Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

KP STČ kraje jednotlivců mladšího žactva

Kutná Hora (8. 5. 2024)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 8.5.2024 - 10:50) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 100 Daniel ŠkváraDaniel Škvára 11 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 PB 07.72 q
2 32 Jan SemíkJan Semík 11 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 08.37 q
3 21 Zdeněk KápičkaZdeněk Kápička 11 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 3 SB 08.57
4 55 Matouš SpoustaMatouš Spousta 12 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 6 PB 08.63
5 3 Petr LamplotPetr Lamplot 12 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 08.93
6 43 Radek ŠimonRadek Šimon 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 8 PB 08.97
7 59 Daniel ReichelDaniel Reichel 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 7 PB 09.57
8 74 Maxmilián HofmanMaxmilián Hofman 12 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 10.04
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (st, 8.5.2024 - 10:50) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 70 Filip HenlínFilip Henlín 11 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 4 07.81 q
2 38 Richard NovákRichard Novák 11 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.36 q
3 22 Jan StředaJan Středa 11 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 5 08.62
4 1 Adam DonátAdam Donát 12 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 08.87
5 11 Jiří RadochlibJiří Radochlib 12 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 2 08.93
6 90 Jan CharvátJan Charvát 12 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 09.14
7 85 David ČuříkDavid Čuřík 11 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 8 09.31
8 60 Václav RusňákVáclav Rusňák 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 7 09.96
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (st, 8.5.2024 - 10:50) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 63 Matěj ZinekMatěj Zinek 11 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 PB 08.19 q
2 29 Daniel HolubDaniel Holub 11 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 08.29 q
3 95 Karel PřikrylKarel Přikryl 11 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 8 PB 08.66
4 91 Adam JurečkaAdam Jurečka 11 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 PB 08.73
5 37 Lukáš MihuleLukáš Mihule 12 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 08.87
6 42 Ondřej RydlOndřej Rydl 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 2 09.31
7 67 Tomáš TinhoferTomáš Tinhofer 11 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 7 PB 09.53
8 30 Denis KohoutDenis Kohout 12 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 09.71
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (st, 8.5.2024 - 10:50) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 23 Jan BeránekJan Beránek 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 PB 08.20 q
2 17 Jan PilnáčekJan Pilnáček 11 Atletika Jesenice, z.s. Atletika Jesenice, z.s. 5 PB 08.34 q
3 71 Václav NovákVáclav Novák 11 SK Mníšecko z. s. SK Mníšecko z. s. 1 08.49
4 98 Jan SvobodaJan Svoboda 11 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 08.83
5 52 Jonáš FrankeJonáš Franke 11 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 6 PB 08.86
6 41 Vojtěch ZatloukalVojtěch Zatloukal 12 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 08.99
7 96 Matěj StehnoMatěj Stehno 11 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 8 PB 09.01
8 88 Tadeáš HampelTadeáš Hampel 12 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 7 PB 09.46
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (st, 8.5.2024 - 10:50) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 49 Lukáš KaprálekLukáš Kaprálek 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 PB 08.48
2 80 Jan VeselýJan Veselý 12 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.66
3 73 Patrik DuchoňPatrik Duchoň 11 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 08.79
4 13 Matěj ŠubrtMatěj Šubrt 12 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 6 SB 08.91
5 61 Jakub SvěcenýJakub Svěcený 11 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 PB 09.19
6 19 Vojtěch PucholtVojtěch Pucholt 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 PB 09.28
7 84 Tomáš ProuzaTomáš Prouza 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 PB 09.28
8 33 Lukáš UrbánekLukáš Urbánek 12 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 8 09.46
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 100 Daniel ŠkváraDaniel Škvára 11 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 PB 07.72 q
2 70 Filip HenlínFilip Henlín 11 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 4 07.81 q
3 63 Matěj ZinekMatěj Zinek 11 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 PB 08.19 q
4 23 Jan BeránekJan Beránek 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 PB 08.20 q
5 29 Daniel HolubDaniel Holub 11 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 08.29 q
6 17 Jan PilnáčekJan Pilnáček 11 Atletika Jesenice, z.s. Atletika Jesenice, z.s. 5 PB 08.34 q
7 38 Richard NovákRichard Novák 11 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.36 q
8 32 Jan SemíkJan Semík 11 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 08.37 q
9 49 Lukáš KaprálekLukáš Kaprálek 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 PB 08.48
10 71 Václav NovákVáclav Novák 11 SK Mníšecko z. s. SK Mníšecko z. s. 1 08.49
11 21 Zdeněk KápičkaZdeněk Kápička 11 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 3 SB 08.57
12 22 Jan StředaJan Středa 11 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 5 08.62
13 55 Matouš SpoustaMatouš Spousta 12 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 6 PB 08.63
14 95 Karel PřikrylKarel Přikryl 11 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 8 PB 08.66
14 80 Jan VeselýJan Veselý 12 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.66
16 91 Adam JurečkaAdam Jurečka 11 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 PB 08.73
17 73 Patrik DuchoňPatrik Duchoň 11 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 08.79
18 98 Jan SvobodaJan Svoboda 11 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 08.83
19 52 Jonáš FrankeJonáš Franke 11 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 6 PB 08.86
20 1 Adam DonátAdam Donát 12 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 08.87
20 37 Lukáš MihuleLukáš Mihule 12 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 08.87
22 13 Matěj ŠubrtMatěj Šubrt 12 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 6 SB 08.91
23 3 Petr LamplotPetr Lamplot 12 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 08.93
23 11 Jiří RadochlibJiří Radochlib 12 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 2 08.93
25 43 Radek ŠimonRadek Šimon 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 8 PB 08.97
26 41 Vojtěch ZatloukalVojtěch Zatloukal 12 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 08.99
27 96 Matěj StehnoMatěj Stehno 11 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 8 PB 09.01
28 90 Jan CharvátJan Charvát 12 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 09.14
29 61 Jakub SvěcenýJakub Svěcený 11 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 PB 09.19
30 19 Vojtěch PucholtVojtěch Pucholt 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 PB 09.28
30 84 Tomáš ProuzaTomáš Prouza 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 PB 09.28
32 85 David ČuříkDavid Čuřík 11 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 8 09.31
32 42 Ondřej RydlOndřej Rydl 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 2 09.31
34 88 Tadeáš HampelTadeáš Hampel 12 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 7 PB 09.46
34 33 Lukáš UrbánekLukáš Urbánek 12 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 8 09.46
36 67 Tomáš TinhoferTomáš Tinhofer 11 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 7 PB 09.53
37 59 Daniel ReichelDaniel Reichel 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 7 PB 09.57
38 30 Denis KohoutDenis Kohout 12 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 09.71
39 60 Václav RusňákVáclav Rusňák 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 7 09.96
40 74 Maxmilián HofmanMaxmilián Hofman 12 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 10.04

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 8.5.2024 - 11:55) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 100 Daniel ŠkváraDaniel Škvára 11 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 SB 07.69
2 70 Filip HenlínFilip Henlín 11 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 5 07.85
3 63 Matěj ZinekMatěj Zinek 11 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 08.23
4 23 Jan BeránekJan Beránek 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 08.29
5 29 Daniel HolubDaniel Holub 11 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 08.40
6 38 Richard NovákRichard Novák 11 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 1 08.45
7 17 Jan PilnáčekJan Pilnáček 11 Atletika Jesenice, z.s. Atletika Jesenice, z.s. 7 08.48
8 32 Jan SemíkJan Semík 11 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 8 08.55
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 8.5.2024 - 11:45) official Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 276 Aneta ValentováAneta Valentová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 07.88
2 213 Eva DusilováEva Dusilová 11 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 5 08.02
3 190 Lucie ŠimicováLucie Šimicová 12 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 08.12
4 203 Ella PischnothováElla Pischnothová 11 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.23
5 255 Martina SemeckáMartina Semecká 12 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 1 08.27
6 154 Amálie PernicováAmálie Pernicová 11 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 6 08.29
7 125 Kateřina ModrákováKateřina Modráková 11 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 8 08.30
8 138 Veronika SmutnáVeronika Smutná 11 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 7 08.34
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 8.5.2024 - 10:30) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 276 Aneta ValentováAneta Valentová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.00 q
2 255 Martina SemeckáMartina Semecká 12 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 8 08.41 q
3 155 Sára VykydalováSára Vykydalová 11 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 3 08.50
4 157 Ester DuškováEster Dušková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 08.61
5 187 Anna PospíšilováAnna Pospíšilová 11 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 08.69
6 206 Sabrina SenyukSabrina Senyuk 12 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 1 08.96
7 235 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.96
8 279 Nela ZimandlováNela Zimandlová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.34
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (st, 8.5.2024 - 10:30) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 213 Eva DusilováEva Dusilová 11 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 4 08.15 q
2 215 Nela KocourkováNela Kocourková 11 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 8 08.54
3 216 Anna NečasováAnna Nečasová 11 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 5 08.56
4 240 Julie JedličkováJulie Jedličková 11 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 3 08.57
5 197 Karolína KolpekováKarolína Kolpeková 12 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.79
6 261 Gabriela PavlíčkováGabriela Pavlíčková 12 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 6 08.82
7 143 Petra ŠpetováPetra Špetová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.27
8 200 Tereza MaršíkováTereza Maršíková 12 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 1 09.36
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (st, 8.5.2024 - 10:30) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 154 Amálie PernicováAmálie Pernicová 11 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 4 PB 08.33 q
2 199 Stela MackováStela Macková 11 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 08.55
3 247 Viktorie JíchováViktorie Jíchová 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 6 PB 08.62
4 283 Kristýna ŠimkováKristýna Šimková 12 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 PB 08.62
5 131 Sofie VaňhováSofie Vaňhová 12 Atletika Jesenice, z.s. Atletika Jesenice, z.s. 3 08.85
6 153 Edita PerclováEdita Perclová 11 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 2 09.02
7 135 Mija KárníkováMija Kárníková 11 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 1 PB 09.30
8 274 Karolína MifkováKarolína Mifková 12 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.38
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (st, 8.5.2024 - 10:30) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 195 Tereza HavelkováTereza Havelková 12 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 08.44
2 273 Eliška JordánováEliška Jordánová 12 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.51
3 256 Ema VáclavíkováEma Václavíková 11 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 PB 08.59
4 284 Daniela TomáškováDaniela Tomášková 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 08.77
5 193 Karolína BohuslavickáKarolína Bohuslavická 11 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 08.87
6 173 Kristýna BulířováKristýna Bulířová 11 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 SB 09.06
7 267 Jana SchneiderováJana Schneiderová 11 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 8 PB 09.08
8 299 Jolana ŠrámkováJolana Šrámková 11 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 7 PB 09.10
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (st, 8.5.2024 - 10:30) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 138 Veronika SmutnáVeronika Smutná 11 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 5 PB 08.37 q
2 125 Kateřina ModrákováKateřina Modráková 11 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 4 PB 08.42 q
3 114 Aneta DrahotováAneta Drahotová 11 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 8 PB 08.58
4 152 Nela MihucováNela Mihucová 11 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 6 SB 08.69
5= 302 Klára VšetulováKlára Všetulová 12 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 08.85
5= 300 Anna ŠubrtováAnna Šubrtová 12 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 7 PB 08.85
7 142 Eliška SýkorováEliška Sýkorová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 08.92
8 137 Lucie SmetanováLucie Smetanová 12 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 1 PB 09.30
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (st, 8.5.2024 - 10:30) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 203 Ella PischnothováElla Pischnothová 11 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 08.31 q
2 190 Lucie ŠimicováLucie Šimicová 12 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 08.36 q
3 151 Natálie KloučkováNatálie Kloučková 11 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 3 PB 08.51
4 269 Eliška NovákováEliška Nováková 11 SK Mníšecko z. s. SK Mníšecko z. s. 8 08.55
5 201 Nela MenclováNela Menclová 11 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 6 09.00
6 205 Alena RatmanAlena Ratman 11 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 09.24
7 139 Alžběta BezroukováAlžběta Bezrouková 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.34
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 276 Aneta ValentováAneta Valentová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.00 q
2 213 Eva DusilováEva Dusilová 11 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 4 08.15 q
3 203 Ella PischnothováElla Pischnothová 11 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 08.31 q
4 154 Amálie PernicováAmálie Pernicová 11 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 4 PB 08.33 q
5 190 Lucie ŠimicováLucie Šimicová 12 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 08.36 q
6 138 Veronika SmutnáVeronika Smutná 11 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 5 PB 08.37 q
7 255 Martina SemeckáMartina Semecká 12 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 8 08.41 q
8 125 Kateřina ModrákováKateřina Modráková 11 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 4 PB 08.42 q
9 195 Tereza HavelkováTereza Havelková 12 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 08.44
10 155 Sára VykydalováSára Vykydalová 11 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 3 08.50
11 273 Eliška JordánováEliška Jordánová 12 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.51
11 151 Natálie KloučkováNatálie Kloučková 11 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 3 PB 08.51
13 215 Nela KocourkováNela Kocourková 11 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 8 08.54
14 199 Stela MackováStela Macková 11 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 08.55
14 269 Eliška NovákováEliška Nováková 11 SK Mníšecko z. s. SK Mníšecko z. s. 8 08.55
16 216 Anna NečasováAnna Nečasová 11 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 5 08.56
17 240 Julie JedličkováJulie Jedličková 11 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 3 08.57
18 114 Aneta DrahotováAneta Drahotová 11 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 8 PB 08.58
19 256 Ema VáclavíkováEma Václavíková 11 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 PB 08.59
20 157 Ester DuškováEster Dušková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 08.61
21 247 Viktorie JíchováViktorie Jíchová 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 6 PB 08.62
21 283 Kristýna ŠimkováKristýna Šimková 12 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 PB 08.62
23 187 Anna PospíšilováAnna Pospíšilová 11 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 08.69
23 152 Nela MihucováNela Mihucová 11 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 6 SB 08.69
25 284 Daniela TomáškováDaniela Tomášková 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 08.77
26 197 Karolína KolpekováKarolína Kolpeková 12 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.79
27 261 Gabriela PavlíčkováGabriela Pavlíčková 12 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 6 08.82
28 131 Sofie VaňhováSofie Vaňhová 12 Atletika Jesenice, z.s. Atletika Jesenice, z.s. 3 08.85
28 302 Klára VšetulováKlára Všetulová 12 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 08.85
28 300 Anna ŠubrtováAnna Šubrtová 12 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 7 PB 08.85
31 193 Karolína BohuslavickáKarolína Bohuslavická 11 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 08.87
32 142 Eliška SýkorováEliška Sýkorová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 08.92
33 206 Sabrina SenyukSabrina Senyuk 12 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 1 08.96
33 235 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.96
35 201 Nela MenclováNela Menclová 11 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 6 09.00
36 153 Edita PerclováEdita Perclová 11 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 2 09.02
37 173 Kristýna BulířováKristýna Bulířová 11 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 SB 09.06
38 267 Jana SchneiderováJana Schneiderová 11 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 8 PB 09.08
39 299 Jolana ŠrámkováJolana Šrámková 11 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 7 PB 09.10
40 205 Alena RatmanAlena Ratman 11 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 09.24
41 143 Petra ŠpetováPetra Špetová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.27
42 135 Mija KárníkováMija Kárníková 11 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 1 PB 09.30
42 137 Lucie SmetanováLucie Smetanová 12 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 1 PB 09.30
44 279 Nela ZimandlováNela Zimandlová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.34
44 139 Alžběta BezroukováAlžběta Bezrouková 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.34
46 200 Tereza MaršíkováTereza Maršíková 12 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 1 09.36
47 274 Karolína MifkováKarolína Mifková 12 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.38

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2024 - 13:45) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 100 Daniel ŠkváraDaniel Škvára 11 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 18.75
2 29 Daniel HolubDaniel Holub 11 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 20.22
3 35 Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr 11 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 20.29
4 80 Jan VeselýJan Veselý 12 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 20.74
5 22 Jan StředaJan Středa 11 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 2 20.89
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2024 - 13:45) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 51 Antonín ZubecAntonín Zubec 12 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 PB 20.81
2 55 Matouš SpoustaMatouš Spousta 12 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 4 PB 21.00
3 62 Petr ŠmelcPetr Šmelc 11 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 PB 21.26
4 101 Václav TomášVáclav Tomáš 11 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 PB 21.44
5 53 Vojtěch FučíkVojtěch Fučík 11 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 2 PB 22.35
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 8.5.2024 - 13:45) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Petr LamplotPetr Lamplot 12 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 PB 21.75
2 57 Matěj ZenáhlíkMatěj Zenáhlík 11 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 2 PB 22.29
3 39 Kryštof PokornýKryštof Pokorný 11 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 22.35
4 66 Michael SkaličkaMichael Skalička 12 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 3 PB 22.74
5 44 David KuldaDavid Kulda 12 TJ Neratovice TJ Neratovice 6 PB 22.82
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 8.5.2024 - 13:45) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 54 Matyáš KlinderaMatyáš Klindera 12 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 4 PB 22.36
2 19 Vojtěch PucholtVojtěch Pucholt 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 23.23
3 30 Denis KohoutDenis Kohout 12 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 23.62
4 85 David ČuříkDavid Čuřík 11 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 SB 23.67
5 89 Antonín CharvátAntonín Charvát 12 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 25.07
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (st, 8.5.2024 - 13:45) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 95 Karel PřikrylKarel Přikryl 11 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 PB 20.98
2 42 Ondřej RydlOndřej Rydl 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 2 PB 23.37
3 5 Filip MatoušekFilip Matoušek 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 PB 24.45
4 65 Walter KunclWalter Kuncl 12 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 4 PB 24.78
5 2 Marek DubMarek Dub 12 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 26.99
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 100 Daniel ŠkváraDaniel Škvára 11 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 18.75
2 29 Daniel HolubDaniel Holub 11 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 20.22
3 35 Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr 11 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 20.29
4 80 Jan VeselýJan Veselý 12 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 20.74
5 51 Antonín ZubecAntonín Zubec 12 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 PB 20.81
6 22 Jan StředaJan Středa 11 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 2 20.89
7 95 Karel PřikrylKarel Přikryl 11 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 PB 20.98
8 55 Matouš SpoustaMatouš Spousta 12 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 4 PB 21.00
9 62 Petr ŠmelcPetr Šmelc 11 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 PB 21.26
10 101 Václav TomášVáclav Tomáš 11 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 PB 21.44
11 3 Petr LamplotPetr Lamplot 12 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 PB 21.75
12 57 Matěj ZenáhlíkMatěj Zenáhlík 11 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 2 PB 22.29
13 53 Vojtěch FučíkVojtěch Fučík 11 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 2 PB 22.35
13 39 Kryštof PokornýKryštof Pokorný 11 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 22.35
15 54 Matyáš KlinderaMatyáš Klindera 12 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 4 PB 22.36
16 66 Michael SkaličkaMichael Skalička 12 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 3 PB 22.74
17 44 David KuldaDavid Kulda 12 TJ Neratovice TJ Neratovice 6 PB 22.82
18 19 Vojtěch PucholtVojtěch Pucholt 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 23.23
19 42 Ondřej RydlOndřej Rydl 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 2 PB 23.37
20 30 Denis KohoutDenis Kohout 12 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 23.62
21 85 David ČuříkDavid Čuřík 11 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 SB 23.67
22 5 Filip MatoušekFilip Matoušek 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 PB 24.45
23 65 Walter KunclWalter Kuncl 12 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 4 PB 24.78
24 89 Antonín CharvátAntonín Charvát 12 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 25.07
25 2 Marek DubMarek Dub 12 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 26.99

