Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

3. kolo KPD staršího žactva, sk.B

Stará Boleslav (14. 6. 2024)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 14.6.2024 - 15:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek JoudalRadek Joudal 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 07.65 qA
2 Matteo ZounarMatteo Zounar 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 PB 07.93 qA
3 Filip NeubergFilip Neuberg 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 5 08.02 qB
4 Dušan ZambojDušan Zamboj 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 08.18
5 Ondřej ŠantrůčekOndřej Šantrůček 10 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 6 PB 08.30
6 Filip FoltýnFilip Foltýn 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 3 08.84
7 Štěpán StoklasaŠtěpán Stoklasa 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 PB 09.46
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (pá, 14.6.2024 - 15:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš MotlJonáš Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 07.51 qA
2 Tomáš KlegerTomáš Kleger 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 PB 07.84 qA
3 Marian PtáčekMarian Ptáček 10 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 4 07.96 qB
4 Antonín VašíčekAntonín Vašíček 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 08.08
5 Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 PB 08.32
6 17 Miroslav MalenčukMiroslav Malenčuk 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 2 PB 08.42
7 Jiří HanušJiří Hanuš 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 09.54
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (pá, 14.6.2024 - 15:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 5 07.72 qA
2 Lukáš VaníčekLukáš Vaníček 10 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 4 07.96 qB
3 Šimon NovotnýŠimon Novotný 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 PB 07.99 qB
4 Kryštof HolečekKryštof Holeček 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 3 08.24
5 143 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 08.54
6 140 Adam StrnadAdam Strnad 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 PB 08.76
7 147 Lukáš OttlLukáš Ottl 10 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 2 PB 08.92
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (pá, 14.6.2024 - 15:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel TurzaDaniel Turza 10 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 5 07.76 qA
2 Adam ČernýAdam Černý 10 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 4 07.96 qB
3 Vojtěch HlaváčekVojtěch Hlaváček 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.17
4 Jan HolasJan Holas 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 08.23
5 115 Václav TeplýVáclav Teplý 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 7 08.73
6 Adam KřížAdam Kříž 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 09.45
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (pá, 14.6.2024 - 15:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠpinkaAdam Špinka 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 07.95 qB
2 Matěj FejfarMatěj Fejfar 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 7 PB 08.10
3 Adam VlachynskýAdam Vlachynský 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.17
4 Lukáš VobeckýLukáš Vobecký 10 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 2 PB 08.23
5 Václav HűtterVáclav Hűtter 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 6 08.41
6 Tomáš BaťchaTomáš Baťcha 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 3 PB 08.67
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš MotlJonáš Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 07.51 qA
2 Radek JoudalRadek Joudal 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 07.65 qA
3 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 5 07.72 qA
4 Daniel TurzaDaniel Turza 10 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 5 07.76 qA
5 Tomáš KlegerTomáš Kleger 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 PB 07.84 qA
6 Matteo ZounarMatteo Zounar 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 PB 07.93 qA
7 Adam ŠpinkaAdam Špinka 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 07.95 qB
8 Marian PtáčekMarian Ptáček 10 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 4 07.96 qB
8 Lukáš VaníčekLukáš Vaníček 10 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 4 07.96 qB
8 Adam ČernýAdam Černý 10 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 4 07.96 qB
11 Šimon NovotnýŠimon Novotný 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 PB 07.99 qB
12 Filip NeubergFilip Neuberg 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 5 08.02 qB
13 Antonín VašíčekAntonín Vašíček 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 08.08
14 Matěj FejfarMatěj Fejfar 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 7 PB 08.10
15 Vojtěch HlaváčekVojtěch Hlaváček 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.17
15 Adam VlachynskýAdam Vlachynský 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.17
17 Dušan ZambojDušan Zamboj 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 08.18
18 Jan HolasJan Holas 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 08.23
18 Lukáš VobeckýLukáš Vobecký 10 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 2 PB 08.23
20 Kryštof HolečekKryštof Holeček 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 3 08.24
21 Ondřej ŠantrůčekOndřej Šantrůček 10 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 6 PB 08.30
22 Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 PB 08.32
23 Václav HűtterVáclav Hűtter 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 6 08.41
24 17 Miroslav MalenčukMiroslav Malenčuk 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 2 PB 08.42
25 143 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 08.54
26 Tomáš BaťchaTomáš Baťcha 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 3 PB 08.67
27 115 Václav TeplýVáclav Teplý 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 7 08.73
28 140 Adam StrnadAdam Strnad 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 PB 08.76
29 Filip FoltýnFilip Foltýn 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 3 08.84
30 147 Lukáš OttlLukáš Ottl 10 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 2 PB 08.92
31 Adam KřížAdam Kříž 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 09.45
32 Štěpán StoklasaŠtěpán Stoklasa 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 PB 09.46
33 Jiří HanušJiří Hanuš 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 09.54

