Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

5. kolo KPD mužů a žen LKAS

Rumburk (3. 9. 2022)

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 3.9.2022 - 12:10) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 11.54 11.00
2 Martin JirschikMartin Jirschik 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 12.01 9.00
MS David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 12.05
4 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 12.13 8.00
5 Marek KrálMarek Král 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 PB 12.18 7.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 3.9.2022 - 12:10) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín MüllerAntonín Müller 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 PB 12.29 6.00
2 Petr FicajPetr Ficaj 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 PB 12.32 5.00
3 Matouš DolejšíMatouš Dolejší 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 12.90 4.00
4 Ondřej FúsekOndřej Fúsek 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 13.02 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 3.9.2022 - 12:10) official Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Adam ZikmundAdam Zikmund 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 12.33
2 Lukáš KouckýLukáš Koucký 89 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 2 13.42 2.00
3 Petr ŠádekPetr Šádek 90 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 4 14.23 1.00
4 Jaroslav StehlíkJaroslav Stehlík 74 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 14.24
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 11.54 11.00
2 Martin JirschikMartin Jirschik 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 12.01 9.00
3 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 12.05
4 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 12.13 8.00
5 Marek KrálMarek Král 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 PB 12.18 7.00
6 Antonín MüllerAntonín Müller 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 PB 12.29 6.00
7 Petr FicajPetr Ficaj 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 PB 12.32 5.00
8 Adam ZikmundAdam Zikmund 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 12.33
9 Matouš DolejšíMatouš Dolejší 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 12.90 4.00
10 Ondřej FúsekOndřej Fúsek 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 13.02 3.00
11 Lukáš KouckýLukáš Koucký 89 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 2 13.42 2.00
12 Petr ŠádekPetr Šádek 90 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 4 14.23 1.00
13 Jaroslav StehlíkJaroslav Stehlík 74 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 14.24

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 3.9.2022 - 12:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 13.67 11.00
2 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 13.73 9.00
3 Anežka FrýbováAnežka Frýbová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 14.13 8.00
4 Rozálie ŘezáčováRozálie Řezáčová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 14.46 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 3.9.2022 - 12:00) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HoncováTereza Honcová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 14.56 6.00
2 Adéla HoncováAdéla Honcová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 14.58 5.00
3 Tereza ZemkováTereza Zemková 07 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 4 14.80 4.00
4 30 Eliška VýtvarováEliška Výtvarová 01 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 2 17.90 3.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 13.67 11.00
2 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 13.73 9.00
3 Anežka FrýbováAnežka Frýbová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 14.13 8.00
4 Rozálie ŘezáčováRozálie Řezáčová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 14.46 7.00
5 Tereza HoncováTereza Honcová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 14.56 6.00
6 Adéla HoncováAdéla Honcová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 14.58 5.00
7 Tereza ZemkováTereza Zemková 07 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 4 14.80 4.00
8 30 Eliška VýtvarováEliška Výtvarová 01 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 2 17.90 3.00

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 3.9.2022 - 13:40) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 23.13 11.00
2 Martin FedorMartin Fedor 86 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 2 24.39 9.00
3 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 24.54 8.00
4 Marek KrálMarek Král 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 25.02 6.00
5 34 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 25.22 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 3.9.2022 - 13:40) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Adam ZikmundAdam Zikmund 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 23.99
2 Martin JirschikMartin Jirschik 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 24.77 7.00
3 Matouš DolejšíMatouš Dolejší 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 25.52 4.00
4 Zdeněk MatějíčekZdeněk Matějíček 78 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 3 33.10 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 3.9.2022 - 13:40) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš MacákTadeáš Macák 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 26.34 3.00
2 Lukáš KouckýLukáš Koucký 89 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 5 27.38 2.00
3 Vladimír DostálVladimír Dostál 79 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 2 33.27
4 Roman MálekRoman Málek 67 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 4 35.75
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 23.13 11.00
2 Adam ZikmundAdam Zikmund 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 23.99
3 Martin FedorMartin Fedor 86 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 2 24.39 9.00
4 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 24.54 8.00
5 Martin JirschikMartin Jirschik 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 24.77 7.00
6 Marek KrálMarek Král 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 25.02 6.00
7 34 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 25.22 5.00
8 Matouš DolejšíMatouš Dolejší 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 25.52 4.00
9 Tadeáš MacákTadeáš Macák 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 26.34 3.00
10 Lukáš KouckýLukáš Koucký 89 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 5 27.38 2.00
11 Zdeněk MatějíčekZdeněk Matějíček 78 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 3 33.10 1.00
12 Vladimír DostálVladimír Dostál 79 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 2 33.27
13 Roman MálekRoman Málek 67 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 4 35.75

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 3.9.2022 - 13:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 28 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 28.16
2 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 28.99 11.00
3 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 29.53 8.00
MS Lucie JiroutováLucie Jiroutová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 30.06
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 3.9.2022 - 13:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Marie SalabováMarie Salabová 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 28.55
2 Tereza HoncováTereza Honcová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 29.36 9.00
3 Tereza ZemkováTereza Zemková 07 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 5 29.81 7.00
4 Adéla HoncováAdéla Honcová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 30.11 6.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 28 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 28.16
2 Marie SalabováMarie Salabová 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 28.55
3 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 28.99 11.00
4 Tereza HoncováTereza Honcová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 29.36 9.00
5 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 29.53 8.00
6 Tereza ZemkováTereza Zemková 07 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 5 29.81 7.00
7 Lucie JiroutováLucie Jiroutová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 30.06
8 Adéla HoncováAdéla Honcová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 30.11 6.00

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 3.9.2022 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 54.24 11.00
2 Marek KrálMarek Král 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 54.25 9.00
3 34 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 56.26 8.00
4 Ondřej FúsekOndřej Fúsek 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 58.55 7.00
5 Petr ŠádekPetr Šádek 90 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 6 PB 63.89 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 3.9.2022 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav StehlíkJaroslav Stehlík 74 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 67.55 5.00
2 Vladimír DostálVladimír Dostál 79 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 5 74.80 4.00
3 30 Jan VaněkJan Vaněk 83 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 3 84.67 3.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 54.24 11.00
2 Marek KrálMarek Král 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 54.25 9.00
3 34 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 56.26 8.00
4 Ondřej FúsekOndřej Fúsek 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 58.55 7.00
5 Petr ŠádekPetr Šádek 90 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 6 PB 63.89 6.00
6 Jaroslav StehlíkJaroslav Stehlík 74 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 67.55 5.00
7 Vladimír DostálVladimír Dostál 79 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 5 74.80 4.00
8 30 Jan VaněkJan Vaněk 83 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 3 84.67 3.00

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 3.9.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 66.46 11.00
2 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 68.95 9.00
3 Adéla PoštováAdéla Poštová 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 80.24 7.00
4 35 Martina HolanováMartina Holanová 85 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 5 91.44 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 3.9.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VojáčkováTereza Vojáčková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 79.96 8.00
2 Anežka HavránkováAnežka Havránková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 80.91 6.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 66.46 11.00
2 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 68.95 9.00
3 Tereza VojáčkováTereza Vojáčková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 79.96 8.00
4 Adéla PoštováAdéla Poštová 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 80.24 7.00
5 Anežka HavránkováAnežka Havránková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 80.91 6.00
6 35 Martina HolanováMartina Holanová 85 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 5 91.44 5.00

800 m - Muži

(so, 3.9.2022 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 34 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:04.17 11.00
2 28 Jakub PitoňákJakub Pitoňák 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:10.11 9.00
3 31 Nicolas SimmNicolas Simm 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. PB 2:12.45 8.00
4 30 Radek KahánekRadek Kahánek 90 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:15.51 7.00
5 29 Michal VotýpkaMichal Votýpka 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:17.56 6.00
6 27 Tomáš TadlíkTomáš Tadlík 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. PB 2:19.82 5.00
7 47 Michal ŠanderaMichal Šandera 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. PB 2:21.29 4.00
8 46 Martin NedvídekMartin Nedvídek 75 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2:36.41 3.00
9 Vladimír DostálVladimír Dostál 79 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 3:10.48 2.00
10 32 Otto FormanOtto Forman 67 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 3:25.00 1.00
Celkem 10 závodníků

800 m - Ženy

(so, 3.9.2022 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS 28 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:29.88
MS 31 Vendula PavlíčkováVendula Pavlíčková 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 2:41.49
3 27 Hana KratochvílováHana Kratochvílová 75 AC Česká LípaAC Česká Lípa PB 2:52.44 11.00
MS 32 Adéla BěličováAdéla Běličová 80 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3:13.07
5 30 Eliška VýtvarováEliška Výtvarová 01 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 3:31.74 9.00
6 36 Monika DostálováMonika Dostálová 79 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 3:37.52 8.00
7 26 Šárka JakobiŠárka Jakobi 05 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 3:44.53 7.00
Celkem 7 závodníků

