Atletický start školního roku v Rudné /trojboj přípravek/
Rudná (23. 9. 2020)60 m - Atletická minipřípravka-hoši
(st, 23.9.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel ŘíhaDaniel Říha | 12 | ATLETIK RUDNÁ | 09.6 | |||||||||||||||
2 | Alexander GalbaAlexander Galba | 12 | ATLETIK RUDNÁ | 09.9 | |||||||||||||||
2 | Tomáš KonečnýTomáš Konečný | 11 | ATLETIK RUDNÁ | 09.9 | |||||||||||||||
4 | David VodsloňDavid Vodsloň | 13 | ATLETIK RUDNÁ | 10.3 | |||||||||||||||
5 | Radovan LiškaRadovan Liška | 11 | ATLETIK RUDNÁ | 10.4 | |||||||||||||||
6 | Dominik HnátekDominik Hnátek | 11 | ATLETIK RUDNÁ | 10.5 | |||||||||||||||
6 | Marek SvobodaMarek Svoboda | 14 | ATLETIK RUDNÁ | 10.5 | |||||||||||||||
8 | Max SchönfeldMax Schönfeld | 11 | ATLETIK RUDNÁ | 10.7 | |||||||||||||||
8 | Vítek WimmerVítek Wimmer | 12 | ATLETIK RUDNÁ | 10.7 | |||||||||||||||
10 | Daniel KrštopDaniel Krštop | 11 | ATLETIK RUDNÁ | 10.9 | |||||||||||||||
11 | Martin HraběMartin Hrabě | 13 | ATLETIK RUDNÁ | 11.0 | |||||||||||||||
11 | Jakub SvobodaJakub Svoboda | 12 | ATLETIK RUDNÁ | 11.0 | |||||||||||||||
13 | Finley VálkaFinley Válka | 12 | ATLETIK RUDNÁ | 11.3 | |||||||||||||||
14 | Šimon VadászŠimon Vadász | 11 | ATLETIK RUDNÁ | 11.5 | |||||||||||||||
15 | David HeisigDavid Heisig | 13 | ATLETIK RUDNÁ | 11.6 | |||||||||||||||
16 | Sebastian HaicSebastian Haic | 11 | ATLETIK RUDNÁ | 14.4 | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-hoši
(st, 23.9.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek OlexaMarek Olexa | 09 | ATLETIK RUDNÁ | 09.3 | |||||||||||||||
2 | Adam VodsloňAdam Vodsloň | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 09.5 | |||||||||||||||
3 | Matěj VeselýMatěj Veselý | 09 | ATLETIK RUDNÁ | 10.0 | |||||||||||||||
4 | Matyáš MilitkýMatyáš Militký | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 10.1 | |||||||||||||||
5 | Cyril WasserbaruerCyril Wasserbaruer | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 10.3 | |||||||||||||||
6 | Marek HraběMarek Hrabě | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 12.0 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Atletická minipřípravka-dívky
(st, 23.9.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniela TellerováDaniela Tellerová | 11 | ASK Slavia Praha | 09.5 | |||||||||||||||
2 | Andrea TellerováAndrea Tellerová | 11 | ASK Slavia Praha | 10.0 | |||||||||||||||
3 | Anna Elissar AjibAnna Elissar Ajib | 11 | ATLETIK RUDNÁ | 10.2 | |||||||||||||||
4 | Kateřina KlírováKateřina Klírová | 11 | ATLETIK RUDNÁ | 10.4 | |||||||||||||||
5 | Dora KotajnáDora Kotajná | 11 | ATLETIK RUDNÁ | 10.6 | |||||||||||||||
6 | Sofie KrupařováSofie Krupařová | 12 | ATLETIK RUDNÁ | 11.2 | |||||||||||||||
7 | Nela ŠtípkováNela Štípková | 11 | ATLETIK RUDNÁ | 11.3 | |||||||||||||||
8 | Nela DolákováNela Doláková | 11 | ATLETIK RUDNÁ | 11.5 | |||||||||||||||
8 | Kristýna KavkováKristýna Kavková | 12 | ATLETIK RUDNÁ | 11.5 | |||||||||||||||
10 | Ema DobešováEma Dobešová | 13 | ATLETIK RUDNÁ | 11.6 | |||||||||||||||
11 | Markéta VáňováMarkéta Váňová | 11 | ATLETIK RUDNÁ | 11.7 | |||||||||||||||
12 | Johanka PetříkováJohanka Petříková | 13 | ATLETIK RUDNÁ | 11.8 | |||||||||||||||
13 | Klára ČížkováKlára Čížková | 13 | ATLETIK RUDNÁ | 11.9 | |||||||||||||||
14 | Kristýna HronováKristýna Hronová | 15 | ATLETIK RUDNÁ | 13.8 | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-dívky
(st, 23.9.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie MaredováLucie Maredová | 10 | Senohraby | 08.5 | |||||||||||||||
2 | Nela PřádováNela Přádová | 10 | Atletika Jižní Město z.s. | 09.3 | |||||||||||||||
3 | Nicol CarmineNicol Carmine | 09 | Atletika Jižní Město z.s. | 09.4 | |||||||||||||||