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (pá, 14.6.2024 - 16:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš MotlJonáš Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 07.62 11.00
2 Radek JoudalRadek Joudal 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 07.71 9.00
3 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 6 07.78 8.00
4 Tomáš KlegerTomáš Kleger 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 SB 07.78 7.00
5 Daniel TurzaDaniel Turza 10 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 3 07.80 6.00
6 Matteo ZounarMatteo Zounar 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 07.94 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 14.6.2024 - 16:15) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠpinkaAdam Špinka 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 07.99 4.00
2 Filip NeubergFilip Neuberg 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 2 SB 08.01 2.00
3 Šimon NovotnýŠimon Novotný 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 08.01 3.00
4 Marian PtáčekMarian Ptáček 10 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 6 08.02 1.00
5 Lukáš VaníčekLukáš Vaníček 10 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 3 08.08
6 Adam ČernýAdam Černý 10 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 4 08.10
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 14.6.2024 - 15:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mia PlačkováMia Plačková 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 5 07.69 qA
2 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 4 07.80 qA
3 Eliška DavidováEliška Davidová 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 7 PB 08.01 qA
4 Dorota ŠvandováDorota Švandová 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.12 qA
5 Aneta ValentováAneta Valentová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.24 qB
6 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 08.29 qB
7 Šárka OttlováŠárka Ottlová 10 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 8 08.34 qB
8 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 08.39 qB
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (pá, 14.6.2024 - 15:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora NáprstkováBarbora Náprstková 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 PB 08.18 qA
2 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 08.19 qA
3 Kristýna KačírkováKristýna Kačírková 09 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 3 PB 08.37 qB
4 Karolína PistoriusováKarolína Pistoriusová 09 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 6 08.43
5 Karolína ZenklováKarolína Zenklová 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 08.52
6 Anna JežkováAnna Ježková 10 Atletika Benešov z.s. B Atletika Benešov z.s. B 7 08.63
7 Kateřina KrutskáKateřina Krutská 10 Atletika Benešov z.s. B Atletika Benešov z.s. B 8 08.65
8 16 Lora MladenovLora Mladenov 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 08.78
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (pá, 14.6.2024 - 15:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Silvie KadlecováSilvie Kadlecová 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 PB 08.38 qB
2 Madlen DočkalováMadlen Dočkalová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 PB 08.39 qB
3 Julie LamačováJulie Lamačová 09 Atletika Jesenice, z.s. Atletika Jesenice, z.s. 3 PB 08.48
4 Martina HrachováMartina Hrachová 10 Atletika Benešov z.s. B Atletika Benešov z.s. B 4 PB 08.54
5 Karolína StrachotováKarolína Strachotová 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 7 08.65
6 Kateřina KopáčováKateřina Kopáčová 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 SB 08.65
7 Karolína ZíkováKarolína Zíková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.67
8 Anna BelzováAnna Belzová 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 1 08.83
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (pá, 14.6.2024 - 15:45) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BobkováKarolína Bobková 09 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 5 PB 08.68
2 Markéta ČernáMarkéta Černá 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 PB 08.72
3 Viktorie KovalčíkováViktorie Kovalčíková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 08.94
4 68 Iveta HorákováIveta Horáková 09 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 2 PB 08.95
5 Eliška NádvorníkováEliška Nádvorníková 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 3 08.96
6 51 Linda BašistováLinda Bašistová 10 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 6 09.04
7 Vendula JeřábkováVendula Jeřábková 10 Atletika Vlašim, z.s. B Atletika Vlašim, z.s. B 8 09.13
8 108 Tereza VolákováTereza Voláková 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 1 09.28
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (pá, 14.6.2024 - 15:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola MlejnkováNikola Mlejnková 10 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 2 PB 08.81
MS Julie VávrováJulie Vávrová 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 5 SB 08.87
3 Alžběta ŘíhováAlžběta Říhová 10 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 4 PB 08.93
4 Natálie KasíkováNatálie Kasíková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 PB 08.94
5 Anežka PetránkováAnežka Petránková 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 3 09.00
6 Aneta NeumannováAneta Neumannová 10 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 7 09.25
7 Adéla KvízováAdéla Kvízová 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 1 PB 09.53
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (pá, 14.6.2024 - 15:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Tereza DalíkováTereza Dalíková 10 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 08.46
2 Denisa MüllerováDenisa Müllerová 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 2 08.52
3 Sofie SvrčkováSofie Svrčková 10 Atletika Benešov z.s. B Atletika Benešov z.s. B 4 PB 09.20
4 Viktorie PavlisováViktorie Pavlisová 10 Atletika Vlašim, z.s. B Atletika Vlašim, z.s. B 3 PB 09.31
5 Karolína MarešováKarolína Marešová 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 6 PB 09.41
6 Anna DrvoštěpováAnna Drvoštěpová 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 09.61
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (pá, 14.6.2024 - 15:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová 10 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 5 SB 08.67
2 Viktorie RoučkováViktorie Roučková 10 Atletika Jesenice, z.s. Atletika Jesenice, z.s. 6 PB 08.97
3 Vendula VrzákováVendula Vrzáková 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 2 PB 09.34
4 Julie MasslováJulie Masslová 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 09.68
5 Viktorie VeseckáViktorie Vesecká 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 09.80
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mia PlačkováMia Plačková 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 5 07.69 qA
2 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 4 07.80 qA
3 Eliška DavidováEliška Davidová 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 7 PB 08.01 qA
4 Dorota ŠvandováDorota Švandová 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.12 qA
5 Barbora NáprstkováBarbora Náprstková 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 PB 08.18 qA
6 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 08.19 qA
7 Aneta ValentováAneta Valentová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.24 qB
8 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 08.29 qB
9 Šárka OttlováŠárka Ottlová 10 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 8 08.34 qB
10 Kristýna KačírkováKristýna Kačírková 09 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 3 PB 08.37 qB
11 Silvie KadlecováSilvie Kadlecová 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 PB 08.38 qB
12 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 08.39 qB
12 Madlen DočkalováMadlen Dočkalová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 PB 08.39 qB
14 Karolína PistoriusováKarolína Pistoriusová 09 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 6 08.43
15 Tereza DalíkováTereza Dalíková 10 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 08.46
16 Julie LamačováJulie Lamačová 09 Atletika Jesenice, z.s. Atletika Jesenice, z.s. 3 PB 08.48
17 Karolína ZenklováKarolína Zenklová 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 08.52
17 Denisa MüllerováDenisa Müllerová 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 2 08.52
19 Martina HrachováMartina Hrachová 10 Atletika Benešov z.s. B Atletika Benešov z.s. B 4 PB 08.54
20 Anna JežkováAnna Ježková 10 Atletika Benešov z.s. B Atletika Benešov z.s. B 7 08.63
21 Kateřina KrutskáKateřina Krutská 10 Atletika Benešov z.s. B Atletika Benešov z.s. B 8 08.65
21 Karolína StrachotováKarolína Strachotová 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 7 08.65
21 Kateřina KopáčováKateřina Kopáčová 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 SB 08.65
24 Karolína ZíkováKarolína Zíková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.67
24 Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová 10 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 5 SB 08.67
26 Karolína BobkováKarolína Bobková 09 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 5 PB 08.68
27 Markéta ČernáMarkéta Černá 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 PB 08.72
28 16 Lora MladenovLora Mladenov 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 08.78
29 Nikola MlejnkováNikola Mlejnková 10 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 2 PB 08.81
30 Anna BelzováAnna Belzová 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 1 08.83
31 Julie VávrováJulie Vávrová 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 5 SB 08.87
32 Alžběta ŘíhováAlžběta Říhová 10 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 4 PB 08.93
33 Viktorie KovalčíkováViktorie Kovalčíková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 08.94
33 Natálie KasíkováNatálie Kasíková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 PB 08.94
35 68 Iveta HorákováIveta Horáková 09 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 2 PB 08.95
36 Eliška NádvorníkováEliška Nádvorníková 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 3 08.96
37 Viktorie RoučkováViktorie Roučková 10 Atletika Jesenice, z.s. Atletika Jesenice, z.s. 6 PB 08.97
38 Anežka PetránkováAnežka Petránková 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 3 09.00
39 51 Linda BašistováLinda Bašistová 10 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 6 09.04
40 Vendula JeřábkováVendula Jeřábková 10 Atletika Vlašim, z.s. B Atletika Vlašim, z.s. B 8 09.13
41 Sofie SvrčkováSofie Svrčková 10 Atletika Benešov z.s. B Atletika Benešov z.s. B 4 PB 09.20
42 Aneta NeumannováAneta Neumannová 10 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 7 09.25
43 108 Tereza VolákováTereza Voláková 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 1 09.28
44 Viktorie PavlisováViktorie Pavlisová 10 Atletika Vlašim, z.s. B Atletika Vlašim, z.s. B 3 PB 09.31
45 Vendula VrzákováVendula Vrzáková 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 2 PB 09.34
46 Karolína MarešováKarolína Marešová 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 6 PB 09.41
47 Adéla KvízováAdéla Kvízová 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 1 PB 09.53
48 Anna DrvoštěpováAnna Drvoštěpová 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 09.61
49 Julie MasslováJulie Masslová 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 09.68
50 Viktorie VeseckáViktorie Vesecká 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 09.80

