Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Břeclav (23. 8. 2008)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 23.8.2008) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandr HermanAlexandr Herman 91 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 11.14
MS Juraj GajdošJuraj Gajdoš 87 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 11.36
3 Jan VavříkJan Vavřík 88 AK Zlín AK Zlín 11.50
4 Jakub LehnertJakub Lehnert 89 AK Olomouc AK Olomouc 11.66
MS Marek BašťovanskýMarek Bašťovanský 90 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 11.75
6 Tomáš UrbánekTomáš Urbánek 88 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 11.77
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.8.2008) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek OšmeraMarek Ošmera 87 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 11.08
2 Jiří VognarJiří Vognar 90 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 11.23
3 Antonín MolekAntonín Molek 81 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 11.37
4 Jiří BaranJiří Baran 82 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 11.57
MS Martin ZemánekMartin Zemánek 87 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 11.66
6 Marian ByrtusMarian Byrtus 81 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 11.79
7 Tomáš VymyslickýTomáš Vymyslický 89 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 12.09
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.8.2008) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal LehnertMichal Lehnert 87 AK Olomouc AK Olomouc 11.01
2 Jozef ŠvondrkJozef Švondrk 86 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 11.43
3 Petr JahodaPetr Jahoda 87 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 11.83
4 Marek BobálMarek Bobál 91 AK Zlín AK Zlín 11.91
5 Václav BystrianskýVáclav Bystrianský 91 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 11.92
6 Martin JanoušekMartin Janoušek 88 AK Zlín AK Zlín 11.97
Lukáš VražinaLukáš Vražina 91 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav DNS
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 23.8.2008) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandr HermanAlexandr Herman 91 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 10.93 14.00
2 Michal LehnertMichal Lehnert 87 AK Olomouc AK Olomouc 10.97 10.00
3 Marek OšmeraMarek Ošmera 87 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 11.01 9.00
4 Jozef ŠvondrkJozef Švondrk 86 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 11.06 8.00
5 Jiří VognarJiří Vognar 90 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 11.17 7.00
6 Antonín MolekAntonín Molek 81 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 11.24 6.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 23.8.2008) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BaranJiří Baran 82 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 11.45 4.00
2 Jan VavříkJan Vavřík 88 AK Zlín AK Zlín 11.45 3.00
3 Jakub LehnertJakub Lehnert 89 AK Olomouc AK Olomouc 11.53 2.00
4 Petr JahodaPetr Jahoda 87 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 11.56 1.00
5 Marian ByrtusMarian Byrtus 81 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 11.74
Tomáš UrbánekTomáš Urbánek 88 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 23.8.2008) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna HoudkováKristýna Houdková 89 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 12.83
2 Dominika HorniakováDominika Horniaková 92 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 12.99
3 Petra KozmíkováPetra Kozmíková 85 AK Zlín AK Zlín 13.04
4 Kristýna BubíkováKristýna Bubíková 91 AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov 13.33
5 Kateřina HenešováKateřina Henešová 92 AK Zlín AK Zlín 13.38
6 Taťána HorákováTaťána Horáková 89 AHA Vyškov AHA Vyškov 13.80
7 Veronika KolářováVeronika Kolářová 90 AK Olomouc AK Olomouc 13.82
MS Vendula OpletalováVendula Opletalová 93 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 14.38
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.8.2008) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 AK Olomouc AK Olomouc 12.66
2 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 12.98
3 Kristýna ToufarováKristýna Toufarová 92 AK Zlín AK Zlín 13.11
4 Eliška EgnerováEliška Egnerová 90 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 13.26
5 Veronika MaroszováVeronika Maroszová 92 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 13.51
6 Lenka SurákováLenka Suráková 90 AHA Vyškov AHA Vyškov 14.15
7 Adéla QuittkováAdéla Quittková 92 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 14.19
MS Alexandra ŠtukováAlexandra Štuková 90 ACP Olymp Brno ACP Olymp Brno 12.64
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.8.2008) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠimkováBarbora Šimková 87 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 12.40
2 Kateřina NěmcováKateřina Němcová 83 AK Olomouc AK Olomouc 12.59
3 Iveta MyslivcováIveta Myslivcová 91 AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov 13.12
4 Veronika PalyzováVeronika Palyzová 91 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 13.21
5 Jana ŠpačkováJana Špačková 92 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 13.36
6 Lenka TomšíkováLenka Tomšíková 90 AHA Vyškov AHA Vyškov 13.58
MS Alica MackovichováAlica Mackovichová 92 ACP Olymp Brno ACP Olymp Brno 13.80
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 23.8.2008) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠimkováBarbora Šimková 87 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 12.30 14.00
2 Kateřina NěmcováKateřina Němcová 83 AK Olomouc AK Olomouc 12.55 10.00
3 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 AK Olomouc AK Olomouc 12.56 9.00
4 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 12.86 8.00
5 Dominika HorniakováDominika Horniaková 92 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 12.92 7.00
6 Kristýna HoudkováKristýna Houdková 89 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 13.35 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 23.8.2008) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta MyslivcováIveta Myslivcová 91 AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov 13.03 4.00
2 Petra KozmíkováPetra Kozmíková 85 AK Zlín AK Zlín 13.05 3.00
3 Kristýna ToufarováKristýna Toufarová 92 AK Zlín AK Zlín 13.07 2.00
4= Veronika PalyzováVeronika Palyzová 91 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 13.17
4= Eliška EgnerováEliška Egnerová 90 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 13.17 1.00
6 Kristýna BubíkováKristýna Bubíková 91 AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov 13.37
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 23.8.2008) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandr HermanAlexandr Herman 91 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 22.53 8.00
2 Juraj MokrašJuraj Mokraš 90 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 22.58 7.00
Jiří VognarJiří Vognar 90 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno DNS
Ondřej UnzeitigOndřej Unzeitig 89 AK Olomouc AK Olomouc DNS
Jakub LehnertJakub Lehnert 89 AK Olomouc AK Olomouc DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.8.2008) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub UherJakub Uher 83 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 22.41 9.00
2 Jiří BaranJiří Baran 82 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 23.04 5.00
MS Juraj GajdošJuraj Gajdoš 87 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 23.17
Marek BašťovanskýMarek Bašťovanský 90 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno DNS
Marian ByrtusMarian Byrtus 81 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 23.8.2008) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal LehnertMichal Lehnert 87 AK Olomouc AK Olomouc 22.23 12.00
2 Adam FormánekAdam Formánek 83 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 22.32 10.00
3 Antonín MolekAntonín Molek 81 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 22.88 6.00
4 Jozef ŠvondrkJozef Švondrk 86 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 23.16 3.00
5 Marek BobálMarek Bobál 91 AK Zlín AK Zlín 24.01
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 23.8.2008) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vlastimil NovákVlastimil Novák 90 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 23.63 2.00
2 Jan VavříkJan Vavřík 88 AK Zlín AK Zlín 23.70
3 Vojtěch KocábVojtěch Kocáb 85 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 23.74
Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno DNS
Martin NohýnekMartin Nohýnek 88 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 23.8.2008) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Martin ZemánekMartin Zemánek 87 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 23.02
2 Petr JahodaPetr Jahoda 87 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 23.66 1.00
3 Filip VernerFilip Verner 91 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 23.90
4 Václav BystrianskýVáclav Bystrianský 91 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 24.30
5 Michal DědekMichal Dědek 91 AK Zlín AK Zlín 24.72
6 Tomáš VymyslickýTomáš Vymyslický 89 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 24.94
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 23.8.2008) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠimkováBarbora Šimková 87 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 25.37 14.00
2 Kateřina NěmcováKateřina Němcová 83 AK Olomouc AK Olomouc 25.91 12.00
3 Martina GriglákováMartina Grigláková 88 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 26.06 8.00
4 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 26.47 7.00
Kristýna HoudkováKristýna Houdková 89 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno DNS
MS Alexandra ŠtukováAlexandra Štuková 90 ACP Olymp Brno ACP Olymp Brno 25.45
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 23.8.2008) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva ŠutováEva Šutová 90 AK Kroměříž AK Kroměříž 25.99 9.00
2 Kristýna BubíkováKristýna Bubíková 91 AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov 27.09 4.00
3 Michaela PalováMichaela Palová 90 AK Zlín AK Zlín 27.14 3.00
4 Kristýna ToufarováKristýna Toufarová 92 AK Zlín AK Zlín 29.11
MS Kateřina BlažkováKateřina Blažková 81 AK Zlín AK Zlín 26.50
MS Vendula OpletalováVendula Opletalová 93 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 23.8.2008) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta MyslivcováIveta Myslivcová 91 AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov 26.76 6.00
2 Kateřina HenešováKateřina Henešová 92 AK Zlín AK Zlín 27.20 2.00
3 Eliška EgnerováEliška Egnerová 90 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 27.36 1.00
4 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 91 AK Olomouc AK Olomouc 27.41
5 Magdaléna HavlínováMagdaléna Havlínová 90 AK Kroměříž AK Kroměříž 28.19
MS Veronika FilkováVeronika Filková 91 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 28.13
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 23.8.2008) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK Kroměříž AK Kroměříž 28.31
2 Šárka DostálováŠárka Dostálová 92 AK Olomouc AK Olomouc 28.63
3 Lenka SurákováLenka Suráková 90 AHA Vyškov AHA Vyškov 28.79
4 Veronika KolářováVeronika Kolářová 90 AK Olomouc AK Olomouc 29.06
5 Jana ŠpačkováJana Špačková 92 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec DNS
MS Alica MackovichováAlica Mackovichová 92 ACP Olymp Brno ACP Olymp Brno 27.83
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 23.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav FilákJaroslav Filák 87 AK Zlín AK Zlín 49.15 14.00
2 Matuš MentelMatuš Mentel 87 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 49.74 12.00
3 Juraj MokrašJuraj Mokraš 90 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 49.85 9.00
Václav BystrianskýVáclav Bystrianský 91 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec DNS
Petr JahodaPetr Jahoda 87 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec DNS
Jan ChludilJan Chludil 92 AK Zlín AK Zlín DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 23.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PodobaTomáš Podoba 82 AK Zlín AK Zlín 49.87 8.00
2 Ján BeňaJán Beňa 90 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 51.62 7.00
3 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 51.87 4.00
4 Dušan PáleníkDušan Páleník 90 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 52.28 2.00
Jiří BaranJiří Baran 82 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava DNS
MS Martin ZemánekMartin Zemánek 87 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 23.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robin KonvicaRobin Konvica 88 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 51.78 5.00
2 Martin NohýnekMartin Nohýnek 88 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 52.09 3.00
3 Vojtěch KocábVojtěch Kocáb 85 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 53.33
4 Martin JanoušekMartin Janoušek 88 AK Zlín AK Zlín 54.82
Tomáš KřikalTomáš Křikal 90 AK Olomouc AK Olomouc DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 23.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš TrčkaTomáš Trčka 91 AK Zlín AK Zlín 52.38 1.00
2 Vlastimil NovákVlastimil Novák 90 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 52.99
3 David DamDavid Dam 84 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 55.15
4 Michal DědekMichal Dědek 91 AK Zlín AK Zlín 55.69
Jakub VacovskýJakub Vacovský 91 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec DNS
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 23.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva ŠutováEva Šutová 90 AK Kroměříž AK Kroměříž 58.42 12.00
2 Martina GriglákováMartina Grigláková 88 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 58.86 10.00
3 Michaela PalováMichaela Palová 90 AK Zlín AK Zlín 61.20 6.00
4 Ingrid OkenicováIngrid Okenicová 90 AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov 62.40 4.00
5 Radka StružkováRadka Stružková 89 AK Olomouc AK Olomouc 62.83 2.00
MS Kateřina BlažkováKateřina Blažková 81 AK Zlín AK Zlín 57.65
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 23.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 60.72 8.00
2 Iveta HynštováIveta Hynštová 88 AHA Vyškov AHA Vyškov 62.34 5.00
3 Petra VašinováPetra Vašinová 90 AK Kroměříž AK Kroměříž 62.80 3.00
MS Bára KvardováBára Kvardová 92 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 63.60
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 23.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka DostálováŠárka Dostálová 92 AK Olomouc AK Olomouc 64.66
2 Kamila HořákováKamila Hořáková 92 AK Kroměříž AK Kroměříž 64.88
3 Blanka NeubauerováBlanka Neubauerová 74 AHA Vyškov AHA Vyškov 65.57
4 Renáta BenedikováRenáta Benediková 91 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 68.15
5 Petra KabelíkováPetra Kabelíková 92 AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov 69.78
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 23.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková 91 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 60.93 7.00
2 Petra JenyšováPetra Jenyšová 91 AK Kroměříž AK Kroměříž 63.52 1.00
3 Adéla MaňákováAdéla Maňáková 90 AK Zlín AK Zlín 63.91