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2024 - 13:25) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 276 Aneta ValentováAneta Valentová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 19.66
2 190 Lucie ŠimicováLucie Šimicová 12 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 20.19
3 199 Stela MackováStela Macková 11 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 20.34
4 195 Tereza HavelkováTereza Havelková 12 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 20.40
5 255 Martina SemeckáMartina Semecká 12 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 6 PB 20.41
6 240 Julie JedličkováJulie Jedličková 11 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 2 PB 20.80
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2024 - 13:25) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 155 Sára VykydalováSára Vykydalová 11 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 6 PB 20.76
2 138 Veronika SmutnáVeronika Smutná 11 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 PB 20.86
3 133 Tereza FilipováTereza Filipová 11 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 PB 21.03
4 273 Eliška JordánováEliška Jordánová 12 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 21.07
5 216 Anna NečasováAnna Nečasová 11 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 3 PB 21.14
6 295 Kateřina RájkováKateřina Rájková 11 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 PB 21.36
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 8.5.2024 - 13:25) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 169 Veronika BouškováVeronika Boušková 11 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 4 PB 21.05
2 152 Nela MihucováNela Mihucová 11 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 1 PB 21.44
3 207 Soňa ŠavelováSoňa Šavelová 11 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 21.54
4 115 Nicol DvořákováNicol Dvořáková 11 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 3 PB 21.58
5 256 Ema VáclavíkováEma Václavíková 11 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 PB 21.72
6 243 Elisabeth SlavkovskáElisabeth Slavkovská 11 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 5 21.96
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 8.5.2024 - 13:25) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 148 Tereza ZindulkováTereza Zindulková 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 PB 21.27
2 244 Izabela SuvajdžičováIzabela Suvajdžičová 12 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 5 PB 21.30
3 187 Anna PospíšilováAnna Pospíšilová 11 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 21.44
4 237 Natálie PrůchováNatálie Průchová 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 PB 21.55
5 236 Ludmila PěknáLudmila Pěkná 12 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 PB 21.70
6 123 Ema BursíkováEma Bursíková 12 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 2 PB 22.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 8.5.2024 - 13:25) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 160 Viktorie ŠťastnáViktorie Šťastná 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 21.56
2 261 Gabriela PavlíčkováGabriela Pavlíčková 12 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 4 21.80
3 229 Magdalena HoblováMagdalena Hoblová 12 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 22.29
4 205 Alena RatmanAlena Ratman 11 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 6 22.44
5 262 Viktorie StehlíkováViktorie Stehlíková 12 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 2 22.62
6 260 Klára OndřejkováKlára Ondřejková 11 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 3 22.74
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (st, 8.5.2024 - 13:25) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 213 Eva DusilováEva Dusilová 11 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 3 19.95
2 249 Tereza BukovicováTereza Bukovicová 11 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 6 PB 21.60
3 206 Sabrina SenyukSabrina Senyuk 12 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 21.79
4 167 Amélie OndráčkováAmélie Ondráčková 12 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 PB 22.06
5 140 Gabriela DřížďalováGabriela Dřížďalová 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 22.11
6 282 Eliška PalkováEliška Palková 12 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 22.42
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 276 Aneta ValentováAneta Valentová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 19.66
2 213 Eva DusilováEva Dusilová 11 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 3 19.95
3 190 Lucie ŠimicováLucie Šimicová 12 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 20.19
4 199 Stela MackováStela Macková 11 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 20.34
5 195 Tereza HavelkováTereza Havelková 12 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 20.40
6 255 Martina SemeckáMartina Semecká 12 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 6 PB 20.41
7 155 Sára VykydalováSára Vykydalová 11 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 6 PB 20.76
8 240 Julie JedličkováJulie Jedličková 11 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 2 PB 20.80
9 138 Veronika SmutnáVeronika Smutná 11 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 PB 20.86
10 133 Tereza FilipováTereza Filipová 11 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 PB 21.03
11 169 Veronika BouškováVeronika Boušková 11 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 4 PB 21.05
12 273 Eliška JordánováEliška Jordánová 12 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 21.07
13 216 Anna NečasováAnna Nečasová 11 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 3 PB 21.14
14 148 Tereza ZindulkováTereza Zindulková 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 PB 21.27
15 244 Izabela SuvajdžičováIzabela Suvajdžičová 12 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 5 PB 21.30
16 295 Kateřina RájkováKateřina Rájková 11 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 PB 21.36
17 152 Nela MihucováNela Mihucová 11 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 1 PB 21.44
17 187 Anna PospíšilováAnna Pospíšilová 11 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 21.44
19 207 Soňa ŠavelováSoňa Šavelová 11 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 21.54
20 237 Natálie PrůchováNatálie Průchová 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 PB 21.55
21 160 Viktorie ŠťastnáViktorie Šťastná 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 21.56
22 115 Nicol DvořákováNicol Dvořáková 11 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 3 PB 21.58
23 249 Tereza BukovicováTereza Bukovicová 11 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 6 PB 21.60
24 236 Ludmila PěknáLudmila Pěkná 12 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 PB 21.70
25 256 Ema VáclavíkováEma Václavíková 11 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 PB 21.72
26 206 Sabrina SenyukSabrina Senyuk 12 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 21.79
27 261 Gabriela PavlíčkováGabriela Pavlíčková 12 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 4 21.80
28 243 Elisabeth SlavkovskáElisabeth Slavkovská 11 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 5 21.96
29 123 Ema BursíkováEma Bursíková 12 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 2 PB 22.00
30 167 Amélie OndráčkováAmélie Ondráčková 12 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 PB 22.06
31 140 Gabriela DřížďalováGabriela Dřížďalová 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 22.11
32 229 Magdalena HoblováMagdalena Hoblová 12 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 22.29
33 282 Eliška PalkováEliška Palková 12 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 22.42
34 205 Alena RatmanAlena Ratman 11 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 6 22.44
35 262 Viktorie StehlíkováViktorie Stehlíková 12 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 2 22.62
36 260 Klára OndřejkováKlára Ondřejková 11 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 3 22.74

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2024 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Ondřej DoudaOndřej Douda 11 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 4 45.83
2 62 Petr ŠmelcPetr Šmelc 11 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 PB 47.23
3 14 Václav MarekVáclav Marek 11 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 5 PB 47.87
4 43 Radek ŠimonRadek Šimon 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 6 PB 48.17
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2024 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 82 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 PB 42.91
2 31 Jakub KuberaJakub Kubera 11 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 47.56
3 9 Jan KoštuříkJan Koštuřík 12 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 5 PB 48.47
4 1 Adam DonátAdam Donát 12 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 49.46
5 84 Tomáš ProuzaTomáš Prouza 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 51.59
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 82 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 PB 42.91
2 6 Ondřej DoudaOndřej Douda 11 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 4 45.83
3 62 Petr ŠmelcPetr Šmelc 11 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 PB 47.23
4 31 Jakub KuberaJakub Kubera 11 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 47.56
5 14 Václav MarekVáclav Marek 11 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 5 PB 47.87
6 43 Radek ŠimonRadek Šimon 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 6 PB 48.17
7 9 Jan KoštuříkJan Koštuřík 12 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 5 PB 48.47
8 1 Adam DonátAdam Donát 12 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 49.46
9 84 Tomáš ProuzaTomáš Prouza 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 51.59

