Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

2. KP družstev SKAS mládeže

Kolín (1. 6. 2024)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 1.6.2024 - 11:15) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 11.30 QA
2 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 12.06 QA
3 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 12.67 qB
4 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 12.69 qB
5 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 8 12.78
6 Šimon ŠkrábalŠimon Škrábal 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 12.93
Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 DQ
Marek ČernýMarek Černý 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 DQ
Poznámky:
změřené časy v 1.startu Holeček 11,88 s, Veselý 12,01 s
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 1.6.2024 - 11:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří HlavinkaJiří Hlavinka 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 11.48 QA
MS Matěj JungMatěj Jung 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 11.58
MS Tomáš HockickoTomáš Hockicko 03 SVK SVK 3 SB 11.84
4 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 11.87 QA
5 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 2 PB 12.19 qB
6 45 Karel PůbalKarel Půbal 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 7 12.29 qB
7 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 8 PB 12.60 qB
8 Matěj SoučekMatěj Souček 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 14.10
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 1.6.2024 - 11:15) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip AntošFilip Antoš 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 11.49 QA
2 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 5 11.55 QA
3 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 11.79 qB
MS Petr HrubýPetr Hrubý 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 12.21
5 70 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 8 PB 12.81
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 11.30 QA
2 Jiří HlavinkaJiří Hlavinka 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 11.48 QA
3 Filip AntošFilip Antoš 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 11.49 QA
4 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 5 11.55 QA
5 Matěj JungMatěj Jung 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 11.58
6 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 11.79 qB
7 Tomáš HockickoTomáš Hockicko 03 SVK SVK 3 SB 11.84
8 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 11.87 QA
9 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 12.06 QA
10 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 2 PB 12.19 qB
11 Petr HrubýPetr Hrubý 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 12.21
12 45 Karel PůbalKarel Půbal 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 7 12.29 qB
13 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 8 PB 12.60 qB
14 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 12.67 qB
15 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 12.69 qB
16 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 8 12.78
17 70 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 8 PB 12.81
18 Šimon ŠkrábalŠimon Škrábal 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 12.93
19 Matěj SoučekMatěj Souček 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 14.10
Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 DQ
Marek ČernýMarek Černý 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 DQ

100 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 1.6.2024 - 12:35) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 10.98 11.00
2 Jiří HlavinkaJiří Hlavinka 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 11.39 9.00
3 Filip AntošFilip Antoš 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 11.40 8.00
4 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 7 11.70 7.00
5 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 11.93 6.00
6 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 11.97 5.00
7 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 12.08 4.00
Celkem 7 závodníků
Finále B (so, 1.6.2024 - 12:35) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 11.73 3.00
2 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 4 12.26 2.00
3 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 12.51 1.00
4 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 7 12.87
Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 DNS
45 Karel PůbalKarel Půbal 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 1.6.2024 - 12:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít ŠestákVít Šesták 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 11.34 11.00
2 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 11.45 9.00
3 Šimon NovákŠimon Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 11.58 8.00
4 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 11.64 7.00
5 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 2 11.66 6.00
6 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 7 11.67 5.00
7 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 A. C. TEPO Kladno B A. C. TEPO Kladno B 8 12.07 4.00
Celkem 7 závodníků
Finále B (so, 1.6.2024 - 12:30) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 12.03 3.00
2 Jan KohoutJan Kohout 08 A. C. TEPO Kladno B A. C. TEPO Kladno B 6 12.12 2.00
Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 A. C. TEPO Kladno B A. C. TEPO Kladno B 7 DNS
Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
Richard StředaRichard Středa 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 DQ
Celkem 5 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 1.6.2024 - 11:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít ŠestákVít Šesták 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 11.41 QA
2 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 A. C. TEPO Kladno B A. C. TEPO Kladno B 6 PB 11.81 qA
3 Richard StředaRichard Středa 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 11.97 qB
4 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 11.99 qB
5 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 12.07 qB
6 Matěj ProkešMatěj Prokeš 08 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 3 12.38
7 Jáchym ŠmolíkJáchym Šmolík 07 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 13.57
MS Kryštof LiškaKryštof Liška 10 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 8 13.70
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 1.6.2024 - 11:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon NovákŠimon Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 11.65 QA
2 Jan KohoutJan Kohout 08 A. C. TEPO Kladno B A. C. TEPO Kladno B 8 12.03 qB
3 Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 A. C. TEPO Kladno B A. C. TEPO Kladno B 6 12.08 qB
4 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 12.20
5 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 3 12.22
6 76 Adam AdlerAdam Adler 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 13.10
Adam AlföldiAdam Alföldi 08 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 4 DNF
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 1.6.2024 - 11:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 11.46 QA
2 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 5 11.72 qA
3 Rajmund PokornýRajmund Pokorný 07 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 6 12.11
4 Adam RubešAdam Rubeš 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 3 PB 12.12
MS Adam PodolákAdam Podolák 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 12.40
6 Martin HovorkaMartin Hovorka 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 12.66
7 Antonín MaxaAntonín Maxa 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 12.95
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 1.6.2024 - 11:00) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 11.71 QA
2 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 4 11.81 qA
MS Patrik GeistPatrik Geist 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 8 11.88
4 Adam KřižkaAdam Křižka 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 12.24
5 263 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 12.34
6 Vincent PopVincent Pop 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 PB 12.59
7 73 Vojtěch RozehnalVojtěch Rozehnal 07 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 PB 12.62
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít ŠestákVít Šesták 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 11.41 QA
2 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 11.46 QA
3 Šimon NovákŠimon Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 11.65 QA
4 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 11.71 QA
5 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 5 11.72 qA
6 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 A. C. TEPO Kladno B A. C. TEPO Kladno B 6 PB 11.81 qA
6 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 4 11.81 qA
8 Patrik GeistPatrik Geist 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 8 11.88
9 Richard StředaRichard Středa 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 11.97 qB
10 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 11.99 qB
11 Jan KohoutJan Kohout 08 A. C. TEPO Kladno B A. C. TEPO Kladno B 8 12.03 qB
12 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 12.07 qB
13 Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 A. C. TEPO Kladno B A. C. TEPO Kladno B 6 12.08 qB
14 Rajmund PokornýRajmund Pokorný 07 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 6 12.11
15 Adam RubešAdam Rubeš 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 3 PB 12.12
16 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 12.20
17 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 3 12.22
18 Adam KřižkaAdam Křižka 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 12.24
19 263 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 12.34
20 Matěj ProkešMatěj Prokeš 08 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 3 12.38
21 Adam PodolákAdam Podolák 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 12.40
22 Vincent PopVincent Pop 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 PB 12.59
23 73 Vojtěch RozehnalVojtěch Rozehnal 07 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 PB 12.62
24 Martin HovorkaMartin Hovorka 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 12.66
25 Antonín MaxaAntonín Maxa 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 12.95
26 76 Adam AdlerAdam Adler 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 13.10
27 Jáchym ŠmolíkJáchym Šmolík 07 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 13.57
28 Kryštof LiškaKryštof Liška 10 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 8 13.70
Adam AlföldiAdam Alföldi 08 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 4 DNF

