Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Opava (28. 6. 2008)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 28.6.2008) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal LehnertMichal Lehnert 87 AK OlomoucAK Olomouc 10.92
2 Antonín MolekAntonín Molek 81 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.13
3 Jiří BaranJiří Baran 82 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.22
4 Adam PašiakAdam Pašiak 90 AK ZlínAK Zlín 11.40
5 Vlastimil NovákVlastimil Novák 90 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.47
6 Vojtěch JurutkaVojtěch Jurutka 91 AK ZlínAK Zlín 11.91
7 Václav BystrianskýVáclav Bystrianský 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.97
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.6.2008) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jozef ŠvondrkJozef Švondrk 86 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.00
2 Peter KrčmárekPeter Krčmárek 86 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.05
3 Alexandr HermanAlexandr Herman 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.18
4 Jakub UherJakub Uher 83 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.25
5 Pavel DošekPavel Došek 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.56
6 Ivo HertlIvo Hertl 80 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.90
Marek BobálMarek Bobál 91 AK ZlínAK Zlín DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.6.2008) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek OšmeraMarek Ošmera 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.02
2 Jiří VognarJiří Vognar 90 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 11.08
3 Ondřej UnzeitigOndřej Unzeitig 89 AK OlomoucAK Olomouc 11.18
4 Jan VavříkJan Vavřík 88 AK ZlínAK Zlín 11.31
5 Petr JahodaPetr Jahoda 87 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.39
6 Jakub LehnertJakub Lehnert 89 AK OlomoucAK Olomouc 11.57
7 Tomáš VymyslickýTomáš Vymyslický 89 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.19
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 28.6.2008) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal LehnertMichal Lehnert 87 AK OlomoucAK Olomouc 10.84
2 Jozef ŠvondrkJozef Švondrk 86 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10.88
3 Peter KrčmárekPeter Krčmárek 86 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.98
4 Jiří VognarJiří Vognar 90 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 11.00
5 Marek OšmeraMarek Ošmera 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.05
6 Antonín MolekAntonín Molek 81 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.07
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 28.6.2008) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BaranJiří Baran 82 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.13
2 Ondřej UnzeitigOndřej Unzeitig 89 AK OlomoucAK Olomouc 11.22
3 Petr JahodaPetr Jahoda 87 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.38
Jan VavříkJan Vavřík 88 AK ZlínAK Zlín DNS
Alexandr HermanAlexandr Herman 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNS
Jakub UherJakub Uher 83 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 28.6.2008) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina NěmcováKateřina Němcová 83 AK OlomoucAK Olomouc 12.66
2 Kristýna HoudkováKristýna Houdková 89 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 12.77
3 Kateřina HenešováKateřina Henešová 92 AK ZlínAK Zlín 13.37
4 Adéla QuittkováAdéla Quittková 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.84
Veronika MaroszováVeronika Maroszová 92 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.6.2008) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva KozmíkováEva Kozmíková 88 AK ZlínAK Zlín 12.90
2 Kristýna ToufarováKristýna Toufarová 92 AK ZlínAK Zlín 12.91
3 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 91 AK OlomoucAK Olomouc 13.40
4 Taťána HorákováTaťána Horáková 89 AHA VyškovAHA Vyškov 13.67
5 Eva MikeskováEva Mikesková 90 AHA VyškovAHA Vyškov 14.17
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 28.6.2008) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina NěmcováKateřina Němcová 83 AK OlomoucAK Olomouc 12.60
2 Kristýna ToufarováKristýna Toufarová 92 AK ZlínAK Zlín 12.81
3 Eva KozmíkováEva Kozmíková 88 AK ZlínAK Zlín 12.90
4 Kristýna HoudkováKristýna Houdková 89 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 13.00
5 Kateřina HenešováKateřina Henešová 92 AK ZlínAK Zlín 13.30
6 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 91 AK OlomoucAK Olomouc 13.47
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 28.6.2008) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Taťána HorákováTaťána Horáková 89 AHA VyškovAHA Vyškov 13.52
2 Adéla QuittkováAdéla Quittková 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.70
3 Eva MikeskováEva Mikesková 90 AHA VyškovAHA Vyškov 14.26
Celkem 3 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 28.6.2008) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 21.79
2 Michal LehnertMichal Lehnert 87 AK OlomoucAK Olomouc 22.05
3 Jiří BaranJiří Baran 82 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.23
4 Jiří VognarJiří Vognar 90 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 22.45
5 Ondřej UnzeitigOndřej Unzeitig 89 AK OlomoucAK Olomouc 22.66
6 Peter KrčmárekPeter Krčmárek 86 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 22.67
7 Petr JahodaPetr Jahoda 87 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 22.83
8 Peter HortPeter Hort 85 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 23.13
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 28.6.2008) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jozef ŠvondrkJozef Švondrk 86 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 22.38
2 Vlastimil NovákVlastimil Novák 90 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.99
3 Antonín MolekAntonín Molek 81 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 22.99
4 Pavel DošekPavel Došek 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 23.43
5 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 23.56
6 Josef PoláchJosef Polách 90 AK ZlínAK Zlín 23.68
7 Michal WeissMichal Weiss 81 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.88
Martin NohýnekMartin Nohýnek 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 28.6.2008) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KocábVojtěch Kocáb 85 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 23.19
2 Jakub LehnertJakub Lehnert 89 AK OlomoucAK Olomouc 23.42
3 Rostislav NavrátilRostislav Navrátil 92 AK ZlínAK Zlín 23.54
4 Ivo HertlIvo Hertl 80 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 23.66
5 Filip VernerFilip Verner 91 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.87
6 Michal DědekMichal Dědek 91 AK ZlínAK Zlín 24.26
7 Mario CabalMario Cabal 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 24.44
Marek BobálMarek Bobál 91 AK ZlínAK Zlín DNS
Celkem 8 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 28.6.2008) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina GriglákováMartina Grigláková 88 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 25.62
2 Eva ŠutováEva Šutová 90 AK KroměřížAK Kroměříž 25.67
3 Kateřina NěmcováKateřina Němcová 83 AK OlomoucAK Olomouc 25.83
4 Iveta MyslivcováIveta Myslivcová 91 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 26.12
5 Kristýna BubíkováKristýna Bubíková 91 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 26.27
Kristýna HoudkováKristýna Houdková 89 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNS
Merita BytyqiováMerita Bytyqiová 89 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 28.6.2008) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 91 AK OlomoucAK Olomouc 27.23
2 Kateřina HenešováKateřina Henešová 92 AK ZlínAK Zlín 27.65
3 Šárka DostálováŠárka Dostálová 92 AK OlomoucAK Olomouc 28.02
4 Veronika KolářováVeronika Kolářová 90 AK OlomoucAK Olomouc 28.57
5 Michaela OndráčkováMichaela Ondráčková 90 AHA VyškovAHA Vyškov 29.06
6 Jitka SvobodováJitka Svobodová 84 AK OlomoucAK Olomouc 31.11
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 28.6.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matuš MentelMatuš Mentel 87 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 48.72
2 Tomáš PodobaTomáš Podoba 82 AK ZlínAK Zlín 49.86
3 Jiří BaranJiří Baran 82 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 50.22
4 Pavel MaslákPavel Maslák 91 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 50.34
5 Tomáš KřikalTomáš Křikal 90 AK OlomoucAK Olomouc 51.08
6 Martin NohýnekMartin Nohýnek 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 51.25
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 28.6.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dušan PáleníkDušan Páleník 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 49.90
2 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 50.95
3 Vojtěch KocábVojtěch Kocáb 85 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 51.23
4 Petr JahodaPetr Jahoda 87 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 51.33
5 Petr WagnerPetr Wagner 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 52.49
Peter JančovičPeter Jančovič 83 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 28.6.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš TrčkaTomáš Trčka 91 AK ZlínAK Zlín 52.25
2 David DamDavid Dam 84 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 54.53
3 Michal KaminskiMichal Kaminski 90 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 54.92
4 Petr KlodaPetr Kloda 92 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 57.41
Lukáš VojtekLukáš Vojtek 78 AK ZlínAK Zlín DNF
Igor PachlopníkIgor Pachlopník 84 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 28.6.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina GriglákováMartina Grigláková 88 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 56.85
2 Eva ŠutováEva Šutová 90 AK KroměřížAK Kroměříž 57.32
3 Ingrid OkenicováIngrid Okenicová 90 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 59.29
4 Kristýna BubíkováKristýna Bubíková 91 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 59.41
5 Adéla MaňákováAdéla Maňáková 90 AK ZlínAK Zlín 60.99
6 Petra JenyšováPetra Jenyšová 91 AK KroměřížAK Kroměříž 62.41
Andrea HolleyováAndrea Holleyová 89 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 28.6.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ŘečinskáKlára Řečinská 94 AK OlomoucAK Olomouc 60.63
2 Radka StružkováRadka Stružková 89 AK OlomoucAK Olomouc 61.56
3 Magdaléna HavlínováMagdaléna Havlínová 90 AK KroměřížAK Kroměříž 62.31
4 Markéta FussováMarkéta Fussová 88 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 62.94
5 Šárka DostálováŠárka Dostálová 92 AK OlomoucAK Olomouc 63.32
6 Petra KabelíkováPetra Kabelíková 92 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 65.29
7 Jitka SvobodováJitka Svobodová 84 AK OlomoucAK Olomouc 71.62
Celkem 7 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 28.6.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dušan PáleníkDušan Páleník 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:56.95
2 Aleš MikoAleš Miko 84 AK OlomoucAK Olomouc 1:57.57
3 Tomáš TrčkaTomáš Trčka 91 AK ZlínAK Zlín 1:58.50
4 Tomáš PodobaTomáš Podoba 82 AK ZlínAK Zlín 1:59.44
5 Jakub VacovskýJakub Vacovský 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1:59.74
6 Jakub BajzaJakub Bajza 90 AK OlomoucAK Olomouc 2:00.30
Peter JančovičPeter Jančovič 83 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNS
Igor PachlopníkIgor Pachlopník 84 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 28.6.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří HerzigJiří Herzig 79 AK ZlínAK Zlín 2:00.65
2 Adam KadulaAdam Kadula 90 AK OlomoucAK Olomouc 2:02.23
3 Adam VrbeckýAdam Vrbecký 84 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:02.74
4 David DamDavid Dam 84 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:03.31
5 Jakub SkořepaJakub Skořepa 87 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:07.38
6 Martin HečkoMartin Hečko 87 AK ZlínAK Zlín 2:14.40
Dominik StadlerDominik Stadler 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Petr RuckýPetr Rucký 90 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 28.6.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš PáslerTomáš Pásler 89 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:04.70
2 Vojtěch MiklasVojtěch Miklas 90 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 2:05.15
3 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 2:09.78
4 Václav AltVáclav Alt 91 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:11.09
5 Michal DědekMichal Dědek 91 AK ZlínAK Zlín 2:16.19
6 Richard ChmelíkRichard Chmelík 90 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 2:16.56
7 Petr ČechPetr Čech 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:21.71
8 Radek PaveraRadek Pavera 82 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:24.92
Ondřej MinaříkOndřej Minařík 92 AK ZlínAK Zlín DNS
Celkem 9 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 28.6.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Radka StružkováRadka Stružková 89 AK OlomoucAK Olomouc 2:16.29
2 Martina HořákováMartina Hořáková 90 AK KroměřížAK Kroměříž 2:18.42
3 Ingrid OkenicováIngrid Okenicová 90 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 2:19.65
4 Kateřina BobotováKateřina Bobotová 83 AK KroměřížAK Kroměříž 2:21.28
5 Jana PolákováJana Poláková 86 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:24.30
6 Irena PetříkováIrena Petříková 83 AHA VyškovAHA Vyškov 2:25.06
7 Dana FickerováDana Fickerová 85 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:29.79
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 28.6.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jana GrygarováJana Grygarová 79 AK OlomoucAK Olomouc 2:24.62
2 Iveta HynštováIveta Hynštová 88 AHA VyškovAHA Vyškov 2:24.80
3 Blanka NeubauerováBlanka Neubauerová 74 AHA VyškovAHA Vyškov 2:27.42
4 Lenka SurákováLenka Suráková 90 AHA VyškovAHA Vyškov 2:28.32
5 Martina OlejníčkováMartina Olejníčková 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:29.90
6 Alžběta OndrufováAlžběta Ondrufová 91 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:30.22
7 Erika MusilováErika Musilová 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:38.63
Celkem 7 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 28.6.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan PolášekJan Polášek 80 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 3:59.99
2 Martin KlvaňaMartin Klvaňa 81 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:01.38
3 Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:01.80
4 Lukáš OlejníčekLukáš Olejníček 88 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:01.80
5 Miroslav DobiášMiroslav Dobiáš 90 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:04.44
6 David ChytilDavid Chytil 87 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:05.02
7 František MahovskýFrantišek Mahovský 83 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:05.24
8 Petr KaminskiPetr Kaminski 92 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 4:07.92
9 Petr RuckýPetr Rucký 90 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:13.19
10 Ondřej RosaOndřej Rosa 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:13.42
11 David LampaDavid Lampa 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:30.27
12 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 4:31.23
MS Jakub BajzaJakub Bajza 90 AK OlomoucAK Olomouc 4:13.03
Martin PohankaMartin Pohanka 73 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNF
Jiří HerzigJiří Herzig 79 AK ZlínAK Zlín DNP
David DamDavid Dam 84 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Jakub VacovskýJakub Vacovský 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 17 závodníků

1500 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 28.6.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jana GrygarováJana Grygarová 79 AK OlomoucAK Olomouc 4:52.52
2 Irena PetříkováIrena Petříková 83 AHA VyškovAHA Vyškov 4:55.09
3 Markéta MaškováMarkéta Mašková 90 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:58.31
4 Kateřina BobotováKateřina Bobotová 83 AK KroměřížAK Kroměříž 5:01.58
5 Zuzana StrhákováZuzana Strháková 90 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 5:08.91
6 Andrea KrstevováAndrea Krstevová 85 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:29.20
Kateřina DoubkováKateřina Doubková 72 AHA VyškovAHA Vyškov DNF
Lenka TopinkováLenka Topinková 76 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 28.6.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marie LukáčováMarie Lukáčová 91 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:00.85
2 Ivana MartincováIvana Martincová 63 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5:01.95
3 Lucie KolářováLucie Kolářová 89 AK ZlínAK Zlín 5:09.70
4 Magdaléna HajzlerováMagdaléna Hajzlerová 73 AHA VyškovAHA Vyškov 5:11.15
5 Kateřina FesslováKateřina Fesslová 92 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5:19.73
6 Lenka PlaničkováLenka Planičková 91 AK OlomoucAK Olomouc 5:28.09
7 Jana NevřalováJana Nevřalová 91 AK KroměřížAK Kroměříž 5:28.55
8 Eva MazurováEva Mazurová 90 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:29.19
Marie DostálováMarie Dostálová 76 AK KroměřížAK Kroměříž DNP
Celkem 9 závodníků

5000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 28.6.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin PohankaMartin Pohanka 73 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 15:26.56
2 Jan PolášekJan Polášek 80 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 15:52.74
3 Libor TrtekLibor Trtek 88 AK ZlínAK Zlín 16:14.80
4 Aleš BorekAleš Borek 77 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 16:18.35
5 Lukáš SouralLukáš Soural 82 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 16:26.28
6 Josef VeselýJosef Veselý 91 AK ZlínAK Zlín 16:42.60
7 Karel KetnerKarel Ketner 90 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 17:31.59
8 Jan KouřilJan Kouřil 86 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 18:35.51
9 Radek PaveraRadek Pavera 82 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22:35.24
MS Lukáš LengyerLukáš Lengyer 86 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 17:28.72
Petr KopřivaPetr Kopřiva 81 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Celkem 11 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 28.6.2008) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina NěmcováKateřina Němcová 83 AK OlomoucAK Olomouc 14.53
2 Merita BytyqiováMerita Bytyqiová 89 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14.58
3 Iveta MyslivcováIveta Myslivcová 91 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 15.34
4 Eva ŠutováEva Šutová 90 AK KroměřížAK Kroměříž 15.43
5 Veronika LazarováVeronika Lazarová 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16.42
6 Eva KozmíkováEva Kozmíková 88 AK ZlínAK Zlín 19.28
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 28.6.2008) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ČernáEliška Černá 83 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 16.28
2 Dominika HorniakováDominika Horniaková 92 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16.34
3 Magdaléna HavlínováMagdaléna Havlínová 90 AK KroměřížAK Kroměříž 18.41
4 Andrea SloukováAndrea Slouková 89 AK OlomoucAK Olomouc 21.92
Michaela PalováMichaela Palová 90 AK ZlínAK Zlín DNS
Kateřina MusilováKateřina Musilová 88 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 28.6.2008) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana BaštováJana Baštová 93 AHA VyškovAHA Vyškov 18.37
2 Romana ŠutováRomana Šutová 86 AK KroměřížAK Kroměříž 18.43
3 Tereza SoučkováTereza Součková 87 AHA VyškovAHA Vyškov 19.32
4 Jana SvobodováJana Svobodová 91 AK ZlínAK Zlín 21.19