4 Markéta FussováMarkéta Fussová 88 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 64.81
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 23.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Dušan PáleníkDušan Páleník 90 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 1:56.45 12.00
MS Filip JalovýFilip Jalový 90 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 1:57.07
3 Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 1:57.44 10.00
4 Tomáš PodobaTomáš Podoba 82 AK Zlín AK Zlín 1:58.42 9.00
5 Vojtěch JurásekVojtěch Jurásek 90 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 1:58.45 8.00
6 Lukáš HalajLukáš Halaj 92 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 1:59.02 7.00
7 Martin KlvaňaMartin Klvaňa 81 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 1:59.07 6.00
8 Ján BeňaJán Beňa 90 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 2:00.98 4.00
9 Lukáš OlejníčekLukáš Olejníček 88 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 2:02.49
10 Petr KlodaPetr Kloda 92 AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov 2:16.34
Aleš MikoAleš Miko 84 AK Olomouc AK Olomouc DNP
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (so, 23.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Adam KadulaAdam Kadula 90 AK Olomouc AK Olomouc 2:01.06 3.00
2 Jakub SkořepaJakub Skořepa 87 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 2:01.51 2.00
3 Jakub VacovskýJakub Vacovský 91 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 2:02.13 1.00
4 David DamDavid Dam 84 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 2:07.12
5 Václav AltVáclav Alt 91 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 2:08.28
6 Martin HečkoMartin Hečko 87 AK Zlín AK Zlín 2:13.43
MS Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl 93 AK Bohumín, o.s. AK Bohumín, o.s. 2:14.20
8 Ondřej MinaříkOndřej Minařík 70 AK Zlín AK Zlín 2:15.00
9 Richard ChmelíkRichard Chmelík 90 AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov 2:19.72
Celkem 9 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 23.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Ingrid OkenicováIngrid Okenicová 90 AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov 2:18.53 12.00
2 Radka StružkováRadka Stružková 89 AK Olomouc AK Olomouc 2:18.80 10.00
3 Jana ČábelkováJana Čábelková 84 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 2:19.18 9.00
4 Klára ŘečinskáKlára Řečinská 94 AK Olomouc AK Olomouc 2:21.24 8.00
5 Petra VašinováPetra Vašinová 90 AK Kroměříž AK Kroměříž 2:21.44 7.00
6 Kateřina BobotováKateřina Bobotová 83 AK Kroměříž AK Kroměříž 2:25.37 5.00
7 Martina HořákováMartina Hořáková 90 AK Kroměříž AK Kroměříž 2:38.62
MS Petra IvanováPetra Ivanová 83 AK Olomouc AK Olomouc 2:20.59
MS Karolína HolušováKarolína Holušová 90 ACP Olymp Brno ACP Olymp Brno 2:21.24
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 23.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Iveta HynštováIveta Hynštová 88 AHA Vyškov AHA Vyškov 2:26.30 4.00
2 Lenka SurákováLenka Suráková 90 AHA Vyškov AHA Vyškov 2:28.25 3.00
3 Markéta FussováMarkéta Fussová 88 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 2:29.26 2.00
4 Blanka NeubauerováBlanka Neubauerová 74 AHA Vyškov AHA Vyškov 2:30.63 1.00
5 Alžběta OndrufováAlžběta Ondrufová 91 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 2:33.78
6 Gabra ČelůstkováGabra Čelůstková 92 AK Zlín AK Zlín 2:33.95
MS Natalia GrotováNatalia Grotová 90 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 2:35.19
Celkem 7 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 23.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
MS Pavel DvořákPavel Dvořák 83 AK Kroměříž AK Kroměříž 3:54.46
MS Roman RudoleckýRoman Rudolecký 88 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 3:54.47
MS Petr OndroušekPetr Ondroušek 87 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 4:04.03
4 Miroslav DobiášMiroslav Dobiáš 90 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 4:04.25 12.00
5 Jakub BajzaJakub Bajza 90 AK Olomouc AK Olomouc 4:04.40 10.00
6 Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 4:04.43 9.00
7 Jan PolášekJan Polášek 80 AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov 4:06.13 8.00
8 Lukáš OlejníčekLukáš Olejníček 88 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 4:07.06 7.00
9 Martin KlvaňaMartin Klvaňa 81 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 4:07.11 6.00
10 František MahovskýFrantišek Mahovský 83 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 4:07.95 5.00
11 Tomáš TrčkaTomáš Trčka 91 AK Zlín AK Zlín 4:09.54 3.00
12 Petr RuckýPetr Rucký 90 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4:11.80 2.00
13 Michal MadejaMichal Madeja 88 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 4:30.28 1.00
14 David LampaDavid Lampa 92 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4:45.34
Celkem 14 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 23.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Jana ČábelkováJana Čábelková 84 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 4:49.83 12.00
2 Jana GrygarováJana Grygarová 79 AK Olomouc AK Olomouc 4:55.36 9.00
3 Irena PetříkováIrena Petříková 83 AHA Vyškov AHA Vyškov 4:57.40 8.00
4 Kateřina DoubkováKateřina Doubková 72 AHA Vyškov AHA Vyškov 5:03.83 7.00
5 Markéta MaškováMarkéta Mašková 90 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 5:08.18 6.00
6 Kateřina BobotováKateřina Bobotová 83 AK Kroměříž AK Kroměříž 5:08.88 5.00
7 Hana JelínkováHana Jelínková 91 AK Kroměříž AK Kroměříž 5:11.64 4.00
8 Dana FickerováDana Fickerová 85 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 5:13.30 3.00
9 Blanka JiráňováBlanka Jiráňová 78 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 5:14.19 2.00
10 Zuzana StrhákováZuzana Strháková 90 AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov 5:17.52 1.00
11 Lenka PlaničkováLenka Planičková 91 AK Olomouc AK Olomouc 5:18.33
12 Lucie KolářováLucie Kolářová 89 AK Zlín AK Zlín 5:30.34
13 Renáta BenedikováRenáta Benediková 91 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 5:50.19
Martina HořákováMartina Hořáková 90 AK Kroměříž AK Kroměříž DNF
Tereza CiencialováTereza Ciencialová 91 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec DNF
Lenka TopinkováLenka Topinková 76 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno DNS
Hana HarokováHana Haroková 77 AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov DNS
Miroslava HanákováMiroslava Hanáková 66 AHA Vyškov AHA Vyškov DNS
Marie DostálováMarie Dostálová 76 AK Kroměříž AK Kroměříž DNS
MS Nikola PalupčíkováNikola Palupčíková 91 TJ Olympia Bruntál TJ Olympia Bruntál 5:20.08
Celkem 20 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 23.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Jan PolášekJan Polášek 80 AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov 08:53.02 12.00
2 Martin PohankaMartin Pohanka 73 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 09:07.37 9.00
3 Tomáš SklenářTomáš Sklenář 83 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 09:10.80 8.00
4 Petr KaminskiPetr Kaminski 92 AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov 09:14.67 7.00
5 Aleš BorekAleš Borek 77 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 09:17.15 6.00
6 Libor TrtekLibor Trtek 88 AK Zlín AK Zlín 09:21.50 5.00
7 Jan KohutJan Kohut 85 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 09:25.04 4.00
8 Lukáš SouralLukáš Soural 82 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 09:25.82 3.00
9 Josef VeselýJosef Veselý 91 AK Zlín AK Zlín 09:26.16 2.00
10 Jiří KouřilJiří Kouřil 86 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 09:32.88 1.00
11 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov 09:42.53
