Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Čokoládová tretra 2024 - semifinále Ostrava

Ostrava (27. 5. 2024)

100 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (po, 27.5.2024 - 16:40) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 250 Jáchym ŠvehlaJáchym Švehla 17 ZŠ Jana Noháče, Břeclav, Školní 16, P.O. ZŠ Jana Noháče, Břeclav, Šk... 5 16.61
2 255 Sebastian MikaSebastian Mika 17 Tj slezan FM Tj slezan FM 6 16.90
3 231 Oliver PavlovičOliver Pavlovič 17 CVČ Kúty CVČ Kúty 3 17.00
4 232 Samuel KhandlSamuel Khandl 17 Atletika JOJO Lamač Atletika JOJO Lamač 7 17.19
5 247 Kryštof VozkaKryštof Vozka 17 Tempo Praha Tempo Praha 8 17.54
6 233 Zlatan HoudekZlatan Houdek 17 Atletika Košice o.z. Atletika Košice o.z. 2 18.65
7 222 Max Teo MilfaitMax Teo Milfait 18 Flying Angels clan Flying Angels clan 4 21.70
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (po, 27.5.2024 - 16:40) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 243 Matej PastuchaMatej Pastucha 17 ZŠ Ľ. Štúra, Modra ZŠ Ľ. Štúra, Modra 2 17.52
2 234 Sebastián ŠvickýSebastián Švický 17 ZŠ Kežmarská 28, Košice ZŠ Kežmarská 28, Košice 4 18.00
3 245 Teodor TannenbergerTeodor Tannenberger 17 ZŠ Brno, Bakalovo nábřeží 8, P.O. ZŠ Brno, Bakalovo nábřeží 8... 8 18.10
4 230 Matej HavlíkMatej Havlík 17 ŠK Run For Fun Bratislava ŠK Run For Fun Bratislava 7 18.14
5 237 Jakub RizmanJakub Rizman 18 Stupava Stupava 3 18.17
6 235 Mateo SmolejMateo Smolej 17 ZŠ Kežmarská 28, Košice ZŠ Kežmarská 28, Košice 6 18.21
7 236 Adam KlukayAdam Klukay 17 Atletický klub Puma Senec Atletický klub Puma Senec 5 18.22
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (po, 27.5.2024 - 16:40) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 229 Adam PalaAdam Pala 17 ZŠ Klimkovice, P.O. ZŠ Klimkovice, P.O. 6 17.51
2 241 Jan PetulaJan Petula 17 MŠ Hanačka Prostějov MŠ Hanačka Prostějov 5 17.52
3 254 Erik JakubecErik Jakubec 17 Křtomil Křtomil 7 18.09
4 228 Michal ŠvecMichal Švec 17 AK Ludvíka Daňka Blansko AK Ludvíka Daňka Blansko 8 18.10
5 261 Maxim BednárMaxim Bednár 17 ZS s MŠ Nižna brána Kežmarok ZS s MŠ Nižna brána Kežmarok 4 18.24
6 246 Radim BuchtaRadim Buchta 17 AC Čejkovice AC Čejkovice 3 18.29
7 224 Vojtěch KaletaVojtěch Kaleta 17 ZŠ a MŠ, Třinec, Koperníkova 696, P.O. ZŠ a MŠ, Třinec, Koperníkov... 2 18.47
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (po, 27.5.2024 - 16:40) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 244 Filip DvořákFilip Dvořák 18 AHA Vyškov AHA Vyškov 6 17.82
2 258 Václav CrhaVáclav Crha 17 SK Přerov SK Přerov 5 17.84
3 239 Jakub ZezulčíkJakub Zezulčík 17 ZŠ a MŠ Václavovice, P.O. ZŠ a MŠ Václavovice, P.O. 4 18.28
4 248 Antoni SzarzecAntoni Szarzec 17 Polská mateřská škola Jablunkov Polská mateřská škola Jablu... 3 18.51
5 251 Simon TesařSimon Tesař 17 ZŠ Jana Noháče, Břeclav, Školní 16, P.O. ZŠ Jana Noháče, Břeclav, Šk... 2 18.77
6 257 Ondřej VáclavekOndřej Václavek 17 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 8 19.41
7 252 Adam BortlíkAdam Bortlík 17 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 7 19.45
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (po, 27.5.2024 - 16:40) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 227 Mikoláš PřibylaMikoláš Přibyla 17 HC Frýdek-Místek HC Frýdek-Místek 6 17.58
2 242 Michal GraclíkMichal Graclík 17 TJ Chropyně atletika TJ Chropyně atletika 4 18.53
3 240 Adrian MacíkAdrian Macík 17 MŠ Jasenka,Vsetín, Atletický klub Elim MŠ Jasenka,Vsetín, Atletick... 5 18.56
4 238 Darek PobudaDarek Pobuda 17 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 2 18.71
5 225 Josef KluzJosef Kluz 17 1. běžecký Jablunkov 1. běžecký Jablunkov 7 19.03
6 226 Jakub StefekJakub Stefek 18 MS Pisek MS Pisek 3 19.36
7 223 Jindřich MotlJindřich Motl 18 AK Ludvíka Daňka Blansko AK Ludvíka Daňka Blansko 8 20.38
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 250 Jáchym ŠvehlaJáchym Švehla 17 ZŠ Jana Noháče, Břeclav, Školní 16, P.O. ZŠ Jana Noháče, Břeclav, Šk... 5 16.61
2 255 Sebastian MikaSebastian Mika 17 Tj slezan FM Tj slezan FM 6 16.90
3 231 Oliver PavlovičOliver Pavlovič 17 CVČ Kúty CVČ Kúty 3 17.00
4 232 Samuel KhandlSamuel Khandl 17 Atletika JOJO Lamač Atletika JOJO Lamač 7 17.19
5 229 Adam PalaAdam Pala 17 ZŠ Klimkovice, P.O. ZŠ Klimkovice, P.O. 6 17.51
6 243 Matej PastuchaMatej Pastucha 17 ZŠ Ľ. Štúra, Modra ZŠ Ľ. Štúra, Modra 2 17.52
6 241 Jan PetulaJan Petula 17 MŠ Hanačka Prostějov MŠ Hanačka Prostějov 5 17.52
8 247 Kryštof VozkaKryštof Vozka 17 Tempo Praha Tempo Praha 8 17.54
9 227 Mikoláš PřibylaMikoláš Přibyla 17 HC Frýdek-Místek HC Frýdek-Místek 6 17.58
10 244 Filip DvořákFilip Dvořák 18 AHA Vyškov AHA Vyškov 6 17.82
11 258 Václav CrhaVáclav Crha 17 SK Přerov SK Přerov 5 17.84
12 234 Sebastián ŠvickýSebastián Švický 17 ZŠ Kežmarská 28, Košice ZŠ Kežmarská 28, Košice 4 18.00
13 254 Erik JakubecErik Jakubec 17 Křtomil Křtomil 7 18.09
14 245 Teodor TannenbergerTeodor Tannenberger 17 ZŠ Brno, Bakalovo nábřeží 8, P.O. ZŠ Brno, Bakalovo nábřeží 8... 8 18.10
14 228 Michal ŠvecMichal Švec 17 AK Ludvíka Daňka Blansko AK Ludvíka Daňka Blansko 8 18.10
16 230 Matej HavlíkMatej Havlík 17 ŠK Run For Fun Bratislava ŠK Run For Fun Bratislava 7 18.14
17 237 Jakub RizmanJakub Rizman 18 Stupava Stupava 3 18.17
18 235 Mateo SmolejMateo Smolej 17 ZŠ Kežmarská 28, Košice ZŠ Kežmarská 28, Košice 6 18.21
19 236 Adam KlukayAdam Klukay 17 Atletický klub Puma Senec Atletický klub Puma Senec 5 18.22
20 261 Maxim BednárMaxim Bednár 17 ZS s MŠ Nižna brána Kežmarok ZS s MŠ Nižna brána Kežmarok 4 18.24
21 239 Jakub ZezulčíkJakub Zezulčík 17 ZŠ a MŠ Václavovice, P.O. ZŠ a MŠ Václavovice, P.O. 4 18.28
22 246 Radim BuchtaRadim Buchta 17 AC Čejkovice AC Čejkovice 3 18.29
23 224 Vojtěch KaletaVojtěch Kaleta 17 ZŠ a MŠ, Třinec, Koperníkova 696, P.O. ZŠ a MŠ, Třinec, Koperníkov... 2 18.47
24 248 Antoni SzarzecAntoni Szarzec 17 Polská mateřská škola Jablunkov Polská mateřská škola Jablu... 3 18.51
25 242 Michal GraclíkMichal Graclík 17 TJ Chropyně atletika TJ Chropyně atletika 4 18.53
26 240 Adrian MacíkAdrian Macík 17 MŠ Jasenka,Vsetín, Atletický klub Elim MŠ Jasenka,Vsetín, Atletick... 5 18.56
27 233 Zlatan HoudekZlatan Houdek 17 Atletika Košice o.z. Atletika Košice o.z. 2 18.65
28 238 Darek PobudaDarek Pobuda 17 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 2 18.71
29 251 Simon TesařSimon Tesař 17 ZŠ Jana Noháče, Břeclav, Školní 16, P.O. ZŠ Jana Noháče, Břeclav, Šk... 2 18.77
30 225 Josef KluzJosef Kluz 17 1. běžecký Jablunkov 1. běžecký Jablunkov 7 19.03
31 226 Jakub StefekJakub Stefek 18 MS Pisek MS Pisek 3 19.36
32 257 Ondřej VáclavekOndřej Václavek 17 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 8 19.41
33 252 Adam BortlíkAdam Bortlík 17 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 7 19.45
34 223 Jindřich MotlJindřich Motl 18 AK Ludvíka Daňka Blansko AK Ludvíka Daňka Blansko 8 20.38
35 222 Max Teo MilfaitMax Teo Milfait 18 Flying Angels clan Flying Angels clan 4 21.70

100 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (po, 27.5.2024 - 17:00) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 271 Laura DebnárováLaura Debnárová 17 MŠk Žiar nad Hronom MŠk Žiar nad Hronom 4 16.92
2 274 Zuzana RažekováZuzana Ražeková 17 Zš Tomašiková Zš Tomašiková 6 17.39
3 298 Klára SpoustováKlára Spoustová 17 AK Panter Brno AK Panter Brno 7 17.51
4 287 Hanka KašajíkovaHanka Kašajíkova 17 Atletika Slezan Frýdek-Místek Atletika Slezan Frýdek-Místek 3 17.83
5 272 Beatrix ZahnBeatrix Zahn 17 MŠk Žiar nad Hronom MŠk Žiar nad Hronom 8 17.87
6 276 Veronika KašparováVeronika Kašparová 17 Základná škola Dobšiná Základná škola Dobšiná 1 18.06
7 275 Liana BorbélyLiana Borbély 17 ŠK Atóm Levice ŠK Atóm Levice 2 18.13
8 263 Alice ŠimečkováAlice Šimečková 17 ZS Salmova-Blansko-AK Ludvíka Danka Blansko ZS Salmova-Blansko-AK Ludví... 5 18.64
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (po, 27.5.2024 - 17:00) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 273 Lea UrblíkováLea Urblíková 17 MŠk Žiar nad Hronom MŠk Žiar nad Hronom 3 17.58
2 277 Liliana NgoLiliana Ngo 17 ZŠ T. J. Moussona Michalovce ZŠ T. J. Moussona Michalovce 6 17.95
3 267 Hana BenešováHana Benešová 17 Atletika FM Atletika FM 4 17.97
4 283 Diana DianiškováDiana Dianišková 17 Bez Klubu Bez Klubu 2 18.02
5 270 Agáta FlakováAgáta Flaková 17 Atletický klub Stará Bystrica Atletický klub Stará Bystrica 7 18.26
6 301 Prea PrutzováPrea Prutzová 17 ZŠ Černyševského, 8 ZŠ Černyševského, 8 8 18.48
7 285 Anabel VlachováAnabel Vlachová 17 ZŠ a MŠ Dražovice, okres Vyškov, P.O. ZŠ a MŠ Dražovice, okres Vy... 1 18.50
8 284 Lilly PetrželováLilly Petrželová 17 Atletika Olomouc Atletika Olomouc 5 18.52
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (po, 27.5.2024 - 17:00) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 290 Adina MikolášováAdina Mikolášová 17 Atletika Moravská Nová Ves Atletika Moravská Nová Ves 2 17.94
2 288 Ines KovačíkováInes Kovačíková 17 Masarykova ZŠ a MŠ Český Těšín Masarykova ZŠ a MŠ Český Těšín 4 18.41
3 269 Sofie RévayováSofie Révayová 17 AK Hranice AK Hranice 3 18.42
4 302 Amálie PolákováAmálie Poláková 17 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 18.46
5 268 Leona HolkováLeona Holková 17 Křetín Křetín 1 18.78
6 279 Viktorie MaierViktorie Maier 17 ZŠ a MŠ, Ostrava-Zábřeh, Horymírova 100, P.O., Ost ZŠ a MŠ, Ostrava-Zábřeh, Ho... 8 18.93
7 293 Kristýna ŠpilerováKristýna Špilerová 17 SK Přerov SK Přerov 7 19.18
286 Anna MarcoňováAnna Marcoňová 17 ZŠ Holubice, Houbice ZŠ Holubice, Houbice 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (po, 27.5.2024 - 17:00) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 280 Vanesa VálkováVanesa Válková 17 ZŠ Vsetín, Trávníky ZŠ Vsetín, Trávníky 5 17.43
2 300 Edita KamlerováEdita Kamlerová 17 Zlín Zlín 4 17.76
3 291 Elena PeluchováElena Peluchová 17 Atletický klub Vnorovy Atletický klub Vnorovy 7 18.43
4 292 Adéla PeluchováAdéla Peluchová 17 Atletický klub Vnorovy Atletický klub Vnorovy 2 18.46
5 295 Tereza SmelíkováTereza Smelíková 17 TJ Start Havířov z. s. (Atletika Havířov 1965) TJ Start Havířov z. s. (Atl... 8 18.70
6 281 Adéla NečasováAdéla Nečasová 17 Atletický klub Olomouc Atletický klub Olomouc 6 18.97
294 Alžběta PřecechtělováAlžběta Přecechtělová 17 Mš Drahlov, Charváty, atletika Olomouc Mš Drahlov, Charváty, atlet... 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (po, 27.5.2024 - 17:00) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 296 Ellen KřístkováEllen Křístková 17 ZŠ a MŠ Havířov - Životice Zelená, P.O. ZŠ a MŠ Havířov - Životice ... 4 19.13
2 278 Barbora ChromčákováBarbora Chromčáková 17 MŠ Jasenka-Vsetín MŠ Jasenka-Vsetín 7 19.44
3 282 Adéla AndělováAdéla Andělová 17 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 6 19.61
4 264 Eliska WightmanEliska Wightman 17 ZŠ Vendryně 236, okres Frýdek-Místek ZŠ Vendryně 236, okres Frýd... 3 19.96
5 266 Isabelle WojnarovaIsabelle Wojnarova 17 Atletika -I. Šotkovská - 2023/2024 minipřípravka Atletika -I. Šotkovská - 20... 2 20.20
6 299 Veronika ŠafaříkováVeronika Šafaříková 17 Tj Chropyně Tj Chropyně 5 20.57
7 297 Tereza DužíkováTereza Dužíková 18 MŠ Zámostní MŠ Zámostní 8 20.81
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 271 Laura DebnárováLaura Debnárová 17 MŠk Žiar nad Hronom MŠk Žiar nad Hronom 4 16.92
2 274 Zuzana RažekováZuzana Ražeková 17 Zš Tomašiková Zš Tomašiková 6 17.39
3 280 Vanesa VálkováVanesa Válková 17 ZŠ Vsetín, Trávníky ZŠ Vsetín, Trávníky 5 17.43
4 298 Klára SpoustováKlára Spoustová 17 AK Panter Brno AK Panter Brno 7 17.51
5 273 Lea UrblíkováLea Urblíková 17 MŠk Žiar nad Hronom MŠk Žiar nad Hronom 3 17.58
6 300 Edita KamlerováEdita Kamlerová 17 Zlín Zlín 4 17.76
7 287 Hanka KašajíkovaHanka Kašajíkova 17 Atletika Slezan Frýdek-Místek Atletika Slezan Frýdek-Místek 3 17.83
8 272 Beatrix ZahnBeatrix Zahn 17 MŠk Žiar nad Hronom MŠk Žiar nad Hronom 8 17.87
9 290 Adina MikolášováAdina Mikolášová 17 Atletika Moravská Nová Ves Atletika Moravská Nová Ves 2 17.94
10 277 Liliana NgoLiliana Ngo 17 ZŠ T. J. Moussona Michalovce ZŠ T. J. Moussona Michalovce 6 17.95
11 267 Hana BenešováHana Benešová 17 Atletika FM Atletika FM 4 17.97
12 283 Diana DianiškováDiana Dianišková 17 Bez Klubu Bez Klubu 2 18.02
13 276 Veronika KašparováVeronika Kašparová 17 Základná škola Dobšiná Základná škola Dobšiná 1 18.06
14 275 Liana BorbélyLiana Borbély 17 ŠK Atóm Levice ŠK Atóm Levice 2 18.13
15 270 Agáta FlakováAgáta Flaková 17 Atletický klub Stará Bystrica Atletický klub Stará Bystrica 7 18.26
16 288 Ines KovačíkováInes Kovačíková 17 Masarykova ZŠ a MŠ Český Těšín Masarykova ZŠ a MŠ Český Těšín 4 18.41
17 269 Sofie RévayováSofie Révayová 17 AK Hranice AK Hranice 3 18.42
18 291 Elena PeluchováElena Peluchová 17 Atletický klub Vnorovy Atletický klub Vnorovy 7 18.43
19 302 Amálie PolákováAmálie Poláková 17 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 18.46
19 292 Adéla PeluchováAdéla Peluchová 17 Atletický klub Vnorovy Atletický klub Vnorovy 2 18.46
21 301 Prea PrutzováPrea Prutzová 17 ZŠ Černyševského, 8 ZŠ Černyševského, 8 8 18.48
22 285 Anabel VlachováAnabel Vlachová 17 ZŠ a MŠ Dražovice, okres Vyškov, P.O. ZŠ a MŠ Dražovice, okres Vy... 1 18.50
23 284 Lilly PetrželováLilly Petrželová 17 Atletika Olomouc Atletika Olomouc 5 18.52
24 263 Alice ŠimečkováAlice Šimečková 17 ZS Salmova-Blansko-AK Ludvíka Danka Blansko ZS Salmova-Blansko-AK Ludví... 5 18.64
25 295 Tereza SmelíkováTereza Smelíková 17 TJ Start Havířov z. s. (Atletika Havířov 1965) TJ Start Havířov z. s. (Atl... 8 18.70
26 268 Leona HolkováLeona Holková 17 Křetín Křetín 1 18.78
27 279 Viktorie MaierViktorie Maier 17 ZŠ a MŠ, Ostrava-Zábřeh, Horymírova 100, P.O., Ost ZŠ a MŠ, Ostrava-Zábřeh, Ho... 8 18.93
28 281 Adéla NečasováAdéla Nečasová 17 Atletický klub Olomouc Atletický klub Olomouc 6 18.97
29 296 Ellen KřístkováEllen Křístková 17 ZŠ a MŠ Havířov - Životice Zelená, P.O. ZŠ a MŠ Havířov - Životice ... 4 19.13
30 293 Kristýna ŠpilerováKristýna Špilerová 17 SK Přerov SK Přerov 7 19.18
31 278 Barbora ChromčákováBarbora Chromčáková 17 MŠ Jasenka-Vsetín MŠ Jasenka-Vsetín 7 19.44
32 282 Adéla AndělováAdéla Andělová 17 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 6 19.61
33 264 Eliska WightmanEliska Wightman 17 ZŠ Vendryně 236, okres Frýdek-Místek ZŠ Vendryně 236, okres Frýd... 3 19.96
34 266 Isabelle WojnarovaIsabelle Wojnarova 17 Atletika -I. Šotkovská - 2023/2024 minipřípravka Atletika -I. Šotkovská - 20... 2 20.20
35 299 Veronika ŠafaříkováVeronika Šafaříková 17 Tj Chropyně Tj Chropyně 5 20.57
36 297 Tereza DužíkováTereza Dužíková 18 MŠ Zámostní MŠ Zámostní 8 20.81
286 Anna MarcoňováAnna Marcoňová 17 ZŠ Holubice, Houbice ZŠ Holubice, Houbice 5 DNS
294 Alžběta PřecechtělováAlžběta Přecechtělová 17 Mš Drahlov, Charváty, atletika Olomouc Mš Drahlov, Charváty, atlet... 3 DNS

200 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (po, 27.5.2024 - 15:40) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 150 Adam RusnákAdam Rusnák 15 AC Stavbár Nitra AC Stavbár Nitra 4 30.78
2 172 Matěj AltmanMatěj Altman 15 Atletika Stará Boleslav Atletika Stará Boleslav 6 30.86
3 157 Oliver SzmekOliver Szmek 16 Písek u Jablunkova Písek u Jablunkova 7 31.07
4 141 Dominik LidákDominik Lidák 15 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 5 31.72
5 151 Daniel HudecDaniel Hudec 15 ŠK Run For Fun Bratislava ŠK Run For Fun Bratislava 3 32.45
6 152 Tomáš KulíkTomáš Kulík 15 ŠK Run For Fun Bratislava ŠK Run For Fun Bratislava 8 32.51
7 155 Samuel PáleníkSamuel Páleník 15 ZŠ Sokolíkova Bratislava ZŠ Sokolíkova Bratislava 2 34.77
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (po, 27.5.2024 - 15:40) official Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 169 Rosťa KřenekRosťa Křenek 15 SK Žirovnice SK Žirovnice 7 31.05
2 174 David JurčekDavid Jurček 15 SK PRESTAR Opava SK PRESTAR Opava 3 32.63
3 153 Miloš FarštiakMiloš Farštiak 15 ŠK Run For Fun Bratislava ŠK Run For Fun Bratislava 4 32.81
4 177 Benjamin KonšelBenjamin Konšel 15 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 5 32.86
5 156 Maxim KučeraMaxim Kučera 15 Trackademy Trackademy 6 32.87
6 154 Alex LopatníkAlex Lopatník 15 ŠK Run For Fun Bratislava ŠK Run For Fun Bratislava 8 33.48
7 148 Tomáš PieckaTomáš Piecka 15 Milujem behanie Tur.Teplice Milujem behanie Tur.Teplice 2 34.13
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (po, 27.5.2024 - 15:40) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 171 Filip KolbabaFilip Kolbaba 15 ZŠ a MŠ Vranovice ZŠ a MŠ Vranovice 8 31.82
2 162 Adrien Thomas RédlerAdrien Thomas Rédler 15 ZŠ Vrútocká ZŠ Vrútocká 4 32.24
3 147 Artur ChlebusArtur Chlebus 15 ZŠ a MŠ Šilheřovice, P.O. ZŠ a MŠ Šilheřovice, P.O. 7 32.96
4 163 Maxim EliášMaxim Eliáš 16 AK Iscarex Česká Třebová AK Iscarex Česká Třebová 6 32.97
5 181 Emil HlbočanEmil Hlbočan 15 Atletický oddiel Partizánske Atletický oddiel Partizánske 5 33.48
6 144 Matěj ŠpačekMatěj Špaček 15 SK Aktis Praha, z.s. SK Aktis Praha, z.s. 3 33.50
7 158 Jindřich StefekJindřich Stefek 16 1. běžecký Jablunkov 1. běžecký Jablunkov 2 33.53
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (po, 27.5.2024 - 15:40) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 180 Tomáš HoráčekTomáš Horáček 16 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 5 32.61
2 175 Eliáš MikaEliáš Mika 15 Tj slezan FM Tj slezan FM 3 32.96
3 160 Adam ŠmotekAdam Šmotek 15 SK Velká Bystřice SK Velká Bystřice 4 33.48
4 178 Daniel KlementDaniel Klement 15 Atletika Lanškroun Atletika Lanškroun 6 33.68
5 165 Mikuláš HrozekMikuláš Hrozek 15 TJ Sokol Bučovice TJ Sokol Bučovice 2 33.75
6 164 Jakub BehanecJakub Behanec 15 TJ Chropyně atletika TJ Chropyně atletika 7 34.03
7 143 Filip PazourekFilip Pazourek 15 Sokol Vikýřovice Sokol Vikýřovice 8 34.13
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (po, 27.5.2024 - 15:40) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 161 Tobiáš VálekTobiáš Válek 15 VHK ROBE Vsetín VHK ROBE Vsetín 6 32.14
2 179 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 15 SK Prostějov SK Prostějov 2 33.73
3 146 Tomáš ChovanecTomáš Chovanec 15 AK Ludvíka Daňka Blansko AK Ludvíka Daňka Blansko 4 33.81
4 142 Kristián KotlánKristián Kotlán 15 ZŠ Edvarda Beneše Lysice ZŠ Edvarda Beneše Lysice 3 33.92
5 145 Vítek ViziblaVítek Vizibla 15 Atletika Poruba Atletika Poruba 7 34.43
6 166 Vojtěch MinaríkVojtěch Minarík 15 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O. ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 8 34.97
7 140 David KubečkaDavid Kubečka 15 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 5 35.32
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (po, 27.5.2024 - 15:40) official Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj HusárMatěj Husár 15 Slovakia Slovakia 2 33.66
2 Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 15 Atletický oddíl ŠSK Výsluní Uherský Brod Atletický oddíl ŠSK Výsluní... 7 35.01
3 170 Vojtěch KorejčíkVojtěch Korejčík 15 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 4 35.16
4 159 Tibor KutějTibor Kutěj 15 ZŠ Vsetín, Sychrov 97 - Vsetín - Atletický klub EL ZŠ Vsetín, Sychrov 97 - Vse... 6 35.34
5 176 Jonáš StejskalJonáš Stejskal 15 Havířov Havířov 5 36.34
6 168 Šimon GanczarczykŠimon Ganczarczyk 15 HC Vlci Český Těšín HC Vlci Český Těšín 3 37.06
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 150 Adam RusnákAdam Rusnák 15 AC Stavbár Nitra AC Stavbár Nitra 4 30.78
2 172 Matěj AltmanMatěj Altman 15 Atletika Stará Boleslav Atletika Stará Boleslav 6 30.86
3 169 Rosťa KřenekRosťa Křenek 15 SK Žirovnice SK Žirovnice 7 31.05
4 157 Oliver SzmekOliver Szmek 16 Písek u Jablunkova Písek u Jablunkova 7 31.07
5 141 Dominik LidákDominik Lidák 15 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 5 31.72
6 171 Filip KolbabaFilip Kolbaba 15 ZŠ a MŠ Vranovice ZŠ a MŠ Vranovice 8 31.82
7 161 Tobiáš VálekTobiáš Válek 15 VHK ROBE Vsetín VHK ROBE Vsetín 6 32.14
8 162 Adrien Thomas RédlerAdrien Thomas Rédler 15 ZŠ Vrútocká ZŠ Vrútocká 4 32.24
9 151 Daniel HudecDaniel Hudec 15 ŠK Run For Fun Bratislava ŠK Run For Fun Bratislava 3 32.45
