Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

2. kolo KPD mladšího žactva

Havlíčkův Brod (19. 5. 2024)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 19.5.2024 - 12:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín HošekAntonín Hošek 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.99 11.00
2 Lukáš MedřickýLukáš Medřický 11 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 3 08.66 9.00
3 Prokop FridrichProkop Fridrich 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 SB 09.10 5.50
4 Matouš PodhorskýMatouš Podhorský 11 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 2 09.10 5.50
5 Dominik NekovářDominik Nekovář 12 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 1 PB 09.12 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 19.5.2024 - 12:00) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František NehybaFrantišek Nehyba 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 PB 09.23 2.50
2 Vojtěch HrozníčekVojtěch Hrozníček 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.32
3 Martin HrudkajMartin Hrudkaj 12 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 2 PB 09.48
4 Adam PokornýAdam Pokorný 11 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 PB 09.53
5 Petr KasalPetr Kasal 11 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 5 09.53
6 Kryštof HolzerKryštof Holzer 12 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 1 PB 09.53
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 19.5.2024 - 12:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Štěpán SlabýŠtěpán Slabý 11 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 2 PB 09.07 7.00
2 Jan KlofáčJan Klofáč 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 PB 09.26 1.00
3 Michal HubáčekMichal Hubáček 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 09.33
4 Jakub JanoušekJakub Janoušek 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 PB 09.44
5 33 Mikuláš BřízaMikuláš Bříza 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 09.89
6 Lukáš LněničkaLukáš Lněnička 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.96
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 19.5.2024 - 12:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym ČížekJáchym Čížek 13 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 4 09.34
2 Filip NápravníkFilip Nápravník 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 09.69
3 Jiří ValentaJiří Valenta 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 10.16
4 Karel PavelecKarel Pavelec 13 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 2 10.67
5 Jakub KřesťanJakub Křesťan 13 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 3 10.99
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 19.5.2024 - 12:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch LazárekVojtěch Lazárek 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.73 8.00
2 Šimon TýmaŠimon Týma 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 09.23 2.50
3 32 Jiří BeránekJiří Beránek 13 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.51
4 Jonáš NovotnýJonáš Novotný 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 10.04
5 Štěpán ZezulkaŠtěpán Zezulka 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 10.34
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín HošekAntonín Hošek 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.99 11.00
2 Lukáš MedřickýLukáš Medřický 11 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 3 08.66 9.00
3 Vojtěch LazárekVojtěch Lazárek 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.73 8.00
4 31 Štěpán SlabýŠtěpán Slabý 11 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 2 PB 09.07 7.00
5 Prokop FridrichProkop Fridrich 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 SB 09.10 5.50
5 Matouš PodhorskýMatouš Podhorský 11 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 2 09.10 5.50
7 Dominik NekovářDominik Nekovář 12 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 1 PB 09.12 4.00
8 František NehybaFrantišek Nehyba 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 PB 09.23 2.50
8 Šimon TýmaŠimon Týma 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 09.23 2.50
10 Jan KlofáčJan Klofáč 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 PB 09.26 1.00
11 Vojtěch HrozníčekVojtěch Hrozníček 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.32
12 Michal HubáčekMichal Hubáček 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 09.33
13 Jáchym ČížekJáchym Čížek 13 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 4 09.34
14 Jakub JanoušekJakub Janoušek 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 PB 09.44
15 Martin HrudkajMartin Hrudkaj 12 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 2 PB 09.48
16 32 Jiří BeránekJiří Beránek 13 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.51
17 Adam PokornýAdam Pokorný 11 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 PB 09.53
17 Petr KasalPetr Kasal 11 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 5 09.53
17 Kryštof HolzerKryštof Holzer 12 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 1 PB 09.53
20 Filip NápravníkFilip Nápravník 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 09.69
21 33 Mikuláš BřízaMikuláš Bříza 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 09.89
22 Lukáš LněničkaLukáš Lněnička 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.96
23 Jonáš NovotnýJonáš Novotný 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 10.04
24 Jiří ValentaJiří Valenta 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 10.16
25 Štěpán ZezulkaŠtěpán Zezulka 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 10.34
26 Karel PavelecKarel Pavelec 13 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 2 10.67
27 Jakub KřesťanJakub Křesťan 13 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 3 10.99

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 19.5.2024 - 11:40) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Viktorie NovákováViktorie Nováková 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 08.72 11.00
2 Ella VencovskáElla Vencovská 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 08.78 9.00
3 Natálie KnýckáNatálie Knýcká 12 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 6 08.81 7.50
4 Terezie HouškováTerezie Houšková 11 SK Žirovnice SK Žirovnice 2 08.85 6.00
5 Vanesa ProkopováVanesa Prokopová 12 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 1 08.91 5.00
6 Karolína MusilováKarolína Musilová 11 SK Žirovnice SK Žirovnice 5 08.97 3.50
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 19.5.2024 - 11:40) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema VackováEma Vacková 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 08.81 7.50
2 2 Veronika PolaneckáVeronika Polanecká 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 2 09.01 1.50
3 Sára ŠlapalováSára Šlapalová 12 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 3 09.05
4 Barbora SedlákováBarbora Sedláková 11 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 09.06
5 Viktorie OtrubováViktorie Otrubová 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.08
6 Simona KomínkováSimona Komínková 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 1 09.16
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 19.5.2024 - 11:40) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára VápeníkováKlára Vápeníková 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 3 08.97 3.50
2 Zuzana BrigantováZuzana Brigantová 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 09.09
3 Lenka ŠišmováLenka Šišmová 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.20
4 5 Michala ČermákováMichala Čermáková 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 6 09.20
5 Magdaléna KrejčíMagdaléna Krejčí 12 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 1 09.22
6 Elen SvobodováElen Svobodová 11 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 09.27
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 19.5.2024 - 11:40) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie KalivodováAmálie Kalivodová 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 3 PB 09.01 1.50
2 3 Ela GotthardováEla Gotthardová 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 09.12
3 Sabina HrickováSabina Hricková 11 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 4 PB 09.13
4 Julie NavrátilováJulie Navrátilová 11 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 09.42
5 Anna BartošováAnna Bartošová 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.64
6 Yelyzaveta OmelnytskaYelyzaveta Omelnytska 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 1 09.66
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 19.5.2024 - 11:40) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela SoukupováNela Soukupová 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 09.50
2 6 Mia FejtováMia Fejtová 12 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 4 09.56
3 23 Michaela KolářováMichaela Kolářová 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 09.77
4 Laura VelkováLaura Velková 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.96
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 19.5.2024 - 11:40) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LinhartováTereza Linhartová 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 09.40
2 Laura SvobodováLaura Svobodová 13 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 09.45
3 Edita ŠterclováEdita Šterclová 11 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 4 09.74
4 19 Šárka SukupováŠárka Sukupová 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 09.88
5 11 Lucie StaňkováLucie Staňková 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 10.10
6 Taťána KrchňaváTaťána Krchňavá 12 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 10.12
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 19.5.2024 - 11:40) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie SvobodováAmálie Svobodová 11 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 09.83
2 17 Nella PapežováNella Papežová 11 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 PB 09.91
3 21 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 12 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 5 PB 10.00
4 15 Barbora FickováBarbora Ficková 12 SK Žirovnice SK Žirovnice 2 PB 10.07
5 24 Zuzana SobkováZuzana Sobková 13 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 6 10.23