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2024 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 203 Ella PischnothováElla Pischnothová 11 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 44.77
2 154 Amálie PernicováAmálie Pernicová 11 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 4 PB 46.23
3 222 Eliška BeranováEliška Beranová 12 TJ Neratovice TJ Neratovice 6 PB 47.24
4 223 Amálie KučerováAmálie Kučerová 12 TJ Neratovice TJ Neratovice 3 48.99
5 198 Tereza KrálováTereza Králová 11 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 53.28
6 211 Lucie RusňákováLucie Rusňáková 12 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 1 PB 55.16
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2024 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 127 Barbora VysloužilováBarbora Vysloužilová 12 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 1 PB 45.14
2 124 Sára LysickáSára Lysická 11 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 6 47.45
3 284 Daniela TomáškováDaniela Tomášková 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 48.83
4 134 Jaroslava HolejšovskáJaroslava Holejšovská 11 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 PB 48.92
5 258 Veronika HradeckáVeronika Hradecká 12 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 5 52.85
6 158 Adéla KonopíkováAdéla Konopíková 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 54.16
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 8.5.2024 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 262 Viktorie StehlíkováViktorie Stehlíková 12 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 2 49.30
2 170 Adéla GabkováAdéla Gabková 11 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 5 PB 50.90
3 204 Maria PokornáMaria Pokorná 12 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 6 50.99
4 293 Monika MarkupováMonika Markupová 11 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 PB 52.09
5 147 Alma WallconAlma Wallcon 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 52.53
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 8.5.2024 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 145 Vendula VašákováVendula Vašáková 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 PB 47.29
2 296 Františka RosyvkováFrantiška Rosyvková 11 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 PB 48.67
3 287 Jaroslava ČernáJaroslava Černá 12 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 50.09
4 159 Tereza PlškováTereza Plšková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 PB 51.41
5 289 Anastázie ForalováAnastázie Foralová 11 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 PB 52.26
6 104 Nela BlechováNela Blechová 12 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 52.70
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 8.5.2024 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 243 Elisabeth SlavkovskáElisabeth Slavkovská 11 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 6 PB 48.66
2 297 Verona SkálováVerona Skálová 12 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 48.69
3 288 Lucie ČernáLucie Černá 11 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 PB 49.38
4 280 Johana JarošováJohana Jarošová 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 50.69
5 221 Nikola VinduškováNikola Vindušková 11 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 2 51.16
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 203 Ella PischnothováElla Pischnothová 11 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 44.77
2 127 Barbora VysloužilováBarbora Vysloužilová 12 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 1 PB 45.14
3 154 Amálie PernicováAmálie Pernicová 11 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 4 PB 46.23
4 222 Eliška BeranováEliška Beranová 12 TJ Neratovice TJ Neratovice 6 PB 47.24
5 145 Vendula VašákováVendula Vašáková 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 PB 47.29
6 124 Sára LysickáSára Lysická 11 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 6 47.45
7 243 Elisabeth SlavkovskáElisabeth Slavkovská 11 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 6 PB 48.66
8 296 Františka RosyvkováFrantiška Rosyvková 11 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 PB 48.67
9 297 Verona SkálováVerona Skálová 12 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 48.69
10 284 Daniela TomáškováDaniela Tomášková 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 48.83
11 134 Jaroslava HolejšovskáJaroslava Holejšovská 11 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 PB 48.92
12 223 Amálie KučerováAmálie Kučerová 12 TJ Neratovice TJ Neratovice 3 48.99
13 262 Viktorie StehlíkováViktorie Stehlíková 12 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 2 49.30
14 288 Lucie ČernáLucie Černá 11 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 PB 49.38
15 287 Jaroslava ČernáJaroslava Černá 12 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 50.09
16 280 Johana JarošováJohana Jarošová 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 50.69
17 170 Adéla GabkováAdéla Gabková 11 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 5 PB 50.90
18 204 Maria PokornáMaria Pokorná 12 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 6 50.99
19 221 Nikola VinduškováNikola Vindušková 11 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 2 51.16
20 159 Tereza PlškováTereza Plšková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 PB 51.41
21 293 Monika MarkupováMonika Markupová 11 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 PB 52.09
22 289 Anastázie ForalováAnastázie Foralová 11 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 PB 52.26
23 147 Alma WallconAlma Wallcon 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 52.53
24 104 Nela BlechováNela Blechová 12 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 52.70
25 258 Veronika HradeckáVeronika Hradecká 12 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 5 52.85
26 198 Tereza KrálováTereza Králová 11 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 53.28
27 158 Adéla KonopíkováAdéla Konopíková 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 54.16
28 211 Lucie RusňákováLucie Rusňáková 12 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 1 PB 55.16

800 m - Ml. žáci

(st, 8.5.2024 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 63 Matěj ZinekMatěj Zinek 11 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 PB 2:13.26
2 24 František DavidFrantišek David 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 PB 2:15.70
3 66 Michael SkaličkaMichael Skalička 12 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 4 PB 2:34.97
4 50 Vladimír MálekVladimír Málek 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 PB 2:36.70
5 46 Jan ŠvermaJan Šverma 12 TJ Neratovice TJ Neratovice 2 2:38.17
6 93 Petr MrázekPetr Mrázek 12 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 2:41.66
7 102 Štěpán TumaŠtěpán Tuma 12 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 PB 2:43.35
8 103 Michal ZárubaMichal Záruba 11 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 PB 2:43.92
9 5 Filip MatoušekFilip Matoušek 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 PB 2:43.97
10 15 Josef BarcuchJosef Barcuch 12 Atletika Jesenice, z.s. Atletika Jesenice, z.s. 4 PB 3:00.61
11 2 Marek DubMarek Dub 12 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 PB 3:01.12
Celkem 11 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2024 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 110 Jolana ŠtěpánováJolana Štěpánová 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 2:29.18
2 192 Klára TepláKlára Teplá 11 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 2:29.45
3 281 Annemarie KrausAnnemarie Kraus 12 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 PB 2:31.22
4 171 Dominika KmentováDominika Kmentová 12 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 5 2:32.64
5 282 Eliška PalkováEliška Palková 12 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 PB 2:34.43
6 197 Karolína KolpekováKarolína Kolpeková 12 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 2:37.83
7 285 Viktorie BláhováViktorie Bláhová 12 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 PB 2:38.22
8 109 Lucie ŠimůnkováLucie Šimůnková 12 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 2:42.17
9 126 Aneta ŠupováAneta Šupová 11 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 4 2:46.48
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2024 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 298 Nela StejnáNela Stejná 11 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 PB 2:41.25
2 251 Amálie ČervinkováAmálie Červinková 11 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 PB 2:41.77
3 120 Sára ŠulcováSára Šulcová 12 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 1 PB 2:44.20
4 278 Veronika ZámečníkováVeronika Zámečníková 11 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 2:45.04
5 292 Natálie LajbnerováNatálie Lajbnerová 11 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 2:45.18
6 130 Agáta RadilováAgáta Radilová 11 Atletika Jesenice, z.s. Atletika Jesenice, z.s. 3 2:45.22
7 241 Anna KarlováAnna Karlová 11 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 4 PB 2:46.82
8 122 Laura ZemanováLaura Zemanová 11 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 3 2:49.16
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 8.5.2024 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 128 Martina DancingerováMartina Dancingerová 12 Atletika Jesenice, z.s. Atletika Jesenice, z.s. 4 2:47.99
2 108 Kristýna ŘíhováKristýna Říhová 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 PB 2:48.93
3 225 Melanie ŠamšováMelanie Šamšová 12 TJ Neratovice TJ Neratovice 3 PB 2:51.30
4 242 Anna KlicperováAnna Klicperová 12 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 6 2:53.24
5 220 Kristýna VanduchováKristýna Vanduchová 11 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 2 PB 2:56.37
6 271 Anna BeňákováAnna Beňáková 11 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 2:57.04
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 110 Jolana ŠtěpánováJolana Štěpánová 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 2:29.18
2 192 Klára TepláKlára Teplá 11 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 2:29.45
3 281 Annemarie KrausAnnemarie Kraus 12 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 PB 2:31.22
4 171 Dominika KmentováDominika Kmentová 12 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 5 2:32.64
5 282 Eliška PalkováEliška Palková 12 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 PB 2:34.43
6 197 Karolína KolpekováKarolína Kolpeková 12 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 2:37.83
7 285 Viktorie BláhováViktorie Bláhová 12 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 PB 2:38.22
8 298 Nela StejnáNela Stejná 11 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 PB 2:41.25
9 251 Amálie ČervinkováAmálie Červinková 11 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 PB 2:41.77
10 109 Lucie ŠimůnkováLucie Šimůnková 12 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 2:42.17
11 120 Sára ŠulcováSára Šulcová 12 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 1 PB 2:44.20
12 278 Veronika ZámečníkováVeronika Zámečníková 11 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 2:45.04
13 292 Natálie LajbnerováNatálie Lajbnerová 11 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 2:45.18
14 130 Agáta RadilováAgáta Radilová 11 Atletika Jesenice, z.s. Atletika Jesenice, z.s. 3 2:45.22
15 126 Aneta ŠupováAneta Šupová 11 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 4 2:46.48
16 241 Anna KarlováAnna Karlová 11 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 4 PB 2:46.82
17 128 Martina DancingerováMartina Dancingerová 12 Atletika Jesenice, z.s. Atletika Jesenice, z.s. 4 2:47.99
18 108 Kristýna ŘíhováKristýna Říhová 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 PB 2:48.93
19 122 Laura ZemanováLaura Zemanová 11 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 3 2:49.16
20 225 Melanie ŠamšováMelanie Šamšová 12 TJ Neratovice TJ Neratovice 3 PB 2:51.30
21 242 Anna KlicperováAnna Klicperová 12 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 6 2:53.24
22 220 Kristýna VanduchováKristýna Vanduchová 11 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 2 PB 2:56.37
23 271 Anna BeňákováAnna Beňáková 11 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 2:57.04