1500 m - Muži

(so, 3.9.2022 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 42 Lubomír PokornýLubomír Pokorný 75 AC TJ JičínAC TJ Jičín SB 4:34.99 11.00
2 47 Michal ŠanderaMichal Šandera 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4:38.74 9.00
3 45 Zdeněk ŘíhaZdeněk Říha 84 AC TJ JičínAC TJ Jičín PB 4:44.91 8.00
4 43 Pavel FrancPavel Franc 91 AC TJ JičínAC TJ Jičín PB 4:50.97 7.00
5 44 Hynek BittnerHynek Bittner 88 AC TJ JičínAC TJ Jičín PB 4:58.70 6.00
6 41 Tomáš TřešňákTomáš Třešňák 79 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... SB 5:00.57 5.00
7 46 Martin NedvídekMartin Nedvídek 75 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. SB 5:14.20 4.00
Celkem 7 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 3.9.2022 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS 38 Anna HorákováAnna Horáková 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. PB 5:30.22
2 35 Martina HolanováMartina Holanová 85 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 6:46.83 11.00
3 37 Ilona PtáčkováIlona Ptáčková 90 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... PB 7:12.02 9.00
4 36 Monika DostálováMonika Dostálová 79 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 7:34.43 8.00
Celkem 4 závodníků

3000 m - Muži

(so, 3.9.2022 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 42 Lubomír PokornýLubomír Pokorný 75 AC TJ JičínAC TJ Jičín SB 09:24.90 11.00
2 47 Michal ŠanderaMichal Šandera 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09:49.04 9.00
3 45 Zdeněk ŘíhaZdeněk Říha 84 AC TJ JičínAC TJ Jičín PB 10:06.21 8.00
4 43 Pavel FrancPavel Franc 91 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10:08.73 7.00
5 30 Štěpán SuchardaŠtěpán Sucharda 86 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. PB 10:39.55 6.00
6 44 Hynek BittnerHynek Bittner 88 AC TJ JičínAC TJ Jičín PB 10:50.03 5.00
7 48 Tomáš FúsekTomáš Fúsek 66 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 12:56.41 4.00
Celkem 7 závodníků

3000 m - Ženy

(so, 3.9.2022 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 27 Hana KratochvílováHana Kratochvílová 75 AC Česká LípaAC Česká Lípa PB 13:17.30 11.00
MS 46 Katka NedvídkováKatka Nedvídková 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 14:00.69
3 35 Martina HolanováMartina Holanová 85 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... PB 14:01.89 9.00
4 36 Monika DostálováMonika Dostálová 79 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 15:48.22 8.00
5 30 Eliška VýtvarováEliška Výtvarová 01 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 15:50.37 7.00
6 37 Ilona PtáčkováIlona Ptáčková 90 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 15:55.27 6.00
7 48 Andrea FúskováAndrea Fúsková 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 17:06.52 5.00
Celkem 7 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy

(so, 3.9.2022 - 11:20) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠefrováTereza Šefrová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 20.01 11.00
2 Denisa JégrováDenisa Jégrová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 20.21 9.00
Celkem 2 závodníků

110 m překážek (1.06) - Muži

(so, 3.9.2022 - 11:30) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek JakobiMarek Jakobi 75 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 4 21.02 11.00
2 Vojtěch MatějíčekVojtěch Matějíček 00 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 5 22.60 9.00
3 Adam NovákAdam Novák 02 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 2 27.09 8.00
Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 DQ
Celkem 4 závodníků

400 m překážek (0.91) - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 3.9.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 30 Štěpán SuchardaŠtěpán Sucharda 86 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 4 65.22 11.00
2 Petr FicajPetr Ficaj 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 68.79 9.00
3 Marek JakobiMarek Jakobi 75 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 3 73.40 8.00
4 Martin ŠťastnýMartin Šťastný 86 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 2 76.73 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 3.9.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ludvík HasíkLudvík Hasík 63 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 78.73 6.00
2 30 Jan VaněkJan Vaněk 83 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 2 94.07 5.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 30 Štěpán SuchardaŠtěpán Sucharda 86 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 4 65.22 11.00
2 Petr FicajPetr Ficaj 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 68.79 9.00
3 Marek JakobiMarek Jakobi 75 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 3 73.40 8.00
4 Martin ŠťastnýMartin Šťastný 86 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 2 76.73 7.00
5 Ludvík HasíkLudvík Hasík 63 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 78.73 6.00
6 30 Jan VaněkJan Vaněk 83 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 2 94.07 5.00