10 152 Tomáš KulíkTomáš Kulík 15 ŠK Run For Fun Bratislava ŠK Run For Fun Bratislava 8 32.51
11 180 Tomáš HoráčekTomáš Horáček 16 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 5 32.61
12 174 David JurčekDavid Jurček 15 SK PRESTAR Opava SK PRESTAR Opava 3 32.63
13 153 Miloš FarštiakMiloš Farštiak 15 ŠK Run For Fun Bratislava ŠK Run For Fun Bratislava 4 32.81
14 177 Benjamin KonšelBenjamin Konšel 15 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 5 32.86
15 156 Maxim KučeraMaxim Kučera 15 Trackademy Trackademy 6 32.87
16 147 Artur ChlebusArtur Chlebus 15 ZŠ a MŠ Šilheřovice, P.O. ZŠ a MŠ Šilheřovice, P.O. 7 32.96
16 175 Eliáš MikaEliáš Mika 15 Tj slezan FM Tj slezan FM 3 32.96
18 163 Maxim EliášMaxim Eliáš 16 AK Iscarex Česká Třebová AK Iscarex Česká Třebová 6 32.97
19 154 Alex LopatníkAlex Lopatník 15 ŠK Run For Fun Bratislava ŠK Run For Fun Bratislava 8 33.48
19 181 Emil HlbočanEmil Hlbočan 15 Atletický oddiel Partizánske Atletický oddiel Partizánske 5 33.48
19 160 Adam ŠmotekAdam Šmotek 15 SK Velká Bystřice SK Velká Bystřice 4 33.48
22 144 Matěj ŠpačekMatěj Špaček 15 SK Aktis Praha, z.s. SK Aktis Praha, z.s. 3 33.50
23 158 Jindřich StefekJindřich Stefek 16 1. běžecký Jablunkov 1. běžecký Jablunkov 2 33.53
24 Matěj HusárMatěj Husár 15 Slovakia Slovakia 2 33.66
25 178 Daniel KlementDaniel Klement 15 Atletika Lanškroun Atletika Lanškroun 6 33.68
26 179 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 15 SK Prostějov SK Prostějov 2 33.73
27 165 Mikuláš HrozekMikuláš Hrozek 15 TJ Sokol Bučovice TJ Sokol Bučovice 2 33.75
28 146 Tomáš ChovanecTomáš Chovanec 15 AK Ludvíka Daňka Blansko AK Ludvíka Daňka Blansko 4 33.81
29 142 Kristián KotlánKristián Kotlán 15 ZŠ Edvarda Beneše Lysice ZŠ Edvarda Beneše Lysice 3 33.92
30 164 Jakub BehanecJakub Behanec 15 TJ Chropyně atletika TJ Chropyně atletika 7 34.03
31 148 Tomáš PieckaTomáš Piecka 15 Milujem behanie Tur.Teplice Milujem behanie Tur.Teplice 2 34.13
31 143 Filip PazourekFilip Pazourek 15 Sokol Vikýřovice Sokol Vikýřovice 8 34.13
33 145 Vítek ViziblaVítek Vizibla 15 Atletika Poruba Atletika Poruba 7 34.43
34 155 Samuel PáleníkSamuel Páleník 15 ZŠ Sokolíkova Bratislava ZŠ Sokolíkova Bratislava 2 34.77
35 166 Vojtěch MinaríkVojtěch Minarík 15 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O. ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 8 34.97
36 Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 15 Atletický oddíl ŠSK Výsluní Uherský Brod Atletický oddíl ŠSK Výsluní... 7 35.01
37 170 Vojtěch KorejčíkVojtěch Korejčík 15 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 4 35.16
38 140 David KubečkaDavid Kubečka 15 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 5 35.32
39 159 Tibor KutějTibor Kutěj 15 ZŠ Vsetín, Sychrov 97 - Vsetín - Atletický klub EL ZŠ Vsetín, Sychrov 97 - Vse... 6 35.34
40 176 Jonáš StejskalJonáš Stejskal 15 Havířov Havířov 5 36.34
41 168 Šimon GanczarczykŠimon Ganczarczyk 15 HC Vlci Český Těšín HC Vlci Český Těšín 3 37.06

200 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (po, 27.5.2024 - 16:00) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 205 Vendula DvorakovaVendula Dvorakova 15 Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec 2 32.04
2 204 Viktorie SůkalováViktorie Sůkalová 15 AK Rosice AK Rosice 4 32.20
3 191 Nina BurianováNina Burianová 15 Atletická akadémia Žilina Atletická akadémia Žilina 5 32.22
4 192 Sára ChovancováSára Chovancová 15 ŠK Run For Fun Bratislava ŠK Run For Fun Bratislava 6 33.00
5 196 Bianka BorákováBianka Boráková 15 Cirkevná škola Malacky Cirkevná škola Malacky 8 33.33
6 194 Knippenbergh Nikki VanKnippenbergh Nikki Van 15 Atletika JOJO Lamač Atletika JOJO Lamač 3 33.33
7 195 Flóra OndováFlóra Ondová 15 Košice, Kuzmányho 6 Košice, Kuzmányho 6 7 33.64
8 193 Olívia RozborováOlívia Rozborová 15 ŠK Run For Fun Bratislava ŠK Run For Fun Bratislava 1 34.10
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (po, 27.5.2024 - 16:00) official Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 213 Eliška BlanářováEliška Blanářová 15 AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 3 32.43
2 188 Mia Ronja MILFAITMia Ronja MILFAIT 16 Dukla Praha Dukla Praha 6 33.09
3 206 Viktorie KupkovaViktorie Kupkova 16 Night Run Team Night Run Team 4 33.10
4 190 Alica FecikováAlica Feciková 15 ZŠ Odorín ZŠ Odorín 7 33.44
5 210 Stela MacháčkováStela Macháčková 15 Atletický klub Vnorovy Atletický klub Vnorovy 1 33.53
6 197 Zara ŠoffováZara Šoffová 15 Atletika Košice o.z. Atletika Košice o.z. 5 33.66
7 201 Denisa BotkováDenisa Botková 15 Atletický klub Olomouc Atletický klub Olomouc 2 33.80
8 221 Michaela TomuskováMichaela Tomusková 15 ZŠ Fábryho Košice ZŠ Fábryho Košice 8 34.70
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (po, 27.5.2024 - 16:00) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 220 Linda PospěchováLinda Pospěchová 15 Atletika Nový Jičín Atletika Nový Jičín 6 32.91
2 218 Viktorie KabilkovaViktorie Kabilkova 15 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 5 33.76
3 207 Tereza HeckelováTereza Heckelová 15 ZŠ Slezská, Český Těšín, TJTŽ Třinec ZŠ Slezská, Český Těšín, TJ... 4 34.25
4 186 Adéla KirschnerováAdéla Kirschnerová 16 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 7 34.62
5 215 Karolina PipekKarolina Pipek 15 ZS ostrcilova Ostrava ZS ostrcilova Ostrava 1 34.62
6 185 Barbora BieleszováBarbora Bieleszová 16 ZŠ Jablunkov, Lesní 190, P.O. ZŠ Jablunkov, Lesní 190, P.O. 8 34.63
7 187 Natálie ŠidíkováNatálie Šidíková 15 ZŠ Hlučín-Rovniny, okres Opava ZŠ Hlučín-Rovniny, okres Opava 3 35.26
8 184 Anita Lilit KuczerováAnita Lilit Kuczerová 15 1. běžecký Jablunkov 1. běžecký Jablunkov 2 36.07
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (po, 27.5.2024 - 16:00) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 199 Vanesa RévayováVanesa Révayová 15 AK Hranice AK Hranice 7 34.52
2 219 Elen Marie PavelkováElen Marie Pavelková 15 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 6 34.78
3 208 Agata RylkoAgata Rylko 15 TJ Jäkl Karviná z.s. (SVČ Amos Český Těšín) TJ Jäkl Karviná z.s. (SVČ A... 5 35.06
4 202 Zuzana RozehnalováZuzana Rozehnalová 15 atletická přípravka Prostějov atletická přípravka Prostějov 3 35.23
5 211 Adéla BerkováAdéla Berková 15 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 2 35.35
6 189 Marie EhlerováMarie Ehlerová 15 Řepiště Řepiště 4 35.46
7 209 Natálie HajzerováNatálie Hajzerová 15 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O., TJ Jäkl Karviná ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 8 36.44
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (po, 27.5.2024 - 16:00) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 200 Emma PeluchováEmma Peluchová 15 AK Vnorovy AK Vnorovy 5 32.87