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 1.6.2024 - 11:45) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol Nehvizdy A AK Sokol Nehvizdy A 5 12.47 QA
2 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 6 SB 13.02 qB
3 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 AK Sokol Nehvizdy A AK Sokol Nehvizdy A 4 13.10 qB
4 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 PB 13.29
5 Magdaléna ŠpalováMagdaléna Špalová 08 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 8 14.07
6 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 7 14.13
7 Karolína ŘehořováKarolína Řehořová 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 PB 14.97
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 1.6.2024 - 11:45) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 12.28 QA
2 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 12.98 qB
3 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 13.15 qB
4 Julie KřivskáJulie Křivská 08 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 7 14.00
5 Tereza RubešováTereza Rubešová 08 AK Sokol Nehvizdy B AK Sokol Nehvizdy B 3 14.17
6 Mia Rozálie HrubáMia Rozálie Hrubá 08 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 8 14.78
7 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 2 14.84
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 1.6.2024 - 11:45) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol Nehvizdy A AK Sokol Nehvizdy A 5 12.93 QA
2 Aneta SchönováAneta Schönová 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 13.08 qB
3 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 AK Sokol Nehvizdy A AK Sokol Nehvizdy A 6 13.39
4 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 AK Sokol Nehvizdy A AK Sokol Nehvizdy A 8 13.53
MS Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 13.77
6 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 AK Sokol Nehvizdy B AK Sokol Nehvizdy B 7 PB 13.86
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 1.6.2024 - 11:45) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna RoedlováKristýna Roedlová 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 12.62 QA
2 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 6 SB 13.09 qB
3 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 13.18
4 Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová 07 AK Sokol Nehvizdy B AK Sokol Nehvizdy B 8 13.50
5 Julie HubáčkováJulie Hubáčková 08 AK Sokol Nehvizdy B AK Sokol Nehvizdy B 3 14.05
6 Zita DalešickáZita Dalešická 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 14.34
7 Josefina KašparováJosefina Kašparová 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 2 PB 14.64
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 1.6.2024 - 11:45) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 12.49 QA
2 Eliška LackováEliška Lacková 08 AK Sokol Nehvizdy A AK Sokol Nehvizdy A 4 12.68 qA
3 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 13.36
4 Natálie LohseNatálie Lohse 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 13.51
5 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 PB 13.78
6 Adriana SvatošováAdriana Svatošová 08 AK Sokol Nehvizdy B AK Sokol Nehvizdy B 2 15.11
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 12.28 QA
2 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol Nehvizdy A AK Sokol Nehvizdy A 5 12.47 QA
3 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 12.49 QA
4 Kristýna RoedlováKristýna Roedlová 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 12.62 QA
5 Eliška LackováEliška Lacková 08 AK Sokol Nehvizdy A AK Sokol Nehvizdy A 4 12.68 qA
6 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol Nehvizdy A AK Sokol Nehvizdy A 5 12.93 QA
7 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 12.98 qB
8 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 6 SB 13.02 qB
9 Aneta SchönováAneta Schönová 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 13.08 qB
10 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 6 SB 13.09 qB
11 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 AK Sokol Nehvizdy A AK Sokol Nehvizdy A 4 13.10 qB
12 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 13.15 qB
13 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 13.18
14 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 PB 13.29
15 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 13.36
16 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 AK Sokol Nehvizdy A AK Sokol Nehvizdy A 6 13.39
17 Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová 07 AK Sokol Nehvizdy B AK Sokol Nehvizdy B 8 13.50
18 Natálie LohseNatálie Lohse 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 13.51
19 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 AK Sokol Nehvizdy A AK Sokol Nehvizdy A 8 13.53
20 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 13.77
21 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 PB 13.78
22 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 AK Sokol Nehvizdy B AK Sokol Nehvizdy B 7 PB 13.86
23 Julie KřivskáJulie Křivská 08 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 7 14.00
24 Julie HubáčkováJulie Hubáčková 08 AK Sokol Nehvizdy B AK Sokol Nehvizdy B 3 14.05
25 Magdaléna ŠpalováMagdaléna Špalová 08 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 8 14.07
26 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 7 14.13
27 Tereza RubešováTereza Rubešová 08 AK Sokol Nehvizdy B AK Sokol Nehvizdy B 3 14.17
28 Zita DalešickáZita Dalešická 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 14.34
29 Josefina KašparováJosefina Kašparová 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 2 PB 14.64
30 Mia Rozálie HrubáMia Rozálie Hrubá 08 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 8 14.78
31 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 2 14.84
32 Karolína ŘehořováKarolína Řehořová 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 PB 14.97
33 Adriana SvatošováAdriana Svatošová 08 AK Sokol Nehvizdy B AK Sokol Nehvizdy B 2 15.11

