Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

2. kolo KP družstev SKAS st. žactva sk. B

Vlašim (31. 5. 2024)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 31.5.2024 - 15:25) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel SvobodaPavel Svoboda 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 5 07.44
2 Adam VlachynskýAdam Vlachynský 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 PB 08.12
3 Antonín VašíčekAntonín Vašíček 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.20
4 Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 PB 08.44
5 Tomáš BaťchaTomáš Baťcha 09 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 7 PB 08.74
6 Lukáš OttlLukáš Ottl 10 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 08.96
7 Pavel RokosPavel Rokos 10 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 2 PB 09.00
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (pá, 31.5.2024 - 15:25) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš MotlJonáš Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 07.47
2 Lukáš MarekLukáš Marek 09 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 4 PB 07.80
3 Tomáš ŠafránekTomáš Šafránek 09 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 6 PB 07.84
4 6 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 PB 08.45
5 2 Kryštof HeřmánekKryštof Heřmánek 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 08.56
6 3 Lukáš DašekLukáš Dašek 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 PB 08.79
7 5 Tadeáš MakovecTadeáš Makovec 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 PB 09.19
8 Adam KřížAdam Kříž 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 8 PB 09.40
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (pá, 31.5.2024 - 15:25) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BartlMarek Bartl 09 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 5 PB 07.67
2 10 Václav VlčekVáclav Vlček 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 PB 07.91
3 Marian PtáčekMarian Ptáček 10 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 6 08.05
4 Filip NeubergFilip Neuberg 09 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 4 08.17
5 Ondřej ŠantrůčekOndřej Šantrůček 10 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 7 08.46
6 9 Václav TeplýVáclav Teplý 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 2 08.62
7 8 František MildorfFrantišek Mildorf 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 08.65
8 Vojtěch KarbanVojtěch Karban 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 08.86
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (pá, 31.5.2024 - 15:25) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel TurzaDaniel Turza 10 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 5 07.74
2 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.03
3 Kryštof HolečekKryštof Holeček 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 6 08.46
4 7 Filip NožířFilip Nožíř 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 08.53
5 Vojtěch ČížekVojtěch Čížek 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 PB 08.60
6 Filip FoltýnFilip Foltýn 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 2 08.95
7 Jan StiborJan Stibor 10 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 8 09.93
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (pá, 31.5.2024 - 15:25) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 5 07.74
2 Richard MichálekRichard Michálek 09 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 4 07.87
3 Jiří HavlůjJiří Havlůj 09 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 7 SB 08.05
4 Vojtěch HlaváčekVojtěch Hlaváček 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 08.08
5 Matyáš RandaMatyáš Randa 09 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 2 PB 08.13
6 Lukáš VaníčekLukáš Vaníček 10 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 6 08.15
7 Jan HolasJan Holas 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 PB 08.29
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel SvobodaPavel Svoboda 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 5 07.44
2 Jonáš MotlJonáš Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 07.47
3 Marek BartlMarek Bartl 09 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 5 PB 07.67
4 Daniel TurzaDaniel Turza 10 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 5 07.74
4 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 5 07.74
6 Lukáš MarekLukáš Marek 09 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 4 PB 07.80
7 Tomáš ŠafránekTomáš Šafránek 09 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 6 PB 07.84
8 Richard MichálekRichard Michálek 09 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 4 07.87
9 10 Václav VlčekVáclav Vlček 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 PB 07.91
10 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.03
11 Marian PtáčekMarian Ptáček 10 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 6 08.05
11 Jiří HavlůjJiří Havlůj 09 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 7 SB 08.05
13 Vojtěch HlaváčekVojtěch Hlaváček 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 08.08
14 Adam VlachynskýAdam Vlachynský 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 PB 08.12
15 Matyáš RandaMatyáš Randa 09 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 2 PB 08.13
16 Lukáš VaníčekLukáš Vaníček 10 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 6 08.15
17 Filip NeubergFilip Neuberg 09 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 4 08.17
18 Antonín VašíčekAntonín Vašíček 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.20
19 Jan HolasJan Holas 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 PB 08.29
20 Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 PB 08.44
21 6 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 PB 08.45
22 Ondřej ŠantrůčekOndřej Šantrůček 10 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 7 08.46
22 Kryštof HolečekKryštof Holeček 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 6 08.46
24 7 Filip NožířFilip Nožíř 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 08.53
25 2 Kryštof HeřmánekKryštof Heřmánek 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 08.56
26 Vojtěch ČížekVojtěch Čížek 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 PB 08.60
27 9 Václav TeplýVáclav Teplý 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 2 08.62
28 8 František MildorfFrantišek Mildorf 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 08.65
29 Tomáš BaťchaTomáš Baťcha 09 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 7 PB 08.74
30 3 Lukáš DašekLukáš Dašek 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 PB 08.79
31 Vojtěch KarbanVojtěch Karban 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 08.86
32 Filip FoltýnFilip Foltýn 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 2 08.95
33 Lukáš OttlLukáš Ottl 10 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 08.96
34 Pavel RokosPavel Rokos 10 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 2 PB 09.00
35 5 Tadeáš MakovecTadeáš Makovec 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 PB 09.19
36 Adam KřížAdam Kříž 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 8 PB 09.40
37 Jan StiborJan Stibor 10 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 8 09.93

