Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

1.semifinále Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže

Ostrava - Vítkovice (5. 5. 2024)

100 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2024 - 12:40) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr MEINDLSCHMIDPetr MEINDLSCHMID 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 10.66 13.00
MB Martin VARHANÍKMartin VARHANÍK 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 PB 10.83
2 Filip HANÁČEKFilip HANÁČEK 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 10.84 11.00
3 Václav HAMŠÍKVáclav HAMŠÍK 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 PB 10.95 10.00
4 David NOVÁKDavid NOVÁK 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 11.06 8.00
5 Adam HRUŠKAAdam HRUŠKA 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1 PB 11.07 7.00
6 Šimon PETERKAŠimon PETERKA 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 SB 11.41
Mikuláš DREISIGMikuláš DREISIG 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2024 - 12:40) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš JANETZKÝTobiáš JANETZKÝ 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 11.23 5.00
2 Daniel KOBLIHADaniel KOBLIHA 05 AK KroměřížAK Kroměříž 7 PB 11.33 3.00
3 Vojtěch HEJTMÁNEKVojtěch HEJTMÁNEK 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 11.35 2.00
4 Dominik NAVRÁTILDominik NAVRÁTIL 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 PB 11.50
5 Jakub ČÍŽJakub ČÍŽ 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 PB 11.50
6 Erik PAVLÍČEKErik PAVLÍČEK 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 SB 11.56
7 Rio BABIUCHRio BABIUCH 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 11.80
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 5.5.2024 - 12:40) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristián HLAVÁČKristián HLAVÁČ 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 PB 11.32 4.00
2 Jonáš Theodor BANÝJonáš Theodor BANÝ 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 PB 11.40 1.00
3 Vojtěch ŠIRŮČEKVojtěch ŠIRŮČEK 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 11.51
MB Šimon SPURNÝŠimon SPURNÝ 06 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 PB 11.51
4 Petr GREGUŠPetr GREGUŠ 06 AK KroměřížAK Kroměříž 3 PB 11.52
5 Martin KREJČIŘÍKMartin KREJČIŘÍK 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 PB 11.65
6 Lukáš JAROŠEKLukáš JAROŠEK 05 AK KroměřížAK Kroměříž 8 SB 11.79
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 5.5.2024 - 12:40) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef JAHODAJosef JAHODA 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 PB 11.50
2 Karel KRATOCHVÍLKarel KRATOCHVÍL 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 11.62
3 Vítek NOVÁKVítek NOVÁK 05 AK KroměřížAK Kroměříž 8 PB 11.90
4 Oliver PAVLÍČEKOliver PAVLÍČEK 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 SB 12.03
5 Michael JANÍKMichael JANÍK 06 AK KroměřížAK Kroměříž 5 12.14
6 Jáchym ČERNOCHJáchym ČERNOCH 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 SB 12.24
7 Andrej CHOLEWAAndrej CHOLEWA 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 7 SB 12.47
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (ne, 5.5.2024 - 12:40) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav FUKSAMiroslav FUKSA 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 PB 11.05 9.00
2 Miroslav MURINMiroslav MURIN 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 PB 11.21 6.00
3 Ondřej ŠTROUFOndřej ŠTROUF 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 PB 11.81
4 Oliver KAJZAROliver KAJZAR 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 PB 12.30
5 Jakub JASIOKJakub JASIOK 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 12.60
6 Vojtěch PRÓNYAIVojtěch PRÓNYAI 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 12.69
7 Filip SILNÝFilip SILNÝ 08 AK KroměřížAK Kroměříž 2 PB 13.18
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr MEINDLSCHMIDPetr MEINDLSCHMID 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 10.66 13.00
2 Martin VARHANÍKMartin VARHANÍK 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 PB 10.83
3 Filip HANÁČEKFilip HANÁČEK 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 10.84 11.00
4 Václav HAMŠÍKVáclav HAMŠÍK 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 PB 10.95 10.00
5 Miroslav FUKSAMiroslav FUKSA 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 PB 11.05 9.00
6 David NOVÁKDavid NOVÁK 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 11.06 8.00
7 Adam HRUŠKAAdam HRUŠKA 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1 PB 11.07 7.00
8 Miroslav MURINMiroslav MURIN 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 PB 11.21 6.00
9 Tobiáš JANETZKÝTobiáš JANETZKÝ 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 11.23 5.00
10 Kristián HLAVÁČKristián HLAVÁČ 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 PB 11.32 4.00
11 Daniel KOBLIHADaniel KOBLIHA 05 AK KroměřížAK Kroměříž 7 PB 11.33 3.00
12 Vojtěch HEJTMÁNEKVojtěch HEJTMÁNEK 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 11.35 2.00
13 Jonáš Theodor BANÝJonáš Theodor BANÝ 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 PB 11.40 1.00
14 Šimon PETERKAŠimon PETERKA 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 SB 11.41
15 Dominik NAVRÁTILDominik NAVRÁTIL 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 PB 11.50
16 Josef JAHODAJosef JAHODA 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 PB 11.50
16 Jakub ČÍŽJakub ČÍŽ 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 PB 11.50
18 Vojtěch ŠIRŮČEKVojtěch ŠIRŮČEK 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 11.51
19 Šimon SPURNÝŠimon SPURNÝ 06 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 PB 11.51
20 Petr GREGUŠPetr GREGUŠ 06 AK KroměřížAK Kroměříž 3 PB 11.52
21 Erik PAVLÍČEKErik PAVLÍČEK 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 SB 11.56
22 Karel KRATOCHVÍLKarel KRATOCHVÍL 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 11.62
23 Martin KREJČIŘÍKMartin KREJČIŘÍK 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 PB 11.65
24 Lukáš JAROŠEKLukáš JAROŠEK 05 AK KroměřížAK Kroměříž 8 SB 11.79
25 Rio BABIUCHRio BABIUCH 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 11.80
26 Ondřej ŠTROUFOndřej ŠTROUF 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 PB 11.81
27 Vítek NOVÁKVítek NOVÁK 05 AK KroměřížAK Kroměříž 8 PB 11.90
28 Oliver PAVLÍČEKOliver PAVLÍČEK 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 SB 12.03
29 Michael JANÍKMichael JANÍK 06 AK KroměřížAK Kroměříž 5 12.14
30 Jáchym ČERNOCHJáchym ČERNOCH 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 SB 12.24
31 Oliver KAJZAROliver KAJZAR 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 PB 12.30
32 Andrej CHOLEWAAndrej CHOLEWA 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 7 SB 12.47
33 Jakub JASIOKJakub JASIOK 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 12.60
34 Vojtěch PRÓNYAIVojtěch PRÓNYAI 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 12.69
35 Filip SILNÝFilip SILNÝ 08 AK KroměřížAK Kroměříž 2 PB 13.18
Mikuláš DREISIGMikuláš DREISIG 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 DNF

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2024 - 12:25) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš KOTEKMikuláš KOTEK 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 11.05 13.00
2 Matej ZÁLEŽÁKMatej ZÁLEŽÁK 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 11.09 11.00
3 Teodor VOLEKTeodor VOLEK 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 SB 11.17 10.00
4 Adam SLAVÍČEKAdam SLAVÍČEK 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 11.35 9.00
5 Matúš HAVAŠMatúš HAVAŠ B 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 11.37 8.00
6 David HOLEKDavid HOLEK 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 SB 11.43 7.00
7 Mikuláš ŠPIČKAMikuláš ŠPIČKA 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 11.45 6.00
8 Adam JUREČKAAdam JUREČKA B 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 11.71
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2024 - 12:25) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Břetislav OBŠILBřetislav OBŠIL 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 PB 11.55 4.00
2 Tomáš ŘEZNÍČEKTomáš ŘEZNÍČEK B 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 11.64 2.00
3 Adam ŠTENCLAdam ŠTENCL 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 1 PB 11.72
4 Martin HORÁKMartin HORÁK 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 11.85
5 Václav ŠÍMAVáclav ŠÍMA 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 8 PB 11.92
6 Albert PERNICAAlbert PERNICA 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 11.97
7 Libor KONIUCHLibor KONIUCH 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.97
8 Šimon HOLUBŠimon HOLUB B 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 12.02
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 5.5.2024 - 12:25) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BALÁČFilip BALÁČ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 11.79
2 David VESELÝDavid VESELÝ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 11.91
3 Martin MACHÁŇMartin MACHÁŇ 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 PB 11.97
4 Jiří JÍLEKJiří JÍLEK 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 SB 12.41
5 Jan KNAPJan KNAP 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 PB 12.41
6 Jindřich BEZDĚKJindřich BEZDĚK B 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 12.50