4 | Agáta HronováAgáta Hronová | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 09.5 | |||||||||||||||
5 | Lucie GeletiováLucie Geletiová | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 09.6 | |||||||||||||||
6 | Lucie MachcinikováLucie Machciniková | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 09.8 | |||||||||||||||
7 | Rozárie KrupařováRozárie Krupařová | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 09.9 | |||||||||||||||
8 | Soňa FejfarováSoňa Fejfarová | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 10.2 | |||||||||||||||
9 | Nikol ŠimíkováNikol Šimíková | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 10.4 | |||||||||||||||
9 | Natálie KokrdováNatálie Kokrdová | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 10.4 | |||||||||||||||
11 | Nikol MikeškováNikol Mikešková | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 10.5 | |||||||||||||||
12 | Sofie GalbováSofie Galbová | 09 | ATLETIK RUDNÁ | 11.4 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši
(st, 23.9.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniel ŘíhaDaniel Říha
ATLETIK RUDNÁ |
12 | 3.28 | ||||||||||||||||
2 |
Alexander GalbaAlexander Galba
ATLETIK RUDNÁ |
12 | 3.17 | ||||||||||||||||
3 |
Dominik HnátekDominik Hnátek
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 3.04 | ||||||||||||||||
4 |
Radovan LiškaRadovan Liška
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 3.02 | ||||||||||||||||
5 |
Tomáš KonečnýTomáš Konečný
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 3.00 | ||||||||||||||||
6 |
Max SchönfeldMax Schönfeld
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 2.95 | ||||||||||||||||
7 |
Finley VálkaFinley Válka
ATLETIK RUDNÁ |
12 | 2.78 | ||||||||||||||||
8 |
Martin HraběMartin Hrabě
ATLETIK RUDNÁ |
13 | 2.66 | ||||||||||||||||
9 |
Vítek WimmerVítek Wimmer
ATLETIK RUDNÁ |
12 | 2.65 | ||||||||||||||||
10 |
Jakub SvobodaJakub Svoboda
ATLETIK RUDNÁ |
12 | 2.53 | ||||||||||||||||
11 |
Marek SvobodaMarek Svoboda
ATLETIK RUDNÁ |
14 | 2.50 | ||||||||||||||||
11 |
Šimon VadászŠimon Vadász
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 2.50 | ||||||||||||||||
13 |
David VodsloňDavid Vodsloň
ATLETIK RUDNÁ |
13 | 2.47 | ||||||||||||||||
14 |
David HeisigDavid Heisig
ATLETIK RUDNÁ |
13 | 2.21 | ||||||||||||||||
15 |
Sebastian HaicSebastian Haic
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 2.18 | ||||||||||||||||
16 |
Daniel KrštopDaniel Krštop
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 2.17 | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-hoši
(st, 23.9.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek OlexaMarek Olexa
ATLETIK RUDNÁ |
09 | 3.50 | ||||||||||||||||
2 |
Adam VodsloňAdam Vodsloň
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 3.21 | ||||||||||||||||
3 |
Marek HraběMarek Hrabě
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 2.96 | ||||||||||||||||
4 |
Matěj VeselýMatěj Veselý
ATLETIK RUDNÁ |
09 | 2.94 | ||||||||||||||||
5 |
Matyáš MilitkýMatyáš Militký
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 2.83 | ||||||||||||||||
6 |
Cyril WasserbaruerCyril Wasserbaruer
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 2.76 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky
(st, 23.9.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna Elissar AjibAnna Elissar Ajib
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 3.04 | ||||||||||||||||
2 |
Kateřina KlírováKateřina Klírová
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 2.98 | ||||||||||||||||
3 |
Daniela TellerováDaniela Tellerová
ASK Slavia Praha |
11 | 2.96 | ||||||||||||||||
4 |
Dora KotajnáDora Kotajná