12 Tomáš BuryškaTomáš Buryška 88 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 09:55.67
13 Karel KetnerKarel Ketner 90 AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov 09:58.35
14 Jan KouřilJan Kouřil 86 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 10:06.61
15 Stanislav JuránekStanislav Juránek 87 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 10:10.42
16 Jindřich ŠálekJindřich Šálek 66 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 10:17.17
Celkem 16 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 23.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Irena PetříkováIrena Petříková 83 AHA Vyškov AHA Vyškov 18:13.53 11.00
2 Jana GrygarováJana Grygarová 79 AK Olomouc AK Olomouc 18:20.05 9.00
3 Dana FickerováDana Fickerová 85 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 19:26.96 8.00
4 Marie DostálováMarie Dostálová 76 AK Kroměříž AK Kroměříž 19:35.61 7.00
5 Miroslava HanákováMiroslava Hanáková 66 AHA Vyškov AHA Vyškov 19:39.85 6.00
6 Lenka TopinkováLenka Topinková 76 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 19:46.93 5.00
7 Blanka JiráňováBlanka Jiráňová 78 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 19:47.38 4.00
8 Marie HynštováMarie Hynštová 57 AHA Vyškov AHA Vyškov 19:54.27 3.00
9 Roxana BalcarkováRoxana Balcarková 92 AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov 20:15.21 2.00
10 Jaroslava PokorováJaroslava Pokorová 72 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 21:23.17 1.00
11 Kamila PospíchalováKamila Pospíchalová 83 AK Olomouc AK Olomouc 21:38.01
12 Magdaléna HajzlerováMagdaléna Hajzlerová 73 AHA Vyškov AHA Vyškov DNF
Lucie ŠvancerováLucie Švancerová 86 AK Zlín AK Zlín DNF
MS Jaroslava ChovancováJaroslava Chovancová 86 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 19:26.28
Celkem 14 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Finále)

Finále 1 (so, 23.8.2008) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina NěmcováKateřina Němcová 83 AK Olomouc AK Olomouc 14.46 14.00
2 Iveta MyslivcováIveta Myslivcová 91 AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov 15.61 10.00
3 Michaela PalováMichaela Palová 90 AK Zlín AK Zlín 16.08 9.00
4 Veronika LazarováVeronika Lazarová 91 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 17.32 6.00
5 Jana BaštováJana Baštová 93 AHA Vyškov AHA Vyškov 18.24 1.00
6 Petra KozmíkováPetra Kozmíková 85 AK Zlín AK Zlín DQ
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (so, 23.8.2008) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK Kroměříž AK Kroměříž 16.69 7.00
2 Eliška ČernáEliška Černá 83 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 17.55 5.00
3 Klára FoltýnováKlára Foltýnová 91 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 17.92 4.00
4 Kateřina MusilováKateřina Musilová 88 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 18.49
5 Andrea SloukováAndrea Slouková 89 AK Olomouc AK Olomouc 18.79
Celkem 5 závodníků
Finále 3 (so, 23.8.2008) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna HavlínováMagdaléna Havlínová 90 AK Kroměříž AK Kroměříž 18.08 3.00
2 Tereza DuškováTereza Dušková 93 AHA Vyškov AHA Vyškov 18.18 2.00
3 Romana ŠutováRomana Šutová 86 AK Kroměříž AK Kroměříž 18.78
4 Tereza SoučkováTereza Součková 87 AHA Vyškov AHA Vyškov 18.97
5 Taťána HorákováTaťána Horáková 89 AHA Vyškov AHA Vyškov 20.75
Celkem 5 závodníků

110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 23.8.2008) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub UherJakub Uher 83 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 15.01 14.00
2 Adam FormánekAdam Formánek 83 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 15.23 10.00
3 Jakub StündlJakub Stündl 90 AK Zlín AK Zlín 15.72 9.00
4 Lukáš VojtekLukáš Vojtek 78 AK Zlín AK Zlín 15.89 7.00
5 Libor KantorLibor Kantor 80 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 16.02 6.00
6 Tomáš PetříčekTomáš Petříček 72 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 16.50 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 23.8.2008) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Jan KouřilJan Kouřil 86 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 15.19
2 Robin WeissRobin Weiss 89 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 15.84 8.00
3 Michal ŠkvarkaMichal Škvarka 86 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 16.26 4.00
4 Jan DvořákJan Dvořák 77 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 17.07 2.00
5 Břetislav PanákBřetislav Panák 89 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 17.37 1.00
6 Martin JanišMartin Janiš 74 AK Zlín AK Zlín 19.45
Celkem 6 závodníků

400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 23.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam FormánekAdam Formánek 83 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 53.90 14.00
2 Pavel MaslákPavel Maslák 91 AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov 55.28 10.00
3 Marek OšmeraMarek Ošmera 87 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 56.81 9.00
4 Jiří NavrátíkJiří Navrátík 77 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 57.54 8.00
5 Jakub StündlJakub Stündl 90 AK Zlín AK Zlín 59.23 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VojtekLukáš Vojtek 78 AK Zlín AK Zlín 58.17 7.00
2 Jiří HandrkJiří Handrk 89 AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov 58.29 6.00
3 Jan DvořákJan Dvořák 77 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 59.94 2.00
4 Lukáš ČelkoLukáš Čelko 88 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 61.20
5 Martin HečkoMartin Hečko 87 AK Zlín AK Zlín 61.40
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 23.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Olomouc AK Olomouc 58.87 4.00
2 Břetislav PanákBřetislav Panák 89 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 61.01 1.00
3 Štěpán ChludilŠtěpán Chludil 90 AK Zlín AK Zlín 61.14
4 Robin WeissRobin Weiss 89 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 61.63
5 Petr SlaměnaPetr Slaměna 69 AK Zlín AK Zlín 62.59
Celkem 5 závodníků

400 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 23.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie OndraschkováLucie Ondraschková 89 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 63.42 14.00
2 Eva ŠutováEva Šutová 90 AK Kroměříž AK Kroměříž 64.57 10.00
3 Kateřina MusilováKateřina Musilová 88 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 68.80 8.00
4 Eliška ČernáEliška Černá 83 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 70.87 6.00
5 Klára FoltýnováKlára Foltýnová 91 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 71.90 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna HavlínováMagdaléna Havlínová 90 AK Kroměříž AK Kroměříž 70.80 7.00
2 Martina HořákováMartina Hořáková 90 AK Kroměříž AK Kroměříž 74.96 3.50
3 Tereza CiencialováTereza Ciencialová 91 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 76.41 2.00
4 Romana ŠutováRomana Šutová 86 AK Kroměříž AK Kroměříž 78.85
MS Nikola PalupčíkováNikola Palupčíková 91 TJ Olympia Bruntál TJ Olympia Bruntál 73.59
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 23.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK Kroměříž AK Kroměříž 74.96 3.50
2 Anna PerhalováAnna Perhalová 92 AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov 76.73 1.00
3 Tereza SoučkováTereza Součková 87 AHA Vyškov AHA Vyškov 78.28
4 Veronika LazarováVeronika Lazarová 91 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec DNS
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 23.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Formánek, Uher, Ošmera, Herman Formánek, Uher, Ošmera, Herman TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 42.37 14.00