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (pá, 31.5.2024 - 16:20) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel SvobodaPavel Svoboda 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 5 SB 07.32 11.00
2 Jonáš MotlJonáš Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 SB 07.36 9.00
3 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 3 SB 07.68 8.00
4 Marek BartlMarek Bartl 09 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 6 07.72 7.00
5 Daniel TurzaDaniel Turza 10 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 7 07.76 6.00
6 Lukáš MarekLukáš Marek 09 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 2 07.88 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 31.5.2024 - 16:20) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marian PtáčekMarian Ptáček 10 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 2 SB 07.85 4.00
2 Tomáš ŠafránekTomáš Šafránek 09 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 5 07.85 3.00
3 10 Václav VlčekVáclav Vlček 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 6 SB 07.85 2.00
4 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 3 SB 07.93 1.00
5 Jiří HavlůjJiří Havlůj 09 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 7 SB 07.93
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 31.5.2024 - 15:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mia PlačkováMia Plačková 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 5 07.73
2 Dorota ŠvandováDorota Švandová 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 08.11
3 Yvona SzitásováYvona Szitásová 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 8 PB 08.29
4 Martina HrachováMartina Hrachová 10 Atletika Benešov z.s. B Atletika Benešov z.s. B 3 08.60
5 Aneta NaňákováAneta Naňáková 09 Atletika Vlašim, z.s. B Atletika Vlašim, z.s. B 7 PB 08.66
6 Nela ArtusováNela Artusová 10 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 6 08.72
7 Kateřina BílkováKateřina Bílková 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 2 PB 08.81
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (pá, 31.5.2024 - 15:35) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 PB 08.25
2 Šárka OttlováŠárka Ottlová 10 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 5 08.29
3 Barbora HoláBarbora Holá 10 Atletika Jesenice, z.s. Atletika Jesenice, z.s. 3 PB 08.53
4 Kateřina KrutskáKateřina Krutská 10 Atletika Benešov z.s. B Atletika Benešov z.s. B 6 08.60
5 Michaela AdámkováMichaela Adámková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 PB 08.67
6 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 2 09.08
7 Adéla KolkováAdéla Kolková 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 PB 09.65
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (pá, 31.5.2024 - 15:35) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta ValentováAneta Valentová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 08.10
2 Kristýna KačírkováKristýna Kačírková 09 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 4 08.45
3 Silvie KadlecováSilvie Kadlecová 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 PB 08.62
4 5 Natálie ProcházkováNatálie Procházková 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 PB 08.73
5 Markéta ČernáMarkéta Černá 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 08.75
6 Kristýna KrausováKristýna Krausová 10 Atletika Jesenice, z.s. Atletika Jesenice, z.s. 7 PB 08.78
7 Elen CimprichováElen Cimprichová 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 08.80
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (pá, 31.5.2024 - 15:35) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanessa StachováVanessa Stachová 10 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 5 SB 08.34
2 Ella ZvolenskáElla Zvolenská 09 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 4 PB 08.59
3 Kateřina KopáčováKateřina Kopáčová 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 SB 08.65
4 Karolína BobkováKarolína Bobková 09 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 7 PB 08.70
5 Silvie WittnerováSilvie Wittnerová 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 6 08.75
6 Adéla ProcházkováAdéla Procházková 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 PB 08.82
7 4 Linda BašistováLinda Bašistová 10 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 8 PB 09.01
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (pá, 31.5.2024 - 15:35) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára JamborováSára Jamborová 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 PB 08.66
2 Anna JežkováAnna Ježková 10 Atletika Benešov z.s. B Atletika Benešov z.s. B 5 08.71
3 6 Iveta HorákováIveta Horáková 09 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 7 PB 08.95
4 Eliška NádvorníkováEliška Nádvorníková 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 6 09.08
5 Anežka PetránkováAnežka Petránková 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 3 09.13
6 Sofie SvrčkováSofie Svrčková 10 Atletika Benešov z.s. B Atletika Benešov z.s. B 8 PB 09.25
7 Barbora BurešováBarbora Burešová 09 Atletika Vlašim, z.s. B Atletika Vlašim, z.s. B 2 09.98
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (pá, 31.5.2024 - 15:35) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie LamačováJulie Lamačová 09 Atletika Jesenice, z.s. Atletika Jesenice, z.s. 4 PB 08.62
2 Emma ČmejrkováEmma Čmejrková 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 5 08.73
3 Tereza RočkováTereza Ročková 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.84
4 Alžběta ŘíhováAlžběta Říhová 10 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 3 SB 08.95
5 Anežka SvobodováAnežka Svobodová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 SB 08.96
6 Vendula JeřábkováVendula Jeřábková 10 Atletika Vlašim, z.s. B Atletika Vlašim, z.s. B 2 09.28
7 Karolína MarešováKarolína Marešová 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 8 SB 09.56
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (pá, 31.5.2024 - 15:35) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.28
2 Karolína PistoriusováKarolína Pistoriusová 09 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 4 08.41
3 Sofie KedelidzeSofie Kedelidze 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 7 PB 08.49
4 Karolína ZíkováKarolína Zíková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 SB 08.58
5 1 Lora MladenovLora Mladenov 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.87
6 Adéla HolečkováAdéla Holečková 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 2 PB 09.19
7 Veronika LehkáVeronika Lehká 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 8 PB 09.46
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mia PlačkováMia Plačková 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 5 07.73
2 Aneta ValentováAneta Valentová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 08.10
3 Dorota ŠvandováDorota Švandová 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 08.11
4 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 PB 08.25
5 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.28
6 Yvona SzitásováYvona Szitásová 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 8 PB 08.29
6 Šárka OttlováŠárka Ottlová 10 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 5 08.29
8 Vanessa StachováVanessa Stachová 10 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 5 SB 08.34
9 Karolína PistoriusováKarolína Pistoriusová 09 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 4 08.41
10 Kristýna KačírkováKristýna Kačírková 09 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 4 08.45
11 Sofie KedelidzeSofie Kedelidze 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 7 PB 08.49
12 Barbora HoláBarbora Holá 10 Atletika Jesenice, z.s. Atletika Jesenice, z.s. 3 PB 08.53
13 Karolína ZíkováKarolína Zíková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 SB 08.58
14 Ella ZvolenskáElla Zvolenská 09 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 4 PB 08.59
15 Martina HrachováMartina Hrachová 10 Atletika Benešov z.s. B Atletika Benešov z.s. B 3 08.60
15 Kateřina KrutskáKateřina Krutská 10 Atletika Benešov z.s. B Atletika Benešov z.s. B 6 08.60
17 Silvie KadlecováSilvie Kadlecová 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 PB 08.62
17 Julie LamačováJulie Lamačová 09 Atletika Jesenice, z.s. Atletika Jesenice, z.s. 4 PB 08.62
19 Kateřina KopáčováKateřina Kopáčová 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 SB 08.65
20 Aneta NaňákováAneta Naňáková 09 Atletika Vlašim, z.s. B Atletika Vlašim, z.s. B 7 PB 08.66
20 Sára JamborováSára Jamborová 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 PB 08.66
22 Michaela AdámkováMichaela Adámková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 PB 08.67
23 Karolína BobkováKarolína Bobková 09 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 7 PB 08.70
24 Anna JežkováAnna Ježková 10 Atletika Benešov z.s. B Atletika Benešov z.s. B 5 08.71
25 Nela ArtusováNela Artusová 10 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 6 08.72
26 5 Natálie ProcházkováNatálie Procházková 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 PB 08.73
26 Emma ČmejrkováEmma Čmejrková 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 5 08.73
28 Markéta ČernáMarkéta Černá 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 08.75
28 Silvie WittnerováSilvie Wittnerová 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 6 08.75
30 Kristýna KrausováKristýna Krausová 10 Atletika Jesenice, z.s. Atletika Jesenice, z.s. 7 PB 08.78
31 Elen CimprichováElen Cimprichová 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 08.80
32 Kateřina BílkováKateřina Bílková 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 2 PB 08.81
33 Adéla ProcházkováAdéla Procházková 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 PB 08.82
34 Tereza RočkováTereza Ročková 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.84
35 1 Lora MladenovLora Mladenov 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.87
36 6 Iveta HorákováIveta Horáková 09 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 7 PB 08.95
36 Alžběta ŘíhováAlžběta Říhová 10 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 3 SB 08.95
38 Anežka SvobodováAnežka Svobodová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 SB 08.96
39 4 Linda BašistováLinda Bašistová 10 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 8 PB 09.01
40 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 2 09.08
40 Eliška NádvorníkováEliška Nádvorníková 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 6 09.08
42 Anežka PetránkováAnežka Petránková 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 3 09.13
43 Adéla HolečkováAdéla Holečková 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 2 PB 09.19
44 Sofie SvrčkováSofie Svrčková 10 Atletika Benešov z.s. B Atletika Benešov z.s. B 8 PB 09.25
45 Vendula JeřábkováVendula Jeřábková 10 Atletika Vlašim, z.s. B Atletika Vlašim, z.s. B 2 09.28
46 Veronika LehkáVeronika Lehká 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 8 PB 09.46
47 Karolína MarešováKarolína Marešová 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 8 SB 09.56
48 Adéla KolkováAdéla Kolková 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 PB 09.65
49 Barbora BurešováBarbora Burešová 09 Atletika Vlašim, z.s. B Atletika Vlašim, z.s. B 2 09.98