100 m - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 1.6.2024 - 12:45) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol Nehvizdy A AK Sokol Nehvizdy A 4 11.96 11.00
2 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 12.21 9.00
3 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 12.60 8.00
4 Eliška LackováEliška Lacková 08 AK Sokol Nehvizdy A AK Sokol Nehvizdy A 7 12.60 7.00
5 Kristýna RoedlováKristýna Roedlová 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 3 12.65 6.00
6 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol Nehvizdy A AK Sokol Nehvizdy A 2 12.82 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 1.6.2024 - 12:45) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 12.95 4.00
2 Aneta SchönováAneta Schönová 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 12.99 3.00
3 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 13.12 2.00
4 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 AK Sokol Nehvizdy A AK Sokol Nehvizdy A 7 13.51 1.00
Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 4 DNS
Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 1.6.2024 - 12:40) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 5 12.67 11.00
2 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 12.75 9.00
3 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 6 12.98 8.00
4 Aneta HanouskováAneta Hanousková 08 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 3 13.01 7.00
5 Nikol NovákováNikol Nováková 07 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 2 13.03 6.00
6 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 13.04 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 1.6.2024 - 12:40) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela UrikováGabriela Uriková 07 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 5 12.97 4.00
2 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 6 13.05 3.00
3 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 13.27 2.00
4 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 13.28 1.00
5 Julie BeránkováJulie Beránková 07 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 2 13.29
Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 7 DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 1.6.2024 - 11:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 13.04 QA
2 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 13.16 qB
MS Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 8 13.24
4 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 13.24 qB
5 Mariana TinkováMariana Tinková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 SB 13.71
6 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 3 PB 13.78
7 Nela VávrováNela Vávrová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 PB 15.51
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 1.6.2024 - 11:30) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 5 12.79 QA
2 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 13.17 qB
3 Adéla BednářováAdéla Bednářová 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 13.49
4 Julie Valentina VelkováJulie Valentina Velková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 PB 13.79
5 Karolína BubákováKarolína Bubáková 08 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 3 14.27
6 Anna PecinovskáAnna Pecinovská 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 SB 15.00
7 57 Kateřina RybáčkováKateřina Rybáčková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 16.71
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 1.6.2024 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 13.04 QA
2 Nikol NovákováNikol Nováková 07 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 5 13.05 qA
3 Gabriela UrikováGabriela Uriková 07 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 4 PB 13.08 qB
4 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 3 SB 13.44 qB
5 Natálie HolomojováNatálie Holomojová 10 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 7 14.28
6 Jessica DaleckáJessica Dalecká 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 14.42
7 Anna VejdělkováAnna Vejdělková 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 14.54
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 1.6.2024 - 11:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 12.83 QA
2 Aneta HanouskováAneta Hanousková 08 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 5 13.04 qA
3 Julie BeránkováJulie Beránková 07 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 3 13.46 qB
4 Nikol ŠuldováNikol Šuldová 08 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 6 13.64
5 Magdalena BernátováMagdalena Bernátová 07 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 2 PB 14.30
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 5 12.79 QA
2 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 12.83 QA
3 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 13.04 QA
3 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 13.04 QA
3 Aneta HanouskováAneta Hanousková 08 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 5 13.04 qA
6 Nikol NovákováNikol Nováková 07 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 5 13.05 qA
7 Gabriela UrikováGabriela Uriková 07 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 4 PB 13.08 qB
8 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 13.16 qB
9 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 13.17 qB
10 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 8 13.24
10 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 13.24 qB
12 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 3 SB 13.44 qB
13 Julie BeránkováJulie Beránková 07 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 3 13.46 qB
14 Adéla BednářováAdéla Bednářová 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 13.49
15 Nikol ŠuldováNikol Šuldová 08 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 6 13.64
16 Mariana TinkováMariana Tinková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 SB 13.71
17 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 3 PB 13.78
18 Julie Valentina VelkováJulie Valentina Velková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 PB 13.79
19 Karolína BubákováKarolína Bubáková 08 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 3 14.27
20 Natálie HolomojováNatálie Holomojová 10 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 7 14.28
21 Magdalena BernátováMagdalena Bernátová 07 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 2 PB 14.30
22 Jessica DaleckáJessica Dalecká 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 14.42
23 Anna VejdělkováAnna Vejdělková 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 14.54
24 Anna PecinovskáAnna Pecinovská 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 SB 15.00
25 Nela VávrováNela Vávrová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 PB 15.51
26 57 Kateřina RybáčkováKateřina Rybáčková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 16.71