1500 m - Ml. žáci

(st, 8.5.2024 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 83 Lukáš PerglLukáš Pergl 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 5:05.34
2 10 Vít RadaVít Rada 11 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 1 PB 5:12.15
3 76 Kryštof LeckoKryštof Lecko 12 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 5:22.66
4 41 Vojtěch ZatloukalVojtěch Zatloukal 12 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 8 5:34.23
5 27 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 5:40.36
6 86 Metod FikesMetod Fikes 12 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 5:40.94
7 99 Jáchym ŠevčíkJáchym Ševčík 12 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 7 5:40.96
Celkem 7 závodníků

1500 m - Ml. žákyně

(st, 8.5.2024 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 166 Barbora HoudkováBarbora Houdková 12 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 PB 5:28.20
2 210 Kamila RusňákováKamila Rusňáková 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 9 PB 5:28.78
3 118 Anna PavliščováAnna Pavliščová 12 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 7 PB 5:28.79
4 107 Karolína HoráčkováKarolína Horáčková 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 5:42.84
5 105 Dominika DubováDominika Dubová 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 5:45.63
6 232 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 12 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 PB 5:49.56
7 181 Lidmila KvasilováLidmila Kvasilová 11 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 5:52.92
8 208 Leontýna ŠtěpánkováLeontýna Štěpánková 12 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 10 6:11.42
9 161 Marie HorováMarie Horová 11 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 6:20.74
Celkem 9 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2024 - 10:15) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 70 Filip HenlínFilip Henlín 11 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 5 PB 09.59
2 82 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 09.68
3 24 František DavidFrantišek David 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 PB 09.97
4 72 Lukáš BalounLukáš Baloun 11 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 09.97
5 6 Ondřej DoudaOndřej Douda 11 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 7 PB 10.15
6 14 Václav MarekVáclav Marek 11 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 2 PB 10.31
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2024 - 10:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 47 Adam BorovskýAdam Borovský 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 PB 10.78
2 79 Jan NovákJan Novák 12 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 10.82
3 69 Prokop DandaProkop Danda 11 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 6 11.94
4 51 Antonín ZubecAntonín Zubec 12 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 12.19
5 8 Vojtěch KaplanVojtěch Kaplan 12 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 2 12.40
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 8.5.2024 - 10:15) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 31 Jakub KuberaJakub Kubera 11 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 11.72
2 28 Mikuláš KrumerMikuláš Krumer 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 11.95
3 90 Jan CharvátJan Charvát 12 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 12.40
4 27 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 12.50
5 65 Walter KunclWalter Kuncl 12 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 4 PB 12.72
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 70 Filip HenlínFilip Henlín 11 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 5 PB 09.59
2 82 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 09.68
3 24 František DavidFrantišek David 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 PB 09.97
3 72 Lukáš BalounLukáš Baloun 11 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 09.97
5 6 Ondřej DoudaOndřej Douda 11 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 7 PB 10.15
6 14 Václav MarekVáclav Marek 11 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 2 PB 10.31
7 47 Adam BorovskýAdam Borovský 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 PB 10.78
8 79 Jan NovákJan Novák 12 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 10.82
9 31 Jakub KuberaJakub Kubera 11 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 11.72
10 69 Prokop DandaProkop Danda 11 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 6 11.94
11 28 Mikuláš KrumerMikuláš Krumer 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 11.95
12 51 Antonín ZubecAntonín Zubec 12 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 12.19
13 8 Vojtěch KaplanVojtěch Kaplan 12 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 2 12.40
13 90 Jan CharvátJan Charvát 12 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 12.40
15 27 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 12.50
16 65 Walter KunclWalter Kuncl 12 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 4 PB 12.72

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2024 - 10:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 106 Olivia GreenováOlivia Greenová 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 PB 09.79
2 144 Karolína ValachovičováKarolína Valachovičová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 09.84
3 164 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 7 PB 09.92
4 209 Martina KubešováMartina Kubešová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 4 09.97
5 114 Aneta DrahotováAneta Drahotová 11 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 2 PB 10.03
6 126 Aneta ŠupováAneta Šupová 11 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 3 10.06
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2024 - 10:00) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 124 Sára LysickáSára Lysická 11 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 4 PB 10.37
2 172 Klára BělinováKlára Bělinová 11 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 10.53
3 163 Barbora FajtováBarbora Fajtová 11 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 PB 10.58
4 223 Amálie KučerováAmálie Kučerová 12 TJ Neratovice TJ Neratovice 7 PB 11.15
5 217 Ella PoliakováElla Poliaková 11 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 2 PB 11.18
6 112 Marie BrožíkováMarie Brožíková 12 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 6 14.94
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 8.5.2024 - 10:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 188 Ella ŘečinskáElla Řečinská 11 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 11.24
2 275 Nela UjváriováNela Ujváriová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 PB 11.32
3 226 Anna BrožkováAnna Brožková 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 PB 11.35
4 191 Natálie ŠotolováNatálie Šotolová 11 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 11.56
5 136 Michaela KašparováMichaela Kašparová 11 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 3 11.68
6 259 Gabriela NováGabriela Nová 12 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 6 12.22
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 8.5.2024 - 10:00) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 179 Leontýna JíchováLeontýna Jíchová 11 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 11.80
2 264 Julie GalováJulie Galová 11 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 5 11.86
3 237 Natálie PrůchováNatálie Průchová 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 12.04
4 119 Valerie ŘehákováValerie Řeháková 12 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 7 12.14
5 245 Kateřina HrdličkováKateřina Hrdličková 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 3 12.26
6 231 Karolina KnapováKarolina Knapová 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 12.33
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 8.5.2024 - 10:00) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 116 Nela MickováNela Micková 12 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 4 PB 12.12
2 185 Aneta OfukanáAneta Ofukaná 11 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 12.38
3 290 Eliška HaváčkováEliška Haváčková 12 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 12.58
4 265 Nikola HadrávkováNikola Hadrávková 11 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 6 12.59
5 177 Denisa HoloubkováDenisa Holoubková 11 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 12.75
6 221 Nikola VinduškováNikola Vindušková 11 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 7 13.08
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (st, 8.5.2024 - 10:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 294 Kateřina PřikrylováKateřina Přikrylová 11 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 10.51
2 252 Laura HelbichováLaura Helbichová 11 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 PB 11.37
3 117 Anežka NovotnáAnežka Novotná 11 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 6 PB 11.69
4 189 Sofie SchubertováSofie Schubertová 11 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 12.72
5 176 Johanka GaborikováJohanka Gaboriková 11 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 13.28
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 106 Olivia GreenováOlivia Greenová 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 PB 09.79
2 144 Karolína ValachovičováKarolína Valachovičová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 09.84
3 164 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 7 PB 09.92
4 209 Martina KubešováMartina Kubešová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 4 09.97
5 114 Aneta DrahotováAneta Drahotová 11 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 2 PB 10.03
6 126 Aneta ŠupováAneta Šupová 11 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 3 10.06
7 124 Sára LysickáSára Lysická 11 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 4 PB 10.37
8 294 Kateřina PřikrylováKateřina Přikrylová 11 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 10.51
9 172 Klára BělinováKlára Bělinová 11 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 10.53
10 163 Barbora FajtováBarbora Fajtová 11 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 PB 10.58
11 223 Amálie KučerováAmálie Kučerová 12 TJ Neratovice TJ Neratovice 7 PB 11.15
12 217 Ella PoliakováElla Poliaková 11 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 2 PB 11.18
13 188 Ella ŘečinskáElla Řečinská 11 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 11.24
14 275 Nela UjváriováNela Ujváriová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 PB 11.32
15 226 Anna BrožkováAnna Brožková 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 PB 11.35
16 252 Laura HelbichováLaura Helbichová 11 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 PB 11.37
17 191 Natálie ŠotolováNatálie Šotolová 11 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 11.56
18 136 Michaela KašparováMichaela Kašparová 11 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 3 11.68
19 117 Anežka NovotnáAnežka Novotná 11 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 6 PB 11.69
20 179 Leontýna JíchováLeontýna Jíchová 11 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 11.80
21 264 Julie GalováJulie Galová 11 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 5 11.86
22 237 Natálie PrůchováNatálie Průchová 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 12.04
23 116 Nela MickováNela Micková 12 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 4 PB 12.12
24 119 Valerie ŘehákováValerie Řeháková 12 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 7 12.14
25 259 Gabriela NováGabriela Nová 12 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 6 12.22
26 245 Kateřina HrdličkováKateřina Hrdličková 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 3 12.26
27 231 Karolina KnapováKarolina Knapová 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 12.33
28 185 Aneta OfukanáAneta Ofukaná 11 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 12.38
29 290 Eliška HaváčkováEliška Haváčková 12 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 12.58
30 265 Nikola HadrávkováNikola Hadrávková 11 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 6 12.59
31 189 Sofie SchubertováSofie Schubertová 11 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 12.72
32 177 Denisa HoloubkováDenisa Holoubková 11 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 12.75
33 221 Nikola VinduškováNikola Vindušková 11 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 7 13.08
34 176 Johanka GaborikováJohanka Gaboriková 11 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 13.28
35 112 Marie BrožíkováMarie Brožíková 12 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 6 14.94