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (pá, 31.5.2024 - 16:25) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mia PlačkováMia Plačková 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 5 SB 07.71 11.00
2 Dorota ŠvandováDorota Švandová 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 SB 08.05 9.00
3 Aneta ValentováAneta Valentová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.14 8.00
4 Yvona SzitásováYvona Szitásová 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 2 SB 08.18 7.00
5 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 SB 08.25 6.00
6 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 08.33 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 31.5.2024 - 16:25) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka OttlováŠárka Ottlová 10 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 5 SB 08.29 4.00
2 Vanessa StachováVanessa Stachová 10 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 4 SB 08.31 3.00
3 Karolína PistoriusováKarolína Pistoriusová 09 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 6 08.50 2.00
4 Kristýna KačírkováKristýna Kačírková 09 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 3 08.50 1.00
5 Sofie KedelidzeSofie Kedelidze 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 7 08.51
6 Barbora HoláBarbora Holá 10 Atletika Jesenice, z.s. Atletika Jesenice, z.s. 2 08.79
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 31.5.2024 - 18:10) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel SvobodaPavel Svoboda 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 4 PB 16.90 11.00
2 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 17.77 9.00
3 Daniel TurzaDaniel Turza 10 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 2 PB 18.17 8.00
4 Lukáš MarekLukáš Marek 09 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 6 18.27 7.00
5 Jonáš MotlJonáš Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 18.30 6.00
6 Filip VobeckýFilip Vobecký 10 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 1 18.77 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 31.5.2024 - 18:10) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ČernýAdam Černý 10 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 1 PB 18.90 2.00
2 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 5 PB 19.00 1.00
3 Vít VokounVít Vokoun 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 19.16
4 2 Dominik JánošíkDominik Jánošík 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 4 19.22
5 Vojtěch HlaváčekVojtěch Hlaváček 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 19.23
6 Antonín VašíčekAntonín Vašíček 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 19.48
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 31.5.2024 - 18:10) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš ŠafránekTomáš Šafránek 09 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 3 PB 18.55 4.00
2 Marian PtáčekMarian Ptáček 10 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 6 PB 19.02
3 Adam VlachynskýAdam Vlachynský 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 19.38
4 Dominik StraňákDominik Straňák 10 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 5 19.96
5 Jan HolasJan Holas 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 20.03
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 31.5.2024 - 18:10) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠpinkaAdam Špinka 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 PB 18.51 5.00
2 Vojtěch VoglVojtěch Vogl 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 4 PB 20.01
3 Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 PB 20.15
4 Ondřej ŠantrůčekOndřej Šantrůček 10 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 2 20.31
5 10 Václav KadlecVáclav Kadlec 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 20.34
6 Štěpán JackoŠtěpán Jacko 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 20.43
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 31.5.2024 - 18:10) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym JaloveckýJáchym Jalovecký 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 PB 19.84
2 David RottDavid Rott 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 PB 20.23
3 Jan ŠiklJan Šikl 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 PB 20.42
4 Matyáš ČervenkaMatyáš Červenka 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 20.87
5 Jan StiborJan Stibor 10 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 2 23.97
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (pá, 31.5.2024 - 18:10) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ČížekVojtěch Čížek 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 PB 20.17
2 9 Miroslav MalenčukMiroslav Malenčuk 09 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 6 PB 20.65
3 4 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 21.16
4 Matěj KafkaMatěj Kafka 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 21.33
5 Lukáš OttlLukáš Ottl 10 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 2 21.80
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel SvobodaPavel Svoboda 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 4 PB 16.90 11.00
2 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 17.77 9.00
3 Daniel TurzaDaniel Turza 10 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 2 PB 18.17 8.00
4 Lukáš MarekLukáš Marek 09 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 6 18.27 7.00
5 Jonáš MotlJonáš Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 18.30 6.00
6 Adam ŠpinkaAdam Špinka 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 PB 18.51 5.00
7 Tomáš ŠafránekTomáš Šafránek 09 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 3 PB 18.55 4.00
8 Filip VobeckýFilip Vobecký 10 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 1 18.77 3.00
9 Adam ČernýAdam Černý 10 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 1 PB 18.90 2.00
10 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 5 PB 19.00 1.00
11 Marian PtáčekMarian Ptáček 10 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 6 PB 19.02
12 Vít VokounVít Vokoun 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 19.16
13 2 Dominik JánošíkDominik Jánošík 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 4 19.22
14 Vojtěch HlaváčekVojtěch Hlaváček 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 19.23
15 Adam VlachynskýAdam Vlachynský 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 19.38
16 Antonín VašíčekAntonín Vašíček 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 19.48
17 Jáchym JaloveckýJáchym Jalovecký 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 PB 19.84
18 Dominik StraňákDominik Straňák 10 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 5 19.96
19 Vojtěch VoglVojtěch Vogl 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 4 PB 20.01
20 Jan HolasJan Holas 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 20.03
21 Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 PB 20.15
22 Vojtěch ČížekVojtěch Čížek 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 PB 20.17
23 David RottDavid Rott 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 PB 20.23
24 Ondřej ŠantrůčekOndřej Šantrůček 10 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 2 20.31
25 10 Václav KadlecVáclav Kadlec 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 20.34
26 Jan ŠiklJan Šikl 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 PB 20.42
27 Štěpán JackoŠtěpán Jacko 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 20.43
28 9 Miroslav MalenčukMiroslav Malenčuk 09 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 6 PB 20.65
29 Matyáš ČervenkaMatyáš Červenka 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 20.87
30 4 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 21.16
31 Matěj KafkaMatěj Kafka 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 21.33
32 Lukáš OttlLukáš Ottl 10 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 2 21.80
33 Jan StiborJan Stibor 10 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 2 23.97

