Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Memoriál Josefa Odložila+Dukla mítink

Praha - Juliska (3. 6. 2024)

200 m - Muži

(po, 3.6.2024 - 14:53) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
DUKLA MÍTINK
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 72 Lukáš SOUKALLukáš SOUKAL 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 21.30
2 73 Tomáš LISÁKTomáš LISÁK 03 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 21.68
3 75 Jakub SPIŠJAKJakub SPIŠJAK 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 21.70
4 74 Tomáš TLÁSKALTomáš TLÁSKAL 01 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 PB 21.71
5 77 Jakub MYSLIVECJakub MYSLIVEC 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 PB 21.89
6 76 Antonín PAŘÍZEKAntonín PAŘÍZEK 03 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2 22.15
54 Jiří SYNEKJiří SYNEK 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 DNS
Celkem 7 závodníků

200 m - Ženy

(po, 3.6.2024 - 14:46) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
DUKLA MÍTINK
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 145 Štěpánka KOLÁŘOVÁŠtěpánka KOLÁŘOVÁ 99 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 24.16
2 146 Dominika LANGEROVÁDominika LANGEROVÁ 99 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 6 24.51
3 150 Monika DOUBKOVÁMonika DOUBKOVÁ 00 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 25.10
4 148 Valentýna JINDROVÁValentýna JINDROVÁ 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 7 25.14
Celkem 4 závodníků
(po, 3.6.2024 - 18:55) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Finette AGYAPONGFinette AGYAPONG 97 United Kingdom United Kingdom 5 23.13 0.146
2 Gabriela Anahi SUAREZGabriela Anahi SUAREZ 01 Ecuador Ecuador 6 23.18 0.171
3 Giorgia BELLINAZZIGiorgia BELLINAZZI 00 Italy Italy 4 SB 23.67 0.164
4 Barbora ŠPLECHTNOVÁBarbora ŠPLECHTNOVÁ 02 Czech Republic Czech Republic 7 24.09 0.129
5 Natálie KOŽUŠKANIČOVÁNatálie KOŽUŠKANIČOVÁ 01 Czech Republic Czech Republic 3 24.24 0.119
6 Tereza LAMAČOVÁTereza LAMAČOVÁ 04 Czech Republic Czech Republic 8 24.26 0.174
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Finette AGYAPONGFinette AGYAPONG 97 United Kingdom United Kingdom 5 23.13 0.146
2 Gabriela Anahi SUAREZGabriela Anahi SUAREZ 01 Ecuador Ecuador 6 23.18 0.171
3 Giorgia BELLINAZZIGiorgia BELLINAZZI 00 Italy Italy 4 SB 23.67 0.164
4 Barbora ŠPLECHTNOVÁBarbora ŠPLECHTNOVÁ 02 Czech Republic Czech Republic 7 24.09 0.129
5 145 Štěpánka KOLÁŘOVÁŠtěpánka KOLÁŘOVÁ 99 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 24.16
6 Natálie KOŽUŠKANIČOVÁNatálie KOŽUŠKANIČOVÁ 01 Czech Republic Czech Republic 3 24.24 0.119
7 Tereza LAMAČOVÁTereza LAMAČOVÁ 04 Czech Republic Czech Republic 8 24.26 0.174
8 146 Dominika LANGEROVÁDominika LANGEROVÁ 99 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 6 24.51
9 150 Monika DOUBKOVÁMonika DOUBKOVÁ 00 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 25.10
10 148 Valentýna JINDROVÁValentýna JINDROVÁ 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 7 25.14