2 Pašjak, Filák, Badřík, Štündl Pašjak, Filák, Badřík, Štündl AK Zlín AK Zlín 43.96 10.00
3 Maslák, Staněk, Hrůza, Kaminský M. Maslák, Staněk, Hrůza, Kaminský M. AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov 44.56 6.00
4 Čejka, Molek, Jahoda, Bystrianský Čejka, Molek, Jahoda, Bystrianský TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 44.99 5.00
5 Urbánek, Juranek Š., Nohýnek, Švondrk Urbánek, Juranek Š., Nohýnek, Švondrk VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 46.13 3.00
6 Weiss R., Lukáš, Hudeczek, Novák Weiss R., Lukáš, Hudeczek, Novák TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 23.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Konvica, Mokráš, Baran, Verner Konvica, Mokráš, Baran, Verner TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 44.18 9.00
2 Lehnert M., Lehnert J., Krejčíř, Havlík Lehnert M., Lehnert J., Krejčíř, Havlík AK Olomouc AK Olomouc 44.24 8.00
3 Byrtus, Petříček, Panák, Sojka Byrtus, Petříček, Panák, Sojka TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 45.97 4.00
4 Bobál, Janoušek, Dědek, Chludil Bobál, Janoušek, Dědek, Chludil AK Zlín AK Zlín 46.56 2.00
5 Běťuňák, Lupták, Kocáb, Kuchár Běťuňák, Lupták, Kocáb, Kuchár AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 47.43 1.00
6 Hanzlíček, Zelinka, Lacina, Vymyslický Hanzlíček, Zelinka, Lacina, Vymyslický TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav DNF
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 23.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimková, Veverková, Ondraschková, Grigláková Šimková, Veverková, Ondraschková, Grigláková TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 48.96 12.00
2 Komrsková, Henešová, Kozmíková, Toufarová Komrsková, Henešová, Kozmíková, Toufarová AK Zlín AK Zlín 50.44 9.00
3 Kučerová, Kolářová, Polášková, Němcová Kučerová, Kolářová, Polášková, Němcová AK Olomouc AK Olomouc 50.55 8.00
4 Špačková, Foltynová, Lazarová, Maroszová Špačková, Foltynová, Lazarová, Maroszová TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 51.95 7.00
5 Klementová, Okenicová, Balcarková, Bubíková Klementová, Okenicová, Balcarková, Bubíková AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov 54.63 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vašinová, Šutová, Havlínová, Muchová Vašinová, Šutová, Havlínová, Muchová AK Kroměříž AK Kroměříž 52.31 6.00
2 Palyzová, Horáčková, Quittková, Kirschnerová Palyzová, Horáčková, Quittková, Kirschnerová TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 52.49 5.00
3 Horáková, Hynštová, Neubaerová, Tomšíková Horáková, Hynštová, Neubaerová, Tomšíková AHA Vyškov AHA Vyškov 52.59 4.00
4 Houdková, Černá, Egnerová, Horská Houdková, Černá, Egnerová, Horská AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 52.81 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 23.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fussová, Musilová, Přikrylová, Kozelková Fussová, Musilová, Přikrylová, Kozelková TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 54.61 2.00
2 Jenyšová, Hořáková M., Šutová, Hořáková K. Jenyšová, Hořáková M., Šutová, Hořáková K. AK Kroměříž AK Kroměříž 54.89
3 Zmeltyová, Slouková, Vrbová, Konečná Zmeltyová, Slouková, Vrbová, Konečná AK Olomouc AK Olomouc 55.99
4 Jiříčková, Součková, Baštová, Mlejnková Jiříčková, Součková, Baštová, Mlejnková AHA Vyškov AHA Vyškov 58.37
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 23.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Formánek, Ošmera, Dobiáš, Uher Formánek, Ošmera, Dobiáš, Uher TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 3:30.49 11.00
2 Weiss R., Halaj, Baran, Konvica Weiss R., Halaj, Baran, Konvica TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 3:32.04 9.00
3 Vacovský, Dam, Čelko, Navrátík Vacovský, Dam, Čelko, Navrátík TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 3:33.41 8.00
4 Trčka, Trtek, Štündl, Hečko Trčka, Trtek, Štündl, Hečko AK Zlín AK Zlín 3:35.73 7.00
5 Nohýnek, Skořepa, Juránek, Jurásek Š. Nohýnek, Skořepa, Juránek, Jurásek Š. VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 3:36.10 6.00
6 Polášek, Handrk, Kaminský M., Kaminský P. Polášek, Handrk, Kaminský M., Kaminský P. AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov 3:37.59 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 23.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kuchár, Kocáb, Klvaňa, Olejníček Kuchár, Kocáb, Klvaňa, Olejníček AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 3:41.80 4.00
2 Alt, Kuča, Klepek, Verner Alt, Kuča, Klepek, Verner TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 3:46.63 3.00
3 Chludil, Slaměna, Janoušek, Veselý Chludil, Slaměna, Janoušek, Veselý AK Zlín AK Zlín 3:47.64 2.00
4 Soukal, Kohut, Buryška, Juránek S. Soukal, Kohut, Buryška, Juránek S. VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 4:11.96 1.00
5 Paulík, Vymyslický, Lacina, Zelinka Paulík, Vymyslický, Lacina, Zelinka TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav DNS
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 23.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veverková, Ondraschková, Grigláková, Horáčková Veverková, Ondraschková, Grigláková, Horáčková TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4:06.45 11.00
2 Jenyšová, Šutová, Vašinová, Havlínová Jenyšová, Šutová, Vašinová, Havlínová AK Kroměříž AK Kroměříž 4:07.92 9.00
3 Dostálová, Planičková, Grigarová, Stružková Dostálová, Planičková, Grigarová, Stružková AK Olomouc AK Olomouc 4:21.17 8.00
4 Topinková, Černá, Čábelková, Fickerová Topinková, Černá, Čábelková, Fickerová AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 4:25.06 6.00
5 Okenicová, Kabelíková, Perhalová, Strháková Okenicová, Kabelíková, Perhalová, Strháková AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov 4:25.32 5.00
6 Neubaerová, Petříková, Mlejnková, Hynštová Neubaerová, Petříková, Mlejnková, Hynštová AHA Vyškov AHA Vyškov 4:26.76 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 23.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hořáková M., Hořáková K., Bobotová, Muchová Hořáková M., Hořáková K., Bobotová, Muchová AK Kroměříž AK Kroměříž 4:24.07 7.00
2 Musilová, Kirschnerová, Fussová, Quittková Musilová, Kirschnerová, Fussová, Quittková TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4:25.55 4.00
3 Jiříčková, Horáková, Doubková, Součková Jiříčková, Horáková, Doubková, Součková AHA Vyškov AHA Vyškov 4:57.43 2.00
4 Přikrylová, Kozelková, Ondrufová, Mašková Přikrylová, Kozelková, Ondrufová, Mašková TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava DNS
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Muži

(so, 23.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Dalibor HonDalibor Hon
AK Olomouc AK Olomouc
78 2.08 14.00
2 Jiří HanzlíčekJiří Hanzlíček
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
87 2.02 12.00
3 Michal ŠkvarkaMichal Škvarka
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
86 1.99 9.00
4 Lukáš SojkaLukáš Sojka
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
90 1.99 8.00
5 Marek NavrátilMarek Navrátil
AK Olomouc AK Olomouc
90 1.99 7.00
6 Michal StaněkMichal Staněk
AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov
83 1.96 6.00
7 Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
87 1.91 5.00
8 Martin JanišMartin Janiš
AK Zlín AK Zlín
74 1.81 3.00
9 Lukáš KlímaLukáš Klíma
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
80 1.81 2.00
10= Pavel PohanělPavel Pohaněl
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
89 1.76 1.00
MS Marek LukášMarek Lukáš
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
91 1.76
MS David BrabecDavid Brabec
AK SSK Vítkovice AK SSK Vítkovice
92 1.76