400 m překážek (0.76) - Ženy

(so, 3.9.2022 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie KesselgruberováViktorie Kesselgruberová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 78.69 11.00
Celkem 1 závodníků

4 x 100 m - Muži

(so, 3.9.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Forman, Svoboda, Jakobi, Kovalev Forman, Svoboda, Jakobi, Kovalev Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 4 49.07 11.00
MS Ekrt, Fúsek, Ficaj, Müller Ekrt, Fúsek, Ficaj, Müller AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 50.25
3 Šádek, Koucký, Fedor, Šťastný Šádek, Koucký, Fedor, Šťastný AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 5 51.53 9.00
4 Novák, Németh, Vaněk, Dostál Novák, Németh, Vaněk, Dostál Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 2 61.42 8.00
5 Málek, Kopřiva, Forman, Matějíček Málek, Kopřiva, Forman, Matějíček Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 6 68.66 7.00
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Ženy

(so, 3.9.2022 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Řezáčová, Šefrová, Hýblová, Plecháčová Řezáčová, Šefrová, Hýblová, Plecháčová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 55.71 11.00
2 Přichystalová, Kubalová, Jégrová, Lubasová Přichystalová, Kubalová, Jégrová, Lubasová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 57.53 9.00
MS Salabová, Pásková, Jiroutová, Horáková Salabová, Pásková, Jiroutová, Horáková AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 58.12
4 Ročková, Jakobi, Křížová, Holanová Ročková, Jakobi, Křížová, Holanová Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 2 63.25 8.00
5 30 Výtvarová, Dostálová, Ptáčková, Svobodová Výtvarová, Dostálová, Ptáčková, Svobodová Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 4 70.21 7.00
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Muži

(so, 3.9.2022 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,65 1,70 1,75 1,80 1,85 Body
1 Sebastien FormanSebastien Forman
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
07 1.75 11.00
2= Vojtěch ČernýVojtěch Černý
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
76 SB 1.70 8.00
2= Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 SB 1.70 8.00
2= Aleš EkrtAleš Ekrt
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 1.70 8.00
5 Marek MoudrýMarek Moudrý
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 1.65 6.00
6 Adam NovákAdam Novák
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
02 SB 1.60 5.00
7 Tomáš BeranTomáš Beran
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
08 PB 1.55 - 4.00
8 Václav JonášVáclav Jonáš
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
07 1.45 3.00
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 3.9.2022 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,65 1,70 1,80 Body
MS Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 1.55 - - - o o o o xo xxx
MS Miluše PáskováMiluše Pásková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
03 SB 1.55 - - - - o o xo xo xxx
3 Tereza ŠefrováTereza Šefrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 1.40 - - - o o xxx 11.00
MS Lucie JiroutováLucie Jiroutová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 1.40 - - o o o xxx
5 Alena KřížováAlena Křížová
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
06 PB 1.30 o o o xxx 9.00
6 Pavlína LubasováPavlína Lubasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 1.30 o o xo xxx 8.00
Celkem 6 závodníků

skok o tyči - Muži

(so, 3.9.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,02 2,22 2,32 2,42 2,52 2,62 2,72 2,82 2,92 3,02 3,12 3,22 3,32 3,42 3,52 3,62 3,72 3,82 3,92 4,02 Body
1 Zbyněk KovalevZbyněk Kovalev
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
97 3.82 - - - - - - - - - - - o - - - xxo - o - xxx 11.00
2 Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 3.42 - - - - - - - - - - - - - xo - - xxx 9.00
3 Aleš EkrtAleš Ekrt
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 SB 3.22 - - - - - - - - - o - o xxx 8.00
4 Antonín HadingerAntonín Hadinger
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
51 SB 3.12 - - - - - - o - o xo xxo xxx 7.00
5 Milan TrejbalMilan Trejbal
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
66 SB 2.92 - - - - - - o - xo xxx 6.00
6 Václav JonášVáclav Jonáš
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
07 PB 2.82 - - - o o o xxo xo xxx 4.50
7 32 Jan ReinJan Rein
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
63 2.82 - - - - - - - xxo - xr 4.50
8 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 2.22 o o xxx 3.00
Celkem 8 závodníků