7 Tadeáš GERNTadeáš GERN B 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 12.54
Jonáš HALAŠTAJonáš HALAŠTA 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (ne, 5.5.2024 - 12:25) official Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor ŽELIBABKAViktor ŽELIBABKA 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 11.49 5.00
2 Zbyněk SEMZbyněk SEM 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 6 PB 11.85
3 Jiří OBŠILJiří OBŠIL 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 PB 11.91
4 Martin ŠKOLOUDÍKMartin ŠKOLOUDÍK 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 12.17
5 Jindřich KUNDERAJindřich KUNDERA 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 12.52
6 Antonín KŘÍŽAntonín KŘÍŽ 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 12.68
7 Adam KOPŘIVAAdam KOPŘIVA 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 12.82
8 Adam MALÍKAdam MALÍK 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 SB 13.20
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (ne, 5.5.2024 - 12:25) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít KRŮZAVít KRŮZA 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 5 PB 11.56 3.00
2 Jan VAŠÍČEKJan VAŠÍČEK 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 PB 12.10
3 Jonáš MRÁZEKJonáš MRÁZEK 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 12.22
4 Matyáš POLÁŠEKMatyáš POLÁŠEK 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 12.61
5 Jan ŠMERDAJan ŠMERDA 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 PB 12.65
6 Jan CHMELAŘJan CHMELAŘ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 12.72
7 Dominik KRÁLDominik KRÁL 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 PB 12.72
8 Jakub GAVENDAJakub GAVENDA 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 PB 13.23
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (ne, 5.5.2024 - 12:25) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan GURECKÝJan GURECKÝ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 PB 11.66 1.00
MB František SYCHRAFrantišek SYCHRA 07 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 6 PB 12.00
2 Jakub SÝKORAJakub SÝKORA 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 12.15
3 Michal ŠŤASTNÝMichal ŠŤASTNÝ 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 PB 12.54
4 Jan MUSÁLEKJan MUSÁLEK 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 12.58
5 Šimon HRADILÍKŠimon HRADILÍK 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 PB 13.07
6 Christoph KRAMERChristoph KRAMER 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 PB 14.08
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš KOTEKMikuláš KOTEK 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 11.05 13.00
2 Matej ZÁLEŽÁKMatej ZÁLEŽÁK 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 11.09 11.00
3 Teodor VOLEKTeodor VOLEK 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 SB 11.17 10.00
4 Adam SLAVÍČEKAdam SLAVÍČEK 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 11.35 9.00
5 Matúš HAVAŠMatúš HAVAŠ B 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 11.37 8.00
6 David HOLEKDavid HOLEK 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 SB 11.43 7.00
7 Mikuláš ŠPIČKAMikuláš ŠPIČKA 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 11.45 6.00
8 Viktor ŽELIBABKAViktor ŽELIBABKA 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 11.49 5.00
9 Břetislav OBŠILBřetislav OBŠIL 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 PB 11.55 4.00
10 Vít KRŮZAVít KRŮZA 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 5 PB 11.56 3.00
11 Tomáš ŘEZNÍČEKTomáš ŘEZNÍČEK B 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 11.64 2.00
12 Jan GURECKÝJan GURECKÝ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 PB 11.66 1.00
13 Adam JUREČKAAdam JUREČKA B 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 11.71
14 Adam ŠTENCLAdam ŠTENCL 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 1 PB 11.72
15 Filip BALÁČFilip BALÁČ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 11.79
16 Martin HORÁKMartin HORÁK 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 11.85
17 Zbyněk SEMZbyněk SEM 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 6 PB 11.85
18 David VESELÝDavid VESELÝ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 11.91
19 Jiří OBŠILJiří OBŠIL 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 PB 11.91
20 Václav ŠÍMAVáclav ŠÍMA 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 8 PB 11.92
21 Martin MACHÁŇMartin MACHÁŇ 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 PB 11.97
21 Albert PERNICAAlbert PERNICA 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 11.97
23 Libor KONIUCHLibor KONIUCH 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.97
24 František SYCHRAFrantišek SYCHRA 07 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 6 PB 12.00
25 Šimon HOLUBŠimon HOLUB B 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 12.02
26 Jan VAŠÍČEKJan VAŠÍČEK 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 PB 12.10
27 Jakub SÝKORAJakub SÝKORA 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 12.15
28 Martin ŠKOLOUDÍKMartin ŠKOLOUDÍK 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 12.17
29 Jonáš MRÁZEKJonáš MRÁZEK 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 12.22
30 Jiří JÍLEKJiří JÍLEK 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 SB 12.41
30 Jan KNAPJan KNAP 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 PB 12.41
32 Jindřich BEZDĚKJindřich BEZDĚK B 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 12.50
33 Jindřich KUNDERAJindřich KUNDERA 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 12.52
34 Tadeáš GERNTadeáš GERN B 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 12.54
35 Michal ŠŤASTNÝMichal ŠŤASTNÝ 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 PB 12.54
36 Jan MUSÁLEKJan MUSÁLEK 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 12.58
37 Matyáš POLÁŠEKMatyáš POLÁŠEK 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 12.61
38 Jan ŠMERDAJan ŠMERDA 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 PB 12.65
39 Antonín KŘÍŽAntonín KŘÍŽ 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 12.68
40 Jan CHMELAŘJan CHMELAŘ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 12.72
41 Dominik KRÁLDominik KRÁL 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 PB 12.72
42 Adam KOPŘIVAAdam KOPŘIVA 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 12.82
43 Šimon HRADILÍKŠimon HRADILÍK 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 PB 13.07
44 Adam MALÍKAdam MALÍK 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 SB 13.20
45 Jakub GAVENDAJakub GAVENDA 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 PB 13.23
46 Christoph KRAMERChristoph KRAMER 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 PB 14.08
Jonáš HALAŠTAJonáš HALAŠTA 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 DNS

100 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2024 - 12:10) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla TKÁČOVÁAdéla TKÁČOVÁ 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 SB 11.97 13.00
2 Sofia DELPRETESofia DELPRETE 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 PB 12.09 11.00
3 Adéla ONDŘEJOVÁAdéla ONDŘEJOVÁ 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 12.18 10.00
4 Sára PAVLIDUSára PAVLIDU 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 SB 12.25 9.00
5 Adéla ORBESOVÁAdéla ORBESOVÁ 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 PB 12.33 8.00
6 Magdalena PAVLÍKOVÁMagdalena PAVLÍKOVÁ 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 PB 12.34 7.00
7 Gabriela TOBOLOVÁGabriela TOBOLOVÁ 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 12.41 6.00
8 Klára KOLAJOVÁKlára KOLAJOVÁ 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 PB 12.43 5.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2024 - 12:10) official Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BĚLUNKOVÁMichaela BĚLUNKOVÁ 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 12.68 3.00
2 Johana SUCHÁNKOVÁJohana SUCHÁNKOVÁ 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 12.75 2.00
3 Natálie POLÁČKOVÁNatálie POLÁČKOVÁ 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 SB 12.78
4 Laura KRÁLOVÁLaura KRÁLOVÁ 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 =PB 12.80
5 Adéla FUSKOVÁAdéla FUSKOVÁ 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 SB 12.83
6 Markéta BUGÁROVÁMarkéta BUGÁROVÁ 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 12.88
7 Kateřina VEPŘEKOVÁKateřina VEPŘEKOVÁ 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 SB 12.96
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 5.5.2024 - 12:10) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema KRÁLOVÁEma KRÁLOVÁ 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 PB 12.67 4.00
2 Hana JAKŠLOVÁHana JAKŠLOVÁ 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 PB 12.76 1.00
3 Adéla HŘÍBKOVÁAdéla HŘÍBKOVÁ 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 PB 12.88
4 Aneta KAŠPAROVÁAneta KAŠPAROVÁ B 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 PB 13.00
5 Michaela PETRŽELOVÁMichaela PETRŽELOVÁ 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 SB 13.36
6 Denisa VAŠÍČKOVÁDenisa VAŠÍČKOVÁ 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 SB 13.64
Sára VAVRUŠOVÁSára VAVRUŠOVÁ 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 5.5.2024 - 12:10) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Irena KŘEVKÁIrena KŘEVKÁ 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 12.99
