Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

1.semifinále Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže

Ostrava - Vítkovice (5. 5. 2024)

800 m - Junioři

(ne, 5.5.2024 - 11:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 6 Tomáš VOLNÝTomáš VOLNÝ 07 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 NL 1:53.53 13.00
MB 5 Tomáš VINCKERTomáš VINCKER 05 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 1:53.54
2 7 Ondřej KONÍČEKOndřej KONÍČEK 05 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 6 PB 2:00.59 11.00
3 10 Ladislav ONDRUCHLadislav ONDRUCH 06 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 8 PB 2:02.59 10.00
4 3 Filip ŠPINÁRFilip ŠPINÁR 05 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 3 PB 2:03.85 9.00
5 9 Jiří LORENCJiří LORENC 05 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 7 SB 2:04.79 8.00
6 1 Matěj KOVAŘČÍKMatěj KOVAŘČÍK 07 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 2:07.01 7.00
7 11 Tomáš TRHLÍKTomáš TRHLÍK 06 AK Kroměříž AK Kroměříž 8 PB 2:15.39 6.00
8 2 Jack Todd WITTJack Todd WITT 06 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 2 2:16.01 5.00
9 4 Tibor TANHÄUSERTibor TANHÄUSER 08 Atletický klub Hodonín,z.s. Atletický klub Hodonín,z.s. 3 PB 2:19.20 4.00
10 8 Ondřej REDZINAOndřej REDZINA 08 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 6 PB 2:30.78 3.00
Celkem 11 závodníků

800 m - Dorostenci

(ne, 5.5.2024 - 11:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 8 Peter CSIKÓSPeter CSIKÓS 07 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 5 SB 1:57.74 13.00
2 9 Michal KUNOVSKÝMichal KUNOVSKÝ 07 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 1:59.19 11.00
3 5 Tobiáš TOMANTobiáš TOMAN 07 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 SB 2:01.52 10.00
4 11 Jan NEUDÖRFLERJan NEUDÖRFLER 08 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 7 SB 2:02.49 9.00
5 1 Adam VALÍČEKAdam VALÍČEK 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 2:02.52 8.00
6 14 Matěj DUJKAMatěj DUJKA 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 2:08.85 7.00
7 10 Tomáš HUBSCHTomáš HUBSCH 08 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 6 PB 2:09.68 6.00
8 7 Štěpán ŠERÝŠtěpán ŠERÝ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 2:09.68 5.00
9 3 Jakub JÁNYŠJakub JÁNYŠ 07 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s. Tělovýchovná jednota Slezan... 2 SB 2:10.67 4.00
10 4 Kristián KONEČNÝKristián KONEČNÝ 08 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 2 PB 2:14.54 3.00
11 13 Patrik MACHAČPatrik MACHAČ 07 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 8 PB 2:18.02 2.00
12 12 Jindřich BALŠÁNJindřich BALŠÁN 08 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 7 SB 2:21.21 1.00
13 2 Martin LAŽEKMartin LAŽEK 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 SB 2:24.05
6 Petr MINAŘÍKPetr MINAŘÍK 07 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS
Celkem 14 závodníků

800 m - Juniorky

(ne, 5.5.2024 - 11:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 4 Andrea PĚNČÍKOVÁAndrea PĚNČÍKOVÁ 06 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 4 SB 2:24.19 13.00
2 6 Karolína VAŇKOVÁKarolína VAŇKOVÁ 06 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 2:25.82 11.00
3 10 Beata LÁTALOVÁBeata LÁTALOVÁ B 06 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 8 PB 2:29.32 10.00
4 5 Eliška KONEČNÁEliška KONEČNÁ 05 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 SB 2:29.68 9.00
MB 9 Agáta NOVOTNÁAgáta NOVOTNÁ 06 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 2:29.76
5 3 Aneta STŘÍBRSKÁAneta STŘÍBRSKÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 SB 2:30.23 8.00
6 8 Anna DARMOVZALOVÁAnna DARMOVZALOVÁ 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 7 SB 2:39.24 7.00
7 1 Nikol JESTŘÍBKOVÁNikol JESTŘÍBKOVÁ B 08 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 1 SB 2:39.34 6.00
8 2 Eliška HOVORKOVÁEliška HOVORKOVÁ 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 SB 2:41.40 5.00
9 7 Anna VEJVALKOVÁAnna VEJVALKOVÁ 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 SB 2:52.32 4.00
Celkem 10 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2024 - 11:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 3 Anna VÁCLAVÍKOVÁAnna VÁCLAVÍKOVÁ 07 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s. Tělovýchovná jednota Slezan... 3 NL 2:15.06 13.00
2 6 Radka RONČKEVIČOVÁRadka RONČKEVIČOVÁ 08 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 5 PB 2:16.28 11.00
3 10 Kateřina ČECHOVÁKateřina ČECHOVÁ 07 Atletika Holešov, z.s. Atletika Holešov, z.s. 8 PB 2:19.17 10.00
4 5 Ema FIALOVÁEma FIALOVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 SB 2:20.72 9.00
5 2 Vendula HOLUŠOVÁVendula HOLUŠOVÁ 08 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 2 SB 2:24.68 8.00
6 9 Klára FENDRYCHOVÁKlára FENDRYCHOVÁ 07 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 SB 2:25.18 7.00
7 8 Jana KREJČIŘÍKOVÁJana KREJČIŘÍKOVÁ 07 Atletika Holešov, z.s. Atletika Holešov, z.s. 6 SB 2:28.88 4.00
8 7 Klára OLIVÍKOVÁKlára OLIVÍKOVÁ 07 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 6 PB 2:29.28 3.00
9 11 Sabina TVRDOŇOVÁSabina TVRDOŇOVÁ 09 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 8 2:35.57 2.00
10 4 Nela KOLČÁŘOVÁNela KOLČÁŘOVÁ 07 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s. Tělovýchovná jednota Slezan... 3 SB 2:39.66 0.00
1 Lucie ŠENKEŘÍKOVÁLucie ŠENKEŘÍKOVÁ 07 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2024 - 11:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 6 Lucie DANĚČKOVÁLucie DANĚČKOVÁ 07 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 2:26.31 6.00
2 3 Klára BAREŠOVÁKlára BAREŠOVÁ 08 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 2:26.39 5.00
MB 5 Monika TROJANCOVÁMonika TROJANCOVÁ 08 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 2:29.78
3 10 Eva BĚLOVOVÁEva BĚLOVOVÁ 07 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 2:37.35 1.00
4 2 Anna DROCHYTKOVÁAnna DROCHYTKOVÁ 07 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 2 PB 2:37.43 0.00
5 9 Sára ŠEBELOVÁSára ŠEBELOVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:37.69 0.00
6 11 Martina NOVÁKOVÁMartina NOVÁKOVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 2:40.47
7 1 Denisa SKŘIVÁNKOVÁDenisa SKŘIVÁNKOVÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 1 SB 2:46.46
8 7 Barbora UHŘÍKOVÁBarbora UHŘÍKOVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:49.56
9 8 Petra DOBEŠOVÁPetra DOBEŠOVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 2:59.61
4 Eliška TVRDÁEliška TVRDÁ 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 3 DNF
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 3 Anna VÁCLAVÍKOVÁAnna VÁCLAVÍKOVÁ 07 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s. Tělovýchovná jednota Slezan... 3 NL 2:15.06 13.00
2 6 Radka RONČKEVIČOVÁRadka RONČKEVIČOVÁ 08 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 5 PB 2:16.28 11.00
3 10 Kateřina ČECHOVÁKateřina ČECHOVÁ 07 Atletika Holešov, z.s. Atletika Holešov, z.s. 8 PB 2:19.17 10.00
4 5 Ema FIALOVÁEma FIALOVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 SB 2:20.72 9.00
5 2 Vendula HOLUŠOVÁVendula HOLUŠOVÁ 08 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 2 SB 2:24.68 8.00
6 9 Klára FENDRYCHOVÁKlára FENDRYCHOVÁ 07 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 SB 2:25.18 7.00
7 6 Lucie DANĚČKOVÁLucie DANĚČKOVÁ 07 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 2:26.31 6.00
8 3 Klára BAREŠOVÁKlára BAREŠOVÁ 08 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 2:26.39 5.00
9 8 Jana KREJČIŘÍKOVÁJana KREJČIŘÍKOVÁ 07 Atletika Holešov, z.s. Atletika Holešov, z.s. 6 SB 2:28.88 4.00
10 7 Klára OLIVÍKOVÁKlára OLIVÍKOVÁ 07 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 6 PB 2:29.28 3.00
11 5 Monika TROJANCOVÁMonika TROJANCOVÁ 08 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 2:29.78
12 11 Sabina TVRDOŇOVÁSabina TVRDOŇOVÁ 09 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 8 2:35.57 2.00
13 10 Eva BĚLOVOVÁEva BĚLOVOVÁ 07 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 2:37.35 1.00
14 2 Anna DROCHYTKOVÁAnna DROCHYTKOVÁ 07 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 2 PB 2:37.43 0.00
15 9 Sára ŠEBELOVÁSára ŠEBELOVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:37.69 0.00
16 4 Nela KOLČÁŘOVÁNela KOLČÁŘOVÁ 07 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s. Tělovýchovná jednota Slezan... 3 SB 2:39.66 0.00
17 11 Martina NOVÁKOVÁMartina NOVÁKOVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 2:40.47
18 1 Denisa SKŘIVÁNKOVÁDenisa SKŘIVÁNKOVÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 1 SB 2:46.46
19 7 Barbora UHŘÍKOVÁBarbora UHŘÍKOVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:49.56
20 8 Petra DOBEŠOVÁPetra DOBEŠOVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 2:59.61
1 Lucie ŠENKEŘÍKOVÁLucie ŠENKEŘÍKOVÁ 07 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
4 Eliška TVRDÁEliška TVRDÁ 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 3 DNF