2 198 Anna PetulováAnna Petulová 15 AC Prostějov AC Prostějov 3 34.22
3 212 Rosalie PopelkováRosalie Popelková 16 Atletika Slavkov u Brna z.s. Atletika Slavkov u Brna z.s. 4 34.72
4 216 Gréta StaňkováGréta Staňková 16 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 6 35.71
5 183 Natálie BidlákováNatálie Bidláková 16 Triatlet Karlovy Vary Triatlet Karlovy Vary 7 36.58
6 217 Barbora VychodilováBarbora Vychodilová 16 ZŠ a MŠ Ostrava, Ostrčilova 10, P.O. ZŠ a MŠ Ostrava, Ostrčilova... 8 37.09
7 182 Natálie LangováNatálie Langová 16 Letovice Letovice 2 37.63
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 205 Vendula DvorakovaVendula Dvorakova 15 Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec 2 32.04
2 204 Viktorie SůkalováViktorie Sůkalová 15 AK Rosice AK Rosice 4 32.20
3 191 Nina BurianováNina Burianová 15 Atletická akadémia Žilina Atletická akadémia Žilina 5 32.22
4 213 Eliška BlanářováEliška Blanářová 15 AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 3 32.43
5 200 Emma PeluchováEmma Peluchová 15 AK Vnorovy AK Vnorovy 5 32.87
6 220 Linda PospěchováLinda Pospěchová 15 Atletika Nový Jičín Atletika Nový Jičín 6 32.91
7 192 Sára ChovancováSára Chovancová 15 ŠK Run For Fun Bratislava ŠK Run For Fun Bratislava 6 33.00
8 188 Mia Ronja MILFAITMia Ronja MILFAIT 16 Dukla Praha Dukla Praha 6 33.09
9 206 Viktorie KupkovaViktorie Kupkova 16 Night Run Team Night Run Team 4 33.10
10 196 Bianka BorákováBianka Boráková 15 Cirkevná škola Malacky Cirkevná škola Malacky 8 33.33
10 194 Knippenbergh Nikki VanKnippenbergh Nikki Van 15 Atletika JOJO Lamač Atletika JOJO Lamač 3 33.33
12 190 Alica FecikováAlica Feciková 15 ZŠ Odorín ZŠ Odorín 7 33.44
13 210 Stela MacháčkováStela Macháčková 15 Atletický klub Vnorovy Atletický klub Vnorovy 1 33.53
14 195 Flóra OndováFlóra Ondová 15 Košice, Kuzmányho 6 Košice, Kuzmányho 6 7 33.64
15 197 Zara ŠoffováZara Šoffová 15 Atletika Košice o.z. Atletika Košice o.z. 5 33.66
16 218 Viktorie KabilkovaViktorie Kabilkova 15 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 5 33.76
17 201 Denisa BotkováDenisa Botková 15 Atletický klub Olomouc Atletický klub Olomouc 2 33.80
18 193 Olívia RozborováOlívia Rozborová 15 ŠK Run For Fun Bratislava ŠK Run For Fun Bratislava 1 34.10
19 198 Anna PetulováAnna Petulová 15 AC Prostějov AC Prostějov 3 34.22
20 207 Tereza HeckelováTereza Heckelová 15 ZŠ Slezská, Český Těšín, TJTŽ Třinec ZŠ Slezská, Český Těšín, TJ... 4 34.25
21 199 Vanesa RévayováVanesa Révayová 15 AK Hranice AK Hranice 7 34.52
22 186 Adéla KirschnerováAdéla Kirschnerová 16 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 7 34.62
22 215 Karolina PipekKarolina Pipek 15 ZS ostrcilova Ostrava ZS ostrcilova Ostrava 1 34.62
24 185 Barbora BieleszováBarbora Bieleszová 16 ZŠ Jablunkov, Lesní 190, P.O. ZŠ Jablunkov, Lesní 190, P.O. 8 34.63
25 221 Michaela TomuskováMichaela Tomusková 15 ZŠ Fábryho Košice ZŠ Fábryho Košice 8 34.70
26 212 Rosalie PopelkováRosalie Popelková 16 Atletika Slavkov u Brna z.s. Atletika Slavkov u Brna z.s. 4 34.72
27 219 Elen Marie PavelkováElen Marie Pavelková 15 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 6 34.78
28 208 Agata RylkoAgata Rylko 15 TJ Jäkl Karviná z.s. (SVČ Amos Český Těšín) TJ Jäkl Karviná z.s. (SVČ A... 5 35.06
29 202 Zuzana RozehnalováZuzana Rozehnalová 15 atletická přípravka Prostějov atletická přípravka Prostějov 3 35.23
30 187 Natálie ŠidíkováNatálie Šidíková 15 ZŠ Hlučín-Rovniny, okres Opava ZŠ Hlučín-Rovniny, okres Opava 3 35.26
31 211 Adéla BerkováAdéla Berková 15 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 2 35.35
32 189 Marie EhlerováMarie Ehlerová 15 Řepiště Řepiště 4 35.46
33 216 Gréta StaňkováGréta Staňková 16 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 6 35.71
34 184 Anita Lilit KuczerováAnita Lilit Kuczerová 15 1. běžecký Jablunkov 1. běžecký Jablunkov 2 36.07
35 209 Natálie HajzerováNatálie Hajzerová 15 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O., TJ Jäkl Karviná ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 8 36.44
36 183 Natálie BidlákováNatálie Bidláková 16 Triatlet Karlovy Vary Triatlet Karlovy Vary 7 36.58
37 217 Barbora VychodilováBarbora Vychodilová 16 ZŠ a MŠ Ostrava, Ostrčilova 10, P.O. ZŠ a MŠ Ostrava, Ostrčilova... 8 37.09
38 182 Natálie LangováNatálie Langová 16 Letovice Letovice 2 37.63

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (po, 27.5.2024 - 15:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 33 Albert SchmidaAlbert Schmida 14 Altetika Poruba z.v. Altetika Poruba z.v. 4 43.57
2 17 Erik Alexander ŠimekErik Alexander Šimek 13 Atletický klub AC Malacky Atletický klub AC Malacky 5 44.61
3 11 Ondrej BačíkOndrej Bačík 13 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3 46.11
4 13 Michal HanušiakMichal Hanušiak 13 Naša atletika Bratislava Naša atletika Bratislava 7 46.46
5 27 Oliver JaníkOliver Janík 14 Lokomotiva Fosfa Breclav Lokomotiva Fosfa Breclav 1 46.68
6 10 Teodor SlavkovskýTeodor Slavkovský 13 Atletický klub Puma Senec Atletický klub Puma Senec 6 47.36
7 9 Tomáš HusárTomáš Husár 13 AO TJ Spartak Myjava AO TJ Spartak Myjava 8 48.64
8 12 Samuel SovišSamuel Soviš 13 ZŠ Hargašova ZŠ Hargašova 2 49.43
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (po, 27.5.2024 - 15:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 22 Dominik SzajerDominik Szajer 13 Atletika Slavkov u Brna Atletika Slavkov u Brna 7 45.22
2 21 Adam MertensAdam Mertens 13 ASK Dipoli ASK Dipoli 4 46.33
3 29 Jiří BeránekJiří Beránek 13 TJ Spartak Třebíč TJ Spartak Třebíč 8 46.79
4 14 Daniel RybákDaniel Rybák 13 ZŠ Tbiliská ZŠ Tbiliská 5 47.97
5 15 Ján MayerJán Mayer 13 MŠk Žiar nad Hronom MŠk Žiar nad Hronom 6 48.33
6 28 Václav KotenVáclav Koten 13 Atletický klub Vnorovy Atletický klub Vnorovy 2 48.52
7 26 Imrich ŠkombárImrich Škombár 13 CZS Námestovo CZS Námestovo 3 48.83
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (po, 27.5.2024 - 15:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 16 Viktor PindurViktor Pindur 13 PZŠ Vendryně PZŠ Vendryně 5 47.11
2 31 David ŠmotekDavid Šmotek 13 AK Olomouc AK Olomouc 8 47.17
3 35 Adam KoňaříkAdam Koňařík 14 AKEZ Kopřivnice AKEZ Kopřivnice 6 47.67
4 2 Henry DvořákHenry Dvořák 14 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 2 47.94
5 23 Štěpán DerkaŠtěpán Derka 13 AK AHA Vyškov AK AHA Vyškov 3 48.73
6 39 Šimon VargaŠimon Varga 13 ZŠsMŠ Školská 7, Čečejovce ZŠsMŠ Školská 7, Čečejovce 4 48.83
7 30 Mikuláš PlachýMikuláš Plachý 13 ZŠ Milady Petřkové Velký Týnec ZŠ Milady Petřkové Velký Týnec 7 49.03
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (po, 27.5.2024 - 15:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Patrik BušPatrik Buš 13 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 4 47.33