Celkem 4 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 28.6.2008) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef PoláchJosef Polách 90 AK ZlínAK Zlín 15.47
2 Lukáš VojtekLukáš Vojtek 78 AK ZlínAK Zlín 15.62
3 Jakub StündlJakub Stündl 90 AK ZlínAK Zlín 15.72
4 Robin WeissRobin Weiss 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.79
5 Rostislav NavrátilRostislav Navrátil 92 AK ZlínAK Zlín 16.85
Jakub UherJakub Uher 83 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DQN
Poznámky:
DQ 167/7d
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 28.6.2008) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Libor HrůzaLibor Hrůza 83 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 15.38
2 Tomáš PetříčekTomáš Petříček 72 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15.69
3 Libor KantorLibor Kantor 80 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15.71
4 Marek OšmeraMarek Ošmera 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 15.72
Martin KučaMartin Kuča 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 28.6.2008) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DvořákJan Dvořák 77 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 16.37
2 Břetislav PanákBřetislav Panák 89 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 17.26
3 Lukáš PindorLukáš Pindor 80 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 17.99
Jakub ŠimečekJakub Šimeček 91 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Martin JanišMartin Janiš 74 AK ZlínAK Zlín DNS
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 28.6.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Peter HortPeter Hort 85 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 55.03
2 Jakub StündlJakub Stündl 90 AK ZlínAK Zlín 56.32
3 Jiří NavrátíkJiří Navrátík 77 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 56.84
4 Robin KonvicaRobin Konvica 88 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 58.17
Jakub UherJakub Uher 83 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 28.6.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek OšmeraMarek Ošmera 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 55.89
2 Lukáš ČelkoLukáš Čelko 88 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 57.29
3 Lukáš VojtekLukáš Vojtek 78 AK ZlínAK Zlín 57.30
4 Jiří HandrkJiří Handrk 89 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 57.45
5 Matěj ČejkaMatěj Čejka 90 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 60.20
6 Břetislav PanákBřetislav Panák 89 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 61.42
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 28.6.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DvořákJan Dvořák 77 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 59.19
2 Štěpán ChludilŠtěpán Chludil 90 AK ZlínAK Zlín 59.57
3 Martin HečkoMartin Hečko 87 AK ZlínAK Zlín 59.67
4 Petr SlaměnaPetr Slaměna 69 AK ZlínAK Zlín 62.58
5 Petr ČechPetr Čech 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 77.32
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 28.6.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea HolleyováAndrea Holleyová 89 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 63.29
2 Kateřina MusilováKateřina Musilová 88 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 65.56
3 Michaela PalováMichaela Palová 90 AK ZlínAK Zlín 65.57
4 Eliška ČernáEliška Černá 83 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 67.27
5 Magdaléna HavlínováMagdaléna Havlínová 90 AK KroměřížAK Kroměříž 68.09
6 Veronika LazarováVeronika Lazarová 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 69.37
7 Jana PolákováJana Poláková 86 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 70.80
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 28.6.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna PerhalováAnna Perhalová 92 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 72.25
2 Kamila HořákováKamila Hořáková 92 AK KroměřížAK Kroměříž 73.46
3 Romana ŠutováRomana Šutová 86 AK KroměřížAK Kroměříž 74.63
4 Iveta HynštováIveta Hynštová 88 AHA VyškovAHA Vyškov 78.04
5 Blanka NeubauerováBlanka Neubauerová 74 AHA VyškovAHA Vyškov 78.06
6 Tereza SoučkováTereza Součková 87 AHA VyškovAHA Vyškov 80.33
Celkem 6 závodníků

3000 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 28.6.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hana HarokováHana Haroková 77 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 11:56.26
2 Martina HořákováMartina Hořáková 90 AK KroměřížAK Kroměříž 11:57.83
3 Hana JelínkováHana Jelínková 91 AK KroměřížAK Kroměříž 11:57.92
4 Marie DostálováMarie Dostálová 76 AK KroměřížAK Kroměříž 12:04.32
5 Dana FickerováDana Fickerová 85 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 12:15.79
6 Kateřina DoubkováKateřina Doubková 72 AHA VyškovAHA Vyškov 12:25.98
7 Miroslava HanákováMiroslava Hanáková 66 AHA VyškovAHA Vyškov 12:34.53
8 Lenka TopinkováLenka Topinková 76 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 12:57.35
9 Roxana BalcarkováRoxana Balcarková 92 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 13:13.17
Celkem 9 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 28.6.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čejka, Molek, Jahoda, Krčmárek Čejka, Molek, Jahoda, Krčmárek TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 42.86
2 Kudlička, Baran, Konvica, Novák Kudlička, Baran, Konvica, Novák TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 42.96
3 Došek, Nohýnek, Mentel, Švondrk Došek, Nohýnek, Mentel, Švondrk VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 43.14
4 Lehnert M., Krejčíř, Lehnert J., Unzeitig Lehnert M., Krejčíř, Lehnert J., Unzeitig AK OlomoucAK Olomouc 43.20
5 Zelinka, Ošmera, Hanzlíček, Hort Zelinka, Ošmera, Hanzlíček, Hort TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 43.71
6 Pašiak, Polách, Navrátil, Stündl Pašiak, Polách, Navrátil, Stündl AK ZlínAK Zlín 43.85
7 Handrk, Staněk, Maslák, Kaminski M. Handrk, Staněk, Maslák, Kaminski M. AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 45.52
Hrůza, Vognar, Kuchár, Kocáb Hrůza, Vognar, Kuchár, Kocáb AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 28.6.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petříček, Navrátík, Bystrianský, Sýkora Petříček, Navrátík, Bystrianský, Sýkora TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 46.06
2 Vymyslický, Vražina, Čech, Dobiáš Vymyslický, Vražina, Čech, Dobiáš TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 47.37