4 x 60 m - Ml. žáci

(st, 8.5.2024 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 92 Mottl, Přikryl, Jurečka, Škvára Mottl, Přikryl, Jurečka, Škvára A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 32.17
2 75 Jindrák, Baloun, Duchoň, Veselý Jindrák, Baloun, Duchoň, Veselý Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 32.84
3 52 Franke, Klindera, Fučík, Spousta Franke, Klindera, Fučík, Spousta Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 4 34.56
4 49 Kaprálek, Zubec, Borovský, Málek Kaprálek, Zubec, Borovský, Málek SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 34.69
5 96 Stehno, Svoboda, Čuřík, Mrázek Stehno, Svoboda, Čuřík, Mrázek A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 34.97
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2024 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Žirovnická, Smetanová, Smutná, Kašparová Žirovnická, Smetanová, Smutná, Kašparová Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 33.20
2 188 Řečinská, Bulířová, Pospíšilová, Šimicová Řečinská, Bulířová, Pospíšilová, Šimicová TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 33.33
3 294 Přikrylová, Horká, Cabáková, Rájková Přikrylová, Horká, Cabáková, Rájková A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 33.33
4 206 Senyuk, Menclová, Ratman, Červenková Senyuk, Menclová, Ratman, Červenková Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 6 34.29
5 264 Galová, Kalíková, Hadrávková, Schneiderová Galová, Kalíková, Hadrávková, Schneiderová Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 4 35.29
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2024 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 151 Kloučková, Mihucová, Vykydalová, Pernicová Kloučková, Mihucová, Vykydalová, Pernicová AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 4 32.91
2 216 Nečasová, Rosická, Poliaková, Kocourková Nečasová, Rosická, Poliaková, Kocourková AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 5 33.03
3 300 Šubrtová, Hotová, Všetulová, Šrámková Šubrtová, Hotová, Všetulová, Šrámková A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 34.26
4 130 Radilová, Vaňhová, Padrtová, Dancingerová Radilová, Vaňhová, Padrtová, Dancingerová Atletika Jesenice, z.s. Atletika Jesenice, z.s. 6 35.08
117 Novotná, Řeháková, Brožíková, Micková Novotná, Řeháková, Brožíková, Micková Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 3 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 8.5.2024 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 125 Modráková, Šupová, Vysloužilová, Lysická Modráková, Šupová, Vysloužilová, Lysická Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 2 31.88
2 157 Dušková, Šťastná, Plšková, Boháčová Dušková, Šťastná, Plšková, Boháčová TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 34.17
3 212 Studničková, Rusňáková, Rusňáková, Kubešová Studničková, Rusňáková, Rusňáková, Kubešová Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 5 35.00
4 246 Isteníková, Vágnerová, Jíchová, Jahelková Isteníková, Vágnerová, Jíchová, Jahelková Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 6 35.70
5 143 Špetová, Viktorová, Merunová, Bezrouková Špetová, Viktorová, Merunová, Bezrouková TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 35.92
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 125 Modráková, Šupová, Vysloužilová, Lysická Modráková, Šupová, Vysloužilová, Lysická Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 2 31.88
2 151 Kloučková, Mihucová, Vykydalová, Pernicová Kloučková, Mihucová, Vykydalová, Pernicová AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 4 32.91
3 216 Nečasová, Rosická, Poliaková, Kocourková Nečasová, Rosická, Poliaková, Kocourková AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 5 33.03
4 Žirovnická, Smetanová, Smutná, Kašparová Žirovnická, Smetanová, Smutná, Kašparová Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 33.20
5 188 Řečinská, Bulířová, Pospíšilová, Šimicová Řečinská, Bulířová, Pospíšilová, Šimicová TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 33.33
5 294 Přikrylová, Horká, Cabáková, Rájková Přikrylová, Horká, Cabáková, Rájková A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 33.33
7 157 Dušková, Šťastná, Plšková, Boháčová Dušková, Šťastná, Plšková, Boháčová TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 34.17
8 300 Šubrtová, Hotová, Všetulová, Šrámková Šubrtová, Hotová, Všetulová, Šrámková A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 34.26
9 206 Senyuk, Menclová, Ratman, Červenková Senyuk, Menclová, Ratman, Červenková Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 6 34.29
10 212 Studničková, Rusňáková, Rusňáková, Kubešová Studničková, Rusňáková, Rusňáková, Kubešová Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 5 35.00
11 130 Radilová, Vaňhová, Padrtová, Dancingerová Radilová, Vaňhová, Padrtová, Dancingerová Atletika Jesenice, z.s. Atletika Jesenice, z.s. 6 35.08
12 264 Galová, Kalíková, Hadrávková, Schneiderová Galová, Kalíková, Hadrávková, Schneiderová Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 4 35.29
13 246 Isteníková, Vágnerová, Jíchová, Jahelková Isteníková, Vágnerová, Jíchová, Jahelková Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 6 35.70
14 143 Špetová, Viktorová, Merunová, Bezrouková Špetová, Viktorová, Merunová, Bezrouková TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 35.92
117 Novotná, Řeháková, Brožíková, Micková Novotná, Řeháková, Brožíková, Micková Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 3 DNF

4 x 300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2024 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 35 Baumrukr, Kulíšek, Novák, Mihule Baumrukr, Kulíšek, Novák, Mihule Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 4 3:03.80
2 31 Kubera, Kohout, Semík, Holub Kubera, Kohout, Semík, Holub TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 3:10.54
3 82 Nademlejnský, Prouza, Čepelák, Pergl Nademlejnský, Prouza, Čepelák, Pergl Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 3:17.34
4 66 Skalička, Duník, Tinhofer, Kuncl Skalička, Duník, Tinhofer, Kuncl SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 6 3:39.97
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2024 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 11 Radochlib, Šubrt, Koštuřík, Douda Radochlib, Šubrt, Koštuřík, Douda Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 3 3:12.72
2 101 Tomáš, Mrázek, Tuma, Charvát Tomáš, Mrázek, Tuma, Charvát A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 3:21.82
3 3 Lamplot, Donát, Matoušek, Dub Lamplot, Donát, Matoušek, Dub T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 3:29.74
4 89 Charvát, Hampel, Ševčík, Fikes Charvát, Hampel, Ševčík, Fikes A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 3:44.55
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 35 Baumrukr, Kulíšek, Novák, Mihule Baumrukr, Kulíšek, Novák, Mihule Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 4 3:03.80
2 31 Kubera, Kohout, Semík, Holub Kubera, Kohout, Semík, Holub TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 3:10.54
3 11 Radochlib, Šubrt, Koštuřík, Douda Radochlib, Šubrt, Koštuřík, Douda Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 3 3:12.72
4 82 Nademlejnský, Prouza, Čepelák, Pergl Nademlejnský, Prouza, Čepelák, Pergl Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 3:17.34
5 101 Tomáš, Mrázek, Tuma, Charvát Tomáš, Mrázek, Tuma, Charvát A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 3:21.82
6 3 Lamplot, Donát, Matoušek, Dub Lamplot, Donát, Matoušek, Dub T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 3:29.74
7 66 Skalička, Duník, Tinhofer, Kuncl Skalička, Duník, Tinhofer, Kuncl SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 6 3:39.97
8 89 Charvát, Hampel, Ševčík, Fikes Charvát, Hampel, Ševčík, Fikes A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 3:44.55

4 x 300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2024 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 283 Šimková, Palková, Kraus, Tomášková Šimková, Palková, Kraus, Tomášková Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 3:11.93
2 292 Lajbnerová, Černá, Hotová, Rosyvková Lajbnerová, Černá, Hotová, Rosyvková A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 3:20.50
3 181 Kvasilová, Nezmeškalová, Schubertová, Teplá Kvasilová, Nezmeškalová, Schubertová, Teplá TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 3:21.31
4 Žirovnická, Smetanová, Holejšovská, Filipová Žirovnická, Smetanová, Holejšovská, Filipová Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 3:21.86
5 289 Foralová, Bláhová, Haváčková, Markupová Foralová, Bláhová, Haváčková, Markupová A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 3:31.32
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2024 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 106 Greenová, Štěpánová, Šimůnková, Horáčková Greenová, Štěpánová, Šimůnková, Horáčková T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 3:06.41
2 166 Houdková, Hokrová, Fajtová, Havlíčková Houdková, Hokrová, Fajtová, Havlíčková ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 3 3:06.57
3 241 Karlová, Suvajdžičová, Slavkovská, Jedličková Karlová, Suvajdžičová, Slavkovská, Jedličková Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 6 3:18.75
4 105 Dubová, Blechová, Kričfalušiová, Štěpánová Dubová, Blechová, Kričfalušiová, Štěpánová T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 3:31.73
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 8.5.2024 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 144 Valachovičová, Zindulková, Vašáková, Dřížďalová Valachovičová, Zindulková, Vašáková, Dřížďalová TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 3:10.52
2 249 Bukovicová, Červinková, Václavíková, Semecká Bukovicová, Červinková, Václavíková, Semecká SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 3:14.56
3 231 Knapová, Pavlíková, Pěkná, Průchová Knapová, Pavlíková, Pěkná, Průchová SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 PB 3:17.80
4 223 Kučerová, Studená, Šamšová, Beranová Kučerová, Studená, Šamšová, Beranová TJ Neratovice TJ Neratovice 2 3:23.96
5 160 Šťastná, Plšková, Konopíková, Boháčová Šťastná, Plšková, Konopíková, Boháčová TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 3:32.58
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 8.5.2024 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 199 Macková, Pischnothová, Pelcová, Havelková Macková, Pischnothová, Pelcová, Havelková Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 3:03.89
2 197 Kolpeková, Menclová, Bohuslavická, Šavelová Kolpeková, Menclová, Bohuslavická, Šavelová Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 5 3:12.12
3 273 Jordánová, Zámečníková, Mifková, Valentová Jordánová, Zámečníková, Mifková, Valentová Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 3:17.23
4 259 Nová, Pavlíčková, Stehlíková, Hradecká Nová, Pavlíčková, Stehlíková, Hradecká SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 6 3:23.65
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 199 Macková, Pischnothová, Pelcová, Havelková Macková, Pischnothová, Pelcová, Havelková Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 3:03.89
2 106 Greenová, Štěpánová, Šimůnková, Horáčková Greenová, Štěpánová, Šimůnková, Horáčková T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 3:06.41
3 166 Houdková, Hokrová, Fajtová, Havlíčková Houdková, Hokrová, Fajtová, Havlíčková ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 3 3:06.57
4 144 Valachovičová, Zindulková, Vašáková, Dřížďalová Valachovičová, Zindulková, Vašáková, Dřížďalová TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 3:10.52
5 283 Šimková, Palková, Kraus, Tomášková Šimková, Palková, Kraus, Tomášková Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 3:11.93
6 197 Kolpeková, Menclová, Bohuslavická, Šavelová Kolpeková, Menclová, Bohuslavická, Šavelová Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 5 3:12.12
7 249 Bukovicová, Červinková, Václavíková, Semecká Bukovicová, Červinková, Václavíková, Semecká SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 3:14.56
8 273 Jordánová, Zámečníková, Mifková, Valentová Jordánová, Zámečníková, Mifková, Valentová Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 3:17.23
9 231 Knapová, Pavlíková, Pěkná, Průchová Knapová, Pavlíková, Pěkná, Průchová SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 PB 3:17.80
10 241 Karlová, Suvajdžičová, Slavkovská, Jedličková Karlová, Suvajdžičová, Slavkovská, Jedličková Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 6 3:18.75
11 292 Lajbnerová, Černá, Hotová, Rosyvková Lajbnerová, Černá, Hotová, Rosyvková A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 3:20.50
12 181 Kvasilová, Nezmeškalová, Schubertová, Teplá Kvasilová, Nezmeškalová, Schubertová, Teplá TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 3:21.31
13 Žirovnická, Smetanová, Holejšovská, Filipová Žirovnická, Smetanová, Holejšovská, Filipová Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 3:21.86
14 259 Nová, Pavlíčková, Stehlíková, Hradecká Nová, Pavlíčková, Stehlíková, Hradecká SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 6 3:23.65
15 223 Kučerová, Studená, Šamšová, Beranová Kučerová, Studená, Šamšová, Beranová TJ Neratovice TJ Neratovice 2 3:23.96
16 289 Foralová, Bláhová, Haváčková, Markupová Foralová, Bláhová, Haváčková, Markupová A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 3:31.32
17 105 Dubová, Blechová, Kričfalušiová, Štěpánová Dubová, Blechová, Kričfalušiová, Štěpánová T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 3:31.73
18 160 Šťastná, Plšková, Konopíková, Boháčová Šťastná, Plšková, Konopíková, Boháčová TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 3:32.58