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 31.5.2024 - 18:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška DavidováEliška Davidová 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 5 PB 19.05 11.00
2 Aneta ValentováAneta Valentová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 19.47 9.00
3 Adéla DuškováAdéla Dušková 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 4 19.48 8.00
4 Dorota ŠvandováDorota Švandová 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 PB 19.69 7.00
5 Barbora NáprstkováBarbora Náprstková 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 20.00 5.00
6 Amálie PetrováAmálie Petrová 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 20.35 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 31.5.2024 - 18:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 19.94 6.00
2 Julie TrnečkováJulie Trnečková 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 3 PB 20.10 4.00
3 Elisa ContieroElisa Contiero 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 20.11 3.00
4 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 20.51 1.00
5 Madlen DočkalováMadlen Dočkalová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 PB 20.60
6 Kateřina ZahradníkováKateřina Zahradníková 10 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 1 20.84
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 31.5.2024 - 18:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka MundilováŠárka Mundilová 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 PB 20.94
2 Julie BébrováJulie Bébrová 10 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 3 PB 21.00
3 Kristýna KačírkováKristýna Kačírková 09 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 4 21.11
4 Silvie KadlecováSilvie Kadlecová 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 21.23
5 Tatiana NeradováTatiana Neradová 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 21.36
6 Kamila SoukupováKamila Soukupová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 21.76
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 31.5.2024 - 18:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka KňourkováAnežka Kňourková 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 4 21.74
2 Adéla FelcmanováAdéla Felcmanová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 21.79
3 Ema MatouškováEma Matoušková 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 22.08
4 Amálie SoučkováAmálie Součková 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 1 22.09
5 Anežka PetránkováAnežka Petránková 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 6 22.23
6 Ema KulhaváEma Kulhavá 09 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 2 22.30
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 31.5.2024 - 18:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BobkováKarolína Bobková 09 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 20.56
2 Tereza RočkováTereza Ročková 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 21.30
3 12 Anna BenešováAnna Benešová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 PB 21.62
4 Alžběta ŘíhováAlžběta Říhová 10 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 5 SB 22.08
5 Eliška NádvorníkováEliška Nádvorníková 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 6 PB 22.22
6 Adéla ČermákováAdéla Čermáková 09 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 1 22.38
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (pá, 31.5.2024 - 18:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ProcházkováAdéla Procházková 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 1 PB 21.22
2 Markéta MarešováMarkéta Marešová 10 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 2 PB 21.53
3 7 Adriana DusilováAdriana Dusilová 09 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 5 PB 21.82
4 Hana JaníčkováHana Janíčková 10 Atletika Jesenice, z.s. Atletika Jesenice, z.s. 6 PB 22.33
5 Veronika SemencováVeronika Semencová 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 4 22.56
6 Sofie CibulkováSofie Cibulková 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 27.47
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (pá, 31.5.2024 - 18:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ČernáMarkéta Černá 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 21.34
2 10 Sofie HarčaríkováSofie Harčaríková 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 PB 22.26
3 Adéla HolečkováAdéla Holečková 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 3 PB 22.56
4 Adéla KvízováAdéla Kvízová 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 4 22.84
5 13 Alžběta DastychováAlžběta Dastychová 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 24.09
6 Adéla KolkováAdéla Kolková 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 24.67
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (pá, 31.5.2024 - 18:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ella ZvolenskáElla Zvolenská 09 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 2 20.98
2 Kristýna ŠkrhováKristýna Škrhová 11 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 21.68
3 Natálie MarkováNatálie Marková 09 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 5 PB 22.15
4 9 Jitka ŠikolováJitka Šikolová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 22.85
5 Veronika LehkáVeronika Lehká 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 PB 23.04
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška DavidováEliška Davidová 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 5 PB 19.05 11.00
2 Aneta ValentováAneta Valentová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 19.47 9.00
3 Adéla DuškováAdéla Dušková 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 4 19.48 8.00
4 Dorota ŠvandováDorota Švandová 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 PB 19.69 7.00
5 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 19.94 6.00
6 Barbora NáprstkováBarbora Náprstková 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 20.00 5.00
7 Julie TrnečkováJulie Trnečková 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 3 PB 20.10 4.00
8 Elisa ContieroElisa Contiero 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 20.11 3.00
9 Amálie PetrováAmálie Petrová 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 20.35 2.00
10 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 20.51 1.00
11 Karolína BobkováKarolína Bobková 09 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 20.56
12 Madlen DočkalováMadlen Dočkalová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 PB 20.60
13 Kateřina ZahradníkováKateřina Zahradníková 10 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 1 20.84
14 Šárka MundilováŠárka Mundilová 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 PB 20.94
15 Ella ZvolenskáElla Zvolenská 09 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 2 20.98
16 Julie BébrováJulie Bébrová 10 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 3 PB 21.00
17 Kristýna KačírkováKristýna Kačírková 09 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 4 21.11
18 Adéla ProcházkováAdéla Procházková 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 1 PB 21.22
19 Silvie KadlecováSilvie Kadlecová 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 21.23
20 Tereza RočkováTereza Ročková 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 21.30
21 Markéta ČernáMarkéta Černá 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 21.34
22 Tatiana NeradováTatiana Neradová 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 21.36
23 Markéta MarešováMarkéta Marešová 10 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 2 PB 21.53
24 12 Anna BenešováAnna Benešová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 PB 21.62
25 Kristýna ŠkrhováKristýna Škrhová 11 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 21.68
26 Anežka KňourkováAnežka Kňourková 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 4 21.74
27 Kamila SoukupováKamila Soukupová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 21.76
28 Adéla FelcmanováAdéla Felcmanová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 21.79
29 7 Adriana DusilováAdriana Dusilová 09 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 5 PB 21.82
30 Ema MatouškováEma Matoušková 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 22.08
30 Alžběta ŘíhováAlžběta Říhová 10 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 5 SB 22.08
32 Amálie SoučkováAmálie Součková 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 1 22.09
33 Natálie MarkováNatálie Marková 09 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 5 PB 22.15
34 Eliška NádvorníkováEliška Nádvorníková 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 6 PB 22.22
35 Anežka PetránkováAnežka Petránková 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 6 22.23
36 10 Sofie HarčaríkováSofie Harčaríková 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 PB 22.26
37 Ema KulhaváEma Kulhavá 09 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 2 22.30
38 Hana JaníčkováHana Janíčková 10 Atletika Jesenice, z.s. Atletika Jesenice, z.s. 6 PB 22.33
39 Adéla ČermákováAdéla Čermáková 09 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 1 22.38
40 Veronika SemencováVeronika Semencová 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 4 22.56
40 Adéla HolečkováAdéla Holečková 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 3 PB 22.56
42 Adéla KvízováAdéla Kvízová 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 4 22.84
43 9 Jitka ŠikolováJitka Šikolová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 22.85
44 Veronika LehkáVeronika Lehká 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 PB 23.04
45 13 Alžběta DastychováAlžběta Dastychová 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 24.09
46 Adéla KolkováAdéla Kolková 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 24.67
47 Sofie CibulkováSofie Cibulková 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 27.47

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 31.5.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 PB 37.31 11.00
2 Marek BartlMarek Bartl 09 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 3 PB 39.37 9.00
3 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 5 39.67 8.00
4 Adam TerschAdam Tersch 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 40.32 7.00
5 Vít VokounVít Vokoun 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 40.62 6.00
6 Vojtěch DusVojtěch Dus 10 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 1 PB 41.25 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 31.5.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym JaloveckýJáchym Jalovecký 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 PB 41.87 4.00
2 Štěpán HerbrychŠtěpán Herbrych 10 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 3 PB 41.95 3.00
3 Jan HolasJan Holas 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 PB 42.28 2.00
4 Kryštof HolečekKryštof Holeček 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 4 42.30 1.00
5 Filip FoltýnFilip Foltýn 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 6 48.09
6 Adam KřížAdam Kříž 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 1 48.31
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 PB 37.31 11.00
2 Marek BartlMarek Bartl 09 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 3 PB 39.37 9.00
3 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 5 39.67 8.00
4 Adam TerschAdam Tersch 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 40.32 7.00
5 Vít VokounVít Vokoun 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 40.62 6.00
6 Vojtěch DusVojtěch Dus 10 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 1 PB 41.25 5.00
7 Jáchym JaloveckýJáchym Jalovecký 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 PB 41.87 4.00
8 Štěpán HerbrychŠtěpán Herbrych 10 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 3 PB 41.95 3.00
9 Jan HolasJan Holas 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 PB 42.28 2.00
10 Kryštof HolečekKryštof Holeček 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 4 42.30 1.00
11 Filip FoltýnFilip Foltýn 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 6 48.09
12 Adam KřížAdam Kříž 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 1 48.31

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 31.5.2024 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elisa ContieroElisa Contiero 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 43.57 11.00
2 Kateřina ZahradníkováKateřina Zahradníková 10 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 2 PB 43.79 9.00
3 Laura DaciuLaura Daciu 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 44.09 8.00
4 Emma ČmejrkováEmma Čmejrková 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 3 PB 45.15 5.00
5 Tatiana NeradováTatiana Neradová 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 47.63
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 31.5.2024 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 44.15 7.00
2 Kamila SoukupováKamila Soukupová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 PB 45.55 4.00
3 Markéta ČernáMarkéta Černá 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 PB 45.66 3.00
4 Karolína NedvědováKarolína Nedvědová 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 3 SB 45.90 2.00
5 Markéta TrochtováMarkéta Trochtová 10 Atletika Vlašim, z.s. B Atletika Vlašim, z.s. B 6 48.76
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 31.5.2024 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BílkováKateřina Bílková 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 3 PB 44.76 6.00
2 Eliška BrunclíkováEliška Brunclíková 10 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 6 PB 47.32
3 Ema MatouškováEma Matoušková 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 PB 47.40
4 Viktorie RoučkováViktorie Roučková 10 Atletika Jesenice, z.s. Atletika Jesenice, z.s. 5 PB 47.51
5 Lucie DavisováLucie Davisová 10 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 4 PB 47.76
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 31.5.2024 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Silvie KadlecováSilvie Kadlecová 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 46.90 1.00
2 Anežka SvobodováAnežka Svobodová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 PB 47.91
3 Julie DuškováJulie Dušková 10 Atletika Vlašim, z.s. B Atletika Vlašim, z.s. B 5 53.01
4 Nela PosejpalováNela Posejpalová 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 54.34
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elisa ContieroElisa Contiero 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 43.57 11.00
2 Kateřina ZahradníkováKateřina Zahradníková 10 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 2 PB 43.79 9.00
3 Laura DaciuLaura Daciu 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 44.09 8.00
4 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 44.15 7.00
5 Kateřina BílkováKateřina Bílková 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 3 PB 44.76 6.00
6 Emma ČmejrkováEmma Čmejrková 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 3 PB 45.15 5.00
7 Kamila SoukupováKamila Soukupová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 PB 45.55 4.00
8 Markéta ČernáMarkéta Černá 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 PB 45.66 3.00
9 Karolína NedvědováKarolína Nedvědová 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 3 SB 45.90 2.00
10 Silvie KadlecováSilvie Kadlecová 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 46.90 1.00
11 Eliška BrunclíkováEliška Brunclíková 10 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 6 PB 47.32
12 Ema MatouškováEma Matoušková 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 PB 47.40
13 Viktorie RoučkováViktorie Roučková 10 Atletika Jesenice, z.s. Atletika Jesenice, z.s. 5 PB 47.51
14 Tatiana NeradováTatiana Neradová 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 47.63
15 Lucie DavisováLucie Davisová 10 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 4 PB 47.76
16 Anežka SvobodováAnežka Svobodová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 PB 47.91
17 Markéta TrochtováMarkéta Trochtová 10 Atletika Vlašim, z.s. B Atletika Vlašim, z.s. B 6 48.76
18 Julie DuškováJulie Dušková 10 Atletika Vlašim, z.s. B Atletika Vlašim, z.s. B 5 53.01
19 Nela PosejpalováNela Posejpalová 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 54.34