2 24 David PsotaDavid Psota 14 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 5 47.99
3 6 Radim SekaninaRadim Sekanina 13 ZŠ Edvarda Beneše Lysice ZŠ Edvarda Beneše Lysice 7 48.11
4 8 Matyáš HradeckýMatyáš Hradecký 13 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 6 49.42
5 25 Šimon GrygaŠimon Gryga 13 TJ Jäkl Karviná z.s. (SVČ Amos Český Těšín) TJ Jäkl Karviná z.s. (SVČ A... 3 50.75
6 19 Matyáš KlaputMatyáš Klaput 13 ZŠ a MŠ Borovského, Karviná, P.O., TJ Třinec ZŠ a MŠ Borovského, Karviná... 2 52.43
7 32 Ondřej HošekOndřej Hošek 13 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 8 54.25
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (po, 27.5.2024 - 15:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 37 Jan ŠtroblíkJan Štroblík 13 ZŠ Nádražní - Vyškov - Orel Vyškov ZŠ Nádražní - Vyškov - Orel... 4 49.97
2 303 Jáchym NovákJáchym Novák 13 Czech Republic Czech Republic 8 50.62
3 38 Michal VaculíkMichal Vaculík 14 Štítná nad Vláří, okres Zlín Štítná nad Vláří, okres Zlín 5 50.95
4 1 Matouš ValkovičMatouš Valkovič 14 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s. Tělovýchovná jednota Slezan... 6 51.66
5 36 Matěj JuřenaMatěj Juřena 14 AKEZ Kopřivnice AKEZ Kopřivnice 7 51.87
6 18 Jan VaculíkJan Vaculík 14 Štítná nad Vláří, okres Zlín Štítná nad Vláří, okres Zlín 3 52.67
7 3 Matyáš BudaMatyáš Buda 13 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 2 54.68
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 33 Albert SchmidaAlbert Schmida 14 Altetika Poruba z.v. Altetika Poruba z.v. 4 43.57
2 17 Erik Alexander ŠimekErik Alexander Šimek 13 Atletický klub AC Malacky Atletický klub AC Malacky 5 44.61
3 22 Dominik SzajerDominik Szajer 13 Atletika Slavkov u Brna Atletika Slavkov u Brna 7 45.22
4 11 Ondrej BačíkOndrej Bačík 13 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3 46.11
5 21 Adam MertensAdam Mertens 13 ASK Dipoli ASK Dipoli 4 46.33
6 13 Michal HanušiakMichal Hanušiak 13 Naša atletika Bratislava Naša atletika Bratislava 7 46.46
7 27 Oliver JaníkOliver Janík 14 Lokomotiva Fosfa Breclav Lokomotiva Fosfa Breclav 1 46.68
8 29 Jiří BeránekJiří Beránek 13 TJ Spartak Třebíč TJ Spartak Třebíč 8 46.79
9 16 Viktor PindurViktor Pindur 13 PZŠ Vendryně PZŠ Vendryně 5 47.11
10 31 David ŠmotekDavid Šmotek 13 AK Olomouc AK Olomouc 8 47.17
11 5 Patrik BušPatrik Buš 13 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 4 47.33
12 10 Teodor SlavkovskýTeodor Slavkovský 13 Atletický klub Puma Senec Atletický klub Puma Senec 6 47.36
13 35 Adam KoňaříkAdam Koňařík 14 AKEZ Kopřivnice AKEZ Kopřivnice 6 47.67
14 2 Henry DvořákHenry Dvořák 14 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 2 47.94
15 14 Daniel RybákDaniel Rybák 13 ZŠ Tbiliská ZŠ Tbiliská 5 47.97
16 24 David PsotaDavid Psota 14 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 5 47.99
17 6 Radim SekaninaRadim Sekanina 13 ZŠ Edvarda Beneše Lysice ZŠ Edvarda Beneše Lysice 7 48.11
18 15 Ján MayerJán Mayer 13 MŠk Žiar nad Hronom MŠk Žiar nad Hronom 6 48.33
19 28 Václav KotenVáclav Koten 13 Atletický klub Vnorovy Atletický klub Vnorovy 2 48.52
20 9 Tomáš HusárTomáš Husár 13 AO TJ Spartak Myjava AO TJ Spartak Myjava 8 48.64
21 23 Štěpán DerkaŠtěpán Derka 13 AK AHA Vyškov AK AHA Vyškov 3 48.73
22 26 Imrich ŠkombárImrich Škombár 13 CZS Námestovo CZS Námestovo 3 48.83
22 39 Šimon VargaŠimon Varga 13 ZŠsMŠ Školská 7, Čečejovce ZŠsMŠ Školská 7, Čečejovce 4 48.83
24 30 Mikuláš PlachýMikuláš Plachý 13 ZŠ Milady Petřkové Velký Týnec ZŠ Milady Petřkové Velký Týnec 7 49.03
25 8 Matyáš HradeckýMatyáš Hradecký 13 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 6 49.42
26 12 Samuel SovišSamuel Soviš 13 ZŠ Hargašova ZŠ Hargašova 2 49.43
27 37 Jan ŠtroblíkJan Štroblík 13 ZŠ Nádražní - Vyškov - Orel Vyškov ZŠ Nádražní - Vyškov - Orel... 4 49.97
28 303 Jáchym NovákJáchym Novák 13 Czech Republic Czech Republic 8 50.62
29 25 Šimon GrygaŠimon Gryga 13 TJ Jäkl Karviná z.s. (SVČ Amos Český Těšín) TJ Jäkl Karviná z.s. (SVČ A... 3 50.75
30 38 Michal VaculíkMichal Vaculík 14 Štítná nad Vláří, okres Zlín Štítná nad Vláří, okres Zlín 5 50.95
31 1 Matouš ValkovičMatouš Valkovič 14 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s. Tělovýchovná jednota Slezan... 6 51.66
32 36 Matěj JuřenaMatěj Juřena 14 AKEZ Kopřivnice AKEZ Kopřivnice 7 51.87
33 19 Matyáš KlaputMatyáš Klaput 13 ZŠ a MŠ Borovského, Karviná, P.O., TJ Třinec ZŠ a MŠ Borovského, Karviná... 2 52.43
34 18 Jan VaculíkJan Vaculík 14 Štítná nad Vláří, okres Zlín Štítná nad Vláří, okres Zlín 3 52.67
35 32 Ondřej HošekOndřej Hošek 13 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 8 54.25
36 3 Matyáš BudaMatyáš Buda 13 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 2 54.68

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (po, 27.5.2024 - 15:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 46 Simona ŠmerdováSimona Šmerdová 13 Sk Speed Brno Sk Speed Brno 6 45.44
2 57 Mia ŠimkováMia Šimková 13 CVČ Kúty CVČ Kúty 5 45.68
3 79 Karolína ŠolcováKarolína Šolcová 13 SK Sporting Příbram SK Sporting Příbram 8 45.79
4 62 Melisa DarkwahMelisa Darkwah 13 Sk Speed Brno Sk Speed Brno 1 46.29
5 50 Hana GažováHana Gažová 13 Naša atletika Bratislava Naša atletika Bratislava 2 46.38
6 41 Eliška Anna MILFAITEliška Anna MILFAIT 13 Dukla Praha Dukla Praha 7 46.55
7 49 Ela ČechováEla Čechová 13 AO TJ Slávia STU Bratislava AO TJ Slávia STU Bratislava 3 46.58
8 52 Wanda DrágaWanda Drága 13 Atletický legionársky klub Moldava n/B Atletický legionársky klub ... 4 48.78
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (po, 27.5.2024 - 15:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
63 Sára ŠpačkováSára Špačková 13 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 45.90
2 72 Eliška NavrátilováEliška Navrátilová 13 Atletika Slavkov u Brna z.s. Atletika Slavkov u Brna z.s. 7 46.60
3 45 Amanda TurkováAmanda Turková 13 ZŠ dr. Miroslava Tyrše, Hlučín, Tyršova 2, okres O ZŠ dr. Miroslava Tyrše, Hlu... 3 47.22
4 64 Sabina HorákováSabina Horáková 13 TJ Neratovice TJ Neratovice 2 47.27
5 40 Štěpánka MašováŠtěpánka Mašová 13 AKLD Blansko AKLD Blansko 8 47.56
6 65 Karolína VozkováKarolína Vozková 13 Žádný Žádný 6 47.59
7 51 Natálka RadochováNatálka Radochová 13 MŠk Žiar nad Hronom MŠk Žiar nad Hronom 4 47.97
8 66 Sofie FilipováSofie Filipová 14 Atletika Poruba Atletika Poruba 1 48.96
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (po, 27.5.2024 - 15:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 48 Lily MiškechováLily Miškechová 13 Atletika Nové Mesto nad Váhom Atletika Nové Mesto nad Váhom 3 48.16