2 Barbora VOJTÁŠKOVÁBarbora VOJTÁŠKOVÁ 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 PB 13.45
3 Petra STŘELSKÁPetra STŘELSKÁ B 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 PB 13.58
4 Anna HATLÁKOVÁAnna HATLÁKOVÁ B 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 PB 13.90
5 Adéla KEBERLOVÁAdéla KEBERLOVÁ 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 14.00
6 Katrin PĚNČÍKOVÁKatrin PĚNČÍKOVÁ B 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 SB 14.11
7 Dita KOBYLKOVÁDita KOBYLKOVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 14.25
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (ne, 5.5.2024 - 12:10) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema KOHOUTKOVÁEma KOHOUTKOVÁ 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 SB 13.31
2 Žofie LYČKOVÁŽofie LYČKOVÁ 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 14.32
3 Adéla ŽOUŽELKOVÁAdéla ŽOUŽELKOVÁ 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 PB 14.65
4 Kristýna BODIŠOVÁKristýna BODIŠOVÁ 06 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 4 SB 14.70
5 Laura POŘÍZKOVÁLaura POŘÍZKOVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 15.57
6 Adéla PUPÁKOVÁAdéla PUPÁKOVÁ 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 15.90
7 Natálie VRABLOVÁNatálie VRABLOVÁ 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 16.13
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla TKÁČOVÁAdéla TKÁČOVÁ 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 SB 11.97 13.00
2 Sofia DELPRETESofia DELPRETE 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 PB 12.09 11.00
3 Adéla ONDŘEJOVÁAdéla ONDŘEJOVÁ 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 12.18 10.00
4 Sára PAVLIDUSára PAVLIDU 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 SB 12.25 9.00
5 Adéla ORBESOVÁAdéla ORBESOVÁ 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 PB 12.33 8.00
6 Magdalena PAVLÍKOVÁMagdalena PAVLÍKOVÁ 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 PB 12.34 7.00
7 Gabriela TOBOLOVÁGabriela TOBOLOVÁ 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 12.41 6.00
8 Klára KOLAJOVÁKlára KOLAJOVÁ 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 PB 12.43 5.00
9 Ema KRÁLOVÁEma KRÁLOVÁ 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 PB 12.67 4.00
10 Michaela BĚLUNKOVÁMichaela BĚLUNKOVÁ 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 12.68 3.00
11 Johana SUCHÁNKOVÁJohana SUCHÁNKOVÁ 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 12.75 2.00
12 Hana JAKŠLOVÁHana JAKŠLOVÁ 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 PB 12.76 1.00
13 Natálie POLÁČKOVÁNatálie POLÁČKOVÁ 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 SB 12.78
14 Laura KRÁLOVÁLaura KRÁLOVÁ 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 =PB 12.80
15 Adéla FUSKOVÁAdéla FUSKOVÁ 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 SB 12.83
16 Adéla HŘÍBKOVÁAdéla HŘÍBKOVÁ 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 PB 12.88
17 Markéta BUGÁROVÁMarkéta BUGÁROVÁ 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 12.88
18 Kateřina VEPŘEKOVÁKateřina VEPŘEKOVÁ 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 SB 12.96
19 Irena KŘEVKÁIrena KŘEVKÁ 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 12.99
20 Aneta KAŠPAROVÁAneta KAŠPAROVÁ B 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 PB 13.00
21 Ema KOHOUTKOVÁEma KOHOUTKOVÁ 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 SB 13.31
22 Michaela PETRŽELOVÁMichaela PETRŽELOVÁ 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 SB 13.36
23 Barbora VOJTÁŠKOVÁBarbora VOJTÁŠKOVÁ 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 PB 13.45
24 Petra STŘELSKÁPetra STŘELSKÁ B 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 PB 13.58
25 Denisa VAŠÍČKOVÁDenisa VAŠÍČKOVÁ 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 SB 13.64
26 Anna HATLÁKOVÁAnna HATLÁKOVÁ B 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 PB 13.90
27 Adéla KEBERLOVÁAdéla KEBERLOVÁ 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 14.00
28 Katrin PĚNČÍKOVÁKatrin PĚNČÍKOVÁ B 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 SB 14.11
29 Dita KOBYLKOVÁDita KOBYLKOVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 14.25
30 Žofie LYČKOVÁŽofie LYČKOVÁ 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 14.32
31 Adéla ŽOUŽELKOVÁAdéla ŽOUŽELKOVÁ 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 PB 14.65
32 Kristýna BODIŠOVÁKristýna BODIŠOVÁ 06 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 4 SB 14.70
33 Laura POŘÍZKOVÁLaura POŘÍZKOVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 15.57
34 Adéla PUPÁKOVÁAdéla PUPÁKOVÁ 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 15.90
35 Natálie VRABLOVÁNatálie VRABLOVÁ 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 16.13
Sára VAVRUŠOVÁSára VAVRUŠOVÁ 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2024 - 11:55) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Romana HRNČÁROVÁRomana HRNČÁROVÁ 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 NL 12.05 13.00
2 Ema PROCHÁZKOVÁEma PROCHÁZKOVÁ 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 12.16 11.00
3 Emma MWANYOLOEmma MWANYOLO 07 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 2 PB 12.41 10.00
4 Markéta PRÁŠILOVÁMarkéta PRÁŠILOVÁ 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 12.42 9.00
5 Ivana KRÁLOVÁIvana KRÁLOVÁ 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 12.51 8.00
6 Barbora BROŽOVÁBarbora BROŽOVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 12.63 4.50
7 Magdaléna KAJNAROVÁMagdaléna KAJNAROVÁ 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 SB 12.72 3.00
8 Petra POŠTULKOVÁPetra POŠTULKOVÁ 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 SB 14.42
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2024 - 11:55) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela MENŠÍKOVÁNela MENŠÍKOVÁ 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 12.62 6.00
2 Alžběta STEJSKALOVÁAlžběta STEJSKALOVÁ 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 12.63 4.50
3 Kateřina ZIMÁKOVÁKateřina ZIMÁKOVÁ 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 12.90 1.00
4 Hana VANČUROVÁHana VANČUROVÁ 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 SB 13.00
5 Adéla ŠKOLOVÁAdéla ŠKOLOVÁ 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 PB 13.27
6 Zuzana ČERNÁZuzana ČERNÁ 08 TJ UničovTJ Uničov 2 SB 13.30
7 Ema KROUPOVÁEma KROUPOVÁ 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 PB 13.38
8 Lucie GORČÍKOVÁLucie GORČÍKOVÁ 07 TJ UničovTJ Uničov 8 SB 13.51
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 5.5.2024 - 11:55) official Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela MOISESOVÁNela MOISESOVÁ 08 TJ UničovTJ Uničov 7 PB 13.15
2 Amélie PEKAŘÍKOVÁAmélie PEKAŘÍKOVÁ 07 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 8 PB 13.18
3 Tereza KEPRTOVÁTereza KEPRTOVÁ 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 SB 13.27
4 Barbora KNAPKOVÁBarbora KNAPKOVÁ 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 1 PB 13.35
5 Nikola SEĎOVÁNikola SEĎOVÁ 07 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 3 PB 13.46
6 Kristýna JEDLIČKOVÁKristýna JEDLIČKOVÁ 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 SB 13.56
7 Barbora BUDÍNOVÁBarbora BUDÍNOVÁ 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 SB 13.66
8 Veronika MALATINSKÁVeronika MALATINSKÁ 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 13.67
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (ne, 5.5.2024 - 11:55) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie POLÁŠKOVÁSofie POLÁŠKOVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 13.09
2 Julie KASPŘÍKOVÁJulie KASPŘÍKOVÁ 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 13.15
3 Nela BRADOVÁNela BRADOVÁ 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 13.17
MB Viktoria KOSTOLNÁViktoria KOSTOLNÁ 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 13.20
4 Adéla GBELCOVÁAdéla GBELCOVÁ B 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 PB 13.39
5 Barbora TOPINKOVÁBarbora TOPINKOVÁ 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 13.59
6 Ludmila KRČMÁŘOVÁLudmila KRČMÁŘOVÁ 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 PB 13.66
7 Anežka HRDLIČKOVÁAnežka HRDLIČKOVÁ 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 SB 13.91
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (ne, 5.5.2024 - 11:55) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta SEDLÁŘOVÁMarkéta SEDLÁŘOVÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 PB 12.75 2.00
2 Barbora MÁČALOVÁBarbora MÁČALOVÁ 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 13.53
3 Terézia ZONOVÁTerézia ZONOVÁ 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 PB 13.76
4 Tereza KARBANOVÁTereza KARBANOVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 13.88
5 Karolína SLABÁKarolína SLABÁ 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 SB 13.91
6 Diana MARTIŠOVÁDiana MARTIŠOVÁ 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 PB 13.94
7 Romana ODSTRČILOVÁRomana ODSTRČILOVÁ 08 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 PB 14.11
Zuzana MATĚJÍČKOVÁZuzana MATĚJÍČKOVÁ 07 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 6 DQ 16.8
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (ne, 5.5.2024 - 11:55) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema MANOVÁEma MANOVÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 12.54 7.00