Weiss M., Šimeček, Verner, Klepek Weiss M., Šimeček, Verner, Klepek TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 28.6.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Horniaková, Bytygiová, Holleyová, Maroszová Horniaková, Bytygiová, Holleyová, Maroszová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 49.55
2 Komrsková, Hanešová, Toufarová, Komzíková Komrsková, Hanešová, Toufarová, Komzíková AK ZlínAK Zlín 49.72
3 Grigláková, Kirschnerová, Musilová, Quittková Grigláková, Kirschnerová, Musilová, Quittková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 51.42
4 Myslivcová, Kuublová, Bubíková, Perhalová A. Myslivcová, Kuublová, Bubíková, Perhalová A. AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 52.08
5 Černá, Grénarová, Poláková, Houdková Černá, Grénarová, Poláková, Houdková AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 52.40
6 Slouková, Kolářová, Polášková, Němcová Slouková, Kolářová, Polášková, Němcová AK OlomoucAK Olomouc 52.47
7 Jenyšová P., Šutová E., Hořáková M., Havlínová M. Jenyšová P., Šutová E., Hořáková M., Havlínová M. AK KroměřížAK Kroměříž 52.49
8 Horáková, Neubaerová, Hynštová, Suráková Horáková, Neubaerová, Hynštová, Suráková AHA VyškovAHA Vyškov 52.97
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 28.6.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jelínková H., Hořáková K., Šutová R., Bobotová K., Jelínková H., Hořáková K., Šutová R., Bobotová K., AK KroměřížAK Kroměříž 54.76
2 Kociánová, Fussová, Krstevová, Kozelková Kociánová, Fussová, Krstevová, Kozelková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 55.43
3 Ondráčková, Baštová, Mlejnková, Mikesková Ondráčková, Baštová, Mlejnková, Mikesková AHA VyškovAHA Vyškov 56.40
4 Sližová, Misirzová, Konderlová L., Konderlová Z. Sližová, Misirzová, Konderlová L., Konderlová Z. TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 57.14
5 Jiříčková, Součková, Šebestová, Hajzlerová Jiříčková, Součková, Šebestová, Hajzlerová AHA VyškovAHA Vyškov 57.86
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 28.6.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Páleník, Mentel, Juránek, Nohýnek Páleník, Mentel, Juránek, Nohýnek VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3:24.75
2 Dobiáš, Hort, Ošmera, Paulík Dobiáš, Hort, Ošmera, Paulík TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3:27.27
3 Baran, Konvica, Novák, Verner Baran, Konvica, Novák, Verner TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:29.40
4 Čelko, Vacovský, Navrátilík, Jahoda Čelko, Vacovský, Navrátilík, Jahoda TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:30.83
5 Trčka, Vojtek, Hečko, Stündl Trčka, Vojtek, Hečko, Stündl AK ZlínAK Zlín 3:31.11
6 Handrk, Kaminski M., Kaminski P., Polášek Handrk, Kaminski M., Kaminski P., Polášek AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 3:35.94
7 Kocáb, Klvaňa, Pásler, Dvořák Kocáb, Klvaňa, Pásler, Dvořák AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3:41.38
Lehnert J. Křikal, Kadula, Krejčíř Lehnert J. Křikal, Kadula, Krejčíř AK OlomoucAK Olomouc DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 28.6.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
3 Pindor, Pachlopník, Dam, Bystrianský Pindor, Pachlopník, Dam, Bystrianský TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:39.27
4 Slaměna, Veselý, Chludil, Trtek Slaměna, Veselý, Chludil, Trtek AK ZlínAK Zlín 3:43.09
5 Došek, Skořepa, Rosa, Chytil Došek, Skořepa, Rosa, Chytil VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3:43.89
6 Zelinka, Cabal, Vymyslický, Hanzlíček Zelinka, Cabal, Vymyslický, Hanzlíček TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:16.57
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 28.6.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jenyšová P., Šutová E., Hořáková M., Havlínová M. Jenyšová P., Šutová E., Hořáková M., Havlínová M. AK KroměřížAK Kroměříž 4:07.26
2 Svobodová, Dostálová, Stružková, Řečínská Svobodová, Dostálová, Stružková, Řečínská AK OlomoucAK Olomouc 4:15.67
3 Černá, Grénarová, Oleníčková, Poláková Černá, Grénarová, Oleníčková, Poláková AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:15.72
4 Neubaerová, Petříková, Suráková, Hynštová Neubaerová, Petříková, Suráková, Hynštová AHA VyškovAHA Vyškov 4:19.76
5 Jelínková H., Hořáková K., Šutová R., Bobotová K., Jelínková H., Hořáková K., Šutová R., Bobotová K., AK KroměřížAK Kroměříž 4:22.03
6 Strháková, Balcarková, Kabeliková, Kuublová Strháková, Balcarková, Kabeliková, Kuublová AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 4:24.78
7 Ondráčková, Hajzlerová, Součková, Horáková Ondráčková, Hajzlerová, Součková, Horáková AHA VyškovAHA Vyškov 4:41.11
8 Fesslová, Musilová, Martincová, Topinková Fesslová, Musilová, Martincová, Topinková AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:47.52
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 28.6.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Holleyová, Misiarzová, Šigutová, Lazarová Holleyová, Misiarzová, Šigutová, Lazarová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:12.67
2 Musilová, Krstevová, Kirschnerová, Fussová Musilová, Krstevová, Kirschnerová, Fussová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:16.65
3 Kociánová, Mašková, Kozelková, Quittková Kociánová, Mašková, Kozelková, Quittková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:31.62
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 28.6.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Dalibor HonDalibor Hon
AK OlomoucAK Olomouc
78 2.06
2 Jiří HanzlíčekJiří Hanzlíček
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 2.03
3 Dominik LopuchDominik Lopuch
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
88 2.03
4= Michal ŠkvarkaMichal Škvarka
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
86 1.92
4= Martin GebauerMartin Gebauer
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
88 1.92
4= Tomáš KoutnýTomáš Koutný
AK OlomoucAK Olomouc
90 1.92
7 Michal StaněkMichal Staněk
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
83 1.92
8 Libor HrůzaLibor Hrůza
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
83 1.92
9 Mario CabalMario Cabal
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
91 1.87
10 Lukáš KlímaLukáš Klíma
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
80 1.82
11= Michal BartošMichal Bartoš
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
86 1.82
11= Martin JanišMartin Janiš
AK ZlínAK Zlín
74 1.82
13 Petr ŽbelPetr Žbel
AK ZlínAK Zlín
80 1.82
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 28.6.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lenka ŠrámkováLenka Šrámková
AK OlomoucAK Olomouc
91 1.65
2 Lenka GajarskáLenka Gajarská
AK OlomoucAK Olomouc
85 1.62
3 Daniela DěržákováDaniela Děržáková
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
92 1.62
4 Žaneta MeissnerováŽaneta Meissnerová
AK OlomoucAK Olomouc
93 1.62
5 Lenka DudkováLenka Dudková
AK OlomoucAK Olomouc
85 1.57
6= Michaela KociánováMichaela Kociánová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
90 1.57
6= Danka HorskáDanka Horská
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
84 1.57
8 Lucie KonderlováLucie Konderlová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
91 1.47
9 Zuzana KonderlováZuzana Konderlová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
93 1.42
10 Aneta KomrskováAneta Komrsková
AK ZlínAK Zlín
92 1.42
Aneta PřívarováAneta Přívarová
AK ZlínAK Zlín
92 0
Simona GrénarováSimona Grénarová
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
90 DNP
Celkem 12 závodníků

Skok o tyči - Muži

(so, 28.6.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan KudličkaJan Kudlička
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
88 5.50
2 Tomáš ČekanTomáš Čekan
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
86 4.61
3 Adam PašiakAdam Pašiak
AK ZlínAK Zlín
90 4.61
4 Václav KrejčířVáclav Krejčíř
AK OlomoucAK Olomouc
83 4.51
5 Tomáš PetříčekTomáš Petříček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
72 4.51
6 Robin WeissRobin Weiss
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
89 4.31
7 Jakub ŠimečekJakub Šimeček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 4.06
8 Martin KučaMartin Kuča
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 3.81
9 Martin HrubovskýMartin Hrubovský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
86 3.51
Jakub StündlJakub Stündl
AK ZlínAK Zlín
90 DNS
Břetislav ValaBřetislav Vala
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
84 DNS
Martin GabrielMartin Gabriel
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
84 DNS
Celkem 12 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(so, 28.6.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Martyna CyganekMartyna Cyganek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 3.61
2 Kateřina MusilováKateřina Musilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
88 3.51
3 Magdalena MolekMagdalena Molek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
90 3.21
4 Petra KozelkováPetra Kozelková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 3.01
5 Lenka JiřičkováLenka Jiřičková
AHA VyškovAHA Vyškov
83 2.61
5 Denisa MarkováDenisa Marková
AK ZlínAK Zlín
89 2.61
7 Hana HarokováHana Haroková
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
77 2.41
8 Petra JaneczkováPetra Janeczková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
93 2.01
Nikola SližováNikola Sližová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
93 0
Andrea SloukováAndrea Slouková
AK OlomoucAK Olomouc
89 0
Hana KonečnáHana Konečná
AK OlomoucAK Olomouc
89 0
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 28.6.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan KudličkaJan Kudlička
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
88 7.31 -0.7 m/s
2 Michal StaněkMichal Staněk
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
83 7.18 +1.0 m/s
3 Jiří HanzlíčekJiří Hanzlíček
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 7.02 +0.0 m/s
4 Adam PašiakAdam Pašiak
AK ZlínAK Zlín
90 7.01 +0.0 m/s
5 Václav KrejčířVáclav Krejčíř
AK OlomoucAK Olomouc
83 6.90 +0.8 m/s
6 Martin KuchárMartin Kuchár
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
83 6.79 +0.0 m/s
7 Martin GabrielMartin Gabriel
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
84 6.75 +0.0 m/s
8 Michal BartošMichal Bartoš
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
86 6.55 +1.1 m/s
9 Lukáš SikoraLukáš Sikora
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
91 6.43 -0.5 m/s
10 Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 6.39 -0.9 m/s
11 Jiří KlepekJiří Klepek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 6.31 +0.0 m/s
12 Tomáš PetříčekTomáš Petříček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
72 6.31 +0.0 m/s
13 Lukáš VražinaLukáš Vražina
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
91 6.23 +0.0 m/s
14 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
90 6.15 +0.0 m/s
15 Lukáš KlímaLukáš Klíma
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
80 6.14 +0.0 m/s
16 Libor KantorLibor Kantor
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
80 6.13 +1.2 m/s
17 Libor HudeczekLibor Hudeczek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
89 5.20 +1.0 m/s
Marek BobálMarek Bobál
AK ZlínAK Zlín
91 0
Lukáš PindorLukáš Pindor
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
80 0
Jiří NavrátíkJiří Navrátík
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
77 0
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 28.6.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Danka HorskáDanka Horská
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
84 5.61 +0.9 m/s
2 Aneta PřívarováAneta Přívarová
AK ZlínAK Zlín
92 5.23 +0.0 m/s
3 Barbora LacigováBarbora Lacigová
AK ZlínAK Zlín
89 5.20 +0.9 m/s
4 Lenka GajarskáLenka Gajarská
AK OlomoucAK Olomouc
85 5.13 +0.6 m/s
5 Aneta KomrskováAneta Komrsková
AK ZlínAK Zlín
92 5.09 +0.0 m/s
6 Hana ŠigutováHana Šigutová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
93 5.07 -0.8 m/s
7 Markéta PoláškováMarkéta Polášková
AK OlomoucAK Olomouc
91 5.06 -0.6 m/s
8 Hana KonečnáHana Konečná
AK OlomoucAK Olomouc
89 4.89 +0.0 m/s
9 Veronika MaroszováVeronika Maroszová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 4.83 +0.0 m/s
10 Petra JaneczkováPetra Janeczková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
93 4.69 +0.7 m/s
11 Veronika KolářováVeronika Kolářová
AK OlomoucAK Olomouc
90 4.57 +0.9 m/s
12 Lenka KošárkováLenka Košárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 4.49 +0.5 m/s
Celkem 12 závodníků

Trojskok - Muži

(so, 28.6.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří HanzlíčekJiří Hanzlíček
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 14.55 +0.0 m/s
2 Libor KantorLibor Kantor
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
80 14.15 +0.8 m/s
3 Michal StaněkMichal Staněk
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
83 14.08 +0.0 m/s
4 Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 13.77 +0.8 m/s
5 Jiří NavrátíkJiří Navrátík
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
77 13.45 -2.0 m/s
6 Lukáš SikoraLukáš Sikora
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
91 13.30 -1.1 m/s
7 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
90 13.23 +0.0 m/s
8 Michal BartošMichal Bartoš
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
86 13.21 +0.5 m/s