2 55 Veronika IvaničováVeronika Ivaničová 13 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 5 48.37
3 70 tereza Krainovátereza Krainová 13 ZŠ Slezská, Český Těšín, TJTŽ Třinec ZŠ Slezská, Český Těšín, TJ... 6 48.44
4 61 Viktória HudecováViktória Hudecová 14 AO TJ Spartak Myjava AO TJ Spartak Myjava 7 48.77
5 47 Marie ŠtěříkováMarie Štěříková 13 Triatlet Karlovy Vary Triatlet Karlovy Vary 1 49.74
6 80 Michaela HudecováMichaela Hudecová 13 Atletický oddiel Partizánske Atletický oddiel Partizánske 8 50.08
7 53 Viktória DevečkováViktória Devečková 14 Atletika Košice o.z. Atletika Košice o.z. 4 50.38
8 73 Sabina MenšíkováSabina Menšíková 13 ZŠ U Stadionu-Uničov-SK Uničov ZŠ U Stadionu-Uničov-SK Uničov 2 50.91
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (po, 27.5.2024 - 15:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 58 Valentýna NovákováValentýna Nováková 13 ASK Dipoli ASK Dipoli 2 46.96
2 69 Aneta KalinováAneta Kalinová 13 Atletika Slavkov u Brna Atletika Slavkov u Brna 6 47.80
3 74 Anna ŠpilerováAnna Špilerová 13 SK Přerov SK Přerov 4 48.59
4 42 Viktorie KelnarováViktorie Kelnarová 13 AKEZ Kopřivnice AKEZ Kopřivnice 7 50.10
5 68 Lilien ByrtusováLilien Byrtusová 13 Atletika Poruba Atletika Poruba 5 50.41
6 56 Anna JelenekováAnna Jeleneková 13 TJ Sokol Vinohrady TJ Sokol Vinohrady 8 50.42
7 54 Emily BaltesováEmily Baltesová 13 Atletika Košice o.z. Atletika Košice o.z. 3 52.03
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (po, 27.5.2024 - 15:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 76 Lenka HaramulováLenka Haramulová 14 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 3 51.30
2 78 Adéla MelíškováAdéla Melíšková 13 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 8 52.24
3 77 Sofia KužmováSofia Kužmová 13 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 7 52.47
4 60 Anna MelíškováAnna Melíšková 13 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 2 53.66
5 71 Megan GajdošíkováMegan Gajdošíková 13 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 4 53.96
6 59 Sofie BabáčkováSofie Babáčková 14 Atletika Hustopeče Atletika Hustopeče 5 54.08
7 67 Ema TelnarováEma Telnarová 14 Atletika Poruba Atletika Poruba 6 55.76
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 46 Simona ŠmerdováSimona Šmerdová 13 Sk Speed Brno Sk Speed Brno 6 45.44
2 57 Mia ŠimkováMia Šimková 13 CVČ Kúty CVČ Kúty 5 45.68
3 79 Karolína ŠolcováKarolína Šolcová 13 SK Sporting Příbram SK Sporting Příbram 8 45.79
4 63 Sára ŠpačkováSára Špačková 13 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 45.90
5 62 Melisa DarkwahMelisa Darkwah 13 Sk Speed Brno Sk Speed Brno 1 46.29
6 50 Hana GažováHana Gažová 13 Naša atletika Bratislava Naša atletika Bratislava 2 46.38
7 41 Eliška Anna MILFAITEliška Anna MILFAIT 13 Dukla Praha Dukla Praha 7 46.55
8 49 Ela ČechováEla Čechová 13 AO TJ Slávia STU Bratislava AO TJ Slávia STU Bratislava 3 46.58
9 72 Eliška NavrátilováEliška Navrátilová 13 Atletika Slavkov u Brna z.s. Atletika Slavkov u Brna z.s. 7 46.60
10 58 Valentýna NovákováValentýna Nováková 13 ASK Dipoli ASK Dipoli 2 46.96
11 45 Amanda TurkováAmanda Turková 13 ZŠ dr. Miroslava Tyrše, Hlučín, Tyršova 2, okres O ZŠ dr. Miroslava Tyrše, Hlu... 3 47.22
12 64 Sabina HorákováSabina Horáková 13 TJ Neratovice TJ Neratovice 2 47.27
13 40 Štěpánka MašováŠtěpánka Mašová 13 AKLD Blansko AKLD Blansko 8 47.56
14 65 Karolína VozkováKarolína Vozková 13 Žádný Žádný 6 47.59
15 69 Aneta KalinováAneta Kalinová 13 Atletika Slavkov u Brna Atletika Slavkov u Brna 6 47.80
16 51 Natálka RadochováNatálka Radochová 13 MŠk Žiar nad Hronom MŠk Žiar nad Hronom 4 47.97
17 48 Lily MiškechováLily Miškechová 13 Atletika Nové Mesto nad Váhom Atletika Nové Mesto nad Váhom 3 48.16
18 55 Veronika IvaničováVeronika Ivaničová 13 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 5 48.37
19 70 tereza Krainovátereza Krainová 13 ZŠ Slezská, Český Těšín, TJTŽ Třinec ZŠ Slezská, Český Těšín, TJ... 6 48.44
20 74 Anna ŠpilerováAnna Špilerová 13 SK Přerov SK Přerov 4 48.59
21 61 Viktória HudecováViktória Hudecová 14 AO TJ Spartak Myjava AO TJ Spartak Myjava 7 48.77
22 52 Wanda DrágaWanda Drága 13 Atletický legionársky klub Moldava n/B Atletický legionársky klub ... 4 48.78
23 66 Sofie FilipováSofie Filipová 14 Atletika Poruba Atletika Poruba 1 48.96
24 47 Marie ŠtěříkováMarie Štěříková 13 Triatlet Karlovy Vary Triatlet Karlovy Vary 1 49.74
25 80 Michaela HudecováMichaela Hudecová 13 Atletický oddiel Partizánske Atletický oddiel Partizánske 8 50.08
26 42 Viktorie KelnarováViktorie Kelnarová 13 AKEZ Kopřivnice AKEZ Kopřivnice 7 50.10
27 53 Viktória DevečkováViktória Devečková 14 Atletika Košice o.z. Atletika Košice o.z. 4 50.38
28 68 Lilien ByrtusováLilien Byrtusová 13 Atletika Poruba Atletika Poruba 5 50.41
29 56 Anna JelenekováAnna Jeleneková 13 TJ Sokol Vinohrady TJ Sokol Vinohrady 8 50.42
30 73 Sabina MenšíkováSabina Menšíková 13 ZŠ U Stadionu-Uničov-SK Uničov ZŠ U Stadionu-Uničov-SK Uničov 2 50.91
31 76 Lenka HaramulováLenka Haramulová 14 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 3 51.30
32 54 Emily BaltesováEmily Baltesová 13 Atletika Košice o.z. Atletika Košice o.z. 3 52.03
33 78 Adéla MelíškováAdéla Melíšková 13 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 8 52.24
34 77 Sofia KužmováSofia Kužmová 13 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 7 52.47
35 60 Anna MelíškováAnna Melíšková 13 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 2 53.66
36 71 Megan GajdošíkováMegan Gajdošíková 13 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 4 53.96
37 59 Sofie BabáčkováSofie Babáčková 14 Atletika Hustopeče Atletika Hustopeče 5 54.08
38 67 Ema TelnarováEma Telnarová 14 Atletika Poruba Atletika Poruba 6 55.76

hod raketkou - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (po, 27.5.2024 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 115 Filip HrickaninFilip Hrickanin
ZŠ Lipany, Komenského 113 ZŠ Lipany, Komenského 113
13 7 44.96
2 116 Tomáš GadomskýTomáš Gadomský
ŠK Run For Fun Bratislava ŠK Run For Fun Bratislava
13 5 42.92
3 130 Radek ZajícRadek Zajíc
Atletika Valtice Atletika Valtice
14 35 42.82
4 119 Filip RepeľFilip Repeľ
Atletika Košice o.z. Atletika Košice o.z.
13 26 41.71
5 2 Henry DvořákHenry Dvořák
Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav
14 3 40.58
6 112 Šimon MakovecŠimon Makovec
TJ Spartak Třebíč TJ Spartak Třebíč
14 16 39.89
7 39 Šimon VargaŠimon Varga
ZŠsMŠ Školská 7, Čečejovce ZŠsMŠ Školská 7, Čečejovce
13 33 37.35
8 122 Lukáš VrabecLukáš Vrabec
Atletika Krnov Atletika Krnov
14 34 37.08
9 35 Adam KoňaříkAdam Koňařík
AKEZ Kopřivnice AKEZ Kopřivnice
14 12 36.90
10 125 Ludvík MlejnekLudvík Mlejnek
ZŠ Bučovice 711, P.O. ZŠ Bučovice 711, P.O.