800 m - Žáci

(pá, 31.5.2024 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 10 Václav KadlecVáclav Kadlec 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 2:19.58 11.00
2 9 Miroslav MalenčukMiroslav Malenčuk 09 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 5 2:21.50 9.00
3 5 Vojtěch DoudaVojtěch Douda 10 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 3 PB 2:22.26 8.00
4 6 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 2:23.55 7.00
5 8 František MildorfFrantišek Mildorf 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 2:23.76 6.00
6 2 Kryštof HeřmánekKryštof Heřmánek 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 1 PB 2:23.84 5.00
7 7 Prokop DanišProkop Daniš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 PB 2:24.63 4.00
8 4 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 2:28.78 3.00
9 1 Dušan ZambojDušan Zamboj 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 PB 2:32.27 2.00
10 3 Lukáš DašekLukáš Dašek 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 2:33.54 1.00
Celkem 10 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 31.5.2024 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 5 Natálie ProcházkováNatálie Procházková 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 1 PB 2:28.22 11.00
2 4 Klára TepláKlára Teplá 11 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 5 PB 2:28.47 9.00
3 3 Adéla StrnadováAdéla Strnadová 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 2:28.60 8.00
4 2 Adéla HlaváčkováAdéla Hlaváčková 09 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 2 PB 2:29.06 7.00
5 1 Lora MladenovLora Mladenov 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:29.37 6.00
6 6 Iveta HorákováIveta Horáková 09 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 6 2:35.19 5.00
7 7 Adriana DusilováAdriana Dusilová 09 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 6 PB 2:36.53 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 31.5.2024 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 11 Eliška RůžičkováEliška Růžičková 10 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 4 PB 2:40.25 3.00
2 8 Linda KašparováLinda Kašparová 09 Atletika Jesenice, z.s. Atletika Jesenice, z.s. 1 PB 2:45.91 2.00
3 10 Sofie HarčaríkováSofie Harčaríková 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 2:49.59 1.00
4 12 Anna BenešováAnna Benešová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 2:58.42
5 13 Alžběta DastychováAlžběta Dastychová 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 2:58.81
6 9 Jitka ŠikolováJitka Šikolová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 3:04.61
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 5 Natálie ProcházkováNatálie Procházková 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 1 PB 2:28.22 11.00
2 4 Klára TepláKlára Teplá 11 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 5 PB 2:28.47 9.00
3 3 Adéla StrnadováAdéla Strnadová 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 2:28.60 8.00
4 2 Adéla HlaváčkováAdéla Hlaváčková 09 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 2 PB 2:29.06 7.00
5 1 Lora MladenovLora Mladenov 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:29.37 6.00
6 6 Iveta HorákováIveta Horáková 09 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 6 2:35.19 5.00
7 7 Adriana DusilováAdriana Dusilová 09 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 6 PB 2:36.53 4.00
8 11 Eliška RůžičkováEliška Růžičková 10 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 4 PB 2:40.25 3.00
9 8 Linda KašparováLinda Kašparová 09 Atletika Jesenice, z.s. Atletika Jesenice, z.s. 1 PB 2:45.91 2.00
10 10 Sofie HarčaríkováSofie Harčaríková 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 2:49.59 1.00
11 12 Anna BenešováAnna Benešová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 2:58.42
12 13 Alžběta DastychováAlžběta Dastychová 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 2:58.81
13 9 Jitka ŠikolováJitka Šikolová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 3:04.61

3000 m - Žáci

(pá, 31.5.2024 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 1 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09:24.48 11.00
2 10 Václav VlčekVáclav Vlček 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 10 PB 09:29.33 9.00
3 2 Dominik JánošíkDominik Jánošík 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 2 PB 09:38.31 8.00
4 5 Tadeáš MakovecTadeáš Makovec 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 10:21.19 7.00
5 7 Filip NožířFilip Nožíř 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 10:31.81 6.00
6 4 Matěj KřížMatěj Kříž 09 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 4 PB 10:37.97 5.00
7 6 Daniel NovákDaniel Novák 10 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 6 10:40.84 4.00
8 9 Václav TeplýVáclav Teplý 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 9 PB 10:45.15 3.00
9 3 Vojtěch KalnýVojtěch Kalný 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 10:56.41 2.00
10 8 Jakub SzökeJakub Szöke 10 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 8 11:07.55 1.00
Celkem 10 závodníků

3000 m - Žákyně

(pá, 31.5.2024 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 1 Sofie ProňováSofie Proňová 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 1 12:23.50 11.00
2 2 Barbora MelvaldováBarbora Melvaldová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 PB 12:27.85 9.00
3 4 Linda BašistováLinda Bašistová 10 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 4 13:00.81 8.00
4 7 Antonie MaláAntonie Malá 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 13:09.45 7.00
5 3 Adéla HulínskáAdéla Hulínská 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 PB 13:10.19 6.00
6 8 Viktorie SlavíkováViktorie Slavíková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 14:21.75 5.00
7 9 Ludmila ŠtěpánováLudmila Štěpánová 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 9 14:50.65 4.00
8 6 Ella MacinauerováElla Macinauerová 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 14:59.34 3.00
9 5 Adéla DvorskáAdéla Dvorská 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 15:01.93 2.00
Celkem 9 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Žáci

(pá, 31.5.2024 - 15:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin MacounMartin Macoun 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 14.20 11.00
2 Adam TerschAdam Tersch 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 PB 14.57 9.00
3 Martin ZemanMartin Zeman 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 PB 15.27 8.00
4 Radek DobiášRadek Dobiáš 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 PB 15.39 7.00
5 David RottDavid Rott 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 16.34 6.00
6 Dominik StraňákDominik Straňák 10 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 2 17.17 5.00
7 7 Prokop DanišProkop Daniš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 PB 18.42 4.00
Celkem 7 závodníků

100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 31.5.2024 - 15:10) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie PavliščováMarie Pavliščová 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 4 PB 14.87 11.00
2 Eliška DavidováEliška Davidová 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 3 15.48 9.00
3 Sára HradskáSára Hradská 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 15.75 8.00
4 Laila KulakovskáLaila Kulakovská 10 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 5 15.89 7.00
5 Julie ZáklasníkováJulie Záklasníková 09 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 7 PB 16.03 6.00
6 Alžběta KřídováAlžběta Křídová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 16.22 5.00
7 Dominika LaurinováDominika Laurinová 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 17.01 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 31.5.2024 - 15:10) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KunáškováBarbora Kunášková 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 PB 16.24 4.00
2 3 Adéla StrnadováAdéla Strnadová 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 PB 16.36 3.00
3 Elen CimprichováElen Cimprichová 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 16.87 2.00
4 11 Eliška RůžičkováEliška Růžičková 10 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 1 17.19
5 Laura DaciuLaura Daciu 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 PB 17.31
6 Nela ArtusováNela Artusová 10 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 5 PB 17.94
7 Viktorie PavlíčkováViktorie Pavlíčková 10 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 2 PB 18.19
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (pá, 31.5.2024 - 15:10) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka KňourkováAnežka Kňourková 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 3 17.77
2 Nela UjváriováNela Ujváriová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 17.89
3 Beata NakatováBeata Nakatová 10 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 6 18.02
4 Denisa UrminskáDenisa Urminská 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 18.48
5 Hana JaníčkováHana Janíčková 10 Atletika Jesenice, z.s. Atletika Jesenice, z.s. 5 20.06
6 Viktorie MatějkováViktorie Matějková 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 2 20.53
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 31.5.2024 - 15:10) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KrausováKristýna Krausová 10 Atletika Jesenice, z.s. Atletika Jesenice, z.s. 2 18.68
2 Andrea BěhalováAndrea Běhalová 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 18.98
3 8 Viktorie SlavíkováViktorie Slavíková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 PB 19.62
4 Michaela NetíkováMichaela Netíková 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 20.73
5 Vanessa BergmanVanessa Bergman 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 3 21.54
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie PavliščováMarie Pavliščová 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 4 PB 14.87 11.00
2 Eliška DavidováEliška Davidová 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 3 15.48 9.00
3 Sára HradskáSára Hradská 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 15.75 8.00
4 Laila KulakovskáLaila Kulakovská 10 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 5 15.89 7.00
5 Julie ZáklasníkováJulie Záklasníková 09 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 7 PB 16.03 6.00
6 Alžběta KřídováAlžběta Křídová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 16.22 5.00
7 Barbora KunáškováBarbora Kunášková 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 PB 16.24 4.00
8 3 Adéla StrnadováAdéla Strnadová 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 PB 16.36 3.00
9 Elen CimprichováElen Cimprichová 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 16.87 2.00
10 Dominika LaurinováDominika Laurinová 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 17.01 1.00
11 11 Eliška RůžičkováEliška Růžičková 10 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 1 17.19
12 Laura DaciuLaura Daciu 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 PB 17.31
13 Anežka KňourkováAnežka Kňourková 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 3 17.77
14 Nela UjváriováNela Ujváriová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 17.89
15 Nela ArtusováNela Artusová 10 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 5 PB 17.94
16 Beata NakatováBeata Nakatová 10 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 6 18.02
17 Viktorie PavlíčkováViktorie Pavlíčková 10 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 2 PB 18.19
18 Denisa UrminskáDenisa Urminská 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 18.48
19 Kristýna KrausováKristýna Krausová 10 Atletika Jesenice, z.s. Atletika Jesenice, z.s. 2 18.68
20 Andrea BěhalováAndrea Běhalová 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 18.98
21 8 Viktorie SlavíkováViktorie Slavíková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 PB 19.62
22 Hana JaníčkováHana Janíčková 10 Atletika Jesenice, z.s. Atletika Jesenice, z.s. 5 20.06
23 Viktorie MatějkováViktorie Matějková 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 2 20.53
24 Michaela NetíkováMichaela Netíková 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 20.73
25 Vanessa BergmanVanessa Bergman 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 3 21.54

200 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 31.5.2024 - 17:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alex MotlAlex Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 PB 27.38 11.00
2 Marek BartlMarek Bartl 09 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 5 PB 28.90 9.00
3 Martin ZemanMartin Zeman 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 29.07 8.00
4 Vojtěch DusVojtěch Dus 10 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 6 PB 32.15 3.00
Adam TerschAdam Tersch 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 31.5.2024 - 17:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KubelkaOndřej Kubelka 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 6 30.94 5.00
2 Tomáš MládekTomáš Mládek 09 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 3 PB 31.28 4.00
3 6 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 32.70 2.00
4 7 Prokop DanišProkop Daniš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 PB 32.92
5 Vojtěch ČížekVojtěch Čížek 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 33.41
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 31.5.2024 - 17:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek DobiášRadek Dobiáš 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 29.68 7.00
2 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 30.79 6.00
3 1 Dušan ZambojDušan Zamboj 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 32.87 1.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alex MotlAlex Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 PB 27.38 11.00
2 Marek BartlMarek Bartl 09 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 5 PB 28.90 9.00
3 Martin ZemanMartin Zeman 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 29.07 8.00
4 Radek DobiášRadek Dobiáš 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 29.68 7.00
5 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 30.79 6.00
6 Ondřej KubelkaOndřej Kubelka 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 6 30.94 5.00
7 Tomáš MládekTomáš Mládek 09 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 3 PB 31.28 4.00
8 Vojtěch DusVojtěch Dus 10 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 6 PB 32.15 3.00
9 6 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 32.70 2.00
10 1 Dušan ZambojDušan Zamboj 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 32.87 1.00
11 7 Prokop DanišProkop Daniš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 PB 32.92
12 Vojtěch ČížekVojtěch Čížek 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 33.41
Adam TerschAdam Tersch 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 DNF

200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 31.5.2024 - 17:10) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Adéla StrnadováAdéla Strnadová 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 30.91 11.00
2 Sára HradskáSára Hradská 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 SB 31.13 9.00
3 Julie ZáklasníkováJulie Záklasníková 09 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 4 PB 31.33 8.00
4 Nela KobiánováNela Kobiánová 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 2 31.94 6.00
5 Dominika LaurinováDominika Laurinová 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 34.15
6 Laura DaciuLaura Daciu 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 35.25
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 31.5.2024 - 17:10) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Yvona SzitásováYvona Szitásová 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 1 PB 31.43 7.00
2 Alžběta KřídováAlžběta Křídová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 PB 32.97 5.00
3 Karolína PistoriusováKarolína Pistoriusová 09 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 5 33.58 3.00
4 2 Adéla HlaváčkováAdéla Hlaváčková 09 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 3 PB 33.61 2.00
5 Sofie KedelidzeSofie Kedelidze 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 2 PB 34.48
6 Vanessa BergmanVanessa Bergman 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 6 37.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 31.5.2024 - 17:10) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanessa StachováVanessa Stachová 10 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 2 33.42 4.00
2 Viktorie PavlíčkováViktorie Pavlíčková 10 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 6 35.52
3 Denisa UrminskáDenisa Urminská 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 36.43
4 Andrea BěhalováAndrea Běhalová 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 38.31
5 Viktorie MatějkováViktorie Matějková 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 5 PB 41.35
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 31.5.2024 - 17:10) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KunáškováBarbora Kunášková 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 33.97 1.00
2 Amálie SoučkováAmálie Součková 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 34.44
3 Julie MezlíkováJulie Mezlíková 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 34.75
4 Michaela NetíkováMichaela Netíková 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 39.54
5 13 Alžběta DastychováAlžběta Dastychová 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 41.56
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Adéla StrnadováAdéla Strnadová 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 30.91 11.00
2 Sára HradskáSára Hradská 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 SB 31.13 9.00
3 Julie ZáklasníkováJulie Záklasníková 09 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 4 PB 31.33 8.00
4 Yvona SzitásováYvona Szitásová 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 1 PB 31.43 7.00
5 Nela KobiánováNela Kobiánová 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 2 31.94 6.00
6 Alžběta KřídováAlžběta Křídová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 PB 32.97 5.00
7 Vanessa StachováVanessa Stachová 10 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 2 33.42 4.00
8 Karolína PistoriusováKarolína Pistoriusová 09 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 5 33.58 3.00
9 2 Adéla HlaváčkováAdéla Hlaváčková 09 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 3 PB 33.61 2.00
10 Barbora KunáškováBarbora Kunášková 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 33.97 1.00
11 Dominika LaurinováDominika Laurinová 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 34.15
12 Amálie SoučkováAmálie Součková 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 34.44
13 Sofie KedelidzeSofie Kedelidze 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 2 PB 34.48
14 Julie MezlíkováJulie Mezlíková 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 34.75
15 Laura DaciuLaura Daciu 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 35.25
16 Viktorie PavlíčkováViktorie Pavlíčková 10 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 6 35.52
17 Denisa UrminskáDenisa Urminská 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 36.43
18 Vanessa BergmanVanessa Bergman 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 6 37.00
19 Andrea BěhalováAndrea Běhalová 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 38.31
20 Michaela NetíkováMichaela Netíková 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 39.54
21 Viktorie MatějkováViktorie Matějková 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 5 PB 41.35
22 13 Alžběta DastychováAlžběta Dastychová 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 41.56

4 x 300 m - Žáci

(pá, 31.5.2024 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hájek, Rieger, Vlček, Macoun Hájek, Rieger, Vlček, Macoun SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 2:39.55 11.00
2 Vaníček, Calta, Neuberg, Vobecký Vaníček, Calta, Neuberg, Vobecký Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 2 2:47.43 9.00
3 Černý, Herbrych, Turza, Dus Černý, Herbrych, Turza, Dus SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 4 2:52.48 8.00
4 1 Axon, Hlaváček, Jacko, Vašíček Axon, Hlaváček, Jacko, Vašíček Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:57.98 7.00
5 Kříž, Makovec, Jalovecký, Heřmánek Kříž, Makovec, Jalovecký, Heřmánek SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 6 3:00.37 6.00
6 Červenka, Mildorf, Dašek, Vašín Červenka, Mildorf, Dašek, Vašín Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 3:01.13 5.00
Celkem 6 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 31.5.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stachová, Trnečková, Plačková, Dušková Stachová, Trnečková, Plačková, Dušková TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 3 2:47.83 11.00
2 Davidová, Pavliščová, Wittnerová, Ottlová Davidová, Pavliščová, Wittnerová, Ottlová Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 2 2:56.83 9.00
3 Contiero, Hradská, Mladenov, Valentová Contiero, Hradská, Mladenov, Valentová Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:59.43 8.00
4 2 Hlaváčková, Kulakovská, Pistoriusová, Záklasníková Hlaváčková, Kulakovská, Pistoriusová, Záklasníková Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 4 3:00.02 7.00
5 Procházková, Procházková, Součková, Petrová Procházková, Procházková, Součková, Petrová SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 3:01.87 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 31.5.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Naňáková, Bobková, Horáková, Gregorová Naňáková, Bobková, Horáková, Gregorová Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 6 3:04.70 5.00
2 7 Malá, Neradová, Ujváriová, Ujváriová Malá, Neradová, Ujváriová, Ujváriová Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 3:11.36 4.00
3 12 Benešová, Hulínská, Soukupová, Svobodová Benešová, Hulínská, Soukupová, Svobodová SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 3:15.95 1.00
4 Dočkalová, Felcmanová, Šikolová, Náprstková Dočkalová, Felcmanová, Šikolová, Náprstková TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 3:18.19
5 Roučková, Kašparová, Janíčková, Bořutová Roučková, Kašparová, Janíčková, Bořutová Atletika Jesenice, z.s. Atletika Jesenice, z.s. 2 3:27.30
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 31.5.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jamborová, Mezlíková, Maršíková, Matoušková Jamborová, Mezlíková, Maršíková, Matoušková SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 6 3:12.57 3.00
2 Davisová, Ciplová, Pavlíčková, Marešová Davisová, Ciplová, Pavlíčková, Marešová Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 5 3:13.90 2.00
3 Trochtová, Jeřábková, Dušková, Mrkvová Trochtová, Jeřábková, Dušková, Mrkvová Atletika Vlašim, z.s. B Atletika Vlašim, z.s. B 2 3:21.35
4 Jansová, Melvaldová, Zíková, Váchová Jansová, Melvaldová, Zíková, Váchová SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 3:24.23
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stachová, Trnečková, Plačková, Dušková Stachová, Trnečková, Plačková, Dušková TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 3 2:47.83 11.00
2 Davidová, Pavliščová, Wittnerová, Ottlová Davidová, Pavliščová, Wittnerová, Ottlová Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 2 2:56.83 9.00
3 Contiero, Hradská, Mladenov, Valentová Contiero, Hradská, Mladenov, Valentová Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:59.43 8.00
4 2 Hlaváčková, Kulakovská, Pistoriusová, Záklasníková Hlaváčková, Kulakovská, Pistoriusová, Záklasníková Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 4 3:00.02 7.00
5 Procházková, Procházková, Součková, Petrová Procházková, Procházková, Součková, Petrová SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 3:01.87 6.00
6 Naňáková, Bobková, Horáková, Gregorová Naňáková, Bobková, Horáková, Gregorová Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 6 3:04.70 5.00
7 7 Malá, Neradová, Ujváriová, Ujváriová Malá, Neradová, Ujváriová, Ujváriová Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 3:11.36 4.00
8 Jamborová, Mezlíková, Maršíková, Matoušková Jamborová, Mezlíková, Maršíková, Matoušková SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 6 3:12.57 3.00
9 Davisová, Ciplová, Pavlíčková, Marešová Davisová, Ciplová, Pavlíčková, Marešová Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 5 3:13.90 2.00
10 12 Benešová, Hulínská, Soukupová, Svobodová Benešová, Hulínská, Soukupová, Svobodová SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 3:15.95 1.00
11 Dočkalová, Felcmanová, Šikolová, Náprstková Dočkalová, Felcmanová, Šikolová, Náprstková TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 3:18.19
12 Trochtová, Jeřábková, Dušková, Mrkvová Trochtová, Jeřábková, Dušková, Mrkvová Atletika Vlašim, z.s. B Atletika Vlašim, z.s. B 2 3:21.35
13 Jansová, Melvaldová, Zíková, Váchová Jansová, Melvaldová, Zíková, Váchová SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 3:24.23
14 Roučková, Kašparová, Janíčková, Bořutová Roučková, Kašparová, Janíčková, Bořutová Atletika Jesenice, z.s. Atletika Jesenice, z.s. 2 3:27.30

skok vysoký - Žáci

(pá, 31.5.2024 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,73 1,76 1,79 1,82 1,85 1,88 1,91 1,94 1,97 2,00 Body
1 Petr PátekPetr Pátek
TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A
09 7 1.70 - - - - o o o o o xo xxx 11.00
2 Jan ŠiklJan Šikl
TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 6 1.62 - - - o - xo xo o xxx 9.00
3 Václav LedeckýVáclav Ledecký
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
10 5 1.58 o o o o o o xo xxx 8.00
4 Dominik StraňákDominik Straňák
TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A
10 4 1.50 o o o o xo xxx 7.00
5 Tomáš MládekTomáš Mládek
TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B
09 2 PB 1.45 o o o o xxx 6.00
6 Vojtěch KarbanVojtěch Karban
TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 1 PB 1.30 o xxx 5.00
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(pá, 31.5.2024 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,25 1,30 1,35 1,40 1,44 1,48 1,52 1,56 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 Body
1 Kristýna ŠkrhováKristýna Škrhová
TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s.
11 21 PB 1.52 - - o o o xxo xo xxx 11.00
2 Lucie KopáňkováLucie Kopáňková
Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A
09 25 1.48 - - o o o o xxx 9.00
3 Barbora KunáškováBarbora Kunášková
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 22 1.48 - - o o xo o xxx 8.00
4 Nela KobiánováNela Kobiánová
TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A
09 18 SB 1.48 o o o o xxo o xxx 7.00
5 Alžběta KřídováAlžběta Křídová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 24 1.48 - - o xxo xo xo xxx 6.00
6= Šárka MundilováŠárka Mundilová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 5 SB 1.44 o o o o o xxx 4.50
6= Aneta NaňákováAneta Naňáková
Atletika Vlašim, z.s. B Atletika Vlašim, z.s. B
09 8 PB 1.44 o o o o o xxx 4.50
8 Beata NakatováBeata Nakatová
Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A
10 23 1.40 - - o o xxx 3.00
9 Amálie PetrováAmálie Petrová
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
10 19 1.40 o o xo o xxx 2.00
10 6 Ella MacinauerováElla Macinauerová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 14 1.35 o o o xxx 1.00
11 Natálie MarkováNatálie Marková
TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B
09 9 PB 1.35 o xxo xo xxx
12 Anna JežkováAnna Ježková
Atletika Benešov z.s. B Atletika Benešov z.s. B
10 13 1.35 o o xxo
13 Amálie JansováAmálie Jansová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 15 1.35 o xo xxo xxx
14= Michaela NetíkováMichaela Netíková
TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 16 1.30 - o xxx
14= Dominika LaurinováDominika Laurinová
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 20 1.30 o o xxx
14= 10 Sofie HarčaríkováSofie Harčaríková
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 2 PB 1.30 o o xxx
14= Rozálie ParoubkováRozálie Paroubková
Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A
10 10 1.30 o o xxx
18= Valérie BořutováValérie Bořutová
Atletika Jesenice, z.s. Atletika Jesenice, z.s.
09 1 PB 1.30 xo o xxx
18= 7 Antonie MaláAntonie Malá
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
10 4 PB 1.30 xo o xxx
20 Karolína CiplováKarolína Ciplová
Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A
10 12 1.30 xo xo xxx
21= Karolína MarešováKarolína Marešová
TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B
10 7 PB 1.30 o xxo xxx
21= Julie BébrováJulie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A
10 11 1.30 - xxo xxx
23 Eliška MrkvováEliška Mrkvová
Atletika Vlašim, z.s. B Atletika Vlašim, z.s. B
10 6 PB 1.25 xo xxx
MS Tereza BukovicováTereza Bukovicová
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
11 17 1.40 o o o xo xx-
Libuše KladivováLibuše Kladivová
Atletika Vlašim, z.s. B Atletika Vlašim, z.s. B
10 3 NM xxx
Celkem 25 závodníků