9 Matěj ČejkaMatěj Čejka
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
90 13.06 +0.9 m/s
10 Lukáš PindorLukáš Pindor
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
80 12.95 +0.0 m/s
11 Lukáš VražinaLukáš Vražina
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
91 12.25 +0.6 m/s
Celkem 11 závodníků

Trojskok - Ženy

(so, 28.6.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Danka HorskáDanka Horská
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
84 11.60 +0.0 m/s
2 Dominika HorniakováDominika Horniaková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 11.46 +0.7 m/s
3 Barbora LacigováBarbora Lacigová
AK ZlínAK Zlín
89 11.36 -0.5 m/s
4 Simona GrénarováSimona Grénarová
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
90 10.85 +0.0 m/s
5 Emilie SzmekováEmilie Szmeková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
60 10.75 +1.8 m/s
6 Ivana HavelčíkováIvana Havelčíková
AK ZlínAK Zlín
91 10.46 +1.3 m/s
7 Daniela DěržákováDaniela Děržáková
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
92 10.24 +0.0 m/s
8 Lenka KošárkováLenka Košárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 09.70 -0.7 m/s
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 28.6.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Monika VičánkováMonika Vičánková
AK ZlínAK Zlín
78 12.21
2 Barbora SvozilováBarbora Svozilová
AK ZlínAK Zlín
89 11.03
3 Pavlína MaléřováPavlína Maléřová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
66 10.78
4 Michaela KociánováMichaela Kociánová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
90 10.50
5 Tereza WagnerováTereza Wagnerová
AK OlomoucAK Olomouc
79 10.27
6 Lenka TomaštíkováLenka Tomaštíková
AK ZlínAK Zlín
82 10.25
7 Erika LorencováErika Lorencová
AK ZlínAK Zlín
91 10.09
8 Lucie MlejnkováLucie Mlejnková
AHA VyškovAHA Vyškov
84 10.01
9 Ivana VaculováIvana Vaculová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
87 09.48
10 Eva BlažkováEva Blažková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
70 09.35
11 Aneta InochovskáAneta Inochovská
AK OlomoucAK Olomouc
92 09.31
12 Jitka HoškováJitka Hošková
AK KroměřížAK Kroměříž
85 09.09
13 Martina VšolákováMartina Všoláková
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
86 08.69
14 Katarína ŠebestováKatarína Šebestová
AHA VyškovAHA Vyškov
91 07.36
15 Veronika BárdyováVeronika Bárdyová
AHA VyškovAHA Vyškov
90 07.30
16 Ivana MatokováIvana Matoková
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
87 06.55
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 28.6.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr NovotnýPetr Novotný
AK OlomoucAK Olomouc
89 15.76
2 Ladislav PrášilLadislav Prášil
AK OlomoucAK Olomouc
90 15.11
3 Radim ŠtefekRadim Štefek
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
75 14.95
4 Leonid ArťuchovLeonid Arťuchov
AK OlomoucAK Olomouc
84 14.74
5 Ondřej PítrOndřej Pítr
AK OlomoucAK Olomouc
88 14.39
6 Martin StašekMartin Stašek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 14.26
7 Jiří DohnalJiří Dohnal
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 14.03
8 Jaroslav StančíkJaroslav Stančík
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
86 13.78
9 Jan KoudelaJan Koudela
AK OlomoucAK Olomouc
89 13.55
10 Michal MaierMichal Maier
AK OlomoucAK Olomouc
88 13.43
11 Roman TrčalaRoman Trčala
AK ZlínAK Zlín
91 12.45
12 Martin KuklínekMartin Kuklínek
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
79 12.41
13 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
90 12.12
14 Martin KuchárMartin Kuchár
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
83 11.01
15 Marek BártaMarek Bárta
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
92 11.01
Ondřej PetrOndřej Petr
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
84 DNS
Jan PolášekJan Polášek
AK ZlínAK Zlín
83 DNS
Celkem 17 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(so, 28.6.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavlína MaléřováPavlína Maléřová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
66 38.61
2 Monika VičánkováMonika Vičánková
AK ZlínAK Zlín
78 36.05
3 Lenka TomaštíkováLenka Tomaštíková
AK ZlínAK Zlín
82 36.04
4 Erika LorencováErika Lorencová
AK ZlínAK Zlín
91 33.90
5 Eva BlažkováEva Blažková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
70 31.37
6 Tereza KrečmerováTereza Krečmerová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 31.27
7 Agata TrombikováAgata Trombiková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
89 30.35
8 Jitka HoškováJitka Hošková
AK KroměřížAK Kroměříž
85 28.70
9 Ivana MatokováIvana Matoková
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
87 28.04
10 Michaela KociánováMichaela Kociánová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
90 27.29
11 Martina VšolákováMartina Všoláková
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
86 25.91
12 Kateřina KüblováKateřina Küblová
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
90 25.35
13 Gabriela PallováGabriela Pallová
AK ZlínAK Zlín
93 25.08
14 Aneta InochovskáAneta Inochovská
AK OlomoucAK Olomouc
92 22.36
15 Ivana VaculováIvana Vaculová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
87 17.62
Celkem 15 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(so, 28.6.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Leonid ArťuchovLeonid Arťuchov
AK OlomoucAK Olomouc
84 53.67
2 Jaroslav StančíkJaroslav Stančík
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
86 51.18
3 Martin StašekMartin Stašek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 47.72
4 Jiří DohnalJiří Dohnal
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 44.60
5 Gejza ValentGejza Valent
AK OlomoucAK Olomouc
53 44.23
6 Jan KoudelaJan Koudela
AK OlomoucAK Olomouc
89 43.41
7 Ondřej PítrOndřej Pítr
AK OlomoucAK Olomouc
88 43.14
8 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
90 41.44
9 Petr NovotnýPetr Novotný
AK OlomoucAK Olomouc
89 40.55
10 Michal MaierMichal Maier
AK OlomoucAK Olomouc
88 39.98
11 Ondřej PetrOndřej Petr
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
84 38.76
12 Václav KrejčířVáclav Krejčíř
AK OlomoucAK Olomouc
83 38.58
13 Marek BártaMarek Bárta
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
92 38.38
14 Roman TrčalaRoman Trčala
AK ZlínAK Zlín
91 37.18
15 Ladislav PrášilLadislav Prášil
AK OlomoucAK Olomouc
90 37.09
16 Radim ŠtefekRadim Štefek
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
75 36.15
17 Martin KuklínekMartin Kuklínek
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
79 34.00
18 Martin BenákMartin Benák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 29.23
19 Tomáš UrbánekTomáš Urbánek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 27.98