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 2.82 | ||||||||||||||||
5 |
Andrea TellerováAndrea Tellerová
ASK Slavia Praha |
11 | 2.73 | ||||||||||||||||
6 |
Kristýna KavkováKristýna Kavková
ATLETIK RUDNÁ |
12 | 2.43 | ||||||||||||||||
7 |
Klára ČížkováKlára Čížková
ATLETIK RUDNÁ |
13 | 2.34 | ||||||||||||||||
8 |
Ema DobešováEma Dobešová
ATLETIK RUDNÁ |
13 | 2.28 | ||||||||||||||||
9 |
Markéta VáňováMarkéta Váňová
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 2.20 | ||||||||||||||||
9 |
Johanka PetříkováJohanka Petříková
ATLETIK RUDNÁ |
13 | 2.20 | ||||||||||||||||
11 |
Nela ŠtípkováNela Štípková
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 1.95 | ||||||||||||||||
12 |
Nela DolákováNela Doláková
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 1.80 | ||||||||||||||||
13 |
Kristýna HronováKristýna Hronová
ATLETIK RUDNÁ |
15 | 1.70 | ||||||||||||||||
14 |
Sofie KrupařováSofie Krupařová
ATLETIK RUDNÁ |
12 | 1.69 | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-dívky
(st, 23.9.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie MaredováLucie Maredová
Senohraby |
10 | 4.01 | ||||||||||||||||
2 |
Agáta HronováAgáta Hronová
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 3.68 | ||||||||||||||||
3 |
Lucie MachcinikováLucie Machciniková
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 3.56 | ||||||||||||||||
4 |
Soňa FejfarováSoňa Fejfarová
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 3.51 | ||||||||||||||||
5 |
Nicol CarmineNicol Carmine
Atletika Jižní Město z.s. |
09 | 3.31 | ||||||||||||||||
6 |
Lucie GeletiováLucie Geletiová
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 3.28 | ||||||||||||||||
7 |
Nikol ŠimíkováNikol Šimíková
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 3.26 | ||||||||||||||||
8 |
Rozárie KrupařováRozárie Krupařová
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 3.16 | ||||||||||||||||
9 |
Nela PřádováNela Přádová
Atletika Jižní Město z.s. |
10 | 3.11 | ||||||||||||||||
10 |
Natálie KokrdováNatálie Kokrdová
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 2.96 | ||||||||||||||||
11 |
Nikol MikeškováNikol Mikešková
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 2.69 | ||||||||||||||||
11 |
Sofie GalbováSofie Galbová
ATLETIK RUDNÁ |
09 | 2.69 | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši
(st, 23.9.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniel ŘíhaDaniel Říha
ATLETIK RUDNÁ |
12 | 27.35 | ||||||||||||||||
2 |
Dominik HnátekDominik Hnátek
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 22.16 | ||||||||||||||||
3 |
Alexander GalbaAlexander Galba
ATLETIK RUDNÁ |
12 | 21.20 | ||||||||||||||||
4 |
Radovan LiškaRadovan Liška
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 21.15 | ||||||||||||||||
5 |
Finley VálkaFinley Válka
ATLETIK RUDNÁ |
12 | 20.77 | ||||||||||||||||
6 |
Vítek WimmerVítek Wimmer
ATLETIK RUDNÁ |
12 | 20.75 | ||||||||||||||||
7 |
Tomáš KonečnýTomáš Konečný
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 20.73 | ||||||||||||||||
8 |
Max SchönfeldMax Schönfeld
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 20.29 | ||||||||||||||||
9 |
Daniel KrštopDaniel Krštop
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 18.25 | ||||||||||||||||
10 |
Šimon VadászŠimon Vadász
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 17.61 | ||||||||||||||||
11 |
Martin HraběMartin Hrabě
ATLETIK RUDNÁ |
13 | 16.60 | ||||||||||||||||
12 |
Jakub SvobodaJakub Svoboda
ATLETIK RUDNÁ |
12 | 16.04 | ||||||||||||||||
13 |
David HeisigDavid Heisig
ATLETIK RUDNÁ |
13 | 15.58 | ||||||||||||||||
14 |
Marek SvobodaMarek Svoboda
ATLETIK RUDNÁ |
14 | 15.30 | ||||||||||||||||
15 |