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (pá, 14.6.2024 - 16:25) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mia PlačkováMia Plačková 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 5 07.73 11.00
2 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 4 07.82 9.00
3 Eliška DavidováEliška Davidová 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 6 SB 07.98 8.00
4 Dorota ŠvandováDorota Švandová 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 SB 08.09 7.00
5 Barbora NáprstkováBarbora Náprstková 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 08.24 6.00
6 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.41 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 14.6.2024 - 16:25) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta ValentováAneta Valentová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 SB 08.21 4.00
2 Šárka OttlováŠárka Ottlová 10 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 6 SB 08.24 3.00
3 Madlen DočkalováMadlen Dočkalová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 08.43 2.00
4 Kristýna KačírkováKristýna Kačírková 09 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 3 08.44 1.00
5 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 08.45
6 Silvie KadlecováSilvie Kadlecová 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 08.57
Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 8 DNS
Celkem 7 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 14.6.2024 - 18:15) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 34 Pavel SvobodaPavel Svoboda 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 6 17.05 11.00
2 Jonáš MotlJonáš Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 PB 17.69 9.00
3 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 8 17.96 8.00
4 Daniel TurzaDaniel Turza 10 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 4 18.34 6.00
5 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 18.35 5.00
6 Filip VobeckýFilip Vobecký 10 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 3 PB 18.42 4.00
7 Marek BartlMarek Bartl 09 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 5 18.67 3.00
8 Adam ČernýAdam Černý 10 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 1 19.44
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 14.6.2024 - 18:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 61 Dominik JánošíkDominik Jánošík 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 6 PB 18.90 1.00
2 449 Jáchym JaloveckýJáchym Jalovecký 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 PB 18.93
3 Marian PtáčekMarian Ptáček 10 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 7 PB 18.95
4 Vojtěch HlaváčekVojtěch Hlaváček 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 19.26
5 Lukáš VobeckýLukáš Vobecký 10 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 3 PB 19.27
6 Adam VlachynskýAdam Vlachynský 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 PB 19.33
7 Antonín VašíčekAntonín Vašíček 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 19.50
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (pá, 14.6.2024 - 18:15) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 117 Václav VlčekVáclav Vlček 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 PB 18.33 7.00
2 Tomáš KlegerTomáš Kleger 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 PB 18.89 2.00
3 Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 20.21
4 Jan ŠiklJan Šikl 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 PB 20.22
5 56 Václav KadlecVáclav Kadlec 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 20.47
6 Štěpán JackoŠtěpán Jacko 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 20.63
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 14.6.2024 - 18:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon NovotnýŠimon Novotný 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 19.28
2 143 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 20.42
3 Matěj KafkaMatěj Kafka 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 21.35
4 Filip FoltýnFilip Foltýn 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 7 21.36
5 39 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 21.38
6 147 Lukáš OttlLukáš Ottl 10 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 5 22.06
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 14.6.2024 - 18:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matteo ZounarMatteo Zounar 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 19.35
2 Adam KřížAdam Kříž 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 6 PB 22.27
3 Štěpán StoklasaŠtěpán Stoklasa 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 PB 23.26
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 34 Pavel SvobodaPavel Svoboda 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 6 17.05 11.00
2 Jonáš MotlJonáš Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 PB 17.69 9.00
3 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 8 17.96 8.00
4 117 Václav VlčekVáclav Vlček 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 PB 18.33 7.00
5 Daniel TurzaDaniel Turza 10 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 4 18.34 6.00
6 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 18.35 5.00
7 Filip VobeckýFilip Vobecký 10 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 3 PB 18.42 4.00
8 Marek BartlMarek Bartl 09 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 5 18.67 3.00
9 Tomáš KlegerTomáš Kleger 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 PB 18.89 2.00
10 61 Dominik JánošíkDominik Jánošík 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 6 PB 18.90 1.00
11 449 Jáchym JaloveckýJáchym Jalovecký 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 PB 18.93
12 Marian PtáčekMarian Ptáček 10 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 7 PB 18.95
13 Vojtěch HlaváčekVojtěch Hlaváček 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 19.26
14 Lukáš VobeckýLukáš Vobecký 10 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 3 PB 19.27
15 Šimon NovotnýŠimon Novotný 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 19.28
16 Adam VlachynskýAdam Vlachynský 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 PB 19.33
17 Matteo ZounarMatteo Zounar 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 19.35
18 Adam ČernýAdam Černý 10 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 1 19.44
19 Antonín VašíčekAntonín Vašíček 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 19.50
20 Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 20.21
21 Jan ŠiklJan Šikl 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 PB 20.22
22 143 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 20.42
23 56 Václav KadlecVáclav Kadlec 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 20.47
24 Štěpán JackoŠtěpán Jacko 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 20.63
25 Matěj KafkaMatěj Kafka 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 21.35
26 Filip FoltýnFilip Foltýn 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 7 21.36
27 39 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 21.38
28 147 Lukáš OttlLukáš Ottl 10 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 5 22.06
29 Adam KřížAdam Kříž 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 6 PB 22.27
30 Štěpán StoklasaŠtěpán Stoklasa 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 PB 23.26

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 14.6.2024 - 18:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška DavidováEliška Davidová 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 8 PB 18.85 11.00
2 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 6 18.94 9.00
3 Adéla DuškováAdéla Dušková 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 7 19.31 8.00
4 Aneta ValentováAneta Valentová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 19.54 7.00
5 Dorota ŠvandováDorota Švandová 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 19.59 6.00
MS Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 1 19.75
7 Amálie PetrováAmálie Petrová 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 20.29 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 14.6.2024 - 18:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 20.07 5.00
2 Barbora NáprstkováBarbora Náprstková 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 20.09 4.00
3 Laura DaciuLaura Daciu 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 20.30 2.00
4 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 20.38 1.00
5 Julie LamačováJulie Lamačová 09 Atletika Jesenice, z.s. Atletika Jesenice, z.s. 2 PB 20.40
6 106 Elisa ContieroElisa Contiero 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 20.50
MS Tereza DalíkováTereza Dalíková 10 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 4 20.57
8 Kristýna KačírkováKristýna Kačírková 09 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 1 21.03
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (pá, 14.6.2024 - 18:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma ČmejrkováEmma Čmejrková 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 7 PB 20.63
2 Tatiana NeradováTatiana Neradová 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 20.67
3 Sofie GregorováSofie Gregorová 09 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 1 PB 20.83
4 Silvie KadlecováSilvie Kadlecová 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 PB 20.97
5 Adéla ProcházkováAdéla Procházková 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 PB 21.12
6 Markéta ČernáMarkéta Černá 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 21.15
7 Tereza RočkováTereza Ročková 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 21.22
8 Eliška BrunclíkováEliška Brunclíková 10 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 2 21.47
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (pá, 14.6.2024 - 18:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta MarešováMarkéta Marešová 10 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 6 PB 21.20
2 Kamila SoukupováKamila Soukupová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 SB 21.23
3 Alžběta ŘíhováAlžběta Říhová 10 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 5 PB 21.62
4 Eliška NádvorníkováEliška Nádvorníková 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 4 PB 21.93
5 Anežka SvobodováAnežka Svobodová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 SB 21.95
6 Veronika SemencováVeronika Semencová 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 2 PB 21.99
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 14.6.2024 - 18:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová 10 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 20.84
MS Julie VávrováJulie Vávrová 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 1 21.46
3 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 4 PB 21.76
4 Sofie CibulkováSofie Cibulková 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 PB 21.80
5 107 Jitka ŠikolováJitka Šikolová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 22.91
6 40 Veronika LehkáVeronika Lehká 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 7 23.06
7 Karolína VaníčkováKarolína Vaníčková 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 23.54
8 62 Alžběta DastychováAlžběta Dastychová 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 PB 23.90
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (pá, 14.6.2024 - 18:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára JamborováSára Jamborová 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 PB 20.92
2 Marie FrisováMarie Frisová 09 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 5 PB 20.94
3 Natálie KasíkováNatálie Kasíková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 21.61
4 Lucie DavisováLucie Davisová 10 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 6 PB 21.70
5 Adéla DolejšováAdéla Dolejšová 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 7 22.69
6 123 Zuzana HavlíčkováZuzana Havlíčková 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 23.48
7 Anna DrvoštěpováAnna Drvoštěpová 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 24.28
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (pá, 14.6.2024 - 18:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa MüllerováDenisa Müllerová 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 8 20.75
2 Kateřina KrutskáKateřina Krutská 10 Atletika Benešov z.s. B Atletika Benešov z.s. B 6 PB 21.17
3 26 Natálie ProcházkováNatálie Procházková 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 PB 21.70
4 Karolína StrachotováKarolína Strachotová 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 2 21.79
5 63 Gabriela PickováGabriela Picková 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 21.82
6 Viktorka NovákováViktorka Nováková 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 23.38
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška DavidováEliška Davidová 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 8 PB 18.85 11.00
2 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 6 18.94 9.00
3 Adéla DuškováAdéla Dušková 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 7 19.31 8.00
4 Aneta ValentováAneta Valentová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 19.54 7.00
5 Dorota ŠvandováDorota Švandová 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 19.59 6.00
6 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 1 19.75
7 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 20.07 5.00
8 Barbora NáprstkováBarbora Náprstková 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 20.09 4.00
9 Amálie PetrováAmálie Petrová 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 20.29 3.00
10 Laura DaciuLaura Daciu 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 20.30 2.00
11 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 20.38 1.00
12 Julie LamačováJulie Lamačová 09 Atletika Jesenice, z.s. Atletika Jesenice, z.s. 2 PB 20.40
13 106 Elisa ContieroElisa Contiero 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 20.50
14 Tereza DalíkováTereza Dalíková 10 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 4 20.57
15 Emma ČmejrkováEmma Čmejrková 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 7 PB 20.63
16 Tatiana NeradováTatiana Neradová 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 20.67
17 Denisa MüllerováDenisa Müllerová 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 8 20.75
18 Sofie GregorováSofie Gregorová 09 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 1 PB 20.83
19 Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová 10 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 20.84
20 Sára JamborováSára Jamborová 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 PB 20.92
21 Marie FrisováMarie Frisová 09 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 5 PB 20.94
22 Silvie KadlecováSilvie Kadlecová 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 PB 20.97
23 Kristýna KačírkováKristýna Kačírková 09 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 1 21.03
24 Adéla ProcházkováAdéla Procházková 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 PB 21.12
25 Markéta ČernáMarkéta Černá 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 21.15
26 Kateřina KrutskáKateřina Krutská 10 Atletika Benešov z.s. B Atletika Benešov z.s. B 6 PB 21.17
27 Markéta MarešováMarkéta Marešová 10 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 6 PB 21.20
28 Tereza RočkováTereza Ročková 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 21.22
29 Kamila SoukupováKamila Soukupová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 SB 21.23
30 Julie VávrováJulie Vávrová 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 1 21.46
31 Eliška BrunclíkováEliška Brunclíková 10 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 2 21.47
32 Natálie KasíkováNatálie Kasíková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 21.61
33 Alžběta ŘíhováAlžběta Říhová 10 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 5 PB 21.62
34 Lucie DavisováLucie Davisová 10 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 6 PB 21.70
34 26 Natálie ProcházkováNatálie Procházková 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 PB 21.70
36 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 4 PB 21.76
37 Karolína StrachotováKarolína Strachotová 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 2 21.79
38 Sofie CibulkováSofie Cibulková 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 PB 21.80
39 63 Gabriela PickováGabriela Picková 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 21.82
40 Eliška NádvorníkováEliška Nádvorníková 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 4 PB 21.93
41 Anežka SvobodováAnežka Svobodová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 SB 21.95
42 Veronika SemencováVeronika Semencová 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 2 PB 21.99
43 Adéla DolejšováAdéla Dolejšová 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 7 22.69
44 107 Jitka ŠikolováJitka Šikolová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 22.91
45 40 Veronika LehkáVeronika Lehká 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 7 23.06
46 Viktorka NovákováViktorka Nováková 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 23.38
47 123 Zuzana HavlíčkováZuzana Havlíčková 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 23.48
48 Karolína VaníčkováKarolína Vaníčková 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 23.54
49 62 Alžběta DastychováAlžběta Dastychová 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 PB 23.90
50 Anna DrvoštěpováAnna Drvoštěpová 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 24.28

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 14.6.2024 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 38.28 11.00
2 Radek JoudalRadek Joudal 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 38.65 9.00
3 Marek BartlMarek Bartl 09 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 7 39.43 8.00
4 Adam TerschAdam Tersch 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 39.78 7.00
5 Vojtěch DusVojtěch Dus 10 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 5 41.48 3.00
6 Štěpán HerbrychŠtěpán Herbrych 10 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 4 PB 41.72 2.00
MS Lukáš BalounLukáš Baloun 11 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 43.80
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 14.6.2024 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ZemanMartin Zeman 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 40.57 6.00
2 Adam ČernýAdam Černý 10 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 7 PB 41.31 5.00
3 Šimon NovotnýŠimon Novotný 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 PB 41.34 4.00
4 Matyáš RandaMatyáš Randa 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 4 41.99 1.00
5 Matěj FejfarMatěj Fejfar 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 8 PB 42.04
6 David RottDavid Rott 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 43.42
7 Oliver NedomaOliver Nedoma 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 6 PB 44.64
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 38.28 11.00
2 Radek JoudalRadek Joudal 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 38.65 9.00
3 Marek BartlMarek Bartl 09 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 7 39.43 8.00
4 Adam TerschAdam Tersch 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 39.78 7.00
5 Martin ZemanMartin Zeman 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 40.57 6.00
6 Adam ČernýAdam Černý 10 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 7 PB 41.31 5.00
7 Šimon NovotnýŠimon Novotný 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 PB 41.34 4.00
8 Vojtěch DusVojtěch Dus 10 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 5 41.48 3.00
9 Štěpán HerbrychŠtěpán Herbrych 10 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 4 PB 41.72 2.00
10 Matyáš RandaMatyáš Randa 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 4 41.99 1.00
11 Matěj FejfarMatěj Fejfar 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 8 PB 42.04
12 David RottDavid Rott 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 43.42
13 Lukáš BalounLukáš Baloun 11 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 43.80
14 Oliver NedomaOliver Nedoma 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 6 PB 44.64

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 14.6.2024 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 7 PB 40.59 11.00
MS Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 1 PB 40.66
3 Adéla DuškováAdéla Dušková 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 6 41.51 9.00
4 Julie TrnečkováJulie Trnečková 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 8 PB 43.08 7.00
5 Laura DaciuLaura Daciu 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 44.30 6.00
6 Emma ČmejrkováEmma Čmejrková 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 3 PB 44.59 5.00
7 Martina HrachováMartina Hrachová 10 Atletika Benešov z.s. B Atletika Benešov z.s. B 4 PB 44.59 4.00
MS Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová 10 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 2 45.19
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 14.6.2024 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ProcházkováAdéla Procházková 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 7 PB 45.42
2 Tatiana NeradováTatiana Neradová 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 PB 46.09
3 Kamila SoukupováKamila Soukupová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 46.50
4 Anežka PetránkováAnežka Petránková 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 1 47.47
5 Lucie KopáňkováLucie Kopáňková 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 2 PB 47.67
6 Viktorie RoučkováViktorie Roučková 10 Atletika Jesenice, z.s. Atletika Jesenice, z.s. 5 47.73
7 Markéta TrochtováMarkéta Trochtová 10 Atletika Vlašim, z.s. B Atletika Vlašim, z.s. B 4 48.25
8 Anežka SvobodováAnežka Svobodová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 49.99
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (pá, 14.6.2024 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dorota ŠvandováDorota Švandová 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 42.34 8.00
2 Aneta UjváriováAneta Ujváriová 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 44.88 3.00
3 Denisa MüllerováDenisa Müllerová 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 3 45.12 2.00
4 Markéta ČernáMarkéta Černá 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 45.34 1.00
5 Nela KobiánováNela Kobiánová 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 5 45.86
6 Karolína BobkováKarolína Bobková 09 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 8 PB 47.04
7 Klára TepláKlára Teplá 11 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 6 PB 48.02
8 48 Eliška MrkvováEliška Mrkvová 10 Atletika Vlašim, z.s. B Atletika Vlašim, z.s. B 4 49.66
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 7 PB 40.59 11.00
2 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 1 PB 40.66
3 Adéla DuškováAdéla Dušková 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 6 41.51 9.00
4 Dorota ŠvandováDorota Švandová 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 42.34 8.00
5 Julie TrnečkováJulie Trnečková 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 8 PB 43.08 7.00
6 Laura DaciuLaura Daciu 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 44.30 6.00
7 Emma ČmejrkováEmma Čmejrková 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 3 PB 44.59 5.00
7 Martina HrachováMartina Hrachová 10 Atletika Benešov z.s. B Atletika Benešov z.s. B 4 PB 44.59 4.00
9 Aneta UjváriováAneta Ujváriová 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 44.88 3.00
10 Denisa MüllerováDenisa Müllerová 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 3 45.12 2.00
11 Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová 10 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 2 45.19
12 Markéta ČernáMarkéta Černá 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 45.34 1.00
13 Adéla ProcházkováAdéla Procházková 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 7 PB 45.42
14 Nela KobiánováNela Kobiánová 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 5 45.86
15 Tatiana NeradováTatiana Neradová 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 PB 46.09
16 Kamila SoukupováKamila Soukupová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 46.50
17 Karolína BobkováKarolína Bobková 09 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 8 PB 47.04
18 Anežka PetránkováAnežka Petránková 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 1 47.47
19 Lucie KopáňkováLucie Kopáňková 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 2 PB 47.67
20 Viktorie RoučkováViktorie Roučková 10 Atletika Jesenice, z.s. Atletika Jesenice, z.s. 5 47.73
21 Klára TepláKlára Teplá 11 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 6 PB 48.02
22 Markéta TrochtováMarkéta Trochtová 10 Atletika Vlašim, z.s. B Atletika Vlašim, z.s. B 4 48.25
23 48 Eliška MrkvováEliška Mrkvová 10 Atletika Vlašim, z.s. B Atletika Vlašim, z.s. B 4 49.66
24 Anežka SvobodováAnežka Svobodová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 49.99

800 m - Žáci

(pá, 14.6.2024 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 34 Pavel SvobodaPavel Svoboda 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 1 PB 2:06.63 11.00
2 70 Vojtěch DoudaVojtěch Douda 10 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 8 PB 2:16.95 9.00
3 17 Miroslav MalenčukMiroslav Malenčuk 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 6 2:18.83 8.00
4 97 Kryštof HeřmánekKryštof Heřmánek 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 PB 2:20.73 7.00
5 35 Marek SkřivánekMarek Skřivánek 09 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 2 2:21.84 6.00
6 39 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 2:26.45 5.00
7 4 Daniel NovákDaniel Novák 10 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 3 PB 2:28.16 4.00
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 14.6.2024 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 16 Lora MladenovLora Mladenov 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 2:27.26 11.00
2 68 Iveta HorákováIveta Horáková 09 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 2 PB 2:29.14 9.00
3 106 Elisa ContieroElisa Contiero 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 10 PB 2:33.20 8.00
4 44 Sofie ProňováSofie Proňová 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 4 PB 2:33.65 7.00
5 49 Eliška RůžičkováEliška Růžičková 10 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 3 PB 2:38.69 6.00
6 47 Linda KašparováLinda Kašparová 09 Atletika Jesenice, z.s. Atletika Jesenice, z.s. 7 PB 2:40.34 5.00
7 51 Linda BašistováLinda Bašistová 10 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 5 2:45.55 3.00
8 46 Adéla KlimperováAdéla Klimperová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 2:45.80 2.00
9 48 Eliška MrkvováEliška Mrkvová 10 Atletika Vlašim, z.s. B Atletika Vlašim, z.s. B 8 2:51.86
10 108 Tereza VolákováTereza Voláková 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 9 2:56.62
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (pá, 14.6.2024 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
MS 111 Klára ČechalováKlára Čechalová 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 PB 2:41.23
2 63 Gabriela PickováGabriela Picková 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10 2:43.16 4.00
3 62 Alžběta DastychováAlžběta Dastychová 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 PB 2:48.58 1.00
4 76 Kristýna HrabánkováKristýna Hrabánková 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 7 PB 2:51.81
5 107 Jitka ŠikolováJitka Šikolová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 PB 2:52.58
6 40 Veronika LehkáVeronika Lehká 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 8 PB 2:52.85
7 33 Ludmila ŠtěpánováLudmila Štěpánová 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 11 2:54.57
MS 58 Nela MálkováNela Málková 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 9 3:10.11
MS 103 Šárka ČernáŠárka Černá 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 3:18.97
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 16 Lora MladenovLora Mladenov 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 2:27.26 11.00
2 68 Iveta HorákováIveta Horáková 09 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 2 PB 2:29.14 9.00
3 106 Elisa ContieroElisa Contiero 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 10 PB 2:33.20 8.00
4 44 Sofie ProňováSofie Proňová 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 4 PB 2:33.65 7.00
5 49 Eliška RůžičkováEliška Růžičková 10 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 3 PB 2:38.69 6.00
6 47 Linda KašparováLinda Kašparová 09 Atletika Jesenice, z.s. Atletika Jesenice, z.s. 7 PB 2:40.34 5.00
7 111 Klára ČechalováKlára Čechalová 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 PB 2:41.23
8 63 Gabriela PickováGabriela Picková 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10 2:43.16 4.00
9 51 Linda BašistováLinda Bašistová 10 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 5 2:45.55 3.00
10 46 Adéla KlimperováAdéla Klimperová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 2:45.80 2.00
11 62 Alžběta DastychováAlžběta Dastychová 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 PB 2:48.58 1.00
12 76 Kristýna HrabánkováKristýna Hrabánková 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 7 PB 2:51.81
13 48 Eliška MrkvováEliška Mrkvová 10 Atletika Vlašim, z.s. B Atletika Vlašim, z.s. B 8 2:51.86
14 107 Jitka ŠikolováJitka Šikolová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 PB 2:52.58
15 40 Veronika LehkáVeronika Lehká 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 8 PB 2:52.85
16 33 Ludmila ŠtěpánováLudmila Štěpánová 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 11 2:54.57
17 108 Tereza VolákováTereza Voláková 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 9 2:56.62
18 58 Nela MálkováNela Málková 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 9 3:10.11
19 103 Šárka ČernáŠárka Černá 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 3:18.97

100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 14.6.2024 - 15:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin MacounMartin Macoun 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 14.04 11.00
2 Adam TerschAdam Tersch 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 14.64 9.00
3 Ondřej KubelkaOndřej Kubelka 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 6 PB 14.92 8.00
4 David RottDavid Rott 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 PB 15.91 7.00
5 Radek DobiášRadek Dobiáš 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 16.37 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 14.6.2024 - 15:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam NoskaAdam Noska 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 PB 16.37 6.00
2 Adam VlachynskýAdam Vlachynský 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 17.17 4.00
3 102 Prokop DanišProkop Daniš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 PB 17.92 3.00
4 Matěj KafkaMatěj Kafka 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 19.83 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin MacounMartin Macoun 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 14.04 11.00
2 Adam TerschAdam Tersch 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 14.64 9.00
3 Ondřej KubelkaOndřej Kubelka 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 6 PB 14.92 8.00
4 David RottDavid Rott 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 PB 15.91 7.00
5 Radek DobiášRadek Dobiáš 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 16.37 5.00
5 Adam NoskaAdam Noska 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 PB 16.37 6.00
7 Adam VlachynskýAdam Vlachynský 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 17.17 4.00
8 102 Prokop DanišProkop Daniš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 PB 17.92 3.00
9 Matěj KafkaMatěj Kafka 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 19.83 2.00