skok vysoký - Ml. žáci

(st, 8.5.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,25 1,30 1,35 1,40 1,43 1,46 1,50
1 40 Jakub PonertJakub Ponert
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
11 10 SB 1.46 o o o o o o xxx
2 77 Vojtěch MichnaVojtěch Michna
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 9 PB 1.43 o o o xxo o xxx
3 81 Pavel ČepelákPavel Čepelák
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 8 PB 1.40 o o xo xxo xxx
4 75 Matyáš JindrákMatyáš Jindrák
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 2 PB 1.35 o o o xxx
5 25 Tomáš HosTomáš Hos
TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 6 PB 1.35 o xo xo xxx
6= 72 Lukáš BalounLukáš Baloun
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 7 1.30 - o - xxx
6= 99 Jáchym ŠevčíkJáchym Ševčík
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
12 5 PB 1.30 o o xxx
8 48 Ondřej ČernýOndřej Černý
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
12 1 SB 1.30 xo o xxx
9 69 Prokop DandaProkop Danda
Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný
11 4 PB 1.30 xo xxo r
10 78 Matyáš NekolnýMatyáš Nekolný
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 3 PB 1.25 o xx
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 8.5.2024 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,43 1,46 1,49
1 162 Kristýna ŠkrhováKristýna Škrhová
TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s.
11 27 1.46 - - - o o xo o xxx
2 249 Tereza BukovicováTereza Bukovicová
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
11 23 PB 1.46 o o xxo o xo xxo o xxx
3 146 Eliška ViktorováEliška Viktorová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 22 PB 1.46 o o xo o xo xxo xxo xx
4= 166 Barbora HoudkováBarbora Houdková
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
12 25 PB 1.43 - o o xo xxo xo xxx
4= 121 Barbora VynšováBarbora Vynšová
Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s.
12 21 PB 1.43 - - o xo xxo xo xxx
6 110 Jolana ŠtěpánováJolana Štěpánová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 24 PB 1.43 o - xo o xxo xxo xxx
7= 283 Kristýna ŠimkováKristýna Šimková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že...
12 26 1.40 - o o o o xx
7= 268 Vanessa MachoVanessa Macho
SK Mníšecko z. s. SK Mníšecko z. s.
11 1 PB 1.40 o o o o o xxx
9 172 Klára BělinováKlára Bělinová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
11 17 PB 1.40 o o o o xxo xxx
10 297 Verona SkálováVerona Skálová
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
12 5 PB 1.35 o o o xo xx
11 169 Veronika BouškováVeronika Boušková
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
11 20 PB 1.35 o o xo xxo xxx
12= 238 Aneta VopěnkováAneta Vopěnková
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
12 16 1.30 o o o xxx
12= 254 Lucie MálkováLucie Málková
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
11 15 1.30 o o o xxx
12= 148 Tereza ZindulkováTereza Zindulková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 2 SB 1.30 o o o xxx
15= 265 Nikola HadrávkováNikola Hadrávková
Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný
11 4 PB 1.30 o xo o xxx
15= 275 Nela UjváriováNela Ujváriová
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 13 1.30 o xo o xx
15= 226 Anna BrožkováAnna Brožková
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
11 9 SB 1.30 o xo o xxx
18 178 Lilien JanečkováLilien Janečková
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
11 8 PB 1.30 o xxo o xxx
19= 236 Ludmila PěknáLudmila Pěkná
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
12 12 PB 1.30 o o xo xx
19= 143 Petra ŠpetováPetra Špetová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 19 1.30 o o xo xxx
19= 156 Julie BoháčováJulie Boháčová
TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 14 1.30 - o xo xxx
22= 194 Adéla ČervenkováAdéla Červenková
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
11 18 1.30 o o xxo xxx
22= 141 Veronika MerunováVeronika Merunová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 11 PB 1.30 o o xxo xxx
24 136 Michaela KašparováMichaela Kašparová
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
11 10 PB 1.30 o xo xxo xxx
25 267 Jana SchneiderováJana Schneiderová
Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný
11 3 PB 1.25 o o xxx
26 257 Katarína VaverkováKatarína Vaverková
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
11 6 1.20 o xxx
123 Ema BursíkováEma Bursíková
Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s.
12 7 NM xxx
Celkem 27 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(st, 8.5.2024 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 35 Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
11 23 PB 4.91 -1.1 m/s x 4.60  -1,50 4.71  -1,40 4.71 4.80  -1,60 4.91  -1,10 4.89  -0,50
2 38 Richard NovákRichard Novák
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
11 19 PB 4.82 -0.4 m/s 4.67  -1,80 4.51  -0,50 4.60  -1,40 4.67 4.12  -1,30 4.31  -1,80 4.82  -0,40
3 92 Tobiáš MottlTobiáš Mottl
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
11 22 PB 4.78 -1.9 m/s 4.78  -1,90 4.66  -1,70 4.49  -1,30 4.78 4.61  -1,00 x 4.52  -0,10
4 40 Jakub PonertJakub Ponert
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
11 8 PB 4.70 -0.3 m/s 4.40  -1,50 4.51  0,10 x 4.51 3.85  -0,60 4.69  -1,90 4.70  -0,30
5 21 Zdeněk KápičkaZdeněk Kápička
AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s.
11 16 PB 4.38 -1.0 m/s 3.67  -1,90 4.04  -1,80 4.38  -1,00 4.38 4.33  -0,60 4.23  -1,90 x
6 47 Adam BorovskýAdam Borovský
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
11 20 4.27 -0.6 m/s 4.18  -1,80 4.27  -0,60 3.68  0,00 4.27 4.03  -1,90 4.00  -1,00 x
7 37 Lukáš MihuleLukáš Mihule
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
12 21 4.24 -1.4 m/s 4.09  -1,60 3.77  -1,70 4.24  -1,40 4.24 3.68  -1,00 3.72  -0,30 x
8 52 Jonáš FrankeJonáš Franke
Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy
11 13 PB 4.21 -1.7 m/s 3.73  -1,90 x 4.21  -1,70 4.21 x 3.04  0,00 3.99  -1,90
9 79 Jan NovákJan Novák
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 18 4.12 -1.6 m/s 4.12  -1,60 3.90  -0,50 x 4.12
10 96 Matěj StehnoMatěj Stehno
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
11 17 4.11 -0.4 m/s 3.43  -1,90 3.88  -1,80 4.11  -0,40 4.11
11 17 Jan PilnáčekJan Pilnáček
Atletika Jesenice, z.s. Atletika Jesenice, z.s.
11 14 4.09 -1.3 m/s 3.99  -1,90 3.65  -1,70 4.09  -1,30 4.09
12 45 Jaroslav ŠustrJaroslav Šustr
TJ Neratovice TJ Neratovice
11 3 SB 4.06 -1.6 m/s 3.77  -1,80 4.06  -1,60 x 4.06
13 11 Jiří RadochlibJiří Radochlib
Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s.
12 9 4.05 +0.0 m/s 4.02  -1,10 4.05  0,00 3.95  -1,80 4.05
14 83 Lukáš PerglLukáš Pergl
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 10 4.03 -1.7 m/s 3.65  -1,60 3.69  0,00 4.03  -1,70 4.03
15 13 Matěj ŠubrtMatěj Šubrt
Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s.
12 7 3.96 -1.1 m/s 3.78  -1,90 3.96  -1,10 3.88  -1,90 3.96
16 32 Jan SemíkJan Semík
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
11 15 3.95 -1.8 m/s 3.95  -1,80 3.85  -1,90 3.58  -1,50 3.95
17 75 Matyáš JindrákMatyáš Jindrák
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 1 SB 3.94 -1.7 m/s x x 3.94  -1,70 3.94
18 57 Matěj ZenáhlíkMatěj Zenáhlík
Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy
11 6 PB 3.93 -1.9 m/s 3.56  -1,90 3.71  -0,40 3.93  -1,90 3.93
19 44 David KuldaDavid Kulda
TJ Neratovice TJ Neratovice
12 2 SB 3.83 -1.3 m/s 3.83  -1,30 3.64  -0,30 2.57  -1,80 3.83
20 78 Matyáš NekolnýMatyáš Nekolný
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 11 3.79 -1.8 m/s 3.59  -1,90 3.79  -1,80 x 3.79
21 50 Vladimír MálekVladimír Málek
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
11 12 3.75 +0.0 m/s 3.52  -1,70 2.28  -0,90 3.75  0,00 3.75
22 20 Antonín HanousekAntonín Hanousek
AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s.
11 4 3.54 -1.6 m/s x 3.54  -1,60 x 3.54
23 59 Daniel ReichelDaniel Reichel
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra...
12 5 3.38 -1.7 m/s 3.38  -1,70 3.24  -1,40 3.19  -0,70 3.38
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(st, 8.5.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 106 Olivia GreenováOlivia Greenová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 29 PB 4.95 -0.6 m/s x 4.82  1,90 4.52  -1,40 4.82 4.58  -1,50 4.95  -0,60 x
2 215 Nela KocourkováNela Kocourková
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
11 26 PB 4.93 -1.3 m/s 4.74  -1,50 4.67  -1,20 4.77  -0,60 4.77 4.69  -1,30 4.45  -1,70 4.93  -1,30
3 121 Barbora VynšováBarbora Vynšová
Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s.
12 25 PB 4.88 -1.9 m/s 4.52  -0,30 x x 4.52 4.87  -1,70 4.88  -1,90 4.86  -1,80
4 125 Kateřina ModrákováKateřina Modráková
Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s.
11 28 4.76 -1.3 m/s 4.41  -1,70 4.40  0,00 4.74  0,00 4.74 4.76  -1,30 4.59  -1,90 4.38  -1,40
5 294 Kateřina PřikrylováKateřina Přikrylová
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
11 3 PB 4.59 -1.7 m/s 4.38  0,00 4.28  -1,30 4.36  -1,50 4.38 4.18  -0,50 4.59  -1,70 4.42  -1,50
6 144 Karolína ValachovičováKarolína Valachovičová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 23 4.56 -0.8 m/s 4.49  -0,80 3.92  -1,00 4.37  -0,30 4.49 4.21  -1,50 4.56  -0,80 4.39  -1,60
7 291 Anna HorkáAnna Horká
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
11 21 4.40 -1.1 m/s 2.55  -0,10 3.99  -0,60 4.40  -1,10 4.40 3.44  -1,50 4.37  -0,50 x
8 164 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
11 22 4.39 -0.9 m/s 4.39  -0,90 4.37  -1,10 4.29  -1,30 4.39 4.09  -0,90 x 3.89  -0,40
9 157 Ester DuškováEster Dušková
TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 24 4.32 -0.3 m/s 4.11  0,20 4.32  -0,30 4.23  -1,30 4.32
10 244 Izabela SuvajdžičováIzabela Suvajdžičová
Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy
12 17 PB 4.31 -1.0 m/s x 4.21  -2,00 4.31  -1,00 4.31
11 269 Eliška NovákováEliška Nováková
SK Mníšecko z. s. SK Mníšecko z. s.
11 2 PB 4.25 -1.3 m/s 3.96  0,00 4.25  -1,30 4.02  -1,80 4.25
12 209 Martina KubešováMartina Kubešová
Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z...
11 27 4.21 -1.0 m/s 4.01  -1,40 3.87  -1,70 4.21  -1,00 4.21
13 217 Ella PoliakováElla Poliaková
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
11 14 4.19 -0.6 m/s 4.19  -0,60 x 4.00  -1,30 4.19
14 260 Klára OndřejkováKlára Ondřejková
SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s.
11 18 4.18 -1.9 m/s 4.15  -0,60 4.18  -1,90 x 4.18
15 151 Natálie KloučkováNatálie Kloučková
AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s.
11 11 4.14 -1.9 m/s 4.14  -1,90 4.02  -1,70 x 4.14
16 202 Leontýna PelcováLeontýna Pelcová
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
11 19 4.12 -1.9 m/s 3.93  -2,00 4.02  -1,80 4.12  -1,90 4.12
17 235 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
11 6 4.10 -0.1 m/s 3.66  -0,50 3.81  0,00 4.10  -0,10 4.10
18 207 Soňa ŠavelováSoňa Šavelová
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
11 9 4.08 -0.1 m/s 4.00  -1,60 4.08  -0,10 3.92  -0,70 4.08
19 188 Ella ŘečinskáElla Řečinská
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
11 7 4.07 -0.1 m/s 4.07  -0,10 3.85  -0,60 3.82  0,00 4.07
20 150 Andrea HotyčováAndrea Hotyčová
AC Čáslav z.s.