skok o tyči - Žáci

(so, 3.9.2022 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,82 1,92 2,02 2,12 2,22 2,32 2,42 2,52 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 Body
MS Oliver BěličOliver Bělič
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 PB 2.42 o o o - o o xo xxx
Celkem 1 závodníků

skok o tyči - Ženy

(so, 3.9.2022 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,82 1,92 2,02 2,12 2,22 2,32 2,42 2,52 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 Body
MS Natálie LališováNatálie Lališová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 2.42 - - - o o xo o xxx
2 Hana VodičkováHana Vodičková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
67 2.32 - - o o xxo o xxx 11.00
3 Anna RočkováAnna Ročková
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
06 2.22 - - - o o xxx 9.00
MS 32 Adéla BěličováAdéla Běličová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
80 2.02 o xxo xxo xxx
5 Tereza VojáčkováTereza Vojáčková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 1.92 o xo xxx 8.00
6 Anežka HavránkováAnežka Havránková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 1.82 o xxx 7.00
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 3.9.2022 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub KohoutJakub Kohout
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
99 SB 6.65 -0.1 m/s 6.52  -1,30 x 6.65  -0,10 6.65 - - 6.27  -1,20 11.00
2 Zbyněk KovalevZbyněk Kovalev
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
97 5.80 -0.4 m/s x 5.74  -0,60 - 5.74 - 5.78  -0,10 5.80  -0,40 9.00
3 Martin FedorMartin Fedor
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
86 PB 5.79 +1.3 m/s x x 5.75  0,10 5.75 1.92  1,30 5.79  1,30 5.65  -0,20 8.00
4 Petr FicajPetr Ficaj
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 PB 5.31 +0.9 m/s 5.21  -1,30 4.33  -0,40 5.31  0,90 5.31 5.14  -0,10 x - 7.00
5 Tadeáš MacákTadeáš Macák
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 5.26 +0.1 m/s 4.88  -0,30 5.04  -0,60 4.54  -0,30 5.04 5.26  0,10 5.09  -1,30 5.19  -0,20 6.00
6 Matouš DolejšíMatouš Dolejší
AC TJ JičínAC TJ Jičín
06 5.18 -1.0 m/s 4.61  -1,30 4.32  -1,50 x 4.61 5.18  -1,00 x 4.79  -0,30 5.00
7 Lukáš KouckýLukáš Koucký
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
89 PB 5.09 -0.1 m/s 5.00  -0,70 4.75  0,60 5.08  1,40 5.08 5.09  -0,10 x x 4.00
8 Martin ŠťastnýMartin Šťastný
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
86 4.61 -0.7 m/s 4.33  -0,30 4.22  0,60 4.25  1,40 4.33 4.40  1,20 4.61  -0,70 4.53  -0,60 3.00
MS Oliver BěličOliver Bělič
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 PB 4.60 -0.3 m/s 4.30  -1,30 4.60  -0,30 4.57  -0,50 4.60
10 Zdeněk MatějíčekZdeněk Matějíček
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
78 PB 3.59 +1.4 m/s 3.55  -0,60 3.48  0,80 3.59  1,40 3.59 2.00
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 3.9.2022 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza ŠefrováTereza Šefrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 PB 4.87 +1.3 m/s 4.76  -1,20 4.61  -0,50 4.65  -0,30 4.76 4.87  1,30 4.52  -0,30 4.75  -1,10 11.00
2 Eliška HýblováEliška Hýblová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 PB 4.81 -1.8 m/s x 4.64  -0,30 4.64  0,50 4.64 4.58  -2,80 3.98  -0,10 4.81  -1,80 9.00
3 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 4.77 +0.5 m/s x 4.65  0,30 4.77  0,50 4.77 4.66  0,90 4.64  0,80 4.63  -0,90 8.00
4 Tereza HoncováTereza Honcová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
06 PB 4.57 -3.8 m/s x x 4.35  0,10 4.35 x 4.57  -3,80 4.40  -1,40 7.00
5 Anežka FrýbováAnežka Frýbová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
06 4.26 +1.8 m/s x x x - 4.11  -2,50 4.26  1,80 x 6.00
6 Adéla HoncováAdéla Honcová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
06 4.24 +1.6 m/s 4.05  -1,20 4.24  1,60 2.87  0,10 4.24 2.75  0,20 4.02  -3,80 4.22  -1,40 5.00
Celkem 6 závodníků

trojskok - Muži

(so, 3.9.2022 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin FedorMartin Fedor
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
86 PB 12.13 -1.9 m/s 11.00
2 Zbyněk KovalevZbyněk Kovalev
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
97 PB 11.83 -0.3 m/s 9.00
3 Aleš EkrtAleš Ekrt
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 11.28 -0.6 m/s 8.00
4 Marek MoudrýMarek Moudrý
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 10.67 -0.9 m/s 7.00
5 Roman MálekRoman Málek
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
67 SB 09.70 -1.7 m/s 6.00
6 Tomáš BeranTomáš Beran
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
08 PB 09.42 -0.4 m/s 5.00
Celkem 6 závodníků

trojskok - Ženy

(so, 3.9.2022 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavlína LubasováPavlína Lubasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 10.07 -1.2 m/s x x 10.07  -1,20 10.07 11.00
2 Denisa JégrováDenisa Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 09.49 -1.2 m/s x 09.14  -1,90 09.49 9.49 9.00
MS Miluše PáskováMiluše Pásková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
03 08.70 -1.9 m/s 08.47  0,30 08.70  -1,90 8.70
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 3.9.2022 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie KopřivováLucie Kopřivová
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
86 11.29 11.00
2 Amélie MolnárováAmélie Molnárová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 PB 09.75 9.00
MS Petra PokornáPetra Pokorná
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 09.06
MS Aneta AdámkováAneta Adámková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 PB 08.81
5 Daniela KubalováDaniela Kubalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 PB 08.59 8.00
6 Adéla HrudkováAdéla Hrudková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
04 07.82 7.00
MS Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 PB 07.50
8 Tereza HruškováTereza Hrušková
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
87 PB 07.44 6.00
9 Anna SvobodováAnna Svobodová
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
97 PB 06.79 5.00
10 Eva MikulováEva Mikulová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
59 05.41 4.00
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 3.9.2022 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan SvobodaJan Svoboda
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
01 13.29 11.00
2 Jan EfflerJan Effler
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 11.28 9.00
3 Jakub KohoutJakub Kohout
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
99 PB 11.27 8.00
4 Jan BakalaJan Bakala
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
62 10.42 7.00
5 Adam NovákAdam Novák
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
02 10.32 6.00
6 Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
67 10.27 5.00
7 Petr KopřivaPetr Kopřiva
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
70 SB 10.25 4.00
8 Michal HendrychMichal Hendrych
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
86 PB 10.07 3.00
9 Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
73 09.44 2.00
10 Petr ZelinkaPetr Zelinka
AC TJ JičínAC TJ Jičín
68 PB 08.96 1.00
11 Jaroslav ŠimonJaroslav Šimon
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
94 SB 08.39
Celkem 11 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(so, 3.9.2022 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie KopřivováLucie Kopřivová
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
86 SB 40.02 11.00
MS Natálie LališováNatálie Lališová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 PB 30.31
MS Aneta AdámkováAneta Adámková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 28.06
MS Petra PokornáPetra Pokorná
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 27.67
5 Denisa JégrováDenisa Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 24.14 9.00
6 Amélie MolnárováAmélie Molnárová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 PB 23.92 8.00
7 Daniela KubalováDaniela Kubalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 23.60 7.00
MS Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 PB 16.63
9 Adéla HrudkováAdéla Hrudková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
04 PB 15.41 6.00
10 Eva MikulováEva Mikulová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
59 11.21 5.00
Celkem 10 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(so, 3.9.2022 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan SvobodaJan Svoboda
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
01 32.59 11.00
2 Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
73 32.37 9.00
3 Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
67 31.90 8.00
4 Jan BakalaJan Bakala
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
62 30.18 7.00
5 Jakub KohoutJakub Kohout
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
99 PB 30.07 6.00
6 Jan EfflerJan Effler
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 29.50 5.00
7 Marek JakobiMarek Jakobi
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
75 SB 29.11 4.00
8 Matěj MátlMatěj Mátl
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 24.61 3.00
9 Jaroslav ŠimonJaroslav Šimon
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
94 23.01 2.00
10 Tomáš ČerníkTomáš Černík
AC TJ JičínAC TJ Jičín
78 22.14 1.00
Celkem 10 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 3.9.2022 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniela KubalováDaniela Kubalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 36.73 11.00