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 23.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Nela SeverováNela Severová
AK Olomouc AK Olomouc
87 1.68 12.00
2 Karolína KamlerováKarolína Kamlerová
AK Olomouc AK Olomouc
90 1.65 10.00
3 Lenka DudkováLenka Dudková
AK Olomouc AK Olomouc
85 1.65 9.00
4 Žaneta MeissnerováŽaneta Meissnerová
AK Olomouc AK Olomouc
93 1.60 7.00
5 Daniela DěržákováDaniela Děržáková
AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov
92 1.60 6.00
6 Danka HorskáDanka Horská
AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno
84 1.55 5.00
7 Tereza DuškováTereza Dušková
AHA Vyškov AHA Vyškov
93 1.35 4.00
MS Markéta DudováMarkéta Dudová
USK Praha USK Praha
86 1.74
Celkem 8 závodníků

skok o tyči - Muži

(so, 23.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tomáš ČekanTomáš Čekan
AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno
86 4.90 14.00
2 Tomáš KrajňákTomáš Krajňák
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
89 4.70 12.00
3 Adam PašiakAdam Pašiak
AK Zlín AK Zlín
90 4.60 11.00
4 Václav KrejčířVáclav Krejčíř
AK Olomouc AK Olomouc
83 4.40 8.00
5 Tomáš PetříčekTomáš Petříček
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
72 4.20 7.00
6 Jakub StündlJakub Stündl
AK Zlín AK Zlín
90 4.00 5.00
7 Martin KučaMartin Kuča
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
92 3.80 4.00
8 Ondřej KováčOndřej Kováč
AK Olomouc AK Olomouc
90 3.40 3.00
9 Robin WeissRobin Weiss
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
89 3.40 2.00
Břetislav ValaBřetislav Vala
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
84 0
Celkem 10 závodníků

skok o tyči - Ženy

(so, 23.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Martyna CyganekMartyna Cyganek
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
92 3.65 14.00
2 Petra KozelkováPetra Kozelková
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
91 3.35 10.00
3 Hana KonečnáHana Konečná
AK Olomouc AK Olomouc
89 3.05 8.00
4 Andrea SloukováAndrea Slouková
AK Olomouc AK Olomouc
89 3.05 7.00
5 Lenka JiřičkováLenka Jiřičková
AHA Vyškov AHA Vyškov
83 2.85 6.00
6 Kateřina VrbováKateřina Vrbová
AK Olomouc AK Olomouc
92 2.85 5.00
MS Patrycja MoskalaPatrycja Moskala
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
88 3.45
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 23.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš LuptákLukáš Lupták
AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno
89 7.16 +1.2 m/s 12.00
2 Jiří HanzlíčekJiří Hanzlíček
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
87 7.03 +1.4 m/s 10.00
3 Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
87 7.02 +0.5 m/s 9.00
4 Michal StaněkMichal Staněk
AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov
83 6.91 -0.1 m/s 8.00
5 Michal BartošMichal Bartoš
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
86 6.90 +0.3 m/s 7.00
6 Jakub UherJakub Uher
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
83 6.85 +0.4 m/s 6.00
7 Václav KrejčířVáclav Krejčíř
AK Olomouc AK Olomouc
83 6.84 +3.0 m/s 6.81 -0.1 m/s 5.00
8 Libor HudeczekLibor Hudeczek
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
89 6.63 +1.6 m/s 3.00
9 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
87 6.62 -0.1 m/s 2.00
10 Adam PašiakAdam Pašiak
AK Zlín AK Zlín
90 6.62 +0.4 m/s 1.00
11 Tomáš NevtípilTomáš Nevtípil
AK Olomouc AK Olomouc
90 6.61 +0.3 m/s
12 Jiří NavrátíkJiří Navrátík
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
77 6.51 +1.2 m/s
13 Martin KuchárMartin Kuchár
AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno
83 6.42 +0.0 m/s
14 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno
90 6.28 +0.3 m/s
15 Matěj ČejkaMatěj Čejka
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
90 6.24 -0.3 m/s
16 Tomáš PetříčekTomáš Petříček
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
72 6.20 +0.6 m/s
17 Petr JahodaPetr Jahoda
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
87 6.16 +1.2 m/s
18 Zdeněk HrůzaZdeněk Hrůza
AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov
90 5.97 +0.1 m/s
19 Libor KantorLibor Kantor
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
80 5.85 +0.0 m/s
20 Jiří KlepekJiří Klepek
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
91 5.58 +0.9 m/s
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 23.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie OndraschkováLucie Ondraschková
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
89 5.74 12.00
2 Danka HorskáDanka Horská
AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno
84 5.69 10.00
3 Michaela KučerováMichaela Kučerová
AK Olomouc AK Olomouc
92 5.59 8.00
4 Dominika HorniakováDominika Horniaková
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
92 5.52 7.00
5 Veronika PalyzováVeronika Palyzová
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
91 5.34 6.00
6 Markéta PoláškováMarkéta Polášková
AK Olomouc AK Olomouc
91 5.25 5.00
7 Aneta KomrskováAneta Komrsková
AK Zlín AK Zlín
92 5.14 4.00
8 Nicol Alžběta JanekováNicol Alžběta Janeková
AK Zlín AK Zlín
93 4.95 3.00
9 Daniela DěržákováDaniela Děržáková
AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov
92 4.60 2.00
10 Veronika MaroszováVeronika Maroszová
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
92 4.60 1.00
11 Eva NěmčíkováEva Němčíková
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
88 4.55
12 Hana KonečnáHana Konečná
AK Olomouc AK Olomouc
89 4.48
13 Lenka KošárkováLenka Košárková
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
92 4.43
MS Barbora ŽiačikováBarbora Žiačiková
Slavia UK Bratislava Slavia UK Bratislava
89 4.98
MS Zuzana ŠtáhlováZuzana Štáhlová
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
92 5.15
MS Martina PappováMartina Pappová
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
91 4.60
Celkem 16 závodníků

trojskok - Muži

(so, 23.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš SojkaLukáš Sojka
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
90 14.55 +0.6 m/s 12.00
2 Petr NevtípilPetr Nevtípil
AK Olomouc AK Olomouc
89 14.20 -0.1 m/s 9.00
3 Libor KantorLibor Kantor
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
80 14.18 +0.1 m/s 8.00
4 Michal StaněkMichal Staněk
AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov
83 14.00 +0.7 m/s 7.00
5 Jiří HanzlíčekJiří Hanzlíček
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
87 13.77 +0.8 m/s 6.00
6 Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
87 13.58 +0.3 m/s 5.00
7 Lukáš KlímaLukáš Klíma
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
80 13.47 +1.0 m/s 4.00
8 Jiří NavrátíkJiří Navrátík
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
77 13.41 +0.0 m/s 3.00
9 Matěj ČejkaMatěj Čejka
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
90 13.37 -1.2 m/s 2.00
10 Lukáš LuptákLukáš Lupták
AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno
89 13.27 +0.5 m/s 1.00
11 Michal BartošMichal Bartoš
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
86 13.21 +0.1 m/s
12 Zdeněk HrůzaZdeněk Hrůza
AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov
90 13.10 +0.7 m/s
13 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno
90 13.00 +0.0 m/s
14 Martin KuchárMartin Kuchár
AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno
83 12.26 +0.0 m/s
Celkem 14 závodníků

trojskok - Ženy

(so, 23.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie OndraschkováLucie Ondraschková
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
89 11.57 11.00
2 Dominika HorniakováDominika Horniaková
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
92 11.32 9.00
3 Barbora LacigováBarbora Lacigová
AK Zlín AK Zlín
89 11.24 8.00
4 Danka HorskáDanka Horská
AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno
84 10.94 7.00