2 Nikola PRUSENOVSKÁNikola PRUSENOVSKÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 13.61
3 Nela NAVRÁTILOVÁNela NAVRÁTILOVÁ 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 13.76
4 Jolana ŠLÉGROVÁJolana ŠLÉGROVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 14.00
5 Šárka KROPÁČOVÁŠárka KROPÁČOVÁ 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 PB 14.27
6 Magdaléna JURSOVÁMagdaléna JURSOVÁ B 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 PB 14.41
Lilly KOŇAŘÍKOVÁLilly KOŇAŘÍKOVÁ 08 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 4 DQ 16.8
Celkem 7 závodníků
Běh 7 (ne, 5.5.2024 - 11:55) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie FÚSIKOVÁJulie FÚSIKOVÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 PB 13.04
2 Daniela NEBENFÜHROVÁDaniela NEBENFÜHROVÁ 07 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 6 PB 13.52
3 Anita HRUBANOVÁAnita HRUBANOVÁ 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 PB 13.57
4 Valentýna BLATOVÁValentýna BLATOVÁ 08 AK KroměřížAK Kroměříž 3 PB 13.69
5 Veronika MOTALOVÁVeronika MOTALOVÁ 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 PB 13.77
6 Denisa SKŘIVÁNKOVÁDenisa SKŘIVÁNKOVÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 14.59
7 Lucie NAVRÁTILOVÁLucie NAVRÁTILOVÁ 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 PB 15.03
Celkem 7 závodníků
Běh 8 (ne, 5.5.2024 - 11:55) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra ŠPRINGEROVÁAlexandra ŠPRINGEROVÁ 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 PB 13.30
2 Ema MINAŘÍKOVÁEma MINAŘÍKOVÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 PB 14.06
3 Klára ZIMOLOVÁKlára ZIMOLOVÁ 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 14.14
4 Sofie NAVRÁTILOVÁSofie NAVRÁTILOVÁ 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 2 PB 14.32
5 Linda BEDŘICHOVÁLinda BEDŘICHOVÁ 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 6 PB 14.69
6 Kateřina ČERVENKOVÁKateřina ČERVENKOVÁ 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 14.80
7 Ema Marie PELIKÁNOVÁEma Marie PELIKÁNOVÁ 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 PB 15.05
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Romana HRNČÁROVÁRomana HRNČÁROVÁ 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 NL 12.05 13.00
2 Ema PROCHÁZKOVÁEma PROCHÁZKOVÁ 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 12.16 11.00
3 Emma MWANYOLOEmma MWANYOLO 07 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 2 PB 12.41 10.00
4 Markéta PRÁŠILOVÁMarkéta PRÁŠILOVÁ 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 12.42 9.00
5 Ivana KRÁLOVÁIvana KRÁLOVÁ 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 12.51 8.00
6 Ema MANOVÁEma MANOVÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 12.54 7.00
7 Nela MENŠÍKOVÁNela MENŠÍKOVÁ 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 12.62 6.00
8 Alžběta STEJSKALOVÁAlžběta STEJSKALOVÁ 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 12.63 4.50
9 Barbora BROŽOVÁBarbora BROŽOVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 12.63 4.50
10 Magdaléna KAJNAROVÁMagdaléna KAJNAROVÁ 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 SB 12.72 3.00
11 Markéta SEDLÁŘOVÁMarkéta SEDLÁŘOVÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 PB 12.75 2.00
12 Kateřina ZIMÁKOVÁKateřina ZIMÁKOVÁ 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 12.90 1.00
13 Hana VANČUROVÁHana VANČUROVÁ 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 SB 13.00
14 Julie FÚSIKOVÁJulie FÚSIKOVÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 PB 13.04
15 Sofie POLÁŠKOVÁSofie POLÁŠKOVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 13.09
16 Nela MOISESOVÁNela MOISESOVÁ 08 TJ UničovTJ Uničov 7 PB 13.15
17 Julie KASPŘÍKOVÁJulie KASPŘÍKOVÁ 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 13.15
18 Nela BRADOVÁNela BRADOVÁ 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 13.17
19 Amélie PEKAŘÍKOVÁAmélie PEKAŘÍKOVÁ 07 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 8 PB 13.18
20 Viktoria KOSTOLNÁViktoria KOSTOLNÁ 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 13.20
21 Tereza KEPRTOVÁTereza KEPRTOVÁ 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 SB 13.27
22 Adéla ŠKOLOVÁAdéla ŠKOLOVÁ 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 PB 13.27
23 Alexandra ŠPRINGEROVÁAlexandra ŠPRINGEROVÁ 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 PB 13.30
23 Zuzana ČERNÁZuzana ČERNÁ 08 TJ UničovTJ Uničov 2 SB 13.30
25 Barbora KNAPKOVÁBarbora KNAPKOVÁ 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 1 PB 13.35
26 Ema KROUPOVÁEma KROUPOVÁ 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 PB 13.38
27 Adéla GBELCOVÁAdéla GBELCOVÁ B 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 PB 13.39
28 Nikola SEĎOVÁNikola SEĎOVÁ 07 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 3 PB 13.46
29 Lucie GORČÍKOVÁLucie GORČÍKOVÁ 07 TJ UničovTJ Uničov 8 SB 13.51
30 Daniela NEBENFÜHROVÁDaniela NEBENFÜHROVÁ 07 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 6 PB 13.52
31 Barbora MÁČALOVÁBarbora MÁČALOVÁ 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 13.53
32 Kristýna JEDLIČKOVÁKristýna JEDLIČKOVÁ 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 SB 13.56
33 Anita HRUBANOVÁAnita HRUBANOVÁ 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 PB 13.57
34 Barbora TOPINKOVÁBarbora TOPINKOVÁ 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 13.59
35 Nikola PRUSENOVSKÁNikola PRUSENOVSKÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 13.61
36 Ludmila KRČMÁŘOVÁLudmila KRČMÁŘOVÁ 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 PB 13.66
37 Barbora BUDÍNOVÁBarbora BUDÍNOVÁ 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 SB 13.66
38 Veronika MALATINSKÁVeronika MALATINSKÁ 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 13.67
39 Valentýna BLATOVÁValentýna BLATOVÁ 08 AK KroměřížAK Kroměříž 3 PB 13.69
40 Terézia ZONOVÁTerézia ZONOVÁ 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 PB 13.76
41 Nela NAVRÁTILOVÁNela NAVRÁTILOVÁ 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 13.76
42 Veronika MOTALOVÁVeronika MOTALOVÁ 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 PB 13.77
43 Tereza KARBANOVÁTereza KARBANOVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 13.88
44 Karolína SLABÁKarolína SLABÁ 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 SB 13.91
45 Anežka HRDLIČKOVÁAnežka HRDLIČKOVÁ 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 SB 13.91
46 Diana MARTIŠOVÁDiana MARTIŠOVÁ 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 PB 13.94
47 Jolana ŠLÉGROVÁJolana ŠLÉGROVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 14.00
48 Ema MINAŘÍKOVÁEma MINAŘÍKOVÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 PB 14.06
49 Romana ODSTRČILOVÁRomana ODSTRČILOVÁ 08 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 PB 14.11
50 Klára ZIMOLOVÁKlára ZIMOLOVÁ 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 14.14
51 Šárka KROPÁČOVÁŠárka KROPÁČOVÁ 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 PB 14.27
52 Sofie NAVRÁTILOVÁSofie NAVRÁTILOVÁ 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 2 PB 14.32
53 Magdaléna JURSOVÁMagdaléna JURSOVÁ B 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 PB 14.41
54 Petra POŠTULKOVÁPetra POŠTULKOVÁ 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 SB 14.42
55 Denisa SKŘIVÁNKOVÁDenisa SKŘIVÁNKOVÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 14.59
56 Linda BEDŘICHOVÁLinda BEDŘICHOVÁ 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 6 PB 14.69
57 Kateřina ČERVENKOVÁKateřina ČERVENKOVÁ 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 14.80
58 Lucie NAVRÁTILOVÁLucie NAVRÁTILOVÁ 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 PB 15.03
59 Ema Marie PELIKÁNOVÁEma Marie PELIKÁNOVÁ 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 PB 15.05
Zuzana MATĚJÍČKOVÁZuzana MATĚJÍČKOVÁ 07 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 6 DQ 16.8
Lilly KOŇAŘÍKOVÁLilly KOŇAŘÍKOVÁ 08 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 4 DQ 16.8

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2024 - 16:05) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HANÁČEKFilip HANÁČEK 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 NL 21.71 13.00
2 Peter DÁVIDPeter DÁVID 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 21.94 11.00
3 Michal BAČÍKMichal BAČÍK 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 22.17 10.00
MB Martin VARHANÍKMartin VARHANÍK 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 SB 22.24
4 David NOVÁKDavid NOVÁK 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 22.32 9.00
5 Adam HRUŠKAAdam HRUŠKA 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 8 PB 22.64 7.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2024 - 16:05) official Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel KOBLIHADaniel KOBLIHA 05 AK KroměřížAK Kroměříž 7 PB 22.99 6.00
MB Martin SEDLECKÝMartin SEDLECKÝ 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 23.03
MB Šimon SPURNÝŠimon SPURNÝ 06 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 SB 23.15
3 Dominik NAVRÁTILDominik NAVRÁTIL 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 PB 23.22 3.00
4 Ondřej ŠTROUFOndřej ŠTROUF 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 SB 23.23 2.00
5 Jakub ČÍŽJakub ČÍŽ 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 SB 23.77
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 5.5.2024 - 16:05) official Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav MURINMiroslav MURIN 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 PB 22.45 8.00
2 Kristián HLAVÁČKristián HLAVÁČ 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 PB 23.03 5.00
3 Michal DERKAMichal DERKA 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 PB 23.21 4.00
4 Matěj MARTINKEVIČMatěj MARTINKEVIČ 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 23.27 1.00
5 Karel KRATOCHVÍLKarel KRATOCHVÍL 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 PB 23.30
6 Martin KREJČIŘÍKMartin KREJČIŘÍK 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 PB 23.39
7 Erik PAVLÍČEKErik PAVLÍČEK 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 SB 23.90
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 5.5.2024 - 16:05) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš Theodor BANÝJonáš Theodor BANÝ 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 PB 23.39
2 Adam BOĎAAdam BOĎA 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 23.92
3 Oliver PAVLÍČEKOliver PAVLÍČEK 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 SB 24.62
4 Filip Hai NGUYENFilip Hai NGUYEN 07 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 SB 24.71
5 Andrej CHOLEWAAndrej CHOLEWA 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 SB 24.88
6 Tomáš MARKIVSKÝTomáš MARKIVSKÝ 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 SB 25.09
7 Vojtěch STYPAVojtěch STYPA 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 SB 25.88
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (ne, 5.5.2024 - 16:05) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří MALOTAJiří MALOTA 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 PB 23.44
2 Richard ORSÁGRichard ORSÁG 07 AK KroměřížAK Kroměříž 5 PB 23.85
3 Jiří LORENCJiří LORENC 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 24.45
4 Oliver KAJZAROliver KAJZAR 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 PB 25.12
5 Jakub JASIOKJakub JASIOK 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 26.09
6 Vojtěch PRÓNYAIVojtěch PRÓNYAI 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 26.26
7 Filip SILNÝFilip SILNÝ 08 AK KroměřížAK Kroměříž 8 PB 27.00
Miroslav FUKSAMiroslav FUKSA 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HANÁČEKFilip HANÁČEK 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 NL 21.71 13.00
2 Peter DÁVIDPeter DÁVID 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 21.94 11.00
3 Michal BAČÍKMichal BAČÍK 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 22.17 10.00
4 Martin VARHANÍKMartin VARHANÍK 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 SB 22.24
5 David NOVÁKDavid NOVÁK 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 22.32 9.00
6 Miroslav MURINMiroslav MURIN 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 PB 22.45 8.00
7 Adam HRUŠKAAdam HRUŠKA 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 8 PB 22.64 7.00
8 Daniel KOBLIHADaniel KOBLIHA 05 AK KroměřížAK Kroměříž 7 PB 22.99 6.00
9 Martin SEDLECKÝMartin SEDLECKÝ 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 23.03
10 Kristián HLAVÁČKristián HLAVÁČ 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 PB 23.03 5.00
11 Šimon SPURNÝŠimon SPURNÝ 06 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 SB 23.15
12 Michal DERKAMichal DERKA 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 PB 23.21 4.00
13 Dominik NAVRÁTILDominik NAVRÁTIL 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 PB 23.22 3.00
14 Ondřej ŠTROUFOndřej ŠTROUF 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 SB 23.23 2.00
15 Matěj MARTINKEVIČMatěj MARTINKEVIČ 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 23.27 1.00
16 Karel KRATOCHVÍLKarel KRATOCHVÍL 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 PB 23.30
17 Martin KREJČIŘÍKMartin KREJČIŘÍK 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 PB 23.39
18 Jonáš Theodor BANÝJonáš Theodor BANÝ 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 PB 23.39
19 Jiří MALOTAJiří MALOTA 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 PB 23.44
20 Jakub ČÍŽJakub ČÍŽ 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 SB 23.77
21 Richard ORSÁGRichard ORSÁG 07 AK KroměřížAK Kroměříž 5 PB 23.85
22 Erik PAVLÍČEKErik PAVLÍČEK 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 SB 23.90
23 Adam BOĎAAdam BOĎA 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 23.92
24 Jiří LORENCJiří LORENC 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 24.45
25 Oliver PAVLÍČEKOliver PAVLÍČEK 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 SB 24.62
26 Filip Hai NGUYENFilip Hai NGUYEN 07 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 SB 24.71
27 Andrej CHOLEWAAndrej CHOLEWA 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 SB 24.88
28 Tomáš MARKIVSKÝTomáš MARKIVSKÝ 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 SB 25.09
29 Oliver KAJZAROliver KAJZAR 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 PB 25.12
30 Vojtěch STYPAVojtěch STYPA 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 SB 25.88
31 Jakub JASIOKJakub JASIOK 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 26.09
32 Vojtěch PRÓNYAIVojtěch PRÓNYAI 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 26.26
33 Filip SILNÝFilip SILNÝ 08 AK KroměřížAK Kroměříž 8 PB 27.00
Miroslav FUKSAMiroslav FUKSA 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 DNS

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2024 - 15:55) official Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš KOTEKMikuláš KOTEK 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 NL 22.10 13.00
2 Teodor VOLEKTeodor VOLEK 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 SB 22.48 11.00
3 Miroslav KRCHŇAVÝMiroslav KRCHŇAVÝ 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 SB 22.75 10.00
4 Matej ZÁLEŽÁKMatej ZÁLEŽÁK 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 22.77 9.00
5 Ondřej MEZULIÁNÍKOndřej MEZULIÁNÍK 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 PB 23.41 6.50
6 David PELLADavid PELLA 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 SB 23.74 4.00
7 Štěpán BEDNÁŘŠtěpán BEDNÁŘ 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 SB 24.06 0.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2024 - 15:55) official Vítr: +1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš ŠPIČKAMikuláš ŠPIČKA 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 23.41 6.50
2 Filip BALÁČFilip BALÁČ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 23.85 2.50
3 Adam JUREČKAAdam JUREČKA B 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 23.85 2.50
4 Ondřej NOVÁKOndřej NOVÁK 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 23.99
5 Marek PROKŮPEKMarek PROKŮPEK B 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 23.99
6 Václav ŠÍMAVáclav ŠÍMA 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 SB 24.28
7 Libor KONIUCHLibor KONIUCH 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 24.33
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 5.5.2024 - 15:55) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Břetislav OBŠILBřetislav OBŠIL 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 PB 23.92 1.00
2 Martin MACHÁŇMartin MACHÁŇ 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 PB 24.09
3 Tomáš ŘEZNÍČEKTomáš ŘEZNÍČEK B 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 24.20
4 Adam VALÍČEKAdam VALÍČEK 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 SB 24.48
5 Adam ŠTENCLAdam ŠTENCL 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 8 PB 24.50
6 Michal KUNOVSKÝMichal KUNOVSKÝ 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 24.85
7 Martin ŠKOLOUDÍKMartin ŠKOLOUDÍK 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 24.87
Martin HORÁKMartin HORÁK 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS 16.8
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (ne, 5.5.2024 - 15:55) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít KRŮZAVít KRŮZA 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 7 PB 23.37 8.00
2 Matěj LAZARMatěj LAZAR 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 23.71 5.00
3 Jiří OBŠILJiří OBŠIL 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 PB 24.32
4 Zbyněk SEMZbyněk SEM 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 3 PB 24.40
5 Štěpán ŠERÝŠtěpán ŠERÝ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 25.34
6 Jan ŠTAFAJan ŠTAFA 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 25.56
7 Vladimír KUCHAŘVladimír KUCHAŘ 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 PB 25.94
8 Ondřej STEJSKALOndřej STEJSKAL 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 26.19
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (ne, 5.5.2024 - 15:55) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB František SYCHRAFrantišek SYCHRA 07 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 7 PB 23.68
1 Jan VAŠÍČEKJan VAŠÍČEK 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 24.30
2 Marek HŰBSCHMarek HŰBSCH 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 PB 24.54
3 Jakub SÝKORAJakub SÝKORA 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 25.13
4 Dominik KRÁLDominik KRÁL 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 PB 25.51
5 Jan ŠMERDAJan ŠMERDA 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 PB 26.43
6 David ŠTEFEKDavid ŠTEFEK 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 30.25
Tobias HLADKÝTobias HLADKÝ 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš KOTEKMikuláš KOTEK 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 NL 22.10 13.00
2 Teodor VOLEKTeodor VOLEK 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 SB 22.48 11.00
3 Miroslav KRCHŇAVÝMiroslav KRCHŇAVÝ 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 SB 22.75 10.00
4 Matej ZÁLEŽÁKMatej ZÁLEŽÁK 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 22.77 9.00
5 Vít KRŮZAVít KRŮZA 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 7 PB 23.37 8.00
6 Mikuláš ŠPIČKAMikuláš ŠPIČKA 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 23.41 6.50
7 Ondřej MEZULIÁNÍKOndřej MEZULIÁNÍK 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 PB 23.41 6.50
8 František SYCHRAFrantišek SYCHRA 07 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 7 PB 23.68
9 Matěj LAZARMatěj LAZAR 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 23.71 5.00
10 David PELLADavid PELLA 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 SB 23.74 4.00
11 Filip BALÁČFilip BALÁČ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 23.85 2.50
12 Adam JUREČKAAdam JUREČKA B 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 23.85 2.50
13 Břetislav OBŠILBřetislav OBŠIL 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 PB 23.92 1.00
14 Ondřej NOVÁKOndřej NOVÁK 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 23.99
15 Marek PROKŮPEKMarek PROKŮPEK B 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 23.99
16 Štěpán BEDNÁŘŠtěpán BEDNÁŘ 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 SB 24.06 0.00
17 Martin MACHÁŇMartin MACHÁŇ 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 PB 24.09
18 Tomáš ŘEZNÍČEKTomáš ŘEZNÍČEK B 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 24.20
19 Václav ŠÍMAVáclav ŠÍMA 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 SB 24.28
20 Jan VAŠÍČEKJan VAŠÍČEK 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 24.30
21 Jiří OBŠILJiří OBŠIL 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 PB 24.32
22 Libor KONIUCHLibor KONIUCH 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 24.33
23 Zbyněk SEMZbyněk SEM 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 3 PB 24.40
24 Adam VALÍČEKAdam VALÍČEK 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 SB 24.48
25 Adam ŠTENCLAdam ŠTENCL 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 8 PB 24.50
26 Marek HŰBSCHMarek HŰBSCH 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 PB 24.54
27 Michal KUNOVSKÝMichal KUNOVSKÝ 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 24.85
28 Martin ŠKOLOUDÍKMartin ŠKOLOUDÍK 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 24.87
29 Jakub SÝKORAJakub SÝKORA 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 25.13
30 Štěpán ŠERÝŠtěpán ŠERÝ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 25.34
31 Dominik KRÁLDominik KRÁL 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 PB 25.51
32 Jan ŠTAFAJan ŠTAFA 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 25.56
33 Vladimír KUCHAŘVladimír KUCHAŘ 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 PB 25.94
34 Ondřej STEJSKALOndřej STEJSKAL 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 26.19
35 Jan ŠMERDAJan ŠMERDA 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 PB 26.43
36 David ŠTEFEKDavid ŠTEFEK 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 30.25
Martin HORÁKMartin HORÁK 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS 16.8
Tobias HLADKÝTobias HLADKÝ 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DNS

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2024 - 15:45) official Vítr: -0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna NOLLOVÁKristýna NOLLOVÁ 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 SB 25.20 13.00
2 Viktorie KŘÍŽOVÁViktorie KŘÍŽOVÁ 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 SB 25.31 11.00
3 Gabriela TOBOLOVÁGabriela TOBOLOVÁ 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 25.50 10.00
4 Laura KRÁLOVÁLaura KRÁLOVÁ 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 SB 25.85 4.00
MB Eliška VAVREČKOVÁEliška VAVREČKOVÁ 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 SB 25.99
5 Markéta BUGÁROVÁMarkéta BUGÁROVÁ 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 26.27 0.00
6 Marie ŠTOPLOVÁMarie ŠTOPLOVÁ 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 SB 26.35
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2024 - 15:45) official Vítr: -0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ONDŘEJOVÁAdéla ONDŘEJOVÁ 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 25.58 9.00
2 Klára KOLAJOVÁKlára KOLAJOVÁ 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 PB 25.73 8.00
3 Sára PAVLIDUSára PAVLIDU 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 PB 25.82 6.00
4 Adéla ORBESOVÁAdéla ORBESOVÁ 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 25.82 6.00
5 Magdalena PAVLÍKOVÁMagdalena PAVLÍKOVÁ 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 PB 25.88 2.00
6 Johana SUCHÁNKOVÁJohana SUCHÁNKOVÁ 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 25.89 1.00
7 Magdalena MÁDROVÁMagdalena MÁDROVÁ 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 26.29
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 5.5.2024 - 15:45) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofia DELPRETESofia DELPRETE 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 PB 25.82 6.00
2 Karolína KADLČÁKOVÁKarolína KADLČÁKOVÁ 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 26.27 0.00
3 Adéla HŘÍBKOVÁAdéla HŘÍBKOVÁ 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 PB 26.31
4 Veronika BELÁSOVÁVeronika BELÁSOVÁ 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 26.76
5 Michaela PETRŽELOVÁMichaela PETRŽELOVÁ 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 SB 26.85
6 Denisa VAŠÍČKOVÁDenisa VAŠÍČKOVÁ 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 SB 28.37
Sára VAVRUŠOVÁSára VAVRUŠOVÁ 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 5.5.2024 - 15:45) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ŠÍMOVÁEliška ŠÍMOVÁ 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 PB 25.86 3.00
2 Aneta KAŠPAROVÁAneta KAŠPAROVÁ B 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 26.69
3 Lucia JURÍKOVÁLucia JURÍKOVÁ B 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 PB 27.28
4 Nikola BUKÁČKOVÁNikola BUKÁČKOVÁ 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 SB 27.41
5 Ema KOHOUTKOVÁEma KOHOUTKOVÁ 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 SB 27.44
6 Eliška KONEČNÁEliška KONEČNÁ 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 SB 27.95
7 Jasmin ADAMČIKOVÁJasmin ADAMČIKOVÁ 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 SB 28.26
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (ne, 5.5.2024 - 15:45) official Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola HOŠKOVÁNikola HOŠKOVÁ B 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 PB 26.91
2 Sára ŠŤASTNÁSára ŠŤASTNÁ B 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 PB 27.41
3 Laura Katarína VLTAVSKÁLaura Katarína VLTAVSKÁ B 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 PB 27.95
4 Barbora VOJTÁŠKOVÁBarbora VOJTÁŠKOVÁ 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 8 PB 28.16
5 Veronika OPPELTOVÁVeronika OPPELTOVÁ B 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 28.18
6 Adéla KEBERLOVÁAdéla KEBERLOVÁ 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 28.26
7 Anna LEGIERSKÁAnna LEGIERSKÁ 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 SB 28.64
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (ne, 5.5.2024 - 15:45) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karla MADAJOVÁKarla MADAJOVÁ 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 PB 28.10
2 Eliška PEKÁRKOVÁEliška PEKÁRKOVÁ 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 28.31
3 Anna DARMOVZALOVÁAnna DARMOVZALOVÁ 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 28.75
4 Katrin PĚNČÍKOVÁKatrin PĚNČÍKOVÁ B 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 PB 28.82
5 Aneta STŘÍBRSKÁAneta STŘÍBRSKÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 28.86
6 Kateřina LEDECKÁKateřina LEDECKÁ B 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 SB 29.32
7 Lucie MALÁLucie MALÁ 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 SB 29.56
Celkem 7 závodníků
Běh 7 (ne, 5.5.2024 - 15:45) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HATLÁKOVÁAnna HATLÁKOVÁ B 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 28.34
2 Dita KOBYLKOVÁDita KOBYLKOVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 29.44
3 Natálie RŮŽOVÁNatálie RŮŽOVÁ B 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 PB 29.49
4 Žofie LYČKOVÁŽofie LYČKOVÁ 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 30.02
5 Adéla ŽOUŽELKOVÁAdéla ŽOUŽELKOVÁ 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 SB 30.76
6 Laura POŘÍZKOVÁLaura POŘÍZKOVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 SB 32.33
7 Erika ŘEHÁKOVÁErika ŘEHÁKOVÁ 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 PB 34.64
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna NOLLOVÁKristýna NOLLOVÁ 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 SB 25.20 13.00
2 Viktorie KŘÍŽOVÁViktorie KŘÍŽOVÁ 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 SB 25.31 11.00
3 Gabriela TOBOLOVÁGabriela TOBOLOVÁ 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 25.50 10.00
4 Adéla ONDŘEJOVÁAdéla ONDŘEJOVÁ 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 25.58 9.00
5 Klára KOLAJOVÁKlára KOLAJOVÁ 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 PB 25.73 8.00
6 Sára PAVLIDUSára PAVLIDU 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 PB 25.82 6.00
7 Sofia DELPRETESofia DELPRETE 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 PB 25.82 6.00
8 Adéla ORBESOVÁAdéla ORBESOVÁ 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 25.82 6.00
9 Laura KRÁLOVÁLaura KRÁLOVÁ 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 SB 25.85 4.00
10 Eliška ŠÍMOVÁEliška ŠÍMOVÁ 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 PB 25.86 3.00
11 Magdalena PAVLÍKOVÁMagdalena PAVLÍKOVÁ 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 PB 25.88 2.00
12 Johana SUCHÁNKOVÁJohana SUCHÁNKOVÁ 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 25.89 1.00
13 Eliška VAVREČKOVÁEliška VAVREČKOVÁ 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 SB 25.99
14 Karolína KADLČÁKOVÁKarolína KADLČÁKOVÁ 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 26.27 0.00
15 Markéta BUGÁROVÁMarkéta BUGÁROVÁ 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 26.27 0.00
16 Magdalena MÁDROVÁMagdalena MÁDROVÁ 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 26.29
17 Adéla HŘÍBKOVÁAdéla HŘÍBKOVÁ 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 PB 26.31
18 Marie ŠTOPLOVÁMarie ŠTOPLOVÁ 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 SB 26.35
19 Aneta KAŠPAROVÁAneta KAŠPAROVÁ B 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 26.69
20 Veronika BELÁSOVÁVeronika BELÁSOVÁ 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 26.76
21 Michaela PETRŽELOVÁMichaela PETRŽELOVÁ 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 SB 26.85
22 Nikola HOŠKOVÁNikola HOŠKOVÁ B 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 PB 26.91
23 Lucia JURÍKOVÁLucia JURÍKOVÁ B 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 PB 27.28
24 Nikola BUKÁČKOVÁNikola BUKÁČKOVÁ 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 SB 27.41
25 Sára ŠŤASTNÁSára ŠŤASTNÁ B 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 PB 27.41
26 Ema KOHOUTKOVÁEma KOHOUTKOVÁ 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 SB 27.44
27 Eliška KONEČNÁEliška KONEČNÁ 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 SB 27.95
28 Laura Katarína VLTAVSKÁLaura Katarína VLTAVSKÁ B 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 PB 27.95
29 Karla MADAJOVÁKarla MADAJOVÁ 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 PB 28.10
30 Barbora VOJTÁŠKOVÁBarbora VOJTÁŠKOVÁ 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 8 PB 28.16
31 Veronika OPPELTOVÁVeronika OPPELTOVÁ B 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 28.18
32 Jasmin ADAMČIKOVÁJasmin ADAMČIKOVÁ 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 SB 28.26
33 Adéla KEBERLOVÁAdéla KEBERLOVÁ 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 28.26
34 Eliška PEKÁRKOVÁEliška PEKÁRKOVÁ 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 28.31
35 Anna HATLÁKOVÁAnna HATLÁKOVÁ B 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 28.34
36 Denisa VAŠÍČKOVÁDenisa VAŠÍČKOVÁ 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 SB 28.37
37 Anna LEGIERSKÁAnna LEGIERSKÁ 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 SB 28.64
38 Anna DARMOVZALOVÁAnna DARMOVZALOVÁ 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 28.75
39 Katrin PĚNČÍKOVÁKatrin PĚNČÍKOVÁ B 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 PB 28.82
40 Aneta STŘÍBRSKÁAneta STŘÍBRSKÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 28.86
41 Kateřina LEDECKÁKateřina LEDECKÁ B 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 SB 29.32
42 Dita KOBYLKOVÁDita KOBYLKOVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 29.44
43 Natálie RŮŽOVÁNatálie RŮŽOVÁ B 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 PB 29.49
44 Lucie MALÁLucie MALÁ 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 SB 29.56
45 Žofie LYČKOVÁŽofie LYČKOVÁ 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 30.02
46 Adéla ŽOUŽELKOVÁAdéla ŽOUŽELKOVÁ 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 SB 30.76
47 Laura POŘÍZKOVÁLaura POŘÍZKOVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 SB 32.33
48 Erika ŘEHÁKOVÁErika ŘEHÁKOVÁ 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 PB 34.64
Sára VAVRUŠOVÁSára VAVRUŠOVÁ 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2024 - 15:35) official Vítr: +1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Romana HRNČÁROVÁRomana HRNČÁROVÁ 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 NL 24.35 13.00
2 Tereza TICHÁTereza TICHÁ 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 24.77 11.00
3 Ivana KRÁLOVÁIvana KRÁLOVÁ 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 24.95 10.00
4 Kristýna KÁŇOVÁKristýna KÁŇOVÁ 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 25.07 9.00
5 Dominika ŠVAŇOVÁDominika ŠVAŇOVÁ 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 PB 25.20 8.00
6 Emma MWANYOLOEmma MWANYOLO 07 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 2 PB 25.26 7.00
7 Anna Marie CHALUPOVÁAnna Marie CHALUPOVÁ 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 25.28 6.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2024 - 15:35) official Vítr: +1.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KUBAJUROVÁTereza KUBAJUROVÁ 07 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 7 PB 26.01 5.00
2 Magdaléna KAJNAROVÁMagdaléna KAJNAROVÁ 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 SB 26.51 4.00
3 Nela MENŠÍKOVÁNela MENŠÍKOVÁ 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 26.69 2.00
4 Michaela ŽÁČKOVÁMichaela ŽÁČKOVÁ 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 26.84
5 Ema FIALOVÁEma FIALOVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 SB 26.98
6 Nina ŠINCLOVÁNina ŠINCLOVÁ 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 SB 27.08
7 Hana VANČUROVÁHana VANČUROVÁ 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 SB 27.48
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 5.5.2024 - 15:35) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta STEJSKALOVÁAlžběta STEJSKALOVÁ 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 26.88
2 Zuzana KRESTOVÁZuzana KRESTOVÁ 07 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 5 SB 27.08
3 Natálie NOVÁKOVÁNatálie NOVÁKOVÁ 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 SB 27.71
4 Alžběta CHLEBKOVÁAlžběta CHLEBKOVÁ 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 SB 27.76
5 Zuzana ČERNÁZuzana ČERNÁ 08 TJ UničovTJ Uničov 6 SB 28.09
6 Diana MARTIŠOVÁDiana MARTIŠOVÁ 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 SB 29.29
7 Terézia ZONOVÁTerézia ZONOVÁ 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 SB 29.30
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 5.5.2024 - 15:35) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela GABČÍKOVÁNela GABČÍKOVÁ 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 PB 26.96
MB Viktoria KOSTOLNÁViktoria KOSTOLNÁ 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 27.42
2 Sára ŠEBELOVÁSára ŠEBELOVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 27.68
3 Iveta ŠIMKOVÁIveta ŠIMKOVÁ 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 27.73
4 Lucie GORČÍKOVÁLucie GORČÍKOVÁ 07 TJ UničovTJ Uničov 7 SB 28.03
5 Barbora MÁČALOVÁBarbora MÁČALOVÁ 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 SB 28.60
Nikola SEĎOVÁNikola SEĎOVÁ 07 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (ne, 5.5.2024 - 15:35) official Vítr: +1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KEPRTOVÁTereza KEPRTOVÁ 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 26.55 3.00
2 Nela MOISESOVÁNela MOISESOVÁ 08 TJ UničovTJ Uničov 7 PB 27.51
3 Lucie KNIESOVÁLucie KNIESOVÁ 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 27.80
4 Barbora TOPINKOVÁBarbora TOPINKOVÁ 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 SB 28.35
5 Tereza KARBANOVÁTereza KARBANOVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 28.49
6 Hana ZMEŠKALOVÁHana ZMEŠKALOVÁ 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 29.08
7 Romana ODSTRČILOVÁRomana ODSTRČILOVÁ 08 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 SB 29.33
Sofie POLÁŠKOVÁSofie POLÁŠKOVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 DQ 16.8
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (ne, 5.5.2024 - 15:35) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla MERTOVÁAdéla MERTOVÁ 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 PB 28.30
2 Sofie NAVRÁTILOVÁSofie NAVRÁTILOVÁ 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 2 PB 28.89
3 Stella BRÁZDILOVÁStella BRÁZDILOVÁ 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 PB 29.04
4 Barbora UHŘÍKOVÁBarbora UHŘÍKOVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 29.32
5 Zuzana MATĚJÍČKOVÁZuzana MATĚJÍČKOVÁ 07 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 3 PB 29.50
6 Martina NOVÁKOVÁMartina NOVÁKOVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 29.83
7 Eliška FOJTÍKOVÁEliška FOJTÍKOVÁ 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 30.28
8 Kristýna DYKESKristýna DYKES 08 AK KroměřížAK Kroměříž 1 32.09
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (ne, 5.5.2024 - 15:35) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie FÚSIKOVÁJulie FÚSIKOVÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 PB 26.73 1.00
2 Nela BRADOVÁNela BRADOVÁ 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 27.20
3 Anita HRUBANOVÁAnita HRUBANOVÁ 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 PB 27.85
4 Klára ANDRISOVÁKlára ANDRISOVÁ 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 28.47