skok o tyči - Žáci

(pá, 31.5.2024 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,83 2,03 2,23 2,43 2,53 2,63 2,73 2,83 2,93 3,03 3,13 3,23 3,33 3,43 3,53 3,63 3,73 3,83 3,93 4,03 Body
1 1 Adam AxonAdam Axon
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 6 PB 2.83 o o o o o o o xo xxx 11.00
2 Vojtěch VoglVojtěch Vogl
TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A
09 5 PB 2.73 - - o o o xxo o xxx 9.00
3 4 Matěj KřížMatěj Kříž
Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s.
09 3 PB 2.53 o o o o o xxx 8.00
4 Tomáš MládekTomáš Mládek
TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B
09 4 PB 2.43 o o xo xxo xxx 7.00
5 Filip NeubergFilip Neuberg
Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s.
09 1 PB 2.23 o o o xxx 6.00
Lukáš VaníčekLukáš Vaníček
Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s.
10 2 NM - xxx
Celkem 6 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(pá, 31.5.2024 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,83 2,03 2,23 2,43 2,53 2,63 2,73 2,83 2,93 3,03 3,13 3,23 3,33 3,43 3,53 3,63 3,73 3,83 3,93 4,03 Body
1 Karolína CiplováKarolína Ciplová
Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A
10 5 2.23 o o o xxx 11.00
2 Jolana SlosiarikováJolana Slosiariková
Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A
10 3 PB 2.03 xo xo xxx 9.00
3 6 Ella MacinauerováElla Macinauerová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 4 2.03 o xxo xxx 8.00
4= Viktorie FekiačováViktorie Fekiačová
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 1 SB 1.83 xo xxx 6.50
4= Nela UjváriováNela Ujváriová
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 2 1.83 xo xxx 6.50
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Žáci

(pá, 31.5.2024 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin MacounMartin Macoun
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
09 27 6.19 -0.3 m/s 11.00
2 Alex MotlAlex Motl
TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 23 PB 5.96 +0.9 m/s 9.00
3 Martin HájekMartin Hájek
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
09 25 5.76 +0.0 m/s 8.00
4 Pavel SvobodaPavel Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A
09 26 5.75 +1.9 m/s 7.00
5 Adam ŠpinkaAdam Špinka
TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 1 PB 5.75 +1.0 m/s 6.00
6 Vít VokounVít Vokoun
TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s.
10 24 5.44 +1.0 m/s 5.00
7 Martin ZemanMartin Zeman
TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 22 PB 5.43 +1.2 m/s 4.00
8 Jiří HavlůjJiří Havlůj
TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B
09 21 5.33 +0.4 m/s 3.00
9 Marian PtáčekMarian Ptáček
Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s.
10 18 PB 5.13 +0.0 m/s 2.00
10 Radek DobiášRadek Dobiáš
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 16 PB 5.11 +1.1 m/s 1.00
11 Filip VobeckýFilip Vobecký
Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s.
10 20 5.01 +0.4 m/s
12 Adam VlachynskýAdam Vlachynský
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 15 PB 5.00 +0.3 m/s
13 Marek SkřivánekMarek Skřivánek
SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s.
09 6 PB 4.93 -0.5 m/s
14 9 Václav TeplýVáclav Teplý
TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A
09 14 PB 4.91 -0.5 m/s
15 Štěpán HerbrychŠtěpán Herbrych
SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s.
10 11 PB 4.86 +0.8 m/s
16 1 Dušan ZambojDušan Zamboj
TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s.
10 13 4.82 +0.5 m/s
17 David RottDavid Rott
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 8 PB 4.75 +0.0 m/s
18 Štěpán JackoŠtěpán Jacko
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 10 4.60 -0.8 m/s
19 Ondřej ŠantrůčekOndřej Šantrůček
TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A
10 12 4.59 +0.6 m/s
20 Richard MichálekRichard Michálek
Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s.
09 19 4.48 -0.3 m/s
21 Matěj KafkaMatěj Kafka
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 7 4.47 -0.4 m/s
22 Matyáš ČervenkaMatyáš Červenka
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 3 PB 4.44 +1.2 m/s
23 3 Vojtěch KalnýVojtěch Kalný
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 5 4.41 +0.4 m/s
24 Adam ČernýAdam Černý
SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s.
10 17 4.33 +1.1 m/s
25 Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 4 4.30 +1.1 m/s
26 Pavel RokosPavel Rokos
AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s.
10 2 3.76 -0.5 m/s
Celkem 26 závodníků

skok daleký - Žákyně

(pá, 31.5.2024 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marie PavliščováMarie Pavliščová
Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A
09 3 PB 5.46 +0.7 m/s 11.00
2 Barbora NáprstkováBarbora Náprstková
TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 31 5.35 +1.0 m/s 9.00
3 Adéla DuškováAdéla Dušková
TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A
09 30 5.19 +0.0 m/s 8.00
4 Valerie VojpichováValerie Vojpichová
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
10 29 PB 5.02 +0.8 m/s 7.00
5 Šárka MundilováŠárka Mundilová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 2 PB 4.93 +1.6 m/s 6.00
6 Kristýna ŠkrhováKristýna Škrhová
TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s.
11 27 PB 4.89 +0.4 m/s 5.00
7 Kateřina KopáčováKateřina Kopáčová
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 24 SB 4.80 +0.4 m/s 4.00
8 Dorota ŠvandováDorota Švandová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 26 4.56 +0.0 m/s 3.00
9 Madlen DočkalováMadlen Dočkalová
TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 25 4.44 +0.4 m/s 2.00
10 Julie BébrováJulie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A
10 14 PB 4.43 +0.8 m/s 1.00
11 Martina HrachováMartina Hrachová
Atletika Benešov z.s. B Atletika Benešov z.s. B
10 18 4.37 -0.3 m/s
12 Tereza RočkováTereza Ročková
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
10 23 4.35 +0.0 m/s
13 Karolína NedvědováKarolína Nedvědová
TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A
09 16 4.33 -1.0 m/s
14= Lucie KopáňkováLucie Kopáňková