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 1.6.2024 - 15:05) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 22.23 11.00
2 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 SB 22.33 9.00
3 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 SB 22.62 8.00
4 František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 22.78 7.00
5 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 23.42 5.00
6 Marek ČernýMarek Černý 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 23.42 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 1.6.2024 - 15:05) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristian BehenskýKristian Behenský 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 PB 23.05 6.00
2 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 23.46 3.00
3 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 PB 23.51 2.00
4 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 SB 23.77 1.00
MS Tomáš HockickoTomáš Hockicko 03 SVK SVK 2 SB 23.80
MS Petr HrubýPetr Hrubý 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 24.31
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 1.6.2024 - 15:05) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DonnerJan Donner 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 PB 24.04
2 Jakub BlažekJakub Blažek 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 SB 24.20
3 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 1 PB 24.50
4 45 Karel PůbalKarel Půbal 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 SB 24.54
5 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 24.55
6 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 26.79
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 1.6.2024 - 15:05) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 PB 24.60
2 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 25.66
3 275 Matěj HercikMatěj Hercik 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 PB 26.20
4 264 Oliver Raymond MullenOliver Raymond Mullen 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 2 27.69
5 Matěj SoučekMatěj Souček 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 30.06
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 22.23 11.00
2 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 SB 22.33 9.00
3 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 SB 22.62 8.00
4 František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 22.78 7.00
5 Kristian BehenskýKristian Behenský 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 PB 23.05 6.00
6 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 23.42 5.00
6 Marek ČernýMarek Černý 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 23.42 4.00
8 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 23.46 3.00
9 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 PB 23.51 2.00
10 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 SB 23.77 1.00
11 Tomáš HockickoTomáš Hockicko 03 SVK SVK 2 SB 23.80
12 Jan DonnerJan Donner 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 PB 24.04
13 Jakub BlažekJakub Blažek 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 SB 24.20
14 Petr HrubýPetr Hrubý 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 24.31
15 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 1 PB 24.50
16 45 Karel PůbalKarel Půbal 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 SB 24.54
17 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 24.55
18 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 PB 24.60
19 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 25.66
20 275 Matěj HercikMatěj Hercik 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 PB 26.20
21 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 26.79
22 264 Oliver Raymond MullenOliver Raymond Mullen 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 2 27.69
23 Matěj SoučekMatěj Souček 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 30.06

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 1.6.2024 - 14:50) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 22.75 11.00
2 Vít ŠestákVít Šesták 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 22.92 9.00
3 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 3 23.51 6.00
4 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 4 23.74 5.00
5 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 23.88 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 1.6.2024 - 14:50) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 6 PB 23.33 8.00
2 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 23.36 7.00
3 100 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 23.99 3.00
4 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 4 24.68
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 1.6.2024 - 14:50) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 24.28 2.00
2 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 24.74
3 Martin HovorkaMartin Hovorka 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 24.92
4 Richard StředaRichard Středa 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 25.58
5 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 25.86
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 1.6.2024 - 14:50) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rajmund PokornýRajmund Pokorný 07 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 5 PB 24.66
2 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 4 PB 25.33
3 Josef KošataJosef Košata 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 25.46
4 Petr MalinaPetr Malina 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 25.85
5 76 Adam AdlerAdam Adler 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 26.62
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 1.6.2024 - 14:50) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon PaulíčekŠimon Paulíček 07 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 2 24.45 1.00
2 39 Lukáš HořejšLukáš Hořejš 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 25.65
3 Tomáš KurtejTomáš Kurtej 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 PB 26.65
4 65 Jakub JedličkaJakub Jedlička 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 27.22
5 Jáchym ŠmolíkJáchym Šmolík 07 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 28.38
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 22.75 11.00
2 Vít ŠestákVít Šesták 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 22.92 9.00
3 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 6 PB 23.33 8.00
4 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 23.36 7.00
5 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 3 23.51 6.00
6 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 4 23.74 5.00
7 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 23.88 4.00
8 100 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 23.99 3.00
9 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 24.28 2.00
10 Šimon PaulíčekŠimon Paulíček 07 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 2 24.45 1.00
11 Rajmund PokornýRajmund Pokorný 07 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 5 PB 24.66
12 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 4 24.68
13 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 24.74
14 Martin HovorkaMartin Hovorka 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 24.92
15 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 4 PB 25.33
16 Josef KošataJosef Košata 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 25.46
17 Richard StředaRichard Středa 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 25.58
18 39 Lukáš HořejšLukáš Hořejš 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 25.65
19 Petr MalinaPetr Malina 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 25.85
20 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 25.86
21 76 Adam AdlerAdam Adler 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 26.62
22 Tomáš KurtejTomáš Kurtej 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 PB 26.65
23 65 Jakub JedličkaJakub Jedlička 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 27.22
24 Jáchym ŠmolíkJáchym Šmolík 07 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 28.38

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 1.6.2024 - 15:35) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 25.02 11.00
2 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 25.31 9.00
3 Rebecca SlezákováRebecca Slezáková 05 AK Sokol Nehvizdy A AK Sokol Nehvizdy A 5 25.52 8.00
4 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 AK Sokol Nehvizdy A AK Sokol Nehvizdy A 1 SB 25.80 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 1.6.2024 - 15:35) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 25.75 7.00
2 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 3 SB 26.27 5.00
3 33 Anna FialováAnna Fialová 06 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 4 PB 26.32 4.00
4 Aneta SchönováAneta Schönová 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 2 27.02 3.00
5 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 AK Sokol Nehvizdy A AK Sokol Nehvizdy A 6 28.56
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 1.6.2024 - 15:35) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 303 Natalie KvasničkaNatalie Kvasnička 07 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 5 PB 27.86 2.00
2 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 28.02 1.00
3 242 Victoria IdesVictoria Ides 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 PB 28.38
4 Zita DalešickáZita Dalešická 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 29.53
5 Josefina KašparováJosefina Kašparová 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 2 PB 29.66
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 1.6.2024 - 15:35) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amy KapilaAmy Kapila 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 PB 29.11
2 Laura FikesováLaura Fikesová 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 PB 29.59
3 69 Matylda BednářováMatylda Bednářová 08 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 2 PB 30.44
4 Kateřina BucharováKateřina Bucharová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 PB 30.72
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 1.6.2024 - 15:35) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 303 Alžběta MusilováAlžběta Musilová 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 3 28.58
2 Julie KřivskáJulie Křivská 08 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 4 28.63
3 Magdaléna ŠpalováMagdaléna Špalová 08 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 2 29.95
4 Mia Rozálie HrubáMia Rozálie Hrubá 08 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 31.05
5 Karolína ŘehořováKarolína Řehořová 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 PB 32.08
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 25.02 11.00
2 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 25.31 9.00
3 Rebecca SlezákováRebecca Slezáková 05 AK Sokol Nehvizdy A AK Sokol Nehvizdy A 5 25.52 8.00
4 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 25.75 7.00
5 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 AK Sokol Nehvizdy A AK Sokol Nehvizdy A 1 SB 25.80 6.00
6 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 3 SB 26.27 5.00
7 33 Anna FialováAnna Fialová 06 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 4 PB 26.32 4.00
8 Aneta SchönováAneta Schönová 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 2 27.02 3.00
9 303 Natalie KvasničkaNatalie Kvasnička 07 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 5 PB 27.86 2.00
10 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 28.02 1.00
11 242 Victoria IdesVictoria Ides 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 PB 28.38
12 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 AK Sokol Nehvizdy A AK Sokol Nehvizdy A 6 28.56
13 303 Alžběta MusilováAlžběta Musilová 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 3 28.58
14 Julie KřivskáJulie Křivská 08 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 4 28.63
15 Amy KapilaAmy Kapila 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 PB 29.11
16 Zita DalešickáZita Dalešická 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 29.53
17 Laura FikesováLaura Fikesová 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 PB 29.59
18 Josefina KašparováJosefina Kašparová 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 2 PB 29.66
19 Magdaléna ŠpalováMagdaléna Špalová 08 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 2 29.95
20 69 Matylda BednářováMatylda Bednářová 08 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 2 PB 30.44
21 Kateřina BucharováKateřina Bucharová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 PB 30.72
22 Mia Rozálie HrubáMia Rozálie Hrubá 08 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 31.05
23 Karolína ŘehořováKarolína Řehořová 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 PB 32.08

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 1.6.2024 - 15:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 26.08 11.00
2 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 6 PB 26.11 8.00
3 Venuše ReichlováVenuše Reichlová 08 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 4 PB 26.13 7.00
4 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 26.38 6.00
5 Gabriela UrikováGabriela Uriková 07 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 1 27.35 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 1.6.2024 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 3 PB 26.62 4.00
2 Adéla BednářováAdéla Bednářová 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 27.22 3.00
3 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 6 27.39 1.00
4 Nikol ŠuldováNikol Šuldová 08 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 2 PB 27.66
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 1.6.2024 - 15:20) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 27.88
2 Julie Valentina VelkováJulie Valentina Velková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 27.95
3 Michaela KroužilováMichaela Kroužilová 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 28.32
4 Iveta NovotnáIveta Novotná 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 PB 28.61
5 Karolína BubákováKarolína Bubáková 08 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 2 PB 28.88
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 1.6.2024 - 15:20) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 PB 26.10 9.00
2 Jessica DaleckáJessica Dalecká 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 29.48
3 Magdalena BernátováMagdalena Bernátová 07 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 5 PB 29.52
4 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 SB 30.30
5 Eliška BrůnováEliška Brůnová 08 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 3 SB 30.98
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 1.6.2024 - 15:20) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 62 Veronika KrálováVeronika Králová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 30.27
2 Barbora MiškovskáBarbora Miškovská 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 31.66
3 52 Anna TrbuškováAnna Trbušková 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 5 32.04
4 55 Amélie KrahulcováAmélie Krahulcová 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 32.89
5 54 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 33.96
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 1.6.2024 - 15:20) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 301 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 26.48 5.00
MS Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 5 27.01
3 Lucie ČedíkováLucie Čedíková 08 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 6 28.26
4 Natálie HolomojováNatálie Holomojová 10 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 2 29.89
5 304 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 30.84
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 26.08 11.00
2 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 PB 26.10 9.00
3 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 6 PB 26.11 8.00
4 Venuše ReichlováVenuše Reichlová 08 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 4 PB 26.13 7.00
5 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 26.38 6.00
6 301 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 26.48 5.00
7 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 3 PB 26.62 4.00
8 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 5 27.01
9 Adéla BednářováAdéla Bednářová 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 27.22 3.00
10 Gabriela UrikováGabriela Uriková 07 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 1 27.35 2.00
11 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 6 27.39 1.00
12 Nikol ŠuldováNikol Šuldová 08 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 2 PB 27.66
13 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 27.88
14 Julie Valentina VelkováJulie Valentina Velková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 27.95
15 Lucie ČedíkováLucie Čedíková 08 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 6 28.26
16 Michaela KroužilováMichaela Kroužilová 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 28.32
17 Iveta NovotnáIveta Novotná 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 PB 28.61
18 Karolína BubákováKarolína Bubáková 08 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 2 PB 28.88
19 Jessica DaleckáJessica Dalecká 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 29.48
20 Magdalena BernátováMagdalena Bernátová 07 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 5 PB 29.52
21 Natálie HolomojováNatálie Holomojová 10 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 2 29.89
22 62 Veronika KrálováVeronika Králová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 30.27
23 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 SB 30.30
24 304 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 30.84
25 Eliška BrůnováEliška Brůnová 08 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 3 SB 30.98
26 Barbora MiškovskáBarbora Miškovská 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 31.66
27 52 Anna TrbuškováAnna Trbušková 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 5 32.04
28 55 Amélie KrahulcováAmélie Krahulcová 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 32.89
29 54 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 33.96

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 1.6.2024 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 49.61 11.00
2 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 51.93 9.00
3 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 52.88 6.00
4 281 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 53.39 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 1.6.2024 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DonnerJan Donner 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 PB 52.71 8.00
2 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 52.81 7.00
3 Jakub BlažekJakub Blažek 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 SB 53.83 4.00
4 287 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 56.88 3.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 49.61 11.00
2 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 51.93 9.00
3 Jan DonnerJan Donner 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 PB 52.71 8.00
4 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 52.81 7.00
5 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 52.88 6.00
6 281 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 53.39 5.00
7 Jakub BlažekJakub Blažek 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 SB 53.83 4.00
8 287 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 56.88 3.00

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 1.6.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 51.96 11.00
2 Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 52.79 9.00
3 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 A. C. TEPO Kladno B A. C. TEPO Kladno B 4 53.01 8.00
4 100 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 53.09 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 1.6.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr MalinaPetr Malina 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 54.53 6.00
2 Antonín MálekAntonín Málek 08 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 4 55.55 5.00
3 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 3 58.04 4.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 51.96 11.00
2 Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 52.79 9.00
3 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 A. C. TEPO Kladno B A. C. TEPO Kladno B 4 53.01 8.00
4 100 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 53.09 7.00
5 Petr MalinaPetr Malina 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 54.53 6.00
6 Antonín MálekAntonín Málek 08 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 4 55.55 5.00
7 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 3 58.04 4.00

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 1.6.2024 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rebecca SlezákováRebecca Slezáková 05 AK Sokol Nehvizdy A AK Sokol Nehvizdy A 5 58.24 11.00
2 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 6 SB 58.26 9.00
3 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 61.35 8.00
4 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 3 62.89 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 1.6.2024 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josefina KašparováJosefina Kašparová 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 PB 65.41 6.00
2 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 66.34 5.00
3 Laura FikesováLaura Fikesová 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 66.80 4.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rebecca SlezákováRebecca Slezáková 05 AK Sokol Nehvizdy A AK Sokol Nehvizdy A 5 58.24 11.00
2 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 6 SB 58.26 9.00
3 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 61.35 8.00
4 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 3 62.89 7.00
5 Josefina KašparováJosefina Kašparová 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 PB 65.41 6.00
6 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 66.34 5.00
7 Laura FikesováLaura Fikesová 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 66.80 4.00

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 1.6.2024 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 57.61 11.00
2 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 PB 58.14 9.00
3 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 6 PB 58.78 8.00
4 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 4 61.59 7.00
5 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 62.76 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 1.6.2024 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 288 Veronika BeránkováVeronika Beránková 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 62.95 4.00
2= Ludmila ForštováLudmila Forštová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 66.45
2= 220 Marie RaichlováMarie Raichlová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 4 66.45
4 75 Alena RaichlováAlena Raichlová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 67.17
5 322 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 2 67.30
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 1.6.2024 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Venuše ReichlováVenuše Reichlová 08 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 2 62.68 6.00
2 Iveta NovotnáIveta Novotná 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 6 PB 66.13
3 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 66.31
4 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 SB 67.40
5 Barbora MiškovskáBarbora Miškovská 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 75.74
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 1.6.2024 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona GrumlováSimona Grumlová 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 63.33 3.00
2 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 64.69 2.00
3 Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová 10 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 5 65.11 1.00
4 100 Julie VosátkováJulie Vosátková 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 68.40
5 Aneta KudláčkováAneta Kudláčková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 75.08
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 57.61 11.00
2 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 PB 58.14 9.00
3 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 6 PB 58.78 8.00
4 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 4 61.59 7.00
5 Venuše ReichlováVenuše Reichlová 08 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 2 62.68 6.00
6 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 62.76 5.00
7 288 Veronika BeránkováVeronika Beránková 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 62.95 4.00
8 Simona GrumlováSimona Grumlová 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 63.33 3.00
9 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 64.69 2.00
10 Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová 10 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 5 65.11 1.00
11 Iveta NovotnáIveta Novotná 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 6 PB 66.13
12 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 66.31
13 Ludmila ForštováLudmila Forštová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 66.45
13 220 Marie RaichlováMarie Raichlová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 4 66.45
15 75 Alena RaichlováAlena Raichlová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 67.17
16 322 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 2 67.30
17 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 SB 67.40
18 100 Julie VosátkováJulie Vosátková 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 68.40
19 Aneta KudláčkováAneta Kudláčková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 75.08
20 Barbora MiškovskáBarbora Miškovská 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 75.74

800 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 1.6.2024 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1= 45 Karel PůbalKarel Půbal 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 1 2:08.59 10.00
1= 60 Petr VeselýPetr Veselý 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 2:08.59 10.00
3 59 Adam KoukalAdam Koukal 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 2:14.99 7.00
4 70 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 2:15.30 6.00
5 87 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 3 2:15.37 5.00
6 49 Ondřej ValoušekOndřej Valoušek 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 2:16.13 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 1.6.2024 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 287 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 PB 2:10.52 8.00
2 31 Jiří KotekJiří Kotek 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 2:16.39 3.00
3 328 Marek MálekMarek Málek 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 2:17.62 2.00
4 307 Adam BudošAdam Budoš 08 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 1 2:18.52 1.00
5 275 Matěj HercikMatěj Hercik 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 2:20.09
37 Philip TerryPhilip Terry 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 DQ
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 45 Karel PůbalKarel Půbal 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 1 2:08.59 10.00
1 60 Petr VeselýPetr Veselý 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 2:08.59 10.00
3 287 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 PB 2:10.52 8.00
4 59 Adam KoukalAdam Koukal 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 2:14.99 7.00
5 70 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 2:15.30 6.00
6 87 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 3 2:15.37 5.00
7 49 Ondřej ValoušekOndřej Valoušek 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 2:16.13 4.00
8 31 Jiří KotekJiří Kotek 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 2:16.39 3.00
9 328 Marek MálekMarek Málek 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 2:17.62 2.00
10 307 Adam BudošAdam Budoš 08 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 1 2:18.52 1.00
11 275 Matěj HercikMatěj Hercik 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 2:20.09
37 Philip TerryPhilip Terry 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 DQ

800 m - Dorostenci

(so, 1.6.2024 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 39 Lukáš HořejšLukáš Hořejš 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 2:09.82 11.00
2 34 Jakub LachmanJakub Lachman 08 A. C. TEPO Kladno B A. C. TEPO Kladno B 6 2:10.87 9.00
3 65 Jakub JedličkaJakub Jedlička 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 2:16.07 8.00
4 73 Vojtěch RozehnalVojtěch Rozehnal 07 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 PB 2:16.84 7.00
5 302 Matěj ČernýMatěj Černý 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 2:28.35 6.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Juniorky

(so, 1.6.2024 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 33 Anna FialováAnna Fialová 06 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 1 PB 2:19.63 11.00
2 228 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 5 2:24.61 9.00
3 303 Natalie KvasničkaNatalie Kvasnička 07 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 5 2:45.51 8.00
4 27 Aurora TlamichováAurora Tlamichová 06 AK Sokol Nehvizdy A AK Sokol Nehvizdy A 3 2:52.06 7.00
5 69 Matylda BednářováMatylda Bednářová 08 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 6 2:53.42 6.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 1.6.2024 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 288 Veronika BeránkováVeronika Beránková 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 2:23.21 11.00
2 301 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 2:25.13 9.00
3 321 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 2:36.07 7.00
4 220 Marie RaichlováMarie Raichlová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 2 2:37.22 5.00
5 215 Klára BulířováKlára Bulířová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 2:37.43 4.00
6 75 Alena RaichlováAlena Raichlová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 1 2:39.74 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 1.6.2024 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 100 Julie VosátkováJulie Vosátková 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 6 PB 2:34.93 8.00
2 91 Markéta LapišováMarkéta Lapišová 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 2:36.64 6.00
3 99 Eva VodseďálkováEva Vodseďálková 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 2:40.14 2.00
4 18 Markéta ČechováMarkéta Čechová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 3:01.88 1.00
5 299 Madlen HavránkováMadlen Havránková 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 3:26.24
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 288 Veronika BeránkováVeronika Beránková 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 2:23.21 11.00
2 301 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 2:25.13 9.00
3 100 Julie VosátkováJulie Vosátková 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 6 PB 2:34.93 8.00
4 321 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 2:36.07 7.00
5 91 Markéta LapišováMarkéta Lapišová 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 2:36.64 6.00
6 220 Marie RaichlováMarie Raichlová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 2 2:37.22 5.00
7 215 Klára BulířováKlára Bulířová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 2:37.43 4.00
8 75 Alena RaichlováAlena Raichlová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 1 2:39.74 3.00
9 99 Eva VodseďálkováEva Vodseďálková 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 2:40.14 2.00
10 18 Markéta ČechováMarkéta Čechová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 3:01.88 1.00
11 299 Madlen HavránkováMadlen Havránková 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 3:26.24

1500 m - Junioři

(so, 1.6.2024 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 103 Vojtěch KohoutVojtěch Kohout 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 1 PB 4:06.91 11.00
2 70 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 197 PB 4:12.55 9.00
3 260 Tomáš HerinkTomáš Herink 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 PB 4:12.59 8.00
MS 104 Luccas PlasmanLuccas Plasman 06 SVK SVK 8 4:17.74
5 281 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 4:20.45 7.00
6 60 Petr VeselýPetr Veselý 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 327 PB 4:20.47 6.00
7 59 Adam KoukalAdam Koukal 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 315 4:32.16 5.00
8 251 Matyáš SchejbalMatyáš Schejbal 08 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 6 4:41.20 4.00
9 87 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 220 4:43.95 3.00
10 264 Oliver Raymond MullenOliver Raymond Mullen 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 7 PB 4:51.73 2.00
11 271 Adam KondrátAdam Kondrát 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 9 4:53.20 1.00
Celkem 11 závodníků

1500 m - Dorostenci

(so, 1.6.2024 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
MS 320 Adam LelkešAdam Lelkeš 07 SVK SVK 4 4:19.00
2 339 Oliver MarákOliver Marák 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 PB 4:21.50 11.00
3 261 Radim ProkešRadim Prokeš 08 A. C. TEPO Kladno B A. C. TEPO Kladno B 6 PB 4:34.13 9.00
4 270 Kristián RambousekKristián Rambousek 08 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 1 PB 4:40.57 8.00
Celkem 4 závodníků

1500 m - Juniorky

(so, 1.6.2024 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
MS 272 Barbora JedličkováBarbora Jedličková 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 8 PB 4:52.18
2 201 Lucie SlámováLucie Slámová 06 AK Sokol Nehvizdy A AK Sokol Nehvizdy A 10 PB 4:54.78 11.00
3 87 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 06 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 151 PB 5:00.84 9.00
4 308 Klára TulachováKlára Tulachová 06 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 2 5:05.18 8.00
5 318 Mariana LangerováMariana Langerová 08 AK Sokol Nehvizdy A AK Sokol Nehvizdy A 3 SB 5:29.51 7.00
6 262 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 SB 5:39.92 6.00
7 118 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 11 5:40.61 5.00
8 106 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 4 5:43.67 4.00
9 273 Denisa KůstkováDenisa Kůstková 06 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 7 SB 5:54.14 3.00
10 47 Barbora BalcarováBarbora Balcarová 06 AK Sokol Nehvizdy A AK Sokol Nehvizdy A 6 6:09.09 2.00
Celkem 10 závodníků

1500 m - Dorostenky

(so, 1.6.2024 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 304 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 PB 4:56.65 11.00
2 38 Elena PeleškováElena Pelešková 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 8 4:57.66 9.00
3 117 Eliška KašparováEliška Kašparová 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 2 PB 5:03.31 8.00
MS 163 Timea FernerovaTimea Fernerova 07 SVK SVK 4 5:12.03
5 320 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 6 5:12.56 7.00
6 300 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 7 PB 5:14.20 6.00
7 322 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 5:37.71 5.00
Celkem 7 závodníků

3000 m - Junioři

(so, 1.6.2024 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 307 Adam BudošAdam Budoš 08 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 306 11:35.79 11.00
2 31 Jiří KotekJiří Kotek 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 317 11:38.18 9.00
Celkem 2 závodníků

3000 m - Dorostenci

(so, 1.6.2024 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 200 Adam MartínekAdam Martínek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 09:55.25 11.00
2 45 Dominik PešekDominik Pešek 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 10:03.05 9.00
3 169 Jan BrychJan Brych 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 11:35.01 8.00
4 100 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 11:52.72 7.00
5 76 Adam AdlerAdam Adler 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 12:22.50 6.00
6 263 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 12:43.62 5.00
Celkem 6 závodníků

3000 m - Juniorky

(so, 1.6.2024 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
MS 312 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 AK Sokol Nehvizdy A AK Sokol Nehvizdy A 6 10:36.03
Celkem 1 závodníků

3000 m - Dorostenky

(so, 1.6.2024 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 127 Marie MikulíkováMarie Mikulíková 08 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 1 10:41.12 11.00
2 83 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 11:47.91 9.00
3 116 Anežka KřenkováAnežka Křenková 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 11:56.30 8.00
4 74 Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 8 12:19.05 7.00
5 98 Klára ČechalováKlára Čechalová 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 7 12:33.98 6.00
6 142 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 13:02.09 5.00
7 323 Adéla ChocholováAdéla Chocholová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 9 13:19.50 4.00
8 95 Karolína SkalováKarolína Skalová 07 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 5 SB 13:22.71 3.00
9 77 Martina VeletováMartina Veletová 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 6 SB 14:50.02 2.00
Celkem 9 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 1.6.2024 - 10:45) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 14.04 11.00
2 Rebecca SlezákováRebecca Slezáková 05 AK Sokol Nehvizdy A AK Sokol Nehvizdy A 4 14.10 9.00
3 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 PB 14.34 8.00
4 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 AK Sokol Nehvizdy A AK Sokol Nehvizdy A 7 SB 15.38 7.00
5 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 3 15.61 6.00
6 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 AK Sokol Nehvizdy A AK Sokol Nehvizdy A 2 15.84 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 1.6.2024 - 10:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 16.04 4.00
2 Aneta SchönováAneta Schönová 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 17.00 3.00
3 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 19.57 2.00
4 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 PB 19.94 1.00
Tereza RubešováTereza Rubešová 08 AK Sokol Nehvizdy B AK Sokol Nehvizdy B 7 DQ
Poznámky:
DQ dotek rukou - 27,05 s
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 14.04 11.00
2 Rebecca SlezákováRebecca Slezáková 05 AK Sokol Nehvizdy A AK Sokol Nehvizdy A 4 14.10 9.00
3 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 PB 14.34 8.00
4 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 AK Sokol Nehvizdy A AK Sokol Nehvizdy A 7 SB 15.38 7.00
5 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 3 15.61 6.00
6 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 AK Sokol Nehvizdy A AK Sokol Nehvizdy A 2 15.84 5.00
7 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 16.04 4.00
8 Aneta SchönováAneta Schönová 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 17.00 3.00
9 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 19.57 2.00
10 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 PB 19.94 1.00
Tereza RubešováTereza Rubešová 08 AK Sokol Nehvizdy B AK Sokol Nehvizdy B 7 DQ

100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 1.6.2024 - 10:50) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 5 15.06 11.00
2 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 15.16 9.00
3 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 6 15.26 8.00
4 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 15.77 5.00
5 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 3 15.85 4.00
6 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 7 16.05 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 1.6.2024 - 10:50) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ČedíkováLucie Čedíková 08 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 5 PB 15.63 7.00
2 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 6 PB 15.66 6.00
3 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 16.94 2.00
MS Mia Rozálie HrubáMia Rozálie Hrubá 08 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 7 18.80
Magdaléna KoudelkováMagdaléna Koudelková 08 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 2 DQ
Poznámky:
DQ - dotek rukou - 23,20 s
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 5 15.06 11.00
2 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 15.16 9.00
3 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 6 15.26 8.00
4 Lucie ČedíkováLucie Čedíková 08 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 5 PB 15.63 7.00
5 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 6 PB 15.66 6.00
6 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 15.77 5.00
7 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 3 15.85 4.00
8 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 7 16.05 3.00
9 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 16.94 2.00
10 Mia Rozálie HrubáMia Rozálie Hrubá 08 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 7 18.80
Magdaléna KoudelkováMagdaléna Koudelková 08 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 2 DQ

110 m překážek [99,1 cm] - Junioři

(so, 1.6.2024 - 10:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip AntošFilip Antoš 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 PB 14.53 11.00
2 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 PB 15.64 9.00
3 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 15.67 8.00
4 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 PB 15.70 7.00
5 Matěj KovářMatěj Kovář 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 15.78 6.00
6 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 16.47 5.00
7 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 18.97 4.00
Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 8 DNF
Celkem 8 závodníků

110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 1.6.2024 - 10:35) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 14.29 11.00
2 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 4 PB 14.65 9.00
3 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 15.32 8.00
4 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 15.50 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 1.6.2024 - 10:35) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon PaulíčekŠimon Paulíček 07 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 5 PB 15.49 7.00
MS