14 19 36.33
11 131 Tadeáš PrunerTadeáš Pruner
Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s.
13 25 35.96
12 19 Matyáš KlaputMatyáš Klaput
ZŠ a MŠ Borovského, Karviná, P.O., TJ Třinec ZŠ a MŠ Borovského, Karviná...
13 11 35.66
13 22 Dominik SzajerDominik Szajer
Atletika Slavkov u Brna Atletika Slavkov u Brna
13 29 35.44
14 124 Lukáš DolinskýLukáš Dolinský
ZŠ s MŠ Senohrad ZŠ s MŠ Senohrad
14 2 34.62
15 127 Jan ŠtroblíkJan Štroblík
Orel Vyškov Orel Vyškov
13 31 33.96
16 118 Matej MihókMatej Mihók
ŠK Run For Fun Bratislava ŠK Run For Fun Bratislava
14 17 33.85
17 133 Petr PochylýPetr Pochylý
Tj Chropyně Tj Chropyně
13 24 33.33
18 5 Patrik BušPatrik Buš
ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26
13 1 32.91
19 136 šimon Novákšimon Novák
TJ SLEZAN FRÝDEK MÍSTEK TJ SLEZAN FRÝDEK MÍSTEK
14 21 32.64
20 120 Michal KublaMichal Kubla
Spojená škola sv. Vincenta de Paul Spojená škola sv. Vincenta ...
13 15 32.15
21 117 Samuel MichalkoSamuel Michalko
ŠK Run For Fun Bratislava ŠK Run For Fun Bratislava
13 18 31.98
22= 135 Albert SchmidaAlbert Schmida
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
14 28 31.39
22= 1 Matouš ValkovičMatouš Valkovič
Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s. Tělovýchovná jednota Slezan...
14 32 31.39
24 129 Ondra GryczOndra Grycz
HC Vlci Český Těšín HC Vlci Český Těšín
13 6 30.07
25 114 Sebastián FarkašSebastián Farkaš
Atletický klub ZŠ Sirk Atletický klub ZŠ Sirk
13 4 29.86
26 123 Jan KadlčíkJan Kadlčík
TJ Chropyně atletika TJ Chropyně atletika
14 10 29.49
27 28 Václav KotenVáclav Koten
Atletický klub Vnorovy Atletický klub Vnorovy
13 14 29.47
28 113 Daniel PaukDaniel Pauk
ZŠ Ostrava, Matiční 5, P.O. ZŠ Ostrava, Matiční 5, P.O.
13 22 28.06
29 134 Tomáš JanovskýTomáš Janovský
ZŠ a MŠ Olomouc - Holice, Náves Svobody 41, P.O. ZŠ a MŠ Olomouc - Holice, N...
14 9 27.57
30 6 Radim SekaninaRadim Sekanina
ZŠ Edvarda Beneše Lysice ZŠ Edvarda Beneše Lysice
13 27 27.07
31 128 Tomáš MüllerTomáš Müller
TJ Jäkl Karviná z.s. (SVČ Amos Český Těšín) TJ Jäkl Karviná z.s. (SVČ A...
14 20 26.94
32 249 Jan ŠafarikJan Šafarik
ZŠ Slovenska ZŠ Slovenska
14 30 25.69
33 110 Kryštof KorenKryštof Koren
ZŠ Dany a Emila Zátopkových, Třinec, P.O. ZŠ Dany a Emila Zátopkových...
13 13 23.08
34 16 Viktor PindurViktor Pindur
PZŠ Vendryně PZŠ Vendryně
13 23 18.36
7 Adam JaitnerAdam Jaitner
Atletika Poruba Atletika Poruba
13 8 DNS
Celkem 35 závodníků

hod raketkou - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (po, 27.5.2024 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 63 Sára ŠpačkováSára Špačková
TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s.
13 36 45.62
2 44 Ella PazourkováElla Pazourková
Atletika Šumperk Atletika Šumperk
13 29 41.66
3 89 Mia HudackáMia Hudacká
ZŠ Komenského Trebišov ZŠ Komenského Trebišov
13 11 38.31
4 104 Eliška HamrlíkováEliška Hamrlíková
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
13 6 35.92
5 88 Elena UjhelyiovaElena Ujhelyiova
ZŠ Komenského Trebišov ZŠ Komenského Trebišov
14 38 35.89
6 106 Vanda KlaudováVanda Klaudová
Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s.
13 19 34.08
7 60 Anna MelíškováAnna Melíšková
Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s.
13 25 34.00
8 61 Viktória HudecováViktória Hudecová
AO TJ Spartak Myjava AO TJ Spartak Myjava
14 13 33.75
9 80 Michaela HudecováMichaela Hudecová
Atletický oddiel Partizánske Atletický oddiel Partizánske
13 12 33.49
10 99 Viktorie ČervenáViktorie Červená
Atletika Slavkov u Brna Atletika Slavkov u Brna
14 4 33.02
11 93 Tiffany TankováTiffany Tanková
ŠK Run For Fun Bratislava ŠK Run For Fun Bratislava
13 37 32.28
12 85 Iva HanákováIva Hanáková
AK Ludvíka Daňka Blansko AK Ludvíka Daňka Blansko
13 7 32.10
13 92 Nina KyselováNina Kyselová
Atletika Nové Mesto nad Váhom Atletika Nové Mesto nad Váhom
13 23 31.71
14 101 Isabella Mia JansováIsabella Mia Jansová
Funny athletics Piešťany Funny athletics Piešťany
14 14 31.23
15 84 Marie BieleszováMarie Bieleszová
ZŠ Jablunkov, Lesní 190, P.O. ZŠ Jablunkov, Lesní 190, P.O.
13 2 31.13
16 105 Adéla HANDLOVÁAdéla HANDLOVÁ
Atletika Olomouc Atletika Olomouc
13 8 30.74
17= 65 Karolína VozkováKarolína Vozková
Žádný Žádný
13 40 30.65
17= 91 Lilly KadlečíkováLilly Kadlečíková
Atletika JOJO Lamač Atletika JOJO Lamač
13 18 30.65
19 108 Aneta HertlováAneta Hertlová
AKEZ Kopřivnice AKEZ Kopřivnice
13 9 30.53
20 90 Júlia JanušJúlia Januš
Atletický klub AC Malacky Atletický klub AC Malacky
14 15 30.44
21 109 Lucia OndríkováLucia Ondríková
MŠk Žiar nad Hronom MŠk Žiar nad Hronom
13 28 29.81
22 107 Žaneta VojtkováŽaneta Vojtková
Orel Vyškov Orel Vyškov
13 39 28.80
23 95 Adéla PetrovskáAdéla Petrovská
TJ Slezan Frydek-Místek TJ Slezan Frydek-Místek
14 30 28.54
24 100 Adéla JarošováAdéla Jarošová
TJ Jäkl Karviná z.s. (SVČ Amos Český Těšín) TJ Jäkl Karviná z.s. (SVČ A...
13 16 27.65
25 78 Adéla MelíškováAdéla Melíšková
Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s.
13 24 27.37
26 87 Barbora PoláškováBarbora Polášková
TJ Mošnov TJ Mošnov
13 31 26.89
27 64 Sabina HorákováSabina Horáková
TJ Neratovice TJ Neratovice
13 10 26.40
28 102 Markéta ProcházkováMarkéta Procházková
ZŠ a MŠ Vranovice ZŠ a MŠ Vranovice
13 33 26.11
29 83 Lucyna KukuczkaLucyna Kukuczka
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
13 21 26.09
30 41 Eliška Anna MILFAITEliška Anna MILFAIT
Dukla Praha Dukla Praha
13 26 25.61
31 59 Sofie BabáčkováSofie Babáčková
Atletika Hustopeče Atletika Hustopeče
14 1 25.32
32 56 Anna JelenekováAnna Jeleneková
TJ Sokol Vinohrady TJ Sokol Vinohrady
13 17 25.26
33 82 Eliška KostelníkováEliška Kostelníková
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
13 20 24.83
34 96 Eliška MlčákováEliška Mlčáková
SK Hranice SK Hranice
13 27 24.04
35 103 Lucie ČambalováLucie Čambalová
Atletický klub Vnorovy Atletický klub Vnorovy
13 3 22.33
36 94 Sofia KužmováSofia Kužmová
ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876
13 22 22.26
37 81 Jolana RohulánováJolana Rohulánová
Jablunkov Jablunkov
13 35 21.46
38 86 Marie FickováMarie Ficková
SK Žirovnice SK Žirovnice
14 5 20.78
39 97 Tereza PollakováTereza Pollaková
Polská základní škola Hnojník Polská základní škola Hnojník
13 32 18.53
Celkem 39 závodníků