20 Radoslav GlocRadoslav Gloc
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
83 DNS
Celkem 20 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 28.6.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka TomaštíkováLenka Tomaštíková
AK ZlínAK Zlín
82 45.36
2 Agata TrombikováAgata Trombiková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
89 41.06
3 Eva BlažkováEva Blažková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
70 41.03
4 Monika VičánkováMonika Vičánková
AK ZlínAK Zlín
78 37.81
5 Erika LorencováErika Lorencová
AK ZlínAK Zlín
91 37.26
6 Pavlína MaléřováPavlína Maléřová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
66 36.94
7 Hana PrudilováHana Prudilová
AK OlomoucAK Olomouc
85 33.63
8 Ivana MatokováIvana Matoková
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
87 31.99
9 Jitka HoškováJitka Hošková
AK KroměřížAK Kroměříž
85 28.29
10 Veronika BárdyováVeronika Bárdyová
AHA VyškovAHA Vyškov
90 27.88
11 Lucie MlejnkováLucie Mlejnková
AHA VyškovAHA Vyškov
84 26.29
12 Kateřina KüblováKateřina Küblová
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
90 22.99
13 Anna AdámkováAnna Adámková
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
92 15.07
MS Gabriela PallováGabriela Pallová
AK ZlínAK Zlín
93 32.73
Celkem 14 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 28.6.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří DohnalJiří Dohnal
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 47.72
2 Michal MaierMichal Maier
AK OlomoucAK Olomouc
88 46.93
3 Radim ŠtefekRadim Štefek
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
75 46.65
4 Jan KoudelaJan Koudela
AK OlomoucAK Olomouc
89 43.04
5 Ladislav PrášilLadislav Prášil
AK OlomoucAK Olomouc
90 41.90
6 Ondřej PetrOndřej Petr
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
84 41.37
7 Radoslav GlocRadoslav Gloc
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
83 39.60
8 Martin BenákMartin Benák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 37.63
9 Tomáš UrbánekTomáš Urbánek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 33.11
Martin KuklínekMartin Kuklínek
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
79 0
Ondřej PítrOndřej Pítr
AK OlomoucAK Olomouc
88 0
Roman TrčalaRoman Trčala
AK ZlínAK Zlín
91 0
František DrábFrantišek Dráb
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
49 DNS
Celkem 13 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 28.6.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora SvozilováBarbora Svozilová
AK ZlínAK Zlín
89 46.61
2 Hana PrudilováHana Prudilová
AK OlomoucAK Olomouc
85 46.12
3 Barbora MikulcováBarbora Mikulcová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 40.04
4 Ivana VaculováIvana Vaculová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
87 39.16
5 Lucie MlejnkováLucie Mlejnková
AHA VyškovAHA Vyškov
84 37.94
6 Tereza WagnerováTereza Wagnerová
AK OlomoucAK Olomouc
79 37.79
7 Kateřina KüblováKateřina Küblová
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
90 37.08
8 Agata TrombikováAgata Trombiková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
89 35.29
9 Martina VšolákováMartina Všoláková
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
86 31.00
10 Vendula MisiarzováVendula Misiarzová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
90 30.90
11 Aneta InochovskáAneta Inochovská
AK OlomoucAK Olomouc
92 30.21
12 Lucie PospíšilováLucie Pospíšilová
AK ZlínAK Zlín
90 30.19
13 Aneta PřívarováAneta Přívarová
AK ZlínAK Zlín
92 30.12
14 Tereza KrečmerováTereza Krečmerová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 29.40
15 Anna AdámkováAnna Adámková
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
92 27.70
Tereza PecháčkováTereza Pecháčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 DNS
Natálie PastorkováNatálie Pastorková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
90 DNS
Celkem 17 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(so, 28.6.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin BenákMartin Benák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 66.65
2 Radovan KomárRadovan Komár
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
90 62.41
3 Richard HonnerRichard Honner
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
70 57.57
4 Lukáš KlímaLukáš Klíma
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
80 57.10
5 Tomáš LechnerTomáš Lechner
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
85 54.65
6 Petr ZábojníkPetr Zábojník
AK ZlínAK Zlín
89 53.00
7 Matěj ČejkaMatěj Čejka
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
90 52.68
8 Tomáš VíchaTomáš Vícha
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
76 52.60
9 Martin GabrielMartin Gabriel
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
84 49.96
10 Michal PuczokMichal Puczok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
86 49.60
11 Jaroslav StančíkJaroslav Stančík
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
86 48.03
12 František DrábFrantišek Dráb
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
49 46.55
13 Adam ZáslavAdam Záslav
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
89 44.49
14 David MikulskýDavid Mikulský
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
19 40.96
15 Tomáš VymyslickýTomáš Vymyslický
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
89 38.80
16 Ondřej PustkaOndřej Pustka
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
90 37.31
Petr ŽbelPetr Žbel
AK ZlínAK Zlín
80 0
Filip ČermákFilip Čermák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 DNS
Celkem 18 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AK Olomouc AK Olomouc AK OlomoucAK Olomouc 207
2 VSK Univerzita Brno B VSK Univerzita Brno B VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 202
3 AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 151
4 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 146
5 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 124
6 AK Zlín AK Zlín AK ZlínAK Zlín 122.5
7 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 119
8 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 112.5
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AK Zlín AK Zlín AK ZlínAK Zlín 190.5
2 AK Olomouc AK Olomouc AK OlomoucAK Olomouc 176
3 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 144.5
4 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 138
5 AK Kroměříž AK Kroměříž AK KroměřížAK Kroměříž 119
6 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 107.5
7 AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 107
8 AHA Vyškov AHA Vyškov AHA VyškovAHA Vyškov 064.5
Celkem 8 závodníků