5:21.16 8.00
4 41 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 5:38.00 7.00
5 111 Ludmila ForštováLudmila Forštová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 6:18.29 6.00
Celkem 5 závodníků

3000 m - Junioři

(so, 27.4.2024 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 232 Michal ŠvarcMichal Švarc 07 SK Sporting Příbram, z.s.SK Sporting Příbram, z.s. 8 09:20.86 11.00
2 248 Vojtěch KohoutVojtěch Kohout 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 09:41.81 9.00
3 247 Lukáš NovákLukáš Novák 08 SK Sporting Příbram, z.s.SK Sporting Příbram, z.s. 7 13:35.51 8.00
Celkem 3 závodníků

3000 m - Dorostenci

(so, 27.4.2024 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 245 Šimon ŘíhaŠimon Říha 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 10:13.16 11.00
2 220 Matěj GabkoMatěj Gabko 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 10:17.25 9.00
3 228 Patrik CucPatrik Cuc 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 11:32.87 8.00
Celkem 3 závodníků

3000 m - Juniorky

(so, 27.4.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 112 Lucie SlámováLucie Slámová 06 AK Sokol Nehvizdy AAK Sokol Nehvizdy A 8 PB 10:27.70 11.00
2 113 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 PB 10:58.30 9.00
3 114 Anna KarasováAnna Karasová 06 SK Sporting Příbram, z.s.SK Sporting Příbram, z.s. 6 11:28.38 8.00
Celkem 3 závodníků

3000 m - Dorostenky

(so, 27.4.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 132 Anežka KřenkováAnežka Křenková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 11:45.20 11.00
2 138 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 12:15.07 9.00
3 123 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 13:23.20 8.00
4 129 Karolína SkalováKarolína Skalová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 13:46.67 7.00
5 126 Martina VeletováMartina Veletová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 14:53.11 6.00
Celkem 5 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Juniorky

(so, 27.4.2024 - 09:20) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rebecca SlezákováRebecca Slezáková 05 AK Sokol Nehvizdy AAK Sokol Nehvizdy A 5 14.22 11.00
2 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 14.27 9.00
3 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika Benešov z.s.Atletika Benešov z.s. 3 PB 15.42 8.00
4 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 15.77 7.00
5 Aneta SchönováAneta Schönová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 16.83 6.00
6 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 20.47 5.00
Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 DNF
Celkem 7 závodníků

100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 27.4.2024 - 09:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 15.54 9.00
2 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 15.73 7.00
3 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 15.91 5.00
4 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 16.10 4.00
MS Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 PB 16.12
6 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 16.37 3.00
7 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 16.52 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 27.4.2024 - 09:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 14.69 11.00
MS Eliška LackováEliška Lacková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 15.43
3 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 15.66 8.00
4 Lucie ČedíkováLucie Čedíková 08 Atletika Benešov z.s.Atletika Benešov z.s. 4 15.76 6.00
5 Denisa LinkováDenisa Linková 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 16.45 2.00
6 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 17.21
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 14.69 11.00
2 Eliška LackováEliška Lacková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 15.43
3 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 15.54 9.00
4 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 15.66 8.00
5 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 15.73 7.00
6 Lucie ČedíkováLucie Čedíková 08 Atletika Benešov z.s.Atletika Benešov z.s. 4 15.76 6.00
7 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 15.91 5.00
8 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 16.10 4.00
9 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 PB 16.12
10 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 16.37 3.00
11 Denisa LinkováDenisa Linková 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 16.45 2.00
12 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 16.52 1.00
13 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 17.21

110 m překážek [99,1 cm] - Junioři

(so, 27.4.2024 - 09:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 15.32 11.00
2 Matěj KovářMatěj Kovář 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 15.51 9.00
3 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 15.52 8.00
4 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 17.15 7.00
5 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 18.05 6.00
6 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 19.51 5.00
Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 DQ
Poznámky:
7. dráha - pravidlo 16.7
Celkem 7 závodníků

110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 27.4.2024 - 09:10) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 14.73 9.00
2 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 PB 15.34 8.00
MS Filip VomastekFilip Vomastek 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 15.50
4 Matyáš Ondřej LebedaMatyáš Ondřej Lebeda 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 21.41 4.00
Marek TesařMarek Tesař 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 27.4.2024 - 09:10) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika