Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Pardubický vinařský půlmaraton 2024

Pardubice (13. 4. 2024)

půlmaratón - Muži

(so, 13.4.2024) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Kennedy Kipkemoi RonoKennedy Kipkemoi Rono 89 Benedek Team Benedek Team 1:03:41
2 Ádám LombÁdám Lomb 01 Benedek Team Benedek Team 1:05:58
3 Vladimír MarčíkVladimír Marčík 95 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1:06:24
4 Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 1:07:11
5 Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1:09:20
6 Roman PaulíkRoman Paulík 88 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 1:09:25
7 Jan KohutJan Kohut 85 Fénix sport Blansko Fénix sport Blansko 1:09:47
8 David KalábDavid Kaláb 87 AC TRACK & FIELD Brno z.s. AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1:09:55
9 Lukáš GdulaLukáš Gdula 91 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 1:10:20
10 Adam SzymanikAdam Szymanik 96 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 1:10:32
11 Vojtěch BártaVojtěch Bárta 98 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 1:10:49
12 Vojtěch NovákVojtěch Novák 02 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 1:11:03
13 Jan HalberštátJan Halberštát 98 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1:11:36
14 Tomáš EdlmanTomáš Edlman 90 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1:11:40
15 Martin EdlmanMartin Edlman 90 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1:12:05
16 Tomáš KřivohlávekTomáš Křivohlávek 95 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 1:12:53
17 Kamil KrunkaKamil Krunka 86 Běžecký klub Náchod Běžecký klub Náchod 1:13:44
18 Jakub ExnerJakub Exner 83 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 1:13:46
19 Michal MajorošMichal Majoroš 86 MM Lanžov MM Lanžov 1:13:55
20 Michal ŠanderaMichal Šandera 76 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 1:15:05
21 Pavel ŽajdlíkPavel Žajdlík 88 neregistrovaný neregistrovaný 1:15:26
22 Jan VetchýJan Vetchý 85 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z. Atletický klub ISCAREX Česk... 1:15:32
23 Pavel DvořákPavel Dvořák 82 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 1:15:41
24 Roman MazůrekRoman Mazůrek 80 TRI-CLUB Česká Lípa TRI-CLUB Česká Lípa 1:16:32
25 Zbyšek LhotaZbyšek Lhota 84 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1:16:41
26 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 1:16:44
26 Šimon BeránekŠimon Beránek 94 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1:16:44
28 Jakub PatúcJakub Patúc 86 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1:16:49
29 Petr HarnošPetr Harnoš 86 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1:16:57
30 Jindřich MartinecJindřich Martinec 85 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1:17:56
31 Ondřej StudničkaOndřej Studnička 02 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 1:18:18
32 Dmitrij GogulinskýDmitrij Gogulinský 85 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 1:18:46
33 Tomáš BrzobohatýTomáš Brzobohatý 02 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1:19:26
34 Michal ŠmídaMichal Šmída 01 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 1:19:29
35 Kryštof KudrhaltKryštof Kudrhalt 94 neregistrovaný neregistrovaný 1:19:39
36 Jiří SvětinskýJiří Světinský 79 Světinský Jiří Světinský Jiří 1:19:43
37 Ondřej PleskotOndřej Pleskot 84 STAPRO STAPRO 1:19:54
38 Filip LauFilip Lau 88 Český běžecký klub Český běžecký klub 1:19:55
39 Miroslav KrálMiroslav Král 84 SK BABICE SK BABICE 1:20:16
40 Martin RůžičkaMartin Růžička 02 UK FTVS UK FTVS 1:20:36
41 Marek FajstavrMarek Fajstavr 88 neregistrovaný neregistrovaný 1:21:07
42 Adam JirkůAdam Jirků 04 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 1:21:34
43 Aleš KonečnýAleš Konečný 88 2BWINNER TEAM 2BWINNER TEAM 1:21:35
44 Štěpán KrátkýŠtěpán Krátký 95 TYKOKOTKO CREW TYKOKOTKO CREW 1:21:40
45 Tomáš VěnsekTomáš Věnsek 93 Maraton klub Seitl Ostrava z.s. Maraton klub Seitl Ostrava ... 1:22:29
46 Jiří KaplanJiří Kaplan 81 TRIMARNI TRIMARNI 1:22:45
47 David KudrnaDavid Kudrna 77 ELM Trade Racing Team ELM Trade Racing Team 1:23:03
48 Jakub HorákJakub Horák 90 Rozběháme Česko Rozběháme Česko 1:23:08
49 David MusilDavid Musil 97 no miles no smiles no miles no smiles 1:23:25
50 Petr CinkPetr Cink 95 neregistrovaný neregistrovaný 1:23:27
51 Jan BartasJan Bartas 83 SK BABICE SK BABICE 1:23:46
52 Jiří ŠtosJiří Štos 73 neregistrovaný neregistrovaný 1:23:58
53 Miroslav MuchaMiroslav Mucha 74 NHÚ Balinka VM (neatletický klub) NHÚ Balinka VM (neatletick... 1:24:04
54 Jakub VrbenskýJakub Vrbenský 95 Olympia Spartan Training Kutná Hora Olympia Spartan Training Ku... 1:24:08
55 Milan OndrášekMilan Ondrášek 85 MK Seitl Ostrava MK Seitl Ostrava 1:24:10
56 Michal DavidMichal David 03 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 1:24:12
57 Petr MinaříkPetr Minařík 76 AC Falcon Rokycany z.s. AC Falcon Rokycany z.s. 1:24:27
58 Tomáš HolkupTomáš Holkup 79 BETRI BETRI 1:24:30
59 Jaromír MuchaJaromír Mucha 74 NHÚ Balinka VM (neatletický klub) NHÚ Balinka VM (neatletický... 1:24:47
60 Tomáš LomskýTomáš Lomský 84 TJ SK Čéčova České Budějovice TJ SK Čéčova České Budějovice 1:25:09
61 Zdeněk MrázekZdeněk Mrázek 92 neregistrovaný neregistrovaný 1:25:15
62 Tomáš LesovskýTomáš Lesovský 87 Fénix Sport Blansko Fénix Sport Blansko 1:25:16
63 Jan ŠmídaJan Šmída 99 TJ Znojmo TJ Znojmo 1:25:21
64 Marek TreteraMarek Tretera 80 AC SPORTGUIDES ROŽNOV P. RADHOŠTĚM AC SPORTGUIDES ROŽNOV P. RA... 1:25:31
65 Martin KlímaMartin Klíma 82 ELM Trade Racing Team ELM Trade Racing Team 1:25:41
66 Petr DubjákPetr Dubják 70 Jiskra Zruč nad Sázavou Jiskra Zruč nad Sázavou 1:25:49
67 Nikita KuprinNikita Kuprin 97 Český běžecký klub Český běžecký klub 1:26:31
68 Adam RůžičkaAdam Růžička 99 neregistrovaný neregistrovaný 1:26:40
68 Štěpán KotrbaŠtěpán Kotrba 76 Kutnohorské legendy Kutnohorské legendy 1:26:40
70 Milan UchytilMilan Uchytil 74 KPA Pardubice KPA Pardubice 1:26:50
71 Martin KalousMartin Kalous 95 SK NMNM SK NMNM 1:26:56
72 Jaroslaw StaniecJaroslaw Staniec 78 Belchatow Belchatow 1:26:57
73 Lumír JasiokLumír Jasiok 78 Trek 1324 Trek 1324 1:26:59
74 Martin KubištaMartin Kubišta 83 To rozchodíš! To rozchodíš! 1:27:05
74 Antonín MalátekAntonín Malátek 77 neregistrovaný neregistrovaný 1:27:05
76 Ondřej MüllerOndřej Müller 88 TOP 09 TOP 09 1:27:11
76 Ivan PavlikIvan Pavlik 84 Extra sviezi bazanti Extra sviezi bazanti 1:27:11
78 Viktor HradečnyViktor Hradečny 80 Viktor Hradečný Viktor Hradečný 1:27:23
79 Martin TöpferMartin Töpfer 92 Trailpoint Trailpoint 1:27:33
80 Zdeněk ŠebelkaZdeněk Šebelka 76 neregistrovaný neregistrovaný 1:27:40
81 Lukáš ZámišLukáš Zámiš 86 Běžecký klub ČS Běžecký klub ČS 1:27:47
82 Petr NosekPetr Nosek 79 2BWINNER TEAM 2BWINNER TEAM 1:27:49
82 Tomáš DoubekTomáš Doubek 87 CYKLO-SKI KLUB Polička CYKLO-SKI KLUB Polička 1:27:49
84 Jakub BaladaJakub Balada 82 neregistrovaný neregistrovaný 1:27:52
85 Lukáš FrázLukáš Fráz 84 SK BABICE SK BABICE 1:28:12
86 Zdeněk BeckZdeněk Beck 71 BK Jevany BK Jevany 1:28:22
87 Michal JahodaMichal Jahoda 87 Běžecký klub ČS Běžecký klub ČS 1:28:25
88 David HouskaDavid Houska 73 Sc Meran Sc Meran 1:28:28
89 Jan ProkopJan Prokop 72 KERTEAM KERTEAM 1:28:53
90 Radek SušírRadek Sušír 79 Etriatlon Team Etriatlon Team 1:29:32
91 Jan KuprJan Kupr 85 COOPER TEAM COOPER TEAM 1:29:42
92 Martin FrydrychMartin Frydrych 83 LÍŠNÁ LÍŠNÁ 1:29:44
93 Marek NechanickýMarek Nechanický 98 neregistrovaný neregistrovaný 1:30:12
94 Václav KrmašVáclav Krmaš 80 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou SOOB Spartak Rychnov nad Kn... 1:30:27
95 Jaroslav LounekJaroslav Lounek 69 neregistrovaný neregistrovaný 1:30:32
96 David SládečekDavid Sládeček 78 Běžecký klub ČS Běžecký klub ČS 1:30:36
97 Petr ČepelkaPetr Čepelka 86 Run4Fun Run4Fun 1:30:47
98 Václav JežekVáclav Ježek 79 Ježkovy voči Ježkovy voči 1:30:48
99 Kryštof MarekKryštof Marek 05 ČVK Pardubice ČVK Pardubice 1:31:18
100 Bořek JančíkBořek Jančík 64 Salming/Run4fun Salming/Run4fun 1:31:21
101 Filip CenefelsFilip Cenefels 94 MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice 1:31:36
102 Marcin FelisiakMarcin Felisiak 77 Belchatow Belchatow 1:31:44
103 Aleš NádvorníkAleš Nádvorník 74 neregistrovaný neregistrovaný 1:31:48
104 Václav FialaVáclav Fiala 82 EDS EDS 1:31:56
105 Jakub ČervenýJakub Červený 95 TJ Lokomotiva Trutnov TJ Lokomotiva Trutnov 1:31:59
106 Martin KřížekMartin Křížek 72 ToBi Team ToBi Team 1:32:01
107 Tomáš MíčaTomáš Míča 86 neregistrovaný neregistrovaný 1:32:04
108 Lukáš NosekLukáš Nosek 89 Swim Academy Bora Swim Academy Bora 1:32:34
109 Michal RydloMichal Rydlo 90 neregistrovaný neregistrovaný 1:32:39
110 Jakub HlavacJakub Hlavac 87 neregistrovaný neregistrovaný 1:32:44
111 Tomáš JungaTomáš Junga 90 neregistrovaný neregistrovaný 1:32:50
112 Pavel KrunčíkPavel Krunčík 85 SK Týniště nad Orlici SK Týniště nad Orlici 1:32:56
113 Michal KrejčíMichal Krejčí 85 Písečná Písečná 1:33:03
114 Petr HouskaPetr Houska 81 Resolution team Resolution team 1:33:08
115 Roman PořízkaRoman Pořízka 78 neregistrovaný neregistrovaný 1:33:11
116 Marek LukešMarek Lukeš 78 Pernštějn tým Pardubice/Běžouni z Klánov Pernštějn tým Pardubice/Běž... 1:33:13
117 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 93 Dražkovice Dražkovice 1:33:23
118 Matěj LukášMatěj Lukáš 80 Nutrend crew Nutrend crew 1:33:24
119 Ondřej TeplýOndřej Teplý 78 Café racers Café racers 1:33:31
120 Martin ŠťovíčekMartin Šťovíček 74 Joskatel TRI Team Joskatel TRI Team 1:33:32
121 Richard VáclavíkRichard Václavík 93 ARGO-HYTOS ARGO-HYTOS 1:33:36
122 Adam ČermákAdam Čermák 04 BETRI BETRI 1:33:49
123 Michal JarůněkMichal Jarůněk 96 neregistrovaný neregistrovaný 1:33:50
124 Pavel PaluchníkPavel Paluchník 81 CB Poděbrady CB Poděbrady 1:33:56
125 Petr HanušPetr Hanuš 64 3D Fitness Race Team 3D Fitness Race Team 1:33:59
126 Michal HanžlMichal Hanžl 74 CSG Triteam CSG Triteam 1:34:08
127 Petr FlorišPetr Floriš 72 SCHOTT Lanškroun SCHOTT Lanškroun 1:34:12
128 Jan KovalovskyJan Kovalovsky 77 BETRI BETRI 1:34:15
129 Dmytro IvanetsDmytro Ivanets 04 Prague Running Crew Prague Running Crew 1:34:17
130 Stanislav KuznetsovStanislav Kuznetsov 81 2BWINNER TEAM 2BWINNER TEAM 1:34:21
131 Martin MazačMartin Mazač 73 neregistrovaný neregistrovaný 1:34:25
132 David NezvedaDavid Nezveda 98 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1:34:32
133 Michal NovákMichal Novák 93 Fc joint Fc joint 1:34:36
134 Jakub PortyšJakub Portyš 87 Digital Solutions Digital Solutions 1:34:45
135 Michael BártaMichael Bárta 92 neregistrovaný neregistrovaný 1:34:47
136 Radek DoleželRadek Doležel 72 neregistrovaný neregistrovaný 1:35:11
137 Zbyněk ŽďáraZbyněk Žďára 95 neregistrovaný neregistrovaný 1:35:20
138 Aleš HlaváčekAleš Hlaváček 78 TRENDO s.r.o TRENDO s.r.o 1:35:28
139 Jakub NakládalJakub Nakládal 87 neregistrovaný neregistrovaný 1:35:36
140 Filip SklenářFilip Sklenář 95 neregistrovaný neregistrovaný 1:35:41
141 Tomáš BendaTomáš Benda 82 neregistrovaný neregistrovaný 1:35:45
142 Jaroslav MarekJaroslav Marek 79 Jihlava Jihlava 1:35:52
143 Jan JirovskýJan Jirovský 73 neregistrovaný neregistrovaný 1:36:00
144 David SzlauerDavid Szlauer 91 neregistrovaný neregistrovaný 1:36:06
145 Oldřich BálekOldřich Bálek 72 neregistrovaný neregistrovaný 1:36:07
145 Petr ManPetr Man 71 neregistrovaný neregistrovaný 1:36:07
147 Filip ZemanFilip Zeman 93 Fubo Racing Team Fubo Racing Team 1:36:08
148 Erik NyklErik Nykl 75 neregistrovaný neregistrovaný 1:36:16
149 Jaroslav HerzánJaroslav Herzán 78 RETIA RETIA 1:36:18
150 Roman SedláčekRoman Sedláček 64 SBR TRI-TEAM LITOMYŠL SBR TRI-TEAM LITOMYŠL 1:36:26
151 Aleš MalochAleš Maloch 79 Atletico Fabiani Atletico Fabiani 1:36:37
152 Tomáš FrydrychTomáš Frydrych 84 Tomáš Frydrych Tomáš Frydrych 1:36:40
152 Martin HnízdilMartin Hnízdil 91 RESOLUTION TEAM RESOLUTION TEAM 1:36:40
154 Tomáš KrátkýTomáš Krátký 67 Smečka z Mokřiny Smečka z Mokřiny 1:36:41
155 Jakub OtáhalJakub Otáhal 77 ČS Bike Team ČS Bike Team 1:36:50
156 Jiří KarásekJiří Karásek 70 Poko Running Team Poko Running Team 1:36:57
157 Marek MikelMarek Mikel 89 Hammer OCR team Hammer OCR team 1:37:27
158 Vít KargetVít Karget 73 SCP Pardubice SCP Pardubice 1:37:36
159 Volodymyr IvaskevychVolodymyr Ivaskevych 73 Runczeh Runczeh 1:37:51
160 Jaroslav LábrJaroslav Lábr 93 Kooperativa Kooperativa 1:38:20
161 Jakub VlachJakub Vlach 91 Kutnohorské Legendy Kutnohorské Legendy 1:38:23
162 Ivan SedlačikIvan Sedlačik 86 neregistrovaný neregistrovaný 1:38:28
163 Adam ZavadilAdam Zavadil 05 Hvězda Pardubice Hvězda Pardubice 1:38:34
164 Tomáš PojmanTomáš Pojman 79 KLADIVA Pardubice KLADIVA Pardubice 1:38:37
165 Josef HylskýJosef Hylský 86 Dolní Čermná Dolní Čermná 1:38:40
166 Aleš SmolkaAleš Smolka 79 Pardubice Pardubice 1:38:43
167 Michal PreislerMichal Preisler 71 Jablonecké Mattonky Jablonecké Mattonky 1:38:47
168 Aleš JakoubekAleš Jakoubek 74 KVM 1881 KVM 1881 1:38:48
168 Václav BurešVáclav Bureš 89 neregistrovaný neregistrovaný 1:38:48
170 Anders Dyreborg SchmidtAnders Dyreborg Schmidt 96 neregistrovaný neregistrovaný 1:38:49
170 Tomáš HanušTomáš Hanuš 89 Miluju laňku Miluju laňku 1:38:49
172 Martin MalýMartin Malý 85 TJ Sokol Královské Vinohrady TJ Sokol Královské Vinohrady 1:39:07
173 Jan KůlaJan Kůla 88 neregistrovaný neregistrovaný 1:39:14
174 Martin HejkrlíkMartin Hejkrlík 85 HBC Družstevní HBC Družstevní 1:39:23
175 Alois RoučkaAlois Roučka 74 AR-Technik Strakonice AR-Technik Strakonice 1:39:29
176 Dušan MacháčekDušan Macháček 66 Regata Sport Regata Sport 1:39:32
177 Jan DufekJan Dufek 77 Podbrenďák Podbrenďák 1:39:33
178 Aleš ZáveskýAleš Záveský 81 neregistrovaný neregistrovaný 1:39:40
179 Vít LosenickýVít Losenický 92 neregistrovaný neregistrovaný 1:39:46
180 Marek ŠnajdrMarek Šnajdr 91 Ratíškovice Ratíškovice 1:39:51
181 Lukáš DašekLukáš Dašek 05 JIROUT Reklamní Agentura JIROUT Reklamní Agentura 1:39:54
182 Jan RejšekJan Rejšek 87 Kapitán JH Kapitán JH 1:40:12
183 Tomáš BeranTomáš Beran 78 AK Malešice Running Freaks AK Malešice Running Freaks 1:40:14
184 Ondřej ČernochOndřej Černoch 89 RETIA RETIA 1:40:17
184 Josef HlaváčekJosef Hlaváček 74 neregistrovaný neregistrovaný 1:40:17
186 Denis ŠkrhákDenis Škrhák 00 neregistrovaný neregistrovaný 1:40:20
187 Jiří HegrJiří Hegr 77 neregistrovaný neregistrovaný 1:40:28
188 Denys KuznietsovDenys Kuznietsov 85 CPIC Pardubice CPIC Pardubice 1:40:41
189 Michal ŠindelářMichal Šindelář 74 neregistrovaný neregistrovaný 1:40:54
190 Martin JanečekMartin Janeček 00 Martina Dolezalova Martina Dolezalova 1:41:10
191 Ondřej BenešOndřej Beneš 87 neregistrovaný neregistrovaný 1:41:18
192 Michal CernšteinMichal Cernštein 78 neregistrovaný neregistrovaný 1:41:19
193 Petr SedláčekPetr Sedláček 80 TRI-SPACE TRI-SPACE 1:41:21
194 Vladimír BláhaVladimír Bláha 85 Tvoje máma je AC Tvoje máma je AC 1:41:23
195 Jan PleyerJan Pleyer 78 Rozběháme Litoměřicko Rozběháme Litoměřicko 1:41:29
196 Jakub JanderaJakub Jandera 79 Penny Market s.r.o. Penny Market s.r.o. 1:42:03
197 Petr SmolaPetr Smola 92 Spolek Hotyš Spolek Hotyš 1:42:04
198 Jiří KavánekJiří Kavánek 78 Fidobar Fidobar 1:42:09
199 Pavel RatajPavel Rataj 69 Rokycany Rokycany 1:42:11
200 Petr PohůnekPetr Pohůnek 74 neregistrovaný neregistrovaný 1:42:21
200 Milan JanespalMilan Janespal 79 neregistrovaný neregistrovaný 1:42:21
202 Jaroslav ŠpačekJaroslav Špaček 76 neregistrovaný neregistrovaný 1:42:25
203 Josef ZuzaňákJosef Zuzaňák 75 FOXCONN FOXCONN 1:42:27
204 Michal RadoňMichal Radoň 79 FOXCONN FOXCONN 1:42:28
205 Pawel StaniszewskiPawel Staniszewski 79 neregistrovaný neregistrovaný 1:42:29
206 Darius GarcinskasDarius Garcinskas 80 Begimo klubas Begimo klubas 1:42:30
207 Jan KolářJan Kolář 78 SK Dřevona Libeň SK Dřevona Libeň 1:42:34
208 Ctibor MedekCtibor Medek 68 Těchobuz Těchobuz 1:42:45
209 Josef ČížJosef Číž 71 neregistrovaný neregistrovaný 1:42:57
209 Petr MisiarzPetr Misiarz 76 Trek 1324 Trek 1324 1:42:57
211 Petr MezuliánPetr Mezulián 96 Heřmanický sportovně-amatérský klub Heřmanický sportovně-amatér... 1:42:58
212 Pepa JakešPepa Jakeš 65 SKOB Týniště nad Orlicí SKOB Týniště nad Orlicí 1:43:21
213 Jan KopáčJan Kopáč 91 ELDIS ELDIS 1:43:25
214 Jiří SuchnaJiří Suchna 84 neregistrovaný neregistrovaný 1:43:26
214 Tomáš TržilTomáš Tržil 76 Běžecký klub ČS Běžecký klub ČS 1:43:26
216 Martin VrbovskýMartin Vrbovský 78 BETRI BETRI 1:43:29
216 Ondřej BryxOndřej Bryx 80 Palác Pardubice Palác Pardubice 1:43:29
218 Daniel ZemanDaniel Zeman 83 TriLion Triathlon team HK TriLion Triathlon team HK 1:43:32
218 Petr MervartPetr Mervart 73 neregistrovaný neregistrovaný 1:43:32
220 David PopDavid Pop 95 neregistrovaný neregistrovaný 1:43:41
221 Jan PtašekJan Ptašek 91 STAPRO STAPRO 1:43:52
222 Jan SukJan Suk 86 Kiekert Kiekert 1:43:53
223 Vojtěch ŠubrtaVojtěch Šubrta 04 neregistrovaný neregistrovaný 1:43:55
224 Jan KramaříkJan Kramařík 86 ELDIS ELDIS 1:44:02
225 Rostislav MašekRostislav Mašek 78 RB HIGHLANDS RB HIGHLANDS 1:44:08
226 Miloš HolecMiloš Holec 77 neregistrovaný neregistrovaný 1:44:11
227 Jiří ObadalJiří Obadal 81 neregistrovaný neregistrovaný 1:44:13
228 Vladimír MusilVladimír Musil 89 Rudolec Rudolec 1:44:17
229 Thorsten DeutschThorsten Deutsch 73 Klanovice Forest Klanovice Forest 1:44:24
230 Lukáš MužíkLukáš Mužík 88 neregistrovaný neregistrovaný 1:44:29
231 Otto SeverýnOtto Severýn 74 Slavia Liberec Orienteering Slavia Liberec Orienteering 1:44:31
232 Michal ŠmídMichal Šmíd 85 ALBI ALBI 1:44:35
233 Jan ŠustaJan Šusta 85 ČS Bike Team ČS Bike Team 1:44:37
234 Tomáš MrázekTomáš Mrázek 81 neregistrovaný neregistrovaný 1:44:39
235 Zdeněk HamáčekZdeněk Hamáček 71 neregistrovaný neregistrovaný 1:44:49
236 Pavel PrchalPavel Prchal 59 GP Kolín GP Kolín 1:44:54
237 Martin ŠedivýMartin Šedivý 78 neregistrovaný neregistrovaný 1:44:58
238 Vojtěch KazdaVojtěch Kazda 84 Autodoprava Kazda Autodoprava Kazda 1:45:04
239 Martin FormanMartin Forman 01 neregistrovaný neregistrovaný 1:45:05
240 David KühnelDavid Kühnel 77 ODKOLEK ODKOLEK 1:45:06
241 Boris VöröšBoris Vöröš 86 FOXCONN FOXCONN 1:45:14
242 Roman JezberaRoman Jezbera 70 SÁM ZA SEBE 6 SÁM ZA SEBE 6 1:45:16
243 Yevhenii KozlovYevhenii Kozlov 78 neregistrovaný neregistrovaný 1:45:20
244 Adam HruškaAdam Hruška 99 neregistrovaný neregistrovaný 1:45:22
245 Radim ŠpilkaRadim Špilka 82 neregistrovaný neregistrovaný 1:45:25
246 Mojmír TomalaMojmír Tomala 70 Harmonie Česká Třebová Harmonie Česká Třebová 1:45:26
247 Vladislav JirkaVladislav Jirka 78 neregistrovaný neregistrovaný 1:45:27
248 Petr NovotnýPetr Novotný 75 neregistrovaný neregistrovaný 1:45:28
248 Jan TrhoňJan Trhoň 78 neregistrovaný neregistrovaný 1:45:28
250 David RybaDavid Ryba 02 AC Pardubice AC Pardubice 1:45:32
251 Jan BořkovecJan Bořkovec 79 neregistrovaný neregistrovaný 1:45:40
252 Jiří RybnikářJiří Rybnikář 75 Langsam Nesovice Langsam Nesovice 1:45:48
253 Jan ŠolcJan Šolc 65 Jan Šolc Jan Šolc 1:45:50
254 Martin ArdeltMartin Ardelt 71 PRIMÁTOR PRIMÁTOR 1:45:54
255 Petr SvobodaPetr Svoboda 68 Šerlich 8.30 Šerlich 8.30 1:45:56
256 Martin ŠtikaMartin Štika 85 STIKAman STIKAman 1:45:58
257 Jiří PetrJiří Petr 73 TJ Pernikář TJ Pernikář 1:46:05
258 Tomáš HájekTomáš Hájek 80 neregistrovaný neregistrovaný 1:46:08
259 Miroslav ŠulcMiroslav Šulc 68 neregistrovaný neregistrovaný 1:46:11
260 Vojtěch PospíšilVojtěch Pospíšil 97 neregistrovaný neregistrovaný 1:46:32
261 Jakub VávraJakub Vávra 99 Fight Gym Chrudim Fight Gym Chrudim 1:46:37
262 Michal NedomaMichal Nedoma 84 Kooperativa Kooperativa 1:46:45
263 Vít BouzekVít Bouzek 91 neregistrovaný neregistrovaný 1:46:49
264 Jan KašparJan Kašpar 61 neregistrovaný neregistrovaný 1:46:54
265 Jan KubešJan Kubeš 63 neregistrovaný neregistrovaný 1:46:57
266 Ivo TůmaIvo Tůma 81 neregistrovaný neregistrovaný 1:47:08
267 Ondřej ŽižkaOndřej Žižka 86 Běžecký klub ČS Běžecký klub ČS 1:47:09
268 Pavel KroupaPavel Kroupa 88 neregistrovaný neregistrovaný 1:47:13
268 Adam SalfickýAdam Salfický 97 neregistrovaný neregistrovaný 1:47:13
268 Frederic AllavenaFrederic Allavena 73 neregistrovaný neregistrovaný 1:47:13
271 Vladimír SmutnýVladimír Smutný 76 neregistrovaný neregistrovaný 1:47:21
271 Luboš PetráčekLuboš Petráček 80 Pernštějn Holomajzna Pernštějn Holomajzna 1:47:21
273 David FišerDavid Fišer 80 TJ Sokol Libchavy TJ Sokol Libchavy 1:47:24
274 Josef BaranJosef Baran 88 Vysoké Tatry Vysoké Tatry 1:47:25
275 František MichálekFrantišek Michálek 77 neregistrovaný neregistrovaný 1:47:39
276 Tomáš DaněkTomáš Daněk 86 Výprachtice Výprachtice 1:47:42
277 Martin StočekMartin Stoček 06 neregistrovaný neregistrovaný 1:47:46
278 Vladan HanulíkVladan Hanulík 80 Ostrý tlapky Ostrý tlapky 1:47:49
279 Jan HlucháňJan Hlucháň 85 neregistrovaný neregistrovaný 1:47:57
280 Ondřej MachatýOndřej Machatý 05 neregistrovaný neregistrovaný 1:47:59
281 Martin BrejchaMartin Brejcha 77 neregistrovaný neregistrovaný 1:48:00
282 Martin HüblMartin Hübl 86 neregistrovaný neregistrovaný 1:48:07
283 Milan ZaninaMilan Zanina 82 neregistrovaný neregistrovaný 1:48:12
284 Kostiantyn AlinKostiantyn Alin 84 neregistrovaný neregistrovaný 1:48:28
285 Tomáš HruškaTomáš Hruška 76 neregistrovaný neregistrovaný 1:48:34
286 Matyáš AmlerMatyáš Amler 04 Střední škola Semily Střední škola Semily 1:48:37
286 Milan StruhárMilan Struhár 78 neregistrovaný neregistrovaný 1:48:37
288 Pavel VojtíšekPavel Vojtíšek 78 neregistrovaný neregistrovaný 1:48:42
289 Vít NiklVít Nikl 92 neregistrovaný neregistrovaný 1:48:50
290 Tomas LamrTomas Lamr 85 neregistrovaný neregistrovaný 1:48:51
291 Eugene FedosovEugene Fedosov 72 neregistrovaný neregistrovaný 1:48:58
292 Aleš SkipalaAleš Skipala 86 neregistrovaný neregistrovaný 1:49:06
293 Jiří NovákJiří Novák 79 neregistrovaný neregistrovaný 1:49:07
294 Bohumír KoškaBohumír Koška 96 neregistrovaný neregistrovaný 1:49:09
295 Pavel PrudilPavel Prudil 84 Ruku na Srdce Ruku na Srdce 1:49:10
296 Miroslav JechMiroslav Jech 97 neregistrovaný neregistrovaný 1:49:18
297 Filip CerneticFilip Cernetic 80 Fox klub Praha Fox klub Praha 1:49:21
298 Michal DrienovskýMichal Drienovský 89 neregistrovaný neregistrovaný 1:49:29
299 Miroslav FáčekMiroslav Fáček 66 SK Zahrada Petřvald SK Zahrada Petřvald 1:49:31
300 Jan PokornýJan Pokorný 96 neregistrovaný neregistrovaný 1:49:34
301 Pavel DvořákPavel Dvořák 70 Dobroběh Vysoké Mýto Dobroběh Vysoké Mýto 1:49:35
302 Petr MalečekPetr Maleček 72 Praha 8 Praha 8 1:49:39
303 David ČítekDavid Čítek 88 SK Galanta SK Galanta 1:49:41
303 Kamil MašekKamil Mašek 80 RB Highlands RB Highlands 1:49:41
303 Ondřej BartošOndřej Bartoš 77 ISTT ISTT 1:49:41
306 Martin ŘíhaMartin Říha 78 neregistrovaný neregistrovaný 1:49:59
307 František MachFrantišek Mach 50 SKI KLUB JABLONEC nad NISOU SKI KLUB JABLONEC nad ... 1:50:11
308 Martin MatuškaMartin Matuška 80 neregistrovaný neregistrovaný 1:50:15
309 Jiří LangrJiří Langr 77 Dlouhoňovický expres Dlouhoňovický expres 1:50:17
310 Radim CichraRadim Cichra 87 neregistrovaný neregistrovaný 1:50:27
311 Josef HalaJosef Hala 82 Žižkov Žižkov 1:50:38
312 Jakub LněničkaJakub Lněnička 92 ELDIS ELDIS 1:50:42
313 Oldřich BrychOldřich Brych 82 Atletika bez bariér Pardubice Atletika bez bariér Pardubice 1:50:43
314 Jan HladíkJan Hladík 79 SK Dolar Hajnice SK Dolar Hajnice 1:50:49
315 Libor TůmaLibor Tůma 71 Benešovský běžecký klub Benešovský běžecký klub 1:50:53
316 Filip NovotnýFilip Novotný 99 neregistrovaný neregistrovaný 1:50:57
317 Radek LaurynRadek Lauryn 76 LAURYN LAURYN 1:50:58
318 Pavel NowakPavel Nowak 68 neregistrovaný neregistrovaný 1:51:05
319 Jan ŘehákJan Řehák 77 neregistrovaný neregistrovaný 1:51:09
319 Artur BudáčArtur Budáč 71 neregistrovaný neregistrovaný 1:51:09
321 Radko BorovičkaRadko Borovička 77 neregistrovaný neregistrovaný 1:51:12
322 Radim PačesRadim Pačes 72 neregistrovaný neregistrovaný 1:51:18
323 Milan ProchazkaMilan Prochazka 75 Jeníkovská40 Jeníkovská40 1:51:27
324 David MacháčekDavid Macháček 78 neregistrovaný neregistrovaný 1:51:32
325 David MlatečekDavid Mlateček 02 neregistrovaný neregistrovaný 1:51:33
326 Jiří BělohlávekJiří Bělohlávek 71 ELDIS ELDIS 1:51:39
327 Martin ZemekMartin Zemek 00 neregistrovaný neregistrovaný 1:51:45
328 Pavel KorečekPavel Koreček 75 Vodovody a kanalizace Chrudim a.s. Vodovody a kanalizace Chrud... 1:51:48
329 Libor ŠimonLibor Šimon 79 SYMBIO SYMBIO 1:51:51
329 Petr HolubecPetr Holubec 87 neregistrovaný neregistrovaný 1:51:51
331 Jakub PavlisJakub Pavlis 05 Zmrzlina z Kunětic Zmrzlina z Kunětic 1:51:57
332 Jan RychtaJan Rychta 89 AČR AČR 1:51:58
333 Jan KadlecJan Kadlec 95 neregistrovaný neregistrovaný 1:52:04
334 Pavel ŠálekPavel Šálek 88 FOXCONN FOXCONN 1:52:05
335 Václav SmrčkaVáclav Smrčka 84 neregistrovaný neregistrovaný 1:52:09
336 Josef VeselýJosef Veselý 91 neregistrovaný neregistrovaný 1:52:11
337 Filip PlecháčekFilip Plecháček 91 neregistrovaný neregistrovaný 1:52:12
338 Karel RáftlKarel Ráftl 76 Jihočeský klub maratonců Jihočeský klub maratonců 1:52:16
339 Michal BenešMichal Beneš 88 FOXCONN FOXCONN 1:52:18
340 Martin ŠulcMartin Šulc 00 Hvězda Pardubice Hvězda Pardubice 1:52:26
341 Pavel KrajhanzlPavel Krajhanzl 85 BJS běžci BJS běžci 1:52:35
342 Petr ŠvancaraPetr Švancara 74 Čukotka Čukotka 1:52:37
343 Marek JarošMarek Jaroš 94 ALBI ALBI 1:52:41
343 Pavel JarošPavel Jaroš 90 BK BK 1:52:41
345 Luboš JonášLuboš Jonáš 64 TJ Kozlov U Jihlava TJ Kozlov U Jihlava 1:52:45
346 Tomáš ŠilarTomáš Šilar 63 SK Staročernsko SK Staročernsko 1:52:49
347 Vojtěch MarekVojtěch Marek 98 Fight Gym Chrudim Fight Gym Chrudim 1:52:53
348 Jan VejmolaJan Vejmola 90 FTMO FTMO 1:52:54
349 Adam BartošekAdam Bartošek 81 neregistrovaný neregistrovaný 1:53:02
350 Marek HoráčekMarek Horáček 78 neregistrovaný neregistrovaný 1:53:09
351 Miroslav PateraMiroslav Patera 63 BK Louny BK Louny 1:53:17
352 Petr GeletaPetr Geleta 91 VHS_VZE VHS_VZE 1:53:21
352 René BlažejovskýRené Blažejovský 83 neregistrovaný neregistrovaný 1:53:21
354 Marek ŠubrtMarek Šubrt 75 Kooperativa Kooperativa 1:53:23
355 Adam HabětínkováAdam Habětínková 97 neregistrovaný neregistrovaný 1:53:26
356 Ondřej FrimlOndřej Friml 94 neregistrovaný neregistrovaný 1:53:28
357 Petr HlobilPetr Hlobil 74 Run4fun Run4fun 1:53:30
358 Daniel OsičkaDaniel Osička 80 neregistrovaný neregistrovaný 1:53:32
359 Štěpán KašparŠtěpán Kašpar 95 neregistrovaný neregistrovaný 1:53:46
360 Pavel ŠpíšekPavel Špíšek 95 neregistrovaný neregistrovaný 1:53:49
361 Petr ŠrámekPetr Šrámek 73 neregistrovaný neregistrovaný 1:53:56
362 Petr KlusáčekPetr Klusáček 74 neregistrovaný neregistrovaný 1:53:57
363 Janeček Janeček 93 RWTTC RWTTC 1:54:04
364 Rudolf FriedeRudolf Friede 82 RWTTC RWTTC 1:54:05
364 Antonín KvačekAntonín Kvaček 83 RWTTC RWTTC 1:54:05
366 Luboš DvořákLuboš Dvořák 73 neregistrovaný neregistrovaný 1:54:09
367 Milan RolečekMilan Roleček 76 Pěčín Pěčín 1:54:10
367 Jiří LuňákJiří Luňák 78 pewag pewag 1:54:10
369 Josef MelisJosef Melis 84 neregistrovaný neregistrovaný 1:54:19
370 Marek VasicekMarek Vasicek 92 neregistrovaný neregistrovaný 1:54:23
371 Martin StráníkMartin Stráník 93 neregistrovaný neregistrovaný 1:54:26
372 Lukáš KopaLukáš Kopa 89 RETIA RETIA 1:54:28
373 Lukáš FialaLukáš Fiala 88 BK BK 1:54:29
374 Marek KorelMarek Korel 86 Sk Slavia Praha Sk Slavia Praha 1:54:32
375 Jan AusterlitzJan Austerlitz 81 Zelená liška Zelená liška 1:54:36
376 Jiří FléglJiří Flégl 78 Amatér z Dejvic Amatér z Dejvic 1:54:44
377 Milan MalýMilan Malý 68 Sokol Kamenice Sokol Kamenice 1:54:45
378 Martin PilnýMartin Pilný 85 neregistrovaný neregistrovaný 1:54:49
379 Richard HladíkRichard Hladík 81 neregistrovaný neregistrovaný 1:54:57
380 Jaroslav LédlJaroslav Lédl 98 neregistrovaný neregistrovaný 1:54:59
380 Jakub LahučkýJakub Lahučký 98 neregistrovaný neregistrovaný 1:54:59
382 Lukáš RichterLukáš Richter 82 OCR Pardubáci OCR Pardubáci 1:55:00
382 Tomáš PlíhalTomáš Plíhal 75 OCR Pardubáci OCR Pardubáci 1:55:00
382 Jiří HašekJiří Hašek 77 neregistrovaný neregistrovaný 1:55:00
385 Jan KopeckýJan Kopecký 82 neregistrovaný neregistrovaný 1:55:02
386 Petr MatyášPetr Matyáš 74 Ten ze srubu Ten ze srubu 1:55:03
387 Petr ZajíčekPetr Zajíček 73 Molo Lipno Resort - MOLO Bistro Molo Lipno Resort - MOLO Bi... 1:55:09
388 Petr KrálíkPetr Králík 72 Petr Králík Petr Králík 1:55:14
389 Petr HoráčekPetr Horáček 74 HOJP Pardubice HOJP Pardubice 1:55:16
390 David KrálDavid Král 95 SK Metráček SK Metráček 1:55:17
391 Miroslav KratochvílMiroslav Kratochvíl 59 Sokol Hlubočepy Sokol Hlubočepy 1:55:18
392 Jakub MichálekJakub Michálek 99 neregistrovaný neregistrovaný 1:55:19
393 Gábor BöszörményiGábor Böszörményi 76 neregistrovaný neregistrovaný 1:55:20
394 Roman DvořákRoman Dvořák 71 DEUS Pardubice s.r.o. DEUS Pardubice s.r.o. 1:55:22
395 Lukáš VynikalLukáš Vynikal 71 neregistrovaný neregistrovaný 1:55:32
396 Michal KuciánMichal Kucián 90 Splašenej lenochod Splašenej lenochod 1:55:33
397 Martin PříhodaMartin Příhoda 79 TŘI NA VŠE! TŘI NA VŠE! 1:55:37
398 Václav ParchanskýVáclav Parchanský 81 neregistrovaný neregistrovaný 1:55:45
399 Dominik PujmanDominik Pujman 98 neregistrovaný neregistrovaný 1:55:50
399 Daniel SmolkaDaniel Smolka 94 BK BK 1:55:50
401 Jan ImlaufJan Imlauf 88 neregistrovaný neregistrovaný 1:55:51
402 Filip KudiovskýFilip Kudiovský 92 KKKK KKKK 1:55:58
403 Eric FialaEric Fiala 98 neregistrovaný neregistrovaný 1:56:01
404 Jan KřovákJan Křovák 97 neregistrovaný neregistrovaný 1:56:02
404 Radek ZavadilRadek Zavadil 73 Staré Hradiště Staré Hradiště 1:56:02
406 Pavel SlovákPavel Slovák 67 Běžecký klub ČS Běžecký klub ČS 1:56:05
407 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 81 neregistrovaný neregistrovaný 1:56:07
408 Lubomír RulíšekLubomír Rulíšek 72 VSK Přírodní vědy Praha VSK Přírodní vědy Praha 1:56:10
409 Adam ČížaAdam Číža 02 neregistrovaný neregistrovaný 1:56:13
410 Martin KašparMartin Kašpar 00 žádný žádný 1:56:20
411 Pavel VítekPavel Vítek 77 Svídnický Extrém Team Svídnický Extrém Team 1:56:27
412 Adam KyprAdam Kypr 95 neregistrovaný neregistrovaný 1:56:34
413 Jakub LopočJakub Lopoč 91 neregistrovaný neregistrovaný 1:56:36
413 Jindřich KlugarJindřich Klugar 78 neregistrovaný neregistrovaný 1:56:36
415 František KoudelkaFrantišek Koudelka 71 neregistrovaný neregistrovaný 1:56:38
416 Petr OndryášPetr Ondryáš 80 TJ LIGA 100 OLOMOUC TJ LIGA 100 OLOMOUC 1:56:45
417 Ondřej PilnýOndřej Pilný 82 MEAT MEAT 1:56:47
417 Pavel SoukupPavel Soukup 67 F.J.K.H.+DOBROBEH VYSOKE MYTO F.J.K.H.+DOBROBEH VYSOKE MYTO 1:56:47
417 Petr WasserbauerPetr Wasserbauer 65 neregistrovaný neregistrovaný 1:56:47
420 Jan VítekJan Vítek 77 TJ Astra TJ Astra 1:56:49
421 Lubor TeplyLubor Teply 73 neregistrovaný neregistrovaný 1:56:50
422 Vojtěch SolnickýVojtěch Solnický 94 neregistrovaný neregistrovaný 1:56:56
423 Filip ShejbalFilip Shejbal 04 neregistrovaný neregistrovaný 1:57:06
423 Michal HrubecMichal Hrubec 78 EUROVIA EUROVIA 1:57:06
425 Václav ChlapecVáclav Chlapec 91 neregistrovaný neregistrovaný 1:57:12
426 Pavel PatíkPavel Patík 70 Czech marketing Czech marketing 1:57:19
427 Matyáš MichelMatyáš Michel 02 gamifit gamifit 1:57:32
428 Jakub ŠoltaJakub Šolta 75 neregistrovaný neregistrovaný 1:57:33
428 Viktor NovákViktor Novák 76 kalirna.cz kalirna.cz 1:57:33
430 Michal GabrielMichal Gabriel 03 neregistrovaný neregistrovaný 1:57:35
431 Šimon JakubŠimon Jakub 97 neregistrovaný neregistrovaný 1:57:43
432 Vojtěch JirsaVojtěch Jirsa 86 neregistrovaný neregistrovaný 1:57:49
433 Tomáš RočekTomáš Roček 94 neregistrovaný neregistrovaný 1:57:50
434 Peter SokyraPeter Sokyra 81 neregistrovaný neregistrovaný 1:57:59
435 Vladimír MíkaVladimír Míka 86 SK Galanta SK Galanta 1:58:11
436 Tomáš BeznoskaTomáš Beznoska 94 neregistrovaný neregistrovaný 1:58:13
436 Milan BrožMilan Brož 59 neregistrovaný neregistrovaný 1:58:13
438 Michael JanečekMichael Janeček 96 neregistrovaný neregistrovaný 1:58:16
439 Michal MudrončíkMichal Mudrončík 83 Mattoni FreeRun Olomouc Mattoni FreeRun Olomouc 1:58:25
439 Tomáš PilařTomáš Pilař 97 ROOFIX ROOFIX 1:58:25
439 Jakub KopřivaJakub Kopřiva 85 ROOFIX ROOFIX 1:58:25
439 Jorge SierraJorge Sierra 92 neregistrovaný neregistrovaný 1:58:25
443 Filip DalešickýFilip Dalešický 02 neregistrovaný neregistrovaný 1:58:30
444 Jaroslav GerecJaroslav Gerec 74 neregistrovaný neregistrovaný 1:58:36
445 Petr HozaPetr Hoza 74 Kooperativa Kooperativa 1:58:38
446 Jaroslav MarekJaroslav Marek 85 neregistrovaný neregistrovaný 1:58:40
447 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 80 Fanclub DJ Alberta Fanclub DJ Alberta 1:58:44
448 Miloš HanďákMiloš Hanďák 82 neregistrovaný neregistrovaný 1:58:45
449 Roman KouckyRoman Koucky 82 SRTG Pardubice SRTG Pardubice 1:58:46
450 Petr AntošPetr Antoš 76 Běžecký klub ČS Běžecký klub ČS 1:58:47
451 Mário RoženskýMário Roženský 84 neregistrovaný neregistrovaný 1:58:53
452 Josef FedákJosef Fedák 84 neregistrovaný neregistrovaný 1:59:00
453 Petr SeibertPetr Seibert 71 neregistrovaný neregistrovaný 1:59:05
454 Jiří JindraJiří Jindra 62 SOUSEDÍME SOUSEDÍME 1:59:08
455 Vladimír ŠulaVladimír Šula 91 neregistrovaný neregistrovaný 1:59:22
456 Miroslav BartošMiroslav Bartoš 53 BK Louny BK Louny 1:59:28
457 Daniel ChmelařDaniel Chmelař 03 BaC TRADE BaC TRADE 1:59:29
458 Jiří FotrJiří Fotr 67 neregistrovaný neregistrovaný 1:59:37
459 Jan DrápalíkJan Drápalík 68 ERA ERA 1:59:38
459 Jiří SmolíkJiří Smolík 80 neregistrovaný neregistrovaný 1:59:38
461 Emil EmilEmil Emil 80 ALBI ALBI 1:59:41
462 Jan SchiebelJan Schiebel 92 Lars/Ski-klub Pardubice Lars/Ski-klub Pardubice 1:59:55
463 Jan KynčlJan Kynčl 97 neregistrovaný neregistrovaný 2:00:17
464 Radek BaďuraRadek Baďura 04 BaC TRADE BaC TRADE 2:00:21
465 Tomáš RůžičkaTomáš Růžička 78 neregistrovaný neregistrovaný 2:00:30
466 Martin ŠafraMartin Šafra 67 Běžecký klub ČS Běžecký klub ČS 2:00:33
467 Zdeněk BlažekZdeněk Blažek 85 SK Galanta SK Galanta 2:00:34
468 Libor TruhelkaLibor Truhelka 74 Salming running team Salming running team 2:00:35
469 Dušan KorelDušan Korel 72 DuBeMa Svítkov DuBeMa Svítkov 2:00:38
470 Vojtěch JiroutVojtěch Jirout 89 ROOFIX ROOFIX 2:00:42
470 Ondřej VrbickýOndřej Vrbický 96 ROOFIX ROOFIX 2:00:42
472 Martin DymákMartin Dymák 93 neregistrovaný neregistrovaný 2:00:44
473 Jiří KühnJiří Kühn 66 neregistrovaný neregistrovaný 2:00:46
474 Adam TrojanAdam Trojan 93 neregistrovaný neregistrovaný 2:00:48
475 Pavel HonzPavel Honz 86 TJ Sokol Libchavy TJ Sokol Libchavy 2:00:49
476 Martin PodanýMartin Podaný 82 Rozbehame Kutnou Horu/ Foxconn Kutna Hor Rozbehame Kutnou Horu/ Foxc... 2:01:06
477 Tomáš MagyarTomáš Magyar 92 Kooperativa Kooperativa 2:01:12
478 Radek CinkRadek Cink 96 neregistrovaný neregistrovaný 2:01:24
479 Ivan KopečekIvan Kopeček 49 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 2:01:38
479 Jakub SlovákJakub Slovák 02 Běžecký klub ČS Běžecký klub ČS 2:01:38
481 Viktor KrejčířViktor Krejčíř 90 neregistrovaný neregistrovaný 2:01:45
482 Lubomír PtáčekLubomír Ptáček 74 neregistrovaný neregistrovaný 2:01:53
483 Radim EliášRadim Eliáš 70 neregistrovaný neregistrovaný 2:02:23
484 Jan SmutnýJan Smutný 85 Advokátní kancelář Smutná & Vinopal s.r. Advokátní kancelář Smutná &... 2:02:25
485 Jiří KošínaJiří Košína 66 neregistrovaný neregistrovaný 2:02:31
486 Lukáš DoubekLukáš Doubek 76 Fidobar Fidobar 2:02:39
487 Libor DostálLibor Dostál 63 neregistrovaný neregistrovaný 2:02:41
488 Lev MatýsekLev Matýsek 61 Zdechovice Zdechovice 2:02:47
489 Miroslav SpoustaMiroslav Spousta 74 Praga Rugby Praga Rugby 2:03:01
490 Martin SivokMartin Sivok 88 neregistrovaný neregistrovaný 2:03:03
491 Martin MikuleckýMartin Mikulecký 94 neregistrovaný neregistrovaný 2:03:15
492 Pavel HrubýPavel Hrubý 77 Horní Maršov Horní Maršov 2:03:18
493 Jan DvořákJan Dvořák 76 Kooperativa Kooperativa 2:03:35
494 Leoš PojmonLeoš Pojmon 76 RETIA RETIA 2:03:37
495 Matouš SvárovskýMatouš Svárovský 02 RETIA RETIA 2:04:04
496 Kryštof ŠpidlaKryštof Špidla 76 neregistrovaný neregistrovaný 2:04:15
497 Tomáš MelicharTomáš Melichar 90 neregistrovaný neregistrovaný 2:04:30
498 Josef KatolickýJosef Katolický 70 INTAR INTAR 2:04:43
498 Martin ŠkoloudMartin Školoud 76 INTAR INTAR 2:04:43
500 Jindřich DvořákJindřich Dvořák 68 neregistrovaný neregistrovaný 2:04:57
501 Michal LhotskyMichal Lhotsky 72 Kovářství Souček Team Benátky Kovářství Souček Team Benátky 2:05:05
502 Daniel NovotnýDaniel Novotný 92 neregistrovaný neregistrovaný 2:05:07
502 Tomáš BrabecTomáš Brabec 80 Kooperativa Kooperativa 2:05:07
504 Peter HelmecziPeter Helmeczi 76 neregistrovaný neregistrovaný 2:05:17
505 Jiří BeranJiří Beran 92 Freelo Freelo 2:05:23
506 Miloš ŠtěpánMiloš Štěpán 64 neregistrovaný neregistrovaný 2:05:36
507 Adam ZelfelAdam Zelfel 98 neregistrovaný neregistrovaný 2:05:46
508 Tomáš BallatyTomáš Ballaty 00 neregistrovaný neregistrovaný 2:05:55
509 Athanassios PantazopoulosAthanassios Pantazopoulos 69 GREECE GREECE 2:05:56
510 Pavel RuprechtPavel Ruprecht 68 neregistrovaný neregistrovaný 2:05:58
511 Tomáš BordovskýTomáš Bordovský 73 TATRA TRITEAM TATRA TRITEAM 2:06:01
512 Aleš LorenčíkAleš Lorenčík 73 Chrudim Chrudim 2:06:02
513 Petr PšeničkaPetr Pšenička 81 neregistrovaný neregistrovaný 2:06:09
514 David RozaDavid Roza 73 Kooperativa Kooperativa 2:06:12
515 David PánekDavid Pánek 95 neregistrovaný neregistrovaný 2:06:15
516 Michal HančMichal Hanč 93 Media Heroes s.r.o. Media Heroes s.r.o. 2:06:17
517 Marek KabrhelMarek Kabrhel 93 neregistrovaný neregistrovaný 2:06:18
518 Martin LudvíkMartin Ludvík 93 neregistrovaný neregistrovaný 2:06:19
519 Václav BurdaVáclav Burda 72 neregistrovaný neregistrovaný 2:06:30
520 Zdeněk ChmelZdeněk Chmel 62 Běžecký klub ČS Běžecký klub ČS 2:06:48
521 Libor MatějkaLibor Matějka 91 neregistrovaný neregistrovaný 2:07:00
522 Roman ChovanecRoman Chovanec 62 neregistrovaný neregistrovaný 2:07:11
523 Jan ZabloudilJan Zabloudil 76 neregistrovaný neregistrovaný 2:07:17
524 Lukáš KvetovskýLukáš Kvetovský 82 neregistrovaný neregistrovaný 2:07:22
525 Jan ŠotnerJan Šotner 93 Sifoni Sifoni 2:07:23
526 Radim DudekRadim Dudek 57 neregistrovaný neregistrovaný 2:07:33
527 Filip KovářFilip Kovář 97 neregistrovaný neregistrovaný 2:07:38
528 Peter VéghPeter Végh 68 Vysoké Tatry Vysoké Tatry 2:07:41
529 Vít MinaříkVít Minařík 72 neregistrovaný neregistrovaný 2:07:42
530 Vladimir PapousekVladimir Papousek 85 neregistrovaný neregistrovaný 2:07:45
531 Miroslav ChmelMiroslav Chmel 89 FOXCONN FOXCONN 2:07:49
532 Jiří KutinaJiří Kutina 07 neregistrovaný neregistrovaný 2:07:52
532 Jiří KutinaJiří Kutina 77 FOXCONN FOXCONN 2:07:52
534 Tomáš MálekTomáš Málek 01 ODKOLEK ODKOLEK 2:07:53
535 Dalibor BosakDalibor Bosak 75 Gondella CZ Gondella CZ 2:08:03
536 Martin ProcházkaMartin Procházka 81 neregistrovaný neregistrovaný 2:08:15
537 Josef BarvínekJosef Barvínek 73 neregistrovaný neregistrovaný 2:08:19
538 Vít MachačVít Machač 00 FOXCONN FOXCONN 2:08:51
539 Martin FajtlMartin Fajtl 84 neregistrovaný neregistrovaný 2:08:54
540 Karel RotKarel Rot 69 Jiskra Brněnec Jiskra Brněnec 2:09:00
541 Jakub HájekJakub Hájek 81 KUBIZONE KUBIZONE 2:09:07
542 Svatopluk ČihákSvatopluk Čihák 85 Kooperativa Kooperativa 2:09:09
543 Vladimír ŠlosarVladimír Šlosar 81 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 2:09:12
543 Tomáš MálekTomáš Málek 74 ODKOLEK ODKOLEK 2:09:12
545 Jaromír BučíkJaromír Bučík 57 Biatlon Halenkovice Biatlon Halenkovice 2:09:15
546 Kay Alex JurákKay Alex Jurák 05 Questions.pce Questions.pce 2:09:18
547 Miroslav ČulíkMiroslav Čulík 73 neregistrovaný neregistrovaný 2:09:26
548 Miroslav RužičkaMiroslav Ružička 65 neregistrovaný neregistrovaný 2:09:35
549 Pavel BílýPavel Bílý 77 neregistrovaný neregistrovaný 2:09:58
550 Tomáš BajnerTomáš Bajner 83 neregistrovaný neregistrovaný 2:10:18
551 Pavel ZimaPavel Zima 71 neregistrovaný neregistrovaný 2:10:30
552 Lukáš KolomazníkLukáš Kolomazník 95 neregistrovaný neregistrovaný 2:10:31
553 David KřížDavid Kříž 95 neregistrovaný neregistrovaný 2:10:33
554 Miloš MužíkMiloš Mužík 76 neregistrovaný neregistrovaný 2:10:51
555 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 75 MEAT MEAT 2:10:58
556 Antonín KandrikAntonín Kandrik 87 ALBI ALBI 2:11:06
557 Pavel ŘezníčekPavel Řezníček 80 Doběhnout a přežít Doběhnout a přežít 2:11:25
558 Adam VítůAdam Vítů 75 neregistrovaný neregistrovaný 2:11:31
559 Vilém ZuzaňákVilém Zuzaňák 68 neregistrovaný neregistrovaný 2:11:39
560 Jiří PeškaJiří Peška 73 Selb Selb 2:11:40
561 Vaclav NemecVaclav Nemec 73 Kiekert Kiekert 2:11:50
562 Martin HejnýMartin Hejný 78 Čechtice Čechtice 2:11:51
563 Zdenek DrahýZdenek Drahý 73 Kooperativa Kooperativa 2:11:56
564 Daniel MíkaDaniel Míka 94 neregistrovaný neregistrovaný 2:12:00
565 Ctirad MelenaCtirad Melena 81 SDH Starý Kolín SDH Starý Kolín 2:12:22
565 Jiří MaršálJiří Maršál 83 neregistrovaný neregistrovaný 2:12:22
567 Zdeněk ČermákZdeněk Čermák 86 TJ Sokol Libchavy TJ Sokol Libchavy 2:12:26
567 Jan ZmrzlýJan Zmrzlý 69 neregistrovaný neregistrovaný 2:12:26
569 Valentýn AvramovValentýn Avramov 72 OSVČ OSVČ 2:12:47
570 Štěpán BurzaŠtěpán Burza 93 neregistrovaný neregistrovaný 2:12:48
570 Luboš HantscherLuboš Hantscher 90 neregistrovaný neregistrovaný 2:12:48
572 Daniel MikušťákDaniel Mikušťák 72 neregistrovaný neregistrovaný 2:13:01
573 Miloš GájMiloš Gáj 76 KVS Olomouc KVS Olomouc 2:13:16
574 Christian HladkyChristian Hladky 75 neregistrovaný neregistrovaný 2:13:24
575 Tomáš SklenářTomáš Sklenář 67 neregistrovaný neregistrovaný 2:13:31
576 David ČernýDavid Černý 74 neregistrovaný neregistrovaný 2:13:43
576 Laurent SapalyLaurent Sapaly 76 neregistrovaný neregistrovaný 2:13:43
578 Jan HlaváčekJan Hlaváček 90 neregistrovaný neregistrovaný 2:13:45
579 Pavel KrajákPavel Kraják 78 Doběhnout a přežít Doběhnout a přežít 2:13:53
580 Michal PilařMichal Pilař 98 neregistrovaný neregistrovaný 2:14:00
581 Ladislav GyörgyLadislav György 69 UNOB BRNO UNOB BRNO 2:14:14
582 Milan BalounMilan Baloun 55 Sokol Lípa Sokol Lípa 2:14:17
583 Richard PavelkaRichard Pavelka 69 neregistrovaný neregistrovaný 2:14:23
584 Petr OlivaPetr Oliva 89 RWTTC RWTTC 2:14:36
585 Ondřej PěničkaOndřej Pěnička 92 RWTTC RWTTC 2:14:38
586 Petr SimandlPetr Simandl 79 RWTTC RWTTC 2:14:39
586 Petr BenešPetr Beneš 81 RWTTC RWTTC 2:14:39
586 Jan HolnaJan Holna 91 RWTTC RWTTC 2:14:39
589 Martin PokornýMartin Pokorný 79 Poky team Poky team 2:14:42
590 Vladimír NěmecVladimír Němec 53 neregistrovaný neregistrovaný 2:15:14
591 Matyáš BokůvkaMatyáš Bokůvka 93 neregistrovaný neregistrovaný 2:15:20
592 Stanislav KočíStanislav Kočí 82 neregistrovaný neregistrovaný 2:15:34
593 Karel KorečekKarel Koreček 05 ČVK Pardubice ČVK Pardubice 2:15:44
594 Vojtěch ZatloukalVojtěch Zatloukal 93 ELDIS ELDIS 2:15:46
595 Milan SvobodaMilan Svoboda 56 Praha 6 Praha 6 2:16:07
596 Josef NečasJosef Nečas 58 Marathonstav Úpice Marathonstav Úpice 2:16:10
597 Vojtěch VíchVojtěch Vích 02 neregistrovaný neregistrovaný 2:16:24
598 Erich RinkaErich Rinka 54 Prajzsky BK Kravaře Prajzsky BK Kravaře 2:16:32
599 Jiří LíznerJiří Lízner 87 ALBI ALBI 2:16:36
600 Jan HajičJan Hajič 76 ALBI ALBI 2:16:37
601 Tomáš HorákTomáš Horák 73 Fanclub DJ Alberta Fanclub DJ Alberta 2:16:42
602 Václav HorákVáclav Horák 56 Libčany Libčany 2:16:54
603 Ondřej DoležalOndřej Doležal 85 neregistrovaný neregistrovaný 2:17:07
604 Milan JoštMilan Jošt 93 Kooperativa Kooperativa 2:17:09
605 Aleš KloučekAleš Klouček 76 neregistrovaný neregistrovaný 2:17:19
606 Tomáš PěchaTomáš Pěcha 66 Poděbrady Poděbrady 2:17:40
607 Jan RosůlekJan Rosůlek 90 EUROVIA EUROVIA 2:17:50
608 Jakub ZichJakub Zich 85 FOXCONN FOXCONN 2:18:04
609 Jakub LorencJakub Lorenc 98 Move and Joy Move and Joy 2:18:25
610 Josef VonášekJosef Vonášek 73 neregistrovaný neregistrovaný 2:18:46
611 Jan ŠimlJan Šiml 67 Novis Novis 2:19:08
612 Zdeněk ČerníkZdeněk Černík 86 Rozběháme Pardubice Rozběháme Pardubice 2:19:16
613 Dominik PokornýDominik Pokorný 00 BaC TRADE BaC TRADE 2:19:30
614 Ondřej CibulkaOndřej Cibulka 02 BaC TRADE BaC TRADE 2:19:35
615 Martin PROQINMartin PROQIN 79 PROQIN s.r.o. PROQIN s.r.o. 2:19:42
616 Jakub MatoušekJakub Matoušek 03 neregistrovaný neregistrovaný 2:20:05
617 Jaroslav SochorJaroslav Sochor 90 neregistrovaný neregistrovaný 2:20:30
618 Michal HrubešMichal Hrubeš 69 60905271 60905271 2:20:37
619 Miroslav VinterMiroslav Vinter 80 neregistrovaný neregistrovaný 2:20:38
620 Jiří TerazJiří Teraz 82 neregistrovaný neregistrovaný 2:20:55
621 Michal KuříkMichal Kuřík 92 neregistrovaný neregistrovaný 2:20:58
622 Martin SlomekMartin Slomek 53 Dycky Bonbon Dycky Bonbon 2:21:11
623 Karel VokáčKarel Vokáč 68 Kooperativa Kooperativa 2:21:39
624 Jakub DruchJakub Druch 87 Dobroběh Vysoké Mýto Dobroběh Vysoké Mýto 2:22:06
625 Michal KajmlMichal Kajml 72 neregistrovaný neregistrovaný 2:22:18
626 Ondřej KubálekOndřej Kubálek 94 neregistrovaný neregistrovaný 2:22:33
627 Tomáš DanihelkaTomáš Danihelka 88 Kiekert Kiekert 2:23:14
628 Miroslav VečeřaMiroslav Večeřa 97 Tj Tesla Pardubice Tj Tesla Pardubice 2:23:43
628 Jan ZimaJan Zima 78 Bahnožrouti Bahnožrouti 2:23:43
630 Martin DvořákMartin Dvořák 77 ŠBV ŠBV 2:23:52
631 Ondřej ProkopOndřej Prokop 84 neregistrovaný neregistrovaný 2:24:10
632 Pavel ŽibritaPavel Žibrita 86 Žebro je nejlepší Žebro je nejlepší 2:24:39
633 Milan VejtrubaMilan Vejtruba 73 JA IT SERVIS PODĚBRADY JA IT SERVIS PODĚBRADY 2:24:43
634 Pavel ŠtorekPavel Štorek 89 neregistrovaný neregistrovaný 2:24:46
635 Josef MálekJosef Málek 88 neregistrovaný neregistrovaný 2:25:09
636 Martin ČervaMartin Červa 94 neregistrovaný neregistrovaný 2:25:13
637 František PovejšilFrantišek Povejšil 81 neregistrovaný neregistrovaný 2:25:16
638 Jan VlastníkJan Vlastník 82 neregistrovaný neregistrovaný 2:25:39
639 Jaroslav KernJaroslav Kern 59 SK Cyklosport Kern SK Cyklosport Kern 2:26:22
640 Pavel ŠmejcPavel Šmejc 76 neregistrovaný neregistrovaný 2:26:39
641 Jakub SvobodaJakub Svoboda 76 neregistrovaný neregistrovaný 2:26:40
642 Aleš PachmanAleš Pachman 78 neregistrovaný neregistrovaný 2:27:23
643 Marek PešanMarek Pešan 89 neregistrovaný neregistrovaný 2:27:44
644 Tomáš MiletínTomáš Miletín 91 Ohnivá Kopyta Ohnivá Kopyta 2:28:01
644 Josef DvořákJosef Dvořák 89 neregistrovaný neregistrovaný 2:28:01
646 Pavel EliášPavel Eliáš 75 AC Svobodní AC Svobodní 2:28:23
647 Jan MatoušekJan Matoušek 77 Data Mind Data Mind 2:28:53
648 David TomášDavid Tomáš 78 neregistrovaný neregistrovaný 2:30:11
649 Milan JakešMilan Jakeš 69 Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod 2:30:15
650 Šimon ŘehákŠimon Řehák 04 Tj Sokol Libchavy Tj Sokol Libchavy 2:30:26
650 Jakub KodysJakub Kodys 83 Pekárna Kodys Pekárna Kodys 2:30:26
652 Tomáš ČadaTomáš Čada 91 TJ Sokol Libchavy TJ Sokol Libchavy 2:30:27
653 Luboš MertaLuboš Merta 94 neregistrovaný neregistrovaný 2:31:53
654 Petr SkřivánekPetr Skřivánek 88 neregistrovaný neregistrovaný 2:32:02
655 Miroslav GerecMiroslav Gerec 53 05 BK Furča Košice 05 BK Furča Košice 2:33:31
656 Ivan SachokIvan Sachok 95 neregistrovaný neregistrovaný 2:34:01
657 Jiří TurekJiří Turek 78 neregistrovaný neregistrovaný 2:34:38
658 Lukáš KohoutekLukáš Kohoutek 00 neregistrovaný neregistrovaný 2:34:54
659 Josef JarošJosef Jaroš 62 neregistrovaný neregistrovaný 2:37:31
660 Petr KoldinskýPetr Koldinský 97 Gondella CZ s.r.o. Gondella CZ s.r.o. 2:38:24
661 Jiří PospíšilJiří Pospíšil 80 neregistrovaný neregistrovaný 2:39:38
662 Roman PešekRoman Pešek 92 Vodovody a kanalizace Chrudim a.s. Vodovody a kanalizace Chrud... 2:40:24
663 Aleš JavornickýAleš Javornický 75 FOXCONN FOXCONN 2:42:50
664 Richard DaníšekRichard Daníšek 73 neregistrovaný neregistrovaný 2:42:52
665 Jan MachačJan Machač 76 NCS Svítkov NCS Svítkov 2:44:00
666 Martin VosáhloMartin Vosáhlo 89 Kooperativa Kooperativa 2:46:05
667 Jan BartošJan Bartoš 90 neregistrovaný neregistrovaný 2:46:32
668 Václav DvořáčekVáclav Dvořáček 69 BETRI BETRI 2:46:54
Jan MášaJan Máša 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. DNF
Jaroslav NádeníčekJaroslav Nádeníček 81 neregistrovaný neregistrovaný DNF
Ondřej ZítekOndřej Zítek 82 neregistrovaný neregistrovaný DNF
Monika GrygarováMonika Grygarová 97 Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod DNF
Tomáš DubskýTomáš Dubský 73 neregistrovaný neregistrovaný DNF
Martin MikulaMartin Mikula 87 ALLNATURE ALLNATURE DNF
Xeniya YermolenkoXeniya Yermolenko 91 Běžecký klub ČS Běžecký klub ČS DNF
František DvořákFrantišek Dvořák 90 neregistrovaný neregistrovaný DNF
Milan JanoušekMilan Janoušek 91 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika DNF
Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka 86 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. DNF
Dima RogovikDima Rogovik 84 BeYokki Pardubice BeYokki Pardubice DNF
Petr KovářPetr Kovář 84 neregistrovaný neregistrovaný DNF
Matěj BaladaMatěj Balada 86 neregistrovaný neregistrovaný DNF
Stanislav KlikStanislav Klik 74 neregistrovaný neregistrovaný DNF
Radek NovákRadek Novák 71 neregistrovaný neregistrovaný DNF
Michal PetráňMichal Petráň 66 Cafe Bajer Cafe Bajer DNF
Lojková Romana RudolfLojková Romana Rudolf 94 SK Babice SK Babice DNF
Anna SmutnáAnna Smutná 04 neregistrovaný neregistrovaný DNF
Anna PtákováAnna Ptáková 99 Kooperativa Kooperativa DNF
Antonín BoháčAntonín Boháč 69 Lázně Bohdaneč Lázně Bohdaneč DNF
Markéta BalážováMarkéta Balážová 05 neregistrovaný neregistrovaný DNF
Daniel ŠteglDaniel Štegl 94 neregistrovaný neregistrovaný DNF
Jiří ŠircJiří Širc 93 neregistrovaný neregistrovaný DNF
Patrik PastorPatrik Pastor 01 Maraton klub Seitl Ostrava z.s. Maraton klub Seitl Ostrava ... DNF
Kryštof HarantKryštof Harant 01 neregistrovaný neregistrovaný DNF
Martin StiborekMartin Stiborek 74 neregistrovaný neregistrovaný DNF
Irena PacíkováIrena Pacíková 84 ALLNATURE ALLNATURE DNF
Martin KutálekMartin Kutálek 53 Pardubický deník Pardubický deník DNF
Bronislav JandaBronislav Janda 73 neregistrovaný neregistrovaný DNF
Celkem 697 závodníků

půlmaratón - Ženy

(so, 13.4.2024) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Philice Cheboriot KipkerioPhilice Cheboriot Kipkerio 93 Benedek Team Benedek Team 1:13:38
2 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1:13:43
3 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 1:17:56
4 Stružková Hana ŠvestkováStružková Hana Švestková 83 Atletický klub Račí údolí Atletický klub Račí údolí 1:18:40
5 Petra PastorováPetra Pastorová 77 Maraton klub Seitl Ostrava z.s. Maraton klub Seitl Ostrava ... 1:21:19
6 Hana HomolkováHana Homolková 96 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1:21:57
7 Eva FilipiováEva Filipiová 86 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 1:22:04
8 Kateřina KašparováKateřina Kašparová 86 Maratón klub Kladno, z.s. Maratón klub Kladno, z.s. 1:22:35
9 Laura MatulováLaura Matulová 84 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 1:23:17
10 Gabriela VeigertováGabriela Veigertová 00 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 1:23:52
11 Eva VyskočilováEva Vyskočilová 80 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 1:24:14
12 Hana KolářováHana Kolářová 93 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1:24:55
13 Tereza KalousováTereza Kalousová 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1:25:04
14 Tereza ZuzánkováTereza Zuzánková 86 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 1:26:28
15 Lenka ŠatavováLenka Šatavová 86 SK Babice SK Babice 1:26:32
16 Michaela EliášováMichaela Eliášová 91 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 1:26:43
17 Lucie MahelováLucie Mahelová 94 SK Babice SK Babice 1:27:43
18 Eva DrábekováEva Drábeková 82 TJ SOKOL NOVÝ KNÍN TJ SOKOL NOVÝ KNÍN 1:28:15
19 Danka TruksováDanka Truksová 82 TÜV SÜD Rusava Bike Team TÜV SÜD Rusava Bike Team 1:29:00
20 Dana KlempířováDana Klempířová 75 neregistrovaná neregistrovaná 1:29:30
21 Barbora ZavřelováBarbora Zavřelová 92 VM Running Team VM Running Team 1:29:53
22 Anežka KřížováAnežka Křížová 99 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1:30:00
23 Klára ToulováKlára Toulová 89 neregistrovaná neregistrovaná 1:30:46
24 Veronika BartošováVeronika Bartošová 02 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1:31:58
25 Daniela TreglerováDaniela Treglerová 95 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1:32:41
26 Ivana JedličkováIvana Jedličková 72 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1:34:11
27 Ekaterina ZanozinaEkaterina Zanozina 85 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1:34:17
28 Lucie LudvíkováLucie Ludvíková 90 Běžecký klub Náchod Běžecký klub Náchod 1:34:29
29 Adéla WegschmiedováAdéla Wegschmiedová 00 TÝM SPORTOVNA TÝM SPORTOVNA 1:34:58
30 Petra SklenářováPetra Sklenářová 87 AC Mladá Boleslav AC Mladá Boleslav 1:35:13
31 Iva KroužilováIva Kroužilová 77 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1:35:24
32 Kateřina FaůKateřina Faů 85 Maratón klub Kladno Maratón klub Kladno 1:35:48
33 Eva KučerováEva Kučerová 84 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 1:35:57
34 Eva ŠtěpánkováEva Štěpánková 81 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1:36:09
35 Zuzana BartasováZuzana Bartasová 84 SK Babice SK Babice 1:37:46
36 Milena ŠtolfováMilena Štolfová 86 neregistrovaná neregistrovaná 1:38:28
37 Petra PokornáPetra Pokorná 95 neregistrovaná neregistrovaná 1:38:56
38 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 02 ČKS SKI Jilemnice ČKS SKI Jilemnice 1:39:25
39 Eva BabicováEva Babicová 88 TJ Slavoj Český Brod TJ Slavoj Český Brod 1:40:05
40 Kristýna GeierováKristýna Geierová 94 FCB FCB 1:40:32
41 Eliška AugustinováEliška Augustinová 92 neregistrovaná neregistrovaná 1:42:55
42 Martina SoukupováMartina Soukupová 95 neregistrovaná neregistrovaná 1:43:58
43 Tereza HolubováTereza Holubová 93 ČS Bike Team ČS Bike Team 1:44:36
44 Michaela ŠimlováMichaela Šimlová 95 neregistrovaná neregistrovaná 1:45:13
45 Tereza KořínkováTereza Kořínková 93 Kardiologie Pardubice Kardiologie Pardubice 1:45:30
46 Simona BudáčováSimona Budáčová 72 neregistrovaná neregistrovaná 1:45:36
47 Ernestová Zuzana PetrErnestová Zuzana Petr 72 SK Dolar Hajnice SK Dolar Hajnice 1:46:05
48 Renata KotápišováRenata Kotápišová 92 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1:46:28
49 Jana LhotskáJana Lhotská 72 Kovářství Souček Team Benátky Kovářství Souček Team Benátky 1:46:47
50 Veronika JanderováVeronika Janderová 85 Běžecký klub ČS Běžecký klub ČS 1:46:58
51 Kamila PříhodováKamila Příhodová 87 TŘI NA VŠE! TŘI NA VŠE! 1:47:02
52 Andrea PetrováAndrea Petrová 01 neregistrovaná neregistrovaná 1:47:03
53 Petra FialovaPetra Fialova 85 EDS EDS 1:47:10
54 Dita SkalickáDita Skalická 75 Kiekert Kiekert 1:47:14
55 Adéla StavinohováAdéla Stavinohová 98 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 1:47:23
56 Lucie TřískováLucie Třísková 87 neregistrovaná neregistrovaná 1:47:34
57 Jelínková Lucie OlšovskáJelínková Lucie Olšovská 89 Báječné ženy v běhu Báječné ženy v běhu 1:47:41
58 Jitka LipenskáJitka Lipenská 80 neregistrovaná neregistrovaná 1:47:52
59 Lesia AlinaLesia Alina 84 neregistrovaná neregistrovaná 1:48:29
60 Nikola FilkováNikola Filková 90 Strakonice Strakonice 1:48:41
61 Katarína BohušováKatarína Bohušová 93 Vysoké Tatry Vysoké Tatry 1:48:53
62 Daniela HyklováDaniela Hyklová 00 neregistrovaná neregistrovaná 1:49:08
63 Zora DoležalováZora Doležalová 88 ASICS FrontRunner ASICS FrontRunner 1:49:15
64 Iveta KnápkováIveta Knápková 87 Oddíl havran Oddíl havran 1:49:49
65 Miroslava NovákováMiroslava Nováková 90 VŠAK PUNK VŠAK PUNK 1:49:54
66 Eliška NevřelováEliška Nevřelová 90 MIZUNO TEAM MIZUNO TEAM 1:49:59
67 Barbora TeclováBarbora Teclová 05 Tapex eu Tapex eu 1:50:56
68 Nikol PaulováNikol Paulová 99 neregistrovaná neregistrovaná 1:51:22
69 Anna StuchlíkováAnna Stuchlíková 96 neregistrovaná neregistrovaná 1:52:13
70 Renata ČermákováRenata Čermáková 74 neregistrovaná neregistrovaná 1:52:17
71 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková 82 Fanclub DJ Alberta Fanclub DJ Alberta 1:52:45
72 Kateřina DoleželováKateřina Doleželová 78 neregistrovaná neregistrovaná 1:53:16
73 Denisa ChlebounováDenisa Chlebounová 92 neregistrovaná neregistrovaná 1:53:31
74 Barbora ŠrámkováBarbora Šrámková 03 neregistrovaná neregistrovaná 1:53:51
75 Anežka ZámorskáAnežka Zámorská 00 neregistrovaná neregistrovaná 1:54:00
76 Lucie FlégrováLucie Flégrová 85 RWTTC RWTTC 1:54:03
77 Barbara VaňkováBarbara Vaňková 88 RWTTC RWTTC 1:54:05
78 Kateřina StránskáKateřina Stránská 86 RWTTC RWTTC 1:54:06
79 Lucie DopitováLucie Dopitová 92 PŘÁSLAVICE PŘÁSLAVICE 1:54:08
80 Hana ŠubrtováHana Šubrtová 73 neregistrovaná neregistrovaná 1:54:11
81 Markéta SákrováMarkéta Sákrová 71 Cafe Bajer Cafe Bajer 1:54:16
82 Eva HerzánováEva Herzánová 80 RETIA RETIA 1:54:19
83 Klára KašnáKlára Kašná 98 neregistrovaná neregistrovaná 1:54:23
84 Monika VelínováMonika Velínová 88 neregistrovaná neregistrovaná 1:54:30
85 Adriana SmetanováAdriana Smetanová 02 neregistrovaná neregistrovaná 1:54:47
86 Eva RichterováEva Richterová 89 OCR Pardubáci OCR Pardubáci 1:54:58
86 Michaela KopeckáMichaela Kopecká 78 Vinařky CZ Vinařky CZ 1:54:58
88 Pavlína JanespalováPavlína Janespalová 77 neregistrovaná neregistrovaná 1:54:59
89 Radka MušinskáRadka Mušinská 83 neregistrovaná neregistrovaná 1:55:04
90 Tereza ZástěrováTereza Zástěrová 87 Rozběháme Bašť Rozběháme Bašť 1:55:18
91 Petra ČížkováPetra Čížková 72 Kiekert Kiekert 1:55:39
92 Jana ZavřelováJana Zavřelová 68 Cafe Bajer Cafe Bajer 1:55:44
93 Andrea SlukováAndrea Sluková 86 FOXCONN FOXCONN 1:55:49
94 Linda MichaličkováLinda Michaličková 86 Běh Kladno Běh Kladno 1:56:30
95 Dana TauerováDana Tauerová 82 neregistrovaná neregistrovaná 1:56:49
96 Nikol AndersováNikol Andersová 03 Laňka v běhu Laňka v běhu 1:57:31
97 Martina KusáMartina Kusá 74 neregistrovaná neregistrovaná 1:57:33
98 Petra MachováPetra Machová 78 neregistrovaná neregistrovaná 1:57:42
99 Alice KloseAlice Klose 75 neregistrovaná neregistrovaná 1:57:47
100 Miroslava JežkováMiroslava Ježková 92 neregistrovaná neregistrovaná 1:57:52
101 Martina BarboříkováMartina Barboříková 80 RETIA RETIA 1:58:37
102 Pavla BořilováPavla Bořilová 91 neregistrovaná neregistrovaná 1:58:46
103 Aneta KopeckáAneta Kopecká 91 ART CAPITAL ART CAPITAL 1:58:57
104 Vera DonovalovaVera Donovalova 81 neregistrovaná neregistrovaná 1:59:03
105 Martina KučerováMartina Kučerová 91 neregistrovaná neregistrovaná 1:59:14
106 Kateřina EmingerováKateřina Emingerová 90 Night Run Team/Mizuno Team Night Run Team/Mizuno Team 1:59:36
107 Petra EliášováPetra Eliášová 74 neregistrovaná neregistrovaná 1:59:38
108 Hana KobrováHana Kobrová 96 neregistrovaná neregistrovaná 1:59:57
109 Renáta NěmcováRenáta Němcová 81 neregistrovaná neregistrovaná 2:00:21
110 Veronika ZittováVeronika Zittová 96 ALBI ALBI 2:00:52
111 Barbora KubíkováBarbora Kubíková 86 neregistrovaná neregistrovaná 2:00:59
112 Halyna KačírkovHalyna Kačírkov 89 Vinařky CZ Vinařky CZ 2:01:42
113 Anežka JirsováAnežka Jirsová 97 neregistrovaná neregistrovaná 2:01:46
114 Valérie LudvíkováValérie Ludvíková 93 neregistrovaná neregistrovaná 2:02:00
115 Lenka ŽitníkováLenka Žitníková 78 neregistrovaná neregistrovaná 2:02:06
116 Petra PražanováPetra Pražanová 82 neregistrovaná neregistrovaná 2:02:07
117 Denisa PasákováDenisa Pasáková 00 neregistrovaná neregistrovaná 2:02:14
118 Daniela KrýslováDaniela Krýslová 01 Triatlet Karlovy Vary Triatlet Karlovy Vary 2:02:16
119 Michaela ŘehákováMichaela Řeháková 74 neregistrovaná neregistrovaná 2:02:19
120 Linda MatouškováLinda Matoušková 06 neregistrovaná neregistrovaná 2:02:43
121 Hana ŠkaldováHana Škaldová 79 neregistrovaná neregistrovaná 2:02:52
121 Hana JelínkováHana Jelínková 73 neregistrovaná neregistrovaná 2:02:52
123 Barbora ŠulcováBarbora Šulcová 92 ALBI ALBI 2:03:11
124 Markéta KejdanováMarkéta Kejdanová 90 neregistrovaná neregistrovaná 2:03:40
125 Martina ShejbalováMartina Shejbalová 79 neregistrovaná neregistrovaná 2:04:08
126 Lucie ZajícováLucie Zajícová 75 ALBI ALBI 2:04:19
127 Ilona KoubkováIlona Koubková 56 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2:04:26
128 Jana MelenováJana Melenová 81 neregistrovaná neregistrovaná 2:04:46
129 Ivana DanielováIvana Danielová 88 neregistrovaná neregistrovaná 2:05:07
130 Iva HrdinováIva Hrdinová 96 neregistrovaná neregistrovaná 2:05:23
131 Jana ŠtěpánováJana Štěpánová 90 Štěpánová Jana Štěpánová Jana 2:05:28
132 Monika VětrovskáMonika Větrovská 88 neregistrovaná neregistrovaná 2:05:42
133 Adéla ZlámalováAdéla Zlámalová 93 neregistrovaná neregistrovaná 2:05:44
134 Jana SmutnáJana Smutná 73 neregistrovaná neregistrovaná 2:05:45
135 Darja PejchalováDarja Pejchalová 87 neregistrovaná neregistrovaná 2:06:37
136 Michaela FürstováMichaela Fürstová 85 neregistrovaná neregistrovaná 2:06:38
136 Eva SyrováEva Syrová 84 neregistrovaná neregistrovaná 2:06:38
138 Adéla KavalírováAdéla Kavalírová 98 neregistrovaná neregistrovaná 2:07:07
139 Alžběta BurdaAlžběta Burda 95 Goodfellas Goodfellas 2:07:26
140 Adéla StoklasováAdéla Stoklasová 93 Freelo Freelo 2:07:40
141 Sandra HupkováSandra Hupková 91 Vysoké Tatry Vysoké Tatry 2:07:43
142 Aneta SlováčkováAneta Slováčková 90 neregistrovaná neregistrovaná 2:07:59
143 Lucie JanouškováLucie Janoušková 94 neregistrovaná neregistrovaná 2:08:00
144 Petra ŘehákováPetra Řeháková 85 neregistrovaná neregistrovaná 2:08:06
145 Lucie BartoškováLucie Bartošková 92 neregistrovaná neregistrovaná 2:08:17
146 Andrea VargováAndrea Vargová 01 neregistrovaná neregistrovaná 2:08:18
147 Romana JančíkováRomana Jančíková 97 neregistrovaná neregistrovaná 2:08:42
148 Markéta HribikováMarkéta Hribiková 82 AČR AČR 2:08:50
149 Nikola FajtlováNikola Fajtlová 88 neregistrovaná neregistrovaná 2:08:53
150 Michaela OčkováMichaela Očková 79 MP Opava MP Opava 2:09:11
151 Petra KaizarováPetra Kaizarová 92 neregistrovaná neregistrovaná 2:09:16
152 Olga HoláOlga Holá 73 neregistrovaná neregistrovaná 2:09:19
153 Marie VojtkováMarie Vojtková 61 neregistrovaná neregistrovaná 2:09:22
154 Johana VohankovaJohana Vohankova 80 neregistrovaná neregistrovaná 2:09:24
155 Šárka KlementováŠárka Klementová 84 neregistrovaná neregistrovaná 2:09:27
156 Ivana BöhmováIvana Böhmová 87 neregistrovaná neregistrovaná 2:09:28
157 Nicole RauvolfováNicole Rauvolfová 90 Český běžecký klub Český běžecký klub 2:09:40
158 Hana ŠtochlovaHana Štochlova 87 neregistrovaná neregistrovaná 2:09:42
159 Tereza KopřivováTereza Kopřivová 95 VHS_VZE VHS_VZE 2:09:53
159 Zuzana PřibylováZuzana Přibylová 86 neregistrovaná neregistrovaná 2:09:53
161 Nikol NovotnáNikol Novotná 01 neregistrovaná neregistrovaná 2:09:57
162 Terezie TyburcováTerezie Tyburcová 91 neregistrovaná neregistrovaná 2:10:34
163 Barbora StohrováBarbora Stohrová 01 neregistrovaná neregistrovaná 2:10:42
164 Petra ČernáPetra Černá 77 3D Fitness Race Team 3D Fitness Race Team 2:10:50
165 Radka SmolováRadka Smolová 77 neregistrovaná neregistrovaná 2:10:53
166 Jitka MiletínováJitka Miletínová 67 Ohnivá Kopyta Ohnivá Kopyta 2:11:00
167 Kamila VajdováKamila Vajdová 94 neregistrovaná neregistrovaná 2:11:38
168 Inka KroutilováInka Kroutilová 74 neregistrovaná neregistrovaná 2:11:53
169 Hejtyková Iveta FotrHejtyková Iveta Fotr 77 neregistrovaná neregistrovaná 2:12:01
170 Monika HaukeMonika Hauke 75 Běháme pro radost Běháme pro radost 2:12:02
171 Eliška RaibrováEliška Raibrová 02 neregistrovaná neregistrovaná 2:12:07
172 Veronika PohankovaVeronika Pohankova 87 neregistrovaná neregistrovaná 2:12:08
173 Barbora KocourkováBarbora Kocourková 82 neregistrovaná neregistrovaná 2:12:10
174 Lucie ŠoltováLucie Šoltová 81 Běžecký klub ČS Běžecký klub ČS 2:12:21
175 Jana KupováJana Kupová 78 Kiekert Kiekert 2:13:26
176 Petra SklenářováPetra Sklenářová 68 neregistrovaná neregistrovaná 2:13:31
177 Karin GyorgyovaKarin Gyorgyova 94 neregistrovaná neregistrovaná 2:14:14
178 Blanka FrancováBlanka Francová 80 RWTTC RWTTC 2:14:37
179 Jana KosařováJana Kosařová 84 RWTTC RWTTC 2:14:39
180 Eliška SkoumalováEliška Skoumalová 91 neregistrovaná neregistrovaná 2:15:28
181 Petra ChlebkováPetra Chlebková 00 neregistrovaná neregistrovaná 2:16:15
182 Nicole BřeňováNicole Břeňová 94 neregistrovaná neregistrovaná 2:16:20
183 Kristýna VlasákováKristýna Vlasáková 95 AC Kancelář primátora AC Kancelář primátora 2:16:44
184 Klára JansováKlára Jansová 96 neregistrovaná neregistrovaná 2:17:07
185 Dominika LopatováDominika Lopatová 91 Vysoké Tatry Vysoké Tatry 2:17:08
186 Vlaďka JarošováVlaďka Jarošová 75 neregistrovaná neregistrovaná 2:17:37
187 Kateřina JanouškováKateřina Janoušková 86 neregistrovaná neregistrovaná 2:17:45
188 Kristýna WehsnerKristýna Wehsner 97 neregistrovaná neregistrovaná 2:18:11
189 Milena SvobodováMilena Svobodová 79 neregistrovaná neregistrovaná 2:19:00
190 Tatiana ForštováTatiana Forštová 91 Rozběháme Pardubice Rozběháme Pardubice 2:19:15
191 Jana PopJana Pop 96 neregistrovaná neregistrovaná 2:20:02
192 Hana BudinskáHana Budinská 60 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 2:20:05
193 Barbora UrbanováBarbora Urbanová 87 neregistrovaná neregistrovaná 2:20:15
194 Monika BurdováMonika Burdová 94 neregistrovaná neregistrovaná 2:20:18
195 Kateřina PanskáKateřina Panská 99 neregistrovaná neregistrovaná 2:20:26
196 Zuzana BurzováZuzana Burzová 97 neregistrovaná neregistrovaná 2:20:27
197 Miroslava BrandyskaMiroslava Brandyska 87 neregistrovaná neregistrovaná 2:20:30
198 Dominika AdamcováDominika Adamcová 99 neregistrovaná neregistrovaná 2:20:37
199 Eliška SojmováEliška Sojmová 99 neregistrovaná neregistrovaná 2:20:51
200 Lenka MikešováLenka Mikešová 81 neregistrovaná neregistrovaná 2:21:32
201 Hana BurianováHana Burianová 86 neregistrovaná neregistrovaná 2:21:35
202 Alexandra FabiánováAlexandra Fabiánová 81 neregistrovaná neregistrovaná 2:21:50
203 Martina PoklopováMartina Poklopová 71 neregistrovaná neregistrovaná 2:21:56
204 Jaroslava VotočkováJaroslava Votočková 72 Šerlich 8.30 Šerlich 8.30 2:22:00
205 Veronika HusslikováVeronika Hussliková 95 neregistrovaná neregistrovaná 2:22:33
206 Lenka BerskáLenka Berská 69 neregistrovaná neregistrovaná 2:22:35
207 Petra KolářováPetra Kolářová 84 Kooperativa Kooperativa 2:22:56
208 Helena OrlíkováHelena Orlíková 78 Flex ŠBV Flex ŠBV 2:23:54
209 Lucie LédlováLucie Lédlová 83 neregistrovaná neregistrovaná 2:24:25
210 Lenka ProcházkováLenka Procházková 76 neregistrovaná neregistrovaná 2:25:16
211 Pascaline LambrechtPascaline Lambrecht 73 neregistrovaná neregistrovaná 2:25:47
212 Miroslava BokočováMiroslava Bokočová 84 neregistrovaná neregistrovaná 2:26:33
213 Jitka PěknáJitka Pěkná 79 neregistrovaná neregistrovaná 2:26:57
214 Klára ZmrzláKlára Zmrzlá 01 neregistrovaná neregistrovaná 2:27:11
215 Petra BálkováPetra Bálková 79 neregistrovaná neregistrovaná 2:27:23
216 Jana BlažkováJana Blažková 82 neregistrovaná neregistrovaná 2:29:17
217 Magdalena PankovaMagdalena Pankova 95 neregistrovaná neregistrovaná 2:29:24
218 Monika ČernáMonika Černá 85 neregistrovaná neregistrovaná 2:29:37
219 Monika LukáčováMonika Lukáčová 84 neregistrovaná neregistrovaná 2:29:51
220 Eva HanžlováEva Hanžlová 74 neregistrovaná neregistrovaná 2:30:28
221 Alexandra HavlíčkováAlexandra Havlíčková 02 neregistrovaná neregistrovaná 2:31:44
222 Kristýna ČáslavkováKristýna Čáslavková 84 neregistrovaná neregistrovaná 2:31:59
223 Irena PánkováIrena Pánková 84 KV Starý Kolín KV Starý Kolín 2:32:01
224 Gabriela JarošováGabriela Jarošová 93 neregistrovaná neregistrovaná 2:37:28
225 Tereza BroukalováTereza Broukalová 88 Kooperativa Kooperativa 2:38:39
226 Anna DušánkováAnna Dušánková 03 SK Podfara Nový Hrádek SK Podfara Nový Hrádek 2:39:28
227 Hana ŠternerováHana Šternerová 63 EUROVIA EUROVIA 2:44:07
228 Andrea KubešováAndrea Kubešová 06 Move and Joy Move and Joy 2:44:51
229 Michaela KorečkováMichaela Korečková 81 neregistrovaná neregistrovaná 2:45:04
230 Iva BartošováIva Bartošová 67 neregistrovaná neregistrovaná 2:46:30
Rudolf DušánekRudolf Dušánek 70 SK Podfara Nový Hrádek SK Podfara Nový Hrádek DNF
Barbora VahalíkováBarbora Vahalíková 00 Atletika Nový Jičín z. s. Atletika Nový Jičín z. s. DNF
Ludek BurianLudek Burian 64 neregistrovaná neregistrovaná DNF
Peter BujňákPeter Bujňák 78 neregistrovaná neregistrovaná DNF
Petr NovákPetr Novák 77 Favorit Bílina Favorit Bílina DNF
Jan StrašekJan Strašek 87 neregistrovaná neregistrovaná DNF
Jaroslav PoklopJaroslav Poklop 66 neregistrovaná neregistrovaná DNF
Jan ŠpicarJan Špicar 97 neregistrovaná neregistrovaná DNF
Lenka KaralováLenka Karalová 00 neregistrovaná neregistrovaná DNF
Celkem 239 závodníků