MS Amálie PoštováAmálie Poštová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 31.41
MS Žaneta MoudráŽaneta Moudrá
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 28.71
4 Anna SvobodováAnna Svobodová
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
97 28.25 9.00
5 Amélie MolnárováAmélie Molnárová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 PB 23.23 8.00
6 Adéla HrudkováAdéla Hrudková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
04 PB 21.38 7.00
7 Viktorie KesselgruberováViktorie Kesselgruberová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
06 PB 16.81 6.00
MS Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 PB 16.70
9 Eva MikulováEva Mikulová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
59 SB 13.81 5.00
Celkem 9 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 3.9.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan BakalaJan Bakala
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
62 SB 38.96 11.00
2 Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
73 37.74 9.00
3 Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
67 34.32 8.00
4 Petr ZelinkaPetr Zelinka
AC TJ JičínAC TJ Jičín
68 PB 32.17 7.00
5 Jan EfflerJan Effler
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 30.53 6.00
6 Michal HendrychMichal Hendrych
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
86 SB 30.31 5.00
7 Petr KopřivaPetr Kopřiva
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
70 27.47 4.00
8 Tomáš ČerníkTomáš Černík
AC TJ JičínAC TJ Jičín
78 20.38 3.00
9 Roman MálekRoman Málek
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
67 16.45 2.00
10 Jaroslav ŠimonJaroslav Šimon
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
94 16.28 1.00
Celkem 10 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(so, 3.9.2022 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS 31 Vojtěch VejvančickýVojtěch Vejvančický
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 PB 26.56
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 3.9.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Natálie LališováNatálie Lališová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 35.04
2 Lucie KopřivováLucie Kopřivová
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
86 28.58 11.00
3 Pavlína LubasováPavlína Lubasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 PB 27.11 9.00
MS Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 25.83
5 48 Andrea FúskováAndrea Fúsková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
03 PB 25.26 8.00
MS Aneta AdámkováAneta Adámková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 24.03
7 Anna RočkováAnna Ročková
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
06 22.53 7.00
8 26 Šárka JakobiŠárka Jakobi
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
05 21.69 6.00
9 Alena KřížováAlena Křížová
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
06 20.18 5.00
10 Anna SvobodováAnna Svobodová
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
97 19.27 4.00
11 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 PB 18.21 3.00
12 Tereza HruškováTereza Hrušková
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
87 SB 12.33 2.00
Celkem 12 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(so, 3.9.2022 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan SvobodaJan Svoboda
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
01 42.03 11.00
2 Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 40.14 9.00
3 30 Štěpán SuchardaŠtěpán Sucharda
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
86 SB 38.43 8.00
4 28 Milan NémethMilan Németh
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
78 PB 36.90 7.00
5 Šimon FišerŠimon Fišer
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 36.29 6.00
6 32 Jan ReinJan Rein
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
63 35.40 5.00
7 Petr KopřivaPetr Kopřiva
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
70 PB 32.10 4.00
8 Petr ŠádekPetr Šádek
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
90 29.39 3.00
MS Jan BakalaJan Bakala
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
62 SB 28.53
10 Matěj MátlMatěj Mátl
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 28.43 2.00
11 Vojtěch MatějíčekVojtěch Matějíček
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
00 PB 27.16 1.00
12 Tomáš ČerníkTomáš Černík
AC TJ JičínAC TJ Jičín
78 SB 26.09
13 Zdeněk MatějíčekZdeněk Matějíček
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
78 PB 25.49
Celkem 13 závodníků

chůze dráha 3000 m - Muži

(so, 3.9.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 46 Martin NedvídekMartin Nedvídek 75 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. SB 13:24.78 11.00
2 32 Jan ReinJan Rein 63 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 17:06.96 9.00
3 30 Jan VaněkJan Vaněk 83 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 17:19.47 8.00
4 41 Tomáš TřešňákTomáš Třešňák 79 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 17:43.08 7.00
5 28 Milan NémethMilan Németh 78 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 18:26.64 6.00
6 31 Vojtěch VejvančickýVojtěch Vejvančický 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. PB 18:39.19 5.00
7 32 Otto FormanOtto Forman 67 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 23:09.00 4.00
Celkem 7 závodníků

chůze dráha 3000 m - Ženy

(so, 3.9.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS 34 Miloslava ReinováMiloslava Reinová 68 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. SB 18:20.46
Celkem 1 závodníků