100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 14.6.2024 - 15:15) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 PB 14.47 11.00
2 Yvona SzitásováYvona Szitásová 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 3 PB 14.93 9.00
3 Marie PavliščováMarie Pavliščová 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 4 15.03 8.00
4 Eliška DavidováEliška Davidová 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 6 15.22 7.00
5 Vanessa StachováVanessa Stachová 10 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 7 PB 15.32 6.00
6 Nela KobiánováNela Kobiánová 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 8 15.82 4.00
7 Sára HradskáSára Hradská 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 16.17 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 14.6.2024 - 15:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laila KulakovskáLaila Kulakovská 10 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 5 PB 15.71 5.00
2 Alžběta KřídováAlžběta Křídová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 PB 16.03 3.00
3 Dominika LaurinováDominika Laurinová 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 PB 16.15 2.00
4 118 Adéla StrnadováAdéla Strnadová 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 16.19
5 Anna BelzováAnna Belzová 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 2 PB 16.36
6 Barbora KunáškováBarbora Kunášková 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 17.02
7 Sofie KedelidzeSofie Kedelidze 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 8 17.13
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (pá, 14.6.2024 - 15:15) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 49 Eliška RůžičkováEliška Růžičková 10 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 4 PB 17.09
2 Beata NakatováBeata Nakatová 10 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 2 PB 17.21
3 Šárka OttlováŠárka Ottlová 10 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 6 17.25
4 Elen CimprichováElen Cimprichová 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 17.33
5 Anežka KňourkováAnežka Kňourková 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 7 17.79
6 Denisa UrminskáDenisa Urminská 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 19.05
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 14.6.2024 - 15:15) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KrausováKristýna Krausová 10 Atletika Jesenice, z.s. Atletika Jesenice, z.s. 5 PB 18.52
2 Andrea BěhalováAndrea Běhalová 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 18.67
3 Michaela NetíkováMichaela Netíková 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 PB 19.47
4 Viktorie KovalčíkováViktorie Kovalčíková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 19.48
5 Viktorie SlavíkováViktorie Slavíková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 19.80
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 PB 14.47 11.00
2 Yvona SzitásováYvona Szitásová 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 3 PB 14.93 9.00
3 Marie PavliščováMarie Pavliščová 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 4 15.03 8.00
4 Eliška DavidováEliška Davidová 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 6 15.22 7.00
5 Vanessa StachováVanessa Stachová 10 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 7 PB 15.32 6.00
6 Laila KulakovskáLaila Kulakovská 10 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 5 PB 15.71 5.00
7 Nela KobiánováNela Kobiánová 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 8 15.82 4.00
8 Alžběta KřídováAlžběta Křídová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 PB 16.03 3.00
9 Dominika LaurinováDominika Laurinová 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 PB 16.15 2.00
10 Sára HradskáSára Hradská 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 16.17 1.00
11 118 Adéla StrnadováAdéla Strnadová 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 16.19
12 Anna BelzováAnna Belzová 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 2 PB 16.36
13 Barbora KunáškováBarbora Kunášková 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 17.02
14 49 Eliška RůžičkováEliška Růžičková 10 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 4 PB 17.09
15 Sofie KedelidzeSofie Kedelidze 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 8 17.13
16 Beata NakatováBeata Nakatová 10 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 2 PB 17.21
17 Šárka OttlováŠárka Ottlová 10 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 6 17.25
18 Elen CimprichováElen Cimprichová 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 17.33
19 Anežka KňourkováAnežka Kňourková 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 7 17.79
20 Kristýna KrausováKristýna Krausová 10 Atletika Jesenice, z.s. Atletika Jesenice, z.s. 5 PB 18.52
21 Andrea BěhalováAndrea Běhalová 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 18.67
22 Denisa UrminskáDenisa Urminská 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 19.05
23 Michaela NetíkováMichaela Netíková 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 PB 19.47
24 Viktorie KovalčíkováViktorie Kovalčíková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 19.48
25 Viktorie SlavíkováViktorie Slavíková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 19.80

200 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 14.6.2024 - 17:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip MotlFilip Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 SB 26.85 11.00
2 Alex MotlAlex Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 27.67 9.00
3 Martin ZemanMartin Zeman 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 PB 28.43 8.00
4 Marek BartlMarek Bartl 09 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 8 PB 28.75 7.00
5 Radek DobiášRadek Dobiáš 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 PB 28.92 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 14.6.2024 - 17:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KubelkaOndřej Kubelka 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 6 PB 28.80 6.00
2 Kryštof HolečekKryštof Holeček 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 4 PB 30.73 4.00
3 Vojtěch DusVojtěch Dus 10 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 8 PB 31.73 3.00
4 Dušan ZambojDušan Zamboj 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 PB 32.26 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 14.6.2024 - 17:45) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠantrůčekOndřej Šantrůček 10 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 4 32.69 1.00
2 102 Prokop DanišProkop Daniš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 33.22
3 145 Filip SchütznerFilip Schützner 10 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 7 PB 33.24
4 39 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 34.66
5 Jan HolasJan Holas 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 38.33
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip MotlFilip Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 SB 26.85 11.00
2 Alex MotlAlex Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 27.67 9.00
3 Martin ZemanMartin Zeman 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 PB 28.43 8.00
4 Marek BartlMarek Bartl 09 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 8 PB 28.75 7.00
5 Ondřej KubelkaOndřej Kubelka 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 6 PB 28.80 6.00
6 Radek DobiášRadek Dobiáš 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 PB 28.92 5.00
7 Kryštof HolečekKryštof Holeček 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 4 PB 30.73 4.00
8 Vojtěch DusVojtěch Dus 10 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 8 PB 31.73 3.00
9 Dušan ZambojDušan Zamboj 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 PB 32.26 2.00
10 Ondřej ŠantrůčekOndřej Šantrůček 10 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 4 32.69 1.00
11 102 Prokop DanišProkop Daniš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 33.22
12 145 Filip SchütznerFilip Schützner 10 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 7 PB 33.24
13 39 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 34.66
14 Jan HolasJan Holas 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 38.33

200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 14.6.2024 - 18:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára HradskáSára Hradská 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 PB 30.52 11.00
2 Julie ZáklasníkováJulie Záklasníková 09 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 4 PB 30.66 9.00
3 Yvona SzitásováYvona Szitásová 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 5 PB 31.23 8.00
4 118 Adéla StrnadováAdéla Strnadová 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 31.76 6.00
5 Laura DaciuLaura Daciu 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 32.14 4.00
Dominika LaurinováDominika Laurinová 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 14.6.2024 - 18:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanessa StachováVanessa Stachová 10 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 8 PB 31.47 7.00
2 119 Kateřina BílkováKateřina Bílková 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 4 PB 32.10 5.00
3 Alžběta KřídováAlžběta Křídová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 33.19 1.00
4 Vendula VrzákováVendula Vrzáková 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 5 34.24
5 49 Eliška RůžičkováEliška Růžičková 10 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 6 34.48
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 14.6.2024 - 18:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie KedelidzeSofie Kedelidze 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 8 PB 32.50 3.00
2 Karolína PistoriusováKarolína Pistoriusová 09 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 6 PB 32.83 2.00
3 Barbora KunáškováBarbora Kunášková 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 34.04
4 Julie MezlíkováJulie Mezlíková 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 PB 34.28
5 Adéla DolejšováAdéla Dolejšová 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 4 37.51
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 14.6.2024 - 18:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie PavlíčkováViktorie Pavlíčková 10 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 7 PB 34.84
2 Anežka KňourkováAnežka Kňourková 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 6 PB 35.07
3 Jolana SlosiarikováJolana Slosiariková 10 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 4 35.90
4 Denisa UrminskáDenisa Urminská 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 PB 36.17
5 Andrea BěhalováAndrea Běhalová 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 PB 36.73
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 14.6.2024 - 18:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta NaňákováAneta Naňáková 09 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 8 34.77
2 Viktorie SlavíkováViktorie Slavíková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 37.11
3 Michaela NetíkováMichaela Netíková 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 PB 37.90
4 Karolína StrachotováKarolína Strachotová 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 4 39.09
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára HradskáSára Hradská 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 PB 30.52 11.00
2 Julie ZáklasníkováJulie Záklasníková 09 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 4 PB 30.66 9.00
3 Yvona SzitásováYvona Szitásová 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 5 PB 31.23 8.00
4 Vanessa StachováVanessa Stachová 10 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 8 PB 31.47 7.00
5 118 Adéla StrnadováAdéla Strnadová 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 31.76 6.00
6 119 Kateřina BílkováKateřina Bílková 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 4 PB 32.10 5.00
7 Laura DaciuLaura Daciu 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 32.14 4.00
8 Sofie KedelidzeSofie Kedelidze 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 8 PB 32.50 3.00
9 Karolína PistoriusováKarolína Pistoriusová 09 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 6 PB 32.83 2.00
10 Alžběta KřídováAlžběta Křídová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 33.19 1.00
11 Barbora KunáškováBarbora Kunášková 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 34.04
12 Vendula VrzákováVendula Vrzáková 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 5 34.24
13 Julie MezlíkováJulie Mezlíková 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 PB 34.28
14 49 Eliška RůžičkováEliška Růžičková 10 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 6 34.48
15 Aneta NaňákováAneta Naňáková 09 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 8 34.77
16 Viktorie PavlíčkováViktorie Pavlíčková 10 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 7 PB 34.84
17 Anežka KňourkováAnežka Kňourková 10 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 6 PB 35.07
18 Jolana SlosiarikováJolana Slosiariková 10 Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 4 35.90
19 Denisa UrminskáDenisa Urminská 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 PB 36.17
20 Andrea BěhalováAndrea Běhalová 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 PB 36.73
21 Viktorie SlavíkováViktorie Slavíková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 37.11
22 Adéla DolejšováAdéla Dolejšová 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 4 37.51
23 Michaela NetíkováMichaela Netíková 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 PB 37.90
24 Karolína StrachotováKarolína Strachotová 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 4 39.09
Dominika LaurinováDominika Laurinová 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 DNF

1500 m překážek [76,2 cm] - Žáci

(pá, 14.6.2024 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 117 Václav VlčekVáclav Vlček 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 16 4:36.71 11.00
2 61 Dominik JánošíkDominik Jánošík 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 4 PB 4:52.74 9.00
3 142 Filip NožířFilip Nožíř 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 5:06.90 8.00
4 29 Matěj KřížMatěj Kříž 09 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 7 PB 5:07.23 7.00
5 56 Václav KadlecVáclav Kadlec 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 5:07.67 6.00
6 449 Jáchym JaloveckýJáchym Jalovecký 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 5:10.75 5.00
7 115 Václav TeplýVáclav Teplý 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 15 5:17.38 4.00
8 130 Jakub SzökeJakub Szöke 10 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 14 5:20.36 3.00
9 102 Prokop DanišProkop Daniš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 5:22.27 2.00
10 143 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 10 5:35.93 1.00
11 140 Adam StrnadAdam Strnad 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 13 5:36.02
12 45 Vojtěch KalnýVojtěch Kalný 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 5:40.62
13 145 Filip SchütznerFilip Schützner 10 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 12 5:43.31
14 147 Lukáš OttlLukáš Ottl 10 Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 9 6:14.68
15 128 Jakub HavlíčekJakub Havlíček 10 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 2 6:20.40
16 146 Oliver Jan PohlOliver Jan Pohl 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 11 6:30.40
Celkem 16 závodníků

1500 m překážek [76,2 cm] - Žákyně

(pá, 14.6.2024 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 119 Kateřina BílkováKateřina Bílková 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 2 5:24.31 11.00
2 26 Natálie ProcházkováNatálie Procházková 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 9 5:51.12 9.00
3 118 Adéla StrnadováAdéla Strnadová 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 5:55.04 8.00
4 6 Karolína NedvědováKarolína Nedvědová 09 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 8 6:06.82 7.00
5 123 Zuzana HavlíčkováZuzana Havlíčková 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 6:19.76 6.00
6 148 Barbora MelvaldováBarbora Melvaldová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 6:26.10 5.00
7 127 Antonie MaláAntonie Malá 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 6:28.19 4.00
8 110 Nela UjváriováNela Ujváriová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 10 6:35.23 3.00
9 125 Adéla HulínskáAdéla Hulínská 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 6:44.21 2.00
10 122 Tereza DrahošováTereza Drahošová 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 6:50.08 1.00
Celkem 10 závodníků

4 x 60 m - Žáci

(pá, 14.6.2024 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vobecký, Neuberg, Vaníček, Calta Vobecký, Neuberg, Vaníček, Calta Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A 4 29.20 11.00
2 Joudal, Tersch, Hlaváček, Vašíček Joudal, Tersch, Hlaváček, Vašíček Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 29.51 9.00
3 Fejfar, Hűtter, Heřmánek, Vlček Fejfar, Hűtter, Heřmánek, Vlček SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 6 29.94 8.00
4 Herbrych, Turza, Dus, Ctibůrek Herbrych, Turza, Dus, Ctibůrek SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 7 30.42 7.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 14.6.2024 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Frisová, Bobková, Záklasníková, Pistoriusová Frisová, Bobková, Záklasníková, Pistoriusová Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 8 31.24 11.00
2 Zenklová, Jamborová, Procházková, Petrová Zenklová, Jamborová, Procházková, Petrová SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 1 32.24 9.00
3 Naňáková, Beladová, Horáková, Gregorová Naňáková, Beladová, Horáková, Gregorová Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 5 32.47 8.00
4 Ročková, Mladenov, Neradová, Contiero Ročková, Mladenov, Neradová, Contiero Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 32.59 7.00
5 Adámková, Soukupová, Svobodová, Zíková Adámková, Soukupová, Svobodová, Zíková SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 32.83 5.00
6 Valentová, Kopáčová, Ujváriová, Hradská Valentová, Kopáčová, Ujváriová, Hradská Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 32.88 4.00
7 Dočkalová, Šikolová, Klimperová, Picková Dočkalová, Šikolová, Klimperová, Picková TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 34.17 3.00
8 Kovalčíková, Vaníčková, Kasíková, Škrhová Kovalčíková, Vaníčková, Kasíková, Škrhová TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 34.38 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 14.6.2024 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Neumannová, Kulakovská, Marešová, Paroubková Neumannová, Kulakovská, Marešová, Paroubková Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 8 32.82 6.00
2 Pavlisová, Kladivová, Jeřábková, Trochtová Pavlisová, Kladivová, Jeřábková, Trochtová Atletika Vlašim, z.s. B Atletika Vlašim, z.s. B 4 34.56 1.00
3 Mezlíková, Nováková, Lehká, Matoušková Mezlíková, Nováková, Lehká, Matoušková SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 7 34.76
4 127 Malá, Ujváriová, Fekiačová, Drahošová Malá, Ujváriová, Fekiačová, Drahošová Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 35.89
Pavlíčková, Říhová, Slosiariková, Davisová Pavlíčková, Říhová, Slosiariková, Davisová Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 5 DQ
Poznámky:
5. dráha - pravidlo 24.6.1
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Frisová, Bobková, Záklasníková, Pistoriusová Frisová, Bobková, Záklasníková, Pistoriusová Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 8 31.24 11.00
2 Zenklová, Jamborová, Procházková, Petrová Zenklová, Jamborová, Procházková, Petrová SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 1 32.24 9.00
3 Naňáková, Beladová, Horáková, Gregorová Naňáková, Beladová, Horáková, Gregorová Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 5 32.47 8.00
4 Ročková, Mladenov, Neradová, Contiero Ročková, Mladenov, Neradová, Contiero Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 32.59 7.00
5 Neumannová, Kulakovská, Marešová, Paroubková Neumannová, Kulakovská, Marešová, Paroubková Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 8 32.82 6.00
6 Adámková, Soukupová, Svobodová, Zíková Adámková, Soukupová, Svobodová, Zíková SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 32.83 5.00
7 Valentová, Kopáčová, Ujváriová, Hradská Valentová, Kopáčová, Ujváriová, Hradská Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 32.88 4.00
8 Dočkalová, Šikolová, Klimperová, Picková Dočkalová, Šikolová, Klimperová, Picková TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 34.17 3.00
9 Kovalčíková, Vaníčková, Kasíková, Škrhová Kovalčíková, Vaníčková, Kasíková, Škrhová TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 34.38 2.00
10 Pavlisová, Kladivová, Jeřábková, Trochtová Pavlisová, Kladivová, Jeřábková, Trochtová Atletika Vlašim, z.s. B Atletika Vlašim, z.s. B 4 34.56 1.00
11 Mezlíková, Nováková, Lehká, Matoušková Mezlíková, Nováková, Lehká, Matoušková SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 7 34.76
12 127 Malá, Ujváriová, Fekiačová, Drahošová Malá, Ujváriová, Fekiačová, Drahošová Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 35.89
Pavlíčková, Říhová, Slosiariková, Davisová Pavlíčková, Říhová, Slosiariková, Davisová Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A 5 DQ

