Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Moravskoslezského kraje dorostu, juniorů a dospělých

Ostrava (14. 1. 2023)

60 m - Muži (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Rozběh 1 (so, 14.1.2023 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 06.76 q
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 06.90 q
3 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 PB 06.93
4 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 AO Slavia STU BrstislavaAO Slavia STU Brstislava 6 06.97
5 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.02 q
6 Mário HanicMário Hanic 99 AO Slávia STU BratislavaAO Slávia STU Bratislava 8 07.25
7 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.26 q
8 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 12.79
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 14.1.2023 - 12:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ŠevčíkLukáš Ševčík 03 SLATNSLATN 4 07.17
2 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 07.18
3 Pawel GadzalaPawel Gadzala 92 PolskoPolsko 5 07.35
4 Jakub ŠenkJakub Šenk 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.40 q
5 Andreas PiskořAndreas Piskoř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 07.45 q
6 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.47 q
7 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 07.51
Tomáš StachTomáš Stach 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 14.1.2023 - 12:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maciej BabulaMaciej Babula 03 KU AZS Politechniki OpolskiejKU AZS Politechniki Opolskiej 1 07.21
2 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 SB 07.57
3 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 07.64
4 Patrik SikoraPatrik Sikora 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 07.74 q
5 Zdeněk PodjuklZdeněk Podjukl 95 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 07.82
6 Tomáš SlotikTomáš Slotik 83 AO Slávia STU BratislavaAO Slávia STU Bratislava 7 SB 07.95
7 Ondřej BartošekOndřej Bartošek 90 Para Athletics Team SSK-VítkovicePara Athletics Team SSK-Vít... 8 09.43
MS Marek StrohalmMarek Strohalm 89 Para Athletics Team SSK-VítkovicePara Athletics Team SSK-Vít... 2 09.96
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 14.1.2023 - 12:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 07.13
2 Tymoteusz MusiałTymoteusz Musiał 03 KU AZS Politechniki OpolskiejKU AZS Politechniki Opolskiej 4 07.14
3 Radim MlečkaRadim Mlečka 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.39
4 Tomáš HolýTomáš Holý 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 07.60
Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 SLATNSLATN 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 06.76 q
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 06.90 q
3 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 PB 06.93
4 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 AO Slavia STU BrstislavaAO Slavia STU Brstislava 6 06.97
5 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.02 q
6 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 07.13
7 Tymoteusz MusiałTymoteusz Musiał 03 KU AZS Politechniki OpolskiejKU AZS Politechniki Opolskiej 4 07.14
8 Lukáš ŠevčíkLukáš Ševčík 03 SLATNSLATN 4 07.17
9 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 07.18
10 Maciej BabulaMaciej Babula 03 KU AZS Politechniki OpolskiejKU AZS Politechniki Opolskiej 1 07.21
11 Mário HanicMário Hanic 99 AO Slávia STU BratislavaAO Slávia STU Bratislava 8 07.25
12 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.26 q
13 Pawel GadzalaPawel Gadzala 92 PolskoPolsko 5 07.35
14 Radim MlečkaRadim Mlečka 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.39
15 Jakub ŠenkJakub Šenk 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.40 q
16 Andreas PiskořAndreas Piskoř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 07.45 q
17 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.47 q
18 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 07.51
19 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 SB 07.57
20 Tomáš HolýTomáš Holý 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 07.60
21 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 07.64
22 Patrik SikoraPatrik Sikora 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 07.74 q
23 Zdeněk PodjuklZdeněk Podjukl 95 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 07.82
24 Tomáš SlotikTomáš Slotik 83 AO Slávia STU BratislavaAO Slávia STU Bratislava 7 SB 07.95
25 Ondřej BartošekOndřej Bartošek 90 Para Athletics Team SSK-VítkovicePara Athletics Team SSK-Vít... 8 09.43
26 Marek StrohalmMarek Strohalm 89 Para Athletics Team SSK-VítkovicePara Athletics Team SSK-Vít... 2 09.96
27 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 12.79
Tomáš StachTomáš Stach 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 SLATNSLATN 5 DNS

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 14.1.2023 - 14:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 =SB 06.74
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 06.88
3 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 =PB 06.97
4 Jakub ŠenkJakub Šenk 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 SB 07.30
5 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 07.34
6 Andreas PiskořAndreas Piskoř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 PB 07.35
7 Patrik SikoraPatrik Sikora 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.81
Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Rozběh 1 (so, 14.1.2023 - 12:01) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 06.97 q
2 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 07.04 q
3 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.15
4 Jonáš ValentaJonáš Valenta 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 07.22
5 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 07.25
6 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 1 07.28
7 Vojtěch Pavel PodveskýVojtěch Pavel Podveský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.30 q
8 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 07.34
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 14.1.2023 - 12:01) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 07.25
2 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 07.34
3 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 07.46
4 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 07.55 q
5 Adam WewiorkaAdam Wewiorka 04 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 07.60 q
6 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.73 q
Pastrana Simon RuizPastrana Simon Ruiz 05 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 14.1.2023 - 12:01) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav FuksaMiroslav Fuksa 05 SLATNSLATN 3 07.18
2 Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 SB 07.73
3 Hoc Dung NguyenHoc Dung Nguyen 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 07.86 q
4 Adam SukupAdam Sukup 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 07.98
5 Jan SeberaJan Sebera 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 08.27 q
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 06.97 q
2 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 07.04 q
3 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.15
4 Miroslav FuksaMiroslav Fuksa 05 SLATNSLATN 3 07.18
5 Jonáš ValentaJonáš Valenta 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 07.22
6 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 07.25
7 Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 07.25
8 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 1 07.28
9 Vojtěch Pavel PodveskýVojtěch Pavel Podveský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.30 q
10 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 07.34
11 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 07.34
12 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 07.46
13 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 07.55 q
14 Adam WewiorkaAdam Wewiorka 04 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 07.60 q
15 Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 SB 07.73
15 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.73 q
17 Hoc Dung NguyenHoc Dung Nguyen 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 07.86 q
18 Adam SukupAdam Sukup 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 07.98
19 Jan SeberaJan Sebera 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 08.27 q
Pastrana Simon RuizPastrana Simon Ruiz 05 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 8 DNS

60 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 14.1.2023 - 14:16) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 06.99
2 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.05
3 Vojtěch Pavel PodveskýVojtěch Pavel Podveský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.33
4 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 07.46
5 Adam WewiorkaAdam Wewiorka 04 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 7 07.59
6 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 07.77
7 Hoc Dung NguyenHoc Dung Nguyen 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 07.78
Jan SeberaJan Sebera 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Rozběh 1 (so, 14.1.2023 - 12:05) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 PB 07.17
2 Matej ZáležákMatej Záležák 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 =SB 07.26
3 Nikolas HusNikolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.38
4 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 07.45 q
5 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.46 q
6 Sauer FilipSauer Filip 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 07.62
7 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.75 q
8 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.78 q
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 14.1.2023 - 12:05) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David NovákDavid Novák 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 07.44
2 Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 07.45
3 Ondřej ŠařecOndřej Šařec 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 07.66 q
4 Šimon PelikánŠimon Pelikán 06 AO Slávia STU BratislavaAO Slávia STU Bratislava 2 SB 07.68
5 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 07.72 q
6 Martin MacháňMartin Macháň 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 07.79
7 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 07.88 q
8 Jan ČíhalJan Číhal 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 07.90 q
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 14.1.2023 - 12:05) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 07.52
2 Lukáš BokLukáš Bok 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 SB 07.70
3 Josef MalíčekJosef Malíček 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 07.88
4 Prokop HolušaProkop Holuša 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 08.14
5 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.15
6 Libor KoniuchLibor Koniuch 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 08.15
Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 14.1.2023 - 12:05) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BílekJan Bílek 06 JAC BrnoJAC Brno 7 07.73
2 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 PB 07.99
3 Karol KoczurKarol Koczur 07 Just team Bielsko-BiałaJust team Bielsko-Biała 4 08.03
4 Kryštof RybnikářKryštof Rybnikář 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 08.15
5 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.29
6 Petr DaněkPetr Daněk 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 08.79
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 14.1.2023 - 12:05) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SedláčekJiří Sedláček 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 07.28
2 Ondřej NovákOndřej Novák 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 07.59
3 Teodor JarosińskiTeodor Jarosiński 06 UKS MOS OPOLEUKS MOS OPOLE 5 08.08
4 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.64
MS Tymoteusz RusnakTymoteusz Rusnak 07 KU AZS Politechniki OpolskiejKU AZS Politechniki Opolskiej 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 PB 07.17
2 Matej ZáležákMatej Záležák 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 =SB 07.26
3 Jiří SedláčekJiří Sedláček 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 07.28
4 Nikolas HusNikolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.38
5 David NovákDavid Novák 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 07.44
6 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 07.45 q
7 Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 07.45
8 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.46 q
9 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 07.52
10 Ondřej NovákOndřej Novák 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 07.59
11 Sauer FilipSauer Filip 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 07.62
12 Ondřej ŠařecOndřej Šařec 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 07.66 q
13 Šimon PelikánŠimon Pelikán 06 AO Slávia STU BratislavaAO Slávia STU Bratislava 2 SB 07.68
14 Lukáš BokLukáš Bok 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 SB 07.70
15 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 07.72 q
16 Jan BílekJan Bílek 06 JAC BrnoJAC Brno 7 07.73
17 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.75 q
18 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.78 q
19 Martin MacháňMartin Macháň 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 07.79
20 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 07.88 q
21 Josef MalíčekJosef Malíček 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 07.88
22 Jan ČíhalJan Číhal 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 07.90 q
23 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 PB 07.99
24 Karol KoczurKarol Koczur 07 Just team Bielsko-BiałaJust team Bielsko-Biała 4 08.03
25 Teodor JarosińskiTeodor Jarosiński 06 UKS MOS OPOLEUKS MOS OPOLE 5 08.08
26 Prokop HolušaProkop Holuša 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 08.14
27 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.15
28 Kryštof RybnikářKryštof Rybnikář 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 08.15
29 Libor KoniuchLibor Koniuch 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 08.15
30 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.29
31 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.64
32 Petr DaněkPetr Daněk 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 08.79
Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNS
Tymoteusz RusnakTymoteusz Rusnak 07 KU AZS Politechniki OpolskiejKU AZS Politechniki Opolskiej 4 DNS

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 14.1.2023 - 14:17) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 07.35
2 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 07.41
3 Ondřej ŠařecOndřej Šařec 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 =PB 07.64
4 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.75
5 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 07.87
Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 DNS
Jan ČíhalJan Číhal 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Rozběh 1 (so, 14.1.2023 - 11:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 =NL 07.49 q
2 Nina HůskováNina Hůsková 02 SlovenskoSlovensko 5 07.79 q
3 Zuzana ĎurkechováZuzana Ďurkechová 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.87 q
4 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 7 PB 08.12 q
5 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.13
6 Kateřina VaňatkováKateřina Vaňatková 91 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 08.32
7 Klára RusmanováKlára Rusmanová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 =PB 08.83
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 14.1.2023 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 3 PB 07.62 q
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 07.62 q
3 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 PB 07.80 q
4 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 SB 08.12 q
5 Veronika BabiczovaVeronika Babiczova 99 AO Slávia STU BratislavaAO Slávia STU Bratislava 8 08.44
6 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 2 08.76
Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 5
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 =NL 07.49 q
2 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 3 PB 07.62 q
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 07.62 q
4 Nina HůskováNina Hůsková 02 SlovenskoSlovensko 5 07.79 q
5 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 PB 07.80 q
6 Zuzana ĎurkechováZuzana Ďurkechová 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.87 q
7 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 7 PB 08.12 q
8 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 SB 08.12 q
9 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.13
10 Kateřina VaňatkováKateřina Vaňatková 91 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 08.32
11 Veronika BabiczovaVeronika Babiczova 99 AO Slávia STU BratislavaAO Slávia STU Bratislava 8 08.44
12 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 2 08.76
13 Klára RusmanováKlára Rusmanová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 =PB 08.83
Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 5

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 14.1.2023 - 14:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 NL 07.43
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.65
3 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 6 07.70
4 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 07.83
5 Zuzana ĎurkechováZuzana Ďurkechová 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 07.92
6 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 08.15
7 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 08.17
Nina HůskováNina Hůsková 02 SlovenskoSlovensko 3 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Rozběh 1 (so, 14.1.2023 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 07.73 q
2 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 SB 07.94
3 Diana DevaldováDiana Devaldová 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.05
4 Lívia HübschováLívia Hübschová 04 SLATNSLATN 8 08.06
5 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.28 q
6 Karolína KnapkováKarolína Knapková 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 3 PB 08.50 q
7 Ella PivodováElla Pivodová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.67
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 14.1.2023 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 07.77 q
2 Sabina HorákováSabina Horáková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 07.89 q
3 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 SB 08.17
4 Tamara BalajováTamara Balajová 04 SLATNSLATN 2 08.20
5 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 08.78
Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DQ 16.8
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 14.1.2023 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.00 q
2 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 08.10 q
3 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 08.13
4 Alice KozákováAlice Kozáková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.20
5 Amálie KusinováAmálie Kusinová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.36 q
6 Anežka KraisováAnežka Kraisová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 2 PB 09.63
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 07.73 q
2 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 07.77 q
3 Sabina HorákováSabina Horáková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 07.89 q
4 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 SB 07.94
5 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.00 q
6 Diana DevaldováDiana Devaldová 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.05
7 Lívia HübschováLívia Hübschová 04 SLATNSLATN 8 08.06
8 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 08.10 q
9 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 08.13
10 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 SB 08.17
11 Alice KozákováAlice Kozáková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.20
12 Tamara BalajováTamara Balajová 04 SLATNSLATN 2 08.20
13 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.28 q
14 Karolína KnapkováKarolína Knapková 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 3 PB 08.50 q
15 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 08.78
16 Amálie KusinováAmálie Kusinová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.36 q
17 Anežka KraisováAnežka Kraisová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 2 PB 09.63
18 Ella PivodováElla Pivodová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.67
Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DQ 16.8

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 14.1.2023 - 14:01) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 07.75
2 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.02
3 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 PB 08.09
4 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 08.74
Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 DNS
Karolína KnapkováKarolína Knapková 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 2 DNS
Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 DNS
Sabina HorákováSabina Horáková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Rozběh 1 (so, 14.1.2023 - 11:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola MusilováNikola Musilová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 07.82
2 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.91
3 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 07.97
4 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 07.99
5 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 08.14 q
6 Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 08.18
Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 DNS
Nikol PoláškováNikol Polášková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 14.1.2023 - 11:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 SB 07.99
2 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 SB 08.01 q
3 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 =PB 08.14
4 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 08.18
5 Hana JakšlováHana Jakšlová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 SB 08.20
6 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.22 q
7 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.26 q
8 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.41 q
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 14.1.2023 - 11:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna KajnarováMagdaléna Kajnarová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 PB 08.22
2 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 SB 08.29 q
3 Eliška KarabováEliška Karabová 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 SB 08.36
4 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 08.40
5 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.46 q
6 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.50
7 Michaela OsobováMichaela Osobová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 08.60
8 Kristina StránskáKristina Stránská 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 7 08.73
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 14.1.2023 - 11:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 PB 08.24
2 Barbora GonováBarbora Gonová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 SB 08.40 q
3 Nikola BukáčkováNikola Bukáčková 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 PB 08.44
4 Hana VančurováHana Vančurová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 08.59
5 Veronika BöhmováVeronika Böhmová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 08.62
6 Adéla HříbkováAdéla Hříbková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 08.66
7 Sabina ŽandováSabina Žandová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 08.66
8 Veronika KreidlováVeronika Kreidlová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.69
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (so, 14.1.2023 - 11:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bára VodákováBára Vodáková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 PB 08.55
2 Lucie RuferováLucie Ruferová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 08.55
3 Nela MertováNela Mertová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.64
4 Sára MelezínkováSára Melezínková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 08.67
5 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.73
6 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.88
7 Anna LukáčováAnna Lukáčová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.07
Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (so, 14.1.2023 - 11:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ValečkováKateřina Valečková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 SB 08.57
2 Kateřina ČechováKateřina Čechová 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 SB 08.60
3 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 PB 08.68
4 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 08.69
5 Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.81
6 Adéla NěmčicováAdéla Němčicová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 8 PB 08.85
7 Leona StržínkováLeona Stržínková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 09.17
8 Andrea ŠímováAndrea Šímová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 09.25
Celkem 8 závodníků
Rozběh 7 (so, 14.1.2023 - 11:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 08.78
2 Hana ZmeškalováHana Zmeškalová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 08.80
3 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 09.10
4 Žofie LyčkováŽofie Lyčková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.21
5 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 SB 09.23
6 Agáta HanzelAgáta Hanzel 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 09.32
Celkem 6 závodníků
Rozběh 8 (so, 14.1.2023 - 11:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 JAC BrnoJAC Brno 4 07.88
2 Lucie GorčíkováLucie Gorčíková 07 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 2 08.47
3 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 08.58
4 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.72
5 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 08.97
6 Dominika GrussováDominika Grussová 07 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 7 09.22
Celkem 6 závodníků
Rozběh 9 (so, 14.1.2023 - 11:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára SikorováSára Sikorová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.45
2 Kateřina ZimákováKateřina Zimáková 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 7 08.45
3 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.08
4 Adéla PopováAdéla Popová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.09
5 Maria WaniaMaria Wania 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.15
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola MusilováNikola Musilová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 07.82
2 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 JAC BrnoJAC Brno 4 07.88
3 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.91
4 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 07.97
5 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 07.99
6 Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 SB 07.99
7 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 SB 08.01 q
8 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 08.14 q
9 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 =PB 08.14
10 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 08.18
11 Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 08.18
12 Hana JakšlováHana Jakšlová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 SB 08.20
13 Magdaléna KajnarováMagdaléna Kajnarová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 PB 08.22
14 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.22 q
15 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 PB 08.24
16 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.26 q
17 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 SB 08.29 q
18 Eliška KarabováEliška Karabová 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 SB 08.36
19 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 08.40
20 Barbora GonováBarbora Gonová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 SB 08.40 q
21 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.41 q
22 Nikola BukáčkováNikola Bukáčková 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 PB 08.44
23 Sára SikorováSára Sikorová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.45
24 Kateřina ZimákováKateřina Zimáková 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 7 08.45
25 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.46 q
26 Lucie GorčíkováLucie Gorčíková 07 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 2 08.47
27 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.50
28 Bára VodákováBára Vodáková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 PB 08.55
29 Lucie RuferováLucie Ruferová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 08.55
30 Kateřina ValečkováKateřina Valečková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 SB 08.57
31 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 08.58
32 Hana VančurováHana Vančurová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 08.59
33 Michaela OsobováMichaela Osobová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 08.60
34 Kateřina ČechováKateřina Čechová 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 SB 08.60
35 Veronika BöhmováVeronika Böhmová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 08.62
36 Nela MertováNela Mertová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.64
37 Adéla HříbkováAdéla Hříbková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 08.66
38 Sabina ŽandováSabina Žandová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 08.66
39 Sára MelezínkováSára Melezínková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 08.67
40 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 PB 08.68
41 Veronika KreidlováVeronika Kreidlová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.69
42 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 08.69
43 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.72
44 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.73
44 Kristina StránskáKristina Stránská 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 7 08.73
46 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 08.78
47 Hana ZmeškalováHana Zmeškalová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 08.80
48 Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.81
49 Adéla NěmčicováAdéla Němčicová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 8 PB 08.85
50 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.88
51 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 08.97
52 Anna LukáčováAnna Lukáčová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.07
53 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.08
54 Adéla PopováAdéla Popová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.09
55 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 09.10
56 Maria WaniaMaria Wania 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.15
57 Leona StržínkováLeona Stržínková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 09.17
58 Žofie LyčkováŽofie Lyčková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.21
59 Dominika GrussováDominika Grussová 07 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 7 09.22
60 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 SB 09.23
61 Andrea ŠímováAndrea Šímová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 09.25
62 Agáta HanzelAgáta Hanzel 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 09.32
Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 DNS
Nikol PoláškováNikol Polášková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 DNS

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 14.1.2023 - 14:02) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 07.96
2 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 08.15
3 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.35
4 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.38
5 Barbora GonováBarbora Gonová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 8 08.45
Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 DQ 16.8
Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 DNS
Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 DNS
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 14.1.2023 - 16:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 AO Slavia STU BrstislavaAO Slavia STU Brstislava 5 PB 21.67
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 22.04
3 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 22.44
4 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.23
5 Jan ČertekJan Čertek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 24.55
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 14.1.2023 - 16:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 SLATNSLATN 5 PB 22.49
2 Adam ŠevčíkAdam Ševčík 00 SLATNSLATN 4 23.09
3 Kryštof ValehrachKryštof Valehrach 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 23.15
4 Zdeněk PodjuklZdeněk Podjukl 95 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 PB 25.65
5 Tomáš SlotikTomáš Slotik 83 AO Slávia STU BratislavaAO Slávia STU Bratislava 2 25.69
Tymoteusz MusiałTymoteusz Musiał 03 KU AZS Politechniki OpolskiejKU AZS Politechniki Opolskiej 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 14.1.2023 - 16:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mário HanicMário Hanic 99 AO Slávia STU BratislavaAO Slávia STU Bratislava 4 PB 22.81
2 Andreas PiskořAndreas Piskoř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 23.10
3 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 23.82
4 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 24.08
5 Ondřej BartošekOndřej Bartošek 90 Para Athletics Team SSK-VítkovicePara Athletics Team SSK-Vít... 2 31.61
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 14.1.2023 - 16:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adrian PavelkaAdrian Pavelka 91 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 6 PB 23.60
2 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 24.24
3 Tomáš VlkovičTomáš Vlkovič 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 24.44
4 Patrik SikoraPatrik Sikora 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 25.64
MS Marek StrohalmMarek Strohalm 89 Para Athletics Team SSK-VítkovicePara Athletics Team SSK-Vít... 2 33.43
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 AO Slavia STU BrstislavaAO Slavia STU Brstislava 5 PB 21.67
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 22.04
3 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 22.44
4 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 SLATNSLATN 5 PB 22.49
5 Mário HanicMário Hanic 99 AO Slávia STU BratislavaAO Slávia STU Bratislava 4 PB 22.81
6 Adam ŠevčíkAdam Ševčík 00 SLATNSLATN 4 23.09
7 Andreas PiskořAndreas Piskoř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 23.10
8 Kryštof ValehrachKryštof Valehrach 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 23.15
9 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.23
10 Adrian PavelkaAdrian Pavelka 91 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 6 PB 23.60
11 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 23.82
12 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 24.08
13 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 24.24
14 Tomáš VlkovičTomáš Vlkovič 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 24.44
15 Jan ČertekJan Čertek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 24.55
16 Patrik SikoraPatrik Sikora 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 25.64
17 Zdeněk PodjuklZdeněk Podjukl 95 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 PB 25.65
18 Tomáš SlotikTomáš Slotik 83 AO Slávia STU BratislavaAO Slávia STU Bratislava 2 25.69
19 Ondřej BartošekOndřej Bartošek 90 Para Athletics Team SSK-VítkovicePara Athletics Team SSK-Vít... 2 31.61
20 Marek StrohalmMarek Strohalm 89 Para Athletics Team SSK-VítkovicePara Athletics Team SSK-Vít... 2 33.43
Tymoteusz MusiałTymoteusz Musiał 03 KU AZS Politechniki OpolskiejKU AZS Politechniki Opolskiej 6 DNS

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 14.1.2023 - 16:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KovářDavid Kovář 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 22.59
2 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 22.67
3 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 22.98
4 Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 PB 24.80
Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 DNS
Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 14.1.2023 - 16:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš ValentaJonáš Valenta 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 SB 22.83
2 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 23.74
3 Miroslav FuksaMiroslav Fuksa 05 SLATNSLATN 1 23.75
4 Adam WewiorkaAdam Wewiorka 04 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 24.36
5 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 24.41
6 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 25.58
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 14.1.2023 - 16:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 23.35
2 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 23.69
3 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 PB 24.22
4 Filip PavlíčekFilip Pavlíček 05 JAC BrnoJAC Brno 2 25.10
Pastrana Simon RuizPastrana Simon Ruiz 05 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KovářDavid Kovář 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 22.59
2 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 22.67
3 Jonáš ValentaJonáš Valenta 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 SB 22.83
4 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 22.98
5 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 23.35
6 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 23.69
7 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 23.74
8 Miroslav FuksaMiroslav Fuksa 05 SLATNSLATN 1 23.75
9 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 PB 24.22
10 Adam WewiorkaAdam Wewiorka 04 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 24.36
11 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 24.41
12 Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 PB 24.80
13 Filip PavlíčekFilip Pavlíček 05 JAC BrnoJAC Brno 2 25.10
14 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 25.58
Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 DNS
Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 DNS
Pastrana Simon RuizPastrana Simon Ruiz 05 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 DNS

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 14.1.2023 - 16:25) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 NL 22.31
2 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 22.82
3 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 23.01
4 Richard StředaRichard Středa 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 26.12
5 Václav StackeVáclav Stacke 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 26.53
Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 14.1.2023 - 16:25) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David NovákDavid Novák 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 24.23
2 Nikolas HusNikolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 24.45
3 Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 24.80
4 Pavel HýblPavel Hýbl 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 25.53
5 Jan SecJan Sec 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 25.81
6 Kryštof RybnikářKryštof Rybnikář 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 26.45
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 14.1.2023 - 16:25) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 23.74
2 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 23.82
3 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 24.17
4 Josef MalíčekJosef Malíček 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 25.64
5 David KuhnDavid Kuhn 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 28.75
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 14.1.2023 - 16:25) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matej ZáležákMatej Záležák 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 23.78
2 Martin BroďániMartin Broďáni 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 24.25
3 Martin MacháňMartin Macháň 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 24.79
4 Ondřej ŠařecOndřej Šařec 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 24.80
5 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 24.96
Tomáš GolasovskýTomáš Golasovský 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 14.1.2023 - 16:25) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 24.09
2 Lukáš BokLukáš Bok 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 24.21
3 Matej DzianMatej Dzian 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 24.43
4 Sauer FilipSauer Filip 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 25.06
5 František BílekFrantišek Bílek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 25.51
6 Libor KoniuchLibor Koniuch 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 26.32
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 NL 22.31
2 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 22.82
3 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 23.01
4 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 23.74
5 Matej ZáležákMatej Záležák 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 23.78
6 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 23.82
7 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 24.09
8 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 24.17
9 Lukáš BokLukáš Bok 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 24.21
10 David NovákDavid Novák 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 24.23
11 Martin BroďániMartin Broďáni 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 24.25
12 Matej DzianMatej Dzian 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 24.43
13 Nikolas HusNikolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 24.45
14 Martin MacháňMartin Macháň 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 24.79
15 Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 24.80
16 Ondřej ŠařecOndřej Šařec 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 24.80
17 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 24.96
18 Sauer FilipSauer Filip 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 25.06
19 František BílekFrantišek Bílek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 25.51
20 Pavel HýblPavel Hýbl 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 25.53
21 Josef MalíčekJosef Malíček 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 25.64
22 Jan SecJan Sec 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 25.81
23 Richard StředaRichard Středa 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 26.12
24 Libor KoniuchLibor Koniuch 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 26.32
25 Kryštof RybnikářKryštof Rybnikář 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 26.45
26 Václav StackeVáclav Stacke 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 26.53
27 David KuhnDavid Kuhn 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 28.75
Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Tomáš GolasovskýTomáš Golasovský 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 14.1.2023 - 15:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 25.01
2 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 25.11
3 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 25.45
4 Nina HůskováNina Hůsková 02 SlovenskoSlovensko 6 25.59
5 Irina MakarovaIrina Makarova 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 29.20
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 14.1.2023 - 15:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 26.47
2 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 26.79
3 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 26.88
4 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 2 30.20
Klára RusmanováKlára Rusmanová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 DNS
Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 14.1.2023 - 15:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika BabiczovaVeronika Babiczova 99 AO Slávia STU BratislavaAO Slávia STU Bratislava 4 SB 27.70
2 Kateřina VaňatkováKateřina Vaňatková 91 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 28.64
3 Helena JuříčkováHelena Juříčková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 28.76
4 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 31.31
Nikola GavendováNikola Gavendová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 25.01
2 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 25.11
3 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 25.45
4 Nina HůskováNina Hůsková 02 SlovenskoSlovensko 6 25.59
5 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 26.47
6 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 26.79
7 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 26.88
8 Veronika BabiczovaVeronika Babiczova 99 AO Slávia STU BratislavaAO Slávia STU Bratislava 4 SB 27.70
9 Kateřina VaňatkováKateřina Vaňatková 91 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 28.64
10 Helena JuříčkováHelena Juříčková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 28.76
11 Irina MakarovaIrina Makarova 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 29.20
12 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 2 30.20
13 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 31.31
Klára RusmanováKlára Rusmanová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 DNS
Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 5 DNS
Nikola GavendováNikola Gavendová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 14.1.2023 - 15:55) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 24.83
2 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 24.84
3 Sabina HorákováSabina Horáková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 25.25
4 Diana DevaldováDiana Devaldová 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 26.29
5 Karolína KnapkováKarolína Knapková 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 2 28.56
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 14.1.2023 - 15:55) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 25.81
2 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 25.91
3 Tamara BalajováTamara Balajová 04 SLATNSLATN 2 26.22
4 Alice KozákováAlice Kozáková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 26.72
5 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 26.85
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 14.1.2023 - 15:55) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lívia HübschováLívia Hübschová 04 SLATNSLATN 3 26.55
2 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 28.17
3 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 28.76
4 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 5 29.06
5 Adéla ŠimandlováAdéla Šimandlová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 29.93
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 24.83
2 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 24.84
3 Sabina HorákováSabina Horáková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 25.25
4 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 25.81
5 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 25.91
6 Tamara BalajováTamara Balajová 04 SLATNSLATN 2 26.22
7 Diana DevaldováDiana Devaldová 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 26.29
8 Lívia HübschováLívia Hübschová 04 SLATNSLATN 3 26.55
9 Alice KozákováAlice Kozáková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 26.72
10 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 26.85
11 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 28.17
12 Karolína KnapkováKarolína Knapková 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 2 28.56
13 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 28.76
14 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 5 29.06
15 Adéla ŠimandlováAdéla Šimandlová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 29.93

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 14.1.2023 - 16:05) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 NL 25.66
2 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 25.69
3 Liana KrižovenskáLiana Križovenská 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 26.53
4 Veronika KreidlováVeronika Kreidlová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 28.65
5 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 SB 30.14
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 14.1.2023 - 16:05) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola MusilováNikola Musilová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 NL 25.68
2 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 26.02
3 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 JAC BrnoJAC Brno 6 26.13
4 Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 27.08
5 Klára BílskáKlára Bílská 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 29.74
6 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 30.39
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 14.1.2023 - 16:05) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 NL 25.77
2 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 26.27
3 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 26.99
4 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 27.61
5 Michaela OsobováMichaela Osobová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 30.20
6 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 31.77
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 14.1.2023 - 16:05) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 NL 25.81
2 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 26.16
3 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 26.55
4 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 26.78
5 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 27.95
6 Adéla NěmčicováAdéla Němčicová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 29.61
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 14.1.2023 - 16:05) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 26.89
2 Hana JakšlováHana Jakšlová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 26.97
3 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 27.08
4 Magdaléna KajnarováMagdaléna Kajnarová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 27.43
5 Lucie GorčíkováLucie Gorčíková 07 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 2 28.26
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (so, 14.1.2023 - 16:05) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 26.77
2 Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 27.14
3 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 27.30
4 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 27.49
5 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 28.26
Dominika GrussováDominika Grussová 07 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (so, 14.1.2023 - 16:05) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 27.72
2 Liliia HerasymovychLiliia Herasymovych 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 27.84
3 Marie KročováMarie Kročová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 28.22
4 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 28.66
5 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 28.86
6 Jasmin AdamčikováJasmin Adamčiková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 28.87
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (so, 14.1.2023 - 16:05) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Katarína KovarčíkováKatarína Kovarčíková 06 AO Slávia STU BratislavaAO Slávia STU Bratislava 5 PB 27.24
2 Nela MertováNela Mertová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 27.77
3 Bára VodákováBára Vodáková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 PB 27.79
4 Nikola BukáčkováNikola Bukáčková 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 PB 27.80
5 Viktorie JurčováViktorie Jurčová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 28.20
6 Jitka NečasováJitka Nečasová 07 JAC BrnoJAC Brno 2 28.65
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (so, 14.1.2023 - 16:05) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika BöhmováVeronika Böhmová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 28.39
2 Ludmila KrčmářováLudmila Krčmářová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 28.98
3 Agáta HanzelAgáta Hanzel 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 30.79
4 Anna LukáčováAnna Lukáčová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 32.31
Nora PindorováNora Pindorová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (so, 14.1.2023 - 16:05) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 27.37
2 Hana VančurováHana Vančurová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 PB 28.14
3 Kateřina ČechováKateřina Čechová 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 PB 28.58
4 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 29.08
5 Barbara VíchováBarbara Víchová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 29.29
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 NL 25.66
2 Nikola MusilováNikola Musilová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 NL 25.68
3 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 25.69
4 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 NL 25.77
5 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 NL 25.81
6 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 26.02
7 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 JAC BrnoJAC Brno 6 26.13
8 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 26.16
9 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 26.27
10 Liana KrižovenskáLiana Križovenská 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 26.53
11 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 26.55
12 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 26.77
13 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 26.78
14 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 26.89
15 Hana JakšlováHana Jakšlová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 26.97
16 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 26.99
17 Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 27.08
18 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 27.08
19 Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 27.14
20 Katarína KovarčíkováKatarína Kovarčíková 06 AO Slávia STU BratislavaAO Slávia STU Bratislava 5 PB 27.24
21 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 27.30
22 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 27.37
23 Magdaléna KajnarováMagdaléna Kajnarová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 27.43
24 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 27.49
25 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 27.61
26 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 27.72
27 Nela MertováNela Mertová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 27.77
28 Bára VodákováBára Vodáková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 PB 27.79
29 Nikola BukáčkováNikola Bukáčková 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 PB 27.80
30 Liliia HerasymovychLiliia Herasymovych 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 27.84
31 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 27.95
32 Hana VančurováHana Vančurová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 PB 28.14
33 Viktorie JurčováViktorie Jurčová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 28.20
34 Marie KročováMarie Kročová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 28.22
35 Lucie GorčíkováLucie Gorčíková 07 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 2 28.26
36 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 28.26
37 Veronika BöhmováVeronika Böhmová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 28.39
38 Kateřina ČechováKateřina Čechová 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 PB 28.58
39 Veronika KreidlováVeronika Kreidlová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 28.65
40 Jitka NečasováJitka Nečasová 07 JAC BrnoJAC Brno 2 28.65
41 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 28.66
42 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 28.86
43 Jasmin AdamčikováJasmin Adamčiková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 28.87
44 Ludmila KrčmářováLudmila Krčmářová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 28.98
45 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 29.08
46 Barbara VíchováBarbara Víchová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 29.29
47 Adéla NěmčicováAdéla Němčicová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 29.61
48 Klára BílskáKlára Bílská 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 29.74
49 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 SB 30.14
50 Michaela OsobováMichaela Osobová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 30.20
51 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 30.39
52 Agáta HanzelAgáta Hanzel 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 30.79
53 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 31.77
54 Anna LukáčováAnna Lukáčová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 32.31
Dominika GrussováDominika Grussová 07 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 1 DNS
Nora PindorováNora Pindorová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 14.1.2023 - 14:55) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik DömötörPatrik Dömötör 00 STU BratislavaSTU Bratislava 5 47.63
2 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 NL 48.35
3 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 49.49
4 Michal DočkálekMichal Dočkálek 92 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 3 59.03
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200Dömötör Patrik (STUBR)22.24
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 14.1.2023 - 14:56) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VlkovičTomáš Vlkovič 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 52.74
2 Adam ŠevčíkAdam Ševčík 00 SLATNSLATN 3 52.77
3 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 55.83
4 Jan Adam TaranaJan Adam Tarana 99 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 61.41
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200Vlkovič Tomáš (SKSNI)25.67
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik DömötörPatrik Dömötör 00 STU BratislavaSTU Bratislava 5 47.63
2 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 NL 48.35
3 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 49.49
4 Tomáš VlkovičTomáš Vlkovič 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 52.74
5 Adam ŠevčíkAdam Ševčík 00 SLATNSLATN 3 52.77
6 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 55.83
7 Michal DočkálekMichal Dočkálek 92 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 3 59.03
8 Jan Adam TaranaJan Adam Tarana 99 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 61.41

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 14.1.2023 - 15:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 NL 49.40
2 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 51.06
3 Ignacy BryllIgnacy Bryll 04 KU AZS Politechniki OpolskiejKU AZS Politechniki Opolskiej 4 51.43
4 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 55.95
Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200Bryll Ignacy (KUAPA)22.95
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 14.1.2023 - 15:01) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 52.00
2 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 52.28
3 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 55.21
4 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 55.32
5 Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 PB 55.76
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200Hanek Kryštof (MOSBR)23.91
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 NL 49.40
2 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 51.06
3 Ignacy BryllIgnacy Bryll 04 KU AZS Politechniki OpolskiejKU AZS Politechniki Opolskiej 4 51.43
4 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 52.00
5 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 52.28
6 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 55.21
7 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 55.32
8 Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 PB 55.76
9 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 55.95
Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 DNF

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 14.1.2023 - 15:05) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 NL 49.00
2 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 50.77
3 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 52.13
4 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 61.65
Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200Pernica Adam (CASLA)22.87
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 14.1.2023 - 15:06) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 52.92
2 Dawid DarlinskiDawid Darlinski 07 ADEA TEAM GLIWICEADEA TEAM GLIWICE 5 54.10
3 Jonáš BordovskýJonáš Bordovský 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 54.99
4 Borys WieczorekBorys Wieczorek 06 KU AZS Politechniki OpolskiejKU AZS Politechniki Opolskiej 4 55.60
5 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 57.74
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200Darlinski Dawid (ATGLI)25.03
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 14.1.2023 - 15:07) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 52.93
2 Matej DzianMatej Dzian 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 SB 54.05
3 Václav StackeVáclav Stacke 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 =PB 56.21
4 František BílekFrantišek Bílek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 56.22
5 Teodor JarosińskiTeodor Jarosiński 06 UKS MOS OPOLEUKS MOS OPOLE 5 58.27
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200Jarosiński Teodor (UKSMO)25.73
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 14.1.2023 - 15:08) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Wojciech DzałbaWojciech Dzałba 07 UKS MOS OPOLEUKS MOS OPOLE 4 56.73
2 Šimon SuldovskýŠimon Suldovský 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 2 56.89
3 Ondřej ChaloupekOndřej Chaloupek 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 6 58.64
4 Kryštof RybnikářKryštof Rybnikář 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 59.41
5 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 62.22
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200Dzałba Wojciech (UKSMO)27.23
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 NL 49.00
2 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 50.77
3 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 52.13
4 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 52.92
5 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 52.93
6 Matej DzianMatej Dzian 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 SB 54.05
7 Dawid DarlinskiDawid Darlinski 07 ADEA TEAM GLIWICEADEA TEAM GLIWICE 5 54.10
8 Jonáš BordovskýJonáš Bordovský 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 54.99
9 Borys WieczorekBorys Wieczorek 06 KU AZS Politechniki OpolskiejKU AZS Politechniki Opolskiej 4 55.60
10 Václav StackeVáclav Stacke 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 =PB 56.21
11 František BílekFrantišek Bílek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 56.22
12 Wojciech DzałbaWojciech Dzałba 07 UKS MOS OPOLEUKS MOS OPOLE 4 56.73
13 Šimon SuldovskýŠimon Suldovský 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 2 56.89
14 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 57.74
15 Teodor JarosińskiTeodor Jarosiński 06 UKS MOS OPOLEUKS MOS OPOLE 5 58.27
16 Ondřej ChaloupekOndřej Chaloupek 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 6 58.64
17 Kryštof RybnikářKryštof Rybnikář 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 59.41
18 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 61.65
19 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 62.22
Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 DNS

400 m - Ženy

(so, 14.1.2023 - 14:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 56.59
2 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 56.93
3 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 SB 57.23
4 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 60.69
5 Jana DvořáčkováJana Dvořáčková 97 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 PB 61.60
6 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 61.98
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200Lorenčíková Adéla (CASLA)27.14
Celkem 6 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 14.1.2023 - 14:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 NL 56.03
2 Olivia GreinerOlivia Greiner 04 KU AZS Politechniki OpolskiejKU AZS Politechniki Opolskiej 4 SB 56.21
3 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 58.31
4 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 60.52
5 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 62.46
6 Terézia KlementisováTerézia Klementisová 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 63.25
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200Greiner Olivia (KUAPA)26.58
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 14.1.2023 - 14:41) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 NL 61.31
2 Monika LorenzováMonika Lorenzová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 62.56
3 Helena JuříčkováHelena Juříčková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 PB 63.20
4 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 63.75
5 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 SB 64.10
6 Adéla ŠimandlováAdéla Šimandlová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 65.82
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200Havlíčková Nela (MOSBR)29.08
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 NL 56.03
2 Olivia GreinerOlivia Greiner 04 KU AZS Politechniki OpolskiejKU AZS Politechniki Opolskiej 4 SB 56.21
3 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 58.31
4 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 60.52
5 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 NL 61.31
6 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 62.46
7 Monika LorenzováMonika Lorenzová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 62.56
8 Helena JuříčkováHelena Juříčková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 PB 63.20
9 Terézia KlementisováTerézia Klementisová 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 63.25
10 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 63.75
11 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 SB 64.10
12 Adéla ŠimandlováAdéla Šimandlová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 65.82

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 14.1.2023 - 14:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 57.28
2 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 57.82
3 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 59.06
4 Julia DomnikJulia Domnik 07 UKS MOS OPOLEUKS MOS OPOLE 2 65.00
5 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 65.52
MS Julia KondzielaJulia Kondziela 07 UKS MOS OPOLEUKS MOS OPOLE 1 67.40
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200Domnik Julia (UKSMO)27.50
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 14.1.2023 - 14:46) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 60.83
2 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 PB 61.51
3 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 64.71
4 Marie KročováMarie Kročová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 65.12
5 Klára BílskáKlára Bílská 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 72.80
Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200Kročová Marie (HRANI)28.66
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 14.1.2023 - 14:47) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Katarína KovarčíkováKatarína Kovarčíková 06 AO Slávia STU BratislavaAO Slávia STU Bratislava 5 SB 61.82
2 Ludmila KrčmářováLudmila Krčmářová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 64.20
3 Aleksandra BabisAleksandra Babis 07 UKS MOS OPOLEUKS MOS OPOLE 4 64.88
4 Kateřina ČechováKateřina Čechová 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 65.83
5 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 66.66
6 Tereza CiorováTereza Ciorová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 67.73
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200Babis Aleksandra (UKSMO)28.93
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 14.1.2023 - 14:48) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johanka BorkováJohanka Borková 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 5 PB 63.60
2 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 PB 64.04
3 Maria WolnyMaria Wolny 07 UKS MOS OPOLEUKS MOS OPOLE 2 66.05
4 Pavlína DobešováPavlína Dobešová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 66.19
5 Viktória SabolováViktória Sabolová 07 ŠK ŠOG Nitra ŠK ŠOG Nitra 3 69.24
6 Martyna StonogaMartyna Stonoga 07 UKS MOS OPOLEUKS MOS OPOLE 1 75.20
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200Sabolová Viktória ( SKSN)29.43
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 57.28
2 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 57.82
3 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 59.06
4 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 60.83
5 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 PB 61.51
6 Katarína KovarčíkováKatarína Kovarčíková 06 AO Slávia STU BratislavaAO Slávia STU Bratislava 5 SB 61.82
7 Johanka BorkováJohanka Borková 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 5 PB 63.60
8 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 PB 64.04
9 Ludmila KrčmářováLudmila Krčmářová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 64.20
10 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 64.71
11 Aleksandra BabisAleksandra Babis 07 UKS MOS OPOLEUKS MOS OPOLE 4 64.88
12 Julia DomnikJulia Domnik 07 UKS MOS OPOLEUKS MOS OPOLE 2 65.00
13 Marie KročováMarie Kročová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 65.12
14 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 65.52
15 Kateřina ČechováKateřina Čechová 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 65.83
16 Maria WolnyMaria Wolny 07 UKS MOS OPOLEUKS MOS OPOLE 2 66.05
17 Pavlína DobešováPavlína Dobešová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 66.19
18 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 66.66
19 Julia KondzielaJulia Kondziela 07 UKS MOS OPOLEUKS MOS OPOLE 1 67.40
20 Tereza CiorováTereza Ciorová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 67.73
21 Viktória SabolováViktória Sabolová 07 ŠK ŠOG Nitra ŠK ŠOG Nitra 3 69.24
22 Klára BílskáKlára Bílská 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 72.80
23 Martyna StonogaMartyna Stonoga 07 UKS MOS OPOLEUKS MOS OPOLE 1 75.20
Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 DNF

800 m - Muži

(so, 14.1.2023 - 12:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 8 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 NL 1:55.40
2 9 Petr SkřivánekPetr Skřivánek 94 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 PB 1:55.69
3 6 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 1:55.91
4 7 Petr BachanPetr Bachan 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 1:56.51
5 5 Felipe FloresFelipe Flores 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 1:59.07
6