Sebastian HaicSebastian Haic
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 15.05 | ||||||||||||||||
16 |
David VodsloňDavid Vodsloň
ATLETIK RUDNÁ |
13 | 11.25 | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši
(st, 23.9.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek OlexaMarek Olexa
ATLETIK RUDNÁ |
09 | 35.62 | ||||||||||||||||
2 |
Adam VodsloňAdam Vodsloň
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 32.20 | ||||||||||||||||
3 |
Matyáš MilitkýMatyáš Militký
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 26.73 | ||||||||||||||||
4 |
Marek HraběMarek Hrabě
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 21.76 | ||||||||||||||||
5 |
Cyril WasserbaruerCyril Wasserbaruer
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 16.84 | ||||||||||||||||
6 |
Matěj VeselýMatěj Veselý
ATLETIK RUDNÁ |
09 | 14.42 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky
(st, 23.9.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniela TellerováDaniela Tellerová
ASK Slavia Praha |
11 | 26.13 | ||||||||||||||||
2 |
Kateřina KlírováKateřina Klírová
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 21.21 | ||||||||||||||||
3 |
Andrea TellerováAndrea Tellerová
ASK Slavia Praha |
11 | 18.40 | ||||||||||||||||
4 |
Anna Elissar AjibAnna Elissar Ajib
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 17.88 | ||||||||||||||||
5 |
Nela ŠtípkováNela Štípková
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 14.48 | ||||||||||||||||
6 |
Nela DolákováNela Doláková
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 12.70 | ||||||||||||||||
7 |
Johanka PetříkováJohanka Petříková
ATLETIK RUDNÁ |
13 | 12.37 | ||||||||||||||||
8 |
Klára ČížkováKlára Čížková
ATLETIK RUDNÁ |
13 | 10.31 | ||||||||||||||||
9 |
Dora KotajnáDora Kotajná
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 10.17 | ||||||||||||||||
9 |
Ema DobešováEma Dobešová
ATLETIK RUDNÁ |
13 | 10.17 | ||||||||||||||||
11 |
Sofie KrupařováSofie Krupařová
ATLETIK RUDNÁ |
12 | 09.12 | ||||||||||||||||
12 |
Markéta VáňováMarkéta Váňová
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 09.10 | ||||||||||||||||
13 |
Kristýna HronováKristýna Hronová
ATLETIK RUDNÁ |
15 | 09.00 | ||||||||||||||||
14 |
Kristýna KavkováKristýna Kavková
ATLETIK RUDNÁ |
12 | 07.10 | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky
(st, 23.9.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nicol CarmineNicol Carmine
Atletika Jižní Město z.s. |
09 | 41.00 | ||||||||||||||||
2 |
Agáta HronováAgáta Hronová
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 31.87 | ||||||||||||||||
3 |
Lucie MaredováLucie Maredová
Senohraby |
10 | 29.64 | ||||||||||||||||
4 |
Lucie MachcinikováLucie Machciniková
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 27.35 | ||||||||||||||||
5 |
Nikol ŠimíkováNikol Šimíková
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 25.62 | ||||||||||||||||
6 |
Nela PřádováNela Přádová
Atletika Jižní Město z.s. |
10 | 25.20 | ||||||||||||||||
7 |
Rozárie KrupařováRozárie Krupařová
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 21.70 | ||||||||||||||||
8 |
Natálie KokrdováNatálie Kokrdová
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 20.53 | ||||||||||||||||
9 |
Lucie GeletiováLucie Geletiová
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 18.94 | ||||||||||||||||
10 |
Soňa FejfarováSoňa Fejfarová
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 16.98 | ||||||||||||||||
11 |
Nikol MikeškováNikol Mikešková
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 14.22 | ||||||||||||||||
12 |
Sofie GalbováSofie Galbová
ATLETIK RUDNÁ |
09 | 13.66 | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |