Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

1. kolo KPD ÚKAS staršího žactva

Klášterec nad Ohří (5. 5. 2024)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 5.5.2024 - 11:10) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KošaVojtěch Koša 09 AK BílinaAK Bílina 4 07.63 qA
2 Lukáš MaixnerLukáš Maixner 09 ASK DěčínASK Děčín 3 PB 07.96 qA
3 Filip ZikaFilip Zika 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 PB 08.04 qA
4 Jan SemrádJan Semrád 10 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 PB 08.65 qB
5 6 Adam Ján KamenskýAdam Ján Kamenský 09 AK MostAK Most 2 09.13
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 5.5.2024 - 11:10) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David UlrychDavid Ulrych 10 AK MostAK Most 3 07.97 qA
2 Adam KolaříkAdam Kolařík 09 AK MostAK Most 4 07.98 qA
3 Jakub SmažíkJakub Smažík 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 08.25 qB
4 Daniel ŠumaDaniel Šuma 10 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 6 08.86
5 Tomáš BittnerTomáš Bittner 12 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 09.30
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (ne, 5.5.2024 - 11:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HrnčířTomáš Hrnčíř 10 AK BílinaAK Bílina 4 08.02 qA
2 Matyáš TomanecMatyáš Tomanec 10 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 PB 08.07 qB
3 Matěj FojtíkMatěj Fojtík 10 AK BílinaAK Bílina 5 PB 08.59 qB
4 Viktor Jan HloušekViktor Jan Hloušek 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 2 PB 08.68 qB
5 Kryštof ZimKryštof Zim 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 08.72 qB
Celkem 5 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 5.5.2024 - 12:10) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KošaVojtěch Koša 09 AK BílinaAK Bílina 4 07.70 13.00
2 Adam KolaříkAdam Kolařík 09 AK MostAK Most 2 SB 07.95 11.00
3 Lukáš MaixnerLukáš Maixner 09 ASK DěčínASK Děčín 3 08.02 10.00
4 Tomáš HrnčířTomáš Hrnčíř 10 AK BílinaAK Bílina 6 08.04 9.00
5 David UlrychDavid Ulrych 10 AK MostAK Most 5 08.08 8.00
6 Filip ZikaFilip Zika 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 08.22 7.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 5.5.2024 - 12:15) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš TomanecMatyáš Tomanec 10 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 08.16 6.00
2 Jakub SmažíkJakub Smažík 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 SB 08.25 5.00
3 Jan SemrádJan Semrád 10 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 SB 08.60 4.00
4 Matěj FojtíkMatěj Fojtík 10 AK BílinaAK Bílina 5 08.64 3.00
5 Kryštof ZimKryštof Zim 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 SB 08.69 2.00
6 Viktor Jan HloušekViktor Jan Hloušek 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 6 08.75 1.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 5.5.2024 - 12:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanda SitkováVanda Sitková 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 SB 07.92 13.00
2 Barbora KubínováBarbora Kubínová 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 SB 08.05 11.00
3 Šárka ŠkuthanováŠárka Škuthanová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1 SB 08.15 10.00
4 Nella BřečkováNella Břečková 09 AK MostAK Most 5 08.17 9.00
5 Michaela KřížováMichaela Křížová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 SB 08.19 8.00
6 Sofie ŠtorkováSofie Štorková 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 08.25 7.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 5.5.2024 - 12:05) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna PiramovskáMagdaléna Piramovská 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 SB 08.43 6.00
2 Nela GajdošováNela Gajdošová 10 ASK LovosiceASK Lovosice 2 SB 08.48 5.00
3 Lada LitomiskáLada Litomiská 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 08.49 3.00
4 Adéla VosmikováAdéla Vosmiková 09 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 SB 08.49 3.00
5 Veronika HromádkováVeronika Hromádková 09 AK BílinaAK Bílina 1 SB 08.49 3.00
6 Elizabet PalečkováElizabet Palečková 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 08.52 1.00
Poznámky:
Litomská - 08.481 Vosmiková - 08.482 Hromádková - 08.489
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 5.5.2024 - 10:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KubínováBarbora Kubínová 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 PB 08.05 qA
2 2 Bára ZelníkováBára Zelníková 09 AK MostAK Most 6 08.56
3 Tereza HajšováTereza Hajšová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 PB 08.63
4 Denisa SvobodováDenisa Svobodová 09 ASK LovosiceASK Lovosice 5 08.84
5 Eliška SajverováEliška Sajverová 10 ASK DěčínASK Děčín 2 09.18
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 5.5.2024 - 10:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nella BřečkováNella Břečková 09 AK MostAK Most 2 PB 08.09 qA
2 Michaela KřížováMichaela Křížová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 08.27 qA
3 Magdaléna PiramovskáMagdaléna Piramovská 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 08.53 qB
4 Markéta JanatováMarkéta Janatová 10 ASK DěčínASK Děčín 3 PB 08.57
5 Klára ČmejlováKlára Čmejlová 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 08.78
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (ne, 5.5.2024 - 10:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanda SitkováVanda Sitková 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 PB 07.97 qA
2 Adéla VosmikováAdéla Vosmiková 09 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 PB 08.50 qB
3 Ema ŠlégrováEma Šlégrová 09 AK MostAK Most 6 08.67
4 Eva SvitavskáEva Svitavská 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 08.95
5 Kateřina Anna JarolímováKateřina Anna Jarolímová 12 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 PB 09.05
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (ne, 5.5.2024 - 10:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie ŠtorkováSofie Štorková 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 PB 08.16 qA
2 Veronika HromádkováVeronika Hromádková 09 AK BílinaAK Bílina 3 PB 08.55 qB
3 Eliška HrabánkováEliška Hrabánková 10 ASK LovosiceASK Lovosice 2 08.91
4 Adéla ŠípováAdéla Šípová 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 08.93
Celkem 4 závodníků
Rozběh 05 (ne, 5.5.2024 - 10:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela GajdošováNela Gajdošová 10 ASK LovosiceASK Lovosice 3 PB 08.53 qB
2 Tereza NosováTereza Nosová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 08.71
3 Alžběta KřížováAlžběta Křížová 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 08.99
4 Jana JestřábkováJana Jestřábková 10 AK MostAK Most 5 09.15
5 Lada SkalskáLada Skalská 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 10.07
6 Kateřina NovákováKateřina Nováková 10 AK BílinaAK Bílina 2 10.40
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 5.5.2024 - 10:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka ŠkuthanováŠárka Škuthanová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 08.27 qA
2 Lada LitomiskáLada Litomiská 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 08.47 qB
3 Valerie KodatováValerie Kodatová 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 SB 08.86
4 Eliška ZvěřinováEliška Zvěřinová 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 09.01
5 Sára SlezákováSára Slezáková 09 AK BílinaAK Bílina 6 PB 09.45
6 Barbora ŠerákováBarbora Šeráková 10 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 SB 09.57
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (ne, 5.5.2024 - 10:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elizabet PalečkováElizabet Palečková 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 08.33 qB
2 Tereza PechánkováTereza Pechánková 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 08.60
3 Hana BeránkováHana Beránková 09 AK BílinaAK Bílina 5 PB 09.16
4 Tiara MikulováTiara Mikulová 11 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 09.27
5 Bára JečmenováBára Ječmenová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 09.63
6 Valérie KlímováValérie Klímová 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 10.15
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 5.5.2024 - 13:30) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik ZáhrobskýDominik Záhrobský 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 19.27 7.00
2 Jakub ZbíralJakub Zbíral 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 PB 20.30 4.00
3 8 Marek OndráčekMarek Ondráček 09 AK MostAK Most 4 20.73 2.00
4 4 Tobiáš BauerTobiáš Bauer 10 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 PB 21.83
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 5.5.2024 - 13:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KošaVojtěch Koša 09 AK BílinaAK Bílina 2 PB 17.97 13.00
2 Vašík Le HoangVašík Le Hoang 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 18.38 11.00
3 Radek VaníkRadek Vaník 10 AK BílinaAK Bílina 5 PB 18.48 10.00
4 7 Vít KvasňaVít Kvasňa 10 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 18.67 9.00
5 Lukáš MaixnerLukáš Maixner 09 ASK DěčínASK Děčín 1 PB 19.29 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 5.5.2024 - 13:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David UlrychDavid Ulrych 10 AK MostAK Most 1 PB 19.06 8.00
2 5 Tomáš JarýTomáš Jarý 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 PB 19.92 5.00
3 Filip ZikaFilip Zika 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 20.51 3.00
4 Michal DvořáčekMichal Dvořáček 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 PB 21.63 1.00
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 5.5.2024 - 12:55) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dana KrůtováDana Krůtová 10 Sporťáci Žatec z.s.Sporťáci Žatec z.s. 2 21.91
2 14 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 09 AK MostAK Most 3 22.18
3 Klára ČmejlováKlára Čmejlová 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 22.30
4 Tereza BauerováTereza Bauerová 09 Sporťáci Žatec z.s.Sporťáci Žatec z.s. 1 22.64
5 Veronika BukvajováVeronika Bukvajová 10 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 23.28
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 5.5.2024 - 12:55) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanda SitkováVanda Sitková 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 PB 19.25 13.00
2 Nella BřečkováNella Břečková 09 AK MostAK Most 3 PB 19.47 11.00
3 Michaela KřížováMichaela Křížová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 PB 19.62 10.00
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 5.5.2024 - 12:55) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana ŘimsováAdriana Řimsová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 PB 19.84 9.00
2 Šárka ŠkuthanováŠárka Škuthanová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 PB 20.26 7.00
3 Tereza PechánkováTereza Pechánková 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 20.79 5.00
4 2 Bára ZelníkováBára Zelníková 09 AK MostAK Most 6 20.91 3.00
5 Eliška SajverováEliška Sajverová 10 ASK DěčínASK Děčín 5 22.30
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 5.5.2024 - 12:55) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška HolátováEliška Holátová 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 PB 20.14 8.00
2 Adéla VosmikováAdéla Vosmiková 09 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 PB 20.61 6.00
3 Lada LitomiskáLada Litomiská 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 20.80 4.00
4 Markéta JanatováMarkéta Janatová 10 ASK DěčínASK Děčín 1 PB 20.94 2.00
5 Alžběta KřížováAlžběta Křížová 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 21.57
6 Barbora UllrichováBarbora Ullrichová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 PB 21.84
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 5.5.2024 - 12:55) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla TučkováAdéla Tučková 11 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 PB 21.65
2 Eva SvitavskáEva Svitavská 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 PB 21.66
3 Valerie KodatováValerie Kodatová 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 PB 21.95
4 Jana JestřábkováJana Jestřábková 10 AK MostAK Most 3 22.51
5 Eliška ZvěřinováEliška Zvěřinová 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 22.65
6 4 Linda LálováLinda Lálová 09 AK MostAK Most 4 PB 22.81
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 5.5.2024 - 12:55) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HajšováTereza Hajšová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 PB 21.36 1.00
2 Tereza ČervenkováTereza Červenková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 1 PB 22.09
3 Ema HolubováEma Holubová 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 PB 22.61
4 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 09 AK BílinaAK Bílina 2 PB 23.94
5 Valérie KlímováValérie Klímová 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 25.72
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 5.5.2024 - 12:55) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tiara MikulováTiara Mikulová 11 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 22.48
2 Kateřina Anna JarolímováKateřina Anna Jarolímová 12 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 22.93
3 Bára JečmenováBára Ječmenová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 PB 23.65
4 Hana GärtnerováHana Gärtnerová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1 24.14
5 Aneta MinaříkováAneta Minaříková 11 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 25.32
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (ne, 5.5.2024 - 12:55) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ŠípováAdéla Šípová 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 PB 21.81
2 11 Leontýna PermanováLeontýna Permanová 09 AK MostAK Most 3 21.92
3 12 Karolína PávkováKarolína Pávková 12 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 22.83
4 Barbora ŠerákováBarbora Šeráková 10 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 24.13
5 Kateřina NovákováKateřina Nováková 10 AK BílinaAK Bílina 1 PB 25.67
Celkem 5 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 5.5.2024 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vašík Le HoangVašík Le Hoang 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 40.54 13.00
2 Dominik ZáhrobskýDominik Záhrobský 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 PB 41.99 11.00
3 Jakub ZbíralJakub Zbíral 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 46.98 10.00
MS Filip RůžekFilip Růžek 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 PB 43.99
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 5.5.2024 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KolaříkAdam Kolařík 09 AK MostAK Most 5 41.64 11.00
2 Pavel SmekPavel Smek 10 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 43.34 9.00
3 Michal DvořáčekMichal Dvořáček 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 47.95 7.00
MS Matyáš PicekMatyáš Picek 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 PB 45.83
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 5.5.2024 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nella BřečkováNella Břečková 09 AK MostAK Most 3 41.77 13.00
2 Barbora KubínováBarbora Kubínová 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 42.41 11.00
3 Sofie ŠtorkováSofie Štorková 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 43.61 10.00
4 Adriana GýnováAdriana Gýnová 09 AK MostAK Most 5 43.93 9.00
5 Nikola HamouzováNikola Hamouzová 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 47.70 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 5.5.2024 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta PšeničkováAgáta Pšeničková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 2 PB 44.53 8.00
2 Šárka ŠkuthanováŠárka Škuthanová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 45.25 7.00
3 Magdaléna PiramovskáMagdaléna Piramovská 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 45.30 6.00
4 Ema ŠlégrováEma Šlégrová 09 AK MostAK Most 6 47.95 1.00
5 Vendula KarbanováVendula Karbanová 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 48.23
6 Karolína LukášováKarolína Lukášová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 48.69
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 5.5.2024 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora UllrichováBarbora Ullrichová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 PB 47.10 5.00
2 Ema MikulíkováEma Mikulíková 09 AK BílinaAK Bílina 4 PB 47.66 4.00
3 Denisa SvobodováDenisa Svobodová 09 ASK LovosiceASK Lovosice 2 PB 47.93 2.00
4 Veronika RožcováVeronika Rožcová 09 AK BílinaAK Bílina 5 49.27
5 Julie ŠafránkováJulie Šafránková 11 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 50.66
6 Markéta ŠteflováMarkéta Šteflová 10 ASK DěčínASK Děčín 1 PB 51.50
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 5.5.2024 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára VernerováBára Vernerová 10 ASK LovosiceASK Lovosice 4 PB 45.94 5.00
2 Lucie EisnerováLucie Eisnerová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 PB 46.75 4.00
3 Tereza ČervenkováTereza Červenková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 2 PB 48.97
4 Karla SměšnáKarla Směšná 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 50.94
5 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 09 AK BílinaAK Bílina 1 52.60
6 Anna CapkováAnna Capková 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 53.82
Celkem 6 závodníků

800 m - Žáci

(ne, 5.5.2024 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 7 Vít KvasňaVít Kvasňa 10 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 7 2:12.76 13.00
2 1 Alex MüllerAlex Müller 10 AK BílinaAK Bílina 1 PB 2:18.47 11.00
3 8 Marek OndráčekMarek Ondráček 09 AK MostAK Most 8 PB 2:21.03 10.00
4 9 Michal VavřínekMichal Vavřínek 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 9 PB 2:26.40 9.00
5 4 Jan HložekJan Hložek 10 ASK DěčínASK Děčín 4 PB 2:26.83 8.00
6 6 Adam Ján KamenskýAdam Ján Kamenský 09 AK MostAK Most 6 PB 2:27.10 7.00
7 3 Adam FuniokAdam Funiok 10 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 PB 2:28.49 6.00
8 10 Kryštof VinczeKryštof Vincze 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 10 PB 2:29.65 5.00
9 5 Tomáš JarýTomáš Jarý 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 PB 2:36.68 4.00
10 2 Petr KubelkaPetr Kubelka 11 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 PB 2:41.42 3.00
Celkem 10 závodníků

800 m - Žákyně

(ne, 5.5.2024 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 1 Nela ŠípkováNela Šípková 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 2:26.90 13.00
2 2 Bára ZelníkováBára Zelníková 09 AK MostAK Most 2 2:28.62 11.00
3 3 Bára MěrkováBára Měrková 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 PB 2:29.39 10.00
4 11 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 11 PB 2:32.15 9.00
5 6 Vanesa MockováVanesa Mocková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 SB 2:32.60 8.00
6 5 Anna LimberkováAnna Limberková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 5 PB 2:32.93 7.00
7 7 Nela MichalcováNela Michalcová 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 7 PB 2:37.09 6.00
8 12 Karolína PávkováKarolína Pávková 12 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 12 PB 2:37.74 5.00
9 8 Aneta TvrzníkováAneta Tvrzníková 09 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 8 2:45.26 4.00
10 4 Julie ŠediváJulie Šedivá 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 2:50.53 3.00
11 10 Rozálie BaškováRozálie Bašková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 10 2:52.52 2.00
12 14 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 09 AK MostAK Most 14 PB 2:54.98 1.00
13 15 Terezie KlimperováTerezie Klimperová 11 Sporťáci Žatec z.s.Sporťáci Žatec z.s. 15 3:02.40
14 16 Hana KotěborskáHana Kotěborská 10 Sporťáci Žatec z.s.Sporťáci Žatec z.s. 16 3:02.41
15 13 Eliška HrachováEliška Hrachová 10 ASK LovosiceASK Lovosice 13 PB 3:12.50
MS 9 Klára HankováKlára Hanková 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 9 PB 2:30.57
Celkem 16 závodníků

1500 m - Žáci

(ne, 5.5.2024 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 4 Tobiáš BauerTobiáš Bauer 10 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 PB 5:27.61 13.00
2 2 Milan KapušanskýMilan Kapušanský 10 AK MostAK Most 2 5:31.32 11.00
3 1 Ondřej ŠkrabálekOndřej Škrabálek 10 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 5:45.28 10.00
4 3 Vít KrištofVít Krištof 09 ASK DěčínASK Děčín 3 6:13.03 9.00
Celkem 4 závodníků

1500 m - Žákyně

(ne, 5.5.2024 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 5 Kamila ŠimkováKamila Šimková 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 SB 5:34.38 13.00
2 3 Kateřina KujíčkováKateřina Kujíčková 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 5:44.57 11.00
3 1 Noemi MajákNoemi Maják 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 SB 5:48.84 10.00
4 2 Nicol LiškováNicol Lišková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 5:56.73 9.00
5 10 Leona PejcharováLeona Pejcharová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 10 6:00.65 8.00
6 4 Linda LálováLinda Lálová 09 AK MostAK Most 4 6:06.26 7.00
7 11 Leontýna PermanováLeontýna Permanová 09 AK MostAK Most 11 6:12.52 6.00
8 12 Lenka ZelenkováLenka Zelenková 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 12 6:16.38 5.00
9 8 Laura BartíkováLaura Bartíková 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 8 6:35.01 4.00
10 6 Kateřina UllíkováKateřina Ullíková 09 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 6:37.92 3.00
11 9 Viktorie MěrkováViktorie Měrková 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 9 7:05.15 2.00
12 7 Marie SlaměníkováMarie Slaměníková 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 7 7:40.02 1.00
Celkem 12 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Žáci

(ne, 5.5.2024 - 10:15) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin HakalaMartin Hakala 09 AK BílinaAK Bílina 4 PB 15.37 13.00
2 Radek VaníkRadek Vaník 10 AK BílinaAK Bílina 2 15.60 11.00
3 Matěj SkupaMatěj Skupa 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 16.82 10.00
MS Filip RůžekFilip Růžek 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 18.63
Celkem 4 závodníků

100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 5.5.2024 - 10:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva BisováEva Bisová 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 PB 15.36 13.00
2 Adriana ŘimsováAdriana Řimsová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 15.41 11.00
3 Anna MilcováAnna Milcová 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 PB 16.03 8.00
4 Adéla ŠturcováAdéla Šturcová 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 16.49 7.00
5 Klára ŠustáčkováKlára Šustáčková 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6 16.98 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 5.5.2024 - 10:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radka JiříkováRadka Jiříková 09 AK MostAK Most 5 PB 15.51 10.00
2 Nela GajdošováNela Gajdošová 10 ASK LovosiceASK Lovosice 3 16.53 6.00
3 Elen BelejováElen Belejová 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 17.63 4.00
4 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 20.90 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 5.5.2024 - 10:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana GýnováAdriana Gýnová 09 AK MostAK Most 3 PB 15.81 9.00
2 Nela GillichováNela Gillichová 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 18.60 3.00
3 Pavla KalenskáPavla Kalenská 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 19.52 2.00
Celkem 3 závodníků

200 m překážek [76,2 cm] - Žáci

(ne, 5.5.2024 - 12:40) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin HakalaMartin Hakala 09 AK BílinaAK Bílina 1 PB 29.52 13.00
2 1 Alex MüllerAlex Müller 10 AK BílinaAK Bílina 2 PB 30.50 11.00
3 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 10 AK BílinaAK Bílina 3 32.53 10.00
4 Matyáš ŠtíchaMatyáš Štícha 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 34.31 9.00
5 10 Kryštof VinczeKryštof Vincze 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 35.29 8.00
6 1 Ondřej ŠkrabálekOndřej Škrabálek 10 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 36.73 7.00
Celkem 6 závodníků

200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 5.5.2024 - 12:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva BisováEva Bisová 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 32.73 13.00
2 Adéla ŠturcováAdéla Šturcová 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 33.84 10.00
3 Pavla KalenskáPavla Kalenská 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 PB 36.07 6.00
4 Nela GillichováNela Gillichová 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 37.44 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 5.5.2024 - 12:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana KrištofováZuzana Krištofová 09 ASK DěčínASK Děčín 4 PB 35.67 8.00
2 Viktorie BelejováViktorie Belejová 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 36.04 7.00
3 Adriana ŘimsováAdriana Řimsová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 38.79 1.00
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 5.5.2024 - 12:30) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna MilcováAnna Milcová 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 PB 32.95 11.00
2 Klára ŠustáčkováKlára Šustáčková 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 34.00 9.00
3 Michaela MizerováMichaela Mizerová 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 37.36 3.00
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 5.5.2024 - 12:30) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leontýna JenčíkováLeontýna Jenčíková 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 PB 36.38 5.00
2 Veronika RožcováVeronika Rožcová 09 AK BílinaAK Bílina 4 36.90 4.00
3 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 41.21
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Žáci

(ne, 5.5.2024 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomanec, Zbíral, Funiok, Kvasňa Tomanec, Zbíral, Funiok, Kvasňa Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 6 31.27 13.00
2 Maixner, Hložek, Krištof, Bajcura Maixner, Hložek, Krištof, Bajcura ASK DěčínASK Děčín 3 33.17 11.00
3 Semrád, Záhrobský, Kubelka, Smek Semrád, Záhrobský, Kubelka, Smek ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 33.67 10.00
4 2 Kapušanský, Kamenský, Ondráček, Ulrych Kapušanský, Kamenský, Ondráček, Ulrych AK MostAK Most 4 34.05 9.00
5 Dvořáček, Bauer, Šuma, Hloušek Dvořáček, Bauer, Šuma, Hloušek Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 2 34.58 8.00
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 5.5.2024 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Limberková, Hrabánková, Vernerová, Pšeničková Limberková, Hrabánková, Vernerová, Pšeničková ASK LovosiceASK Lovosice 5 32.62 9.00
2 Janatová, Krištofová, Sajverová, Šteflová Janatová, Krištofová, Sajverová, Šteflová ASK DěčínASK Děčín 2 33.94 7.00
3 Krůtová, Richtárechová, Kotěborská, Bauerová Krůtová, Richtárechová, Kotěborská, Bauerová Sporťáci Žatec z.s.Sporťáci Žatec z.s. 3 34.75 5.00
4 Eisnerová, Šafránková, Tučková, Ullrichová Eisnerová, Šafránková, Tučková, Ullrichová ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 34.77 4.00
5 8 Tvrzníková, Šeráková, Vosmiková, Zelenková Tvrzníková, Šeráková, Vosmiková, Zelenková Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 34.94 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 5.5.2024 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kodatová, Kubínová, Šedivá, Srpová Kodatová, Kubínová, Šedivá, Srpová USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 32.40 13.00
2 Křížová, Litomiská, Lukášová, Piramovská Křížová, Litomiská, Lukášová, Piramovská TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 32.41 11.00
3 Karbanová, Holátová, Sitková, Směšná Karbanová, Holátová, Sitková, Směšná TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 32.46 10.00
4 3 Měrková, Svitavská, Hajšová, Šustáčková Měrková, Svitavská, Hajšová, Šustáčková AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 32.84 8.00
5 Jestřábková, Lálová, Novotná, Permanová Jestřábková, Lálová, Novotná, Permanová AK MostAK Most 4 35.12 1.00
6 Slezáková, Beránková, Mikulíková, Dvořáková Slezáková, Beránková, Mikulíková, Dvořáková AK BílinaAK Bílina 1 35.96
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 5.5.2024 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Belejová, Belejová, Mocková, Šimková Belejová, Belejová, Mocková, Šimková TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 34.39 6.00
2 10 Bašková, Kujíčková, Pejcharová, Lišková Bašková, Kujíčková, Pejcharová, Lišková TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 34.83 3.00
3 Ječmenová, Karlovcová, Hochmanová, Šípová Ječmenová, Karlovcová, Hochmanová, Šípová AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 36.06
12 Pávková, Mikulová, Jarolímová, Minaříková Pávková, Mikulová, Jarolímová, Minaříková ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 DNF
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Žáci

(ne, 5.5.2024 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,23 1,28 1,33 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 Body
1 Tomáš HrnčířTomáš Hrnčíř
AK BílinaAK Bílina
10 1 SB 1.59 - o - o o o o - - xo xo xxx 13.00
2 Jan Antonín KudělaJan Antonín Kuděla
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
09 2 PB 1.44 - o o o o o xxx 11.00
3 Kryštof ZimKryštof Zim
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 4 PB 1.33 o o o xxx 10.00
4 4 Jan HložekJan Hložek
ASK DěčínASK Děčín
10 6 1.33 - o xxo xxx 9.00
5 Tomáš BajcuraTomáš Bajcura
ASK DěčínASK Děčín
09 5 1.23 xo xxx 8.00
MS Filip RůžekFilip Růžek
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 3 PB 1.44 - o o o xxo xxo xxx
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(ne, 5.5.2024 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Adriana GýnováAdriana Gýnová
AK MostAK Most
09 13 PB 1.54 13.00
2 Monika NedorostováMonika Nedorostová
ASK LovosiceASK Lovosice
09 14 1.51 11.00
3 Eliška HolátováEliška Holátová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
09 11 PB 1.51 10.00
4 Barbora PražákováBarbora Pražáková
ASK LovosiceASK Lovosice
09 12 1.48 9.00
5 Viktorie BelejováViktorie Belejová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
10 10 1.45 8.00
6 Radka JiříkováRadka Jiříková
AK MostAK Most
09 3 PB 1.42 7.00
7 Dorota SrpováDorota Srpová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 9 PB 1.42 6.00
8 Ema MikulíkováEma Mikulíková
AK BílinaAK Bílina
09 4 PB 1.36 5.00
9 13 Eliška HrachováEliška Hrachová
ASK LovosiceASK Lovosice
10 2 PB 1.33 4.00
10 Kamila ValentováKamila Valentová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 5 PB 1.23 3.00
11 Jolana ZelenkováJolana Zelenková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
10 6 PB 1.23 2.00
12 Anna CapkováAnna Capková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 1 PB 1.18 1.00
Sára SlezákováSára Slezáková
AK BílinaAK Bílina
09 7 NM
Celkem 13 závodníků

skok o tyči - Žáci

(ne, 5.5.2024 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,76 1,96 2,16 2,26 2,36 2,46 Body
1 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
AK BílinaAK Bílina
10 2 1.96 o o xxx 13.00
1 Alex MüllerAlex Müller
AK BílinaAK Bílina
10 1 NM xxx
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(ne, 5.5.2024 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,76 1,96 2,16 2,26 2,36 2,46 2,56 2,66 2,76 2,86 2,96 3,06 3,16 Body
1 Leontýna JenčíkováLeontýna Jenčíková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
09 7 2.56 - - - - - - xxo xxx 13.00
2 Nela GillichováNela Gillichová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
09 1 PB 2.46 - - xxo xo o xo xxx 11.00
3 Michaela MizerováMichaela Mizerová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 6 PB 2.26 o o o o xxx 10.00
4 Vendula KarbanováVendula Karbanová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
09 2 SB 1.96 o o xxx 9.00
5 Veronika RožcováVeronika Rožcová
AK BílinaAK Bílina
09 5 1.76 xo xxx 8.00
Karla SměšnáKarla Směšná
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 3 NM xxx
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Žáci

(ne, 5.5.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin HakalaMartin Hakala
AK BílinaAK Bílina
09 13 5.97 +2.3 m/s 5.52 +2.0 m/s 5.52  2,00 4.74  4,40 5.28  1,70 5.52 x x 5.97  2,30 13.00
2 Vojtěch KošaVojtěch Koša
AK BílinaAK Bílina
09 14 5.58 +1.9 m/s 5.28  2,10 5.58  1,90 5.54  2,00 5.58 5.55  1,10 5.58  1,40 5.47  0,80 11.00
3 Radek VaníkRadek Vaník
AK BílinaAK Bílina
10 11 5.36 +2.2 m/s 5.24 +1.9 m/s 5.16  0,70 x x 5.16 5.23  1,30 5.24  1,90 5.36  2,20 10.00
4 Matyáš TomanecMatyáš Tomanec
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
10 12 5.24 +1.6 m/s 4.94  0,90 5.00  1,70 5.12  1,80 5.12 5.24  1,60 5.11  0,90 5.07  2,00 9.00
5 Kryštof ZimKryštof Zim
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 8 PB 4.79 +0.4 m/s 4.16  -0,20 4.56  1,30 4.59  0,80 4.59 4.32  1,60 4.79  0,40 4.65  1,90 8.00
6 Matěj FojtíkMatěj Fojtík
AK BílinaAK Bílina
10 9 PB 4.79 +1.7 m/s 4.53  -0,30 4.09  1,50 4.50  1,00 4.53 4.79  1,70 4.37  1,80 4.43  1,90 7.00
7 Jakub SmažíkJakub Smažík
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
10 10 PB 4.74 +1.2 m/s 4.74  1,20 4.68  1,40 4.68  0,70 4.74 4.59  1,30 4.50  1,90 x  2,20 6.00
8 Jan Antonín KudělaJan Antonín Kuděla
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
09 3 4.36 +3.0 m/s 4.32 +1.7 m/s x 4.32  1,70 x 4.32 3.95  1,30 4.36  3,00 4.17  1,40 5.00
9 Matyáš ŠtíchaMatyáš Štícha
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 5 PB 4.31 +1.3 m/s 4.25  1,40 4.31  1,30 3.73  2,60 4.31 4.00
10 Jan SemrádJan Semrád
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
10 4 PB 4.28 +1.5 m/s 4.03  1,30 4.28  1,50 4.28  1,20 4.28 3.00
11 Filip ZikaFilip Zika
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 7 PB 4.22 +1.2 m/s 4.13  1,00 4.08  1,70 4.22  1,20 4.22 2.00
12 2 Milan KapušanskýMilan Kapušanský
AK MostAK Most
10 2 PB 4.06 +2.0 m/s 4.06  2,00 4.00  2,40 x  1,40 4.06 1.00
13 Daniel ŠumaDaniel Šuma
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
10 6 PB 4.03 +1.3 m/s 3.78  1,50 4.01  2,10 4.03  1,30 4.03
14 Tomáš BittnerTomáš Bittner
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
12 1 PB 3.69 +0.3 m/s 3.69  0,30 3.07  0,80 3.23  0,60 3.69
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 5.5.2024 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radka JiříkováRadka Jiříková
AK MostAK Most
09 27 PB 5.39 +0.3 m/s 4.98 5.12  1,50 4.96 5.12 5.15  1,30 x 5.39  0,30 13.00
2 Eva BisováEva Bisová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 25 PB 5.10 +2.0 m/s 5.10  2,00 x 4.81 5.10 5.08 - - 11.00
3 Adéla ŠturcováAdéla Šturcová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 20 4.84 +2.7 m/s 4.69 +1.1 m/s 4.69  1,10 4.67 x 4.69 4.56 4.69 4.84  2,70 10.00
4 Nela GajdošováNela Gajdošová
ASK LovosiceASK Lovosice
10 21 PB 4.72 +1.3 m/s 4.41  1,40 x x 4.41 x 4.72  1,30 x 9.00
5 Tereza PechánkováTereza Pechánková
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
09 22 PB 4.66 +1.7 m/s 4.41 4.55  0,40 4.35 4.55 4.66  1,70 x x 8.00
6 Veronika HromádkováVeronika Hromádková
AK BílinaAK Bílina
09 23 4.49 +1.5 m/s 4.49  1,50 4.42 x 4.49 x x 4.11 7.00
7 Adéla TučkováAdéla Tučková
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
11 11 PB 4.45 +1.4 m/s 3.92 3.87 4.45  1,40 4.45 3.97 3.91 3.90 6.00
8 Ema ŠlégrováEma Šlégrová
AK MostAK Most
09 10 SB 4.40 +0.5 m/s 4.16 4.40  0,50 x 4.40 x x x 5.00
9 Elen BelejováElen Belejová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
10 17 4.36 +3.9 m/s 4.17 +0.5 m/s 4.36  3,90 4.17  0,50 x 4.36 4.00
10 Klára ČmejlováKlára Čmejlová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 2 PB 4.35 +0.9 m/s 4.35  0,90 4.18 3.93 4.35 3.00
11 Pavla KalenskáPavla Kalenská
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 16 PB 4.32 +1.5 m/s 4.27 4.29 4.32  1,50 4.32 2.00
12 16 Hana KotěborskáHana Kotěborská
Sporťáci Žatec z.s.Sporťáci Žatec z.s.
10 19 4.26 +1.5 m/s 4.26  1,50 3.90 x 4.26 1.00
13 Dorota SrpováDorota Srpová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 8 PB 4.17 +1.8 m/s 3.77 3.97 4.17  1,80 4.17
14 Monika NedorostováMonika Nedorostová
ASK LovosiceASK Lovosice
09 24 4.03 +2.5 m/s 4.03  2,50 4.01  2,30 x 4.03 - - -
15 Alžběta KřížováAlžběta Křížová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 3 3.91 +2.4 m/s 3.87 +1.2 m/s 3.87  1,20 3.82 3.91  2,40 3.91
16 Eliška ZvěřinováEliška Zvěřinová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 13 PB 3.91 +1.8 m/s 3.91  1,80 3.81 3.81 3.91
17 Julie ŠafránkováJulie Šafránková
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
11 9 PB 3.91 +1.1 m/s 3.91  1,10 3.63 3.61 3.91
18 Emma KučerováEmma Kučerová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 4 PB 3.79 +1.7 m/s 3.73 3.79  1,70 3.71 3.79
19 Jolana ZelenkováJolana Zelenková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
10 12 PB 3.75 +0.3 m/s 3.75  0,30 3.67 3.58 3.75
20 Sofie ŠtorkováSofie Štorková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 26 3.74 +2.3 m/s 3.74  2,30 x x 3.74 - - -
21 Agáta PšeničkováAgáta Pšeničková
ASK LovosiceASK Lovosice
09 5 SB 3.70 +1.8 m/s x 3.70  1,80 3.32 3.70
22 Zuzana KrištofováZuzana Krištofová
ASK DěčínASK Děčín
09 15 3.68 +1.0 m/s 3.49 3.68  1,00 3.22 3.68
23 Tereza RichtárechováTereza Richtárechová
Sporťáci Žatec z.s.Sporťáci Žatec z.s.
11 6 PB 3.64 +1.6 m/s 3.38 3.64  1,60 3.50 3.64
24 15 Terezie KlimperováTerezie Klimperová
Sporťáci Žatec z.s.Sporťáci Žatec z.s.
11 1 PB 3.41 +1.1 m/s 3.25 3.41  1,10 3.28 3.41
25 Lada SkalskáLada Skalská
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
09 7 PB 3.35 +1.6 m/s 3.35  1,60 x 3.09 3.35
Celkem 25 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 5.5.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza TschernayováTereza Tschernayová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
09 23 11.29 10.73 11.19 11.25 11.25 x x 11.29 13.00
2 Kateřina PadrtováKateřina Padrtová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
09 20 PB 09.01 08.15 08.09 09.01 9.01 08.41 08.57 08.78 11.00
3 Anna KarpowiczováAnna Karpowiczová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 21 09.01 08.22 08.61 08.77 8.77 08.56 08.44 09.01 10.00
4 Marie ČápováMarie Čápová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
09 1 PB 09.01 08.32 09.01 08.55 9.01 x 08.45 08.23 9.00
5 Ella KozováElla Kozová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 8 PB 08.57 07.24 07.64 08.36 8.36 08.40 08.57 07.82 8.00
6 Nicol DoležalováNicol Doležalová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 22 08.35 08.35 08.22 08.24 8.35 07.41 08.22 07.95 7.00
7 Veronika HromádkováVeronika Hromádková
AK BílinaAK Bílina
09 7 PB 07.88 07.25 07.88 07.48 7.88 - - - 6.00
8 Bára VernerováBára Vernerová
ASK LovosiceASK Lovosice
10 17 07.76 07.76 07.58 07.34 7.76 07.47 07.00 07.39 5.00
9 Rozálie MiklošováRozálie Miklošová
AK BílinaAK Bílina
09 19 07.61 06.88 07.03 07.61 7.61 4.00
10 Lucie EisnerováLucie Eisnerová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
09 2 PB 07.59 06.97 07.59 x 7.59 3.00
11 4 Julie ŠediváJulie Šedivá
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 9 PB 07.30 06.71 07.24 07.30 7.30 2.00
12 Eliška HrabánkováEliška Hrabánková
ASK LovosiceASK Lovosice
10 6 PB 07.30 07.30 06.21 06.26 7.30 1.00
13 Kamila ValentováKamila Valentová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 10 PB 07.07 06.86 06.62 07.07 7.07
14 Elli PolívkováElli Polívková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
09 16 07.02 05.16 05.91 07.02 7.02
15 Anna KarlovcováAnna Karlovcová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 15 06.18 05.66 05.41 06.18 6.18
16 Ema HolubováEma Holubová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 5 PB 05.89 05.37 05.29 05.89 5.89
17 Nicol HeroltováNicol Heroltová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 4 PB 05.81 05.73 05.81 x 5.81
18 Ellen SimetováEllen Simetová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
10 12 PB 05.71 05.71 x 05.13 5.71
19 Sofie ČernohorskáSofie Černohorská
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
10 13 05.61 05.51 05.54 05.61 5.61
20 Ellen ŽihlováEllen Žihlová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 11 PB 05.52 04.52 04.90 05.52 5.52
21 Markéta ŠteflováMarkéta Šteflová
ASK DěčínASK Děčín
10 14 05.31 x 05.31 04.32 5.31
22 Hana GärtnerováHana Gärtnerová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 3 PB 04.82 03.99 03.96 04.82 4.82
Celkem 22 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 5.5.2024 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon KernaševičŠimon Kernaševič
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
10 9 10.94 10.34 x x 10.34 x 10.94 x 13.00
2 Tomáš HrnčířTomáš Hrnčíř
AK BílinaAK Bílina
10 8 PB 10.83 10.50 10.83 10.17 10.83 10.26 x x 11.00
3 Josef SmejkalJosef Smejkal
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
09 7 09.46 07.81 07.88 07.80 7.88 09.10 09.46 08.61 10.00
4 Radek FuchsigRadek Fuchsig
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 5 08.74 06.95 08.74 06.92 8.74 07.55 08.56 x 9.00
5 Daniel HeroltDaniel Herolt
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 2 PB 08.72 07.71 08.10 08.29 8.29 08.58 08.72 08.69 8.00
6 9 Michal VavřínekMichal Vavřínek
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 4 PB 08.27 07.47 07.52 08.14 8.14 08.27 08.21 07.90 7.00
7 3 Adam FuniokAdam Funiok
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
10 1 PB 08.06 08.06 06.99 07.44 8.06 07.37 07.59 07.57 6.00
8 Viktor Jan HloušekViktor Jan Hloušek
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
09 3 PB 07.17 06.98 06.64 07.17 7.17 06.92 07.04 06.81 5.00
MS Matyáš PicekMatyáš Picek
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 6 PB 09.72 08.67 09.57 09.72 9.72 - - -
Celkem 9 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(ne, 5.5.2024 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina PadrtováKateřina Padrtová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
09 19 PB 30.03 13.00
2 Edit HochmanováEdit Hochmanová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 12 PB 26.36 11.00
3 Elli PolívkováElli Polívková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
09 17 PB 25.17 10.00
4 Anna KarpowiczováAnna Karpowiczová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 5 PB 23.69 9.00
5 Alžběta KrčilováAlžběta Krčilová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 13 PB 22.41 8.00
6 Tereza TschernayováTereza Tschernayová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
09 18 21.98 7.00
7 Nikola HamouzováNikola Hamouzová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 14 PB 21.17 6.00
8 Nicol DoležalováNicol Doležalová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 16 20.56 5.00
9 Ella KozováElla Kozová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 6 PB 18.97 4.00
10 9 Viktorie MěrkováViktorie Měrková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 15 18.85 3.00
11 Ema HolubováEma Holubová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 4 PB 17.17 2.00
12 Marie ČápováMarie Čápová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
09 1 PB 15.87 1.00
13 Anna KarlovcováAnna Karlovcová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 11 PB 15.81
14 Emma KučerováEmma Kučerová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 7 PB 15.33
15 7 Nela MichalcováNela Michalcová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
09 8 PB 14.59
16 Nicol HeroltováNicol Heroltová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 3 PB 13.54
17 Ellen ŽihlováEllen Žihlová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 10 PB 11.56
Sofie ČernohorskáSofie Černohorská
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
10 2 NM
Celkem 18 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(ne, 5.5.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon KernaševičŠimon Kernaševič
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
10 10 PB 35.43 - 13.00
2 Radek FuchsigRadek Fuchsig
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 9 PB 32.86 - 11.00
3 Josef SmejkalJosef Smejkal
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
09 7 PB 27.01 - 10.00
4 Matyáš ŠtíchaMatyáš Štícha
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 5 PB 26.38 - 9.00
5 Adam KolaříkAdam Kolařík
AK MostAK Most
09 3 PB 25.23 - 8.00
6 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
AK BílinaAK Bílina
10 6 25.12 - 7.00
7 Matěj FojtíkMatěj Fojtík
AK BílinaAK Bílina
10 1 PB 22.38 - 6.00
8 Daniel HeroltDaniel Herolt
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 2 PB 21.46 - 5.00
9 3 Vít KrištofVít Krištof
ASK DěčínASK Děčín
09 4 PB 11.01 - 4.00
MS Jan ValentaJan Valenta
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 11 42.74 -
MS Matyáš PicekMatyáš Picek
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 8 25.27 -
Celkem 11 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(ne, 5.5.2024 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Anežka FinkováAnežka Finková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 4 NM
Kateřina PadrtováKateřina Padrtová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
09 10 NM
Ellen ŽihlováEllen Žihlová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 13 NM
Elizabeth PospíšilováElizabeth Pospíšilová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 11 NM
Ella KozováElla Kozová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 7 NM
Hana BeránkováHana Beránková
AK BílinaAK Bílina
09 1 NM
Sofie ČernohorskáSofie Černohorská
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
10 3 NM
Ellen SimetováEllen Simetová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
10 12 NM
9 Viktorie MěrkováViktorie Měrková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 8 NM
Rozálie MiklošováRozálie Miklošová
AK BílinaAK Bílina
09 9 NM
Marie ČápováMarie Čápová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
09 2 NM
Anna KarpowiczováAnna Karpowiczová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 6 NM
Poznámky / pokusy:
" Kladivo proběhne 19.5.2024.
Celkem 12 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci

(ne, 5.5.2024 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Josef SmejkalJosef Smejkal
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
09 2 NM
Matyáš PicekMatyáš Picek
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 1 NM
Poznámky / pokusy:
" Kladivo proběhne 19.5.2024
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 5.5.2024 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 11 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 3 PB 39.41 - 13.00
2 Tereza TschernayováTereza Tschernayová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
09 15 PB 33.77 - 11.00
3 Rozálie MiklošováRozálie Miklošová
AK BílinaAK Bílina
09 8 PB 26.65 - 10.00
4 Edit HochmanováEdit Hochmanová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 5 PB 26.59 - 9.00
5 Kamila ValentováKamila Valentová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 12 PB 24.99 - 8.00
6 Alžběta KrčilováAlžběta Krčilová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 6 PB 22.88 - 7.00
7 Nicol HeroltováNicol Heroltová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 4 PB 21.75 - 6.00
8 Nicol DoležalováNicol Doležalová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 2 SB 21.59 - 5.00
9 Michaela MizerováMichaela Mizerová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 14 18.11 - 4.00
10 Leontýna JenčíkováLeontýna Jenčíková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
09 13 17.97 - 3.00
11 6 Vanesa MockováVanesa Mocková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
09 9 SB 15.96 - 2.00
12 Veronika BukvajováVeronika Bukvajová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
10 1 PB 12.45 - 1.00
13 Ellen SimetováEllen Simetová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
10 10 PB 11.37 -
14 7 Marie SlaměníkováMarie Slaměníková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 11 PB 10.75 -
Emma KučerováEmma Kučerová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 7 NM -
Celkem 15 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(ne, 5.5.2024 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek FuchsigRadek Fuchsig
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 8 37.67 - 13.00
2 Daniel HeroltDaniel Herolt
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 7 32.39 - 11.00
3 Jan Antonín KudělaJan Antonín Kuděla
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
09 2 PB 27.60 - 10.00
4 Šimon KernaševičŠimon Kernaševič
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
10 6 27.21 - 9.00
5 Pavel SmekPavel Smek
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
10 5 25.95 - 8.00
6 9 Michal VavřínekMichal Vavřínek
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 4 PB 22.59 - 7.00
7 Tomáš BajcuraTomáš Bajcura
ASK DěčínASK Děčín
09 1 PB 22.43 - 6.00
8 Matěj SkupaMatěj Skupa
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
10 3 PB 21.40 - 5.00
MS Jan ValentaJan Valenta
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 9 PB 44.41 -
Celkem 9 závodníků