skok vysoký - Žáci

(pá, 14.6.2024 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,73 1,76 Body
1 Martin MacounMartin Macoun
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
09 9 SB 1.73 - - - - - - - o o o xo xxx 11.00
2 Petr PátekPetr Pátek
TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A
09 10 1.73 - - - - - xo o o o o xo x 9.00
3 Jan ŠiklJan Šikl
TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 7 PB 1.70 - - - o o - o o o o xxx 8.00
4 Tomáš KlegerTomáš Kleger
TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 8 1.66 - - - o o o o o o xxx 7.00
5 Matyáš CtibůrekMatyáš Ctibůrek
SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s.
09 2 SB 1.58 - - - o - o o xxx 6.00
6 Adam NoskaAdam Noska
TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s.
10 6 1.54 - - - xxo o xo xxx 5.00
7 Václav HűtterVáclav Hűtter
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
10 4 PB 1.50 o o o xo o xxx 4.00
8 Dominik StraňákDominik Straňák
TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A
10 5 1.50 o o o xo o xxx 3.00
9 130 Jakub SzökeJakub Szöke
SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s.
10 1 PB 1.40 o o o xxx 2.00
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(pá, 14.6.2024 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,25 1,30 1,35 1,40 1,44 1,48 1,51 1,54 1,57 1,61 1,63 Body
1 Eliška PtáčkováEliška Ptáčková
TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A
10 19 PB 1.61 - - o xo o o o xxo xo xo xxx 11.00
2 Alžběta KřídováAlžběta Křídová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 18 SB 1.54 - - o o o xo o o xxx 9.00
3 Barbora KunáškováBarbora Kunášková
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 14 SB 1.54 - - o o o xo xxo o xxx 8.00
4 Lucie KopáňkováLucie Kopáňková
Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A
09 20 1.51 - - o o o o xo xxx 7.00
5 Beata NakatováBeata Nakatová
Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A
10 15 1.48 - - o o o xxo xxx 6.00
6 Dominika LaurinováDominika Laurinová
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 13 PB 1.48 o - o o xxo xxo xxx 5.00
7 Marie PavliščováMarie Pavliščová
Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A
09 16 1.44 - - o o o xxx 4.00
8 Kristýna ŠkrhováKristýna Škrhová
TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s.
11 17 1.44 - - o xxo xxo xxx 3.00
9 Amálie PetrováAmálie Petrová
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
10 11 1.40 o o o o xxx 2.00
10 Aneta NaňákováAneta Naňáková
Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A
09 9 1.40 o xo o xxo xxx 1.00
11 Michaela NetíkováMichaela Netíková
TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 10 1.40 o o xo xxo xxx
12= Tereza DalíkováTereza Dalíková
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
10 12 1.35 - - o xxx
12= Anna JežkováAnna Ježková
Atletika Benešov z.s. B Atletika Benešov z.s. B
10 5 1.35 o o o xxx
12= 127 Antonie MaláAntonie Malá
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
10 6 1.35 o o o xxx
15 Karolína MarešováKarolína Marešová
TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B
10 2 PB 1.35 o xo o xxx
16 Rozálie ParoubkováRozálie Paroubková
Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A
10 4 PB 1.35 o o xo xxx
17 Sára EibichováSára Eibichová
TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 8 1.35 xo o xxo xxx
18 Karolína ZenklováKarolína Zenklová
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
10 3 PB 1.35 o xxo xxo xxx
19 Nikola MlejnkováNikola Mlejnková
Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A
10 1 PB 1.30 o o xxx
Celkem 19 závodníků

skok o tyči - Žáci

(pá, 14.6.2024 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,83 2,03 2,23 2,43 2,53 2,63 2,73 2,83 2,93 Body
1 Oliver MosesOliver Moses
TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A
09 7 2.93 - - - - o o - xo o xx 11.00
2 Adam AxonAdam Axon
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 6 PB 2.83 o o o o o o o xxo xx 9.00
3 29 Matěj KřížMatěj Kříž
Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A
09 4 2.43 o o o o xxx 8.00
4= Lukáš VaníčekLukáš Vaníček
Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A
10 1 PB 2.03 o o xxx 6.50
4= Filip NeubergFilip Neuberg
Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A
09 2 2.03 o o xxx 6.50
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(pá, 14.6.2024 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,83 2,03 2,23 2,43 2,53 2,63 2,73 2,83 2,93 Body
1 Anna BelzováAnna Belzová
TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A
09 8 2.63 - - o o o o xxx 11.00
2 Karolína CiplováKarolína Ciplová
Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A
10 6 2.23 o o o xxx 9.00
3 Petra HeyduškováPetra Heydušková
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 1 PB 2.23 o o xxo xxx 8.00
4 110 Nela UjváriováNela Ujváriová
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 4 SB 2.03 o xxo xxx 7.00
5= Jolana SlosiarikováJolana Slosiariková
Atletika Vlašim, z.s. A Atletika Vlašim, z.s. A
10 5 1.83 o xxx 5.50
5= Viktorie FekiačováViktorie Fekiačová
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 3 SB 1.83 o xxx 5.50
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Žáci

(pá, 14.6.2024 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin MacounMartin Macoun
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
09 27 6.31 +0.4 m/s x x 5.92  0,40 5.92 6.31  0,40 - x 11.00
2 Alex MotlAlex Motl
TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 26 PB 5.96 +0.2 m/s 4.37  0,30 3.12  -0,80 5.44  0,50 5.44 5.60  -0,20 5.96  0,20 5.81  -0,10 9.00
3 Martin HájekMartin Hájek
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
09 25 5.78 +0.2 m/s 5.46  0,20 - 5.55  0,30 5.55 x x 5.78  0,20 8.00
4 Jonáš MotlJonáš Motl
TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 24 5.69 +0.6 m/s 5.69  0,60 5.20  0,20 5.22  -0,10 5.69 x 4.42  0,10 5.30  0,20 7.00
5 Adam ŠpinkaAdam Špinka
TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 23 5.58 +0.2 m/s 5.46  0,60 5.29  0,40 4.57  0,10 5.46 3.40  0,00 5.58  0,20 x 6.00
6 Marian PtáčekMarian Ptáček
Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s.
10 19 5.13 +0.0 m/s 4.85  -0,30 4.93  -0,70 5.13  0,00 5.13 4.89  0,00 4.92  0,20 5.13  0,10 5.00
7 Martin ZemanMartin Zeman
TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 22 5.11 +0.1 m/s 4.78  0,50 4.75  -0,40 5.11  0,10 5.11 4.99  0,20 4.94  0,30 4.79  0,10 4.00
8 Štěpán HerbrychŠtěpán Herbrych
SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s.
10 13 PB 5.10 -0.2 m/s x x 5.10  -0,20 5.10 4.88  0,20 5.08  0,50 x 3.00
9 Lukáš VobeckýLukáš Vobecký
Atletika Benešov z.s. A Atletika Benešov z.s. A
10 20 5.02 -0.7 m/s x 5.02  -0,70 x 5.02 2.00
10 Dušan ZambojDušan Zamboj
TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s.
10 14 PB 5.01 -0.1 m/s 4.91  0,30 x 5.01  -0,10 5.01 1.00
11 Matteo ZounarMatteo Zounar
TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 17 5.00 +0.2 m/s