5 Sandra KRIEGEROVÁSandra KRIEGEROVÁ 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 PB 30.49
6 Linda BEDŘICHOVÁLinda BEDŘICHOVÁ 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 7 PB 30.65
7 Kateřina ČERVENKOVÁKateřina ČERVENKOVÁ 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 31.25
8 Petra DOBEŠOVÁPetra DOBEŠOVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 31.43
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (ne, 5.5.2024 - 15:35) official Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Berenika MIKULKOVÁBerenika MIKULKOVÁ 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 27.35
2 Sofie KLEISOVÁSofie KLEISOVÁ 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 PB 28.71
3 Ema MINAŘÍKOVÁEma MINAŘÍKOVÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 PB 28.87
4 Barbora ONDRÁČKOVÁBarbora ONDRÁČKOVÁ 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 29.13
5 Valentýna BLATOVÁValentýna BLATOVÁ 08 AK KroměřížAK Kroměříž 1 PB 29.19
6 Kristýna BRÁZDOVÁKristýna BRÁZDOVÁ 08 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 6 PB 29.80
7 Mariana KUBEŠOVÁMariana KUBEŠOVÁ 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 29.83
8 Karolína CHVÍLÍČKOVÁKarolína CHVÍLÍČKOVÁ 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 PB 30.36
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Romana HRNČÁROVÁRomana HRNČÁROVÁ 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 NL 24.35 13.00
2 Tereza TICHÁTereza TICHÁ 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 24.77 11.00
3 Ivana KRÁLOVÁIvana KRÁLOVÁ 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 24.95 10.00
4 Kristýna KÁŇOVÁKristýna KÁŇOVÁ 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 25.07 9.00
5 Dominika ŠVAŇOVÁDominika ŠVAŇOVÁ 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 PB 25.20 8.00
6 Emma MWANYOLOEmma MWANYOLO 07 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 2 PB 25.26 7.00
7 Anna Marie CHALUPOVÁAnna Marie CHALUPOVÁ 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 25.28 6.00
8 Tereza KUBAJUROVÁTereza KUBAJUROVÁ 07 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 7 PB 26.01 5.00
9 Magdaléna KAJNAROVÁMagdaléna KAJNAROVÁ 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 SB 26.51 4.00
10 Tereza KEPRTOVÁTereza KEPRTOVÁ 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 26.55 3.00
11 Nela MENŠÍKOVÁNela MENŠÍKOVÁ 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 26.69 2.00
12 Julie FÚSIKOVÁJulie FÚSIKOVÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 PB 26.73 1.00
13 Michaela ŽÁČKOVÁMichaela ŽÁČKOVÁ 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 26.84
14 Alžběta STEJSKALOVÁAlžběta STEJSKALOVÁ 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 26.88
15 Nela GABČÍKOVÁNela GABČÍKOVÁ 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 PB 26.96
16 Ema FIALOVÁEma FIALOVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 SB 26.98
17 Nina ŠINCLOVÁNina ŠINCLOVÁ 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 SB 27.08
18 Zuzana KRESTOVÁZuzana KRESTOVÁ 07 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 5 SB 27.08
19 Nela BRADOVÁNela BRADOVÁ 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 27.20
20 Berenika MIKULKOVÁBerenika MIKULKOVÁ 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 27.35
21 Viktoria KOSTOLNÁViktoria KOSTOLNÁ 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 27.42
22 Hana VANČUROVÁHana VANČUROVÁ 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 SB 27.48
23 Nela MOISESOVÁNela MOISESOVÁ 08 TJ UničovTJ Uničov 7 PB 27.51
24 Sára ŠEBELOVÁSára ŠEBELOVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 27.68
25 Natálie NOVÁKOVÁNatálie NOVÁKOVÁ 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 SB 27.71
26 Iveta ŠIMKOVÁIveta ŠIMKOVÁ 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 27.73
27 Alžběta CHLEBKOVÁAlžběta CHLEBKOVÁ 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 SB 27.76
28 Lucie KNIESOVÁLucie KNIESOVÁ 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 27.80
29 Anita HRUBANOVÁAnita HRUBANOVÁ 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 PB 27.85
30 Lucie GORČÍKOVÁLucie GORČÍKOVÁ 07 TJ UničovTJ Uničov 7 SB 28.03
31 Zuzana ČERNÁZuzana ČERNÁ 08 TJ UničovTJ Uničov 6 SB 28.09
32 Adéla MERTOVÁAdéla MERTOVÁ 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 PB 28.30
33 Barbora TOPINKOVÁBarbora TOPINKOVÁ 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 SB 28.35
34 Klára ANDRISOVÁKlára ANDRISOVÁ 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 28.47
35 Tereza KARBANOVÁTereza KARBANOVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 28.49
36 Barbora MÁČALOVÁBarbora MÁČALOVÁ 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 SB 28.60
37 Sofie KLEISOVÁSofie KLEISOVÁ 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 PB 28.71
38 Ema MINAŘÍKOVÁEma MINAŘÍKOVÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 PB 28.87
39 Sofie NAVRÁTILOVÁSofie NAVRÁTILOVÁ 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 2 PB 28.89
40 Stella BRÁZDILOVÁStella BRÁZDILOVÁ 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 PB 29.04
41 Hana ZMEŠKALOVÁHana ZMEŠKALOVÁ 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 29.08
42 Barbora ONDRÁČKOVÁBarbora ONDRÁČKOVÁ 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 29.13
43 Valentýna BLATOVÁValentýna BLATOVÁ 08 AK KroměřížAK Kroměříž 1 PB 29.19
44 Diana MARTIŠOVÁDiana MARTIŠOVÁ 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 SB 29.29
45 Terézia ZONOVÁTerézia ZONOVÁ 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 SB 29.30
46 Barbora UHŘÍKOVÁBarbora UHŘÍKOVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 29.32
47 Romana ODSTRČILOVÁRomana ODSTRČILOVÁ 08 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 SB 29.33
48 Zuzana MATĚJÍČKOVÁZuzana MATĚJÍČKOVÁ 07 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 3 PB 29.50
49 Kristýna BRÁZDOVÁKristýna BRÁZDOVÁ 08 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 6 PB 29.80
50 Mariana KUBEŠOVÁMariana KUBEŠOVÁ 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 29.83
51 Martina NOVÁKOVÁMartina NOVÁKOVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 29.83
52 Eliška FOJTÍKOVÁEliška FOJTÍKOVÁ 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 30.28
53 Karolína CHVÍLÍČKOVÁKarolína CHVÍLÍČKOVÁ 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 PB 30.36
54 Sandra KRIEGEROVÁSandra KRIEGEROVÁ 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 PB 30.49
55 Linda BEDŘICHOVÁLinda BEDŘICHOVÁ 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 7 PB 30.65
56 Kateřina ČERVENKOVÁKateřina ČERVENKOVÁ 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 31.25
57 Petra DOBEŠOVÁPetra DOBEŠOVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 31.43
58 Kristýna DYKESKristýna DYKES 08 AK KroměřížAK Kroměříž 1 32.09
Nikola SEĎOVÁNikola SEĎOVÁ 07 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 6 DNS
Sofie POLÁŠKOVÁSofie POLÁŠKOVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 DQ 16.8

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2024 - 13:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KONÍČEKOndřej KONÍČEK 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 NL 50.15 13.00
2 Josef JAHODAJosef JAHODA 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 PB 50.39 11.00
3 Michal DERKAMichal DERKA 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 50.56 10.00
4 Matěj MARTINKEVIČMatěj MARTINKEVIČ 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 51.46 9.00
5 Adam BOĎAAdam BOĎA 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 SB 52.90 8.00
6 Maxim TESLÍKMaxim TESLÍK 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 SB 54.38 3.00
7 Rio BABIUCHRio BABIUCH 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 SB 54.62 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2024 - 13:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel KOBLIHADaniel KOBLIHA 05 AK KroměřížAK Kroměříž 3 PB 53.25 6.00
2 Lukáš JAROŠEKLukáš JAROŠEK 05 AK KroměřížAK Kroměříž 6 SB 53.98 5.00
3 Filip Hai NGUYENFilip Hai NGUYEN 07 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 54.23 4.00
4 Vojtěch SZCZERBAVojtěch SZCZERBA 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 SB 54.46 2.00
5 Tomáš MARKIVSKÝTomáš MARKIVSKÝ 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 SB 59.24
MB Maxmilián SPILLERMaxmilián SPILLER 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 5.5.2024 - 13:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard ORSÁGRichard ORSÁG 07 AK KroměřížAK Kroměříž 4 PB 53.06 7.00
2 Patrik VÍTKOVIČPatrik VÍTKOVIČ 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 PB 56.85
3 Jáchym ČERNOCHJáchym ČERNOCH 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 PB 57.26
4 Tomáš TRHLÍKTomáš TRHLÍK 06 AK KroměřížAK Kroměříž 3 PB 58.61
5 Jack Todd WITTJack Todd WITT 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 SB 58.88
6 Filip SILNÝFilip SILNÝ 08 AK KroměřížAK Kroměříž 8 PB 60.02
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KONÍČEKOndřej KONÍČEK 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 NL 50.15 13.00
2 Josef JAHODAJosef JAHODA 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 PB 50.39 11.00
3 Michal DERKAMichal DERKA 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 50.56 10.00
4 Matěj MARTINKEVIČMatěj MARTINKEVIČ 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 51.46 9.00
5 Adam BOĎAAdam BOĎA 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 SB 52.90 8.00