5 Emilie SzmekováEmilie Szmeková
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
60 10.81 6.00
6 Eva ZmeltyováEva Zmeltyová
AK Olomouc AK Olomouc
86 10.37 5.00
7 Ivana HavelčíkováIvana Havelčíková
AK Zlín AK Zlín
91 10.14 4.00
8 Lenka KošárkováLenka Košárková
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
92 09.99 3.00
MS Markéta MalarikováMarkéta Malariková
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
88 11.90
MS Zuzana ŠtáhlováZuzana Štáhlová
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
92 11.10
Daniela DěržákováDaniela Děržáková
AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov
92 0
Barbora SvozilováBarbora Svozilová
AK Zlín AK Zlín
89 0
Celkem 12 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 23.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Monika VičánkováMonika Vičánková
AK Zlín AK Zlín
78 12.27 11.00
2 Monika PlacháMonika Plachá
AK Olomouc AK Olomouc
90 11.42 9.00
3 petra Klementovápetra Klementová
AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov
88 11.08 8.00
4 Lenka ZeťkováLenka Zeťková
AK Zlín AK Zlín
88 10.77 7.00
5 Pavlína MaléřováPavlína Maléřová
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
66 10.71 6.00
6 Tereza WagnerováTereza Wagnerová
AK Olomouc AK Olomouc
79 10.39 5.00
7 Martina MusilováMartina Musilová
AK Olomouc AK Olomouc
87 10.28 4.00
8 Barbora SvozilováBarbora Svozilová
AK Zlín AK Zlín
89 10.00 3.00
9 Lucie MlejnkováLucie Mlejnková
AHA Vyškov AHA Vyškov
84 09.82 2.00
10 Erika LorencováErika Lorencová
AK Zlín AK Zlín
91 09.80 1.00
11 Aneta InochovskáAneta Inochovská
AK Olomouc AK Olomouc
92 09.60
12 Eva BlažkováEva Blažková
AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno
70 09.42
13 Tereza KrečmerováTereza Krečmerová
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
92 09.22
14 Lenka TomaštíkováLenka Tomaštíková
AK Zlín AK Zlín
82 09.20
15 Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová
AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov
90 08.91
16 Ivana VaculováIvana Vaculová
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
87 08.87
17 Jitka HoškováJitka Hošková
AK Kroměříž AK Kroměříž
85 08.76
18 Martina VšolákováMartina Všoláková
AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov
86 08.65
19 Marie VerbergerováMarie Verbergerová
AHA Vyškov AHA Vyškov
57 08.60
20 Veronika BárdyováVeronika Bárdyová
AHA Vyškov AHA Vyškov
90 07.32
21 Ivana MatokováIvana Matoková
AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov
87 06.82
Celkem 21 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 23.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ladislav PrášilLadislav Prášil
AK Olomouc AK Olomouc
90 16.38 14.00
2 Petr NovotnýPetr Novotný
AK Olomouc AK Olomouc
89 15.72 12.00
3 Radim ŠtefekRadim Štefek
AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov
75 14.94 9.00
4 Leonid ArťuchovLeonid Arťuchov
AK Olomouc AK Olomouc
84 14.63 8.00
5 Martin StašekMartin Stašek
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
89 14.42 7.00
Ondřej PítrOndřej Pítr
AK Olomouc AK Olomouc
88 14.42 6.00
7 Jaroslav StančíkJaroslav Stančík
AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov
86 14.09 5.00
8 Roman VidaRoman Vida
AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno
69 13.92 3.00
9 Jiří DohnalJiří Dohnal
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
88 13.43 2.00
10 Jan KoudelaJan Koudela
AK Olomouc AK Olomouc
89 13.22 1.00
11 Jozef PáričkaJozef Párička
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
84 13.10
12 Michal JandaMichal Janda
AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov
78 12.52
13 Martin KuklínekMartin Kuklínek
AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno
79 12.10
Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov
90 12.10
15 Radovan KomárRadovan Komár
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
90 10.19
16 Jan PolášekJan Polášek
AK Zlín AK Zlín
83 08.94
17 Robert LöbbRobert Löbb
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
88 DNP
18 Vít DrmolaVít Drmola
AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno
60 DNP
19 Ondřej PetrOndřej Petr
AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno
84 DNP
20 Michal MaierMichal Maier
AK Olomouc AK Olomouc
88 DNP
Celkem 20 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(so, 23.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavlína MaléřováPavlína Maléřová
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
66 40.47 12.00
2 Lenka TomaštíkováLenka Tomaštíková
AK Zlín AK Zlín
82 35.62 9.00
3 Monika VičánkováMonika Vičánková
AK Zlín AK Zlín
78 35.06 8.00
4 Lenka ZeťkováLenka Zeťková
AK Zlín AK Zlín
88 33.20 7.00
5 Agata TrombikováAgata Trombiková
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
89 32.25 6.00
6 Erika LorencováErika Lorencová
AK Zlín AK Zlín
91 31.52 5.00
7 Tereza KrečmerováTereza Krečmerová
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
92 31.27 4.00
8 petra Klementovápetra Klementová
AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov
88 30.61 3.00
9 Ivana MatokováIvana Matoková
AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov
87 29.10 2.00
10 Michaela PalováMichaela Palová
AK Zlín AK Zlín
90 28.41 1.00
11 Eva BlažkováEva Blažková
AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno
70 28.12
12 Martina VšolákováMartina Všoláková
AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov
86 25.62
13 Jitka HoškováJitka Hošková
AK Kroměříž AK Kroměříž
85 25.46
14 Eva ProkopováEva Prokopová
AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov
77 24.16
15 Martina MusilováMartina Musilová
AK Olomouc AK Olomouc
87 23.86
16 Sandra InochovskáSandra Inochovská
AK Olomouc AK Olomouc
90 18.59
Celkem 16 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(so, 23.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Leonid ArťuchovLeonid Arťuchov
AK Olomouc AK Olomouc
84 52.36 14.00
2 Jaroslav StančíkJaroslav Stančík
AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov
86 50.93 12.00
3 Ondřej PítrOndřej Pítr
AK Olomouc AK Olomouc
88 48.10 8.50
Robert LöbbRobert Löbb
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
88 48.10 8.50
5 Martin StašekMartin Stašek
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
89 47.40 7.00
6 Jiří DohnalJiří Dohnal
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
88 46.12 6.00
7 Petr NovotnýPetr Novotný
AK Olomouc AK Olomouc
89 46.06 5.00
8 Jan KoudelaJan Koudela
AK Olomouc AK Olomouc
89 44.78 4.00
9 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov
90 40.53 2.00
10 Jozef PáričkaJozef Párička
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
84 40.19 1.00
11 Ondřej PetrOndřej Petr
AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno
84 39.70
12 Ladislav PrášilLadislav Prášil
AK Olomouc AK Olomouc
90 39.40
13 Martin GabrielMartin Gabriel
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
84 39.37
14 Jan VránaJan Vrána
AK Zlín AK Zlín
81 38.83
15= Adam PašiakAdam Pašiak
AK Zlín AK Zlín
90 38.82
15= Michal JandaMichal Janda
AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov
78 38.82
17 Radim ŠtefekRadim Štefek
AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov
75 38.57
18 Marek BártaMarek Bárta
AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov
92 38.48
19 Michal MaierMichal Maier
AK Olomouc AK Olomouc
88 38.10
20 Roman VidaRoman Vida
AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno
69 33.06
21 Radoslav GlocRadoslav Gloc
AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov
83 31.05
22 Jan PolášekJan Polášek
AK Zlín AK Zlín
83 22.10
Tomáš UrbánekTomáš Urbánek
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
88 DNP
Radovan KomárRadovan Komár
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
90 0
Martin KuklínekMartin Kuklínek
AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno
79 DNP
Celkem 25 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 23.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Monika PlacháMonika Plachá
AK Olomouc AK Olomouc
90 47.31 11.00
2 Lenka TomaštíkováLenka Tomaštíková
AK Zlín AK Zlín
82 47.02 9.00
3 Agata TrombikováAgata Trombiková
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
89 43.86 8.00
4 Monika VičánkováMonika Vičánková
AK Zlín AK Zlín
78 42.48 7.00
5 Eva BlažkováEva Blažková
AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno
70 40.16 6.00
6 Pavlína MaléřováPavlína Maléřová
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
66 38.05 5.00
7 Erika LorencováErika Lorencová
AK Zlín AK Zlín
91 35.66 4.00
8 Ivana MatokováIvana Matoková
AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov
87 35.64 3.00
9 Lucie MlejnkováLucie Mlejnková
AHA Vyškov AHA Vyškov
84 28.08 2.00
Celkem 9 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 23.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal MaierMichal Maier
AK Olomouc AK Olomouc
88 47.38 11.00
2 Marek VrbkaMarek Vrbka
AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno
61 46.68 9.00
3 Jiří DohnalJiří Dohnal
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
88 45.93 8.00
4 Radim ŠtefekRadim Štefek
AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov
75 44.77 7.00
5 Jan KoudelaJan Koudela
AK Olomouc AK Olomouc
89 42.57 6.00
6 Ondřej PetrOndřej Petr
AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno
84 41.78 5.00
7 Tomáš UrbánekTomáš Urbánek
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
88 41.58 4.00
8 Martin KuklínekMartin Kuklínek
AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno
79 40.62 3.00
9 Radoslav GlocRadoslav Gloc
AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov
83 39.14 2.00
10 Ondřej PítrOndřej Pítr
AK Olomouc AK Olomouc
88 38.35 1.00
11 Jan PolášekJan Polášek
AK Zlín AK Zlín
83 34.45
12 František DrábFrantišek Dráb
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
49 26.52
13 Marek BártaMarek Bárta
AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov
92 23.66
Adam ZáslavAdam Záslav
AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov
89 0
Celkem 14 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 23.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora SvozilováBarbora Svozilová
AK Zlín AK Zlín
89 44.40 12.00
2 Lenka ZeťkováLenka Zeťková
AK Zlín AK Zlín
88 42.46 10.00
3 Eva ProkopováEva Prokopová
AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov
77 39.42 9.00
4 petra Klementovápetra Klementová
AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov
88 39.04 8.00
5 Ivana VaculováIvana Vaculová
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
87 38.13 6.00
6 Agata TrombikováAgata Trombiková
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
89 36.61 5.00
7 Lucie MlejnkováLucie Mlejnková
AHA Vyškov AHA Vyškov
84 34.70 4.00
8 Lucie PospíšilováLucie Pospíšilová
AK Zlín AK Zlín
90 33.02 3.00
9 Tereza WagnerováTereza Wagnerová
AK Olomouc AK Olomouc
79 32.46 2.00
10 Sandra InochovskáSandra Inochovská
AK Olomouc AK Olomouc
90 31.84 1.00
11 Martina MusilováMartina Musilová
AK Olomouc AK Olomouc
87 31.80
12 Vendula MisiarzováVendula Misiarzová
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
90 30.00
13 Martina VšolákováMartina Všoláková
AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov
86 29.31
14 Tereza KrečmerováTereza Krečmerová
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
92 29.20
15 Nicol Alžběta JanekováNicol Alžběta Janeková
AK Zlín AK Zlín
93 27.60
16 Anna AdámkováAnna Adámková
AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov
92 27.04
17 Gabriela PallováGabriela Pallová
AK Zlín AK Zlín
93 25.22
18 Veronika BárdyováVeronika Bárdyová
AHA Vyškov AHA Vyškov
90 21.85
MS Markéta MalarikováMarkéta Malariková
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
88 35.10
Celkem 19 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(so, 23.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radovan KomárRadovan Komár
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
90 63.00 12.00
MS Jan ČervenkaJan Červenka
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
83 60.21
3 Richard HonnerRichard Honner
AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno
70 59.70 10.00
4 Lukáš KlímaLukáš Klíma
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
80 58.20 8.00
5 Marek LukášMarek Lukáš
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
91 57.44 7.00
6 Patrik ŽenúchPatrik Ženúch
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
90 57.20 6.00
7 Adam HubíkAdam Hubík
AK Zlín AK Zlín
73 55.56 5.00
8 Jaroslav StančíkJaroslav Stančík
AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov
86 55.23 4.00
9 Tomáš LechnerTomáš Lechner
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
85 54.45 3.00
10 Daniel SchubertDaniel Schubert
AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov
87 53.52 2.00
MS Pavel MotelkaPavel Motelka
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
85 50.34
12 Martin KuchárMartin Kuchár
AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno
83 50.05 1.00
13 Petr ZábojníkPetr Zábojník
AK Zlín AK Zlín
89 49.92
14 Martin GabrielMartin Gabriel
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
84 49.23
15 Jakub LacinaJakub Lacina
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
87 48.22
16 Matěj ČejkaMatěj Čejka
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
90 46.95
17 František DrábFrantišek Dráb
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
49 46.55
18 Adam ZáslavAdam Záslav
AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov
89 44.10
19 Tomáš VymyslickýTomáš Vymyslický
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
89 41.39
20 David MikulskýDavid Mikulský
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
90 40.01
Michal EkartMichal Ekart
AK Zlín AK Zlín
89 DNP
Miloš BuchtaMiloš Buchta
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
79 DNP
Vladimír MalýVladimír Malý
AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno
78 DNP
Tomáš VíchaTomáš Vícha
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
76 DNP
Celkem 24 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 BRECL BRECL TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 239.50
2 AKLOL AKLOL AK Olomouc AK Olomouc 199.50
3 SLHAV SLHAV AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov 147.00
4 UNIBR UNIBR VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 145.00
5 AKZLI AKZLI AK Zlín AK Zlín 117.00
6 TZTRI TZTRI TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 113.00
7 SOKOP SOKOP TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 110.00
8 MOSBR MOSBR AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 107.00
Poznámky:
Stav po: dálka, kladivo 7,26kg, tyč, 110 m př., výška, 800 m, oštěp 800g, 100 m, 400 m, trojskok, koule 7,26kg, 3000 m, 400 m př., disk 2kg, 200 m, 1500 m, 4x100 m, 4x400 m, 10km chůze
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKLOL AKLOL AK Olomouc AK Olomouc 207.00
2 SOKOP SOKOP TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 203.00
3 AKZLI AKZLI AK Zlín AK Zlín 150.00
4 KROME KROME AK Kroměříž AK Kroměříž 109.00
5 TZTRI TZTRI TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 099.00
6 MOSBR MOSBR AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 098.00
7 SLHAV SLHAV AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov 089.00
8 AHAVY AHAVY AHA Vyškov AHA Vyškov 078.00
Poznámky:
Stav po: 100 m př., oštěp 600g, 800 m, dálka, kladivo 4kg, 100 m, 400 m, výška, 5000 m, tyč, disk 1kg, 400 m př., 200 m, trojskok, koule 4kg, 1500 m, 4x100 m, 4x400 m, 800 m, 400 m př., 200 m, 4x400 m, 4x100 m
Celkem 8 závodníků