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (ne, 19.5.2024 - 11:40) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela VraspírováNela Vraspírová 12 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 4 PB 10.06
2 Daniela VinšováDaniela Vinšová 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 5 PB 10.40
3 Dora GrossmannováDora Grossmannová 12 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 6 PB 10.46
4 Anastasie ČechováAnastasie Čechová 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 2 10.55
Anna HanouskováAnna Hanousková 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 3 DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (ne, 19.5.2024 - 11:40) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana MásílkováZuzana Másílková 12 SK Žirovnice SK Žirovnice 2 09.41
2 Tea SvobodováTea Svobodová 13 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 6 10.03
3 Lucie PechováLucie Pechová 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 PB 10.94
4 Ema BroumováEma Broumová 13 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 5 11.67
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (ne, 19.5.2024 - 11:40) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KodejškováTereza Kodejšková 13 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 09.97
2 Klára PechováKlára Pechová 13 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 5 10.09
3 Marina ReichlováMarina Reichlová 11 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 2 10.27
4 Veronika KrálíčkováVeronika Králíčková 13 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 10.87
5 26 Barbora TůmováBarbora Tůmová 13 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 6 10.98
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (ne, 19.5.2024 - 11:40) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona PopelářováSimona Popelářová 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.63
2 Emma JežkováEmma Ježková 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 09.82
3 Samantha SoučkováSamantha Součková 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 10.33
4 Eliška PopelkováEliška Popelková 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 5 10.55
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Viktorie NovákováViktorie Nováková 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 08.72 11.00
2 Ella VencovskáElla Vencovská 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 08.78 9.00
3 Natálie KnýckáNatálie Knýcká 12 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 6 08.81 7.50
3 Ema VackováEma Vacková 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 08.81 7.50
5 Terezie HouškováTerezie Houšková 11 SK Žirovnice SK Žirovnice 2 08.85 6.00
6 Vanesa ProkopováVanesa Prokopová 12 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 1 08.91 5.00
7 Karolína MusilováKarolína Musilová 11 SK Žirovnice SK Žirovnice 5 08.97 3.50
7 Klára VápeníkováKlára Vápeníková 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 3 08.97 3.50
9 2 Veronika PolaneckáVeronika Polanecká 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 2 09.01 1.50
9 Amálie KalivodováAmálie Kalivodová 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 3 PB 09.01 1.50
11 Sára ŠlapalováSára Šlapalová 12 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 3 09.05
12 Barbora SedlákováBarbora Sedláková 11 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 09.06
13 Viktorie OtrubováViktorie Otrubová 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.08
14 Zuzana BrigantováZuzana Brigantová 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 09.09
15 3 Ela GotthardováEla Gotthardová 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 09.12
16 Sabina HrickováSabina Hricková 11 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 4 PB 09.13
17 Simona KomínkováSimona Komínková 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 1 09.16
18 Lenka ŠišmováLenka Šišmová 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.20
18 5 Michala ČermákováMichala Čermáková 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 6 09.20
20 Magdaléna KrejčíMagdaléna Krejčí 12 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 1 09.22
21 Elen SvobodováElen Svobodová 11 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 09.27
22 Tereza LinhartováTereza Linhartová 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 09.40
23 Zuzana MásílkováZuzana Másílková 12 SK Žirovnice SK Žirovnice 2 09.41
24 Julie NavrátilováJulie Navrátilová 11 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 09.42
25 Laura SvobodováLaura Svobodová 13 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 09.45
26 Nela SoukupováNela Soukupová 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 09.50
27 6 Mia FejtováMia Fejtová 12 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 4 09.56
28 Simona PopelářováSimona Popelářová 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.63
29 Anna BartošováAnna Bartošová 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.64
30 Yelyzaveta OmelnytskaYelyzaveta Omelnytska 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 1 09.66
31 Edita ŠterclováEdita Šterclová 11 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 4 09.74
32 23 Michaela KolářováMichaela Kolářová 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 09.77
33 Emma JežkováEmma Ježková 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 09.82
34 Amálie SvobodováAmálie Svobodová 11 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 09.83
35 19 Šárka SukupováŠárka Sukupová 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 09.88
36 17 Nella PapežováNella Papežová 11 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 PB 09.91
37 Laura VelkováLaura Velková 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.96
38 Tereza KodejškováTereza Kodejšková 13 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 09.97
39 21 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 12 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 5 PB 10.00
40 Tea SvobodováTea Svobodová 13 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 6 10.03
41 Nela VraspírováNela Vraspírová 12 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 4 PB 10.06
42 15 Barbora FickováBarbora Ficková 12 SK Žirovnice SK Žirovnice 2 PB 10.07
43 Klára PechováKlára Pechová 13 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 5 10.09
44 11 Lucie StaňkováLucie Staňková 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 10.10
45 Taťána KrchňaváTaťána Krchňavá 12 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 10.12
46 24 Zuzana SobkováZuzana Sobková 13 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 6 10.23
47 Marina ReichlováMarina Reichlová 11 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 2 10.27
48 Samantha SoučkováSamantha Součková 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 10.33
49 Daniela VinšováDaniela Vinšová 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 5 PB 10.40
50 Dora GrossmannováDora Grossmannová 12 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 6 PB 10.46
51 Anastasie ČechováAnastasie Čechová 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 2 10.55
51 Eliška PopelkováEliška Popelková 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 5 10.55
53 Veronika KrálíčkováVeronika Králíčková 13 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 10.87
54 Lucie PechováLucie Pechová 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 PB 10.94
55 26 Barbora TůmováBarbora Tůmová 13 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 6 10.98
56 Ema BroumováEma Broumová 13 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 5 11.67
Anna HanouskováAnna Hanousková 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 3 DQ

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 19.5.2024 - 12:50) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MedřickýLukáš Medřický 11 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 4 PB 21.23 9.00
2 Prokop FridrichProkop Fridrich 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 PB 22.30 6.00
3 Václav NikiforovVáclav Nikiforov 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 PB 23.25 2.00
4 33 Mikuláš BřízaMikuláš Bříza 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 24.20
5 František VajdaFrantišek Vajda 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 PB 26.05
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 19.5.2024 - 12:50) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal HubáčekMichal Hubáček 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 22.46 5.00
2 32 Jiří BeránekJiří Beránek 13 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 22.50 4.00
3 Filip NápravníkFilip Nápravník 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 23.85 1.00
4 Jan ZáškodaJan Záškoda 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 25.00
5 Vojtěch PěnčaVojtěch Pěnča 13 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 25.13
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 19.5.2024 - 12:50) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 38 Ondřej VacekOndřej Vacek 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 6 21.81 8.00
2 Jáchym ČížekJáchym Čížek 13 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 4 23.01 3.00
3 Matouš MeschkaMatouš Meschka 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 23.89
4 39 Petr ValekPetr Valek 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 2 28.74
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 19.5.2024 - 12:50) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch LazárekVojtěch Lazárek 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 21.00 11.00
2 Daniel SobotkaDaniel Sobotka 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 22.19 7.00
3 František NehybaFrantišek Nehyba 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 24.42
4 Karel PavelecKarel Pavelec 13 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 6 26.22
5 Jakub KřesťanJakub Křesťan 13 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 4 26.31
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch LazárekVojtěch Lazárek 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 21.00 11.00
2 Lukáš MedřickýLukáš Medřický 11 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 4 PB 21.23 9.00
3 38 Ondřej VacekOndřej Vacek 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 6 21.81 8.00
4 Daniel SobotkaDaniel Sobotka 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 22.19 7.00
5 Prokop FridrichProkop Fridrich 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 PB 22.30 6.00
6 Michal HubáčekMichal Hubáček 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 22.46 5.00
7 32 Jiří BeránekJiří Beránek 13 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 22.50 4.00
8 Jáchym ČížekJáchym Čížek 13 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 4 23.01 3.00
9 Václav NikiforovVáclav Nikiforov 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 PB 23.25 2.00
10 Filip NápravníkFilip Nápravník 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 23.85 1.00
11 Matouš MeschkaMatouš Meschka 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 23.89
12 33 Mikuláš BřízaMikuláš Bříza 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 24.20
13 František NehybaFrantišek Nehyba 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 24.42
14 Jan ZáškodaJan Záškoda 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 25.00
15 Vojtěch PěnčaVojtěch Pěnča 13 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 25.13
16 František VajdaFrantišek Vajda 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 PB 26.05
17 Karel PavelecKarel Pavelec 13 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 6 26.22
18 Jakub KřesťanJakub Křesťan 13 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 4 26.31
19 39 Petr ValekPetr Valek 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 2 28.74

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 19.5.2024 - 12:30) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Viktorie NovákováViktorie Nováková 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 21.25 11.00
2 Ella VencovskáElla Vencovská 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 PB 21.46 9.00
3 Terezie HouškováTerezie Houšková 11 SK Žirovnice SK Žirovnice 6 PB 21.73 8.00
4 Natálie KnýckáNatálie Knýcká 12 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 3 21.93 6.00
5 Elen SvobodováElen Svobodová 11 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 1 PB 22.15 2.00
6 Barbora SedlákováBarbora Sedláková 11 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 22.23
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 19.5.2024 - 12:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára VápeníkováKlára Vápeníková 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 6 PB 21.88 7.00
2 2 Veronika PolaneckáVeronika Polanecká 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 5 PB 22.08 3.50
3 29 Elena VolkmannováElena Volkmannová 12 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 3 PB 22.08 3.50
4 Amálie KalivodováAmálie Kalivodová 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 2 PB 22.20 1.00
5 Ema JuhaňákováEma Juhaňáková 11 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 4 22.48
6 Vanesa ProkopováVanesa Prokopová 12 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 1 PB 22.64
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 19.5.2024 - 12:30) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie OtrubováViktorie Otrubová 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 21.95 5.00
2 5 Michala ČermákováMichala Čermáková 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 2 PB 22.38
3 Karla PřibylováKarla Přibylová 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 PB 22.92
4 Julie NavrátilováJulie Navrátilová 11 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 4 23.30
5 Dorota ŠeráDorota Šerá 11 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 23.55
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 19.5.2024 - 12:30) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Justýna ZábršováJustýna Zábršová 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 22.60
2 Zuzana BrigantováZuzana Brigantová 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 PB 22.95
3 6 Mia FejtováMia Fejtová 12 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 2 PB 23.34
4 Nela FňukalováNela Fňukalová 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 PB 23.52
5 21 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 12 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 1 PB 24.03
6 Edita ŠterclováEdita Šterclová 11 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 6 24.44
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 19.5.2024 - 12:30) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie VelebováLucie Velebová 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 22.83
2 Štěpánka KrchňaváŠtěpánka Krchňavá 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 PB 23.32
3 Karina BradáčováKarina Bradáčová 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 4 PB 23.47
4 19 Šárka SukupováŠárka Sukupová 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 PB 24.29
5 9 Lucie VejlupkováLucie Vejlupková 11 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 5 25.06
6 Nela VraspírováNela Vraspírová 12 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 1 26.24
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 19.5.2024 - 12:30) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna KrejčíMagdaléna Krejčí 12 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 22.70
2 Emma JežkováEmma Ježková 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 24.90
3 Daniela VinšováDaniela Vinšová 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 4 26.29
4 Lucie PechováLucie Pechová 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 PB 27.59
5 26 Barbora TůmováBarbora Tůmová 13 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 5 27.70
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 19.5.2024 - 12:30) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina HrickováSabina Hricková 11 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 5 22.71
2 Laura SvobodováLaura Svobodová 13 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 23.38
3 Simona PopelářováSimona Popelářová 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 23.69
4 Ema ČervenáEma Červená 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 25.98
5 Eliška PopelkováEliška Popelková 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 6 27.07
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (ne, 19.5.2024 - 12:30) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Yelyzaveta OmelnytskaYelyzaveta Omelnytska 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 5 23.73
2 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 6 23.77
3 10 Kateřina SaláškováKateřina Salášková 11 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 2 24.80
4 Marina ReichlováMarina Reichlová 11 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 3 26.52
5 Veronika KrálíčkováVeronika Králíčková 13 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 27.26
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (ne, 19.5.2024 - 12:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela BrabencováNela Brabencová 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 23.03
2 Sofia LisáSofia Lisá 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 23.52
3 Kateřina HarenčákováKateřina Harenčáková 12 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 3 23.67
4 Tea SvobodováTea Svobodová 13 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 25.21
5 Ema BroumováEma Broumová 13 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 5 28.54
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Viktorie NovákováViktorie Nováková 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 21.25 11.00
2 Ella VencovskáElla Vencovská 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 PB 21.46 9.00
3 Terezie HouškováTerezie Houšková 11 SK Žirovnice SK Žirovnice 6 PB 21.73 8.00
4 Klára VápeníkováKlára Vápeníková 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 6 PB 21.88 7.00
5 Natálie KnýckáNatálie Knýcká 12 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 3 21.93 6.00
6 Viktorie OtrubováViktorie Otrubová 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 21.95 5.00
7 2 Veronika PolaneckáVeronika Polanecká 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 5 PB 22.08 3.50
7 29 Elena VolkmannováElena Volkmannová 12 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 3 PB 22.08 3.50
9 Elen SvobodováElen Svobodová 11 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 1 PB 22.15 2.00
10 Amálie KalivodováAmálie Kalivodová 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 2 PB 22.20 1.00
11 Barbora SedlákováBarbora Sedláková 11 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 22.23
12 5 Michala ČermákováMichala Čermáková 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 2 PB 22.38
13 Ema JuhaňákováEma Juhaňáková 11 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 4 22.48
14 4 Justýna ZábršováJustýna Zábršová 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 22.60
15 Vanesa ProkopováVanesa Prokopová 12 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 1 PB 22.64
16 Magdaléna KrejčíMagdaléna Krejčí 12 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 22.70
17 Sabina HrickováSabina Hricková 11 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 5 22.71
18 Lucie VelebováLucie Velebová 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 22.83
19 Karla PřibylováKarla Přibylová 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 PB 22.92
20 Zuzana BrigantováZuzana Brigantová 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 PB 22.95
21 Nela BrabencováNela Brabencová 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 23.03
22 Julie NavrátilováJulie Navrátilová 11 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 4 23.30
23 Štěpánka KrchňaváŠtěpánka Krchňavá 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 PB 23.32
24 6 Mia FejtováMia Fejtová 12 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 2 PB 23.34
25 Laura SvobodováLaura Svobodová 13 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 23.38
26 Karina BradáčováKarina Bradáčová 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 4 PB 23.47
27 Nela FňukalováNela Fňukalová 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 PB 23.52
27 Sofia LisáSofia Lisá 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 23.52
29 Dorota ŠeráDorota Šerá 11 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 23.55
30 Kateřina HarenčákováKateřina Harenčáková 12 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 3 23.67
31 Simona PopelářováSimona Popelářová 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 23.69
32 Yelyzaveta OmelnytskaYelyzaveta Omelnytska 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 5 23.73
33 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 6 23.77
34 21 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 12 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 1 PB 24.03
35 19 Šárka SukupováŠárka Sukupová 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 PB 24.29
36 Edita ŠterclováEdita Šterclová 11 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 6 24.44
37 10 Kateřina SaláškováKateřina Salášková 11 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 2 24.80
38 Emma JežkováEmma Ježková 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 24.90
39 9 Lucie VejlupkováLucie Vejlupková 11 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 5 25.06
40 Tea SvobodováTea Svobodová 13 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 25.21
41 Ema ČervenáEma Červená 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 25.98
42 Nela VraspírováNela Vraspírová 12 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 1 26.24
43 Daniela VinšováDaniela Vinšová 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 4 26.29
44 Marina ReichlováMarina Reichlová 11 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 3 26.52
45 Eliška PopelkováEliška Popelková 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 6 27.07
46 Veronika KrálíčkováVeronika Králíčková 13 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 27.26
47 Lucie PechováLucie Pechová 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 PB 27.59
48 26 Barbora TůmováBarbora Tůmová 13 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 5 27.70
49 Ema BroumováEma Broumová 13 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 5 28.54

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 19.5.2024 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 1 Viktorie NovákováViktorie Nováková 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 PB 1:46.93 11.00
2 4 Justýna ZábršováJustýna Zábršová 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 1:49.85 9.00
3 2 Veronika PolaneckáVeronika Polanecká 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 2 PB 1:51.55 7.00
4 5 Michala ČermákováMichala Čermáková 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 5 PB 1:52.74 6.00
5 3 Ela GotthardováEla Gotthardová 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 SB 1:56.19 5.00
6 6 Mia FejtováMia Fejtová 12 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 6 PB 1:56.63 4.00
7 8 Tereza BártováTereza Bártová 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 8 PB 2:05.38
8 9 Lucie VejlupkováLucie Vejlupková 11 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 9 PB 2:07.36
9 10 Kateřina SaláškováKateřina Salášková 11 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 10 PB 2:07.81
10 7 Tereza BeranováTereza Beranová 11 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 7 2:11.24
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (ne, 19.5.2024 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 18 Nicole SárováNicole Sárová 11 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 8 2:01.18 1.00
2 19 Šárka SukupováŠárka Sukupová 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 9 2:03.21
3 15 Barbora FickováBarbora Ficková 12 SK Žirovnice SK Žirovnice 5 2:08.77
4 17 Nella PapežováNella Papežová 11 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 7 2:13.34
5 20 Simona VejlupkováSimona Vejlupková 11 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 10 2:14.43
6 13 Kristýna ŠímováKristýna Šímová 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 PB 2:15.83
7 16 Šárka JandováŠárka Jandová 11 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 6 2:16.56
8 11 Lucie StaňkováLucie Staňková 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 2:17.28
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 19.5.2024 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 27 Ema VohlídalováEma Vohlídalová 12 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 7 1:50.25 8.00
2 21 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 12 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 1 1:59.84 3.00
3 23 Michaela KolářováMichaela Kolářová 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 2:00.06 2.00
4 29 Elena VolkmannováElena Volkmannová 12 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 9 2:02.39
5 25 Adéla ŠmídováAdéla Šmídová 11 SK Žirovnice SK Žirovnice 5 2:05.83
6 28 Zoe VolfováZoe Volfová 11 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 8 2:06.12
7 24 Zuzana SobkováZuzana Sobková 13 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 4 2:08.51
8 26 Barbora TůmováBarbora Tůmová 13 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 6 2:15.40
9 22 Emilie ČekalováEmilie Čekalová 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 2 2:16.34
10 30 Nela VytiskováNela Vytisková 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 10 2:16.38
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Viktorie NovákováViktorie Nováková 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 PB 1:46.93 11.00
2 4 Justýna ZábršováJustýna Zábršová 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 1:49.85 9.00
3 27 Ema VohlídalováEma Vohlídalová 12 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 7 1:50.25 8.00
4 2 Veronika PolaneckáVeronika Polanecká 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 2 PB 1:51.55 7.00
5 5 Michala ČermákováMichala Čermáková 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 5 PB 1:52.74 6.00
6 3 Ela GotthardováEla Gotthardová 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 SB 1:56.19 5.00
7 6 Mia FejtováMia Fejtová 12 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 6 PB 1:56.63 4.00
8 21 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 12 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 1 1:59.84 3.00
9 23 Michaela KolářováMichaela Kolářová 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 2:00.06 2.00
10 18 Nicole SárováNicole Sárová 11 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 8 2:01.18 1.00
11 29 Elena VolkmannováElena Volkmannová 12 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 9 2:02.39
12 19 Šárka SukupováŠárka Sukupová 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 9 2:03.21
13 8 Tereza BártováTereza Bártová 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 8 PB 2:05.38
14 25 Adéla ŠmídováAdéla Šmídová 11 SK Žirovnice SK Žirovnice 5 2:05.83
15 28 Zoe VolfováZoe Volfová 11 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 8 2:06.12
16 9 Lucie VejlupkováLucie Vejlupková 11 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 9 PB 2:07.36
17 10 Kateřina SaláškováKateřina Salášková 11 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 10 PB 2:07.81
18 24 Zuzana SobkováZuzana Sobková 13 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 4 2:08.51
19 15 Barbora FickováBarbora Ficková 12 SK Žirovnice SK Žirovnice 5 2:08.77
20 7 Tereza BeranováTereza Beranová 11 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 7 2:11.24
21 17 Nella PapežováNella Papežová 11 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 7 2:13.34
22 20 Simona VejlupkováSimona Vejlupková 11 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 10 2:14.43
23 26 Barbora TůmováBarbora Tůmová 13 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 6 2:15.40
24 13 Kristýna ŠímováKristýna Šímová 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 PB 2:15.83
25 22 Emilie ČekalováEmilie Čekalová 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 2 2:16.34
26 30 Nela VytiskováNela Vytisková 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 10 2:16.38
27 16 Šárka JandováŠárka Jandová 11 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 6 2:16.56
28 11 Lucie StaňkováLucie Staňková 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 2:17.28

1000 m - Ml. žáci

(ne, 19.5.2024 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 36 Martin PerničkaMartin Pernička 12 SK ANTE Žďár nad Sázavou SK ANTE Žďár nad Sázavou 6 3:12.10 11.00
2 32 Jiří BeránekJiří Beránek 13 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 3:41.72 9.00
3 35 Maxmilián MelechovskýMaxmilián Melechovský 13 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 3:45.85 8.00
4 33 Mikuláš BřízaMikuláš Bříza 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 3:54.33 7.00
5 31 Štěpán SlabýŠtěpán Slabý 11 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 1 3:55.47 6.00
6 38 Ondřej VacekOndřej Vacek 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 8 4:07.19 5.00
7 37 Marek PetrusMarek Petrus 12 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 7 4:09.54 4.00
8 39 Petr ValekPetr Valek 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 9 4:22.62 3.00
Celkem 8 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 19.5.2024 - 10:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MedřickýLukáš Medřický 11 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 4 PB 10.55 11.00
2 Daniel SobotkaDaniel Sobotka 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 11.34 9.00
3 Jan KlofáčJan Klofáč 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 PB 12.10 8.00
4 Petr KasalPetr Kasal 11 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 5 12.67 6.00
5 František NehybaFrantišek Nehyba 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 PB 12.91 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 19.5.2024 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 38 Ondřej VacekOndřej Vacek 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 5 PB 12.28 7.00
2 Jan ZáškodaJan Záškoda 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 PB 14.16 4.00
3 39 Petr ValekPetr Valek 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 3 15.15 3.00
4 Vojtěch PěnčaVojtěch Pěnča 13 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 16.24 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MedřickýLukáš Medřický 11 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 4 PB 10.55 11.00
2 Daniel SobotkaDaniel Sobotka 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 11.34 9.00
3 Jan KlofáčJan Klofáč 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 PB 12.10 8.00
4 38 Ondřej VacekOndřej Vacek 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 5 PB 12.28 7.00
5 Petr KasalPetr Kasal 11 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 5 12.67 6.00
6 František NehybaFrantišek Nehyba 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 PB 12.91 5.00
7 Jan ZáškodaJan Záškoda 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 PB 14.16 4.00
8 39 Petr ValekPetr Valek 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 3 15.15 3.00
9 Vojtěch PěnčaVojtěch Pěnča 13 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 16.24 2.00

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 19.5.2024 - 10:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona KomínkováSimona Komínková 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 PB 11.44 6.00
2 3 Ela GotthardováEla Gotthardová 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 11.57 5.00
3 Amálie KalivodováAmálie Kalivodová 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 6 PB 12.10 2.00
4 Adéla KarafiátováAdéla Karafiátová 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 1 PB 12.16 1.00
5 Sára VěžníkováSára Věžníková 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 4 12.20
6 Tereza LinhartováTereza Linhartová 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 12.21
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 19.5.2024 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema VackováEma Vacková 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 10.65 11.00
2 Laura ChotašováLaura Chotašová 12 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 2 PB 10.90 9.00
3 Lucie VelebováLucie Velebová 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 11.00 8.00
4 Sára ŠlapalováSára Šlapalová 12 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 5 PB 11.08 7.00
5 Karla PřibylováKarla Přibylová 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 11.68 4.00
6 Karina BradáčováKarina Bradáčová 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 1 12.96
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 19.5.2024 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BartošováAnna Bartošová 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 11.96 3.00
2 Karolína StránskáKarolína Stránská 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 PB 12.60
3 Nela FňukalováNela Fňukalová 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 12.92
4 Yelyzaveta OmelnytskaYelyzaveta Omelnytska 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 6 13.72
5 Karolína ŘiháčkováKarolína Řiháčková 12 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 2 14.11
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 19.5.2024 - 10:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KodejškováTereza Kodejšková 13 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 PB 13.42
2 Barbora KubínkováBarbora Kubínková 11 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 13.64
3 Dorota ŠeráDorota Šerá 11 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 PB 13.66
4 20 Simona VejlupkováSimona Vejlupková 11 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 5 13.79
5 Simona PopelářováSimona Popelářová 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 13.87
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 19.5.2024 - 10:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol PřibilováNikol Přibilová 11 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 6 PB 13.26
2 Tereza TulejováTereza Tulejová 11 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 4 PB 13.66
3 Anastasie ČechováAnastasie Čechová 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 5 PB 14.17
4 13 Kristýna ŠímováKristýna Šímová 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 14.37
5 Daniela BradáčováDaniela Bradáčová 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 15.38
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 19.5.2024 - 10:00) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela SoukupováNela Soukupová 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 12.99
2 18 Nicole SárováNicole Sárová 11 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 13.20
3 Sofia LisáSofia Lisá 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 14.35
4 Ema ČervenáEma Červená 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 14.37
5 Ellen KotkováEllen Kotková 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 PB 15.06
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema VackováEma Vacková 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 10.65 11.00
2 Laura ChotašováLaura Chotašová 12 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 2 PB 10.90 9.00
3 Lucie VelebováLucie Velebová 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 11.00 8.00
4 Sára ŠlapalováSára Šlapalová 12 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 5 PB 11.08 7.00
5 Simona KomínkováSimona Komínková 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 PB 11.44 6.00
6 3 Ela GotthardováEla Gotthardová 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 11.57 5.00
7 Karla PřibylováKarla Přibylová 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 11.68 4.00
8 Anna BartošováAnna Bartošová 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 11.96 3.00
9 Amálie KalivodováAmálie Kalivodová 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 6 PB 12.10 2.00
10 Adéla KarafiátováAdéla Karafiátová 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 1 PB 12.16 1.00
11 Sára VěžníkováSára Věžníková 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 4 12.20
12 Tereza LinhartováTereza Linhartová 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 12.21
13 Karolína StránskáKarolína Stránská 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 PB 12.60
14 Nela FňukalováNela Fňukalová 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 12.92
15 Karina BradáčováKarina Bradáčová 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 1 12.96
16 Nela SoukupováNela Soukupová 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 12.99
17 18 Nicole SárováNicole Sárová 11 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 13.20
18 Nikol PřibilováNikol Přibilová 11 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 6 PB 13.26
19 Tereza KodejškováTereza Kodejšková 13 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 PB 13.42
20 Barbora KubínkováBarbora Kubínková 11 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 13.64
21 Dorota ŠeráDorota Šerá 11 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 PB 13.66
21 Tereza TulejováTereza Tulejová 11 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 4 PB 13.66
23 Yelyzaveta OmelnytskaYelyzaveta Omelnytska 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 6 13.72
24 20 Simona VejlupkováSimona Vejlupková 11 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 5 13.79
25 Simona PopelářováSimona Popelářová 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 13.87
26 Karolína ŘiháčkováKarolína Řiháčková 12 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 2 14.11
27 Anastasie ČechováAnastasie Čechová 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 5 PB 14.17
28 Sofia LisáSofia Lisá 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 14.35
29 13 Kristýna ŠímováKristýna Šímová 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 14.37
29 Ema ČervenáEma Červená 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 14.37
31 Ellen KotkováEllen Kotková 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 PB 15.06
32 Daniela BradáčováDaniela Bradáčová 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 15.38

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 19.5.2024 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fridrich, Hubáček, Nehyba, Klofáč Fridrich, Hubáček, Nehyba, Klofáč TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 36.35 9.00
2 Týma, Nikiforov, Novotný, Pokorný Týma, Nikiforov, Novotný, Pokorný Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 36.68 7.00
3 Čížek, Valek, Slabý, Vacek Čížek, Valek, Slabý, Vacek Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 4 37.67 6.00
4 Meschka, Pěnča, Lněnička, Hrozníček Meschka, Pěnča, Lněnička, Hrozníček TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 38.21 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 19.5.2024 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lazárek, Hošek, Sobotka, Beránek Lazárek, Hošek, Sobotka, Beránek TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 33.28 11.00
2 Hrudkaj, Podhorský, Pavelec, Nekovář Hrudkaj, Podhorský, Pavelec, Nekovář TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 36.47 8.00
3 Valenta, Zezulka, Nápravník, Záškoda Valenta, Zezulka, Nápravník, Záškoda Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 38.29 4.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lazárek, Hošek, Sobotka, Beránek Lazárek, Hošek, Sobotka, Beránek TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 33.28 11.00
2 Fridrich, Hubáček, Nehyba, Klofáč Fridrich, Hubáček, Nehyba, Klofáč TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 36.35 9.00
3 Hrudkaj, Podhorský, Pavelec, Nekovář Hrudkaj, Podhorský, Pavelec, Nekovář TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 36.47 8.00
4 Týma, Nikiforov, Novotný, Pokorný Týma, Nikiforov, Novotný, Pokorný Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 36.68 7.00
5 Čížek, Valek, Slabý, Vacek Čížek, Valek, Slabý, Vacek Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 4 37.67 6.00
6 Meschka, Pěnča, Lněnička, Hrozníček Meschka, Pěnča, Lněnička, Hrozníček TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 38.21 5.00
7 Valenta, Zezulka, Nápravník, Záškoda Valenta, Zezulka, Nápravník, Záškoda Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 38.29 4.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 19.5.2024 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Brigantová, Nováková, Vencovská, Stránská Brigantová, Nováková, Vencovská, Stránská TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 33.70 11.00
2 Vacková, Velebová, Otoupalová, Otrubová Vacková, Velebová, Otoupalová, Otrubová TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 33.82 9.00
3 Lisá, Velková, Šišmová, Svobodová Lisá, Velková, Šišmová, Svobodová TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 35.97 3.00
4 Červená, Popelářová, Brabencová, Gotthardová Červená, Popelářová, Brabencová, Gotthardová TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 36.06 2.00
5 Linhartová, Soukupová, Bartošová, Zábršová Linhartová, Soukupová, Bartošová, Zábršová TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 36.71 1.00
6 Kodejšková, Kubínková, Svobodová, Papežová Kodejšková, Kubínková, Svobodová, Papežová TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 38.43
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 19.5.2024 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 28 Volfová, Knýcká, Fejtová, Šlapalová Volfová, Knýcká, Fejtová, Šlapalová KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 2 34.01 8.00
2 5 Čermáková, Polanecká, Omelnytska, Karafiátová Čermáková, Polanecká, Omelnytska, Karafiátová Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 4 35.63 5.00
3 19 Sukupová, Trachtulcová, Piklová, Petrlíková Sukupová, Trachtulcová, Piklová, Petrlíková TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 37.13
4 26 Tůmová, Římalová, Čekalová, Vytisková Tůmová, Římalová, Čekalová, Vytisková Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 6 40.56
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 19.5.2024 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bradáčová, Komínková, Věžníková, Prokopová Bradáčová, Komínková, Věžníková, Prokopová TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 4 34.38 7.00
2 Nguyen, Chotašová, Salášková, Juhaňáková Nguyen, Chotašová, Salášková, Juhaňáková TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 3 35.24 6.00
3 Vinšová, Kalivodová, Beranová, Vápeníková Vinšová, Kalivodová, Beranová, Vápeníková TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 2 35.95 4.00
4 9 Vejlupková, Přibilová, Řiháčková, Vejlupková Vejlupková, Přibilová, Řiháčková, Vejlupková TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 6 37.24
5 Krchňavá, Krejčí, Krchňavá, Fňukalová Krchňavá, Krejčí, Krchňavá, Fňukalová TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 37.25
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 19.5.2024 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 29 Volkmannová, Navrátilová, Vraspírová, Svobodová Volkmannová, Navrátilová, Vraspírová, Svobodová Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 36.94
2 Přibylová, Staňková, Kolářová, Sárová Přibylová, Staňková, Kolářová, Sárová Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 37.31
3 Harenčáková, Tulejová, Hricková, Grossmannová Harenčáková, Tulejová, Hricková, Grossmannová TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 4 37.53
4 Kotková, Ježková, Šímová, Šerá Kotková, Ježková, Šímová, Šerá Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 40.43
5 Součková, Bradáčová, Bradáčová, Pechová Součková, Bradáčová, Bradáčová, Pechová Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 41.65
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Brigantová, Nováková, Vencovská, Stránská Brigantová, Nováková, Vencovská, Stránská TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 33.70 11.00
2 Vacková, Velebová, Otoupalová, Otrubová Vacková, Velebová, Otoupalová, Otrubová TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 33.82 9.00
3 28 Volfová, Knýcká, Fejtová, Šlapalová Volfová, Knýcká, Fejtová, Šlapalová KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 2 34.01 8.00
4 Bradáčová, Komínková, Věžníková, Prokopová Bradáčová, Komínková, Věžníková, Prokopová TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 4 34.38 7.00
5 Nguyen, Chotašová, Salášková, Juhaňáková Nguyen, Chotašová, Salášková, Juhaňáková TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 3 35.24 6.00
6 5 Čermáková, Polanecká, Omelnytska, Karafiátová Čermáková, Polanecká, Omelnytska, Karafiátová Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 4 35.63 5.00
7 Vinšová, Kalivodová, Beranová, Vápeníková Vinšová, Kalivodová, Beranová, Vápeníková TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 2 35.95 4.00
8 Lisá, Velková, Šišmová, Svobodová Lisá, Velková, Šišmová, Svobodová TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 35.97 3.00
9 Červená, Popelářová, Brabencová, Gotthardová Červená, Popelářová, Brabencová, Gotthardová TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 36.06 2.00
10 Linhartová, Soukupová, Bartošová, Zábršová Linhartová, Soukupová, Bartošová, Zábršová TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 36.71 1.00
11 29 Volkmannová, Navrátilová, Vraspírová, Svobodová Volkmannová, Navrátilová, Vraspírová, Svobodová Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 36.94
12 19 Sukupová, Trachtulcová, Piklová, Petrlíková Sukupová, Trachtulcová, Piklová, Petrlíková TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 37.13
13 9 Vejlupková, Přibilová, Řiháčková, Vejlupková Vejlupková, Přibilová, Řiháčková, Vejlupková TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 6 37.24
14 Krchňavá, Krejčí, Krchňavá, Fňukalová Krchňavá, Krejčí, Krchňavá, Fňukalová TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 37.25
15 Přibylová, Staňková, Kolářová, Sárová Přibylová, Staňková, Kolářová, Sárová Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 37.31
16 Harenčáková, Tulejová, Hricková, Grossmannová Harenčáková, Tulejová, Hricková, Grossmannová TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 4 37.53
17 Kodejšková, Kubínková, Svobodová, Papežová Kodejšková, Kubínková, Svobodová, Papežová TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 38.43
18 Kotková, Ježková, Šímová, Šerá Kotková, Ježková, Šímová, Šerá Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 40.43
19 26 Tůmová, Římalová, Čekalová, Vytisková Tůmová, Římalová, Čekalová, Vytisková Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 6 40.56
20 Součková, Bradáčová, Bradáčová, Pechová Součková, Bradáčová, Bradáčová, Pechová Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 41.65

skok vysoký - Ml. žáci

(ne, 19.5.2024 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,05 1,10 1,15 1,19 1,23 1,27 1,31 1,35 1,39 1,43 1,47 1,51 1,55 1,59 Body
1 Daniel SobotkaDaniel Sobotka
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
12 6 PB 1.39 - o o o o xo o xo xxo xxx 11.00
2 Šimon TýmaŠimon Týma
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
13 3 PB 1.23 - o o xo xxo xxx 9.00
3 35 Maxmilián MelechovskýMaxmilián Melechovský
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
13 1 PB 1.19 o o o xxo xxx 8.00
4 Martin HrudkajMartin Hrudkaj
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
12 5 1.15 - o o xxx 7.00
5 František VajdaFrantišek Vajda
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12 4 PB 1.10 o o xxx 6.00
6 David ŠulaDavid Šula
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
11 2 PB 1.10 o xo xxx 5.00
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(ne, 19.5.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,00 1,05 1,10 1,15 1,19 1,23 1,27 1,31 1,35 1,39 1,43 1,47 1,51 1,55 1,59 Body
1 Que Anh NguyenQue Anh Nguyen
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
12 12 PB 1.35 - - - - - o o o o xxx 11.00
2 Karla PřibylováKarla Přibylová
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
12 15 1.35 - - - - - - o xo o xxx 9.00
3 Laura ChotašováLaura Chotašová
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
12 14 1.35 - - - - - xo o xxo o xxx 8.00
4 Nela BrabencováNela Brabencová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
11 13 1.35 - - - - - o o xo xo xxx 7.00
5= 28 Zoe VolfováZoe Volfová
KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s.
11 11 PB 1.35 - - - - o o o xxo xo xxr 5.50
5= Karolína StránskáKarolína Stránská
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11 9 PB 1.35 - o - - o xo xo o xo xr 5.50
7 Sára ŠlapalováSára Šlapalová
KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s.
12 16 1.31 - - - - - - xo xo - xxx 4.00
8 Lenka ŠišmováLenka Šišmová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
12 10 1.27 - - - o o xo xo xxx 3.00
9 Adéla KarafiátováAdéla Karafiátová
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
12 7 PB 1.27 - o o o xo o xxo xr 2.00
10 Štěpánka KrchňaváŠtěpánka Krchňavá
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
11 8 1.23 - - - o xxo o xxx 1.00
11 Barbora KubínkováBarbora Kubínková
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
11 6 PB 1.23 o - o xo xo xo xx r
12 13 Kristýna ŠímováKristýna Šímová
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
12 3 PB 1.15 o xo o xxo xxx
13 Nikola KlofáčováNikola Klofáčová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11 5 1.10 o o o xxx
14 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
12 4 1.05 o o xxx
15 Edita ŠterclováEdita Šterclová
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
11 1 PB 1.00 xo xxx
16 Ema BroumováEma Broumová
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
13 2 0.00
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(ne, 19.5.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antonín HošekAntonín Hošek
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
11 21 4.89 +0.0 m/s 11.00
2 Prokop FridrichProkop Fridrich
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12 18 SB 4.13 +0.0 m/s 9.00
3 Jan KlofáčJan Klofáč
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11 6 PB 4.10 +0.5 m/s 8.00
4 Michal HubáčekMichal Hubáček
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12 1 PB 4.02 +0.0 m/s 7.00
5 Šimon TýmaŠimon Týma
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
13 20 3.92 +0.0 m/s 6.00
6 Václav NikiforovVáclav Nikiforov
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
12 16 PB 3.90 +0.0 m/s 5.00
7 Matouš PodhorskýMatouš Podhorský
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
11 19 3.87 +0.0 m/s 4.00
8 Martin HrudkajMartin Hrudkaj
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
12 10 PB 3.67 +0.0 m/s 3.00
9 Jiří ValentaJiří Valenta
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
13 3 PB 3.64 +0.0 m/s 2.00
10 Adam PokornýAdam Pokorný
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
11 15 3.62 +0.0 m/s 1.00
11 Kryštof HolzerKryštof Holzer
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
12 7 PB 3.60 +0.0 m/s
12 Jáchym ČížekJáchym Čížek
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
13 9 PB 3.56 +0.0 m/s
13 Lukáš LněničkaLukáš Lněnička
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
12 17 3.53 +0.0 m/s
14 Petr KasalPetr Kasal
Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův...
11 13 3.52 +0.0 m/s
15= Jan ZáškodaJan Záškoda
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
12 14 3.48 +0.0 m/s
15= Jakub JanoušekJakub Janoušek
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
11 12 3.48 +0.0 m/s
17 Vojtěch PěnčaVojtěch Pěnča
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
13 4 PB 3.43 +0.0 m/s
18 Jonáš NovotnýJonáš Novotný
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
13 2 PB 3.38 +0.0 m/s
19 František VajdaFrantišek Vajda
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12 8 PB 3.34 +0.0 m/s
20 Matouš MeschkaMatouš Meschka
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
12 11 3.21 +0.0 m/s
21 Štěpán ZezulkaŠtěpán Zezulka
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
12 5 PB 3.02 +0.0 m/s
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Skupina)

Skupina 01 (ne, 19.5.2024 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára VápeníkováKlára Vápeníková
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
12 16 PB 4.48 +0.5 m/s 4.20  0,00 4.15  -0,90 4.48  0,50 4.48 4.04  1,90 x 11.00
2 Que Anh NguyenQue Anh Nguyen
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
12 24 PB 4.44 +0.0 m/s 4.33  0,50 4.44  0,00 4.33  0,10 4.44 x 4.30  0,30 9.00
3 Vanesa ProkopováVanesa Prokopová
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
12 26 4.43 +0.0 m/s 3.76  0,00 4.43  0,00 x 4.43 3.91  0,20 4.42  1,60 8.00
4 Natálie KnýckáNatálie Knýcká
KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s.
12 25 4.39 +0.0 m/s 4.13  0,40 4.39  0,00 x 4.39 4.18  0,20 x 7.00
5 Ema VackováEma Vacková
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
11 21 4.20 +0.0 m/s 4.20  0,00 x 4.10  0,60 4.20 3.90  1,60 6.00
6 Sára VěžníkováSára Věžníková
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
11 15 PB 4.09 +1.1 m/s 4.05  0,00 4.08  -0,50 4.09  1,10 4.09 3.92  1,10 5.00
7 Štěpánka KrchňaváŠtěpánka Krchňavá
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
11 22 4.03 +0.2 m/s 3.48  0,00 4.03  0,20 3.70  0,00 4.03 4.01  1,90 4.00
8 Karolína StránskáKarolína Stránská
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11 23 4.02 +0.0 m/s 4.02  0,00 x 3.97  0,40 4.02 3.99  0,00 3.00
9 Nela FňukalováNela Fňukalová
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
11 6 PB 4.02 +0.0 m/s 3.66  0,00 4.02  0,00 3.63  0,30 4.02 2.00
10 Zuzana BrigantováZuzana Brigantová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12 13 PB 3.96 +0.0 m/s 3.45  0,00 3.89  -1,00 3.96  0,00 3.96 1.00
11 Simona KomínkováSimona Komínková
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
11 19 3.96 +0.3 m/s 3.96  0,30 3.75  0,00 x 3.96
12 Adéla KarafiátováAdéla Karafiátová
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
12 17 3.89 +0.0 m/s 3.76  0,30 3.89  0,00 3.77  0,10 3.89
13 Nela BrabencováNela Brabencová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
11 7 PB 3.80 +0.0 m/s 3.80  0,00 3.53  0,00 3.54  0,20 3.80
14 Viktorie OtrubováViktorie Otrubová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
11 14 3.76 +0.0 m/s 3.76  0,00 3.65  -1,10 x 3.76
15 29 Elena VolkmannováElena Volkmannová
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
12 5 PB 3.74 +0.0 m/s 3.34  0,00 x 3.74  0,00 3.74
16 4 Justýna ZábršováJustýna Zábršová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
11 10 3.71 +0.0 m/s 3.58  0,00 3.71  0,00 3.62  0,00 3.71
17 Rozárie OtoupalováRozárie Otoupalová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
11 9 3.70 -0.5 m/s 3.70  -0,50 3.67  0,00 x 3.70
18 Laura VelkováLaura Velková
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
12 2 3.67 +0.0 m/s 3.57  -0,10 3.67  0,00 3.61  0,00 3.67
19 Ema JuhaňákováEma Juhaňáková
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
11 12 3.67 +0.9 m/s 3.49  0,00 3.56  -1,50 3.67  0,90 3.67
20 Nikol PřibilováNikol Přibilová
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
11 3 3.63 +0.0 m/s 3.63  0,00 x 3.39  0,00 3.63
21 Tereza TulejováTereza Tulejová
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
11 4 3.60 +0.0 m/s x 3.26  0,00 3.60  0,00 3.60
22 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
12 18 3.48 +0.0 m/s x 3.44  -0,50 3.48  0,00 3.48
23 Nikola PetrlíkováNikola Petrlíková
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11 8 3.23 +0.3 m/s 3.15  0,00 3.19  0,00 3.23  0,30 3.23
24 30 Nela VytiskováNela Vytisková
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
12 1 3.23 +0.0 m/s 3.05  -1,00 3.23  0,00 3.03  0,00 3.23
Magdaléna KrejčíMagdaléna Krejčí
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
12 11 NM x x x -
Celkem 25 závodníků
Skupina 02 (ne, 19.5.2024 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dorota ŠeráDorota Šerá
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
11 25 PB 3.78 +0.6 m/s -
2 Tereza KodejškováTereza Kodejšková
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
13 22 PB 3.72 -0.5 m/s -
3 24 Zuzana SobkováZuzana Sobková
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
13 19 PB 3.67 -0.5 m/s -
4 Sofia LisáSofia Lisá
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
12 24 PB 3.63 +0.9 m/s -
5 Anna BartošováAnna Bartošová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
11 21 PB 3.62 -0.4 m/s -
6 Ema ČervenáEma Červená
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
12 1 PB 3.57 +0.3 m/s -
7= Zuzana MásílkováZuzana Másílková
SK Žirovnice SK Žirovnice
12 16 PB 3.49 -1.1 m/s -
7= Nela SoukupováNela Soukupová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
11 5 PB 3.49 +0.0 m/s -
9 25 Adéla ŠmídováAdéla Šmídová
SK Žirovnice SK Žirovnice
11 11 PB 3.48 -0.3 m/s -
10 Taťána KrchňaváTaťána Krchňavá
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
12 20 3.42 +0.0 m/s -
11 Amálie SvobodováAmálie Svobodová
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
11 17 PB 3.39 +0.2 m/s -
12 11 Lucie StaňkováLucie Staňková
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
12 23 3.37 -1.1 m/s -
13= Emma JežkováEmma Ježková
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
13 3 PB 3.25 -0.2 m/s -
13= Tereza LinhartováTereza Linhartová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
11 18 3.25 +0.6 m/s -
15 17 Nella PapežováNella Papežová
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
11 7 PB 3.24 -0.2 m/s -
16 Anna HanouskováAnna Hanousková
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
12 13 PB 3.19 +0.3 m/s -
17 Samantha SoučkováSamantha Součková
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
13 10 PB 3.18 -0.1 m/s -
18 Anastasie ČechováAnastasie Čechová
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
12 8 PB 3.13 -0.4 m/s -
19 Eliška PopelkováEliška Popelková
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
12 4 PB 3.06 -0.2 m/s -
20 Klára PechováKlára Pechová
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
13 15 3.01 -0.9 m/s -
21 Aneta BradáčováAneta Bradáčová
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
12 14 2.99 -1.8 m/s -
22 Dora GrossmannováDora Grossmannová
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
12 12 2.98 +0.6 m/s -
23 Ellen KotkováEllen Kotková
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
13 6 PB 2.95 -0.2 m/s -
24 Lucie PechováLucie Pechová
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
12 9 2.70 -0.4 m/s -
16 Šárka JandováŠárka Jandová
Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův...
11 2 NM -
Celkem 25 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(ne, 19.5.2024 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie VlčanováLucie Vlčanová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
11 14 PB 08.98 11.00
2 Rozárie OtoupalováRozárie Otoupalová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
11 15 08.68 9.00
3 Lucie VelebováLucie Velebová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
12 13 PB 08.57 8.00
4 Natálie ŘímalováNatálie Římalová
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
13 10 PB 07.76 7.00
5 Vendula ChatrnáVendula Chatrná
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
11 12 07.75 6.00
6 22 Emilie ČekalováEmilie Čekalová
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
12 2 PB 07.45 5.00
7 Viktorie PiklováViktorie Piklová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11 8 PB 07.44 4.00
8 Vendula TrachtulcováVendula Trachtulcová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12 4 PB 07.43 3.00
9 Aneta BradáčováAneta Bradáčová
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
12 11 PB 06.96 2.00
10 Amálie SvobodováAmálie Svobodová
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
11 9 PB 06.37 1.00
11 30 Nela VytiskováNela Vytisková
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
12 6 PB 06.14
12 Nikola KlofáčováNikola Klofáčová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11 7 05.70
13 Daniela VinšováDaniela Vinšová
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
12 5 PB 05.50
14 Daniela BradáčováDaniela Bradáčová
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
12 1 PB 05.28
15 Anna HanouskováAnna Hanousková
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
12 3 PB 03.67
Celkem 15 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(ne, 19.5.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukas KučeraLukas Kučera
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11 7 PB 07.05 - 11.00
2 Adam PokornýAdam Pokorný
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
11 3 PB 06.73 - 9.00
3 Vojtěch HrozníčekVojtěch Hrozníček
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
12 6 PB 06.41 - 8.00
4 David ŠulaDavid Šula
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
11 4 PB 06.20 - 7.00
5 Ondřej TrojanOndřej Trojan
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
12 5 PB 06.12 - 6.00
6 Karel PavelecKarel Pavelec
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
13 1 PB 04.46 - 5.00
7 37 Marek PetrusMarek Petrus
Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův...
12 2 PB 04.21 - 4.00
Celkem 7 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(ne, 19.5.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie VlčanováLucie Vlčanová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
11 14 36.33 11.00
2 Sára VěžníkováSára Věžníková
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
11 12 PB 27.74 9.00
3 Vendula ChatrnáVendula Chatrná
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
11 11 PB 24.67 8.00
4 Terezie HouškováTerezie Houšková
SK Žirovnice SK Žirovnice
11 8 PB 24.43 7.00
5 7 Tereza BeranováTereza Beranová
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
11 13 20.52 6.00
6 Nikola PetrlíkováNikola Petrlíková
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11 10 19.27 5.00
7 Laura VelkováLaura Velková
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
12 7 18.05 4.00
8 8 Tereza BártováTereza Bártová
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
12 1 PB 17.81 3.00
9 15 Barbora FickováBarbora Ficková
SK Žirovnice SK Žirovnice
12 2 PB 16.51 2.00
10 Natálie ŘímalováNatálie Římalová
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
13 6 PB 16.31 1.00
11 Rozárie OtoupalováRozárie Otoupalová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
11 9 15.42
12 Vanesa SlováčkováVanesa Slováčková
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
11 3 PB 15.38
13 Viktorie PiklováViktorie Piklová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11 5 PB 13.52
14 Vendula TrachtulcováVendula Trachtulcová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12 4 PB 12.95
Celkem 14 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(ne, 19.5.2024 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří HoudekJiří Houdek
TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s.
11 4 PB 26.96 11.00
2 Dominik NekovářDominik Nekovář
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
12 2 PB 23.96 9.00
3 Lukas KučeraLukas Kučera
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11 3 23.83 8.00
4 Ondřej TrojanOndřej Trojan
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
12 1 PB 15.34 7.00
Celkem 4 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(ne, 19.5.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch HrozníčekVojtěch Hrozníček
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
12 15 PB 56.15 11.00
2 Antonín HošekAntonín Hošek
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
11 16 PB 53.74 9.00
3 Lukas KučeraLukas Kučera
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11 13 PB 48.76 8.00
4 Václav NikiforovVáclav Nikiforov
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
12 14 46.58 7.00
5 Adam DoležalAdam Doležal
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
13 1 PB 45.76 6.00
6 Matouš PodhorskýMatouš Podhorský
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
11 12 PB 45.06 5.00
7 Jonáš NovotnýJonáš Novotný
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
13 8 PB 36.93 4.00
8 Dominik NekovářDominik Nekovář
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
12 11 36.65 3.00
9 Ondřej TrojanOndřej Trojan
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
12 9 33.00 2.00
10 Lukáš LněničkaLukáš Lněnička
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
12 10 31.45 1.00
11 Matouš MeschkaMatouš Meschka
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
12 7 SB 31.02
12 Štěpán ZezulkaŠtěpán Zezulka
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
12 6 PB 29.47
13 Jiří ValentaJiří Valenta
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
13 4 PB 27.38
14 David ŠulaDavid Šula
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
11 5 SB 23.23
15 Jakub KřesťanJakub Křesťan
Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův...
13 2 PB 18.34
16 37 Marek PetrusMarek Petrus
Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův...
12 3 17.30
Celkem 16 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(ne, 19.5.2024 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie VlčanováLucie Vlčanová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
11 23 SB 48.10 11.00
2 Lenka ŠišmováLenka Šišmová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
12 21 PB 44.57 9.00
3 7 Tereza BeranováTereza Beranová
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
11 20 SB 44.21 8.00
4 Vendula ChatrnáVendula Chatrná
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
11 19 PB 38.71 7.00
5 Kateřina HarenčákováKateřina Harenčáková
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
12 22 38.18 6.00
6 Vanesa SlováčkováVanesa Slováčková
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
11 11 PB 37.60 5.00
7 28 Zoe VolfováZoe Volfová
KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s.
11 18 SB 36.62 4.00
8 Nikola PetrlíkováNikola Petrlíková
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11 17 PB 35.72 3.00
9 Vendula TrachtulcováVendula Trachtulcová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12 12 PB 35.49 2.00
10 Samantha SoučkováSamantha Součková
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
13 16 PB 34.08 1.00
11 Karolína ŘiháčkováKarolína Řiháčková
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
12 15 31.30
12 Laura SvobodováLaura Svobodová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
13 14 30.99
13 8 Tereza BártováTereza Bártová
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
12 2 PB 30.68
14 Viktorie PiklováViktorie Piklová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11 10 PB 29.24
15 23 Michaela KolářováMichaela Kolářová
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
12 8 26.82
16 18 Nicole SárováNicole Sárová
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
11 1 PB 26.12
17 Barbora KubínkováBarbora Kubínková
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
11 7 25.20
18 Ellen KotkováEllen Kotková
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
13 9 24.55
19 Aneta BradáčováAneta Bradáčová
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
12 6 SB 24.21
20 Natálie ŘímalováNatálie Římalová
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
13 13 24.15
21 16 Šárka JandováŠárka Jandová
Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův...
11 3 PB 21.67
22 Klára PechováKlára Pechová
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
13 5 PB 21.00
23 22 Emilie ČekalováEmilie Čekalová
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
12 4